Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, dyk.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

31.10.2017 19:37

Dokud nedojde k obnovení důvěry mezi Ruskem a USA, je jaderné odzbrojení nemyslitelné

Rusko sa už nenechá oklamať.

dyk 185.?.?.?

Skúsenosti má dosť a o chvíľu prejde aj trpezlivosť. HNUSAci len čakajú na to, kedy zaútočiť na Rusko a Rusko to vie. Teraz to je o inom. HNUSaci vždy porušili dohody.

360823

12.08.2017 14:53

Na pláži 2017: Půvab jaderné války

Pôvab atómovej vojny:

dyk 185.?.?.?

https://gloria.tv/article/97TsZFrb8TGx2aDeaoAe6TQmh
...
Zázrakem lze přežít i atomový výbuch
...
„Modlitba je silnejšia ako atomová bomba! Hirošima - toto meno bude v dejinách neustále spojené s totálnym zničením a nevýslovným utrpením po zhodení prvej atómovej bomby počas druhej svetovej vojny. Fotka Petra Rance: The The A-Bomb Dome, Hiroshima.
Bol pondelok, 6. august 1945, medzi druhou a treťou hodinou v noci. Z ostrova Tinian vyštartovalo lietadlo typu Boeing B-29 Superfortress smerom k japonskej pevnine. Hirošima mala byť vymazaná zo zemského povrchu, a tým mala byť zničená japonská vojnová moc.
Otvory bombardéra sa otvorili nad viac ako 1/2 miliónovým mestom. Všetko sa odohrávalo podľa plánu. Bolo to po prvýkrát v dejinách ľudstva, čo sa ľudia odvážili zhodiť na zem atómovú bombu. Stalo sa to ráno o ôsmej hodine a pätnástej minúte. Nepredstavitelný svetelný blesk a mesto bolo pokryté vriacim dymom, ktorý vyhadzoval budovy do vzduchu.
Obrovské mračno dymu dosiahlo za tri minuty výšku 10 000 až 20 000 metrov. Celé mesto bolo zničené. Čo zostalo, bola len tma, krv, zhoreniny, stonanie a bleskurychle šíriaca sa hrôza.
Takto to opisuje pilot bombardéra: „Od tejto spomienky na niekoľko najstrašnejších minut môjho života sa nikdy nebudem môcť oslobodiť."
Nielen on, celý svet bol šokovaný! Hirošima zostane varovaním pre všetky časy. Existuje však ešte jedno iné, velkorysé, nepoznané posolstvo z Hirošimy, utešujúce posolstvo nádeje:„Modlitba je silnejšia ako atomová bomba!"
Maria, Královna ruženca, zázračným spôsobom zachránila malé, štvorčlenné spoločenstvo pátrov jezuitov, ktorí žili na fare vzdialenej len 8 blokov domov od centra explózie.
Páter Hubert Schiffer SJ, ktorý zomrel 27. marca 1982 vo Frankfurte, podal o tom ako očitý svedok svedectvo na jednom eucharistickom kongrese vo Philadelfii (USA).
Ako 30-ročný kňaz pôsobil na fare „Nanebovzatia Panny Marie" v Hirošime. Pred desaťtisícami učastníkov podal nasledujúce svedectvo:
„Úplne náhle, akoby medzi jedným a druhým nádychom, sa modré nebo nad Hirošimou osvietilo zaslepujúcim, neopísateľne oslňujúcim intenzívnym svetlom. Obklopovalo ma len trblietavé svetlo. Nemohol som ani vidieť, ani rozmýšľať. Na moment všetko stíchlo. Plával som v oceáne svetla, bezbranný a ustráchaný. Zdalo sa, že miestnosť prestala dýchať naplnená smrtelným tichom.
Zrazu sa ozvalo hromobilie hroznej explózie. Neviditeľná sila ma zhodila zo stoličky. Vo vzduchu ma to triaslo, hádzalo, krútilo ako list v jesennom vetre. Potom sa všetko ponorilo do tmy, do ticha, do ničoty. Nestratil som vedomie, lebo som sa snažil myslieť na to, čo sa stalo. Cítil som, že aj já sám som v tejto totálnej trne. Ležal som tvárou k zemi na drevených troskách.
Ťažký predmet ťažil môj chrbát a po tvári mi stekala krv. Nič som nevidel a nepočul. Myslel som si, že som mrtvy! Potom som počul svoj vlastný hlas. To bola tá najhrozn...

Automaticky kráceno

359554

12.08.2017 14:51

Na pláži 2017: Půvab jaderné války

Pôvab atómovej bomby:

dyk 185.?.?.?

https://gloria.tv/article/hrijBxd6UYAi2yfcdYddoARPy
...
Udalosť, ktorá sa stala, ale o ktorej sa nehovorí:
...
Hirošima - toto mesto bude v dejinách neustále spojené s totálnym zničením a nevýslovným utrpením po zhodení prvej atómovej bomby počas druhej svetovej vojny.
Bol pondelok, 6. august 1945, medzi druhou a treťou hodinou v noci. Z ostrova Tinian vyštartovalo lietadlo typu Boeing B-29 Superfortress smerom k japonskej pevnine. Hirošima mala byť vymazaná zo zemského povrchu, a tým mala byť zničená japonská vojnová moc.

Otvory bombardéra sa otvorili nad viac ako 1/2 miliónovým mestom. Všetko sa odohrávalo podľa plánu. Bolo to po prvýkrát v dejinách ľudstva, čo sa ľudia odvážili zhodiť na zem atómovú bombu. Stalo sa to ráno o ôsmej hodine a pätnástej minúte. Nepredstavitelný svetelný blesk a mesto bolo pokryté vriacim dymom, ktorý vyhadzoval budovy do vzduchu.
Obrovské mračno dymu dosiahlo za tri minúty výšku 10 000 až 20 000 metrov. Celé mesto bolo zničené. Čo zostalo, bola len tma, krv, zhoreniny, stonanie a bleskurýchle šíriaca sa hrôza.

Takto to opisuje pilot bombardéra: „Od tejto spomienky na niekoľko najstrašnejších minút môjho života sa nikdy nebudem môcť oslobodiť."
Nielen on, celý svet bol šokovaný! Hirošima zostane varovaním pre všetky časy. Existuje však ešte jedno iné, veľkorysé, nepoznané posolstvo z Hirošimy, utešujúce posolstvo nádeje: „Modlitba ruženca je silnejšia ako atómová bomba!"

Panna Mária, Kráľovna ruženca, zázračným spôsobom zachránila malé, štvorčlenné spoločenstvo pátrov jezuitov, ktorí žili na fare vzdialenej len 8 blokov domov od centra explózie. Páter Hubert Schiffer SJ, ktorý zomrel 27. marca 1982 vo Frankfurte, podal o tom ako očitý svedok svedectvo na jednom eucharistickom kongrese vo Philadelfii (USA).

Ako 30-ročný kňaz pôsobil na fare „Nanebovzatia Panny Marie" v Hirošime. Pred desaťtisícami účastníkov podal nasledujúce svedectvo:Úplne náhle, akoby medzi jedným a druhým nádychom, sa modré nebo nad Hirošimou osvietilo zaslepujúcim, neopísateľne oslňujúcim intenzívnym svetlom. Obklopovalo ma len trblietavé svetlo. Nemohol som ani vidieť, ani rozmýšľať. Na moment všetko stíchlo. Plával som v oceáne svetla, bezbranný a ustráchaný. Zdalo sa, že miestnosť prestala dýchať naplnená smrteľným tichom.
Zrazu sa ozvalo hromobitie hroznej explózie. Neviditeľná sila ma zhodila zo stoličky. Vo vzduchu ma to triaslo, hádzalo, krútilo ako list v jesennom vetre. Potom sa všetko ponorilo do tmy, do ticha, do ničoty. Nestratil som vedomie, lebo som sa snažil myslieť na to, čo sa stalo. Cítil som, že aj ja sám som v tejto totálnej tme. Ležal som tvárou k zemi na drevených troskách.

Ťažký predmet ťažil môj chrbát a po tvári mi stekala krv. Nič som nevidel a nepočul. Myslel som si, že som mŕtvy! Potom som počul svoj vlastný hlas. To bola tá najhroznejšia skúsenosť zo všetkého. Ukázala mi,že som eš...

Automaticky kráceno

359553

10.04.2017 14:15

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Je Putin ,Vynikajícím státnikem.

dyk 185.?.?.?

"na co čeká NATO armáda ,rozmístěna kolem Ruských hranic" - Čakajú na Putinove narodeniny, aby mu mohli zaspievať:"Mnoga leta"

357092

05.04.2017 21:50

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

Putin prekukol a pochopil podstatu a zákulisie svetovej politiky.

dyk 185.?.?.?

Pozná ľudí v pozadí. Možno mal Putin dobrého učiteľa, ktorí mu všetko vedel vysvetliť a on to dokázal pochopiť. Nevieme čo za tým stojí, ale faktom je to, že je geniálny a ľudský. Aspoň tak vyzerá. Hrá medzinárodné šachy z prehľadom, akoby ani nemusel premýšľať že čo a ako urobiť.
Faktom je to, že jedná s ohľadom na proroctvá, ktoré mu ukazujú budúcnosť. Akoby ju aj poznal, sa mi zdá, a to veľmi dobre, takže jedná s vedomosťou o budúcich krokoch "nepriateľov".
Musíme zobrať na vedomie, že z Ruska príde spása a to môže prísť iba tak, že nejaký človek bude tým, kto ju zrealizuje pod Božím vedením.
V roku 1984 Pápež Ján Pavol II. zasvätil Rusko Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie, o čo Panna Mária v roku 1917 vo Fatime žiadala, a zrazu sa začal komunizmus rúcať a Putin je len pokračovaním toho, čo Pápež Ján Pavol II. rozbehol. O chvíľu nastane zjednotenie Pravoslávia s Rimskokatolíckou Cirkvou a potom sa k ním pridajú ostatné cirkvi a náboženstvá. To bude vrchol. Potom príde Garabandal a po ňom Antikrist až nastane koniec časov. Nie koniec sveta, ale časov.

356950

01.10.2016 19:17

AMO v akci

Ako toto mohli dať do TV?!

dyk 185.?.?.?

Žasnem. To sa nehanbí pred ľuďmi, susedmi, ......... Veď poviem pravdu a nemám problém. Na to, aby človek vedel dobre klamať, musí byť véééééééééééééééééééľmi inteligentný. Musí vedieť o čom hovorí a poznať problematiku......ale zasa ona sa to naučí. Dajme jej možnosti a priestor v médiach. Ona to zvládne a o desať rokov bude žiadanou analitičkou v médiach, ktorá bude určovať smer, ktorím budú politici pozerať.

352311

29.08.2016 13:26

Sociální a ekonomická žumpa Západu

Kto sa nepoučí, tak do Žumpy padne zasa!!!

dyk 185.?.?.?

BIBLIA - scenár, ktorí sa teraz opakuje!!! POUČÍME SA, ALEBO DOPADNEME TAK, AKO IZRAELSKÝ NáROD?!

1 Machabejcov:

12 V tých dňoch povstalo niekoľko izraelských zlosynov a prehovorili
mnohých takýmito rečami: "Poďme a zbratajme sa s (pohanskými) národmi,
ktoré sú okolo nás! Veď odkedy sme sa od nich odlučovali, postihlo nás
všelijaké nešťastie!" - (komentár: U nás napr. Mikloš, Dzurinda, mimovládky, Danko, ......... )

13 Tento návrh sa im pozdával

14 a niektorí z ľudu boli aj ochotní ísť ku kráľovi. Tak dostali plnú moc zavádzať pohanské mravy. 15 V Jeruzaleme postavili telocvičňu podľa pohanských zvyklostí, 16 nahrádzali si predkožky a odpadli od svätej zmluvy. Spriahli sa s pohanmi a zapredali sa za otrokov vierolomníkom. 17 Keď si Antiochus upevnil kráľovstvo, zatúžil rozprestrieť svoju moc aj nad Egypt, (komentár: žeby na Rusko?!)

aby panoval nad obidvoma ríšami. 18 I tiahol na Egypt s ohromným vojskom, s vozmi a slonmi, s jazdcami a s veľkým loďstvom; 19 a viedol vojnu proti egyptskému kráľovi Ptolemeovi. Ptolemeus sa dal pred ním na ústup a utiekol. Aj mnoho zranených padlo. 20 Dobyl tiež opevnené egyptské mestá a odniesol si z Egypta korisť.

Antiochova lúpež v Jeruzalemskom chráme
21 Po porážke Egypta sa Antiochus roku stoštyridsiateho tretieho vrátil a tiahol proti Izraelu 22 a proti Jeruzalemu s ohromným vojskom. 23
Vošiel namyslene do svätyne a vzal zlatý oltár, svietnik so všetkým
príslušenstvom, stôl predkladných chlebov, džbány, misy a zlaté misky,
oponu, vence a zlatú ozdobu na priečelí chrámu a vôbec poodlupoval
všetko. 24 Vzal striebro, zlato a vzácne náradia ako aj ukryté poklady, ktoré našiel. Keď všetko pobral, odtiahol do svojej krajiny. 25 Na jeho rozkaz sa dialo vraždenie a z jeho rečí vyznievala bezočivá namyslenosť. - (komentár: Okradnú národy a všetko odnesú k sebe domov - napr. zlato a nerasty, pôdu, vodu .......)

To najlepšie ešte len začína......:

Nové drancovanie Jeruzalema

30 Po dvoch rokoch poslal kráľ do júdskych miest najvyššieho daňového vyberača. I prišiel do Jeruzalema s mocným vojskom. 31 Hovoril im ľstivo o pokojamilovných zámeroch a uverili mu. 32 Náhle však napadol mesto, spôsobil mu veľkú ranu a pobil mnoho ľudu z Izraela. 33 Keď mesto vyplienil, podpálil ho a pobúral jeho domy i múry dookola. 34 Ženy a deti odviedli do zajatia a dobytok zhabali.

Žalospev nad Jeruzalemom38 Stal sa pascou pre svätyňu, pre Izrael bol ustavične zlým nepriateľom. 39 Vylievali nevinnú krv vôkol chrámu a znesväcovali sväté miesto. 40 Jeruzalemčania sa pre nich rozutekali, stal sa sídlom cudzozemcov; svojim potomkom sa stal cudzinou, jeho deti ho poopúšťali. 41
Jeho svätyňa je pustá ako pustatina, jeho sviatky sa popremieňali na
žiaľ, jeho soboty sa stali na potupu, jeho česť sa premenila na
opovrhnutie. 42 Aká bola voľakedy jeho sláva, taká veľká je teraz jeho hanba, jeho vznešeno...

Automaticky kráceno

351599

29.08.2016 13:16

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

RE: Vojna bude, paní M ...

dyk 185.?.?.?

Predpokladam, že nepriatelia Mieru a pokoja sa postarajú o to, aby Donald nebol dlho prezidentom. Neverím, že ho nechajú na žive dlho, hlavne, ak uvidia, že marí ich plány. Napr. Kennedy [smích]

351597

25.08.2016 15:35

Co objevili hackeři, kteří prolomili server Sorosovy nadace

RE: Soros

dyk 185.?.?.?

Má neobmedzené množstvo peňazí, ktoré si tlačí ako toaletný papier a to mu otvára dvere všade kam príde.

351506

11.07.2016 21:29

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou

Tu ide fakticky o to,

dyk 185.?.?.?

že židia potrebujú za každú cenu odstrániť kresťanstvo. Ich nenávisť ku Kristovi je obrovská a tak, i keď sa stretávajú s pánom Putinom, nezabránia vojne, lebo potrebujú ovládnuť svet a tak zamedziť šíreniu kresťanstva. Putin o tom vie a tak koná. Kresťania sa vlastne sami odstráňujú, lebo potraty a málo deti v kresťanských rodinách je faktom. Moslimovia, hinduisti a celá tá perepuť podobná, majú veľa deti, lebo chcú prežiť a mať veľa detí je podmienkou prežitia budúcich generácii, ale toto kresťania nechápu a sami svoje deti zabíjajú. Príde vojna a bude dokonané.

350336

HODNOTY?
Veď oni nemajú žiadné!!! Veď je to vidieť. Sú vykuchaný islamom a to je všetko. Merkelka im sľúbila dom, auto a peniaze zadarmo a tak idú. Navyše dostanú i ženy a tak prečo nie?
Keď bola Európa kresťanská, hneď sa začalo proti takým bojovať. Teraz je Európa na tom tak, ako starý Rím pred svojím koncom. Tak potom aj dopadne. Jedine kresťania dokázali ísť na "Pochod za život" a tu je tá sila, čo dokáže sa vzoprieť islámu. Nikto iný, lebo ostatný pozerajú iba na svoje pohodlie a to ich obralo o silu a schopnosť vzdorovať.

346280

že všetko sa Izraelu spočitáva a onedlho sa bude učtovať. Neverím, že by im to všetko prešlo len tak. Zasiahli Rusom do biznisu a o toľko, koľko ropy vyťažia na golanoch, o toľko sa menej predá ruskej ropy.
Nestačia ani začať ťažiť, lebo sa to na nich všetko ešte skôr zosype. Dúfam.

346279

24.01.2016 17:18

Patnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: žádné zprávy - dobré zprávy

Zase nejaká múdra stvora:

dyk 185.?.?.?

http://www.aktuality.sk/clanok/309515/sociologicka... - čo by ste jej odpovedali?

344845

16.01.2016 14:47

„Smrtící dary“ od Spojených států hrozbou pro lidstvo

Myslím si, že omylom USA

dyk 185.?.?.?

zbombardovalo niekoľko nemocníc a škôl, .........[bliji]
No. Stalo sa. Bodaj by ich ani pri tom neprichytili, lebo by sa museli červenať [zahanbení]

344478

22.12.2015 10:54

Jedenáctý týden ruské intervence v Sýrii: krok zpět od propasti?

RE: Jedenáctý týden ruské intervence v Sýrii

dyk 185.?.?.?

Za Slovenskeho štátu tiež mali židia 98 % majetku vo svojich rukacha a Dr. Tiso to vyriešil tak, že sa židia dali pokrstiť a mohli si takto nechať svoj majetok. Slovensko vtedy bolo rajom pre židov a bolo to až do SNP!
Tak to môže byť aj v Rusku. Židia sice maju majetok, ale keby začali isť proti Ruskym záujmom, tak by oň prišli tak, ako v nedavnej dobe po nastupeni prezidenta Putina do prezidentskeho uradu, kedy sa par výrastkov porúčalo z Ruska preč. Preto nevidím problém v tom, že židia niečo vlastnia. A možno aj medzi nimi je to tak, ako medzi zločincami, kedy jeden druhému striehne na život a majetok a tak radšej žiju v sulade s Ruským národom, ako by mali byť vyhnancami.

343400

Niečo na tom bude čo hovoríš, lebo aj "plánovači" povedali, že to bude konšpiracia, ktorej nikto neuverí, i keď o nej počuje, tak bude neuveriteľná.
A tak čakám, kam to až dojde.

343349

Orwell bol mozno jeden z "nich". Odkiaľ by vedel to, čo písal?! Nie je v ľudských silách poznať budúcnosť a tak je to tak, že Orwell bol jeden z tých, čo boli "zasvätený" do tajov plánov "najvyšších".

343348

05.09.2015 15:12

Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

Mohamed vraždil všetkých svojich odporcov. Inšpiroval tým aj Hitlera.

dyk 185.?.?.?

http://hn.hnonline.sk/svet-120/mohamed-vrazdil-vsetkych-svojich-odporcov-inspiroval-tym-aj-hitlera-754138#.VYGqMnmQsxA


Mohamed vraždil všetkých svojich odporcov. Inšpiroval tým aj Hitlera

Americký odborník na štúdium šaríe a Koránu Bill Warner v rozhovore pre Hospodárske noviny:

„Islam nie je náboženstvo, omnoho viac ho treba vnímať ako politický systém s pevne stanovenými pravidlami a princípmi morálky,“ hovorí profesor Bill Warner, zakladateľ Centra pre štúdium politického islamu.

Vo svojej monografii píšete o islame najmä ako o politickom systéme. Je to, čo robí Islamský štát v Sýrii a Iraku, skutočne iba zavádzanie islamského práva, alebo už sú za hranicami?

To rozhodne nie. Sledujem pôsobenie kalifa, ktorým je Abú Bakr al Bagdádí, a pri hodnotení jeho činnosti si len odškrtávam – presne, presne, presne. Pracuje doslova a do písmena v rámci šaríe a prameňov islamu. To je totiž oblasť, ktorej sa venujem, nezaujíma ma politika ani náboženstvo. Kalif na čele Islamského štátu jednoducho dodržiava pravidlá, ktoré sú v troch základných prameňoch islamu – Sunne, Hadíse a Síre – napísané.

Takže vy hovoríte, že Islamský štát od slova doslova dodržiava to, čo od každého správneho moslima požaduje Mohamed. A čo nedávne upálenie jordánskeho vojenského pilota? To bolo tiež v poriadku?

Priznám sa, že spočiatku som si myslel, že práve v tejto situácii išiel súčasný kalif za hranice pravidiel, že si niečo vymyslel. Ale potom som si povedal – počkať, aj takéto konanie sa zhoduje so Sunnou. V Sunne sa píše, že jedného z ľudí, ktorí sa odklonili od islamu, dav upálil, čo kalif Alí označil za nesprávne. Potom som si však spomenul na jedno Mohamedovo kázanie, v ktorom povedal, že tí, čo v piatok neprídu do mešity, majú byť upálení vnútri svojich domov.

V takom prípade si však tieto dva príbehy celkom odporujú.

No práve. Toto je veľmi ťažké na pochopenie, ale islam má k dispozícii vždy dve odpovede, existuje tu akýsi dualizmus. Počas 13 rokov, čo Mohamed kázal v Mekke svoje náboženstvo, získal pre islam 150 Arabov. Potom sa presťahoval do Mediny, kde sa stal vojvodcom a politikom. Tam pôsobil deväť rokov a keď umrel, všetci Arabi boli moslimovia. A to je veľký úspech, nie však náboženstva, ale politiky islamu. Ale vždy existuje aj náboženský pohľad, to je neodškriepiteľné.

To však poskytuje dosť veľký priestor na ohýbanie pravidiel, respektíve na taký výklad, ktorý sa mi akurát hodí.

Nie celkom. Keď sledujem kroky al Bagdádího, nenachádzam nič, čo by bolo v rozpore s islamom. Niektorí ľudia hovoria o radikálnom či extrémistickom islame. S tým nesúhlasím. Islam má dve základné pravidlá. Počúvať Alaha a nasledovať cestu Mohameda, teda Sunnu. Ak hráte podľa pravidiel, ako to môže byť extrém?

Môže stále existovať extrémistická interpretácia týchto slov či pravidiel.

Stále rovnaká otázka – ak ...

Automaticky kráceno

339047

09.08.2015 23:54

Módní teror

Prečo nie ponožky v sandaloch?

dyk 185.?.?.?

Mal som návštevu kamaráta bez ponožiek v sandáloch. Ten puch by som vám neradil mať v dome. Pot, ktorí hnije v sandáloch, lebo sa nemá do čoho zachytiť, bol obrovský. Niekoľko dní sa mi vetralo a nie a nie vyvewtrať. Od vtedy nosím ponožky a je mi jedno čo si myslia iný. bez ponožiek nechcem žiadnú návštevu. Keď mám ponožky, tak ich denne mením a tým aj odhadzujem pot, ktorí by sa ináč zachytil do sandálov a hnil by tam...To bolo strašné. Som pripravený na to, že keď kamarát príde ešte raz, tak mu to vyhodím na oči. Je to naozaj neslušné takto prísť na návštevu na niekoľko hodín. Jeho nohy samozrejme boli tiež napáchnuté smradom. :puke ::puke :[bliji][zmaten]

337844

22.07.2015 13:28

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

Ešte by som vylepšil

dyk 185.?.?.?

staráho zvedavca o to, aby človek nemusel klikať na príspevky, ale aby sa príspevky automaticky ukazovali pod článkom.

336976

22.07.2015 13:24

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

Radšej by som to

dyk 185.?.?.?

nechal tak, ako to je teraz na starej, lebo nova sa zle číta a stará je prijemnejšia. Vlastne ani nič netreba meniť na tejto stránke, lebo je prehľadná a príjemnejšia. Hnedá, alebo aká to je, sa nehodí na stránku, lebo je nepríjemná očiam a v kombinácii s bielou to už vôbec nie.

336975

Nefunguje link!!!

333128

"Základní potíž je v tom, že Vatikán a Papež NENÍ křesťanství." - máš pravdu, ale Viera je tam, kde je Pápež - námestník Krista na zemi. Vždy to tak bolo a aj bude až do skončenia sveta. A nikto to nezmení. Nikdy.

333127

08.05.2015 17:30

Proč se NATO děsí Ruska

Operácia sa podarila,

dyk 185.?.?.?

pacient (ne)zomrel ? [smích]

332493

28.04.2015 00:16

Transatlantická dohoda a pohřeb evropské demokracie

Transatlantická dohoda a pohřeb evropské demokracie?

dyk 185.?.?.?

Otázkou je, či bola Európa "stvorená" na to, aby tu bola demokracia? Alebo to je len účelový výtvor na to, aby sa naplnili niečie plány?

331925

13.03.2015 16:19

Netanyahu: Přišel, viděl, dobyl

RE: To znova a znova len dokazuje , že henry Ford mal pravdu!

dyk 185.?.?.?

Kríza v 1929 nebola náhodna!

Bola to len skúška na túto krízu, ktorú momentálne prežívame!!!

329100

Ano. Máš pravdu, ale situácia je taká, že ak nevyženieme hneď teraz USA z nášho územia, tak sme vo vojne proti niekomu, kto má asi večšiu silu ako USA. Fašizmus na Ukrajine a v EÚ a USA je faktom a tak je nutné proti nemu bojovať, lebo sa to nezastavý len na Ukrajine, ale toto je naplánované pre celú európu.

328328

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?