Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 116 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, jen se divím..a stále víc, Pen, sen, Six.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.01.2011 16:08

Ropu se ukrýt nepodařilo

RE: Jak snadno usvědčí kupecké počty autorku z alarmismu

sen 87.?.?.?

no nevím...kde ta čísla ta paní vzala, ale neoficiální údaj objemu vyteklé ropy je min. 50 mil. m3 uniklé ropy do oceánu. Realita může být ale mnohem vyšší.
Jistě , liší se to od oficiálního údaje, ale je Vaše volba věřit čemu chcete.
[mrknutí jedním okem]

235908

08.03.2011 09:08

Co je \"ruské\"?

RE: Do budoucna je otazka , co je lidske a co mozna neni?

Pen 87.?.?.?

Klonovani cloveka se děje již několik desítek let, a mrkat si k tomu můžete jak chcete. Asi si myslíte, že si o tom přečtete/uslyšíte v tisku/TV - seznam.cz a podobné...

239063

08.03.2011 09:21

Co je \"ruské\"?

Skryta historie

Pen 87.?.?.?

Clánek je zajímavý a lehce se dotýká skryté historie Slovanů. Ta sahá mnohem dále než je v článku uvedeno a naznačeno, až k dávným Thandům.

Jedna z účinných metod jak zničit národ, je zničit jeho historii. A to se plánovitě děje již několik tisíc let a týká se to i Čechů. Moderní historici jsou pokračovateli středověkých inkvizitorů, vše co se nehodí je ignorováno, či zesměšněno. Jen sem tam někdo si z nich dovolí vystoupit s pravdou.
Co se jim vůbec nelíbí, je internet - dají se zde najít podklady od nezávislých badatelů, tedy pro toho kdo má zájem. Ostatní budou do omrzení papouškovat schválená data....

239065

08.03.2011 22:31

Co je \"ruské\"?

RE: Do budoucna je otazka , co je lidske a co mozna neni?

Pen 87.?.?.?

jestli správně chápu co to epigenetika je, tak se obávám, že se praktikuje v plošném rozsahu mnoho let. A to že se v civilním výzkumu začne tzv. zkoumat věc, která se již x let používá, to je věc jiná.
Ale mohu se klidně mýlit, tak mě neberte za slovo. Vždyť to je takové plkání u piva.
[smích]

239119

20.03.2011 08:33

Vybombardovat Libyi. Čtvrté dějství celosvětového cirkusu

RE: Zapamatujte si datum 19.3.2011

87.?.?.?

napsal jste to dobře
Jak by řekl klasik: "Je to k blití, Velebnosti"

239864

27.03.2011 10:12

Víme, co chceme?

Volby...

Sen 87.?.?.?

a proč myslíte, že "neúčast" ve volbách něco změní? Jim ta jistá 25% účast (jejich nohsledů) bude plně stačit.
Spíše pokud by se podařilo, aby těch zbylých 75% zvolilo nějakou zcela neznámou stranu, která by přímo deklarovala pro začátek odvolatelnost politků a jejich přímou odpovědnost za jejich rozhodnutí + referendum v důležitých otázkách. A takové strany jsou.

240483

14.05.2011 22:38

Demokracie jako náboženství?

RE: Dekuju

Six 87.?.?.?

skvělé..., tím že nevolíte dáváte hlas proporcionálně všem stranám, a tedy jste volil v největší míře dnešní parlamentní strany, a tedy i souhlas s jejich manýry.
Takže i vám děkuji za ten bordel co tu je.

A co takhle nebýt líný a přečíst si volební program neparlamentních stran nespojených s současnými politiky a dát té vhodné hlas? Toho se bojí..., vás ne, vy jim neublížíte.

244072

15.05.2011 21:59

Demokracie jako náboženství?

RE: Dekuju

Six 87.?.?.?

jen používáte umělé argumenty, které se vždy před volbami vyrojí...že by náhoda? Kdopak z toho má asi prospěch?

- lepší volit menší zlo.....než malou neznámou stranu
- k volbám nemá smysl chodit, nic se nezmění....
- a duchovňáci rádi používají: přeci jim nebudu dávat svůj hlas=duši....ale že se pak těmi paskvily=zákony řídit také musí jim nedochází
...

244143

16.05.2011 11:49

Zaklínadlo jménem boj s korupcí

Korupce

Six 87.?.?.?

"Z hlavy mne napadá spousty zel mnohem horších. Potraty. Ztráta suverenity země. Zaprodanost českého tisku. Sorosův Open Society Fund. Povinné očkování. Solární energie. Válka proti terorismu…"

Možná problém je v tom, že vše co oddělujete od zla korupce jako ještě horší zla, tak tyto zla jsou přitom přímo spojeny a vychází z korupce.
V tomto státě je nutností kompletně odstranit všechny politiky od okresních měst výše. Aby se někdo dostal na tyto místa musí být napojen minimálně na místní korupci. A jak chcete aby se korupce řešila, když ji "řeší" ti samí co tuto korupci vytváří???

244176

31.05.2011 07:57

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

moudrost a politika

six 87.?.?.?

před několika lety jsem četl propracovaný návrh na vyřešení této věci. Celý dnešní problém s politiky a státní správou vychází z upřednostňování inteligence (která bohužel nemá žádné zábrany) před moudrostí člověka (která je mnohem cennější než IQ).
Zdroj asi již nedohledám, ale šlo o to, že již dávno existují testy na moudrost (podobně jako testy na IQ). Celé řešení spočívalo v tom, že všichni, kteří se budou chtít účastnit veřejné práce na úřadě / či i jen hlasování o vhodnosti nějakého projektu nebo zákona, projdou testem a na základě dosažených bodů budou moci vykonávat veřejnou funkci a to jen do předem dané úrovně (dle své vyspělosti) / nebo dostanou přidělem počet hlasovacích bodů též dle své úrovně.
Tím by se zcela eliminovala hlasovací síla "trollů", protože na přehlasování jediného člověka s moudrostí na vysoké úrovni by jich muselo být mnohonásobně více. Samozřejmostí by byla odvolatelnost z veřejné funkce.

245162

31.05.2011 09:04

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

six 87.?.?.?

jistě tedy s přehledem vysvětlíte, jak je možné, že občané již od roku 1991 volí stále ty samé zkorumpované politiky/strany.
Volby jsou poslední přímá demokracie která tu zbyla, i když bohužel bez zpětné vazby a volí se pouze politické strany. Ale jen hlupák nevidí za stranami stále ty samé osoby.
Co brání občanům dát hlas jiné neparlamentní straně nespojené s žádným současným politikem? To ani toto málo nejsou schopni udělat?
Před volbami se vždy vynoří kecy o tom, že by se nic nezměnilo - možná, ale zatím to jsou jen a jen hypotetické kecy založené na neexistující skutečnosti.

Nelze srovnávat družstvo s i byť jen s obecním zastupitelstvem. Kolik lidí si uvědomí, že není žádný rozdíl mezi jejich penězi v družstvu a státním/obecním rozpočtem?
Lid (v průměru) si za současného stavu vládnout neumí - výsledek vidíte kolem sebe. Vše co se děje (rozkrádání, korupce...), je výsledkem průměrné mentality lidí. A je zcela jedno, že lid je držen v umělém hypnotickém spánku - to je též ukázka mentality většiny.
Jak z toho ven? To musí opravdu lidstvo spadnout na držku aby jim ty klapky z očí spadly?

245167

31.05.2011 10:59

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

six 87.?.?.?

nejsem zastáncem jakýchkoliv politických stran, pro život je nepotřebuji. Vycházím ze zavedeného systému a posuzuji možnosti v rámci tohoto systému.
Strany které jste vyjmenovala nesplňují podmínku, kterou jsem uvedl. Ale možná nevíte, jak ty strany vznikly.

K poslední větě: za současného stavu toho není schopen a ani nemá zájem (mluvím o většině). Stačí si promluvit s okolím. V co věříte, je vhodné pro vyspělou civilizaci. Nicméně věřím, že se toho dožiji.

245177

04.06.2011 06:42

Izrael pánem na Středním východě

RE: Mno,

six 87.?.?.?

Mě celkem nezajímá KDO je napsal a KDY je napsal.
Jak poznáte, že máte v ruce správný jízdní řád? Pokud je odpověď pro vás těžká, tak vám poradím: že podle něho ty vlaky skutečně jezdí.
Materialisté dokážou opravdu unudit okolí svými důkazy a požadavky na důkazy (samozřejmě to musí být důkazy které jsou ONI ochotni akceptovat, nejlépe takové že se o tom psalo na idnes nebo to říkali v TV nebo že si to myslí "všichni" kolem)

245462

04.06.2011 07:19

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

six 87.?.?.?

Sic se s Vámi vě většině shodnu, o nejití k volbám jako nejlepším řešení tedy ne.
Pokud by se dle Vás řídili lidé ve Španělsku/na Islandu, tak by pasivně seděli doma na prdeli. Ale oni kupodivu jdou a vyjadřují svůj názor.
Pokud zůstáváte pasivní, no tak hold se musíte řídit tím, co za vás odsouhlasí druzí. A výběr z malých stran tu byl.

Přeji Vám pěkný víkend [smích]

245463

04.06.2011 07:37

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Ještě mě napadlo

six 87.?.?.?

Dle toho co píšete to snad vypadá,že pracujete v bankovnickém sektoru. Napadlo vás někdy, že ty vaše moudra máte naučeny a věříte tomu proto že vám to někdo řekl?
A co takhle zapojit váš vlastní rozum?

Cítím, že váš svět pomalu končí [smích] Párkrát ještě kopnete....Ale docela by se mi líbilo, kdyby se poté na Zemi určilo nějaké uzavřené soběstačné území, kde by jste se VY mohli navzájem realizovat, a to bez svého vlivu na okolí. To vše pouze v rámci přání toho nejlepšího pro vás, což je dát vám to, co sami chcete po ostatních. [smích]

245465

05.06.2011 00:31

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Ještě mě napadlo

six 87.?.?.?

s typy jako jste vy je obvykle ztráta času komunikovat o čemkoliv. Opakuji, přeji vám žít v tom nejlepším světě, v tom, který máte v hlavě. Jen prosím, netahejte do něho ostatní.

Poznámka...... třeba se někdo kdo to neví nad tím zamyslí: Stát z principu nemůže být nikdy zadlužen, pokud funguje správně. Stát emituje peníze pomocí státních zakázek, pokud je to potřeba, tedy ne žádné emitování zadarmo, tj. nekryté peníze jako to dělá FED / MMF a žádné půjčování od bank za stupidní úroky nebo jakésy dluhopisy.
Chápete jak s vámi vyjebávají?

245532

14.06.2011 07:45

Pravici nebo levici

kolečko se opakuje?

six 87.?.?.?

Jestli je to pravda s tou volbou pravice, tak Španělé zcela promrhali šanci kterou měli. Místo aby vytvořili nový systém bez polit. stran, tak se nechali znova a znova oblbnout.
By mě zajímalo, co skutečně znamená fráze Homo sapiens sapiens.

245952

14.06.2011 21:09

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

six 87.?.?.?

Co má prosím Kaddáfí společného s Hitlerem?
Ať se vám to líbí nebo ne, tak Hitler byl JEJICH loutka na ovládnutí světa. Metody se ale mění....

246018

14.06.2011 21:22

Pravici nebo levici

RE: Špatná volba

six 87.?.?.?

ano, nasranost lidí není stále dostatečná....a věřte, že je to přesně vypočítáno a vypočítáváno.
To co je kartou blázna, je příliv/nástup nových energií z kosmu a postupné blokování starých energií, které toto vše podporovaly. Tisíciletí potlačované obvody/schopnosti se mohou opět aktivovat....
[smích]

246021

15.06.2011 07:32

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

six 87.?.?.?

Nejdříve si prosím o Kaddáfím něco zjistěte. Ale většina hledá informace, které jim ladí s jejich pohledem na svět.
Hitler se vymkl jejich kontrole??? Nezasáhli náhodou až když hrozilo obsazení celé Evropy Rudou armádou? Tedy, když již bylo jasné, že se jejich projekt hroutí nevhodným směrem?

246060

18.06.2011 18:00

Pozadí podvodných obvinění ICC o „znásilňování“ v Libyi

z jineho soudku, ale souvisi to....

six 87.?.?.?

situace se vyostřuje
http://www.osud.cz/v-recku-je-valka-videoreportaz-ruske-televize

246342

11.08.2011 08:28

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

zase a zase a zase a......a nedají pokoj....a nedají pokoj....

six 87.?.?.?

Nechápu...nechápu....
"Přesvědčení zastánci, k nimž patří odhadem 80% vědců, hledají způsob, jak tento proces zastavit" - první manipulativní kec hned v prvním odstavci, aby asi ti bezmozku nabyli přesvědčení o tom, že tento blábol má nějakou informační hodnotu a je nutné mu věřit.

Skutečnost je přesně opačná, 20% tzv."přesvědčených" věTců patří k těm co jsou velmi dobře placeni ať vládami nebo organizacemi těžících z tohoto skvělého byznisu. Rozdíl mezi nimi a tím zbytkem (většinou) je, že mají neomezený přístup k "demokratickým médiím" na prosazení svého jistě nezávislého věTeckého názoru.
.....

250479

11.08.2011 16:18

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: komu to prospeje 2.

six 87.?.?.?

"Pricapení magnetu k ledničce magnetu energii vezme, a pri odtažení se magnet zase dobije, energii dodává odtahující ruka."
Zírám na odborníka. Toto mluví opravdu samo za sebe.
Takže mag. dipol přičapením např. k ledničce dle vás asi omezí svoji činnost.....aby tu svoji energii ztratil. A co takhle přiznat, že současná schválená věda si s tímto prostě neví rady???
Přiložením magnetu energii x spotřebujete a odtažením magnetu opět energii x spotřebujete. Pouze má jiné opačné znaménko vztažené ke směru prvotního pohybu a je ji možné v jedné fázi naakumulovat a využít pro druhou fázi.
A schopnost magnetizace je dána mechanickou energií jeho pohybu???? atd......

250553

20.08.2011 19:49

Zkušenost se Stworou

RE: -

Six 87.?.?.?

"Protože VŽDY a VŠUDE stojí lékař v každé společnosti na vrcholu piedestalu důvěry, odpovědnosti, ale i příjmů a společenského zařazení."
Ano, už aby se lidi konečně probudili, a začali hodnotit lékaře podle toho co umí, a ne podle titulu. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že by stačila 1/3 lékařů (schopných) k poskytnutí kvalitní péče a výsledkem by byl mnohem lepší zdravotní stav pacientů než je dnes.
Té 1/3 bych klidně navýšil plat na dvojnásobek, ti si to opravdu zaslouží. Ten zbytek vyházet k lopatám pro neschopnost. V jiných profesích se hodnotí podle znalostí, zde se hodnotí dle titulu.

251437

20.08.2011 20:11

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Otazka

Six 87.?.?.?

Zdravím Janko, jsem rád že jsi stále aktivní.
Proč se zaměřuješ na latinu a provádíš rozbor z této úrovně? A co když jazyky procházejí spíše postupnou degradací, než vývojem? Byla latinka první?

Kdo zná skutečný význam dnes používaných zdegenerovaných slov, ten má skutečnou MOC tvořit. A k tomu je potřeba znát SKUTEČNOU minulost.

251439

21.08.2011 09:31

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Otazka

Six 87.?.?.?

Pokud víš o HISTORII Slovanů, pak víš o původním jazyku a písmu. Jazyk byl a je formou komunikace a tvoření reality.
Kdysi lidé mluvili v jazyku, jež inicioval obrazy myšleného - obrazová řeč. Potřeboval bys nekonečně knih k popsání jednoho jediného obrazu - slova.
Ty tvrdíš, že rozštěpení původního jazyka na tisíce méně dokonalých jazyků má svůj účel a cíl v jejich opětovném propojení získaných drobků jiných a nových kvalit. Může být, i když to by TY co si s tím dali tolik "práce" asi ani nenapadlo......že jsou v podstatě sami řízeni.
A čeština má poměrně blízko (v porovnání s jinými) ke starým jazykům.

BTW: dnešní nedokonalé jazyky mají tu obrovskou výhodu (někdy nevýhodu když se potřebuješ skutečně domluvit), že psanou myšlenku je pro druhé nesnadné 100% pochopit a většinou to pochopí zcela jinak dle SVÉ úrovně informačního pole. Opravdu NENÍ nic potřeba šifrovat a mudrci minulosti o tomto velmi dobře věděli. Tedy, snad jsem se alespoň přiblížil v chápání tvého textu tomu co mělo být sděleno.

251477

25.08.2011 19:09

300 let spiknutí

Poslední dějství

Six 87.?.?.?

A poslední slovo této ukázky plně vystihuje podstatu toho o co se hraje....

251839

09.09.2011 20:03

Nadstandardní blázinec

Kdo je blázen?

Six 87.?.?.?

Namátkou....
"Epidemie psychiatrických poruch však před odvráceným zrakem médií a společnosti probíhá docela tiše."
- jistě, obrovský nárůst tzv. psych. poruch narůstá a to za velké podpory psychiatrů, kdy doslova vymýšlí nové nemoci.

- víte, ona tzv. Duše již byla dávno prokázána, a to Vědou. To, že jakási věda to stále ignoruje.....kdo chce, ten si info najde.

- nucená léčba...ano a často nesmyslná, to přesně vystihuje dnešní úroveň psychiatrie, čest vyjímkám a doufám že autor k nim patří.

252890

27.09.2011 16:42

Sbohem mezinárodní právo

RE: Mezinárodní právo?

Six 87.?.?.?

Tak jest. Marně vzpomínám, kdy to tzv. mezinárodní právo skutečně existovalo....A bylo založeno ze stejného důvodu jako ostatní mezinárodní instituce....
Abych byl pochopen, ten název je nálepka pro něco zcela jiného.

254024

11.12.2011 20:32

E-maily odhalují dolarové smlouvy volebních pozorovatelů

RE: Tady jde o vic,nez o volby a Rusko,tady jde Slovanskou vec,samozrejme mnohym to dnes nic nerika,

87.?.?.?

až na to, že Řím v té době NEEXISTOVAL. Ale samozřejmě můžete věřit propagovaným báchorkám jakým chcete....

258354

15.12.2011 18:29

Příští válka – Írán

RE: Rychlé řešení

jen se divím..a stále víc 87.?.?.?

s prominutím, mluvíte o zbrani staré 65 let, kdy již v 70 letech byly k dispozici kufříkové verze....
Opravdu si myslíte, že Irán nemá.....

258629

18.12.2011 19:45

Havel

jedno malé přání

Six 87.?.?.?

Tak jsem v rychlosti prolétl kondolence na aktuálně.cz a je mi [bliji] . Opravdu jsm se tam neměl dívat...
Jinak se dnes Zemi alespoň trochu ulehčilo a nezbývá než věřit, že těchto individuí bude stále rychleji ubývat.

Takže Havle, opravdu ti z celého srdce přeji to nejlepší co mohu, tedy ať svůj následující život/životy prožiješ přesně tak, jak jsi plánoval a přál ostatním a to do všech detailů.

258751

25.12.2011 13:12

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: kluci neberte si to tak...

Six 87.?.?.?

Nedělejte z něho prosím chudáčka, který nic nevěděl. Začíná to být trapný jak se snažíte.

ČLOVĚK to nebyl, pokud se ale hlásí k lidem, tak jedině lidská zrůda. A bohužel není jediná.

259519

09.01.2012 22:29

Diskuze upadá

RE: Vladimíre

Six 87.?.?.?

“Mathematical Foundations of the
Relativistic Theory of Quantum Gravity”,
this theory predicts a consistent unification of
Gravity with Electromagnetism. It shows
that the strong equivalence principle is
reaffirmed and, consequently, Einstein’s
equations are preserved. In fact, Einstein’s
equations can be deduced directly from the
mentioned theory. This shows, therefore, that
the General Relativity is a particularization
of this new theory, just as Newton’s theory is
a particular case of the General Relativity....


Možná Janko měl namysli něco jako toto....že. Takže možná jste ji nepochopil vy, ale to je v českém rybníčku běžné, že "chyrák" se chlubí svojí "chytrostí". A ještě abych si do takových chytráků rýpnul, tak celá školská fyzika je jen a jen pouze očesaná skutečná realita, která popisuje jen a jen speciální případ reality. A pod slovem realita nemyslím představu pana Einstejna.
A dále, ať se vám to líbí nebo ne, matematika jako taková je umělá věda, která nemá nic společného s přírodou, se Světem. Skuteční vědci již dávno pochopili, že 1+1=2 platí jen v umělém světě matematiky. Ale český rybníček má rád to své bahýnko...

Six

260581

10.01.2012 18:22

Diskuze upadá

RE: Vladimíre

Six 87.?.?.?

O matematice jsem napsal, že to je umělá věda a Svět se podle ní neřídí. Co je na tom špatně?
Nenapadal jsem Einsteina, pouze jsem napadl hlupáky fanatiky, co si nepřipouští, že jeho teorie není dokonalá. Kdo chce ten si podklady najde.

Píši tímto stylem, protože diskuse s vámi podobnými není možná. A že jsem to nejednou zkusil, dokonce i s důkazy které by pro vás měly být svaté.....ale ukázalo se opakovaně, že vše musí být nejdříve schváleno jakýmsi vaším božstvem. Větší fanatiky jsem nezažil. Srovnání i s jinými oblastmi života této společnosti je jistě zcela náhodná...

Musím se opravdu smát, když cca před dvěmi měsíci ve firmě bylo potvrzeno při specifické analýze el. pole, že klasické fyzikální představy prostě neplatí a tak se to vyřešilo nějakým tím koeficientem, jak je zvykem....

260668

17.01.2012 17:02

USrael ruší společné cvičení

RE: Svět se půlí

Six 87.?.?.?

Jojo, západní společnost se svými "skvělými" vládami a zákony, svou "demokracií a svobodou", svými "zvyky" a svou "historií", pseudoškolami a pseudokulturou.....

Pepíci a Máničky vždy tvrdili to co jim někdo jiný řekl že si mají myslet, jak se mají chovat. Většina z nich za celý život nezapojí mozek ve funkci MYSLET, fungují na principu přehrávače s tím , že nemají vliv na obsah samotný. A bohužel, tato pátá kolona je stále velkou většinou a nemá ráda, když se někdo chová jinak.

Tak mě Moudrostraku napadlo, jestli je ve vašem okolí někdo, kdo tohle vůbec chápe?
Osobně ze svého okolí znám JEDNOHO, který má přehled o tom co se děje, jak tento svět funguje. A beru v potaz to, že Zvědavec nikdy nešel do hloubky. Ostatně kdyby.... tak už by asi nebyl.

Svět se rozpůlil již dávno, to jen až teď dochází k otevřenému střetu. A vykrádaný svět se již rozhodl co chce, bezcenné papírky to nejsou. Jen ať si dají pozor na UKONČENÍ, protože pro někoho může být jedno, kdo vyhraje.

261234

23.01.2012 16:47

Farmaceutická firma pokutována za smrt 14 dětí

bile peklo

Six 87.?.?.?

Že by první vlaštovka odpovědnosti za tohle svinstvo? A kolik bylo zdravotně poškozených, a mnohdy na celý život?

A jako každý lék, má i tento nežádoucí účinky.....následuje seznam všech myslitelných nemocí včetně těch na které je tento lék předepisován....

Se těším na den, až příznivci očkování přestanou vnucovat svoji víru ostatním.

261537

29.01.2012 09:12

Sýrie: Hledání nových variant ospravedlnění agrese

RE: Niečo pre tých čo sa tešia na WW3 a zážitky v štýle filmu Threads a seriálu Jericho.

Six 87.?.?.?

To co píšete jen potvrzuje, že je to nemocná země. Takový vřed na Zemi.

261860

17.02.2012 18:33

Kolaps současné civilizace

RE: Nepresné vyhlásenie

Six 87.?.?.?

Máte pravdu, článek je opravdu blábol pro věřící. Sem tam nějaká pravda okořeněná lží a nesmysly.
Kéž by ti věřící měli vliv na vytváření jen té své reality....
Six

263554

Vím že jádro článku je o něčem jiném, ale stejně mě dost zarazila tato věta:

"nápad připevnit ji magnetem k autu je něco, co jsme v minulosti neviděli."

Že by nejjednodušší způsob připevnění štěnic nebyl použit i běžně zde .......

263596

05.03.2012 19:31

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Six 87.?.?.?

Já nějak pořád nevím jak si to představujete. Tak k volbám chodit odmítáte, ale přímou demokracii žádat chcete. Prosím vysvětlete jak ji chcete žádat nebo dosáhnout.

Jsou dva trendy, které se propagují a to i v mainstramu:
1. pravice je lepší/ levice je lepší/ či nějaká jiná parlamentní strana je nejlepší
2. nejít k volbám

Dochází vám, že se nevymívají mozky tímto náhodou? Protože pro ně jsou výhodné OBĚ alternativy.

Six

264695

08.03.2012 01:37

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Six 87.?.?.?

Jsem rád, že ještě někdo má tu energii s těmito lidmi vyznávajících pasivitu vůbec diskutovat. Je to neuvěřitelně únavné.
Ona už církev tento jejich přístup vtloukala do palic lidí po stovky let a říkali jim naše ovečky. A evidentně byla velmi úspěšná, a oni jsou na to dokonce hrdí že tam patří.
Dále, dávno jsem si všiml, že kdekoliv v diskusi se objeví názor jak změnit systém pomocí voleb, se objeví tito vymatlanci se svojí pasivitou (tak moc žádanou systémem). KDEKOLIV. OPRAVDU ZAČÍNÁM MÍT TEN DOJEM, ŽE NEJDE O NÁHODU. Tyto weby jsou totiž velmi dobře monitorovány a sledovány. Každý návštěvník má tu svoji složku, tímto zdravím ty ubožáky co to dělají.

A k Vám: pokud budete volit jakoukoliv parlamentní stranu,nebo stranu založenou přeběhlíky, nic nevyřešíte. Jediné řešení je volit zcela nové strany, nezávislé na systému. V KAŽDÝCH VOLBÁCH ALESPON DVE BYLY. A Z TOHO MAJÍ OPRAVDU STRACH.
Poslední volby takto volilo strany s dobrým programem 1,5% lidí. Tedy vychází že tak 1% populace chápe jak systém funguje. Je to bída. A přitom je to tak neuvěřitelně snadné.

264864

17.03.2012 08:33

Evropa nad propastí

hra o podstatu života

Six 87.?.?.?

Celá tato tzv. krize je řízena a to právě těmi citovanými odborníky v článku, kteří nabízejí řešení která nutně potřebují k dalšímu prohlubování této krize.
Málokomu dochází, že TEĎ se hraje o vše. A na nesmrtelnost duše zapoměňte, ono to je taky trochu jinak než vtloukají k tomu vytvořená východní náboženství a kulty do vašich hlav. Rekněme, že to je někde mezi nejstupidnějším náboženstvím materialismem a tou nesmrtelností. Ale tento fakt s sebou nese odpovědnost, a né ta častá a tak pro ně potřebná bezohlednost/pasivita "za námi potopa nebo ono to nějak bude".
Kdo chce ten pochopí a pozná, že svět není tak plochý jak se jevil. Jen se nenechat přemoci smutkem nad tím jak s sebou nechají lidé zametat a ještě se tím chlubí.

265376

25.03.2012 09:54

Cesta k transformaci společnosti

tisice let práce a vy to chcete zničit???

Six 87.?.?.?

Na výrobě ovcí se pracuje, a to velmi tvrdě, již několik tisíc let. Hlavní práci odvedla vytvořená náboženství a tuto štafetu jako poslední převzal materialismus. To co se nyní děje je jen výsledkem a zakončením lidské pasivity. To že lidé ,zdá se, nejsou schopni používat svůj rozum a radějí věří předkládaným nesmyslům, to bylo a je konečným cílem ve tvarování biorobota.
Zkuste pro představu toho kde lidi jsou, jim jen tak nadhodit že:
- schválená historie je zcela vymyšlená a to i včetně důvodů pro poslední válku v Libii. Vaše historie byla záměrně zničena.... kolik lidí chápe DŮVODY?
- schválená pavěda je již cca 100let na slepé koleji, ale to neznamená že VĚDA neexistuje. Jen je trošku o něčem jiném.
- školství má účel vychovat opakující papoušky...hlavně nemyslet.
- zdravotnictví to je parodie samo o sobě, lékaři jsou hodnoceni dle nemocnosti, jaký asi mají zájem vás vyléčit?
- polit. strany - učelem je vytvořit iluzi pro lidi že se něco řeší pro jejich dobro, opak je pravdou. Jed se dává po kapkách.
- každý přijatý zákon má omezující a vysávací funkci
- mainstream - lži nebo překroucené pravdy k nepoznání
- systematické otravování lidí fluorem, jodem, E-čky, smogem, očkováním, GMO , elektrosmog atd.
- skutečná funkce peněz
- atd.

Obvyklou reakcí bude že jste blázen, konspirační teoretik, socka, komouš....a očekávejte, že se tyto ovečky proti vám postaví jak zeď. Sen to každého vládce ve středověku, aby jeho otroci jeho vykořistování ještě s radostí bránili. Štěstí, že se dnes neupaluje.

Téměř vše co vás obklopuje je pečlivá iluze.

Takže úkolem není nic menšího, než zlomit programování lidí, které se táhne tisíce let do historie a je již zakomponováno do DNA. A to v několika málo letech.

Pokud se nezmění myšlení lidí, nic se nezmění. A to se změní až dotyční budou chtít.

Myslím, že modlení za pomoc z VENKU má své opodstatnění.

Six

265810

01.07.2012 21:21

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Makow vyvraci sam sebe

Six 87.?.?.?

A ti idioti v prdeli už jsou. A problém nyní již nejsou ti nahoře, ale ta masa lidí podporující a vytvářející tento systém, nazývaných láskyplně církvemi ovečky, vládami lůza a jimi dobytek. Systém se stal samofunkční se svými vlastními obrannými mechanismy - viz např. první dva příspěvky ve velmi jemné formě.
Je to mnohem horší než bylo zde napsáno. Pokuď chceš vidět, nejdříve musíš zapomenout vše co jsi se učil a znal. A kolik lidí to dokáže?
Pokud sleduješ TV, čteš noviny, posloucháš rádio - jsi stále hlupákem, který si myslí že má vlastní názor.

271358

08.08.2012 17:01

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Fízl buk je fine

six 87.?.?.?

Facebook je o sdílení vašeho ega, v žádném případě není o soukromí.
Jak už tu někdo napsal, nic lepšího si nemohli přát - všechny informace jak na dlani, to se to pak řídí svět.

273159

19.08.2012 08:50

Bukvice pochodovaly Prahou

RE: Článek pana šéfredaktora je čítankovou ukázkou netolerance, ale u něj mě to nepřekvapuje.

Six 87.?.?.?

Obávám se, že s tou výchovou máte pravdu. Stejně jako se z člověka dá vychovat bezcitná bestie, tak se dá ovlivnit sexuální orientace. Stačí jen podpořit tu stránku osobnosti, kterou má každý v nějaké míře v sobě. A další problém s tím související je, že tato úchylka je zesílena v genech další populace a tedy náchylnost k této deviaci zvýšena.

No, a proto tito 4% se snaží adoptovat děti, když vlastní za normáních okolností mít nemůžou. Takže se zde hraje na několika frontách....

Je smutné, že většina podporovatelů těchto odchylek na jejich podporu je schopna použítvat tak akorát odposlechnuté s....y z mainstreamu.

273512

16.09.2012 09:53

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

Volba většiny

Six 87.?.?.?

Ten článek je o něčem jiném.

Je to stále dokola. To že v tom nejsou zapojeni vrcholní politici si může myslet jen totální hlupák, oh promiňte gojim.

Dochází vám, že to co se děje (a to nemyslím jen tuhle frašku s alkoholem) je způsobeno volbou většiny, a i některých z vás tady? A't už tím že volí stále dokola grázly a nebo ve své chytrosti (lenosti) k volbám nejdou, protože jim to nějaký guru (oni) poradil. Výsledek je stejný.

Jak dlouho ještě budu spojen s egregorem slepých?

Six

274919

19.09.2012 19:38

Nevinnost muslimů: Rouhání jako politická taktika

RE: pohadka o teroristovi

Six 87.?.?.?

Tak by mě zajímalo, proč to ta celková společnost ke svému vývoji potřebuje, to náboženství.
Snad jako v budoucnu vědět co již nikdy nevolit, pokud teda bude ještě kdo aby něco volil....?

275097

22.09.2012 12:31

Rockefellerova globální chapadla odhalena v roce 1959 Sovětským svazem

Nový vymívači mozků

Six 87.?.?.?

Tak jsem čekal, kdy se objeví nový typ vymývání mozků a je to tady! Jo, chtělo to změnu, ono ta klasika už na těch pár probuzených nefunguje, a ještě se to má snahu šířit. Proklatej internet..... [vyplazený jazyk]

1. To, že jsme tam kde jsme, je vina lenosti lidí myslet je fakt. To že dochází k některým věcem je zase chyba té většiny. Ale:
2. Toto chování bylo velmi dlouho šlechtěno, opravdu tisíce let.
3. Všichni co se postavili proti tomu, byli zlikvidováni - zamezení přenosu genů. Církev v tom sehrála hlavní roli. Ostatně, toto probíhá běžně i dnes.
4. Byla zcela zlikvidována historie a přepsána - učíte se nebo znáte jen shit. Ani nevíte kdo jste.
5. Cca 95% věcí co znáte a myslíte si že to tak je a má být, je ve skutečnosti nesmysl. Ještě čtete tisk nebo sledujete TV a věříte tomu? No tak to máte dlouhou cestu před sebou.


Tak, a máme tu pana Matusy, Oli, Osa a přibudou postupně asi další, kteří plkají ve stejném gardu o faktu v bodě číslo 1. , zbytek chytře pomíjí. Záměr?
Six

275308

26.09.2012 20:05

Poburujúce predpovede počasia

RE: môžem len potvrdiť

Six 87.?.?.?

Hmm...a já ty "pitomosti" o Chemtrails mám plně potvrzené [smích]
Možná by jste si tento svůj názor měl vyvěsit jako připomínku v budoucnu.
Připadá mi poněku podivné, pokud se na internetu dají najít i firmy co se tím zabývají za velké prachy a výzkumy táhnoucí se 40 let dozadu, že v česku stačí aby vystoupil blb odborník v televizi.....a názor většiny je zformován.
Co se to s tímto národem děje...nejvyšší ceny v evropě, korupce, nejpasivnější lidi snad na světě, mizerné mzdy, snad nejubožejší zpravodajství co bylo vytvořeno,...

275577

27.09.2012 16:42

Poburujúce predpovede počasia

RE: môžem len potvrdiť

six 87.?.?.?

Ať hledám jak hledám, tak o něčem takovém jako michání paliva do leteckého benzínu jsem se nezmínil. A prosím ani mě to nenapadlo. A se divím že svůj názor stavíte na tomto nesmyslu, a podobných uměle vypuštěných blbostí mezi lidi.
Bohužel doba je taková, že na každou pravdu je vypuštěno mnoho s....k ke zmatení. A není snadné se tím prohrabat. Jednodušší je věřit mainstreamu a notovat si s ostatními uvědomělými...

275664

02.10.2012 20:58

Bůh, víra, náboženství, církve

Víra

87.?.?.?

Pan autor má zcela pravdu, že diskuse je ve většině případů zcela jalová z důvodu nepochopení sděleného mezi diskutujícími stranami. Každý chápe význam slov jinak, dle své úrovně a zaměření.

Náboženství jsou jen umělé ovládací programy jak ovládat lidi. Víra nemá se svobodou nic společného.Jediné co má smysl jsou znalosti a zkušenosti.A jako vždy si můžete vybrat, buď jít s životem nebo proti.

Materialismus, ateismus vznikl jako další sestupný krok degradace lidstva z kroku vyššího , což je náboženství. To co se nedařilo a nikdy by se nepodařilo prosadit v náboženské společnosti, nyní jde hladce.
Ostatně diskuse s ateistou je opravdu zážitek, kdy pan oponent má plnou hubu keců o vědeckých důkazech a pokud mu je předložíte s tím že ON je ten co nemá ani základní přehled o tom kde věda je, začne se odvolávat na jakési oficiální schválení a dokud se to neschválí tak to není pravda. Tak fakt nevím co to pak ta víra je.
[zmaten]

276213

04.10.2012 16:00

Jak se postavit k důchodové reformě?

RE: co furt řešíte - copak to není jasné i zebře ?

six 87.?.?.?

Krátce a jasně řečeno.

Bylo by fajn, kdyby se tito věřící vyškrtli z práva volit, protože jasně ukazují svoji snadnou ovladatelnost, tj. skočit na vše co se jim předhodí.

276484

15.10.2012 17:20

Volby

uz se stalo...

six 87.?.?.?

Nu což... většina lidí se opět nepoučila, zase ta stejná rétorika jako už mnohokrát předtím. Začíná to nudit. I když tu nějaký malý posun vidět je.

Ta většina rozumově líných se svými mantrami "jak je vše zbytečné, stejně se nic nezmění", "volby jsou podvod", "já se o politiku nestarám, stejně si to udělají jak chtějí" atd bla bla... Zůstala sedět doma, a zase si bude potvrzovat že měli pravdu.
Kolik je třeba inteligence na to, aby jim došlo, že to je hlavně kvůli nim samotným???
A přitom již tolikrát měli možnost vše změnit.

No, ještě tady jsou nějaká želízka v ohni, do půl roku by mělo být jasněji co bude, jestli něco vůbec bude. A opravdu, tato pátá kolona, již nebude rozhodovat o ničem, naštěstí.

Chtěl bych poděkovat hlavně voličům neparlamentních stran (včetně minulých), že projevili svoji svobodnou vůli. Vy jste Ti, co nesou změnu.
Six

277207

15.10.2012 17:33

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

RE:

six 87.?.?.?

Vy jste pokládal VV nebo TOP09 (počítám mezi ně i SZ) za malé neznámé strany? Ještě mám v blahé paměti diskuse s bývalými kolegy vždy před volbami, o čem tyto strany jsou a jaké mají vazby.
Nic to nepomohlo, pač hlupáci stále dokola věří slibům.
Boha jeho, kdy už si každý ponese jen sám za sebe přímou zodpovědnost za své volby?
six

277209

18.10.2012 17:04

Volby

RE: uz se stalo...

Six 87.?.?.?

A já smutně kroutím hlavou nad vámi. Nemusíte mi dávat školení proč byl zaveden institut tzv. demokracie a politických stran, jak funguje tzv. vyspělý západ atd.
Asi znáte ještě málo aby jste chápal, jak snadné je zbořit tuto jejich virtuální stavbu. Svojí leností, udělat i to málo jako zvednout zadek a jít k volbám a zvolit jimi neurčenou stranu, jste pro smích.
Ano, ta stavba stojí na hlupácích.

Píšu to sem ne pro vás, ale informace jsou energie a ty mají své vlastní cesty jak se šířit. A hlavně, nejdou zničit, maximálně potlačit...na nějaký čas.

277425

Cca před 25 lety jsem četl knihu Tajemství růžového kodu, a i když autoři si nedovolili tehdy na plnou hubu toto konstatovat, pouze předkládali mnoho důkazů potvrzující tento závěr.

Ostatně, neznám žádnou válku, která by nebyla odstartována podvodem jedné a té samé Strany v různých podobách.

Pokud se uděje desetina předpovězených změn, tak mnoho lidí tu skutečnou realitu informačně nerozdejchá.
Six

277732

24.10.2012 21:13

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: Duka by měl sedět v kouzě a šoupat nohama

Six 87.?.?.?

zdá se, že Ježíš opravdu existoval, leč v jiné době a jiné osobě. A tohle bude pro současné věřící skutečná lahůdka to přijmout, přijmout fakt, že vlastně celý svůj život posilali modlidby někomu trochu jinému....
Je opravdu s podivem, že v Bibli (sepsané po jeho smrti a již tehdy upravené) se i přes několik komplexních přepracování přece jen sem tam něco zachovalo, z té pravdy hlásané osobou později známou jako Ježíš. Ale možná to je logické, protože bez zrnka pravdy by každá lež byla odmítnuta.

277773

Ty svatý USA zcela plánovaně odřízli svaté japonce od zdrojů. A poněvadž japončíci už vedli svoji svatou válku se svými sousedy, tak moc na výběr neměli. Ach ten jejich kodex cti....

Vy asi moc nevíte o psychologii davu, jak přesvědčit obyvatele aby udělali něco pro ně samotné nepříjemného s nadšením....?

Japonský útok na Pearl HArbor měl naději na úspěch jen v případě úplného překvapení nepřítele... amíci je mohli bez problémů odrazit, kdyby.....byl zájem.

277774

27.10.2012 09:42

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

Six 87.?.?.?

To co jste zde napsal je jen vaše představa o asi to takhle je. Prostě kecy.
At se vám to líbí nebo ne, jako kandidát by měl svůj kompletní podrobný životopis předložit automaticky. To, že se to v této stupidní západní společnosti neděje o něčem svědčí.
A být vámi, trochu bych ze svého zaníceného obdivování idolu Okamury slevil.
Zatím jste nenapsal nic užitečného na jeho podporu, jen okecáváte sporné body na které bylo poukázáno.
To že mluví o úpravách práv politiků, jejich stíhatelnosti a odpovědnosti z něj nedělá toho nejlepšího. Podobné žvásty jsem slyšel mnohokrát od tzv. vašich milovaných představitelů této kleptokracie.
A propo, už 4x měli čeští trotli možnost toto změnit zvolením strany , která toto vše prosazovala. Ale svou leností a nebo tupostí to pokaždé podělali. Opravdu není snadné žít v tom asi jejich tak milovaném světě lží a bordelmánie.

BTW: podíval jsem se na stránky té "jeho" agentury, nebo co to má být, no opravdu větší ubohost jsem ještě neviděl. To moje prezentace semestrální práce v prvním ročníku výpočetní techniky před 15 lety byla na vyšší úrovni.

Prostě tu, milý pane, je nejasných moc věcí.
Six

277940

28.10.2012 10:18

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

six 87.?.?.?

Ještě jsi nenapsal nic, co by bylo z tebe. Opakováním někým předložených tzv. informací uděláš dojem na sobě podobné.
Pokud jsi zmínil Bobošíkovou, tak ta tohoto pána podstatně převyšuje, a obranou českých trotlů v EP (kteří to ani neocení) ztratila skoro vše. Ale v tom plátku PL se o tom nedočteš.

Překvapilo mě, že jsi stále na úrovni rozlišování pravice/levice/střed/modrý....Tak se ani už nedivím, tvému svatému zanícení a tvým důkazům, které ti připadají tak skvělé.

Vidím kolem něho vytvořenou umělou bublinu skvělosti. A to, že je tolerován/podporován politiky je víc než varování, že tu něco smrdí.

277988

09.11.2012 16:46

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

jak zaseli, tak sklidili

Six 87.?.?.?

Já jen zírám.
Tak v roce 1995 už bylo možno zjistit co je cílem tzv. západní demokracie, teda kdo měl zájem. Většina žila a stále žije v euforii ze své hlouposti, které říká zdravý rozum. [bliji]

To tu skoro nikomu nedochází, že to jsou výsledky vaší lenosti myslet (omlouvám se tomu 1% populace)? Tohle vše mohlo být již dávno vyřešeno snadno při volbách, a to několikrát. Jejich slabý článek - volby, který ted chtějí úplně odstranit přes EU... Místo toho, aby jste zvedli jednou za 4 roky prdel a zapli rozum, jste volili TOHLE. A stále dokola. A tomu, kdo vám jak malému děcku vysvětloval mnoho let REALITU jste spílali do hlupáků, konspiračních teoretiků atd.

Bohužel, stále jasněji a jasněji se ukazuje, že právo volit není pro hlupáky. A oni to dobře vědí, proto to právo dali všem a hlupáci s přehledem tu menšinu přehlasují....přesně jak chtějí oni. To je pravým smyslem té DEMOKRACIE.

A ted to chcete řešit přes demonstrace, násilí....mají z vás prdel, a oprávněnou.
A dokonce někteří propagují Okamuru.... [zmaten]

Jediné co mi vadí, je, že vaše genialita bohužel ovlivnuje také mě.

Dostali vás přesně tam, kde vás chtěli mít. Modlete se za pomoc z vesmíru, jestli to dovedete. A ona snad příchází, otázkou je, jak hluboko nechají ještě spadnout tuto společnost...pač cílem snad je aby co nejvíc lidí pochopilo co nevolit. Snad. A proto se modlete za své bližní, kterým nedocvaklo ani to co vám, aby to netrvalo příliš dlouho.
A pokud náhodou toto není poslední cyklus před vzestupem lidstva, tak vaše představa pekla bude rájem ve srovnání s realitou, tedy vaší volbou.

No, není vhodné trávit mnoho času tímto.... [bliji] , život ještě dokáže být krásný. Kdo není připraven, ten stejně nepochopí, a kdo je, ten si data najde.

278806

12.11.2012 17:30

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: jak zaseli, tak sklidili

87.?.?.?

Demonstrace má smysl, když lidi chápou pozadí systému. Jenom tehdy se nedají oblbnout nějakými nastrčenými loutkami. A že těch loutek je při každé demonstraci připraveno několik, odvést v případě nutnosti tu energii tím žádoucím směrem.
Malá část lidí začíná prohlížet skrz, ale ta většina zatím padá stále hloub. A ta většina je jejich armádou.
Poslední snadný způsob byl, obávám se, promarněn.
Škoda, že jsme to jako lidstvo nezvládli sami. No, aspon jsme přežili jejich útok trvající tisíce let. Změnili všechno: uprava a oslabení genetiky, programy chování a myšlení, historii....
A to že jsme to vůbec přežili se taky počítá.

JOO, jeden způsob jsem zmínil: modlit se, aby se bližním konečně rozsvítilo. Protože vysvětlování je kontraproduktivní. Musí přijít SAMI pro vysvětlení. Škoda, že předtím mnoho musí padnout až na dno.

278941

21.12.2012 11:26

Pozitivní revoluce Karla Janečka

RE: ale co dělat?...

Six 87.?.?.?

Pochybuji, že i zde většina chápe jak to chodí, spíše tápe a má strach přijmout realitu, ale zároveň je sere ta virtuální realita, kterou jim tlačej každej den do hlavy.
Protože přijmout skutečnou realitu znamená rozpad VŠECH hodnot co jste dosud uznávali a okolní stádo to cítí, a dá vám sežrat že jste jiní. Vono je pro ně lepší v tom bahýnku nějak přežívat společně s okolním stádem, navzájem si potvrzovat svoji pravdu a utěšovat se "Nějak bude...."
Bohužel jich je stále drtivá většina, a celý systém je nastavem tak, aby toho v rámci své vlastní sebeobrany plně využíval.

280958

29.12.2012 09:09

Nejlínější generace

Modlete se

six 87.?.?.?

Dobrý popis současné situace, až na to že autor myslím nepochopil, že ty tzv. rozbité monopoly v minulosti byly pouze řízená příprava pro situaci dnes.
Je mi velmi smutno ze společnosti líných myslí, kteří místo rozumu používají své pozadí a k volbám buď opakovaně nešli a nebo volili znovu ty herce v parlamentu. I když těmto lidem to asi nedojde, pač jednou za den svůj klíčící rozum spláchnou, že jejich chování má za následek přesně tuto společnost.
Je smutné pozorovat tyto ..... , jak na jedné straně svým nezájmem o okolní dění - kecy typu: " mě se to přece netýká" když je někdo v okolí ničen systémem , potom brečí když si systém vezme do práce je a většina kolem zase dělá mrtvé brouky, protože jich se to přece netýká. Typické pro ně je , že nikdy nepřiznají chybu na své straně a ještě ve své těžké situaci tento systém brání protože ve své chytrosti si nic jiného nedokáží představit.
Nemá smysl zde popisovat každodenní metody vymývání mozků, armádu státních zaměstnanců, kteří mají jeden hlavní účel chránit a prosazovat státní zřízení....atd., protože informací kolem je dost, takže to chce opravdu jen CHTÍT VĚDĚT.
Modlím se za tu novou energii z vesmíru, ať jim otevře oči, protože sami to nezvládnou.

281143

20.01.2013 10:13

A nemají Němci pravdu?

RE: Z cizího blogu

Six 87.?.?.?

Toto okecávání je úžasné.
Prosím o vysvětlení: Co nutí lidi přispůsobovat se špatnému systému? Co nutí lidi tento systém chránit a dávat mu svoji podporu, i když jim škodí?
Že by to bylo v jejich povaze?
Nemám rád okecávače jako jste vy. Sice je vás drtivá většina tohoto národa, bohužel, takže si můžete navzájem tu svoji pravdu potvrzovat, ale to je tak vše. Hlavně si nepřiznat, že by chyba mohla být u vás. Jak české.
Six

282843

Už chápete co to ta tzv. demokracie ve skutečnosti je??

Jejich největším tahem bylo dát možnost volit VŠEM lidem bez ohledu na jejich morální vyspělost. Tím vznikla nadstavba otrokářského systému, kdy lidi si zlo/nesvobodu/útlak volí sami.
Prosazování moci probíhá přes lehce ovlivnitelnou významnou část populace.

Každý, kdo obhajuje demokracii, nebo se jí zaštiťuje je přinejmenším hlupák nechápající ani zlomek okolní reality. V horším případě velmi dobře chápe.....ale obávám se, že pro něho jste jen lehce ovladatelné stádo.

Existují systémy volby dle výše moudrosti (kterou lze obodovat), kde hlas má váhu přímo úměrnou vyspělosti jedince. Přesný opak současnosti.

Opět nelze jinak, než poděkovat páté koloně, že vývoj splečnosti jde do stále větších sraček, nyní nezávisle na tom koho vyberete. Jde jen o rychlost ponoru.

Six

283480

16.02.2013 19:09

Za papežským pučem je peněžní skandál

Dejte už pokoj

Six 87.?.?.?

Pěkná diskuse, emoce jen lítaj.
Já bych měl pro všechny soukromou prosbu: "Věřte si čemu chcete, klaňte se čemu chcete, ale prosím laskavě mě svoji víru, principy, zákony nenuťte. Děkuji."
A to platí pro všechny ismy, náboženství, sekty, včetně materialismu. Se postavte před zrcadlo, a odpovězte si jestli jste toho vůbec schopni.
Ještě jednou Děkuji předem.
Six

284986

20.02.2013 20:33

Přední genetik: Lidská inteligence zvolna upadá

vršek ledovce

87.?.?.?

O klesajícím IQ se ví víc jak 20 let. Před těmi lety jsem tu informaci zachytil. I plány, které se táhnou až k pánu s knírkem, co se snažil pohltit svět.
Informace o fluoru je známa mnoho desítek let. Kolipak z vás stále papká tu skvělou zubní pastu s tím vinikajícím fluorem? Či sůl atd...?
A co takhle úžasný umělý jód, ostatní chemie kolem vás, kovové plomby, elektrosmog, žrádlo kterému se říká jídlo, denodenní vymívání mozků, papkáte léky s desítkami vedlejších účinků, očkování, šit vzduch a voda....zázrak že si ještě dokážete zavázat tkaničky.

285223

14.09.2013 10:45

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

RE: Dosud se Rusko chovalo jako předposrané...

six 87.?.?.?

Jojo, drtivá většina vědců (vyjma vojenského sektoru)nemá ani mlhavou představu kde věda je, natož obyčejní lidi. Těžko pochopí, že většina scify filmů byla inspirována vojenským výzkumem a mnohdy funkčními prototypy.

Pro tu drtivou většinu se stal Bůh mainstreamem, a těžko budou ochotni přiznat, že celý život věřili lžím. A tedy jakýkoliv nesmysl přinesený oficiálními médii, je pro ně pravda. Je to zvláštní, tito lidé třeba vědí, že média lžou o Sýrii a již si nejsou ochotni připustit, že se to týká všeho.
A přitom ONI jsou problémem tohoto světa, né ti nahoře. Agenda skrytá za NWO dělá jen to co jim to věřící stádo dovolí, a stačí jim aby těch věřících byla většina 5:1.

Tak už se prosím proberte! Začíná to být unavující žít mezi vámi.
A pro hlupáky, co by měli tendenci navrhnout, at se tedy odstěhuji/odstěhujeme jinam, tak bych připoměl, že bylo již několik pokusů se od vás odpojit, ale vždy krvavě potlačeny world governmentem na základě vaší podpory/víry. A to dokonce i na bázi celých států (naposledy se o to snažil Kadafi). Samozřejmě vám předložili nějakou pohádku.....ach jo. I když ovce asi tak naivní nejsou, ty se mají snahu poučit.

A jaderné, chemické zbraně? To jsou špinavé hračky, které bohužel zaserou velké území. Již se hraje na jiné úrovni, především manipulace s odezvou mozku.

296111

24.10.2013 19:51

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Jak dlouho ještě...

six 87.?.?.?

Ano, pokud lidi budou stále volit ten hnůj, tak se nic nezmění. Nedošlo jim, že volit znamená odpovědnost za svoji volbu. Ne náhodou byla možnost volit dána všem, bohužel.
A přitom by stačilo volbami odstřihnout všechny parlamentní strany a jejich klony. A to je zatím jejich slabina, vědí to, moc dobře to vědí, a proto se počítá s tím, že volby budou zcela zrušeny.
Uvahy, že by se nic neměnilo jsou podprahově podsunuty, a před volbami vždy papouškovány. Je podsouváno, že k volbám nemá smysl chodit, nic se nezmění, duchovňáci jsou bombardováni pasivitou - někdo z vesmíru to vyřeší, je to naplánováno, osud, karma, blabla ... jen aby k těm volbám nešli. Protože tato skupina částečně přemýšlejících je velká a mohla by pořádně zamíchat výsledkem, tak je nutné ji udržet stranou, co nejvíce. A to už u nás přes 20let.
Opak je pravdou.

Nu což, snad hlupáci pochopí, jednou, co to je odpovědnost.
six

298525

27.10.2013 09:56

Teď, když máme, co jsme chtěli...

cca 3% lidí chtějí něco změnit...

six 87.?.?.?

Strana kterou jsem volil se tam nedostala, opět. Patřím k těm, kteří chtěli něco změnit (po kolikáté už?) a opět jsem smutný z tuposti tohoto národa. [pláč] A přitom to bylo tak snadné, opět.
Přeji všem voličům parlamentních stran i nevoličům, jejichž přáním je podporovat zloděje a úchyláky na úkor sebe, aby si své přání vychutnali až do dna. Neočekávám, že někdo z nich bude vůbec schopen připustit, že za ten bordel mohou oni sami. 20let byla dostatečná doba, aby se naučili používat mozek, aby pochopili fungování světa. Čtení názorů prognóz z mainstreamu a papuškování cizích názorů (gurů) to jejich jediná schopnost.[bliji]
Snad se zadaří, a stanu se pouze pozorovatelem, do jakých sr..ek dokáže ještě tento národ klesnout. Automaticky již pomoc nečekejte, o pomoc budete muset "požádat". A k tomu aby jste toho byli schopni budete muset pochopit a pochopit pro vás znamená projít velmi těžkou cestu. Vybrali jste si svobodně. Kdysi bylo řečeno: "Neházejte perly sviním" a je to dnes platné více než kdysi.
six

298689

07.11.2013 04:48

Odhalení Edwarda Snowdena – Geopolitika a poučení (I)

kontrola mysli

six 87.?.?.?

Hlavním úkolem tohoto šmírování je kontrola myšlení lidí. Vyhodnocením dat se získávají informace o náladách, postojích ve všech zájmových oblastech, které se poté modifikují pomocí vytvořených událostí a též pomocí vysílačů wifi, mobilních vysílačů a radarů. Uvědomte si, že vaše tělo je biologický počítač, který reaguje na vnější elektromagnetické signály, podněty. Ale jen opakuji známou věc.
BTW. doporučuji se zaměřit na kauzu Zeman, kdy on a jeho rodina je od voleb držen v domácím vězení a všem jeho přátelům vyhrožováno skrz jejich rodiny. Uvidíme v jakém stavu ho vrátí, protože cílem je jeho minimálně psychická likvidace. Nevěříte? Tak bedlivě sledujte ty tanečky v pravdoláskařských médiích.

299285

jojo jedna bába povídala....že je lehké šmírovat ve 3D a kvalitním zvuku cokoliv v každém domě, pouze stačí připojit upravený měřič spotřeby energie. Celý rozvod domu poté funguje jako síť, jako citlivá anténa.....a pak dodala, že když už jsme u toho, tak proč to neudělat tak že by ta anténa třeba mohla i svými pulsy upravovat chování. Ale to jen bába povídala, kdo by tomu se zdravým rozumem věřil, a navíc v MF o tom nepsali.... [chechtot]

299681

19.12.2013 17:14

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Havloidé všech krajin spojte se

sen 87.?.?.?

Janko, copak jsi zac? Tak přemýšlím co máš společného s Janko co vedl metapsychologické rozbory o podstatě světa. Ale asi jsi jiný Janko, třeba ten placený janko za obahjobu čehokoliv co dostane za úkol. No v každé diskusi je tento lidský odpad přítomen, aby udávali správný směr.
Ty snad víš pro koho Babiš/Bakala pracují v tandemu? Pro hlupáka tvého kalibru, on to ani netají že chce vytvořit z tohoto státu soukromou firmu.

301054

25.12.2013 22:30

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Zahrádka

six 87.?.?.?

„Blud nepřestává být bludem, i když ho sdílí většina.“
Lev N. Tolstoj
Asi je jakákoliv diskuse zbytečná, když váš Bůh mainstream plně tuto teorii podporuje, a vy si najdete stovky potvrzení její tzv. platnosti. Jen jen s podivem, že stále a znova masírují lidi články, typu " Teorie relativity byla opět potvrzena...." Buďto je platná a není ji neustále potřeba tzv. znova dokazovat, ... anebo....
Ta snaha je opravdu dojemná.
Six

301394

11.01.2014 08:19

Politika roku 2014 a v následných letech

RE: stevie

six 87.?.?.?

Máte pravdu, z lidi se stávají bioroboti s implementovanými názory a chováním. Ti nejvíc zasažení se také nejvíc brání kecmi o jakesi jejich svobodě, demokracii. Svědci Jehovovi se od nich mohou učit.
Nemá smysl psát o té moci v pozadí, protože většina nepobere ani váš článek ve strachu že by se jejich umělý svět mohl zhroutit...

Je mě zarazila poznámka o aspartanu a tu jedovou argumentaci v uvedeném odkazu jsem četl poprvé. Možná proto, že shitmainstream mě celkem nezajímá. Osobně mám zafixováno toto a to vidím jako zápor:

"Umělá sladidla také „matou“ metabolismus těla – podobně jako při konzumaci běžného řepného cukru totiž provokují tvorbu inzulinu. Inzulin vyplavený do krevního oběhu ale nemá „nic na práci“, protože nebyl zkonzumován žádný cukr a negativně ovlivňuje procesy v organismu. Zvyšuje možnost vzniku cukrovky, zvýšení hladiny cholesterolu a tím i cévní onemocnění. "

302354

Ty fotoečky u synagog jsou samozřejmě pečlivě připravené, stále stejný rukopis.

304160

Ano..., všechny zákony jsou vytvářeny na ochranu před plebsem dole, ať jsou jakkoliv humanisticky prezentovány. Smutný, že tohle málokdo vidí.
six

304992

12.03.2014 16:33

Putin promlouvá

RE: Nesmime zapominat na to,

87.?.?.?

Děda odmítl vstoupit do JZD a byl zavřenej, otec nemohl studovat VŠ. No i napřes tomu jsem POCHOPIL, že sviňárny dělali češi čechům. Svádět vše propagandisticky na rusáky je hloupé, i když stále používané.
I teď největší kurvy v managementu jsou češi, a proto jsou do těchto funkcí i nasazováni. ČEST VYJÍMKÁM.
Co si takhle udělat pořádek v české kotlině?

Putin hraje vysokou tvrdou hru, Rusko případnou válku ustojí, na rozdíl od Evropy. Západ dokáže jen vyhrožovat a když je v úzkých tak se odvolávat na práva, která předtím neznal.

Six

306468

18.03.2014 16:11

Jak drahé to může být

RE: To rikam od zacatku

six 87.?.?.?

to byste se divil kolik lidí si myslí jak na tom to Rusko bude špatně......po těchto a dalších sankcích. Rozum zůstává stát nad tou neuvěřitelnou naivitou té bohužel stále většiny. Obávám se, že i ve chvíli co si nebudou moc uvařit čaj jim to nedojde.
Jo kluci světoví si za těch pár tisíc let vypěstovali pěkně funkční pátou kolonu, a jen díky ní jim vše zatím prochází.
six

306927

03.05.2014 14:13

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

six 87.?.?.?

Není to dlouho, co mi jeden vystudovaný doktor s vážnou tváří říkal, že rusáci chtějí obsadit Karlovy Vary.....po mém ohrazení, že se divím že tyhle sračky někdo čte a ještě jim věří, jsem byl okolím ohodnocen jako chudáček, ten co to těm rusákům pořád žere...
Obávám se, že jste to trefil a ještě v mírné formě.
Je to tak promakaný, že pokud přijde EU o plyn (a vše k tomu směřuje) idiotským ovcím bude předloženo, že to je díky rusákůmm kteří to udělaly demokratické EU za trest, že si dovolila tu demokracii na Ukrajině implantovat..... Hlavně tu nenávist správně nasměrovat.
Ta světová válka některými vyhlížena by také nic nezměnila ohledně probuzení lidí. Totální bída a nedostatek všeho...to také nefunguje.
Je to přesně naopak, dostatek všeho potřebného, ne odpadů, čas na analýzu dat, přístup k opačným názorům, to je cesta.
Debilizace lidí se blíží k dokonalosti. Systém na tom pracuje několik tisíc let a je to postupně zabudováváno do DNA. To jsou ta tajemství skrývaná do tzv. odpadní DNA.
six

309357

Z pana Bartoše mám divný pocit. Kdysi jsem ho ale rád četl.
Lze na něho použít rčení: "Tak dlouho se hrabeš ve s... až do nich taky spadneš". Co vím, tak jeden čas byl velmi aktivní v organizaci, jejiž činnost je přesně táž, proti čemu předtím "bojoval". Holt, tak dlouho studuješ zlo, až tě nachytá na nějaké tvé slabosti.
Možná ale konečně pochopil, možná to je jen cesta jak opět roztříštit opozici. Těžko se v něm vyznat, znalost Systému má hlubokou.
six

309650

24.05.2014 08:06

Apel plukovníka Strelkova

RE: Rána (a polibek smrti) do vlastních řad

six 87.?.?.?

Nedělal bych ze Strelkova idiota. Už jen tím že tento apel vydal musí být dobře připraven na ofenzívu. Ostatně to i zmiňuje. Je to jedna z možností jak zburcovat občany, aby se konečně připojili k obnově země. Způsob jak vychovat či probudit ovce z letargie. Tím by se získal velký potenciál v sebeuvědomění lidí, který je tak potřebný a který je tak šikovně likvidován po tisíce let.
To je to programované myšlení "nic se nezmění..., nějak bylo a nějak bude...na co se namáhat, nahoře si to stejně rozhodnou......"
Dokonce i mnoho na Zvědavci stále v tomto duchu přemýšlí, člověk by někdy plakal co z lidí udělali.

310576

04.06.2014 20:14

Happening za práva zvířat v Jihlavě

RE: Keď na to príde

six 87.?.?.?

Spíše myslím, že reagujete na něco co nebylo psáno. Řekl bych že pisatel spíše poukazuje na skutečnost, že současná civilizace je pohrobek velmi vyspělých civilizací, které nepotřebovali zabíjet.
Důvod jejich pádu není zatím zcela jasný (nebo spíše je několik teorií a výkladů), ale to nic nemění na tom, že existovaly. Samozřejmě pro bytosti vycepované současnou společností přemýšlet pouze žádaným směrem je tato informace zcela nepřijatelná.

311082

je to starý dokument o práci prestitutů, i když zdánlivě z jiného soudku...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

Pokud jste vždy sledovali TV a nebo jakýkoliv mainstream, oh promiňte, ale vaše názory jsou skutečně Vaše? Vždyť děláte jen co se vám řeklo, cítíte to co se chce, chováte se tak jak je požadováno....atd.
Vypněte na pár let tohle programování, a těžko se necháte znovu oblbnout.

311195

20.06.2014 15:55

Lidé modré pilulky

RE: Tento film je nebezpečná manipulace

six 87.?.?.?

zvuk nemá žádný význam......pro hluboce neznalé ano.
six

312016

20.06.2014 16:40

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Řekl bych, že by se všichni současní voliči měli pozavírat na psychiatrii.....

six 87.?.?.?

demokratická možnost volit všem byla dána proto, aby si lidé odhlasovali jakoukoliv předloženou stupiditu. Mimochodem, odbory mají stejnou funkci.
Podmínkou je že současná většina je snadno manipulovatelná. A toto právo volit bylo dáno ve chvíli, kdy si tou manipulovatelností byli 100% jisti. A přesto jsou vedeny vždy dvě kampaně. První se snahou zmanipulovat "paka" jak je potřeba a druhá se snahou odradit od volby ty přemýšlející.

Tedy, milý pane, problém NENÍ ve volbách, ale v tom, že zmanipulované pako má stejnou váhu hlasu jako znalý. A přesto věc by nebyla ztracena. Neb v rámci hry demokracie musí zmanipulované stádo roztříštit do několika stran. A každé volby několik desítek procent chytráků jako vy si raději svoji lenost ospravedlní podobnou hloupostí, místo aby zvedly prdel a šly volit nějakou malou stranu, nespojenou s politikou. Vy se na vzniku tohoto tristního stavu přímo podílíte. To že nová strana neprolezlá kurvama by rychle podlehla, jsou teoretický kecy.

Nečekám že to pochopíte, raději si vymyslíte další ospravedlnění.
six

312018

29.07.2014 15:24

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: VAROVÁNÍ PŘED HROZÍCÍMI TERORISTICKÝMI AKCEMI KYJEVSKÉ JUNTY

six 87.?.?.?

Je dobré tato varování šířit. Čím více lidí o tom ví, tím je menší pravděpodobnost realizace. Sice se najde mnoho těch co potom plkají o neopodstatněném strašení, konspiraci...ale ti neví jak svět funguje.

314313

05.08.2014 16:59

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: Rozhodně nejde o díry od kanonu

six 87.?.?.?

Ušlo mi něco? To oprýskání pancíře u civilního letadla je způsobeno těmi smrtícími kuličkami?

Dále, raketa Buk se u letadla asi materializovala...na letící letadla svědci jsou...ale tý rakety si nějak nevšimli...že by nový pohon pro ty starý křápy?

Ono to bude vše trošku jinak. A pravda se buď nehodí ani jedné straně, nebo jedna z nich dostala pěkné ústupky.

314870

12.08.2014 14:31

Odmítněme zpěv války!

RE: Zaplať Pánbůh, ale jakpa to,

six 87.?.?.?

průbojní, průbojní....to by je lidé museli znát, museli by číst jejich knihy. A to není ani tak jejich vina, kdopak čte dnes knihy?
Povědomí většiny o realitě je skutečně tristní. Zrodil se Bůh a je to mainstream.
Překvapilo mě, že někteří světoví herci mají odvahu veřejně říci svůj názor, který je opačný od mainstreamu.

315301

16.08.2014 08:48

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

RE: Jen názor

six 87.?.?.?

U muže homosexuála převažuje ženská duchovní energie, proto ho vnitřně přitahují muži. U žen lesbického zaměření to je opačné.
Bohužel, materiální pohled na tomto světě vládne (vítejte na planetě šílenců....) a tedy jsme svědky soužití dvou stejných duchovních podstat, což z pohledu rozvoje člověka je zcela ztráta času (a možná o to jde, že..., proto ta "současná osvěta i ve školách").
Duchovní podstata vás vnitřně nutí nalézt nejlepší vztahy pro svůj rozvoj, hold, zde vládu přejímá materialista rozum a nutkání si vysvětlí po svém, jde mu o vzhled, není schopen vidět další vyšší úrovně, a vybere muže.
Řešení je, a to soužití homosexuála a lesby. Ale kolik z nich je schopno ctít svoji duchovní podstatu? Vždyť je kolem tolik idotských materialistických vysvětlení, proč přemýšlet, jednodušší je přeci opakovat cizí názor a podle něho žít.

315499

17.08.2014 23:24

Povolení krást

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

six 87.?.?.?

A můj dojem je přesně opačný. Hmota je ta poslední věc co bylo stvořeno, nebo říkají něco jiného?

315619

18.08.2014 08:20

O víkendu je na iDnes všechno jinak

RE: Na iDnes raději nechodím

87.?.?.?

Vono to je s nima spíše mnohem horší, mám pocit že většina z nich ihned převlékne kabáty pokud bude vypadat současná situace neudržitelná. Je to skutečně odpad lidstva, bez jakékoliv sebereflexe.
Otázkou zůstává, jak tento odpad jednou provždy odstavit od jakékoliv moci ve státě. Kdysi jsem zaslechl o speciálních testech vyspělosti - moudrosti, kdy by každý volič musel projít tímto testem, a jeho váha hlasu byla ohodnocena jeho úrovní. Do státních funkcí by mohli zase pouze lidé se stanovenou úrovní. [smích] No v našich úřadech by se hezky vyprázdnilo.

315632

31.08.2014 08:32

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Oni si neuvědomují

six 87.?.?.?

Jen to globální oteplování zavání NWO strategijí, na sto honů. Od těchto pochybných organizací hlásajících dobro raději dále.
Najděte si prosím data o vývoji globálních teplot v minulosti a návaznost na skelníkové plyny. Dále si najděte souvislost mezi CO2 a florou. A hledejte ve více zdrojích, vládní/oficiální sračky vynechte.
Najděte si data o změnách na planetách ve sluneční soustavě.

Pak pochopíte, že ty lži se zdaleka netýkají jen Ukrajiny, ale celého spektra lidského života. I vaši postel mají zcela pod kontrolou...

Ano, obrovské prostředky se již platí do kapes chytrých, kteří toto prosazují.

316456

16.10.2014 15:58

Polsko a jeho historie

Historie????

six 87.?.?.?

To je křiku...holt si přiznejte, že většina historie co do vás natlačili je nesmysl. Copak nevidíte co se kolem děje?
Moc jste o fungování systému západní civilizace dosud nepochopili [pláč]

Ještě dlouhá cesta k poznání, že to samé se týká všech oblastí vašeho života.

319215

27.10.2014 07:46

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

RE: Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...

six 87.?.?.?

Napsal jste též v předchozím příspěvku, že pro evropany je jedno zda Putin nebo Obama....
Ono každý z nich reperezentuje zcela odlišnou koncepci vývoje.

Můžete být dokonalými otroky, kde čipy a chemie doladují vaše chování a myšlení - zbývají ty čipy, ale maká se na tom aby jste je chtěli.
A nebo se můžete pomalu stávat člověkem - a to je ta těžší cesta.

Ostatně, tento střet se táhne tisíce let.

Putin mluvil vcelku na rovinu a pravdu.., jak by na to ten lidský odpad mohl adekvátně reagovat? Vždyť by tím přitáhl k tomuto projevu pozornost svých oveček.

319848

29.10.2014 19:03

Polské koncentrační tábory a jejich ruské oběti

RE: Možna by bylo si dobre si priznat

six 87.?.?.?

Já myslel, že tento primitivní typ propagandy (nikdo/všichni) zde na tomto webu již zkoušet nebudou...jste trochu zabloudil, ne?

319993

29.10.2014 19:22

Polské koncentrační tábory a jejich ruské oběti

RE: V kazdej vojne

six 87.?.?.?

Trochu se pletete. Zvěrstva páchají tzv. psychopati, což se odhaduje je kolem na 5% obyvatel. Obyčejní vojáci se v zabíjejí nevyžívají, spíše jsou schopni obětovat život pro záchranu jiných.
Procentuální podíl psychopatů narůstá uměrně funkci a moci ve státě.
Tito "lidé" defacto mezi lidi nepatří, nemají všechna energetická těla.

Podívejte se na Ukrajinu. Jak se hezky houfují, tam to je pěkně vidět.

319994

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

33

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 62 čtenářů částkou 11 696 korun, což je 33 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 0

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 2

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 4

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 8

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Měnové kurzy

USD
21,70 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,78 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,93 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 260,13 Kč
1 unce stříbra
560,07 Kč
Bitcoin
1 366 121,03 Kč

Poslední aktualizace: 16.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?