Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 50 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Léčitel.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Mám dost známých i na různých zajímavých postech. Všichni jsou průběžně informováni, brblají, někteří se i za svou "pravdu" hádají, ale zatím neudělají vůbec nic!
Informovanost je zcela jistě dobrá a správná věc, ale důležité jsou také činy a těch je pomálu.
Můžeme jenom doufat, že jistá forma "nasranosti" v lidech stoupá
a přijde okamžik, kdy dojde k sebereflexi a už lidé přestanou být lhostejní a bez bázně půjdou chránit "kapitalismus před některými pažravými kapitalisty"!!!
On je také hlavní a kardinální problém, kdy víme, co odstranit,ale zatím nikdo jasně a zřetelně nestanovil, čím současný kolabující systém nahradit, aby to ve finále nebylo ještě horší!!!!Poctivě prohlašuji,že o ničem takovém nevím a přiznávám bezradnost a takových čtenářů bude více!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]
Zatím, co jsem kde viděl , všechny "revoluce" a "nápravy" společnosti mají nějaké těžké mouchy a nikdo nedokáže říci,kam se vyvinou!
Ale, co vím zcela jistě, že takhle už se dlouho potácet nad propastí hrozícího všeobecného ekonomického kolapsu a možnosti
všezničujícího válečného konfliktu,není možné!!!
[naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]
TAK VLASTNĚ NEVÍM, CO MÁM JAKO OBČAN DĚLAT! DO KOHO SE MÁM PUSTIT JAKO PRVNÍ.ŹÁDÁM ZDE VŠECHNY PŘÍTOMNÉ,AŤ PORADÍ!
A JENOM PRO ÚPLNOU INFORMACI UVÁDÍM,ŽE NÁSILÍ NENÍ PROGRAM!
NÁSILÍ ZASE PLODÍ JENOM NÁSILÍ A ŽÁDNOU TRVALOU POZITIVNÍ ZMĚNU K LEPŠÍMU,COŽ NÁM HISTORIE BOHATĚ DOKLÁDÁ!

308084

03.07.2014 15:24

Náznaky, že USA plánují jaderný útok proti Rusku

Trochu rozumu bych prosil!

147.?.?.?

I když je ekonomická situace USA velmi vážná, napadením Ruské federace se nijak nezlepší. A že by chtěly USA spáchat sebevraždu se mně nezdá.Je možné, že se ještě povleče "válečný konflikt" na Ukrajině, než dojde k nějakému urovnání a bude se také hýbat střední východ, možná Irák, Sýrie, ale to jsou spíše hrátky kvůli prodeji zbraní.
Jedinou obavu mám a to je opět nějaké 11. září a tentokrát s použitím jaderných zbraní. Potom by se mohlo o nějakém větším konfliktu hovořit, ale pořád nevidím ve světové politice takového sebevraha, který by sáhnul na pověstný červený knoflík.
I omezená jaderná válka by v globálním kontextu přinesla takové obrovské potíže, jenž by prostě odskákali všichni, vinen,
nevinen!!! Především jde o masívní jaderný spad a další neblahé důsledky.
Jaderný útok na Ruskou federaci odkládám do říše pohádek. To by musel být důvod, nějaké ohrožení USA, nebo něco podobného a takový důvod zde není. Je pravda, že totálně prodlužené a zkrachovalé USA budou mít veliké problémy, ale že by ještě navrch páchaly jadernou sebevraždu, tomu se mně nechce věřit!

312604

31.07.2014 18:58

Třetí světová válka již začala

RE: Možná že se karta otočila, vláda USA hodila flintu do žita a válka nebude

147.?.?.?

Teď už se rozhoduje na bojištích Ukrajiny! Hitler měl také prvotřídní propagandu a potom si prohnal hlavu kulí!
Jsem přesvědčen, že lidé, kteří rozpoutali krveprolití na Ukrajině dopadnou hodně špatně.Nikomu nic špatného nepřeji, ale tam už je mnoho mrtvých a především civilistů a Ukrajina není Gaza, kde se může beztrestně vraždit!

314516

01.08.2014 17:06

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

Válka by byla to poslední řešení!

147.?.?.?

Rozdělení Čechů a Slováků se nakonec po letech ukázalo jako velmi blahodárné! Dnes nenajdete na české, nebo slovenské straně někoho, kdo by na druhou stranu nadával! Na Slovensku je Česko kulturně i jinak mezi lidmi na prvním místě - jenom , co se prodá českých knih a časopisů a v mnoha rodinách se na Slovensku mluví částečně česky, někdy spíše ze srandy, ale i to patří k běžnému koloritu.Také v Praze si někdy připadáte jako na Slovensku,jenom co je zde studentů ze Slovenska.Takže paradoxně nás rozdělení státu sblížilo a je to dobře!
Jsem přesvědčen, že také na Ukrajině nebude mít "nenávist" dlouhého trvání! Především proto, že nepřináší nic dobrého, žádné řešení!
Po určitém čase se hroty nenávisti otupí a aktéři přejdou na pragmatické urovnání, také pod tlakem obyvatel, kteří budou mít válčení plné zuby! Válečné úsilí stojí mnoho peněz a také životy a zdraví obyvatel a nikoho nemůže dlouho bavit!
Válečná propaganda se vyprázdní a zvadne. Rusko je dnes velice silné, nenechá se zatáhnout do války a "válečníci" budou mít stále těžší pozici vyburcovat lidi k nějaké další eskalaci "bojového" nadšení!
Ukrajina si ještě projde nějakým těžkým údobím,ale to nejhorší už má za sebou. Je jasné, že se síly války začínají na Ukrajině politicky propadat do nicoty a ani "pomoc" ze západu nebude nic platná! Máme 21. století a není důvod ničit planetu pro zájmy některých nenasytných pijavic a tasemnic, o kterých se raději zmiňovat nebudu! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

314570

01.08.2014 17:21

Třetí světová válka již začala

Z vyobrazeného vojenského blba se mně dělá špatně!

147.?.?.?

Je nutné důrazně dát najevo, co si myslíte o vojácích a politicích jako nástrojích násilí! Jsou to povětšinou psychicky patologicky poznamenaní lidé! Jejich radostí a "prací" je zabíjení!
Především naše "armáda" je příkladná! Kanada, Francie, Holandsko a další země, které mají daleko vyšší stupeň "demokracie", už dávno z Afganistánu odešly, jenom naše soldateska leze v Afganistánu USA do pr@dele a je papežtější než papež a naši "politici" musí zalézt do americké pr@dele , co nejhlouběji!!!! Proto budou trdlovat v Afganistánu do roztrhání těla po boku "chrabrých" USA army, jak stojí ve Švejkovi!
Potom když 5 žoldáků utrpí "pracovní" úraz, máme "národní" smutek!!!! Jeden by se pozvracel z úskočnosti a podlosti našich politiků a vedení armády!!!! Fuj,fuj, fuj! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

314573

09.09.2014 17:56

Na pozadí ukrajinského příměří

Příměří je pouze přestávkou k další válce

147.?.?.?

Není totiž postiženo "dynamo", které "válku" vyvolalo!
Některé síly chtějí vyvolat válku s Ruskem za každou cenu.
Už hodně investovali a jejich investice se musí vrátit.
Také totálně prodluženým USA se válka hodí.

317047

09.09.2014 18:08

V jediném měsíci odešly za duhový most kočka Kleopatra a fenka Becky

Trochu elementární zdvořilosti by to chtělo

147.?.?.?

Myslím, že pan Stwora píše o svých věcech docela střídmě.
Je možné doložit četností jeho osobních příspěvků, že nejde o personální blog.
A nakonec "story" o zvířátkách jsou docela osvěžující po všech těch válkách a jiných hrůzách zde na Zvědavci popisovaných.
A každý má svůj osud. Psát o někom, že se "zblázní", nebo "natáhne brka", je dost nezdvořilé. Pisatel by měl trochu přemýšlet, než něco napíše.Každý názor je nakonec "správný", ale ta forma podání je různá!

317049

09.09.2014 18:13

Na pozadí ukrajinského příměří

RE: Britské listy-hlásná trouba State departamentu USA?

147.?.?.?

Také zjišťuji ztrátu objektivity na Britských listech.
Přemýšlel jsem, čím se tak najednou stalo a co pana Čulíka donutilo rychle změnit rétoriku.
Nejsem zastáncem jenom jednoho názoru, rád si přečtu pokud možno celou názorovou strukturu, od všech možných autorů, ale na Britských listech se začíná psát jednostranně a to mne mrzí!

317052

20.10.2014 12:22

Polské eskadry smrti na Ukrajině

RE: Armáda NDR u nás byla v roce 1968 !

147.?.?.?

Lidová armáda NDR se zásahu v ČSSR / invaze/ v roce 1968 zúčastnila!
Nakonec byla to vojenská invaze 5 států,jak bylo tvrzeno, nezbytný zásah na záchranu socializmu v ČSSR a jak psalo i oficiální komuniké Varšavské smlouvy!
SSSR, Maďarsko,Polsko,NDR,Bulharsko - 5 států!!!
Rumunsko odmítlo svoje vojska do ČSSR poslat!
Nevím, o čem je vlastně řeč. Věc je naprosto jasná.
Jenom se naskýtá velmi palčivá otázka, zda opravdu nešlo o záchranu socializmu v ČSSR, protože po 25 letech "kapitalismu", ale spíše neskutečného bordelu ,který nemá s tržním hospodářstvím , co společného, je možné podobné otázky též nastolovat!
Kdo si třeba přečte projev Havla na počátku roku 1990,tak tomu se dnes musí protáčet kudla v kapse!
Prostě jsme byli v roce 1989 podvedeni a podvodníci se nechtějí ke svým zločinům znát! Taková je pravda, ale nevím úplně přesně, jak jí napravit. To je na delší debatu.

319416

30.10.2014 12:14

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

USA jsou zadlužené až po uši a je možné o nich bez uzardění prohlásit,že je to teroristický stát první třídy!

147.?.?.?

Už jenom naprosto blbá přezdívka "antikomouš" hovoří celkem jasně! Čínu řídí Koministická strana Číny a myslím, že podle ekonomických výsledků velmi dobře. O tom už dnes nikdo ani nepochybuje.
Naproti tomu USA jsou dnes ekonomickou rakovinou celého světa, žijí na vysoké noze, ale na dluh a celý svět už nebude dále na tuto "americkou nenasytnou tasemnici" doplácet.
Dolar "stoupá", ale na dluh a to je dlouhodobě neudržitelné.
Kurz dolaru k rublu je zcela nepodstatný! USA nejsou údajně, ale zcela regulérně v bankrotu, anebo se k němu nezadržitelně blíží.
Včera jsem četl, že FED přestane investovat do USD dluhopisů, což především způsobí hodně velké pohyby na burze a potom dojde i na "zelené tapety", jak se dnes také dolar nazývá.
Bohužel, jsme také v této sféře a vše si vymlsáme do konce, zrovna tak, jako jsme odskákali krizi 2008,která byla vyvolána právě USA!
USA jsou dnes na odpis,to ví celkem každý, kdo jenom trochu přemýšlí! Bohužel, ti, co za nynější srab mohou, se budou pokoušet chtít vyvolat válku za každou cenu, aby se hodně rozzuřený dav na ně nevrhl a neroztrhal je na kusy!
Nějaký únor 1948 byla jenom selanka.
Bohatí, co nakradli, budou mít opět velké starosti!

320050

05.11.2014 12:58

Soulož do zadku

Homosexuálové a další užívači podobných praktik mají velké zdravotní problémy!!!

147.?.?.?

Zadek není uzpůsoben k frikčním pohybům a proto při častém používání podobných praktik dojde k uvolnění " vytahání" svěrače řitního / takzvaná Koloroušova řasa / a potom se dotyční začínají jemně "připosrávat", protože neudrží stolici! Zasloužilí homosexuálové tomu říkají lidově, že mají "krámy"! Jenom jsem chtěl něco málo veselého přidat, aby téma nebylo tak smutné. [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Moc veselé není zjištění, že na obrovském nárůstu HIV mají zásluhu především homosexuálové především z Prahy!!!

320363

05.11.2014 14:57

Soulož do zadku

Naprostý souhlas,proč je tak řitní souložení preferováno?

147.?.?.?

Čím vším se Zvědavec zaobírá mně úplně ohromuje. Nikdy bych neřekl, že na Zvědavci vyjde článek o přílišném preferování řitního "šukání", což také považuji za hodně zvrácené!
Abych nebyl označen za sprosťáka, také si myslím, že jde o záměr!
Zvrácenost dnešní doby je zcela zřejmá a konec této západní civilizace je očividná a "pád Říma" a jiných kultur v dějinách je nám příkladem.
Až tady zase někdo bude nadávat na islám a jejich kulturu, tak je dobře si zamést před vlastním prahem!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

320368

Další Zemanův "průser" jsem zaregistroval v neděli ve večerních zprávách

a musel jsem se smát propukající hysterii.Chodím teď na kurz a v pondělí ráno když jsem vstoupil do učebny,

"několik spolužaček" sedělo u PC a probíraly ohlasy.

Jedna s nejvíce proříznutou pusou pronesla úžasný výrok :


"Tady se rozkradly miliardy, nikdy nikomu to nevadilo,

a teď se budou řešit kundy !!!"


Svatá prostoto, jak úžasný je ten zdravý selský rozum.
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

320794

Lžeš jako prase! Referendum na Krymu bylo zcela v pořádku a nikdo 97% obyvatel nenutil násilím, aby přišli k volebním urnám!!! Takže si nech provokatérské kecy!
Zase někdo vylezl z lehožumpy. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

322164

15.12.2014 15:24

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

RE: ekonomická NEGRAMOTNOST

147.?.?.?

Jdi do hajzlíčku, ekonomie je stejně přesná věda jako meteorologie!!! Na dva dny je předpověď celkem přesná, na týden nejistá a ostatní je ve hvězdách!!! Tak si celou současnou zlodějskou ek. můžeš strčit za klobouk. Dnešní ekonomická "věda" a teorie pouze nahrává zlodějnám všeho druhu a jiná se nepřipouští!

323450

12.02.2015 13:58

Izrael zuří kvůli návštěvě palestinského vůdce ve Švédsku

Každý má právo na svůj stát a na svůj životní prostor.

147.?.?.?

Izrael se roztahuje přespříliš a dělá si na všechno nárok!
Trochu mně jednání Izraele připomíná komunisty před rokem 1989!!!
My jsme KSČ a kdo je víc! My jsme Izrael a kdo je víc! Nad námi slunce nezapadá!!!
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

326923

17.02.2015 16:47

Únor 48

Únor 48 ještě není dobře historicky prozkoumán, spíše není dobrá vůle, aby se tak stalo!

147.?.?.?

Staněk se snaží něco popsat, ale je zde dost nejasný úhel pohledu, který je zbytečně náboženský.
V roce 1948 už šlo o zcela jiné věci. Především nešlo o puč! V roce 1946 dostala KSČ 41% hlasů, protože si mnoho lidí pamatovalo na Mnichov, jak se zachovali mocnosti, Británie a Francie a příklon k SSSR a KSČ byl zcela přirozený. Také 6 let okupace a fakt, že ČSR osvobodila Rudá armáda, byl jasný faktor ve volbách.
Beneš už neměl valnou váhu i jako prezident a také jako politik byl již u lidí mimo hru.
Bohužel celá tragédie Února 1948 spočívá v promrhání lidské důvěry a odhodlání změnit poměry ve státě k lepšímu! Nakonec celé tolik dnes proklamované "znárodnění", proběhlo vlastně už před rokem 1948, pouze nebyly vyplaceny náhrady a k moci se dostali ekonomičtí diletanti,kteří teprve ekonomiku poškodili, podivným plánováním, přechodem na těžké strojírenství a podobnými hloupými zásahy! Také znárodnění malých živností po roce 1948 byla hloupost - v bývalém NDR bylo cca 200 000 malých živností a nikomu to nevadilo! U nás ale znárodnili každého ševce!!! Také proto ty služby tak špatně fungovaly!
Myslím, že pokud by nebyl přímý diktát z Moskvy a hlavně se u nás "soudruzi" chovali ještě hůře než museli, nebyl by dopad Února 1948 tak špatně přijímán. V celé Evropě tehdy proběhla nějaká forma "znárodnění", také v Británii a Francii a nikdo si ani po létech nestěžoval!!! Něco se vrátilo do privátu a něco je státní dosud, nebo jsou státní akciovky a fungují dobře!
Není pravda, že jenom privátní sektor je ten pravý hospodář!!!
To jsou kecy pana Klause a jiných ekonomických mastodontů!!
V roce 1948 jsme měli jako stát šanci dostat se na špici tehdejší evropské ekonomiky, neměli jsme tolik poškozené hospodářství válkou, ale jak ten Pán Bůh rozdává , tak nám zrovna rozdal špatné karty a potom už to šlo z kopce.
Podobný vývoj proběhl i po roce 1989, kdy také jsme měli dobrou startovní šanci a kam jsme se v ekonomice dostali!!!
1 800 miliard státního dluhu, který stále stoupá, hovoří za vše.

327301

17.02.2015 17:04

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

Stejná situace je také v Evropě a leckde jinde po světě!

147.?.?.?

Nevím, kde jsou média "čistá" a nehlásají nějaký zájem, ať již vládní, nebo nějaký jiný, zcela lokální.
Privátní média jsou ekonomicky závislá na inzerci a jiných souvislostech, takže aby fungovala nezávisle, je trochu utopie!
Jsou některá média slušnější a takových je také na západě ještě dost, ale ta naše jsou doslova žumpou a vede tzv. Česká televize!!! Nevím, proč se ještě nazývá českou a veřejnoprávní!!!
A tuto novinářskou žumpu si ještě povinně platíme!!!!!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
To už i to Rudé Právo za komunistů mělo lepší obsah!!! Tam alespoň člověk přesně věděl, co může čekat!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Ale prodejná děvka , jako je Česká televize , zcela postrádá mantinely!!! Je to stará pouliční špinavá štětka, která jde s každým, kdo zaplatí a nemusí to být ani mnoho!!!

327304

17.02.2015 17:13

Novinářka CNN: „Vlády nás platí za falšování událostí“

Němečtí diváci zuří kvůli lhaní ZDF o Ukrajině!

147.?.?.?

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nemecti-di...
A ZDF je veřejnoprávní televize. Takže média po celém světě jsou doslova hrubě prolhaná a neobjektivní!
Česká televize je opravdu zcela nepřijatelná a její prokazatelné lži jsou naprosto pobuřující! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

327307

03.03.2015 17:37

Obama nás přivedl blíže k jaderné válce s Ruskem

Nevím,jak Obama, ale vzhledem k rozložení sil v senátu nemá nejspíše zcela situaci pod kontrolou!

Léčitel 147.?.?.?

Schyluje se k pěknému maléru a smrdí to další válkou jako prase!!! USA se rozhodly umístit na Ukrajinu 6 čet specialistů údajně na výcvik ukrajinských vojáků. Myslím, že si to nenechají Rusové líbit, protože přímo "vstoupila" noha vojáka NATO na Ukrajinu a Putin jasně řekl, že když taková situace nastane, bude muset najít vojenské vyrovnání sil !!
PROSTĚ USA CHTĚJÍ ROZPOUTAT VÁLKU ZA KAŽDOU CENU, KVŮLI NEŘEŠITELNÉ DOMÁCÍ EKONOMICKÉ SITUACI!! PRO NĚ JINÁ ALTERNATIVA NEEXISTUJE PROTOŽE BY MUSELY PŘIZNAT EKONOMICKÝ KRACH USA, KTERÝ NASTANE TAK JAKO TAK A JIŽ NEJDE ZASTAVIT! ANI VÁLEČNÝ KONFLIKT JE NEZACHRÁNÍ. JSOU TO ŠÍLENCI,KTEŘÍ SI SNAD MYSLÍ, ŽE NAD RUSKEM JE MOŽNÉ ZVÍTĚZIT VOJENSKY. OPRAVDU ,BŮH OCHRAŇUJ AMERIKU, NEBOŤ NEVÍ, CO ČINÍ !!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

328174

12.03.2015 15:00

Němcovova vražda – více otázek, než odpovědí

Tady v Brně vyvraždil občan USA celou rodinu a utekl přes Vídeň do USA a nic se neděje!!!

Léčitel 147.?.?.?

Nejdřív se objevilo několik zpráv, že bude vydán, či po právu potrestán v USA , ale najednou je ticho po pěšině a jak je vidět, Američané mohou beztrestně vraždit po světě a nic na ně neplatí!!!!
Proto zde také nechci žádné idioty z USA jako vojáky, protože jde o psychopaty, kteří zde budou páchat zločiny a nikdo je nebude moci stíhat!!!! [bliji] [bliji] [bliji]

328991

03.04.2015 10:45

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

Totálně zadlužené USA jsou až po krk v hovnech dluhů a teď kolem sebe mlátí hlava nehlava!

Léčitel 147.?.?.?

Jenom jak chcípající bestie chce pod led stáhnout i ostatní!!!
A jenom tak kvůli srandě, máme velký pátek, přidávám na vzdor havloidům

Havel uletěl ke všem čertům! Huráááá
Obrovský bilboard s fotografií Václava Havla, který už řadu měsíců hyzdil průčelí rekonstruovaného Národního muzea a každého inteligentního návštěvníka Václavského náměstí v Praze přiváděl do depresí, je už dva dny pryč! Nevíme, zda-li ho díky modlitbám mnoha lidí prudký vítr opravdu odfoukl, či zda-li byl preventivně sundán, ale to je jedno. Čerti si ho odnesli! Hlavně že je pryč!

Bohužel se obávám, že se tam s uklidněním počasí opět objeví
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

330455

17.04.2015 16:41

Indie ruší nákup zbraní od Francie, podepisuje velký kontrakt s Ruskem

RE: Všem zvědavcům, tohle už ne!!

Léčitel 147.?.?.?

Ta Šustrová je docela obyčejně hloupá. A protože se na televizi nedívám, jenom jsem viděl jasné potvrzení mého rozhodnutí televizi ignorovat, protože její "zpravodajská" úroveň je prostě hrozná!
Kam až musí klesnout, aby se lidé opravdu naštvali a řekli dost - my už tu prolhanou žumpu platit nebudeme!
Jinak je Indie svéprávná a je zcela na jejím rozhodnutí, kde si jaké zbraně nakoupí. Ruská letadla jsou dobrá, ve světě uznávaná a ještě k tomu nejsou předražená, jako některé "verky" ze západu.
Připomínám, že USA zaplatila ruské vrtulníky pro Afganistán, protože jsou vhodnější pro tvrdé podmínky, než stroje západní.
Každá konstrukce, především tak složitého zařízení jako jsou moderní vojenská letadla, je vždy řadou kompromisů.
Nejsem tak úplně přesvědčen, že jde o čistě politické rozhodnutí.
Ruská letadla budou sloužit tam, kde jsou tvrdé podmínky a kde jsou vhodná. Francouzská letadla mají jiné parametry a jsou vhodná pro jiné použití. Nechci se příliš rozepisovat, jde o velmi odborný pohled, kde především neznáme všechny hodnoty kontraktu a především ceny a to třeba dlouholetého servisu, který je pro letadla potřebný a který musí Rusko zajišťovat!
Prodat někam letadla a ještě k tomu vojenská není vůbec žádná legrace. To se výrobce prodávajícího státu upisuje na mnoho let
k technické asistenci a servisu, který je někdy mnohem dražší, než samotná letadla.
Je zde také ve hře očekávaná ekonomická nestabilita v EU a ta se může projevit i na vojenských dodávkách, proto bych indické rozhodnutí považoval za uvážlivé a promyšlené. Proč nakupovat jenom na jednom trhu a potom na něm být v úplné závislosti!

331362

21.04.2015 16:30

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Saker si to příliš maluje...

Léčitel 147.?.?.?

Nějak trolluješ slaběji! Asi méně platí. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

331622

27.04.2015 14:56

Co Putin chce?

"Horká" válka není řešení!

Léčitel 147.?.?.?

Velmi dobrý rozbor všech možných řešení a pohledů.
Jenom na jednu autor zapomněl. Dnes již není válka alternativou.
Nikdo nic nezíská, ani ti, co o válku usilují.
"Válka" bude ekonomická a tady je jasné, že ji USA již prohráli předem. Jejich astronomické zadlužení je stáhne ke dnu.
Docela bych doporučil zdejším "kecálkům", aby se do dnešního Ruska zajeli podívat a navštívili také odlehlejší kraje.
Rusko už dávno není "chudou" zemí! To je mýtus.
V USA je ještě pro většinu "dobře", ale na dluh! A to je ten kámen úrazu. Také v EU je "dobře" a kolik má dluhů? Stejný, či podobný problém. Musím se smát. Máme ve vedení státu báječného velkokapitalistu, který prohlašuje, že se stát nechá řídit jako soukromá firma. Jenom, zda by řídil firmu se 70 miliardovým schodkem ročně a přitom vykřikoval, jak budeme růst o cca 2%!!
Kocourkov hadr! Firma,která roste a přitom ji roste astronomický státní dluh je firma v úpadku,která "vyrábí" dluhy! Tak nevím, kde kdo studoval ekonomii, ale já si pořád připadám jak Alenka v říši divů a to prosím celosvětově!!! Takové USA jsou naprostý přeborník, mají 18 bilionů dluhů a cca 42 bilionů finančně nepokrytých závazků!!
To je suma cca 60 bilionů USD a pořád se na Titaniku tančí a dole už nabírá vodu. Škoda mluvit. Jenom ta odporná a stále odpornější proamerická nekritická propaganda je čím dál zavilejší! A kdo nejde s námi je komunista,kremelský zaprodanec,Putinův špion a nevím jaké přídomky si je možné ještě vysloužit!
Už fakt jednou s tou vylhanou a předluženou Amerikou jděte do prde@le! Už to vůbec není ani ke čtení, ani k poslouchání.
Byla Amerika náš vzor a idol, ale asi tak před cca 30 lety!!!
Od té doby jde pořád víc a víc do řitě! A kdo to nevnímá, je docela obyčejný pitomec! [oči v sloup]

331891

04.05.2015 13:48

Zápalná oběť

RE: POZOR! ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!

Léčitel 147.?.?.?

Amerika není špatná země, ale má v současnosti kriminální,prolhanou a zločinnou vládu. Jinak obyvatelstvo je různé,od cca 13 milionů ilegálních Mexikánů, až po původní indiány, jako třeba Navahy , kteří byli masívně vyvražděni a kterých je pouze zbytek. Postupně se také v USA začíná hovořit o indiánském holokaustu, dříve kritika USA v této oblasti nebyla možná a přípustná. To všechno jsou také občané USA, kteří jsou složeni ze všech možných národů a etnik světa a kteří spolu musí existovat. Jenom Čechů a Slováků ve všech generací emigrace je v USA cca milion a dvěstě tisíc duší, jak se říkalo po staru.
Dějiny USA, ty skutečné, nezkreslené, to je na mnoha svazkový román. A jsou neskutečně poučné! Všechny špatnosti, v politice, ekonomice jsou v USA vždy dříve než v ostatním světě! USA je na špici ve všem. A nechci jim ubírat ani prvenství ve vědě a technice a společenských vědách.Ale, fakt nevím, zda je dnes Amerika jako celek super. To my dnes nejde přes pusu, především posledních cca 20 let!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

332291

13.05.2015 13:18

Jsme proti válce! Nepřátelé nejsou ruští vojáci, ale naši politici

To je správné od občanů, aby se prolhané mocenské elity v EU a NATO začaly chovat zcela jinak!

Léčitel 147.?.?.?

V Rakousku se bude konat referendum, zda setrvat v EU.
Také v Česku by bylo na místě vyvolat celonárodní diskuzi, zda setrvávat v NATO, do kterého jsme vstoupili jako do obranné aliance a pojednou se začalo NATO chovat jako imperiální uskupení, které vyvolává války a konflikty po celém světě pod vedením naprosto zkrachovalých a předlužených USA! Jsme součástí NATO a i když jsme malá část, také na náš názor se musí brát zřetel. Především jde o vyvolání diskuze v samotných struktůrách NATO a myslím, že by se mnoho dalších států přidalo, protože už mají "kravské" a hloupé politiky USA plné zuby!
Stejný postup je nutné zvolit v EU! Také tam se ve vedení EU podvádí a nejsou dodržovány ani přijaté regule - Lisabonská smlouva a její závěry - třeba celý příběh Řecka je jeden velký podvod na řeckém lidu ze strany EU , ECB a MMF! Řecko bylo "vstoupeno" do EU na základě finančních podvodů a machinací a členské státy EU dnes musí platit zlodějny,které mají na svědomí politické a bankovní kruhy EU!!!
Další podvod ve formě TTIP se na nás chystá!! Proto je její projednávání tajné. Občané v EU se začínají hlasitě ozývat a bouřit a to je jediná cesta, jak s mocenskými politickými elitami pohnout. Pokud budeme jako ovce přihlížet, jak je s námi "oráno", ničeho nedosáhneme. Už je nejvyšší čas. Nic ještě není ztraceno. Rusko s Čínou utvořilo společný pakt a za chvíli si dají celou EU jako přesnídávku a astronomicky předlužené USA potom k večeři! Pokud bude vyvinut potřebný tlak a dojde k dohodám z BRICS, máme šanci se zachránit. Jinak nás čeká těžký krach a ekonomický propad, na který dojedeme všichni, protože zadlužené USA a také prodlužená EU nás stáhne pod led! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] A politici a bankovní zločinci se budou jenom smát, jak zase s "lůzou" patřičně "vyjebali"! Nejsem žádným příznivcem násilí, ale být dnes v mocenských pozicích EU a NATO, začal bych se bát, protože až se lidé pořádně naštvou, tak poteče krev a hodně krve!Žádný samet už nebude. Jenom bych drobně připomněl, jak skončil v Itálii Mussolini! Kdo nezná historii, tak zavěšený za nohy a ubitý k smrti! Sami Italové si to s ním vyřídili bez soudu.
Také jsem viděl v TV , jak rozzuřený dav v Řecku u postranního vchodu parlamentu dostihl bývalého ministra financí a ten byl tak bit, že z něj jenom krev stříkala! Nebýt včasného zásahu policie, tak by ho dav umlátil. Ne nadarmo se říká, všeho dočasu.Ještě mají politické špičky čas na změny, ale už ho mnoho nezbývá!

332725

13.05.2015 13:34

Jsme proti válce! Nepřátelé nejsou ruští vojáci, ale naši politici

Hodně dobrý text - doporučuji přečíst.

Léčitel 147.?.?.?

http://www.nwoo.org/2015/05/13/svazek-medveda-a-dr...

Svazek medvěda a draka je nad síly amerického orla.

332727

18.05.2015 11:00

Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií

Katolická církev má velmi podivná " hnutí" a postupy

Léčitel 147.?.?.?

Jenom malý příklad - arcibiskup Bezák v Trnavě, který měl přijít na nějaké finanční machinace a ihned byl odvolán!
Více na http://www.robertbezak.eu/
Katolíky a církve obecně moc rád nemám, jsem jiného duchovního názoru, ale nespravedlnost je nutné pranýřovat. Také už se to ve Vatikánu pěkně mele a pokud na papeže Františka nebude spáchán nějaký atentát, o kterém se také silně hovoří, čeká Vatikán mnoho změn. Nechci do života církve zasahovat, nejsem v jejich řadách,ale přeci jenom jde stále o mocnou organizaci, která se "montuje" do věcí všech občanů i v Česku, na které nemá právo!
Když to nejde přes víru, tak alespoň přes majetek, viz podvodné církevní restituce.
Kostely prázdné, pár starých babiček, ale všichni "katoličtí" preláti, včetně otylého arcibiskupa Duky si otvírají "hubu" a žvaní nesmysly a je jim dáván prostor v médiích, jako kdyby měli podporu velké části obyvatel. Co je ale hodně štve, že na ně lidé kašlou a hledají duchovno jinde a nikoliv ve zparchantělé a zprofanované katolické církvi!
Katolická církev je darebná organizace a co lze říci z jistotou, že má k duchovnu, křesťanství a Ježíši, hodně daleko!
Dodnes se katolická církev poctivě nevyrovnala ani s Husem a už je to 600 let, právě letos je výročí!
Stejná pakáž jsou katolíci jako komunisté, ty také nejsou schopni přiznat vinu a budou svoje staré zločiny do nekonečna omlouvat!
Někteří " katolíci" / nejsou všichni zločinci / by také za svoje zločiny a za zločiny / restituční zlodějny/ proti národu, měli být po zásluze potrestáni! A Vatikán by také potřeboval pořádně "provětrat" a zločince v jejich řadách vést k odpovědnosti. Doufám, že bude mít papež František dost sil a času a udělá si ve Vatikánu konečně pořádek!
Obrovský majetek, který slouží " církevní moci" a duchovno dost dobře nejde dohromady!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

333099

18.05.2015 11:22

Byl jsem v opeře

V Národním divadle obecně "hovno!" hrajou, takže tam nechodím! Jde o ztrátu času.

Léčitel 147.?.?.?

Mám divadlo jinak rád a chodím na všechno,vskutku rád mám třeba Violu, Dejvické divadlo, Ungelt apod. a obecně malé scény, kde se doposud hraje dobré,řemeslně kvalitní, autentické české divadlo! Chodit do divadla patří ke kultuře a nic není potřeba přehánět, ale třeba tak i dvakrát do měsíce vezmu sako a jdu se někam podívat! Do Národního a dalších některých "velkých" divadel však už ani nepáchnu! V Národním divadle se něco slušného hrálo tak asi do roku 2000 a teď je to tragédie! Nevadí mně, že bych musel více zaplatit, ale nebudu si hnojit mozek těmi sračkami, co tam je za současného repertoáru! A podobný názor má i mnoho dalších mých přátel, kteří také divadlo častěji navštěvují a mají divadlo rádi.
Divadlo nejde ničím nahradit,živý herec a dobrý text je kouzelná duchovní magie!!!
Bohužel, současné Národní divadlo to není!
A operu a další hudební formy si raději pustím ze záznamu a v klidu. Nikdo mně do toho nekašle a nešustí. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

333100

21.05.2015 17:16

Nastane nový pogrom židů?

A kdo je to vlastně ten žid a Žid?

Léčitel 147.?.?.?

Znám různé prašivé "židáky" jako je Železný a Laudr, kteří se dobře "popotahovali" o televizi NOVA a český stát, potažmo my všichni jsme zacvakali 10,5 miliardy korun / každý cca 1000 korun / a ticho po pěšině!!!! Nikdo za nic nemůže, všichni jsou vysmátí!!! Ano to je typická "židovina" těchto hnusných a odporných židovských pijavic a tasemnic!!!
Jenomže zase na druhou stranu znám Židy zbožné, vzdělané, kteří jsou opravdu šlechetní lidé a vychovávájí i své děti v humanitním duchu,a ve vysoké úctě ke každé lidské bytosti.
Takže kde je to pravé kritérium na opravdu hnusného, hamižného, prašivého "židáka", jak se projevil Laudr a Železný z televize NOVA a jiným člověkem "židovského" původu, který se chová normálně a kterému nelze nic vytknout.
Pokud nastane nějaký nový "pogrom" na židy, je zase problém, protože jak oddělit ty prašivé "židáky", co společnosti skutečně ubližují, od těch hodných, kteří budou zase opět pouze oběti.
A většina těch odporných "židáků" unikne potrestání a opět to odnesou ti, co nemají žádnou vinu za nynější stav ve světě a jsou jako my ostatní, pouhé oběti!
Takové pogromy stojí za hovno, protože jsou krajně nespravedlivé!!! Fakt, že se někdo narodil jako žid, nebo cikán, přeci není důvod k nějaké jeho potupě a likvidaci! Záleží na tom , jak se chová a projevuje. Snad už jsme se od doby Hitlera trochu poučili a víme dobře, kam odsuzování šmahem někoho kvůli jeho původu vede a jaké má konce!!! Také jako Slované, rasa méněcenná, jsme měli být v druhém kole konečného řešení německých "nadlidí"!!!! Takže bych všechny zde poprosil, aby přestali blbnout a vzývat k nějakým pogromům na židy a podobným nesmyslům. Proč znovu neotevřít jasný případ televize NOVA a ztráty 10,5 miliardy korun? Když bude společenský zájem a tlak, tak se i právní cesty najdou, aby židovští šíbři zaplatili škodu a ten , kdo jí způsobil, byl po zásluze potrestán!!! To má cenu, nějaký plošný pogrom na židy je učiněná blbost.Vidím ale,podle četných příspěvků, že blbost kvete v každém věku a v každé době.
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

333295

21.05.2015 17:47

Nastane nový pogrom židů?

RE: A kdo je to vlastně ten žid a Žid?

Léčitel 147.?.?.?

Ještě se zmíním o nesmyslném odsouzení editora Zvědavce Vladimíra Stwory kvůli hanobení. Informací je zde na Zvědavci dost.
Co to ja za lidi, kteří stojí v pozadí a tlačí na takové kauzy a proč to vůbec dělají? A jsou to opravdu Židé?
Já si myslím, že nikoliv, protože skutečným židům jsou nějaké články ve Zvědavci někde u zadní části. Prostě máme zaručenou svobodu slova, tak ať si každý píše co chce, pokud snad nepodněcuje k násilí, tam je to potom sporné a také chráněné zákonem. Také jak si soudy přehazovaly kauzu jak horký brambor, je zcela výstižné a přesně dokreslující situaci!
U okresního soudy soudili lidé "normální" a kauzu opakovaně zamítli, ale na krajském soudě seděla a doposud sedí nějaká prašivá sionistická pijavice a ta rozhodla opačně!
Takže na koho by měl dopadnout "pogrom"? A vůbec jak vyvolat takový posun ve společnosti a kdo by měl rozhodovat, kdo je ten špatný a za hranou a kdo je ten dobrý. A nakonec násilné řešení je skoro vždycky blbé, udělá více škody než užitku. Copak vyřešily všechny "revoluce" a co jich známe? Jedna blbější, než druhá!!! Zase vynesla do čela společnosti "špínu" a lidský "odpad"! I ta naše "sametová" , jejíž důsledky právě mlsáme a mlsat budeme ještě hodně dlouho! Rabíni se musí v hrobě obracet, když vidí, co se s Židy na světě děje. Nakonec dost velká část pravověrných Židů v USA a v NY jsou ostře proti současné politice a proti státu Izrael,který nazývají po právu, "peleší lotrovskou" a předpovídají mu zkázu a morální zmar, za bezbožné a zločinné jednání vůči Palestincům a dalším státům sousedícím. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

333300

25.05.2015 12:10

Proč USA konečně mluví s Ruskem?

RE: překlad

Léčitel 147.?.?.?

Podstatný je obsah.Pokud je článek opravdu "hitem", nezáleží tolik na překladu.
A je krásné, jak přišla Amerika ke křížku - předtím byl Putin pomalu Hitler a teď musí pěkně v Kremlu šoupat nohama, protože bez Ruska nevyřeší vůbec nic a válčit s Ruskem se prostě nedá, ať již v klasické, či jaderné formě!Teď jim Rusko zakázalo přístup do Afganistánu přes Rusko! To zas bude kvičení. Jsem zvědav , kudy se budou válečnické, vražedné hordy USA z Afganistánu stahovat! On už jim ale Taliban prožene perka! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

333519

01.06.2015 11:51

Washington opět cílí na ruské plynovody

Zbankrotělé USA se snaží rozpoutat nějaký válečný konflikt za každou cenu

Léčitel 147.?.?.?

Tak dlouho budou USA vystrkovat svůj totálně prodlužený rypák, až přes něj dostanou. Myslím, že tak do října a je s USA ekonomický konec a bude se muset s dluhy narovnat. Čína i Rusko musí postupovat obezřetně a zbavovat se US dluhopisů postupně, aby neutrpěli velké ztráty. USA cítí, jak se nad nimi stahují mračna a proto budou kolem sebe kopat až k hořkému konci.Taková "Hitlerova" metoda. Jenom nějaké tajné ekonomické zbraně USA postrádám! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

333857

02.06.2015 10:25

Začne šílený Míša další válku?

Ukrajina je především na konci ekonomicky!

Léčitel 147.?.?.?

Nic už Ukrajinu nezachrání v té podobě, jako ji známe.
Jenom vznáším jasný dotaz, kdo bude všechny ty dluhy Ukrajiny platit. Jde o cca 40 milionů lidí. Ukrajina se rozdělí a "Oděsa" a její nový protektor je pouze epizoda. Na nějakou "větší" válku to už nevypadá.

333895

02.06.2015 10:37

Washington opět cílí na ruské plynovody

RE: Velice se bavím

Léčitel 147.?.?.?

Jsi provokatér, nebo placený troll?
Buď se nějakým legitimním způsobem prokaž,že kecy které produkuješ jsou relevantní, nebo jdi ,jak lidově řečeno, do hajzlu a nezacláněj! Na lehožumpě máš místa k vyjadření dost. Jenomže tam už nikdo ani nepáchne pro naprostou blbost obsahu, tak otravuješ zde. Ty se nacházíž v Turecku,ale s jednou rukou v nočníku!
A v trubkárně, to tam s tebe vyrobili pěknou "trubku" a hlavně děsně užvaněnou! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

333897

04.06.2015 13:54

Sebevražda v přímém přenosu

Dojde k násilí - tohle si už u nás i velmi mírní lidé nenechají líbit !!!

Léčitel 147.?.?.?

Proto také politici kličkují / ČSSD,ANO,KDU i ostatní /. V Bruselu hlasují za přijetí kvót a přijetí imigrantů a tady v televizi žvaní, že nesouhlasí s přijímáním uprchlíků! Premier Sobotka a ta celá jeho banda se bojí až "sere" !! Je to vidět, jak je silně nejistý v projevu. Normálně kecá a žvaní jako o život, ale tady by raději držel hubu. Dohledejte si, kdo jak hlasoval v Bruselu. Jenom komunisti se zdrželi, jinak všichni hlasovali pro přijetí!
Teď nevím přesně, jak hlasovali poslanci za ODS a TOP, ale vládní poslanci hlasovali všichni pro a tady bude ten debílek Sobotka vyprávět v televizi, že je proti přijetí utečenců!!!!
Já se jim divím, že si vůbec něco takového dovolí. Podle mého názoru dojde při prvním konfliktu k násilí, které se potom přeskupí i na další dlouho neřešené problémy / Romové a další /.
Jenom jak dopadlo pošťuchování u petičního stánku v Olomouci a to nebylo nic! Skupina arabských studentů lékařství z Olomouce se ohradila proti "urážení" koránu a měli hodně starostí.
Nechci být nějaký sýček špatných zpráv, ale tohle u nás nedopadne dobře. Buď Brusel couvne a o utečence se postarají ty země, které jim "demokraticky" rozbombardovali jejich země /Lýbie, Sýrie,Irák /, takže se bude starat o běžence USA, VB, Francie a další, jinak to vidím na velikou revoltu v celé EU a nakonec se EU rozpadne. V Německu jsou tak lidé nasraní, že je násilná akce na spadnutí! A co je s podivem, policie už toho má také plné zuby a nebude proti násilí na utečencích nijak příliš zasahovat! Všechny policejní sbory v EU proklínají den, kdy byl zřízen "stát" Kosovo, protože je to kriminální centrum, ze kterého se šíří kriminalita po celé Evropě!!! To už stačilo a teď ještě přibydou další problémy s utečenci! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

334026

18.06.2015 13:34

Ekonomická válka Evropy proti Izraeli

Prakticky jde o "volby", které provádějí svobodně občané!

Léčitel 147.?.?.?

Každý soudný člověk už má všech "výstřelků" Izraele plné zuby!
Izrael učinil z Palestiny "koncentrák" , okrádá Palestince o jejich území, kde staví nelegální osady a na mezinárodní právo kašle! Nechci se zde rozepisovat o dalších zločinech Izraele,jako je prokazatelné vraždění při posledním napadení Palestiny.
Suma sumárum, když toto vše sečtete, je celkem pochopitelné, že se i neutrálně ladění občané EU a dalších zemí, staví proti Izraeli a když mohou, "zavolí" a izraelské zboží a služby odmítnou!!! Na tom nevidím nic špatného.Až se Izrael začne chovat slušně a podle práva, přestane vraždit a páchat další zločiny, potom také může chtít, aby se k němu lidé chovali podobně! Do té doby má prostě smůlu a bude trpět. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

335007

22.06.2015 13:47

Babiš se nám vyprázdnil

Dfens někdy docela pěkně blbne a píše krávoviny!

Léčitel 147.?.?.?

Babiše volilo mnoho lidí pro fakt, že je nesmírně bohatý člověk a nepotřebuje již z politiky krást! Nevím, do jaké míry je tento předpoklad naplněn, ale zatím se mně zdá, že "šlape na přezky" mnoha zlodějům a zlodějíčkům a proto ten nebývalý řev v naší korupční zoologické zahradě, kde každý na každého něco ví a všichni kradou jak o život. Bavit se o nějakých "estébácích" 25 let od roku 1989 je opravdu mírně řečeno zpozdilé! Honíme pořád nějaké agenty a důvěrníky STB a dodnes jsme skutečné "estébáky", tedy ty , kteří je řídili a kteří zlo páchali, nijak nepostihli!!!! Taková je morální úroveň v České republice! Babiš pracoval v té době v zahraničním obchodě a tudíž se musel chodit "zpovídat", jako každý jiný pracovník zahraničního obchodu tehdejších PZO! Je otázkou, zda někomu škodil,zda někoho udal, nebo jinak ublížil. Myslím, že nikoliv. Byl na postě, kde to dělat nemusel a pocházel z kádrově dobře zapsané rodiny - jeho otec byl tuším ředitel Polytechny.
Babiš zbohatl nepochybně, že měl ty správné styky, ale také , že jde o velmi pracovitého člověka.
Nevím, jak soudit člověka, co se šel na nějakém koncertě docela normálně "vyčůrat" a co to o Babišovi vypovídá. Myslím, že nic!!!
Babiš, pokud mám informace, trpce lituje , že vstoupil do státních služeb a snaží se o nějakou , i když dost "humpoláckou" nápravu věcí obecných. Hlavně nevím, zda si do ANO vybírá ty správné lidi a také je do politiky instaluje. To mu lze vytknout, ale pracuje s tím, co je! Lepší lidi asi nesežene, protože politika je přeplněna morálně vadnými a špatnými lidmi a dobří, když to vidí, se tam nehrnou, protože nechtějí mezi takovou nebezpečnou "svoloč" zapadnout! Babiše bych za silně pokleslou politickou scénu u nás nikterak nekaceřoval! Koalice je také spolek darebáků, především uskočných a slizkých lidovců, kde je předseda velezrádný element a trojský kůň a o ČSSD není ani potřeba hovořit, viz třeba církevní restituce a jiné volební sliby.
Článek dfense je dost hloupý. Když se zamyslím nad kandidátkou v minulých volbách, vycházelo mně Babišovo ANO jako vhodná alternativa mezi ostatními "zločinnými" stranami, takže hloupě "nálepkovat" voliče ANO je pitomé ze samé podstaty! Tedy podle dfense, kdo nevolil podle jeho představ je cituji :
"Jo, jasně, volí ho primitivové, lidi, kterým to moc nemyslí, prostě různý vesnický dementi, cementový lopaty a frustrovaný zoufalci, ale tyhle všichni mají taky voličský hlasy, nebo ne?"
Máme nějakou formu "demokracie", i když hodně "ustřelenou", ale myslím, že spíše primitivní názory má dfens! ANO jsem nevolil, moje svědomí je tedy v tomto ohledu "čisté", ale grafomanské "blbínky" typu dfense také rád nemám a když už něco dfens píše, tak by u toho mohl také trochu přemýšlet.

335233

22.06.2015 14:09

Babiš se nám vyprázdnil

RE: Je to neštěstí, opravdové neštěstí

Léčitel 147.?.?.?

Pane Stwora, býval jste uvážlivější člověk! Článek má nízké hodnocení, protože je docela obyčejně hloupý, plný "nálepek" na "špatné" voliče a Babiš je v něm vykreslen zcela neobjektivně.
Babiš není tou žábou na prameni!
Tvrzení cituji: "A mimochodem: Babiš je chodícím důkazem, že demokracie prostě nemůže fungovat." , není pravda!
Pokud mohu kritizovat Babiše, tak jenom za to, že využil špatný systém, takže je vadné, zaměňovat důsledek a příčinu!
Je otázkou, zda u nás máme "demokracii", nebo něco zcela jiného, nebo jenom chatrné zbytky "demokracie", které slouží jenom někomu a nikoliv občanům a voličům. Potom jde pouze o název, který pro současný politický stav u nás použijeme. To vůbec nemusí být název demokracie, která je vůbec sporná. Ani ve starověkém Řecku, kde vznikla ,také nebyla pro všechny! Občané měli volební právo, ale otroci nikoliv!!! A takový systém funguje dodnes!
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

335237

24.06.2015 10:20

Přeběhlictví na Ukrajině

Mimo politiku

Léčitel 147.?.?.?

Jít "bojovat" za nic!, může jít jenom debil! A to platí nejenom o Ukrajině. Pokud by někdo napadl mojí zem, tak potom je na místě chopit se zbraně a bránit si svoje území, rodinu a majetek. Koho však brání fašisti na Ukrajině a naši žoldáci v Afganistánu?
Proto se vůbec nedivím, že se žádnému mladíkovi na Ukrajině na vojnu nechce. Proč také? Za jaké zájmy má bojovat, nechat se mrzačit, nebo i zemřít? Ukrajinu nikdo nenapadl, pouze rusky hovořící část řekla, už toho máme dost a chceme být samostatní. Zrovna tak se chce odtrhnout západní část Ukrajiny, kde už také mají Porošenka a jeho fašistů plné zuby a chtějí být samostatní.

335376

13.07.2015 11:35

Proč Tsipras zradil

Řecko se musí vrátit k "normálu"

Léčitel 147.?.?.?

Zatím má zavřené banky a nesplatitelný dluh. Nechci polemizovat, jakými podvody se dostalo do EU. Jediné řešení je odpuštění velké části dluhu / stejně není možné celý splatit, není z čeho/
a podotýkám, slušnou úspornou ekonomiku zavést co nejdříve. Za posledních pět let se Řecko "proškrtalo" k daleko většímu zadlužení,takže "škrtací" ekonomika zřejmně nefunguje!!! To je také největší argument Tsiprase.
Řecko je v obtížné situaci, kdy mimo turistiky, zemědělství a loďařství, nemá co vyvážet a tudíž může splácet dluh jen velmi pomalu.
Je také nutné přesně označit všechny, co za katastrofické zadlužení mohou a potom také je nejdůležitější přivést k odpovědnosti všechny, kdo mohou za podvodný vstup Řecka do EU, protože tam je příčina. Na podvodech se nedá nadále v EU stavět a pokud se opět zamete krize v Řecku pod koberec a nikdo za nic nemůže, povede to k rozpadu EU.
Nevím, zda Tsipras zradil. To se ještě uvidí, jak bude nadále situace v Řecku vypadat. Zatím je Řecko na pokraji obrovského sociálního výbuchu a občanských nepokojů,které mohou snadno přeskočit i do některých dalších zemí EU, což by byla ta nejhorší varianta vývoje.
Doufám,že se ještě najde v EU dost politiků,kteří nedopustí podobný scénář. Krach a rozpad EU by také drasticky zasáhl USA, což si nechtějí v USA připustit a stále si hrají na "velikou" a "mocnou" ekonomiku, ale to už dávno není pravda.

336465

24.07.2015 14:32

Generál Wesley Clark vyzývá k poslání „neloajálních“ Američanů do koncentračních táborů

V USA probíhá těžká diskuze i na vysokých místech o dalším "směřování" a hlavně, co dělat s ekonomikou!

Léčitel 147.?.?.?

USA jsou ve "varu" na všech úrovních a výkřiky podobných pomatenců jsou jenom špičkou ledovce!
Amerika stojí na křižovatce, buď přizná skutečný ekonomický stav a bude se snažit něco dělat a myslím, že má pořád ještě šanci se z problému pomalu dostat, za cenu těžkých vnitřních poklesů ekonomiky a zátěže všech obyvatel.
Nebo je jiná alternativa a tou je rozpoutání většího válečného konfliktu, o který se usilovně snaží a nějak už nemůže najít ty správné "blbečky", kteří si vezmou flintu a půjdou!
Generál Clark je v podstatě hlupák, kterému již nikdo rozumný nenaslouchá, neboť jím navrhovaná řešení jsou jenom blbá!
S Ruskem se válčit nedá,ani konvenčně, to dnes ví každý rozumný
vojenský analytik na světě, takže USA nejspíše nezbyde než "srazit" patky a přijít na politickou světovou scénu s nějakým průchodným řešením, kde nemohou být ani vítězové a ani poražení!
Pomalu se tak děje, Izrael sice bude kvičet, jak zařezáváná svině, ale i tam se najde průchodné řešení, jiná cesta není!
Probíhá sice už válka ekonomická, ale tam USA a Západ obecně tahají za kratší provaz a budou nejspíše hodně tratit, ale to je osud. Česko je také na té blbé straně.
Zkuste se prosím zamyslet, kdo by s kým opravdu válčil a jaký by to mělo smysl. Trochu budou ještě "bouřky" kolem imigrantů a "Islámského státu", ale i ty, bez podpory zvenčí, především USA, utichnou.
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

337092

28.07.2015 16:14

Je to o integraci Eurasie vs. Říše chaosu

RE: Silk Road: The New Economic Paradigm

Léčitel 147.?.?.?

To ale ještě Lenin ani netušil,jak USA "roztočí" pyramidovou ekonomiku a do jak vysokých otáček! Už jsme viděli co USA "umí" v ekonomice , v roce 2008 a kasínové hrátky pokračují.
Není od věci si projít astronomické zadlužení USA a západních zemí, včetně Japonska. Tady už není na místě žádná dobrá prognóza,a "papouškování nenávistné leninské floskule"!!!
Jenom hochu docela normálně kecáš a lžeš si sám do vlastní kapsy.
Vysoká nezaměstnanost a obrovské zadlužení se "vyřeší" nejspíše trochu bouřlivěji, než globalisté počítají. Zatím stále napínají tětivu, až nakonec luk praskne, nebo vystřelí. Obojí je špatně.
Pořád je ještě čas zastavit rozjetý rychlík a vystoupit, ale to by musela být dobrá vůle ke změnám. Naprosto zbytečný konzum pro konzum a zisk za každou cenu, nás naprosto převálcuje a zničí i bez zbytečných keců, co Lenin předvídal před sto lety!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

337235

15.02.2016 16:32

Zákony geopolitiky: Rusko a Evropa se navzájem potřebují

Když geopolitika, tak jasná a přesná

Léčitel 147.?.?.?

Evropa končí až na Uralu a s tím se musí všelijací političtí "proutkaři" smířit. Jenom si myslím, že není nutné rozdělovat něco, co k sobě přirozeně patří.
To jenom politici rozdělují, lidé však vědí dobře jak k sobě patří a kdo má k sobě blíže. Třeba ta pitomost jako bylo rozdělení Československo.
Co je dnes samotné Slovensko a samotné Česko? Každý si s námi , jako s malými státy dělá co chce.
Stejně je to s "Evropou" , bez ruské součásti. Rusko jde rychle dopředu a má hlavně s čeho brát a čerpat. Pokud má někdo výhrady k Putinovi, ten tam také nebude věčně. A Rusko bude pokračovat dále v rozvoji a Evropa teď dělá jeden ekonomický kotrmelec za druhým, protože ekonomika Evropy jede na dluhy! Abychom se ještě nedočkali doby, kdy se bude do Ruska, jako do bezpečné země, emigrovat. Jenom bych upustil malou poznámku, že v Rusku už nejsou u moci dávno komunisté a kapitalismus a demokracie je tam ryzejší, než ta "českozlodějská" politika u nás. [oči v sloup][oči v sloup][oči v sloup]

345602

03.03.2016 16:34

Sýrie – únor, měsíc vítězství

Sýrie bude "spravedlivě" rozdělena

Léčitel 147.?.?.?

Děkuji za podrobné mapy bojiště, ale myslím si, že Sýrie bude rozdělena podle zájmů a také podle dosažených bojových výsledků. Dokonce je možné, že se budou posunovat hranice v celém regionu, protože jde o uměle vytvořené státy, které nejsou ve svých přirozených hranicích v tzv. "národních státech". Jak se třeba budou řešit spravedlivé nároky Kurdů, kteří si také nějaké území zaslouží? A takových otázek je možné nastolit několik.

346257

18.07.2016 18:52

A teď si vás, holoubkové, podám, že vás vlastní máma nepozná

Já mám takové neodbytné tušení, že má Erdogan po ptákách!

Léčitel 147.?.?.?

Nechci být špatným prorokem, ale myslím, že tu strunu chlapec trochu přetáhl.
Turecko je dnes tuze ekonomicky veliká a vojensky silná země, aby zde světové elity nechaly řádit "magora" Erdogana. Nebo snad si myslíte, že o okolnostech "puče",který zase tak moc pučem nebyl, se nebude rozsáhle hovořit. A nejenom hovořit. Politika je dnes odporná stoka, ale ještě má nějaká pravidla, která Erdogan překročil a bude se nejspíše bílit! Otázka je jiná? Kdo udrží v Turecku klid.
Třeba je zde celá záležitost s Kurdy, kde dnes vidí celý svět, že se k nim v Turecku vláda dobře nechová. A to není jediný problém. Proč asi si dovolil Erdogan sestřelit ruský bojový letoun, který Turecko nikterak neohrožoval? Těch otázek se naskýtá více, ale Erdogan už klidné spaní asi mít nebude a myslím, že blbě skončí. Tak nějak jako "vůdce" lidu v Lýbii!

350590

19.07.2016 10:16

Proč pokus o puč nebyl snahou Erdogana pod „falešnou vlajkou“ uchopit moc

Jenom malá poznámka.

Léčitel 147.?.?.?

Ať již bude v Turecku u moci kdokoliv, je hospodářské spojení Ruska a Turecka blahodárné pro obě země. Turecko se hodně zvelebilo a může Rusku nabídnout mnoho výrobků, výpěstků a hlavně služeb, především rekreačních. Turecké přímořské resorty jsou krásné, nové a na vysoké světové úrovni a za opravdu slušné ceny. /Mnoho turistů od nás již přišlo na chuť Turecku a raději jezdí k moři k "Turkům", než do stále dražšího Chorvatska, kde se ani kvalitou služeb nemohou Turecku rovnat./
Turecko je veliká a krásná země a má co turistům nabídnout. Nakonec jak jsme masově jezdili do Bulharska k moři , Turecko není nijak příliš vzdálené a kvalitou služeb se nedá srovnat. Jenom kdyby tam byl klid a pořádek.
Možná, že také někomu začalo vadit ekonomické sbližování Ruska a Turecka
a proto se najednou spustili všechny ty kravály, včetně sestřelení ruského letadla.
Z Ruska už není možné dělat "komunistického" strašáka a celé angažmá Turecka v NATO je zbytečné. Turecko má dostatečně velkou a silnou armádu, aby se mohlo bránit samo a NATO nepotřebuje. NATO je zločinecká organizace a USA jsou rakovinou světa. Možná si také v Turecku začali všímat, jakému "hnoji" přisluhují a chtějí se "osvobodit", ale to se páníčkovi v USA nechce líbit.

350603

19.07.2016 12:07

Proč pokus o puč nebyl snahou Erdogana pod „falešnou vlajkou“ uchopit moc

RE: složitá hra SPOJENÉ AMERICKÉ SATANÁTY !!!

Léčitel 147.?.?.?

Spojené americké satanáty!!!!!![velký smích][velký smích][velký smích]

Proto mám rád češtinu, protože dokáže naprosto trefně a na malé ploše popsat vše podstatné! Máte mojí úctu, nevím zda jste autorem, ale děkuji velmi pěkně, hodně jsem se zasmál!


SPOJENÉ AMERICKÉ SATANÁTY

Opravdu nemá chybu!

350605

20.09.2016 17:31

Myslete na krále Midase

Do Metropole na Zličíně vůbec chodit nemusím

Léčitel 147.?.?.?

Na Zličíně jsou také "dobré" a relativně slušné obchody, jako je Globus, Ikea a další, kde nemusím platit horentní ceny. Cvičit také nemusím chodit do zmíněného fitka, jsou v Praze jiná, kam snadno dojedu MHD. Takže si myslím, že je článek celkem k ničemu.
Kdybych situaci na Zličíně neznal, nebudu nic psát, ale fakt je možné se zařídit úplně jinak a na jejich Metropol je možné se vykašlat a nedělat si vůbec násilí!
Jediné, co skutečně člověku ubližuje je stres a tomu se mohu vyhnout jedině tak, že se na jejich všechny "tržní" lákadla a různé "slevy" zvysoka VYSERU ! Především včetně televize a dalších "sedmilhářů" ! Opravdu zde záměrně používám tvrdé a vulgární slovo! Nic jiného než se na ně VYSRAT, nemá cenu. Tak jedině docházím k vnitřnímu klidu, který je nade všechno. A tak jedině při volbách si trochu ulevím
a dám hlas nějaké neparlamentní straně, možná SPD - Okamura je takový ještě osamocený bojovník a jinak je nutné se na jejich všechny obchodní triky VYSRAT!
Až potom přijde velká úleva. A věřte ,že už jim to pomalu dochází i na západě, kde se dost velká část občanů dokáže úspěšně bránit, zakládají svépomocná spotřební družstva, protože cítí, kam to vede. Zatím u nás není ještě tak masový odpor, protože česká společnost je stále ještě zblblá konzumem, ale také do času. Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně.[velký smích][velký smích][velký smích]

352000

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?