Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.09.2017 14:31

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: Svět již je v prdeli.

78.?.?.?

Mírně bych oponoval Vašemu tvrzení, že" demokratičtí občané jsou otroci". Je to daleko horší. Otroctví již totiž dávno skončilo, a dle například továrníka Engelse sponzorujícího pana Marxe, který napsal Kapitál, poslední otroci měli před několika stoletími možnost, odejít z plantáží, a psotavit se místo toho do továrny k pásu. Mnozí z těch svéprávnějších se oběsilo se slovy "Dobře již bylo". Z otroků, za které měl otrokář odpovědnost, protože tvořili jeho majetek, se stala tímto procesem znenadání takzvaná námezdná pracovní síla, nazývaná dnes
"lidský zdroj", v podstatě bezcenná zdegenerovaná masa nevolníků, shánějcí žrádlo a bydlení, použitelná například k výrobě, která se v případě vyčerpání nebo znehodnocení vyhodí, a nahradí jinou. Pozoruji li dnes námezdnou pracovní sílu, neboli "lidské zdroje", vidím, jak jednak usiluje všemi svými dostupnými prostředky, stát se v továrně či korporaci otrokem, a pakliže se jí to náhodou podaří, je na svůj v podsatě otrocký stav, který je však ve skutečnosti podstatně níž než za otroctví, ještě náležitě hrdá.

Podíváme li se dnes pozorněji třebaa na ústavu po roce 1989, jedna z prvních ale zásadních změn hned po zřízení a následném okamžitém utajení takzvaných Z-fondů, což byl snad první rozkaz tehdejšího ministra vnitra Sachra, byl změněn dovětek, že "vše ve státě je majetkem lidu", na "vše i lid, je majetek státu". Z toho třeba teoreticky vyplývá, že v případě insolvence může zadlužený stát platit svým věřitelům například svými otroky /"demokratickými občany"/ , či dokonce orgány svých otroků /"demokratických občanů"/ , vhodnými na transplantace, jejich soukromým majetkem, a podobně.

[velký smích]

360224

28.09.2017 14:54

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: Afrika 1914

78.?.?.?

Sledujeme li, jak se prakticky vyvíjely americké elity, zjistíme, že pradědek byl zločinec či pirát, dědek otrokář či obchodník z kořalkou, otec již všeobecně zavedený kapitalista, a synáček soudce, a podobně. Je nebezpečné zkoušet to sledovat třeba podobně v Tzechbabwe, protože přecházíme od konfidentů rakouskouherské tajné policie přes konfidenty tajné policie první republiky, konfidenty gestapa, přes konficenty StB až po konfidenty BIS a podobně. Který nynější český třeba soudce tu dnes není "bývalý" komunista nebo potomek komunisty ?

[velký smích]

360226

30.09.2017 17:39

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: Svět již je v prdeli.

78.?.?.?

Skutečně nevím, cevím co studovat na policejní psychologii, která má pouze tři základní principy:

- Občan jako občan, drban jako drban.

- Co je tvoje to je moje, a co je moje na to mi nesahej.

- Máš li bajonet, použij ho jako první.

[velký smích]

360247

03.10.2017 19:39

Co ti říká vlast?

RE: Vlast je mrtvá.

78.?.?.?

Co podvodem začalo, podvodem i pomalu končí. Je to přesně podle knihy "Iideály humanitní" od profesora Masaříka. Člověk by ani neřekl, jak rychle uplyne druhá třicetiletá válka. Pokud člověk dobře nepozná minulost, opakuje svoje omyly i v budoucnosti. Tento fakt je ale samozřejmě vynikající byznys, i když u toho padne hodně lidí. Prachy však skoro nikomu nesmrdí...[velký smích]

360280

04.10.2017 11:26

Lithium - vláda schválila krádež století

Volby dalších zlodějů užitečnými idioty..

78.?.?.?

Když nastane možnost, volbami něco změnit, dopadne to jako v Katalánsku...[velký smích]

360291

05.10.2017 13:30

Co ti říká vlast?

Beznadej...

78.?.?.?

System by mel lepe testovat, koho vzdelavat a koho ne. Treba na takove policejni akademii ved v udoli dutych hlav v Praglu se prej z beznadeje uchlastavaji prednasejici po nekolika letech když porád vidi před sebou ten ksindl, ktery maji ucit..

[velký smích]

360326

07.10.2017 13:40

Biopaliva a bioblázni

Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

78.?.?.?

Kdyby se dalo svítit, topit, točit motory a bombardovat největší silou na Zeměkouli, to jest lidskou blbostí, tak by se jaderná energie okamžitě stala a následně již napořád zůstala jen zajímavou a naprosto bezpečnou technickou hračkou.

[velký smích]

360377

08.10.2017 16:33

Biopaliva a bioblázni

RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

78.?.?.?

Měl jsem konkrétně na mysli, vhodně transformovat nevídanou energii blbců, která je jednak internacionální, a obyčejně funguje jen destrukčně na něco konstruktivního, případně energii blbce použít jako trhavinu a podobně. Připadalo by mi nehospodárné, nechat třeba blbce točit klikou elektrického dynama, i když by to vypadalo jako nejjistější. Obsah energie blbce se totiž poměrně snadno dá fyzikálně přepočítat na Jouly, případně ještě snadněji na kT trinitrotoluenu podobně jako u jaderných bomb. Stavět pyramidu či zvolit černocha americkým prezidentem bych považoval jen za prostou demonstraci moci jistého etnika, předcházejícího semity, přičemž ten druhý způsob se mi zdá sice časově omezenější, ale zato daleko lepší již vyloženě pouze semitský vtip. Je zajímavé zvláště dnes úporné od dávných dob přetrvávající soupeření mezi potomky egypských faraonů a židovstvem. Energetické komplexy pyramid, volná energie, či teslovy pozdější pokusy mi osobně připadají jen jako naprostá fantasmagorie, z níž nikdo kromě podvodníků nedostal ještě ani korunu reálného zisku. Tesla vrcholil vynálezem třífázového proudu, VF proudů, a narazil se svými nešťastnými jiskřišti jako spínacími prvky /stejně jako Edison/ na barieru tehdejší neznalosti například elektronky jako spínače, zesilovače či oscilátoru, čímž se oba definitivně zastavili, tragikomicky docela nedaleko od cíle. Nevěřím tomu, že kdyby skutečně existovaly Vámi zmiňované zázračné zdroje energie, že by je neobjevilo i mnoho dalších lidí, případně je neprotlačilo do praxe. Zkuste informace o HE3DA, a podobně. Technický vývoj nejde zastavit tak, že se vynálezce odstraní, a informace utají. Možná kdysi dávno, dnes už nikoli.... .

[velký smích]

360400

12.10.2017 10:34

Google nebo Ústřední Politbyro?

Komu hrabe.

78.?.?.?

Za nejdokonalejší článek na nekorektním blogu dochtora Kubáče považuji nedávný článek "Co s lidmi, kterým hrabe". Je to zřejmě jeho, v afektu vytvořený psychologický autoportrét který předstihuje i profesionální diagnozu jedince pomocí nejen MKN-10, ale i amerického DSM / Diagnostický statistický manuál mentálních poruch /.

360478

13.10.2017 11:16

Google nebo Ústřední Politbyro?

RE: Vidím dobře ?

78.?.?.?

Z Vašeho článku vidím, že máte plně nabito na to, odborně pohovořit před zřejmě početným čtenářským forem o genialitě výšezmiňovaného dochtora Kubáče. Měl byste se tedy ujmout příležitosti, a učinit tak..

[velký smích]

360484

16.10.2017 13:01

Reportér al-Džazíry se infiltroval do proizraelské lobby ve Washingtonu

RE: Zajímavý článek

78.?.?.?

Na příští Nobelovu cenu budou jistě navrženi Vědci, kteří právě zjistili, že 1 + 1 = 2, a nyní zkoumají, jestli náhodou také 2 + 2 nejsou čtyři, což by podstatně změnilo běh Světa na minimálně další století...

[velký smích]

360513

23.10.2017 13:57

Nééé. ANO nééé!

Světlo na konci tunelu.

78.?.?.?

Světlo na konci tunelu bylo z úsporných důvodů vypnuto.

[velký smích]

360597

V devadesárých letech minulého století jistý indžinýr Zeman z prognostického ústavu UVKSČ na veřejných sdělovacích prostředcích tvrdil po "sametovém převratu KGB v čechách", že třetina českého národa jsou debilové / diagnoza /, a každý sedmý je alkoholik nebo jinak psychicky postižen, a varoval před poskytnutí moci ve státě takovému v podstatě duševně nemocnému ksindlu . To se ještě psychiatrie tehdy jmenovaly psychiatrie, v nich hospitalizovaní pacienti psychopati nebo prostě blázni. Od dob "převratu" uteklo už víc než čtvrt století, jistý indžinýr Zeman z prognostického ústavu KSČ se stal prezidentem, a psychiatrie se dnes již dávno nejmenují pr sychiatrie, ale Ústavy duševního zdraví národa. Odborníci z těchto ústavů dnes veřejně připouštějí, že v české společnosti se pohybuje volně 70 - 80 procent hospitalizovatelných psychopatů, protože v Ústavech duševního zdraví národa na ně není potřebné místo ani perzonál. Ani psychopata dnes již nemůžeme jen tak nazvat psychopatem, protože zejména, když je to na něm v některé jeho vysoké politické nebo veřejné či jiné vedoucí či řídící funkci na první pohled vidět, protože by se mohl právem cítit diskriminován.

Demokracie se v čechách dostala do slepé uličky, protože menšina ještě zbylých normálních lidí by měla vlastně podle demokratických proincipů respektovat většinu psychopatů. Být psychopatem je dnes tedy normální, a zbylí kdysi označovaní normální, se zřejmě začnou brzy hospitalizovat v ústavech duševního zdraví národa, protože jako menšina se tam na snadněji vejdou. Daleko horší než psychopati veřejně známí, a viditelní každý den jsou ale dnes mzi námi již pomalu vymírající dvě generace privatizačních zlodějů, které uvádějí k moci ve státě své potomky, a určují je jako dědice svých nakradených majetků . Je absurdní, že tito potomci budou mít samozřejmě své zděděné nakradené peníze již naprosto legálně.

Vedení společnosti pomocí například zločinci nastrčených poslušných a zkorumpovaných loutek, které si v podstatě nesvéprávná většina "demokraticky" buď zvolí, a nebo tan jsou dosazeny zvrchu tiše bez jakékoli volby nějakým nenápadným zákonem, jsou již dávno popsány v literatuře. Je zajímavé, jak se zločinci většinou ještě z dob takzvaného "socializmu" ohánějí třeba mandátem, který dostali ve volbách "od lidu". .........pokračování...

360677

...pokračování...

Chápu třeba jistého více než sedumdesátiletého dochtora který se ve sdělovacích médiích objevuje ještě občas na atypicky fialových snímcích, že když "zprivatizoval", /protože on nekradl !!/, uchýlil se na venkov, kde dožívá v relativním blahobytu, a čekaje na infarkt, se reprezentuje svou o dvě generace mladší manželkou ve vaně , a svým vesnickým snobstvím a gurmánstvím, které dokonce popisuje ve svých románech. Je však zajímavé sledovat karieru "lidem přímo zvoleného" našeho bývalého nejvyššího prognostika UVKSČ. Pokud by měl být teoreticky každý volič svéprávný a nezávislý, což dnes veřejně vyvracejí i odborníci z ústavů duševního zdraví národa, dalo by se říci, že byl vlastně zvolen do své funkce psychopaty, a když ano, bylo to skutečně legální ?

[velký smích]

360678

27.10.2017 16:38

Strach z Babiše

Co je tvoje, to je moje. A co je moje, na to mi nešahej...

78.?.?.?

Domnívám se, že soudruh referent Babiš v česku akorát z vlastní iniciativy může nechal nabílit přední strany kulis potěmkinovy vesnice jménem Tzechbabwe. Vždy jsem se divil, proč ho někteří naivkové považují za vůdce. Není to ani místodržící, je to pouhý dosazený šafář česka. Spravuje cizí majetek, a dostává za to bakšiš. Dostává příkazy, a plní je. Kdyby je neplnil, tak by tu už dávno nebyl. Stejně absurdní mi připadá, když se pracující dobytek začne starat o takové věci, jako je "snižování státního dluhu". Pracující mají pracovat, odpočívat po práci u televize, přiměřeně se množit na vlastní účet, a po příchodu do penze co nejrychleji zdechnout. Co je občanů, to patří státu, jako centru organizovaného zločinu v místě. A co je státu, na to občan nemá ani pomyslet...[velký smích]

360765

27.10.2017 17:50

Strach z Babiše

Všeci kradnů, iba Agrofert čerpa.

78.?.?.?

Slovensko si neprodleným přesunem Andreje do česka splnilo svou pomstu za svůj Pearl Harbor /sestřelení Štefánika /. Píšu to jen jako vysloužilý pracující dobytek, který už měl dávno exnout. Čeští důchodci jsou jako somálské děti. Nejedná se o život, jedná se o holé přežití . Musíme si dávat bacha, aby na nás neklekli.... [velký smích]

360768

31.10.2017 12:15

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

Úspěšně realizovat měnovou reformu 1 : 20 sametovou revolucí KGB v čechách ...

78.?.?.?

Jistý nosatý původně rotný z Moravy, dnes jistě miliardář, figurující kdysi ve vysoké politice, vykřikl jednou do omylem zapnutých mikrofonů na jednom politickém předvolebním mítingu v Praze na dotaz jeho voliče v zákulisí podia:

Člověče, vy jste úplný idiot. Když řeknem lidem, co skutečně chystáme po volbách, tak nás nikdo nezvolí !!!

Mikrofony byly potom s jistým prodlením vypnuty, a od té doby je na ně vždy montováno rudé signalizační světýlko, viditelné odkudkoli z okolí, že jsou zapnuty...
[velký smích]

360814

09.11.2017 19:02

Máme se obávat faktického řízení státu?

Zametání schodů je nutno odshora:

78.?.?.?

Krade málo, useknout ruku. Krade hodně useknout hlavu...

360970

17.11.2017 15:50

Od supervelmoci k nekompetenci

RE: Úpadek je opravdu značný

78.?.?.?

Třicet let za opicema je opravdu nejpodstatnější výhoda čtyřiceti let československého socializmu, která se ale za další čtvrtstoletí takzvané sametové revoluce v čechách KGB prohloubila natolik, že dnes "naše" "západoevropská" sovětská svazová republika "česko" patří navíc mezi rozvojové země světa. [velký smích]

361075

17.11.2017 17:43

Od supervelmoci k nekompetenci

RE: Úpadek je opravdu značný

78.?.?.?

Třiceti lety za opicemi jsem myslel stupeň oběcné degenerace. Arogantní ksichty veksláků u Tuzexu , které se kdysi dělily s policajtama, jinak tam nemohli být, a kteří to tu dnes všechno vlastní, a policie jim leze do zadku. Čéšskaja amérika, nejzápadnější rozvojová republika sovětského svazu...[velký smích]

361078

18.11.2017 10:14

Od supervelmoci k nekompetenci

RE: Úpadek je opravdu značný

78.?.?.?

Když byl v 1989 na vnitru Sachr, a v předpokoji mu seděl generál Lorenc, tak Sachrovi všichni říkali Lorencův moskevský telefoní záznamník, protože vždycky přišel telefonem z Moskvy rozkaz, Sachr vstal od stolu, otevřel dvéře kanclu, a Lorencovi ho vyřídil...
Sametový puč KGB v čechách bylo zajímavé divadýlko, pokud bereme nejlepší židovský vtip za posledních 200 let zvolení černocha americkým prezidentem, tak první nejlepší židovský vtip ve střední Evropě bylo vytvoření nové sovětské svazové republiky "cesko" a její legální obsazení čtvrtmilionem sovětských vojáků v civilu. Vždy jsem musel řvát smíchy, když jsem viděl soudruha Kocába, "jak vyhání sovětské vojáky", kterých tady bylo kdysi asi 80 000, samozřejmě umístěných za plotem v kasárnách, a v protisměru se sem hrne mladá vojensky vycvičená ruská mafie s kapsami plnými peněz, a skupuje vše od komunistů za babku. Říká se, že vyhodnocení ekonomického experimentu pro střední Evropu, kde se zkoumalo, jak je možno utáhnout šrouby režimu, aby ještě nevznikla revoluce, a vykrást na kost tzv. " socialistické státy", předčila očekávání jeho zřizovatelů. Když jsem včera letmo nahlédl na internet, musel jsem se tomu smát, abych neblil. 17.listopad je za námi, a tak gojové zase vytáhněte šrajtofle, a hurá na nadcházející židovské Vánoce...
Divné je mi jen to, že se zaprášená kamená palice soudruha Flašky válí někde ve wošyngtónské knihovně, a není umístěna na čestném místě v Leninově mauzoleu na Rudém náměstí v Moskvě, kam by podle mého názoru logicky patřila. Možná že jen američané nechtějí připustit, že z nich prostě ve střední Evropě tenkrát bez jediného výstřelu udělali rusové úplné idioty..

[velký smích]

361088

18.11.2017 11:06

Od supervelmoci k nekompetenci

RE: Úpadek je opravdu značný

78.?.?.?

Jak se tak zběžně dívám do Forbesu, vidím jich tam několik, třeba jednoho zajímavýho veksláka s kopírkama. Připadá mi ale v podstatě jako hlupák, protože tam je vidět. Samozřejmě že nejzajímavější jsou ale ti, co ve Forbesu nejsou, a v podstatě nikdo o nich neví, dokud se třeba nepoložíte někde v přírodě na deku u rybníka, a okamžitě Vás vyžene ozbrojená ochranka, protože je to prej soukromej pozemek, i když nikde nejsou tabule. Pokud jste za velkou louží, nezávidím Vám, protože když se jistě podíváte kolik bere Váš šéf, / pokud se samozřejmě můžete podívat /, nezbývá než se pak občas podívat do česka, a spravit si náladu vyhazováním kovových pětikorun za jízdy z okýnka pouličním žebrákům.....[velký smích]

361089

18.11.2017 14:08

Od supervelmoci k nekompetenci

RE: Úpadek je opravdu značný

78.?.?.?

Teď jsem vyjel jednu v podstatě veřejnou databázi s parametry:

- Jméno.
- Věk větší než 40 let.
- Povolání.
- Přiznaný majetek větší než 500 - 1000 milionů Kč.

za minutu to vyšouplo víc než 2400 českých občanů, a klidně by to jelo dál zřejmě třeba půl hodiny.

Nejvíc mne z těch nejchudších, těsně u 500 melounů zaujal jeden příjemný bělovlasý pán v důchodovém věku, kterého často vidím v televizi v teplákách s píšťalkou v ústech. Fakturuje si dosud 600 000 Kč měsíčně...

[velký smích]

361092

22.11.2017 11:37

Jak jsem nakupoval se stylistkou

RE: A cena?

78.?.?.?

Jsem asi impertinentní, ale zdá se mi to jako odpověď jisté firmy, co nepotvrzuje ani nevyvrací a neokomentuje to, kdo je u ní zaměstnán, co v práci dělá, jestli už odešel, a kde pracuje nyní. Paní nebo spíš slečna prodává za 400 korun na hodinu trochu sebevědomí, ale obávám se, že především si chce zavést firmu, a pak se rychle a lukrativně seznámit...[velký smích]

361140

27.11.2017 12:33

Co se skrývá za roztomilou fasádou „svobody a demokracie“?

RE: Slepá víra v demokracii

78.?.?.?

Zkusil bych hledat vysvětlení v

Klimov, "Boží národ".

[velký smích]

361199

Káva pro Zvědavce

42

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 92 čtenářů částkou 12 729 korun, což je 42 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Britský architekt věští zářnou multikulturní budoucnost Praze20.09.19 21:00 Česká republika 1

A je to zpátky: Paříž a Řím tlačí na rozdělování migrantů. Neposlušné země chtějí pokutovat20.09.19 17:39 Evropská unie 3

Kanadský premiér má problém: Před 20 lety šel na karneval za Araba19.09.19 10:14 Kanada 4

Školy v Británii mají problém s babochlapy na záchodech19.09.19 00:28 Británie 4

Další kulturní obohacení pro Itálii: Okupant v Miláně bodl nůžkami vojáka do krku, křičel Alláhu akbar17.09.19 18:43 Itálie 1

Japonsko chce vypustit radioaktivní vodu z Fukušimy do moře15.09.19 21:40 Japonsko 7

Istanbulské ideologické zlo15.09.19 21:37 Česká republika 1

Akademik Ferák: Exodus moderného človeka z Afriky13.09.19 04:56 Slovensko 3

Další kulturní obohacení v Itálii. Italové budou Salviního ještě prstíčkem vyhrabávat z politického hrobu12.09.19 23:54 Itálie 5

Mrtvé včely kolem vysílače 5G12.09.19 12:59 USA 7

Případ Mazurek: Občan podal "sebeudání"11.09.19 21:11 Slovensko 3

Proruský žoldák? Co to je?11.09.19 19:08 Česká republika 5

Zeman v Srbsku: „Mám rád Srbko a srbský národ a nemám rád Kosovo“ 11.09.19 17:09 Česká republika 7

Praha - černých dealerů drog město zaslíbené...11.09.19 10:18 Česká republika 2

Jourová je místopředsedkyní Evropské komise. Dohlédne také na dezinformace10.09.19 16:27 Evropská unie 6

Hamáček šílí. Chce, aby ženy nemusely přechylovat příjmení09.09.19 15:55 Česká republika 6

Pelikán vydáním Nikulina nespáchal trestný čin. Jednal správně, řekl žalobce07.09.19 22:08 Česká republika 5

Poslance Mazureka se zastal Fico - a vyšetřuje ho policie též!06.09.19 21:38 Slovensko 5

Nová studie o příčinách pádu WTC705.09.19 15:32 USA 5

Diversita = bílá genocida05.09.19 10:42 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
23,47 Kč
Euro
25,85 Kč
Libra
29,27 Kč
Kanadský dolar
17,70 Kč
Australský dolar
15,89 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
21,82 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,96 Kč
100 rublů
36,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
35 596,97 Kč
1 unce stříbra
421,78 Kč
Bitcoin
234 220,73 Kč

Poslední aktualizace: 22.9.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?