Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 177 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.11.2018 17:02

Jak přežít svou prekarizaci

Jak přežít nejbližší budoucnost

217.?.?.?

je především otázka pro zločinecké a většinou chazarské "elity" idioty stále ještě obdivovaného Západu, který už velice dlouho žije pouze na dluh a úkor zbytku světa. Elitáři jsou zvyklí žít v luxusu, poroučet, ždímat, lhát a intrikovat z pohodlí svých rezidencí, ale nyní už konečně cítí, že z anonymních a nedotknutelných lovců se brzy stanou velice konkrétními a miliardami dlouho obelhávaných a ždímaných otroků štvanými zvířaty. A to za ty nekonečné a nebetyčné zločiny "elit" jimi vědomě a velice pokrytecky vydávané za šíření demokracie, lidských práv, svobody a pokroku, zcela právem. Žádný strom neroste do nebe a každá hra, a to i ta nejšpinavější a nejprohnanější, má svůj konec.

367456

04.11.2018 18:02

Zákeřný mýtus o magickém americkém vojákovi

Americký voják

217.?.?.?

je chazarovizí líčen jako nepřekonatelný superman. Ve skutečnosti je to jen naivní žoldák, který si válčením chce vydělat na hypotéku, drahá studia či předraženou léčbu těžce nemocných blízkých. Nebo jen na bourák, na který by balil stejně naivní holky jako je sám. Nezná historii, neví jak dopadli frantíci nebo germáni, kteří táhli na Rusko,a proto si velmi věří .A už vůbec neví a nesmí vědět, že bojuje za zájmy a zisky těch, kteří už ždímali, zbídačovali a posílali na smrt jejich otce, matky a dědy, výlučně za své zájmy a zisky. Kdyby jen trochu prostí Američané znali světové dějiny a nevěřili prohnaným chazarským médiím každé slovo, možná by pochopili, že agresor v Rusku vždy dopadne špatně. Rus chránící své území totiž bojuje na život a na smrt bez ohledu na svůj život a pohodlí. Skuteční vládci Ameriky byli vždy uklizení v bezpečí svých rezidencí a velice rádi hnali do válek naivní otroky. Ideální by pro ně nyní bylo, kdyby zbytek Evropy válčil proti Rusku, a to až do posledního Evropana. Oni by pak slízli smetanu. Jako vždy. Tentokrát jsou však na mušce poprvé i oni. Pouze tomu ve své namyšlenosti a díky předchozí nedotknutelnosti stále ještě nevěří. Měli by.

367514

08.11.2018 18:35

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

Marginálie v dnešním šíleném světě

217.?.?.?

Dnešní lidé jsou opravdu závislí na mobilech. Jedno zda jde o muže či o ženy, mladou generaci či lidi středního věku. Že každodenní chrápání s mobilem pod polštářem nebude pro závisláky bez těžkých až fatálních psychických, fyziologických a somatických následků, vůbec nepochybuji. Něco o tom už vím. Vlnění o vysokém kmitočtu je pěkné svinstvo a navíc většinový obsah internetu kazí vkus,hodnotový systém a krade čas na něco opravdu užitečného. Lítají v tom ale obrovské prachy pro výrobce mobilů a operátory, takže oficiálně je ticho po pěšině a vše je údajně v naprostém pořádku.V budoucnosti však čekají výrobce mobilů a operátory nespočetné žaloby za poškození zdraví a náruživé uživatele dost trpké konce.

367628

10.11.2018 19:02

Trudeauovo vřelé přivítání členů „Bílých přileb“ je velmi pokrytecké

Špatní herci ve špatném divadle

217.?.?.?

Svoji roli užitečných idiotů v krvavém divadle svých donátorů sehráli dost mizerně. Není proč vítat ani oslavovat. Západ na tom musí být už hodně špatně, když vítání mizerných herců se účastní i premiér.

367699

17.11.2018 18:16

Tady přece nejde o blbych 50 milionu ani o rybařeni v Artěku…

Zoufalá bída dnešního světa

217.?.?.?

Nejsem stoupenec miliardáře Babiše seniora, ale to, co provedla média a tzv. demokratická opozice tento týden, je prostě odporné.Přitom jsou mezi těmito moralisty a tzv. strážci svobody a demokracie velmi vypráskaní gauneři, kteří už dávno měli být v teplácích. Jsou mnohem horší než Babiš a vědomě (ti starší) či nevědomě ( mladí, znudění a naivní ) pracují pro chazarské "elity", americké neocons, tamější firmy a aristokraty Západu. Jednou z hlavních příčin současného mumraje je to, že zkrachovalý Westinghouse (dnes už z většiny majetek japonské Toshiby ) chce za každou cenu dostavět Temelín a Dukovany, řádně se na tom napakovat na účet českých ovčanů a trochu zamáznout své dluhy u chazarských banksterů. Že to bude pro české ovce neskutečná pálka a raketa nemusíte vůbec pochybovat Otázkou také je, zda to pak bude vůbec fungovat. Babiš rovněž nechce imigranty. Z toho plyne, že tzv. demokratická opozice jde účelově proti zájmům naprosté většiny občanů tohoto státu.

367843

20.11.2018 22:53

Opět pokus o barevnou revoluci

Když americká hegemonie chcípá,

217.?.?.?

a to se evidentně už děje, kope na všechny strany. Česko nevyjímaje. Pravidlem se už stalo,že když šlo o dostavbu Temelína, resp. Dukovan, padaly ve zdejší kolonii vlády. Klausova, Nečasova a nyní se hraje o druhou Babišovu vládu. Americkým pánům je úplně jedno, kdo v kolonii vládne, pokud ovšem kope za jejich zisky. Za vším hledejte zisky amerických korporací a bank a vždy je tam najdete. Stačí jen chtít a nebýt zaslepený. Silně jim při tom pomáhá zdejší pátá kolona taky Čechů, která se hanebně a ráda zaštiťuje ochranou demokracie, svobody a lidských práv. Právě těch hodnot, které jejich páníčkové ze Západu pošlapou kdykoliv a všude tam, kde jim z toho plyne velký zisk. Nejsme v tom bahně ale sami, podobně se zločinecké "elity" Ameriky chovali a chovají jak k dalším bývalým státům východního bloku, tak i dokonce ke svým starým "kamarádům" ze západní Evropy. Když jde o prachy, nezná Velký bratr žádné menší bratry. Majdany a barevné revoluce slouží jen k tomu, aby se v koloniích k veslu dostali jim oddaní poskoci a nastrčené loutky. Ostatní je jen pohádka pro sice dospělé, ale zároveň i hodně naivní a nemyslící.

367904

tedy vláda lidu, by byla krásná. Kdyby nějaká byla. Problém je v tom, že údajně tomu nejdemokratičtějšímu Západu vládnou a vždy vládli jen všehoschopní a nenažraní parchanti a psychopati, kteří se demokracií pouze zaštiťují a ohánějí,a to vždy, když jdou krást, lhát, intrikovat a válčit. Válčit výhradně v zastoupení, protože jsou sami velmi mazaní a současně zbabělí. Jde jim jen o zisky a koryta. A otroci jim ty lži a intriky baští soustavně, nechají se verbovat do bitev za jejich zisky. Dnešní demokracie je v podání šílených a samozvaných světovládců ze Západu jen skrytá a moderní forma otroctví. Bohužel.

367921

Proč Sorosem financované neziskovky vozí statisíce uprchlíků do Evropy jako cestovky ? Vždyť Soros je a vždy byl jen poskok Rothschildů pro špinavou práci, Macron a Merkelová jsou jejich oddaní slouhové, stejně jako mnozí další politici a vedení EU. Že by ti, kdo po staletí nemilosrdně ždímali, vykrádali a nechali bombardovat obyvatele mnoha zemí Afriky a Asie, dostali výčitky svědomí, tomu může uvěřit jen opravdu hloupý a naivní člověk. Nabízí se proto jiné vysvětlení. Světovládci ze Západu prostě Západ odepsali, protože velmi rychle pochopili, že budoucnost má Asie. Je lidnatá, má surovinové zdroje, území a lidé tam pracují usilovně za zlomek peněz než je tomu na Západě. Cítí obrovské zisky, které milují nade vše. Pouze zapomněli na fakt, že v tamějších populacích budou snadno identifikovatelní. Jak svým vzhledem, tak i svými špinavými metodami.

367952

27.11.2018 18:13

O nejnovější provokaci ukrajinských nacistů v Kerčském průlivu

Není nač čekat

217.?.?.?

Rusko společně s Čínou musí dát chazarskému ksindlu ovládajícímu Západ jasně a velmi rychle najevo, že jejich intriky, lži, podvody, loupeže, genocidy a vraždy budou globálně zveřejněny, nebudou dále tolerovány a budou efektivně potrestány. Jinak si ti namyšlení zločinci budou dovolovat stále více.

368031

Naivní Ukrajinci ,bohužel, podlehli slibům a pozlátku západních lhářů a intrikánů. Ale to už Rusko dávno ví, stejně jako to ví i ti, co alespoň někdy používají mozek a nepatří mezi prodejné děvky. To, jak skuteční vládci a současně nevyléčitelní a šílení psychopati Západu z bankéřských a korporátních kruhů všemožně tlačí na Rusko, aby kapitulovalo a přijalo jejich nepřijatelný diktát, jen ukazuje, jak jsou zoufalí a jak žijí v sebeklamu o své nekonečné moci, výjímečnosti a nadřazenosti. Rusko opravdu není chudý Afghanistán, Irák nebo jen Bangladéš s jadernými zbraněmi. A Čína už dávno není jejich bezmocná a chudá kolonie. O tom se ostatně nemocní "světovládci" za Západu a jejich poskoci velmi brzy přesvědčí na vlastní kůži. Někteří již ten krach svého velikášství a svých snů tuší, proto kupují nemovitosti ve velmi odlehlých končinách. Ty ostatní to prozření bude o to více bolet.

368294

13.12.2018 18:23

Francouzská lekce

Francie

217.?.?.?

je v dnešním rychle se měnícím světě, který se navíc rychle blíží k bodu varu, jen marginálie.Namyšlený hezoun, Rothschildův bankéř Macron, v minulých týdnech tvrdě narazil na hněv obyčejných Frantíků, kterým chtěl utáhnout opasky, některým dokonce i oprátky. Říkal tomu, stejně jako naši polistopadoví vůdcové, reformy. Prostí Francouzi jsou pro něj a francouzské "elity" z řad bankéřů, průmyslníků a šlechty pouze naivní otroci, lúza a zdroj jejich zisků. Nic více, nic méně. Z globálního pohledu je ale daleko zajímavější fakt, že americká hegemonie prohrává jednu bitvu za druhou, protože jejich v minulosti všemocné a nyní už hodně zoufalé "elity" zcela otevřeně vyhlásily válku zbytku světa, a to všemi myslitelnými způsoby. Prostě se naprosto odkopaly. A tuto válku už nevyhrají, protože zůstanou jen se svými poskoky a loutkami v politice, tajných službách a v médiích zcela samy.

368448

18.12.2018 18:32

Co se na G20 nestalo, je mnohem důležitější, než to, k čemu došlo

G20 v Buenos Aires prostě skončilo nedohodou

217.?.?.?

Politici se na sebe sice křečovitě usmívali,vydávali vzletná prohlášení, ale jejich loutkovodiči z bank a nadnárodních korporací, tedy skuteční vládci Západu, jdou i nadále zcela jasně a tvrdě za absolutní globální světovládou, kterou ovšem stále více zemí a lidí odmítá a nechce. Připravme se proto na zesílení informační, psychologické, obchodní a finanční války mezi upadajícím Západem a rozjetou Asií, na oklešťování práv a svobod a věřme, že nezačnou z obou stran lítat rakety s jadernými hlavicemi jako na dlouho poslední argumenty. Více nám totiž nezbývá, když lidé naivně svěřili svůj osud jen vydíratelným a mnohdy křivým, pokryteckým a zkorumpovaným zástupcům.

368574

Vaše puzzle má logiku a neodporuje faktům. Nejde však jen o 9/11. Největší švindl, který se sionistům povedl byl jejich privátní FED, ukradení Ameriky a velké části Evropy a dolar jako světová měna. Rozlišuji Židy a židy. Ti první celý život studují Toru, chodí v černých hábitech s klobouky, pejzy a copy, zatímco ti druzí jsou konvertité převážně chazarského původu, vykopaní Rusy už v 11. století z oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem pro jejich krutost a intrikánství. Říká se jim sionisté. Tito všehoschopní psychopati dnes ovládají Západ a střední Evropu a chtějí ovládat i ten zbytek světa přes úroky z neexistujících a jen strachem krytých peněz,intriky, lži, svá média, neziskovky, zaprodance v tajných službách, koupené politiky, kulturní brak v TV atd. Když ani to nepomůže, dojde k exportu majdanů, barevných revolucí nebo uprchlíků z jimi vybombardovaných a vykradených zemí do zemí, kde se to nevyvíjí podle jejich zájmů, kde cítí obrovské zisky nebo které mají strategickou polohu a význam. Někdy taky nastoupí snipeři v jejich žoldu na nepohodlné politiky a novináře nebo dojde k humanitárnímu bombardování neposlušných. Pro výstrahu ostatním otrokům.

368585

21.12.2018 14:04

Mýtus západní demokracie

Západní demokracie je opravdu falešný mýtus

217.?.?.?

Jeden z mnoha. Západu vždy vládli a stále vládnou vlastníci velkých bank, korporací, pozemků,investičních a hedgeových fondů, stará šlechta atd. Zmocnili se Západu a mnohých tzv. rozvojových zemí, nyní chtějí ten zbytek. Slouží jim média, tajné služby, policie, armády a zkorumpovaní politici, četné organizace jako WB, MMF, OSN, NATO,četné tzv. think tanky, neziskovky a nevládní organizace. Volby mají vyvolat dojem, že o směřování země rozhodují lidé. Když ovšem v regulérních volbách zvítězí někdo, kdo nechce hrát podle not výše uvedených "nadlidí", velmi rychle vypuknou v této zemi státní převraty, hospodářské krize, náboženské a etnické války, dojde k atentátům na nepohodlné atd. Vždy pod falešnou vlajkou šíření té údajně jediné správné demokracie, ve skutečnosti jen proto že globálním predátorům někdo ohrožuje jejich zisky a moc a konečný cíl, jímž je globální světovláda neboli New World Order. Zastupitelská demokracie je další sofistikovaný podvod "elitářů" na moderní otroky. Mnoho zastupitelů se přece nechá zastrašit, vydírat či přímo koupit. Mnozí i velmi rádi. A pokud se nedopustí vraždy, nelze je odvolat. Příkladů lze nalézt bezpočet. Stačí jen trochu chtít a nebýt beznadějně zamilovaný do snu, který se nikdy neuskutečnil.

368625

04.01.2019 07:40

Důsledky Macronova zhroucení

Hroutí se celý systém

217.?.?.?

založený na tom, že vítězové berou vše. Říká se mu falešně neoliberalismus, ale je to jen stále zřejmější globální diktatura bankéřských klanů, vlastníků nadnárodních korporací, investičních fondů, FED, opírající se o WB, MMF, OSN, NATO, o žoldáky v médiích, tajných službách, armádách, o zkorumpované a vydírané politiky a především zneužívající naivitu, důvěřivost a bezradnost novodobých otroků. Takový systém je dlouhodobě neudržitelný. Hnutí žlutých vest ve Francii a v dalších zemích západní Evropy vyjadřuje především rostoucí nespokojenost těch dole s touto stále zjevnější diktaturou výše uvedených a s rostoucí ekonomickou a sociální nerovností ve společnosti.

368872

04.01.2019 17:19

Požehnaní jsou váleční štváči

Váleční štváči skončí tam, kam by rádi poslali naivní otroky

217.?.?.?

Tedy na smetišti dějin. Rusko a Čína jsou jaderné mocnosti a na vojenský útok Západu ovládaného chazarskými zločinci jsou schopné odpovědět opravdu rychlým a pro Západ naprosto zničujícím způsobem. Způsobem, který by život na Zemi vrátil do prekambria. Ultimáta, která krachující a na dluh žijící Západ dává Rusku, svědčí o tom, ze politici Západu jsou jen hloupými poskoky tamějších velice namyšlených oligarchů žijících ve věžích ze slonoviny. Asi jim nikdo neřekl, že jaderné mocnosti 1. řádu, a tou Rusko bez jakýchkoliv pochybností je, se ultimáta nikdy nedávají. Stejně tak nepochopili, že sankce na Rusko jsou kontraproduktivní a zbytečné. Rusové jsou zvláštní národ. Pod tlakem zvenčí neustupují, nýbrž naopak sílí. Historie by mohla vyprávět. Kdyby vůdci Západu znali historii, už by věděli, že Rusko války nezačíná, ale zato i za cenu obrovských ztrát vítězně končí. Západ svou agresivní, hloupou a kořistnickou zahraniční politikou navíc spojil Rusko s Čínou, jejíž vedení je chytré a dobře ví, že po případném pádu Ruska by poslední velkou kořistí Západu byla ona sama. Nyní se západní oligarchové a jejich poskoci snaží zničit Rusko a také Čínu především tím, co ovládají úplně nejlépe, tj. intrikami, lží podvody, pomluvami, vydíráním, ničím nekrytými penězi a úroky z nich. Nedokážu pochopit, že i v 21. století jsou lidé na vzdělaném Západě stále ochotní umírat za zájmy a zisky Rothschildů, Rockefellerů, Morganů, Warburků, Habsburků a dalších samozvaných vládců zeměkoule, kteří i vlastními otroky ve skutečnosti jen pohrdají.

368880

12.01.2019 10:44

Metamorfóza (přeměna)

Sýrie

217.?.?.?

byl ring, kde si to vojensky rozdalo Západem vysmívané, podceňované a všemi politováníhodnými poskoky Washingtonu okopávané Rusko s Amerikou, která zde v rámci své velmocenské geopolitické hry potřebovala nainstalovat své loutky, proto vytvořila a financovala ve spolupráci s Francií a Británií IS a pozvala se tam na rozdíl od Ruska sama,ostatně jako vždy a všude od konce 2.světové války, kde Amerika cítila tučnou kořist. Jak to dopadlo je známo.Nyní brojí Amerika proti Číně, protože s hrůzou zjistila, že jejich bývalí otroci a kolonie jsou technicky před nimi a ještě výrazně levnější. To musí být pro sebevědomé a samozvané vládce světa pěkný šok, který ovšem svojí patologickou nenažraností, nemístným sebevědomím, arogantní politikou způsobily samy tím, že kvůli zisku přesunuly celá odvětví do Asie.. Chazarské "elity" Západu se snaží ještě s Čínou ekonomicky a finančně bojovat, ale na vítězství a světovládu už prostě nemají síly ani zdroje, přestože vlastní média,koupené politiky, mezinárodní organizace, švindlují na burzách s hodnotou akcií, emitují už jen strachem kryté a především jen virtuální peníze atd. Citát na závěr: Nejdříve vás ignorují, pak vás pomlouvají, potom s vámi bojují a nakonec ... prohrají. M. Gándhí.

369029

14.01.2019 19:26

Co se stalo s „ropným zlomem“?

RE: petrodolár

217.?.?.?

Vojto,na vás nemám chuť ani čas reagovat. Dočkejte času stejně jako husa klasu. A určitě se dočkáte krachu svých iluzí o současném světě.

369077

je trojský kůň světovládců Rothschildů (předtím Braunů a v 11. století krutých chazarských zločinců vykopaných Rusy z oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem pro svoji krutost a nespočetné zločiny a dalších dosud nedotknutelných rodinných klanů s chazarskými kořeny k ovládnutí ropných nalezišť na Blízkém a Středním Východě od roku 1947. Sýrie to dobře ví, a to způsobilo její aktuální a nezáviděníhodný problém v současnosti. Pokud by Západ ovládající zločinci nainstalovali své loutky v Sýrii, mohli by Rusko ekonomicky vydírat přes zamýšlený plynovod z Kataru. Vykradení a zotročení Ruska je jejich hlavní cíl. V opačném případě je totiž čeká bankrot jejich upadajícího impéria na Západě a nemilosrdný pogrom.

369078

15.01.2019 19:17

Pád impérií: Londýn, Washington a Paříž jsou na pokraji kolapsu

Budoucnost světa ?

217.?.?.?

V současném globalizovaném světě proběhnou změny tak rychle jako pád kostek při dominovém efektu. Pokraj kolapsu je optimistický eufemismus současného stavu. Ti, kdo vycházejí z oficiálních a účelově upravených údajů vytvořených poskoky mocných a dosud nedotknutelných nevidí, popř. ani nechtějí vidět skutečný stav světa, financí, skutečné hodnoty akcií, komodit atd. Realita je daleko horší než se všeobecně uvádí, a proto brutální kolaps Západu a opravdu velká světová krize můžou nastat daleko rychleji než i ti myslící a vzdělaní očekávají. Pokud jsou falešné premisy, jsou špatné i závěry z nich vyplývající. Každý špatný konec ale může být i začátek něčeho lepšího. Záleží hlavně na lidech.

369097

16.01.2019 19:08

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

Británie

217.?.?.?

kdysi opravdu velká, duševně zamrzla v 1. polovině 20. století. Pokud by v nynější zoufalosti vyprovokovala vojenský střet s Ruskem, do deseti minut by byla v době kamenné, její neméně namyšlená a po světovládě toužící dcera za velkou louží pak za dvacet až pětadvacet minut. Opravdu to občané Británie a Ameriky chtějí ? O tamějších "elitách" vůbec neuvažuji, protože ty válku jako poslední řešení dramatického úpadku svého vlivu a moci jistě stále ještě zvažují. Asi si ale ve své dosavadní nedotknutelnosti a namyšlenosti nepřipouštějí, že v posledním konfliktu v dějinách lidstva by byly mezi prvními cíli ruských jaderných raket.

369123

21.01.2019 18:38

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

Protože paníčkům ze Západu docházejí zdroje

217.?.?.?

Blahobyt Západu je a vždy byl založen na vykrádání, zotročování, lžích, podvodech a násilí. Idioty bez fungujícího mozku a gangstery bez svědomí obdivovaný Západ hlavně vykrádá nejlepší mozky, zotročuje miliardy naivních a hloupých lichvářskými úroky z neexistujících peněz, lže v médiích jako o závod a ani se přitom nečervená, podvádí s hodnotou akcií, firem, s měnami krytými jen strachem, s cenou nemovitostí a komodit a bombarduje nevinné a naivní, vždy pod neuvěřitelně falešnou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv. Skutečným vládcům Západu,většinou sionistům chazarského původu, vlastnícím banky, korporace a investiční fondy a ukrytým vždy v bezpečí svých rezidencí (jsou to zbabělci a křiváci k pohledání) posluhují zkorumpovaní politici, tajné služby, média,nadnárodní organizace jako OSN, NATO, MMF, WB atd. Dokud tyto zrůdy v lidské podobě toužící po mamonu, moci a světovládě nebudou za mřížemi, nikdy nebude pro 99 procent lidstva lépe.

369191

23.01.2019 19:14

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

Matka brání své dítě

217.?.?.?

Británie je matka USA a britská královna je stále ještě hlavou Kanady, Austrálie a Nového Zélandu. Zámořský arogantní, namyšlený, loupeživý a násilnický Budulínek zcela evidentně ztrácí svoji dosavadní nadvládu nad světem, a proto vstupuje do hry jeho matka Británie (kdysi opravdu velká) s vyhrožováním Rusku a celému světu dalšími letadlovými loděmi, na které ovšem pohodlně stačí několik velice přesných Iskanderů za promile ceny letadlových lodí, které jsou na odpis ještě dříve než opustí doky s velice předraženým a ne vždy létajícím americkým harampádím na palubách. To už zoufalí "světovládci" ze Západu dobře ví, ví také, že jim zvoní hrana. Rothschildové mají svá hlavní sídla v Británii, Francii a ve Švýcarsku, Warburkové v Hamburku, Rockefellerové a Morganové poblíž New Yorku atd. Game over, pánové "světovládci", většinou s velkými frňáky a chazarským původem. A jejich poskoci z politiky, médií, též nebudou mít v příštích měsících lehké spaní. Na to můžou klidně vzít jed.

369203

25.01.2019 17:54

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

Washington může jmenovat koho chce

217.?.?.?

Obrovský problém Washingtonu,a tím i jeho poslušného poskoka a dítěte Bruselu je to, že pro nadutost a odtrženost jejich skutečných šéfů a poručníků z řad bankéřů, vlastníků nadnárodních korporací a investičních fondů od reality, stále odmítají vidět změny v současném světě a smířit se s nimi. Myslící lidé a mnoho států na ně už doslova zvysoka se.ou, protože konečně pochopili, že všežravá, intrikánská a chamtivá zrůda ohánějící se demokracií,svobodou a lidskými právy je tou pravou příčinou většiny zel, neštěstí a zrůdností současného světa. Washington a Brusel budou mít velmi brzy úplně jiné starosti než kroutit ruce těm, kteří jim nesedí do plánů nebo odmítají absolutní pokoru a poslušnost. Ve své nadutosti a ve svém zoufalství Washington rozdmýchává barevné revoluce a Majdany všude tam, kde cítí tučnou kořist pro své páníčky a tím i pěkné prebendy pro četné poskoky mocných ze svých řad, snažíc se odvrátit nyní už neodvratný krach své hegemonie jakýmkoliv způsobem, ale přitom jim doslova hoří koudel u zádele přímo ve vlastním hnízdě. A na to brzy dojedou. Definitivně. A zcela zaslouženě.

369228

29.01.2019 15:37

Zákazy na Facebooku za sdělování pravdy

Ad Macron o zmanipulování Brexitu

217.?.?.?

Právě jsem si přečetl vyjádření napudrovaného seladona z Rothschildovy stáje, kterého si naivní francouzské ovce zvolily za prezidenta, o tom, že hlasování o vystoupení Británie z EU bylo zmanipulováno. Je tedy pravdou to, co rozhodla většina Britů, kteří přišli k referendu (byli jich milióny) nebo to, co říká tento napudrovaný příslušník dosud ještě mocného chazarského klanu. Až tak daleko došla ta idioty a gangstery oslavovaná západní demokratura v posledním zoufalém pokusu nastolit svůj globální diktát nad světem pomocí intrik, lží, podvodů, úroků z neexistujících a ničím nekrytých peněz a "humanitárním" bombardování naivních a nevinných.

369313

03.02.2019 15:30

Delegitimizace bílého muže

Věčně nenažraní psychopati ovládající svět musí být šílení !

217.?.?.?

Příslušníci těch samých rodinných bílých klanů patřící mezi "elity" Západu, kteří donedávna oslavovali bílého heterosexuálního muže jako nositele pokroku, jej v současném zoufalství zatracují, ponižují, obviňují ze všech špatností a mediálně zesměšňují. Místo bílého heterosexuála, který žije a pracuje pro svou rodinu až do infarktu, dnes tito patologičtí pokrytci a intrikáni pokrytecky preferují zuřivé feministky, homosexuály, menšiny a imigranty na sociálních dávkách. Proč tak najednou taková změna ? Ozvalo se v nich snad torzo svědomí za vlastní minulé zločiny proti těmto skupinám ? Samozřejmě, že ne.Tito lidé??? se svědomím vůbec netrápí. Snaží se jen vyvolat chaos, konflikty a války mezi lidmi různého vyznání, pohlaví,věku, sexuální orientace,barvy pleti,etnické konflikty atd. A proč ? Protože z válek, státních převratů, krizí a chaosu uměli tito dědiční intrikáni, lháři, podvodníci a lupiči vždy fantasticky profitovat.V podstatě vždy hnali lidi do válek a konfliktů pod falešnou vlajkou jen pro své astronomické zisky. A svět se nyní začíná vyvíjet zcela jinak než by si přáli. Jen pomocí chaosu a vyvolávání válek a konfliktů se stále ještě daří jednomu procentu lidstva ("elitám" a jejich privilegovaným poskokům ve vysokých a dobře placených funkcích, majících navenek plnou hubu vzletných slov a myšlenek ) ovládat a až na krev dojit 7,5 miliardy naivních a rozhádaných otroků. Bohužel.

369404

05.02.2019 17:35

O venezuelských problémech

To není jen o Venezuele

217.?.?.?

Chazarská mafie zcela ovládající Západ a především Ameriku,vlastnící či kontrolující FED, ECB a média,plně kontrolující nadnárodní organizace a banky jako OSN, NATO, EU,MMF, WB, BIS v Basileji, jíž slouží mnozí zkorumpovaní a zastrašení politici, příslušníci tajných služeb, policie, armád, justice, neziskovky atd. dosud kontroluje prakticky celý svět. Výjímky jsou tzv. země zla, tj, Irán, KLDR, Kuba, jejichž centrální banky nejsou řízeny kabalisty. Nenalhávejme si, že jsme na tom diametrálně jinak. Jsme jen další chazarská kolonie, stejně jako například blahobytné Německo, které je americkou armádou okupováno od roku 1945. Zatím máme co jíst a většině zbývá i na zbytečnosti, ale to nemusí trvat věčně. Venezuela má tu smůlu, že má pětinu zásob ropy světa (tu mají chazarští satanisté spolu se zlatem a diamanty nejraději ) a leží na zadním dvorku USA, daleko od Ruska a Číny. Podle toho, co vím o těchto dvou stále významnějších zemích, vypnutí virtuálních tiskáren FED je na pořadu let příštích a usilovně se na tom pracuje. Už nyní je zřejmé, že mnoho dalších světových hráčů dolar a SWIFT hodlá opustit, jak jen to bude možné. A to je zasloužený konec mafie drancující už více než sto let celý svět. Doslova. Že to bude bolet i naivní otroky a nebude to snadné, je bohužel pravda.

369446

06.02.2019 17:15

Washington obnovil závody ve zbrojení

Namyšlený zámořský kaganát zase intrikuje

217.?.?.?

Těm, kteří nečtou mediální sr.čkomety ovládané chazarskými magnáty, už je delší dobu jasné, že kaganát za velkou louží stále více připomínající Golema na hliněných nohou, je před velkým krachem. Říkám úmyslně kaganát, protože právě potomci krutých loupežníků a intrikánů tatarsko mongolského původu vykopaní Rusy už v 11. století z území mezi Černým a Kaspickým mořem pro svoji krutost a zločiny, dnes zcela ovládají a řídí tzv. demokratický Západ a především USA. Nyní donutili Trumpa výměnou za jeho zeď na mexických hranicích vypovědět smlouvu o zákazu raket středního doletu, kterou uzavřeli Reagan a Gorbačov za oddychnutí všech rozumných lidí. Doufají totiž, že Rusko by mohli přimět k zotročení a k vykradení právě těmito raketami umístěnými v evropských státech v blízkosti ruských hranic. Zoufalý Golem se už chytá kdejaké šílenosti. Příslušníci Deep State stále ještě naivně.věří, že Rusko mohou přechytračit a přinutit ke kapitulaci, aby tak opět oddálili krach dosavadní hegemonie, založené už dlouho jen na lžích, podvodech, intrikách, loupežích a násilí. Krach jejich impéria už totiž začal a nabere rychle na intenzitě.

369458

která podporuje na příkaz nosatých,chazarských a neuvěřitelné křiváckých a intrikánských skutečných vládců "demokratického" Západu a zejména pak USA, import právě těmi většinou přestárlými nosatci vykradených, zbídačelých a vybombardovaných lidí z Asie a Afriky do Evropy, musí být:
1. na drogách
2. permanentně v lihu
3. neuvěřitelně zbabělá, vydíratelná a zkorumpovaná
4. úplně blbá
5. taky nosatá
6. všechny možnosti jsou správně

369497

10.02.2019 15:58

Skrytá vlastnosť 5G siete

5 G sítě jsou sofistikovaný nástroj:

217.?.?.?

1 absolutní kontroly vlastníků chytrých mašinek
2.zdrojem obrovských zisků výrobců chytrých mašinek a provozovatelů sítí
3.genocidy naivních otroků
4.velkých zdravotních problémů přeživších uživatelů neudělajících ani krok bez tohoto vynálezu pracujícímu s mikrovlnným zářením (nádory, neplodnost,psychické problémy )
5.k ovládnutí mysli otroků
6.ale úplně zbytečný.
Z hlediska "elit" to nemá chybu. Otroci budou "elitám" a jejich servisním firmám za vlastní likvidaci, šmírování, vymývání mozků a poškození zdraví platit jako mourovatí až do skonání, protože používání mobilů se pro ně stalo těžkou drogou. Pro naivní otroky je to jistá cesta do pekla, ovšem dlážděná moderní technologií na úrovni 21. století.

369529

18.02.2019 18:54

Je dluh Achillovou patou Číny?

V Číně jsou nafouknuté nemovitosti,

217.?.?.?

na Západě je ale nafouknuté či spíše giganticky přefouknuté úplně všechno. Akcie firem, dluhopisy států kryté jen naivitou věřitelů, měna podložená jen strachem z důsledků krachu, hodnoty nemovitostí, gigantické finanční deriváty, ratingy jsou zcela falešné, média prolhaná jako nikdy a nikde jinde atd. Tak kdo je víc v zádeli ? Netěším se na čínskou hegemonii, ale hegemonie nesplatitelně zadluženého, pokryteckého, prolhaného a na účet zbytku světa dosud žijícího Západu je prostě už neudržitelná.

369720

20.02.2019 19:14

Nenávistná konference ve Varšavě

Oko za oko, zub za zub

217.?.?.?

Tato staré přísloví přestalo v moderní společnosti platit. Pokud se někde aplikuje, tak pouze mezi těmi dole. Nažehlení, bohatí a tím i mocní a vzděláním na věhlasných univerzitách vybaven zločinci ovládající a de facto vlastnící velkou část světa, jsou dnes mimo tuto hru.Jsou prostě nedotknutelní a nepotrestatelní. Moje otázka zní proč ? Jsem přesvědčený, že za většinou zel, nespravedlností a neštěstí nevinných a naivních současného světa stojí právě oni, jejich patologická a doslova šílená touha po moci a bohatství. Proč tyto zrůdy v lidské podobě už dávno nehoří v pekle, kam právem za své gigantické zločiny proti lidstvu patří, to mi opravdu hlava nebere.Asi jsem naivní.

369766

22.02.2019 18:25

Však my vás umlčíme!

Pravdu lze zastavit jen chvíli, ale ne dlouho

217.?.?.?

Světovládci s frňáky a nadměrným sebevědomím, bez svědomí a morálky a jejich poskoci můžou umlčet všechny ty nepohodlné weby a informace jen na chvíli, ale o to hůř pro ně potom. Jejich šílené zločiny, lži, podvody a lumpárny stejně vyjdou najevo a pak jim svět bude opravdu malý. Ale úplně jinak než by chtěli. Jejich chamtivým poskokům taky. Paměť lidí je velká a fatální chyba šílených zločinců a deviantů, kteří si hrají na bohy, je v soustavném podceňování dosud mlčících otroků.

369829

24.02.2019 18:25

Já chci kolečko! Vraťte mi kolečko!

Z jiného soudku

217.?.?.?

Kolečko bylo dobré a skokové přepínače taky. O tom není sporu. Proto musely být nahrazeny tzv moderními. kurvítky, které hlupákům připadají "in" a výrobcům a jejich bankéřům přinášejí velké zisky. Naivním otrokům jen zklamání z toho, že zase koupili nablýskaný šmejd a dostali olověnou kouli splácení půjček s lichvářskými úroky z neexistujících peněz. Chci však zmínit jinou vážnou věc. Sionistická mafie ovládající Západ, k oddálení bankrotu svého zámořského impéria velmi potřebuje obrovsky nakrást, a proto přesouvá k Venezuele své otroky ve vojenských mundúrech a bojovou techniku, samozřejmě jako vždy pod falešnou vlajkou humanitární pomoci a šíření své demokracie. Co takhle přesunout k luxusním sídlům skutečných vládců Západu a současně největších zločinců světa s velkými frňáky a bez špetky svědomí (a že jich tedy je) kvalitní snipery ? V tom bych viděl opravdu asymetrickou odpověď těch států a lidí, kteří už mají donebevolajících zločinů, intrik,otrokářských způsobů, podvodů a lží deviantních "světovládců" doslova plné zuby.

369890

25.02.2019 18:29

Pompeo, Pence & odcizení Evropy

Nafoukaní idioti ze zámořského chazarského kaganátu

217.?.?.?

se chovají jako páni světa, a přitom ani omylem nepoznali, že jim a jejich nosatým a všehoschopným páníčkům s gangsterským rodokmenem ukrytým v luxusních západních sídlech už opravdu zvoní hrana. Ale oni stejně neví, co to znamená. Dobře jim tak. O to více budou překvapení vývojem v příštích letech. Oni a především jejich páníčkové.

369916

28.02.2019 18:04

Trump se nestydí za svůj plán poslat teroristy ze Sýrie zpět do Evropy

USácké "elity" se nestydí už vůbec za nic

217.?.?.?

Ale měly by. Výčet jejich zločinů proti lidstvu by byl na hodně stránek. Za tím výčtem jsou desítky miliónů mrtvých a stamilióny zničených lidských osudů. Dříve to chazarští zločinci z bank a korporací a jejich poskoci v politice dělali skrytě pod falešnou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv, nyní už zcela otevřeně. Prostě se zcela odkopali, protože jsou neuvěřitelně hloupí, arogantní a nemístně namyšlení a krátí se jim rychle čas. Tím odkopáním ztratí poslední sympatie všech naivních otroků, kteří jim jejich lživou propagandu dosud žrali plnou hubou a zbudou jim pouze ti, kteří za své zločiny, podvody a zlodějiny už dávno měli být za katrem nebo rovnou u zdi.Ti na západní zločinecké "elity" totiž musí spoléhat jako na poslední záchranu před spravedlivým trestem okrádaných,podváděných, obelhávaných a opovrhovaných otroků.

369980

28.02.2019 18:36

Trump se nestydí za svůj plán poslat teroristy ze Sýrie zpět do Evropy

USácké "elity" se nestydí už vůbec za nic

217.?.?.?

Ale měly by. Výčet jejich zločinů proti lidstvu by zaplnil mnoho stránek, za nimi by byly desítky miliónů mrtvých a stamilióny zničených lidských osudů. Dříve to většinou chazarští majitelé západních bank a korporací a jejich poskoci v politice dělali skrytě, vždy pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv, nyní už zcela otevřeně. Jsou totiž neuvěřitelně namyšlení, arogantní, často hloupí a krátí se jim dramaticky čas pro realizaci jejich světovládných plánů. Tím zcela úplně ztratí důvěru dosud naivních,pasivních, obelhávaných, ždímaných a opovrhovaných otroků, kteří jim dosud žrali propagandistické žvásty, lži a intriky šířené vesměs chazarskými médii doslova plnou hubou. Zločineckým "elitám" Západu tak zůstanou jako poslední sloužící pouze zločinci různých zemí (podobná krevní skupina jako ony), kteří by za své zločiny, zlodějiny a podvody byli ve skutečně civilizované právní zemi dávno za katrem na doživotí nebo rovnou u zdi před popravčí četou.

369982

01.03.2019 16:33

Putinovo varování ohledně sebeobrany bylo překrouceno jako „nepřijatelná hrozba“ pro USA

USA a celý Západ nepřestávají udivovat

217.?.?.?

Obrana Ruska je tedy ohrožení amerických zájmů ve světě. Ty zřejmě jsou všude tam, kde je možné ještě pořádně nakrást a ždímat otroky pro zisky a moc chazarských zločinců ze Západu, kteří si doslova ukradli a zotročili skrze úroky z neexistujících peněz,bombardováním, vražděním, intrikami, podvody a lhaním velkou část světa, včetně tzv.demokratických zemí Západu, a to včetně Ameriky. Kdyby to nebyla pravda, myslel bych si, že je to v 21. století špatný vtip a zlý sen v jednom. Státy Západu, přesněji jejich "elity" a zkorumpovaní či zastrašení politici mě nepřestávají udivovat. Čím ? Svojí neuvěřitelnou drzostí, namyšleností, lhaním, pokrytectvím a gigantickými podvody a loupežemi, které provádějí vždy pod falešnou vlajkou a s masivní podporou rovněž chazarskou mafií ovládanými médii. Pokrytecky to ještě vydávají za šíření demokracie, svobody a lidských práv. Neuvěřitelné ! Británie, kdysi opravdu velká, stejně jako Francie bezostyšně vykrádala více než století země Afriky a Asie a zabíjela tamější obyvatele bez uzardění, Německo vyvolalo a prohrálo dvě světové války, USA ukradly zemi a její bohatství indiánům a dvě staletí vedly dobyvačné a loupeživé války,vždy pod falešnou vlajkou, organizovaly státní převraty a revoluce všude tam, kde jejich "elity" cítily tučnou kořist nebo jim vládci těchto zemí bránili v loupení. Za těmito zločiny "demokratických" zemí Západu jsou stamilióny mrtvých a zničených lidských osudů. Připomíná mi to známou větu "Když vrah na rohu ulice o morálce káže". Jak dlouho to ještě budeme trpět je především na nás.

370000

05.03.2019 17:50

Čína zakazuje milionům lidí cestovat letadlem či vlakem v rámci tvrdého systému sociálních kreditů

Čína si své páté kolony vlastizrádců bez pochybností ohlídá,

217.?.?.?

horší je to s evropskými zeměmi a s Amerikou. Tam dosud páté kolony chazarských zločinců toužících po světovládě požívají velkou důvěru naivních a soustavně obelhávaných otroků a příslušníci pátých kolon obsadili hodně výnosná koryta.

370085

06.03.2019 17:19

Neúspěšné jednání: Čí vinou?

Jednat s Američany,

217.?.?.?

sepisovat s nimi smlouvy a věřit těmto smlouvám a americkým politikům, bankéřům, vlastníkům korporací a investičních fondů, je pro každou zemi jistá cesta do pekla, otroctví, poroby, zadluženosti, soustavného vykrádání bohatství naivních států a ždímání jejich otroků až na dřeň. Kim už to pochopil, evropští lídři jsou buď méně chápaví než jimi vysmívaný Kim nebo jejich země už v tom otroctví jsou, zvykly si na něj, podřízené a vydírané státy či přesněji americké kolonie bez reptání platí chazarské mafii ovládající Ameriku astronomické výpalné a nechají se dále okrádat a ždímat. Domnívám se, že v tomto případě B je správně.

370108

07.03.2019 16:19

Na idnes.cz nepříjemnou pravdu nenajdete

Mám už dlouho jasno

217.?.?.?

V médiích vlastněnými českými oligarchy Babišem a Bakalou a dálkově řízenými chazarskými "světovládci" z kaganátu za velkou louží (to jsou téměř všechna) už velmi dlouho žádné informace nehledám. Nenašel bych tam to podstatné, co se děje doma a především ve světě, protože vše, co se pánům s křivými frňáky a ještě křivějším charakterem nehodí do plánů, se tam prostě NESMÍ objevit.

370127

11.03.2019 19:07

Jaký záměr sledují Spojené státy stažením své armády z Afghánistánu?

Je to jen divadlo a další špinavý trik

217.?.?.?

Afghanistán je největší producent máku a surového opia, z něhož se dá získat morfium a heroin. Tedy i miliardy dolarů (nebo escobarů ?) do kapes vládců Ameriky. A ty američtí "přátelé" pro své loupeže, humanitární bombardování, zastrašování a vydírání zbytku světa potřebují stále více, protože zámořský hliněný golem je v nesplatitelných dluzích,marnotratně žije už dlouho jen na účet svých kolonií, včetně těch vyspělých evropských, tiskne virtuální dolary klávesnicí jen ze špinavého luftu, švindluje ve všem a voda kolem něj stále rychleji stoupá. Navíc z Afghanistánu se dobře okopávají kotníky jak Rusku, tak i Číně, tedy jejich úhlavním nepřátelům. Pokud Amíci stáhnou VŠECHNY své otroky v maskáčích z této hornaté a velmi zubožené země, přišli by jejich "elity" o velký zdroj bezpracných zisků. A to oni dobrovolně nikdy nedělají. Zejména v situaci, kdy jim zdroje rychle vysychají a žijí jen na dluh, který ovšem bez odmlouvání platí jejich novodobé kolonie. Zatím.

370201

12.03.2019 18:40

Není to „politika identity“, je to politika proti bílým

Politika "identity"

217.?.?.?

zní hodně záhadně. Jako všechny odporné fígle, které chazarské hydry vymyslely na své otroky. Ve skutečnosti jde o cílený rozvrat tradičního (rozumějte už nehodícího se) uspořádání společnosti. Hlavním cílem je vyvolat chaos a paniku, aby promile křivonosých zločinců s chazarským původem mohlo i nadále v nastálém chaosu ovládat miliardy naivních otroků a zcela zotročit a ovládat celý svět. Slouží jim sice hodně chamtivých a zkorumpovaných křiváků ve vlivných funkcích (to jsou ty páté kolony dosud vlivných a nepotrestaných vlastizrádců), ale tentokrát prohrají. Oni i jejich poskoci. A to definitivně. Celý svět se dozví o jejich zločinech a nebudou mít kam utéct před spravedlivým hněvem miliard ždímaných a opovrhovaných otroků.

370218

15.03.2019 18:05

Americká tajná válka proti Venezuele

Válka chazarských zločinců proti Venezuele není tajná

217.?.?.?

Je zcela otevřená a zjevná. Zámořské "elity" s chazarskými kořeny totiž v poslední době opravdu hoooodně tratily a nezbytné zdroje vykrádáním a zotročováním světa jsou pro ně stále hůře dostupné. Pokud Rusko a Čína pošlou do Venezuely své vojenské kontingenty, a to neprodleně, krach chazarského kaganátu za velkou louží se tím dramaticky a VELMI urychlí. Amíci nebudou riskovat, že skončí jejich země jako radioaktivní poušť jen pro blaho těch, kteří si Ameriku doslova ukradli a tamější obyvatele zotročili skrze úroky z neexistujích peněz. Velkohubá rétorika reprezentantů zámořských zločineckých "elit" je v dramatickém protikladu se zbabělostí a strachem o vlastní luxus a kejkáky skutečných a většinou frňákatých vládců Ameriky ukrytých v bezpečí svých reprezentačních sídel. A tyhle zrůdy v lidské podobě nejsou zase tak hloupé, aby nevěděly, že pokud vydají pokyn ke zmáčknutí červených knoflíků, budou prvními oběťmi nečekaně drtivého a fatálního jaderného protiútoku právě ony.

370312

16.03.2019 15:41

Vyzvání na cestu – trnitou a úzkou

Německá okupace nesmí být už nikdy zdůrazňována

217.?.?.?

Oni totiž ti okupanti z roku 1939 už vlastní velkou část republiky, kterou od Havla a jeho soukmenovců dostali doslova darem za jejich materiální a ideologickou podporu v tzv. disentu (co to vlastně bylo, ví jen bůh) .Proto všechny zdejší ovce (jejich současní otroci) a zkorumpované děvky ( všehoschopné "elity" této nebohé země) křičí při slově okupace jen rok 1968 a Rusko.

370334

byl pozlátkem nazdobenou výkladní skříní chazarských otrokářů, kteří si ukradli Západ a nyní chtějí ukrást a zotročit.ten zbytek dosud naivního, ale rychle se probouzejícího světa. Muslimský svět byl pro ně velmi zajímavý, protože mnoho zemí vyznávajících tuto víru doslova plavalo na ropě, zemním plynu a dalších ceněných a výhodně zpeněžitelných komoditách. Tím byl zpečetěn jejich osud. Byly rozkradeny, "osvobozeny" barevnými revolucemi a majdany, vystříleni, popřípadě vybombardovány do doby kamenné (to, když se nechtěly nechat vykrást do mrtě). Vždy pod neuvěřitelně křiváckou a velmi zištnou záminkou šíření demokracie, svobody, lidských práv a pokroku. Nyní moderní otrokáři velmi brzy konečně sklidí to, co celá staletí zasévali po celém světě. Není pro ně úniku ani polehčujících okolností. Chcípnou tam, kde bylo jejich impérium a naivní a dobře vyzbrojení otroci jim zobali z ruky, a to právě rukama těch privilegovaných otroků.

370390

20.03.2019 18:13

Washington vede válku proti Číně na nové úrovni - a utrpí hořkou ztrátu

Washington už vede válku proti všem

217.?.?.?

Zoufalí poskoci chazarských, gangsterských a veskrze zločineckých "elit", které ovládají Západ a prostřednictvím svých zkorumpovaných a vydíratelných politických loutek i mnoho svých kolonií, už začínají chápat, že celý svět si tentokrát nepodmaní ani gigantickým vojenským rozpočtem na zbrojení, šmírováním, obelháváním a vydíráním všech, ani likvidací nepohodlných. Proto si platí urychlené budování tajných luxusních podzemních sídel v odlehlých oblastech zeměkoule ( v Patagonii, severním teritoriu Kanady, na jižním ostrovu N. Zélandu, v Antarktidě atd.). Peněz si na to nakradly za ta staletí z porobených a vykrádaných novodobých kolonií a od novodobých otroků skrze úroky z neexistujících peněz více než moc.Kdy už konečně tyto zrůdy v lidské podobě pochopí, že v éře satelitů se nic neutají, že prohrály a čeká je právě ten trpký konec, který připravovaly miliardám otroků ?

370446

kdo a jak vládne Západu. A nechce skončit jako JFK s ustřeleným mozkem. Proto sledujeme ty jeho šílené veletoče, které připomínají let neřízené rakety. Problémem amerických "elit" známých jako bažiny, které Trump chtěl na začátku svého volebního období vysušit a odsoudit za jejich megazločiny proti lidstvu (včetně samotných Američanů), o nichž si štěbetají už i vrabci na střechách je to, že zločinecké "elity" své velké prohře na globální šachovnici stále odmítají uvěřit a stále ještě bojují o záchranu své dosavadní světové nadvlády . O to nečekanější, rychlejší a drsnější bude jejich pád. Brzy budou bojovat doslova o vlastní životy a nikoliv o světovládu.

370468

28.03.2019 17:38

Slovenské voľby

Volby ?????

217.?.?.?

Jde spíše o dosazení nejvíce poslušného a loajálního lokaje do funkce prezidenta v jedné z mnoha kolonií konvertovaných sionistů ovládajících Západ a nyní majících opravdu velké těžkosti s nastolením globálního diktátu a otroctví známého jako New World Order prostřednictvím osvědčených zbraní sionistů. Chazarskou mafií téměř absolutně kontrolovaných a financovaných médií, tzv. neziskovek a nevládek štědře financovaných z peněz vydřených z anonymních a naivních otroků po nejrůznějších koutech světa nebo jen vytvořených klávesnicí privátních vlastníků FED, rostoucích cen všeho v eurech přijatých s velkou slávou vašimi zastupiteli (tato měna je taky sofistikovaný chazarský "vynález" non plus ultra ), goebbelsovské propagandy a nekonečných intrik. Bratři Slováci, nedivte se průvanu ve svých peněženkách (nalítli jste velice prohnaným a všehoschopným zločincům stejně jako my a mnohé jiné národy ), nespoléhejte na to, že ženy jsou moudřejší a empatičtější mužů (vzpomeňte si např. na Hillary, Angelu, Therezu, Margharet, Condoleezu aj.) a nenechte se zavléct do války proti Rusku a poté Číně za ještě větší zisky a moc Rothschildů, Rockefellerů, Warburků a dalších zrůd v lidské podobě. Skončili byste, jako ty milióny naivních otroků v předchozích světových válkách a na vašich mrtvolách by opět královsky hodoval ten největší lidský odpad.

370656

30.03.2019 19:36

EU se už úplně zbláznila!

EU se nezbláznila

217.?.?.?

Pouze se jejich nikým nevolení, ale pouze "elitami" dosazení pohlaváři snaží zavděčit svým šéfům a skutečným vládcům celého Západu,kteří vlastní banky, nadnárodní korporace, investiční fondy, emitují bilióny jen pouhou klávesnicí ad., majícími křivé frňáky a žádné svědomí. Zato ale patologickou touhu ovládat, navždy zotročit a ždímat lidstvo, posílat ho do uměle a právě jimi tajně vytvořených konfliktů a parádně přitom zbohatnout, dosáhnout absolutní kontroly nad všemi velice opovrhovanými a velice naivními otroky. Jako vždy, pod bohulibě znějícími hesly a pod neuvěřitelně falešnou a pokryteckou vlajkou. Nynější EU je jen další marný pokus, jak nastolit Čtvrtou říši. Co se nepovedlo Hitlerovi zbraněmi, podlostí a krutostí s tzv, Třetí říší, o to se nyní snaží právě jejich bývalé oběti lichvou, podrazy, vyhrožováním,vydíráním, korupcí,ekonomickým a finančním terorem,půjčkami, mediální masírkou, na kterou by byl i Goebbels hrdý, bombardováním nevinných, atentáty atd. Nezaslouží proto žádné slitování. Oni ani jejich zkorumpovaní či vydíratelní poskoci s velkohubými a arogantními prohlášeními. Naštěstí, jejich čas definitivně končí. Pouze to stále ještě odmítají přiznat a kopou kolem sebe jako ta chcípající kobyla.

370696

01.04.2019 17:50

Zač se bývalý Haagský tribunál mstí Karadžićovi?

Rozhodnutí Haagského soudu je příkladem toho,

217.?.?.?

jak v budoucnosti mají opovrhovaní otroci jednat se skutečnými megazločinci ze Západu, kteří jsou stále ještě tamějšími a dosud nedotknutelnými "elitami". Už ne dlouho.

370739

02.04.2019 17:20

Rusko hodilo rukavici USA ohledně Venezuely

Nejen Rusko,

217.?.?.?

ale už i Čína konečně asi ?? pochopila, že se zločinci, intrikány, podvodníky a násilníky se nedá jednat, natož jim věřit. Soudní a myslící lidé celého světa, kteří neprofitují z toho, že zločincům dělají užitečné idioty nebo dokonce páté kolony vlastizrádců, už dávno pochopili, co, kdo a proč je tím obrovským zlem současného a velmi nespravedlivě uspořádaného světa. Možnost vykradení venezuelské ropy nesplatitelně zadluženým a na účet zbytku světa žijícícím chazarským kaganátem za velkou louží se stala pro tamější zločinecké "elity" jen vlhkým snem. Oddálení bankrotu jejich dosud všemocného a neuvěřitelně arogantního, násilnického a pokryteckého impéria se tentokrát nekoná, naopak se dost přiblížilo. Stejně jako spravedlivý soud s hlavními zločinci.

370757

07.04.2019 19:43

Západní kultura zemřela politicky korektní smrtí

Západní kultura jen kopíruje současný stav Západu

217.?.?.?

Současné filmy, beletrie, pop music západní provenience jsou bez invence, nových či dokonce nadčasových myšlenek. Ty tam nehledejte, nejsou tam, a pokud ano, pak jen omylem. Zato jsou však plné násilí, sexu, povrchních "nadlidí" a blyštivých pozlátek. Prostě kultura určená pro idioty, protože myslící lidé jsou pro zločinecké "elity" Západu velmi nebezpeční. "Elity" zajímá pouze zisk a to, jak udržet v novodobém otroctví zvaném neuvěřitelně pokrytecky demokracie přes lichvářský úrok z neexistujících peněz, vylhaným zpravodajstvím, falešnými ratingy, korupcí nebo vydíráním zastupitelů a politiků,čím dál horším brakem v televizi a na internetu atd.v poslušnosti a naivitě miliardy otroků. Cílovou skupinou jsou zejména mladí lidé bez zkušeností a s hlavou plnou ideálů. Proto je také záměrně likvidována úroveň školství. Mnozí absolventi současných středních i vysokých škol nezvládají logiku, nedosahují znalostní a dovednostní úrovně někdejších maturantů a jsou snadnou kořistí mediálních sra.kometů v režii "elit" Západu a jejich poskoků. Agonie a dekadence kultury jen kopíruje stav společnosti, která je nám, tedy gojimům a opovrhovaným otrokům, předkládána jako velký a nedosažitelný vzor. Děkuji pěkně.

370824

09.04.2019 17:14

Slovenské voľby – zlo medzi nami – vražda a akceptované lži „Zvíťazili sme!“

Slováci si zase naběhli na vidle

217.?.?.?

Nejdříve si zvolili miliardáře Kisku, který sliboval hory doly. Když konečně poznali, že sliby slibující nic nestojí (slibem nikdy nezarmoutíš naivní voliče) a jde jim hlavně o vlastní prospěch a kariéru, zvolili si paní Čapútovou. Tato žena bude velmi brzy spolurozhodovat o vybudování slovenské základny chazary ovládaného NATO s raketami namířenými proti Rusku, možná i Číně. Došlo Slovákům, kterým imponuje bohatství a okázalý životní styl, který tak rád prezentuje chazarskými sionisty ovládaný Západ, že budou jen "kanononfutrem" východní odpovědi na chazarský útok či provokaci proti dobře vyzbrojenému Východu ? Obávám se, že opět nedošlo.

370847

po porážce východního bloku a rozpadu Varšavské smlouvy ztratila jakékoliv opodstatnění. To, že NATO stále existuje a ještě se stále rozšiřuje, je jasným důkazem toho, že jde jen o agresivní a tvrdou pěst zločineckých a většinou chazarských vládců Západu vůči neposlušným nebo jen těm, kde lze ještě pořádně nakrást. Samozřejmě vždy pod falešnou rouškou šíření demokracie, svobody, lidských práv, prosperity, pokroku atd. Ač politici Západu slibovali, že po rozpadu východního bloku nebudou expandovat na Východ, pravý opak se stal pravdou. Zašťiťují se přitom pokrytecky bojem proti islámskému terorismu, který "elity" Západu přitom samy vytvořily, podpořily a financovaly. Co také čekat od vrcholných intrikánů, zlodějů a podvodníků, kteří se snaží ovládnout a zotročit celý svět. Tentokrát jim to ale nevyjde a sami se stanou lovnou zvěří. Pro ně nečekaně, ale zcela spravedlivě.

370869

11.04.2019 18:17

Američanky v mnoha ohledech ztratily ženskost víc, než Evropanky

Feministky hlavně nepochopily,

217.?.?.?

že tím, že se vyrovnají mužům (a to i v tom negativním ), přestanou být muži hýčkány, obletovány a milovány a odsoudí se k samotě, čajovým dýchánkům, věčnému drbání všeho a všech,a navíc zůstanou patrně bez dětí. To, co muže na ženách především láká, je jejich odlišnost od mužů. Oženit se s babochlapem,který se snaží vyrovnat mužům v nejrůznějších oblastech, může jen hlupák a masochista. Komu se ale feministky velice hodí do plánů, jsou intrikáni toužící po světovládě (promile lidstva) nad miliardami naivních otroků, kteří se snaží mezi ně zanést chaos, rozkol a paniku jako svoji další tajnou zbraň proti stále početnějším otrokům. Vždyť ženy tvoří více než polovinu lidstva. Proto poštvat je proti mužům, kteří by mohli být jejich životními partnery a otci jejich dětí, je prostě odporné. Stejně jako jsou odporné zločinecké "elity", které dramaticky rychle ztrácejí svoji dosavadní dominanci nad opovrhovanými otroky.

370884

15.04.2019 16:15

Doba nespravedlnosti

Pokud by, kdyby ....

217.?.?.?

Tak vždy začíná výčet promarněných příležitostí. Souhlasím s autorem v tom, že tato doba je velice nespravedlivá a doslova šílená. Promile zločinců a gangsterů světového formátu s navenek uhlazeným chováním bez skrupulí a soucitu vysává, zotročuje, šmíruje, likviduje a manipuluje skrze svá prolhaná média (tzv. hlavní proud neboli mainstream ) miliardami naivních lidí. Samozřejmě vždy pod líbivými, falešnými a velice pokryteckými hesly. A už několik staletí. Za jejich odpornými zločiny a intrikami jsou jen konflikty, války, krize,smrt, utrpení a strádání miliard lidí.A také bilióny zisků na kontech těchto zločinců. Jejich další vynález,kapitalismus a především jeho současná verze zvaná neoliberalismus,v němž vítězi berou úplně vše a náklady jsou socializovány, je naprosto nereformovatelný a přežilý. Naštěstí,chazarské uspořádání světa i neoliberalismus brzy definitivně skončí. Už se na tom tak usilovně pracuje, že je jen otázkou nedlouhého času, kdy bude jasné i těm úplně dole a nevzdělaným, že zločinci tentokrát prohrají. Úplně vše. Jejich poskoci v politice, médiích,nadnárodních společnostech a organizacích, kteří dosud velice profitují ze svých služeb zločincům, na tom budou ještě hůře.

371000

24.04.2019 18:04

Kdo chce vyvolat barevnou revoluci?

To je jasné

217.?.?.?

Zdejší silně proamerické a prozápadní a současně silně protinárodní "elity", které si chtějí udržet přízeň a štědrost západních chlebodárců a zachovat status quo, protože oni se velice pěkně napakovali na účet ovčanů. Ovčany pohrdají, těm starším, co něco pamatují a těm, co myslí a současně nejsou prodejné dě.ky, by nejraději úplně zakázali volit nebo zakroutili krkem. Spoléhají na naivní náctileté, kteří nemají žádné zkušenosti a žijí svými utopickými sny a ve virtuální realitě přibití u svých mobilů a laptopů. Zdejší "elity" jsou tzv. umělci nebo spíše ti, kteří si na ně hrají, podnikavci, kteří zázračně zbohatli v devadesátkách, kdy bylo zcela zhasnuto a od té doby nemají rádi denní světlo a lidé s výrazně nadprůměrnými příjmy ( právníci,ekonomové, lékaři, manažeři, pracovníci v IT oborech aj. ). V parlamentu tyto zaprodané a parazitické "elity" zastupuje TOP 09, ODS, Piráti, STAN a panbíčkařská KDU - ČSL.Co se týká Pirátů, je to jen dorost TOP 09 a ODS. ODS je pak strana, která navždy bude spojena s kolosálními a v naprosté většině případů nepotrestanými podvody a krádežemi kdysi státního či družstevního majetku v devadesátých letech. Výše zmínění jsou asi tak důvěryhodní jako nosatí intrikáni ze Západu, kteří šíří ohněm a mečem tu svoji "demokracii", "svobodu" a "lidská práva" po celém světě a za nimiž jsou celé hory zničených lidských životů a osudů a nekonečné lži,podvody, intriky a loupeže.

371193

26.04.2019 17:28

Možnost jaderné války je nejvyšší za poslední desítky let, přesto to média ignorují

Média záměrně ignorují vše podstatné,

217.?.?.?

ale pilně zásobují otroky plahočící se za penězi a konzumující šmejdy produkované otrokáři, často na úvěry u jiných otrokářů téže krevní skupiny, nekonečným přívalem drbů,kuriozit, polopravd a smyšlenek. Proč ? Protože naprostou většinu médií vlastní konvertovaní sionisté, pro něž jsou zveřejněná pravda a podstatné skutečnosti smrtelně nebezpečné. Riziko vzniku jaderné války se skutečně zvýšilo, ale ještě více se zvýšila pravděpodobnost krachu Západu zcela kontrolovaného a ovládaného sionisty, většinou chazarského původu. Jedno úzce souvisí s druhým.

371235

28.04.2019 19:23

Strategie řízeného chaosu

Šíření chaosu, strachu, konfliktů, krizí a válek

217.?.?.?

vždy sloužilo promile lidstva k získání bohatství a moci a k ovládání, kontrole, ždímání a redukci počtu naivních otroků. Když bychom hledali ještě dál, zjistili bychom, že na všech těch hrůzách v novodobých dějinách lidstva astronomicky vydělávalo několik desítek rodinných klanů bankéřů,velkých vlastníků akcií globálně působících korporací, investičních fondů, zbrojních koncernů, farmaceutických gigantů, mediálních koncernů,ale také staré aristokratické rody a pohlaváři nejrůznějších církví. Hrají s otroky tuto špinavou hru.To, že mezi nimi najdete spoustu nosatých s chazarským původem, kteří naivními a důvěřivými otroky dlouhodobě jen pohrdají a neuvěřitelně je zneužívají, není náhoda. Tito konvertovaní sionisté pocházející původně z území mezi Černým a Kaspickým mořem, to prostě mají v genech. Rusové je v 11. století pro jejich krutost, podlost, intrikánství a bezohlednost vyhnali a oni pak postupně ovládli a ukradli si Ameriku a Evropu. Rusům to vyhnání samozřejmě nezapomněli, a proto je surovinami bohaté, neposlušné, sebevědomé a jadernými zbraněmi na nejrůznějších nosičích velice dobře vyzbrojené Rusko v současnosti sankcinováno a pomlouváno všemi prodejnými děvkami, těch, kteří prahnou po světovládě. Právě mezi nosatými a urozenými vládci Západu hledejte objednavatele, donátory a původce většiny současných teroristických a svět udivujících zločinů a nemůžete se splést. Na běžné poměry výborně placených poskoků a prodejných děvek ochotných ke všemu si z nakradených, z otroků vyždímaných a jen pouhou klávesnicí vytvořených peněz můžou koupit tolik, kolik chtějí a potřebují. Všemocný FED (americká centrální banka v soukromém vlastnictví Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Morganů, Lazardů, Israel Moses Seifů, Du Pontů ad.) od roku 1913 patří totiž FED jim, vlády, tajné služby, armády, média za pěkný úplatek, a proto velmi ochotně za ně vykonávají tzv. špinavou práci, kterou můžeme sledovat v přímém přenosu prakticky každý den. Cui bono. Sledujte, komu všechny ty hrůzy současného světa přinášejí obrovské bohatství a neuvěřitelnou moc a nemůžete dospět k chybným závěrům v odpovědi na otázku, kdo je skutečným viníkem.

371269

30.04.2019 18:07

Orchestrace rusofobie je předehrou k válce

Jaderná válka je na velmi dlouho a možná navždy poslední řešení

217.?.?.?

současné finanční a morální krize západních, veskrze zločineckých, intrikánských a parazitických "elit". Tyto "elity" a jejich dobře profitující nastrčené loutky v politice, tajných službách, armádách, médiích, vrcholných manažerských funkcích atd. stále věří tomu, že podceňované Rusko, Čínu, Indii, Irán a mnohé další státy můžou, jako dosud vždy ,přechytračit, do nekonečna obelhávat,zastrašovat, "humanitárně" bombardovat, podvádět, dehonestovat, provádět v nich pod falešnou vlajkou státní převraty, tzv. barevné revoluce a především je ždímat až na dřeň a vykrádat jako dosud. A to je jejich fatální omyl. Zločinecké "elity", které si doslova ukradly celý Západ a mnohé další státy, se totiž bojí o své životy více než kdokoliv jiný a nakradeného a z otroků bezohledně vyždímaného bohatství si chtějí dokonale užít i jejich potomci. Podlehly falešnému sebeklamu, že můžou naprosto vše a jim se nestane vůbec nic. Pro jistotu si ale nechaly vybudovat luxusní podzemní komplexy v odlehlých končinách zeměkoule, které jsou však již díky satelitům dobře známé, stejně jako jejich přesná poloha. Věří, že jako dosud vždy na válce astronomicky zbohatnou a posílí svou moc a kontrolu nad otroky celého světa. Tentokrát se ale fatálně a šeredně spletou a v případě jaderného konfliktu, který vyvolají, budou mezi úplně prvními oběťmi. Zcela zaslouženě. Otroci by v případě jaderného konfliktu doplatili na svou dlouhodobou naivitu a pasivitu velmi rychle. Na vystřízlivění z omylů by tentokrát neměli čas.

371304

30.04.2019 19:20

Orchestrace rusofobie je předehrou k válce

Dodatek pro namyšlené idioty zalezlé v americkém konečníku

217.?.?.?

Až Rusko přesměruje dodávky plynu, ropy ,dalších surovin, zbraní, jaderných reaktorů, technologických celků ad. ze západní Evropy do Číny a dalších rostoucích států Asie (potrubí budou brzy už velmi dokončena, na ostatním se velmi intenzivně pracuje ), stává se ze západní Evropy (poslušné to a velmi lokajské kolonie chazarskou mafií ovládané Ameriky ) jen technické muzeum v dramatickém úpadku a z Česka rovněž. Nespoléhejte na křivácké Amíky, ti nebudou vědět, kam dřív skočit a hlavně nebudou stačit hasit požáry doma. Tentokrát marně.

371305

30.04.2019 19:48

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

Ukrajina je na dlouho odepsaná

217.?.?.?

Padla za oběť své neuvěřitelné naivitě,falešným slibům a blyštivému pozlátku Západu a intrikám, lžím, křiváctví a násilí potomků tamějších banderovců a nosatých chazarských šmejdů.

371307

účinně ničí plevele, obtížný hmyz i lidské životy. Výrobcům, pěstitelům a prodejcům přinášejí obrovské zisky, a o ten dnes jde především. Peníze a zisky jsou v neoliberálním kapitalismu vždy na prvním místě, lidé jsou jen spotřební materiál, kterého je pro "elity" zbytečně a nebezpečně moc. To, že Bayer AG koupil americký Monsanto, tedy výrobce glyfosátů, kterého jen v USA čekají žaloby a miliardové kompenzace tisícům poškozeným, mě nepřekvapuje. Jedna z divizí Bayeru se totiž věnuje výrobě léčiv (aspirin byl jejich prvním ). Bayer tak může jako výrobce glyfosátu poškozovat zdraví miliónů otroků a současně jim nabízet léky na léčení nemocí způsobených glyfosáty. Kšefty a zisky budou ještě výrazně větší než dnes. Když zapátráte v minulosti, zjistíte, že Bayer, Hoechst a Agfa, tedy největší současné německé chemické koncerny, vznikly z IG Farben, tedy z nacistického koncernu, který v době druhé světové války zaměstnával přes 600 000 lidí a vězňů. Když zapátráte v minulosti, zjistíte, že mnozí nacisté utekli před spravedlností právě do USA, kde, mimo jiné, předávali své znalosti a zkušenosti americkým odborníkům vytvářejícím po válce CIA, která organizovala státní převraty, barevné revoluce, atentáty atd v mnoha zemích světa, včetně zemí bývalého východního bloku. Když pozorujete chování A. Merkelové ve vztahu k imigrantům, musí být i méně talentovaným jasné, že většině Němců její vítačská politika v budoucnosti Němcům nejen že neprospěje, ale naopak hodně uškodí. Když pozorujete chování hezouna Macrona, (bývalého Rothschildova bankéře) je dost zřejmé, čí pokyny plní. Francouzský lid to rozhodně není. A když vidím T. May, vidím jen ustaraného poskoka v roli politika, který se snaží vyřešit kvadraturu kruhu. Marně. Už chápete, kdo jsou globální loutkovodiči a jaké jsou jejich skutečné cíle ?

371372

07.05.2019 18:15

Bude další „prima válčička“?

Válčička ve Venezuele nebude,

217.?.?.?

pokud Rusko a Čína vojensky podpoří Madura. Americký klacek a bomby vždy dopadaly jen na ty státy, které byly relativně malé, slabé a především osamocené. Blackwater by měl raději uzavírat kšefty v USA, které bez mohutného vykradení cizího bohatství zbankrotují. Tamější superboháči a "páni světa" pak budou opravdu velmi potřebovat soukromé armády, ale na vlastní ochranu, a to před hněvem desítek miliónů zbídačelých,hodně naivních, ale také dobře vyzbrojených tamějších obyvatel. Jen FEMA boháče neochrání.

371399

10.05.2019 17:25

Propaganda

Co je postavené na lžích, podvodech, intrikách, loupežích a násilí

217.?.?.?

spadne jako příslovečný domeček z karet. Tento pravdivý fakt už velmi dlouho ignorují nejen "světovládci" z bank,nadnárodních korporací a investičních fondů, ale i jejich poskoci v politice, v četných think tank, médiích, neziskovkách atd. "Světovládci", toužící po celém světě vytvořit novodobý otrokářský systém pod krycím názvem NWO (samozřejmě pod falešnými vlajkami), jsou přitom jen asociální psychopati a zločinci, kteří se neštítí žádných špinavostí. Navenek jsou uhlazení, jsou vzdělaní, umí hezky mluvit, vybraně se ve společnosti chovat, ale jsou to stále jen zločinci, kteří ostatními lidmi opovrhují a soustavně ničí životy miliard lidí po celé zeměkouli bez jakýchkoliv výčitek svědomí. Brzy se přesvědčí o tom, že žádný strom neroste do nebe a pravda vždy vyjde najevo. Jejich poskoci jsou jen prodejné dě.ky, které to poznají na vlastní kůži ještě dříve než jejich páníčkové ukrytí v bezpečí svých rezidencí.
Na závěr jeden postřeh, který už mnoho lidí v této zemi pociťuje na vlastní kůži. To, co psali Marx, Engels, Lenin o socialismu, bylo mnoha lidem k smíchu, protože lidé nejsou andělé. V každém je totiž Jekyll i Hyde. To, co ovšem napsali o kapitalismu a pozdějším imperialismu, je pravda. Lidi se o tom můžou přesvědčit každý den. Ti, kteří z práce a z naivity soukmenovců jen tyjí, to ale samozřejmě nepřiznají.Byli by totiž sami proti sobě.

371464

12.05.2019 17:27

Trumpova administrativa se znovu pokouší „pohřbít“ projekt Nord Stream 2

Evropské země by rychle měly začít přemýšlet

217.?.?.?

Nemyslím tím zkorumpované, vydíratelné a zastrašené politické loutky v těchto zemích, ale běžné obyvatele evropských zemí, kteří tvoří drtivou většinu obyvatelstva, která bude plyn platit .Zda být i nadále poslušnými vazaly a koloniemi nesplatitelně zadlužené a na účet zbytku světa žijící Ameriky a brát od ní drahý zkapalněný plyn nebo kupovat ten levnější ruský. Bez fosilních paliv totiž evropský průmysl velmi rychle a definitivně končí v troskách. Rusko rychle staví plynovody a ropovody také do Číny, takže odbyt a tím i peníze bude mít výhledově zajištěny tak jako tak. Ten, kdo na drahý americký břidlicový plyn doplatí, bude jedině Evropa. Tím Americe ubude významný konkurent na světových trzích. Čína si polepší (bude mít zajištěné spolehlivé dodávky z Ruska), Rusko zůstane na svém, Evropa si citelně pohorší a bude ještě zranitelnější a vydíratelnější Amerikou, Amerika oddálí o pár let svůj nevyhnutelný bankrot.

371503

14.05.2019 17:47

Trump se přibližuje k červené čáře – vojenskému konfliktu s Íránem

Pokud USA vojensky napadnou Irán či Venezuelu,

217.?.?.?

dramaticky tím urychlí jen vlastní pád a svůj nevyhnutelný bankrot, provázený obrovským výbuchem jejich hlavní zbraně, tj. dolaru emitovaného jen klávesnicemi dosud nedotknutelných západních "elit". Hodnověrnost neuvěřitelně pokryteckých, falešných a prozápadními médii šířených cílů je již dávno pod bodem mrazu a zcela nová architektura uspořádání světa bez americké hegemonie se v případě vyvolání dalších vojenských konfliktů stane nečekaně rychle realitou. Američtí neocons nic nepochopili a zamrzli v čase, jejich bystřejší, převážně nosatí páníčkové už možná pochopili, že svoji novodobou otrokářskou vizi neuskuteční. Ale to je jejich problém. Kardinální otázkou je, zda budou ochotní přiznat svoji porážku a vzdát se svých dosavadních privilegií nebo budou svět, a tím sebe, hnát do poslední války v dějinách lidstva.

371518

16.05.2019 19:03

Jak dál s Evropskou unií?

Demokracie západního střihu

217.?.?.?

je fantastický fígl a vynález několika desítek nosatých a zločineckých klanů, které už dlouho ovládají a řídí Západ a nyní chtějí rychle ten zbytek světa. Cožpak na Západě o něčem opravdu významném rozhoduje většina naivních ovčanů ? Ani náhodou ! Podívejte se např. na Francii. Vše podstatné řídí a manipulují poskoci několika desítek zločineckých a převážně nosatých klanů, které ve skutečnosti Západ už dlouho vlastní. Jak ? Prostřednictvím úroků z už jen virtuálních peněz v podobě hypoték a půjček, intrik a lží soustavně šířených nosatci vlastněnými médii, nadnárodními organizacem ( OSN, MMF, WB, NATO, BIS atd.) , které založily a podporují stejní, často nosatí a veskrze zločinečtí světovládci. Když ani to nepomůže k dosažení psychopatických cílů "světovládců", dojde na "humanitární" bombardování nevinných a hodně naivních lidí v těch zemích, kde je ještě co ukrást, barevné revoluce, "Majdany, atentáty na nepohodlné, provokace, sankce atd. Samozřejmě, vždy pod falešnou vlajkou ! Vznik a rozšiřování EU je jen stupínek k dosažení novodobého globálního otroctví, jemuž zločinecké "elity" pokrytecky říkají Nový světový řád.

371539

27.05.2019 19:04

Britští rodiče umožnili změnu pohlaví synům ve věku 7 a 3 let

Doba vymknutá z kloubů doslova šílí

217.?.?.?

Tento chaos a masivní převracení tradičních hodnot vzhůru nohama slouží jednak k dalšímu (kolikátému už ?) oddálení krachu chazarského impéria na Západě, postaveného na vykrádání, lžích, intrikách úrocích z neexistujících peněz, zastrašování,vydírání a bombardování, jednak k testování otroků, co všechno ještě bez rázného protestu snesou a vydrží. Je nejvyšší čas tentokrát otestovat západní "světovládce", kteří se pasovali na všemocné a nedotknutelné bohy a vládce celého světa, co vydrží oni.

371755

31.05.2019 16:15

Podle ministerstva zdravotnictví nepředstavuje síť 5G žádný problém

Jako vždy, vše je trochu jinak

217.?.?.?

Všechno je v cajku, nikomu nic nehrozí, je to jen pro dobro a pohodlí ovcí. Pokrok prostě nezastavíte, výzkumné zprávy, které tvrdí opak, uzamknete do trezorů. Desetinásobný nárůst kmitočtu, daleko kratší vlnová délka, tím i daleko větší energie vlnění a jeho silnější mutagenní účinky, zejména při dlouhodobé expozici. Naprostá většina mutací pak nositele zmutovaných genů poškozuje. To jsou fakta. Vypadá to, že mobilová lobby ve službách "elit" stále více připomíná výrobce a distributory heroinu, ti co jim dělají obhájce a reklamu, pak naivní hlupáky nebo prodejné dě.ky. Závislí uživatelé chytrých mobilů zejména mezi dětmi a mladými připomínají stále více těžké feťáky závislé na heroinu. 5G sítě otevírá nevídané možnosti, ale taky umožňuje totální kontrolu, manipulaci a pomalou genocidu miliard otroků, kteří to vše ještě pořádně zaplatí svým otrokářům. Tomu říkám vynález ! A začalo to tak nevinně. Snahou domluvit se na dálku i z míst, kam nevedly pevné telefonní linky. Dnes je z toho biliónový kšeft (v US escobarech). Na rozdíl od tvrdých drog je ještě zcela legální.

371809

05.06.2019 16:42

Korporace Rand: Jak zničit Rusko

Mozkový trust Rand Corp.?

217.?.?.?

Jen další ukázka nezměrného amerického sebevědomí povýšeného nad všechny zákony světa a naprosto ignorujícího současnou realitu ve světě. Tito namyšlení chlapci a děvčata se slušným vzděláním a příjmem žijí ve věžích z uloupené slonoviny, v iluzích vytvořených médii a zamrzli v minulosti, kdy mohli skoro vše. Ta doba už ale definitivně skončila. Pokud vím, tak nebetyčné sebevědomí a namyšlenost před gama zářením opravdu nechrání. Je ani jejich bohaté a vlivné páníčky a chlebodárce z bank,nadnárodních korporací či investičních fondů. Ano, dá se zničit svět, ale už ani oni by z jaderného armagedonu nevyvázli živí. Stejně tak se nedá zachránit americká hegemonie i kdyby chlapci a děvčata z Rand Corp. usilovně pracovali na zničení a vykradeni Ruska, Číny a dalších neposlušných států 25 hodin denně. Jejich nenasytní páníčkové totiž ve své chamtivosti sežrali i ten systém, který jim dlouho přinášel fantastické zisky a moc.

371926

09.06.2019 19:44

Majdan roku z Václaváku

Jako vždy, vše je jinak

217.?.?.?

To, co má vypadat jako revoluce zdola proti zdejšímu oligarchovi Babišovi (a taky Zemanovi ), je ve skutečnosti pokus o státní převrat řízený, financovaný a organizovaný především "elitami" Západu. Finance na majdany pocházejí zřejmě z domu Rothschild ( Soros je a vždy byl jen jejich paňáca,který, kdyby měl všechny převraty platit ze svého, byl by už dávno bezdomovec s nespočtem exekucí na svém hrbu ), organizaci českého majdanu mají na starosti četné tzv. neziskové a nevládní organizace. Řízení mají na starosti think tanky, tajné služby a ambasády "spřátelených" západních zemí. Nejde o revoluci zdola,jak to prezentují média mainstreamu, ale o státní převrat shora. Pro ještě větší zisky a moc právě těch západních "elit", které chtějí vlastnit všechno a ovládat a kontrolovat všechny.Jejich hlavní cíl je ovládnutí, porobení a vykradení Ruska, Číny a mnoha dalších tzv. neposlušných zemí a nastolit svoji globální světovládu. Naivních ovcí, které se dají zneužít za pár drobných nebo utáhnout na vařené nudli, má tato země velký nadbytek. Zejména mezi mladými a nezkušenými. Bohužel. P.S.: Babiše jsem nevolil.

371989

13.06.2019 18:08

Kdy odejde evropská sociální demokracie na odpočinek?

Krize tradičních hodnot, politických stran, morálky, měn, akcií atd.

217.?.?.?

není ničím jiným než předzvěstí opravdu velké a nevyhnutelné krize ekonomické. Svět založený na podvodech, lžích, falšování ratingů, intrikách, emitování ničím nekrytých nebo jen virtuálních peněz,vykrádání celých států a násilí (eufemisticky a pokrytecky se tomu v médiích mainstreamu říká "bubliny" a šíření demokracie ) nemá budoucnost.

372050

ale tím jen urychlí pád svého impéria založeného na nekonečných lžích, podvodech, intrikách,lichvě, vydírání, loupežích a násilí. Můžou nechat oddělat své otroky a jejich vrahy převléknout za Iránce, ale svět už tentokrát neoblbnou. A prohrají. Tentokrát úplně všechno a velmi rychle. Svět pak čeká gigantická ekonomická krize způsobená krachem zámořského kaganátu připomínajícího stále více starověký Řím za vlády Nera nebo úplně poslední válka v dějinách lidstva. Obě možnosti jsou špatné, ale druhá je ta nejhorší možná.

372119

24.06.2019 18:35

Odhaleno: Kybernetická válka Pentagonu proti Rusku

Hlavní cíl amerických "elit" je totální vykradení a zničení Ruska

217.?.?.?

Slibují si od toho nejen oddálení nevyhnutelné a krvavé občanské války na území ukradeném indiánům, tzv."tavicího kotle" zvaného USA, krachu dolaru jako světové rezervní měny a rychle se blížícího konce své dosavadní hegemonie, ale i porobení nejvážnějšího vojenského konkurenta. Po zdecimování Ruska by byla na řadě Čína jako nejvážnější ekonomický a finanční konkurent,lidsky nejpočetnější, ale vojensky výrazně slabší než Rusko. Bez vojenské síly Ruska by šance Číny a dalších asijských zemí v boji s USA dramaticky poklesly. Snad si to Čínani již uvědomili. Ostatní současné konflikty jsou ve srovnání s výše uvedenými jen marginální a mají za cíl odpoutat pozornost naivních ovčanů od tohoto zásadního konfliktu. Včetně právě probíhajícího českého majdanu proti Babišovi a Zemanovi (o toho jde Rothschildy financovaným neziskovkám především), zinscenovaných útoků na tankery v Perském zálivu, Iránu, brexitu, rusko - gruzínského konfliktu v Tbilisi, izraelsko- palestinského konfliktu, Venezuely atd. Evropské země si už tak zvykly být poslušnými otroky zločineckých amerických a západoevropských "elit" ( jde o stále stejné a vesměs spřízněné rodinné klany a pokrevní linie zločinců s uhlazeným vystupováním ), že tam nějaký výrazný odpor vůči diktátu a tyranii "elit" nelze očekávat.

372212

26.06.2019 15:00

Tenkrát v Americe – série podezřelých úmrtí senátorů a policistů

Tenkrát v Americe...

217.?.?.?

Tenkrát v Americe zvítězily především rychlá střelba, intrikánství, podrazy, křivárny, rychlé zábory kdysi indiánské půdy, lži atd. Amerika vznikla na násilí, agresi, ale i na tvrdé práci miliónů naivních a chudých přistěhovalců ze všech koutů světa. To nelze pominout. Ameriky se postupně zmocnili ti nejbezohlednější, kteří si nelámali hlavu černým svědomím a milióny zničených lidských životů. V podstatě to byli velcí mafiáni z bank, korporací,holdingů, investičních fondů a společností, kteří si v dalších letech postupně přivlastnili a ovládli média, politiky, justici, tajné služby ad. Tak ovládli celou Ameriku. S jídlem roste chuť a Amerika jim začala být malá. Dostali chuť na celý svět, a to po roce 1945 a zejména po rozpadu tzv. východního bloku na konci 80. let. Nyní jsme svědky toho, jak mafiánské "elity" Ameriky už zcela otevřeně a nepokrytě útočí na všechny státy, které už se nechtějí nechat dále vykrádat, bombardovat, zotročovat a obelhávat pro ještě větší zisky a moc psychopatických zločinců, kteří se neštítí ohánět líbivými slovy jako demokracie, svoboda, lidská práva, pokrok atd. Oni se totiž neštítí už vůbec ničeho.

372241

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 45 čtenářů částkou 6 716 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Konzervativci v Británii zvítězili. Drtivě. Brexit bude!13.12.19 10:53 Británie 3

Hidžábem to začíná12.12.19 11:38 Francie 1

Italské námořnictvo čelí Erdoganovi: Na Kypr dorazila italská fregata Federico Martinengo 10.12.19 21:50 Itálie 1

Turečtí vojáci vyvěsili tureckou vlajku na řeckém ostrově v řece Evros10.12.19 20:19 Řecko 1

Turecká letadla dnes 30x narušila vzdušný prostor Řecka v Egejském moři10.12.19 19:50 Řecko 2

Důkaz o "nezávislosti" průzkumů veřejného mínění10.12.19 14:14 Česká republika 6

Střelec v ostravské nemocnici zabil šest lidí. Neměl legální zbraň10.12.19 11:21 Česká republika 6

EU nařídila sledovat už od roku 2020 spotřebu každého řidiče, někteří na to doplatí10.12.19 11:10 Evropská unie 1

Poslanci chtějí zakázat domobranu10.12.19 11:06 Česká republika 2

Čína zakáže americkou technologii - začíná ná totální technologická válka 09.12.19 20:19 Čína 0

Cultural Enrichment #1309.12.19 19:39 USA 1

Belgie: Muslimský mob podpaluje vánoční strom na náměstí a řve "Allahu akbar"09.12.19 19:27 Belgie 1

Hihi. Chvilkaři se zlobí na Klause mladšího. Nemohou zneužit symbol trikolory09.12.19 17:51 Česká republika 2

Z dcery Angeliny Jolie a Brada Pitta se stává kluk09.12.19 11:20 USA 1

Chvilkaři proti Babišovi, Sardinky proti Salvinimu - stejný scénář, jak přes kopírák09.12.19 11:15 Itálie 1

Augsburg: Muslimové na vánočních trzích ubili hasiče09.12.19 11:11 Německo 0

V Jizerských horách místní obyvatelé obnovili nacistický památník padlým vojákům Wehrmachtu a oddílů SS 08.12.19 21:01 Česká republika 3

Istanbulská dohoda - čeští občané jsou záměrně podváděni08.12.19 20:02 Česká republika 3

Neschválení Istanbulské dohody je neakceptovatelné, řve feministka. Odhlasujeme, že k Istanbulské dohodě přistoupí EU jako celek, vyhrožuje EU komisař06.12.19 11:41 Evropská unie 5

Národná rada SR schválila Dodatkový protokol, zavádzajúci nové trestné činy za vyjadrenia rasovej a xenofóbnej povahy06.12.19 10:56 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,54 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
23,28 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,98 Kč
100 rublů
36,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 803,92 Kč
1 unce stříbra
387,94 Kč
Bitcoin
161 867,17 Kč

Poslední aktualizace: 14.12.2019 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?