Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 26 příspěveků, 4 různá jména: Inspektor Spektátor, Spektátor Čumilovič Puk, Spektátor Čumilovoč Puk, Spektátor Inspektor.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.07.2016 14:57

Levicová politička: Je horší, když ženy znásilňují švédští muži, než když to dělají přistěhovalci

RE: O tom, ako feministky obhajujú islamské násilie proti ženám

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Není to tak dávno, co jsem si myslel, že feminismus je OK. Odmítal jsem předsudky vůči ženám a myslel si, že obě pohlaví mají být ve všem rovnoprávná. Ve svém přesvědčení jsem třeba v práci neřešil, jestli je mým šéfem muž či žena. Řešil jsem co má v hlavě a ne mezi nohama. Ba, bývali časy, kdy jsem si myslel, že kdyby ženy řídili náš svět, že by to pro něj bylo i lepší... Nicméně události z poslední doby mě přesvědčily, že jsem se asi mýlil (Clintonová, krvavá M. Albrightová, Merkelová). A k tomu všemu mi ženy feministky dokázaly, že jsou věci, které by ženám v zájmu lidstva asi neměly být ani svěřovány (až na výjimky, mezi něž asi nepatří A.Merkel, ale třeba M. Le Pen ano... ) - viz článek i diskuse ... Nositelky života by prostě neměly dovolit takové zhůvěřilosti, jako mluvící penisy a vagíny v pohádkách, sex výchova ve školkách, velkorysé promíjení násilí na ženách ze strany mužů jakékoli barvy pleti atd.

350363

15.07.2016 15:02

Kdo seje vítr, sklízí bouři

Popis reality super

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Popis reality super, ale co řešení? Prosím povšimněte si, že jsou zde jen 2 možné varianty. Jedna je v podstatě bezvýchodná - jde o nastolení totalitní společnosti, která se prvně krvavě vypořádá se všemi slušnými svobodomyslnými lidmi a pak se všemi extrémními neřády... A druhá varianta je (téměř nemožné), že se lidé na celém světě masivně začnou řídit vysokými morálními standardy hlásanými např. v duchu tohoto webu: http://cesta-ke-stesti.cz/videoklipy/
či seznamem 7 smrtelných hříchů: https://cs.wikipedia.org/wiki/Sedm_hlavn%C3%ADch_h%C5%99%C3%ADch%C5%AF
kde je uvedeno dalších 7 moderních smrtelných hříchů... (doporučuji to opravdu přečíst),
k nimž doplňuji, že asi bych seznamy doplnil o tyto:
lhostejnost, nevšímavost, aroganci, ignoranci, necitelnost (nedostatek empatie), klamání / lhaní, nezodpovědnost...
a dále desaterem: https://cs.wikipedia.org/wiki/Desatero
atd.
Tak jsem zvědav co v budoucnu zvítězí...

350440

15.07.2016 21:27

Kdo seje vítr, sklízí bouři

RE: Popis reality super

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Zamyslete se nad tímto logickým postupem: Ve společnosti necháte coby hypotetický totalitář působit "neřády", a pak řeknete ovcím, že je třeba nastolit totalitu, že to je jediný způsob (NWO), jak je ochránit před neřády = ať Vám dají moc. Pak se zbavíte nepohodlných prodemokratických beranů mezi ovcemi, a pak se zbavíte "neřádů", protože je již nebudete vůbec potřebovat, a mohli by Vám dělat potíže při realizaci Vašich představ o společnosti, neb jde beztak o neovladatelné elementy, které by Vám dělali potíže.
K "téměř nemožná/absolutně nemožná": Osobně věřím, že se mýlíte. Ve společnosti, kde by se lidé vůbec neřídili žádnými morálními standardy, jak píšete, by byl normální život již absolutně nemožný. To, že se budete řídit nějakými morálními standardy, to neděláte pro druhé, ale pro sebe. Zde je třeba několika věcí:
1. Rozšířit všeobecnou známost morálních standardů a ctností, která podle mě dnes upadá, a učinit to vše všeobecně známým i diskutovaným - jejich užitečnost musí být co nejvíce členům společnosti známá. Dlužíme to sami sobě. Viz. i http://czechfreepress.cz/vlastimil-suchy/deprese-d...
2. Společnost by měla být nastavena tak, že ti jedinci, odmítající být ve své pomýlenosti morálními, by to měli cítit v nějaké nepříjemné podobě - kdysi dost běžné. Extrémní případy je pochopitelně nutné od společnosti do doby změny jejich postoje izolovat. Všimněte si, že NWO celá jde právě proti této myšlence.
3. Kombinace bodů 1. a 2. by vedla pochopitelně i ke změně politiků v čele země! Morální lidé, na které by nikdo nic neměl k vydírání, by v podstatě znemožnili nástup NWO. atd. apod.
Zamyslete se nad tím. Váš veskrze skeptický, byť pochopitelný, pohled na problematiku, vlastně není morálně v pořádku = už jste to vzdal, a bojovou morálku máte na nule. To změňte, síla jedince se projevuje ve schopnosti zase vstát a jít kupředu.

350464

15.07.2016 22:09

Kdo seje vítr, sklízí bouři

RE: Popis reality super

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Chápu Váš pohled na svět. Nicméně si myslím, že na tom, co je dobré a co zlé, se můžeme shodnout a sjednotit všichni či alespoň většina, tak jako se před 75 - 70 lety dokázal celý svět sjednotit v boji proti nacismu. Zmiňujete Islám, který po celém světě utlačuje lidi všech konfesí - což je amorální. Osobně si myslím, že je pak otázka času, než se všechny konfese sjednotí proti Islámu. Věci, jako "Taqtiya" (islámská nauka o přetvářce a lhaní), nerovnost pohlaví, a atd. apod., ať je to jakkoli nábožensky filozoficky zdůvodňované, to dnes v ostatních konfesím světa již není, jen v Islámu, a jde o věci vesměs amorální! Šířit ony morální kodexy a opravdu vyžadovat, aby se jimi řídili všichni bez rozdílu, to může být pro Islám docela problém. Nu a co se týče těch věcí o židech, co píšete - sorry, co ale nám brání být jako židé? Já si nemohu pomoci, ale všechny ty nářky i kritika na židy, jakkoli mohou být někdy i pravdivé, mi připadají jakožto přiznání vlastních neschopností. Pokud v židovstvu vidíte nepřítele a máte dojem, že vůči nám užívá nějaké unfer praktiky, co komu pak brání v užívání těch samých zbraní? Nu a co exponenti NWO nežidovského původu? Což ty nevidíte? Netvrďte že třeba Bushové či McCain jsou židé... No a co se týče oněch rasových věcí - jsem pln hlubokých pochybností nad závěry Fritze Lenze a spol. Po četbě mnoha knih, jako ty od Stanislava Grofa či Raimonda Moodyho, lidi nevnímám jen biologickou optikou a tudíž si myslím, že celá eugenika je poněkud mimo. Nepopírám sílu genetiky, ale je podle mě spíše okrajová, neb je zde ještě třeba kalkulovat se sílou evoluce (dívejme se na nás perspektivou ne tisíců let, ale deseti či i statisíců let - například za 20 tisíc let v budovách mrakodrapů vyblednou i tamní černoši...), sílou spirituality, která nevychází z genů, ale podle mě je spíše určuje, sílou kultury a informačních polí, ve kterých již i vyrůstáme, a další věci, jako je trénink, to vše jsou nějak přehlížené faktory. Třeba trénink: Když budete od raného dětství tvrdě sportovat a posilovat, pak ve svých 30-40 letech budete pravděpodobně velký svalovec - samozřejmě s limity danými genetikou. Podobně to je s intelektuálními schopnostmi - tedy když si od raného dětství nebudete zaměstnávat své mozkové závity myšlením a na vše budete mít náboženské poučky a tradice... asi vyrostete v dementa, a postupně se to po x generacích promítne i do genů dětí. A naopak, když se budete od raného dětství i duševně vhodně zaměstnávat, vyrostete v inteligentního člověka - jasně že to taky neplatí vždy. Zkrátka syn kováře bude obecně mohutnější než otec, a vnuk, pokud bude taky kovářem, ještě mohutnější - aniž by přírodní výběr v tomto sehrál nějakou roli. Celá eugenika zakrněla jen na biologii a to ještě té části zvané přírodní výběr, a to je...

Automaticky kráceno

350467

05.08.2016 14:12

Bez práva na odchod

RE: To všechno je pěkné....

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Dobře napsané. Turecko je do NATO prostě včleněné a je závislé na NATOvské technice = neodejde, maximálně tak bude zlobit a hrát to na obě strany. Přezbrojit armádu na Ruské či Čínské zbraně by bylo velice nákladné.

351114

22.08.2016 13:54

Nedotknutelní

Výtečný článek

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Výtečný článek vyvolávající další otázky. Celkem légální mocenský akt prezidentky Argentiny, legitimní svými důsledky - věřitelé by nebyli poškozeni a zemi by to pomohlo, nikdo nezemřel..., má pro prezidentku ten důsledek, že je pronásledována "spravedlnosti", zatímco např. válka v Iráku na základě lží (i jiné zločiny), zde na Zemi pro pachatele těchto zločinů se obešly bez následků... Jak je to možné? To se nikdo nechce zasazovat o nápravu těchto poměrů?

351433

29.08.2016 14:35

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

Tak se pokusme o nějaký souhrn - tedy o nemožné

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Dění v Sýrii: Putin se kámoší s Asadem. Erdogan se s Asadem do nedávna nepřátelil, a teď se s ním kámoší proti Kurdům, kteří si bojovali svůj boj a kámoší se s Obamou, který se kámošil s Erdoganem a už se s ním nekámoší a ten se nyní snaží úlisně kámošit s "drahým přítelem" Putinem. Erdogan napadá v Sýrii Kurdy, a společně s USA tajně podporují ISIS, proti kterému oficiálně bojují. Izrael rovněž nesnáší Asada a tajně podporuje ISIS, který je jinak protiizraelskou silou. Izrael se ale kámoší s Ruskem, se kterým má nějaké smlouvy o operacích ve vzdušném prostoru nad Sýrii. V konfliktu se taky na straně Asada angažuje Libanonský šíítský Hiballáh, který nemá rád Izrael a Izrael jeho. V konfliktu na straně Asada se rovněž angažuje Irán se svými dobrovolníky. Irán se kámoší s Ruskem, ale ne zase až tak moc, protože Rusko spíše straní Arménii v konfliktu o Náhorní Karabach, který je mezi Arménii a šíítským turkickým Ázerbájdžánem, kterému straní pro šíitskou víru Irán a pro turkický původ i Turecko. Takže Rusko občas více Asadovi pomáhá, a občas ochládá, neb nechce být za pitomce, co ve prospěch Iránu odvedou v Sýrii celou práci za Irán, který si pak v oblasti slízne mocenskou smetanu. V konfliktu se dále angažují ISIS a různé frakce tzv. mírné opozice, všichni spolu porůznu vytvářejí různé koalice spolu i proti sobě navzájem... Na území Sýrie nyní působí i vojáci USA, dosud pod hlavičkou vojenských poradců, nyní tedy v podstatě jako neoficiálně přiznaná vojenská invaze... USA se nemusí s Al Kaidou, která ovládá An Nusrá a kterou USA podporují. Atd. apod. Když to úplně shrneme - chaos a zmatek, ve kterém se jen prase může vyznat. Co z toho vzejde?

351601

30.08.2016 17:59

Problémem Evropy je euro

RE: Euro není hlavním problémem EU.

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

R-U monarchie byla celkem funkčním státem i když pravda s určitými vnitřními rozpory. Osobně si myslím, že zánik toho státu byl škoda. Plánované reformy zavražděného Ferdinanda to soustátí mohlo dostat do nové úrovně spolupráce. Třeba my Češi jsme mohli v tom státě mít velkou hospodářskou váhu. Když v roce 1916 nastoupil na trůn císař Karel, již se mu to sypalo - příčina byla válka, kterou R-U nemělo Srbsku vyhlašovat a které byla nespravedlivá ze strany R-U.

351622

19.09.2016 14:23

Pohádka o Hezkém království

RE: Hezové si to takto

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Jo. Vidím to podobně a díky za popis. K volbám půjdu - dám protest hlas nějakým outsiderům - třeba i AB Bartošovi nebo Vandasovi apod. To ještě rozmýšlím. Ne proto, že bych se ztotožňoval s některými jejich věcmi, ale aspoň jsou upřímní a abych vyděsil ty současné vládní podvodníky... Nedá se jinak.

351972

14.12.2016 19:52

Řízená destrukce Evropy – “Ordo Ab Chao”

RE: Ano, velmi dobrý popis dnešních dnů....

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Ano, jste naivní, protože:
1. Autor má pravdu. Tak jak je to popsané v článku i diskusním příspěvku to skutečně je.
2. Pokud nejste králík či mravenec, tak když zjistíte, že nejste svobodný a brzy "půjdete na řadu", pak Vám i ta "nejlepší mrkev i to nejúžasnější seno musí zhořknout a vzpříčit se v krku"...
3. Koukněte se na film Slepičí úlet, když už jsme u těch živočišných příměrů - dá se říci, že i ty hloupé slepice na to přišly, že jim bude lépe hospodáři z jeho koncentráku utéct... Proč to tedy nenapadlo Vás, příslušníka druhu Homo sapiens?
4. Právě zorientování se v realitě, v jaké jsme, nám dává šanci utéct "našemu chovateli z pekáče"! Náš pomyslný útěk jistě bude vypadat jinak, protože na Zemi již není místo, kam se přestěhovat - my musíme tu šelmu vykolejit a zabránit jí, aby na nás zaútočila a sežrala, a postarat se, aby zhynula...

354120

05.01.2017 22:51

Rasismus? Hm...

RE: Tak já ti to vyložím. :)

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

To jste asi nepochopila autorovu zevšeobecňující nadsázku i určitou dlouhodobou pravdu. Tak to trochu přiblížím. Je zde případ Německo. Předloni a loni tam dorazilo na 1 mil. (2015) + 400 tis. (2016) mladých muslimů - mužů. Představte si, že v Německu ročně zemře na 1-1,1 mil. lidí a na 700 - 800 000 se narodí. Z nově narozených má skutečný německý původ cca 600-700 000 dětí - zbytek se rodí muslimům (významné a stále rostoucí číslo). Výpadek je nahrazován právě tou imigrací (většinou muslimskou). Nesmíme ani zapomínat na emigraci Němců (stovky tisíc ročně poslední roky). Nu a ti mladí noví samci, jak se vyjádřila paní Žilková, z pohledu pudů, se na "trhu nevěst" začnou "prát" (někdy i doslova) o německé holky (které mají také své pudy a díky multi-kulti propagaci změněné preference spojené s jistou naivitou... "a tak je budou směrovat k těm novým samcům"), z důvodu nedostatku jiných možností. A občas se jim povede i uspět (právě u těch naivek, podléhajících svým hormonálním tlakům - neodsuzuji, příroda to tak chtěla). Třeba v 10-15% či i 20% případů budou "noví samci úspěšní". Tak si představte, že v průběhu třeba příštích 5 let bude úspěšných u Němek z toho 1 mil. třeba 10% (třeba učitelky v německých středních školách prý i pořádají seznamovací večírky svých žaček "s těmi novými samci" - ti původní jsou na ocet, neb mají údajně malé penisy... [smích])) ): Nu a to je pro Německý národ ztráta 100 tis. maminek a tedy min. 200 000 německých miminek (místo nich přijde cca 500 000 muslimských miminek...). Když se to stane jeden rok, jistě o nic nejde, ale promítněte si to do třeba 30 let, po které se to bude dít s exponenciálně rostoucím trendem, když společnost k tomu bude netečná (jako že je) = je to pak otázka kupeckých počtů. Výměna Němců v Německu za muslimy je takto hotová věc! Německá holka provdaná za muslima a mající s ním děti je z hlediska Němců ztracená = přišli o ni! Jinými slovy autor píše o voze, a Vaše poznámka je o koze (i když s tím částečně souhlasím, částečně jen proto, neb kdybyste se ráčila kouknout na pornoprodukci, a všelijaké statistiky provozovatelů pornostránek atd., zjistila byste že uživatelé moc stránky s fyzicky dokonalými pornohvězdami nenavštěvují, a často čučí na oblíbené žánry boubelek, tlustoprdek, "celulitidyaček" atd., - takže modelingový průmysl je celkem mimo sexuální choutky mužů a je skutečně určen jen pro ženy, které se jím nechávají oblbovat) ... A ten problém se netýká jen Německa. Jsme svědky právě probíhající hluboké plánované eugenické velké výměny obyvatel evropskými politiky, která v historii nemá obdoby!

354664

05.01.2017 22:52

Rasismus? Hm...

RE: Tak já ti to vyložím. :)

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Nesmíme také zapomínat na další dramatické faktory: stárnutí Evropanů (souvisící s nízkou místní porodností) + vysoká porodnost nově příchozích + příchod nových mladých mužů = do 15-20 let se mohou muslimové cítit v Německu již natolik silní (co muž muslim, to voják prorokův!), že začnou programově vybíjet své německé sousedy! Je to o číslech vojenských ročníků - to již málokomu dochází! Z 200 000 nenarozených německých miminek chybí 100 000 kluků křesťanských válečníků a jsou nahrazeni 250 000 kluky muslimskými válečníky (které ty holky muslimům porodí), ke kterým se přidají válečníci imigranti... Evropa je tedy na cestě k chaosu, válkám a rozvratu! Jako se to stalo v ještě 80-tých letech 20 stol. křesťanském vyspělém Libanonu, který je dnes muslimským zaostalým Libanonem. A to je pak otázka 10-20 let! I kdybych se mýlil, trend je nyní směrem k zániku naší kultury! Článek autora je jen o jednou druhu hypnotické propagandy, a těch druhů je celá řada - s cílem rozleptat stávající kulturní vzorce místní populace, aby snadněji podlehla "velké výměně".

354665

05.01.2017 23:09

Rasismus? Hm...

RE: :)

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Víte, já problém nevidím ani tak v tom bílá-černoch... Ale "křesťanka" - muslim... Kolik holek si vzalo žhavého, úžasného, pozorného, lichotícího Orientálce v domnění "můj Abdul je jiný", aby o 5 let od něho s pláčem mnohokrát již zbité a ponížené utíkaly, a tím útěkem nabyly zpět právě onu svobodu, kterou měly před tím, než "Svého Abdula" poznaly? Terka jen trošičku nepochopila autora článku.

354666

15.02.2017 18:17

Fukušima žije

co toto řešení?

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Co takhle postavit pod reaktory tunel a jak se to začne propalovat dolu, tak to do něčeho chytat?

355727

20.03.2017 15:07

Jak geneticky modifikované organismy redukují lidskou populaci

RE: Mám dojem

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Díky za reakci. Já se tím hodně zabývám v myšlenkách. A nemohu si pomoci, ale jsou jen dvě cesty:
A) Formou Frankensteinovy stravy, očkováním a podobnými zrůdnostmi... A to si odskáčeme i my "středostavovští Evropané". Vlastně jsme dost možná první na řadě.
B) Formou osvěty a vzdělávání, kdy se pozemská populace stane uvědomělá a zodpovědná a hledající jiné formy technologii a přístupů k Zemi. A to je gigantický úkol, když si uvědomíme, že na Zemi dnes vládnou megacvoci jako Erdogan, co v uplynulém týdnu vyzval místní Turky, aby se množili a převzali náš kontinent... Pokud tak budeme uvažovat všichni, bude se Zemí rychle ámen.
Forma B) je však u elit nepopulární (zdá se mi). Neb ji nelze realizovat jinak, než v prostředí demokracie (té skutečné), lidských práv (těch skutečných), a za okolností, kdy se jisté kruhy budou muset vzdát lichvářsko-parazitického systému vládnutí směřující ke globální totalitě.
Já preferuji formu B). Opět ze dvou důvodů. Dle formy A) jsem i já na 95% na odpis, a pak si myslím, že nad lidstvem nelze lámat hůl. Budoucnost lidstva v totalitě, kde budou horních inteligentních vládnoucích 300 000 či tak nějak a pak zbylých 300 000 000 hloupých ovládaných (a různě regulovaných, třeba i populačně...) je vize pekla... Je třeba mít jinou a mnohem lepší a hlavně slušnou vizi.

356581

21.03.2017 15:51

Stínová vláda v Británii, centrum světovlády

RE: Obrátil bych pozornost jinam - V.V.Pjakin

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Nemám to ještě tak dobře nastudované, ale domýšlím se, že nezanikne úplně, ale bude nakonec podřízené centru v Číně... Zatímco Euroasijské centrum se sídlem ve Švýcarsku bude pak podřízené nově budovanému v Iránu... (všimněte si prosím, že v otázkách depopulace se v rámci rozvojového světa Čína a Irán různými způsoby osvědčili, Čína šla drastickou cestou politiky jednoho dítěte a Irán od 80-tých let cestou osvěty na poli antikoncepce... a má porodnost 1,8 dítěte na ženu = vidím tam souvislosti). VVP v jednom vydání komentářů tvrdil, že světové židovstvo (patrně myšlen jen střed rabinátu, neb antisemitusmus je nesmysl a VVP se mi ani jako antisemita nejeví) a světové svobodozednářství selhali v některých úkolech uložených GP a mají být nahrazeni kýmsi dalším... (a brání se tomu...!), a že nyní jsme na počátku éry přestavby těchto modelů, která se může táhnou desítky let či i více než staletí... Nicméně jsem dospěl tak daleko, že GP jsem přestal vidět jako toho globálního Satana = je to složitější, a ani VVP a jeho okolí nechtějí jít touto cestou úvah...

356601

04.04.2017 19:42

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Je Putin,Vynikající státnik.

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Hm. Já tedy od Pjakina nepřebírám vše a neznám vše. Nicméně: Když Bůh dovolí to Boží dopuštění, co máme dnes na Zemi, proč by nedovolil, aby se i civilizace ve vesmíru jakkoli vzájemně ovlivňovaly? Pjakin a DVTR/KSB pro mě nejsou posvátné bezchybné politické práce. Ale zatím to nejlepší co k tématu politiky bylo vydané.
______
Atlantida: Zatím méně důkazů než důkazů o UFO. Ve svých úvahách tedy jdu cestou více důkazů - tedy UFO. Tím ale netvrdím, že nějaká Atlantida nebyla... V potaz beru oboje. Když byli židé (tehdy ještě potomci zotročených Hyksoských semitů) z Egypta před cca 3 000 roky odsouváni (pod krycí operací exodus pod vedením Mojžíše a Árona, kde se toulali zemí, co se dá přejít za 10-14 dní a která tehdy jako dnes byla součástí Egypta! Židé utíkali před faraonem do jiné části Egypta!) a pak následně o 40 let později zabírali zemi Kanaan... Na nepřátele židů z nebe dopadaly ohniví hadi. Pro mě jednoznačná starověká interpretace laserových paprsků.
______
Jak kdo ví, co GP chce a co plánuje? Farao si chce užívat a o moc se nestarat a tak má na to otroky (nyní státní elity USA, Vatikán, Zednářství, Židovstvo, finančníky atd.), a ti ať mu to zařídí jak chtějí a ti taky něco chtějí...

356930

09.05.2017 13:09

Absurdita vystřídala jinou

RE: Překrucování dějin je již bohužel smutný fakt

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Ještě dodám:
Kdyby čeští vlastenci seděli s rukama složenýma v klín a čekali, až vše za ně udělají Američané a hlavně Sověti..., buďte si taky jist tím, že při osvobozování Němci obsazené Plzně by zhasl nejeden americký život a při osvobozování Němci obsazené Prahy by muselo padnout x desítek tisíc Sovětských životů navíc... a ty škody na městě i civilních životech by asi taky byly řádově někde jinde..., ono to při osvobozování či dobívání měst (v případě okupantů) takto bývá... Takže příspěvek Pražského povstání je opravdu významný. Ano Rudá armáda by to dokázala tak či onak, o tom není pochyb, ale my se díky vystoupení našich vlastenců můžeme cítit taky hrdí na kus naší historie... a konec 2WW bychom měli slavit společně s Ruskem, neb konec 2WW kapitulací v Berlíně byl v 0:00 či 24:00 SEČ čili v 1:00 SELČ již 9/5, a složení zbraní mělo být do 1 hodiny od podpisu kapitulace! Takže na náš kalendář to vychází spíše skutečně na 9/5!!! Ale protože je zde hodně osob neznalých historie, tak bych slavil 8 i 9 května, a bylo by.

357709

09.05.2017 20:14

Absurdita vystřídala jinou

RE: Překrucování dějin je již bohužel smutný fakt

Spektátor Čumilovič Puk 89.?.?.?

Dojezd RA do Prahy s poválečným uspořádáním naší země v předmnichovských hranicích nesouvisí. (Ale je fakt, že až tehdy si povstalci v Praze mohli oddechnout, že Praha je v bezpečí, a taky je fakt, že RA i uvnitř Prahy s Němci měla ozbrojené střety.). To vyjednala již exilová vláda v Londýně, a chtěly to tak všechny vítězné mocnosti dávno před koncem 2WW... V té době jednotky SS a Wehrmachtu hrály již jen o to, jak uniknout ze zajetí Sověty... A kdyby v tom úsilí obsadili Němci Prahu, Sověti by jí s Němci společně řádně rozbili při vzájemných bojích, a mnoho vojáků RA by i zemřelo, to je fakt. Dle Vaší logiky Mír pak fakticky zde nebyl až do 11/5/1945, kdy se na našem území pořád střílelo... Dle vaší logiky bych mohl tvrdit, že konec 2WW v Pacifiku dlouho taky nebyl, neb na mnoha různých ostrovech v Tichomoří se stále ještě pohybovaly desítky let od kapitulace Japonska desítky či stovky japonských vojáků v džungli v přesvědčení, že válka trvá... Prostě podpis kapitulace byl rozhodný moment a události nelze vytrhávat z kontextu dějin (podobně jako Pakt Ribentrop-Molotov nelze chápat jinak, než nutný následek Mnichovské zrady, kdy v Evropě již definitivně padly jakékoli morální hranice a SSSR byl nucen ve svém zájmu jednat, tak jak jednal a dodnes je to Rusku nespravedlivě vytýkáno = zrada je pořád více amorálnějším aktem, než uzavírání paktů - v dané postmnichovské atmosféře - za účelem získání lepších výchozích pozic pro jistý nadcházející vojenský střet, i když s tím, s kým je pakt uzavírán... = šlo o vynucený tah, jako v šachu, kdy bylo nutno rozbít Polsko-Německý pakt a posunout hranice SSSR dále od Moskvy z vojenského hlediska... ). A hledat odpověď na otázku: "Co by se dělo, kdyby SS měla dostatek času..." je irelevantní... Mašinérie byla taková, že v České kotlině a na Moravě bylo cca 900 tis. demoralizovaných německých vojáků a proti nim stála rozjetá mašinérie 2,5 mil. vojáků RA a Němcům se díky činnosti českých vlastenců hroutil týl. SSmani na nějaké organizování moc času ani neměli, ti řešili jen únikové cesty k Američanům... A pak taky obnova státu v předmnichovských hranicích je jedna věc, a obnova činnosti úřadů, které nefungovaly od vzniku protektorátu, je věc druhá... Nefunkční úřady pak logicky často selhávaly při nastolování zákonnosti - důsledkem byly ony zbytečné pogromy na Sudetské Němce, které jsou landsmanšafty v Německu a Rakousku nafukovány a zneužívány revanšisty... Opět vytrhávání událostí z kontextu. Kdyby Němci nezničili naše úřady za protektorátu... asi by ani ty pogromy nebyly... Když se ale podívám nejen na 2WW, ale na celé 20. století, nejraději bych navrhl vyhlásit "Den genocidy Slovanů a jiných východoevropských etnik".

357718

27.06.2017 18:23

USA vyhlásily Rusku ekonomickou válku za totální zničení

RE: Sankce

Spektátor Čumilovoč Puk 89.?.?.?

Když Rus nebude moci prodat svůj plyn i ropu do Evropy, poškodí ho to. O tom žádná. Ale zdá se mi, že to ještě více poškodí Evropu, která se stane ještě více závislejší na USA a Arabské ropě i plynu. Rusko se zcela se svými dodávkami otočí k Číně či Indii a dalším státům na JV Asii. Tamní trhy jsou obrovské. Čínský projekt hedvábné stezky je ohromující a ruské suroviny by mohly být dalším mazadlem pro čínskou mašinérii. Asie potřebuje spolehlivého a stabilního dodavatele surovin. A mě nikdo lepší pro ni nenapadá. Jen jediné úskalí je, překonat s trubkami tamní tisícikilometrové vzdálenosti... Tedy taky to nevnímám jako dobrý nápad...

358672

16.02.2018 16:11

Zastavení bílé genocidy: Izraelský pohled

RE: Ženám se líbí silní mužové!

Spektátor Inspektor 89.?.?.?

No to je velká pravda. Podle mě to je vyloženě přírodní zákon, který má snadno doložitelné evoluční biologické důvody. Jen se stalo, že pod vlivem modernismu (spojeného s přijímáním "nových myšlenek" a opouštění tradičních osvědčených modelů + souvisící výchovou atd.) dnešní muži přestali být odpovědní (hlavně za své rodiny) a moderní ženy si přestaly uvědomovat své poslání (ANO POSLÁNÍ - matky, strážkyně domácího krbu) a společně vychovali muže bačkory, kteří dnešní ženy z biologických důvodů nemohou ani přitahovat. Korunu tomu nasadily vlády, které zrušily povinnou vojnu (kde se dalo ještě něco napravit a mladý muž dostal jasný signál/předěl, že doba dětství skončila + naučil se aspoň po část života žít bez komfortu mamahotelu)! Pochopitelně muž bačkora se bude odmítat vzmužit, pokud k tomu nebude donucen okolnostmi (nedostatek: peněz, bezpečí, sexu - a ani za těch okolností se akt vzmužení už nemusí odehrát) a součástí toho odmítání bude obhajoba oněch škodlivých "moderních myšlenek" (jako multi-kulti, neomarxismus, genderismus). Osobně kolem sebe vidím několik tragických příkladů měkotů (ač heteráci, tak bez holek!), kterým je mezi 30-40 roky, a o nic se nesnaží a ještě vůbec nic nedokázali (zatímco já měl již své úspory a pořizoval si první byt na dluh v 31 letech, ač to bylo v drsných 90-tých letech, kdy jsem tak tvrdě pracoval, že jsem ani nevěděl, co to je volný den). Mámy jim perou a vaří ... A okřikují táty (pokud s nimi ještě žijí a pokud nemají podobně nepochopitelně měkký přístup), aby na ně nebyli zlí a ještě je živili(což je v rozporu s přírodou, kde samice odrostlá mláďata náhle začne od sebe odhánět). Součástí problému je i to, že společnost nutí ženy pracovat stejně, jako pracují muži (a tak se nemohou věnovat rodině a jsou unavené z práce, takže ani svým mužům, kteří s tím cítí nespokojení - a co nemají hledají jinde, což je taky špatně). Pokud jde o mě, jsem za to, že ženy by měli mít právo na 2/3 pracovní dobu, co muži (pochopitelně za příslušně nižší plat, aby se neděla nespravedlnost na mužích). Důvod je, že ženy často do práce nechodí ani tak kvůli penězům, ale z důvodů seberealizace a společenských kontaktů. Ale nevím, zda se to dá ten úpadek evropského muže ještě nějak napravit. S opuštěním křesťanské morálky, kde Kristus kázal "před nikým se neponižuj a nad nikým se nepovyšuj", jsem bohužel i svědkem vzájemného porušování např. tohoto pravidla, kde se obě skutečná biologická pohlaví (protože neexistuje žádné další pohlaví - někteří pomatenci si prostě pletou pohlaví se sexuální orientací a dokonce v mnoha případech s úchylkami...) vzájemně různě ponižují a vzájemně se různě uráží a vzájemně se nad sebou různě povyšují... A to je velký problém! Zkrátka společnost v rozkladu...

362614

16.02.2018 18:01

Zastavení bílé genocidy: Izraelský pohled

RE: Článek

Spektátor Inspektor 89.?.?.?

Nu napsal jste to pěkně. Jedna myšlenka (snad z TAO) na doplnění: Postavte do místnosti přibližně kulatou skleněnou vázu (či spíše podobně tvarované akvárium), a naplňte ji čistou vodou. A pak koukejte skrze tu nádobu na okolní předměty z různých stran, co tam uvidíte. Nu a to je náš případ, to jsou naše hlediska na věci kolem nás - vždy z různých úhlů to budeme vidět jinak, a vždy alespoň trochu zkresleně (podle mě čím větší duch, tím má větší schopnost vidět to z více a více hledisek). A teď si představte, že tu vodu ještě někdo začne schválně nějak kalit (lží)... Nu a svobodnou diskusi zde máme od toho, abychom si říkali, co kdo v té nádobě vidíme a udělali si jasno, co to skutečně je! (Tudíž Bůh zatrať všechny cenzory, i všechny kaliče a šiřitele lží, či skutečné nenávistníky, kteří si vylévají jen své komplexy a nesledují v diskusi její skutečný účel - hledání pravdy = čímž dodávají munici pro cenzory.) Co se týče tzv. "genocidy bílého muže" - nu to opět má hodně úhlů pohledu: 1. Osobně si nemyslím, že to je správně, i když sluníčkář může celkem logicky říkat, že alespoň zmizí důvody pro rasizmus (když budeme všichni vypadat stejně). Obávám se totiž, že něco v některých lidech je (bez ohledu na barvu pleti), co je žene a bude hnát k tomu, aby u druhých hledali něco dalšího, kvůli čemu je budou nenávidět, - a když to nepůjde zrovna kvůli barvě pleti, tak to bude z jiných důvodů. Tudíž tudy řešení nepůjde. 2. Lidstvo je neuvěřitelně pestré a nádherné. Myslím, že bychom již neměli dopustit, abychom přišli o nějaké další unikátní skupiny lidí či celé rasy, jako se to stalo u kanárských Guančů, či se nyní děje u Sanů... A nyní to začíná u bělochů evropského typu. 3. Problém asi není ani tak v tom, že bychom my Evropané zas až tak moc ubývali. To ještě ne. Ale že příslušníků jiných ras a etnik tak explozivně přibývá! 4. A z toho plyne další problém - všichni by rádi onu hmotnou kulturu, jako máme my, ale mnozí z nich bez oné naší duchovní kultury, která za tím stojí (jako např. muslimové). 5. A je zde další problém, pokud neustále rostoucí lidstvo začne růst i po stránce hmotné kultury... - kolik toho snese naše matička Země? Řeknu Vám, mě to dělá vážně starosti!

362616

05.03.2018 21:18

Válka proti mužnosti

Já to vidím ve skutečnosti hrozně jednoduše

Inspektor Spektátor 89.?.?.?

1. Každá ta žena je dcerou, sestrou či přítelkyní nebo manželkou nějakého muže. Např. kdyby nějaký muž obtěžoval něčí ženu, sestru či dceru, měla by ona mít podporu, aby mu dala hned facku, a pokud by to z nějakého důvodu nezvládla (třeba by se bála), měli by si to s dotyčným jít vyřídit oni jí blízcí muži... Nu a pokud to nejde vyřídit fackami, jako v dávných časech, kvůli právníkům a soudům..., tak by to měli být hlavně muži, kdo čapnou svou dceru, sestru, ženu či partnerku a dotáhnou jí na policii, a podniknou společně kroky k získání důkazů (např. policejní odposlech) a zahájí společně kroky na potrestání onoho hovada.
2. Harašení je jinak velice nemravné. Znáte ono zlaté pravidlo "nečiň druhému, co nechceš, aby druzí činili tobě samému - čiň druhému, co chceš, aby druzí činili i tobě"? Tak kdo z nás mužů chceme, aby nějaké hovado obtěžovalo naše dcery, sestry, manželky či milenky (s tou milenkou v případě ženáčů je to ale už přes čáru)?
3. Je tedy smutné, že místo toho, abychom hájili své ženy, dcery, sestry před hovady, kterým sperma vytlačilo mozek z hlavy, musí to dělat ženy samy, a ještě jsou za to od nás zesměšňovány! Obávám se, že to je ale výsledek demaskulinizace společnosti, kdy muži trochu zženštili a tak se bojí za své ženy i porvat! Z vyprávění své babičky vím, že u nich ve vsi se jednou stalo, že jí jednou jedinkrát obtěžoval starosta na návštěvě, když byla sama doma... a když se to od ní po práci dozvěděl dědeček, tak se hned hnal za starostou, že mu rozbije hubu - starostovi pak ale nic neudělal, neb ten si vědom toho, co provedl, hned jej uvítal na Moravě lahví slivovice, omluvami se sliby, že se to víckrát nebude opakovat, a ať se to nedozví stará, děti i jiní... Prostě morálka lidí byla jinde. Tudíž mi vrtá hlavou, kam jsme se to dostali, že nyní potřebujeme "mee-too", které problematiku staví do dalších problematických rovin?

362904

05.03.2018 22:10

Kdo jsou „drážďanští řezníci“

RE: Velcí řezníci

Inspektor Spektátor 89.?.?.?

No máte a nemáte pravdu. Kdyby ruští carové měli u sebe doma vše v pořádku, nikdo by jim tam tu revoluci ani nedovedl přes všechny utracené peníze světa udělat! Kdyby si carstvo udělalo pořádek v pogromech proti židům na základě protokolů... a vše důkladně vyšetřilo, patrně by komunismus nenašel v ruských židech tolik příznivců a revolucionářů... Nu a co obyčejní lidé, co skákali té revoluci na špek! Jejich vlast ve válce se zahraničním nepřítelem a oni se za své vůdce nepostaví a nevyženou tu zrádnou komunistickou bandu a místo toho se ještě k ní přidávají! Prostě první barevná revoluce či první Majdan historie, pokud tím již nebyla ona Velká francouzská revoluce! Co se týče Britského impéria - rozhodně nejsem jeho obdivovatelem. Ale tvrzení "Švédského institutu pro výzkum míru" (pokud vůbec organizace tohoto typu existuje..., neb jsem to nanagůglil..., ale budiž) že může za 500 mil. lidských životů během 500 let smrdí! Jde prostě o lež a to smrdí. Britské Impérium je přes 50 let mrtvé a tak si do něho někdo tady kope... Jeho největší zločiny byly ony Búrské války + nezvládnuté řízení Indie, kdy tam proběhly hladomory s milióny obětí v druhé polovině 19. století (najdete na Wikipedii)... Ale k 500 mil. se prostě nedopočítáte (a ani k 50 mil.) i kdybyste se podě...l. Nebásněte tady jako Solženicyn!

362906

14.03.2018 17:15

Páté pravidlo aritmetiky

RE: A umí to někdo odpovědět tady?

Inspektor Spektátor 89.?.?.?

Ano ten balon - je to jednoduchý příklad rovnostranného trojúhelníku s tupým úhlem 120 stupňů... , já bych to doplnil ještě o jednu drobnost... (pokud jde o myšlení a ne jen počítání) - prvně jsem si tu vzdálenost zkusil odhadnout, kolik to asi tak vyjde, tedy zda se trefím... (odhadoval jsem to kdesi mezi 60-63 Km) = v disciplíně přemýšlení jde o dobrou kontrolní schopnost a schopnost pro praktický život..., a pak jsem to spočetl na 60.621778264911 Km uražené vzdálenosti. Jen si již nejsem jist svým výpočtem, ale pokud to mám správně, tak jsem s tím odhadem nebyl na tom zase až tak zle. Říkám si, že nejen student, který by měl už na střední škole znát příslušný vzorec, ale kdokoli, kdo není schopen udělat alespoň přibližný odhad té vzdálenosti, má vážný problém v přemýšlení.

363043

11.01.2019 18:00

Co se stalo s „ropným zlomem“?

RE: Současná spotřeba ropy je extrémní.

Inspektor Spektátor 89.?.?.?

S tím plynem je to složitější - prý se začal v USA pálit v elektrárnách místo uhlí a to uhlí se nyní snaží USA natlačit do Evropy... Problém je, že zde diskutujeme o něčem, o čem nemáme ucelené informace = někdo se o to postaral, abychom nebyli v obraze. S tím frakováním z břidlic u ropy - prý se cenu povedlo díky novým technologiím sundat kamsi na 50 USD / barel... Ale je zde i těžba z ropných písků - tam se cena stáhla snad až kamsi na 25 USD / barel... Ale asi je to složitější - hodně záleží na geologických podmínkách místa těžby. Těžba z klasických vrtů se taky pohybuje od 5/6 USD do 20 USD / barel - taky záleží na geologických podmínkách a stáří vrtu a taky na tom, zda pumpař jen udělá díru do země a z ní to samo stříká či teče, a jen se to jímá, nebo musí dolu tlačit nějaké hnací médium či co, aby tu ropu vytlačil ven. Další věc je kvalita z daného vrtu, další věc je doprava k zákazníkovi atd. Bylo by to na celou tlustou knihu. Pak jsou zde k ropě alternativy... Kdyby se vědcům povedlo zvládnout technologii termojaderných elektráren a technologii solidních baterii do elektromobilů, jistojistě by se celý svět zase posunul jinam a v termojaderkách by pálil mizivé množství všudypřítomného vodíku, a třeba taková Dubaj by se mohla stát podobně běžným městem, jako se to stalo Manausu v Brazílií (kdysi velice prosperoval z kaučuku). Soudím tedy, že třeba takové Rusko asi nemá zájem na termojaderných elektrárnách na rozdíl od těch jaderných... Zájmy Rockeffellerů i jiných planetárních kontrolorů asi taky termojaderkám nebudou nakloněny. Takže můj odhad je, že pokud vůbec, asi nakonec v této disciplíně udělají průlom Číňané...

369021

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?