Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, eda521.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Příznačné je směrování mediálního útoku na jediného člověka. A Assange? Máme přece dost zkušeností z historie s řízenými křiklouny. Tedy to co je zde naznačeno je možné, ale beru to s rezervou.
Jejich největší průšvih je jednoznačně 911, i zde je to lakmusový papírek pro Assange. Reakce globálního mlčení mluví sama za sebe. Objevila se petice proti cenzuře v ČT, právě včas před výročím událostí - podepisujte, propagujte po mailech, 911 nemůže zůstat nikdy zapomenuto.

226372

20.06.2011 21:43

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

Kde je pes zakopán

eda521 92.?.?.?

Pane editore, vy opravdu nevíte odkud vítr vane?
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=264&s=

246493

21.06.2011 07:18

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Kde je pes zakopán

eda521 92.?.?.?

Nejpozději od událostí 911 je veřejně zcela jasné, že k objektivnímu posouzení událostí musí existovat elementární vůle. Moc je mocná proto, že je schopna podřídit vidění faktů mocenskému zájmu. Je pak ale vyloučeno mluvit o moci demokratické, je vyloučeno mluvit o spravedlnosti.
V roce 89 jsem měl (naivně) za to, že doba dvojího myšlení skončila. Bohužel, moc nadřazující zájmy reálným faktům nás znovu nutí vnímat svět podle mocensky daných filtrů, a navíc, naučit se takový stav považovat za normální, pojmenujíc takový stav jako demokracie a spravedlnost.
Při nezávislém posuzování Trodasova případu by tento nejspíše vůbec neexistoval. Za této konfigurace moci je zřejmě možné všechno. Ale opravdu není možné nic udělat?
Mám silný pocit, že v podobných případech je naše lhostejnost tichým spojencem neomezené moci když svou drzostí obsazuje nová území. Počkejme na rozsudek a zvažme příp. kroky podpory, jde o principy na které chceme spoléhat, že platí vždy.

246508

30.07.2011 09:20

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

eda521 92.?.?.?

Jj, text mi přijde hodně zmatený, nevím, co vlastně chce autor říct.
>Jako obhajobu pana Stwory ...
Nemyslím si, že by pan Stwora potřeboval obhajobu na svém vlastním fóru, tady se určitě dokáže obhájit sám. Navíc, takováto obhajoba je docela neobhajující.
Zkrátka, jestli chcete něco obhajovat nebo hanit, formulujte myšlenky, názor, pohled, hypotézu a pak tady vyložte svou obhajobu či odsudek. Lidé jsou jen proměnlivými nositeli myšlenek. Na tomto fóru navíc padá mnoho myšlenek, kdy autoři v podstatě přemýšlejí veřejně a tolerance k LIDEM, kteří takový postup užijí, je nutností.
Pokud vím, tak většina diskutujících u prvního Vladimírova článku jen občas vyjádřila překvapení nad autorstvím pana Stwory, ale nic takového,co by provokovalo k psaní obhajoby.
Události v Norsku rozhodně nejsou černobílé, kým Breivik skutečně je - to nemusí být vyjasněno nikdy. Vámi zmíněný Timothy J. McVeigh je zářným příkladem, všeobecná shoda na jeho roli v Oklahoma City je vyloučena.

249425

12.03.2012 21:51

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

eda521 92.?.?.?

Milá Lin, to jste mi tu ale nahodila témat [smích].
Snad se shodneme na tom, že jeden poslanec není schopen ve sněmovně zajistit přijetí zákona. Může přijít s pozměňovacím návrhem na poslední chvíli, ale bez min. tichého souhlasu potřebné většiny to nepůjde. Takže těch zainteresovaných musí být vždycky více, zhruba tak polovina sněmovny. A všichni v konspiraci.
Zpětně, podle "přínosů" některých zákonů se jeví, že se tak skutečně děje. Jen ty mechanismy budou asi jiné než jak je viněn Bárta, ale příslušní vládcové zákulisí o tom do Mafděsu psát zřejmě nebudou. Tedy, Bárta je jen politická mršina, kterou veřejnost dostala spíše k ukojení pudů (viděl jsem čtvrteční Blesk) a odvedení pozornosti. O nějakém vyřešení korupce nemůže být řeč.
Z vašeho příspěvku cituji:
Ovšem soud ho může soudit za porušení zákonů a Ústavy a ještě za to, že nehlasoval v "zájmu všeho lidu", tj. že hlasoval v zájmu svém.
I po několikerém čtení si nemyslím, že tu větu myslíte ironicky. Proto k ní musím podotknout, že v ní dáváte do rukou soudu rozhodnutí o tom, co je a co není v "zájmu všeho lidu". Přesně to je ale cílem (aspoň teoreticky) politického boje a jednání parlamentu, které žádným soudem nemůžete nahradit. Jednoduše nelze přijmout předpoklad úplatného poslance, protože je nositelem důvěry svých voličů a žádný soud není sto tuto důvěru alternovat. Hlasování poslance je vždy správné, protože systém parlamentní demokracie nezná nic správnějšího než svobodnou volbu svobodně zvoleného poslance. Z pozice soudní moci nemůže nikdo určit, který způsob hlasování je ten správný, nemá na to mandát! Je pak možné TRESTNĚ soudit poslance za nějakou volbu? Lze jej odsoudit pouze MORÁLNĚ, i v případě podezření na jiné motivy než vědomí a svědomí. Protože nikdo mimo parlament nemůže říct jak měl ten poslanec volit. Bude snad někdo soudit poslance za ratifikaci Lisabonské smlouvy? Byla to jejich svobodná vůle nebo zaplacené hlasování? O naplňování národních zájmů se dá s úspěchem pochybovat, ale není síly na zvrat, zvolili jsme si je a oni rozhodli. Těžko mě někdo přesvědčí, že to udělali jen tak zadarmo, ale soudit to nelze, je to "jen" ztráta důvěry.

265129

29.08.2014 08:32

Provokace jako nástroj politiky Západu (I)

Danzig

eda521 92.?.?.?

Myslím, že teprve internet jako nástroj všeobecné a svobodné komunikace mezi lidmi umožnil zjevit pravdu o povaze akutální moci (911) a jít i do historie pro "nové" vidění souvislostí, abychom věděli, že to 11.září nezačalo, ale jen pokračovalo. Až do dnešní krvavé Ukrajiny, Palestiny, Sýrie, Libye etc. Bohužel, když mluvím s lidmi kolem sebe, žijí raději v nevědomí těchto informací. Lepší a přehlednější jsou dějiny ve kterých naše dobro bojuje proti jejich zlu, takže jsme všichni na té správné straně, protože to píšou v novinách - konkrétně dnes: Za násilí na Ukrajině může Rusko, řekl Obama. A zkuste, třeba v pozici českého vysokého politika, odporovat americkému prezidentovi. Balíte kufry. Takže nám tam zůstali jen kývači nahoře. A v pohodlí věřící většina dole. Problémy dělají už jen ostrovy zvědavců, co se furt chtějí na něco ptát.
K obsahu článku, jen se divím, že autor v popisu WW2 skočil rovnou do Gliwic 31.8.1939. Poslední srpnová dekáda totiž byla ve znamení horečných německo-polských jednání o koridoru do Danzigu jistě zcela náhodou zprostředkovaných britskou diplomacií tak, že k dohodě nedošlo. Podrobnější popis těchto jednání a britské role v nich by určitě stál za odstavec.

316335

01.03.2015 19:57

Němcovova vražda byla s největší pravděpodobností provedena pod falešnou vlajkou

RE: Další Putinova chyba.

eda521 92.?.?.?

Zajímavá myšlenka o roli Němcova jako náhradníka za uvězněného Navalného je zde :

http://leva-net.webnode.cz/products/mars-na-tele-b...

328041

22.06.2015 22:47

Babiš se nám vyprázdnil

RE: No comment

eda521 92.?.?.?

K té justici. Docela jsem se vyděsil u dnešních zpráv. Člověku hrozí 20 let za vraždu na základě pachových stop (předchozí přítomnost na daném veřejném místě přiznává) a výslechu na detektoru lži. Možná, že to udělal, ale nějaké to In dubio pro reo, to se asi užívá dost selektivně. A Kajínek by mohl vyprávět, ale nikdo ho neposlouchá.

335289

04.07.2016 08:58

Soros vyzývá k „nárůstu financování“ EU

Jsme na hraně

eda521 92.?.?.?

Život na dluh jako norma. Taky mám osobně "nevyužitou výpujční kapacitu", ale rozhodně to neberu jako "vrchol nezodpovědnosti", naopak. Sorosuv hlas je hlas pekla, které si z nás nakradlo vše co mohlo a chce víc - více dluhové nezodpovědnosti, kterou nazývá právě opačně. Peklo apeluje na všechny, kteří ještě nejsou zcela v jeho moci: zadlužte se, řešte své problémy přítokem našich, námi plně kontrolovaných, peněz. Když nebudou mít za svými virtuálními penězi živé smlouvy živých dluhových otroků, nebudou mít nic. Hrají o všechno a absurdita jejich výroků narůstá.
EU nedosahuje cílů a ztrácí legitimitu a podporu, říká pekelník. Ale neříká proč! Místo skutečného řešení, jehož pilířem by muselo být sdělení: Toto jsou naše země, naše Evropa, místo toho volá po dalších úplatcích pro invazní armádu mloků, pro armádu, kterou sám připravil.
K poznámce editora: myslím, že svým způsobem platí obojí, protože najednou nemají čas. Čas začal hrát proti nim, už není klid na tiché přípravy pod povrchem událostí. Především aktivita Ruska posledních let narušila jejich plány (nelze napsat, že zvrátila). Mám pocit, že svět je dnes na hraně - zaběhané západní mechanismy moci už nemohou platit (to vědí všichni) a o ty nové se povede boj, na všech úrovních. Satan už nemá čas dále posilovat, tváře se postupně odkrývají a střety přitvrzují. Referendum je cesta do pekel, řekl Halík. Mohl tohle říct v listopadu 89?

350161

01.10.2016 10:35

AMO v akci

Úžasná akce

eda521 92.?.?.?

http://www.amo.cz/cs/simulace-americke-prezidentsk...
To se budou naši mladí předhánět, kdo umí lépe papouškovat mainstreamové nesmysly o současném světě? Jsem vážně zvědav na ty experty, co jim to budou pískat. Tomu říkám ideová diverze, další "mladí analytici" pro AMO. Přesně na tyto organizace by měl dosáhnout zákon o placených zahraničních agentech. Pavlovův reflex na lidech - říkej to co máš říkat, dostaneš kokino-penízek. Degenerace kritického myšlení v nové kvalitě.

352302

28.11.2016 15:15

Jak by vypadala zahraniční politika „Amerika především“?

RE: Souhlasíte či nesouhlasíte s Mnichovskou dohodou v r. 1938?

eda521 92.?.?.?

Teze pana svt o Mnichovu, to je opravdový úlet, i ta historická srovnání kulhají na všechny čtyři. Ani jsem netušil, že tady chodí lidé tvrdě poznamenaní propagandou ruské hrozby. Všechny státy typu Estonsko jsou dopovány omamnou drogou vlastní důležitosti, aby maximálně otevřely a poskytly svůj potenciál svému protektorovi. Ty státy důležité skutečně jsou, jako místo na mapě a komplexní zdroj do portfolia hegemona. O životní úroveň lidí, kulturu nebo dlouhodobý rozvoj, o to rozhodně nejde. Smrtelný omyl těchto států je v tom, že si to neuvědomují, jsou radostnými loutkami svého protektora, protože zprostředkující národní elita je za to královsky zaplacena. Rusko se mj. potýká s tímtéž, ale Putin zastavil připravený scénář a zaplaceným loutkám jde postupně po krku. Proto je tak nenáviděn.
Teze článku, kdyby měly být naplněny, jsou v pohledu Američanů čisté ústupky Rusku. Je to ale výsledek politik obou velmocí: USA jsou naplněny ambicemi na řízení světa, které narazily na limit sebeobrany a znovuzrození Ruska. Je tedy na Američanech, aby pochopili obrovskou nesymetrii svého chování ve světě a pochopili, že jejich "ústupky" jsou ve skutečnosti návratem do normálu. Právě proto, všechno, co je v článku psáno, se nakonec stane, protože svět s Ruskem jako významným hráčem se bude vracet do normálu a Trump a spol. mohou jen přispět svým pochopením vlastní situace a cíleně takové kroky provést. Na druhé straně stojí minimálně stoletá snaha banksterů o podmanění Ruska, která jen tak najednou nezmizí. Vždyť před 16 lety už se chystali medvěda porcovat.

353696

02.04.2017 11:29

Karle Kryle, promiň

Povaha autorského zákona

eda521 92.?.?.?

Nejsem právník, vnímám právo jako většina - cestou intuitivního chápání přirozeného práva. V autoském zákonu je právně kodifikováno cosi velmi nepřirozeného, něco čistě mocensky vedeného proti přirozenému běhu Života s jasnou snahou jej spoutat a řídit. Vycházím z teze, že živá myšlenka může žít jen v živé mysli. Od knihtisku až po internet a datové sklady se můžeme bavit jen o myšlenkách zaznamenaných, potenciálně obživlých v myslích nových živých nositelů, ovšem vždy s jistou dávkou mutace myšlenky původní. Vidíme jasně nutné procesy mezi světem myšlenek zaznamenaných a myšlenek živých. Běžně fungujeme jako opakovače (zkreslující/obohacující/vulgarizující etc.) myšlenek, které v nás rezonují. Dnes posíláme linky, sdílíme, ale také vytváříma parafráze, remakes, covers. Rozvíjíme základní informaci existujících i mrtvých, známých i neznámých autorů. Chováme se v principu stejně jako po tisíciletou historii lidstva.
A pak tu někdo vytvoří "právo" na vlastnictví myšlenky. Z pohledu Života naprostý nesmysl. Právní institut vlastnictví myšlenek nejen pro autora ale dokonce i pro jeho dědice. 70 let - proč zrovna tolik? Má to dva cíle: pro myšlenky, které lze zpeněžit, vytěžit co nejvíce instalací užívací brány s vybíráním mýtného; pro myšlenky nežádoucí zkomplikovat práci všech opakovačů - znesnadnit, znemožnit, postihovat za nedodržení autorského zákona. 3 generace je dost času na vytěžení myšlenky, resp. vymizení ze světa živých myšlenek. Komu tohle vyhovuje? Darmo mluvit.

356827

02.04.2017 11:34

Karle Kryle, promiň

Karel Kryl

eda521 92.?.?.?

Karel Kryl byl podle mého názoru zavražděn, i když indicie jsou jen nepřímé. Jenže akce tajných služeb, které řídí politický vývoj okupované kolonie, ty mají zcela jinou úroveň provedení. Můžete si říkat cokoliv, ale smrt KK tehdy někomu významně prospěla, měsíc před kulatinami, které by zřejmě oslavil řádně po svém. My jsme si něco takového tehdy vůbec nepřipouštěli, ale dnes víme: technologie byly a jsou, zájem nerušit "klidný" koloniální vývoj stejně tak. Tak i zdravý člověk může najednou umřít, mnohé případy dnes známe.
Karlův odkaz vidím ve zkratce (asi to nikdy neřekl) zhruba takto: Vlastní zájmy musíme bránit sami, protože nikdo, ani na východě, ani na západě, to za nás neudělá.
Korupce je cesta (Západu!) jak přes místní zaprodané elity vysávat a nově i zcela ničit národy. Pomocí médií jsou ničené národy udržovány v hypnóze demokracie a lidských práv, jejichž agenda je dnes pláštíkem pro nejhorší zločiny pomalé genocidy.
Bolestně nám chybí lidé jako byl Karel Kryl.

356828

10.08.2020 10:13

Každý měsíc jsem psal Putinovi!

RE: Zajímavé...

92.?.?.?

Video už tam není

381110

10.08.2020 10:28

Izrael ničí východní Bejrút novou zbraní

RE: divný článok

eda521 92.?.?.?

11. září je "utajeno" dodnes. A co zmohli odborníci proti vlně debilizace ? Navíc, oni už nemají co ztratit, hraje se vabank.

381111

11.08.2020 09:46

Bez vize

RE: O jaké vizi pan Dvořák káže?

92.?.?.?

Chci jen v plném souhlasu navázat na Luda. Dnes už opravdu každému může být dost jasné co má dělat. Na prvním místě: uvědomit si svůj život jako dar v podobě svého zdraví, schopností a času, který tady každý máme. Každý má moc pracovat s těmito svými dary. Dále, uvědomit si své závislosti - alkohol, cigarety, drogy, půjčky, televize, mobil, hry, fandění "sportu" + x dalších větví závislostí, které dusí skutečný život. Udělejte si inventuru - co vám to dává, co bere. Kdo tady má dodat vůli ke změně?
A pak, jako vědomý a svobodný člověk hledejte informace rezonující se Životem. Když se odpojíte od Systému a napojíte na věčná pravidla Života, můžeme se sejít bez velkých diskusí na jedné lodi Života na této planetě.
Ale přiznejte si tady a teď: kolik lidí dnes netouží žít z renty (protože chápou, že je to jen návnada systému) ? Kolik lidí dnes netouží vydělat velké peníze nějakým báječným obchodem nebo "obchodem" (protože vědí, že každé velké peníze jsou spojeny s velkým zločinem) ? Stále většina lidí žije v přáních injektovaných systémem, které jsou nekompatibilní s harmonickým komunitním žitím. Až se většina lidí evolučně vrátí od návnad přání Systému k realistickým přáním dle Života, pak teprve nastane kýžená změna. Já vnímám, že jsme na této cestě evoluční změny.

381135

06.10.2020 11:44

Matematika a koronavirus

O zdraví tu nejde

eda521 92.?.?.?

15.3. dal Jaroslav Dušek na YT besedu o koronaviru a jeho léčení s panem Calábkem. Do týdne video zmizelo. Paní Peková v odborné rovině argumentovala že virus je vytvořen uměle - má na krku obvinění z milionových podvodů. Tady vůbec nejde o diskusi nad problémem komunity, optimální řešení a zachování zdraví. Je to manipulativní akce vedená z globální úrovně s mnoha dílčími cíli. Kdo by chtěl komedii kazit. může dostat plný zásah, včetně úmrtí - na Covid samozřejmě.
Četl jsem PR strategii ke komunikaci očkování (obecně, ne specificky Covid). Hlavní bod - nepřipustit přímou konfrontaci s odpůrci. Proškolit novináře a vést kampaň se svými argumenty. PR pro Covid je naprosto stejné. Hlavně žádnou diskusi, hlavně nepřipustit argumenty protistrany - vedeme svou, druhou stranu neposlouchat.
Je hloupé, že jsme se v informační společnosti dostali do fáze neschopnosti skutečné komunikace. Komplexita problémů roste a umělé zjednodušování dle PR zadání nikomu nepomůže.

382698

28.10.2020 23:54

Vlada se zblaznila a probudila Reinharda s Leonidem

RE: Navrhuji zrušit českou armádu

eda521 92.?.?.?

Zrušil bych spíš ty, kteří ty cizí vojáky sem chtějí přivézt.

383579

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
389 478,80 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?