Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, gen. Lochman UOOZ.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.01.2018 12:01

Když vyhraje Drahoš...

Perspektiva.

gen. Lochman UOOZ 94.?.?.?

Mí přátelé, naturalizovaní čeští etničti židé, nikoliv chazařstí sionisté, jsou vesměs voliči Miloše Zemana, který je rovněž původem etnický žid a velký čech, kterého si všichni vážíme pro jeho zdravý rozum a české vlastenectví !

362061

26.01.2018 13:02

Hlavní útok jde na naše děti, ještě 15 let a je konečná

RE: Dnešní studenti - Vyrazte je od zkoušky, to je začátek!

94.?.?.?

Vyrážet dnešní studenty od zkoušek je pro současný systém idiotů kontraproduktivní, i když si s tím ten systém vlastně pod sebou podřezává vlastní větev.

Horší a podstatně lacinější než jaderná bomba je dosazený idiot - savant s titulem a razítkem ve vedoucí funkci.Tento idiot dostal vzděláním přehled, a může škodit zeshora. Pokud se tam jednou dostane, žádného než většího idiota již pod sebe nikdy nepustí, protože dobře ví, že by to znamenalo jeho konec. Někdy je to úmysl, jindy nešťastná náhoda. Ale v každém případě je to definitivní tečka, a náprava se neobejde bez další, tentokrát šťastné náhody, a nebo násilí. Píše o tom velice pěkně profesor Parkinson. Idiot savant ve vedoucí funkci vytvoří pod sebou daleko stabilnější systém, než neidiot. Potvrzuje to i princip entropie, která nemíří ke zlepšení kvality systému, ale naopak, k jeho úplnému chaosu.

Zašpinění je neporovnatelně snažší než následné vyčištění aspoň do původního stavu.

362139

28.01.2018 10:59

Kulturní marxismus ničí kulturu

RE: Ad kulturní marxismus

94.?.?.?

"Kulturní marxismus" a pod. je jen jeden z termínů nové orwelovské new speak z románu 1984. Jde o to, nahradit pro nové generace pojmenování obvyklých termínů jinými nic neříkajícími názvy, a ty pak ohnout dle potřeby nového vládnoucího systému do polohy, která mu bude dále ideologicky vyhovovat k ovládání a postupnému oblbení a zotročení mas lidu / lůzy/. Pokud pozorněji studujeme Orwelův 1984 dnes, je zajímavé si všimnout zcela nedostatečné Orwelovy předvídavosti zejména v technickém směru naproti naprosto přesnému popisu současné zahnívající filozofie vládnutí, které technika 21 století technické revoluce utekla tragikomicky za obzor, a která je v podstatě již dvě století naprosto stejná /mírně zmodernizované otrokářství dle Marxe a Engelse/. [velký smích]

362163

28.01.2018 11:17

Kulturní marxismus ničí kulturu

RE: Marxismus?

94.?.?.?

Moderní "neomarxisté" říkají, že "zkazí kapitalizmus až bude smrdě"t. Kapitalizmus není nutno kazit, protože je to v podstatě jen infekční mozková syfilis všehoschopných lidí s nižším IQ, zejména jsou li navíc peníze jejich jedinou možností, jak se prezentovat. Takový český krejčík Bakala určitě nevymyslí jadernou bombu, ale spolehlivě správně tuší, že když si nakrade, může si ji snadno koupit. Právě prodejnost moderní "inteligence" / idioti - savanti / je příčinou toho, že se nejdrsnější zástupci lůzy, kteří již mají nakradeno, mohou chopit moci, a dlouhodobě terorizovat ostatní nevědomé a zmanipulované. Pokud je princip režimu jen okrádání a příživa, dojde se po různě dlouhé době k tragikomické situaci, že již není nejen s čím šmelit, ale i vládnoucí lůza přestává mít respekt okrádaných, a za krátký čas ji smete. Proti kapitalizmu není třeba bojovat, jen si počkat, až se sám zřítí jak domeček z karet ve větru.

Kdysi profesor Masařík správně napsal v jedné své publikaci / ideály humanitní / , že státy pokračují na principech svého založení až do svého zániku. Je dnes tragikomické, jakou měl zejména v případě státu, který sám založil " dle jistých ideálů" , dokonalou pravdu... [velký smích]

362164

29.01.2018 09:09

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

"Invaze kalergiho dětí z Afriky ..."

94.?.?.?

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#cikani-proti-kobylkam.jpg

Aby tady pro ty Kalergiho děti z Afriky zbylo ještě nějaký to místo, bratři slováci...[velký smích]

362187

30.01.2018 14:39

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

RE: Charakter není o sprostých slovech.

94.?.?.?

Vzhledem k trvalé paraolympiádě politických mrzáků a jejich voličů naší sovětské svazové ukrajinské republiky "česko" od roku 1989 by mi připadalo spravedlivé, kdyby vyhráli oba prezidenští kandidáti. [velký smích]

362239

31.01.2018 10:06

Evropská komise: Odmítání kvót je neakceptovatelné

Řvát smíchy a nebo se jít oběsit?

94.?.?.?

Vždy jsem musel řvát smíchy když jsem slyšel Urbanovy legendy a viděl rozčilené ksichty "našich" vládních představitelů, jak tvrdí, že je u nás 12 /!!/ migrantů, a přitom "zapomínají" třeba na araby kolonizované Teplice, kde jich jsou již desítky tisíc, jsou tu legálně, skupují hromadně nemovitosti, zakládají celé kolonie svého etnika, a jeden je tu dokonce vysoce oblíbený v parlamentu...[velký smích]

362253

02.02.2018 17:53

Únor v českých dějinách

RE: Jak je to s tou propagandou?

94.?.?.?

Váš příspěvek mne rozesmál. Již doktor Jičín ve své knize Kladivo na dvounohý hmyz z osumdesátých let minulého století mimo jiné píše, že není rozdíl mezi americkými demokraty a ruskými komunisty, protože jejich životní cíle se nedají rozeznat, a proto jedny nazývá americkými komunisty, a druhé ruskými bolševiky. Když dnes přemýšlíme o "lžích bývalých komunistů", zjišťujeme z porozuměním že komunisté nám sice lhali o svých záměrech, ale říkali nám celou dobu trvání režimu naprostou pravdu o Západu. Zdá se mi tragikomické, že taktického důvodu je to dodnes perfektní ideologická technologie. V dnešních čechách obsazených bez jediného výstřelu více než milionovou skupinou různých národnostních menšin a podnikatelským prostředím, složeným mimo jiné s více než dvaceti tisíc soukromých firem ze zemí bývalého sovětského svazu jsme v podstatě druhým protektorátem který se nenazývá již německým názvem protektorát Bohmen and Mahren, ale spíše Ruská Federativní Západoukrajisnká republika "česko.

[velký smích]

362279

05.02.2018 11:09

Století urážek českého národa

Budoucnost...

94.?.?.?

Je zajímavé sledovat, jak je nebezpečná diskuse o politice. Zejména dnes, kdy existuje internet. Kdysi jsme si každý mysleli každý své, a o skutečném přesvědčení ostatních se mohl kdokoli jen pracně a přibližně domýšlet. Dnes jsme od mateřské školky až do hrobu číselným stringem relativně na první pohled neviditelněji nežtřeba v koncentráku tetováním na paži, avšak daleko nesmazatelněji označené státní děti s internetovými dráty zarostnými v hlavě. Dnes třeba každý psychiatr v ústavu duševního zdraví národa dobře ví, že když postaví na chodbu dvě internetový konzoly a pozoruje to vzadu v kanclu, ví za dopoledne o pacientech víc, než kdyby je půl roku vyšetřoval vědeckými metodami za použití jen modernějších psychofarmak.

Pokud se člověk dnes zamyslí nad tím, kdo vlastně rozhoduje o jeho budoucnosti, s hrůzou vidí, že vliv na to má stejným volebním hlasem vysokoškolský profesor, který tam jde ze strachu aby neztratil kšeft na škole zadara, stejně jako zmanipulovaný cikán, kterému je jedno koho a co volí, hlavně když za to dostaně tak od dvou do pětikila, a nebo stravenky na deset piv do nejbližší hospody.
Pokud dnes ve druhém protektorátě, ne již německém Bohmen and Mahren, ale sovětské svazové západoukrajinské republice "česko" sledujeme ambice a současně naprostou malost, neschopnost avšak absolutní prodejnost dnešní české papírové akademické elity /vlastníci papírů na hlavu /, uvažuje se strachem o tom, co by asi v praxi nastalo, kdyby tito lidé jen striktně a servilně neplnili za bakšiš do kapsy rozkazy shora, ale měli skutečně převzít s patřičnou odpovědností velení, jak se to teoreticky / tragikomedie / předpokládá z papírů, zvaných třeba ústava státu, zákony, a podobně.

[velký smích]

362303

07.02.2018 17:11

Století urážek českého národa

Moly prožraný samet.

94.?.?.?

Kolaboranti si hrají na nekorektní,

bolševické děti zase na antikomunisty.

Přitom všude bují český Vojtěchofilipizmus.

Přisluhovači jako Keler, Skála nebo Ransdorf skončí na smetišti.

Z profesionálních zlodějů a kurev co přežijí všechno

se na stará kolena stanou blázni,

pomatení z bezcenných peněz.


[velký smích]

362342

10.02.2018 19:51

Žebračka

Paní by se měla stát zpěvačkou.

94.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=H6F_krv2BPk

Takhle se v čechách vydělávají prachy...
Ten se bát o penzi nemusí...[velký smích]

362405

11.02.2018 13:24

Žebračka

= RE: Paní by se měla stát zpěvačkou.

94.?.?.?

Mohl byste konkrétně třeba jen třemi body specifikovat, čím Vás osobně pan Nohavica potěší ? Mně pouze třeba to výšeuvedené youtube jen deprimuje tím, že v podstatě převzal detailně Havlův design z let před rokem 1989, a že mu to již opět tolik mladých "žere" jako před rokem 1989. Připadá mi jako nižší zaměstnanec Strany z Orwelova románu 1984, který má v pracovním befélu kazit naivní proletářské vrstvy a tím stabilizovat totalitní systém, podobně jako třeba "nositel Nobelovy ceny" pan Bob Dylan, který veřejně tvrdí:

Já jako píšu protivládní písničky, a vláda mně za to dobře platí...

Proto říkám: "Paní by se měla stát zpěvačkou !!!!

[velký smích]

362436

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 71 čtenářů částkou 10 628 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

US základny versus ruské základny - 800 : 916.02.19 15:11 Neurčeno 3

Austrálie vyměkla. Umožní okupantům přístup do australských nemocnic16.02.19 10:47 Austrálie 2

Spalničky v Evropě? Může za to Putin!16.02.19 10:30 Evropská unie 3

Jan Šojdr-lichvářské aktivity synka české europoslankyně za KDU-ČSL Michaely Šojdrové z Kroměříže14.02.19 20:18 Česká republika 4

“Je alarmujúce, že Orbán chce, aby sa v Maďarsku rodilo viac detí!” Švédska ministerka kritizuje Orbánovu politiku podpory rodiny14.02.19 20:04 Švédsko 7

Kolik dávají Američané na vojenství?13.02.19 23:53 USA 4

Vrchol pokrytectví: Lokajské státy vyzývají Mosku, aby dodržovala smlouvu INF13.02.19 23:13 Neurčeno 1

Fanatičku Šojdrovou nic nezastaví: má seznam "sirotků"12.02.19 18:27 Česká republika 8

Proč už roky mlčí kritici elektrosmogu?12.02.19 18:12 Česká republika 5

Metnar: Nemáme žádné vlastní názory, uděláme to, co udělá USA09.02.19 11:29 Česká republika 4

Technická poznámka: Zvědavec a https08.02.19 13:26 Česká republika 9

Muslimové v ČR vystrkují růžky07.02.19 22:03 Česká republika 2

Zeman pozval prozatímního venezuelského prezidenta Guaidóa do Česka07.02.19 09:59 Česká republika 16

Němci vybídli Rusko umístit nové rakety za Ural k záchraně INF!05.02.19 21:35 Německo 6

Českem zní v jednom chóru: očkovat! očkovat! očkovat!04.02.19 17:12 Česká republika 30

Vláda uznala Guaidóa jako prezidenta Venezuely. Lokajství a ohnuté hřbety, kam se podíváš04.02.19 15:49 Česká republika 5

Zlí revizoři ve Švédsku chtěli po těhotné černošce lístek - je z toho mezinárodní ostuda 03.02.19 23:23 Švédsko 0

Propaganda buzen na nádraží v Králově Poli03.02.19 22:09 Česká republika 4

Odporný zvyk samospouštěcích videí v českém mainstreamu03.02.19 11:04 Česká republika 7

Španělé vyzkoušeli radikální metodu boje se stavbou mešit03.02.19 10:56 Španělsko 1

Měnové kurzy

USD
22,71 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
16,24 Kč
Švýcarský frank
22,62 Kč
100 japonských jenů
20,54 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
8,07 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
34,28 Kč
1 unce (31,1g) zlata
30 054,48 Kč
1 unce stříbra
359,15 Kč
Bitcoin
83 896,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.2.2019 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?