Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 1 jméno: Spektátor Čumilovič Puk.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.07.2016 14:57

Levicová politička: Je horší, když ženy znásilňují švédští muži, než když to dělají přistěhovalci

RE: O tom, ako feministky obhajujú islamské násilie proti ženám

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Není to tak dávno, co jsem si myslel, že feminismus je OK. Odmítal jsem předsudky vůči ženám a myslel si, že obě pohlaví mají být ve všem rovnoprávná. Ve svém přesvědčení jsem třeba v práci neřešil, jestli je mým šéfem muž či žena. Řešil jsem co má v hlavě a ne mezi nohama. Ba, bývali časy, kdy jsem si myslel, že kdyby ženy řídili náš svět, že by to pro něj bylo i lepší... Nicméně události z poslední doby mě přesvědčily, že jsem se asi mýlil (Clintonová, krvavá M. Albrightová, Merkelová). A k tomu všemu mi ženy feministky dokázaly, že jsou věci, které by ženám v zájmu lidstva asi neměly být ani svěřovány (až na výjimky, mezi něž asi nepatří A.Merkel, ale třeba M. Le Pen ano... ) - viz článek i diskuse ... Nositelky života by prostě neměly dovolit takové zhůvěřilosti, jako mluvící penisy a vagíny v pohádkách, sex výchova ve školkách, velkorysé promíjení násilí na ženách ze strany mužů jakékoli barvy pleti atd.

350363

15.07.2016 15:02

Kdo seje vítr, sklízí bouři

Popis reality super

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Popis reality super, ale co řešení? Prosím povšimněte si, že jsou zde jen 2 možné varianty. Jedna je v podstatě bezvýchodná - jde o nastolení totalitní společnosti, která se prvně krvavě vypořádá se všemi slušnými svobodomyslnými lidmi a pak se všemi extrémními neřády... A druhá varianta je (téměř nemožné), že se lidé na celém světě masivně začnou řídit vysokými morálními standardy hlásanými např. v duchu tohoto webu: http://cesta-ke-stesti.cz/videoklipy/
či seznamem 7 smrtelných hříchů: https://cs.wikipedia.org/wiki/Sedm_hlavn%C3%ADch_h%C5%99%C3%ADch%C5%AF
kde je uvedeno dalších 7 moderních smrtelných hříchů... (doporučuji to opravdu přečíst),
k nimž doplňuji, že asi bych seznamy doplnil o tyto:
lhostejnost, nevšímavost, aroganci, ignoranci, necitelnost (nedostatek empatie), klamání / lhaní, nezodpovědnost...
a dále desaterem: https://cs.wikipedia.org/wiki/Desatero
atd.
Tak jsem zvědav co v budoucnu zvítězí...

350440

15.07.2016 21:27

Kdo seje vítr, sklízí bouři

RE: Popis reality super

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Zamyslete se nad tímto logickým postupem: Ve společnosti necháte coby hypotetický totalitář působit "neřády", a pak řeknete ovcím, že je třeba nastolit totalitu, že to je jediný způsob (NWO), jak je ochránit před neřády = ať Vám dají moc. Pak se zbavíte nepohodlných prodemokratických beranů mezi ovcemi, a pak se zbavíte "neřádů", protože je již nebudete vůbec potřebovat, a mohli by Vám dělat potíže při realizaci Vašich představ o společnosti, neb jde beztak o neovladatelné elementy, které by Vám dělali potíže.
K "téměř nemožná/absolutně nemožná": Osobně věřím, že se mýlíte. Ve společnosti, kde by se lidé vůbec neřídili žádnými morálními standardy, jak píšete, by byl normální život již absolutně nemožný. To, že se budete řídit nějakými morálními standardy, to neděláte pro druhé, ale pro sebe. Zde je třeba několika věcí:
1. Rozšířit všeobecnou známost morálních standardů a ctností, která podle mě dnes upadá, a učinit to vše všeobecně známým i diskutovaným - jejich užitečnost musí být co nejvíce členům společnosti známá. Dlužíme to sami sobě. Viz. i http://czechfreepress.cz/vlastimil-suchy/deprese-d...
2. Společnost by měla být nastavena tak, že ti jedinci, odmítající být ve své pomýlenosti morálními, by to měli cítit v nějaké nepříjemné podobě - kdysi dost běžné. Extrémní případy je pochopitelně nutné od společnosti do doby změny jejich postoje izolovat. Všimněte si, že NWO celá jde právě proti této myšlence.
3. Kombinace bodů 1. a 2. by vedla pochopitelně i ke změně politiků v čele země! Morální lidé, na které by nikdo nic neměl k vydírání, by v podstatě znemožnili nástup NWO. atd. apod.
Zamyslete se nad tím. Váš veskrze skeptický, byť pochopitelný, pohled na problematiku, vlastně není morálně v pořádku = už jste to vzdal, a bojovou morálku máte na nule. To změňte, síla jedince se projevuje ve schopnosti zase vstát a jít kupředu.

350464

15.07.2016 22:09

Kdo seje vítr, sklízí bouři

RE: Popis reality super

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Chápu Váš pohled na svět. Nicméně si myslím, že na tom, co je dobré a co zlé, se můžeme shodnout a sjednotit všichni či alespoň většina, tak jako se před 75 - 70 lety dokázal celý svět sjednotit v boji proti nacismu. Zmiňujete Islám, který po celém světě utlačuje lidi všech konfesí - což je amorální. Osobně si myslím, že je pak otázka času, než se všechny konfese sjednotí proti Islámu. Věci, jako "Taqtiya" (islámská nauka o přetvářce a lhaní), nerovnost pohlaví, a atd. apod., ať je to jakkoli nábožensky filozoficky zdůvodňované, to dnes v ostatních konfesím světa již není, jen v Islámu, a jde o věci vesměs amorální! Šířit ony morální kodexy a opravdu vyžadovat, aby se jimi řídili všichni bez rozdílu, to může být pro Islám docela problém. Nu a co se týče těch věcí o židech, co píšete - sorry, co ale nám brání být jako židé? Já si nemohu pomoci, ale všechny ty nářky i kritika na židy, jakkoli mohou být někdy i pravdivé, mi připadají jakožto přiznání vlastních neschopností. Pokud v židovstvu vidíte nepřítele a máte dojem, že vůči nám užívá nějaké unfer praktiky, co komu pak brání v užívání těch samých zbraní? Nu a co exponenti NWO nežidovského původu? Což ty nevidíte? Netvrďte že třeba Bushové či McCain jsou židé... No a co se týče oněch rasových věcí - jsem pln hlubokých pochybností nad závěry Fritze Lenze a spol. Po četbě mnoha knih, jako ty od Stanislava Grofa či Raimonda Moodyho, lidi nevnímám jen biologickou optikou a tudíž si myslím, že celá eugenika je poněkud mimo. Nepopírám sílu genetiky, ale je podle mě spíše okrajová, neb je zde ještě třeba kalkulovat se sílou evoluce (dívejme se na nás perspektivou ne tisíců let, ale deseti či i statisíců let - například za 20 tisíc let v budovách mrakodrapů vyblednou i tamní černoši...), sílou spirituality, která nevychází z genů, ale podle mě je spíše určuje, sílou kultury a informačních polí, ve kterých již i vyrůstáme, a další věci, jako je trénink, to vše jsou nějak přehlížené faktory. Třeba trénink: Když budete od raného dětství tvrdě sportovat a posilovat, pak ve svých 30-40 letech budete pravděpodobně velký svalovec - samozřejmě s limity danými genetikou. Podobně to je s intelektuálními schopnostmi - tedy když si od raného dětství nebudete zaměstnávat své mozkové závity myšlením a na vše budete mít náboženské poučky a tradice... asi vyrostete v dementa, a postupně se to po x generacích promítne i do genů dětí. A naopak, když se budete od raného dětství i duševně vhodně zaměstnávat, vyrostete v inteligentního člověka - jasně že to taky neplatí vždy. Zkrátka syn kováře bude obecně mohutnější než otec, a vnuk, pokud bude taky kovářem, ještě mohutnější - aniž by přírodní výběr v tomto sehrál nějakou roli. Celá eugenika zakrněla jen na biologii a to ještě té části zvané přírodní výběr, a to je...

Automaticky kráceno

350467

05.08.2016 14:12

Bez práva na odchod

RE: To všechno je pěkné....

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Dobře napsané. Turecko je do NATO prostě včleněné a je závislé na NATOvské technice = neodejde, maximálně tak bude zlobit a hrát to na obě strany. Přezbrojit armádu na Ruské či Čínské zbraně by bylo velice nákladné.

351114

22.08.2016 13:54

Nedotknutelní

Výtečný článek

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Výtečný článek vyvolávající další otázky. Celkem légální mocenský akt prezidentky Argentiny, legitimní svými důsledky - věřitelé by nebyli poškozeni a zemi by to pomohlo, nikdo nezemřel..., má pro prezidentku ten důsledek, že je pronásledována "spravedlnosti", zatímco např. válka v Iráku na základě lží (i jiné zločiny), zde na Zemi pro pachatele těchto zločinů se obešly bez následků... Jak je to možné? To se nikdo nechce zasazovat o nápravu těchto poměrů?

351433

29.08.2016 14:35

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

Tak se pokusme o nějaký souhrn - tedy o nemožné

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Dění v Sýrii: Putin se kámoší s Asadem. Erdogan se s Asadem do nedávna nepřátelil, a teď se s ním kámoší proti Kurdům, kteří si bojovali svůj boj a kámoší se s Obamou, který se kámošil s Erdoganem a už se s ním nekámoší a ten se nyní snaží úlisně kámošit s "drahým přítelem" Putinem. Erdogan napadá v Sýrii Kurdy, a společně s USA tajně podporují ISIS, proti kterému oficiálně bojují. Izrael rovněž nesnáší Asada a tajně podporuje ISIS, který je jinak protiizraelskou silou. Izrael se ale kámoší s Ruskem, se kterým má nějaké smlouvy o operacích ve vzdušném prostoru nad Sýrii. V konfliktu se taky na straně Asada angažuje Libanonský šíítský Hiballáh, který nemá rád Izrael a Izrael jeho. V konfliktu na straně Asada se rovněž angažuje Irán se svými dobrovolníky. Irán se kámoší s Ruskem, ale ne zase až tak moc, protože Rusko spíše straní Arménii v konfliktu o Náhorní Karabach, který je mezi Arménii a šíítským turkickým Ázerbájdžánem, kterému straní pro šíitskou víru Irán a pro turkický původ i Turecko. Takže Rusko občas více Asadovi pomáhá, a občas ochládá, neb nechce být za pitomce, co ve prospěch Iránu odvedou v Sýrii celou práci za Irán, který si pak v oblasti slízne mocenskou smetanu. V konfliktu se dále angažují ISIS a různé frakce tzv. mírné opozice, všichni spolu porůznu vytvářejí různé koalice spolu i proti sobě navzájem... Na území Sýrie nyní působí i vojáci USA, dosud pod hlavičkou vojenských poradců, nyní tedy v podstatě jako neoficiálně přiznaná vojenská invaze... USA se nemusí s Al Kaidou, která ovládá An Nusrá a kterou USA podporují. Atd. apod. Když to úplně shrneme - chaos a zmatek, ve kterém se jen prase může vyznat. Co z toho vzejde?

351601

30.08.2016 17:59

Problémem Evropy je euro

RE: Euro není hlavním problémem EU.

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

R-U monarchie byla celkem funkčním státem i když pravda s určitými vnitřními rozpory. Osobně si myslím, že zánik toho státu byl škoda. Plánované reformy zavražděného Ferdinanda to soustátí mohlo dostat do nové úrovně spolupráce. Třeba my Češi jsme mohli v tom státě mít velkou hospodářskou váhu. Když v roce 1916 nastoupil na trůn císař Karel, již se mu to sypalo - příčina byla válka, kterou R-U nemělo Srbsku vyhlašovat a které byla nespravedlivá ze strany R-U.

351622

19.09.2016 14:23

Pohádka o Hezkém království

RE: Hezové si to takto

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Jo. Vidím to podobně a díky za popis. K volbám půjdu - dám protest hlas nějakým outsiderům - třeba i AB Bartošovi nebo Vandasovi apod. To ještě rozmýšlím. Ne proto, že bych se ztotožňoval s některými jejich věcmi, ale aspoň jsou upřímní a abych vyděsil ty současné vládní podvodníky... Nedá se jinak.

351972

14.12.2016 19:52

Řízená destrukce Evropy – “Ordo Ab Chao”

RE: Ano, velmi dobrý popis dnešních dnů....

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Ano, jste naivní, protože:
1. Autor má pravdu. Tak jak je to popsané v článku i diskusním příspěvku to skutečně je.
2. Pokud nejste králík či mravenec, tak když zjistíte, že nejste svobodný a brzy "půjdete na řadu", pak Vám i ta "nejlepší mrkev i to nejúžasnější seno musí zhořknout a vzpříčit se v krku"...
3. Koukněte se na film Slepičí úlet, když už jsme u těch živočišných příměrů - dá se říci, že i ty hloupé slepice na to přišly, že jim bude lépe hospodáři z jeho koncentráku utéct... Proč to tedy nenapadlo Vás, příslušníka druhu Homo sapiens?
4. Právě zorientování se v realitě, v jaké jsme, nám dává šanci utéct "našemu chovateli z pekáče"! Náš pomyslný útěk jistě bude vypadat jinak, protože na Zemi již není místo, kam se přestěhovat - my musíme tu šelmu vykolejit a zabránit jí, aby na nás zaútočila a sežrala, a postarat se, aby zhynula...

354120

05.01.2017 22:51

Rasismus? Hm...

RE: Tak já ti to vyložím. :)

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

To jste asi nepochopila autorovu zevšeobecňující nadsázku i určitou dlouhodobou pravdu. Tak to trochu přiblížím. Je zde případ Německo. Předloni a loni tam dorazilo na 1 mil. (2015) + 400 tis. (2016) mladých muslimů - mužů. Představte si, že v Německu ročně zemře na 1-1,1 mil. lidí a na 700 - 800 000 se narodí. Z nově narozených má skutečný německý původ cca 600-700 000 dětí - zbytek se rodí muslimům (významné a stále rostoucí číslo). Výpadek je nahrazován právě tou imigrací (většinou muslimskou). Nesmíme ani zapomínat na emigraci Němců (stovky tisíc ročně poslední roky). Nu a ti mladí noví samci, jak se vyjádřila paní Žilková, z pohledu pudů, se na "trhu nevěst" začnou "prát" (někdy i doslova) o německé holky (které mají také své pudy a díky multi-kulti propagaci změněné preference spojené s jistou naivitou... "a tak je budou směrovat k těm novým samcům"), z důvodu nedostatku jiných možností. A občas se jim povede i uspět (právě u těch naivek, podléhajících svým hormonálním tlakům - neodsuzuji, příroda to tak chtěla). Třeba v 10-15% či i 20% případů budou "noví samci úspěšní". Tak si představte, že v průběhu třeba příštích 5 let bude úspěšných u Němek z toho 1 mil. třeba 10% (třeba učitelky v německých středních školách prý i pořádají seznamovací večírky svých žaček "s těmi novými samci" - ti původní jsou na ocet, neb mají údajně malé penisy... [smích])) ): Nu a to je pro Německý národ ztráta 100 tis. maminek a tedy min. 200 000 německých miminek (místo nich přijde cca 500 000 muslimských miminek...). Když se to stane jeden rok, jistě o nic nejde, ale promítněte si to do třeba 30 let, po které se to bude dít s exponenciálně rostoucím trendem, když společnost k tomu bude netečná (jako že je) = je to pak otázka kupeckých počtů. Výměna Němců v Německu za muslimy je takto hotová věc! Německá holka provdaná za muslima a mající s ním děti je z hlediska Němců ztracená = přišli o ni! Jinými slovy autor píše o voze, a Vaše poznámka je o koze (i když s tím částečně souhlasím, částečně jen proto, neb kdybyste se ráčila kouknout na pornoprodukci, a všelijaké statistiky provozovatelů pornostránek atd., zjistila byste že uživatelé moc stránky s fyzicky dokonalými pornohvězdami nenavštěvují, a často čučí na oblíbené žánry boubelek, tlustoprdek, "celulitidyaček" atd., - takže modelingový průmysl je celkem mimo sexuální choutky mužů a je skutečně určen jen pro ženy, které se jím nechávají oblbovat) ... A ten problém se netýká jen Německa. Jsme svědky právě probíhající hluboké plánované eugenické velké výměny obyvatel evropskými politiky, která v historii nemá obdoby!

354664

05.01.2017 22:52

Rasismus? Hm...

RE: Tak já ti to vyložím. :)

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Nesmíme také zapomínat na další dramatické faktory: stárnutí Evropanů (souvisící s nízkou místní porodností) + vysoká porodnost nově příchozích + příchod nových mladých mužů = do 15-20 let se mohou muslimové cítit v Německu již natolik silní (co muž muslim, to voják prorokův!), že začnou programově vybíjet své německé sousedy! Je to o číslech vojenských ročníků - to již málokomu dochází! Z 200 000 nenarozených německých miminek chybí 100 000 kluků křesťanských válečníků a jsou nahrazeni 250 000 kluky muslimskými válečníky (které ty holky muslimům porodí), ke kterým se přidají válečníci imigranti... Evropa je tedy na cestě k chaosu, válkám a rozvratu! Jako se to stalo v ještě 80-tých letech 20 stol. křesťanském vyspělém Libanonu, který je dnes muslimským zaostalým Libanonem. A to je pak otázka 10-20 let! I kdybych se mýlil, trend je nyní směrem k zániku naší kultury! Článek autora je jen o jednou druhu hypnotické propagandy, a těch druhů je celá řada - s cílem rozleptat stávající kulturní vzorce místní populace, aby snadněji podlehla "velké výměně".

354665

05.01.2017 23:09

Rasismus? Hm...

RE: :)

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Víte, já problém nevidím ani tak v tom bílá-černoch... Ale "křesťanka" - muslim... Kolik holek si vzalo žhavého, úžasného, pozorného, lichotícího Orientálce v domnění "můj Abdul je jiný", aby o 5 let od něho s pláčem mnohokrát již zbité a ponížené utíkaly, a tím útěkem nabyly zpět právě onu svobodu, kterou měly před tím, než "Svého Abdula" poznaly? Terka jen trošičku nepochopila autora článku.

354666

15.02.2017 18:17

Fukušima žije

co toto řešení?

Spektátor Čumilovič Puk 89.*.*.*

Co takhle postavit pod reaktory tunel a jak se to začne propalovat dolu, tak to do něčeho chytat?

355727

Káva pro Zvědavce

76

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 121 čtenářů částkou 22 839 korun, což je 76 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Savčenková - neřízená střela a bolehlav ukrajinského estabilishmentu21.02.17 11:58 Ukrajina 0

Už je to tady: za rvačky vojáků NATO s místními v Estonsku mohou Rusové!21.02.17 11:53 Estonsko 1

Češti vojáci v NATO dělají ostudu21.02.17 10:29 Česká republika 5

Americký vědkyně: Sýrie je zamořena radioaktivní municí20.02.17 23:42 USA 8

Spojené státy použily v Sýrii munici z ochuzeného uranu20.02.17 23:35 USA 1

Damašek zveřejnil lokaci turecké vojenské základny v Sýrii20.02.17 23:24 Sýrie 1

Výzva Ne základnám: Hrozí změna Ústavy ČR. Bezpečnost naší země je v ohrožení20.02.17 14:32 Česká republika 2

Slovenskem hýbe kauza počuraného koránu20.02.17 12:07 Slovensko 4

Černý a bílá - plíživá propaganda mezirasového mísení v nabídce USB kabelů16.02.17 10:52 Neurčeno 4

Bohemian Grove - jejich patronem je svatý Jan Nepomucký15.02.17 21:28 USA 0

Telička jásá: CETA v EP prošla!15.02.17 14:46 Evropská unie 1

Zeman zatloukl poslední hřebík do rakve kouření14.02.17 22:39 Česká republika 13

Mccarthismus v USA: Trumpova poradce obvinili, že je ruský špión. Odstoupil14.02.17 10:43 USA 0

Politrukové v Babišovkách dostali na prdel a zdvojnásobili své úsilí. Marně13.02.17 23:04 Česká republika 2

Vše je jinak, než jsme si mysleli - v místech zatížených imigrací kriminalita naopak klesá!13.02.17 16:03 USA 6

16letá zbita, zkopána a sexuálně zneužita severoafrickými migranty13.02.17 00:15 Itálie 2

Primátor Vitulana uzavřel jedinou cestu k přijímacímu migračnímu středisku12.02.17 23:35 Itálie 0

Německo odmítlo ocenit italské policisty, kteří zastřelili teroristu Amriho - kvůli nekorektním příspěvkům na Facebooku12.02.17 23:01 Německo 1

Nové skutočnosti. Slovenka žijúca v USA popísala, ako sa tisíce ľudí nemohli dostať na Trumpovu inauguráciu12.02.17 18:40 USA 0

Americký dôstojník dal Ruskú armádu za príklad pre americké ozbrojené sily12.02.17 18:34 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,65 Kč
Euro
27,02 Kč
Libra
32,00 Kč
Kanadský dolar
19,51 Kč
Australský dolar
19,68 Kč
Švýcarský frank
25,40 Kč
100 japonských jenů
22,56 Kč
Čínský juan
3,73 Kč
Polský zloty
6,29 Kč
100 maď. forintů
8,78 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
44,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
31 701,54 Kč
1 unce stříbra
461,01 Kč
Bitcoin
28 832,64 Kč

Poslední aktualizace: 22.2.2017 01:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?