Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Sugar, vousy13.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.12.2015 17:43

Trocha biblického ponaučení

RE: VIRA

Sugar 84.?.?.?

Pokud je bůh věčný, většího není a my jsme jeho náměstníci na zemi, určitě nás nechce záměrně stresovat a zkoušet, zda obětujeme vlastní děti. To, co vyznáváte není bůh, to je sadista/satan.

342780

13.05.2016 16:41

A co zvířata?

RE: pokrytectvi

Sugar 84.?.?.?

Zkuste rozkousat prasečí syrovou nohu (muslim promine) a uvidíme, jaký jste dravec. [smích]

348506

13.05.2016 19:26

Řecko uvízlo v dluhové spirále

Vřele doporučuji slušným judaistům...

Sugar 84.?.?.?

urychleně začít konat proti fašistickému bankovnímu nadrabinátu krvelačného Jahve a lichvářské anti-sociální doktríny.

Jinak se vám lehce může stát, že opět, jako mnohokrát v dějinách, budete předhozeni davu právem rozlícené společnosti. Aby váš pán z popela vašich těl mohl opět povstat.

Bůh vám seslal Moseho k následování:
"On je ten, jenž poslal mezi národy nevědomé posla z řad jejich, aby jim přednášel znamení Jeho, očistil je a Písmu a moudrosti je naučil, zatímco dříve žily v bludu zjevném." Súra 62:2

A ne modlářství od kněžské kasty Egypta:
"Ti, kterým bylo dáno nésti Tóru, a oni ji potom nenesli, jsou podobni oslu, jenž naložen je knihami. Jak hnusná je podoba lidí, kteří za lež prohlašují znamení Boží! Ale Bůh nepovede cestou správnou lid nespravedlivý." Súra 62:5

Zdá se, že momentálně největším Golemem jste vy!

348513

24.09.2017 00:09

Jak jsem nepoužil Uber

Nehledě na to...

Sugar 84.?.?.?

že ve špičce, kdy jej většinou potřebuji 23.00-2.00 je taxik pro stálou klientelu většinou levnější než UBER.
A aspoň vím, že mě někdo nezapíchne... [chechtot]

360158

24.09.2017 20:34

Skutečně šokující zpráva skupiny BRICS

RE: Všechno nebo nic

Sugar 84.?.?.?

Obávám se, že zaměňujete autora díla za tiskaře...

Koncentrace řízení výrobních prostředků a zdrojů (globalizace) v současné formě začala probíhat přibližně 2 000 let př.n.l.

Její program je lexikálně vyjádřen v Starém zákoně:
Deuteronomium, 23:19-20
Deuteronomium, 28:12

Chazaři přijali judaismus až kolem roku 750 n.l. V současné historické etapě opravdu většinově nahradili původní kmen Sémitů, který je dnes obyvateli Palestiny.

Chazary proto nelze pokládat za tvůrce programu...

360181

03.10.2017 07:34

Co ti říká vlast?

RE: Finančné otroctvo a národné povedomie

Sugar 84.?.?.?

Ano, císař je nahý a vidí to již každý jedinec se zdravým mozkem. Jen blázen si může myslet, že Němec je 4x pracovitější než Čech či Slovák a proto má tak vysoký plat. Tak kde je zakopán pes?

Západní státy nás vysávají jak klíšťata pomocí: bank, přenesené dph, fiat money, zkapitalizovanému průmyslu, dotací, atd.... Následně aby neztratili tvář, nám sem hodí pár eurofondů jak prašivému psovi kost.

Ovšem reálný poměr 1 Euro z fondů pro nás VS 5 Euro vložených do ekonomik západních států nikde samozřejmě neprezentují. Raději vše prostřednictvím ulhaných presstitutes svedou na naši zaostalost ač je již 28 let po revoluci.

No kdo si o sobě myslí, že je zaostalý díky socialismu před 89. – jeho věc. Ale takto uvažuje spousta lidí díky tomu, že jim to je léta médii vnucováno...

360264

03.10.2017 14:28

Co ti říká vlast?

RE: Finančné otroctvo a národné povedomie

Sugar 84.?.?.?

Hřebík na hlavičku!

Formováním informačního prostředí již za socialismu bylo národu vnucováno, že tam za hranicemi je i trávník zelenější. Tehdejší masivní finanční podpora západnímu Německu z USA udělala své.

A indiání tak za korálky a flašku ohnivé vody prodali i svou zem. To shnilé ve státě kapitalistickém bylo lidem u nás taktně zamlčeno a do popředí národa byl vystrčen lehce manipulovatelný alkoholik...

360273

03.10.2017 14:31

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

Sugar 84.?.?.?

Četl jste to vůbec, nebo patříte k trolům, kteří jen chodí plakat do diskuzí?

360274

04.10.2017 08:25

Co ti říká vlast?

RE:

Sugar 84.?.?.?

Ono je to těžké s volbami, když zásadně elity praktikují předvýběr kádrů. Prostě nepustí tam vědomě nikoho, kdo by mohl reálně ohrozit jejich pozice. Občas se jim to ale nepovede, jako v Rusku s Putinem, ale jen díky jeho excelentnímu chápání řídících procesů.

Jedinou možností, jak změnit současný stav k lepšímu, je zvyšování gramotnosti VŠECH občanů, aby vyžadovali gramotné kroky po politicích. Jinak politici bez podpory národa proti elitám nikdy nepůjdou, nejsou sebevrazi.

Tedy "učit se, učit se, učit se"...
Jak říkal jeden bolševik, který se během života od své elity odvrátil.

360286

04.10.2017 08:38

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

Sugar 84.?.?.?

1. Existuje někde Křesťanství dle myšlenek Ježíše?
2. Existuje někde Judaismus dle myšlenek Mojžíše?
3. Existuje někde Islám dle myšlenek Mohameda?
4. Existuje někde Buddhismus dle myšlenek Siddhárthy?
atd...

Nikde na světě neexistuje stát, kde by se cnostné myšlenky těchto proroků staly normou pro život společnosti. Jednoduše to je pro oko pyramidy nepřípustné, protože by se takový stát stal okamžitě vzorem pro ostatní a narušilo by to současné davo-elitární pojetí společnosti.

Proč myslíte, že VP analyzuje a snaží se formovat bezkonfliktní nenapjaté procesy s islámským světem, přičemž většina z jejich představitelů jsou křesťané?

360287

02.11.2017 14:17

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

RE: Může být finanční expert v jiném oboru diletantem?

84.?.?.?

Díky za reakce, pánové. Nejdříve pro pana Tamtama. K 1. otázce:
Masivní množství přírodních jevů se v reálném životě chová dle Paretiho principu. Třeba 20% nejčastěji používaných slov tvoří 80% celého každodenního slovníku průměrného člověka. 20% stromů v lese obsahuje 80% veškeré dřevní hmoty onoho lesa. 20% lidí vlastní 80% veškerého světového bohatství, ... Einsteinova teorie relativity je také nazývána teorií. Ovšem nikdo nezpochybňuje fakt, že jde o přírodní zákon. Totéž soudím i o Paretiho principu.

add
> kedy bolo v prirode umoznene ... parenie ...
Promiňte pane Tamtame, ale tato Vaše otázka je k ... pousmání. Proč? Je totiž ze stejné kategorie, jako přání "až jednou poručíme větru a dešti, mohou nám být přírodní zákony ukradené". Jenže větru a dešti nikdy neporučíme. A proto ani v přírodě nebude nikdy umožněné párenie všetkým samcom. [mrknutí jedním okem] Ti slabí, hloupí, nemocní, staří, ... vždy ostrouhají. S výjimkou cikánských samců. Těm umožňuje plození neomezeného množství potomků nesmyslné přerozdělování zdrojů v lidské společnosti. Které prosazují diletanti, neznalí přírodních zákonů.

> model pár - rodina
nám vnutilo křesťanství. Vyznavači islámu mohou mít vícero žen. V minulosti měli schopní muži početné harémy. Neschopní nic. Třeba Sámo. Úspěšnější rozmnožování těch schopnějších jedinců zajišťovalo do určité doby růst kvality veškeré populace. Dnes je tomu právě naopak.

Pane V.P.O.
> naprosto vše se točí kolem bobra
Vy asi pocházíte z Marsu. Nikdy jste si nevšiml, jak se ženy zkrášlují a všemožně zatajují své vady a věk? Barví a zvětšují objem svých vlasů? Holí se po celém těle? Oblékají si tvarující a zvýrazňující prádélko? Obouvají vysoké podpatky? Platí nehorázné peníze za lifting či parfémy se samičími feromony, ...? Proč to asi dělají?!? Že by to byly projevy soutěže o něco? Oč asi? [smích]

360857

12.11.2017 14:55

Máme se obávat faktického řízení státu?

RE: Přetížení liberalizmem

84.?.?.?

Děkuji za upřímné odpovědi, pane Juvi. K jednotlivým bodům:

ad 1. Já se rovněž považuji za člena lidského společenství. Vaše přání ovšem nesdílím. Máte tedy na mysli nějaké specifické "lidské společenství"?

ad 2. Z Vašeho vyjádření mám dojem, že Vy sám se cítíte být nesvoboden.
> ta "svoboda" je jen pro někoho
Můžete naznačit, v čem se cítíte být nesvoboden?

ad 3. Univerzální mravní rámec? Můžete nás poučit, na jakých hodnotách je tento Váš "rámec" postaven? Když v něm živé bytosti musí žít bez svobody? A údajně tak žijí už miliony let? Uvedl byste alespoň jeden příklad nějakých konkrétních živých tvorů, kteří už milion let žijí bez svobody. A tedy nutně musejí být někomu či něčemu podřízeni. KOMU?

Díky Vojta

361012

23.03.2018 18:36

Neoburžoazie, aneb strůjci kapitalistické apokalypsy
První část

Jak dlouho už "chudí chudnou"?

84.?.?.?

I tento autor s gustem užívá přihlouplou frázi o tom, kterak BOHATÍ BOHATNOU A CHUDÍ CHUDNOU. Jde o logický nesmysl. Kdyby lidé, kteří žili před padesáti léty za jeden dolar denně opravdu chudli, jsou už dávno mrtví. Důkaz je očividný. Chudáci nevymírají. Dokonce je jich stále méně. Viz například Čína.

Skutečností je, že celý svět bohatne. Jen někteří víc a jiní méně. NEROVNOST je totiž přírodní zákon. Jmenuje se Paretiho pravidlo. V historii už bylo učiněno mnoho pokusů o likvidaci nerovnosti. Vždy to dopadlo špatně. Údajná rovnost lidí dnes panuje například v KLDR. Projevuje se tím, že ona většina "si rovných" těžce strádá. A závidí druhé polovině Koreje. Kde díky povolené nerovnosti žije naprostá většina lidí v blahobytu.

Nebo je zde snad někdo, kdo považuje současnou hospodářskou situaci Jižní Koreje za "kapitalistickou apokalypsu" a hladovějící KLDR za "sociální ráj"? [chechtot]

Přeji pěkné dny všem
Vojta

363216

11.07.2018 08:29

Alza překročila hranici

RE: Trochu smirliveji

vousy13 84.?.?.?

Toť rituál hodný kmenového zřízení vedeného šamany ze starověku. Věru lidstvo pokročilo...

365222

11.07.2018 08:47

Žádná pátá kolona v Kremlu? Zamyslete se znovu!

RE: Rusové

vousy13 84.?.?.?

Z určitého pohledu máte pravdu.

Nestačí jen sedět v koutě a nihilisticky bědovat nad současným stavem. Člověku bylo dáno tvořit díky svobodné mysli, svědomí a vůli.

Jak zní jeden slavný citát: "Pravý muž se celý život snaží, aby svět po jeho smrti byl lepším místem, než ve kterém žil."

Z druhé strany máme co dočinění s koncepcí řízení a elitami, které na ní rostly v horizontu 2000-3000 let, tak je velmi bláhové myslet si, že vše půjde hladce a hlavně rychle.

Stojíme proti jadernému arsenálu namířenému proti lidstvu, tak je pravděpodobně naivní vyrazit jak indiáni s luky a šípy proti mušketám a dělům kolonizátorů.

Jak podotkl Vladimir Vladimirovič, když na něj běsní psi press-tituce tlačili pro urychlení osamostatnění Ruska: "Naším cílem je klidná evoluce, revoluce nám již netřeba." No pochopil málokterý pisálek, co tím vlastně Gosudar myslel...

Jakýkoliv silný manévr řízení (revoluce), který nemáme plně pod kontrolou, může generovat selhání řízení a to snad nechce nikdo. Obzvláště, když jaderný arsenál mocností může směle spláchnout veškerý život na Zemi do haj...

365224

27.08.2018 20:05

Neuvěřitelné. Nepomáhat!

RE: Nepomáhat

vousy13 84.?.?.?

Hahaha...
Nejdříve by někým? udána nálepka superlidí židovstvu a teď to budou asiati?
Proč myslíte, že afričané mají nižší IQ? A je IQ opravdu tak důležité v evoluci lidstva?

366157

19.11.2018 11:55

OSN chystá migranty, Brusel otevírá Balkánskou trasu – chystá se nejlukrativnější byznys všech dob

RE: Budou se dit strasne veci, ale scenar jako v JAR neprojde!!

84.?.?.?

Něco jsme se přece jen dozvěděli, pane Pacholíčku. A to z následující věty:

> Finance do OSN se zhrouti nejpozdeji prechodem na kryte meny.

Touto větou nám pan "108" vyjevuje svou ekonomickou negramotnost.

Proč? On by totiž PŘECHOD NA KRYTÉ MĚNY šel uskutečnit jen tehdy, pokud by ty měny byly kryty marmeládou. A ještě k tomu by na této planetě musely být odhaleny a otevřeny nevyčerpatelné marmeládové doly. [mrknutí jedním okem]

Vojta

367863

08.07.2019 11:12

Boj o podobu naší ekonomiky v 90. letech min. století a jeho následky

Dobrý článek

vousy13 84.?.?.?

Po dlouhé době pro mě osobně dobrý článek.

Všem doporučuji si přečíst Washingtonský konsenzus, jedná se naprosto jasně o uchopení hospodářství socialistických zemí po přestavbě. Ještě to naše "ekonomické auto-řiťky" obhajují.

Je patrné, jak vzdělání na podřadných školách jako VŠE či FFUK je záměrně překrouceno, aby ze škol lezli sociologičtí negramoté pod bičem l-žido-vědeckých teorií pro pasené ovce.

372399

Myslíš toho Trockého, který přijel do Ruska s plnými kapsami dolarů provést revoluci a utopit národy SSSR v krvi na oltáři permanentní revoluce.

Díky Bohu, že mu Lenin se Stalinem skřížili plány. Protože ani ty bys tu jako prvotřídní šábes-gój dnes nebyl.

Měl by ses dovzdělat, než začneš žvanit nesmysly.

372400

Bohužel takto to nepůjde...

Židé jen odpracovávají sociologický operační systém popsaný ve Starém zákoně. Již tisíce let pomalu koncentrují moc a pasou ovce pomocí lichvy pro toho, kdo systém vytvořil – nazvěme je např. světové zákulisí. Židovstvo se již vyčerpává a je již plně identifikováno, viz. např. nedávné vyjádření Sorose ke snížení životní úrovně elit.

Jak zabezpečíte, že světové zákulisí nepředeleguje funkci židovstva (pastýřů) na nový nástroj? Akorát to nebude na ekonomické úrovni, ale vyšší...

Jistě chápete, že budoucích variant řízení na globální úrovni rozeběhlo světové zákulisí více a vybere ten nejefektivnější systém pro udržení své moci a zabezpečení nezhroucení biosféry. Která je nyní na kraji kolapsu právě díky ekonomice podřízené lichvě, která rozeběhla překotný hon za ziskem bez ohledu na životní prostředí.

Proto by měli židé urychleně začít konat v rámci své budoucnosti. Samotní by měli chtít změnit finanční systém, kterému vládnou. Vrátit se zpět ke své misi osvěty, která jim byla dána přes jejich proroka Mojžíše. Zákulisí je totiž nadšeně v budoucnu hodí přes palubu, svalí na ně veškerou vinu a vykoná na nich finální pogrom.

Jediná možnost udržitelná po generace je zvýšení gramotnosti lidí na celém světě v rámci sociologie a řízení. Jedině tak si většina vyžádá změnu systému ve globálně spravedlivou společnost. Gramotného jedince z davu elita zašlape, jak se stalo mnohým v dějinách.

Jiná cesta se obávám není.

372403

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 75 čtenářů částkou 16 472 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Radostné hýkání mainstreamu o 5G na stadionech, čtenáři vyjadřují spíše obavy16.08.19 20:02 Česká republika 4

Policie vláčí děti v poutech do pěstounské péče. Skandál? Ne. Běžná norská praxe16.08.19 16:12 Norsko 1

Ministerstvo podle Orwella 201916.08.19 02:05 Česká republika 4

Jak si drazí černouškové představují svůj život v Evropě15.08.19 17:44 Neurčeno 1

Chcete pastu bez fluoru? Zaplaťte!15.08.19 11:28 Česká republika 5

Jeffrey Epstein měl doma obraz Clintona v modrých šatech a červených lodičkách15.08.19 10:05 USA 0

Pašování okupantů do Evropy běží naplno14.08.19 11:20 Evropská unie 2

Za Soukupovu nevyváženost. TV Barrandov dostala pokutu 400 tisíc korun14.08.19 11:18 Česká republika 3

Polský premiér a moratorium na 5G sítě: Podepsal nebo nepodepsal?13.08.19 11:30 Polsko 0

Čtyři čluny za čtyři dny: Pašeráci zmnohonásobili transport okupantů do Evropy12.08.19 23:33 Neurčeno 1

Středočeský kraj dal na setkání vlastenců v Příčovech 50 tisíc, teď je chce zpět12.08.19 22:15 Česká republika 1

Neviditelný pes na straně konspirátorů? Epstein pracoval pro Mosad12.08.19 16:42 Česká republika 1

Rudý mor nahradil duhový. Občas má církev pravdu11.08.19 19:25 Polsko 2

Babiš boduje: Narovnání podnikatelského prostředí11.08.19 01:00 Česká republika 2

Epstein se zasebevraždil a satanisté podpořili LGBT, mozaika se zaplňuje10.08.19 16:44 USA 2

Satanisté podpořili LGBT komunitu. Nic jako tradiční rodina neexistuje, hlásali na náměstí v Praze10.08.19 15:09 Česká republika 6

Akcie firmy Bayer vyskočily o 11 % poté, co právníci dohodli odškodné za RoundUp10.08.19 11:53 Německo 3

Žena žaluje nejstarší berlínský chlapecký pěvecký sbor za diskriminaci10.08.19 11:31 Německo 2

Neobvykle kvalitní článek na Lidovkách: konečně si začínají všímat teroru politické korektnosti10.08.19 11:14 Česká republika 1

Dnes vrcholí teplý týden pochodem hlouposti10.08.19 10:30 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,21 Kč
Euro
25,75 Kč
Libra
28,20 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
15,74 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
21,82 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
35 133,65 Kč
1 unce stříbra
397,10 Kč
Bitcoin
239 531,71 Kč

Poslední aktualizace: 17.8.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?