Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 155 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Svatoslav Butora.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.09.2018 17:57

Září v českých dějinách

RE: Díky za celou sérii

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Povedlo se jim, provokatérům bez zázemí opět vyvolat rozeštvávací rádoby diskusi. Tohleto dělají USA-dinosaurům sloužící ještěrky všude ve světě. Naposledy kupř. v Syrii. Všechno rozeštvou a pak přijdou USA-dinosauři a pomáhají a budují "vzkvétající" Jurský park. Někdy je dobré zkrotit svou pravdomluvnost a nelít olej do ohně degradačních slovních soubojů. Teď by se někomu náramně hodilo, aby se lidé národů střední Evropy vzájemně odcizily, aby to mohly tady uvádět do stavu "míru" síly černě-zelené koalice.
Jsme a byli jsme téměř všichni ve střední a východní Evropě podobného rodinného smýšlení, než téměř všechny oblasti života padly do chapadel chaosu cizí slizké chobotnice cizí Moci. Můžeme přeci zůstat rodinou států - i když jako obvykle mírně rozhádanou - bez nenávisti. Nepouštějme sem pomocí nesmyslného vracení se k nesmyslným hněvům z minulosti dnešní cizí síly černě-zelené koalice ze Západu.

366295

04.09.2018 21:33

Budou z důvodu obnovy Sýrie zkonfiskovány nadnárodní společnosti?

RE: Tento článek se týká důležité záležitosti

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezkém světě... Dovoluji si poznamenat dva postřehy:

1.na téma Syrie.
Před přepadením Syrie dinosauřími mocnostmi tzv.koalice byla Syrie vzkvétající krajina. Po vymanění se z drápů zločinných dinosaurů (USA,V.Británie, Francie) a z drápků domácích dinosauřích ještěrek (tzv.opozice) nemusí Syrie hledat a myslet na "západní" pomoc. Na mnoha let bude platit koncepce obnovy toho, co bylo před touto zločineckou akcí, na které se velice významně podílelo investicemi Německo kvůli špinavým rádoby obchodům kolem zemního plynu z Kataru do Evropy.
Z celého toho darebáctví povstala dnešní invaze imigrantů řízena a garantována OSN. Není třeba se divit hlubokému předklonu německých "vůdců" před těmito chráněnci OSN, která nevynechala ani jednu příležitost ako pomáhat agresorům.

2.na téma Rusko.
Když vidíte, jak dinosauří mocnosti úporně bojují za jejich koncepci řízení světa a přeměnu světa na Jurský park, tak se vůbec nedivím tomu, že Rusko odmítá nechat se "sežrat" od zločinných dinosaurů (USA, V.Británie, Francie) a jejich domácích dinosauřích ještěrek (opozice). Rusko koncepci na udržení svébytnosti má. V tom je rozdíl oproti celé zločinné koncepci "západní politiky", která žádnou positivní koncepci nemá. Nemá. Nemá. Jen žrát a požírat. Přeji hezké sny o lepším světě.

366312

05.09.2018 12:23

Je další agrese USA proti Sýrii již naplánována?

RE:

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Pane, Váš příspěvek je naprosto skvělý.

366319

08.09.2018 00:47

Zabere čas, než nová zahraniční politika Německa vůči USA přinese výsledky

Dívadlo není divadlo

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezkém šíleném světě od reality utržených politických hlav neživého politického systému. Ze strany Nemecké islámské republiky se očekává, že její nová politická linie bude vyžadovat po důkladne revizi všeho ode všech bezvýhradnou poslušnost a pravidelnou pouť k posvátnému Kameni Kaaby.

366362

08.09.2018 22:36

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

Dívadlo není divadlo

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer. Úvodem oceňuji plasticky popis dějinných souvislostí, které vygenerovaly současný stav degenerovaných vztahů mezi národy a státy ve světě jenom a jen kvůli nenasytným ambicím USA a spol. po světovládě. Svět se dívá na tuto evoluční úchylku se zatajeným dechem, jak tato šílenost v USA a kolem USA a kolem jejich darebácké zahraniční politiky skončí. Je to doopravdy dívadlo a ne divadlo. Technologie Moci Sluhů Smrtihlava (SS) je založena na nepřetržitém prolévání cizí krve. Převodním můstkem pro realizaci jejich krutovlády nad světem je jejich služka - sparchantělá OSN/UN/. Ty národy, které vidí bezperspektivní a rakovinou myšlení postižený systém "vládnutí" a "hospodaření" USA a spol., by měly OSN/UN/ opustit. Tato "mírová" instituce je nereformovatelná, protože je v područí světu a lidem nepřátelské mocnosti (SS).

366376

14.09.2018 01:27

Evropský parlament porušil zákon, aby ztrestal Maďarsko za odmítání migrace

Novodobá Atlantída

svatoslav butora 85.?.?.?

Novodobá světovládní rakovina se institucionalizovala. Každý člověk, který ví jako funguje rakovina, když se zahnízdí ve všech patrech systému politické moci vybudovaného darebáckou vládou USA a spol. a jejich sparchantělou služkou OSN a s těmito zrůdami prostitující EU také ví, že přežití zdravé části lidstva není možné tím, že se s těmito institucionalizovanými politickými zrůdami bude nadále kolaborovat.
Je potřebné si uvědomit, že tzv.Západ s jeho odporným vnímáním svobody jako možnosti beztrestně znásilňovat celý svět nemá zdravé části světa co nabídnout.

Západ je mrtvý stejně jako je mrtvá celá koncepce tzv. Atlantického prostoru tj. rakovinou jejich moci postižené sestavy států/národů. Tato Novodobá Atlantída generuje proces svého zániku stejně, jako vygenerovala proces svého zániku kdysi existující technicky vyspělá Starobylá Atlantída. Tehdy jejich rakovinu darebácké Moci Zla "vyléčil" Autor Vesmíru a Země prostřednictvím potopy světa.

Oni - tito dnešní - Atlanťané si ve svém opojení rakovinou moci myslí, že Bůh - Autor Vesmíru a Země - neexistuje. Budou opět poučeni, že život Země a životy lidí nepatří do sféry jejich vlivu. Šepot nejasných vzpomínek a utajované archeo-nálezy jim pro korekci jejich choromyslného vědomí nestačí...

Autor komentovaného článku diagnózu nemoci světovládní Novodobé Atlantídy popsal přesně. Poslední závěreční větu sestavil diplomaticky a "něžně". Otroctví pod těmito institucionalizovanými politickými monstry (USA a spol., OSN; tzv.EU) ovšem něžné není. Jsou to instituce Moci Zla. Představují evoluční omyl, který se po tisíciletích opět objevil.

366500

17.09.2018 11:57

Polsko se k smrti obává nákazy „sociálních chorob“ od EU

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. V současnosti není tzv. Západní Evropa a obecně tzv. Západ nositelem žádné vyspělé kultury, ani kulturních a ani mravních hodnot.
Degenerovaný systém sparchantělých "hodnot" je vnucován europským ale i jiným národům prostřednictvím sparchantělé USA-služky, která je známá jako OSN/UN/. Celá ta invaze imigrantů je řízena a garantována OSN/UN/ a do života uváděna v Evropě přes Německou islámskou republiku a ostatní asociální živly soustředěné v Kolibě tzv. EU v Bruselu, ve které EU-bačové a EU-bačovky vytrvale pracují na tom, aby z dobře myšleného projektu EU učinily projekt tzv.EU-velkostáje pro ovce.
Přední občanka Německa Merkelová a spol. zrádně vzala národy Evropy jako rukojmí pro zabezpečení jejich špinavých dohod o transitu zemního plynu z Blízkeho Východu (Kataru a spol.) do Evropy, jenom aby pomohla velmocenským choutkám USA a spol. na světovládu.
Proto "jadérko" tzv. EU a USA a spol. vedly a vedou špinavou válku proti Syrii. Proto protlačují "imigranty" do Evropy.
K tomuto špinavému obchodu nejsou kultura a mravní hodnoty a vzdělanost potřebny.

Proto je iniciativa Polska dle diskutovaného článku dobrá a správná. Je to způsob ochrany před sparchantělou OSN/UN/ a před Německou islámskou republikou a spol. Německá občanka Merkelová a spol., včetně jejich vládní sestavy defacto zrušili a zničili celkem dobrý projekt EU.
EU tak, jako měla být již neexistuje. To jen setrvačností fungují jakési úřednické systémy, kterým zatím jakože nevadí antihodnoty zkaženého "jadérka".
Antikultura darebácké velmocenské politiky USA a spol. dorazila do Evropy a ukázala, že "císař je nahý". A proto jsou hranice dobré. Bez uznávání hranic nelze mluvit o kultuře a dobrých sousedských vztazích.

366562

18.09.2018 14:43

Hádejte, kam jedu

Jurský park

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Dílo proměny našeho světa lidí na Jursky park se lidskoprávním dinosaurům daří. Pochopitelně, jak jinak než s podporou a garancemí a řízením sparchantělé OSN/UN. Světovláda dinosaurů z Labyrintu Pyramídy Moci Minotaura, který sídlí za zády Sochy Svobody se snaží. Pochopitelně, s odzbrojujícím úsměvem a syčením po lásce toužící Medúsy...

366584

19.09.2018 10:52

Skripal a Sýrie... Je nezbytně nutné kriminalizovat Rusko

Novodobá Atlantída

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Všechny úrovně rozhodování jsou ve struktuře tzv.Západu těžce nemocné. Jsou ve stavu, ve kterém žádná rozumná komunikace s jejich systémem není možná. Nemají nic, co by mohly okolnímu světu nabídnout. Západ se dostal do stavu bezbřehé světovládní iluze o svém jediněčném světovládním poslání.
V tomto nemocném stavu kolektivního poblouznění jsou jejich vládnoucí entity připraveny uvést celý svět do světové války. Nejsou nic víc a nic míň, než vyspělí světovládní barbaři kdysi existující Atlantídy nebo barbaři vládnoucí ve starém Babylonu.
Dospěli k hranici vývoje/limitu možností, kterému jistě porozumí ti, co ví jak toto jejich barbarské úsilí skončí. Jednou větou se to dá popsat jako staré známé zhodnocení jejich účinkování ve světě: Mene - Tekel - Ufarsin.

366609

19.09.2018 12:38

Skripal a Sýrie... Je nezbytně nutné kriminalizovat Rusko

RE: Ja si Nedelam Iluze... Ale...

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Dovolil jsem si také stejně jako vy poznamenat v diskusním příspěvku ze dne 17.9.2018 na tému "Polsko...", že císař je nahý. Ono se to nabízí samo. Je to vidět, jenom ta oficiální rádoby diplomatická mluva v mediálním prostoru na to nereaguje. Mějte se hezky.

366615

20.09.2018 12:51

Za slušnosťou „slušných“ liberálov sa skrýva nenávisť a lož

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Úvodem se ospravedlňuji, že jsem překročil svůj limit počtu příspěvků. Slibuji, že do konce měsíce se komentářů zdržím.

Takže by jsem chtěl poznamenat, že základní páteří všeho co se v dějinách stalo se událo jako předivo událostí, založených na mocenských základech, stavěných na odvolávání se na nějaké náboženství (pravé nebo nepravé) a na odvolávání se na nějaká mocenská dědičná práva (pravá nebo nepravá), anebo na odvolávání se na moc lidu (skutečnou nebo vylhanou nebo lidu ukradenou). Obyvatelům světa lidí se dařilo žít a přežít díky tomu, že více-méně se dalo získat krytí pro své přežití v různých mocensko-ideologických enklávách, protože vždy existovala nějaká "moc", které se to hodilo.
Dnes je situace taková, jako ji každý obyvatel světa lidí vidí. A co vidí:

1. Moc světovládné katolické církve/papeže/ spojené s největšími mocenskými útvary se opět - jako častokrát v dějinách - sparchantila, protože největší na světě se presentující "velmoc" (USA a spol.) se sparchantila, opustila svou zakládající konstituční listinu, opírající se o demokracii (na vládu lidu). A protože vedení katolické církve analyzovalo gradient vývoje "světovládní" moci pod vedením USA a spol., které se ve svém boji o světovládu spojily s vedením států vyznávajících jako své božství Alláha a jeho proroka Mohameda, které také baží po světovládě, tak se rozhodla tato také po světovládě bažící katolická církev a spol. podpořit nově vznikající světovládní uspořádání světa. Toť vše. Všem těmto entitám jde jenom o moc, nic víc. O žádné pravdě není řeč. O žádné svobodě a pokroku není řeč. O žádné lásce k životu lidí a Země není řeč. A nakonec: O pravém Bohu a Autorovi Vesmíru a Země a lidí také není řeč. Pro skutečné věřící v Pravého Boha a Otce Života zůstává projevit svou víru jinak, než souvztažností s nějakým druhem kostelů...
2. Moc světovládní vlády USA a spol. se viditelně sparchantila. To ukazují všechny jejich darebácké války proti lidem Země a proti Zemi samotné (viz sparchantělé Agendy xyz jakože sepsané v OSN)
3. Moc světovládní služky USA a spol., známé jako OSN/UN/ se také viditelně sparchantila. Tato instituce byla založena na udržení míru ve světě po II.sv.v. Namísto toho tato instituce odsouhlasila téměř všechny války USA proti Zemi a lidstvu.
4. Moc organizace známé jako tzv.EU se pod vlivem USA a spol. také sparchantila proto, že s jejich darebáckými světovládními koncepcemi koketovala a nakonec s nimi celkem jednoznačně prostituuje. Namísto zájmů evropských národů protlačuje prostřednictvím jimi řízené invaze imigrantů degradaci svobodných národů v Evropě a změnu svobodných lidí pod vládami svých národních států na bezejmennou masu ovcí soustředěných ve velkostáji pro ovce. Tato tzv. EU defacto neexistuje, ...

Automaticky kráceno

366642

02.10.2018 11:01

Bitva o naše mínění

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Je patrné, že situace a stav Světa Kapitálu je beznadějný. Všechny analýzy tohoto Světa Kapitálu se dějí na půdorysu rozborů globálních exkrementů, které tento Svět Kapitálu produkuje. V podstatě je to tak, že nikto nenapsal celá léta, co dobrého tenhle Svět přinesl lidstvu dobrého. A to "dobré" co existuje, není produktem tohoto Světa, ale je to to, co ještě zbylo v podstatě lidského vědomí, které se ještě nestalo předmětem finančních machinací... Přirozený vývoj vědomí lidstva je zasažen "chemií" globálních exkrementů, které produkují velmocenskou hysterií ovládaná dinosauří seskupení sil, které spolupůsobí a spolupracují na pretvoření Země a Země lidí na Jurský park. Jejich světovládní centrum je OSN/UN, která jako služka USA-vlády a jejich plánované světovlády umožňuje jako převodní páka jejich darebácké moci koordinované působení hegemonie USA-politiky a spol., a hegemonie působení světovládního mohamedánského seskupení na "dobytém" území Země lidí...

Logickým krokem pro osvobození se z chapadel této světovládní chobotnice a z "chemie" jejích globálních exkrementů (tj. jejich politických a mocenských Agend) je zrušení této chobotnice tím způsobem, že vlády ještě myslících a ještě trochu svobodných národů z hnízdiště této sparchantělé OSN/UN/ vystoupí a přestanou být na jejím darebáckém působení závislé.

366841

02.10.2018 22:35

Bitva o naše mínění

RE: Svět kapitálu bez humanismu?

svatoslav butora 85.?.?.?

Pane Vojta, má diskusní úvaha není o pláči a neuhýbá od témy. Chtěl jsem poukázat na to, kde se dnes nachází hlavní hnízdiště světovládní chobotnice moci. V závěru mého příspěvku poukazuji na přímou možnost, jak bojovat proti té mohamedánské verzi hybridu moci peněz a umělého náboženství moci.

Metodou, jak se tohoto připraveného komplotu proti Zemi a Zemi lidí zbavit a postavit se proti němu bez krveprolití je vystoupit z této darebácké OSN/UN.
O výnimečné roli Izraele nediskutuji; Izrael je součástí světovládní politiky USA a spol., takže nemá význam zabývat se navíc ještě tímto elementem. Význam má diskutovat o tom, proč světovládní hegemon USA pracuje na svém dobrovolném zničení, když kapitál na kterem stojí Svět kapitálu se zbavil vlivu lidské dimenze (humanismu).
Pane Vojta, vy jste se ve svých myšlenkách již vzdal přesile darebáckého spojení hegemonie světovládní moci USA a spol. a jejich spojenců: světovládních mohamedánů. Cílem mého myšlení je ukázat, jak se dostat ven z toho marasu, do kterého zavedl svět lidí Svět kapitálu bez humanismu. To řešení je vystoupit "z lůna" (hnízdiště) darebácké OSN. To by citelně pocítily i USA a spol., i ti jejich účeloví mohamedánští spojenci.

Vaše "ručení" za svět, ve kterém budou vládnout mohamedáni spolu s USA a spol. neberu vážně. Ani naši předkové tento druh poraženectví nebrali vážně a po dlouhém střádání mohamedány z Evropy vyhnali odvážní Poláci a Maďaři a ještě další, po bitvě u Vídně. Oni to nevzdali.
Také dnes se černé dílo USA a spol. a Mohameda a spol., organizované přes OSN nezdaří. Nepomůže jim v tom ani Velká německá Černá Paní, která začernila Německo a začerňuje Evropu a která zničila projekt tzv. EU.
Řešení vymanění se z Černého objetí světovládné chobotnice je vystoupit z OSN a následně tuto darebáckou instituci rozpustit. Je k ničemu. Je nanic. Byla založena kvůli zabezpečení světa lidí před válkami. Namísto toho schvaluje všechny války, které si USA a spol. naplánují. Pane Vojta, já nepláču.

366859

04.10.2018 09:02

Trump pronesl řeč na půdě OSN - a svět se směje

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. V tom hyde-parku tzv.OSN jsou slyšet projevy o něčem, co není... Objevuje se nová transformovaná scéna z Hamleta: Socha Svobody se probodává vlastním mečem a informační mediální jed je podáván všem kolemjdoucím jako dárek.

366886

06.10.2018 19:16

Bezpečnost, bezpečí! - diktatura demokracie

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer. Když svět nebude pro lidi, tak jaký bude mít význam v takovém ne-lidském světě žít?

366927

09.10.2018 13:03

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Velká německá Černá Paní je plně v službách po světovládní Moci toužící instituce OSN/UN/, která se v průběhu času přetransformovala na USA služku, tj. na USA-filiálku. V této světovládní roli se tato sparchantělá USA-služka cítí nejlépe. V jejím hnízdišti za zády Sochy Svobody uzavřeli spojenecký pakt o budoucí světovládě nad dobytým územím Země i světovládní elementy uctívačů Mohameda na jedné straně a světovládní elementy USA-establishmentu na straně druhé.
Velká německá Černá Paní zneužila a znehodnotila celkem dobře myšlený projekt tzv.EU na projekt velkostáje pro ovce, ve kterém se obyvatelům Evropy celkem nestydatě vnucuje cizí nepřátelská světovládní ideologie uctívačů Mohameda a jejich ochránkyně - sparchantělé USA-služky OSN.
OSN již není OSN. Také EU již není EU.
V Evropě projekt EU tato Velká německá Černá Paní zrušila a mění a změnila ho na projekt Začernění Evropy v těsné spolupráci s darebáckou OSN/UN/. Proto je celý civilizační systém Evropy kvůli tomu v hlubokém předklonu před systémem uchvatitelů vlády nad světem, kterým beztrestnost zajišťuje tato tzv.OSN.

Myslím, že i vláda USA i ostatní svobodymyslné vlády světa pochopí, co za monstrum se z tzv.OSN vyvinulo a že tuto bestiální instituci zruší tím, že z ní vystoupí. Myslím, že i vlády v Evropě pochopí, k jaké úloze Velká německá Černá Paní projekt EU zneužila a že tento projekt vrátí do stavu před nerozumnou službou světovládním ambicím světovládních elementů.

Tyto monstruózní instituce (tzv. OSN a tzv.EU) v cizích službách dusí a ničí celou civilizaci. Je čas je zrušit. Jsou k ničemu. Jsou nanic. Pod jejich vlivem se svět lidí propadá do stavu Jurského Parku...

366988

10.10.2018 21:17

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

RE: Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer. Paní Miroslavo, děkuji za Váš komentář. Má diskusní úvaha je ohraničena představou o možnosti zastavit pustošení Země a Země lidí tak, aby pod vlivem chapadel destruktivních politicko-mocenských Monster OSN/UN/ a tzv.EU nemohla vzniknout masivní otrokářská civilizační rakovina, která bude živit své odporné libido světovládní Moci masivním vražděním svobodných lidí a národů. To reálně hrozí. V tomto smyslu se snažím apelovat na fungování a používání rozumu u těch lidí, kteří jsou u kormidel vládních struktur. Hlavně v těchto strukturách existuje stav myšlení, který je odtržen od vnímání hrozeb z darebáckých center Moci politicko-mocenských Monster.
Aby se dalo uvažovat o vytvoření lepšího duchovně a mravně založeného světa musí se nejdřívě rakovina chapadel světovládní Moci Monster OSN/UN/ a tzv.EU od světa lidí odoperovat. Potom se dá uvažovat a tvořit lepší Budoucnost Lidí.
V objetí metastáz rakoviny /chapadel politicko-mocenských Monster/ se o lepší Budoucnosti uvažovat nedá.
Tyto Monstra lidem a lidstvu nedávají a ani nedali žádnou vizi lepšího Světa. Jenom bzučí a bzučí o své nenávisti vůči Rusku a Číně a Východu Země, a bzučí a bzučí o své darebácké světovládní Moci.
To, co předvádí svými darebáckými skutky i tzv.EU (zejména Německo) i OSN/UN je ukázkou toho, jak tyto entity porušily své proklamované cíle z doby jejich založení. OSN již není OSN. EU již není EU. Došlo u nich k přetransformování na Monstra.

367013

15.10.2018 09:52

CIA zasahuje do voleb v Brazílii

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Ještě si můžeme dovolit "přepych" přát si něco hezké. Ještě svítí Slunce nad Atlantídou...ale dokdy, když vládcové Světa kapitálu zmagořili a vyznávají koncepce z Planéty Opic. Na této připravované Planetě Opic kromě bzučení kolem Moci jejích Vládců nic "hezké" není.
Teď tito Magoři sahají po bohatství Jižní Ameriky, která jim sice nestojí v cestě kvůli prokletým koncepcím Brezinskeho a Kissingera, ale která je více-méně "bezbranná" a proto celkově málo "zahnojená" zbraňovými systémy Sluhů Smrtihlava. Nevynáší jim dost příjmů ze smrti lidí a přírodních ekosystémů.

Svět kapitálu nenabízí lidem lepší život a pokrok a lepší budoucnost. Svět kapitálu nabízí Světu lidí smrt. Je jedno v jaké podobě, jestli v podobě bojiště ve Vietnamu, nebo v Libyi nebo v Syrii, nebo v Evropě...Pro tyto světovládní zrůdy existuje jenom jejich vize bojiště kvůli panství jejich Světa kapitálu. Jenom bojiště a smrt má pro ně význam; na lidech nezáleží.
Svět světovládních magorů si udělal politický nástroj pro ovládnutí Světa lidí pomocí služeb přetransformované sparchantělé služky USA - známé jako OSN/UN/. Nešťastné svobodymyslné Brasilie se v hnízdišti tzv. OSN nezastanou. Taky proč, že ano. Vždyť stačí v tom hnízdišti Sluhů Smrtihlava jenom souhlasně bzučet o lidumilné potřebě podpory imigrace všude po světě. Podpora imigrace je podpora válek světovládních Magorů. K tomuto účelu slouží OSN.

367077

16.10.2018 08:55

Mezinárodní vztahy: Klid před bouří?

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji pěkný den. Předmětný článek kvalitně popisuje odporný hnusný darebácky psychopatický stav politiky tzv.Západu a jeho darebácke "hodnoty" uplatňované celé dlhé obdobie ich účinkovania na povrchu Zeme. Tzv. Západ žádné hodnoty nemá a žádné hodnoty - ani ty proklamované "demokratické" - nešíří. Pokud má Svět lidí mít kvalitní budoucnost musí být tento jejich systém "Západního" myšlení a Světa kapitálu postrádajícího jakýkoliv skutečný humanismus z povrchu Země odstraněn. Je dobré si to uvědomit i na nejnovějším příkladu zparchantělé lidumilnosti jistého Junckera jak "naříká" nad tím, že nelze nacpat "50 sirotků" ze Syrie na území krajin V4, když předtím tato sparchantělá (ale jinak velice "užitečná" ) západním světem koloniálního antihumanismu skonstruována EU pomáhala tyto "sirotky" vyrábět...

367094

17.10.2018 10:57

Evropská unie změní režim v Británii, aby naštvala USA

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. K rozvázaní "gordického uzlu" pokřivených vazeb mezi politickou mocí a mocí peněz v pokřiveném světě "jadérka EU" a Velké Černé německé Paní se nabízí metoda z časů Alexandra Makedónskeho. To proto, že ve světě tzv. velké politiky přestal fungovat rozum. Svět velké politiky ovládají Sluhové Smrtihlava(SS).
Z diplomatických metod na vyjádření odporu k tomuto pokřivenému světu (SS), kteří obsadili a obsazují pozice moci na téměř všech postech zůstala možnost těm strukturám pokřiveného Světa kapitálu bez humanismu dávat najevo zhnusení. To projevování zhnusení nad tím, co všechno provádí je metoda boje bez krveprolití.

367103

19.10.2018 08:15

Obávali se Saúdové a CIA, že Chášakdží přijde se šokující zprávou o útoku 9/11?

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nepěkném světě.
Předmětná epizoda ze života Nadlidí ovládajících Svět kapitálu bez humanismu je pro ně typická. Jejich existence a působení nepředstavuje žádné lidské hodnoty. Jejich život je úplně prázdný. Ti, co u nás tzv. "vládnou" pod jejich vlivem a patronátem jsou stejní. Žádná diplomacie a falešné úsměvy je ze servilní služby zločinné Moci Světa kapitálu nevyviní.
Předvádění se "vůdců" na platformě zparchantělé OSN/UN/ a mohamedánskými financemi naklonované EU jenom potvrzuje, že Svět kapitálu bez humanismu potřebuje ke své existenci krev lidí a celých národů. Je to svět dinosaurů, kteří žádné myšlení a humanismus a mír a vize dobré budoucnosti pro lidi a Zemi lidí nemají a nepotřebují. Pro řízení světa jim stačí příručky od "myslitelů" Kissingera a Brezinskeho a neukojitelný hlad po majetku/bohatství.
Jako nejschůdnější cesta k odstranění jejich koordinované hrabivosti a touhy po prolévání lidské krve je cesta vystoupení z jejich koordinačného centra pro řízení jejich zločinné světovlády tj. vystoupení národů Země lidí z darebácké OSN/UN/, za kterou se tito světovládní vrahové skrývají pod hvězdným pláštěm "lidumilné" (neexistující) demokracie. Pak se ukáže v plné nahotě, že "Král Světa" je nahý.

367153

22.10.2018 11:52

Zabití Džamála Chášakdžího trvalo sedm minut

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezkém světě. Je úplně zřejmé, že o vládu nad Světem lidí a Zemí lidí usiluje zločinecké seskupení tzv.Koalice Spojenců ze Světa kapitálu. Nevadí jim žádný zločin. Nevadí jim, že jejich světovládní politické hrátky postrádají jakékoliv zbytky demokracie. Nevadí jim, že v lůně zparchantělé služky USA známé jako tzv.OSN/UN/ se koordinují téměř všechny akce chapadel Monstra Sluhů Smrtihlava (SS). Nevadí jim, že zločinecká "svatozáře" tzv.Západu je naklonována mohamedánskými petrodolary a totalitní mohamedánskou vírou. Nic jim nevadí; hlavně že žijí a tyjí ze životů a krve otroků podrobených darebácké Koalici Spojenců ze Světa kapitálu, který nestydatě předvádí podstatu své odporné zločinecké Moci před Světem lidí. Žádná ze struktur tzv.OSN/UN/ a USA a spol. a tzv.EU a struktur Světa kapitálu si nezaslouží úctu. Zaslouží si jenom opovržení, zhnusení a hnus. Svět kapitálu bez humanismu je odpadním produktem evoluce. Veškerý pokrok, který byl ve Světě lidí dosažen je světovládními politickými/mocenskými zrůdami tzv. Západu a jejich mohamedánských "Spojenců" eliminován. Vraždící Monstrum se dalo do pohybu...a své zločiny (nejen tento poslední) nehanebně a hlavně lidumilně hájí...

367206

22.10.2018 23:01

Zabití Džamála Chášakdžího trvalo sedm minut

RE: Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer. Pane Vojta, tu větu "Svět kapitálu bez humanismu" opakuji proto, aby jsem zdůraznil, že kapitál sám o sobě není naším "nepřítelem" a degradačním činitelem. Svět kapitálu bez humanismu - to je to, co zabíjí Svět lidí. Tyto naše a mé příspěvky čtou také naši spoluobčané, kteří nečetli předcházející články. Tak proto tu sestavu Vámi komentovaných slov důkladně opakuji. O nic jiného nejde. Mějte se hezky a tvořivě.

367218

25.10.2018 10:26

Pokrytectví svatoušků

RE: Svet sa nachadza v sieti mafianskej destrukcie

svatoslav butora 85.?.?.?

Ospravedlňuji se za překročení limitu počtu příspěvků. Předmětný článek obsahuje velké množství "hadích" informací, proto reaguji. Podobnými "informacemi" byla svého času za dní T.G.M. rozpoutána "Hilsneriáda". Podobnými "informacemi" byla svého času rozpoutána "Dreyfusova aféra". Atd. Všechny podobné kombinace "hadích" informací se ukázaly být v zásadě nepravdivé, ale byly účinné pro vyvolání davové hysterie.

367280

02.11.2018 08:37

Jak přežít svou prekarizaci

soběstačnost

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Autor článku popsal situaci světa kapitálu, který se nachází ve stadiu vyčerpání téměř všech zdrojů plundrovaných světem kapitálu.
Svět kapitálu a jeho darebácká ideologie bezbřehé globalizace všeho vytrvale pracuje na tom, aby se bohatství světa lidí přemístilo do vlastnictví světa nepatrného počtu nadlidí. Obyčejní lidé nemají šanci čekat na moudré vedení svých států, které by jim zajistilo alespoň základní prostředí pro slušné přežití. Pro koncepční řešení je a bude nutné vrátit se k politice soběstačnosti a obnovit schopnost vlád samostatně myslet v zájmu svých spoluobčanů. Odklon od proklaté globalizace propagované neschopnými všeho schopnými politickými kobylkami, které umí jenom všechno kolem sebe vyžrat je a bude nevyhnutný.
Evropská Unie se odklonila od celkem dobrého projektu z času svého vzniku a transformovala se na velkostáj pro ovce. Žádná akce politických sarančat v EU na její "udržení" nemá smysl. Sarančata nemají jinou vizi než zaplavovat a vyžírat a globalizovat...
To samé platí pro globální pelech lotrů v sídle tzv.OSN/UN/, která se také pod vlivem USA a spol. transformovala na jejich služku, která jim odsouhlasí každou darebáckou válku, kterou si usmyslí. A přitom cíl v době založení OSN/UN/ byl udržení míru ve světě...
Obě tyto sparchantělé entity - EU i OSN - se změnily na platformy pro vyžírání světa a jeho proměnu na ráj pro ...věčně nenažraná sarančata. Boj za záchranu světa lidí je stejný jako boj proti sarančatům. Značí to obnovit soběstačnost států, a nebát se průvodních potíží. Svět lidí přeci nesmí sloužit 1% na lidi se podobajících globálních sarančat. A to se dá uskutečnit jenom po zrušení jejich platforem ovládání světa lidí.

367433

03.11.2018 13:11

Jak přežít svou prekarizaci

RE: soběstačnost

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Všechno má své limity: i soběstačnost i nesoběstačnost; nezávislost i závislost. Také jste mohl uvést naši závislost kupř. na kovech resp. na kovových rudách,atd. Většina zemí má něčeho dostatek a něčeho nedostatek. To se řeší pomocí obchodu a ne pomocí otrocké závislosti.

Jsem zvědav, jako byste řešil nesoběstačnost v energiích za pár desetiletí, až tyto u jejich poskytovatelů dojdou... Snad byste nepodporoval agresivní kácení pralesních ekosystémů pod záminkou ekologické produkce "zelených" paliv přes pěstění olejných palem? Snad byste nepodporoval ještě další rozšiřovaní žlutých řepkou olejnou ositých zemědělských ploch v našich oblastech? Jedno i druhé je zcela zcestný a hlavně neefektivní způsob produkce dotované "energie".
Na přechod na tzv. elektromobilitu v masivním měřítku chybí Zemi i klasické i jaderné zdroje energie. Dlouho je známé, že řešením v oblasti přepravy lidí a zboží je maximální využití hromadných dopravních prostředků. Prostým sečtením výkonů spotřebičů energie dojdete k tomu, že by jsme měli žít přímo na Slunci... Proto mají jaderné elektrárny význam v každé zemi jako hlavní součást energetického mixu při normální vyvážené spotřebě energie.

Politika soběstačnosti vede k postupnému a důslednému snižovaní nadměrné spotřeby "všeho". Politika soběstačnosti koncepčně vede také ke snižování spotřeby (plýtvání) energií. Není a nebude na výběr, protože plánované zdroje dostupné energie z termojaderných horkých fuzních reaktorů (viz výzkumný reaktor v Cadarache) nejsou v pozemských podmínkach realizovatelné. Jistým řešením by byla tzv. studená fuze ovšem její uskutečnění zatím nemá známá řešení. Ale to zajiste víte z dostupných informací. Dekuji za příležitost, že jsem mohl na Váš podnět reagovat.

367479

03.11.2018 19:13

Jak přežít svou prekarizaci

RE: soběstačnost

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer. Pane Vojta, nebudu proti-argumentovat. Všechno má své limity - i soběstačnost i nesoběstačnost. Chtěl jsem hlavně poukázat na orientaci našeho účinkování ve světě využíváním těch našich vlastních kapacit, které máme. Nezbavovat se toho, co máme k prospěchu těch účinkujících, co chtějí mít víc.

367494

06.11.2018 10:45

„Rusko se připravuje na válku,“ potvrdil vysoce postavený ruský diplomat

Podstata moci

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Když si všechny možné a nemožné informace ze světa mocností tzv.Západu analyzujeme, tak zjistíme, že tzv.Západ kromě technické vyspělosti v jistých technických oblastech a kromě své agresivní vojenské síly nenabízí Světu Lidí nic. Nenabízí cesty k lepší budoucnosti. Nenabízí cesty k štěstí lidí a lidských rodin. Nenabízí cesty k míru a soužití lidských národů v symbióze se Zemí. Nenabízí cesty k něčemu, co má smysl. Nabízí jenom cesty ke kumulování moci a bohatství bez ohledu na Svět Lidí a bez ohledu na ekosystém Země. Tzv.Západ respektivě jeho politika a moc je dědičně zatížena představami o moci, které vznikly již za časů starověkého Babylonu a starověkého Egypta a starého Říma. Všechny tyto staré velmoci a i ta dnešní anglo-americká velmoc nejsou schopny řešit nic bez existence otroků a poddaných, tj. bez existence jim sloužících a jimi zotročených cizích lidských a přírodních zdrojů. Jsou to ve své podstatě paraziti, kteří zavirovali Svět Lidí svými odpornými chapadly moci. Proto se jejich (západní) vůdcové a jejich establishmenty děsí představy, že by Svět Lidí mohl fungovat samostatně, bez jejich odporného ideologického a mocenského vlivu. Celá dlouhá staletí tito mocí se vychloubající paraziti vytvářejí velmocenské platformy, pomocí kterých si vytvářejí základny pro vysávání energie života Světa Lidí. V dnešní době si z původně dobře myšlených institucí tzv.OSN/UN/ a tzv.EU vytvořily světovládní platformy, které jako sítě Globálních Lovců lidských a přírodních zdrojů vytvářejí struktury bezbřehé Globální Světovlády. Toto Velké NIC má zabezpečit po Světovládní Moci prahnoucím světovládním parazitům nikým a ničím nekontrolovatelnou démo(n)kratickou moc nad Světem lidí.
Tito paraziti neslyší a nechtějí slyšet hlasy rozumu z Východu, tj.hlasy rozumu ze strany Ruska a Číny po rozumném vyváženém mírovém spolužití. Mír znamená pro velmocenské parazity konec jejich nenažraného zbytečného života.
Řešením s minimálními škodami na Světě Lidí a minimálními škodami na ekosystému Země je odstoupení vlád Světa Lidí od sparchantělých institucí tzv. OSN/UN/ a tzv.EU a obnovení identity národů a jejich soběstačnosti. Vše ostatní lze řešit pomocí smluv bez dohledu světovládních parazitů a jimi vytvořených "sítí" pro zotročení Světa a Zeme Lidí.
Tzv.Západ nabízí lidstvu Velké Nic bez mírové budoucnosti. Tzv.Východ nabízí lidstvu cestu do budoucnosti.

367557

07.11.2018 10:28

Nová generace válčení: Geneticky upravené viry

Volání o pomoc pro svět

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Tato zpráva je zprávou o hrozbě pro celý svět. Tato zpráva dokumentuje vztah tzv.establishmentu tzv.Západu k Světu Lidí a Zemi. Všechno co dokáže tzv.establishment tzv.Západu nabídnout lidem je vize ovládnutí Světa Lidí a Země pomocí parametrů Sluhů Smrtihlava (SS). Tyto vize Sluhů Smrtihlava neobsahují NIC, jenom pozlácený svět otrokářů a jejich Pyramidu Moci, nahoře se vševědoucím okem Hóra ( božství Satana). Na bezejmenné mase otroků pod Pyramidou Moci nezáleží, že ano; záleží jenom na proudění a hromadění kapitálu.
Zeptejme se sami sebe: Jaké jsou "hodnoty" a "vize" a "budoucnost" tzv."Západu"?

Svět živých lidí potřebuje osvobození od této smrtící Pyramidy Moci. Svět živých lidí je v koncích s důvěrou v lepší budoucnost. Potřebuje zbavit se SS a jejich Pyramidy sparchantělé Moci. Svět živých lidí potřebuje pomoc.

367584

08.11.2018 09:22

„Rusko se připravuje na válku,“ potvrdil vysoce postavený ruský diplomat

RE: Podstata moci

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Myslím si, že u nikoho z diskutujících nejde o černo-bílé vidění světa. Jde o porovnávání možností vývoje. Je zřejmé, že na území RF a ČLR život lidí není jednoduchý. Ani u nás není jednoduchý, ale v našich známých poměrech se víme orientovat a žít. Jde o to, do jakého času se s tím uspokojí světovládní dinosauří "vládcové" a jejich nenažraná dinosauří mláďata... Všimněte si, jaký "blahobyt" ve jménu "demokracie" vytvořily tyto elementy v Libyi, v Syrii, v Jemenu, předtím ve Vietnamu, atd. Vytvořily a vytvářejí Jurský Park. To je budoucnost, kterou chystají celému světu. Na rozdíl od světa těchto tzv.západních světovládních dinosaurů z území RF a ČLR šíření Jurských Parků pro rozkvět "demokracie" světu lidí nehrozí.

367609

12.11.2018 09:10

Sýrie: Mír nastane tehdy, až bude odstraněna džihádistická ideologie

Svět nadlidí

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Stav myšlení a tzv.politiky popsaný v článku o Syrii nechtěně dokumentuje stav světa nadlidí, kteří svým "nadlidským" nelidským úsilím stvořili koalici světa nadlidí proti Světu Lidí. Koalice světa nadlidí je zlepená z mocichtivých indivíduí jak ve vládě USA tak i ve vládách jejich tzv.spojenců ve Francii i v Německu i v mírumilovných vládách S.Arábie a spol. Všechny je spojuje láska k jejich vlastní moci a k světovládní moci sparchantělého světa kapitálu. Nejnovějším výplodem tohoto světa kapitálu je výkřik "státotvorního" mluvčího za EU -lumpa Macrona- o touze zřídit europskou veleříši s mírumilovnou europsko-mohamedánskou armádou. Džihádistům se daří. Již mají v EU-služebníky pro vytvoření prostoru pro uplatnění jejich vlivu.
Opakuje se celý příběh ze starého světa nadlidí a jistého otrokářského vládce Enmerkara...Ani dnes nejde o vládu lidí pro Svět Lidi. Inovace starého otrokářského zřízení se daří. Džihádistům se daří. Džihádista Trump a džihádista Macron a mohamedánská aktivistka Merkelová staví novodobou babylonskou věž. Již byla rituálně přijata lidská oběť jejich saudsko-arabského spojence na oltáři světového pokroku ....směrem k výšinám pekla. Novodobý Babylon se institualizuje.

367726

15.11.2018 22:59

Mýtus převažuje před historií

Otázky

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer. Mělo a má smysl diskutovat na tému o smyslu a poslání USA pro svět, když vládní establishment USA neslyší desetileté nářky jejich obětí po celém světě?? Svět pod vlivem vlády USA establishmentu nevzkvétá, ale trpí a krvácí a umírá. Co kdyby si USA establishment všimnul, že národy světa nejsou nepřátelmi USA; ale že je to vláda USA a jejich establishmenty, která je zcela vůči Světu Lidí nepřátelská. Ale vládní systém USA neslyší, že to, co USA systém Světu předvádí Svět nepotřebuje. Heslo "Bůh ochraňuj Ameriku" již dávno neplatí. Amerika již dávno nemá s Bohem nic společného. Přeji hezký večer té části Ameriky, která s Bohem alespoň něco společné má.

367801

Přeji hezký den. Původně dobře myšlený projekt EU se transformoval v průběhu krátkého času na sparchantělý projekt tzv.EU. Stejně tak se původně dobře myšlená idea OSN/UN/ vyvinula do podoby sparchantělé USA-služky. Tyhlety dvě sparchantělé politicko-mocenské struktury se spojily do jednoho otrokářského Monstra spolu s další po světovládě dychtící barbarskou mohamedánskou otrokářskou "Říší". K čemu je to dobré? Ptal se někdo zástupců národů a národů samotných, že se chtějí vzdát své identity ve prospěch darebáckých vůdců tzv. EU a tzv.OSN/UN/ a vůdců barbarského světa zplozeného Mohamedem?? Rituální oběť saudsko-arabského novináře před zrakem celého Světa Lidí byla přinesena přímo Satanovi (jména jeho sluhů si doplní každý sám), který jako kdysi dávno Minotaurus lidské oběti přímo vyžaduje....Ale vůdcové darebácké Moci Západu potichu odhodili "pláštik demokracie" a otevřeně sahají po otrokářské nadvládě nad Světem Lidí.
Je třeba se vrátit k hranicím mezi státy. Je to ochrana před ztrátou svobody a rozumu a identity a území ve prospěch takových zrůd, jaké vládnou v S.A. Je to ochrana před zrůdami, které se zmocnily vlády nad tzv.EU a nad tzv.OSN/UN/.
Hranice jsou dobré. Umožňují bránit se před působením nadnárodních zrůd.
Posledním hřebíkem do rakve k pohřbení svobodného Světa Lidí je plánovaná konference v Marakéši. Když ten proces degradace Světa Lidí nepůjde zastavit s použitím rozumu bude muset být moc světovládního Minotaura z Marakéše rozfoukána Mocí Stvořitele. Hranice jsou dobré.

367814

19.11.2018 11:07

Opět pokus o barevnou revoluci

Svět nadlidí v ČR

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Svět, který se snaží ovlivňovat, řídit a využívat ke svému prospěchu nadlidé sloužící Světu Kapitálu je věčným zdrojem neštěstí a rozbrojů a válek a konfliktů všeho druhu. Tento jejich svět, který je zastřešován sparchantělými institucemi tzv.EU a tzv.OSN/UN/ nemá smysl, resp. má smysl jako rakovina. Těch 92 fotících se usurpátorů parlamentní "demokracie" pokračuje v rozkladu struktury ČR stejně, jako jejich předchůdci rozložili ČSFR. Nadlidská nelidská nestátotvorní destrukční činnost těchto elementálů cizí moci se dá komentovat takhle: Haf Haf..

367861

21.11.2018 01:32

Hold první světové válce - triumf lží a prázdných frází

Oslava Smrtihlava

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezkém světě. Na to, co Sluhové Smrtihlava předvedli se hodí označení Ples Upírů. Velká německá Černá Paní začernila Německo a začerňuje Evropu a tím pádem učinila z projektu EU cár papíru pro zakrytí zrady na svobodomyslných občanech Německa i Evropy. Francouzský mluvčí Černé Paní šaškuje s myšlenkou tzv.evropské armády a tím testuje náchylnost servilních sluhů Světa Kapitálu k vytvoření Evropského Superstátu. Hromady mrtvých z I. a II.sv.v. Upírům a Sluhům Smrtihlava nevadí. Musí vytvořit strukturu pro pokračování masového zabíjení ve "jménu tzv.EU"...
Velkokapitálu a Upířímu systému Světa Kapitálu došla krev lidí. Proto se spojily s barbarskou mohamedánskou Říší, aby s podporou sparchantělé OSN vytvořily novodobou světovládní otrokářskou Pyramidu Moci. Ples Upírů si již rozděluje oběti a naši politici oslepeni slibmi těchto Upírů o podílu na Moci Pyramídy Moci jim ještě tleskají namísto toho, aby státnicky vystoupili proti marasmu těchto světovládních lumpů. Německo i Francie i Říše mohamedánů ukončily fungování demokracie v Evropě. Tak proč naše vlády otálejí s opuštěním této potápějící se "lodě"? Ať si Francie a Německo vybudují mezi sebou i deset Maginotových linií a ať se vzájemně ničí bez ostatní Evropy, jak to dělali kdysi.

367909

Přeji hezký den. Věřím, že jak vlády v Německu a Francii (tj vlády "jadérka" tzv.EU) a také ostatní vlády v Evropě spoznají a pochopí, že za tím veškerým marasmem tzv. "multikulturalismu" stojí sparchantělé centrum Pyramídy Moci, která se zahnízdila v sídle tzv. OSN/UN/ a která pomocí odtud řízené umělé imigrace šíří a za podpory Říše Mohameda a Říše Světa kapitálu etabluje světovládu této sparchantělé entity nad Světem Lidí.
Ani USA nejsou ušetřeny od působení této světovládní Pyramidy Moci, vygenerované Světem kapitálu ve spolupráci s Říší Světa mohamedánů. Že toto spřisahání proti Lidstvu existuje ukazuje také rituální vražda SA-novináře, která byla bez viditelného odporu ve světě tzv. Západu přijata...

Velká německá Černá Paní začernila Německo a začerňuje Evropu; jiní Sluhové Smrtihlava (SS) působí se stejnou intensitou v USA a zejména v centru tzv. OSN/UN/. Organizační struktury jak v tzv.OSN/UN/ tak v tzv. EU jsou viditelně zparchantělé, neboť se viditelně zpronevěřily svému poslání dle zakládajících listin. Proto věřím, že vlády tomuto spřisahání nezákonných zparchantělých a po světové vládě bažících institucí a jedinců zabrání.
Nevěřím, že vláda Německa umožní Černé německé Paní úplně zdegenerovat národy Evropy se slepou podporou zdegenerované OSN/UN/.
Věřím, že v 21.století budou vedle sebe existovat svobodné spolupracující národy a že v tomto 21.století bude zabráněno etablování se světovládní otrokářské Pyramidy Moci.
Svět Lidí nepotřebuje světovládu nadlidí, kteří se zmocnili vlády nad tzv. EU a v tzv.OSN/UN/.

367954

26.11.2018 14:40

Vzpoura Žlutých vest

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Ti, co vládnou ve Francii a v Německu vládnou špatně; ale to jim nebrání v tom, aby nešířili jejich špatné metody vládnutí po celém "matrixu"-matrici a v dosahu sítí jejích vlivu. Značí to, že původně celkem dobrý projekt tzv. EU znehodnotili mocí posadnutí darebáci a udělali z EU projekt velkostáje pro ovce. Z toho plyne, že je nejvyšší čas zrušit účast zemí na tomto zdegenerovaném hřišti velmocenských věčně nenažraných "hráčů" Sluhů Smrtihlava. Je čas se vrátit k hranicím, aby se obnovila možnost chránit se před vlivy zdegenerované Moci Nadlidí a jejich nemocem z moci, kterou nezvládli. Karanténa pomocí hranic je dobrá. Nelze sloužit idiotům Moci a nelze je poslouchat; ve jménu čeho??
Hranice jsou dobré. Uznávání hranic mezi národy je kromě jiného projevem slušnosti a projevem dobré vůle k dobrým vztahům. Jak může "nějaké nikým nezvolené centrum moci" mluvit za jiné národy a hnát je do války v nějakém cizím zájmu, že ano.
Je čas, aby tento sparchantělý projekt tzv.EU byl opuštěn/zrušen/zapomenut. Může se obnovit, až k tomu dozraje rozum a mravnost.
Nelze nutit národy k sjednocení metodami barbarství minulých věků. Je to cesta do pekel pokračovat s projektem degenerované EU s jejími degenerovanými "Vůdci" z "jadérka tzv.EU". Jejich vlastní národy jsou nešťastné a zubožené a pod vlivem ubohosti jejich Vůdců... HRANICE JSOU DOBRÉ.

368002

01.12.2018 18:54

Od roku 1945 až do dneška: USA zabily 20 - 30 milionů lidí

Volání o pomoc pro svět

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezkém světě ovládaném nejpokrokovějším krvežíznivým Minotaurem jaký kdy existoval. Kdo je a kdo může být v jeho démo(n)kratickém světě šťastný? Co je štěstí? O štěstí asi něco ví jenom ti, co nevidí a neslyší. Kdo ještě má trochu síly volá na pomoc Zemi The-Zea...

368137

03.12.2018 01:49

Porošenko a Západ: Potíže v Azovském moři

Svět bez hodnot

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji všechno dobré všem, kteří myslí na lepší budoucnost. Ve světě, který nám byl nabídnout po r.1989 konvergují vývojové tendence k antihodnotám, ze kterých se může děsit i samotný Satan. Je to svět, ve kterém se téměř všechno točí kolem kapitálu a moci kapitálu. Technika moci a technické prostředky k zajištění pohybu společenského vývoje přerostly nad hodnoty života lidí a Země lidí, kterým měly sloužit. Obrazně řešeno "kladivo ovládá rozum". K tomuto stavu se dopracovaly vlády tzv.Západu. Ztratily pojmy a hodnoty humanismu a ztratily schopnost ovládat techniku rozumného používání techniky moci. "Povedlo" se jim vytvořit systém/svět bez budoucnosti. Ve svých krajinách "vládnou" zle, ale vytvářejí zdání, že když se svět podrobí jejich "kladivu techniky moci" tak bude konečně dobře...
To jejich antihodnotové "kladivo moci" je jedinou "hodnotou", kterou světu nabízejí... a pak ještě démo(n)kratické potěšení ze zabíjení a válek pod vládou toho jejich "kladiva". To je budoucnost všech, kteří spoléhají na svět kapitálu bez humanismu, tj. na svět tzv.Západu, který nemá žádnou společenskou a duchovní hodnotu. Jen ty prachy prachy prachy...a moc brát život a prachy jiným.

368165

09.12.2018 12:29

Ukrajina se za podpory USA připravuje na fázi vojenských provokací

Svět bez hodnot

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. "Nadlidem" není pomoci. Jejich vyšinutí je zřetelně odlišitelné od myslení normálně myslících lidí. O své nemoci neví, stejně jako kdysi nacistický režim v Německu za Hitlera a jejich "utajovaní spojenci" ze zemí posvátné démo(n)kracie. "Nadlidem" nelze pomoci. Svou cestu do bezvýznamnosti si musí odkroutit až do trpkého konce, znovu a znovu, protože jsou neschopni syntézy v myšlení... Žádné hodnoty nemají a neuznávají a neznají. Jenom moc a moc peněz a moc brát život jiným lidem. O hodnotách lidské spolupráce a o pochopení podstaty lidského bytí na Zemi nemají zdání.
Myšlenky z dílny Voskovce a Wericha jim nic neříkají. Určitě si čtou po večerech veledíla autorů moci pekla a Sluhů Smrtihlava: Hitlera - Brezinskeho - Kissingera. Určitě jsou fascinováni příběhy starobylého krále starobylé Lýdie Croisa...

368282

Přeji hezký den. My - naše národy ve střední a východní Evropě - do systému tzv. Západu nepatříme. Jsme jenom cíleně otravováni jejich zombírovácími technikami a technologiemi. My nejsme tzv.Západ. My nejsme nadlidé. My nejsme kříženci koně a psa (jako koňopes z filmu Hvězdná Brána), ani kříženci koně a člověka (jako kentauři z řeckých bájí). To "bohové a nadlidé" co neví nakládat s uloupeným bohatstvím, které jim nepatří vytvářejí umělý svět nekompatibilní s přirozeným světem. V jejich umělém světě jsou umělými bohmi. Na rozdíl od nich My Jsme Lidé.

368345

13.12.2018 08:54

Francouzská lekce

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezkém světě ovládaném monstruózními sílami kapitálu, který postrádá jakékoliv zrníčko naděje pro lepší budoucnost světa. Svět přidušený přívalem fiat-money a zlodějskými zákony nemá šanci na vývoj. Stávající pohyb událostí je pohyb směrem k vytvoření totalitní globální Pyramidy Moci generovaný činností Sluhů Smrtihlava(SS), kteří ovládli organizační systém původně za jiným účelem založených institucí OSN a EU. Po tisíciletích vznikla a institucionalizuje se novodobá globální "babylonská věž". K čemu jsou parlamenty zatím svobodných národů, když akceptují tuto otrokářskou strukturu moci nasycenou násilím a nenávistí, bez idejí humanismu?

368420

13.12.2018 16:08

Vojensko-bezpečnostní komplex zlomil Trumpa

soběstačnost

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den. Myslím si, že kdyby si establishmenty v USA a jinde ve sféře jejich vlivu vážily/měly v úctě svou vlastní zemi a své vlastní obyvatele, tak by všechny katastrofické úvahy/scénáře o budoucnosti skončily. Myslím si, že východiskem z marasmu současné politické scény je cesta úcty k lidem a cesta k soběstačnosti. Pak by světový obchod řešil vyrovnávání přebytků/nedostatků a nepotřeboval by živit ohromné armádní/vojenské síly kvůli zabezpečení vlastní ne-soběstačnosti. Stačila by změna orientace z honby za "ziskem/ztrátami" na orientaci cílů na soběstačnost a úctu k životu. Řešení východiska ze současné neexistence koncepce řízení a neexistence idejí existuje. Vojáci a občané by to pochopili.

368439

15.12.2018 10:27

Jak se připravit na stěhování národů

Pakty OSN o migraci

svatoslav butora 85.?.?.?

Původně dobře zamýšlená konstrukce a koncepce činnosti OSN se v průběhu času zvrhla na spoluúčast OSN na válečných zločinech vlády USA a spol., protože OSN s nimi souhlasí. Teď navíc se pod záštitou OSN organizuje nelidský obchod s lidmi, ke kterému pod "humanitárními" záminkami Paktů OSN o migraci tato OSN nutí národy jenom proto, aby se umožnilo institucionální etablování se Světové Vlády, která má v úmyslu ovládnout lidské a hmotné zdroje celé Země. To není vývoj k lepší budoucnosti. To je anti-vývoj generující zločinné uspořádání světa pod vládou skvělých nadnárodních darebáků sjednocených v otrokářském systému globální Pyramidy Moci. K čemu jsou a budou parlamenty národů a zbytky představ o demokracii?? Řízená migrace není přirozená migrace. Je to kromě iného též velmocenský právní virus, který očividně nadřazuje tyto "Pakty" právním systémům svobodných národů.
Země svázané provazy "nadřazených nadlidí" a jejich tzv. "zákonů" budou mít jedinou možnost k "svobodnému" rozhodování: Svobodu nenávidět ty národní entity, které se nepovedlo zbavit Vědomí vlastní identity prostřednictvím zločinných válek USA a jejich spojenců a "jadérka" EU; a to vše kvůli vyvlastnění životní energie a energie zemí a hmotných zdrojů národů Země ve prospěch zločinných nadnárodních požíračů a shrabovatelů globálních financí a globální otrokářské moci nad lidmi. Tomuto zločinnému "cíli" slouží instituce tzv.OSN a tzv.EU. Tomuto zločinnému "cíli" napomáhají svou neschopností nemyslící nevidící nevědomé parlamenty.

368510

17.12.2018 09:20

Co se na G20 nestalo, je mnohem důležitější, než to, k čemu došlo

Svět bez hodnot

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. To, co se ve sféře vlivu G20 děje/neděje a co se řeklo/neřeklo je zajistě pro mezinárodní obchodní výměnu důležité/nedůležité. A jelikož v tom obchodně-tržním světě existuje veliký počet dobře placených poradců/pábitelů/grafotvorných věštců, tak předpověď pro budoucí stav vztahů v nehezky uspořádaném světě mega-vizí utřžených z řetězu bude s největší pravděpodobností unisono znějící pípání/nepípání...

Tyto obchodně-tržní mega-systémy jsou na pokraji říditelnosti. A i když se to obecně ví a je to viditelné většině lidí (kteří ovšem do toho nemůžou mluvit, že ano) , tak navzdory zdravému rozumu a logice možností a znalostí se svět pod vlivem představ a ambicí o globální světovládě žene do neštěstí globálního rozvratu tím, že jisté světovládní elementy budují/vytvářejí/konstruují Světovládní Monstrum, které prostřednictvím nehodné a nanic jsoucí OSN/UN/ zavirovalo právní systémy národních států darebáckou podporou a přímou podporou uměle vygenerované a systémem OSN/UN/ přímo řízené imigrační politiky.

Takže ti, co vládnou ve svých zemích zle si myslí, že když budou ovládat celou Zemi přes OSN/UN/ "společně" tak budou "vládnout" jako Mega-Monstrum "dobře".
Takže ti, co spravují významnou část světa jako G20 na hranici svých možností budou v nejbližší budoucnosti na svých srazech jenom "pípat" a úporně dumat nad tím, jak "uřídit" to bezbřehé Mega-Monstrum OSN/UN/, které pomáhají vytvořit a které jim všem sebere poslední možnost, jak vůbec něco "řídit"...

Takže ti, co nezvládají vládnutí/řízení/správu ve svých jednotlivých zemích cítí potřebu vládnout/řídit/spravovat celou Zem "společně" ??? Co to je???

Takže co by se stalo, když by se celé nadměrné úsilí "vládnout/řídit/spravovat celou Zem vrátilo do velice potřebné potřeby vládnout/řídit/spravovat své vlastní země/národní státy/krajiny???
Takže co by se stalo, kdyby G20 přiškrtilo a zastavilo ambice na světovládu tomu darebáckému Mega-Monstru, které jakoby "OSN/UN/" pomocí darebácké politiky řízené a uměle vyvolané masové imigraci hodlá zadusit Svět a Svět Lidí tím, že ovládne všechny lidské a hmotné zdroje Země???

Takže jak chce "Někdo" řídit to plánované rakovinou světovládní moci postižené Mega-Monstrum (OSN/UN), když "Někdo" neumí řídit ani běh ekonomiky ve své zemi???

Takže co by se stalo, pánové a dámy z G20, kdyby jste zaměřily svou pozornost na řízení ve svých vlastních zemích? Potom by i G20 nemuselo jenom "pípat"

368545

18.12.2018 12:10

Jak by mohl Babiš vyřešit „střet zájmů“?

Svět nadlidí bez hodnot

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě, který zatím ovládají nadlidé bez hodnot. Autor komentovaného článku přesně popsal stav marasmu a rozkladu civilizace, která po celá staletí navzdory všem darebáctvím vlád a vládců směrovala malými krůčky k zvednutí se z bahna otroctví a k úniku z koloniálních řetězů. Autor článku přesně popsal satanizaci světa.
Celá síť novodobého globalizovaného otroctví je viditelně organizována tzv.EU a tzv.OSN/UN/. Tyto centra staví/vytvářejí novodobou "babylonskou" věž, tj. novodobé centrum globální moci novodobých globálních otrokářů.
S těmi "hodnotami" tzv.EU a tzv.OSN/UN/ většina obyvatel Země nemá a nechce mít nic společné. Ony ty "hodnoty" tzv.EU a tzv.OSN/UN/ nejsou žádné. Mají jen hodnotu obchodní výměny služeb a zboží. Mají jen hodnotu měřitelnou penězi/ financemi/ směnnými valutami, které ve větší části jsou založeny na emisi "fiat-money". Jiné hodnoty celý vládní establishment tzv.Západu, tj. establishmenty tzv.EU a tzv.OSN/UN/ kromě ovládání světa "penězi" a armádami nemá.

Svět nadlidí nemá pro lid/obyvatelstvo/národy Země žádnou cenu/hodnotu/ideu. Je to zombírovaný svět nadlidí bez civilizačních a kulturních a duchovných, obecně lidských hodnot. Je to satanizovaný svět v moci Sluhů Smrtihlava (SS).

Pohrobci/následníci/stoupenci Hitlera opět začernili i Německo i Evropu a navíc prostřednictvím darebáckých vazeb v tzv.OSN/UN/ začerňují/satanizují celý svět.

Žádné "obchodní" výhody z nutnosti obchodovat se světem darebáckých entit nadlidí nemůžou a nesmí převládnout nad samostatným svobodymyslným (maximálně) soběstačným a kulturním způsobem našeho bytí.
V zombírovaném světě nadlidí bez hodnot naše místo není. Ten jejich a částečně i náš nemocný svět potřebuje léčení. Potřebuje vyléčení z iluzí o "pokrokovém a lepším" světě tzv."Západu" a vymanění se z řetězů globálního marasmu Sluhů Smrtihlava (SS). To je aktuální směr nevyhnutného vývoje. To je na pořadu dne. Oni - Sluhové Smrtihlava (SS) se zmocnili vlády nad tzv.Západem a teď pracují na zmocnění se vlády nad tzv.Východem. Oni nemají žádné smysluplné civilizační hodnoty; jenom Moc a ty prachy. A i když momentálně musíme s nimi "sdílet" jejich nulové "hodnoty", nemusíme jim sloužit jako "dárci" našeho území a zahodit naše kulturní dědictví.

368566

22.12.2018 17:56

Zpráva: USA se stáhnou ze Sýrie okamžitě - aktualizováno

Což takhle dát si špenát

svatoslav butora 85.?.?.?

...a všichni zapomenou, že když je ďábel v pasti soucitem chrastí.

368645

30.12.2018 21:44

Zaslepení „antitrumpismem“

Svět nadlidí bez hodnot

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezkém světě. Když americký nadčlověk Obama v r.2011 začernil svět antikoncepční politikou koncepční nenávisti proti Rusku a proti Syrii a když pro politiku začerňovaní Evropy koncepčním rozséváním multikulturální nenávisti získal Velkou německou Černou Paní, která "úspěšně" začernila Německo a velkou část tzv.EU, tak se zdálo, že cestě k moci Globálního Nadčlověka nad světem lidí nestojí v cestě nic. Navíc pro dosažení svých černých cílů si Globální Nadčlověk udělal doupě/hnízdiště/brloh v sÍdle tzv.OSN. Tato "mírová" instituce udělala po r.1945 všechno proto, aby se Globálnímu Nadčlověku zalíbila a tak mu tito "osn-mírotvůrci" odsouhlasili téměř všechny války. Dopřejme Globálnímu Nadčlověku a jeho vraždícím spojencům a institucím, ať si své barbarské "vítězství" v Syrii "vychutnají". Ať se Nadlidem světa kapitálu bez humanismu víno přípitku k tomuto "vítězství" promění na vodu...

368769

31.12.2018 13:19

Francii už může spasit pouze zázrak

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Obsah diskutovaného článku o Francii se vztahuje i na Německo i na tzv.EU. Nechtějí vidět a slyšet ti, co tzv. "vládnou" to, co ve skutečnosti probíhá pod přímým řízením Globálního Minotaura, který má své doupě v útrobách tzv.OSN. Tato tzv.OSN se přetransformovala na mocenskou chobotnici ve službách věčně nenasyceného/ pažravého/hladového Světa Kapitálu a věčně nenasyceného/pažravého/neukojeného Světa Mohameda.
Tyto dva světy bažící po světovládě řídí přímo přes tzv.OSN procesy, kterým, kvůli jejich sparchantělým finančním "zdrojům" podléhají i prohnilé vládní procesy ve Francii i v Německu i v tzv.EU a v těch zemích, které si osvojily "lehký" život na bázi tzv. "bankovních operací". Centra Světa Kapitálu se tím chlubí na svých stránkách www.
Jediným hmatatelným výsledkem po ukončení fungování moci sparchantělých (tj. jenom vojenskou silou, ne hodnotami) "lehkých" peněz bude uchvácení moci a vlastnictví nad územím/půdou a životem lidí všech států, kterých vlády naletěly na přísliby podílu na moci Globálního Minotaura.
Proto existuje ten nátlak na přijetí panství Mohameda pod garancemi tzv.OSN a tzv.EU. Proto se v tom angažuje Velká německá Černá Paní. Ono jsou tyto instituce již všechny opilé představou o své světovládní moci. Neumí rozhodovat a vládnout a řídit. Umí jenom intrikovat/nařizovat/nutit jiné k přijetí svých zlých sparchantělých politik. Tomuto velmocenskému marasmu se dnes říká "diplomacie".
Řešení pro zachování svobodného života lidí a národů se nabízí samo. To řešení spočívá v odstranění moci tzv.globálních chapadel moci. Spočívá ve zrušení vlivu rádoby lehkých (sparchantělých) finančních pramenů. Spočívá ve zrušení účasti v systému "podřízenosti" přes tzv.OSN a přes tzv.EU, pokud je tato tzv.evropská instituce v hlubokém předklonu před mohamedánskými sluhy tzv.OSN a Světa Kapitálu.
Chci poznamenat, že Svět Mohameda je svět otrokářů a ohnutých zad. K jejich "bohu" se modlí prdelí vystrčenou k nebi... Skuteční křesťané se k svému Bohu modlí v duchu a v pravdě...Dlouho to trvalo, než k tomu postupnému osvobození od otroctví došlo. Snad to i v té Francii a Německu nezapomněli.

Svět Kapitálu ve spojení se Světem Mohameda ztratil jakoukoliv cenu. Má jen anticivilizační hodnotu rakoviny, před kterou je potřebné se chránit.

368780

02.01.2019 11:35

Požehnaní jsou váleční štváči

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den a positivní průběh myšlení a událostí všem, kteří se těší ze života. Život lidí Světa lidí začal být nesprávně a zle usměrňován od času osídlení Bílého Domu jistým usměvavým woodoo presidentem USA, který zahájil řízenou politiku nenávisti vůči Ruské Federaci a Východu Země. Od té doby je ve světě tzv.politiky tzv.Západu všechno nanic. Je úplně jedno, která strana v USA dosadí svého kandidáta do křesla presidenta. Celá USA velká politika je jedna velká woodoo anti-koncepční rošáda jednoho smyslu zbaveného systému vládnutí, založeném na nenávist a nenávisti k jiným, kteří ten smyslu odpovědnosti zbavený USA systém vládnutí "otravují" svou existencí. Jediný smysl, který ten USA systém má je smysl pro válku a vraždění a uloupení cizích území a života lidí na cizím území. Woodoo politika toho usměvavého ...... slaví úspěch. Je to škoda, protože z území Ameriky vzišlo mnoho dobrého a moudrého. Ale to šílené kouzlo woodoo politické nenávisti vůči světu to všechno obrací na prach. Amerika je díky svým naprosto šíleným woodoo post-obamovským politikám pro lidi Světa lidí zaujímavá jenom jako panství elementů z filmu Planeta Opic. To proto, že její establishment zapomněl, že hranice mezi systémy (obchodními, politickými, náboženskými, přírodními a jinými) jsou dobré, že slouží vývoji života. Bezhraniční globální neohraničený vliv a moc jsou dobré akorát tak pro šíření bídy a finančních krizí a válek a nemocí a nedostatku všeho druhu. To je svět Planety Opic, který prosazuje systém vládnutí USA a spol. Proto nenávidí vládu RF a vlády Východu Země a myšlení lidí Světa lidí. Jsou nemocní. Diagnóza: woodoo politika.

368819

03.01.2019 21:52

Důsledky Macronova zhroucení

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezky uspořádaném světě. Je to svět bez humanismu a z nej odvozených idejí. Je to svět bez lidských hodnot. Žádné hodnoty, o které by lidé ze Světa lidí mohli v tzv.globálních institucích zavadit co i jen pohledem neexistují. Žádné civilizační hodnoty v projektu tzv. EU a v zkrachovalém projektu tzv.OSN/UN/ neexistují. Žádné hodnoty v darebáckém projektu tzv.globalizace neexistují. Vzniká otázka, zda-li má smysl tzv.globální systém Světa Nadlidí a Světa kapitálu bez humanismu hodnotit z pohledu hodnot lidí ze Světa lidí.

368870

08.01.2019 11:26

Demise Západu

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den všem lidem ze světa lidí v nehezky uspořádaném světě světa ovládaném Sluhy Smrtihlava (SS) ze světa nadlidí....
Autor článku zesumarizoval hlavní viditelné symptomy úpadku světa řízeného pravidly/nepravidly Světa kapitálu bez humanismu. Je to svět o který nadlidé/ nelidé dlouhodobě usilují.
Není to nic nové, jen otrokářský řád zabalený v reklamním hávu tzv.demokracie. K ničemu než k obnově otrokářského řádu se tzv.Západ nedopracoval. Tzv.Západ není v demisi. "Západní" řád světa je tam, kde se dlouhodobě snažil všemi formami moci dopracovat. Ten piedestál ke kterému směroval a směruje se jmenuje "Světovláda". Tzv. Západ není v demisi. Je na vrcholu svého snažení. Kvůli tomu se vůdcové a klany Světa kapitálu ze světa nadlidí/nelidí spojili a přes sparchantělou OSN/UN/ teď řídí degradaci všech cílů civilizace ve směru jediného anticivilizačního směru vedoucího ke světovládě jediného centra moci nad světem lidí a přírodními zdroji Země.

Proto je Velká německá Černá Paní, která začernila Německo a začerňuje Evropu v hlubokém předklonu před imigranty, kteří jsou pod ochranou sparchantělé tzv.OSN. Pochopitelně, ten francouzský společník jede s ní...

Proto zvedají své hlavy věčně nenažrané síly Světa kapitálu a Sluhové Smrtihlava (SS).

Kto to nevidí je slepý. Ani autor komentovaného článku to nechce vidět. Kdyby to lidé ze světa lidí ve vládě USA viděli a věděli, tak by již dávno z centra této rakoviny světa - z té sparchantělé OSN/UN/ - vystoupili a vzali této sparchantělé instituci i příspěvky i moc i její existenci.
Tím by padla i moc Velké německé Černé Paní a woodoo-politického ovlivňování, které bylo vygenerováno za dní jistého usměvavého woodoo-amerického presidenta na základě jejich naprosto šílené politické koncepce/anti-koncepce globálního řízení světa.
Tím by padla i šílená antikoncepční politika tzv.EU. Tím by se i činnost vlády USA mohla zaměřit na vnitřní záležitosti uvnitř USA a s minimálními náklady změnit své koncepce řízení na mírovém základě bez omezení, které jim do cesty klade sparchantělá OSN/UN/ a spolek Sluhů Smrtihlava.
Hranice jsou dobré. To platí pro systémová řešení čehokoliv. Anti-systémová anti-civilizační atd. žádná řešení neposkytují. Jenom chaos a války a destrukci. To je to, co svět lidí ze světa lidí a Země jako celek nepotřebuje.

Nashledanou v lepším světě. (J.Werich)

368953

09.01.2019 09:03

Před padesáti lety britský poslanec varoval. Měl pravdu

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. I tento i všechny podobné články je možné okomentovat, že civilizačním výdobytkem ve vztahu k poznání reality světa je uznávání hranic mezi systémy přírodními a technickými, mezi lidmi a lidmi a mezi lidmi a zvířaty. Dobří lidé a dobří sousedé hranice mezi sebou uznávají/respektují. Zlí a nečestní lidé hranice neuznávají. Neuznávání hranic je projevem agrese. Barva pleti je zástupní "křoví" stejně jako názor, že znehodnocování/rušení hranic je výhodné pro obchodní a finanční systémy. Ti, co podpořují tyto anti-civilizační cesty globálního marasmu podpořují svůj - ale naneštestí i náš - zánik v džungli obecného marasmu. Marasmus uznává jen své bahenní hranice. Hranice jsou pro vývoj lidí a civilizace dobré.

368965

11.01.2019 10:25

Metamorfóza (přeměna)

Volání o pomoc pro svět

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Předmětný článek si dovoluji komentovat jako skryté volání o pomoc pro svět, který je až po uši ponořen ve světě nenávisti, který svou woodo-politikou vygeneroval/způsobil/zahájil jistý usměvavý Obama, svého času president USA. Svět od té doby - za výdatné podpory OSN/UN/sloužící jako služka velmocenské politiky vlády USA - zabřednul do hlubin černého světa woodo chimér a představ o výjimečném oprávnění vlády USA dělat cokoliv a kdekoliv to, co se jim zamane. A tak pod vlivem virtuálních a nevirtuálních kroků se dostal celý tzv.Západ do stavu "pod vlivem". Výsledkem tohoto woodoo zdrogovaného myšlení tzv. "vůdců" tzv.Západního světa je stav virtuálního tj. smyšleného stavu hodnot a virtuálního nesmyslného řízení "věcí věřejných". Následkem toho všeho nevirtuálního odtržení se od reality vzniknul ovšem obrovský/obří nevirtuální dluh. To, co Mr.Trump předvádí na světové scéně je pokus vymanit se ze šílenství té ďábelské usměvavé Obamovy woodoo virtuální reality....
Takže vůbec se nedivím, že tzv.Evropa se dostala na okraj pozornosti presidenta Mr.Trumpa, protože tzv.vůdcové tzv.západní Evropy jsou plně pod vlivem té Obamovy na nenávisti založené černé woodoo virtuality. Téměř celá tzv.EU se nachází ve stavu "pod vlivem". Postupy Mr.Trumpa jsou cestou k vybřednutí ze stavu marasmu hodnot a dluhů.

369015

16.01.2019 10:31

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezky den v nehezky uspořádaném světě. Nedostatek a absence idejí a vizí a nových myšlenek Anglo-Americkou soustavu řízeného Chaosu žádné zbraňové systémy nenahradí a před pádem do zapomenutí nezachrání.
I když se jejich po světovládě toužící "Minotaurus" usídlil přímo v sídle tzv.OSN/UN/ a i když se po zuby vyzbrojí čímkoliv, tak ten jejich starý přímo plesnivý scénář moci vraždících červenokabátníků a pirátů a vražedných intrik je známý a může překvapit jen Smrt, která si brouká Baladu o Novičoku... Pro život a budoucnost lidí ze Světa Lidí má jejich světovládní Svět Minotaura význam jako Zlomyslná Černá Všechno požírající Bažinová Entita ze seriálu StarTrek... Sice by mohli žít a snít jako lidé, ale jejich duševní spřízněnost se Světem Minotaura jim v tom brání. Musí přijít na to, že hranice jsou dobré.

369110

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

24

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 58 čtenářů částkou 7 113 korun, což je 24 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Zvědavec bude pár dnů bez aktualizace16.01.19 13:17 Česká republika 9

Migrant z Afghánistánu zaútočil na těhotnou ženu s nožem12.01.19 22:55 Německo 3

„Kanada“ hodlá do roku 2021 přijmout milion přistěhovalců12.01.19 15:33 Kanada 3

Čína má v ČR stavět 5G síť? 10.01.19 22:08 Česká republika 25

Muže stíhali za email ředitelce školky, kde varoval před zveřejněním fotky černé panenky10.01.19 16:59 Česká republika 7

27 tisíc podpisů pod výzvou "zastavte 5G sítě"09.01.19 16:45 Neurčeno 8

Podivná reklama na Novinkách.cz: Darujte vajíčko09.01.19 11:15 Česká republika 0

USA - sankce pro Německo?09.01.19 08:03 Německo 0

Petr Bystroň z AfD popisuje situaci v dnešním Německu08.01.19 21:12 Německo 2

Lepšolidé a sluničkáři přizabili předáka AfD08.01.19 11:00 Německo 7

V USA můžete být kdykoliv bezdůvodně spoután a uvězněn06.01.19 14:11 USA 3

Sorosjugend tvrdí, že ruský zákon zakazující propagaci buzen škodí dětem06.01.19 13:24 Neurčeno 3

Společně k rozmanitosti: pátá kolona nezahálí02.01.19 20:30 Česká republika 4

Dvojí metr už nemůže být zřetelnější02.01.19 10:54 Evropská unie 4

Silvestr po anglicku: Muž šel na kolemjdoucí s nožem, měl přitom vykřikovat cosi o velikosti Alláha01.01.19 14:02 Británie 3

Imigranti chodili po německém městě a z legrace mlátili a kopali lidi01.01.19 13:59 Německo 11

Česká televize opět v dětském vysílání propagovala pozitiva islámu01.01.19 13:51 Česká republika 2

Nový rok ve Francii: stovky spálených automobilů, střelba, hořící kontejnery, slzný plyn, zatčení01.01.19 13:31 Francie 0

Velmi trefné shrnutí současné situace v ČR31.12.18 20:11 Česká republika 1

Zadlužení Afriky cizím investorům: Po Srí Lance hrozí i Keni, že odevzdá svůj přístav Číně 31.12.18 19:00 Kena 2

Měnové kurzy

USD
22,58 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,25 Kč
Kanadský dolar
16,93 Kč
Australský dolar
16,10 Kč
Švýcarský frank
22,64 Kč
100 japonských jenů
20,65 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
8,06 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
33,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 971,83 Kč
1 unce stříbra
345,83 Kč
Bitcoin
81 118,41 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2019 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?