Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 8 různých jmén: antropos, D.Svoboda, malý čtenář, náhodný čtenář, občasný čtenář, OR, prozaik, Roman.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.11.2014 10:30

Soulož do zadku

Závěrem

D.Svoboda 109.?.?.?

Článek má v mnohém pravdu a je jisté, že elitám vyhovuje prohlubování dekadence a pasivita vlád v boji proti všem formám společenské hniloby ( od korupce, přes lichvu, prostituci, drogy, vandalismus, apod. ).

Ale nevysvětluje, proč je pro mnohé ženy zadek ( ano, dokonce přímo ta "nečistá díra" ) erotogenní zónou a některé jsou dokonce schopny při anální souloži dosáhnout orgasmu a občas tento typ spojení samy aktivně vyžadují. [překvapení] Opravdu si myslíte, že se všechny přemáhají a své vzrušení předstírají ?

Dokonce se mi zdá, že mnohem pravděpodobnější konspirace elit je ve všeobecném nabízení a vychvalování hormonální antikoncepce, která by samozřejmě nebyla nutná, pokud by ženy v plodném období jen "přehodily výhybku" nebo se věnovaly výhradně ruční práci či ústním projevům. Na tom, že to své vyvolené občas dáte "jinam", totiž nikdo nevydělá. Ale hormonálka nebo očkování - to je, panečku, byznys.
A jak praví staří kriminalisté : chceš-li pochopit co se děje a kdo tahá za drátky, sleduj tok peněz...

321099

01.01.2015 08:01

Transevoluce: Věk lidské dekonstrukce

RE: Když vidím třeba ty baráky na bývalém Náměstí říšských branných sil v pražských Dejvicích,

náhodný čtenář 109.?.?.?

Ten chlapec má pravdu... Většina sci-fi filmů s tematikou zotročování pomocí nějakých drahých supertechnologií nebo o kolonizaci vesmíru jsou totální blábol, protože v situaci, kdy bude problém sehnat pár hltů opravdu čisté, pitné vody a sníst kousek netoxické mrkve či bramboru se nikdo nebude obtěžovat s výrobou nějakých vesmírných lodí nebo s výrobou miliónů vyspělých čipů, když většina lidí nebude mít co do huby, celá rodina si bude půjčovat jedny boty a na ulicích bude chaos a džungle.

324251

07.01.2015 14:05

Rok 2015 bude o Íránu, Číně a Rusku

kdo financuje statisíce terabajtů digitálního prostoru ?

antropos 109.?.?.?

Docela by mě zajímalo, zda je to právě ta "Říše chaosu", která stojí za současným rozšířením ( a v podstatě "všudypřítomností" ) obrovského množství porna na internetu. Kdysi mi to jeden "znalec" různých konspirací zkoušel vysvětlovat tím, že všechny ty úložiště a weby žijou "z reklamy", což se mi opravdu nezdá. Na mnoha těch oslizlých webech žádné reklamy nejsou, za to tam jsou tisíce volně přístupných souborů s velkým objemem, které se mnohdy dají volně stahovat. Každý člověk, který si kdy pokoušel založit web ví, že každý pitomý megabajt jsou určité starosti, náklady a někdo je musí platit a administrovat.

Írán, Čína a Rusko jsou země, které jsou spíš považovány za protipól amerického životního stylu ( a zčásti i jeho dekadence )...

Nebo to má vše ještě větší, ba až duchovní, přesah ?

Kdo má tak eminentní zájem znečistit duše miliónů lidí, že je ochoten do toho investovat nemalé částky ?

324556

07.01.2015 20:08

Rok 2015 bude o Íránu, Číně a Rusku

RE: ===Kdo financuje statisíce terabajtů digitálního prostoru ?

antropos 109.?.?.?

To je nesmysl. S vyhledáváním jmen to nemá co dělat. Spíš to vypadá jako vrtoch, záliba nebo až úchylka nějakých superbohatých synáčků od megabohatých tatínků, kteří prostě financují všechny ty servery, adminy, nadháněče a "castingy" - a tím zabavují a ohlupují masy, které pak nemají čas ani energii na nějaké revoluce...
Zneužité, zveřejněné holky ( obvykle z chudých vrstev ) jsou pro ně jen postradatelné, snadno nahraditelné bakterie, stejně jako miliony chlapů hypnotizovaných před monitorem.

324577

08.01.2015 07:51

Rok 2015 bude o Íránu, Číně a Rusku

RE: ===Kdo financuje statisíce terabajtů digitálního prostoru ?

antropos 109.?.?.?

Mimochodem i u nás na velkých, "slušných" webech o kterých se ví, že tam denně vyhledávají děti se taky děje něco podivného. Třeba na IDOS, kde je dole vždy ( z jakých vlastně důvodů ? ) výpis aktualit, je už nejméně 3 měsíce ( !!! ) jedna "aktualita" neaktualizovaná. Pokaždé, když hledám vlak, tak na mě vybafne jakási ženština, která si šťárá rukou pod mrňavé černé kalhotky ( viz http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/ a dole je fotka a článek "to je neslušné..." ).

Vlakové návaznosti hledám často, zhruba 3x týdně. A vím, že ten výběr článků dole je po pár dnech vždy obměněn. Ale ta masturbující pipina už tam je třetí měsíc. Je to náhoda ?

Ohledně těch "konspirací" jste mi připoměl nedávnop čtený článek, cituji :
"Jejich úlohou je indoktrinovat a ohlupovat veřejnost, nenápadně vnášet kapitalistický hodnotový žebříček do společenského vědomí, odklánět pozornost veřejnosti od vážných témat a produkovat poslušnost a apatii. Jde o proces mocensky kontrolované socializace, který vytváří takové lidi, jaké kapitalistický systém pro své fungování potřebuje. Z mašinérie indoktrinace není v podstatě úniku a systém na každém kroku upevňuje svou nadvládu nad lidským myšlením. Přitom ale nejde o žádnou konspiraci. Manipulace se nedomlouvá na tajných dohodách v zakouřených místnostech, ale vyplývá jednoduše z faktu, že mnozí z těch, co nezávisle na sobě rozhodují, vycházejí ze stejného světonázoru, ze stejných hodnot a sledují stejný cíl – zisk pro vlastní mateřské korporace. Důvod manipulace je systémový, nejde o náhodu."

( zdroj http://news.e-republika.cz/article1832-Medialni-manipulace-z-pohledu-neomarxismu-I )

A taky si uvědomte, že většina Marxových myšlenek šla a jde zcela proti proudu dnešní éry globálního neoliberalismu.

324609

30.01.2015 22:24

Bagrový Bůh kontra Kolotočový Bůh

překlep

prozaik 109.?.?.?

Nemělo tam být "rozdávání majetku chudým" a ne "rozdávání majetku chudých" [překvapení] [oči v sloup] ?

326124

01.03.2016 15:38

Prosba o pomoc

RE: Čeká nás děsivá smrt hlady?

občasný čtenář 109.?.?.?

Myslím si zhruba totéž, co Danielle. Životy takových "sugarů", to je jako bakterie ve špajzu nebo hmyz na záchodě. Prostě tam jsou a budou, můžete to umývat třeba i denně.
Ale cenných lidí, kteří pro pravdu dokážou obstát v každodenních situacích, těch je málo.
A i když jejich čestnost vypadá "nerentabilně", tak já jsem přesvědčen, že jednou vše vyjde najevo a každý bude odměněn podle svých skutků.

( Ostatně i slovo je skutek. )

346050

03.10.2016 08:02

AMO v akci

RE: učit se, učit se, učit se

OR 109.?.?.?

CFP je mimo. Už ten titulek dokazuje, jak redakci hrabe. Za prvé ten mluvící soudek není negramotný, jelikož evidentně čte. Za druhé události kolem Josefa v Egyptě se odehrály zhruba před 3800 lety ( a ne před 10 000 ). Za třetí - ano, ten chlápek mele chvílemi hrozné nesmysly ( plete si Řím, Řecko, demokracii hledá ve starém Izraeli, atd.). Ale přesto má pravdu v té hlavní myšlence, že demokracie je neuvěřitelný nesmysl a podvod. Který navíc nikdy nikde dlouhodobě nefungoval. V dnešní době je to dokonce ideální prostředí pro šíření otrokářského kapitalismu a prosazování těch nejzrůdnějších, nejhloupějších rozhodnutí, pod pláštíkem "vůle lidu", který ovšem do toho reálně nemá šanci kecat...

352343

03.10.2016 09:02

Šimon Peres nebyl žádný mírotvůrce

Demokracie + humanismus = záruky mezinárodního terorismu.

OR 109.?.?.?

Téma neustálých bojůvek ( nejen ) kolem Izraele je docela ilustrativní příklad toho v jak idiotském systému žijem. Žádná mezinárodní organizace není schopna, či ochotna, s tím nic dělat. Žádné hlasování ani "lajkování" nedokáže zastavit zlo, terorismus, krádeže nebo mediální lži ( které následně vytvářejí iluzi vědění a život ve fikci ).
Humus popsaný v článku se od té doby stal nesčetněkrát znovu ( obvykle v režii CIA ) a v podstatě se nic neděje. Žádné tresty nebo popravy viníků, konfiskace, atd.
Vzpomene si ještě dnes někdo na vybombardovanou nemocnici Lékařů bez hranic ? Na masakr syrských vojáků ? Nebo Rwandu, Libyi, Jugoslávii, Vietnam ? Proč jim to zase prošlo ?
Jeden ze střípků mozaiky je paradoxně humanismus. Bombardovací "omyl" se dá nějak zakecat a po pár dnech už to lidi "nebaví číst", takže na vyšetřování a trestech už veřejnost jaksi netrvá. Chce vědět jak dopadl fotbal, jak správně ochutit kuřecí a které kravce na kterém rautu vykoukla podprsenka...
Všimněte si jakou mají na Youtube sledovanost ty nejdementnější klipy - a jakou mají protiválečné přednášky a závažné dokumenty. To je, panečku, demokracie... Pak se divte, jak dopadají volby... Nebo, že se neustále opakují různé útoky, když viníky není snaha trestat.

352344

09.10.2016 12:49

Dopis vojáka ze Sýrie

RE: Zamyšlení nad válkou

OR 109.?.?.?

Oslnit při výběrovém řízení na jakoukoli odbornou pozici může jen kandidát na televizního moderátora.

Personalistika je dnes v takovém úpadku, že se může svým "kreditem" směle zařadit někde mezi "gender studies" a mysticismus.

Čím víc toho klučina ví, tím hůř se mu bude hledat práce. Pokud je ještě k tomu charakterní, poctivý a pracovitý, tak je dnes prakticky nezaměstnatelný.

352495

15.02.2018 09:17

Žebračka

RE: = RE: Paní by se měla stát zpěvačkou.

prozaik 109.?.?.?

Pisatel výše má pravdu. Nohavica měl možnost, prostor i jakési renomé, aby se stal hlasem doby, bardem lidu, který rozdá aspoň slova a nápěvy místo zbraní. Proti pýše mocných, proti nešvarům, zradám, proti lidské blbosti, atd. Třeba ne ve všech skladbách a na všech deskách, to by bylo asi přehnané, ale aspoň jedna, dvě, kdyby tam takové byly. Jenže nejsou. Nebo víte o nějakém jeho současném "protestsongu" ?
Kryl ještě stihl zazpívat, že "Demokracie rozkétá...". Pak, nedávno, jeden kluk s harmonikou ( https://www.youtube.com/watch?v=MhDjNvmPIbE ). A to je za 29 let vše ? Ano, ještě se o cosi pokouší Ortel, ale ten je stylově trošku neandrtálský, takže asi nezlidoví.

Nohavica místo toho jen osciluje mezi poetickým smutkem, kde opěvuje své dojmy z ženských a žoviálním bavičstvím. Sem tam něco probleskne jako "Pane prezidente", že se na Ostravsku žije "dva metry od maléru" nebo, že mu Arab "šahá na babu". Není to úplně špatné, ale je to málo.

Každé umění je totiž svým způsobem "angažované". Pak už jde jen o to, čeho se zastává, co prosazuje, na čí straně stojí, co obhajuje, kritizuje, atd.

Republika rozkradená, stotisíc bezdomovců, gauneři nepotrestaní, nezaměstnanost, v médiích propaganda, u koryt prasata, ve městech ghetta, kriminalita horší než za socialismu, nespravedlnost, vandalismus kam oko pohlédne, ale Nohavica se dojímá nad "zasněženou Bratislavou"... To je to, čím řadu lidí zklamal.

362570

15.02.2018 09:46

Žebračka

RE: Sociální systém v ČR je zcela dostatečný

prozaik 109.?.?.?

Pán je někdo z kavárny ?

Česká, bělošská rodina s třemi dětmi na základce má dle tohoto státu vyžít za 12.390 Kč měsíčně. Pokud jeden z rodičů nemůže najít práci a druhý bere minimální mzdu, tak to tak opravdu je a úřady ani neziskovky to nezajímá.

Tentýž stát je ochoten každému běženci darovat měsíčně přes 21.000 Kč.

To je ten systém, který není důvod kritizovat ?

362571

24.10.2018 18:21

Zabití Džamála Chášakdžího trvalo sedm minut

RE: Svět kapitálu bez humanismu

malý čtenář 109.?.?.?

Jako pozorný čtenář Bible upozorňuji, že žádné tvrzení o "ploché zemi" nelze z Bible dovodit a pokud něco takového někdy nějací "církevní představitelé" tvrdili, tak to byl jejich vlastní názor ( čti : úlet ) a budou se z něj jednou zodpovídat.

367266

24.10.2018 18:49

Zrzek

Jeden z nejlepších, nejcitlivějších článků za několik let...

Roman 109.?.?.?

Také jsem měl jedno malé, černobílé kotě (asi kočku), a pak zrzavého kocoura...

Kotě po pár týdnech onemocnělo, nevím čím, začaly mu strašně vypadávat chlupy na zátylku. Tak jsem ho ( coby příslušník prekariátu, který nemá peníze ani na "bezplatné" zdravotnictví pro sebe a své děti, natož na placené pro zvířata ) musel utratit.

Kocour vydržel déle, byl s námi asi rok, dostali jsme ho od známých jako starší kotě... Byl také pořád trochu plachý, ale velmi statečný bojovník s hlodavci a opravdu dokázal už ve věku kolem dvou let ulovit potkana.
Nicméně jsme jednou jeli na pouhé tři dny mimo dům a po návratu už kocour nepřišel... Když si však dám dohromady informaci od jednoho souseda, že mu někdo z místních myslivců ( pytláků? ) úmyslně postřelil kočku, která se pak z posledních sil, krvácející, dovlekla domů, před zraky jeho dětí, umřít, a fakt, že náš kocour se také, jako všechny kočky, občas toulal, a naproti přes cestu jeden z těch "myslivců" bydlel, a mnozí sousedi se v oné vsi chovali opravdu psychopaticky, tak je na 99% jisté, že mu někdo ublížil... Budiž za to od Boha potrestán. To, že by dvouletý kocour, který nás měl rád a my jeho, tak jenom z ničeho nic nepřišel domů, to je prostě kravina...

Odpočívej zatím v pokoji, Matýsku. Třeba se ještě uvidíme... Maranatha...

367267

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?