Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 21 různých jmén: <nic>, ?, Amík, Clintoris, Cluk, Demokrad, Demokratek, deokrát, huhňal, jméno, mikdo, Mohykánok, naco, Někdo1, Nemzetík, Ňouma, Pepeček, qx, Seroš, sxsrq, Teremtet.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.06.2017 20:46

V Evropě dochází k nahrazování obyvatelstva

Tady je vidět, čeho je schopen demokrat

Teremtet 89.?.?.?

Dej demokratovi moc a kvůli penězům zničí všechno, nejen počasí, ale i Evropskou civilizaci. Demokrat v klidu zniči fabriku za 5 miliar, aby vidělal pro sebe 5 milionů. Tuhle demokracii, starou 2500 let, kterou se ohánějí USA, je nutné minimálně reformovat, optimálně vykopnout na smetiště dějín. Tolik lidského utrpení a mrtvých, jako demokracie, po sobě nezanechal ani Hitler a Stalin dohromady.

358521

22.06.2017 23:42

V Evropě dochází k nahrazování obyvatelstva

RE: Bílý svět je těžce nemocný!

Někdo1 89.?.?.?

Kecáš pyčoviny. Žiju obyčejným životem, pracuji a na rozdíl od vás vy demokratičtí zloději, platím daně. Nevím proč, by měl bílý svět, být nemocný? Nejsem hamyžnej a nežiju pro peníze. Ale vinu na všem nesete vy, co volíte ty demokratické kurwy, co všechno měří množstvím peněz. Za vším hledej demokrata. Kradl, fotbalista, primátor, podnikatel Bakala a další? Všichni mají něco společného: Jsou demokrati.!!!

358527

23.06.2017 18:36

Spojené státy signalizují záměr okupovat a rozdělit Sýrii

Za vším hledej demokrata

Nemzetík 89.?.?.?

Za vším zlým na zeměkouli stoji demokrati z USA a jiných spřízněných demokratických zemí. To co se děje v Sýrii, je kvůli plynovodu přes Syrské území. Dej demokratovi moc a kvůli penězům zničí všechno, nejen počasí, ale i Evropskou civilizaci. Zdá se, že jim chybí kus mozku a při pohledu na peníze se jim zatemňuje a pak vyvražďují celé národy. Jsme svědky v přímém přenosu…

358566

23.06.2017 23:16

Spojené státy signalizují záměr okupovat a rozdělit Sýrii

RE: Za vším hledej demokrata

Ňouma 89.?.?.?

Ne, nic horšího než demokracii jsem nezažil. Asi díky tomu, že jsem vyrostl v socialistické republice se skvělou optimistickou náladou. Vždy se mluvilo o míru, jak jsme ho upevnili. Dnes se tomu idyoti z demokratova smějí a mluví o válce, samozřejmě s Ruskem. Uvědomte si, že na demokracii zemřelo příliš moc lidí. Kolik tak asi bezdomovců za rok umírá v ČR? Když uvážíme, že pouze jenom jeden za den, a to jsi myslím že víc, tak je to 365 lidí popravených bez soudu, co si prý " za to mohly " Když to vy násobíme x 10 let, tak je to 3650 odstraněných .. Komančové za svou éru 40 let popravili 170 lidí, řádně odsouzených, podle tehdy existujícího práva. Vy kurwy demokratický rovnou vraždíte. Kam se hrabe na demokracii Hitler a Stalin spolu. Proti demokracii jsou břídilové. A kdo je ta demokracie, hrstka nejbohatších na zeměkouli… a ostatní jim lezou doprdele. Vy demokratičtí ubožáci.

358580

25.06.2017 18:28

Spojené státy signalizují záměr okupovat a rozdělit Sýrii

RE: Za vším hledej demokrata

deokrát 89.?.?.?

Koukám dědku, že je ti 150 let, že já jsem v mladém věku. Pořád platí, nic horšího, než demokracii jsem ve svým životě nezažil. Možná, že existují jiné řády a společenství v západní Evropě, ale u nás ve střední jsme si žili za komančů v pohodě, nevím o ničem, co by tak drastický změnilo život lidem jako dnešní demokracie. Tolik žebráků a bezdomovců jsem nikdy za socialismu neviděl. Ani jsem nevěděl, že tohle existuje. A co dnešní negramotnost, to je jenom tak??? Nahnat vás vy kurwy demokratický na ostrov demokracie, ať ukážete, co umíte. Nejspíš asi howno. Okrádali byste se všichni navzájem, až byste pochcípali. To je ta vaše ideologie. Okrást, krást a krást a krást...

358627

25.06.2017 21:11

Spojené státy signalizují záměr okupovat a rozdělit Sýrii

RE: Rusové prý na oplátku amíkům také sestřelil leradlo

Clintoris 89.?.?.?

Rusové setřelili howno. Bojí se. Nemají to až tak pod kontrolou, jinak by provorali celý blízký východ.

358631

01.07.2017 22:19

Něco pro pedagogický sbor

Obraz demokratického školství

Demokratek 89.?.?.?

Pamatuji se, že v roce 1990 dělala, nějaká rada při OSN, průzkum úrovně školství v bývalé ČSSR. V celosvětovém měřítku jsme byli zařazení na 4. místě na světě, před námi byli pouze školy v Asii, jako Jižní Korea, Japonsko, Taiwan. Po 27 letech budování svobody a demokracie jsme skončili na nějakém 59 místě...Tomu říkám demokratický pokrok. Dej demokratovi moc a kvůli penězům zničí všechno, nejen roztrhne československou republiku, ale zničí i její průmysl, zemědělství, školství, zdravotnictví, ale i počasí a Evropskou civilizaci. Hold není na peníze. Demokrati se narodili kvůli penězům.

358756

06.07.2017 22:02

Feministický časopis požaduje, aby bílé ženy chodily na potrat, aby se tím vyřešil problém rasismu

Myslím, že mluví o běloších, ale ve skutečnosti mluví o někom jiném.

mikdo 89.?.?.?

(První věta urážlivá vůči židům, cenzurováno.)
Jinak na světě pracují pouze dvě rasy a to běloši a Asiaté. Jenom lidské rasy, které mají v sobě 4% genů neandrtálců. Ostatní nepracují, pouze se vezou. A to všichni původem z Afriky, včetně Arabů, Indové, a původní americké obyvatelstvo, Indonésie Austrálie. Takže pokud vymře bílá rasa, vymřou i černí, to by si měla feministka uvědomit. Takovou rasovou propagandu neměli ani za Hitlera v Německu. Hold pokrok je pokrok, především demokratický, ten je nejlepší…

358878

12.07.2017 23:53

Extremista Jan Hus?

Pokud slyší demokrat: Pravdá vítězí, tak se mu zatemňuje mozek

89.?.?.?

Nic horšího pro prolhanýho demokrata není, než prohlášení mistra Jana Husa: PRAVDA VÍŤEZÍ! I na vás dojde vy prolhané, loupeživé demokratické swině. Ani kmotr Mrázek, ani jiný strom, nevyrostl do nebe.

Demokratí razí heslo: Lež vítězí, ale už ne dlouho.

358965

24.07.2017 22:29

Když nastal konec Evropy

Jak přežít?

naco 89.?.?.?

S východem máme šanci přežit tohle století. Ze západem máme 100% jistotu, že tohle století to nepřežijeme. Ani jako stát, ani jako individua. Jak přežit tuhle krizi západní civilizace i s jejími skvělými svobodnými demokratickými hodnotami? Co nejdřív pryč z EU, samozřejmě nezavádět euro! Pak vystoupit z NATO a začít budovat vlastní armádu a obranu. Alespoň čtvrtinovou, co má chudá Severní Korea. Pak navázat spolupráci i s jinými státy, než je západní Evropa. Po západu je stejně jenom věta. Za 30 let bude západní Evropa kolonizovaná, samozřejmě svým demokratickým způsobem a to pomoci voleb, kdy se k moci dostanou muslimové, pak zavedou šaríi a už pak nikdy demokracie na západě nebude. Každá demokracie zatím v historii skončila nepokojí, násilím a válkami. A lidé se nepoučí a nepoučí a nepoučí... Nakonec v reálu vidíme, jak obyvatele skvělého západu se neustále vystěhovávají do východní Evropy a Ruska. Asi doma svým skvělým politikům nevěří, co? Demokrati, pěkně jste to tady za 26 let dojebaly.

359217

26.07.2017 22:12

Evropská unie: historické rozpory a sociálně-ekonomické krize

Pryč z EU a NATO

jméno 89.?.?.?

Nevím, proč dnes demokrati zdůvodňují, že máme být v nějaké prdely. To je tak slabošská politika, že se tomu ani nechce věřit, že všichni ve vládě, parlamentu a ve sněmovně sledují cizí zájmy, především USA a Německa a jsou proti zájmům ČR. Tomu se říká vlastizrada. A v otázce přistěhovalectví? Zdá se mi, že jeden muslim má víc rozumu, než 1000 demokratu ze skvělé svobodné demokratické západní Evropy. Tak nevím, proč bychom měli poslouchat hlupáky z EU. Západní EU nemá žádnou vizi, žije ze dne na den jako cikáni, co nemají v jazyce ani zavedený budoucí čas. Západní EU nemá budoucnost!

359254

Věř demokratům a skončíš jako tenhle představitel Haitské vlády. Taky nám to předvedli za 26 let budování svobody a demokracie.

359266

05.09.2017 23:04

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

RE: Na merklovou se musíme zlobit

89.?.?.?

Merkelová nerozumí politice, blbec, jako Havel!

359865

05.09.2017 23:32

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

RE: Kdo za to může?

? 89.?.?.?

Přece za to můžou demokratické swině. Každý ví, že nikdo jiný u nás 27 let a na západě 70 let nebyl u moci, jenom demokrati. Tak o čem přemýšlet? Demokrati - lidé bez morálky a svědomí, poslové pekla. Dej demokratovi moc a kvůli penězům zničí všechno, nejen počasí, ale i Evropskou civilizaci. Politika po nás potopa, není žádná politika. Víte co jsou to ty skvělé západní demokratické hodnoty? Každý přece ví, že jsou to peníze. Na to nemusíme mít univerzity a nějaký sociálně politický výzkum. A ještě vám řeknou, že je to svoboda, ale zapomněli říct, že jen pokud máte ty peníze...

359866

Demokracie je odvozená od řeckých jako demos a kracie a v překladu to znamená vláda lidu, říkají si hlupáci mezi sebou a myslí si, že je to, to nejlepší na světe. Přitom každy normální člověk ví, a nemusí být 2x studovaný, že v demokracii vládne ten, kdo má peníze. Třeba jako v USA, kde nejbohatší rodiny mají tolik peněz, že si koupili stát, USA a přes něj vládnou celému světu. To je ta vaša demokracie. FAK-ju demokracii.

360001

Není tomu dávno, co jsem v nějakém diskusním fóru kritizoval demokracii, která je považovaná za svatou věc. A nějaký idealista mi vysvětlil, demokracie je od řeckého slova demos a kracie, neboli vláda lidu. Tak jsem mu napsal: že dnes každý ví, že v demokracii vládne ten, co má nejvíce peněz. A to je fakt, ten zbytek jsou pouze kecy pro hlupáky.

360049

EU funguje jako Kolchoz. Kdo do něj vstoupí, už z něj jen tak nevystoupí. Oberou vás o všechno a víc už nebudete rozhodovat o ničem. Tak nevím, zdali je lepší být v kolchozu, nebo dřít jako svobodný nezávislí zemědělec. V kolchozu se dá dobře poflakovat, ale neproperuje. Malorolník musí makat, aby se uživil, na poflakování nemá čas, ale musí prosperovat, jinak by nepřežil.

362368

13.02.2018 22:21

Zastavení bílé genocidy: Izraelský pohled

Konečně...

? 89.?.?.?

Někdo definoval, co je to rasismus. Že je to vrozený biologický instinkt sloužící k přežití svého rodu, druhu a rasy. Úkolem každého člověka je šířit své geny. A ne chovat psy, kočky a běhat kolem emigrantů.

362528

Bílý mají akorát tak privilegium pracovat a krmit ty barevné a ještě si nechat nadávat do rasistů. To je naše privolégium. Ať jdou do háje i s celou EU, kdo má tyhle nesmysle jíst? Pryč z EU a NATO a začat normálně žít!
Podívejte se jak dopadla JAR. V 80-tých létech to byla africká Amerika a kde jsou dnes? A budou nám tady vymývat mozky o bílých rasistech. Když si to zavedli Angličaní, tak ať si to vyžerou. Idioti. Uroveň myšlení a vzdělanosti na západě prudce klesá... Nevím, proč to tzv. demokrati na čele s TOP09 chtějí i u nás? To je ta jejich demokracie.

363116

23.03.2018 20:54

Útok Sorose: Co čeká východní Evropu po odstoupeních na Slovensku a ve Slovinsku?

RE: Pokial by za Kiskom stál Soros neprekvapilo by ma to

89.?.?.?

Filantrop, to je cosi jako lidoop.

363222

30.01.2019 17:54

Venezuela - Trumpův plán na převrat má velké nedostatky

RE: Obávám se, že dny Venezuely, jak ji známe poslední dvě dekády, jsou sečteny...

Demokrad 89.?.?.?

Na Polácích se mi líbí jejich národní přísloví: Ještě Polśča nezginula! Tak to o Venezuele platí taky: Ještě Venezuela žije a nebyl bych takový pesimista. Až Maduro na demokrata Guaidova zadupe, tak nejspíš uteče, ledaže, by za něj bojovali američani..., ale to už v tom bude zainteresováno více států..., nejen USA.
Podívejte se, co demokrati vyvádějí za posledních 20 let. To je k neuvěření…

369328

01.02.2019 21:01

Venezuelské spiknutí houstne...

Demokratická mafie

Pepeček 89.?.?.?

USA a státy EU se chovají jako mafie. Terorizování koholi si zamanou po celém světě. K neuvěření, že to český stát podporuje. Líbí se mi, že Seberni Korea nepodlehla, ať chudáci to mají velice těžké. Taky tady bude Severní Korea za 100 let existovat. Česko nikoli.

369371

13.03.2019 16:48

Není to „politika identity“, je to politika proti bílým

A kdo to podněcuje, tu nevraživost vůči bělochum?

Cluk 89.?.?.?

Už to pozoruji tak nejmeně 20 let, jak se poměrně otevřeně dělá diskriminační politika vůči bíle rase. A kdo to děla? Strany které potřebují hlasy barevných. A jsou to demokrati a především sociální demokrati. Když to půjde takhle dál, tak ještě se dožijeme toho, že bude Brejvik rehabilitován!

370250

21.05.2019 20:56

Podařilo se v Kanadě vybudovat fungující multi-kulti společnost?

Zatím...

Mohykánok 89.?.?.?

Muslimové nezapalují auta, neobtěžují okatě bílé ženy, neničí majetky, nerozbíjejí výklady apod. V další generaci budou, jako všude po světě.

371609

27.07.2019 21:11

Sohu: Ukrajina straší Rusko obrněnou rybářskou lodí

Ano, Američanům se podařili majsterštik

Amík 89.?.?.?

Rusové mezi sebou bojují, na Ruském území, ruskými zbraněmi. A američaní, jak to dobře umí, je rozeštvávají z bíleho domu a smějou se tomu, jak se jim to povedlo. Škoda, že si to Ukrajinci neuvědomují.

372779

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 9 592 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 2

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 10

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Mongolové ante portas!04.10.19 16:16 Česká republika 5

Putin označil Grétu tím co skutečně je04.10.19 12:42 Rusko 0

Tajný islamista zabil v Paříži čtyři policisty04.10.19 11:33 Francie 2

"Protiprávně" sterilizované ženy mají šanci na výpalné odškodnění 300 tisíc korun03.10.19 22:16 Česká republika 5

Gott pred smrťou ľutoval jednu vec, že s rodinou otáľal až do neskorého veku03.10.19 19:48 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,24 Kč
Euro
25,74 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,62 Kč
Australský dolar
15,70 Kč
Švýcarský frank
23,34 Kč
100 japonských jenů
21,38 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,74 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 586,56 Kč
1 unce stříbra
404,24 Kč
Bitcoin
184 988,91 Kč

Poslední aktualizace: 16.10.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?