Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2191 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, // / >< nemax, Beze jména, Chrastej, Ka, Karel z Čech, registrovaný Karel z Če.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.08.2005 17:15

VyVolení

RE: Aarone, dobre podano :)

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>A dalsi takovy. Vy zase to svedete na Velkeho Bratra.
>tak podle vas scenar asi napsal sam president s pre -
>dsedou vlady. Hergot chlape uz mate jiste pupertalni
>leta za sebou tak uz konecne zacnete premyslet jako
>ostatni dospeli lide. A ne ze za vsechno mohou poli-
>tici, americane a zide.
>
>
>
Úplně za všechno nemohou, ale většina špinavostí nese jejich podpis.

66843

19.08.2005 18:13

Kdo vlastní kanadskou naftu?

RE: Kdo vlastni naftu

Karel z Čech 212.?.?.?

To zní sice hezky, ale z druhé strany to omezuje volné podnikání amerických drancovacích společností. A to se jen tak nikomu nepromíjí.

66857

22.08.2005 14:03

Rusko-čínské cvičení

RE: Hrůza z totality

Karel z Čech 212.?.?.?

>Az dosud se demokracie v
>USA vyviji pozitivnim smerem zvlaste pokud uvazujeme dobu od
>konce 2. svetove valky.
Leho, ty si bavič. Větší fór jsem již dlouho nikde nečetl.

67241

22.08.2005 14:14

VyVolení

RE: co bolo to bolo

Karel z Čech 212.?.?.?

>Nebojte se lide bez vlastniho nazoru na Zvedavce nechodi, ti
>sleduji Vyvolene. [mrknutí jedním okem]
Vždyť to není pravda. Je tu nejen Lojzodušan a četař leho, ale i další z jejich kadibudky kema, 68.profesor, Petr Největší i další.

67242

22.08.2005 17:56

Show v Gaze začala dle očekávání

RE: Dotaz

Karel z Čech 212.?.?.?

Hlupák, kdo by nebral, když se oslíček otřásá.

67268

22.08.2005 18:15

Rusko-čínské cvičení

RE: Předpokládám, že cvičení má být nejen zdviženým ukazovákem Japonsku a USA,

Karel z Čech 212.?.?.?

Tam ještě USAci neměli tu správnou motivaci. Nešlo jim o zdroje ropy, tak to tolik nebolelo. Teď jim ale kopou do tlustých zadků iráčané. A to je bolestivé : Ropa podražuje.
A ke všemu se bušistánu Íránci potutelně vysmívají. Vyhrůžky bušíka a Riceovky jsou jim pro legraci. Rusko Írán imperátorovi nedá. A na Rusko s Čínou bušík nemá sílu.Putin je jistě spokojený, jak Irák bušistán jen dojí a dojit ještě dlouho bude. Možná až do úplného vydojení.

67269

22.08.2005 19:24

Kdo vlastní kanadskou naftu?

RE: Kdo vlastni naftu

Karel z Čech 212.?.?.?

Možná se tomu budete divit, ale vznik a rozvoj "asijských tygrů" v 60. letech způsobily státní zásahy do ekonomiky. Státní podpora ekonomického rozvoje, plánování a finanční dotace do nosných odvětví.

67276

22.08.2005 19:35

Kdo vlastní kanadskou naftu?

RE: Kdo vlastni naftu

Karel z Čech 212.?.?.?

Zajímavé také je, že proti roku 1988 se skoro všechno mnohonásobně zdražilo, ale káva, pomeranče, banány a pod. stojí pořád stejně.
Pomeranče a banány jsou lacinější, než naše vlastní jablka, o našich třešních za 99 Kč/kg ani nemluvě. Jistě nemálo stojí jejich doprava a skladování.

67280

23.08.2005 09:48

Kdo vlastní kanadskou naftu?

RE: Kdo vlastni naftu

Karel z Čech 212.?.?.?

Samozřejmě pane Bartošku, že reaguji na váš příspěvek i na příspěvky ostatních v této věci. Vláda musí mít plán, čeho chce dosáhnout a jakým způsobem a pak to ekonomickými nástroji u soukromých podniků léta prosazovat.
Naše kocourkovská vláda také hovoří o podpoře soukromého podnikání (jako kdyby u nás bylo i nějaké jiné, než soukromé) a prosazuje to tak, že zvyšuje minimální daně a odvody a daňobé úlevy dává zahraničním investorům, kteří se zaváží po dobu daňových úlev využívat zdejší výrobní kapacity.
To také může být plán, ovšem nikoliv plán rozvoje ekonomiky, ale plán likvidace za dobrý bakšiš. Kanadská vláda je jistě schopná dělat podobná rozhodnutí, jako naše kocourkovská. My přece nejsme hloupí asiati, abychom si své národní bohatství šetřili a starali se o budoucnost. Naším hlavním zájmem je se bavit, rozhazovat a žít na úvěr. Že pak jednou příjde exekutor, na to nejsme schopni myslet. To nám reklama v televizi nepřipomíná. A naše vláda si už vůbec takové starosti nepřipouští. To bude v době, kdy už ve vládě bude sedět někdo jiný a současní členové vlády budou daleko za vodou.

67402

23.08.2005 09:59

Rusko-čínské cvičení

RE: S North Koreou uděláte h.v.o protože je jaderně vyzbrojená

Karel z Čech 212.?.?.?

>>Ti, kteri misto do Vietnamu sli do Kanady, dobre ucinili.
>
>Nikdo by neprisel jen na strane demokraticke zeme. V diktature by
>pod trestem smrti prisli zase vsichni.

On je trochu rozdíl mezi tím jít do války na území, kde žiji, abych chránil svojí rodinu a jít do války na opačné straně zeměkoule, aby nějaký vyvolený měl větší kšefty.

67404

23.08.2005 12:15

Co znamená demokracie pro Střední východ?

RE: Kam vitr, tam plast.

Karel z Čech 212.?.?.?

>Pan Fisk tehdy licil silenou odvahu jeho obhajcu, Saddama tehdy
>tituloval "presidentem" (jako by ten hajzl by nekdy zvolen)a
>celkove se z clanku dalo vyrozumet, ze obyvatele Bagdadu budou
>bojovat o kazdy dum.

>Jenze oni nebojovali. Naopak uz za nekolik dni masove oslavovali
>pad diktatora.

Tak nebojovali? Oslavovali? A co po oslavě? A jak je možné, že bušistánští žoldáci v Bagdádu umírají dodnes? Asi podle kemy umírají na přežrání. A to už Bušík dávno pohlásil válku v Iráku za úspěšně skončenou. Když bušistánci válku vyhráli, tak dnes mohou spokojeně v Iráku umírat.

Jen leho má starosti, posbírat do jednoho igelitového pytle ty správné kousky. [zmaten]

67416

23.08.2005 12:31

Co znamená demokracie pro Střední východ?

RE: V podstate se jedna ,jestli muzem nekomu dat to ,co sami nemame.

Karel z Čech 212.?.?.?

Protože dnešní lidé v Británii a v USA pořádnou totalitní vládu nezažili, tak nevědí, co to totalita je a neznají způsoby, jak si je totalitní vláda ochočí. Tak se ani nastupující totalitě neumí ani nechtějí bránit.
Musí si sami nabít čumák a pak teprve budou ochotni začít přemýšlet. Je to jako s dětmi. Dokud se sám nespálí, tak neuvěří, že kamna jsou horká a sahat na ně není dobré.
Jen se naivně diví, že my zkušenější, totalitou prošlí, je můžeme považovat v jistém smyslu za hlupáky. Oni přece snědli všechnu moudrost světa a jsou NEJ...(proč ne i nejhloupější?)

67418

23.08.2005 14:51

Co znamená demokracie pro Střední východ?

RE: V podstate se jedna ,jestli muzem nekomu dat to ,co sami nemame.

Karel z Čech 212.?.?.?


>USA je krasna zeme, ziji tam slusni lide a to, ze se nechaji
>ovladnout tak lehce, tak to neni znamka tuposti, ale naivity.
>Takove te detske, hrave, nekdy az krvave hrave.

Milý pane Sodku, již dost měsíců čtu vaše příspěvky a často s jejich obsahem souhlasím. Považuji vás za zkušeného a moudrého muže.

Přesto si dovolím při této příležitosti připomenout, co jsem kdysi již jednou napsal Idealistovi. Mezi idealismem, naivitou a hloupostí nebývá žádný propastný rozdíl. Dětskou hravou naivitu jistě všichni bereme u nezkušeného dítěte. U dospělého člověka je přiléhavější to druhé označení.
To samozřejmě nemyslím na vás, ale na toho typického američana, kterého oba v této diskusi máme na mysli.

Připojil bych vám pro radost smajlíka na odlehčení, ale arogantnost a panovačnost ametické vlády ve světě je tak pro svět závažný jev, že žádné odlehčení není na místě.
(Pro vás jistě nemusím rozvádět spojitost mezi americkou vládou a většinovým američanem.)

>Proste parkrat naleteli, parkrat jeste naletii....tak uz to chodi.
To, že naletěli, víte vy, ale uvědomují si to i oni? Pokud ano, tak jen hlupák se ze svých minulých chyb nepoučí. A pokud si to neuvědomují, tak...
a jsme u stejného závěru.>

67431

23.08.2005 16:15

Co znamená demokracie pro Střední východ?

RE: V podstate se jedna ,jestli muzem nekomu dat to ,co sami nemame.

Karel z Čech 212.?.?.?

Ještě jedna poznámka k mému předchozímu příspěvku pro pana Sodka.

Celý tento web, jak každý jistě rychle poznal, je o soumraku v "Říši Římské". Jak a proč Říše římská dopadla, víme všichni ze základní školy. Nepomohly jí ani supermoderní zbraně ani perfektní organizace státu a armády. Po 1500 letech se smráká nad civilizací Bílého muže. A bohužel v současných podmínkách nejen nad ní, ale nad celým lidským rodem. Mnohým lidem to již došlo a dalším to postupně dochází. Ale z centra světové civilizace nám hlásné trouby zvěstují, že nic se neděje, vše je v nejlepším pořádku, leho válku vyhrává. Není důvod k žádným obavám. Jen pilně pracujme, ať se můžeme na úvěr bavit.

Titanik se nám potápí, lidé v podpalubí se topí a na horní palubě se hraje a tancuje. Není důvod k žádným obavám. Na horní palubě se ještě nikdo neutopil.

Co na tom, že i na horní palubě jsou slušní a hodní lidé, jen trochu naivní. Oni mohou přimět kapitána, aby neotálel se záchrannými pracemi a neřídil loď do záhuby. Ale proč by to dělali, když na horní palubu voda nedosahuje a kapitán jim tak hezky nechává hrát?
Není vám pane Sodku tak trochu líto, že lidé, kteří by mohli alepoň něco málo v tom našem světě ovlivnit k lepšímu, nás tady přesvědčují, že vše je v naprostém pořádku a my jsme jen nechápající blbci, kteří neznají Ameriku a nechápou moudrost Spasitele?

67438

23.08.2005 16:49

Co znamená demokracie pro Střední východ?

RE: '..Iracti teroriste nejsou hloupi, oni bojuji jejich stylem....'

Karel z Čech 212.?.?.?

No to bych rád věděl, kde uvedené píšu? S tím, že iráčtí bojovníci nejsou hloupí, s tím souhlasím. Ale že bojují nějakým stejným stylem? To je přece nesmysl. Každá strana bojuje svým vlastním stylem, podle toho, jaké má k boji podmínky. Iráčtí partyzáni nemají ani letadlové lodě, ani silné rakety, nemají ani bombardéry či helikoptéry a dokonce ani tanky a obrněná vozidla. Jak by mohli bojovat stejným stylem proti nejmoderněji vyzbrojené armádě? Puška proti tanku není stejný styl. Úspěšně bojovat mohou jen tak, jak bojuje špatně vyzbrojený bojovník proti profesionálovi ve formě, tedy rozumem, chytrostí. Osvědčeným způsobem, kterým bojovali za války partyzáni na obsazených území proti německým okupantům. Léčkami, sabotážemi a likvidací kolaborantů a zrádců.

Nechci předcházet událostem, nejsem prorok, ale může se v krajním případě stát, že po odchodu bušistických žoldáků nastane v Iráku občanská válka. Pokud k ní dojde, bude to bezesporu důsledek bušistánské vojenské intervence.

67445

23.08.2005 17:59

Rusko-čínské cvičení

RE: Předpokládám, že cvičení má být nejen zdviženým ukazovákem Japonsku a USA,

Karel z Čech 212.?.?.?

>Jestli USA do války v Korei nebo Vietnamu šly s úmyslem
>zastavit šíření komunismu, potom tu válku vyhrály Spojené
>státy, to je přece nesporné !! A nemyslím tedy alespoň tady,
>že tyto války vedly USA kvůli ropě, zde skutečně šlo
>spíše o zbrzdění ne-li zastavení šíření komunistické
>expanze.

No vida, co se člověk všechno nedozví. Tím, že USA pomohly Jižnímu Vietnamu změnit loutkovou proamerickou vládu ve vládu komunistickou, se bránilo šíření komunismu.
Tím USAci vyhráli válku!

Ještě štěstí, že takhle vyhraných válek nevedly USA víc. To už by byl komunismus již i v USA.
Naštěstí komunismus do USA nedorazil, dorazila tam jen totalitní forma vlády. Pochopitelně na zcela nové technické úrovni. Ve vyšší kvalitě.

67452

23.08.2005 18:16

Kdo vlastní kanadskou naftu?

RE: Zase propaganda...

Karel z Čech 212.?.?.?

>V prvni rade, odtajnit mnoho archivu; odhalit spinave machinace v
>minulosti, zodpovedne cinitele vydat davu do zemi, v kterych
>pachali sve operace. (Sice krvave, ale o to funkcnejsi gesto
>usmireni.) Kompletne zreformovat financovani politickych stran,
>eventuelne nahradit system stran systemem nezavislych osobnosti.
>Vratit pravdu a duveru do politiky, a to i te mezinarodni. Rozbit
>system vlastnictvi medii, ozdravit trh (takze zadny Murdoch,
>zadny Viacom a zadny Clear Channel, ale misto nich nekolik stovek
>mensich vlastniku). A nakonec se nechat sejmout jako Kennedy,
>protoze tohle by se nekterym strukturam seredne nelibilo.

>
No pane, vy byste nám ten náš svět pěkně zřídil. To by pak každý moula mohl kecat do všeho a ještě byste chtěl vědět, od koho a za co beru provizi.
Tak to tedy ne. Naopak, správný demokratický systém je, aby každý mluvil do té úrovně, do které se podílí na placení daní. Platíš malé daně, tak můžeš volit maximálně obecní úředníky. Platíš velké daně, tak budeš volit vládu. Neplatíš z vychcanosti žádné daně - tak jsi vyvolený a můžeš sám do vlády a do diplomatických služeb.

67453

24.08.2005 16:42

Rusko-čínské cvičení

RE: Předpokládám, že cvičení má být nejen zdviženým ukazovákem Japonsku a USA,

Karel z Čech 212.?.?.?

>Studena valka uz pane davno skoncila. A hadejte, kdo vyhral.

Toť otázka.
Kde dnes operuje ruská mafie - bývalá KGB?
Po celém světě, USA nevyjímaje. Kdo tedy asi vyhrál?
Typnul bych si, že vyhrála KGB.

67578

24.08.2005 21:42

Co znamená demokracie pro Střední východ?

RE: Moc byste mne, jako Američana, potěšil,

Karel z Čech 212.?.?.?

>To bych bohuzel nemohl [mrknutí jedním okem]
>Je to pouze muj nazor. Minimalne proti americanum nebojuje 20
>milionu lidi, to by se opravdu poznalo.

To je argument jak beton - v ČSSR proti komunistům nebojovalo 15 milionů lidí.
Že by všichni ti nebojující byli na straně komunistů? Tak kdo potom ty komunisty odsunul od válu? Asi ti, co byli na jejich straně!

To se bušistánci mají na co těšit, až je bude vykopávat 25 milionů iráčanů, co jsou na straně USA.
[chechtot]

67599

24.08.2005 21:44

Co znamená demokracie pro Střední východ?

RE: '..Iracti teroriste nejsou hloupi, oni bojuji jejich stylem....'

Karel z Čech 212.?.?.?

Leho, nedělal si už propagandistu Hitlerovi? Argumentuješ stejně.

67600

24.08.2005 22:06

Co znamená demokracie pro Střední východ?

RE: V podstate se jedna ,jestli muzem nekomu dat to ,co sami nemame.

Karel z Čech 212.?.?.?

Asi jsem na straně žlutého nebezpečí, protože před čučením na NOVU dám přednost klidnému pití čaje. Zvláště zeleného.

67602

25.08.2005 11:23

Demokracie je iluze

Další podrobnosti k tématu

Karel z Čech 212.?.?.?

http://www.volny.cz/l_kopecky/conspiracy/fed.htm
http://www.volny.cz/l_kopecky/conspiracy/FED/Obsah.htm
http://www.volny.cz/l_kopecky/conspiracy/IRON1.htm

67664

25.08.2005 19:06

Demokracie je iluze

RE: Relevantni clanek

Karel z Čech 212.?.?.?

Výborný odkaz, ten rozhovor je perfektní.

67705

25.08.2005 19:09

Demokracie je iluze

RE: Demokracie je iluze ?

Karel z Čech 212.?.?.?

Skutečně věcná připomínka. Ta nám problematiku ozřejmila do hloubky.

Bohužel jen do hloubky žlučovité duše autora příspěvky. [vyplazený jazyk]

67706

25.08.2005 19:17

Demokracie je iluze

RE: Jedno za 18, druhé za dvacet bez dvou !

Karel z Čech 212.?.?.?

>Oproti demokracii je z hlediska minimalizace škod na
>společnosti mnohem lepší a kontrolovatelnější
>monarchistická vláda. V monarchii je lidem na očích monarcha,
>jako neúplatný nositel zákonnosti, malichernostmi neomezený
>vykonavatel moci, osoba hluboce vázaná pocitem odpovědnosti za
>národ.

No něco podobného také máme a to v podobě doživotně jmenovaných a nikomu neodpovědných soudců.

Některým lidem se to nelíbí.

67708

25.08.2005 19:26

Demokracie je iluze

RE: Zastavte to prosím !!!

Karel z Čech 212.?.?.?

>Myslím si, že zápalem pro Islám a zveřejňováním článků
>podobným tomuto přicházíte o mnoho čtenářů a také si
>myslím, že již zcela ztrácíte soudnost. Je mi to líto, ale
>úroveň Zvědavce je v současnosti tak nízko, že to už snad nemůže
>být horší.

No a já si myslím pravý opak. Na Zvědavce čtenáři rádi chodí, protože to, co zde, se jinde v tak koncentrované podobě nenajde. Jak v článcích, tak v diskuzi.
Pokud by Zvědavec psal to samé, co ostatní e-ziny, tak by nebyl důvod sem chodit.


>Zamyslete se prosím nad slátaninami chorých
>mozků, které zveřejňujete. Je jedno, že tito lidé mají
>vysokoškolské tituly, diplom z vysoké školy nením patent na
>rozum - chorý mozek zůstává chrým mozkem.
Je na zvážení, zda chorý mozek je mozek myslící nebo mozek nemyslící. Podle mě je nemocný právě ten nemyslící, co jen papouškuje řeči z televize.

67711

30.08.2005 19:58

Environmentální migranti

RE: lék pro třetí svět ?

Karel z Čech 212.?.?.?

>"Určitě by jim pomohlo, kdyby dostávali více zakázek v
>oblasti zemědělství."

>[oči v sloup]
>ad 1 sami nemají moc co jíst
>ad 2 cena dopravy by byla neúnosná

Prakticky to vidíme v každém obchodě. Třeba banány, pomeranče aj. jsou i s dopravou lacinější, než naše domácí ovoce.

Není to nějaké divné?
Problém není v odbytu, ale v ceně práce.

68394

30.08.2005 20:05

Environmentální migranti

RE: Populace

Karel z Čech 212.?.?.?

>Myslim, ze uz jsem to nekde psal, ale zopakuji to. Zakladni
>problem je, ze jsme premnozeny! Kdyz jsou premnozeny lisky, tak
>je strilime, krysy otravime, ale co s premnozenym homo 2x
>sapiens?

To říkal již Malthus před 200 roky. Tehdy nebylo na světě ani 500 milionů lidí. Dnes je lidí víc jak 10 x tolik a na každého nějaký ten malý (na někoho velký) kus žvance denně vybyde.

Nejspravedlivější by bylo lidstvo rozpočítat a 9 z každých deseti pochodem vchod k Tarpejské skále.

68395

31.08.2005 18:48

Sejdeme se u lesa

RE: Chudák jeden

Karel z Čech 212.?.?.?

To jsou sprosté pomluvy. Když jsem viděl v Lidlu třešně za 9,90 Kč, říkal jsem si, jaká je to láce, pomalu jako za komunistů. Ovšem jen do doby, než jsem si všiml, že je to cena za 10 dkg.

Nová doba si žádá nový mrav. Žádná kila třešní pro rozežrané Čechy. Ovoce a zeleninu budeme již jen ochutnávat po 10 dkg. Nacpat se můžeme pouze laciným ovocem z dovozu.

68527

31.08.2005 19:03

Sejdeme se u lesa

RE: V CZ

Karel z Čech 212.?.?.?

Vůdci v bušistánu mají náročnou práci. Bušík na velocipedu denně vyšlape litry potu. Stejně je to málo a musí držet dietu, aby zhubl 4 kila http://www.blisty.cz/2005/8/25/art24702.html.
Tak jim tu trochu fetu na posílení vůle přejme!

Konec konců Bušík je dobrým příkladem pro bušistánce. Připravuje je na dobu, kdy místo auty budou jezdit jen na kolech.
Není nakonec Bušík u Zelených?

68532

31.08.2005 19:06

Sejdeme se u lesa

RE: Na BB se nedivam, a tohle jsem si take nechal ujit...

Karel z Čech 212.?.?.?

A když to dají do televize, tak to bude nejúspěšnější Reality show.

68533

31.08.2005 19:32

Terminál

RE: Efekty

Karel z Čech 212.?.?.?

>tedy v porovnani s evropskymi systemy jsou
>na tom z hlediska pozarni bezpecnosti o dost hur. Zejmena ve
>spojitosti s lacino postavenymi drevenymi domy, a vezmeme-li v
>uvahu mizernou konstrukci zasuvek - zde u mne na cele care
>vyhravaji masivni anglicke s vestavenymi pojistkami, ty evropske
>jsou jenom o malo horsi.)

Větší nebezpečí požáru tam snižují zvýšeným počtem hurikánů, tornád a záplav.

V té souvislosti si dovolím upozornit na korektní snímky amerického tisku v dnešních Britských listech - černoch krade a běloši se zásobují.

68535

01.09.2005 10:20

Environmentální migranti

RE: Populace

Karel z Čech 212.?.?.?

Máte pravdu, dnes se pořádají i demonstrativní nátlakové akce. Hrozba přelidnění nebyla před 200 lety tak aktuální, jako dnes. Bohužel početní stav lidské populace roste geometrickou řadou. Hrozí tedy, že za dalších 50 let při zachování současného trendu nebude na Zemi pouhých 18 miliard lidí, nýbrž min. 60 miliard. Nezdá se vám taková perspektiva dostatečně alarmující?
Těch dalších 55 miliard lidí těžko vyženete do současných pouští, aby si tam sbírali kořínky a lovili ještěrky. Ti budou pokračovat v současném stěhování národů do zemí průmyslově vyspělých, protože jinde nenajdou obživu.
Dovedete si představit třeba Českou republiku, jak se v ní živí ne 10, ale 100 či 200 milionů lidí, přičemž početní stav Čechů za 50 let bude stále jen pouhých 10 milionů. Jak Češi pro těch 90 nebo 190 milionů lidí vydělají na sociální dávky? Pěkná perspektiva, že ?

Samozřejmě tak daleko to jistě nedojde, protože ropná krize nám další vývoj lidstva znatelně zmodifikuje.
[pláč]

68672

01.09.2005 10:59

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdyz ,clovek vezme

Karel z Čech 212.?.?.?

>Druha vec je ta, zda svet nabidne pomocnou ruku Americanum v
>ramci celosvetoveho ovzdusi a zkusenostech s Americany a JEJICH
>ZAHRANICNI POMOCI A ROZNASENI DEMOKRACIE PO SVETE.
Svět humanitární pomoc jistě nabídne a poskytne, protože ti postižení lidé i když je mezi nimi jistě mnoho bušistických hlupáků, politiku Bílého domu ovlivňují jen nepatrně. Tak, jako je tomu i jinde ve světě. Solidarita s postiženými je lidem vlastní. Tak, jako jsme solidární s bušistánskými žoldáky okupovanými Iráčany, tak budeme solidární i se zaplavenými New Orleánčany (Orleáncy?).
Dokonce i lehovi bych poslal 50 Kč, kdyby mu Iráčané ze vděku ustřelili nohu.

>K cemu je 10 000 atomovych hlavic k vedeni valky, kdyz zaplava a
>nebo zemetreseni dokaze nam vsem bez rozdilu, jak jsme na tom
>svete maly, bohuzel, moc lidi si toto neuvedomuje, jejich mozek je
>zatemneny jinyma pro ne dulezitejsimi vecmi.
Zajímavé pro svět jiostě bude, čemu dá Bušík přednost? Zda pomoci zatopeným nebo zabíjení Iráčanů, kteří mu nechtěji přenechat svojí ropu.

68680

01.09.2005 11:09

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Karel z Čech 212.?.?.?

>Kam bych s diktatorem chodil ?! Z dobreho nebo nedobreho srdce,
>diktator to byl a uz je v base, hajzl.

Kdyby šlo jen o diktátora, tak by se to vyřešilo jako v destítkách jiných případů komandem.
Problém je, že Iráčané tu svojí ropu nechtějí a nechtějí pustit. Proto musela nastoupit žoldácká armáda. I tak ropa teče jen sporadicky a stojí již přes 70 USD za barel. Kde jsou ty doby, kdy byla za 25 USD? To vládl ještě zlý diktátor.
[smích]

68681

01.09.2005 11:24

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Karel z Čech 212.?.?.?

Samozřejmě, že za hurikán může jen a jen příroda. A když může za hurikán, může i za tu tisícovku mrtvých.
Až zemřou další tisíce lidí v San Francisku při zemětřesení, tak za to bude moci také pouze jen a jen příroda. Sice již sto let se ví, že nejdražší baráky stojí na zlomu a přesto se tam postavili nové. Přece kvůli nějaké přírodě a tisícům mrtvým lidem se neomezíme ve vydělávání peněz! O pomoc postiženým se postará Armáda spásy, tak přece o nic nejde. Nejvyšším Bohem je zisk! A je normální, že Bohu se musí přinášet oběti.

68683

01.09.2005 11:49

Environmentální migranti

RE: Neni treba syckovat, uz je to tady...

Karel z Čech 212.?.?.?

Samozřejmě, že i u nás jdou peníze na hráze z obecního rozpočtu. Když však obec dostatek peněz nemá, tak se jí podle možností něco přisune ze státního rozpočtu. Pokud však hráz není pouze lokálního významu, tak se stará především stát.
V New Orleáns jde podle leha jistě jen o nevýznamnou lokální prkotinu. Sice pokud se velmi rychle neopraví přístavy, tak se nevyvezou potraviny z oblasti a někde ve světě budou lidé umírat hladem, ale to bude rovněž pouze bezvýznamná lokální záležitost. Tak proč se nějak vzrušovat pro nějaké lokální prkotiny a nějaké tisíce mrtvých lidí? Před Bušíkem je důležitější úkol světového významu - udělat ze sekulárního Iráku islámskou náboženskou diktaruru. No a pak již jen tak mimochodem se přes diktátora dostat k ropě.

68684

01.09.2005 11:57

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: šťoural

Karel z Čech 212.?.?.?

Být generálem po bitvě je v mnohých případech nejen normální, ale i důležité pro budoucnost. Když se zřítí stavba a někdo zemře, tak soud zcela pravidelně dělá takového generála a chybující velitele posílá přemýšlet o kvalitách své činnosti do nápravného zařízení.

Tisíc mrtvých vám připadá málo?

68686

01.09.2005 12:03

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Politici vs. vedci

Karel z Čech 212.?.?.?

Jsem pro to, aby vedle trestné činu "zpochybňování holokaustu" byl zaveden i trestný čin "vandrování do bušistánců".

Musí být přece všem lidem navždy jasné, že co bušistánec dělá, to pouze dobře dělá. No a když se mu to jaksi nepovede, tak za to nemůže. Na vině je neukázněná příroda.

68687

01.09.2005 12:11

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: To sedne

Karel z Čech 212.?.?.?

>Už skoro slyším něco jako "teď přišel silný hurikán, to
>znamená že další přijde aspoň za sto let" ... => postaví
>ty hráze znovu.. a znovu stejně lajdácky jako předtím...

Proč by ty hráze měli stavět nyní, když další hurikán přijde až za sto let. Vždyť by to bylo zbytečné vyhazování peněz. Pořádné hráze ať si postaví ten, kdo se bude cítit ohrožen. Dnes bohatě postačí ty protržené hráze trochu zflikovat.

No a když náhodou někdo zemře? Nic se přece neděje. Tisíce a miliony lidí čekají na povolení k přistěhování.

68688

01.09.2005 12:45

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Karel z Čech 212.?.?.?

Člověk je tvor chybující. Odpovědnost za stav izraelsko-palestinských vztahů nese především bývalá ČSR. Kdyby ve 40. a 50. letech dodala zbraně palestincům namísto izraelcům, tak by dnes žádný středovýchodní problém nebyl. Židy by sezřali žraloci a byl by mír pod olivami (dnes momentálně izraelskými).
Momentální stav je jistě jen dočasný. Bohužel někdy dočasnost trvá i více desítek let.

Ovšem nebuďme k sobě tak kritičtí. Prapůvod současných vztahů leží v šedesátých letech našeho letopočtu a odpovědnost nesou Římané. Neměli být tak měkcí a Židy rozhánět do světa. Dnes by svět měl o jeden významný problém míň.

68692

01.09.2005 12:49

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Zelená karta

Karel z Čech 212.?.?.?

Nejsem zločinec a proto nemám zájem nechat si snímat otisky prstů a nechat se fotografovat do kartotéky. Počkám si na zrušení amerického totalitního režimu.

68694

01.09.2005 12:52

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdyz ,clovek vezme

Karel z Čech 212.?.?.?

>Tech 50 Kc za lehovou ustrelenou nohu
>by meli dostat ti Iracane! [velký smích]

>Na munici. [mrknutí jedním okem]

Iráčané jsou americkou agresí poškozeni víc a proto není vhodné na nich tak šetřit, jako na lehovi.

68695

01.09.2005 16:28

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Karel z Čech 212.?.?.?

Už ho máte dostatečně vybělený?

68726

01.09.2005 16:40

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Určitě kachna

Karel z Čech 212.?.?.?

>Zajimave je tez, ze zidovske rocenky po druhe svetove valce
>uvadely zhruba stejny pocet zidu zijicich na svete, jako pred
>valkou, kolem 15 milionu zidu.

Židé se postavili Hitlerovi na odpor a dokázali souběžně vyrábět nové židy náhradou za zholocoustované. Tak se stalo, že jich neubylo.

68728

01.09.2005 16:43

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Určitě kachna

Karel z Čech 212.?.?.?

>Pane Táborský, jelikož se zdá, že vaši soudruzi Lev a pár
>dalších mají bolehlav z prozrazení mé identity,


Nějak mi to leho uteklo. Tak jsi ten Jasánek nebo nejsi?

68729

01.09.2005 16:55

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdy se probudi americka verejnost?

Karel z Čech 212.?.?.?

Jak tak jde vývoj v posledních¨letech, tak soudruzi američtí rasističtí imperialisté budou zanedlouho pečlivě ve svých rodokmenech hledat černošské předky, jak již nyní hledají předky židovské.

68732

01.09.2005 18:05

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Kdyz ,clovek vezme

Karel z Čech 212.?.?.?

>Roberte, jestli se konečně nenaučíte dávat mezeru za
>čárky, tak vám nikdo nic číst nebude...

Leho, jestli se konečně naučíš namísto písmen, teček a čárek psát do diskuze jen samé mezery, tak všichni čtenáři ti budou vděční.

68745

01.09.2005 18:25

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Karel z Čech 212.?.?.?

Leho, vždyť přece víš, že židi nejsou žádný národ. Je to familli.

Já jsem o žádném vyvražďování kohokoliv, zejména jakéhokoliv národa, nepsal. Psal jsem jen o dějinné chybě spočívající v tom, že vetřelci nebyli z Palestiny posláni koupat se spolu se žraloky do Středozemního moře. Současného problému na předním východě bychom byli ušetřeni.
Agresivního maniaka nejlépe zklidní studená koupel.

Ztotožňovat Židy a izraelské vetřelce je stejně nesprávné, jako dělat rovnítko mezi bušistánci a hlupáky. Dost Židů je relativně slušnými lidmi a Izraeli se vyhýbají velkým obloukem.

68746

01.09.2005 21:47

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Leho, jestli se konečně naučíš namísto písmen...

Karel z Čech 212.?.?.?

No tak je to jasné :

Americká vláda nyní nechává chcípat pomalou smrtí (omlouvám se, ale jinak to nelze nazvat) tisíce svých občanů. Podle některých odhadů může zemřít až 50.000 Američanů.

Venezuela (se svým proklatým komunistickým prezidentským bastardem, připomeňme citát předního amerického duchovního P. Robertsona: "Máme schopnost ho zlikvidovat a myslím, že nastal čas, abychom té schopnosti využili! Nepotřebujeme další válku za 200 miliard dolarů, abychom se zbavili jednoho agresivního diktátora. Je daleko jednodušší, aby to udělali tajní agenti.") nabídla vybudování leteckého mostu a přepravu a evakuaci zraněných z devastovaných regiónů. Holandsko nabídlo zdroje svého Ministerstva veřejných akcí (Holandsko má nejlepší experty pro evakuaci obyvatel z oblastí položených pod mořem), Rusko nabídlo 100.000 jednotek pro dočasné bydlení, Irán (ano, ten, na který Spojené státy brzy zaútočí) 1 miliardu dolarů v hotovosti a garantovanou dodávku 5.000.000 barelů ropy za 35.00 USD za barel, Čína nabídla vojenské zásahové jednotky....

Ne, hrdá Amerika pomoc přece nepotřebuje! In God We Trust píší a zpívají hrdí Američané, ale když jim Bůh nyní nabízí prostřednictvím ostatních pomoc, odmítají. Když mají snížit skleníkové emise, odmítají. Postavili se proti Bohu. Něco takového se v dějinách Země již stalo. I obyvatelé bájné Atlantidy se postavili Bohu. A vidíte. Dnes nikdo neví, kde vlastně Atlantida ležela. Zmizela. Potopila se. Spojeným státům jsou z mnoha stran předpovídány apokalyptické události. Zvoní americkému kontinentu umíráček?

Mr. Bush, po celém světě máte rozmístěny vojenské kontingenty o statisících mužů. Možná byste je nyní "uživil" doma, co říkáte? Nebo necháte své lidi umírat? Kašlete na ně?
Obětujete je svým nízkým politickým zájmům, jako jste to udělali 11. září 2001? www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3902
Dnes necháte zemřít několik tisíc v New Orleans, kolik necháte zemřít příště?
Ale kdo ví, opravdu o tom možná jen "lidi hovno vědí", jak říká mr. prezident. www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3912

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3927&PHPSESSID=a19aa47ff0d3470e14c280bad4a6f7a7

68775

01.09.2005 21:55

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Leho, jestli se konečně naučíš namísto písmen...

Karel z Čech 212.?.?.?

Tak to vypadá, že budeme moci v rámci pomoci New Orleansu udělat pouze jedinou věc. Vzkázat Bušíkovi to samé, co vzkazuje on nám : www.osud.cz/cs/img_clanek/1909_082505bush.jpeg

68778

01.09.2005 22:06

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Tak tomu rikam super priklad...!

Karel z Čech 212.?.?.?

>Potopa z 1997, kdy jsme plavali i my, 800m od Becvy vzdaleni
>obavatele a jenz byva obcas oznacovana za 1 000-ci letou vodu,
>zrejmne nebyla dostatecne silna, aby se nekdo zamyslel hlavou, ci
>co??? [zmaten]

Přece si dnes nebudeme lámat hlavu se sháněním peněz na potopu, která příjde za tisíc let? To by byl nerozum. Když náhodou peníze vybydou, tak raději postavíme nějaký stadion nebo cokoliv jiného, co nám umožní rejžovat.
No a když náhodou příjde další potopa už příští rok [překvapení], tak to rozhodně nebude naší vinou, ale vinou přírody, že se nedrží stanoveného harmonogramu.

68782

01.09.2005 22:17

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Karel z Čech 212.?.?.?

>tak by nás Čechy do dnešního dne nenáviděli
>Keltové, Marobudové a jiné národy a pronárody, které kdysi
>na území ČR žily.

Skutečně žili a odešli nejméně 200 let před tím, než českou kotlinu osídlili Češi.

68784

01.09.2005 22:28

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Karel z Čech 212.?.?.?

>Karle, především já neměřím slušnost člověka jeho
>schopností nenávidět Izrael. A také kolik je vlastně "dost"?
>Řekl bych, že v případě Židů nenávidějící Izrael je
>jich hodně velká menšina...

Leho, jako obyčejně, překrucuješ. O žádné nenávisti jsem nepsal.
Souhlasím s tebou, že Židů nenávidějících Izrael mnoho nebude. To jim jejich víra nedovolí. Slušný člověk, pokud může, tak se darebákovi raději vyhne. S nenávistí to nemá nic společného. A těch krvelačných sionistických zlodějů je v Izraeli, jak by řekl pan Táborský, jako nasráno.

68788

01.09.2005 22:48

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Leho, jestli se konečně naučíš namísto písmen...

Karel z Čech 212.?.?.?

Člověče nevědomá, já jsem si již totalitu osobně zažil. Nejsem bláze, abych se hrnul do policejního státu.
Vy bušistánci toho mnoho, co je ve světě normální, nepotřebujete. Co potřebujete, je barel ropy ne za 70, ale za 100 USD. No a toho se dočkáte již za pár dní.
I kdyby ti naivní Íránci vám ho prodávali za pouhých 35 USD, tak bušistánští olejáří ze stovky pro citizens nesleví. Jen se sami napakují.

Už si u nás můžete objednávat Francovku, abyste si měli čím masírovat bolavé nožičky.

68793

01.09.2005 23:11

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Tady mate vodpoved !

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Arkansteine, já vám to přeložím. Krakonoš vám ve svém příspěvku oznamuje, že vaši vykutálení hamižní souvěrci se svojí propagandou o své jediněčnosti a boží vyvolenosti, na tomto webu nemají a nebudou mít na růžích ustláno. Prostě tady žádná vyvolenost není důvodem, aby ostatní přikyvovali nesmyslům.

68798

02.09.2005 10:18

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Karel z Čech 212.?.?.?

>Od udalosti, ktere zde
>nafukujete do obrich rozmeru, aby jste si z nich upletl bic na
>Izrael, ubehlo 55 let. Opakuji : Za tyto udalosti nenese soucasna
>populace Izraele zadnou zodpovednost! Muzete mi vyjmenovat jedno
>jmeno cloveka na vysokem postu, ktery se tech udalosti aktivne
>zucastnil a nese za ne zodpovednost?

Od konce 2. sv.v. uběhlo více jak 60 let.
Platí tedy podle vás také :
Za tyto udalosti nenese soucasna populace Německa zadnou zodpovednost! Muzete mi vyjmenovat jedno jmeno cloveka na vysokem postu, ktery se tech udalosti aktivne zucastnil a nese za ne zodpovednost?

Pokud ANO, tak mi vysvětlete, proč si současní Němci stále musí sypat popel na hlavu a musí stále platit židům odpustky.

68890

02.09.2005 10:54

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Politici vs. vedci

Karel z Čech 212.?.?.?

>Karle, ja se nezastavam Busistancu. Jen upozornuji na prosty
>fakt, ze kaslat na nebezpeci a bagatelizovat varovani vedcu je
>jaksi prirozene nejen v USA ale i u nas...

S tím souhlasím,
co mi však zvedá hladinu adrenalinu je odpověd typu
Takze pokud chceme mudrovat do Americanu a New Orleansu, zametme si nejdriv pred vlastnim prahem...
Tedy pokud dělá naše vláda něco špatně tak bych nesměl kritizovat, že jiné vlády to také dělají špatně? To je naprostý nesmysl. Co to je za zvrácenou logiku? Nikde nikdy nebude nic tak naprosto ideální, aby člověk mohl vyslovit kritickou připomínku k činnosti jiného.

"Zameťte si nejdřív před vlastním prahem" jen kultivovaněji říká "držte hubu a krok".

68892

02.09.2005 10:59

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Už to tady začíná jít off-topic

Karel z Čech 212.?.?.?

>Co nesnáším a ani v budoucnosti snášet nebudu, jsou
>antižidovské neonacistické příspěvky některých
>příspěvatelů - a to i za cenu zrušení tohoto jinak
>zajímavého politicky nekorektního magazinu.

A vida, ozvala se nám zkušená domovní důvěrnice. Jen nevím, kam poběží s udáním, když uliční výbory jsou zrušeny?

68893

02.09.2005 11:17

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Karel z Čech 212.?.?.?

Milý leho, odpovím ti příkladem :

Nemám rád berňák, zvláště v termínech, kdy jsou splatné daně. Ovšem o nějaké nenávisti k berňáku u mě nemůže být žádná řeč. Berňák je v každém státě nutný. A mám na berňáku i osobní přátele. Nikoliv na mnou placených daních.

Izrael je sice také takový světový berňák, ale není pro život na Zeměkouli nutný. Přímo naopak, bez něj by byl život na světě klidnější a nebylo by tolik válek a lidského utrpení.

68895

02.09.2005 11:25

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Globalne oteplovanie je junk science

Karel z Čech 212.?.?.?

>My by spise zajimalo, jak to tu v tom obdobi kridy vypadalo
>[oči v sloup] [zmaten]

>Jestli nahodou nebyly uragany na dennim poradku a jestli a jak
>vegetace vubec vypadala... [zmaten] Obavam se, ze plodiny, jenz
>potrebujeme pro preziti, nebudou schopny rozumne rust v tak
>extremnich podminkach... [zahanbení]

Od školních let jsem již trochu odrostl, ale netvořilo se náhodou v období křídy z těch vyvrácených přesliček uhlí?

V rámci koloběhu v přírodě je možná na čase zásoby uhlí opět doplnit.
[zmaten]

68901

02.09.2005 13:47

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Nazorna ukazka

Karel z Čech 212.?.?.?

Bohužel tady nyní chybí příspěvky milého Včeličky, Lojzodušana, 68.profesora a mnohých dalších o tom, jak američané jsou proti nám zaostalým evropanům morálně na výši. Jak ideální vztahy mezi lidmi tam na rozdíl od Evropy panují. Kdo v bušistánu dlouhá desetiletí nežil, tak neví, nezná a nemůže pochopit tu přemíru dobra a ryzé charaktery naplňující překrásnou americkou krajinu. Nevědomí evropané jen nespravedlivě a závistivě kritizují bušistánský ráj.

No a přišla povodeň a ejhle! Že by to v té vysněné zemi tak moc ideální nebylo? Rabování, střílení do lidí, desetitisíce lidí bez pomoci umírajících. Kdyby to bylo v Evropě, tak bych se nedivil - lidé jsou zde všelijací, ale v bušistánu? Naprosto nemožné. To jistě je jen propaganda zavilých islamoteroristů, které zatím leho nestačil převychovat.

68917

02.09.2005 15:09

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Nazorna ukazka

Karel z Čech 212.?.?.?

>V první řadě ale my musíme zde se postarat o
>sebe, udělat svou práci a posunout tuto nešťastnou zemi zase
>kousíček ve své vizi v lepší budoucnost. Jen tak mimochodem,
>včera jsem mluvil s jedním vojákem co poměrně často jezdí
>do Tikritu a ten říkal, že město vypadá o mnoho lépe, než
>v lednu, v době, kdy jsme sem přijeli. Silnice a domy jsou
>opravené, je vidět více obchodů a i lidé vypadají lépe
>oblečení a šťastnější...

První krok k budování skvělých zítřků již byl proveden :
Tzv. ministr vnitra Báqir Džabr Sulagh, který je současně jedním z vůdců Brigád Badr vydal policii rozkaz zatknout všechny novináře “podněcující terorismus“ a ty, kteří pracují pro agentury nebo tisk, zaměřený proti okupačním silám nebo tzv. irácké vládě, a kteří „nazývají terorismus odbojem nebo džihádem“. Podle zdroje z ministerstva, který si nepřál být jmenován, byl rozkaz rozeslán všem policejním stanicím. Zatčeni podle něho mají být všichni reportéři, kameramani a fotografové zaměření „nepřátelsky“ vůči americkému tzv. osvobození Iráku, kteří informují o činnosti odboje. Současně nařizuje zatčení duchovních vůdců, „vyzývajících v pátečních kázáních a po denních modlitbách k boji s cizími silami v Iráku a iráckými bezpečnostními silami“. Tzv. ministerstvo vnitra dokonce vyjmenovalo 14 webových stránek, televizních stanic a iráckých a arabských listů, které mají být zakázány a jejichž zaměstnanci mají být v případě dopadení zatčeni.

Korespondent Mafkarat al-Islam podotkl, že zákaz jasně potvrzuje pravdivost zpráv o potížích amerických okupantů v Iráku, jejichž šíření do arabského a muslimského světa se irácký režim snaží zabránit.

http://www.blisty.cz/2005/9/2/art24788.html

68923

05.09.2005 19:50

Na něco zapomínáme

RE: Pramice

Karel z Čech 212.?.?.?

Trodasi, vy zapomínáte, že se jedná o AMÉRIKU. Tam na všechno mají vypracované přesné postupy a dodržují je. To není jako u nás, že se vám porouchá televize nebo lednička, vyměníte odpor nebo kondenzátor a jede to dál. V Americe se musí točit kšefty. Nejede vám auto, tak vyhodit a koupit nové. Lidé tam nejsou zvyklí na nějaké improvizování. Když předpis stanoví, že na střeše máte čekat na vrtulník, tak přece neodjedete pramicí, pokud by nějaká přijela. To by bylo proti subordinaci.
Navíc na pramici je třeba veslovat, zvláště mezi troskami. Američan si nedovede jistě ani představit, že by musel veslovat. Ještě tak s motorem a to při větší rychlosti skutečně hrozí havárií. Na veslování jistě nebyli určení lidé a tak pramice a čluny byly nepoužitelné.

To víte, kam my se hrabeme na AMÉRIKU? Že záplavy postihly třetinü Moravy? Nebo že v Čechách jsme kromě zaplavené části Prahy měli i vnitrozemské moře? To je nic proti 2 m vody v Luisianě. V Americe mají a musí mít všechno největší. I záplavy. A Kdo může za zaplavení N.O.? No přeci kdo jiný, než francouzi, kteří město před skoro 300 roky špatně založili. Bušistánci, ti přece nikdy za nic nemohou, za nic neodpovídají. A kdo něvěří, ať tam běží.
A kdo bude moci za to, že problémy s uprchlíky budou bušistáncům přerůstat přes hlavu? [překvapení]

69357

06.09.2005 19:20

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Blokování IP je zbytečné

Karel z Čech 212.?.?.?

Také jsem přesvědčen, že by to byl nesmysl. Jsme proti cenzuře a budeme ji zavádět? Editor má jistě dost práce i bez našeho bodování.

Skutečně se divím, kde lidé berou tu chuť stále někoho cenzorovat, opravovat, ponaučovat a kárat.

Na to tady máme Lojzodušana a ten to zvládne za nás za všechny. Bohužel nějak poslední dobou pauzíruje. Snad není nemocen? To bych mu skutečně nepřál.

69477

06.09.2005 19:45

Na něco zapomínáme

RE: Panu editorovi

Karel z Čech 212.?.?.?

Předpokládám, že s ženami to nyní nabere jistě lepší trend. V televizi už začali s výměnami manželek a tak to snad bude brzy samostatná rubrika v inzertních přílohách novin.

69481

06.09.2005 21:33

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Pravděpodobně zase kachna.... Kachna uz ne, ale pouha skutecnost !

Karel z Čech 212.?.?.?

To bylo neamerické. Měli umírat hrdě s písní na rtech a s americkou vlajkou na prsou.

69487

07.09.2005 10:39

Dopis z vězení

RE: Kema, Vaše slova tesat do soklu holohoaxistického memoriálu:

Karel z Čech 212.?.?.?

>Normalnimu cloveku totiz staci shlednout zabery z holocaustu jak
>buldozery hrnou tisice vyhublych mrtvol do spolecnych hrobu.
>Popovidat si s nekolika lidmi, kteri tu hruzu prezili. Precist si
>o tom vsem knizky a navstivit nejaky ten koncentrak.

Nedávno jsem sledoval o holokaustu dokomentární film - několik dílů na Spektru nebo na Discovery. I stát Izrael a jeho soudy se zajímal o tom, jak to s holokaustem bylo. Když se zjistilo, že židy do transportů vybírali starší židovské obce a v koncentrácích židy ubíjeli hlavně židovská kápa, tak vyšetřování šlo do ztracena a přeživší židy, co nyní žijí v Izraeli a za války v koncentrácích fungovali jako kápo, tak všechno vyšumělo do ztracena. Za ubíjení židovských spoluobčanů žádný kápo nebyl nijak potrestán.
Byla to dost morálně komplikovaná záležitost. Kdyby kápo židy nezabíjel, byl by zabit sám. Co v takové situaci měl tedy dělat? Kápo odpovídal za pořádek a k tomu musel využít všechny možné způsoby, včetně umlácení neukázněného či nemohoucího žida.
Samotní Němci si ruce s takovým zabíjením moc nešpinili. Byli nacvičení k přesnému dodržování zákona. Kdfo zákon porušil, byl přísně podle zákona potrestán. Bylo jedno, zda porušení se dopustil židovský vězeň nebo příslušník SS. Za neposlušnost - nesplnění rozkazu, porušení disciplíny - Němci zastřelili mnoho vlastních lidí. Bismark vychoval z Němců poslušné stroje.

69558

07.09.2005 11:13

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Pravděpodobně zase kachna

Karel z Čech 212.?.?.?

>>Jiny duvod v me horlivosti nevidim.
>
>Ja ano, naucil jste se to od komunistu a mate to navzdy vypalene
>na cele : Praskac!

>Vy mate v kazdem pripade zajimavou obranu na sve nechutne
>jednani. Pokud je totiz toto pravda, pak se jenom sam
>usvedcujete, ze vase udani je falesne a vy jste sprosty lhar.

Tedy nechápu, co je komunistického a práskačského na tom, když zde někdo dá odkaz na některou ze stránek Zvědavce? Kliknout si může kdykoliv kdokoliv na kteroukoliv stránku. Zpravidla jsou rozdílné údaje při kliknutí na nick a na IP autora příspěvku. To je však snadno vysvětlitelné.
Smůlu měl pouze Lojzodušan, kterému nová přezdívka zůstala. U "Arkana Mgr Paed Pjet Hadri Na Miti Peshmerga" by taková nová přezdívka byla nepraktická.

Dnes jsou zde někteří čtenáři peskováni, že si dovolili kliknout na statistickou stránku Zvědavce, třeba již zítra budeme od stejných lidí peskováni za to, že si klikneme na článek ve Zvědavci.

69562

07.09.2005 12:36

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Jinak souhlas s autorem. ...

Karel z Čech 212.?.?.?

>Napriklad chapu
>ze jsou urady do jiste miry v klestich protoze na stranu jednu
>nemohou ty lidi proste vystehovat (coz v Evrope jde i nasilim ...
>evakuace je povina!) a na druhou stranu jsou a budou kritizovani
>za nedostatek pomoci.

Jak je vidět, násilně vystěhovat nešlo před hurikánem, ale nyní to starosta NO nařídil http://www.ceskenoviny.cz/svet/index_view.php?id=146966 a tak to půjde.
Zajímavé je i srovnání dění okolo hurikánu Katrine s děním okolo tajfunu Nabi v Japonsku. V obou případech došlo k vystěhování statisíců lidí a přírodní pohroma zasáhla hustě obydlené oblasti. O japonském tajfunu se skoro nepíše. Zemřelo slovy 5 lidí. Kdežto v USA jde o katastrofu celosvětového dosahu.

Ovšem co mě nejvíc na článku rozesmálo, je označení USA za sociální stát. Sociální stat, kde je na každém, aby se postaral sám o sebe jak umí. Pokud Bušistán je sociální, tak jaké jsou evropské státy, co se skutečně o své občany starají?
>
>Je ovsem pravdou ze videt sceny ze zachrany v zatopenem meste z
>"nejvyspelejsi zeme" kde na dva zachranare je jeden a dva
>ozbrojenci ve vestach se samopalem... je pohled pro bohy ......
Prostě země netušených možností. Že by vzor pro ostatní státy ve světě, jak nechat své občany pochcípat?
Hlavně, že jinde ve světě násilím prosazují to, co mají oni sami doma.

69571

07.09.2005 12:46

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Hruba analyza

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>A do toho vseho si jeste prileti Krovak nechat se fotit, a na
>nekolik hodin ku prospechu vsech zablokuje provoz helikopter v
>oblasti.
Křovák to má v merku. Podle novinových zpráv již několik dnů před osobní návštěvou přes zaplavenou oblast letěl letadlem. Rozsah přírodní pohromy tedy měl z nadhledu. Jen mu o tom nikdo nic neřekl a stát Luisiana o nic předepsaným způsobem nežádal. Pouze starosta N.O. si pouštěl ústa do televize, namísto, aby sedl ke stolu a psal řádné úřední žádosti.

Dokud nedojde lejstro s úředním razítkem, tak úředně nic nevíme.

69572

07.09.2005 12:56

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Socialni stat

Karel z Čech 212.?.?.?

>Obecne USA dostaly od prirody facku, jakou si vzhledem ke svemu
>"vztahu" k ni zaslouzili z teto planety nejvice. A ani jejich
>technologicka prevaha jim moc nepomohla.
Vždyť se tak moc nestalo, odnesli to jen chudí černoši. To není nic, nad čím by se bílý američan nějak pozastavil a mělo by ho to rmoutit. Jejich škoda, že neměli auta a nemohli před hurikánem z ohroženého místa odjet. Ti, co jsou přínosem pro ekonomiku a mají vysokou spotřebu, ti se všichni včas zachránili.

>CO se stane, az to "zaskripe" ve zlomu San Anderas (jmenuje se
>tak, ze jo?), to si radeji ani nepredstavuji...

Zemětřesení přichází poměrně rychle a ani bohatí nestačí před ním zpravidla utéct. Nějaká výmluva se určitě najde. Konec konců nikdo neví, kdy to přijde. Víme jen, že to přijde určitě.

69574

07.09.2005 13:09

Město v obležení

RE: 80% cernochu

Karel z Čech 212.?.?.?

>Nyni se vratte domu, k rozpadajicim se panelakum, bilym gangum,
>Cech Tech? Nic aby byl clovek hrdy.

Rozpadající se paneláky? Kde? Víte o nějakých? Co já okolo vidím, tak všechny poměrně slušně udržované, s pomocí státních dotací zateplené.

Bílé gangy CzechTech? Člověče, vy jste snad zaspal dobu.
Nyní probíhal další CzechTech za účasti 300 policajtů. Asi 5.000 účastníků. Vše v naprosté pohodě, jen snad asi dva opilci. Tak klidné a v pohodě nejsou ani konce významných fotbalových střetnutí. Že vy jste naletěl preventivní mediální propagandě?

69575

07.09.2005 13:18

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Jinak souhlas s autorem. ...

Karel z Čech 212.?.?.?

>O NO se v souvislosti s moznymi nasledky mluvilo nekolik dni pred
>prichodem hurikanu ve spouste medii.
Nejen několik dní, ale podle nedávného článku několik let.

>To si z nas delate prdel ne? Srovnavat zlomenou ruku se strelbou,
>to je sila. Ono uz z principu je rozdil jestli ozralec napadne
>zachranare treba za to, ze neposkytl dostatecnou peci a strileni
>na zachranare ve vrtulniku, kteri jeste ani nepristali...
ČR je malá zemička a proto i zlomená ruka je u nás problém. Bušistán je velká země netušených možností a proto tisícovky mrtvých nestojí ani za řeč.
Konečně o tisísích mrtvých hovoří jen starosta N.O. a někteří další, úředně jde jen o několik desítek a černí se počítat nebudou. Chudí černoši stejně jako iráčané podle bušistánu za počítání nestojí. To už bušistická administrativa má zvládnuté.

69577

07.09.2005 13:34

Na něco zapomínáme

RE: Triage

Karel z Čech 212.?.?.?

Pokud jsem si stačil všimnout, tak pěnění nejlépe zvládá jakýsi Arkanstein Peshmerga Mgr Paedr, práva bakalář. Ten pění v každém druhém svém příspěvku, občas i v každém:

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo
RE: Poslyšte anonyme z Arkanštajnu,
Kvalitní pěna, ale docházejí jím argumenty. Zlepšit zásoby pěny.

Arkan 06.09.05 17:27
--------------------------------------------------------------------------

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo
RE: Už to tady začíná jít off-topic
Kvalitně pěníte.

Arkan 06.09.05 17:25
--------------------------------------------------------------------------

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo
RE: Arkanštajne, vem košilku mezi zuby, dělej na mně bububu..
Chybí jim některé látky pro lepší pěnění. Třeba dokoupit.

Arkan 06.09.05 17:22
--------------------------------------------------------------------------

Katrina
RE: Poslete pomoc
Chybí kvalitnější vzteklinová pěna. Polepšej se.

Arkan 06.09.05 17:13
--------------------------------------------------------------------------

Katrina
RE: Zase tu děláte chytrýho, sežrante a víte hovno. Vlastně double hovno v tomhle případě.
Nedostatečně pěníte, přidat, přidat.

Arkan 06.09.05 17:09
--------------------------------------------------------------------------

Na něco zapomínáme
RE: Bahníkův Nový Velký Naučný Slovník
Je třeba více pěny.

Arkan 06.09.05 17:06
--------------------------------------------------------------------------

Na něco zapomínáme
RE: Panu editorovi
Fantasticky pěníte.

Arkan 06.09.05 17:03
--------------------------------------------------------------------------

Město v obležení
RE: Nemohu si pomoci
Už máte utřeno, pane Hade, vzteklinová pěna je velice nakažlivá. Musel byste podstoupit dlouhému a bolestnému léčení.

Arkan 06.09.05 16:57

69578

07.09.2005 15:51

Dopis z vězení

RE: Kema, Vaše slova tesat do soklu holohoaxistického memoriálu:

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Šeďo, fuj!
Když píšete, tak písmenka snad znáte a umíte také číst.
Že je můj příspěvek málo obsažný? Máte možnost ho podle svého doplnit.
No a že se snažím někoho přesvědčit o "spravedlivosti" německých zákonů? Kde jste se to dočetl?
Zákon nikdy není spravedlivý či nespravedlivý. Zákon prostě je. Zákon vždy někoho omezuje, ukládá mu nějakou povinnost. Jediné spravedlivé v té souvislosti je, že ho mají dodržovat všichni lidé, na které se vztahuje, bez rozdílu. I fašistické Německo jako právní stát na dodržování zákonů dbalo a dodržování vyžadovalo - od každého. Proto jsem napsal, že za porušení zákona byli trestání bez rozdílu vězni stejně jako osobně svobodní Němci, či příslušníci ozbrojených jednotek včetně SS.
Proto pokud reagujete na můj příspěvek, nevkládejte mi do pera něco, co jsem nenapsal, co si vy jen hloupě domýšlíte. Končím stejně jako vy - FUJ!

69591

07.09.2005 16:33

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: musím objasnit

Karel z Čech 212.?.?.?

>Nevím, Pavle, proč se divíte, že tato společnost je
>lhostejná k utrpení lidí, kteří převážně patří k té
>opovrhované skupině resp. třídě lidí, kterou lidé,
>blízcí vládnoucí skupině v USA, chápou jako "plebz", a
>není jim ochotna efektivně pomoci?!

>Události v jedné dlouhé nepřerušené linii vývoje
>"demokracie" USA!??

>Nedivme se...
> [pláč]

Vhodnější výraz než "vývoj demokracie" je "vývoj konzumní společnosti".
Demokracie je v USA pouhou Popelkou. Je to pouhý líbivý bezobsažný pojem, používaný k zastření totality u nesamostatně myslících (nemyslících) lidí.

Příhodný článek k tématu v BL : Konzumní strategie masírují společnost tak, aby samostatně uvažovala co nejméně
http://www.blisty.cz/2005/9/7/art24865.html

69599

07.09.2005 16:55

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Hruba analyza

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Arkane Peshmergo, co dělá Bušík vidíme podle počtu mrtvých v NO. Věřím tomu, že američané problém skutečně vyřeší a to po svém. Vezmou buldozézy, mrtvé černochy zahrabou a nastane ticho po pěšině.
Příznačné pro USA je to "určité zaváhání způsobené nedostatkem informací". To se v posledních letech objevuje v Bušistánu velmi často. Zejména po nástupu křováka do funce prezidenta je nedostatek informací na denním pořádku. Ale situace se řeší a prezidentovi poradci "nedostatek informací" vyváží zaručenými informacemi vlastnimi, jak to celý svět viděl třeba u ZHN v Iráku. [pláč]
No ale co? Důležité je, že cena ropy zdárně stoupá a zisky ropných společností rostou. Tak tedy, jaképak starosti? Co hezkého nám dávají dnes v televizi? Jistě nějakou reality show, ať se pěkně pobavíme. Samozřejmě nemám na mysli reality show z NO.

69601

07.09.2005 17:02

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: I takove prispevky se objeviji v Ceskych forumech..

Karel z Čech 212.?.?.?

>Osobně bych tu lůzu nechal zdechnout, po vyčištění N.O. by
>zmizely desítky tisíc z listin sociální podpory, tzv. socky,
>což by možná přimělo město ke zvýšení alokace peněz na
>hráze.

Ano, to jen ten správný AMERICKÝ způsob řešení problému.

69603

07.09.2005 17:55

Dopis z vězení

RE: Spíš do cvokárny než za mříže

Karel z Čech 212.?.?.?

>Se soudružským pozdravem Světu mír!
Soudruhu Arkane, ty budeš jistě nějaký zavilý stalinista, protože vůbec nejdeš s dobou. Aktuální pozdrav není "Světu mír!", nýbrž "Za Bushe a jeho rodinu, vivat Izrael!", případně Gottwaldovsko-bushovské heslo "Kdo nejde s námi, jde proti nám!"
Pilně studuj spisy Marxe, Engelse, Lenina, Stalina a Mao Ce Tunga, abys věděl, co Bush a Velký Izrael od tebe vyžaduje, jak se máš vyrovnat s našimi nepřáteli.
Za proroka Bushe, hrrr na ně!!

69611

07.09.2005 18:15

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Pohled z dálky

Karel z Čech 212.?.?.?

>To bych viděl na větší problém - podle mě na příkladu
>americké společnosti vidíme předobraz celé "bílé
>euro-atalantické společnosti", jejího duchovního marasmu v
>podmínkách absolutního konzumu. Tato naše společnost, nejen
>americká, tedy tato naše společnost umírá ! [pláč]

Nedávno jsem opět viděl nějaký americký film s dějem v NO. Okrajově tam černoši s kapelou vyprovázeli mrtvého na hřbitov. Pomalý a smutný průvod. A jak z vesela a rozjaření odcházeli ze hřbitova.
Proto nechme zazvonït té umírající civilizaci umíráček, složme se jí na věnec a s chutí a radostně vykročme do nového věku, do věku bez zištného amerického četníka. Nové tisíciletí zvoní sionistům hranu. Umírající kůň okolo sebe ještě z posledních sil kope. Ale je již v posledním tažení. Tak ho nechme pojít a mysleme na svojí budoucnost.

Vždyť přece platí stará pravda, že Každý jen chvilku tahá pilku. [smích]

69612

07.09.2005 18:18

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Bush - Krovak

Karel z Čech 212.?.?.?

>Tim jak ti komousi v Cesku zurive, nepricetne nadavaji na Bushe,

a co teprve ti komouši v Německu, ve Francii, ve Španělsku a v celé řadě dalších států? Že by všude byli jen samí komouši? No to si snad nemůže myslet ani průměrně hloupý bušistánec?

69613

08.09.2005 13:29

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Socialni stat

Karel z Čech 212.?.?.?

>>Zemětřesení přichází poměrně rychle a ani bohatí
>>nestačí před ním zpravidla utéct. Nějaká výmluva se
>>určitě najde. Konec konců nikdo neví, kdy to přijde. Víme
>
>>jen, že to přijde určitě.
>
>Da-li panbuh, tak se toho jeste dozijete, pane Karel.

Je to výsledek zkoumání a odhad amerických vědců. To jsou na rozdíl od běžných bušistánců chytří lidé a tak jim věřím.
Mám však takový dojem, že až k tomu dojde, bude svět již tak rozhašený, že se humanitární pomoc pro postižené bude jen velmi obtížně dávat dohromady.
Je však také možné, že v té době bude Kalifornice již jen spoře obydlenou pouští, jak nám ukazují hollywoodské filmy a tak k žádným velkým škodám nedojde a mezinárodní pomoc nebude potřebná. V takovém případě nebudu aspoň mít mimořádný výdaj z důchodu.

69725

08.09.2005 13:50

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Bush - Krovak

Karel z Čech 212.?.?.?

To víte 68. profesore Trávníčku z Brna, i u nás má malé křoví svův fanklub. Ovšem takových retardovaných lidí u nás není mnoho, proto musí o to více řvát, aby je bylo slyšet.

No a s těmi našimi komouši si nedělejte žádné starosti. Oni jsou naše stříbro a my Češi jsme malá domů, co je doma, to se počítá. Ještě se nám v budoucnu budou hodit. Až u nás bude Komunistická strana Číny shánět lidi na obsazení státní správy a do vedení svých podniků, tak se nám jistě budou hodit. Já se také již začínám učit čínsky, abych se s novými mocipány mohl domluvit.
To víte, v bušistánu to budou mít číňané jednoduché. Tam již dnes mají svojí početnou menšinu. Rád bych však viděl vás, až si půjdete pro žebračenku a nebudete umět ceknout čínsky. To bude horor. Tedy jen pro vás, nikoliv pro majitele bušistánu.

69729

08.09.2005 14:07

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

RE: Hledame dobovolnika

Karel z Čech 212.?.?.?

Kanadská vláda je mi vzdálená, ovšem na odpálení sídla naší vlády jsem ochoten finančně přispět. Sdělte prosím číslo účtu, na který mám poslat příspěvek.
Mám pouze jedinou podmínku: Aź strakovka poletí, musí být Paroubek přítomen ve své kanceláři.

69732

08.09.2005 14:24

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

Takhle perfektně

Karel z Čech 212.?.?.?

dnes pracuje mlýnek státní mašinerie již skoro všude. Koho jednou do svého soukolí vtáhne, ten to má nadosmrti spočítané. Je jen hrou osudu, zda příslušná složka (spis) bude ležet nahoře, někde uprostřed nebo v hromadě vespod.
A o spravedlnosti si dnes jen můžeme povídat jen pohádky. Bylo, nebylo,...

69733

08.09.2005 14:35

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

RE: Možná, že..

Karel z Čech 212.?.?.?

>No, každopádně se v tomhle případě jedná o pouhého
>jednotlivce a z dostupných faktů nevyplývá, že v tom byl
>nevinně ani opak.

Správný postoj veřejnosti. Na každém šprochu pravdy trochu, něco na tom být jistě musí, když se s tím zabývá policie. Kdo je jednou z něčeho nařčen, tak mu to již nikdo neodpárá. No a je-li nevinný? Muslim nemůže být nikdy nevinný! Proto nechme to koni (státnímu úředníkovi), má větší hlavu a je za to placen. Nás se to netýká, nejsme muslimové. A náš stát pracuje v našem zájmu.

Jenže to všechno již tady bylo, třeba ve fašistickém Německu a dnes v USA. A dopady známe všichni. Jsme schopní se z historie poučit? Asi nikoliv a to je jen a jen naše škoda.

69736

08.09.2005 17:06

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Ve zkratce N.(-)O. pro postizene mesto schazi je to

Karel z Čech 212.?.?.?

Big Brother nyní sedí ve Washingtonu a spřádá sítě, jak oblbnout a řídil lidi. Cvičí se na nejbližším okolí a pak by s tím chtěl ovládnout celý svět. Zatím ale hlavně jen naříká, že Big Blby nikdo nemá rád.

Proč asi? Že by proto, že jsou Big?

69755

08.09.2005 17:23

Dopis z vězení

RE: Spíš do cvokárny než za mříže

Karel z Čech 212.?.?.?

Ale leho, vždyť ty dobře víš, že ten rozdíl a protiklad, je jen vnějškový, slovní. Metody používají stejné. Totalita jako totalita. Jen omáčka je trochu rozdílná. Stalin měl gulagy na Sibiři, bušík je má v Guantanamu. I když trochu rozdíl tady je. Do gulagu šli lidé na základě rozhodnutí soudu (i když si nebudeme dělat o tom soudu iluse), kdežto lidi z Guantanama soud (také s ?) nesměl ani vidět.
No a jaký soud rozhoduje o tom, kam se bušistánský vězeň pošle na mučení? Zda vařit do Kyrgistánu či Uzbekystánu, nebo sekat roce a nohy či trhat nehty do Sýrie, ERgypta aj.
Ty leho máš dnes k tomu blízko, jsi u pramene, tak nás pouč! Kam posíláš irácké civilisty na mučení? Nebo je mučíš osobně?

69759

08.09.2005 17:30

Dopis z vězení

RE: Spíš do cvokárny než za mříže patříte Vy, štábní písaři leho

Karel z Čech 212.?.?.?

Jen se kemo nebojte, stařec leha, vás i vaše soukmenovce zvládne levou zadní. Jen se modlete ke svému jahvemu, aby si na vás neobul špičatou botu. Bílý konečník by mohl zčervenat. A červená vás také nepěkně dráždí.
[velký smích]

69760

08.09.2005 17:37

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

RE: '...nic se kromě tvrzení Kuvajťana nedá jinak ověřit...'

Karel z Čech 212.?.?.?

Nějak se vlastním občanům strach nahnat musí, aby souhlasili se zavřením do ohrady. Tak proč nepoužít komunisty vyzkoušené metody? Na nás, co jsme tím prošli, to již neplatí, ale nezkušení naivní amíci se z toho mohou strachy po.rat.

69761

08.09.2005 17:52

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Bush - Krovak

Karel z Čech 212.?.?.?

>Prezident? Vzdyt ta vec neumi ani poradne mluvit. A kdyz
>uz se tomu nahodou podari rict neco srozumitelneho, i zbezna
>analyza obvykle ukaze, ze to je ponekud v rozporu s realitou.

Řáká se Jaký pán, takový krám.
Bušistánci si volili sobě sympatického drába.

69764

08.09.2005 19:15

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

RE: Jak se Kuvajťan vlastně jmenoval?

Karel z Čech 212.?.?.?

>>Coby chudý řidič náklaďáku si bral lekce létání jen tak
>pro zábavu,

>>záležitost nikterak levná i pro daleko bohatší.
>
>Draha jsou velka letadla. Vetrone jsou o dost levnejsi. Navic
>nevime, jestli mu vycvik nezaplatil treba nekdo z rodiny, aby mu
>udelal radost, nebo jestli si z Kuvajtu neprivezl nasetrene
>penize.

>
>Vy jste nikdy nechtel letat? Nikdy jste si to nechtel aspon
>vyzkouset?

>
>Jsou podle vas podezreli i ti, kteri si koupi Flight Simulator a
>stahnou flight model pro B767?

>
Tak teď mi to dochází. Ti lidé, co u nás vlastní sportovní letadla, nemyslím právě ta ultralighty, to budou jistě teroristé. A já se s některými znám. Tak to už jsem jistě také na seznamu FBI jako terorista. Mám jedinou svojí obhajobu, že s Flight Simulátorem to neumím - vždycky nakonec nabourám. [pláč]

69769

08.09.2005 19:30

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Tak trochu mimo téma článku

Karel z Čech 212.?.?.?

>Cim visi zabava na rope? Jestli myslite elektroniku, ta visi na
>energii a nekterych materialech - ani jedno z toho nemusi byt
>nutne poskytnuto z ropy. Dokonce i ty uhlovodiky, kdyz uz
>nebudeme brat v uvahu moznost jinych materialu, se daji ziskat
>hydrogenaci uhli. Benzin z uhli se delal za valky i tady. Diky
>embargu z jedne doby ma s touhle technologii velke zkusenosti
>Jizni Afrika. Par desitek let do budoucna na R&D se da koupit
>takhle.

No pane, dovedete si představit tu neskutečnou drzost Číňanů, že si staví fabriku, kde budou produkovat benzín z uhlí - barel za 15 USD. Vždyť z toho může být celosvětová krize. Třeba ho začnou i vyvážet a kdo pak bude kupovat od strejdy Sama barel za 70 USD? To je proti národní bezpečnosti bušistánu. Mělo by se do Číny poslat pár bombardérů. [zmaten] Nejlépe izraelských.

69773

08.09.2005 19:36

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: arabsko-izraelská válka 1948-49

Karel z Čech 212.?.?.?

>>Sodkovi zřejmě ještě nedošlo, že žádná US podpora
>Iraeli

>>by znamenala likvidaci této země.
>
>Nebylo by nakonec levnejsi je prestehovat jinam?
>
Která že to je ta velká krásná málo obydlená země? Tam by se jim mohlo líbit. Třeba takový Texas. Co víc by si mohli přát? A dosavadní obyvatele by si tam mohli nechat na práci, když příjdou o palestince. Bušík by byl jistě pro.

69774

08.09.2005 19:53

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

RE: Jak se Kuvajťan vlastně jmenoval?

Karel z Čech 212.?.?.?

Leho, to si pleteš jistě s jiným webem. Nevšiml jsem si, že by zastánci demokracie tady byli nějak persekvováni. Propagandisté bušistické totality jsou občas napomenuti, když přespříliš osobně napadají demokratické volnomyšlenkáře, to ano.
Presumpce neviny by měla existovat nejen v soudním řízení, ale hlavně v běžném životě každé civilizované společnosti. Chápu leho, že s tím nemůžeš mít žádné osobní zkušenosti. Bušista a navíc žoldák - pro takového člověka je demokrat nepřítelem č. 1. a presumpce neviny nepoužívaný a neznámý pojem.

69775

08.09.2005 21:34

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

RE: Jak se Kuvajťan vlastně jmenoval?

Karel z Čech 212.?.?.?

>O piloty sportovních letadel českého původu nemá Michael
>Čertof (Chertoff) ani FBI velký zájem. A ta Vaše obhajoba,
>že to s tím simulátorem neumíte, Vás automaticky
>vyškrtává ze seznamu FBI či CIA.

Zaplať Jehova, to jste mě uklidnil. Teď můžu jít klidně spát a ráno bez obav vstávat. To víte, na Guantanamo by se mi nechtělo. Je tam na mě moc horko. Ještě tak někde jen ležet pod stromem a mít zásoby pití. Při těch současných 28°C je mi vedro i tady. Našinec může na Kubu jen tak v lednu a na pár dnů. To je tam fajn a pláže jsou prázdné. Pro nás voda na koupání tak akorát.

69781

09.09.2005 14:54

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

RE: Jak se Kuvajťan vlastně jmenoval?

Karel z Čech 212.?.?.?

>>> "Nevšiml jsem si, že by zastánci demokracie tady byli
>nějak persekvováni"

>
>Precitajte si prispevok nad Vasim.

To jsem si přečetl a nyní dokonce několikrát a stále nevidím žádnou souvislost. Já jsem reagoval na leha a jeho poznámku o zdejším potlačování zastánců demokracie.

Snad se nám nesnažíte namluvil, že leho a demokracie spolu souvisí jinak než pouze tím, že násilné potlačování iráčanů a rabování jejich ropy odůvodňuje exportem demokracie? To by bylo zvláště zde na Zvedavci, kam leho přispívá již mnoho měsíců a jeho názory jsou zde velmi dobře známé, nejen k [smích] , ale přímo k [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Leho ze svého bombardéru šíří demokracii mezi irácké děti ! [překvapení]
Sice mnohé děti z nebe zaslaný dárek strýčka Sama nepřežijí, ale to jsou jen plánované ztráty, které se nepočítají.

69840

09.09.2005 15:08

Hurikán Katrina – naše zkušenosti

RE: civiliste

Karel z Čech 212.?.?.?

Je to sice pro nás tragické, ale zřejmě je to tak.

Ovšem již máme i radostnější zprávy. V pondělí nabídl Paroubek přes amerického velvyslance pomoc hurikánem postiženým a možná již dnes (pátek) odpoledne mu velvyslanec odpoví. Zřejmě posílal dotaz do bušistánu spěšným pěším poslem.

Je to však z jedné strany pochopitelné. Naši záchranáři mají ve světě vcelku dobré jméno a tak hrozí nebezpečí, že by mohli při záchranných pracech efektivně pomoct. A co pak s těmi zachráněnými? Byla by to pro bušistán jen další starost navíc.

69843

09.09.2005 16:18

Hurikán Katrina – naše zkušenosti

RE: A heleme se...

Karel z Čech 212.?.?.?

>Mimochodem "scoute" - ja nemam na tu zalezitost zadny nazor - ja
>celkem tomu pristani na mesici dost verim. Ale jste si vedom toho
>ze tu zalezitost predevsim zacali zpochybnovat sami Americane
>?!?!?


>
>Zalozaku, blbci se najdou vsude. Ale kdo si na tom moc
>pochutnava, nejsou americini, ale cesi.

>
> [smích] [smích]
Co jde z bušistánu, tomu přece musíme věřit. Jinak by se Velký Bratr na nás zlobil. [velký smích]

69853

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?