Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Jen tak, PDO (Pravdě do očí), Pravdě do očí, Pravdě do očí (PDO), Technolog.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.12.2014 01:19

Kongresová zpráva o mučení dokazuje, že Al-Kajda do útoků 11. září zapletena nebyla

Je to hrozné

Pravdě do očí (PDO) 84.?.?.?

Je to hrozné, pokud se nad tím rozumně uvažující bytost zamyslí. Nicméně se nic nezmění. Vše je připravené na dlouhodobé fungování tak jak to je nyní. KAŽDÉMU mocnému to vyhovuje, neskutečně se na tomto systému dá vydělat a mnozí takto i činí. Jak v Rusku, tak v Číně, v USA.....všichni a všude. Krásně to je vidět na událostech s rublem. BYL důvod proč přišla stabilizace až po pár dnech pádu. Šlo to ze strany Ruska zarazit během dne, ale nestalo se tak záměrně. Nejdříve se muselo nakoupit když to bylo u dna. Ano, vydělali na tom i ti nejvýše. Je to logické. Udělal by to každý a udělali to i ti kolem Putina a nejen oni. Bylo to připravené s jejich vědomím. Nebo o tom minimálně věděli. Palebná příprava probíhala už pár dnů předtím, toho si nešlo nevšimnout pokud vás to živí, šlo to řešit, ale proč to dělat když jde o "jen" zisk? Normální hra, jako vše. Lidem se něco předhodí a oni se baví, píšou, koumají, protestují, ale hlavně jsou zaměstnáni a hraje se dál. Může ostatně vydělat KAŽDÝ a ne málo, např.:pákové ETF Direxion Daily Russia Bull 3X (RUSL). Zatímco na konci loňského roku se RUSL obchodovalo za 31 dolarů, v listopadu již za zhruba 10 dolarů. Propad na současných 2,80 dolaru indikuje v případě korekce předchozího vývoje tedy možný výrazný potenciál. Co komu v tomto brání vyjma nedostatku cash ? ? ? ? ?

323757

23.12.2014 07:56

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

Výlev frustrace

PDO (Pravdě do očí) 84.?.?.?

...pěkně napsané. Diagnóza jasná. Má ale pravdu i když to je psané hodně extenzivně. Bohužel tento stav bude trvat dále. Nic se nebude měnit,vyhovuje to všem mocným. Není zlý chlupatý americký čert a hodný dobrotivý Rus. Jsou jen lidé a jejich povahy. To tak je. A ty povahy jsou stejné bez ohledu na národnost. Lze se i z bezmoci uvztekat,unenávidět,ale to je tak vše. Ani revoluce nebudou, pár zchudlých extrémistů co si dělají bussines z nenávisti k druhým, nikoho nikde nezajímá. Volí se ti,kdož drtivé většině obyvatel jakžtakž zajišťují směřování životní úrovně tak jak je. Průšvih není ani 25 % nezaměstnanost i to jde v pohodě ustát,viz.Řecko,Španělsko a jednu dobu skoro i Slovensko. Potíže nastávají kolem 35%, ale na to jsou jiné scénáře. Časem se zavede čtyřdenní pracovní týden a další opatření a bude se to stále držet na pohodu. Nehledě na skvělý a brilantně propracovaný systém umělé zaměstnanosti který dobře funguje. Žádné revoluce a změny vlád apod. Je to vymyšlené dobře a pofrčí to hezky dále. Na světě je fajn. Pěkné Vánoční svátky všem !

323886

27.12.2014 12:20

Manipulace s finančním trhem je nový trend: Může pokračovat?

doplnění

Pravdě do očí (PDO) 84.?.?.?

....a co toto?

http://nazory.euro.e15.cz/komentare/martin-tomanek-zlata-era-rozvijejicich-se-zemi-skoncila-1147975

...je to také výsledek manipulací? Zázrak jménem BRICS se nekoná [zmaten]

324091

04.07.2015 13:58

Návštěva na kriminálce

Asi tak.....

Pravdě do očí 84.?.?.?

...no, je to blbost.Mám velmi slušný přehled o mechanismech fungování dotací a žádostí o ně již od doby vzniku programu Phare. TOTO JE BLBOST co Vám údajně řekli. Klidně si to někde zjistěte jak funguje systém hodnotitelů atd. Spíše potřebuje krytí že Vás tam měl a že pracuje, aby se mohl důkladněji pošťourat na účtech atp. Další věcí je, že pokud by to bylo k již SKONČENÉMU vyšetřování tak je to jako doplňující informace k ničemu, v probíhajícícm se VŽDY podepisuje mlčenlivost. Je na to jasný postup a jeho nedodržení je na rozvázání pracovního poměru i s kapitánem. Prostě komedie a upozornění, plus jak zde správně mnozí uvádějí, zřejmě monitoring extremistů přes příspěvky atp.[smích] Tohle se s Vámi už potáhne pořád. Jakmile zaorají tak orají, dokud nezorají.

335977

28.08.2015 16:43

Ekonomická destabilizace, finanční propad a manipulace se šanghajským akciovým trhem?

No bude to jízda

Pravdě do očí 84.?.?.?

...není to jednoduché. USA ztrácí vliv ve světě, ale není moc států které by se jim mohly postavit čelem. Rusko bude vyřízené do dvou let. Mají necelých 350 mld. USD rezerv včetně zlata a do dna to brát nemohou, spotřebovávají cca 100 mld. USD za rok na vyrovnání toho co se děje. Za dva roky může být doba kdy jim USA začnou půjčovat. Když to nejde silou, vezmou si co potřebují tím, že si to koupí a Rusko bude brzy na prodej celé za půjčky na chod státu, viz. Ukrajina. Nehledě na to že Ukrainu za pár let nechají vycucanou Rusku, ať se stará a to ho dorazí. Čína je u také odepsaná.

Udělali si to ale z velké části sami, holt daň za prudký rozvoj, resp. zahmotnění a to tam ještě naplno nefrčí nové ekologické předpisy co jsou v platnosti od nového roku a ty jsou stejně přísné jako v EU, sanace ekologických škod je stojí už skoro 15% HDP a kulminovat toto číslo bude na 20% HDP okolo roku 2020. BRICS je slabý, Brazílie začíná mít ještě větší problémy s rozpočtem nežli Rusko, Indie je mimo hru, druhá bohatá Čína z ní nebude, tak rychle. Není tam pořádná infrastruktura málo vzdělaných lidí a hlavně vše je dynamické, tzn. nejsou potřeba ani na levnou výrobu, automatizace spolu s robotizací výroby postupuje mílovými kroky.

Na druhou stranu ani s USA to nemusí dopadnout nijak dobře. Začínají se solidně rozleptávat sami zevnitř. Zlatá EU a Němci za kopcem. I když to je nedokonalé a plné různých parazitických skupin kolem Bruselu obrazně řečeno, tak je to pořád to nejlepší, co tady máme. Mnoha lidem se to asi nelíbí a na ten národ německý nadávají, ale nebýt jich tak už v ČR není vůbec nic a životní úroveň na třetině. Kam vlezl český management po revoluci, to se rozkradlo a zavřelo. Až nyní posledních pár let to oklikou, ty pozavírané a předbankrotářské firmy, získávají zpátky české firmy a český kapitál, viz. Tatra atd. Proč jsme skončili z 83% veškerého vývozu do této země? Protože jsme to tak chtěli a chovali se tak, oni jen využili situace. Tady je pořád ráj v naší zemi, ale to lze vidět jen s odstupem, když člověk trochu pocestuje po světě.

338712

Kolaps USA je za rohem už od padesátých let.....v Rusku se mezi lety 2005-2014 mělo hodně lidí už dobře. Nejlépe za celou dobu co Rusko jest. To je nyní jinak a bude to ještě horší. A už vědí že to šlo jinak....ten systém to nemusí ustát. Byl jsem nyní na pár dnů v Čitě a i přes propagandu 24/7 z mnoha státních kanálů je něco jinak mezi llidmi. Podpora Vladimíra Vladimíroviče klesá. Pomalu, ale ano. Zatím utrácí USD z rezerv na chod státu a stabilizaci měny, ale USD dojdou a bez nich to tam zkolabuje. Potřebují za dolary nakupovat zboží. RVHP už není, je jen volný trh a omezeně barter. Za co nakoupí čerpadla na závlahy tam? Dodává to Siemens....tu technologii nevyměníte ani za rok za jinou třeba z Číny....pokud ji mají...i nedaleké uranové doly u Čity jsou plně závislé na amerických technologiích, např. Vnitrostátní let z Čity do Moskvy 6500km byl Boeingem....jste mimo úplně Vy pane. Bez USD končí v chaosu.

338807

05.09.2015 22:57

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Bylo to plánované-projekt Euro-Med

Pravdě do očí 84.?.?.?

...bohužel to bylo plánované za naše peníze:

http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461

339078

08.07.2016 10:50

Achillova pata Ruska

Úhel pohledu

Technolog 84.?.?.?

Lze se na to dívat různě. Hledání vnějších a vnitřních nepřátel v krizi, je v té zemi folklorem již skoro sto let. Faktem ale je, že vyjma surovin a specifických odvětví zbrojního průmyslu nemají co nabídnout a tím pádem nemají peníze. To je jako za minulého režimu v ČR. Imperialismus na každém kroku a priorita všech fabrik byla získávat valuty a exportovat ven, aby byly ty hrozné marky, dolary atd. I Okres na severu je paradoxně krásnou ukázkou toho, co zde bylo a to, co je také v Rusku nyní. V "chemičce" se tam staví důležitý výrobní proces a dodavatel je ze zlého západu. Letos jsem byl v Norilsku.......hlavní těžba niklu, platiny atd......Rockwell automation USA dodává střídače, Siemens DE motory a finské firmy chcemické separátory. Zbrojní průmysl je plně závislý na součástkách ze západu a z Číny, v Rusku se nevyrábí ani GPS moduly atd. Takže to je jen hra, kdyby Rusko někdo chtěl opravdu zničit rychle, stačí mu nedodávat technologie. Loni jsem byl kousek od Chity na jihu, rozjíždí se tam díky sankcím znovu těžba uranu........Rockwell a ABB střídače, Siemens motory, italové dodávali řídící software. To jsou fakta. Průšvih nastane až jim opravdu dojdou zásoby USD.....ta země bude dost nestabilní, již nyní jsou ti lidé tam dost KO, ale tlumí to propaganda Vladimíra Vladimíroviče. Ta tam frčí 24/7, což je logické, jak jinak to udržet v klidu. A nejoblíbenější co od nich lze slyšet, je: Putin to řeší. Tak snad to vyřeší, pokud ale nebude obětí nějakého spiknutí [smích]

350239

09.07.2016 18:16

Achillova pata Ruska

RE: Úhel pohledu

Technolog 84.?.?.?

Ano, máte pravdu, vědecké kruhy jsou na špici. O tom není žádná, bohužel vázne aplikace a patenty. Nemusíte se ani pohybovat v nějakých extra kruzích, stačí třeba známý nebo manželka v logistice a zjistíte co se kam vozí do RF a co se už nevozí, protože se může použít na zbrojní dodávky a co se dříve vozilo, viz. GPS moduly, z DE přes ČR pro závod, který figuruje na sankčních seznamech EU jako dodavatel zbrojních technologií. Např. i slavné tanky Armata se vyrobily jen v počtu 20 ks a Uralvagonzavod již rok takřka nic neprodukuje a má dluhy cca 2 mld. Kč v přepočtu. Vzhledem k nedostatku vlastních konstruktérů, se např. kompletní střídače z AC na DC různých napěťových hladin pro Armatu, vyvíjely v ČR v Praze. Jinak díky poklesu cen ropy a surovin obecně, jsou škrty tak rozsáhlé, že se již zbrojit bude minimálně v RF, resp. vše nabírá skluz cca 2-5 let, proti plánům z roku 2010 kdy reforma armády začala. A to nehovořím o životní ralitě těch lidí tam z osobních rozhovorů. Zkuste si jen představit žít v zemi, kde je cca 10% inflace a měna devalvuje 20% za rok. Samostatnou kapitolou je zoufale nízká porodnost, absolutně nesuplovaná imigrací typu (ne ti imigranti s iPhony....) třista tisíc občanů SR v ČR, sto tisíc občanů Ukrajiny v ČR atd. atd. Norilsk např.....internet? Kde? Na hotelu z WiFi routeru GSM 3G+ sítě s odezvou 1-3sekundy......prům. věk dožití? 60 let, ekologie katastrofa......a v tom žije půl milionu lidí ve třech městech, Dudinka, Talnakh, Norilsk. V Norilsku běžně vybydlené domy jako v Chanově atd.atd. Chita lepší, akorát vyjedete za město a všude dřevěnice a silnice bez asfaltu......jiné století. Stačí si zaletět mimo Moskvu a pár větších měst. Vízum dostane každý, nás berou jako bratry, co jen tak trochu omylem sešly ze správné cesty. V tom jsou fajn. Jinak v Norilsku se mnou pracovalo 30 občanů USA na projektu a nikomu nevadili. Ani místním, naopak, na politiku se kašle co jsem si tak všiml.

350264

29.04.2017 11:11

Dlouhodobý nedostatek financí vážně ohrožuje provoz tohoto webu

také zamyšlení od věrného čtenáře

Jen tak 84.?.?.?

Kdyby to bylo dotované, už to tady není. Spíše se hodí i těch pár tisíc, co to hodí....[smích] Překlad článku s nativní angličtinou je otázka i s napsáním na tři hodiny maximálně. Sám dělám denně překlady, vím co píšu. Proč někoho platit? Když na to nevydělám tak překládám sám......Mám svůj web a administrace i s eliminováním reklamy od trollů v diskuzích je hodina ráno, hodina večer.....

Čtu tento webzine od počátku, ještě v dobách kdy byl internet jen v práci a doma ho měl málokdo. Přispíval jsem kdysi,ale od té doby co je zde na diskuzích brutální cenzura to nemá smysl. Přitom nešlo nikdy o napadání diskutujících, nebo vulgariismy, jen jiné názory.....ale to se nesmí. Pravda je to privátní prostor, každého majitele stránek věc.

Potom ale nechápu, že jsou stížnosti na to, že nejsou peníze. No nejsou, alternativních webů je hodně a jediný kdo se v pohodě uživí je neznámý pan VK (Marek Pešl) co provozuje známé stránky na doméně, kde se dříve scházeli fandové létání......

Alternativců je v každé společnosti cca 8-16% a vesměs nejsou tolik majetní, takže jak už tady psal kolega přispěvatel, koláč je jen jeden a ten se spíše drobí.

Spíše mne zaráží, že ty články nejsou pod úroveň provozovatele, já bych se hanbou propadl takto neustále upozorňovat na to, že chci peníze. Té energie jen na ty prosbočlánky......vždyť ten čas jde prodat i jinde a jinak pokud něco umím co prodám a dělat to pro zábavu, i třeba s menším rozsahem, ale být na tom závislý jako na přilepšení k důchodu, to mi hlava nebere.

357524

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 108 čtenářů částkou 15 955 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 1

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 5

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,98 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,47 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
25,73 Kč
100 japonských jenů
23,20 Kč
Čínský juan
3,50 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
34,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 206,80 Kč
1 unce stříbra
427,60 Kč
Bitcoin
219 219,90 Kč

Poslední aktualizace: 25.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?