Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, Jarda, M., mk, Nillbert Nullingsworth, rypak, Tasmano José.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.04.2004 01:52

Varovné signály jsou všude

RE: Varovné signály jsou všude

mk 160.?.?.?

Navíc globalizace vede k lineárnímu systému, který se při poruše některé z jeho částí (zde dolar) sesype lavinovitě, zatímco více "národních" ekonomik a měn ve světě vždy takovou poruchu nějak vyrovná, protože je to systém nelineární a poruchy se v něm nešíří přímo a lavinovitě. Hlavně to obsere USA s jejich blahobytem rozmazlenou populací, Čína s Ruskem na to myslím nějaká opatření mají. Co ale ztropí parazit Izrael, zarazí-li se mu nebo významně omezí penězovod z USA?

27664

12.04.2004 02:15

Varovné signály jsou všude

RE: Varovné signály jsou všude

mk 160.?.?.?

Bronstein-Trockij, když byl zpět v USA (vyhnán z Ruska Stalinem a Kaganovičem v boji o moc po Leninovi) tu krizi 1929 nazýval "Americká revoluce".

27665

24.04.2004 19:40

Zajímavý dopis židovského rabího

RE: Zajímavý dopis židovského rabího

mk 160.?.?.?

V roce 1985 byl v kanadském Torontu souzen revizionistický aktivista Ernst Zündel, původem z Německa a byl odsouzen k 15 měsícům do vězení na základě zákona zakazujícího „šíření falešných informací“, kvůli prodeji bookletu Richarda Harwooda „Did Six Million Really Die?“. V knize z roku 1972 ten rozbor o počtu židovských obětí 2. svět. války Harwood udělal a to výhradně na základě sionistických a jiných židovských zdrojů. Zcela vyloučil zdroje německé, aby předešel kritice.

Jiný historik, byl ještě před Harwoodem francouz Paul Rassinier, který sám poznal život vězně v německém koncentračním táboře. Jako socialistického intelektuála a antinacistu ho nemůže nikdo obvinit z toho, že by obhajoval Hitlera a národní socialismus. Až do svojí smrti v roce 1966 strávil Rassinier svoje poválečné roky obhajováním spravedlivosti a historické pravdy, výzkumem, který vyloženě odmítal mýtus o šesti milionech a legendy o nacistickém démonismu.

S pomocí stovek stran plných statistických údajů v Le Drame des Juifs uzavírá profesor Rassinier, že počet židovských obětí během druhé světové války nemohl být vyšší jak 1 200 000 a poznamenává, že to nakonec uznalo za právoplatné i Světové centrum součastných židovských dokumentací v Paříži. Avšak tento počet považuje za maximum a dává přednost spíše 896 892 obětí, které uveřejnil ve svojí studii o tom samém problému židovský statistik Raul Hilberg.

Rassinier již tehdy poukazuje na to, že stát Izrael i přesto všechno požaduje odškodné za šest milionů, za každou jednu údajnou oběť 5 000 marek.

A co se týče Izraele, Rassinier je přesvědčený, že mýtus o šesti milionech je inspirovaný čistě materiálním problémem. V Le Drame des Juifs européen (str. 31, 39) píše:

„...Je to jen jednoduchá otázka doložení úměrného počtu mrtvých těl, za které Německo platí Izraeli každý rok jako náhradu za křivdy, které mu nebyly ani morálně ani legálně spáchány, protože když se odehrály tito údajné činy, neexistoval ještě žádný stát Izrael; takže se tu jedná o čistý a opovrženíhodný materiální problém."

„Možná zde můžu připomenout, že stát Izrael byl založen až v květnu 1948, a že Židé byli součástí všech států kromě Izraele. Chtěl bych zdůraznit rozměry toho podvodu; na jedné straně platí Německo Izraeli sumy, které jsou vypočítané na šesti milionech mrtvých, a na straně druhé, když nejméně čtyři pětiny z těch šesti milionů byly na konci války určitě naživu, Německo platí obrovské sumy jako náhradu obětem Hitlerovského Německa těm, kteří jsou ještě ve všech zemích světa naživu a stejně i právoplatným nárokovatelům těch, kteří zemřeli, což jednoduše znamená, že Německo platí dvakrát.“

A mnoho dalších historiků se tím zabývalo a zabývá, v internetu je plno zdrojů.

Pochopitelně ale nepřichází v úvahu žádná veřejná diskuse v masmédiích. Je kolem toho jenom hysterické mávání "holokaustovým obuškem" a pokřik o "popíračích holokaustu". Historici jsou kriminalizováni. To vše jen dokazuje, že něco někde pořádně smrdí.

28345

16.05.2004 21:15

Podivná cesta Nicholase Berga

RE: Proc tedy obvinovani muhamedi se nedistancoval

M. 160.?.?.?

No, koukni se jeste jednou. Berg celou dobu sedi a je ocividne nazivu. Spise je nadopovany nejakym svinstvem, ale zije! Dale jsou nejake strihy, ale rekl bych, ze i pri rezani zije, jen se mene brani - jakoby oslaben... Strikani krve se da snadno utlumit, ale nerikam, ze nemohl dostat prvni ranu do tyla...

29007

22.09.2004 12:42

Jak jsem hledal (a nenašel) zakázaný software

Jak jsem hledal (a nenašel) zakázaný software

Jarda 160.?.?.?

Vladimire, stejne mate Linux, nainstalujte si MLdonkey http://www.nongnu.org/mldonkey/ - ovlada se to pres web (http://localhost:4080) a umi to pracovat s vice sitema najednou. Najde to fakt kdeco, ja to potreboval hlavne kvuli knizkam co uz papirove nejsou k sehnani. Uz jsem vam ho doporucoval jednou soukrome.

Jinak te vasi kamosce dejte nejaky live-cd linux, treba pclinuxos, knoppix, mandrakemove2, suse-live... Zkuste to, nic za to nedate kdyz pouzijete rw-cko [mrknutí jedním okem] ty live distra jsou docela pekna pecka.

Na disk at si uklada data a aktualizace systemu je velmi jednoducha - date ji nove cdcko.

Mejte se pekne

33838

06.10.2004 15:42

Kerry mě nezajímá

Kerry mě nezajímá

160.?.?.?

Nevím jak reagovat či nereagovat na tento článek, ale byl to pro mne podnět k vyjádření mého osobního názoru. Jsem přesvědčen, že pokud volby vyhraje kandidát za Demokratickou stranu tak se toho zas tolik nezmění, možná, že by časem mohlo dojít k vyšetřování a k alespoň částečnému objasnění některých událostí z posledních let. Myslím tím americké vojenské útoky ve světě. Obávám se však, že volby ve spojených státech opět vyhraje Bush a jeho klika, nebo si to nějak zařídí. Pro mne je Bush americkou verzí Hitlera a vojenské útoky jen sprostou fašistickou agresí proti suveréním státům, které chtějí mít USA za jakoukoliv cenu pod kontrolou. Poznal jsem velmi dobře způsob totalítní propagandy a vymívání mozků v komunistickém Československu a mám pocit, že něco podobného zažívají v USA. Děsí mě vědomí, že nejsilnějším státům světa vládnou diktátoři, ve Spojených státech Bush, v Rusku agent KGB Putin, v Číně Komunisti,... . Obávám se, že agrese, ať už vojenské, politické či ekonomické, vedoucí ke zmanipulování a zotročení světa budou pokračovat. Žiji v Česku, které před převratem v r. 1989 lezlo do zadku Sovětskému svazu a po převratu jen zaměnilo sovětský zadek za americký a zjišťuji, že se proti tomu asi nedá nic dělat. K moci se zřejmě vždy dostanou jen kriérističtí a pezpáteřní dravci, kteří se jen na oko fackují různými volebními programy a prohlášeními, ale jakmile jde o jejich koryto tak táhnou za jeden provaz bez ohledu na názory, postoj a vůli voličů. Myslím si, že volby se staly něčím pramálo účinným pro kontrolu státní moci a těch kdo jí vykonávají. A

34412

16.10.2004 17:20

Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

RE: Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

Nillbert Nullingsworth 160.?.?.?

Tohle je medicína na kanku na mapě zvanou Írán:
http://www.cmail.cz/vulgoalias/shavit2.gif

... stačí ji vzít jednou ... a je klid

Záleží jen na tuposti muslimů , jestli chtějí (jako dosud) brát jen vitamín B-52 anebo chtějí definitvně všichni k alláhovi...


Mimochodem opravdu mě zajímá jestli si tu někdo skutečně přeje aby ta muslimská teokracie vedená člověkem který v životě četl jen jednu knihu měla rakety s jadernou hlavicí... To jste ve své antisemitské nenávisti už dokonale přišli o rozum ?


P.S.: a taky mě zajímá proč V.S. používá PGP , za to by ho asi hitler nepodrbal za ouškem (už jsem se ho na to ptal před rokem ,ale to bylo ještě v jeho "mazacím období" [smích] )

HEZKÝ DEN VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE !

35080

05.11.2004 13:31

Amerika volila: ze dvou zel to horší

RE: Moskit

160.?.?.?

Shitsteine píšeš:

>....to je taky O.K.,doufejme,že na Israel budou stačit
>Iránské missiles Šiškebáb-3(Shahab-3).


sklamu tě - nebudou !
Izrael má systém Arrows který na Shahab3 stačí ...

Navíc ,přestože íránská vláda je jen sbírka totálních (cenzurováno) tak zaůtočit s tím jedním nenatankovaným Shahabem3 co pořád tahají po všech přehlídkách, na Izrael ,který má v pouštních silech šestset raket Jericho2 které se zrovna třesou aby mohly vyrazit na Teherán - to je příliš šilené i na tuto bizardní partičku náboženských tmářů [velký smích]>"""Nehledě k tomu, že Američané a Izraelci pracují na
>laserových zbraních schopných zasáhnout jakoukoli řízenou
>střelu."""
>...to je také O.K.,pokud letí jedna,ale co když jich letí
>mnoho najednou?.Pak by možná stačily i staré Scudy,hehehe.


další nesmysl (uvažuješ vůbec někdy?) laserovému dělu stačí cca 3vteřiny na zničení rakety ,výsledek vidíš okamžitě a ihned se můžeš zaměřit na další ....
naopak když použiješ proti raketě opět raketu musíš čekat po dobu než raketa k raketě doletí ,když mine tak už nemusíš mít čas vypálit druhou, jedna stojí navíc až milion dolarů kdežto jeden výstřel z laseru stojí jen cca 3000 dolarů(cena chemikálie spotřebované k vytvoření paprsku)
... že se někdo spolehne na jediný laser ,to už se snad dá přičíst jen tvému tradičně skratkovitému myšlení (Izrael bude mít těchto laserů příští rok třináct)

Arabové proti nám mají skrátka asi takovou šanci jakou by měl lovec mamutů proti hvězdné lodi Enterprise [smích] na rozdíl od tebe to ale vědí...

a to je dobře
Nill

P.S. zjisti si taky někde co znamená slovo "vaporizovat" a jak dlouho čekali v Hirošimě než začali znova stavět

36251

11.11.2004 21:25

Ještě jednou případ Zündel

RE: Ještě jednou případ Zündel

Jarda 160.?.?.?

to neni senilita, ale mam takovy pocit, ze zednarska klika. Tak nejak co delal pri II vatikanskem koncilu... Kormidlo smer liberalni zidozednarske manyry.

Pamatujte si ale ze cirkev zacina a konci Petrem, takze nadeje na zlepseni umira posledni...

36671

03.12.2004 15:19

Microsoft si dláždí svou cestu do EU miliony

Microsoft si dláždí svou cestu do EU miliony

rypak 160.?.?.?

O čistých obchodních praktikách firmy Microsoft si věčina lidí myslí své. Stačí si přečíst: http://www.novinky.cz/04/41/43.html
No a když už nepořídili v těchto zemích tak si snazí otevřít dveře svou lidumilností na další asijský trh:
http://www.indiadaily.com/editorial/12-01d-04.asp

Ještě k panu 68. Vaše argumenty jsou stejně inteligentní jako nazory vašeho pana prezidenta. Z jehož výroků jde odvodit: V Iráku demokracii vybojujeme i kdybychom je tam měli všechny postřílet.
Zdar finanční demokracii

38005

01.01.2005 22:50

Přiznávám se – jsem sociopat

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Tasmano José 160.?.?.?

K ponorkám - ve velké hloubce je možné aby vznikla tlaková vlna, ale není možné aby měla tzv. "hranu" - vodní prostředí je samo o sobě kontinuálně pružné a nárůst tlaku není tak strmý jako na rozhraní voda vzduch. Pokud by šlo o jednostranný tlak, se vzdáleností minimálně pětkrát větší než je délka ponorky (nejhorší případ - ponorka v poloze tečny ke kulové ploše vlny) plášti ponorky by se nemělo nic stát - gradient by byl tak malý, že při velokosti ponorky k ploše koule by spíše ponorkou jen "hodil" ale bez gradientu tlaku v plášti. Jinak to je, pokud by ponorka byla v epicentru (blíže zdroji) anebo by epicenter bylo více a v místě ponorky by se potkaly vlny dvě a více. Pravděpodobnost podobného zásahu tří ponorek je však nepředstavitelně malá - leda, že by byly všechny v epicentru výbuchu... To je asi zatím vše. Ještě dodatek - i kdyby jaderná ponorka byla poškozena, nezpůsobí reaktor výbuch. Musí to být torpédo či raketa, k výbuchu primárně vytvořené.

K posunu osy - nepamatuji se, že by jaderné výbuchy někdy byly směrované jinak, než kolmo na povrch (šířící se do všech stran rovnoměrně). V případě, kdy ale jaderné torpédo narazí na svislou plochy masívu ve vodě či vzduchu, a masív není výbuchem zničen, funguje výbuch směrově - podobně jako proudový motor - ve směru od masívu (vodní či vzdušné prostředí zafunguje jako "pružnější" a efekt posunu "pevnější struktury" je tak možný).

39376

01.01.2005 22:52

Přiznávám se – jsem sociopat

RE: Přiznávám se – jsem sociopat

Tasmano José 160.?.?.?

[ubohý m$ explorer mne donutil to rozdělit...]
.........>

A ještě jedna fyzikální domněnka - v pevném skupenství (masív) se vlny šíří "rychleji", což znamená, že podle vzdálenosti měly například do 50 km ed epicentra kočky a jiná zvířata cca dvě minuty ("nástřelový" odhad) mezi prvním - na "člověka" velmi slabým - zachvěním půdy, a příchodem vlny. Je to navíc funkce čtverce vzdálenosti a hloubky epicentra od povrchu. Není to mnoho, ale vzhledem k tomu, že zachvění nemohlo být lineární (pohyb vlny v různorodám prostředí vytváří jakési "zázněje"), kočky i z toho "mála" již jistě věděly své...

A na závěr - informací je jako obvykle málo, v tomto případě jde spíše o zachycená "radiová hlášení" než o "oficiální" zprávy. Uvidíme, co se z toho ještě vyvine.

39378

04.01.2005 15:47

Obhajoba charitativních organizací

Obhajoba charitativních organizací

rypak 160.?.?.?

Chtěl bych popsat mou zkušenost s humanitarními akcemi.
Bylo to po povodních na Moravě. Uskutečnil se koncert jehož výtěžek bude věnován na pomoc postiženým. Od města se pronajalo divadlo za 70.000 Kč (cena odpovída "?" nakladum na provoz divadla, jako elektrika, voda, platy zaměstnanců.) Pozvali se umělci. Samozřejmě vystoupili bez nároku na honorář. Ale aby přece jen přijeli, byli pozváni na raut, který by jistě potěšil i představitele G8. Tento humanitární koncert vynesl úctyhodných 105.000 Kč. Jistě si domyslíte kolik to to hodilo postiženým povodněmi.

39632

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 1

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 2

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 0

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 8

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
23,31 Kč
Euro
27,11 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,09 Kč
100 japonských jenů
22,08 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 391,53 Kč
1 unce stříbra
533,73 Kč
Bitcoin
251 452,12 Kč

Poslední aktualizace: 27.9.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?