Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 113 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.12.2018 20:44

Proč Němci dali přednost Rusku před Amerikou?

RE: český podpindosník

80.?.?.?

Dík za vtipné doplnění, a rovněž za odkaz na aeronet.
Já jsem zastáncem toho kreditního systému pro Čínu. Pan VK má mnohdy velmi inspirativní nápady, bohužel ne vždy se trefí do černého. Asociace jsou velmi potřebné k vyšetřování čehokoli, ovšem potřebnější je pak z toho mixu vyhodit asociace bez dalších vazeb a důkazů. Ani Orwell, ani Sion nesedí.
Čína je podle mne svéprávná a nezávislá a nebude zcela jistě svůj systém nikomu vnucovat. Můj názor na sociální kredit a vyjádření naděje na možný zvrat i pro celou zeměkouli jsem diskutoval ve vlákně Pravidla ? Nebo (svobodná) cochcárna ?

Jen když si představím, co by zavedení u nás způsobilo v silniční dopravě. Ty prázdné silnice od obzoru k obzoru, sem tam auto, možná postupně by se to začalo naplňovat. Podstatně by ubylo nehod, jezdili by jen slušní řidiči, a pokud i nějaký neslušný, tak ten by se musel tak dobře "přetvařovat", že by to nikdo nepoznal...

368268

09.12.2018 08:17

Hlavní položka agendy na summitu G20: Sbohem, americké impérium

RE: Demokracia je vrahom slobody.

80.?.?.?

To je guláš, to je guláš !?!?
Tož to zkusme od definic:
Svoboda jako poznaná nutnost.
Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda jiného.
Demokracie je vláda lidu, s lidem a pro lid.
Ta v Americe je pouze předstíraná, a to jak svoboda, tak i demokracie.
Kdybyste si svobodu poctivě představil s omezením s ohledem na ostatní kolem, pak byste zjistil, že nemůžete skoro nic dělat, no a to je ta pravá svoboda - neškodit jiným.

368275

09.12.2018 18:18

Ukrajina se za podpory USA připravuje na fázi vojenských provokací

Strach má velké oči

80.?.?.?

Ukrajina, je hlavně černá díra na peníze. Zima na krku, a jako obvykle není čím topit. Plyn by mohl být hned, ale nutno platit předem po zkušenostech.
Prezidentské volby na dohled. Popularita otce vlasti klesá s venkovní teplotou, je už pod bodem mrazu. Nový prezident bude v tom snědeném krámu nucen cosi dělat, co ho nebude stát peníze - bude to inventura hospodaření předchůdce, který nemá ani kam prchnout od svých čokolád. Zmrzlí banderovci budou chtít alespoň naději na teplo.
Amíci ho nanejvýš podrbou za ušima, hodnej... hodnej, No, ještě štěkni na Putina! Hodnej...
Zkoušly na válku už proběhli (v Sýrii) se špatnými výsledky. Tolik rozumu Amíci na rozhodujících místech mají...
Je tu ale ještě jedna možnost jak by mohl uniknout osudu, kdyby jen tak náhodou tu banderovskou elitu odvelel do vhodného kotle...

368296

10.12.2018 19:53

Proč Němci dali přednost Rusku před Amerikou?

RE: Proč vlastně Němci dali přednost Rusku před Amerikou??

80.?.?.?

Vy nejste žádný rozvraceč diskuse, vy jste jen nevyžádaný misionář, jakési vlastní víry, která vás pudí k neustálému exhibování.
Nebudu to hledat, ale asi dříve než před měsícem, proběhla na hlavních zpravodajských portálech zpráva, jak nějakého misionáře lukem odpravili lidé žijící dodnes v době kamenné. Toto není vyhrůžka Vám, to je jen konstatování faktu. Stejně tak Vám nikdo nevyhrožoval, jak si v příspěvku stěžujete:
>Par dni zpet mi nekdo vyhrozoval, ze bych mohl byt odpojen od netu, rozporcovan na organy nebo zkompostovan.
Jen bylo konstatováno, že v rámci sociálního kreditu, jak ho chtějí zavést v Číně, by tam mohli vaše texty a nejspíš i chování takto ocenit.
Ovšem jak je vidět Váš generátor příspěvků je buď zastaralý, nebo příliš vztahovačný a tudíž pro diskusi nepoužitelný.
Tím končím, s vědomím, že jsem chvíli házel hrách na zeď...

No a k tématu článku, abych nebyl pořád jen OT a tak i rozvraceč diskuse, si myslím, že dnes se to může tak jevit z hlediska plynu, ale moc bych s tím do budoucna nepočítal. Rusko bude muset získávat protihodnotu, a Německo si samo velmi intenzivně podřezává větev...

368332

11.12.2018 14:17

Komu slouží BIS?

Komu slouží loutky?

80.?.?.?

No, komu asi slouží loutky. Loutky slouží obvykle k sehrání hry na divadle. Ale loutky, které mám na mysli, jsou určeny pro jiné hry, někdy mají dokoncei své mluvčí. Obvykle zastupují nějakou instituci a slouží tomu, čemu zvykneme říkat hluboký stát - “deep state”. Scénář těchto her není dopředu znám a vzniká podle situace a potřeb složek hlubokého státu. Někdy ale není co řešit a loutky, když nemají co na práci, tak je dobrá každá záminka aby mohli hrát i své vlastní pšouky, kterými se vzájemně oblažují, a někdy se tím taky snaží přilákat pozornost i loutek z jiných států. Takovým loutkám se pak někdy říká státník.
V dnešní postfaktické době jde obvykle o výkřiky poměrně bezobsažné, hlavně musí mít emotivní náboj, nejlépe urážlivý pro protistranu a pokud možno stručný - jednoslovní. Tomu pak společnost věnuje pozornost, komentátoři píší komentáře, loutky se nakrucují, čepíří a sbírají komplimenty od svých obdivovatelů. Za starých časů jste museli čekat někdy i půlroku, než loutka promluvila, a potom to ale stálo zato, někdy i hodiny se projevovala a mnohdy to četla z papíru aby nezapomněla komu chtěla uštědřit štulec…Dnes ty pšouky vypouští i za pochodu, co krok to ...

368359

12.12.2018 10:19

Komu slouží BIS?

RE: Tajna sluzba a verejna zprava?!?

80.?.?.?

Myslel jsem, že se těm vašim výpotkům na hony vyhnu. Nejde to. Váš generátor příspěvků mne opět popudil.
>P.S. Nekdo tady napsal ze mame nadbytek podplukovniku kolem tricitky. Doufejme, ze to neni pravda, protoze lidi kteri na to skutecne maji v tak nizkem veku nerostou na strome jako hrusky.

Ty hodnosti (i metály za prd) se přidělují podle požadavků deep state, kterému ta vámi obdivovaná loutka víc než věrně slouží. Jmenuje taktéž soudce ve věku div ne kojeneckém, a také ústavní soudce, o nichž se dnes zmiňuje nick "204" v jiném příspěvku:Pozoruhodné je jak se ústavní oud bije za práva občanů. Ale jen těch cizích:...""
Je podstatný rozdíl studovat připravené blekoty, a vidět skutečné skutky a skryté důsledky... Tu videosrágorovinu jsem hnedi po první otázce, ještě před odpovědí vypnul.
Umíte jen kalit vodu, to ale docela slušně...

368388

12.12.2018 14:34

Vojensko-bezpečnostní komplex zlomil Trumpa

Vojensko-bezpečnostní komplex zlomil Trumpa????

80.?.?.?

Ale kdepak, to je jen americký styl politiky. To by přece měl PCR znát. Např: Donald pohrozil kongresu nedostane-li mliardy na plot (s Mexikem), neschválí prachy (rozpočet) pro vládu. Rusko odložil k ledu skrze zadržené ukr. “námořníky”. Ale nechal zatknout fin.šéfku HUAWEI svými poskoky v Kanadě za to, že nedodržuje (jeho) americké sankce vůči Iránu. Rusko se tím možná cíti opomíjeno na určité úrovni chápání, ale “centrum” se přesouvá do Číny, tudíž Donald musí “zkroutit ruce” právě tam. Ale snad už to bude “poslední” pokus “světového četníka” a pochopí, že to sousto je příliš velké i na americkou hubu. Už dnes se spekuluje, že Čína odvetou zatkla bývalého kanadského diplomata, pak tam mají ještě celou ambasádu a nejen kanadskou. Donald je také jen loutka a místo impeachementu zvolil jinou americkou “zábavu”. Až se oklepe, bude třeba zase vysušovat bažinu…, další volby jsou na dohled. Od téhle šou už může jen do penze, a to je pro jeho ctižádost po čertech málo.

368397

13.12.2018 11:51

Francouzská lekce

Člověk, tvor (zatím) nepoučitelný

80.?.?.?

Lekce, ale nedotažená, článek naznačuje křižovatku ale zústává příliš poplatný tápajícím slovníkem v realitě – daně, práva, spravedlnost a ani se neotřel o podstatné - algoritmy rozevírání nůžek mezi tvůrci hodnot a parazity. Určitě existují i insideři s lepšími analýzami, ale zatím neprobublali na povrch oněch protestů, bohužel nelze čekat, že by se podařilo vyrazit koordinovaně na skutečnou cestu obnovy společnosti. Lze nanejvýš čekat excesy ulice a cestu do ztracena. Podpory se totiž neujmula zatím žádná zjevná politická síla s koncepcí.
A tak je tomu beznadějně ve všech oblastech života, nejen ve Francii, jak popisují vystavené články na Zvědavcovi.
Pomáháme tam, kde bychom měli s pomocí šetřit - článek o Africe. Všechny články jak jsou zde vystaveny dokladují konečný rozklad civilizace postavené na špatných algoritmech. Ať jsou to transgender farmaka a životní styl, migrace taková či onaká, americký vývoz "demokracie" a navazující loupeže…
Jsme před konečnou, pokud se nestane zázrak. Vše souvisí s výchovou nastupujících generací, ti potom pokračují jsa vybaveni softvérem. Bohužel není zde nic sjednocujícího základní obrysy klíče, který se pak stává neupotřebitelným pro otevírání problémů současných natož budoucích. Většina lidí si představuje, že tak jako jsme to nějak prokličkovali my, tak to ti mladí musí také zvládnout. Ano, ale s ještě horším výsledkem. Nouze a hmotná omezení neumožňovala nám takový “rozlet” myšlení či technický pokrok neumožňoval takovou divergenci ve všech myslitelných dimenzích jako je tomu dnes. Mnohé cesty ba dálnice lidského uvažování jsou od počátku slepé, už dnes tam bloudí tisíce ba možná miliony. I zde se straší ztrátou svobod, které zde ale byli vždy jen pro peníze-mající. Máme řekl bych velikou “vnitřní migraci” těch kteří se bojí přijít o své imaginární svobody a práva. Lidé přestali hledat společnou řeč, někteří dokonce odmítají respektovat i zavedená pravidla, a tak dokonce vzniká dojem, že i stanovování pravidel nemá valného smyslu. A to jsem pominul excesy, kdy se někteří pro vlastní potěšení uvedou do “blaženého stavu”- co následky?
Je zde ještě naděje na zázrak, jak jsem už dříve pod některými články psal o naději v čínský systém morálního kreditu, realizovaný pomocí kamer a výpočetní techniky. Na první pohled to vypadá absurdně, ale IT v dobrých rukách silného kolektivního vedení by mohly přinést i něco pozitivního ve sféře duchovní a nikoli jen na kšeft. Povede-li to po vyladění k bezkonfliktnějšímu rozvoji čínské společnosti, mohlo by to suplovat jednotnou minimální společnou víru a kanonizovat nové společné hodnoty v podobě uznávaných pravidel. Systém pochopitelně musí mít dost stupňů volnosti pro umožnění dalšího vývoje.
Pokračování následuje.

368428

13.12.2018 12:08

Francouzská lekce

Člověk, tvor (zatím) nepoučitelný

80.?.?.?

Dokončení:

To vše je ale zatím ve hvězdách. Jisté je zatím jen to, že stávající společnost odvozená od přetrvávajících algoritmů otrokářství (-kodifikovaných např.: jako nejvyšší lidské právo hromadit bohatství), není sto překročit tento práh...

A abych nezapomněl to nejdůležitější: Představy NWO, či proti-NWO jsou dvě slepé uličky vzájemně budící vášně, v rámci vykreslování naděje a beznaděje.
Nadrasa se prý těší, jak nebude nic dělat jen si užívat a bude v obchodech nakupovat sofistikované úžasnosti, na které bude mít peníze jen ona,
zatímco podrasa bude prý mít IQ tykve, žádné peníze, jen trochu prasečí šlichty do žlabu a bude nucena vyrábět tato sofistikovaná zařízení. Prý to vymyslel nějaký chytrolín Kalergi, ale všichni už to vidí na spadnutí, zatímco to vše vypadá na brzký ošklivý kolaps, nestane – li se ten výše zmiňovaný zázrak.
Ale, přes všechen zde napsaný pesimizmus přeji Francii trvalejší polidštění otrokářského řádu,

368429

13.12.2018 20:21

Francouzská lekce

RE: odklizení samopalníci a dav užitečných idiotů

80.?.?.?

>A tak mi připadlo, že se Macronovi náramně hodí do krámu ty policejní manévry po střelbě v Štrasburku. Nedivil bych se, kdyby údajného pachatele honili do vánoc.
Tohle jste trefil přesně. To už tady taky bylo, ten scénář není nový. Mají ho nejspíš v lednici chlazeného, do doby než ho jako nešťastnou náhodou zastřelí. Minule ho honili i vrtulníkama. Ale myslím vypustili to nalézání osobních dokladů v těch opuštěných autech, to už bylo pro smích. Vylepšují, vylepšují... Je to vlastně zmodernizovaný osvědčený scénář GLADIO na odstrašení občanů od případných sympatií tentokrát k "žlutým vestám"...

368457

Nejdříve jsem se cítil pobouřen, ale po druhém přečtení na tom nic nevidím zvláštního. Porušil velvyslanec snad zákon tím, že svolal zasedání BBV NR-SR? Neporušil: Výbor údajne nebol tajný, ale bol zvolaný na poslednú chvíľu. Chybí kým, sám se svolal?
O čem měl povídat, když mu dali slovo? Přece o zájmech země, které je velvyslancem. Pohoršovat se: ...oni úplne bez hanby, bez hanby presadzujú svoje ciele, bez hanby povedia poslancom: “toto musíte spraviť”.
Ta věta má navíc špatný (připosraný?) pád, pokud se to má vztahovat na pozvaného velvyslance. No ale budiž.
Vy byste chtěli velvyslance stydlivku a že byste to z něj páčili otázkama? Takhle vám ušetřil čas, a i případné nedorozumění.
Poslanci mají vždy při hlasování o jakémkoli návrhu, ctít zájmy svých voličů, své země. Jiné cesty není.

368502

15.12.2018 00:27

Preboha, prestaňte prosím vás s tou pomocou!

Je hrozné to domýšlet

80.?.?.?

Je hrozné to domýšlet i pro jiné situace.
Jsme vychováni, k poskytování pomoci nuznějším i když skoro nemáme na rozdávání, a mnohdy svojí pomocí více škodíme než pomáháme (např.profi-žebráci)
Taky jsme převzali do své základní výbavy nevyžádanou pomoc v rovině duchovní - misionářství všeho druhu. Neříkám, že všichni ale i na zdejších diskusích je často vidět bezdůvodná nadřazenost “staršího bráchy”, který správněji věří. Ta vyspělost by se ale měla projevovat jinak. To souvisí zjevně i s dobýváním nových zemí , území, a ignorování přirozených práv původních obyvatel, včetně zvířecí říše.

Jak vlastně jsme měli od počátku věků nezištně pomáhat, případně i v budoucnu, kdyby ještě bylo komu.
Tímto není míněna pomoc při katastrofách, na srovnatelné civilizační úrovni, ale tam kde jde o velké rozdíly jako třeba v té Africe.
Jediné co mne napadá, že bychom měli ve vlastním zájmu vytvořit jakéhosi institucionálního kvalifikovaného “staršího bráchu” a veškerou agendu pomoci mu přenechat. Možná by to nebylo od věci i pro tu srovnatelnou civilizační úroveň, vyloučilo by to zbytečnosti a mohlo by to zajistit dohled nad kvalitou i rychlostí. Co by k tomu nezbytně bylo potřeba: Zakázat jakoukoli amatérskou fušeřinu různých dobroserů, a přísně na to dohlížet.
Teorie, zelený strom života zůstane netdotčen.

368503

Komentář komentáře. Krásná květnatá řeč. To já rád. Ale ty termiti – eeéh termíny ty já už léta nerad, jak jsem zjistil nereflektují realitu ale spíše touhy hráčů z kasína burzy, či politiky.
Americký vehikl je podivný stroj, který spíše lze popsat jako auto s prázdnou nádrží, kde komici kroutí volantem šlapou na plyn (FED- úroky, tisk papíru), a Trump na brzdu (cla). A ono furt nic, vyjmenovaní možní Brutové také nic nesvedou, nejspíš tuší, že v roli Trumpa by to s tím brzdovým pedálem asi těžko někdo jiný rozpohyboval. To je vlastně Trumpova klika (štěstí), proto se tam taky všichni na sebe usmívali a nejásali. Neb nebylo proč. Benzin do nádrže (zboží, které by šlo prodávat) na to nemají páku ani FED ani Trump. FED sice může natisknout dluhopisy, proměnit je na zelené papírky, ale výrobce zboží (Čína) už tolik po nich neprahne, jako dřív. Zboží směňovat za ony papírky už příliš nehodlá , navíc nemusí. Vyhrožování zvýšením cel je vlastně směšné, a může být jen jako záruka ochrany pro obnovu domácí výroby. Čína má otevřeno na všech ostatních stranách pro své zboží. No, aby snad nebylo potřeba Pentagonovo univerzální páky, tak Čína jim tam občas trochu do nádrže cmrndne, a americký vehikl poposkočí...

368553

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

18

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 38 čtenářů částkou 5 502 korun, což je 18 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Skoro polovina obyvatel Bruselu nosí venku prostředek na sebeobranu. Multikulturní výkladní skříň EU v plné nahotě12.11.19 00:25 Nizozemsko 0

Na Slovensku končí Natural 95. Bude jen E10 s vyšším podílem biopaliv11.11.19 01:50 Slovensko 0

Muslimský imigrant prořízl ve Znojmě Markovi Petružálkovi hrdlo. Rodina potřebuje peníze10.11.19 01:33 Česká republika 1

V Libyi straší ruští žoldáci09.11.19 21:24 Libye 4

Geoinžinierstvo na webe ČT2409.11.19 20:47 Česká republika 1

Ženy se omlouvají mužům08.11.19 19:48 Česká republika 5

Slepice Zemanová06.11.19 16:01 Česká republika 5

Sudeťačka Válková: Neziskovky jsou potřeba, Istanbulskou úmluvu ratifikujeme06.11.19 01:55 Česká republika 0

Demonstrace proti fašismu u sochy maršála Koněva 06.11.19 01:27 Česká republika 1

Už se ví, kdo střílel na majdanu do lidí06.11.19 01:11 Ukrajina 5

Šok v Berlíně: „I oni jsou lidi!“ Černoch prodávající drogy má sochu v parku05.11.19 01:03 Německo 4

Norimberské jezulátko je přičmoudlé04.11.19 23:33 Německo 3

A jede se dál močálem černým kolem bílých skal: Odborná konference 5G: bezpečnost, prosperita04.11.19 16:31 Česká republika 5

E15: katolická církev spekuluje na burze a přišla již o 70 milionů korun04.11.19 13:15 Česká republika 2

Grázl Soros: Dělám to dobře03.11.19 21:07 Neurčeno 4

Švédské dívce se zachtělo se bránit. Naštěstí ji včas odhalili a po zásluze potrestali01.11.19 19:42 Švédsko 7

Reprezentant ČR získal zlato na MS v kickboxu. Hádejte, jakou vlajkou si zakryl záda...01.11.19 16:45 Česká republika 7

Čínští operátoři spustili 5G pro běžné uživatele01.11.19 15:25 Čína 3

V Berlíně strčili pod přijíždějící metro Íránce30.10.19 20:06 Německo 4

Demografická katastrofa na Slovensku.30.10.19 18:56 Slovensko 6

Měnové kurzy

USD
23,12 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,46 Kč
Australský dolar
15,83 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,64 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 665,45 Kč
1 unce stříbra
390,25 Kč
Bitcoin
201 961,90 Kč

Poslední aktualizace: 12.11.2019 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?