Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 45 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, abc, F., PantheraLeo, PthLeo.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.11.2008 11:13

Hladoví obyvatelé Gazy se živí potravou pro zvířata

Izreal potřebuje napadnout Írán

abc 82.*.*.*

Blokáda Gazy je předstupněm k tomuto napadení. Izrael potřebuje, aby na něj někdo zaútočil. Aby jeho útok byl obranou.

176939

12.08.2011 21:56

Homo consensionis – člověk konspirační

Konspirační teorie

PthLeo 82.*.*.*

Po přečtení článku jsem získal pocit, že jste zde nastínil konspirační teorii o konspiračních teoriích.

Rozhodně děkuji za článek, bylo to zajímavé čtení.

250694

To jsme rádí že známe Váš názor. Nejsem radioamatér, jsem elektrotechnik. Mobilní telefon má výkon do 1W. Je vidět, že to dost podceňujete. Prozatím nikdo pořádně nezdokumentoval co se vlastně s atmosférou(či jinými sférami ) pokud do nich napereme rádiové signály. Pokud chcete vidět, co umí rádio, dejde si do mikrovlky hrnek s vodou na 2 minuty. Rozsvěcení doutnavek, zářivek a jiných světelných zdrojů na podobném pricipu taky nenastane vždy, ale jen při určitých frekvencích. Já bych ten HAARP nezatracoval ...

277288

04.04.2017 10:02

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.*.*.*

že Putin nebude mít stejně bystrého a stejně mravného nástupce. To je jeho přední a největší úkol. (Ta nenávist západních dosavadních elit – špatné slovo, jde o intelektuální a mravní spodinu – má jedinou – ta je vždy jediná – hlavní příčinu – závist. Až na druhém místě je to to, že jim Putin kazí touhu po dobytí Ruska – ať vnitřní zradou, ať vojensky, ať ztrátou důvěry Rusů. A to, že v tom tato západní vládnoucí spodina drží tak spolu, je známý poznatek, že mravně zkažení drží spolu: zloděj se zlodějem, požitkář s požitkářem, lhář se lhářem a p. Tato spodina musí, s pomocí Páně, padnou celá – nestačí chytit jednoho zloděje, pokud ostatní, jeho sympatizanti, jsou na svobodě.) Jsou ovšem i podružné hrozby pro Rusko – např. to, že nastane situace (patrně i západní spodinou vyvolaná), že ani Putin ji nezvládne. Tak i geniální David napsal, že děkuje Bohu, že ho "vyprostil, když se lid bouřil." Vládnutí, tedy dobré vládnutí, je šílená makačka na bednu, a promiňte, někdy jen s pomocí Boží se podaří najít dobré řešení; bývá to až na hraně.

356910

04.04.2017 21:08

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.*.*.*

Taky jste nakousl zajímavé thema: Jak může člověk tuto štvanici vydržet? Navíc si myslím, že podpora od patriarchátu je jen formální. Takže si myslím, že tu jsou dvě opory: 1. Jasná vize, láska k národu a čisté svědomí. Pozoruji třeba u nás (u jeho příznivců) hodně protestů proti jeho nepřátelům, ale jen nepatrně pochopení jeho vize – v tom pozoruji naprostou roztříštěnost. Láska k národu, myslím teď k ruskému i českému, je u nás stejně tak rozbita. Třeba PhDr. Cholínský, jinak encyklopedie, mi dokonce řekl, že český národ neexistuje. Co by asi řekl o ruském národu, tolik jazyků? A Putin miluje svůj národ! A čisté svědomí. To, co o něm víme, nás opravňuje přičítat mu čisté svědomí – třeba ty britské atentáty za staletí, nic takového Rusko nedělá. Zabijou jim třeba desítky lidí, oni se stejnou ani podobnou měrou nemstí. Něco obdivuhodného. Není to pro západní spodinu závist k puknutí? A 2. Nemusíte to brát, ale komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Tomu lidi věří, opakují to, ale o pomoci Boží, o milosti, slyšet nechtějí. Putin je poctivý křesťan. Všimněte si, že na Vánoce i Velikonoce, na rozdíl od Medveděva, chodí kamsi daleko na venkov, do malého kostelíčka, kde ale je stejný Pán Bůh. Myslím, že Putin je vzácný křesťan. (Byl tam sice ten rozvod, ale nic o tom nevíme, soudit tedy nesmíme.) Krátce: rozumný poctivý člověk ho musí mít rád. A všimněte si jeho očí – chytrý jako liška. OVŠEM: Všichni jsme hříšníci, máme sklon ke hříchu a i Putin může padnout – Bůh ale chraň!!!

356932

05.04.2017 10:36

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.*.*.*

Tak o tom letopočtu nic nevím, jak dlouho jsou rozvraceny státy také nevím, podle Isaca Newtona "domněnky nevymýšlím," ale je fakt, že v dějinách byly mnohé státy rozvráceny a mnohé jiné se naopak konsolidovaly. Ohledně Ruska trvají pokusy o jeho rozvrat už staletí z různých stran či snad ze stejné strany, nevím, Rakousko-Uhersko bylo rozvráceno, Československo po r. 1945 bylo jednak oloupeno o Zakarpatskou Rus, na druhé straně získalo plnou kontrolu na Sudety a částí Slovenska (s Maďary). Rozhodně tedy nepozoruji lineární proces rozvracení států, ovšem v posledních 25 letech v Evropě jde skutečně v naprosté většině o rozvracení, Jugoslávie, Balkán. A to si myslím, že toto má téhož pachatele, dál do minulosti bych to posuzoval ad hoc.

356942

05.04.2017 21:12

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.*.*.*

Velmi se omlouvám, ale nebudu na to reagovat, dle mého názoru těmito úvahami cesta nevede. Píšu to jen proto, abyste věděl, že jsem to četl a že mě dost mrzí toto vyústění debaty, která, myslím, začala dobře. Všechno zlé je k něčemu dobré: toto je dobré proto, že to ilustruje dnešní názorovou roztříštěnost. V tomto případě dokonce nevidím vůbec nějakou naději na srozumění. Nedá se nic dělat, zmatek, zdá se, nade vše. Velmi smutné. Jak by na tento Váš příspěvek reagoval asi tak Putin? Myslím, že by také nereagoval.

356949

06.04.2017 08:27

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

Re: Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

F. 82.*.*.*

Dovolím si otevřít diskusi. Trump buď chce na S. K. útočit, nebo chce vyhovět tlaku na sebe nebo to jeh hraje. Vážná by byla první možnost. Proč by chtěl? Musí přece vědět, že S. K. je, jak článek správně uvádí, "box. pytel". Znamenalo by to, že chce pokračovat ve zlé politice tamní spodiny, obecněji západní spodiny. A tím se dostávám k meritu svého příspěvku. A dovolím si příklad ze včerejška. Plyn v Sýrii. Všichni vědí, jak to bylo. Ví to i západní spodina, i Trump. A přesto jednoznačně házejí vinu na Asada? Proč? Pokud by přiznali barvu, hned jsou tu další otázky: Kdo to platí? Atd. Takže musejí pokračovat ve zlu svých předchůdců, nemohou přiznat pravdu. Putin může říkat pravdu. Proč? Protože Rusko prodělalo katharsi, dokonalé očištění politiky zhroucení všho za Gorbačova a Jelcina a Putin má už čistý stůl. Západ naprosto ne, musí pokračovat ve zlu. I Trump bude muset, pokud nezařídí katharsi, pokračovat ve zlu. I se S. K. PROTO je o západní SPODINU, spodinu jako celek. Ve své lži je až směšná.

356954

06.04.2017 13:09

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

RE: Jasně

F. 82.*.*.*

Nikdo neříká, že S. K. diktatura je spravedlivá, je hodně nespravedlivá. S. K. předák není příjemný chlapík, stejně jako J. K. presidentka nebyla příjemná dáma, sankce některý stát ať ukončí, některý stát ať je neukončí, je to na vůli toho kterého státu, ale nepřátelství dobré není. Máte nepřátelství tady s nějakým člověkem? Vaše chyba. A nejde o vztah zde slušný člověk vs. S. K., ale o vztah těch nebo oněch dvou států. Slušný člověk se zabývá vztahem ke svému státu a do cizí rodiny se nes.re, to je věcí té které rodiny. Žádný stát by se neměl usmiřovat s diktaturou, ale neměl by být vůči ní nepřátelský, třeba by se měl od ní isolovat. A S. K. ani její předák není čert, ale jsou to lidé, to si především uvědomte, prosím. Tolik k Vašemu výlevu. Ještě hodně by se toho dalo napsat, ale raději počkám na Váš další výlev.

356963

06.04.2017 13:26

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.*.*.*

Nezlobte se, mně vadí nesmyslnost toho, dávat do souvislostí mnohá data a události, které jste uvedl, s nějakou skoro věčnou snahou, s nějakým věčným cílem (tedy někoho jiného, než Pána Boha).
Jistě vím, že VŘSR byla vymyšlena a placena některými lidmi na Západě, ale popírám, že by jednali, ať vědomě nebo nevědomě s nějakým skoro věčným cílem, jak jsem uvedl v předešlém odstavci, nějakých dávných předků. Tito západní lidé jednali v souladu se svými vlastními cíli, ne s cíli někoho před 500, 1000 nebo 3000 lety.
(Váš přístup je v jistém smyslu podobný evoluci druhů, jakoby tato evoluce měla od něhoho (třeba i od Pána Boha) mít nějaký cíl. Neboť sám pojem evoluce druhů je nesmyslný.)
Ale uznávám, že mnoho lidí věří dávno cílené evoluci, stejně jako Vy věříte dávno cílené tvorbě NWO.

356964

06.04.2017 15:50

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

F. 82.*.*.*

Jste dost rázný. K prvnímu odstavci: nevyhrožuje snad J. K. severu? Nejsou snad jader. zbraně v Japonsku nebo v J. K.? Pokud ano, má S. K. plné právo na jaderné zbraně. Další otázkou je, co dělají jaderné zbraně a vůbec vojska USA kdesi v prčicích? Asi i tak daleko od USA musí být America first. A konečně: takýto útok nese s sebou něco daleko horšího, než "politický problém". Nevíte, co asi? Napovím Vám. Mrtvé Severokorejce. Ano, přesně to je logika Západu. Masovému vraždění se říká chyba. Nebo politický problém. Nebo humanitární bombardování. Nebo preventivní úder. S. K. jen dosr.ná strachem opakuje US-slova. Nač by jí byly rakety a atomovky, kdyby ji nechtěli zničit? A tak ji zničí. Ale to všechno se vyskytuje jen ve světě rázných bláznů, trpících mentální selektivní slepotou, ne normálních lidí.

356969

06.04.2017 16:52

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Co může Rusko jedině přede vším ohrozit?

F. 82.*.*.*

Většinu z toho, co jste teď napsal, pochopitelně uznávám, něco ne. Churchilla třeba jako zvěstovatele věčných pravd? Náhoda je filosofický pojem a je zebrubně propracovaná. Třeba. Ale už jsme daleko od thematu článku ...

356971

06.04.2017 17:23

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

RE: Jasně

F. 82.*.*.*

Podívejte se, že žádáte odpověď, myslím, že bychom neměli rozebírat, který stát je horší a který lepší, spíš bychom asi měli hledat to, co by se mělo zlepšit. U S. K., i u USA, i jinde. A přitom šlo skutečně o zlepšení. U S. K. je asi nejhorší to, že je u zdi. První by tedy mělo být říct jí, že se nemusí bát. Přitom se děje opak, různí papaláši nejen v USA mezi žvýkáním hamburgerů uvažují, co jí ještě provést strašného. U USA je asi nejhorší to, že takto uvažují, dokonce nahlas. Tak ani Babinský nevyhrožoval, jen konal. Je tam sice to, co nazývají demokracie, ale takové úvahy by neměl nikdo vypustit z huby. Ostatní slušná společnost by si ho měla podat. Ovšem je to ještě horší, oni to o,nejen o S. K., ale i o jinde ve světě nejen říkají, ale i konají. Dokonce mám dojem, že může něco být např. na tom, že stvořili IS. To jsou velmi špatné věci. To by bylo dle mého třeba na USA zlepšit. S. K., pokud by nebyla u zdi, by se mohla taky v mnohém zlepšit. V prvé řadě třeba to, že by se rodinám umožnilo a pomohlo, aby byly více soběstačné a méně závislé na státu, tedy decentralizace. Pozorujete, jak tady v evropě postupuje naopak masivní centralizace a stále větší přisátí na státu? To by mohlo S. K. učinit reálně vnitřně silnou, síla se nazakládá na bodácích. Tolik má Vámi žádaná odpověď.

356974

07.04.2017 08:16

Trump zastrašuje Severní Koreu preventivním útokem?

RE: Autor asi trpi selektivnou slepotou.

F. 82.*.*.*

Nic ve zlém, ale je to Váš moholog a ostatní diskusní příspěvky, které thema už plně objasnily a není tedy třeba už v diskusi pokračovat, nečtete. Proto nejste hoden reagování. Jen ohledně té Vaší zmínky o desítkách obětí bych si dovolil Vám připoměnout, že totéž říkali agresoři před nájezdem na Irák – a bylo z toho obětí circa půl milionu. Takže tento Váš diskusní vstup je nejen autistický, ale je i velmi nebezpečný.

356990

Ano, pan auttor správně a podrobně rozebírá potácení se ve lžích západních činitelů a agresivní činy, které z toho vedou. Avšak, i když to snad je zajímavé čtení (lidová moudrost toto dlouhé povídání vyjadřuje jednou větou: kdo lže, ten i krade), neříká, proč tomu tak je. A tu si dovolím zopakovat a zpřesnit, co jsem tu už nedávno napsal. Je tomu tak ze dvou důvodů: 1. Nemožnost přetrhat svazky s minulostí. Ten, kdo se na politickou nebo mediální dráhu na Západě dá, nemůže žít v pravdě a mluvit pravdu. Musí vymýšlet stále nové lži, aby nemohly být odhaleny miriády lží dřívějších, což by způdobilo pád, zhroucení západního systému. Tento důvod je tedy užitečný. 2. A užitečné je zde spojeno s příjemným. Záapd vždy okrádal zbytek světa a západním činitelům je příjemné ve zlodějnách pokračovat. Je příjemné, když gatě šije Bangladéš a západní lidé se mohou věnovat internetu, nemusí fysicky makat, mají důchody z přebytků atd. atd. Čili lži západních činitelů slouží i k pokračování vykořisťování Západem. Ad 1. i ad 2. vytvářejí dokonalé soukolí. Avšak zase lidové úsloví říká: Lež má krátké nohy, daleko neujde. Lhát se musí stále víc. "Krátké" tu ovšem nutno nazírat historicky. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Do soukolí se absolutně nutně dostane zrnko písku, soukolí se začne zadrhávat až se zadře. Tím zrnkem písku může být třeba mravné Rusko. A tak má Západ jedinou upocenou perspektivu, lhát stále víc, krást stále víc, až ke 3. světové válce, jakož k finálle. Proto i chtějí válku. Písmo svaté praví: Zničme strom i s jeho mízou. Takže ze soukolí lží a zlodějen není úniku. Víme, že Asad vůbec nemohl použít chemické zbraně, víme to zcela jistě, a přece washingtonský dědek posílá na Asada bomby. Nemůže jinak. Stal se západním činitelem, musí pokračovat v západní politice, lžích a agresích. Pokud by odmítl, Západ ho odrovná. Takže ano, pan autor správně popisuje soukolí západních lží, ale vždy je třeba rekurovat k hákladní metafysické otázce: PROČ? A víme, že kvůli svým lžím a zlodějnám Západ vyhladil ze škol i z veřejného života i metafysiku.

356993

Děkuji za vlídné poučení. Já sám jsem tu napsal, že západní politici jsou svými narůstajícími lžemi až směšní, ale neuvědomil jsem si, že jde vlastně o patologii, psychiatrickou patologii.

356998

07.04.2017 15:14

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

RE: Jen tak na okraj...

F. 82.*.*.*

Vlastně náhodou jsem zavadil o tuto, s promnutím, hloupost. My a oni je vlstní lidskému druhu, ne zvířatům. Jsem tu já a oni, ti druzí. Je tu má rodina a oni, druhé rodiny. Je tu můj národ a oni, druhé národy. Ano, stát se zvířaty můžeme, např. ti, kdo přežijí 3. sv. válku. Nebo těžcí pacienti na psychiatrii. Je to škoda, že obtížné společenské problémy vedou – a dost často – k blouznění. Např. nedávno se tu vyskytlo blouznění, že NWO je budován už tisíce let. Jiným blouzněním je přesvědčení o evoluci druhů, jiným blouzněním je jisté pojetí klimatické změny, dalším blouzněním je volná hra tržních sil, dalším blouzněním je homeopatie apod. apod. Souvisí to s tím, že rozum mnoha lidí neunese obtížnost nějakých, často společenských, jevů a uklidní se v nějaké jednoduché, byť mylné ideji. Toto postižení si nevybírá chytré nebo hloupé, byl jím postižen např. Immanuel Kant, který na své mylné ideji zbudoval celou svou filosofii (která se obdivně studuje na filosofických fakultách – a která má mnoho následovníků). Takže nic ve zlém.

357001

07.04.2017 20:36

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

RE: Jen tak na okraj...

F. 82.*.*.*

Rozumím Vám velmi dobře: "Každý má svou pravdu." Toť ideový základ Západu, Západu, k jehož mravnímu stavu jsem se nahoře podrobně vyjádřil.

357011

09.04.2017 08:04

Usiluje washingtonská elita o válku s Ruskem?

Re: Usiluje washingtonská elita o válku s Ruskem?

F. 82.*.*.*

Asi se probouzím první. Snad i ideově? Je to z 31. 3., dnes je 9. 4., a těch 10 potvrdilo v článku popisovaný kurs. Ale otázky článku už zde byly zodpovězeny. Waschingtonská spodina nejen chce, ale i musí pokračovat v dosavadním americkém kursu. A musí v něm pokračovat i Trump. Pence je pokračovatelem od přirození, Trumpa už dvakrát zradil, Veřejně. A co je tento kurs této spodiny? Pax Americana a to se = America first (heslo ihned předefinováno). Přitom Amerika = americká spodina. Válce s Ruskem se jistě chtějí vyhnout. Pokud svého dosáhnou, čili budou moci pokračovat, svých cílů. Třeba zradou v Rusku. Vyměňovat představitele? Jistě ano. Pořád je koho vyměňovat. Maduro, vedoucího Sev. Koreje, pořád nevím, jak se jmenuje, Íránu, Asada, pořád tu někdo je. Jim to vlastně vyhovuje, že válka s Ruskem není. Pokračují mírově mohutným tempem. Článek mnoho z toho uvádí: obkličování Ruiska se daří. Autor se ale neptá, jak to skončí. A všichni víme, že jsou tři teoretické konce. Buď se jim to podaří a bude celostětová diktatura, nebo se jim to zadře, nebo bude válka. Byla by tu možnost, že se jim do cesty postaví církev. Ta je ale na jejich straně papežem počínaje. Jedno naučení katolické víry říká, že posledním papežem bude Antikrist. Takže poklud teď někdy vypukne válka, bylo by tím jednoznačně prokázáno, že František je Antikrist. Čemuž mnozí nevěří, takže ani nevěří, že by teď byla válka. Mnozí také říkají, že pokud se jim to podaří (nastolit NWO), církev tento NWO pokřasťanští, stejně jako antický Řím. Tomu se dost dobře nedá věřit. Řím měl soupeře, NWO by už žádné soupeře neměl. Možnost, že se jim to zadře, není také jistá, neboť lidé se nechávají unášet modernitou (taženi k tomu všemožně protagonisty NWO), ani si to neuvědomují, mění se na moderno tisíce ba statisíce lidských zvyklostí. Není tedy nic jistěého, jak situace skončí. Můj tip, ovšem s mimořádnou pomocí Pána Ježíše Krista, je že se jim to zadře. Netuším ovšem jak. S touže pomocí to ale bude překvapení, lidé se budou bít v prsa a děkovat za zázrak. Jistého tedy v těchto pozemských záležitostech není nic.

357043

Myslím, že rozebírat vojenské hledisko nemá smysl. Jde přece o tu falešnou vlajku. 1. sv. válka začala falešnou vlajkou: FJI předložili důkazy o útoku Srbska na R-U. Je až legrační, jaké obrovské množství lidí tomu uvěřilo. FJI vyhlásil válku, katolická církev v R-U, která o sobě prohlašuje, že je strážkyní pravdy, tomu snad věří dodnes, preláti celou válku psali epopeje o tom, co to je spravedlivá válka, pravdivé epopeje, ale ta válka byla spravedlivá, protože Srbsko zaúročilo na R-U; taková blbost. 2. sv. válka Gliwice. Nikdo nic neprošetřoval, byl to jasný útok Polska na Německo. Tonkinský záliv, falešná vlajka, celá Amerika hajlovala, Vietnam plynovala. Irák, zbraně hromadného ničení se hledají dosud, půl miliónu lidí zavražděných a vrah nejen že není na Guantanámu, ale o Gauntanámu rozuduje. Jugoslávie: Srebrenica, a Holanďanům naopak svěří Haagský soud. Letadlo nad Ukrajinou, není náhodou, že to (ne)vyšetřují – světe div se, Holanďani. Kaddáfího zavraždili, protože jeho režim byl děsivým zrecadlem pro režimy Západu, ruský zločinec Medveděv, který je u koryta dodnes, dal posvěcení. Co toho už bylo? Co toho už bylo? A co toho už bylo s chemickými zbraněmi v Sýrii! Podvod na podvod. Stačí být teroristou, pošlou mu chemické zbraně, on to odpálí, obviní Asada, a celý Západ věří teroristovi. To je k zblití. A už to dělají úplně otevřeně, zdá se, že to dělají už tak, aby všem mohlo být jasné, že to udělali teroristi, a fašistická média to hodí na Asada, i ten katolík Sobotka, který má v hlavě nas...o, to opakuje, prostě mají prču z toho, že černé vydávají za bílé a masy tomu věří. Tak zjevné falešné vlajky nikdy nebyly. Spodina si z toho dělá už legraci. Myslím, že falešné vlajky se dostaly do nového stádia. Blíží se finále, že nahatý president Trump má nové šaty. Dobře si to přečtěte, to není pohádka, ale dnešní stav, všichni tomu uvěřili, nebylo nikoho, kdo by pochyboval.

357094

13.04.2017 12:59

Putin a Kutuzovova strategie

Velice se omlouvám ...

f. 82.*.*.*

že musím reagovat. Pečlivě jsem si článek přečetl, i oba dosavadní komentáře. Je dobře, že tu článek byl uveřejněn. Ale proč je to dobře? Je to dobré k tomu, že pan autor se tu vyjevil jako neschopný, jak jim pan Pjakin říká, "analiťik". Memoruje, popisuje, oceňuje a lichotí, na původní stránce doprod odhodlanou Putinovou fotkou, taky si trochu vymýšlí – ale svou hlavu nemá, natož hlavu tvůrčí. Doručení důvěrného dopisu bych mu nesvěřil.

357128

14.04.2017 09:07

Někdo to rád horké

10 vět

F. 82.*.*.*

1. Není to jako ve Španělsku – Franco tam správně zasáhl proti masovým vrahům a s 2. sv. válkou to nesouviselo (i Pjakin se zde mýlí).
2. Podobnost s 2. sv. válkou je v tom, že tehdy bylo agresorem Německo, dnes je jím USA.
3. Nepodobnost s 2. sv. válkou je v tom, že Německo mělo reálný cíl, USA mají cíl zdánlivý, ilusorní.
4. Proti Německu stál Sovětský svaz, USA přihlížely.
5. Proti USA stojí Čína, Rusko přihlíží.
6. Sovětský svaz byl neporazitelný, Čína je neporazitelná.
7. Německo skončilo s pomocí Páně v troskách, USA skončí s touže pomocí v troskách.
8. Německo válku zahájilo, neboť ztratilo nervy. USA možná válku nezahájí, nikdo neví zda ztratí nervy.
9. Pokud by Německo válku nezahájilo, mohlo přežít, pokud USA válku nezahájí, stejně nepřežijí; neboť Německo se zotavit mohlo, USA se už zotavit nemohou.
10. Situace pro Čínu i pro Rusko není s pomocí Páně beznadějná, naopak zločiny USA jsou už tak velké, že nutně bude následovat trest; ostatní Západ se stane mandátním územím – ať válka bude nebo nebude.

357135

16.04.2017 08:00

Otevřený dopis paní Krylové

Jedna otázka a jedna informace

F. 82.*.*.*

1. Umí paní Krylová česky? Pokud ano, jak?
2. Pojednávaný problém není ojedinělý, je naopak tak častý, až je to trapné a souvisí to se zkrachovalým soudním systémem celého Západu. Znám stovky případů – a jistě jich jsou tisíce – kdy autor publikace věnoval svůj majetek (a často veškerý svůj majetek, že třel i bídu) na vydání své publikace s jediným cílem: aby se k lidem dostaly jeho myšlenky. Tento člověk pak zemřel a jeho autorská práva získal někdo druhý – ať příbuzný, ať známý, ať k tomu zmíněným soudním systémem oprávněná instituce. Poté došlo k tomu, že nový majitel tzv. autorských práv další vydání publikace zablokoval de iure, nebo aspoň de facto tím, že za opětovné vydání požaduje honorář ve výši, která je zcela v souladu s tímto zkrachovalým soudním systémem Záapdu. Tak je původní snaha autora o zprístupnění vystřídána snahou nového majitele "autorských práv" o znepřístupnění. Nevím, zda paní Krylová bude schopna si tento kratičký text přečíst. V každém případě jí ho bude moci přeložit do češtiny její právní zástupce, honorovaný z "autorských práv" nebohého Karla Kryla.

357172

16.04.2017 11:18

Otevřený dopis paní Krylové

RE: iluze volby

F. 82.*.*.*

Promiňte, že reaguji. Váš příspěvek mě totiž připomněl, že takových, jako jste Vy, je mnohem mnohem víc. A všem takovým je třeba říct jedno: že přednost před destabilizací a vším tím, co uvádíte, má pokojné hledání pravdy. Pokud hlavní média a hlavní lídři lžou, a to i ve zcela zásadních věcech, pak je třeba děkovat Pánu Bohu za to, že jsou tady ta média, která kritizujete. Možná, že některá opravdu mají za přední cíl destabilizovat, avšak ta neznám (např. šílenou destabilizaci jistě provádějí média pornografická). A pokud tedy sdělování a hledání pravdy má za druhotný efekt destabilizaci, pak to není vina těchto tzv. alternativních médií, ale vina těch, kdo, jak výše uvedeno, lžou. Čili, vážený, vážená, vážení, destabilizaci provádějí v takovém případě ve skutečnosti naopak oni lháři, ne ti, kteří se pokoušejí svými slabými silami lež, lži silných a mocných napravovat sdělováním pravdy. Pozn.: Těch lží je opravdu velmi mnoho a není zde mým cílem tento obludný magabalvan odvalovat. Jen se tu vyskytlo číslo 12 migrantů, navíc z úst jednoho z nejvyšších státních činitelů. Tím, že tuto číslovku ze sebe vyvalil, přispěl právě on k další destabilizaci přidané k té destabilizaci, již vyvolává, jak uvádí pisatel nahoře, letmý pohled na destabilizovaný Václavák.

357182

16.04.2017 18:02

Otevřený dopis paní Krylové

RE: iluze volby

F. 82.*.*.*

V mnohém máte pravdu a v mnohém se mýlíte. Pravdu máte např. v tomto: "provibrovat do 5. dimenze" – to je ovšem úplná blbost, "alternativní mediální prostor je zcela úmyslně a účelově" ne zahlcen, ale zahlcován blbostmi, příkladmo zrovna u aeronetu dřív byla Pozorovatelka, vzpomínáte na pyramidy v Egyptě, a jak šoupala celými státy po Asii?, al VK mi připadá velmi rozumný, jeho úvahy mě nijak neděsí, má pravdu v tom, že Trump změnil svou politiku naruby, vyhodil své klíčové poradce a dokonce na novinkách (to je ohlupující médium non plus ultra) byl seznam výroků Trumpa před změnou a kontradiktorních jeho výroků po změně, bylo to šokující čtení plné Trumpových citací; pravdu máte s těmi 12 migranty, ale podvod je v tom, a Vy to potvrzujete, že "kvóty" tu jsou čistě zástupné slovo a migranti sem přicházejí jakoby mimo "kvóty", ovšem ke spokojenosti bruselských (německých) autorů "kvót", jinak řečeno ministr vnitra destabilizuje situaci tím, že lidi ohlupuje, že kvóty de iura odmítá, ale přijímá je de facto, t. j. tzv. migranty mimo kvóty, takže brusel-berlím uspokojí věcně. Máte pravdu, že to sem chodilo už dávno, dokonce i za komunistů, ovšem hrůzu, co tu je teď každý vidí na vlastní oči – na to nepotřebují žádného VK. Je sice pravda, že VK háže jadernými výměnami, to není fér, na druhé straně to, co provedl Trump agresí proti Sýrii, to tu v takové nahotě prakticky nikdy nebylo, to byl mezinárodní zločin nevídaného druhu. Z matky bomb si dělají všichni prču, je fakt, že myslím Bush nebo Obama, nevím už který lhář zase tzv. zaútočil na bin Ládina, to byla prča stejná, ale megabomba je větší, tady je lhaní ještě větší – a není to lhaní alternativních, ale korporátních médií. Máte pravdu v tom, že "Lidé jsou tak zblblí, že už nedokáží rozlišovat, vše míchají dohromady", ale nemáte pravdu v tom, že primárním původcem jsou alternativní média, malé příklady: chemické zbraně v Sýrii, situace na Donbasu (tu můžeme sledovat naprosto přesně, zdrojů je až až i v ruštině a ukrajinštině, ale korporátní média tady ve lhaní bezkonkurenčně vedou. Tak kdo chce ty lidi oblbovat primárně? Alternativa nebo korporátky? Nemáte pravdu v tom, že " to co dělá vláda je velmi účinný postup proti kvótám." Je to totiž tak, že Brusel-Berlín se nažerou, svoloč sem přichází a vládá zůstává celá (kvóty tzv. odmítá). Máte pravdu v tom, že "Bělobrádek, Herman a Babiš" jsou vadní, ale nemáte pravdu v tom, že B. Sobotka, Kalousek, Fiala či Filip by byli jakkoliv lepší. (Pozn.: u Filipa je to nejodpornější, ale dá se to vysvětlit jeho kořenovým internacionalismem.) A nemáte pravdu v tom, že "Myslíte si, že hledáte pravdu a přitom jste už v pasti alternativních mediálních lží. " Mě tak lehko nikdo neoblbne, ani ČT ani aeronet. Jen je tu rozdíl v tom, že v ČT je každý den nové jen to datum, u aeronetu se

357207

16.04.2017 18:04

Otevřený dopis paní Krylové

RE: iluze volby-dokončení

F. 82.*.*.*

leckdy něco dozvím, co pak leze z korporátech jako z chlupaté deky blechy. ČT se podobá RP (pamatujete je Vy?), jak to z něho lezlo vždycky po týdnu; a ČT nemá dějiny, jako je nemělo RP, jen tu Havel a tam Lenin byli věčně živí. A pravdu konečně máte i v tom, že něco se nedozvíme ani z korporátek ani z alternativy (př. bombardování Coventry a enigma). Musím tedy trvat na tom, že destabilizace situace je převážně dílem vlády (a to dílem z blbosti – příkladmo ta současná tzv. ministryně školství, to tu za dobu 40 let komunismu nikdy nebyl takový exot, ta bezpečně překonává i Nejedlého, dílem z předposranosti vůči Bruselu-Berlínu), méně už z alternativy. Na tu mou připomínku, že maxidestabilizace státu je dílem pornomédií, jste nereagoval.

357208

17.04.2017 11:16

Otevřený dopis paní Krylové

Tady píšou samí profesionálové ...

F. 82.*.*.*

... amatér, jehož zaujal osobnostní profil paní Krylové, našel jednak toto:
"V únoru 1991 se Karel Kryl podruhé oženil se svou dlouholetou německou přítelkyní Marlen Brousertovou a zůstal s ní až do smrti. Marlen dělala Krylovi i daňového poradce, protože pracovala jako bankovní úřednice." – http://celebwiki.blesk.cz/osobnost/2607/karel-kryl... – a jednak toto: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebri... – toto asi jen do té doby, než to paní Krylová dokáže také soudně zablokovat. No, a celý problém vzešel z toho, že jistá Němka se stala fanynkou Merkelové sloganu Buďte vítáni, se kterým adaptace Krylova textu prudce kolidovala. Tito fanoušci a fanynky jsou totiž ve svém zaujetí často tak vášniví, že i advokáty najímají. Ale celkově jde o maličkost, bouři ve sklenici, hlavním problémem je dnešní Německo a – Deep Western.

357231

17.04.2017 20:38

Otevřený dopis paní Krylové

RE: Dobře napsaný

F. 82.*.*.*

nechtěl jsem to psát, ale skutečně je možné, že byla nasazená, její jednání je velice podezřelé – myslím, že dneska by Kryl byl sledovaný zcela jistě a přes ženskou se to v takových případech zřejmě dělá nejčastěji. Samosebou nechci konspirovat, ale napadlo mě to hned, jak jsem si četl Stworův otevřený dopis. Akce západních tajných služeb jsou v ČR tabu – že by ji nasadili komouši, o tom pochybuji, brali se už po Havlově revoluci. Je taky podezřelé, že Havel nebyl na pohřbu, měl velice dlouhé prsty a mnoho věděl.

357251

18.04.2017 10:16

„Jaderný“ Kim: Ozbrojená demokracie proti bezbranné totalitě

Tady možná dochází k novému jevu:

F. 82.*.*.*

Napřed ocituji Robertse: "Clinton - bombardování Jugoslávie NATO.
Bush - invase do Afghánistánu a Iráku, letecké útoky na Pákistán a Jemen.
Obama - využil NATO ke zničení Libye a poslal teroristy, aby zničili Sýrii." U všech těchto a dalších činů bylo tak nějak předstíráno tzv. mezinárodní právo. Jednání Trumpa je jevem novým: Zaútočil na Sýrii bez ohledu na nějaké důkazy, spustil jakousi bombu na Afghánistán, neptal se nikoho ani v USA. Zdá se mi, že tento nový jev lze popsat takto: Mezinárodní právo je to, co za právo považuji já. Příp. USA. Jinak řečeno: dřívější tzv. mezinárodní právo nadále neexistuje. Ano, jsem ochoten se s kýmkoliv dohodnout, ale jakoukoliv takovou dohodu smím kdykoliv jakkoliv porušit, nahradit svým textem. Jinak: Já jsem Trump, a se mnou přišel zákon. Můj zákon. Také zničení režimu v S. K. je zcela v souladu s mým zákonem. Na aenews je naznačeno, že Asad bude odstraněn. Zcela v souladu s Trumpovým zákonem. Bude odstraněn Kim, podle téhož zákona. A bude odstraněn kdokoliv. Samosebou, že bude odstraněn i Putin. Neboť, co může Rusko proti tomu dělat? Válka to není. Američané to vše plně podporují. Taky co může dělat Čína? Jen prskat. Bojovala v 50. letech v Koreji velkou válku, její výsledky budou uplatněním Trumpova zákona vynulovány. Tak si lze vysvětlit Trumpův názor, že Clinton, Bush i Obama byli slabí. Pokud to někomu připomíná Hitlera, je to jistě právem. Rozdíl je jediný. Proti Hitlerovi stál generalissimus. Cizí agenty a zrádce masově lividoval. Dnešní agenti se Putina nemusejí bát. Navíc si myslím, že v Rusku je dnes mnohem víc takových, než kolik jich bylo v SSSR za Stalina. Omlouvám se za pesimistické vyznění. Je nějaká naděje? Pán Bůh? Ten si možná říká: Co jste si lidé navolili, to si musíte sníst.

357259

19.04.2017 08:56

„Jaderný“ Kim: Ozbrojená demokracie proti bezbranné totalitě

RE: Proc svet nemuze dovolit Koreu mit atomovky!!

F. 82.*.*.*

Souhlasím, zákon džungle, USA pán džungle. Ale nadpis a první odstavec je nesmyslný: Co to je svět? Tedy v pojetí USA? Čili titulek měl znít: Proč nemohou USA dovolit ...? Proto, že USA jednají jako pán džungle atd. jak už to v textu 1. odstavce je. Ale ani to není vrcholný důvod. Vrcholný důvod je ten, že nikdo v džungli, za kterou USA považují svět, NESMÍ nejen jednat, ale ani myslet jinak, než pán údajné džungle. Je to naprostá totalita, kterou USA vytvářejí ve společenství států. PROTO likvidují jejich čelné představitele: Posledně od Miloševiče po Kaddáfího. Čili zatím totalita UVNITŘ pseudostátů nehrozí, jen se svázanost občanů stále zvětšuje, u nás posledně Babišovy zákony. Shrnutí: podle USA nesmí existovat žádný státní vrcholný činitel s mocí, který by smýšlel samostatně. Čili příkladmo: ne především ropa, ale nezávislost Libye byla cílem svržení Kaddáfího (ropa, to byl už ten příjemný přídavek). Pod vedením Kaddáfího bylo libyjské zřízení strašlivým zrcadlem. Poslušní lídři bez myšlenek, ještě lépe bezmocní, Sobotka, Merkelová, Hollande aj. aj. nejsou tedy cílem útoků USA. Čili ano, jde o vytváření celosvětové totality, ale nejdřívě na úrovni států, až pak uvnitř států. Opakuji už po sté: Pax Americana = America First. (Takže nemohu souhlasit s tzv. Pozorovatelkou, která se zrovna dnes na aenews po delší době znovu objevila.)

357278

19.04.2017 09:40

„Jaderný“ Kim: Ozbrojená demokracie proti bezbranné totalitě

RE: Tady možná dochází k novému jevu:

F. 82.*.*.*

Právě. Pokud to válka není, je to umožněno. Jakmile uvidí, že válka hrozí, stáhnou ocas.

357280

19.04.2017 09:42

Je na obzoru Armageddon?

Odpověď: není.

F. 82.*.*.*

Ještě jednou. USA považují svět za džungli, a sebe za pána džungle. Ale v reálu dělají jen to, co se jim dovolí. Samosebou, chtějí vyměnit Kima, ale dnes je tu zpráva o jejich váhání. Zapracovala Čína? Chtějí vyměnit Asada, ale dovolí jim to Rusko? Jsou to blázni, ale proti síle jen melou hubou. Do ohně neskočí. Jejich hrozby ... ale – pamatujme – chtějí získat i další finance pro zbrojaře. Klid. Nechejte blázna, ať ho zkáza, ten "oheň", sám dostihne. Znovu stejný příklad: Kaddáfí. Vždyť na tom je podpis Medveděva. I ten by tedy měl být souzen.

357281

19.04.2017 14:03

Je na obzoru Armageddon?

RE: Nemel by se pouzivat Anglicky termin

F. 82.*.*.*

Vynikající. Velké díky, že jste se ozval. A v Čechách češtinu. Když přijede někdo ze Západu, tady si všichni před ním sednou na pr.el a snaží se tu o angličtinu, tu o němčinu. Ať si chytrák platí tlumočníka. Jak to vypadá když tam vyjede Čech. Chudáček, musí se snažit sám. Ještě jednou díky.

357290

20.04.2017 11:14

Austrálie přikyvuje na válku s Čínou

RE: Podla mna si autor s citatelov robi srandu

F. 82.*.*.*

Neřekl bych, že si autor dělá srandu, ale že srandou je postoj australského Deep State, tak daleko postoje různých D. States došly, jsou srandou. Zde bych asi měl, podle svého, vyložit ono D. S. (byla tady o tom včera diskuse). D. S. je fenomén, jenž je označován různými názvy. Např. washingtonská aj. bažina. Nebo pražská aj. kavárna. D. S. by se dalo přeložit jako hluboký stát, ale překlad to není dobrý (nakonec ani originál ne). Co se tím myslí. Je to společenství lidí provozujících trojí fungování: 1. Vykořisťování vzdálených zemí, ale i domácích otroků a otrokyň v montovnách nebo supermarketech. 2. Finanční toky bank, neziskovek a korporací. 3. Podplácení občanů pomocí sociálního státu a přihlouplé zábavy vč. intelektuálních keců (např. denně koukám na moudrost předstírající ksicht pana Peheho nebo Mitrofanova; nebo: západní školství). Je jasné, že D. S. není specialitou jen USA, ale každého státu Západu. I v ČR máme svůj D. S.: Trump protiprávně napadne Sýrii a český Sobotka, přední člen českého D. S., hýká na souhlas. Nebo nekonečné žvanění a předstírání práce v parlamentu není nic jiného, než vnější projev českého D. S. Já sám nepoužívám ani termín D. S., ani bažina, ani kavárna, nýbrž západní "vládnoucí spodina" (spodina: Trump – Korea bývala součástí Číny); jiní útočí na tzv. západní elity. Takže nakolik chce australská vládnoucí spodina útočit na Čínu, natolik si z ní autor "robí srandu".

357321

21.04.2017 08:47

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

RE: Písnička k thematu

F. 82.*.*.*

Pustil jsem si ten Orlík S. O. S. Nezdá se Vám, že právě tahle "hudba" je stoprocentním symptomem příčiny toho, k čemu dochází? Symptomem rozvratu, jehož zákonitým následkem je na fotkách zobrazená invase? Je to podobný paradox, jako když touto "hudbou" v Rusku "podporují" Putina, ve skutečnosti však tím jeho vlastenectví likvidují. Psal jsem tu, že vládnoucí spodina získává přízeň občanů mj. díky přihlouplé zábavě. A tato "hudba" přesně odpovídá touhám mnoha občanů. Slova Orlíka jsou ovšem naprosto správná a kvůli nim je Orlík diskriminován. Pokud by byla jiná slova, Orlík by se jistě těšil z dotací "ministra" Hermana. Ale katastrofou této společnosti, KTERÁ dostala do vedení vládnoucí spodinu, je to, že pokud by "hudba" byla jiná, nevím, kdo by Orlíka poslouchal ...

357344

21.04.2017 14:35

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

RE: Důsledky nevyřešíte

F. 82.*.*.*

1. Vzpomínka: Filosof, kterého považuji v ČR za nejlepšího, pořádal m. j. na jaře 1999 přednášky z filosofie. Zrovna začali bombardovat Jugoslávii. Ten člověk, nevím, jaký má na to tehdejší bombardování názor dnes, ale píše mocně proti imigraci, to tehdy vehementně na svých kursech obhajoval a dokazoval správnost toho útoku. Libye byla až hodně později.
2. Hnát k odpovědnosti může jen politická síla. Vládne-li spodina, která to vše působila a působí, nějaké hnaní k odpovědnosti nepadá v úvahu. V Norimberku taky až už bylo po válce a odsoudili jich tam jen pár, skoro by se dalo říct takový vzorek, vzoreček. A stejně se dnes vše anuluje, před pár dny byl na netu pěkný článek, jak ten ústav pro vyšetřování tzv. obou totalit vyšetřuje jen tzv. totalitu komunistickou (kdy zabili nějakých 200 Čechů) a zcela ignoruje totalitu německou (kdy Čechů, ne Židů, zabili tak asi stokrát víc). Takže: jistěže se bude vyšetřovat i totalita současná, ale spodina ví téměř jistě, že přijde zase nějaký Havel, který to bude pardonovat a zase jen nějaký ústav bude bádat. Zní to blbě, ale pokud je spravedlnost jen na tomto světě, vše je dovoleno, pokud Vás nechytí. Mnozí správně věří, že je i spravedlnost jiná, mnozí z těchto věřících si bláhově myslí, že nahoře to ukecají, jajko to ukecávali tady dole, ale tomu se lze jen smát a i On se jim už dnes směje. Mnozí z těch věřících taky nic nedělají, hloupě si myslí, že to je na Něm, ale i jim se On směje, řka: Nač jsem vás tam měl. Uvažme i to, že spodina ráda šíří přesvědčení, že nikdo jako On není, ale i těmto se On směje (jinak řečeno: i masový atheismus je převážně dílem této spodiny u vesla; nakonec ani věřící dnes nechtějí nic slyšet o pekle, protože copak by s námi-kolaboranty potom bylo?). A směje se trpce, neboť věčné peklo je něco hrůzného. Takže klid: bojujme, co nám sily stačí, a nač nestačí, s tím se netrapme.

357359

21.04.2017 20:58

„Nežádoucí nevládní organizace“ financují na ISIS napojené lodě pro přepravu uprchlíků do EU

RE: zvolání wir schaffen das = zvládneme to

F. 82.*.*.*

Za ten plakát – nejvyšší možné ocenění. Uvědomuji si, co to dá práce to dohledat. Takhle se dělá historická práce, žádné pindy. Děkuji.

357369

22.04.2017 12:49

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

Jede to dál

82.*.*.*

měli jsme tady dvě malý prodejničky (do supermatketu nevkročím), bílý cikán na financích Sorryjako jim znemožnil život. všichni kradnú, nic jsem nepodepsal, tak to koupili vietnamští salamandři, kteří v tom umějí chodit stejně jako ten cikán, předskokani afrckých a asijských, mám chodit k západním nabobům do supermatketu nebo k salamandrům? a tak se aspoň utěšuji tím, že jsme lopatama vyhnali tři milióny nadlidí a že se salamandrama a spol. to časem nemusí být neprůchodný. Jen blázen se ptá, zda ještě existuje český národ – blázen oblbnutý ústavem pro výzkum jen jediné tzv. totality.

357377

23.04.2017 08:10

Divergentní dialog

Divergentní dialog, evropské hodnoty a křesťanské kořeny

82.*.*.*

Mladá žena vede dialog bez obtíží divergentně, nejen, že jinak to neumí, ale hlavně proto, že konvergentně to možné pro záchranu jejího postoje není. U staršího muže je konvergence možná a žádoucí, ale i on argumentuje divergentně, neboť to jinak neumí. Protože, co jsou to evropské hodnoty? To starší muž ve skutečnosti neví. Je to podobné tomu, že se při tzv, mši v přímluvách objevuje přání, aby se naše vlast vrátila ke svým křesťanským kořenům. Jsem si zcela jist, že buď nikdo, nebo jen nepatrný počet z účastníků, kteří všichni sborem volají: Prosíme Tě, vyslyš nás, ve skutečnosti neví, co to jsou křesťanské kořeny naší vlasti. Na internetu je český překlad Zakona sudného ljuděm, který sestavili sv. Cyril a Metoděj. Křesťané rto buď neznají, nebo raději neznají (je to na dnešní poměry velmi drsný zákoník). Nebo jsou křesťanskými kořeny jednání i Karla IV., který pokračoval v běžném vyhánění ze země každého muslima? Je tím jednání katolické církve vůči proradným židům, které travalo 2000 let, než to změnily hodnoty bruselské? Jsou křesťanskými kořeny konfiskace majetku všech jinověrců, t. j. i protestantů po záchraně českého národa bitvou na Bílé hoře? Závěr: v praxi (ne ovšem v theorii) není možný jiný dialog než divergentní (on vůbec dialog je svou povahou vždy dost divergentní, vždyť kvůli pro klid žádoucí divergenci byla už před staletími nemilosrdná konvergentní disputace vystřídána dialogem). Takže prakticky jediné řešení: vzít lopatu, motyku a hnát svinským krokem.

357387

23.04.2017 17:54

Divergentní dialog

RE: Divergentní dialog, evropské hodnoty a křesťanské kořeny

82.*.*.*

1. Nevím, co jste chtěl svým příspěvkem říci, prosím, zkusil byste to dvěma větami?
2. Evropské hodnoty jsem do toho nevtáhl já, nýbrž: a) je o nich řeč v prvním i posledním odstavci článku, b) starší muž neříká, co evropské hodnoty jsou a z jeho vstupů se mi zdá, že to ani neví, i když to zřejmě "cítí" c) o evropských hodnotách se i jinak mluví horem dolem, ale prakticky jsem se nesetkal s mluvčím, kderý by je definoval, navíc v souladu s dvoutisíciletou historií evropských národů, d) křesťanské kořeny těchto evropských hodnot jsou mimo jakoukoliv pochybnost a myslím jasně jsem ukázal, že křesťané také nevědí, co tyto kořeny jsou.
3. a) V případě krise Vaše odvolávka na zákony neplatí, vydá(ají) se dekret(y), občané vezmou do ruky lopaty a motyky a po roce je problém vyřešen, b) Myslíte či nemyslíte že tu krise hrozí?

357398

23.04.2017 20:48

Divergentní dialog

RE: Tu ide o prežitie tejto civilizácie

82.*.*.*

Podle mne množení a inteligence nemají kausální souvislost. Je možné, že Arabům to hůř myslí, já si to nemyslím. Ať tak či onak, mělo by to myslet nám. 1. Proč vymíráme? No, zapoj mozek. 2. Proč by se nemnožili, když mají před sebou evropský a americký prostor? Čti to třikrát. Snad pochopíš, že tu JE prostor na množení. Proč tedy vymíráme? 3. Invase migrantů do evropských zemí jim asi někdo umožnil. Nejsou tu tedy mezi námi bílí, kteří jsou bez mozku, bez mozku víc než Arabové? 4. Není to tedy tak, že problém blbosti je spíš tady, než tam? 5. Kdo dostal bílé blby do vedení? Nedostali je tam spíš bílí bez mozku, než bílí s mozkem? 6. Proč je populace, která blby do verdení dostala, bez mozku? 7. A tady to máš: protože ta populace nemá evropské hodnoty. 8. Proč nemá evropské hodnoty? Protože je vykořeněná z kořenů. 9. Jaké jsou kořeny evropských hodnot? 10. JSOU TO KŘESŤANSKÉ KOŘENY. A teď mudruj, máš-li víc mozku, než ti Arabové.

357404

23.04.2017 22:21

Divergentní dialog

RE: Tu ide o prežitie tejto civilizácie

82.*.*.*

Nezlob se, to jsou domněnky některých takykřesťanů. Na Tvůj téměř nekonečný rozbor Ti odpovím jedinou větou (která tu už ale byla, nevíš o tom?): Proč by do toho Stvořitel zasahoval, když jeho mottem je, co jste si nadrobili, to si snězte?

357407

24.04.2017 08:49

Uděláme al-Kajdu znovu velkou

Krátce

F. 82.*.*.*

1. Proti čemu bojuje Rusko, bojuje-li proti terorismu, není-li terorismus nic jiného, než prodloužená ruka Američanů (jak článek správně ozřejmuje)?
2. A co myslí sami Američané a zvl. Trump svým bojem proti terorismu, není-li terorismus nic jiného, než prodloužená ruka Američanů?
Odp.: Američané nemohou skutečný boj (neboť je to boj proti nim samým) Ruska proti terorismu schvalovat. Svůj předstíraný boj (neboť by bojovali sami proti sobě) proti terorismu jim vč. Trumpovi slouží jen k zachování tváře.

A z toho vyplývá mnohé. Třeba to, že Američané udělají koalici 50 států-poskoků předstírající boj proti terorismu.

357415

25.04.2017 08:29

Chytrý plán Putina a devět tun Trumpa

Jednoduchá rovnice

F. 82.*.*.*

Zatímco IS je dílem Američanů a jejich prodlouženou rukou, Taliban je konservativní kmenové hnutí, které neaspiruje do zahraničí.

Dodatek mimo thema: Amerika se údajnou podporou boje proti terorismu, který sama vytváří a podporuje, dostala do neřešitelné intelektuální nouze, dokonce do pasti, kterou se pokouší zakrývat násilím všeho druhu. Pro Rusko, které se skutečně snaží proti terorismu viditelně bojovat, je tato intelektuální nouze USA darem z nebes.

357427

25.04.2017 11:31

Chytrý plán Putina a devět tun Trumpa

RE: Všichni jsou stejní.

82.*.*.*

Ale příteli, já Tvůj kontroversní příspěvek naopak vítám. Používáš ohledně Afhgánistánu pojem vzbouřenci, zřejmě v protikladu s regulerní vládou. Ovšem uvědom si, velmi prosím, že tamní regulerní vláda je vláda dosazená USA, takže má všechny parametry tomu odpovídající, vč. závislosti, přitakání, obchodu, zbrojení apod. Jen okrajově: vzpomeň si, že už i na Ukrajině, patrolované USA, proběhly pro-LGBT demonstrace a je jen otázkou času, kdy se US zvrhlosti nezachytí i v afghánských horách. Neříkám, že Taliban je čistý, ale věřím, že Rusko by se s ním dohodlo i na tom ještě důležitější, než je to za slůvkem "vč.", t. j. na odstranění opia – už to tam čisté jednou bylo, ovšem ne za Talibanu. Dá se čekat, že vzhledem k tomu, že USA Afghánistán přímo životně potřebují jako zdroj opia pro celou západní hemisféru (jeho produkce za USA protektorátu neustále roste čím více USA proti tomu "bojují"), už jen z tohoto důvodu budou Američani proti vstupu Ruska na tamní scénu řvát jako pominutí.

pozoruj analogii: USA všemožně terorismus podporují "bojujíce" proti němu, stejně tak USA všemožně produkci opia v Afghánistánu podporují – proti produkci opia "bojujíce".

357429

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 108 čtenářů částkou 16 211 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

OSN vybrala Saúdskou Arábii na post předsedy Komise pro práva žen24.04.17 23:35 Saudská Arábie 2

Média se dnes chovají jako gangy24.04.17 22:59 Evropská unie 0

Francie - volby - oficiální mezitímní výsledek součtu hlasů24.04.17 00:15 Francie 2

Včera v metru23.04.17 23:51 Česká republika 8

Macron už hrotí vztahy s Ruskem: Ve štábu Macrona odmítli akreditaci televiznímu kanálu RT23.04.17 23:02 Francie 0

Rtl.fr ve 21:17: Macron i Le Penová postupují do druhého kola s 23,8 % a 21,7 % hlasů23.04.17 21:28 Francie 3

Francouzské volby - výsledky zahraničního hlasování23.04.17 16:18 Francie 0

Basel: Dvě dívky pobodány severoafričanem22.04.17 23:04 Švýcarsko 1

Skupina Accora prodala 62 svých hotelů nižší kategorie za účelem ubytování migrantů22.04.17 22:31 Francie 3

Poslední volební odhady agentury Filteris22.04.17 22:22 Francie 0

Francouzské volby: V mnoha volebních místnostech v zahraničí chybí zcela plakáty kandidátky Marine Le Penové22.04.17 22:15 Francie 0

Marine Le Penová chce ukončit globalizaci22.04.17 19:35 Francie 4

François Fillon obdivuje Margaret Thatcherovou22.04.17 18:58 Francie 1

Theresa May: Roční příjem migrantů bude do 100.00022.04.17 18:34 Británie 0

Jean-Luc Mélenchon je (bývalý) trockista22.04.17 18:25 Francie 3

S Macronem-globalistou vtrhnou muslimové do Francie v milionech22.04.17 18:01 Francie 1

Le Pen: Francie musí přestat být naivní a musí obnovit hraniční kontroly22.04.17 15:25 Británie 1

Díky plotům poklesl migrační proud ze Střední Ameriky přes Mexiko o 70 % 22.04.17 15:06 USA 0

18 + Rashideen - 116 dětí zabitých útokem na autobusy v Aleppu nalákali "umírnění teroristé" na brambůrky na místo výbuchu22.04.17 00:26 Sýrie 4

Referendum a svobodná vůle lidí vlastně nic neznamená21.04.17 10:31 Británie 0

Měnové kurzy

USD
24,66 Kč
Euro
26,84 Kč
Libra
31,58 Kč
Kanadský dolar
18,18 Kč
Australský dolar
18,56 Kč
Švýcarský frank
24,78 Kč
100 japonských jenů
22,34 Kč
Čínský juan
3,58 Kč
Polský zloty
6,34 Kč
100 maď. forintů
8,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
44,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
31 344,57 Kč
1 unce stříbra
440,09 Kč
Bitcoin
30 873,57 Kč

Poslední aktualizace: 25.4.2017 12:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?