Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 56 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, Nobody, pepina, Vlad80, vm.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.06.2015 20:54

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Nobody 84.?.?.?

To co píšete je hloupost a v běžném životě nerealizovatelné. Například mně chodí důchod na můj BÚ, samozřejmě ho ČSSZ odesílá jako bezhotovostní platbu. Já mohu také platit bezhotovostně kartou, ale je řada prodejen, kde kartou platit nelze. Takže podle vás, bych si nemohl z mého účtu vybrat v bankomatu tisícovku hotově, protože jsem tam žádnou hotovost nevložil?

Jestliže bude zaveden 100% bezhotovostní styk, souhlasím s autorem, dostaneme se do bankovního koncentráku. Již dnes jsou ty okovy přitaženy. Podívejte se kolem sebe. Desítky tisíc kamer, kam se jen kouknete (u nás je máme i v baráku, který se jinak zamyká 24/7), kde kdo čte vaši elektronickou poštu, monitoring webů (Zvědavec by mohl vyprávět), kam se hrabe tzv. totalita s jejich Občanskými výbory, důvěrníky a PS-VB na stávající stav. Takže tento nový systém nebude nic jiného,. než další přitažení již tak utaženého šroubu nad naši svobodou.

334444

02.09.2015 18:15

Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf.....

Nobody 84.?.?.?

Autor: Květa Pohlhammer – Lauterbachová

Barnett napsal: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.

Podrobnosti: http://desitka.org/?p=4761#more-4761

338916

02.11.2015 18:10

BlackBerry – firma, která ztratila směr

RE: hm

Nobody 84.?.?.?

Pořád jsem nevěděl, jak pojmenovat stávající vedení KSČM. Díky za ten název, sedí jak pr*el na nočníku. Doufám, že se nebudete zlobit,když ho občas použiji také.

Hezký den
vm

341314

02.11.2015 18:29

Nač potřebuje „syrská umírněná opozice“ padesát Yankees?

RE: těch 50

Nobody 84.?.?.?

No malý rozdíl je v tom, že sýrská vláda a její prezident jsou legální vládou, která vzešla z legálních voleb, kdežto ta ukrajinská se zmocnila vlády násilným pučem, takže považovat ji za legální je, mírně řečeno irelevantní. To, že ji uznaly západní státy, na tom nic nemění.

341316

26.11.2015 02:18

Sestřelení Su-24

První malá odplata již přišla

Nobody 84.?.?.?

Rusko srovnalo se zemí celou oblast, kde byl pád ruského letadla, zničen záchranný vrtulník a zabit pilot letadla. Ruské lodě ze středozemního moře s podporou dělostřelectva vládních sil zaútočily na celou oblast a tuto doslova přeoraly. Zástupci Svobodné sýrské armády zveřejnili video na YouTube, které ukazuje část této akce. Autoři videa sdělili, že šlo o údery na pozice skupiny „Fronta an-Nusra.“ Video: https://youtu.be/ZSlwrlHLlnE

342318

27.11.2015 12:38

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf

Nobody 84.?.?.?

Thomas P. M. Barnett: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.
Podrobnosti na http://desitka.org/?p=4761

342400

08.12.2015 15:00

Devátý týden ruského zásahu v Sýrii: Říše vrací úder

RE: Konfrontace USA - Rusko

Nobody 84.?.?.?

No, já si myslím, že nejde o to KDO vlastní ten kufřík, ale kdo všechno zná odpalovací kódy. Ty kódy si určitě nevymyslel ani Obama ani Putin, ale vymysleli je jejich generálové a vložili do kufříku. Takže jestliže tzv. rupne v bedně něterému z těch znalých žraloků a vydá povel, aniž by to prezidenti věděli, co se stane? Obsluhy ponorek, křížníků, pevných sel, atd., ti jen plní rozkazy. Ti nejsou tam od toho, aby zkoumali, zda je rozkaz oprávněný, nebo ne, zda o tom ví, prezident, nebo ne. Nemají na to ani pověření, ani čas.

342904

12.12.2015 22:43

Jak jsem si nepochutnal

RE: Každý je jiný

Nobody 84.?.?.?

Teda pánové, já sice chleba nepeču, ale když to tady čtu, ty problémy, kvásek, vyhřáta trouba atd., vzpomínám na mou mámu. Když jsem byl malý kluk, před válkou a za války, tak se u nás vždy pekl chleba. Jednou za měsíc máma udělala těsto v neckách a chleba se pekl v klasickém venkovském sporáku (žádný plyn, žádná elektřina, žádný teploměr jak je trouba vyhřáta). Pekla kulaté bochníky cca 2 kg jeden. Upečený chleba zabalila do klasických utěrek a uložila do sklepa. Nevím jak, ale i po třech týdnech byl pořád čerstvý.

Jinak k těm psům. Někdy v 80 letech min. století, jsem si pořídil prvního německého ovčáka. Štěňátko staré 2 měsíce. Což o to tak do 5 měsíců to byla pohoda. Pak ale začal s okusováním všeho co šlo okusovat. Nohy od židlí v kuchyni, nohy od stolu, Navíc nás naučil vše dávát nahoru kam nedošáhl. Vycvičil jsem ho jak psa od PS, kromě hledání stopy. Na závěr jedna příhoda. Jednou jsem měl na závodě poradu vedení a zjistil jsem, že jsem doma zapomněl důležité dokumety. Tak jsem zavolal řidiče a říkám mu - Tondo dojeď ke mně domů, v prvním šupleti vlevo jsem zapomněl nějaké papíry, poptřebuji je přivézt. Tonda odjel a já čekal. Ze závodu ke mně domů to bylo tak 10 minut autem. Půlhodina pryč, 3/4 hodiny pryč a Tonda nikde. Po cca hodině přijel a říká: No tvůj Blesk mě dovnitř pustil, ale když jsem chtěl odemknout a jít ven, stoupl si ke dveřím a nechtěl mě pustit. (A to se s tím Bleskem dobře znali). Tak mu říkám Blesku, to jsem já, pusť mě ven. On se postavil na zadní, packy mi položil na ramena, vycenil zuby a čekal. Tak jsme tam stáli dobrých 20 minut, pak si nechal říct a pustil mě ven. Prostě pes, který neštěkal, ale bránil. Odešel do psího nebe ve stáří 14 let. Pak jsem měl za sebou další dvě fenky, stejná rasa, ale to již povídání o jinem.

343031

14.12.2015 00:20

Jak jsem si nepochutnal

Moji dva bojoví psi

84.?.?.?

Měl jsem krásné dvě feny německého ovčáka. První jsme měli od malička, jmenovala se Peggy, tak pro nás to byla Pepina. Druhou jsem si vzal z útulku, když nám Pepina 1 odešla do psího nebe. Ale znal jsem majitele, byl to kluk, který ji měl odmalička, ale bydlel u babičky a když babička umřela, on byl nezaměstnaný, tak neměl na činži a vyhodili ho z bytu. Takže fenku dal do útulku a za týden jsem si ji vzal já. Kupodivu se také jmenovala Peggy, takže jsme měli doma Pepinu 2.

Obě jsme milovali a obě nesmírně milovaly nás, celou rodinu, Obě jsem vycvičil k poslušnosti a trochu obraně. Když to děláte s láskou, ten pes to pochopí a vrací vám to i s úroky. Já jsem nikdy nepotřeboval pro ně náhubek a vodítko jsem nosil na krku. Místní policajti mě i je znali a věděli, že obě jsou vycvičené k poslušnosti a nikdy nikomu neublíží. Výhodou bylo také to, že bydlím na malém sídlišti, kde je mezi domy spousta zeleně a není to jak v nějakém centru Prahy. Pepina 1 se dožila, na vlčáka hezkého věku 13 let a Pepina 2 nám odešla do psího nebe ve věku 14 let. Teď již nemám nic. Jsem starý utahaný pradědek (v lednu mi bude 79), mám doma imobilní manželku rok a půl po mozkové mrtvici, (naštěstí jen imobilní, ostatní funkce OK) a nevidomého kluka. Nemohu si dovolit psího přítele a chodit s ním 5x denně ven. Holt, život je někdy kur-*va pes.

Pepina 1 - http://topcz.net/images/pepina1-600.jpg
http://topcz.net/images/pepina1-g-600.jpg
Pepina 2 - http://topcz.net/images/pepina2-600.jpg
http://topcz.net/images/bojovy_pes_pepina2.jpg

Přejí všem hezké vánoční svátky a hodně zdraví v Novém roce.

343058

20.01.2016 21:16

Rasově smíšená Evropa - cíl "elit"

Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf

Nobody 84.?.?.?

Kdo je Thomas P. M. Barnett?

Podívejte se na jeho heslo na Wikipedii . Narozen 1962 v Chiltonu v USA, badatel na poli vojenských strategií a globalizační fanatik pod nadvládou USA elit nad národy světa. Proces globalizace navrhuje završit vytvořením jednoho světového náboženství, jedné kultury a smícháním ras na zeměkouli.

Barnett napsal: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali. Celý článek možno přečíst na http://desitka.org/?p=4761 .

344718

19.02.2016 00:34

Jak mi Putin zkazil šuk

RE: Já bych Vás brala

Nobody 84.?.?.?

Vážená paní Hano,

jsem také Vladimír, mám také svůj web a je mi hóóódně přes 35. Berete mně?
Email je u Nicku

Vladimír

345760

08.03.2016 23:56

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

Proč BL otočily o 180 stupů?

Nobody 84.?.?.?

Doporučuji kliknout a přečíst následné články:

Financování studií Madeleine Albrightové a jedna vyjasněná záhada
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/07/07/fin...

Nepřímá odpověd Jana Čulíka na včerejší článek Kosy o Britských listech a nadaci Madeleine Albrightové na Universitě Glasgow
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/07/08/nep...

Přímá odpověď Kosy Janu Čulíkovi
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/07/10/pri...

346582

14.05.2016 15:22

To se nevědělo dřív?

To již Zvědavec nemá.....

Nobody 84.?.?.?

lepší téma na článek, než publikace drbů? 90% z nás ví kdo to je paní Němcová, víme všicchni jaká to je s odpuštěním kráva. Takže věnovat ji celý článek, považuji za ztrátu času.

Co takhle napsat nějaké povídání o IX. sjezdu třetí největší strany v CZ - KSČM? Já vím, že většina zdejších návštěvníků komunisty nemá zrovna v lásce, ale právě proto by se zde mohlo najít místo pro pár slov o této tzv. "konstruktivní opozici", kde však zejména její zastupitelé v PS, akorát konstruktivně profitují z dosažených funkcí hlavně pro svou kapsu. Stačí se podívat čas od času jak plně konstruktívně hlasují shodně s koalici při schvalování takových "šmejdáren", jako byla novela zákona o provozu na pozemních komunikacích, nebo poslední, novela zákona o zbraních. Teď bude následovat novela novely novelizovaného zákona o provozu na pozemních komunikacích, zejména v oblasti přidělování trestních bodů a naprosto zhovadilé navýšení pokut.

Zvědavec nám poskytuje hezké články z mezinárodních vztahů, ale článků o vnitřní svinské politice našeho establishmentu, je zde jak šafránu.

348529

05.06.2016 11:29

Volby to nevyřeší, Amerika potřebuje ozbrojenou revoluci

RE: je konec války

Nobody 84.?.?.?

Já jsem tu zprávu dostal emailem již v květnu, ale pořád tomu nějak nevěřím. Zkoušel jsem to ověřit, aale nikde (Finantial Times, Zero Hedge a další) o tom není ani řádek. Tak nevím, co si mám o tom myslet.

349244

18.06.2016 16:47

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

ADW Cleaner

Nobody 84.?.?.?

Mám desítky cca půl rooku. Neprovozuji nic, co by mohlo někoho zvlášť zajímat. Ale i tak mě to sere, když mi někdo krade i ty nesmysly co v PC mám. Bráním se tomu trochu tím, že používám ADW Cleaner. Doporučili mi to kluci z ESETu a skutečně odstraňuje i to, co ostatní podobné systémy nenajdou. Takže ráno sednu k PC, a první co udělám je spustím ADW. Například výsledek dnešního rána:

# AdwCleaner v5.200 - Logfile created 18/06/2016 at 16:16:50
# Updated 14/06/2016 by ToolsLib
# Database : 2016-06-17.1 [Server]
# Operating system : Windows 10 Home (X64)
# Username : User - IDEA-PC
# Running from : C:UsersUserTOP-CZPřijatý soft 2016ADW cleaneradwcleaner_5.200.exe
# Option : Clean
# Support : https://toolslib.net/forum

[ Services ]

[ Folders ]

[ Files ]

[ DLLs ]

[ WMI ]

[ Shortcuts ]

[ Scheduled tasks ]

[ Registry ]

[-] Key Deleted : HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExtStats10921475-03CE-4E04-90CE-E2E7EF20C814

[ Web browsers ]

[-] [C:UsersUserAppDataLocalGoogleChromeUser DataDefaultWeb Data] [Search Provider] Deleted : yahoo.com search
[-] [C:UsersUserAppDataLocalGoogleChromeUser DataDefaultSecure Preferences] [Startup_URLs] Deleted : hxxp://www.mystartsearch.com/?type=hp&ts=1414017342&from=sky&uid=WDCXWD5000AAKX-08ERMA0_WD-WCC2EDH4187541875

*

ADW Cleaner je zdarma http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/
---------------------------------------------------
K tomu používám Iobit - Advanced System Care PRO - stojí to na rok cca 20 USD a jsem s tím spokojen. Pročistí a opraví vše vPC během 10 minut. Navíc mi to trvale ukazuje v pravém horním rohu monitoru momentální stav RAM a CPU.

Zabránit kradení dat Microsoftem tím asi nejde, ale kašlu na to.
---------------------------------------

I když zde nejsem registrován, protože občas přebírám a publikuji od Vás nějaký ten článek, poslal jsem Vám před 2 minutami 500.- Víc nemohu, až zase příští měsíc. Transakce - Confirmation number: 8Y438097D7536614D
Přejí hezký den

349658

19.06.2016 11:16

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

Nechápu, proč se tak rozčilujete...

Nobody 84.?.?.?

kvůli šmírování vašeho PC. OK, zapoměňme na PC pojďme se podívat na reálný život. Vylezu z bytu a jdu do výtahu. Na střeše výtahu kamera. Vylezu z výtahu v chodbě suterénu kamera před velkým výtahem, kamera uprostřed chodby, kamera u malého výtahu, kamera u vstupních dveří k výtahům, projdu dveřmi, dvě kamery u vstupních dveří z venku do haly. Vylezu ven, kamera na první křižovatce. Sednu do auta, a na cestě dlouhé 4 km (do Kauflandu) tři semafory a na každém kamera. Kamery v Kauflandu, kamery na poště, v bance, prostě kamery všude. NIKDO neví, kam všude ty záběry jdou, kdo k nim má přístup, jak dlouho jsou a kde uloženy. Dalším svinstem jsou různé "centrální registry". Teď se připravuje "Centrální zdraviotní registr". Dovedete do důsledků vyhodnotit co to znamená? Centrální registr bankovních účtů (prý jenom účtů bez pohybu na nich, ale věřte tomu), atd., atd. Když se pak všechny tyto registry propojí, to teprve bude veselo. Kdo bude mít do něj přístup, dozví se o vás i to, co sám o sobě nevíte. To by mělo každého trápit a ne to, jestli nějaký Mcrsf špehuje jeho PC.

349712

30.06.2016 22:35

Nyní čelí Británie „barevné revoluci“

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

Nobody 84.?.?.?

JO, zapomněl - sebrat zbraně občanům - jen neozbrojenýá občan se může stát otrokem.

350088

20.09.2016 11:08

Myslete na krále Midase

Je to klasická pražská lumpárna, ale .........

Nobody 84.?.?.?

kam se to hrabe například na takové zařízení, jako je Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (FNKV). Do toho Zličína pořád jezdíte jako zdravý člověk, užít si trochu fit-centra, vysaunovat se, popít kafíčko atd., atd. Do nemocnice jezdí lidi, nebo je tam někdo dopraví, zpravidla proto, že mají nějaké to bebíčko, které jejich obvoďák již neumí napravit, tak je pošle do nemocnice, nebo mají něco polámaného, neřku-li takovou maličkost jakou je rakovina a desítky jiných nemocí. No a protože na tomto světě je to tak nějak zařízeno, že ty nemoce na jednoho přicházejí v době, kdy je již tělíčko opotřebované, tedy ve stáří, tak cca 60-70% "návštěvníků" nemocnice jsou důchodci s nadstandardním českým důchodem.

Ještě asi tak 3 roky zpátky zajišťovala "výběr parkovného" za vjezd do FNKV nějaká soukromá společnost. Hoši v černých uniformách, při příjezdu jste dostal lístek, při výjezdu se spočítal čas, zaplatil jste, dostal stvrzenku a vyjel. Ceny byly stanoveny takto: První hodina zdarma, poté každá započatá hodina 30.- Kč. Jenomže vedení FNKV se to asi zdálo málo, nebo zapracovali ti "kluci a holky jež mezi sebou mluví" a vše převzala jiná společnost. Ceny se jen mírně upravily. První půlhodina zdarma, první hodina (ale pozor, ne celá hodina, ale i jediná minuta po té první půlhodině) vás přijde na 40.- Kč. No a pak to již skáče. Další započatá půlhodina 30.- Kč No a co nám tato firma za tyto nehorázné ceny nabízí? Vůbec NIC. Plocha vyhrazených parkovišť zdaleka nepokrývá potřebu, takže vám nikdo nezaručí, že vůbec najdete místo na zaparkování. Jelikož z praxe vím, že jakákoliv návštěva lékaře, byť s objednávkou na přesnou hodinu, znamená dobu minimálně 2,5 hodiny, lehce si každý spočítá, kolik zaplatí této vyděračské společnosti za parkování, bez jakékoliv záruky.

Podrobnosti, včetně názvu firmy, jak tato firma vznikla a kdo za ní stojí, včetně foto z místa lze najít v článcích, které jsem publikoval na webu www.desitka.org.
První na http://desitka.org/?p=2014 a druhý po roce http://desitka.org/?p=3462

Víte, já jsem dopravák. Od roku 1968 do 2006 jsem se živil v odvětví silniční a městské dopravy. Pár let jsem dělal na odboru dopravy dnešního Magistrátu, takže problematiku dopravy v Praze znám jak své boty. Netvrdím, že za nás to bylo ideální, nebylo. Ale to co se děje dnes, ty klientelistické vztahy - politik, firma, vše jen pro získání co nejvíce peněz, ukrást co se kde dá, obrat občana kde se dá (viz modré zóny), na to již nemám žaludek. Asi jsem opravdu již moc starý.

351989

29.09.2016 15:14

Ten, kdo váhá, je ztracen. A Rusko zaváhalo

RE: Skvělá analýza situace v Sýrii

Nobody 84.?.?.?

Dávat sem odkaz s Trojským koněm je svinstvo! ESET NOD naštěstí zablokoval stránku s upozorněním na Trojáka.

352240

06.10.2016 15:00

Babišovo ANO utužuje korporátní cenzuru a diktaturu v  EU

RE: pozor na paranoju a tenký ľad

Nobody 84.?.?.?

Jo, máte svatou pravdu, zejména ve větě: "Myšlienka obmedziť nenávistné prjavy nie je zlá, ale dôležité je, kto sa jej chopí.".

Milý pane, jakmile prosazujete jakékoliv omezení čehokoliv, tak jděte do háje (a to jsem moc slušný). Takže KDO dnes bude posuzovat to, co je "nenávistný projev"? EU, Komiasři EU, vláda, nebo nějaký speciální úřad? No a za pár let se třeba situace změní a ti co dnes posuzovali, budou mimo, takže nové posuzování začnou jiní? Opakuji, jděte s tím do háje. To vše již tady bylo. Za války bylo OK co řekli nacisté, nenávstné vše co řekli ostatní, po 48 bylo sporávné co řekli komunisti a nenáviostné ostatní, v 68 roce co řekli Dubčekovci, v 80 létech co řekl Husák a spol, no a po Hadráku ten, kdo byl zrovna u vesla.

Další Vaše citace - Pritom bez poriadku nie je organizácia a veci nefungujú správne. Výtržníci a krikľúni si iba v neporiadku dokážu účinne vytĺcť politické body. - Jo, to také již pamatujeme. Nějakej Áda ten byl pro pořádek a zavedl ho. Moc se mu to líbilo, akorát se to nějak nelíbilo lidem. Vy Slováci v tom také máte jasno, u vás to zavedl nějakej Tiso s Andrejom (podívejme se na shodu jmen) a organizoval jim to nějakej Šaňo Mach. Kotleba k tomu má již našlápnuto.

Mě může z podobných keců, jak předvedla pí. Jourová, akorát trefit šlak. (Měli ji tenkrát nechat shnít v té base a nepouštět na svobodu. Osobně jsem přesvědčen, že v tom jela, akorát ji to nedokázali, takže ji pustili domů s 2,5 Mega náhrady za prožitou újmu.). Svoboda slova a projevu buď je, nebo není. Nic mezi tím neexistuje!

Jedinou kliku máme v tom, že Internet, když byl koncipován, tak byl postaven s původním cílem, zajistit spojení zbytků vojsk po jaderném napadení. Takže je postaven tak, že nikde neexistuje nějaké "Centrum", které by bylo možné vyřadit a vyřadit Internet, nebo tam udělat nějaké zásahy. Všechna další opatření, které budou chtít udělat jsou jim k ho*nu, protože kdo to umí, dokáže to obejít. A naučit se to, není až tak velký problém.

352437

14.10.2016 15:24

Neokonzervativní šílenost a „politické bláznovství“: Hillary Clintonová a hrozby jaderné války

RE: Vse je jine,nez,jak myslis,posledni slova umirajiciho rabina.

Nobody 84.?.?.?

OK, to je USA. Spočítá a poukáže někdo na to, jak je to v ČR? Někde jsem četl, že snad ještě o něco horší.

352606

20.10.2016 00:22

OSA. Ochranný svaz autorů pro placení výpalného. Taková česká cOSA nostra

Proč to nedělají jako.........

Nobody 84.?.?.?

prodejci software a digitálních produktů. Já si přivydělávám k důchodu prodejem digitálních produktů (softwarové aplikace, grafika, šablony, e-knihy, instruktážní videa apod.). Ve světě jsou stovky (možná tisíce) firem, které to přímo produkují, nebo kupují od malých programátorů, zabalí do balíčků a nabízí k prodeji s Resell Rights (nebo ještě lepší s Private Label Rights, kdy dostanete i zdrojové kódy a právo vystupovat jako autor). Já to kupují od nich, nebo jsem zaplaceným Prémiovým členem u desítek těchto společností a dostávám to od nich zdarma. Balíčky rozbalím, ke každému produktu udělám prodejní stránku s krátkým popisem, nebo krátké video a nabízím ve světě k prodeji. Je to jednoduché, kdo má zájem, klikne na tlačítko koupit, je přesměrován na PayPal platební bránu a po zakoupení je přesměrován na mou Thank You stránku, odkud si produkt stáhne.

Co brání těm "umělcům, spěvákům, hercům atd.", ty své umělecké výtvory prodávat tímto způsobem? Stejně má každý z nich manažéra, tak ať se stará. Mám nazpívané album, vytvořím prodejní stránku s popisem a s tlačítkem na PayPal. U PayPal to teď můžete mít v jakékoliv měně, včetně Kč. Kdo má zájem klikne, zaplatí a stáhne z děkovné stránky. Žádná OSA není potřebná. Mohu mít tisíc cizích blogů, stránek, které propagují moje písničky. Na každém z nich bude jen odkaz na mou prodejní stránku. Fajn, dvacet starších písniček dám zdarma, aby ten propagátor z toho něco měl, ostatní za peníze. Stejně to jde aplikovat na e-knihy, filmy, prostě na cokoliv. Chce to jen stanovit cenu nižší, než když si půjdu koupit to CD do krámu, protože nedostanu celé CD, jenom záznam do PC. CD si pak mohu případně vypálit sám. Nevidím jediný důvod, proč by to nemohlo takto fungovat.

352738

01.11.2016 20:30

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

Tento příspěvek......

Nobody 84.?.?.?

jsem vložil 30.10. do článku "Horáček na Hrad? Až pokvetou hrábě." na webu D-FENS. Je to příspěvek s relevantním obsahem k článku. Vydržel tam cca 3 hodiny a byl odstraněn. 31.10. jsem ho vložil k článku "Zemana mohou svrhnout o Vánocích, udeřil Zdeněk Zbořil. A doplnil pár věcí, o které prý skutečně jde ." na webu Nová republika. Vydržel tam hodinu a byl vymazán. Zdá se mi to divné. Tak jsem zvědavý, zda vydrží na Zvědavci, nebo ho pan Stwora také vyhodí?

Nic není náhodné. Celá ta akce s Hermanem musela být předem připravena a rozhodně není jen z hlavy ministra Hermana. Dle mého názoru ta show u Krause a večerní shromáždění na Staromáku, byla taková malá generálka na český Majdan, který se připravuje na 17.listopadu. Vede mě k tomu několik věcí, o kterých se nikde moc nediskutovalo.

Na webu AE News (aeronet – já vím rusofilní a konspirační web) je publikován článek, kdy za celou akci Hermana stojí zapádní tajné služby. Moc jsem to nebral na vědomí, protože na tomto webu je jedna konspirace za druhou, ale změnil jsem názor po přečtení článku Erika Besta, amerického novináře žijicího v ČR. Myslím, že toho lze těžko považovat za rusofila, nebo zakukleného komouše. Ve svém článku v podstatě potvrzuje to, co píše tajemný pan VK na aeronetu, jen to říká trochu citlivěji a ne moc nahlas. Celý článek Erika Besta lze najít na http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/... .

Možné krátkodobé cíle Majdanu:

1) Politická likvidace Zemana jako prezidenta. Donutit Parlament a Senát k jeho odvolání.
2) Změna Ústavy vedoucí ke zrušení funkce prezidenta.
Možný dlouhodobý cíl:
3) Přičlenění České republiky k NSR jako další spolkové země, zejména k odkladání přebytečných imigrantů.

K bodu 2) – tuto akci propaguje a prosazuje jistý pan Klvaňa. Většina ví o koho se jde. Ti co nevědí, mohou se podívate na jeho profil – https://global.umn.edu/honors/dlai/12_klvana.html . Tento pan zakládal Aspen Institute Prague. To je česká a pražská pobočka think-tanku amerických neoconů se sídlem v Coloradu. Tato pobočka je přímou linkou mezi operačním centrem neoconů, americkou ambasádou, a neziskovkami v ČR. Klvaňa dnes mj. řídí neziskové aktivity Zdeňka Bakaly. Viceprezidentem pobočky je Michael Žantovský, který také u Krause měl hlavní slovo. Právě z okolí těchto lidí začala být do českých médií prosazována myšlenka zrušení funkce českého prezidenta, protože americké elity již nemohou ovlivňovat v ČR přes senátory a poslance budoucí volbu prezidenta. -------Pokračování

353058

01.11.2016 20:31

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

Pokračování

Nobody 84.?.?.?

Více podrobností na: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tomas... a dále celý video blok – http://www.tyzden.sk/politika/25712/zbavme-sa-kone...
Pan Klvaňa neopomněl o tomto požadavku promluvit u Krause – https://www.youtube.com/watch?v=Gu1VTP5zQNo – v čase 11,35 .

K bodu 3). O této myšlence hovořil mimo jiných pan Herman: "Domnívám se, že česko-německé vztahy jsou na dobré úrovni. Daří se uzdravovat minulostní jizvy. Co se stalo, stalo se, ale my prý musíme jít dál. Je třeba navazovat a prohlubovat to, co fungujeme. Čistě teoreticky bychom mohli být jednou ze spolkových zemí, protože naše ekonomika je navázána na ekonomiku Spolkové republiky a myslím, že tomu také vděčíme za celkem velmi úspěšný hospodářský rozvoj." No, jelikož víme, že pan Herman je velice blízký kamarád pana Poselta, takto předsedy Landsmanschaftu, tak si myslím, že od "teoretické možnosti" k reálu by to nemuselo být tak daleko. Podrobnosti – http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mohli.... Nechme se překvapit co přinese 17. listopad.

353059

02.11.2016 10:29

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

Tak se zdá, že to již začalo

Nobody 84.?.?.?

Včera jsem zde vložil příspěvek v kterém jsem nastínil možnou variantu pražského Majdanu, který vypukne 17. listopadu. První bod - politická likvidace prezidenta Zemana, již začal. Přečtěte si "Kroměřižskou výzvu ke stíhání prezidenta pro porušení ústavy", kterou vydali pánové:

Michael Kocáb, spoluzakladatel privatizačního fondu TREND, který v 90. letech připravil o peníze více než 100,000 českých občanů a
lžidoktor s právnickým titulem Jan Kalvoda,

Porušení Ústavy se měl dopustit tím, že společně s premiérem Bohuslavem Sobotkou, předsedou poslanecké sněmovny Janem Hamáčkem a předsedou senátu Milanem Štěchem podepsali usnesení, ve kterém se distancují od oficiální schůzky ministra kultury Daniela Hermana s tibetským Dalajlámou. Podrobnosti na http://zpravy.idnes.cz/kromerizska-vyzva-zada-stih...

Podobně začínal Majdan na Ukrajině.

353075

06.11.2016 22:47

Švédsko, vlajková loď multikulti, hoří

To není teror........

Nobody 84.?.?.?

Všimněte si, že u všech těch požárů (snad výjma aut), byly zapáleny v podstatě neškodné věci. Halda odpadků u baráku. Vchod do baráku, atd. Čili nic vážného. Kdyby to byl teror, tak nezapálí haldu odpadků, ale barák. Upřimně řečeno, nevím co to je.Jestli zkouška jak se bude chovat policie, nebo nějaká výstraha, nebo opravdu nevím kam to zařadit. U toho postřeleného, 15 zásahů a on nebyl na místě nrtvý? Čím to stříleli? Celé to je nějaké divné.

353151

07.11.2016 10:27

Hlásenie z Nemecka

Mimo článek

Nobody 84.?.?.?

Pane Stwora, bolej mě klouby. Chtěl jsem se podívat na Váš reklamní bannérek, co mám udělat proti bolesti kloubům. Jenomže celý ten obrázek s reklamou máte bez vložených odkazů, takže na nic. Akorát to vyplňuje prostor na stránce. Díky za možnou opravu.
Vladimír

353157

08.11.2016 16:09

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

K varovným obrázkům na krabičkách s cigaretami

Nobody 84.?.?.?

Všichni víme, jak nebezpečný je alkohol. Tak jo, začal bych tím, že bych na každou lahev s alkoholickým nápojem nalepil obrázek jater napadených cirhózou – nebo třeba záběr na tělo člověka, který v podnapilém stavu sedl za volant a zabil se. Ať všichni vidí, jaké účinky může alkohol mít.

A proč zůstávat jenom u alkoholu a cigaret? Dokážete si představit, jak nám škodí megadávky cukru a tuků, které do sebe dostáváme? Proto navrhuji dát na obaly všech čokolád a dalších kalorických bomb nějaký hodně odpudivý obrázek obézních lidí nebo třeba zkornatělých tepen. A to by bylo, aby se lidé nepřestali cpát sladkým!

Ale pozor, nejen tato jídla jsou nebezpečná! Komu někdy zaskočila v krku rybí kost, ten mi jistě dá za pravdu, že kapr by se měl prodávat pouze s fotografií tenké rybí kosti zapíchnuté v krční sliznici. Nemůžeme přece dopustit, aby byli spotřebitelé v tomto ohledu tak nechránění jako dosud!

Také nesmíme zapomenout na automobily (plus všechny další dopravní prostředky, snad kromě povozů). Přece všichni víme, že auto je "ZBRAŇ", která zabíjí. Zejména "ty pyráťy" co zabíjí chodce na počkání, když jedou 65 km/hod., na povolené padesátce. Je statisticky prokázáno, že na následky dopravních nehod zemře (nebo je zraněno) daleko více lidí, než zemře na následky kouření. Takže již vidím ta nádherná auta (osobní, nákladní, BUSy), kde bude 65% plochy polepeno, krásnými nálepkami důsledků dopravních nehod, znečišťování ovzduší apod.

Osobně proti takovému svinskému nařízení bojuji jejich metodou. Stačí si na PC zhotovit a vytisknout příslušnou nálepku v patřičných rozměrech, vystřihnout a pinzetou vložit mezi celofán a obal krabičky. Pak dostanete krásnou nálepku http://topcz.net/images/route-66.1.jpg a http://topcz.net/images/route-66.2.jpg . Nadělat jich pár desítek, vyměnit i na prázdných krabičkách a v každé hospodě kam přijdu nechat jednu na stole. Lidi jsou chytlaví a začnou napodobovat. No a až jich bude v Česku běhat 10.000 tak bude sranda.

353207

08.11.2016 16:22

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

Rozdíl mezi hospodou a hospodou

Nobody 84.?.?.?

Ještě poznámka k tomu kouření v hospodách. Opravdu nechápu, zda jsou ti poslanci tak blbí, nebo schválně nechtějí pochopit rozdíl mezi hospodou a hospodou. Jsou hospody, někde na vesnici, nebo ve městě (takové ty bývalé IV. cen. skupiny), kde se nevaří a k jídlu dostanete tak maximálně pečenáče, nebo matjesy. Tam chodí chlapi po šichtě na jedno-tři pivča, někdy s „malým“, pokecat o fotbale, zahrát si mariáš, nebo pokecat o tom, jak život stojí za hovno. Zakazovat v takové hospodě kouření, je naprostá zhovadilost. Naproti tomu restaurace, kde se podává jídlo, prosím, tam již nějaké to opatření proti kouření by mělo existovat. Ale zase ne plošně, ale nechat to na majiteli.

Sám jsem kuřák, kouřím od 16 let a dá-li Bůh a svatý Václav, tak mi v lednu bude 80. Jsem ale tzv. tolerantní kuřák, který se snaží co nejméně obtěžovat ostatní. Ku příkladu v autě nekouřím vůbec, i když jedu sám. Prostě chci mít nesmradlavé auto. Když dostanu chuť na cigáro, zastavím na prvním parkovišti a tam si zapálím. Když jdu někam ven na 2-4 hodiny ani si neberu cigarety sebou. Když jsem ještě makal, před důchodem, byl jsem snad jeddiný ředitel, který zakázal kouření a pití kávy na poradách vedení (dnes se tomu říká briefing. Ne že by mi kafé nechutnalo, naopak dokázal jsem jich denně vypít 6-8 jen to zahučelo. Zrovna tak by mě nenapadlo si zapálit v restauraci v době oběda. Zato doma u PC, je to hrozné. Za večer padne krabička cigaret, no i když večer u mě končí v 01:30.

P.S. Vladimíre, koupil jsem si u Vás 10 kafíček (šlo to z mejlu paypal@topcz.net). Přejí hodně zdraví.

353208

01.12.2016 15:19

EU odhlasovala, že si občané budou financovat výplach mozku ze svého

To co je v článku......

Nobody 84.?.?.?

je jedná věc. Druhou horší připravuje u nás naše vláda. Z České republiky se má stát totalitní stát, který bude špehovat soukromí svých občanů. Vláda potají pracuje na drakonickém systému masivního sběru dat. Inspiraci hledala u americké NSA!

V Poslanecké sněmovně leží novela telekomunikačních zákonů, která by podle návrhu ministerstva obrany měla dát vojenské kontrarozvědce neuvěřitelné pravomoci. Bez souhlasu soudu bude moci vojenská tajná služba hromadně sbírat veškerá data o českých občanech a jejich komunikacích. Bude se to týkat sběru a shromažďování veškerých emailů obyvatel ČR, které odešlou ze svých zařízení. Dále bude docházet ke kolekci všech SMS zpráv odeslaných z mobilních zařízení. Operátoři mobilních sítí a poskytovatelé internetu budou povinni do svých sítí nainstalovat tzv. black boxy, resp. černé schránky, které budou archivovat veškerá protékající data a následně je třídit pomocí algoritmu na tzv. „Big Data“, což je nové odvětví v IT, které se zabývá hromadným zpracováním obrovských dat. Podrobnosti na http://desitka.org/?p=8198 Pro ty z Vás, kdo chcete těmto šmejdům trochu ztěžit jejich šmírování, celá řada možností je na http://www.superuser.cz/it/programy-a-tipy-pro-ano...

353757

10.12.2016 15:43

Proč se Evropská unie bojí ruské propagandy

Na Parlamentních listech byl ráno perfektní článek....

Nobody 84.?.?.?

Šokující svědectví Jana Schneidera z debaty o ruské propagandě: "Mít tu jiné řečníky, přišel bych o židli na Úřadu vlády!" přiznal organizátor. Jandovo argumentační vakuum. Ale již ho vyhodili, asi byl móc, móc, někomu nepříjemný.

Dá se najít na :http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sokuj...

Doporučuji přečíst.

354049

29.12.2016 15:10

Někteří z nás jsou na tom špatně

Pane Vladimíre.....

Nobody 84.?.?.?

jestli můžete, zašlete mi emailovou adresu toho pána. Finančně mu mohu pomoci jen trochu, sám jsem důchodcem s důchodem 12.044.- CZK, ale mám imobilní manželku po "malé mozkové příhodě", navíc s diagnostikovanou rakovinou žaludku, z které jsem ji částečně během 3/4 roku dostal. Mám bohaté zkušenosti s komunikaci s Úřadem práce, který je rozhodujícm orgánem pro "příspěvek na péči". Jestli je to pravdou, co píšete, že pán ma uřiznutou nohu, tak mu přináleží příspěvek na péči v III. kategorii, jenž činí měsíčně 8.800.- Kč a vyplácí se zpětně ke dni, kdy mu tato situace nastala a možná i pro IV. kategorii, (úplná bezmocnost), který pak činí 13.200.- CZK měsíčně. Chtělo by to ale vidět propouštěcí zprávu z nemocnice. Tak ať v tom screenu začerní rodné číslo, datum narození a případně co chce další. Mohu mu udělat návrh Žádosti o příspěvek na péči, návrhy žádosti o úhradu kompenzačních pomůcek atd. Mám s tím bohaté zkušenosti, protože kromě nemocné manželky, mám 40 let starého nevidomého syna. Pokud pán bydlí v Praze, mohu ho navštívit a probrat vše osobně. Jinak mu bohužel pomoci neumím.

354399

30.12.2016 21:42

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: Pane Vladimíre.....

Nobody 84.?.?.?

Předpokládal jsem, že mou emailovou adresu máte. Pokaždé ji vkládám do políčka "email". K čemu tam to políčko máte, když ji nedokážete zjistit?

Zde prosím: info@topcz.net
Vladimír

354426

16.01.2017 21:10

Napaden fanatickým nekuřákem

RE: Ať si buzerují, ale za peníze nekuřáků

Nobody 84.?.?.?

Ach jo, jak rád bych si také pěstoval tabáček. Bohužel bydlím v 12 patře věžáku na Zahraďáku a jediných 2 m volné plochy mám na balkoně. A pak nevím, jak by se tvářil soused pode mnou, kdyby mu na jeho balkonek chcala voda, když bych ty rostlinky zaléval.

355121

19.01.2017 15:34

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

Ať pan tajemník drží hubu a krok

Nobody 84.?.?.?

Jeho slavné a milované Polsko v roce 1938, ve spolupráci s Německem se podílelo na okupaci ČSR, kdy Polsko zabralo část severní Moravy a severního Slovenska. Kdo má zájem, může se podívat na historické fotografie z té doby, kde uvidí, jak se polští vojáci s nadšením nechali fotit s vytrženým hraničním sloupem ČSR, jak si polští důstojnícci potřásají rukama s nacisty atd. Udělal jsem z těch fotek malou fotogalérii na http://topcz.net/gallery/polsko/index.html . Pane Vladimíre, pokud byste měl zájem o kopie těch fotek, klidně pošlu. Můžete je pak poslat panu tajemníkovi. Přejí hezký den.

P.S. Mám dnes narozeniny, dokonce svinských 80. Protože mně již nikdo žádné dárky nedává, tak jsem Vám poslal malý dárek přes PayPal - Confirmation number: 2E569354TC5832547.

P.P.S. Nějak Vám systém nefunguje. Vložil jsem svůj Nick a emailovou adresu, kterou používám jinde a systém mi odmítl vzít příspěvek s tím, že tento Nick a email je již registrován a mám se přihlásit. Ale po přihlášení mi vyskočila tabulka, "uživatel nenalezen".

355212

Prosím, nešlo by udělat pod to video český transcript toho rozhovoru? Ne všichni umíme tak dobře anglicky, abychom tomu porozuměli a strojový překlad Googlem je na nic. Nemusí to být doslovné, jen volný překlad. To video není tak dlouhé, aby to vyžadovalo moc času. Díky.

356191

04.03.2017 21:56

Výuka islámu v českých školkách

RE: Jen ať se učí

Nobody 84.?.?.?

Pro Boha, ale děcka ve školkách? To snad ani nemyslíte vážně. Děti ve školce se mají učit dovednostem,(např. stavebnice apod.), učit je základům slušného chování (pozdravit každého koho známe, poděkovat za vše co dostanu, poprosit o něco co chci, atd.), učit se nějaké básníčky, zpívat, různé hry, ale ne vtloukání do hlav jakoukoliv ideologii. Já mít malé dítě do školky, tak bych paní ředitelce asi nic příjemného neřekl a tomu frajerovi z NGO nakopal prdel. To je fakt jak zlý sen, co se dnes u nás děje.

356248

10.03.2017 12:27

Teplická Arabie

RE: Pryč s rasyzmem !!

Nobody 84.?.?.?

Jo, jo.
Romský chlapec se ptá otce : "Tati, co je to DEMOKRACIE ?"
"Demokracie je, synu, že dostáváme od státu podporu . . . .prostě peníze!
"Aha, rozumím . . . . Ale když je potom za dva dny utratíme, tak pak co?"
"No, pak si od bílých vezmeme, co chceme."
"A nezlobí se za to na nás ?"
"Ale jo, to víš, že jo. Ale tomu už se říká RASISMUS !"

356385

29.03.2017 12:05

Manipulují naše děti a když se na to přijde, hrozí žalobami

Ale pánové,

Nobody 84.?.?.?

Vy jste, jak se mi zdá, vůbec nepochopili, že "Nová doba", vyžaduje nové myšlení a nové činy. Že ten nový přístup začíná již ve školkách a školách, je samozřejmostí. Slováci mají takové přísloví - "Ohýbaj ma mamko, dokial som ja Janko. Až ja budem Jano, neohneš ma mamo". Naši umělci, jako předvoj "Nového směru", to již pochopili a ukazují nám, zaostalým nevzdělancům, nový netradiční pohled na výuku ve školství (viz ta školka) a v kultuře.

Národní divadlo Brno chystá v Divadle Reduta na Zelném trhu novou inscenaci Strach jíst duši. Již oficiální plakát http://www.ndbrno.cz/cinohra/strach-jist-dusi kde mutlikulti sameček na obrázku s podtitulem „Emmi je sama a stárne. Salem je z Maroka a o generaci mladší. Je Salem koloušek Bambi?“ napovídá, o čem to celé asi bude. Multikulti agitka o tom, jak evropská žena najde spásu v posteli v rukách Araba z Maroka. To však zdaleka není vše, protože to by nemělo ten správný náboj. Tak divadlo vyzývá občany - Pokud Vás už nebaví fronty na selfie pod Joštem na Moraváku, stavte si udělat fotku k nám. V Redutě to vidíme růžově!" Tato krátká výzva doplňuje snímky zveřejněné na sociální síti Facebook, na nichž je nahý muž s hlavou jednorožce. Rekvizita je zabarvená do růžova a diváka upoutá zejména zvýrazněním penisu. (Chtěl jsem ten obrázek sem vložit, ale nechci Vám zaprasit web, takže odkaz: http://www.topcz.net/narodni-divadlo-v-brne-propag... . Tam je také celý článek o tomto svinstvu.

Samozřejmě ani Praha nemůže zůstat pozadu. Národní divadlo v Praze uvádí na scéně balet, sice ne multikulti, ale ve velmi "netradičním" provedení, kde na scénu napochoduje (naběhne) cca 20-30 zcela nahých herců a hereček a předvádí něco jako balet. Já sice nejsem žádný odborník na balet, ale i jako laik, vidím, že těch baletních prvků tam moc není. A jak poznamenal jeden z diskutujících - spíše to působí jako křečovitá snaha konkurovat spartakiádě v době všeobecného nedostatku, kdy již nezbývají peníze na bílá trička a červené trenky. Video s tímto baletem lze vidět na http://www.topcz.net/je-to-jeste-balet-nebo-jiz-je.... Přejí všem hezkou podívanou.

356723

26.05.2017 12:36

Znepokojující následky výbuchu v Manchesteru. Drakonická bezpečnostní opatření

Jen pár nesrovnalostí

Nobody 84.?.?.?

Mně osobně u toho vadí několik faktů:

1) Kdo jste byli na vojně (ZVS), jistě jste nacvičovali hod ostrým ručním granátem, takže jste viděli, jakou to udělá paseku při dopadu. Přičemž RG obsahuje ani ne 100 gramů TNT a bylo to ve volném prostoru.

2) Zde došlo k výbuchu ne nějakých 100 g., ale když se podiváme na pás s výbušninou těchto "kamikadze", tak tam je nejméně 1/2 kila TNT a odpáleno to je v uzavřené místnosti, což několika násobně zvyšuje účinek tlakové vlny.

3) Když se kouknete na fotku vnitřku haly, kde k došlo k výbuchu (http://topcz.net/images/manchester02.2.jpg), tak vás nutně musí zarazit několik věcí:
- nepoškozené neonové osvětlení v pravé části - podélné světlo
- nepoškozená další osvětlení (světelné obdélníčky) na pravé stěně
- absolutně nepoškozená ani levá, ani čelní stěna,
- nikde u zraněných nevidíme nějaké civilisty, pouze profesionální zachranáře ve vestách
- na podlaze nevidím takřka žádné střepy ze stropu haly, tam by toho muselo být mraky, z 90% jsou stropy obloženy umělotinou, která by měla být popadána na zemi,

To jsou takové podivnosti jen na první pohled, ale našlo by se tam toho více. Tím nechci tvrdit, že doopravdy šlo o Fake akci, ale ten pohled na tu halu po výbuchu mi opravdu připadá divně.

357959

07.08.2017 13:36

My 2

Samé vážné příspěvky a žádná legrace

84.?.?.?

Pokud se sem ještě někdo vrátí, mám pro něj dvě hezké fotky. První je skutečný originál z Prague Pride 2014, (mainstream tu fotku publikoval v rámci politické korektnosti s rozmáznutím choulostivého místa), ale v originále je tak jak ji uvidíte.
Druhou je stejná fotka, upravená mistrem koláží panem aTeo.
http://topcz.net/praguepride.html

359473

06.10.2017 17:33

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: české aerolinie - ukradeny

nobody 84.?.?.?

Jak jste na to přišel, že jsme to prodali Korejcům? Když již, tak možná Číňanům, ale ne Korejcům. Zde je INFO z Novinek.cz:

Travel Service patří do skupiny Unimex Group miliardáře Jiřího Šimáně. Podíl ve společnosti má čínská CEFC. Travel Service od svého vzniku v roce 1997 výrazně expandoval a působí vedle Česka i na Slovensku, v Maďarsku a Polsku, kde vlastní dceřiné společnosti. Po ukončení provozu Holidays Czech Airlines už nyní Travel Service dominuje v charterové přepravě.

„Společnost Travel Service dlouhodobě usilovala o vstup do Českých aerolinií a svůj zájem vyjádřila již v roce 2009 účastí v privatizačním procesu. Cílem získání majoritního podílu v ČSA je vybudovat silného leteckého dopravce provozujícího flotilu 70 až 80 letadel,“ uvedl předseda představenstva Travel Service Šimáně.

360352

17.11.2017 10:17

Od supervelmoci k nekompetenci

Mám dojem,že...

84.?.?.?

by stačilo zaměnit USA za ČR a je to naprosto stejné. Až na ta letadla, protože my, kromě těch pár zapůjčených Gripenů, nemáme žádná.

361069

01.12.2017 14:24

Sex z našich životů jednou provždy vymýtíme

ČR v roce 2030

Vlad80 84.?.?.?

Jak se neustále šrouby různých regulací utahují, vzpomněl jsem si na jednu povídku od Stephena Leacocka. Úryvek z knihy:

– Uff, to teda bylo o fous.
– A co? Ničeho jsem si nevšimla.
– To byl přece inspektor obuvi. Ráno jsem tak hrozně spěchal, abych přišel na schůzku s tebou včas, že jsem si nestačil pořádně vyleštit boty. To byla klika, co?
– Pssst, nemluv na mě. Tamhleten člověk nás pozoruje. Co když je to někdo z toho nového úřadu předčasných známostí?
– Mám přece povolení, Angelino.
– Oh, ty máš povolení? Proč jsi mi to neřekl? Tak to se do tebe můžu i zavěsit, co?
– No, to zatím ne. Někdo mě totiž udal, že jsem byl 3 večery po sobě u vás doma a tak jsem dostal předvolání na oddělení návštěv, kde po mě chtěli povolení. Měl jsem samozřejmě klasifikaci vhodného nápadníka a řádně zaplacenou návštěvní daň.
– Můj ty Bože! Někdy mě vážně unavuje žít ve společnosti, kde je všechno tak regulováno. To musely být časy, kdy si lidé mohli chodit kam chtějí a s kým chtějí. Představ si, dokonce mohli jíst i v restauraci! Bez osvědčení hlavního hygienika.
– Ale to muselo být dost nebezpečné. Ani nevím, jestli bych o to stál. Co kdyby měl někdo rýmu a ty ses od něj nakazila?
Crrrn… Crrrn…
– Promiň, jen si obnovím registraci čipu volného procházení.
– Edwarde, co kdybychom si na chvilku sedli na lavičku? Myslíš, že si můžeme sednout?
– Mám sice povolení k sezení pro dvě osoby, teď si ale vůbec nemohu vzpomenout, jestli má náležité razítko.
– Tamhle je hlídač. Dojdi se ho zeptat, jestli si můžeme sednout.
– To přece nejde. Nevidíš, že má na sobě štítek mlčení?
– Tak se zeptej tamhle toho policisty.
– Policisty? A dostat se přímo před soud za rušení policie v době služby?
– Proboha, málem jsem tě chytla za ruku.
– To nevadí, moje nové povolení to dovoluje. Ale musíš ji držet dlaní vzhůru a dodržovat ode mne vzdálenost 3 stop.

Tato povídka byla napsána před třičtvrtě stoletím jako groteska. Teď se bohužel z této grotesky stává pomalu horor. A když si to tak uvědomím, tak mnoho z těch regulací (žádné procházky nesezdaných párů, žádné držení za ruku, žádné chození kam chci, atd.) platí už teď v islámu. Bohužel s tím, že tam jim to neumožní ani žádné povolení nebo razítko.
--------------------
PS: Když se přihlásím pod jménem a emailem co jsem se registroval, píše mi to, chybné heslo. Zažádal jsem o nové a po opětném přihlášení dostanu INFO - nenalezeno. Když jsem to jméno a email vložil do tohoto příspěvku, dostal jsem info - Jméno Vladimír nebo email info@topcz.net, který jste použil/a, je registrován. Patří-li vám, prosím, přihláste se. V opačném případě použijte jiné jméno nebo jiný email. Takže Vám to moc nefunguje.

361258

19.12.2017 20:40

Německo navrhuje založit Spojené státy evropské

Vše pokračuje dle instrukcí z roku 1944

pepina 84.?.?.?

Tajná zpráva, která ukazuje, jak nacisté plánovali Čtvrtou říši… v EU.
Zpráva americké vojenské rozvědky EW-Pa 128 je stejně mrazivá dnes, jako byla v listopadu 1944, kdy byla napsaná.

Tento dokument, známý také jako zpráva Red House, je podrobným dokladem tajných setkání v hotelu Maison Rouge ve Strasbourgu 10. srpna 1944. Tam nacističtí představitelé nařídili elitní skupině německých průmyslníků naplánovat poválečné zotavení Německa, připravit návrat nacistů k moci a pracovat na „silné Německé říši“. Jinými slovy: Čtvrté říši.

K průmyslníkům patřili představitelé IG-Farben, Volkswagenu, Krupp a Messerschmitt. Představitelé námořnictva a ministerstva pro zbrojení byli na setkání přítomni také, a s neuvěřitelnou předvídavostí se společně rozhodli, že německá Čtvrtá říše, na rozdíl od předchůdkyně, bude spíše ekonomickou, než vojenskou říší – ale nejen jako Německo.
Podrobnosti na - https://www.topcz.net/tajna-zprava-ktera-ukazuje-j...

361515

09.09.2018 20:36

Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem

RE: Pane Kyticko, vy si berete vetsi rybu

vm 84.?.?.?

No, mě na tom třetím baráku, (WTC7) mate jen jedna věc. Kouk jsem se na video, kde reportérka BBC podává informace on-line přímo z New Yorku o pádu dvojčat a současně i o pádu WTC7. Fór byl ale v tom, že ta reportáž, opakuji on-line byla vysílána 20 minut před pádem WTC7. Na tom videu je to krásně vidět, jak reportérka mluví o pádu a barák pořád stojí.Jak mohla vědět 20 minut před pádem, že spadne? Na video se pane 5p můžete podívat https://youtu.be/5Xz5GgtjUfU

366416

11.09.2020 09:12

Pryč s Big Pharma, Go home, Bill

Trum ukončil financování WHO

pepina 84.?.?.?

V polovině května prezident USA Donald Trump oznámil, že USA ukončí svou finanční podporu Světové zdravotnické organizaci (WHO) a COVID-19. Tento krok byl v mainstreamu negativně komentován, jako rozhodnutí politika, který během pandemie stahuje financování zásadní globální zdravotnické organizace. Pro Trumpovy stoupence bylo rozhodnutí přijato s kladnou reakcí a oslavováno jako další Trumpovo vítězství proti „globalistům“.

Poslední data z fiskálního roku 2018, (pro roky 2019-20 data nejsou k dispozici) ukazují, že WHO od Spojených států obdrželo 281,6 milionu USD. Záznamy naznačují, že po americké vládě, jsou „Bill & Melinda Gates Foundation“ a „GAVI Vaccine Alliance„, druhým a třetím nejlepším finančníkem WHO.

Co je to GAVI? GAVI - Globální aliance pro vakcíny a imunizaci byla založena Rockefellerovou nadaci a nadaci Bill @ Melinda Gates Foundation, jenž je současně jeho hlavním finančníkem. No a začátkem června dostala GAVI podporu od Trumpa ve výši 1,6 miliardy USD. Takže ten geroj Trump, tím že přestal financovat WHO, ušetřil cca 281 milionů USD, které, plus další nasypal Gatesovi do jeho GAVI. No a GAVI s Gatesem, jsou největšími finančníky WHO. Kruh se uzavřel. Podrobnosti na http://desitka.org/konec-fiancovani-who-ze-strany-...

381914

16.09.2020 23:41

Udělejme ze symbolu konformity symbol odporu

RE: musel přijít borec na konec, jak říkají v jidovizi, a pustit trochu hrůzy ...

pepina 84.?.?.?

V Itálii šlo ještě o další věc, stejně jako ve Wuhanu. Wuhan bylo první čínské město s plně funkční síti G5, podobně v Itálii Miláno. Dalším stejným faktorem bylo to, že jak Wuhan, tak i sever Itálie patří mezi nejvíce znečištěná města na světě. Plus samozřejmě to co píšete. Výsledkem pak byly ty haldy mtvých.

382052

07.10.2020 01:52

Matematika a koronavirus

RE: Veličenstvo Kat

pepina 84.?.?.?

Dostal jsem se k článku a diskusi až dnes, t.j. 06.10.20. Chcete odkaz na fakta o plukovíku Prymulovi, tak je zde:
http://desitka.org/dlouhodobe-noseni-neni-vhodna-o...
A když už tam na té stránce budete, můžete proklikat odkazy, které tam najdete. Třeba zjistíte i to, co dýcháte s nasazenou rouškou.

382729

07.10.2020 02:11

Matematika a koronavirus

RE: akorát nechápu, když je tak neškodný

pepina 84.?.?.?

Klikněte si na oficiální stránku Ministerstva zdravotnictví ČR:
https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19?utm_s...

Srolujte to až dolů a přečtěte si stanovisko MZdr:
Legenda: Počet úmrtí v souvislosti s onemocněním COVID‑19 po jednotlivých dnech zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID‑19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí, a k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni.

K dnešku je evidováno 794 úmrtí za dobu od 01.03.2020, tedy za 7 měsíců. Na běžnou chřipku, jenž probíhá cca 4 měsíce, v ČR každý rok umírá 1.500-2.500 lidí a nepamatuji, že by se kvůli tomu přijímala tak drastická opatření, jež zničí ekonomiku.

382730

11.10.2020 15:05

Zalepili ústa, omezili shromažďování a ... a rabování rozpočtu může začít

RE: Test-ce již objednané

pepina 84.?.?.?

No, když se vám tak líbí to co praktikují Číňané ve Wuhau, mohl byste se podívat na jedno hezké video s názvem Čínský sociální kredit. Jak to tak u nás vypadá, čekám, kdy bude zaveden také v EU a tím i v ČR.
Video: https://youtu.be/nkLvlRCa3k0

382905

11.10.2020 15:38

Zalepili ústa, omezili shromažďování a ... a rabování rozpočtu může začít

Co příjde po Covid-19?

pepina 84.?.?.?

Poté, co úspěšně zavřeli celou světovou ekonomiku a šířili nejhorší depresi od třicátých let, představitelé přední světové nevládní neziskové organizace „Davos World Economic Forum“, právě odhalili obrysy toho, co můžeme očekávat, že přijde? 3. června předseda WEF Klaus Schwab vydal video oznamující každoroční téma pro rok 2021 – The Great Reset. Zdá se, že to není nic jiného než podpora globální agendy restrukturalizace světové ekonomiky podle velmi specifických linií, ne překvapivě podobně, jako to obhajuje IPCC, Greta ze Švédska a její firemní přátelé, jako je Al Gore nebo Blackwater’s Larry Fink. Schwab, kromě jiného prohlásil – „Jednou kladnou vlastností pandemie je, že ukazuje, jak rychle můžeme radikálně změnit náš životní styl. Krize téměř okamžitě přiměla podniky a jednotlivce, aby se vzdali praktik, o nichž se dlouho tvrdilo, že jsou zásadní, od časté letecké dopravy, po práci v kanceláři“.

Podívejme se, kdo všechno stojía podporuje tento projekt: Nová hlava MMF, Kristalina Georgieva, Ma Jun, předseda „Zeleného finančního výboru čínské společnosti pro finance a bankovnictví“ a člen „Výboru pro měnovou politiku Čínské lidové banky“, Bernard Looney, generální ředitel společnosti BP, Ajay Banga generální ředitel Mastercard, Bradford Smith prezident společnosti Microsoft.

Klíčovým slovem je „udržitelné“. Pokud se podíváme hlouběji, je zřejmé, že jde o kódové slovo pro reorganizaci světového bohatství prostřednictvím sankčních daní z uhlíku, které dramaticky sníží cestování letadlem a vozidly. Méně rozvinutý svět se nedostane k rozvinutému, spíše naopak, pokročilé civilizace musí snížit svou životní úroveň, aby se staly „udržitelnými“. Prohlášení Světového ekonomického fóra, udělat „Great Reset“, je ve všech indikacích slabě zahaleným pokusem o pokrok v „udržitelném“ dystopickém modelu Agendy 2030, globálním „Green New Deal“ v důsledku pandemických opatření Covid-19. Jejich úzké vazby na projekty nadace Gates Foundation, s WHO a OSN naznačují, že po pandemii Covid-19 může přijít mnohem zlověstnější svět.

Kdo má zájem o podrobnosti – http://desitka.org/pandemie-covid-19-u-konce-ted-...
nebo video se slovenskými titulky – https://youtu.be/WAJ4ZZomqsM.

382908

11.10.2020 15:42

Zalepili ústa, omezili shromažďování a ... a rabování rozpočtu může začít

Jaké jsou možnosti se proti tomu bránít?

pepina 84.?.?.?

V Německu vznikla „Mimoparlamentní vyšetřovací komise pro Coronu“ a ta zahajuje hromadnou žalobu proti zločincům z Corony. Aktivním členem je právník Dr. Füllmich, který má právní kancelář jak v Německu tak i v USA. Připravují se podat hromadnou žalobu proti WHO, nemocnici Charité v Berlíně, dále proti výrobci a prodejci PCR testů v Německu a dalším. Podstatou žaloby bude náhrada škod vzniklých středním a malým firmám a OSVČ v důsledku zavedených Covid opatření. Článek o tom jsem přeložil do češtiny a je na mém webu http://www.desitka.org, ale tam nic takl důležitého není. Podstatné je video s projevem Dr. Füllmicha, jenž jsem otitulkoval českými titulky. Kdo nechce číst článek, video je na Youtube: https://youtu.be/bp-0U1hO2Ew . Vtom projevu ten právník předpokládá, že když tu žalobu podají, bude to mít velký vliv na vlády všech ostatních států a dojde k postupnému rušení všech těch covidových opatření. Otázkou je, zda se i u nás najde někdo, nějaký právník, advokát, kdo by eventuálně kontaktoval ty Němce a dokázal zorganizovat u nás připojení se alespoň několika podnikatelů k této žalobě.

382909

21.10.2020 18:47

Policejní provokatér zřejmě přistižen při činu, policie ho kryje

RE: Opět jenom hledání potvrzení předem daného názoru

pepina 84.?.?.?

Re: Pan Stwora má naprostou pravdu, i když ani on, ani mnoho dalších si nevšimlo jedné věci. Vysvětlete mi prosím, nebo požádajte tu policejní mluvčí, proč a k čemu musel mít policista z antikonfliktního týmu na ruce nasazený boxer? Podívejte se na obrázky z toho videa:
https://www.topcz.net/images/boxer.jpg
https://www.topcz.net/images/boxer-vyrez.jpg
To jako, aby svým slovům v antikonfliktním týmu dodal více důrazu? Tomu snad nemůžete věřit ani Vy.

383277

01.11.2020 23:35

Covid-19 osvětlil nejtemnější agendu DARP, část 1

DARPA - Duke University - Laboratoř Wu-chuan

pepina 84.?.?.?

Autorka Whitney Webb pravidelně píše pro web The last American Vagabond. Já jsem oddtud převzal již v únoru jedenjejí článek, který rovněž pojednává o DARPĚ a jej činnosti. Tam je zajímavé spojení. I v tomto článku, co je zde, bylo konstatováno spojení DARPA s "Duke University". Zajímavé na tom je to, že tato univerzita má svou vlastní pobočku v Číně, "Duke University Wu-chuan". No a samozřejmě tato americko-čínská univerzita má to nejlepší spojení s laboratoři 4. (nejvyšší) třídy ve Wu-chuanu, odkud snad ten virus utekl, nebo byl "utečen vědomě". Když to člověk dá dohromady, tak zjistí, jak obrovské svinstvo se s lidmi hraje. Zlatá šedesátá léta minulého století. Nic mi nechybělo, nebyly mobily, nebyly PC, nebyl Internet, chodil jsem si v pohodě do práce, nikdo mě nešpehoval, mohl jsem si za jízdy naskočit do tramvaje, nebo vyskočit, nikdo mě zbytečně nebuzeroval. Rusáci s Amíky si sice sstále vyhrožovali, ale každý věděl, že nikdo z nich na ten "červený knoflík" nesáhne, protože by obě země dopadyi špatně. Dneska již místo rachéjtlí nás chtějí likvidovat sračkami, které nacpou do stříkaček a donutí nás se nechat "dobrovolně" očkovat, jak se Slováci nechali "dobrovolně testovat". No u mě mají smůlu. Přejí všem dobrou noc.

383699

26.11.2020 22:13

Koronavirus - konspirační praxe!

Moc hezké shrnutí

pepina 84.?.?.?

Přesto, že je článek dlouhý, přečetl jsem ho celý, včetně rozkliknutí některých odkazů. Článek velmi hezky a podrobně shrnuje to, co jsem já publikoval ve čtyřech článcích týkajících se Great Resetu, na mém webu https://topcz.net. Tady v diskusi se objevily názory, že si to lidé nenechají líbit, mocenské síly nejsou až tak velké atd. Osobně si myslím, že z 80% lidí ani nepípnou. Ta připravována opatření nepříjdou najednou, ale systémem vařené žáby. Nevěřím, že se lidi nějak vzbouří. Za těch 7-8 měsíců již byla takřka celá populace, prostřednictvím strachu, zcela zdebilizována. Podívejte se okolo sebe, 99% lidí s rouškami i tam kde nemusí. Mně je 83 let a 6 let mám diagnostikovanou rozedmu plic. Není to na umření, ale špatně se mi dýchá, zejména teď v tomto počasí, i bez roušky. Takže jí nenosím. Nikde, ani v obchodech, prostě nikde. Když mě zastaví securiťák, řeknu mu - pane, mám rozedmu plic, když si nasadím roušku, za 15 minut budete volat pohotovost protože se začnu dusit. Risknete to? A mám klid. Ale 80% lidi na mě kouká jak na vraha, který je přišel zabít tím hnusným virem. Strach a zejména strach ze smrti z lidi doslova udělal ovce. Veškeré sociální vztahy naprosto rozbité. Přítel příteli se bojí podat ruku, aby se nenakazil. Pro tyto lidi je vše, co my píšeme a říkáme "konspirace". Jednou jsem si emailem dopisoval s jednou známou, mimochodem 40 let pracovala jako odborná sestra v krajské nemocnici. Dal jsem ji pár odkazů na některé články a videa z mého webu a poté se zeptal na její názor. Odpovědi bylo - jó máš to moc hezký, ale já přesto věřím panu Prymulovi, protože ten by nám přeci nelhal. Ne žádná vzpoura ani revoluce nebude. Lidi postupně přijmou vše, co autor ve svém článku predikoval. Já se mohu jen utěšovat, že já již budu u Manitua. Jen je mi líto mých vnuků a vnoučat, protože je nečeká nic dobrého.

384312

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?