Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 166 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, kolemjdoucí2, neregistrovaný, okoloidúci.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.05.2017 09:09

Aktivistka Antify odjela do Turecka s muslimským fešákem, byla znásilněna a bita...

RE: Dobře ti tak, sluníčko.

213.?.?.?

Tou poslední větou sis to dost pos..., nemyslíš? Mluvíš o darování ve skrytu a zároveň přeješ lidem zlo (bohužel všem, to by se nedotklo jen zaslepených), opravdu se považuješ za lepšího?

357800

19.05.2017 21:46

Prášiví demokrati

RE: Dodatek

213.?.?.?

Každý jeden člověk je ve svém nitru rozdělený, proto tohle rozdělování navenek parazitům ani nedává moc práce. Dospělý celistvý člověk by tohle odhalil včas a nepřipustil - a navíc by ani neměl potřebu se vymezovat vůči komukoliv jinému.

Každý jeden čověk je zodpovědný za to, jaký je on sám a jak tím utváří svět kolem sebe, každý jeden člověk, pokud chce měnit svět, musí změnit sám sebe - takže klíčem je pracovat na sobě, vzdělávat se, zbavit se zlozvyků (alkohol atd), mít radost ze života svého i lidí okolo, myslet pozitivně, uspořádat si hodnotový žebříček (peníze se obecně dost přeceňují, nejsou snad ani v první desítce...), UVĚDOMIT SI CO NÁS, VŠECHNY LIDI SPOLEČNĚ, SPOJUJE a jaká je naše skutečná role na tomto světě, tj. vyšší hodnoty - člověk není pán tvorstva atd.

357900

09.06.2017 20:12

Od rezoluce k revoluci?

RE: jak poznat Jidáše

213.?.?.?

Nekrmte trolla. Prostě už jste si to po svém vyhodnotil, máte na to právo - mj. nebyl jste sám - a to stačí, tečka.

Tito trollové jsou prorežimní, asociální (takže též podporují rozvrat), placení a zneužívají psychologické znalosti k manipulaci "davem" (zde internetovým) skrze komunikaci. Se stejnými se setkáte i ve skutečném davu např. při nějakém shromáždění či protestu. Je třeba naučit se je rozeznávat a znát jejich styl "hry" - na internetu i venku v davu.

Na serverech jako je Rouming, Navratdoreality a mnoha dalších v diskusích "formují mladé" a "strhávají davy" k různým společensky patologickým jevům, kterých nebezpečnost ti mladí ve svém věku (14 let i méně) nemají šanci rozpoznat, a o kterých pak obvykle nechápeme "kde se to v těch lidech bere". Působí tam nezřídka pod nicky jako např. Bismarck, často mívající v profilech i zakázané symboliky atd - a přesto to nejsou ti, za které byste je podle toho obvykle měli, jen se tak snaží působit. Když to trackujete, najdete takové podivnosti jako je např. americký "webhosting", hostující právě jen a pouze tu jednu jedinou IP adresu ze které dotyční působí, atd atd.

358305

12.06.2017 22:49

Zastupuje virtuální měna bitcoin zlato?

RE: Zastupuje virtuální měna bitcoin zlato?

213.?.?.?

Chlapci z neziskovek se tu dnes pěkně vyřádili koukám... z celé diskuse je žumpa plná ho....

358353

30.06.2017 22:12

Rusko udělalo velký krok na cestě k ovládnutí arktického šelfu

RE: Čo sa dá robiť

213.?.?.?

Možná že to ani nestihnou :-/

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/442404-t...

358741

04.07.2017 21:31

Několik vět do prázdna

RE: Teď mudrujte, teďka buďte moudří. Autor tříbí znalosti či vědomí a o tom je život.

213.?.?.?

Nevím tedy co tam bylo psáno, ale sem už taky dorazila totalita? Já si vždycky myslel že rozhoduje hlavně obsah, ne původ - takhle to připomíná vtip, co se tradoval už za komančů: "Máme sice svobodu projevu, ale abychom měli také svobodu PO projevu..."

358832

15.07.2017 05:40

Islám a klerikalismus na Velkém Středním východě

RE: arabske bratrstvo

213.?.?.?

"...a tak pravil, sám nevědoucí a pomatený."

Ty jsi kdo, že tu hovoříš o Bohu a jeho ne/existenci? Kam jsi ty sám v životě došel, jaké je tvoje poznání, které není vyčtenou dírou do hlavy?

Jsou to řečnické otázky, odpovědi nepotřebuji, odpověz si na ně sám sobě.

359015

15.07.2017 17:46

G20 – je Západ řízen psychopaty?

RE: Psychopati ?

213.?.?.?

omg, dej si obklad... Další freudodarwinista, nebo co to má vlastně být.

I kdyby to byla nějakým omylem pravda - což není - tak to ještě neznamená, že je to legitimní a v pořádku - také není. Máme mozek a umíme se vědomě rozhodovat i podle jiných hodnot než jen sex a majetek, a umí to každý.

Taky mám vysvětlení: Snažíš se tu lidem jen podsunout, že to co popisuješ (defakto jejich slabosti) je „vlastně v pořádku”. Omítám tvou lež, stejně jako každý slušný člověk, který okolo sebe dnes už vidí, kam všechny ty lži a omlouvání lidských slabostí nakonec vedou.

359025

23.07.2017 13:39

Když nastal konec Evropy

RE: Keby som mal tridsať .....

213.?.?.?

Ale dá, a snadno - pořád přeci můžeš věřit v Boha a tradiční hodnoty, které po tisíciletí fungovaly a fungovat budou dál, pokud je člověk přijme zpět. Musí to ale být víra opravdová, ne jen převléknutí kabátu - jen opravdová víra má potenciál se mezi lidmi šířit a měnit svět. Pokud máš ovšem problém Boha, víru v něj a jeho hodnoty přijmout, pak jsi nejspíš přesně tím produktem moderny, o kterém autor článku píše.

V otázce víry však pozor na církve a na (některé) lidi v nich - i církve jsou dnes rozkládány zevnitř a jejich vyznání a směr často již nejsou pravé. Nikoho nesuďte, ale mějte na paměti, že musíte mít vlastní filtr jak odhalit zlo, které je někdy převlečené v hávu služebníka Páně.

Osobně tu chci poděkovat Bohu, že mi už v mém mládí umožnil poznat, že existuje - i přesto, že jsem nebyl věřící a ani jsem nebyl vychován ve věřící rodině. Děkuji.

359191

26.07.2017 06:00

Když nastal konec Evropy

RE: Keby som mal tridsať .....

213.?.?.?

Trochu poopravím vaše podsouvání z "V čem ty hodnoty spatřujete Vy?" na "Jaké jsou od Boha univerzální hodnoty?". Rozdíl je v tom, že tu nejde o mne a můj názor, ale o věc danou Stvořitelem a neměnnou.

Je mi vás trochu líto pokud se ptáte ze skutečného zájmu, nicméně myslím že skutečný zájem v tom hledám marně a že mě tu jen zkoušíte veřejně vodit za nos. Nicméně i tak Vám odpovím, je to totiž odpověď pro všechny, ne jen pro vás.

Láska k Bohu i k bližnímu svému, skromnost a pokora, úcta k (a v) rodině i k ostatním lidem, žití harmonického a pozitivní energií naplněného života v souladu s přírodou a svým okolím, atd.

99 % lidí k tomu dostalo jako nástroj vnitřní hlas svědomí a cit, a tento nástroj nemá ho jen jedno jediné procento psychopatů (myslím tím skutečných, rozených psychopatů) - toto jedno procento psychopatů se ale koncentruje ve vedeních korporací, politických stran a všech celků, kde jde o nějakou moc (oni totiž chorobně touží vládnout, absolutním způsobem) kde tvoří více jak 50 %, a výsledky vidíme všude okolo. Psychopat se k Bohu nemá jak přímo dostat, nemá totiž svědomí a cit, nicméně zpravidla dostal velkou dávku inteligence. Tu má k tomu, aby se s její pomocí naučil svou chorobnou touhu zvládnout a naučil se být celku prospěšný - ne svým způsobem jako všichni psychopaté (oni se o sobě domnívají že jsou výluční, nadřazení, vyvolení, vyšší stupeň vývoje a další podobné bláboly - skutečnost je ovšem taková, že jim nefungují některé části mozku, protože se jim prostě a jednoduše z nějakého důvodu nevyvinuly), ale skutečně prospěšní, v harmonii s okolím. Jednoho či dva, kteří toto skutečně pochopili a tak z vlastní vůle činili, jsem ve svém životě potkal. Je to sice mizivé promile, ale když to dokázali oni, mohou dokázat být lepšími (nebo to aspoň zkoušet) i ti ostatní.

Člověk se učí celý život - a to je podstata toho, proč tu na světě jsme. Pro nic jiného. Můžete přijmout nebo nechat být, ale nemůžete to změnit.

Tyto hodnoty tu byly vždy, už od prvopočátku, bez nich by nebyl důstojný život možný. Každý jeden člověk, i Vy, ovlivňuje svět okolo sebe (a tím nepřímo i celý svět) tím, jestli tyto hodnoty přijímá, nebo se od nich odvrací. Každý jeden člověk může sám sebe (jen a pouze) kdykoliv změnit.

To je celé tajemství. Boha máme všichni v sobě, budete-li chtít, najdete ho tam - ve svém srdci.

359237

26.07.2017 15:37

Když nastal konec Evropy

RE: Keby som mal tridsať .....

213.?.?.?

Jste to nepochopil/a - nevedu tu diskusi. Hodnoty jsou neměnné, není na nich co diskutovat, nemusím nic vysvětlovat, není to žádná má teorie a vše podstatné již bylo řečeno. Na mém názoru nezáleží. Odpověďi hledejte ve svém srdci.

359248

05.08.2017 18:54

Jste-li na pochybách, vybombardujte Čínu!

RE: Je jedna pravda.

213.?.?.?

Co bylo to bylo, na tom už tolik nesejde. To co je dnes je, že USA se neoprávněně vymezují proti KLDR, a co je ještě horší, že na jen základě toho, že si USA myslí "že můžou" a že "jsou vyjímeční" (což je pouze obraz odtržení od světové reality a výraz skutečného šílenství), jsou odhodláni to i reálně provést. A co je nejhorší - nejen že to v USA nepřijde nikomu divné (přestože od KLDR reálně nic nehrozí, a i kdyby hrozilo, zásah by mohl přijít až PO reálném ohrožení, ne po smyšleném), oni mají ještě odvahu tvrdit, že blázni a nepřátelé jsou ti, co kritizují a nesouhlasí s takto vzniklým Armageddonem - takže nepřátelé USA jsou takto víceméně všichni, celý svět (když tedy pomineme to, že i ve vyrábění smyšlených nepřátel jsou skutečně zdatní - opravdová paranoia).

Odstavení USA je tak asi skutečně jediná cesta - potřebují řešit své vlastní problémy doma, aby se jim v těch makovicích postupně zas rozsvítilo. Takto jsou nebezpečné celému světu (a bohužel reálně).

359429

05.08.2017 19:14

Sankce a kouřová clona mateřské školky na LSD

RE: Výborný

213.?.?.?

Ty stránky jsou (designově) příliš sterilní, změna barviček nic neřeší - starý Zvědavec byl jednoznačně lepší. Co je platné, že jsou tu skvělé články, když design stránek příliš nepodporuje je číst? U knihy taky nevrtíte hlavou ze strany na stranu jak bernardýn, když ji čtete...

359434

22.08.2017 12:20

Chraňme si náš Seznam.cz – je totiž na světě jedinečný

RE: To je sice hezké

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Přesně. Další věc je ta, že české nejen "ministerstvo pravdy" CTHH a tajné služby, ale i různé "neziskové" organizace, o kterých nikdo ani pořádně neví, co jsou vlastně zač a pro čí zájmy pracují, mají českou legislativou (i bez ní) zajištěny snadné přístupy na servery těchto českých společností a k datům občanů České republiky. Málokdo ví, že každý poskytovatel Internetu, každý poskytovatel služeb (např hostingu) musel nedávno povinně nainstalovat "blackboxy", umožňující kontrolu toku všech dat a datamining (vytěžování těchto dat). Toto nemá se svobodou už nic společného, to je další nová totalita, kdy režim má zájem "na každého něco mít", či aspoň mít možnost si na základě takto získaných dat něco proti člověku vykonstruovat a vylhat, k čemuž mohutně napomáhají některé "velmi gumové" zákony - také stejně tak, jako za první totality.

Toto bohužel toto nepíšu jako teorii - sám mám s policejními mafiány (či mafiánskou policií) a jejich stalkingem dlouhodobě velmi bohaté zkušenosti (mj. i na hardware - dálkově zničený disk se systémem a daty), kdy tyto skupiny na mou adresu roznášejí po Internetu různé pomluvy, potajmu bez mého souhlasu získané fotografie a videa např. ze zaměstnání, kdy mě jeden zaměstnavatel dlouhodobě točil na skrytou kameru, nebo kdy někdo natočí videa se zaplaceným dvojníkem s cílem poškodit pověst, dehonestovat apod (např tím, že tvrdí, že jsem blázen). Pak má člověk problém sehnat slušnou práci nebo si ji udržet, když jsou všichni okolo ovce a místo používání svého mozku věří radši cizím nepravdivým pomluvám a všichni okolo si šeptají "to je ten blázen", i když to není pravda a žádnou takovou diagnózu člověk nemá a nikdy neměl... navíc když pak člověk napíše takovýto příspěvek, tak u nemyslících lidí (což je bohužel drtivá většina), kteří o počítačích (nejen) a přesném fungování techniky naprosto nic nevědí, pak skutečně může jako blázen i vypadat - přesto je to realita a čistý kalkul přesně těch složek, které tu mají určením být pro všechny obyčejné lidi, ale ve skutečnosti svůj účel neplní a pracují místo na ochraně lidí a jejich práv na jejcih ničení, v zájmu někoho úplně jiného. To není demokracie ani zdaleka, a v těchto složkách, které se takto chovají, nepracují slušní normální lidé, nýbrž psychopati. Začněte si jich všímat - protože oni vás si všímají už dávno, jen o nich netušíte, protože jste se nezajímali. Takto (i hůř) může dopadnout naprosto každý, příkladem např. "případ Kramný" - a bude to tak přesně do té doby, dokud sebe a svou svobodu sami nezačnete bránit - vzděláváním se, informováním, vhodnými protiopatřeními. Svoboda není zadarmo a alternativa to ví už dlouho - ale musí to vědět a KONAT každý jeden člověk - pro sebe stejně jako pro druhé.

359666

29.08.2017 14:58

Konspirační teorie

RE: Protispolečenské patologické jevy je třeba potírat už v zárodku

kolemjdoucí2 213.?.?.?

To tvoje "potírání v zárodku" už někdo delší dobu prosazuje, a nedá se říct, že by to fungovalo - nějaké info od překrucovačů:

https://www.novinky.cz/zahranicni/447548-kldr-vypalila-raketu-nad-japonsko.html

Tady je "diplomatická odpověď", která "vůbec nestupňuje napětí" (ironie samozřejmě):

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jizni-korea-odpalila-osm-tezkych-bomb-pobliz-hranic-v-reakci-na-strelu-kldr-36315?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail

A jako bonus nějaké další překrucování - už zjistili, že lidé začínají rozlišovat mezi normálními lidmi a psychopaty, tak je už potřeba náležitá agitka ke zblbnutí a uklidnění ovcí - samozřejmě lživá, výkony psychopatů při řízení jsou ve skutečnosti značně podprůměrné a bylo to již několikrát studováno a ověřeno. V praxi si to dokonale ověří každý, kdo dělá ve skupině lidí, kterou je k dobrým výsledkům potřeba řídit na sociální úrovni, tj. týmově - psychopaté tohle absolutně nezvládají a týmy se jim rozpadají, protože psychopaté prostě nemají sociální cítění a nedokážou tak tým úspěšně řídit (prostě netuší, co je aktuálně potřeba, nebo někdy tuší, ale nedokážou to provést/zajistit). Zato sebevědomí mají nabubřelé neskutečně a jsou velmi soutěživí.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/dve-tretiny-lidi-maji-sklon-k-poslusnosti-a-vedou-nas-charismaticti-psychopati-rika-znamy-psychiatr-36318?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

359758

03.09.2017 22:56

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

RE: Na merklovou se musíme zlobit

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Tím posledním odstavcem se definitivně odkopal, klasická finta - mluví hlasem lidu, ale kope za ně (myšleno vrchnost a ty vládnoucí "pozadníky" ) a podsouvá jejich myšlenky ke spolknutí.

359824

05.09.2017 09:27

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

RE: To je síla tohle to

213.?.?.?

O to přeci těm, co to platí, jde, aby si to podobní přiblblí sluhové neuvědomovali a napětí rostlo... skončí to, pokud se normální lidé neprobudí včas a nezačnou svobodu každý jeden unisono všichni opravdu aktivně bránit, nejspíš buď tuhou totalitou, nebo občanskou válkou - obojí nejvíce vyhovuje právě sponzorům a vrchním organizátorům toho pekla.

359852

05.09.2017 09:31

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

RE: Výborne...

213.?.?.?

Nepodceňovat! Není to legrace, i když to tak možná trochu vypadá, ovšem jsou skutečně nebezpeční a je třeba konat a vytvořit jim protisílu a protinázor, dokud je čas - hraje se totiž o svobodu všech!

359853

08.09.2017 12:48

Nejnovější americká vylomenina je známkou slabosti, nikoliv síly

RE: Prečo sa s tými zmrdmi zaoberať?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

A to je právě ten problém - nepomůže to nikomu.

Amerika žila zhýrale a na úkor cizích zemí, ale jednak to není vina lidí v té zemi (ale přesně těch psychopatů, co je do spotřeby hnali a nyní jim to místo sebereflexe drze vyčítají), a jednak to ani náznakem neznamená, že je v pořádku lidi ožebračit až na kost a tu zemi rozvrátit.

Stejně tak druhá strana (globalisté) - mají pravdu že zdrojů je spíš méně, ale nikomu to nedává právo chtít lidi připravit i o to málo co ještě mají či o možnost mít potomky, nebo je prodrobovat násilí a teroru a chtít je vyhubit (nemluvě o té psychopatické potřebě nekompromisního ovládání - ano, oni chtějí pouze ovládat, skutečně vládnout totiž neumí a nemají na to ani předpoklady). Další věc (kterou okázale ignorují) je, že evoluce pokročila natolik, že lidé se už znovu o svobodu připravit prostě nenechají (a že je to dáno energií, kterou nemohou psychopaté změnit) a že díky tomu většinově začínají vidět skrze různé triky, obezličky a lži, které jsou na ně aplikovány.

Stane se přesně to, čeho se nejvíc bojí - jejich nadvláda (všech, na obou stranách) skončí. Otázka zůstáva jen ta, jestli se to stane po dobrém pro všechny, nebo jestli spolu s tím skončí i civilizace, jak ji známe.

359914

10.09.2017 20:52

Nový obrat ve vyšetřování letu MH17

RE: Od začátku to bylo podezřelé.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ale to víš že bude vyšetřená, resp. oni už teď všichni účastníci vědí jak to přesně bylo, jen se to snaží ututlat před veřejností. Marně, ono to dřív či později prostě vyplave.

359941

13.09.2017 09:49

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

RE: Okná.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ono to není o silách, ale o tom, co ti lidi nosí v hlavě (a jak se jim to tam dostalo). Jelikož jsou celkem dost pohodlní a sani nejsou OCHOTNÍ (schopní by leckteří z nich byli) na sobě pracovat, informace si filtrovat atd atd, tak to vypadá jak to vypadá.

Má na tom podíl bohužel i ta média (ostatně článek je právě o tom), například ovlivňováním dětí a v podstatě programováním dětí, které ještě nejsou samy schopny všemu rozumět a jsou tak velmi snadnými oběťmi. Zaznamenal jsem různé nenápadné vsuvky v pohádkách, zrovna nedávno např. "nejlepší automatická pilotka" - takto samu sebe pojmenovala jedna kreslená dívčí postavička. Dítěti takové věci nedávají smysl a ani nad nimi nepřemýšlí, takže to jde rovnou do podvědomí, projeví se samozřejmě v reálném životě daleko daleko později - je naprogramováno! A tohoto jsou tuny všude možně, je to zneužívání psychologických znalostí k deformování společnosti a samozřejmě to neběží prvním rokem - hlavně proto jsou nynější generace z větší části v podstatě ztracené, jelikož jsou nevhodně (resp. vhodně v zájmu někoho, ne v zájmu společnosti) naprogramované a neuvědomují si to (a i když si to někteří uvědomí, sami z toho jen těžko vybřednou, pokud na sobě nezačnou opravdu tvrdě pracovat).

Takže tady je "jádro pudla" a je to přesně ten důvod, proč původní komunisti cenzurovali i pohádky - oni tento princip samozřejmě znali také. Rozdíl mezi původními komunisty a těmi novodobými je ovšem v tom, že ti původní aspoň makali v zájmu (většiny) lidí a obecného blaha, tito současní neofeudálové jdou přímo PROTI lidem a rodiny, společnost a stát se snaží rozkládat.

359988

13.09.2017 10:07

Nejnovější americká vylomenina je známkou slabosti, nikoliv síly

RE: Prečo sa s tými zmrdmi zaoberať?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ti bezejmenní na obou stranách mají ve skutečnosti stejného pána pro kterého pracují, a dokud budou lidé volit stále jen mezi dvěma zly (někdy je to jedno jakoby "menší" - "aby se neřeklo" a šlo to snáze) , bude zvoleno vždy jen zlo. Existuje jen jedna síla, kterou lze zvolit a která nad tímto vším může skutečně zvítězit, a musí si ji zvolit - tedy pokud chce něco změnit - každý jeden člověk sám uvnitř sebe a mít s ní přímý vztah. To silou je Bůh - pravý Stvořitel všeho (a je tedy nade vše). Bible není pouhý soubor příkazů, ale návod k životu v dlouhodobé prosperitě celku, jehož/jejíž podstatu měl každý přirozeně chápat - ovšem zlu není ani toto svaté (přepisování jejích statí, nebo viz např. současné dění v římskokatolické církvi...). Je na každém jednom člověku aby si to urovnal dokud je ještě čas, a začal hledat.

359990

13.09.2017 10:14

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

RE: Zdejší mutace Anette Cahane..

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Je to ještě horší: Policie svými lidmi přímo v davu toto celé řídí a režíruje, to už přeci také víme a články s důkazy zde byly.

Dokud to bude o volbě mezi dvěma zly, bude zvoleno vždy jen zlo - ti bezejmenní na obou stranách mají ve skutečnosti stejného pána pro kterého pracují, a dokud budou lidé volit stále jen mezi dvěma zly (někdy je to jedno jakoby "menší" - "aby se neřeklo" a šlo to snáze) , změna nepřijde. Existuje jen jedna síla, kterou lze zvolit a která nad tímto vším může skutečně zvítězit, a musí si ji zvolit - tedy pokud chce něco změnit - každý jeden člověk sám uvnitř sebe a mít s ní přímý vztah. To silou je Bůh - pravý Stvořitel všeho (a je tedy nade vše). Bible není pouhý soubor příkazů, ale návod k životu v dlouhodobé prosperitě celku, jehož/jejíž podstatu měl každý přirozeně chápat - ovšem zlu není ani toto svaté (přepisování jejích statí, nebo viz např. současné dění v římskokatolické církvi...), takže je na každém jednom člověku aby si to urovnal - dokud je ještě čas - a začal hledat život ("neboť On je Pravda, Cesta i Život" ).

359991

13.09.2017 10:34

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

RE: Okná.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Koukám teď "hned vedle", a shodou okolností tam dnes vyšel článek přímo na toto téma:

https://aeronet.cz/news/neomarxismus-bez-vymyvani-...

359992

14.09.2017 11:28

Skutečně šokující zpráva skupiny BRICS

RE: nekonečný příběh

kolemjdoucí2 213.?.?.?

S tím "nic" bych byl opatrný - asi nemáš dost informací, ale "známé firmy" na to reagují tím, že se pokouší vytvořit svoji kryptoměnu, která by měla jít párovat se všemi jejich fiat měnami - a připomínám, že u nich (těch měn) se navíc i nadále snaží, aby zůstaly už jen virtuální - tj. stále se snaží se zrušit hotovost. Takže - zajímej se co se děje okolo tebe, i tebe se to týká.

360014

15.09.2017 12:56

Skutečně šokující zpráva skupiny BRICS

RE: Válka bude

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Nemusí být hned atomová, nějak zapomínáte na africké invazní oddíly, které čekají na povel a které tu potají (doslova, tj. v režimu "Přísně tajné" ) rozmisťují ti, kteří nás mají chránit - kriminální policisté (a další vyšší složky této instituce), jak plyne z aktuálního článku na AEnetu, kde na to jako první upozornili "na plnou hubu"?

https://aeronet.cz/news/angela-merkel-odmitla-zast...

360040

15.09.2017 17:06

A hle, kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt

RE: Trochu dýmu na Severní Koreou

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Pokud nebude míru na této planetě, pak nemá cenu kamkoliv utíkat a přesidlovat gen lidstva, protože před sebou stejně neutečeme a nebylo by míru ani jinde - a nejsme toho jako lidstvo tudíž hodni.

Musíme ukázat ZDE, na Zemi, že dokážeme žít v míru a bez vykořisťování druhých.

360045

19.09.2017 08:55

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

Nový Mezinárodní soud pro lidská práva?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Všem je jasné, jak by kauza dopadla u Mezinárodního soudu pro lidská práva - asi budeme muset zkusit nějak navrhnout Rusku a Číně, zda-li by nezřídily obdobnou, ale skutečně spravedlivou světovou instituci, jednající v zájmu lidí a národů - jinak fakt nevím, asi jedině modlit se k Bohu (ostatně tím zřejmě nic nepokazíme už teď, jak to tak vypadá).

360101

19.09.2017 17:43

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

RE: čo je najdivnejšie ?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Nesouhlasím, lidé nejsou lhostejní, ale nemají silné páky. Instantní násilí číhá všude kolem pod povrchem a čeká na svou příležitost, a k výběru je ve prakticky všech aspektech života prakticky vždy jen ze dvou zel - zpravidla jednoho zla menšího a druhého většího. Co chcete za těchto podmínek dělat ještě jiného, než informovat a vzdělávat bližní o reálné situaci? Člověk, který není psychopat, má trochu rozumu a není mu jedno co se bude dít s jeho bližními a společností do budoucna si nemůže jen tak dovolit spustit nějakou vlnu násilí - to je totiž přesně to, na co zlo čeká a co by mu vyhovovalo. Jinými slovy, je to chůze v minovém poli, je třeba mnoho víry, osvěty, trpělivosti a mravenčí práce abychom mohli nakonec odejít středem bez toho abychom se nechat natlačit do jedné z krajních možností (přičemž obě jsou pro nás špatné).

Bohužel, milý libertariáne, svým zastřeným pohledem a mylným názorem o lidech, který bez zamyšlení a ostychu šíříte, tomu zlu také přispíváte.

360109

19.09.2017 23:32

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

RE: čo je najdivnejšie ?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Technická, dříve než začnete o idiocii: Osobně jsem měl v prvním příspěvku na mysli soudní procesy samozřejmě až PO účinném řešení kauzy nejprve v realitě (zablokování přechodů, deportace atd) - sice jsem to nenapsal, ale na druhou stranu se taky zúčastnění mohli v první řadě místo odsouzení nejdřív zeptat, jak jsem to vlastně myslel, že...

Domníval jsem se, že po všech těch příspěvcích tady na Zvědavci za dobu mého působení je už známo, jakých názorů (atd) jsem zastáncem - místo toho se paradoxně ukazuje, že jsme tu ovce a idioti vlastně všichni, protože se neumíme mezi sebou ani domluvit, věčně se jen nesmyslně sváříme - a loutkovodiči se dál chechtají s dovětkem "my vám to říkali".

360118

20.09.2017 08:14

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

RE: celé je to umělý problém vyrobený k blahu 1ho procenta

kolemjdoucí2 213.?.?.?

"Ale naplánoval drazí blbečkové se zbytečnými tituly."

Položím ti (také jednoduchou) otázku: Jakým právem jsi takto oslovil veřejnost?

360128

20.09.2017 08:34

George Soros a politika naděje a nenávisti

Psychopatie

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Celý článek se točí kolem toho, že autor sice podvědomě tuší, ale přesně neví co je psychopatie a nezná přesně všechny její projevy. To že je Soros patologicky nenávistný spolu (s některými jinými - a skutečně je? nebo je to "chladná mašina na zlo"?) je spíš takový přidružený efekt, než podstata problému. Podstata problému je jinde, a neuškodí když si opět připomeneme jeden odkaz, který v tomto případě bude sdílnější a informativnější než dobře míněný, ale v kruhu se pohybující článek:

http://elyna.wz.cz/

Doporučuji pozorně přečíst - je to asi šest nebo sedm stránek a mnohým to dost otevře oči.

360130

21.09.2017 09:20

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 2

RE: neuvěřitelné

kolemjdoucí2 213.?.?.?

A ještě je třeba pochopit, že přesně tu krvavou revoluci ony rádobyelity ve svém zájmu chtějí a proto to vše dělají, jsou na to připravení a počítají s tímto scénářem.

Takže to nepůjde ani doleva ani doprava - z toho plyne že to musí jít prostředkem, přesně těmi metodami jak to dělá v současné době Rusko - což je mravenší práce náročná na znalosti i čas, jiné cesty ale není.

360144

25.09.2017 18:56

Jak jsem nepoužil Uber

RE: Čistý telefon je bohužel mýtus

kolemjdoucí2 213.?.?.?

I bez aplikací - ostatně to byl důvod proč vznikly OS jako Replicant a CyanogenMod a proč se je od počátku snaží velké společnosti házet klacky pod nohy a zase rychle zaříznout (což se jim bohužel i povedlo, CyanogenMod se zpronevěřil původní myšlence a začal používat v jádru binární bloby výrobců HW a Replicant pro změnu přestal být aktivní a není na novém hardware, přičemž "novém" zde znamená, že pořádný poslední byl na SIII - a to už je sakra dávno). Ono se těžko brání, když i ten HW je navrhnutý tak, že se s dataminingem a řízenými úniky dat od začátku počítá.

RIM / BlackBerry nakonec sejmuli taky. Všechen starý / nebackdoorovaný HW postupně vymře nebo mu bude fungování znemožněno, i "hloupé" nové telefony dneska mají nějaký OS, prováději datacollecting a pracují pro někoho jiného - takže nakonec jedině úplně bez smartphonu a jiných smart pí*ovin.

Moje Nokia 5110 ještě funguje, ale i u ní se triangulací dá určit poloha a používat GSM odposlech, protože šifra používaná pro mobilní komunikaci byla zlomena již dávno, je děravá jako cedník a podobné zařízení si dneska už může pořídit každý trouba.

Stát a korporace již dávno spolehlivě prokázaly že jsou naprosto nedůvěryhodné, prosazují totalitní praktiky a pracují proti lidem - a to i proti těm slušným, známé "kdo nic nedělá tak se nemá čeho bát" je už dlouho jen trapný fragment zoufalé policejní logiky a dávno nemá žádné reálné opodstatnění.

360189

25.09.2017 19:37

USA chtějí přiškrtit Venezuelu s pomocí sousedních států

RE: Vládci USA

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Bez urážky, ale osobně se domnívám že tady už nám může pomoci jedině Pán Bůh.

V kostele jsem nebyl i když jsem moc chtěl, stydím se. Budu to muset velmi brzy napravit.

360191

26.09.2017 20:24

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Revoluci by ti šašci právěže chtěli - dav je velmi dobře ovladatelný protože nemyslí, na tohle připravení jsou takže z toho plyne že toto není řešením (viz Ukrajina, tam jsme to viděli v přímém přenosu).

Co s tím? Vypadá to že Rusové v tomto asi opravdu mají pravdu, vědění je moc, budeme se všichni zřejmě opravdu muset té Koncepci sociální bezpečnosti a Dostatečně všeoobecné teorii řízení asi nakonec trochu věnovat.

360200

27.09.2017 22:20

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Pěkně shrnuto, ale...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ale mají, času je dost i při tom, co jmenujete. Je to informační válka, mít znalosti je výhodné, tito jmenovaní co to nechtějí řešit to pochopí nejpozději ve chvíli, kdy se jich ta informační válka dotkne - což není okamžik civilizačního "bodu zlomu", ta se jich dotýká každý den. Osvěta je tedy důležitá. Ignorant nechť zůstane ignorantem, ale každý musí dostat šanci si vybrat tak, aby tu možnost výběru se všemi jejími reáliemi plně chápal. Navíc často pomáhá příklad - jsou lidé co se zajímají, a jsou i v okolí takovýchto "plně vytížených" - dřív nebo později se to prostě protne a další člověk pochopí.

Takže hlavu vzhůru - štěstí je rozhodnutí, láska je rozhodnutí, život (žít) je rozhodnutí, svoboda také... Být pevně rozhodlý stát za všech okolností na straně Boha a jeho životních hodnot, na straně Lásky a Života samotného - to je ta největší ze všech možností, to největší štěstí ze všech.

360207

29.09.2017 09:28

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: Podivné morální hodnoty vítačů

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Oni si ho nezvolili dobrovolně, vždyť jsme viděli jak ty volby vypadaly - dost podobně jako skotské "referendum".

Nelze klást lidem za vinu něco o čem nemají povědomí, to jsou metody psychopatů - ale právě toto všechno názorně ukazuje, že (a proč) je důležité to povědomí mít a zajímat se o dění kolem sebe, a proč je důležité mít znalosti o tom, jakými způsoby je lidmi manipulováno a kým.

360232

Neděsit se. Pěkné to není, ale komu to připadá děsivé ten ještě nepochopil, nebo spíš nepřijal, v jakém světě dnes žijeme. Je třeba počítat se vším a také vybrat si, na jaké straně člověk bude stát. Západní agrese sionistů (hegemonie) není obhajitelná úplně stejně jako agrese globalistická (zotročení, vyhlazení) a jediný, kdo dnes hájí životní hodnoty a stojí na straně Stvořitele a jeho zákonů je Rusko. Boží hodnoty nelze směnit, jen uchovávat, kdo je vymění za sliby a pozlátka a "klid, pohodu a nezájem" tím jasně říká, že život jeho ani jeho rodiny pro něj není důležitý.

Dle mého názoru už ani nemůže být jasnější a zřetelnější na jaké straně stát. Rusové jsou slovanští bratři a bojují za celý lidský svět, dělají už dlouho co mohou a takřka celý svět obyčejných normálních lidí to vidí a má jejich podporu, včetně lidí západu a obou Amerik. Takže - stát za Bohem a zemřít se ctí, bude-li třeba, nebo prodat svůj život a zemřít pro nic někde v díře jako krysa? Opravdu je to tak těžká volba?

360234

29.09.2017 10:03

Ruské speciální jednotky odrazily útok v Sýrii, odsoudily USA a vydaly ostré varování

RE: Události se odvíjejí věru překotně a Sakerovy obavy nejsou plané...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Máme nějaký důvěryhodný zdroj k ověření těch informací?

360235

29.09.2017 23:06

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: Svět již je v prdeli.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Opět metoda psychopatů v akci? Nebyli k tomu náhodou ti lidé vedeni, vychováváni a připravováni už v době, když ještě absolutně neměli a ani nemohli mít tušení o běhu věcí a jejich pozadí (tj. jako děti)? Jaký jsme tu měli režim, když jsme ještě byli děti, a co nám říkal o práci a o společnosti? Ti lidé přeci měli sloužit sobě navzájem, ne být otroky kapitalismu... Navíc chcete tvrdit, že VŠICHNI lidé jsou jen tupí "ještě horší než otroci" hrdí na to, že makají někde ve fabrice? Nebo je to jen vaše zvrácené přání?

Svět je v prdeli s lidmi jako VY - ti v těch fabrikách totiž ještě mají šanci pochopit, kdežto vy, pane, jste je již odsoudil a pohrdáte jimi - navíc za něco, co kdysi jako děti ani nemohli ovlivnit, to mohou až nyní jako dospělí. Ne-lidé jako Vy, plní odsuzování, pohrdání atd, k tomuto uvědomění v dnešní době už naštěstí slouží jako katalyzátor.

Pro upřesnění: Stále častěji se objevují takovéto příspěvky, které jsou jakoby konstatováním pravdy a souhlasem s názorem lidí. Potíž s nimi je, že pomocí psychologických metod (které nejsou člověku bez psychologické průpravy hned zřejmé) pomocí tohoto "souhlasu" takoví autoři oněch příspěvků nenápadně podsouvají a fixují do podvědomí "jakoby obecné" závěry, které ale v důsledku lidem uškodí. Ten samý problém s takovými přispěvky jsem zrovna také (a nejen) dnes zaregistroval i na Aeronetu, kde ani administrátor nepochopil o co jde a kritický příspěvek k tomu "jakosouhlasnému" odstranil... a samozřejmě nejen tam.

Toto je také důvod, proč obyčejní lidé tahají za kratší konec provazu - skutečné psychologické znalosti o lidech i sobě sama lidem absolutně chybí, a chybí i kvalitní zdroje kde je čerpat (uvedu jako příklad špatného např. známou knihu "Policejní psychologie" - což je, až na "pár drobků", v podstatě mnoho stránek prázdného výplňového textu, kde si autor knihy dává celou dobu velmi dobrý pozor, aby omylem nesdělil něco skutečně podstatného, a má to samozřejmě i svůj důvod). Kvalitní základy psychologie (aspoň) by tak doporučil jako studijní materiál všem, kdo chtějí bránit lidské hodnoty - jak je chcete účinně bránit, když ani nevíte nic o sobě samých a své podstatě fungování? V tomto jsou "ti špatní" o dost kroků před lidmi, psychologie vždy přitahovala i psychopaty - ti v ní vidí nástroj, jak lépe škodit.

360243

04.10.2017 14:51

Co ti říká vlast?

RE: editore, co s tím

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Také mě to tak často zlobívá, ale ne vždy - někdy to jde a někdy ne, je to poměr tak tak 60:40 (70:30) Nejhorší na tom je, že pokud si člověk neuvědomí před odesláním, že má pro jistotu uložit právě napsaný text do schránky a odešle ho rovnou tak o něj přijde, protože vrátit se (tlačítkem zpět) nelze.

360299

04.10.2017 15:03

Lithium - vláda schválila krádež století

Zrádci

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Zastřelit za úsvitu, tak se vždycky nakládalo s vlastizrádci... Počkám jak proběhnou volby, a pokud proběhnou jak si myslím tak asi zřejmě začne mít smysl pracovat a bojovat za jiný stát - a tím rozhodně nemyslím žádný stát ležící směrem na západ či jih.

360300

05.10.2017 16:24

Lithium - vláda schválila krádež století

RE: Mandát im dala Demokracia.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Má pravdu, demokracie je systém, kde dva debilové přehlasují jednoho génia - se všemi důsledky z toho plynoucími.

360331

06.10.2017 20:17

Lithium - vláda schválila krádež století

RE: Organizovaný Civilní odboj

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Dobře, tak dejme na chvíli tomu že o lidských bytostech konstatuješ fakta (která ti psychopaté nejen nahoře - protože podle nich slabosti - rádi zneužívají a ještě mají tu drzost považovat se za lepší) , přičemž také víme, že na nějaké ty odboje je ona "vrchnost" připravená a čeká na ně jako na smilování (a začít třetí světovou na Cínovci na kupce s lithiem tedy není úplně optimální): Co navrhuješ teď?

Já z toho mám osobně pocit - čímž nechci šířit např paniku, beznaděj nebo tak podobně, jen přimět k zamyšlení - že se to vše dostalo do bodu, kdy to už člověk (jako živočišný druh, což samozřejmě zahrnuje i ty "elity" co si o sobě mylně myslí že jsou lepší, vyjímeční a že "oni můžou") nemůže žádným způsobem zvládnout. Co v takové zoufalé situaci můžeme jako lidé pokazit tím, že (k tomu boji ještě navíc) pochopíme a uznáme, že pravý Bůh - Stvořitel a jeho syn Ježíš jsou jedinou a nejvyšší autoritou, a poprosíme o odpuštění a pomoc? Třeba to je právě to, co máme z té lekce (a všeho kolem ní) do finále konečně pochopit...

360358

06.10.2017 21:00

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Možná jsem se dostal na pararelní sorošův server dehonestace aeronetu s komenty lascivních imbecilit

213.?.?.?

Tak to čumím!

Není to teď v pořádku, je to stále přesměrováno + jsou změněné některé CSS styly (druhy písma atd), metoda ověření a ten zoufalý článek o másle taky nepsal nikdo z AEnetu - sice se snažili napodobit styl tamních autorů, ale naštěstí ne moc dobře, a navíc ty "informace" uvnitř toho pseudočlánku a to co v je něm podstrkováno mezi řádky je tak akorát k zblití a s Aeronetem to nejspíš nemá vůbec nic společného.

360359

07.10.2017 22:55

Biopaliva a bioblázni

RE: Paliva

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Lidí není moc, toto je lidem jen vnucováno aby se tolik necukali a "omluvenka" k vyhlazování. Vědci již propočítali že planeta by bez problémů uživila téměř dvojnásobek, předpokládalo by to ovšem konec bezohledných korporací ženoucích se za nekonečným růstem a motivujících zcela zbytečně do nesmyslné spotřeby věcí vybavených nekvalitou a uměle zkrácenou životností (lidově "kurvítky") - to by ovšem nějací ti psychopaté a parazité přišli o koryto a tam je přesně zakopaný pes.

360387

08.10.2017 01:15

Biopaliva a bioblázni

RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Když z toho vynecháte tu lidskou blbost, tak svítit, topit a točit motory se dá dost dobře i bez jádra, způsoby jsou známé (a ne, solární a větrné elektrárny to opravdu nejsou) - ovšem v praktické realizaci těch způsobů ve velkém je jistými zájmovými skupinami psychopatů už hodně dlouho bráněno, mělo to tu být už dávno.

Např. jeden z těch způsobů znaly už i civilizace před námi a proto stavěly pyramidy - nejsou to žádné hrobky faraonů a podobné nesmysly, ale energetické komplexy, budovatelé již tehdy znali teorii vln. Jiné způsoby viz např. Nikola Tesla a další, kteří na své znalosti, které chtěli dát lidem k dobru, bohužel z většiny doplatili - ovšem nastal nový věk, skvělé podmínky pro změnu, takže se to nakonec nevyhnutelně a s naprostou jistotou podaří.

360390

09.10.2017 00:58

Biopaliva a bioblázni

RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Udělejte krok stranou prosím... stojíte si na vedení. Děkuji, dobrou noc.

360409

09.10.2017 01:10

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

K poznámce editora

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Z tohoto článku je nejhodnotnější poznámka editora.

Nic není náhoda, každý proces řízení je připravován dlouho dopředu, tudíž žádné "vyvinul se a zakonzervoval se" nepřipadá v úvahu, stejně jako spousta dalších tezí v článku obsažených. Článek jen obvyklá směsice nepatrné trochy pravd, nějakých těch polopravd a snůšky totálních hovadin, jediným jeho účelem je "test ovcovitosti".

360410

09.10.2017 09:05

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

RE: Editor,

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Každý kdo rozumí trochu psychologii (a aspoň základům by měl rozumět každý, jinak bude v míře svého nevědomí pracovat pro druhé, tedy zpravidla pro zlo - slušní lidé totiž nemívají tendenci někoho zneužívat) tak ví, že tento článek je ve skutečnosti zbraní hromadného ničení.

Žijeme ve světě, kde se (nejméně) dvě vrcholové mocenské skupiny přetahují o vliv, přičemž ani jedna z nich nejedná v zájmu lidí, ale jde přímo proti nim. Smutné je, že tohle sice lidé "tak nějak" tuší (někteří vědí), ale drtivá většina stále nedokáže poznat všechny projevy toho řízení a pochopit metody, jakými je s nimi (tedy lidmi) manipulováno - což je tristní, když uvážíme že zlo se už ani netají svými závěry a klidně lidem víceméně veřejně oznámí, že je chce z většiny vyhladit. Když registrujete až výsledky řízení a ne už průběh, tak to už je pozdě - nemáte šanci procesy ovlivnit. Je to něco jako byste se pokoušeli řídit vůz po dopravní nehodě, abyste nehodě zabránili.

Ironické je, že ani ti co vedou alternativní weby a jakýsi "odboj" toto netuší a tyto znalosti zpravidla nemají. Projevuje se to hlavně tak, že mažou příspěvky jako je tento a podobné, protože nechápou podstatu toho, co jim je sdělováno - ne každý kritický článek vede k pojmenování problémů a zlepšování stavu, jsou i takové, které přesně tím způsobem dokážou vést lidi opačným směrem. Někdy vznikají z nevědomosti autorů, daleko častěji však záměrně.

360416

09.10.2017 20:27

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

RE: Editor,

kolemjdoucí2 213.?.?.?

No, tím bych právěže nepomohl ale uškodil, každý musí - tedy pokud chce - ty principy pochopit sám za sebe a za svoji hlavu (tj. tím je myšleno opravdu pochopit, ne si nechat vysvětlit a potom odmítnout).

360434

21.10.2017 20:13

Nová studená válka je mnohem nebezpečnější, než byla ta předchozí

RE: čiastočne súhlas

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Chce to trochu přemýšlet - ano, je známo že nějaké útoky určitě mají na svědomí "na vlastní triko" a že jejich "třípísmenkové" agentury ani zdaleka nejsou žádní svatoušci, ovšem je třeba si uvědomit, že nejsou jediné. Např. se lze z jistých důvodů oprávněně domnívat, že poslední útok v Los Angeles je skutečným útokem (ne jen fingovaným) a že je dílem někoho jiného než vlády a agentur.

USA si za dobu svého působení v roli světového četníka odvykly dodržovat vlastní slovo a dohody, to zaprvé, a zadruhé se po světě navyváděly tolika nepravostí, že jich dnes mají oprávněně všichni takříkajíc "plné zuby". Dnes jsou USA z mnoha důvodů ve vnitřní krizi, oslabené, mají co dělat samy se sebou a se svými problémy, a za těchto podmínek se skutečně může stát že té situace bude chtít někdo zneužít v nějakých svých vlastních zájmech. Tím samozřejmě neschvaluji žádné války, americké odvety ve světě ani u nich doma a podobně, jen se snažím naznačit, že někdo (ať už je to kdokoliv, hovořím hypoteticky) díky oslabení USA nyní může chtít a také dostat příležitost "dát američanům sežrat jejich vlastní medicínu z doby četníkování" - a nebylo by ani příliš divu.

Myslím si však (nebo spíš doufám), že všichni mají tolik rozumu, že se nebudou chtít chovat jako USA svého času, protože nebudou chtít být jako ony.

360560

24.10.2017 08:48

Americké vzkříšení sovětské operace „Anadyr“…

V klidu

kolemjdoucí2 213.?.?.?

To je v klidu. Američanům (nebo spíš těm neoconským šaškům v čele USA) doposud nedošlo, že jejich lživou propagandu ohledně Ruska "nikdo nežere" (už ani část jejich vlastní veřejnosti, a to je na pováženou...) a že neustálým vyšíváním do Ruska na všech možných frontách omezují jen a pouze svoje vlastní možnosti. Ať klidně pokračují ve své hysterii - neoconům se už škvaří mozky jejich vlastním strachem a zbytek světa se jen směje, protože dobře ví že neoconi tak bez cizí pomoci odepíšou USA úplně sami. Blbý je na tom jen to, že mají jaderné zbraně a že se by se mohlo stát, že za svoji blbost a neomalenost budou chtít trestat svět okolo - jen a pouze z tohoto důvodu by bylo na místě, kdyby se těm sionistickým imbecilům v makovicích konečně rozsvítilo, stráhli ocasy a začali se konečně starat hlavně o to, co se děje uvnitř USA, pokud tedy nechtějí dopadnout jako žebráci (nebo mrtvoly po jaderné válce).

Kubánci nejsou žádní idioti a určitě jim došlo, jaký je pravý důvod nynějšího zájmu USA o Kubu a náhlého otevření se Kubě po více než padesáti letech ignorace (přičemž na těch padesát let taky hned tak nezapomenou) a dobře také vědí, že Rus nikdy nikoho nepodtrhnul a neorganizuje barevné revoluce - takže bych se dost divil kdyby na to Kubánci USA jen tak skočili (že tam teď dovolili vozit Coca-Colu a Pampers absolutně nic neznamená).

360633

27.10.2017 23:11

Proč společnost znovu a znovu volí svojí zkázu?

RE: perfektné

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Chybí zde ta nejpodstatnější otázka: PROČ jsou lidi takoví?

Odpověď na ni ovšem už také známe, protože že ta otázka chybí zde neznamená, že jiní se jinde neptali: Současné krize společnosti jsou krize morální. Právě v tom, že lidé se vzdalují hodnotám, kterým se z pověření Stvořitele mají přibližovat, přináší ony různé důsledky a efekty, které dnes pozorujeme všude kolem sebe a mezi sebou navzájem. Takže z principu kauzality se vynořuje další otázka: Proč, když vidíme důsledky a efekty, v tomto stavu i nadále setrváváme? Máme se přeci poučit a opravit své chování směrem k lepšímu... Chtělo by se napsat, že na tuto otázku si už musí odpovědět každý sám, a do jisté míry je to i pravda - nicméně zde má (ta lidská a "liská" problematika) další skryté konotace, díky kterým najít odpověď na tuto otázku není (protože ze zájmu některých skupin ani nemá být) jednoduché odpovědět

Oklikou: Existuje peklo? Existuje Bůh? Když člověk (např umělec) něco tvoří, musí zaprvé věřit, že něco vytvořit dokáže. Pak ho musí napadnout co a jak bude tvořit, musí nad tím přemýšlet - mít myšlenku, která následně povede jeho ruce a činy a bude zpětně umocňovat jeho víru v tvoření. Nneí toto náhodou obecný princip společný pro všechny? Není to tak, že když někdo věří v Boha, že ho tím vlastně také pomáhá tvořit? A dokonce, když někdo věří v Boha, že ho tím pomáhá tvořit pro ostatní? To samé s peklem a sa vším ostatním také: Jsou-li lidé, co v něco věří, a jsou-li (klidně jiní) lidé, kteří tento princip znají, tak zákonitě musí konstatovat, že Bůh existuje - protože ví, že jiní lidé v něj věří (a tím ho také spolutvoří). Když takto (nejen) existuje Bůh, musí tak existovat i temná říše za Rubiconem, z níž není návratu. Když tedy víme že Bůh i dábel existují - co nám ještě brání vydat se zpět na cestu návratu k hodnotám, zajišťujícím všem trvalou životní prosperitu celku?

Takto jednoduché to je. Vzdělávejme se a změňme sebe - změníme tím naprosto vše. Boj, který se vede, je bojem o srdce a o duše - je jen, pouze a jedině na vás samotných, na každém jednom z vás, komu nakonec uvěříte a komu každý jeden všichni v součtu dáte své srdce a svou duši.

360773

27.10.2017 23:20

Strach z Babiše

RE: Ale jistě - Babišova malá současná a minulá zla ve jménu Babišova budoucího velkého dobra

kolemjdoucí2 213.?.?.?

"Pokud hledáte někoho, kdo nás vyvede z problémů v nichž jsme, asi nenajdete."

Ale jistěže najdeme - správná odpověď je "každý jeden z nás". Tak kdy s tím začneme? Co třeba hned?

Ok, tak když hned - přestaňte tu prosím oblbovat lidi. Nechte na každém jednom z nich, jestli se chtějí stát lepšími a jestli o té cestě chtějí jenom snít (a za čas se zklamaně divit), a nebo tou cestou chtějí skutečne naplno jít. Ručím vám za to, že (a nejen vzhledem k okolnostem) už jich je až překvapivě mnoho rozhodnuto skutečně jít a měnit svět tím, že změní k lepšímu sebe.

Děkuji.

360775

04.11.2017 21:26

Další útok Krylové: Sdružení Lidé lidem v exekuci

RE: Já už poslal a co vy lakomci?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Jestli jsem to dobře pochopil, tak to nejsou peníze pro Zvědavce, ale pro Lidé lidem...?

Pokud je to tak jak se zde píše a byla dotyčným upřena práva a možnosti obhajoby atd, jaké jsou další možnosti? Připadá v úvahu např. hromadná žaloba na podjatost soudu, stát nebo nějaká další možnost obrany ("vrátit úder")? Hodlají dotyční takové kroky následně učinit? Rád bych toto věděl, protože pokud bych poslal příspěvek, nechci aby sloužil primárně pouze k nakrmení šelmy, ale aby to mělo hlubší smysl. Jste ochotni bojovat až do konce?

360899

09.11.2017 02:55

Přímá správa: Nejnovější zbraň pro rozpadající se vlády

RE: Nerozpadají se pouze vlády,

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Vypadá to, jako byste se vy dva hledali až jste se našli. Zkušenější vědí, že to tak vypadá záměrně.

Takže buďte v klidu "oba dva", ono jde hlavně o to co má každý jeden člověk v hlavě, a že jde právě o tohle a že právě o ty mozky a myšlenky v nich se tu bojuje (i pomocí růsných -ismů) už ví taky víceméně každý .Takže odpovědi už dávno známe, a bát se opravdu není čeho, ostatně - když už jsi zmínil toho Boha - je to psáno už v Bibli.

Jak říká Pjakin: Bůh je pohan, mluví jazykem všech. Každý jeden člověk může - a měl by - mít svůj osobní vztah přímo s Bohem.

360958

13.11.2017 16:41

Američané říkají, že toto je nejnižší bod amerických dějin

RE: Inteligence

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Dále ftaláty, hormonální antikoncepce, antiperspiranty (obsahují umělohmotné mikročástice - kuličky na zalepení pórů) a jiná chemie, která se dostává do kontaktu s lidským tělem a životním prostředím. Dále hnojiva, pesticidy a herbicidy, GMO (geneticky modifikované organismy)... dále nesmyslné zneužívání životního prostředí - u nás např. známé lány řepky na biopaliva, přičemž na pěstování potravinových plodin naši zemědělci pobírají dotace za nepěstování a potraviny přitom dovážíme... odkud to vše pochází a přichází? Kdo to masivně používá a prosazuje za účelem vyšších zisků a bez ohledu na životní prostředí? Odpověď je jednoduchá - dnešní (čti "asociální a amorální") korporace a jejich psychopatičtí nedostatečně vzdělaní a neznalí "vůdci", toužící výhradně po absolutní kontrole a ovládání "svých" zaměstnanců a absolutní minimalizaci nákladů (a maximalizaci zisků) bez toho, aby alespoň trochu rozuměli procesům, které se snaží řídit a jejich souvislostem.

361025

13.11.2017 16:59

Mýtus o evropské demokracii: šokující odhalení

RE: Sorosova síť

kolemjdoucí2 213.?.?.?

1. lidé o tom z většiny neví - znám dost lidí dostatečně chytrých na to, aby pochopili: Nemají kdy, a tím, pádem ani z čeho (čili kde nejsou správné informace, nemůže dojít k pochopení souvislostí z těchto informací plynoucích) - mají svých starostí dost a jako následek pak žijí i informačním vakuu nebo informační bublině, tvořené hlavně útržkovitými pseudoinformacemi mediální propagandy

2. "volby" (pseudovolby) vůbec nezmiňujte: Byly nakoupeny hlasy + volby byly následně ještě zmanipulovány (např. "všichni dědečkové a babičky v pečovácích volili ANO") - odposlechnuto již od několika lidí, kteří se účastnili volebních komisí.

3. Většina lidí, i pokud ví jak se věci mají, si nemůže dovolit se adekvátně a účinně bránit bez obav z osobních postihů, dehonestace, pronásledování jeho či členů jeho rodiny - a to velmi často právě těmi institucemi a orgány, které by měly z principu své funkce a původních důvodů jejich vzniku právě takovým věcem stát v cestě a (MORÁLNÍ) zájmy veřejnosti a společnosti jako takové hájit (což nečiní) - nedávný příklad přímo zde na Zvědavci např. ona kauza "Kryl" a jiné.

ČIliže mám pocit, že "beznadějně tupý dobytek" právě promluvil a já na něj zde reaguji.

361027

19.11.2017 15:35

Od supervelmoci k nekompetenci

RE: nekompetentní

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Má to jeden takový "háček" (on je to spíš pořádný hák): Pokud se nějaká taková válka spustí, nevyhraje nikdo. A co víc - ani nepřežije nikdo. Nikde.

361099

20.11.2017 23:44

Vojenské hrozby armád USA a Jižní Koreje jsou provokace k jaderné válce

RE: Naléhavý dopis

kolemjdoucí2 213.?.?.?

"A ona je "obyčejnost" nějaká výsada nebo evoluční přednost ?"

Samozřejmě. Psychopati ovšem nepochopí, nemají čím.

"Hejno ryb je ŠPATNÝ společenský model."

Říká kdo? Bůh, nebo jen psychopat, který si pouze myslí že "je bůh"?

361117

27.11.2017 14:41

Co se skrývá za roztomilou fasádou „svobody a demokracie“?

RE: Slepá víra v demokracii

kolemjdoucí2 213.?.?.?

S tím dodatkem, že "proti demokracii" nelze automaticky překládat jako "pro totalitu" (či pro cokoliv jiného), jak se nám mnozí vládnoucí psychopaté snaží naznačit nebo přímo namluvit a jak to oni sami také chápou svým černobílým viděním.

361202

29.11.2017 15:30

Co se skrývá za roztomilou fasádou „svobody a demokracie“?

RE: Slepá víra v demokracii

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Máte to celé nějaké popletené a mícháte několik nesouvisejících věcí dohromady, pane troll.

361240

10.12.2017 11:24

Zpráva o pokroku v americko-ruské válce

RE: Tři poznámky

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Zbytečná obava (to je k bodu 2). Ve zkratce: Bůh chtěl, aby Rusko bylo římskokatolickou církví Bohu vysvěceno - což se nestalo ani po sto letech (kdy uplynul termín). Rusko se tedy zasvětilo ("samo") - jinými slovy, za Ruskem stojí sám Bůh, a ten vyhrává v každém případě. Ovšem čím víc lidí (všude na světě) bude stát za Bohem a jeho hodnotami, tím silnější bude jak Rusko, tak ti lidé. O nástupce Putina a pokračování Pravdy tedy každopádně je (či bude) postaráno, to je věcí samotného Boha.

361378

13.12.2017 21:22

Válka je mír

RE: jednoho dne se vratime do doby kamenne,diky,politikum

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Podstata myšlenky je ta, že všichni nahoře jsou psychopati. Je to jednoduché, je to o lidech - až za vámi přijdou, prostě zůstaňte lidmi a odmítněte, za jakoukoliv cenu a pod jakoukoliv pohrůžkou. Dokonce to můžete udělat legálně, z důvodu náboženské víry. Když to takto udělá každý, žádná válka nikdy nebude. Na Ukrajině si tento postup účinně vyzkoušeli v praxi - když kyjevší přišli do Doněcku dělat odvody mladých do ukrajinské armády, místní je hnali svinským krokem a žádné odvody do války se prostě nekonaly.

Oni nad lidmi ztrácí svou moc přesně ve chvíli, kdy si každý jeden člověk naplno uvědomí, že je pouze a jedině on sám sobě svým pánem a zároveň až mu dojde jak fungovala ona lest, že přesně tohle ho nechali si myslet a přesto svým pánem až doteď nebyl.

Jinými slovy, psychopat se vždy objevuje všude tam, kde lidé (často rádi) přestávají nést odpovědnost za svoje vlastní životy a odevzají ji (a s ní i sebe). Náprava je tedy celkem jednoduchá, je to celé o tom co nosíme v hlavách a srdcích, jen je někdy trochu složitější k tomu poznání sám dojít a pochopit ho.

361436

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 91 čtenářů částkou 11 734 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Poslední Rakušané15.12.17 16:59 Rakousko 0

Tato dětská kniha se vážně prodává: Santa Claus je černý gay a má manžela bělocha.15.12.17 16:39 Neurčeno 2

Rambové provokují v Sýrii, iDnes mlží, jaká je pravda?15.12.17 09:50 Sýrie 1

Konšpirácie na vzostupe. Experti dvíhajú varovný prst14.12.17 23:03 Slovensko 5

Ani kluk, ani holka. Zpěvačka Pink vychovává dceru bezpohlavně. Není jediná!13.12.17 23:29 Neurčeno 11

'Stáli jsme tam a brečeli.' Dokumentaristé natočili hlady umírajícího ledního medvěda, důsledek oteplování13.12.17 19:55 Neurčeno 6

Ďalšia perla z Bruselu: Zákaz otvárania okien? Od roku 2020 vstúpi na Slovensku do platnosti nová smernica EÚ13.12.17 12:24 Evropská unie 3

České šachy budou mít nejmladšího velmistra v historii. Je jim Thai Dai Van Nguyen13.12.17 11:33 Česká republika 4

Tři slepice obvinily Trumpa ze sexuálního harašení. A jiná kráva obvinila Polanského, že ji před 40 lety fotil nahou13.12.17 10:59 USA 2

Zajímavý výzkum: v mozku ženy zůstává DNA každého muže, se kterým spala12.12.17 15:48 Neurčeno 6

Antikrist Bergoglio chce měnit Otčenáš12.12.17 00:46 Vatikán 9

Šílená EU: Systém přerozdělování kobylek Dublin IV bude znamenat jednoznačně konec, bude-li přijat11.12.17 21:16 Evropská unie 7

Český inženýr uspěl s pohádkami, jak se co dělá09.12.17 12:56 Česká republika 2

PL se ptaly politiků, co si mysli o plánu Junckera o otevření dveří migrantům08.12.17 11:04 Česká republika 6

Pavlík Morozov žije!08.12.17 10:25 Česká republika 4

Herečka filmů pro dospěle spáchala sebevraždu poté, co byla obviněna z homofobie07.12.17 20:22 USA 7

Schulz (SPD): nejpozději do r. 2025 založit Spojené státy Evropské07.12.17 20:06 Evropská unie 1

Trump uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele06.12.17 22:08 USA 4

Jiří Drahoš - bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči06.12.17 18:41 Česká republika 6

Konečně se dělá něco i pro důchodce06.12.17 12:57 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,86 Kč
Euro
25,70 Kč
Libra
29,12 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
22,06 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
6,10 Kč
100 maď. forintů
8,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
37,15 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 438,02 Kč
1 unce stříbra
350,76 Kč
Bitcoin
385 786,91 Kč

Poslední aktualizace: 16.12.2017 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?