Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 35 příspěveků, 13 různých jmén: <nic>, asdf321, HHBB, jansmith1984, Občasný čtenář, okolojdouci, oneofmanypeople, Petr Křivý, PhD, Spřízněná duše, Úplný debil, Velmi slušný člověk, Vopice.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Dobrý den, paní magistro,

snad mi editor ještě odpustí další můj příspěvek, nějak jsem se tu poslední dobou rozpovídal. Panuje zde totiž přátelská atmosféra a diskuse na úrovni. Tady bych vyzdvihl především pana Tmo, který se velice milým a přátelským způsobem snaží zdejším tupounům vysvětlit alespoň elementární znalosti.

Jelikož ale vidím vaši upřímnou snahu se něco nového dozvědět, rád bych vám k tomu něco řekl. Sám jsem dříve také tápal, nevěděl jsem rozdíl mezi židem a Židem, kdo založil katolickou církev a mnoho jiných věcí, které se týkají duchovního rozvoje člověka.

Takže začnem od začátku. Na začátku Bůh stvořil svět a poté člověka. Ten první člověk byl Žid. Bůh mu přislíbil, že pokud mu obětuje syna, tak bude jen a pouze jeho Bohem. Posléze ovšem došlo k tomu, že člověk nedodržel ani tak jednoduchou věc, jako nesníst jablko ze zakázaného stromu. Pak to šlo s člověkem rychle z kopce.

Postupným množením došlo k nárustu obyvatelstva, které ovšem na Boha zapomnělo a začalo se klanět zlatému teleti. Zlaté tele svedlo na scestí mnoho dobrých Židů a z těch se postupně staly další pronárody. To jsou ty "národy", které Bůh nemá rád, jak jste správně pochopila pana Tmu.

Když celá věc došla do stádia, kdy ve všem byl pouze chaos a zmatek, napadlo Boha, že by mohl na svět vyslat svého syna. Tak se také stalo. Samozřejmě, že jeho syn byl také Žid, neboť židovství se dědí po matce, která byla Židovka. Zde si všimněte, že píši Žid s velkým Ž, neboť se jedná o národ. Boží syn, jménem Ježíš Nazaretský se narodil neposkvrněným početím, tedy vyhnutím se hříchu nejohavnějšímu, tedy smilstvu.

Jeho otec byl Duch svatý a jeho matka Panenka Marie. Ježíš byl vyslán k Židům (jen a pouze Židům, jelikož Bůh je vyznáním žid). Ježíše ale Židé nechali popravit, protože si mysleli, že jeho tvrzení, že je Bůh, jsou pouhé bláboly. Díky tomu se na Židy sneslo nekolik holokaustů, které je měly ponaučit, že s božím synem se nemá vyjebávat.

Zde bych rád citoval pana Tmu: hlídej si sebe, svá slova a skutky (i motivaci). a až nebudeš mít trám ve svém oku, budeš teprve vidět a budeš moci poukazovat na třísku v oku někoho druhého. především ale zdokonaluj sebe.

Ano, pan Tmo vystihl podstatu křesťanského učení. Měla byste si uvědomit, že vaše sprosté urážky, vaše napadání diskutujících a celkově povýšený projev, kdy se naprosto hloupě domníváte, že vaše pravda je jediná správná, je velice odpudivé.

Měla byste si brát příklad z pana Tmy, který zcela správně říká, že bychom měli mluvit rozumně, ne fanaticky, ne manipulativně, ne dělat chytrého a jedině správného. Jste schopná pochopit něco tak jednoduchého? Příště si proto své ubohé urážky nechte pro sebe.

Jinak vám ale přeji krásný den a Bůh nechť provází vaše kroky.

Petr Křivý

242744

16.05.2011 13:01

Příjmy a výdaje Zvědavce za duben 2011

RE: Koupil jsem si voucher.

77.?.?.?

Vážený pane,

jsem rád, že se najde někdo s podobnými názory, jako mám já. Máte naprostou pravdu, že je potřeba to arabské svinstvo vyhladit. Zatím to jde pomalu, ale až Izrael vybuduje pořádné plynové komory a velká krematoria, pak to půjde rychleji.

Jinak máte pravdu s těmi válkami, to bylo něco. Když v šestidenní válce Izrael napadl své sousedy, byl to pro ně velký šok a děs. A když Izrael nechal popravit těch 15000 egyptských zajatců a zahrnul je do jámy, to mě těšilo několik dní.

Musíme jen doufat, že nějací pitomí křesťané se svou láskou k bližnímu nenaruší plynulé odstraňování těch špinavých beduínů, kteří musí být vyhlazeni včetně dětí, jak ostatně správně tvrdí izraeští představitelé.

Zdravím vás a doufám, že i vy i já osobně budeme mít možnost naházet pár špinavých harantů do jámy i s jejich divošskými rodiči.

Jste dobrý člověk a takových lidí kdyby bylo více, tak už jsou všichni divoši dávno pod drnem...

244179

08.08.2011 14:03

Role muže a ženy v rodině

RE: neschopné líné

77.?.?.?

Na brigádě v pekárně jsem před dávnými lety byl. A k tomu, co zvládaly tamní dělnice jsem měl respekt. To byly pořádné ženské. Ne jako ty emancipované rozvedené slepice které celý den v kanclu popíjejí kafe a mezitím brouzdají na internetu a kňourají na různých fórech jak mají těžký život.
Ženské si nedokážou svéprávně vybrat partnera a pak odpovědnost hážou na všechny okolo, místo aby si přiznaly vlastní neschopnost. Nechají se oplodnit sebevědomým atraktivním frajerem, ze kterého jsou celé vlhké a pak se strašně diví, že jim dá kopačky, nebo je mlátí a je jim nevěrný. S takovými nemám žádný soucit, protože v drtivé většině případů předtím ohrnuly nos nad obyčejným ne příliš sebevědomým, ale hodným a upřímným chlapem, který by je zbožňoval a se kterým by měly fajn život.
Přístup mezi stehna považuju v partnerském vztahu za samozřejmost. Ta která by mě chtěla vydírat odpíráním sexu poletí ještě ten den i se svými věcmi na ulici.

"neurážej přede mnou svou bývalku, když jsi na ni lezl, tak ti nevadilo, že je to, co říkáš, takže to vypovídá leccos spíše o tobě než o ní." ...kdyby mi tohle nějaká řekla, tak poletí stejně jako ta předešlá. S nevyrovnanými psychopatkami čas neztrácím, když jsou na výběr mnohem lepší možnosti.

Po 35ti už žena co se vzhledu týče nemá moc co nabídnout, ještě k tomu s kukačkama. Tak by aspoň měla být slušná, přívětivá a měla by vědět, co chlapovi dělá dobře. A ne se chovat jako šílená megera o kterou si svéprávný chlap ani kolo neopře.

250174

09.08.2011 07:14

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

HHBB 77.?.?.?

>musím mít k "udržitelnému životu" dredy a šátek s třásněmi ?
no samozřejmě, moudrostrak ti to neřekl?
Podívej, filozofie "kdo mám peníz, může chtít jíst" vede k monsantu. Zemědělství jako průmyslová velkovýroba jde do poslední zoufalé fáze ve snaze udržet neudržitelné. Krajina dostává ránu za ranou. Mizí diverzita. Mizí půda. Ale urbanistická populace chce papat. No, než zajde, bude moci ještě chvíli mlsat potravinové suplementy. A dle dalších reakcí vidím, že nějaké další vysvětlování tu asi nemá smysl. [oči v sloup]

250275

10.08.2011 14:22

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: A co odpovědnost voličů?

77.?.?.?

je to kujón, pane Jemelíku... dokonce vylustroval, že židovskou encyklopedii mají na svědomí nejen židé...
Třeba nakonec "to bude zde i jinde ve své podstatě jednoduché", jako autor výroku sám.
Zde už budeme narážet jen na samou "pravdu pro všechny". [mrknutí jedním okem]

250390

12.08.2011 14:01

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

Petr Křivý 77.?.?.?

Vážený pane,

sice nechápu, o jakých protiřečících informacích mluvíte, ale co také čekat od sprostého hulváta.

Jasně jsem podpořil pana editora v tom, aby již nesetrvával v konspirační rovině, neboť to jeho webu škodí. A stačí málo, aby se Zvědavec stal rovnocenným partnerem seriózním médiím.

Divím se editorovi, že pouští podobné příspěvky, které mají jediný účel a to urážet ostatní diskutující.

Jinak bych v krátkosti odpověděl ostatním diskutujícím, jimž děkuji za reakci na můj příspěvek.

Co se týká médií, ano, opravdu jsem přesvědčen, že jejich úkolem je hlídat politiky. To se koneckonců můžete podívat i na dění u nás. Jedině média jsou schopná zvěřejnit aféry s úplatky, rozkrádáním majetku atd. Policie to neudělá. Občas média zveřejní nepravdu, ale obvykle dojde k nápravě. Chyba se může stát každému.

Co se týká WTC a Pentagonu, nevidím jediný důvod, proč by to mělo být jinak, než je to v oficiální zprávě. Kdo by měl zájem to prezentovat jinak, než se to stalo? A nyní jsme právě u toho, co píše editor. Těm, kdo zvěřejňují různé šílené teorie, jde pouze o exkluzivitu, o pravdu těžko.

Cituji editora: Řeknou-li politici „bílá“, my budeme tvrdit „černá“. Řeknou-li „den“, my objevíme, že ve skutečnosti to byla „noc“. Tímto způsobem máme zajištěno, že vždy bude náš názor jiný, než názor tzv. mainstreamu. Bude exkluzivní (viz kapitola Kdo je konzumentem alternativních informací dále). Pravidlem je nikdy se neshodnout s mainstreamem. Kdo se shodne, je obviněn z naivity, v horším případě přímo ze zbabělosti.

Nevím, co je na tom k nepochopení. Je to prostě tak, jak píše editor. Konspiračnímu člověku nejde o pravdu, je jen v nesmyslné opozici oficiální pravdy.

Ještě bych se vrátil k Pentagonu. Copak nevíte, že tam došlo k velkému požáru? Trosky se samozřejmě našly, ale to se konspirativnímu člověku nehodí do krámu. Opět jde jen o senzaci. I pan editor tu dříve zveřejňoval tyhle ničím nepodložené informace, ale naštěstí konečně prohlédl, za což ho velice chválím.

Děkuji a přeji hezký den všem, milost najdeme pouze v Pánu.

Petr Křivý

250647

18.08.2011 18:21

Deflace

RE: Nerovnováha

Občasný čtenář 77.?.?.?

Pane editore, reagoval jsem na poslední tmův příspěvek, kde zrovna nebyl ve formě a byl jen blahosklonně ironický. Nicméně byste si měl projet jeho starší příspěvky, kde kromě jeho permanentně útočného tónu používá širokou škálu urážek, přičemž se snaží ostatní diskutující vyprovokovat, aby mu opláceli stejně, načež je začne s blahosklonností jemu vlastní usměrňovat, aniž by si (jako správný pokrytec) uvědomil, že počátek takto deformované diskuse pochází právě od něho. Opravdu si nejsem jistý, že takový "diskutující" je tomuto webu nějakým přínosem. Ale chápu že nechcete uplatňovat cenzuru, i když vás z ní tmo osočuje.

(Díky za uozornění. - Moderátor)

251273

22.12.2011 00:41

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Čím Václav Havel nejvíce přispěl k vybudování českého státu?

asdf321 77.?.?.?

Já tedy nevím, ale Československo byl přece společný stát jak Čechů, tak Slováků, to bych stejně tak mohl tvrdit že Slovákům patřila Šumava. Obojí je nesmysl. Prostě byli Čechoslováci a patřilo jim Československo. Rozdíl mezi čestinou a slovenštinou jsme vnímali jako nepodstatný, jazyk zpestřující prvek. Uvědomte si prosím, že historicky jsme stejně všichni slované a i spolu s ostatími slovanskými národy máme společnou historii, kulturu i původní řeč. Nemá smysl se navzájem nějak vydělovat, vždyť je to trapné. Československo byl aspoň suveréní stát s mezinárodním renomé, teď jsme k smíchu a kažký jak s čechy tak se slováky akorát tak vyjebává. U nás defakto vládnou němci, sudeťáci by si nejraději zopakovali Mnichovský diktát, a u vás by maďaři nejraději revidovali Trianon.
Samo-statnost je sice hezká věc, ale není to jen o 'statnosti', ale i o 'samotě'. Důsledky jsou jasně, legendu o Svatoplukovo prutech snad připomínat nemusím. A co se týče vzniku Československa, tak to nebyl produkt totality, ale produkt pádu totality, a to Rakouska-Uherska. A státnost Slovenska v letech 1939-1945, tak to tedy opravdu byla 'samostatnost'... chápu že pro přežití národa to bylo nutné zlo (jinak by Slovensko bylo rozděleno mezi Polsko a Maďarsko), ale uvědomte si laskavě, jak bychom všichni skončili kdyby válka pokračovala dál, nedejbože do vítězného konce nacistů.

Co se týče žabomyších hádek po převratu r.1989 o nějaké pomlčky a další detaily (pro mě za mě, ať se to jmenuje třeba Slovenskočesko a hlavní město je v Bratislavě, ale ať to proboha zůstane pevně spojený státní celek), tak to bylo klasické rozděl a panuj, a ty zkorumpované svině co byly u moci se ani nesnažili vzdorovat vnějším tlakům které toto zinscenovali. No, aspoň nás nemuseli bombardovat jako Jugoslávii.

259215

12.01.2012 17:36

Církev nemá žádné právo na restituce

RE: diskutující

Vopice 77.?.?.?

To je zase jiná taktika, když jste tu zatím nebyl schopen vyplodit něco, co by mělo hlavu a patu?

Na rozdíl od vás jsem vám zde vyjmenovala majetek, který bude vrácen Vatikánu. Vy jste tu jen napsal takové ty nemastné neslané povídačky, které můžeme slyšet u každého politika.

http://www.novinky.cz/domaci/255977-znovunabyty-ma...

Takže znovu. Jsou lesy a orná půda v celkové hodnotě 30 miliard památkově chráněné? Ne. Takže čistý zisk.

A bádání se raději věnovat nebudu, to bych rychle zjistila, co jsou katolíci zač, tu odpornou sebranku, která celou svou historii jen lhala a vraždila ve jménu židovského Boha, nemůžu ani cítit.

Je vám alespoň jasné, že ten křesťanský Bůh je ten samý, co židovský? Ten samý Bůh, který ve SZ jen a pouze vyzývá k vraždění? Uvědomujete si to vůbec, se svou antipatií k židům? Člověče nešťasná...

No nic, blahoslavení chudí duchem...

260848

27.02.2012 18:17

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Revoluce nebo evoluce?

oneofmanypeople 77.?.?.?

V podobnym duchu je nasledujici lehce stravitelny dokument -
http://iamthedoc.com/
PS: Myslim, ze uz to tady jednou v diskuzi probehlo.

264073

11.05.2012 15:36

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

Vopice 77.?.?.?

Jsem rád, že jste si dal tu práci vysvětlit tyhle základní věci někomu, kdo kličkuje jak zajíc a ještě se tváří jako odborník.

Celé to začalo tím, že pan JB zcela z cesty začal komentovat moje tvrzení, že bez urychleného otevření druhé fronty by Rusové byli schopni osvobodit Evropu celou, tím, že bez spojenců by Rusové měli těžké časy. Ano, je to pravda, protože jejich ekonomika byla před rokem 1941 před kolapsem, takže museli KOUPIT jídlo, hliník a další suroviny. koupit. Nedostali to od strýčka Sama zadarmo.

Ale něco jiného to bylo v roce 1945, kdy Rusové měli již válečnou mašinérii rozjetou, jejich vojáci byli zoceleni vyháněním Němců a jejich vojenská technika v mmnohých směrech převyšovala nemeckou, o spojenecké ani nemluvě.

Jejich dopravními prostředky byly zejména tanky a samohybná děla, zbytek obstaraly třeba koňské povozy. Tvrzení, že bez emerických aut by nikam nedojeli, je úsměvné.

268741

24.05.2012 21:03

Sázka na kolaps

RE: článek je opět blábol

Velmi slušný člověk 77.?.?.?

Kušuj! Co bys tu chtěl mít za články? Buď rád, že si máš na co zanadávat. Kde to má editor pořád brát? Stejně to nikdo nečte a lidi si sem choděj jen vylít svoje srdíčko, případně vyjádřit své obavy... [chechtot]

269604

Odvěkou metodou V/vyvolených a tzv. E/elit, janko, už od dob tzv. Starého Zákona, jak ovládat plebs, je šířit v jeho podvědomí kosher dogma, že pravda není pro TY z něj, kteří pro NI ještě (viz. tvá slova) NEDOROSTLI....[smích]

Taková kosher tvrzení následně ospravedlňují konání, která vytvářejí (ať již egozáměrně nebo z důvodu egem podporované nevědomosti) podmínky pro morální a jiný marasmus, ve kterém tato naše tzv. moderní civilizace od "nepaměti" žije.

Pravda je pro tzv. DOBRO plebsu před jím samým (někým) skrývána, je mu mečem nebo "otcovsky" blahosklonně dávkována (podsouvána), vše podle osvědčeného receptu: na 20%pravdy 20%polopravd a 60%vyložených lží....

A cíle, pro které se tak děje, jsou vždy odrazem EGA, tedy Z I Š T N É !!!


Takovému manipulování Pravdy (a je jedno z jaké úrovně vnímání na ní pohlížíme) se říká demagogie nebo POKRYTECTVÍ a bylo by nelogické, aby se tvůrci demagogie nebo pokrytectví nesnažili o jejich legalizaci a ospravedlnění...[smích] A čím sofistikovaněji, učeněji, blahosklonněji, tím lépe... Viz. filozofické traktáty některých nejmenovaných zvědavců, jako např. mého přítele hábečka [smích], a nyní i tvé....

Takové konání vytváří dojem, kterým V/vyvolení, E/elity a jejich slouhové (lokajové), fungující (uvědoměle nebo za peníz) v informačních kanálech hlavního proudu, DE-FORMUJÍ vnímání reality plebsem ve svůj kosher prospěch, a to vše dle rčení: " co činíme - dobře činíme a kdo nám nevěří, je buď antisemita, rasista, dnes terorista nebo vždy nevědomý bloud "...[smích]


Pokud se mne týká, janko, tak mi nevadí, že si svou reakci na mne využil k propagaci svých stránek. Tedy ze ZIŠTNÉHO důvodu, kamaráde..[smích] [smích]

Jen k tomu dodám, že jsi (pro svůj názor na Pravdu) v mých očích nedůvěryhodný, so as tvé stránky....

Tím netvrdím, že jsi špatný člověk a že mnoho z toho co diskutuješ nemůže mít hlavu a patu. Chyba ovšem je, pokud je názor formulován myslí (rozumem, myšlenkami, tedy Egem) za absence vhledu (srdce, tedy stavu bez Ega), který rozum a myšlenky svázané filozofováním k získání doteku s objektivní Pravdou (sídlící na nejvyšší úrovní vnímání) nepotřebuje.

Konečně, je na ostatních čtenářích, jaký postoj si z naší debaty osvojí.


A Peace se všemi,

jansmith[smích]

270248

25.09.2012 20:10

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

Vopice 77.?.?.?

>pokud tvrdím, že vše kolem je pouze v mé fantazii, znamená to, že jsem de facto bůh a mohu pouhou svoji představivostí okolní svět změnit.

Výborně. První krok máme za sebou. To, že to většina lidí nedokáže, je jen a pouze tím, že mají mozky zasrané jakýmsi učením. I když oni to dokáží, jen to není mávnutí kouzelnou hůlkou. Změna může trvat i mnoho let.

>pominu-li neexistenci důkazů v praxi (milionáři chtějí být skoro všichni, ale vidět to nejni)

Opět. Učení zakazuje dosahovat mnoho cílů. Kdyby byli všichni milionáři, tento pojem by se mohl rovnou zrušit.

>a protože je evidentní, že na této úrovni není nikdo bůh (vesmír se netočí kolem něj, ani tu není sám - což by jinak musel)

Jste si jistý? Zkuste se nad tím ještě zamyslet. Nespočívá náhodou ten fór v tom, že všechno je jedno?

>i "bůh" potřebuje pro svoji existenci nosné médium, ať je jeho forma jakákoliv, tudíž vědomí mohlo vzniknout pouze za existence nosného média

Aha, to je zajímavé, že? A není ten bůh oním médiem?

S tím právě souvisí ta otázka. Bylo dříve vejce nebo slepice?

Pokud jste schopen ji zodpovědět, máme vyhráno.

275469

26.11.2012 12:43

Netanyahu zaznamenal Pyrrhovo vítězství

RE: Technologie a svoboda

Úplný debil 77.?.?.?

Je dobře, že jste tu opět se svými pohádkami, už tu začínala být nuda. A co E-cat? Stále dochází k zlepšování jeho parametrů, než bude konečně rozdáván lidem? Proč tyhle bláboly netrousíte raději na esoterických webech, kde je to pravé místo? Nebo si opravdu myslíte, že jste guru? No, v blázinci možná.

279590

10.03.2014 22:45

Uprostřed ukrajinské krize zahajují USA vojenskou eskalaci ve východní Evropě

RE: Poznámka ke článku

jansmith1984 77.?.?.?

>Dale pak, byl bych rad kdybychom pouzivali nejake vhodnejsi konvence v nazvoslovi. kuprikladu "americka vlada/ vedeni" namisto jen "americane".


Přesně tak, ZEVŠEOBECŇOVÁNÍ je základním nástrojem k mediálnímu oblbování běžné populace.

Běžný človíček (volič a pokud je potřeba případný kanonenfutr) pak přes les nevidí stromy a přesně to kosher V/vyvolení (mezi nimi ti, které nesmíme nahlas jmenovat) potřebují.

K tomu se přidá metoda rozděl a panuj, rozeštvávej a podprahově manipuluj a je vystaráno...


jansmith[smích]

306361

12.03.2014 16:41

Putin promlouvá

RE: Nesmime zapominat na to,

Spřízněná duše 77.?.?.?

>Cas ukaze, jestli ja nasazuji Putinovi neopravnene "psi hlavu"
>anebo vy jste naivni snilek. (Mimochodem, vim, co je vira, hodne
>jsem pod tim vlivem odzil.)

>
>Je tu vsak problem - podle ceho budeme my dva posuzovani? Bude
>treba pripadne obsazeni cele Ukrajiny nebo pouze jeji vychodni
>casti ci jenom Krymu ruskou armadou a nasledne zabrani Ruskem
>stale jen tou vasi "uslechtilou moralni zmenou" anebo potvrzenim
>meho nazoru, ze Putin je taky typickym velmocenskym sefem,
>prahnoucim po obchvaceni sousednich zemi?

No je to zcela zjevné. Kolik zemí dosud vybombardoval a importoval tam svoji představu režimu pan Putin a kolik zemí od konce Studené války vybombardovala a kam všude importovala tu "ušlechtilou morální změnu" USA? To je snad mimo jakoukoliv diskusi, ne?
Já jsem na rozdíl od vás přesvědčen, že Rusko není typickým představitelem expanze, rozvracení jiných zemí a implantaci svého politického systému, zatím co USA ano. Vždyť Rusko horkotěžko odráží tu jejich nestydatou expanzi stále blíže ke svým hranicím a hájí pouhopouhé zachování své existence.

306469

02.05.2014 23:54

Americká politika v Euroasii: hlavně rozvracet!

RE: Oděsa je v plamenech, 38 lidí uhořelo v budově odborů, Rusko zvažuje intervenci!

Spřízněná duše 77.?.?.?

Měli tam Rusové proti té fašistické chátře zakročit už dávno. Ještě než stačila ta samozvaná "vláda Kyjeva" mobilizovat a než dostala poslední instukce po návštěvách těch potentátů z Washington. Od samého začátku muselo být jasné, kam to dospěje. Nějakou image před Západem tak jako tak nezachránili, neboť to není v zájmu EU-US, kdyby dělali a přistoupili Rusové na cokoliv. Teď to pro ně bude daleko náročnější.

309323

15.08.2014 14:36

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

RE: Jen názor

PhD 77.?.?.?

Nikdy jsem v manželství nebyl a nikdy jsem partnera neklamal. Četl jsem/slyšel jsem však příběhy lidí, kteří takto žili. Položte si otázku, jak vypadala svobodná matka v 50. či 60. letech? Jak se společnost na jedince s opačnou orientací dívala? Moje babička měla neslyšící dítě a vdala se za člověka, který jí v podstatě znásilnil jen proto, že společnost netolerovala svobodné matky. To se tehdy psaly léta padesátá, dvacátého století.

Stejně tak, jako tehdy má babička zvolila tuto cestu, tak mnozí homosexuálové volili žít v heterosexuální rodině, protože chtěli být součástí toho, co bychom mohli nazvat normální společností.

Jak jsem výše psal, dítě by mělo být dostatečně zralé na to, aby se mohlo rozhodnout, zda do takové "rodiny" chce.

315470

01.04.2015 10:47

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Výpověď mládí: Seru na vás

77.?.?.?

Nezamestnantost je nemoc, ano, ale je to nemoc kapitalistickeho otrockeho systemu ktery je na ni jakozto na nutne podmince optimalniho vykoristovani zalozen. Je proto nutne lecit ten system, a trestat ty kdo ho vynucuji, a ne ty kteri jsou jeho obeti.

Krok k nucenym pracim je samozrejme jen takovy testovaci balonek co jeste cesky povl snese, nebojte se, za par let to tu bude tlaceno znova...

330255

ze by si Polaci od GP vyslouzili za vernou podporu fasismu na Ukrajine ustupek? Nebo jde proste o to aby uzitecni idioti chcipali pomaleji nez zbytek...

331678

20.05.2015 19:21

Další finanční tsunami právě začala v Texasu

RE: Velmi spekulativní článek

Vopice 77.?.?.?

Nemá smysl reagovat. Ten člověk píše naprosté krávoviny.

Například včera jsem se od něj dozvěděl že v Čechách:

vytvořilo se reálně 150 000 nových pracovních míst.
Rostou výrazně mzdy ve všech odvětvích.

333208

30.06.2015 21:21

Babiš se nám vyprázdnil

RE: mám dojem

77.?.?.?

A co to tvoje hýkání? To obsahuje nějaká fakta, kromě tvých domněnek? Neměl bys sis nejdřív uklidit před svým chlívkem?

Jak před pěti lety Babiš prosadil podporu biopaliv

I sám Babiš, na rozdíl od drtivé většiny jiných podnikatelů, o lobbingu mluví otevřeně. „Ano, lobboval jsem za biopaliva. Volal jsem třeba některým poslancům. Nebojím se říkat své názory nahlas,“ prohlásil byznysmen, jenž je znám především svými kontakty na ČSSD.

Dal jsem ti to tučně, abys neměl potíže to přečíst.

Cesta špatným směrem: Biopaliva škodí čtyřikrát víc než benzin a nafta

Přesně v den, kdy Brusel vydal zprávu o škodlivosti biopaliv, český Senát umožnil navýšení podílu biosložky v pohonných hmotách na 4,1 procenta u benzinu a na šest procent u nafty.

Analýza, kterou Evropská komise k údivu pozorovatelů odstřihla od nedávné souhrnné zprávy o biopalivech a neuveřejnila, zjišťuje, že kvůli bionaftě z evropské řepky se nepřímo uvolňuje do ovzduší 150,3 kilogramu CO2 na jeden gigajoule a u bioetanolu z evropské cukrové řepy je to 100,3 kg. To je zřetelně více než emise 85 kg z běžné nafty nebo benzinu.


Referenční hodnota pro tyto cíle je 5,75 %, vypočítaná podle energetického obsahu celkového množství benzinu a nafty pro dopravní účely prodávaného na jejich trzích, do 31. prosince 2010. 2003/30/ES

Protože EE ustupuje od toho zhovadilého nápadu s biopalivy, tak si Hrabiš ještě pro jistotu schválil sosání na dalších 5 let.

Češi jdou proti úmyslu Bruselu změnit podporu biopaliv

Co přesně kritizovaný zákon mění? Za prvé zavádí mírné zdanění „čistých“ biopaliv. Důvodem je fakt, že Brusel Česku vyčetl, že v minulých pěti letech podporu bionafty přepálilo, do budoucna už na ni nesmí dát víc než devět miliard. Daňová úleva se tedy snižuje, ale i tak zůstane do roku 2020 zachována.

Instituce Unie nyní jednají o tom, jak v desetiprocentním limitu z roku 2008 srazit podíl biopaliv vyráběných ze zemědělských plodin. Vyšší spotřeba obilí a řepky vede ke zdražení potravin a odlesňování. Pro biopaliva 1. generace má být stanoven strop mezi pěti až sedmi procenty celkové spotřeby pohonných hmot.


Tvému neomarxistickému hýkání třikrát zdar!

335766

01.07.2015 09:56

Návštěva na kriminálce

RE: to je divny

77.?.?.?

to je fakt, proc proste nehodil cislo uctu do vyhledavace a nezjistil sam k cemu ze tam je uvedeno? Bud ta policie pracuje zkostnateleji nez jsem si myslel, nebo to fakt byla nejaka sofistikovana habadura [velký smích]

335803

14.07.2015 07:30

Proč Tsipras zradil

neoliberalizovaný Babiš -už brzy

77.?.?.?

Počkejte si, dočkáte se. Nedávno si jel Babiš pro notičky do USA a vrátil se jako někdo úplně jiný. Na dopady instrukcí které v USA dostal, si budete muset teprve nějakou dobu počkat. Ale potom ho budete dnem i nocí proklínat. Stačí si přečíst pár rozhovorů po jeho návratu z USA. Defacto se názorově otočil o 180 stupňů.

Už žádný stát fungující jako firma, ale daně pro chudé, dotace a úlevy pro bohaté, seškrtat sociální výdaje, liberalizovat ekonomiku. Prostě US neoliberalizmus jako vyšitý.

336514

14.07.2015 07:34

Proč Tsipras zradil

RE: Pane Stwora proč tak rychle měníte své názory ?

77.?.?.?

Pan Vladimír je holt pořád idealista, tak mu věřil.
Otázkou zůstává, zda to měl Tsipras naplánované od začátku, nebo byl upozorněn, že když půjde touto cestou, tak se může stát někomu z jeho rodiny ošklivá nehoda. Třeba jako tomu vyšetřovateli ZHN v Iráku, co byl zasebevražděn za dost podivných okolností.

336515

14.07.2015 07:40

Proč Tsipras zradil

RE: Zradil Tsipras nebo mu bylo/je vyhrozovano ?

77.?.?.?

Prosím vás nešiřte zde ty židozednářské bláboly o spiknutí jezuitů. Když trochu prostudujete dějiny jezuitů, tak zjistíte, že naopak byli jedni z mála, kteří byli zednářům nebezpeční. Protože byli velmi úspěšní v katolizaci obyvatelstva. Po židozednářské "reformaci" dokázali protestantské bludaře obrátit zpět na pravou víru.

Byli pro zednářské cíle zničení naší civilizace natolik nebezpeční, že je nakonec pomocí intrik u panovníků dokázali na nějaký čas rozpustit.

336516

15.07.2015 12:44

Konec svobody projevu ve Španělsku

válka s Ruskem na spadnutí

77.?.?.?

Co jí nasvědčuje? Naprosto všechno. Nečetl(a) jste poslední 2 roky zprávy nebo co?

My jsme v NATO, které řídí USA (ilumináti) a v USA chtějí válku z Ruskem. Proto se nacpali na Ukrajinu, aby měli co nejbližší předpolí k útoku. A u nás se snaží chazar Stropnický změnit branný zákon a umožnit všeobecnou mobilizaci, včetně posílání čaských branců do konfliktu NATO kdekoliv na světě (což podle současného zákona naní možné).

Pořád vám to do sebe nazapadá?

336615

19.11.2015 00:13

Žaluji vás

Tak co SAKRA děláte na Facebooku?!

okolojdouci 77.?.?.?

Chce se napsat "KU*VA", to si neuvědomujete, že je to totéž jako by si za II. sv.v. zřídila buňka protifašistického odboje kancelář ve sklepě ředitelství GESTAPA?

Problém NENÍ v tom, zda máte nebo nemáte někde na nebo jinde v (_!_) trikolóru, ale to, že akceptujete prostor a filosofii s někým, kdo tento prostor účelově vytvořil / ovládl, jako ohradu pro sledované stádo.

Ten samý "mírotvůrce", který jádro problému vyvolal, i z Vaší přítomnosti přímo těží. (mapování "pohybu", sledování chování, vytváření profilů osobních i skupinových, manipulace, propaganda ...)

Facebook, Twitter, Windows 10, Android, smartphon ... Za vším tím orwellovským světem někdo stojí! Ten svět nevznikl JEN TAK!

Ani těch 130 lidí, ať přímo nebo nepřímo, nezemřelo JEN TAK, ale slouží nebo poslouží k "PROKÁZÁNÍ OPODSTATNĚNÍ" stavění "ohrad", špehování, čipování, šmírování, šikanování a v konečném důsledku zatýkání, zavírání, popravám, legalizovaným vraždám, stavbám jatek ...

342039

10.01.2016 14:24

Trnitá cesta do EU

RE: ja vam dam

77.?.?.?

Kdo si počká, ten se dočká. Třeba za pár let udělají ten tunel a pan Stwora bude jezdit do ČR vlakem přes aljašku a dál transsibiřskou magistrálou. Jen bude nutné ho asi vždy vyzvednout na nádraží s nosítkami, protože dlouhá cesta s přátelskými Rusy a jejich demižony vodky, to dá člověku docela zabrat [velký smích]


Jinak by se už měly zakázat diesely, nebo opatřit povinně vstřikováním močoviny. Když teď v zimě skrbliví češi ráno nastartují své vymrzlé dieselové auta, případně ještě 10 minut tůrují na parkovišti (protože malý úsporný diesel prostě netopí) tak je město jak jedna velký plynová komora. Prostě strašný smrad, nesrovnatelný ani s dvoutaktními trabanty. Vše kvůli tomu, aby popojeli těch svých 5 kilometrů do práce. V sobotu odpoledne mám dojem že žiju v úplně jiném městě, když nejezdí auta protože většina je na chatách nebo jinde mimo město. Úplně čerstvý vzduch.

344190

20.01.2016 21:56

Zeman boduje u západní veřejnosti

2 postřehy / poznámky

okolojdouci 77.?.?.?

1)
"média a počítačové brigády" - technologie:
a) Technologie již "přerostly" běžným lidem přes hlavu.
b) Tyto technologie jsou ve všech zemích v rukou lidí bez charakteru a slitování.
Facebook, Google, OS Win/Mac/Android ... tvoří, ovládají a zneužívají chamtivé stvůry lačnící po zisku a moci.

2)
"Levicový politik říká zjevné poprvé v historii!"
Slyšel někdo nějakého komunistu tvrdit: "Čím více migrantů, tím lépe."?
Zatím je to tak, že se odkudsi z "neznáma" vynoří "americký levičák" hlásající "všeobjímající lásku" (Kohout), anebo se "zprava" ozve "jakoby náhodou" :
"To ta levice. To ty bolševici."

Ale původci neštěstí v Jugoslávii, Iráku, Libyi, Sýrii, na Ukrajině aj. jsou jednoznačně "pravicoví demokraté".
Podpora teroristů, zisky z prodeje zbraní, ropy jdou jednoznačně za "pravicí" - oligarchové, nadnárodní korporace, podnikatelské mafie.
Tak ku*va, kde jsou ti "bolševici"? Vždyť i proti ISIS donedávna bojovali jen SAS a "komouši" - kurdští Pešmergové.

344721

11.07.2016 18:14

Nobelova cena nedokládá, že dotyčný má mozek

RE: NOBELOVA CENA NEDOKLÁDÁ, ŽE DOTYČNÝ MÁ MOZEK / a připustí chemtrails

77.?.?.?

No perou to lidí ze všech stran. Ráno jsem vylezl z chajdy a nadechl se a ucítil příšerný odér merkaptanu. To je to co se ve stopových množstvích přidává do plynu na předejití jeho možných úniků a k detekci. Jinak to je tedy historický bojový plyn s cílem zneschopnit a deklasovat nepřítele působením na intelekt. Obloha byla plná čar od obzoru k obzoru a nejbližší civilizace tam je 1,5km a smrad tohoto ze vzdálené vesničky o pár číslech je nesmysl.[překvapení]

350333

14.07.2016 22:23

Jak Monsanto napadla, obsadila a nyní ovládá americké vládní regulátory

Hrajme se všemi kartami

77.?.?.?

V byznisu je vše provázané na zisk a korporátníci drží trumfy // a lidské zdroje. Že big pharma sleduje stejné cíle a nahrávku vítá možná i skulišili není na podiv.

"Nový králík z klobouku. Tak už nejenom rostliny odolné na agrochemikálie na rozdíl od lidí?
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/252...

350414

Upřímně řečeno, nikdy jsem nechápal tuhle Makowovu posedlost iluminátskou symbolikou. Na svém webu má mnohem lepší články. Jako třeba tenhle šokující článek o souvislosti mezi výchovou mladých otroků před 150 lety a výchovou dnešních chlapců pomocí feminizovaných a manžele nerespektujících matek:

http://henrymakow.com/feminism_is_key_to_making_of...

352596

26.12.2018 22:49

Zpráva: USA se stáhnou ze Sýrie okamžitě - aktualizováno

RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly

77.?.?.?

Ve spoustě kultur existují pověsti o tzv. "dravcích" bytostech odjinud které žijí na náš úkor. A je zvláštní že jejich popis je i v naprosto odlišných kulturách podivuhodné podobný. Třeba jihoameričtí indiáni jim říkají Supai. Podle nich se živí lidským utrpením. Když člověk trpí tak přichází o svoji životní energii ze které oni žijí. A když se někde hromadně vraždí a lidem se sekají končetiny nebo prolévá krev, tak jsou to pro ty bytosti energetické orgie.

A podle nich si ty bytosti ze Země za posledních pár tisíc let vyrobili doslova farmu na energii z lidského utrpení. Proto nám vytvořili abrahámovské náboženství, což jsou de facto jen kulty násilí, smrti a utrpení (proč v kostelích visí na stěnách umučený trpící chlap?).
I dějiny tomu odpovídají.
A taky si za tím účelem vytvořili židy jako své sluhy. Prostě potřebují všemi způsoby generovat utrpení a násilí. Bankovní lichvou, válkami, represivním aparátem. Třeba televize a médie, to je jen nepřetržitý proud násilí a je jedno zda jde o filmy nebo zpravodajství. Ženské prso se v televizi nesmí objevit, ale agresivitu a násilí perou už do malých dětí v kreslených filmech.

Ty bytosti taky nesnáší pozitivní energii kterou produkuje příroda, zejména statné staleté stromy. Proto přírodu systematicky drancují po celé planetě, profit je jen zástěrka. A bez čisté přírody lidé taky víc trpí takže to je pro ně další benefit. (ps: kde vznikl judaizmus i islám? Právě na poušti. Mezi slovany uprostřed hustých lesů by takový kult neměl šanci)

368713

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
25,91 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,75 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 514,98 Kč
1 unce stříbra
559,10 Kč
Bitcoin
1 239 324,00 Kč

Poslední aktualizace: 19.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?