Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 17 příspěveků, 1 jméno: Spektátor Čumilovič Puk.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.07.2016 14:57

Levicová politička: Je horší, když ženy znásilňují švédští muži, než když to dělají přistěhovalci

RE: O tom, ako feministky obhajujú islamské násilie proti ženám

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Není to tak dávno, co jsem si myslel, že feminismus je OK. Odmítal jsem předsudky vůči ženám a myslel si, že obě pohlaví mají být ve všem rovnoprávná. Ve svém přesvědčení jsem třeba v práci neřešil, jestli je mým šéfem muž či žena. Řešil jsem co má v hlavě a ne mezi nohama. Ba, bývali časy, kdy jsem si myslel, že kdyby ženy řídili náš svět, že by to pro něj bylo i lepší... Nicméně události z poslední doby mě přesvědčily, že jsem se asi mýlil (Clintonová, krvavá M. Albrightová, Merkelová). A k tomu všemu mi ženy feministky dokázaly, že jsou věci, které by ženám v zájmu lidstva asi neměly být ani svěřovány (až na výjimky, mezi něž asi nepatří A.Merkel, ale třeba M. Le Pen ano... ) - viz článek i diskuse ... Nositelky života by prostě neměly dovolit takové zhůvěřilosti, jako mluvící penisy a vagíny v pohádkách, sex výchova ve školkách, velkorysé promíjení násilí na ženách ze strany mužů jakékoli barvy pleti atd.

350363

15.07.2016 15:02

Kdo seje vítr, sklízí bouři

Popis reality super

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Popis reality super, ale co řešení? Prosím povšimněte si, že jsou zde jen 2 možné varianty. Jedna je v podstatě bezvýchodná - jde o nastolení totalitní společnosti, která se prvně krvavě vypořádá se všemi slušnými svobodomyslnými lidmi a pak se všemi extrémními neřády... A druhá varianta je (téměř nemožné), že se lidé na celém světě masivně začnou řídit vysokými morálními standardy hlásanými např. v duchu tohoto webu: http://cesta-ke-stesti.cz/videoklipy/
či seznamem 7 smrtelných hříchů: https://cs.wikipedia.org/wiki/Sedm_hlavn%C3%ADch_h%C5%99%C3%ADch%C5%AF
kde je uvedeno dalších 7 moderních smrtelných hříchů... (doporučuji to opravdu přečíst),
k nimž doplňuji, že asi bych seznamy doplnil o tyto:
lhostejnost, nevšímavost, aroganci, ignoranci, necitelnost (nedostatek empatie), klamání / lhaní, nezodpovědnost...
a dále desaterem: https://cs.wikipedia.org/wiki/Desatero
atd.
Tak jsem zvědav co v budoucnu zvítězí...

350440

15.07.2016 21:27

Kdo seje vítr, sklízí bouři

RE: Popis reality super

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Zamyslete se nad tímto logickým postupem: Ve společnosti necháte coby hypotetický totalitář působit "neřády", a pak řeknete ovcím, že je třeba nastolit totalitu, že to je jediný způsob (NWO), jak je ochránit před neřády = ať Vám dají moc. Pak se zbavíte nepohodlných prodemokratických beranů mezi ovcemi, a pak se zbavíte "neřádů", protože je již nebudete vůbec potřebovat, a mohli by Vám dělat potíže při realizaci Vašich představ o společnosti, neb jde beztak o neovladatelné elementy, které by Vám dělali potíže.
K "téměř nemožná/absolutně nemožná": Osobně věřím, že se mýlíte. Ve společnosti, kde by se lidé vůbec neřídili žádnými morálními standardy, jak píšete, by byl normální život již absolutně nemožný. To, že se budete řídit nějakými morálními standardy, to neděláte pro druhé, ale pro sebe. Zde je třeba několika věcí:
1. Rozšířit všeobecnou známost morálních standardů a ctností, která podle mě dnes upadá, a učinit to vše všeobecně známým i diskutovaným - jejich užitečnost musí být co nejvíce členům společnosti známá. Dlužíme to sami sobě. Viz. i http://czechfreepress.cz/vlastimil-suchy/deprese-d...
2. Společnost by měla být nastavena tak, že ti jedinci, odmítající být ve své pomýlenosti morálními, by to měli cítit v nějaké nepříjemné podobě - kdysi dost běžné. Extrémní případy je pochopitelně nutné od společnosti do doby změny jejich postoje izolovat. Všimněte si, že NWO celá jde právě proti této myšlence.
3. Kombinace bodů 1. a 2. by vedla pochopitelně i ke změně politiků v čele země! Morální lidé, na které by nikdo nic neměl k vydírání, by v podstatě znemožnili nástup NWO. atd. apod.
Zamyslete se nad tím. Váš veskrze skeptický, byť pochopitelný, pohled na problematiku, vlastně není morálně v pořádku = už jste to vzdal, a bojovou morálku máte na nule. To změňte, síla jedince se projevuje ve schopnosti zase vstát a jít kupředu.

350464

15.07.2016 22:09

Kdo seje vítr, sklízí bouři

RE: Popis reality super

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Chápu Váš pohled na svět. Nicméně si myslím, že na tom, co je dobré a co zlé, se můžeme shodnout a sjednotit všichni či alespoň většina, tak jako se před 75 - 70 lety dokázal celý svět sjednotit v boji proti nacismu. Zmiňujete Islám, který po celém světě utlačuje lidi všech konfesí - což je amorální. Osobně si myslím, že je pak otázka času, než se všechny konfese sjednotí proti Islámu. Věci, jako "Taqtiya" (islámská nauka o přetvářce a lhaní), nerovnost pohlaví, a atd. apod., ať je to jakkoli nábožensky filozoficky zdůvodňované, to dnes v ostatních konfesím světa již není, jen v Islámu, a jde o věci vesměs amorální! Šířit ony morální kodexy a opravdu vyžadovat, aby se jimi řídili všichni bez rozdílu, to může být pro Islám docela problém. Nu a co se týče těch věcí o židech, co píšete - sorry, co ale nám brání být jako židé? Já si nemohu pomoci, ale všechny ty nářky i kritika na židy, jakkoli mohou být někdy i pravdivé, mi připadají jakožto přiznání vlastních neschopností. Pokud v židovstvu vidíte nepřítele a máte dojem, že vůči nám užívá nějaké unfer praktiky, co komu pak brání v užívání těch samých zbraní? Nu a co exponenti NWO nežidovského původu? Což ty nevidíte? Netvrďte že třeba Bushové či McCain jsou židé... No a co se týče oněch rasových věcí - jsem pln hlubokých pochybností nad závěry Fritze Lenze a spol. Po četbě mnoha knih, jako ty od Stanislava Grofa či Raimonda Moodyho, lidi nevnímám jen biologickou optikou a tudíž si myslím, že celá eugenika je poněkud mimo. Nepopírám sílu genetiky, ale je podle mě spíše okrajová, neb je zde ještě třeba kalkulovat se sílou evoluce (dívejme se na nás perspektivou ne tisíců let, ale deseti či i statisíců let - například za 20 tisíc let v budovách mrakodrapů vyblednou i tamní černoši...), sílou spirituality, která nevychází z genů, ale podle mě je spíše určuje, sílou kultury a informačních polí, ve kterých již i vyrůstáme, a další věci, jako je trénink, to vše jsou nějak přehlížené faktory. Třeba trénink: Když budete od raného dětství tvrdě sportovat a posilovat, pak ve svých 30-40 letech budete pravděpodobně velký svalovec - samozřejmě s limity danými genetikou. Podobně to je s intelektuálními schopnostmi - tedy když si od raného dětství nebudete zaměstnávat své mozkové závity myšlením a na vše budete mít náboženské poučky a tradice... asi vyrostete v dementa, a postupně se to po x generacích promítne i do genů dětí. A naopak, když se budete od raného dětství i duševně vhodně zaměstnávat, vyrostete v inteligentního člověka - jasně že to taky neplatí vždy. Zkrátka syn kováře bude obecně mohutnější než otec, a vnuk, pokud bude taky kovářem, ještě mohutnější - aniž by přírodní výběr v tomto sehrál nějakou roli. Celá eugenika zakrněla jen na biologii a to ještě té části zvané přírodní výběr, a to je...

Automaticky kráceno

350467

05.08.2016 14:12

Bez práva na odchod

RE: To všechno je pěkné....

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Dobře napsané. Turecko je do NATO prostě včleněné a je závislé na NATOvské technice = neodejde, maximálně tak bude zlobit a hrát to na obě strany. Přezbrojit armádu na Ruské či Čínské zbraně by bylo velice nákladné.

351114

22.08.2016 13:54

Nedotknutelní

Výtečný článek

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Výtečný článek vyvolávající další otázky. Celkem légální mocenský akt prezidentky Argentiny, legitimní svými důsledky - věřitelé by nebyli poškozeni a zemi by to pomohlo, nikdo nezemřel..., má pro prezidentku ten důsledek, že je pronásledována "spravedlnosti", zatímco např. válka v Iráku na základě lží (i jiné zločiny), zde na Zemi pro pachatele těchto zločinů se obešly bez následků... Jak je to možné? To se nikdo nechce zasazovat o nápravu těchto poměrů?

351433

29.08.2016 14:35

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

Tak se pokusme o nějaký souhrn - tedy o nemožné

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Dění v Sýrii: Putin se kámoší s Asadem. Erdogan se s Asadem do nedávna nepřátelil, a teď se s ním kámoší proti Kurdům, kteří si bojovali svůj boj a kámoší se s Obamou, který se kámošil s Erdoganem a už se s ním nekámoší a ten se nyní snaží úlisně kámošit s "drahým přítelem" Putinem. Erdogan napadá v Sýrii Kurdy, a společně s USA tajně podporují ISIS, proti kterému oficiálně bojují. Izrael rovněž nesnáší Asada a tajně podporuje ISIS, který je jinak protiizraelskou silou. Izrael se ale kámoší s Ruskem, se kterým má nějaké smlouvy o operacích ve vzdušném prostoru nad Sýrii. V konfliktu se taky na straně Asada angažuje Libanonský šíítský Hiballáh, který nemá rád Izrael a Izrael jeho. V konfliktu na straně Asada se rovněž angažuje Irán se svými dobrovolníky. Irán se kámoší s Ruskem, ale ne zase až tak moc, protože Rusko spíše straní Arménii v konfliktu o Náhorní Karabach, který je mezi Arménii a šíítským turkickým Ázerbájdžánem, kterému straní pro šíitskou víru Irán a pro turkický původ i Turecko. Takže Rusko občas více Asadovi pomáhá, a občas ochládá, neb nechce být za pitomce, co ve prospěch Iránu odvedou v Sýrii celou práci za Irán, který si pak v oblasti slízne mocenskou smetanu. V konfliktu se dále angažují ISIS a různé frakce tzv. mírné opozice, všichni spolu porůznu vytvářejí různé koalice spolu i proti sobě navzájem... Na území Sýrie nyní působí i vojáci USA, dosud pod hlavičkou vojenských poradců, nyní tedy v podstatě jako neoficiálně přiznaná vojenská invaze... USA se nemusí s Al Kaidou, která ovládá An Nusrá a kterou USA podporují. Atd. apod. Když to úplně shrneme - chaos a zmatek, ve kterém se jen prase může vyznat. Co z toho vzejde?

351601

30.08.2016 17:59

Problémem Evropy je euro

RE: Euro není hlavním problémem EU.

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

R-U monarchie byla celkem funkčním státem i když pravda s určitými vnitřními rozpory. Osobně si myslím, že zánik toho státu byl škoda. Plánované reformy zavražděného Ferdinanda to soustátí mohlo dostat do nové úrovně spolupráce. Třeba my Češi jsme mohli v tom státě mít velkou hospodářskou váhu. Když v roce 1916 nastoupil na trůn císař Karel, již se mu to sypalo - příčina byla válka, kterou R-U nemělo Srbsku vyhlašovat a které byla nespravedlivá ze strany R-U.

351622

19.09.2016 14:23

Pohádka o Hezkém království

RE: Hezové si to takto

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Jo. Vidím to podobně a díky za popis. K volbám půjdu - dám protest hlas nějakým outsiderům - třeba i AB Bartošovi nebo Vandasovi apod. To ještě rozmýšlím. Ne proto, že bych se ztotožňoval s některými jejich věcmi, ale aspoň jsou upřímní a abych vyděsil ty současné vládní podvodníky... Nedá se jinak.

351972

14.12.2016 19:52

Řízená destrukce Evropy – “Ordo Ab Chao”

RE: Ano, velmi dobrý popis dnešních dnů....

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Ano, jste naivní, protože:
1. Autor má pravdu. Tak jak je to popsané v článku i diskusním příspěvku to skutečně je.
2. Pokud nejste králík či mravenec, tak když zjistíte, že nejste svobodný a brzy "půjdete na řadu", pak Vám i ta "nejlepší mrkev i to nejúžasnější seno musí zhořknout a vzpříčit se v krku"...
3. Koukněte se na film Slepičí úlet, když už jsme u těch živočišných příměrů - dá se říci, že i ty hloupé slepice na to přišly, že jim bude lépe hospodáři z jeho koncentráku utéct... Proč to tedy nenapadlo Vás, příslušníka druhu Homo sapiens?
4. Právě zorientování se v realitě, v jaké jsme, nám dává šanci utéct "našemu chovateli z pekáče"! Náš pomyslný útěk jistě bude vypadat jinak, protože na Zemi již není místo, kam se přestěhovat - my musíme tu šelmu vykolejit a zabránit jí, aby na nás zaútočila a sežrala, a postarat se, aby zhynula...

354120

05.01.2017 22:51

Rasismus? Hm...

RE: Tak já ti to vyložím. :)

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

To jste asi nepochopila autorovu zevšeobecňující nadsázku i určitou dlouhodobou pravdu. Tak to trochu přiblížím. Je zde případ Německo. Předloni a loni tam dorazilo na 1 mil. (2015) + 400 tis. (2016) mladých muslimů - mužů. Představte si, že v Německu ročně zemře na 1-1,1 mil. lidí a na 700 - 800 000 se narodí. Z nově narozených má skutečný německý původ cca 600-700 000 dětí - zbytek se rodí muslimům (významné a stále rostoucí číslo). Výpadek je nahrazován právě tou imigrací (většinou muslimskou). Nesmíme ani zapomínat na emigraci Němců (stovky tisíc ročně poslední roky). Nu a ti mladí noví samci, jak se vyjádřila paní Žilková, z pohledu pudů, se na "trhu nevěst" začnou "prát" (někdy i doslova) o německé holky (které mají také své pudy a díky multi-kulti propagaci změněné preference spojené s jistou naivitou... "a tak je budou směrovat k těm novým samcům"), z důvodu nedostatku jiných možností. A občas se jim povede i uspět (právě u těch naivek, podléhajících svým hormonálním tlakům - neodsuzuji, příroda to tak chtěla). Třeba v 10-15% či i 20% případů budou "noví samci úspěšní". Tak si představte, že v průběhu třeba příštích 5 let bude úspěšných u Němek z toho 1 mil. třeba 10% (třeba učitelky v německých středních školách prý i pořádají seznamovací večírky svých žaček "s těmi novými samci" - ti původní jsou na ocet, neb mají údajně malé penisy... [smích])) ): Nu a to je pro Německý národ ztráta 100 tis. maminek a tedy min. 200 000 německých miminek (místo nich přijde cca 500 000 muslimských miminek...). Když se to stane jeden rok, jistě o nic nejde, ale promítněte si to do třeba 30 let, po které se to bude dít s exponenciálně rostoucím trendem, když společnost k tomu bude netečná (jako že je) = je to pak otázka kupeckých počtů. Výměna Němců v Německu za muslimy je takto hotová věc! Německá holka provdaná za muslima a mající s ním děti je z hlediska Němců ztracená = přišli o ni! Jinými slovy autor píše o voze, a Vaše poznámka je o koze (i když s tím částečně souhlasím, částečně jen proto, neb kdybyste se ráčila kouknout na pornoprodukci, a všelijaké statistiky provozovatelů pornostránek atd., zjistila byste že uživatelé moc stránky s fyzicky dokonalými pornohvězdami nenavštěvují, a často čučí na oblíbené žánry boubelek, tlustoprdek, "celulitidyaček" atd., - takže modelingový průmysl je celkem mimo sexuální choutky mužů a je skutečně určen jen pro ženy, které se jím nechávají oblbovat) ... A ten problém se netýká jen Německa. Jsme svědky právě probíhající hluboké plánované eugenické velké výměny obyvatel evropskými politiky, která v historii nemá obdoby!

354664

05.01.2017 22:52

Rasismus? Hm...

RE: Tak já ti to vyložím. :)

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Nesmíme také zapomínat na další dramatické faktory: stárnutí Evropanů (souvisící s nízkou místní porodností) + vysoká porodnost nově příchozích + příchod nových mladých mužů = do 15-20 let se mohou muslimové cítit v Německu již natolik silní (co muž muslim, to voják prorokův!), že začnou programově vybíjet své německé sousedy! Je to o číslech vojenských ročníků - to již málokomu dochází! Z 200 000 nenarozených německých miminek chybí 100 000 kluků křesťanských válečníků a jsou nahrazeni 250 000 kluky muslimskými válečníky (které ty holky muslimům porodí), ke kterým se přidají válečníci imigranti... Evropa je tedy na cestě k chaosu, válkám a rozvratu! Jako se to stalo v ještě 80-tých letech 20 stol. křesťanském vyspělém Libanonu, který je dnes muslimským zaostalým Libanonem. A to je pak otázka 10-20 let! I kdybych se mýlil, trend je nyní směrem k zániku naší kultury! Článek autora je jen o jednou druhu hypnotické propagandy, a těch druhů je celá řada - s cílem rozleptat stávající kulturní vzorce místní populace, aby snadněji podlehla "velké výměně".

354665

05.01.2017 23:09

Rasismus? Hm...

RE: :)

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Víte, já problém nevidím ani tak v tom bílá-černoch... Ale "křesťanka" - muslim... Kolik holek si vzalo žhavého, úžasného, pozorného, lichotícího Orientálce v domnění "můj Abdul je jiný", aby o 5 let od něho s pláčem mnohokrát již zbité a ponížené utíkaly, a tím útěkem nabyly zpět právě onu svobodu, kterou měly před tím, než "Svého Abdula" poznaly? Terka jen trošičku nepochopila autora článku.

354666

15.02.2017 18:17

Fukušima žije

co toto řešení?

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Co takhle postavit pod reaktory tunel a jak se to začne propalovat dolu, tak to do něčeho chytat?

355727

20.03.2017 15:07

Jak geneticky modifikované organismy redukují lidskou populaci

RE: Mám dojem

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Díky za reakci. Já se tím hodně zabývám v myšlenkách. A nemohu si pomoci, ale jsou jen dvě cesty:
A) Formou Frankensteinovy stravy, očkováním a podobnými zrůdnostmi... A to si odskáčeme i my "středostavovští Evropané". Vlastně jsme dost možná první na řadě.
B) Formou osvěty a vzdělávání, kdy se pozemská populace stane uvědomělá a zodpovědná a hledající jiné formy technologii a přístupů k Zemi. A to je gigantický úkol, když si uvědomíme, že na Zemi dnes vládnou megacvoci jako Erdogan, co v uplynulém týdnu vyzval místní Turky, aby se množili a převzali náš kontinent... Pokud tak budeme uvažovat všichni, bude se Zemí rychle ámen.
Forma B) je však u elit nepopulární (zdá se mi). Neb ji nelze realizovat jinak, než v prostředí demokracie (té skutečné), lidských práv (těch skutečných), a za okolností, kdy se jisté kruhy budou muset vzdát lichvářsko-parazitického systému vládnutí směřující ke globální totalitě.
Já preferuji formu B). Opět ze dvou důvodů. Dle formy A) jsem i já na 95% na odpis, a pak si myslím, že nad lidstvem nelze lámat hůl. Budoucnost lidstva v totalitě, kde budou horních inteligentních vládnoucích 300 000 či tak nějak a pak zbylých 300 000 000 hloupých ovládaných (a různě regulovaných, třeba i populačně...) je vize pekla... Je třeba mít jinou a mnohem lepší a hlavně slušnou vizi.

356581

21.03.2017 15:51

Stínová vláda v Británii, centrum světovlády

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Nemám to ještě tak dobře nastudované, ale domýšlím se, že nezanikne úplně, ale bude nakonec podřízené centru v Číně... Zatímco Euroasijské centrum se sídlem ve Švýcarsku bude pak podřízené nově budovanému v Iránu... (všimněte si prosím, že v otázkách depopulace se v rámci rozvojového světa Čína a Irán různými způsoby osvědčili, Čína šla drastickou cestou politiky jednoho dítěte a Irán od 80-tých let cestou osvěty na poli antikoncepce... a má porodnost 1,8 dítěte na ženu = vidím tam souvislosti). VVP v jednom vydání komentářů tvrdil, že světové židovstvo (patrně myšlen jen střed rabinátu, neb antisemitusmus je nesmysl a VVP se mi ani jako antisemita nejeví) a světové svobodozednářství selhali v některých úkolech uložených GP a mají být nahrazeni kýmsi dalším... (a brání se tomu...!), a že nyní jsme na počátku éry přestavby těchto modelů, která se může táhnou desítky let či i více než staletí... Nicméně jsem dospěl tak daleko, že GP jsem přestal vidět jako toho globálního Satana = je to složitější, a ani VVP a jeho okolí nechtějí jít touto cestou úvah...

356601

04.04.2017 19:42

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Je Putin,Vynikající státnik.

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Hm. Já tedy od Pjakina nepřebírám vše a neznám vše. Nicméně: Když Bůh dovolí to Boží dopuštění, co máme dnes na Zemi, proč by nedovolil, aby se i civilizace ve vesmíru jakkoli vzájemně ovlivňovaly? Pjakin a DVTR/KSB pro mě nejsou posvátné bezchybné politické práce. Ale zatím to nejlepší co k tématu politiky bylo vydané.
______
Atlantida: Zatím méně důkazů než důkazů o UFO. Ve svých úvahách tedy jdu cestou více důkazů - tedy UFO. Tím ale netvrdím, že nějaká Atlantida nebyla... V potaz beru oboje. Když byli židé (tehdy ještě potomci zotročených Hyksoských semitů) z Egypta před cca 3 000 roky odsouváni (pod krycí operací exodus pod vedením Mojžíše a Árona, kde se toulali zemí, co se dá přejít za 10-14 dní a která tehdy jako dnes byla součástí Egypta! Židé utíkali před faraonem do jiné části Egypta!) a pak následně o 40 let později zabírali zemi Kanaan... Na nepřátele židů z nebe dopadaly ohniví hadi. Pro mě jednoznačná starověká interpretace laserových paprsků.
______
Jak kdo ví, co GP chce a co plánuje? Farao si chce užívat a o moc se nestarat a tak má na to otroky (nyní státní elity USA, Vatikán, Zednářství, Židovstvo, finančníky atd.), a ti ať mu to zařídí jak chtějí a ti taky něco chtějí...

356930

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 118 čtenářů částkou 18 012 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Babiš fandil Macronovi26.04.17 00:57 Česká republika 0

Mezinárodní společnost pro lidská práva: O azylu křesťanů by neměli rozhodovat muslimové25.04.17 23:38 Německo 0

OSN vybrala Saúdskou Arábii na post předsedy Komise pro práva žen24.04.17 23:35 Saudská Arábie 3

Média se dnes chovají jako gangy24.04.17 22:59 Evropská unie 0

Francie - volby - oficiální mezitímní výsledek součtu hlasů24.04.17 00:15 Francie 2

Včera v metru23.04.17 23:51 Česká republika 10

Macron už hrotí vztahy s Ruskem: Ve štábu Macrona odmítli akreditaci televiznímu kanálu RT23.04.17 23:02 Francie 0

Rtl.fr ve 21:17: Macron i Le Penová postupují do druhého kola s 23,8 % a 21,7 % hlasů23.04.17 21:28 Francie 3

Francouzské volby - výsledky zahraničního hlasování23.04.17 16:18 Francie 0

Basel: Dvě dívky pobodány severoafričanem22.04.17 23:04 Švýcarsko 1

Skupina Accora prodala 62 svých hotelů nižší kategorie za účelem ubytování migrantů22.04.17 22:31 Francie 3

Poslední volební odhady agentury Filteris22.04.17 22:22 Francie 0

Francouzské volby: V mnoha volebních místnostech v zahraničí chybí zcela plakáty kandidátky Marine Le Penové22.04.17 22:15 Francie 0

Marine Le Penová chce ukončit globalizaci22.04.17 19:35 Francie 4

François Fillon obdivuje Margaret Thatcherovou22.04.17 18:58 Francie 1

Theresa May: Roční příjem migrantů bude do 100.00022.04.17 18:34 Británie 0

Jean-Luc Mélenchon je (bývalý) trockista22.04.17 18:25 Francie 3

S Macronem-globalistou vtrhnou muslimové do Francie v milionech22.04.17 18:01 Francie 1

Le Pen: Francie musí přestat být naivní a musí obnovit hraniční kontroly22.04.17 15:25 Británie 1

Díky plotům poklesl migrační proud ze Střední Ameriky přes Mexiko o 70 % 22.04.17 15:06 USA 0

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
26,89 Kč
Libra
31,64 Kč
Kanadský dolar
18,18 Kč
Australský dolar
18,49 Kč
Švýcarský frank
24,80 Kč
100 japonských jenů
22,16 Kč
Čínský juan
3,58 Kč
Polský zloty
6,36 Kč
100 maď. forintů
8,62 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
43,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
31 180,30 Kč
1 unce stříbra
433,81 Kč
Bitcoin
31 606,87 Kč

Poslední aktualizace: 26.4.2017 12:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?