Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 5 různých jmén: Sugar, VojtaIL, Vousy, vousy13, zasvetbezvalek.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.05.2014 23:51

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Dolar a BRICS

VojtaIL 84.?.?.?

Vaše logika je opět "skvělá", pane Dube. Opravdu soudíte, že k blahobytu je nutno si všechno vyrábět doma, ve své zemi? Proč? Už jste někdy slyšel slůvko AKCIE?

Držím-li kontrolní akciové balíky ve světových firmách na většině kontinentů, nepotřebuji doma vyrábět téměř nic. Umím-li navíc tyto své zahraniční firmy držet v kondici, tak i přes to, že si materiální výrobou neničím své vlastní životní prostředí, nic mi nechybí a žiji si jako v bavlnce. Asi tak, jako většina bohatých Američanů.

A věřte mi, oni si těžkou hlavu z toho, že Vy si zrovna nepřejete tam být, nedělají. A dokonce ani z toho, že na podobných fórech už mnoho let podobní "znalci" jako Vy opakovaně předvídají pád dolaru, krach americké ekonomiky a pod. A ono stále nic. Co s tím uděláte? [velký smích]

310360

20.06.2014 14:06

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Zázrak se nekoná = zbývá flexibilita

VojtaIL 84.?.?.?

> Ti nejšpičkovější kolegové okolo mne (kromě lékařů), NIKDY nepůsobí v oboru, který vystudovali.

To se tedy pohybujete v dosti zvláštním prostředí. Chcete tvrdit, že letadla, kterými létáte, pilotují vyučení ševci? A Váš dům Vám projektoval kunsthistorik? Obleky Vám šije strojní inženýr? A Váš daňový poradce je původním povoláním cukrář?

Ano. Znám skupinu lidí, kteří dnes nepůsobí v oborech, které původně vystudovali. Patří mezi ně třeba Janoušek (číšník), Gross (strojvůdce), Bakala (dámský krejčí), Rittig (vyučený prodavač), ... To jsou ti Vaši "kolegové"? [mrknutí jedním okem]

312000

12.11.2014 13:08

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: Přerozdělování je čistá zlodějina

VojtaIL 84.?.?.?

Je mi líto, pane Honzo999, ale nemáte pravdu. Přerozdělování je skutečně v současném vyspělém světě příčinou všech jeho problémů. Přerozdělování totiž porušuje nejvýznamnější přírodní zákon. Dokázal byste odhadnout, který?

Zkuste například nalézt příklad nějakého fungujícího přerozdělování v přírodě. Dejme tomu, že chováte v oboře jelení zvěř. V období říje si nejsilnější jelen vybojuje vůdčí postavení a shromáždí svůj harém laní. V tom do toho vstoupíte Vy, a "přerozdělíte". Tedy vyženete nejsilnějšího jelena od jeho laní a na jeho místo dosadíte neduživý kus. Jakých výsledků dosáhnete v chovu jelenů, provedete-li takovéto "přerozdělení" v několika generacích po sobě?

Podobně u včel. Silným a zdatným včelstvům odeberete na zimu všechny jejich zásoby medu. "Přerozdělíte" je mezi slabá či nemocná včelstva. Jak asi takovéto "přerozdělovací včelaření" dopadne? Samozřejmě špatně.

V lidské společnosti dokážou bohatství vytvářet jen SCHOPNÍ LIDÉ. Bajky o tom, kterak bohatství vytváří proletariát svou prací ponechme pohádkářům typu Marxe. Vždyť on byl schopen napsat tisíce stránek na téma "Kapitál", aniž sám nějaký vlastnil či spravoval.

Dohodne-li se demokraticky většina NESCHOPNÝCH na tom, že SCHOPNÝM vezme většinu bohatství, které oni vytvořili (slůvko přerozdělení je vlastně jen eufemismem pro krádež), přijde toto bohatství z velké části vniveč. Neboť neschopní nejen že nejsou schopni bohatství vytvářet, oni jsou též neschopní je spravovat. Proto vidíme zadlužené státy všude, kam pohlédneme. Bohužel.

320887

04.11.2017 09:46

Sorose vyhánějí z Turecka, Maďarska a Rakouska

RE: Je dobré, že Soros byl odhalen

Sugar 84.?.?.?

Soros je pouze figurka systému - nic neznamená. Po jeho odstarnění přijde další a další Soros, pokud nebudeme ostražití...

360884

13.02.2018 09:06

Žebračka

RE: Sociální systém v ČR je zcela dostatečný

zasvetbezvalek 84.?.?.?

Také si myslím, že jste naletěl na dobře promyšlenou story, kdy jste se nedozvěděl celou pravdu. Pokud by tato bezdětná paní pracovala opravdu celý život, tak nárok na důchod by jí již dávno vznikl. Zdá se, že nebyla ničím vyučena, tedy mohla pracovat od patnácti let. A třeba by mohla jít i do předčasného důchodu. Správně by měla být by registrována na ÚP, kde je plno nabídek i nekvalifikované práce. Úklidy jsou stále v nabídce práce. A pokud nesežene hlavní pracovní poměr /dnes již není takto označován/ tak by na ty brigády mohla stejně chodit, protože roky by měla mít odpracovány, jak píše paní v příspěvku nade mnou, a na důchod po třech letech brigádničení dosáhne..
Možná nebyla chytrá ve škole, ale byla inteligentní dost na to, aby dokázala zmást svým čistým oblečením, smutným výrazem, jednoduchým, uvěřitelným příběhem.
Kromě toho, do důchodu se počítají i brigády, ze kterých se odvádí sociální pojištění.
Ten, kdo se zajímá o podmínky získání jakéhokoliv důchodu, tak takový příběh prokoukne.

362501

14.04.2018 11:14

Trump má u útoku na Sýrii únikovou cestu

RE: americky marxismus

vousy13 84.?.?.?

Je to jak poslouchat Bělobrádka o tom, že referendum je fašistické. [smích]
Staré elity se odepisují každým dnem a nepochopili, že časy se mění.
Věk vodnáře nastává...

363610

15.04.2018 17:44

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Show must go on

vousy13 84.?.?.?

Když demokrati v USA teď po útoku bučí na Trumpa, evidentně se mu povedl husarský kousek, lakmusový papírek v akci.

Rusko bylo předem informováno Trumpovými ústy o útoku a NATO opět významně ztratilo důvěru svých členů, když už i pantoflíčkáři se jim smějí, jak mají mizerné zbraně.

Jednalo se bezpodmínečně o odpis struktur USA-NATO a popuštění přetlakového ventilu neoconských struktur v USA. Trump zahrál svou roli na oscara!!!

363666

15.05.2018 14:07

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

vousy13 84.?.?.?

A co jsou tedy těmi "nejsilnějšími, nejživějšími a nejkrásnějšími stránkami křesťanství", které Šavel-Pavel přinesl?

Já vždy selským rozumem myslel, že křesťanství je ideologie odvozená od proroka Krista a ne od Pavla. Potom by se tato ideologie tedy měla jmenovat Pavlismus?

Ať souhlasíte se závěry či ne, alespoň se autoři kolektivu VP SSSR jsou ochotni ptát:
1. Jaké jsou původní myšlenky a kázání Krista?
2. Vyjadřuje Bible a církev tyto myšlenky?
3. Pokud ne, za jaké myšlenky byly ty původní vyměněny?
4. Pokud ne, kdo, jak a proč je vyměnil?
5. Lze to klubko rozmotat a vrátit zpět na světlo myšlenky proroka?

detto analýzy Islámu, Judaismu, Véd, Scientologie...
Není zrovna moudré automaticky přebírat kulturu ve které vyrůstáme, pokud je ta kultura defektní. To platí globálně pro celou civilizaci a biosférická vrcholící krize je toho důkazem.

364185

15.05.2018 19:39

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

vousy13 84.?.?.?

Nevím pane Vojto, zda věříte Bohu?
Pokud ne, težko se vysvětlují religiozní názory na stavbu světa...

Tak tedy: jsou si všichni lidé rovni?
Velmi záleží, jak tázaný na tuto otázku nazírá z pohledu svého světonázoru.

Někdo, řekne, že je to nesmysl. Že trhan nikdy nebude roven boháči, či šereda není rovna krásce, atd... Většinou jedinec není schopen oprostit se od pozlátek svého pohledu.

Z pohledu víry Bohu, kdy věřící chápe, že každý člověk má zde cíl, se již ty rozdíly značně stírají a i ten největší satan zde má své místo např. proto, aby donutil lidi myslet a vyvíjet se v rámci evoluční spirály ke "Království božímu na Zemi". Pak lze s jistým zobecněním tvrdit, že všichni lidé jsou si rovni a každý má zde svůj důvod bytí.

To, který člověk je pro evoluci důležitější?
Dle čeho soudit, když neznáme plný záměr?

364191

16.05.2018 12:35

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

vousy13 84.?.?.?

5. "Myšlienky proroka a pravdy Biblie je možné rozmotať len analitickým a syntetickým štúdiom Biblie."
Problém je ten, že objektivní obraz přiřazujete Bibli, která je pouze jednou z částí celkové mozaiky. Bible ≠ pouze myšlenky proroka Krista.

364207

17.05.2018 18:37

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

vousy13 84.?.?.?

Ale já přeci nevěřím žádné ideologii či konfesi.

Bůh komunikuje s jedincem pomocí svědomí (ladička) a jazykem životních okolností, které by si člověk měl uvědomovat (příčina-důsledek) a dle toho formovat své budoucí konání.

To, že jakákoliv konfese tento jednoduchý princip zakabalila do rozmělněného textu "svaté knihy" je samozřejmě záměr, aby člověk byl od Boha odtrhnut.

Více o deformaci Kristových myšlenek:
http://leva-net.webnode.cz/products/premozeni-kres...

To samé se podařilo elitám s Islámem, Judaismem, Budhismem, Atonismem...

364233

17.05.2018 23:44

Je Izrael psychopatický stát?

RE: Leva-net se trefuje i do křesťanství i do dialektiky.

vousy13 84.?.?.?

Začínáte být značně únavný, holt nejlepší otrok (duševní) je ten, který si neuvědomuje, že je otrokem asi jako dnešní presstitutky...

Deuteronomium, 23:19:
Svému bratru nebudeš půjčovat na úrok, na žádný úrok ani za stříbro, ani za pokrm, ani za cokoli, co se půjčuje na úrok. Cizinci na úrok dávej, aby ti hospodin, bůh tvůj požehnal ve všem, k čemu přiložíš ruku svou na zemi, do které jdeš, abys ji ovládl.

Deuteronomium, 28:12:
A budeš vládnout nad mnohými národy, a oni nad tebou vládnout nebudou.

Izajáš, 60:10:
Potom synové cizinců budou stavět hradby tvoje a jejich králové ti budou k službám.

Máte Boha za idiota, nebo opravdu věříte, že toto jsou slova boží? Myslíte, že Bůh je rasista a přál si zavést fašistický systém na planetě Zemi?

Je bezesporu pravdou, že nevěřící je blíže Bohu, než ten, jenž věří v jeho falešný obraz a vy jste toho naprostým důkazem.

364238

18.05.2018 08:20

Dva póly měnové politiky: totální dolarizace a totální odchod od amerického dolaru

RE: Kdopak je asi vlastníkem ČNB?

vousy13 84.?.?.?

Vlastnictví je realizovaná schopnost řídit...

ČNB je řízena z mezinárodní-globální úrovně a personální obsazení je druhotné. Obecně vzato, ČNB je jako pobočka (dcera) nadnárodní společnosti.

364242

07.02.2021 20:53

Připravte se na trvalý lockdown

RE: kdo nejde s námi, jde proti nám

Vousy 84.?.?.?

Rosco, bylo by dobré sjednocení pojmů.

židobolševik = žid, který se vydává za bolševika a přitom reálně vyznává židovskou ideologii.

trockista = menševik, upřednostňující práva menšiny (svého korporativně-mafiánského uskupení) oproti právům většiny.

V zásadě: řízení světové ekonomiky je levicové pro horních 10 %. Pro dalších 90 % je silně pravicové (jistota důstojného života blížící se nule). Komunismus ano, ale jen pro nás na vrchu pyramidy, ostatní ať chcípnou hlady, jak by řekl polyfémos z Egypta.

386363

07.02.2021 20:55

Připravte se na trvalý lockdown

RE: Overtonovo okno v praxi

Vousy 84.?.?.?

Duha byla vždy symbolem dětí!
To jen úchyláci si ji snaží přivlastnit. Stejně tak svastika, kříž, strom života...

386364

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
25,91 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,75 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 514,98 Kč
1 unce stříbra
559,10 Kč
Bitcoin
1 239 324,00 Kč

Poslední aktualizace: 19.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?