Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 29 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, gld bug, Sugar, vousy13.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.05.2012 22:42

Cena zlata a válka o ní

RE: Poptavka po zlate vyplyva

gld bug 84.?.?.?

Za 3 roky se dalo "prodelat" cca 100 procent na zlatu a 150 procent na stribru.

268143

25.02.2016 15:59

Dekódování americké Říše chaosu

RE: Inteligence na ústupu

84.?.?.?

Díky. Vzdělával jsem se. Ztratil jsem přes hodinu času sledováním přednášky V. Pjakina. Viz http://pravdive.eu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=155

Je mi líto, ale musím konstatovat, že jeho vysvětlení podstaty GP je úplně stejné, jako náboženská dogmata, "dokazující" existenci Boha. Z jeho "přednášky" plyne, že GP je neviditelný, nepolapitelný, nezobrazitelný a rozhodně nemá žádné jméno. Tedy jméno nějakého konkrétního člověka. GP, stejně jako Bůh, za sebou nezanechává žádné stopy. Nenajdeme žádný dokument, žádné jeho direktivy, které by jakkoli potvrzovaly jeho existenci. Nenajdeme ani žádné trosky, žádné mrtvé či zraněné lidi, které by měl na svědomí.

Závěr? Nemá-li libovolný objekt žádnou podobu, nelze jej spojit s žádným jménem, nezanechává žádné (konkrétní) stopy své činnosti, jde o objekt čistě imaginární. Tedy vymyšlený.

Jeho účel? Je jednoduchý. Pan Pjakin si na něm založil svou existenci. Honoráře za přednášky a publikace o GP jsou jistě slušné. Stejně, jako obětiny, které nosili prostí lidé na oltář (čtěte k rukám kněží), kteří vymysleli libovolného boha. A že po dobu lidských dějin jich bylo vymyšleno požehnaně. GP je jen dalším z nich. Je mi líto.

345880

26.02.2016 16:21

Dekódování americké Říše chaosu

RE: Inteligence na ústupu

84.?.?.?

> jejich působení je viditelné a hmatatelné

Opravdu? Tak prosím o nějaký konkrétní příklad působení GP. Jsem opravdu zvědav. Tedy hlavně na to, jakým způsobem dokážete, že uvedený jev (či věc) má na svědomí právě GP.

Podobné chiméry, jako GP, provázejí lidstvo celou jeho historií. Proč? Protože naprostá většina lidí patří mezi průměrné či neschopné. Těmto lidem ovšem chybí i schopnost ROZPOZNAT SVOU NESCHOPNOST. Oni prostě nevěří, že si za svou bídu, nízký společenský statut, neúspěch, ... mohou sami. Vidí úspěchy malé skupinky schopných. A hledají příčinu toho, proč jim samým se tak nedaří.

A máme výsledek, Za neúspěchy neschopných mohli odjakživa nepřející bohové, ďáblové, zlí duchové, hejkalové, illumináti, GP, ...

Proč to říkám?
1. Lidi nelze dlouhodobě přinutit k předepsanému chování. Viz neúspěch desatera, komunismu, nacismu, maoismu, ...
2. Nelze být odpovědným za činy druhého člověka.
3. Nelze vládnou či cokoliv řídit kolektivně. Žádné lodi nevelí kolektiv kapitánů, žádné království neřídí kolektiv králů, v žádné válce nikdy nevelel anonymní kolektiv generálů. Konečnou pravomoc rozhodnout prostě musí mít jen jeden člověk.
4. Nikdy v historii na této planetě neexistovala skupina lidí, která by dokázala dlouhodobě zaujímat zcela identické postoje a na všechno dění i jevy na světě měla shodný názor.

To je namátkou jen pár argumentů, které zcela vylučují možnost existence GP.

345915

03.06.2016 20:11

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

Sugar 84.?.?.?

Jasně chápu...

Vždyť to jsou pro vás "vyvolené" pouzí barbaři, méně než zvířata, která vyznávají islám a je potřeba jim pořádně ukázat, zač je toho západní demokracie:
https://www.youtube.com/watch?v=T0kcaziP-0o

A civilisti? To jsou jen nezapočitatelné položky, viďte...

Je mi z vás na [bliji]

349201

03.06.2016 20:19

„Ukrajinská hrdinka“ Naděžda Savčenko pronáší řeč v Radě

RE: prostoduchý primitivismus

Sugar 84.?.?.?

No viděl jsem už hnusnější militantní lesby než je Savčenko. [chechtot]

349202

29.06.2016 08:43

Proč Putin označil USA za „pravděpodobně jedinou světovou supervelmoc“?

RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

Sugar 84.?.?.?

To je blud. Homoušem se člověk nerodí...

350048

04.01.2018 15:03

Peklo v Edenu

RE: Autor mi přijde dosti naivní.

84.?.?.?

Opravdu byste uměl

> celkově přebudovat a převychovat obyvatelstvo ...

pane Kdesi-cosi? Myslíte přibližně tak, jako se nám (většinové křesťanské populaci) podařilo za posledních 600 let "převychovat" Cikány na našem území v pilné pracanty? Nebo jako se podařilo komunistům "převychovat" obyvatelstvo v zemích tzv. socialistického tábora k tomu, aby se jim práce stala základní životní potřebou? Nebo snad dokonce až tak, jako se daří "převychovávat" homosexuální menšinu na standardní heterosexuální jedince? [chechtot]

Vojta

361758

02.08.2018 18:24

Příliš teplý týden

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

84.?.?.?

Díky za odpověď, pane Pozorovateli. Je však z kategorie, nazývané "politická negramotnost". Je mi líto.

Proč? Protože omílá politický blud. Jaký? Vládnout (ovládat, řídit, velet, panovat, ...) nedokáže za žádných okolností žádná SKUPINA LIDÍ. Rozhodovací pravomoc a s ní spojená odpovědnost je totiž nedělitelná. Proto mi nedokážete uvést ani žádný příklad významné dějinné události, kterou řídila skupina lidí. Od starého Egypta, přes Antiku, středověk až dodnes má každá významnější událost svého jediného, všem známého vůdce (krále, velitele, náčelníka, diktátora, ...). A tato vůdčí osobnost je zároveň také hlavním autorem cíle, jehož má být dosaženo.

Tvrzení, že
> Tieto stratégie nikdy nevypracováva jediný človek. Vždy je to výsledok kompromisov ...
je nesmysl. Evoluce nás lidi totiž nutí mezi sebou soutěžit. O zdroje, sexuální partnery, moc, ... Jaký kompromis byste navrhl pro případ, kdy dva Vámi jmenovaní pánové budou současně usilovat třeba o přízeň krásné Angeliny Jolie? To by mě docela zajímalo. [mrknutí jedním okem]

Přeji pěkný den a nic ve zlém.

365554

04.08.2018 15:31

Příliš teplý týden

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

84.?.?.?

> sazponzorují ho a on už udělá špinavou práci sám

Neudělá. Aniž by někdo stanovil cíle, kterých má být dosaženo. Pro příklad pohleďme třeba na Kaddáfího. Tento pologramotný Arab měl k dispozici obrovské zdroje z výnosů prodeje libyjské ropy. Řádově stovky miliard dolarů. Co za svůj život dokázal? Co po něm zbylo? NIC. Proč? Protože cíle, které si stanovil on sám, byly totálně k ničemu. Nebo vy snad znáte někde na světě fungující tisícikilometrový tlakový vodovod, poskládaný ze sedmimetrových betonových!?! trubek? Cha, cha.

Povšimněte si, pane F&T, pod jakým titulkem diskutujeme. CÍL NADNÁRODNÍHO KAPITÁLU. Nestanovíte-li cíl a nepřesvědčíte-li o jeho užitečnosti velkou skupinu lidí, nedosáhnete naprosto ničeho. A to jak přímými, tak nepřímými metodami řízení. Bez vůdčí myšlenky to prostě nejde. Je mi líto.

Přeji chladnější dny všem.

365578

05.12.2018 18:49

Erdogan se pomstil Sorosovi

Globalizace

vousy13 84.?.?.?

"Americká nevládní organizace je praporem globalizace a všech jejích ohavných projevů."

Globalizace již probíhá tisíce let je to proces objektivní (evoluční) = koncentrace řízení lidských, ekonomických, výrobních a přírodních zdrojů na planetě Zemi pod určitým světonázorem.

368207

06.12.2018 11:29

Erdogan se pomstil Sorosovi

RE: Priznak Zido-Bolsevismu

vousy13 84.?.?.?

Žido-bolševik je nesmyslný termín, ujasněme si nejdříve, co oba pojmy znamenají, jinak budeme stále stoupat na jedny hrábě.

Židovstvo = společnost lidí vyznávající ideologii a sociální doktrínu, která je zevrubně popsána ve Starém zákoně (např. Deuteronomium 23:19, 28:12).

Bolševik = je člověk hájící práva většiny. Bolšenstvo (většina) – tento termín je v ruském jazyce tisíce let.

Spojením obou termínů v jeden bylo záměrně dosaženo, aby společnost termín bolševik vnímala na podvědomé úrovni negativně. Sociální inženýři jsou velmi schopní manipulátoři a ovládají práci s etymologií a symbolikou (např. kříž, svastika, strom života atd.).

368226

06.12.2018 19:00

Erdogan se pomstil Sorosovi

RE: Priznak Zido-Bolsevismu

vousy13 84.?.?.?

Ano cca 80 % řídících kádrů při a po revoluci představovali židé, protože měli jako jediná sociální skupina mimo šlechtu dostatečné vzdělání. Účelově byli globálním zákulisím do této pozice posazeni. I samotný Marx byl vnukem dvou vysoko postavených Rabínů.

Právě umělým spojením termínů žid a bolševismus a jeho napojením na určité dějinné procesy se zákulisí podařilo na dlouhá léta infikovat termín Bolševismus, aby u davu vyvolával na podvědomí negativní emoce. A emocemi se řídí dav.

Židovstvo je společnost sjednocená na ideologických základech, ne na rasových. Pokud bychom měli být co nejpřesnější... Národem, který primárně nese geny původních Hebrejců jsou dnešní Palestinci.

368236

10.12.2018 21:28

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

"Stalin převzal negramotnou zemi s pluhem a odevzdal jadernou velmoc."
W. Churchill

A teď k vašemu Nikolayi Tolstoyovi...
– Narodil se roku 1935 v Anglii,
– studoval vojenskou akademii v Sandhurstu a prominentní univerzitu v Dublinu,
– byl předsedou Ruské monarchistické ligy,
– přátelé z Oxford and Cambridge Club,
– zakládající člen spolku pro charitu Bílého hnutí v Rusku.
....
WTF?
To má být nějaký důvěryhodný zdroj? Čím nás to tady krmíte?

Zajímavé, že jako houby po dešti teď na obrazovkách novodobého chrámu (TV) vyrostly dokumenty o Stalinovi z dílen GB, FR, DE. Nějak se chalpci z tajných služeb nemůžou Stalina zbavit ani po 60ti letech. [chechtot]

"Na můj hrob naháží hromadu špíny, no vítr historie ji nemilosrdně rozpráší!"
J.V. Stalin

368337

11.12.2018 10:44

Komu slouží BIS?

RE: Gratuluji k procitnutí

vousy13 84.?.?.?

Před 89 Zeman pracoval již řadu let jako prognostik, ovšem se jeho zaměstnavatelé jmenovali Sportpropag a Agrodat. V těchto společnostech byl členem týmů s názvem "Oddělení komplexního modelování", což jsou reálně prognostické ústavy zabývající se prognózou (tendencemi) budoucího vývoje v dané oblasti.

368346

11.12.2018 10:54

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Pokud je někdo předsedou "Ruské monarchistické společnosti". Zákonitě NIKDY nebude nezaujatě hodnotit Stalinovu politiku. Co na tom nechápete?

368347

11.12.2018 11:21

Komu slouží BIS?

RE: .....

vousy13 84.?.?.?

To je úplně druhořadé...

Proč by měla Česká republika platit někomu více za zdroj, co je dražší a není 100% kompatibilní oproti levnějšímu 100% kompatibilnímu zdroji? Jsme snad idioti?

Existuje jen jediné vysvětlení. Nejsme svobodným politickým subjektem, pro rozhodování v dané otázce. Páníček zpoza oceánu nás nutí dělat nesmyslné kroky.

368351

11.12.2018 11:34

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Detto:
Jo ty miliony stromů napadených kůrovcem za Zemana...
Jo ty statisíce lidí v exekuci za Babiše...

Měl byste raději více myslet procesně. Skákání po nelogických cílových stavech, jak nás učili na ZŠ v dějepise, není zrovna vizitkou chápání. [mrknutí jedním okem]

368353

11.12.2018 16:36

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Stalin to, Stalin tam, všechno Stalin... [oči v sloup] S kůrovcem jsem to záměrně přehnal, protože tvoje tunelové vidění dle dějepisu ZŠ je opravdu k pláči.

Po-lopatě pro méně chápající, odkojené systémem kódující pedagogiky bez procesního myšlení. Měl jsem za to, že jsme se zde již oprostili od slepé víry kultům osobnosti, které nám jako vábničku někdo připraví, aby davu tvořil názor.

Myslíš, že Stalin rozhodoval plně autokraticky, tak jak to podáváš? Kdo byl tvůrce gulagů a rozhodoval o drtivé vlně čistek nám je doufám jasné. Kádrové výtahy probíhaly takto: BUND → ČEKA → NKVD. Právě ti tvrdě účtovali s konkurencí v gulazích. Od revoluce 1917 do roku 1939 hořela tuhá občanská vojna v mládém SSSR mezi několika frakcemi: Bílé hnutí, Trockisté, Bolševici, Menševici atd.

Stalin nebyl v době čistek neomezený vládce, byl právě ten, který se snažil čistky tlumit a od řízení se snažil postupně odstraňovat psychopaty jako Chruščov, Jagoda, Ježov... Až na místo šéfa NKVD v roce 1938 Stalin povolal špičkového managera L.P. Beriju, aby proces likvidace nevinných lidí utlumil. A tak se celý systém koncentračních táborů otočil proti jejich vlastním tvůrcům. Až někdy v roce 1939 můžeme říci, že Stalin a jeho lidé byli hlavní vedoucí politickou silou.

Vysvětlete mi, jak by mohli Bolševici připravit SSSR na nějvětší válku 20. století a tu vyhrát, když by vraždili desítky milionů lidí?

"Historie není věda,
historie je v davově-elitárních společnostech
efektivním nástrojem řízení."

368365

12.12.2018 11:35

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Chápu, vaše podvědomí se brání. Každá logická informace, která neodpovídá vědomostem ve vaší hlavě je jako jed. [chechtot]

368390

12.12.2018 12:06

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Rudolfe, Rudolfe...

Vidím, že na to musíme jít dialekticky, protože dějiny té doby, opravdu nebudu vypisovat, na to nemám náladu ani čas.

Tedy "trigger points" k otázce, jak Bolševici "nepřipravili" SSSR:

1. Jaké zdroje a od jaké doby začali Bolševici SSSR připravovat na válku v porovnání s Německem?
2. Jak je možné, že při operaci Barbarossa bylo námořnictvo SSSR v plné bojové pohotovosti a vojska Západního frontu byla naprosto nepřipravená a jejich velitel D.G. Pavlov byl několik dní nezvěstný?
3. Jak bylo možné formovat obrovskou vítěznou operaci Bagration a dojít až do Berlína?

A jako třešniku pro přemýšlející:
Proč Hitler (Shekel-Gruber) napadl SSSR, když sám ve svých pamětech toto považoval za největší chybu Napoleona a i generalita Wehrmachtu byla proti otevření Východní fronty? Přesto tak učinil...

368391

12.12.2018 15:24

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Bojíš se reagovat a tak se tvá odpověď zvrhává k útokům na oponenta? Tím myslíš, že získáš nějakou diskuzní výhodu? Vítej v parlamentu ČR. [chechtot]

Právě 2. otázka by tě dovedla po studiu k závěrům, proč byly tak obrovské ztráty v Rudé armádě. Je třeba zkoumat procesy kolem Pavlova a Žukova, kteří byli zrádci SSSR. Ale to by si musel poctivě studovat a nejen mlátit prázdnou slámu chruščovovsko-trockistické propagandy, kterou nás elity již 65 let krmí.

Nebýt Stalina a Beriji, ze SSSR by byla surovinová kolonie EU v.1 a Böhmen und Mähren by byl další spolkovou zemí – bez Českého národa.

BTW...
Momentálně byla vydána kniha od Starikova v češtině "Kdo přinutil Hitlera napadnout Stalina". Dle jeho starších článků by to mohlo vnést trochu světla do prolhané historie.

368400

13.12.2018 10:52

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Ztráty byly obrovské, nepopírám...

Ty desítky milionů mrtvých hozených na Stalina jsou ale čistá lež právě trockistické sebranky, která se po zabití Stalina v roce 1953 chopila moci. A následně rehabilitovala např. D.G. Pavlova, který byl popraven za vlastizradu, že opustil frontu a vojska v počátku války byla bez velení.

Kdyby jsi to opravdu studoval, pochopil by si, že v RA proběhla zrada generality, která hodlala SSSR prodat Německu. Jinak by nikdy Wehrmacht nemohl projít takto obrovským územím jak nůž máslem, když porovnáme síly na obou stranách konfliktu. Nicméně i demografické statistiky SSSR mluví o úplně jiných ztrátách.

Ale dár klidně žer ty nesmysly o nadpřirozené výjimečnosti Německé armády a neomezené moci diktátora Stalina, který osobně může za min. 100 milionů mrtvých.

Nu což nejen Stalin, ale i dnešní "krvavý diktátor" Asad je dnes takto prezentován:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10997918455-mi...

368426

13.12.2018 19:15

Francouzská lekce

RE: Kapitalismus byl zajímavý,

vousy13 84.?.?.?

Za tento výplod tě v SorosJugend a HavelLiberast zrovna nepochválí, musíš manipulovat více rafinovaňeji, jinak ti to nikdo nesežere... [chechtot]

"Opravdu? A čím to, že se na rozdíl od roku 1989 dožíváme v ČR o téměř deset let více, než za toho skvostného socialismu, plného sociálních jistot? "
– Říká ti něco sociální dynamika a nízkofrekvenční procesy?

"A čím to, že dnes žije v ČR více jak tři čtvrtiny rodin ve vlastních domech a bytech, zatímco za onoho skvostného socialismu se nás většina tísnila v pronajatých panelových králíkárnách?"
– Většina bydlení je právě v těch králíkárnách od zlých socialistů, ty ostatní nemovitosti z drtivé části zatím patří lichvářské nadnárodní mafii.

"A kam se poděla všechna ta skvělá socialistická Embéčka, Trabanty, Žigulíky, Moskviče, Wartburky, ...? Čím to, že si dnes lidé pořizují ty ošklivé kapitalistické Oktávie, Mercedesy, BMW, Mazdy, ... ?"
– A to je jako vrchol kvalitního života společnosti, vzít si fáro z Reichu na splátky? Ovšem socialistický průmysl opravdu zaostával za státy západu, to bez debat.

"A jak je možné, že my, zchudlí obyvatelé "vytunelované" ČR, létáme na zahraniční dovolené nejméně 10x častěji, než za onoho "skvělého" socialismu?"
– Tak začni platit dluh, který jsme nasekali a činí 170 000 Kč na osobu a nepodíváte se s rodinou ani na Šumavu.

"A že jsme přišli o jistotu, bručet jako odpůrci socialismu v kriminále a nebo být alespoň vyhozeni ze studií či z práce? A pak jako vysokoškolák dostat skvělou práci umývače výkladců nebo topiče v uhelné kotelně? Děkuji, o takové jistoty nestojím."
– To byla největší chyba bývalého režimu, zakázaná pluralita názorů a to mu srazilo vaz. No jistot bylo 100% více než dnes, kdy můžeš během jednoho dne padnout až na dno a nevíš ani, odkud rána přijde.

368452

14.12.2018 10:22

Francouzská lekce

RE: Blabol o

vousy13 84.?.?.?

Opět si prokázal, že víš naprostý kulový. [oči v sloup]
Kapitalismus bude odepsán, ortel nadnárodními elitami byl již učiněn:
https://www.clubofrome.org/report/come-on/

368472

14.12.2018 11:49

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Znovu pro méně chápající...
1. Stalin nebyl neomezený šéf! Probíhal v SSSR boj několika frakcí.
2. Hlavní čistky v gulazích mají na svědomí BUND → ČEKA → NKVD.
2. V RA probíhala zrada trockistické generality přes klany Žukova, Pavlova.

Jsme opět u toho...
Je to to samé, jako bys napsal, že jednoznačně miliony mrtvých stromů od kůrovce jdou za Zemanem (Babišem), protože není dobrý šéf a neumí si vybrat lidi. V tvém případě se jedná o absolutní nepochopení politiky.

Naivita je u dětí roztomilá. U dospělého Člověka nemá místo.
Je na čase dospět...

368478

15.12.2018 08:36

Veľvyslanec USA Adam Sterling na branno-bezpečnostnom výbore NR SR rozdával príkazy slovenským poslancom

RE: Nadrizeny vydal rozkazy svym podrizenym

vousy13 84.?.?.?

Dle velikosti našeho státu budeme VŽDY jen dílčím prvkem nějakého impéria.

Není na místě, abychom šli do tvrdého střetu s neocony. Nebo chcete, aby se nám tu na vánočních trzích odpálil nějaký "muslimský" terorista?

Nejsme v pozici, abychom si mohli rozhodovat o vlastní politice a dle chápání populace dlouho nebudeme.

Dost bylo revolucí! Klidná evoluce je naším cílem.
V.V. Putin

368508

15.12.2018 10:36

Jak se připravit na stěhování národů

RE: Tohle je, podle mého názoru, pointa

vousy13 84.?.?.?

K tomu dodám...

Nikdo z Angličanů, Němců, Francouzů, Italů, Belgičanů a dalších koloniálních států se nemůže divit, že stovky let genocidovaní Afričané okamžitě jak jim byla dána "někým" možnost, se rozjeli do Evropy.

https://www.youtube.com/watch?v=Erv3tfGp0cQ

Děkujme našim předkům, že náš národ je v porovnání se západem defakto oprostěn od jařma otrokářství, neboť:

Pojďte ke slovu rovnému pro nás i pro vás
a že si nebudeme brát jeden druhého za pána místo Boha!
Nechť stane se z vás společnost, jež bude vyzývat k dobrému,
přikazovat vhodné a potlačovat zavrženíhodné.
A takoví budou blaženi.

368511

16.12.2018 10:09

Veľvyslanec USA Adam Sterling na branno-bezpečnostnom výbore NR SR rozdával príkazy slovenským poslancom

RE: Nadrizeny vydal rozkazy svym podrizenym

vousy13 84.?.?.?

To jsme se špatně pochopili...

Získávání naší suverenity musí být klidné, víceméně pro zahraniční kolonizátory nepozorovatelné. Podobně jako to dělá Trump např. v otázce Ruska, který jakoby hraje na obě strany.

V klíčových otázkách musí politici informačně vybudit dav, aby stál na správné straně národních zájmů. A tak by měl politik využívat ty média, která jsou pronárodní, ty jsou bohužel v menšině. A tak i Zeman vystupuje na Barrandově místo neoconské protinárodní ČT.

Ideálně:
Řídící proces by měl vypadat tak, že samotný dav si jej vynutil. Jinak politik bude okamžitě hlídacími psy démonkracie odstaven jako Nečas a jeho Arabela.

368530

17.12.2018 12:32

Jak se připravit na stěhování národů

RE: Další opatření.

84.?.?.?

Petře Petře...
Přeji ti, aby ses dostal do situace, kdy sociální dávky budeš k přežití potřebovat. Pak ti spadne egoistický hřebínek z tvé hlavy "nadčlověka".

368547

Káva pro Zvědavce

45

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 89 čtenářů částkou 13 562 korun, což je 45 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Další buzerace EU: návrh na automatické omezení rychlosti19.02.19 15:10 Evropská unie 3

Uznali jsme Kosovo, jeho dluh však vymáháme po Srbsku. Nechutné19.02.19 12:41 Srbsko 0

Ministr Petříček chce tady syrské "sirotky"19.02.19 12:36 Česká republika 1

Takový normální víkend v Německu18.02.19 10:04 Německo 1

US základny versus ruské základny - 800 : 916.02.19 15:11 Neurčeno 5

Austrálie vyměkla. Umožní okupantům přístup do australských nemocnic16.02.19 10:47 Austrálie 2

Spalničky v Evropě? Může za to Putin!16.02.19 10:30 Evropská unie 4

Jan Šojdr-lichvářské aktivity synka české europoslankyně za KDU-ČSL Michaely Šojdrové z Kroměříže14.02.19 20:18 Česká republika 4

“Je alarmujúce, že Orbán chce, aby sa v Maďarsku rodilo viac detí!” Švédska ministerka kritizuje Orbánovu politiku podpory rodiny14.02.19 20:04 Švédsko 7

Kolik dávají Američané na vojenství?13.02.19 23:53 USA 4

Vrchol pokrytectví: Lokajské státy vyzývají Moskvu, aby dodržovala smlouvu INF13.02.19 23:13 Neurčeno 1

Fanatičku Šojdrovou nic nezastaví: má seznam "sirotků"12.02.19 18:27 Česká republika 8

Proč už roky mlčí kritici elektrosmogu?12.02.19 18:12 Česká republika 5

Metnar: Nemáme žádné vlastní názory, uděláme to, co udělá USA09.02.19 11:29 Česká republika 4

Technická poznámka: Zvědavec a https08.02.19 13:26 Česká republika 9

Muslimové v ČR vystrkují růžky07.02.19 22:03 Česká republika 2

Zeman pozval prozatímního venezuelského prezidenta Guaidóa do Česka07.02.19 09:59 Česká republika 16

Němci vybídli Rusko umístit nové rakety za Ural k záchraně INF!05.02.19 21:35 Německo 6

Českem zní v jednom chóru: očkovat! očkovat! očkovat!04.02.19 17:12 Česká republika 30

Vláda uznala Guaidóa jako prezidenta Venezuely. Lokajství a ohnuté hřbety, kam se podíváš04.02.19 15:49 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,63 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,15 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
22,60 Kč
100 japonských jenů
20,42 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
8,09 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
34,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
30 401,29 Kč
1 unce stříbra
362,86 Kč
Bitcoin
88 371,25 Kč

Poslední aktualizace: 20.2.2019 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?