Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 21 příspěveků, 1 jméno: pje.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

11.01.2020 22:14

EU přepsala evropské dějiny

Dějiny jsou bojem proti Slovanům

pje 93.?.?.?

Skutečné dějiny patřily Slovanům, kteří spolupracovali v Eurasiii s mnoha jinými etniky v rámci celku, krému první vydání Encyclopedia Britannica dalo jméno Velká Tartárie (Great Tartary), dříve známá jako Rassenie a Skýtie. Již v dalších vydáních ale byl tento svaz vymazán a nahrazen zdánlivě drobnými státečky. I údajný vpád Ta(r)tarů do Moscovie, protože je zcela z artefaktů nepochybné, že nejen Tamerlan byl Slovan, nikoli Asiat. Podivné události za Napoleonova tažení na Moskvu (proč ne na hlavní město Petrohrad?) vedly k ještě podivnějšímu požáru města a k vyhoření cenných artefaktů v kamenné knihovně. Zfalšované dějiny, zfalšované pravoslaví i islám, zflašovaná finanční a ekonomická data - co toto falšování spojuje? Mocenská globální politika atlantických psychopatů a jejich imperiálních i republikánských nohsledů. Mnoho z toho lze objevovat v seriálu Zkáza Velké Tarárie na blogspotu.

375915

30.12.2019 09:40

Šlépěje

Povídky ze dvou kapes

pje 93.?.?.?

Tyto dva sborníky povídek mám od Karla Čapka nejraději. Jsou inteligentní, hluboce lidské, ukazují kontrast mezi neradostnými osudy jedněch a vědomím čestné povinnosti druhých. Probouzejí kritické myšlení, zvědavost a nespokojenost s povrchními vysvětlenímími. My, Češi v Čechách, na Moravě i ve Slezsku máme čestnou povinnost svorně uvědomovat naše nevědomé bližní o skutečném stavu světa, o zhoubnosti euroatlantického systému, o KSB a DVTŘ, o národně sociální ideji a o tom, že za nás nikdo Změnu neuskuteční. Spojujme se, pracujme poctivě, nebojujme, když můžeme spolupracovat. Váš učitel a konceptuál PJ

375609

22.12.2018 23:37

Zpráva: USA se stáhnou ze Sýrie okamžitě - aktualizováno

Globální Principál tlačí

pje 93.?.?.?

Trump jako jeho nástroj na pacifikaci a lokalizaci USA, která napáchala ve světě mimořádné škody a chaotizaci, kterou si GP nepřeje, neb mu kazí globální řízení. Proto na Trumpa setrvale tlačí, aby veškerý zahraniční kontingent stáhl a nový nevysílal a aby udělal pořádek v proxy koraktaci tajných služeb k jejich kontraktorů (např. Academi, bývalý Blackwater).

368652

28.03.2018 15:17

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

RE: jiná platforma komunikace ?

pje 93.?.?.?

Telegram a níže uvedené kryptované freemaily. Jabber má technické a lidské problémy...

363306

28.03.2018 15:15

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

RE: To neznáte zabezpečené freemailové služby?

pje 93.?.?.?

Protonmail

363305

28.03.2018 15:14

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

To neznáte zabezpečené freemailové služby?

pje 93.?.?.?

Osobně mám pro takové případy, jaké popisujete, účet na Unseen.is a Protonmal.com a díky kryptování vícevrstvého přístupu a samotného datového toku jsem mimo všetečný hledáček tábora Temnoty.

363303

24.11.2017 15:35

Velký rozklad Západu: K čemu vedou špatná rozhodnutí?

Povrchní

pje 93.?.?.?

Soustředit se na krátkodobé povrchní symptomy Trumpova angažmá v roli transformačního nástroje USA z globálně parazitické a destruktivní síly drancující vlastní i cizí zdroje v dryhořadou lokální velmoc stabilizovanou zdrojově na výrazně snížené úrovni. Kdyby se ti, kteří to s USA dovedli až k rozhodnutí globálních elit odejmout USA roli globálního policajta a hegemona pro katastrofální dopady úkonů v oné roli, urychleně stáhli kamsi do bezvýznamnosti, Trump a jeho lidé by si snáze se socioekonomickou situací USA poradili. Takto Trump musí denně čelit útokům na sebe a své lidi a taktizovat a manévrovat a tím i oddalovat stabilizační transformaci. Zcela v jiné roli jsou ostatní západní "demokracie", kde vládne nikoli deimos, ale domácí "elita", mnohde z hloupé setrvačnosti stále na slovo poslouchající tu starou z USA. Tam se v plné nahotě ukazuje, jak domácí elity zrazují své země a svůj lid místo aby jej pozdvihovaly na svou sníženou elitní úroveň ke společenskému prospěchu a návratu důvěry ve vládnoucí. Když vládnou intoxikovaní penězi a mocí, ani jejich mentální schopnosti je nemohou zachránit od rozhodnutí, která nakonec dostihnou tvrdě je samotné.

361167

02.11.2017 18:22

Zbraně pro budování říše nebo národní osvobození?

RE: hruza

pje 93.?.?.?

Guru se pozná podle toho, že neplácá bez argumentů. To za prvé. Za druhé, článek je přehledný a vcelku vysoce realistický až na úroveň viditelnou většinou z nás. Tam, tedy na úrovni impérií typu kolonialistické Velké Británie a následně globálně parazitických USA (SSA po našem) viditelně prosazuje koncepci svých domácích po světovládě toužících elit, tam v pozadí stojí globální elita, pro většinu globální populace neviditelná, která celý ten globální ovčinec řídí. Vynikající ruská teorie Koncepce společenské bezpečnosti je vysoce objektivním zdrojem informací o skutečném způsobu řízení socioekonomických supersystémů. Proč vysoce objektivním? Protože jde o doslova sbírku poznatků vnímavých lidí, kteří si povšimli, že s určitým zpožděním dochází k událostem, které běžní analytici a zpravodajci vůbec nezaznamenali a které mají vliv na události následující. Dobří pozorovatelé jsou skvělí reportéři pravdy, pokud současně uplatní kritické myšlení a nepodlehnou povrchnosti a fikci. Takže studujme KSB a současně se pozorně rozhlížejme a stejně pozorně naslouchejme všemu, i tomu, co se na první pohled jako důležité nejeví. Vaší pozornosti doporučuji třístranné jednání Putina, Alieva a Rúháního a prohlášení Chameneího.

360860

02.11.2017 12:01

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

Říkám totéž - potěší, že je nás více

pje 93.?.?.?

Franz Hörmann přesně charakterizuje peníze v jejich nahotě mocenského nástroje elit. Jedinou chybu činí, hovoří-li o normativním přístupu jako o "božské" tvorbě pravidel. Jenže právě poznání, že peníze jsou mizerný zprostředkovatel směny, protože musí být mocenským nástrojem řízení má především osoby s profesorským titulem k formulaci takového alternativního systému, který poznané a nevyhovující nahradí všeobecně vyhovujícím, plně funkčním a mocensky nezneužitelným. Zde pak musí profesory, kteří si až příliš hlídají svá teplá akademická místa, zastoupit jiní vědoucí. Proto v ČSNS máme funkční systémovou alternativu připravenu k použití v rámci legislativního procesu.

S bitcoinem a jinými kryptoměnami je spojena iluze mocenské nezneužitelnosti. Přitom stačí, aby se na kryptoměnových burzách prosadil tzv trenmaking (vytváření trendů růstu a poklesu kurzu obchodovaného aktiva). Takže k tomu stačí, aby kdokoli u sebe či syndikovaně nahromadil dostatečně velké množství kryptoměny, tu pak vrhl na trh (prodal ji) a tím inicioval trend poklesu kurzu této kryptoměny. Každý, kdo také chce vydělat, se snaží prodat také ještě na počátku trendu, kdy je cena ješte stále dost vysoká. Tím se vytváří trend jako lavina. trend končí, kdy stejný trendmaker ze svého výnosu z prodeje nakoupí většinu kryptoměny nyní prodávané na trhu za minimální kurz. Výsledkem je exkluzivní obohacení trendmakera a několika nejrychlejších trendkeeperů a současně rozkolísaný kurz kryptoměny, který ji činí nespolehlivou. Trendmaking lze omezit maximálním objemem obchodu na jednoho obchodníka za stanovenou delší dobu. Všechny burzy a jiné finanční trhy se tomu úporně brání, naopak leckdy preferují pouze velké hráče stanovením minimálního objemu obchodu.

Takže je třeba celý finanční systém zásadně změnit, kryptoměny nic kromě omezení bezbřehé peněžní emise neřeší.

360856

02.05.2016 21:21

Kariérní růst v medicíně, matrice chování — a očkování

RE: Víra hory přenáší

pje 93.?.?.?

Velmi trefné, Pavle... Podvědomí není cizí mocnost, aby se lidský jednotlivec nemohl zbavit ďábelských matric ve svém podvědomí a vložit nebo příjmout tam andělské.

348191

21.04.2016 22:54

Světová válka začala

Pravdivý článek

pje 93.?.?.?

Jediné, co v něm chybí, je alespoň náznak faktu, že USA již ztratili vliv na globální vývoj a od globálních elit dostaly za uši. Peněz se jim nedostává. Proto je tandem Kerry - Biden jako součást globálních elit smířlivější, alespoň po dobu nepostradatelnosti Ruska v globálním mandátu zabránit válce, Sýrií počínaje. Náklady na obklíčení Číny a Ruska smrtelně dusí národní ekonomiku USA, US dolar je politicky předražen a zájem o něj upadá každým dnem.

347902

13.03.2016 17:33

Jednadvacátý týden ruského zásahu v Sýrii: Klid před bouří?

Celkem správně

pje 93.?.?.?

Autor je vcelku slušně informovaný, proto má dobrý důvod ke strategickým úvahám. Jenže chybí mu průprava DVTR a KSB a pečlivá reflexe těchto teorií v zrcadle praxe, tj. reálného vývoje skutečnosti. Wahabističtí Saudové rozhodně nemají nic, co by mohli vrhnout do Sýrie, aniž by přišli o jižní, původně jemenské území, kde jim hůře vyzbrojení Hútové uštědřují jednu porážku za druhou. Dále, podepsaný protokol o příměří má zcela jasný aspekt, totiž jednoznačně kvalifikuje jakoukoli tureckou či saudskou invazi na syrské území jako ozbrojenou agresi se vším, co pod tímto pojmem rozumí mezinárodní právo. Rusko a Írán pouze čekají na případné eskapády Ankary a Rijádu, aby téměř v reálném čase předložili nevyvratitelné důkazi o agresi, jejím rozsahu a charakteru. To by dnes znamenalo především zásadní změnu postoje EU k Turecku a Saudské Arábii a současně zrušení protiruských sancí, protože EU si dnes prostě nemůže dovolit tolerovat ozbrojenou agresi svého spojence do třetí země. Dále, na podobný moment čekají Kurdové s požadavkem okamžitého zřízení Kurdistánu na jimi obývaném území Turecka s možným přesahem do Iráku a Sýrie (zde ale až po volbách a případných ústavních změnách). Takže, studujme!

346760

08.12.2015 12:59

Devátý týden ruského zásahu v Sýrii: Říše vrací úder

Výtečný Putinův projev

pje 93.?.?.?

Rusko jasně sdělilo Turecku a šaškům v jeho vedení i světu současně, že ti odpovědní za zákeřný sestřel SU-24 i Airbusu nad Sinají jsou odsouzeni nést tvrdé následky, zatímco lid Turecka má příležitost si to se svými zrádci a lháři vyřídit po svém. Saker tentokrát komentuje věci velmi zasvěceně a přesně.

342898

07.12.2015 12:51

Erdogan vydírá spojence z NATO

malinko jinak

pje 93.?.?.?

Erdogan se pokoušel hrát svou vlastní hru, aniž by věděl o reálném vývoji mocenské pozice USA a souvisejících ekonomických problémech. Nyní je v těžké situaci, kdy mu v jeho sultanátu začíná narůstat mnohem vážnější hrozba než nějaká PKK. Navíc netuší, že je předmětem bedlivého sledování a že se jeho hříchy již pečlivě sčítají tak, aby o plody součtu nebyla ochuzena turecká veřejnost. Sultanát se třese v základech, ač to ještě není plně vidět.

342863

05.12.2015 16:33

Jak Rusko drtí tureckou hru v Sýrii

Dobré postřehy

pje 93.?.?.?

Pochopitelně že řadu operací Tureckého režimu lze předem dobře odhadnout, známe-li motivace a cíle. Jenže sultanát zcela přeceňuje své dohody s USA a zcela podceňuje fakt, že RF kromě S400 dosud v Sýrii neumístila své nejmodernější a nejefektivnější zbraně. Krysí tunely jsou zcela nekonkurenční logistickou trasou oproti víceúrovňovému zásobování SAA a VKS RF, které přetnout tak jako ony tunely prostě není možné.Však ono obyčejným Turkům brzy docvakne, co si to zvolili za idiota a sultanát se ocitne ve vnitřním trůnotřesu.

342779

03.12.2015 22:44

Jaceňjukovo ultimátum ohledně ukrajinského dluhu Rusku

Epizoda

pje 93.?.?.?

Jaceňjuk nepřežije do jara a jeho řeči mají cenu suchého z nosu. Pak ti, co převezmou na Ukrajině vládu, přijmou ruskou nabídku a na platbě se jistě domluví. Kdo to bude? Chytří vědí...

342712

13.11.2015 09:21

Můj komentář ke zrušené výstavě aktů v knihovně Akademie věd

Poznámka nepuritána a nekuřáka

pje 93.?.?.?

Plně souhlasím autorem článku. Akty prosím, ale nikoli na místech důstojnosti a vážnosti. O kouření jen tolik, že mezi inhalací škodlivin přímo a po jejich částečné filtraci pajšlem inhalujícího je pouze nevýznamný kvantitativní rozdíl, šiky imunity odvádět k takovým externím šokům znamená je postrádat jinde, kde jsou potřeba permanentně vzhledem k obecné kvalitě životního prostředí a běžné stravy. Prosím proto editora, aby omezil své osobní preference a použil výhradně své brilantní kritické myšlení.

341773

29.10.2015 22:38

Sýrie – přehledná analýza bojů

jednání kolem

pje 93.?.?.?

Rusko kromě mediálně vděčného bombardování teroristů především vede intenzivní jednání s představiteli okolních států o tom, aby tyto státy přestaly jakkoli podporovat tvrdé i měkké protivládní a protilidové teroristy. Turci si zadělali na obrovský domácí problém a brzy přestanou mít čas řešit nejakou logistiku a výcvik pro Daesh a další hrdlořezy. Tlačí na ně Rusko, Írán, v poslední době i Jordánsko, Irák a Egypt. Davutoglu přestává dostávat od svých chlebodárců prostředky na podporu militantů a ekonomika jde od deseti k pěti. Erdogan se střelil do vlastní nohy a nyní řeší současně Kurdy, domácí opozici, volby i svého premiéra. Ukázka totálního selhání strategie. Irák je již jednou nohou v koalici s Ruskem, což podporuje koordinačně informační centrum v Bagdádu. Saudům se hroutí dosavadní rezervy a tempo pádu do zadlužení se prohlubuje, což blokuje akceschopnost při podpoře souvěreckých hrdlořezů v Sýrii. Princátka již vědí, že je nejvyšší čas otočit kormidlem, jen při tom zapomínají, že i Al Caponeho dostali na daňové delikty. To bude v následujícím období zásadní změna v okolním prostředí syrského vládního (a vládně-opozičního) boje s terorismem.

341150

27.10.2015 23:52

Lež jako nový světový řád?

RE: že proměna novinářů z hlídacích psů demokracie v ochranku gaunerů už dokonána jest.

pje 93.?.?.?

Lenka Procházková kromě psaní i v témže duchu koná, velevážený. Dokažte, že stojíte za totéž, ne-li za více, a konejte, pouhým psaním se svět nezmění.

341098

27.10.2015 23:47

Lež jako nový světový řád?

RE: Nový světový řád jako vzestup k vyššímu poznání

pje 93.?.?.?

Nemyslím, že je Vaše závěrečná otázka namístě. Nejde totiž o společenský řád, ale o mravní principy, které mnohé takové řády buď upevní nebo jejich absence změní v neřády. Začnu lidskými bestiemi - jejich chování je samotné degraduje na tvory nehodné civilizovaných práv člověka. Pak tu jsou lidé s omezenou dispozicí (IQ, EQ, SE...), kteří si své narození nezvolili a jsou schopní se s pomocí civilizovaně chovat. Ty lze vést k jednoduchým činnostem jako zdroji jejich obživy. Pak tu máme směs s průměrnou a mírně nadprůměrnou dispozicí s různými sklony. Tyto lidi je třeba vést k pochopení a sdílení mravních principů a učit je samostatnosti v jejich rozsahu dispozice, aby nemuseli být trvale vedeni. Těch 10% vysoce nadprůměrně inteligentních, vzdělaných a potenciálně i mravných lidí je nezbytné zavázat k mravnému a plně odpovědnému užívání jejich dispozic ve prospěch celé společnosti, a tím i jich samotných. Svoboda odpovědných je vždy omezena na individuální úrovni ohleduplností a na společenské pak vědomím nevyhnutelnosti směřování. Mimochodem, elita je ta vysoce inteligentní a multidisciplinárně vzdělaná část populace, která tyto dispozice používá ve shodě s mravními principy, tj. podmíněně, jinak jde o pseudoelitu namyšlených diletantů.

341097

27.10.2015 23:08

Podrobnosti Transpacifického partnerství o autorských právech unikly

USA mají starosti

pje 93.?.?.?

Jako obvykle USA ordinují svou degenerativní medicínu jiným, coby tu nejlepší. Psychopatický charakter potvrzen a na zdraví USA se to již brzy ukáže bez závoje propagandy.

341095

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 15 čtenářů částkou 3 943 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 6

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 4

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 4

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 2

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
175 085,08 Kč

Poslední aktualizace: 5.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?