Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 3 různá jména: Luis, me, xml.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.08.2013 11:14

Budeme nuceni ukončit činnost

co konkretne stoji 25.000 Kc / 1000 Euro na prevadzke Zvedavca?

me 62.?.?.?

25.000 Kc / 1000 Euro je podla mojho skromneho nazoru dost na zaplatenie hostingu + FULL time prijem pre jednu osobu. prispiet - v pohode, ale nebolo by od veci uverejnit clanok s podrobnym rozpisom prevadzkovych nakladov www.zvedavec.org

295163

21.11.2014 21:00

Ukrajina připouští, že její zlato je fuč

RE: Jak historie ukazuje, snížení zlatých rezerv v kontextu akutní politické krize obvykle předchází kolaps státu.

Luis 62.?.?.?

Je o tom napísaná pekná kniha
http://www.martinus.sk/?uItem=13603&gclid=CNLOtMW9jMICFc3HtAod-iIA0Q

321689

V čase po smrti Sv.starca Paisija t.j. po 1994 bola myšlienka porazenia Turecka Ruskom nemysliteľná. Po rozpade SSSR a trvalom úpadku RF až do roku 2000 a bez vyhliadok na pozitívnu zmenu by ktokoľvek čítajúc proroctvá Paisija o navrátení Konštantínopola silovým riešením vďaka armáde RF toto považoval za ilúziu. Dokonca aj po začiatku vojny v Sýrii (2013) až do vlaňajšieho roka bola táto téza spochybniteľná. Dnes je situácia iná - rysujú sa okolnosti, ktoré by naplnenie týchto proroctiev prozorlivého starca v istej perspektíve mohli naplniť. Preto by som bol rád keby odkazované proroctvá z článku Sakera boli preložené a doplnené pod článok. Prosím nenájde sa niekto to by túto službu vedel zabezpečiť? Myslím si, že by to bolo veľmi prínosné. Ďakujem.

345350

11.03.2016 14:36

Rothschildova rodina obviněna

RE: Editore, editore....

xml 62.?.?.?

>Osobne myslim ze Rotshildove provedli nejvetsi pitomost (spolu s amiky) tim ze
>rozstourali levantu a v dusledku toho uvolnili Islamskou imigracni vlnu do
>Evropy.

[chechtot] Hahaha... viete rozosmiať človeka ... migranti a levant sú výsledkom starších krokov o ktorých ani nemáte ani páru...

Foto: Ibn Saud and Faisal of Iraq with Zionists on board the Lauren in 1949
Vložený obrázek

346697

14.03.2016 15:34

Cílení na „podbřišek“ Ruska

Všetko vrámci 1 obrázka...

xml 62.?.?.?

Kým si Rusko nepodmaní oblasť piatich morí nebude mať pokoja... (pentagon5seas => zóna ohraničená žltou čiarou)

Vložený obrázek

346796

30.03.2016 10:56

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Nová Evropa

xml 62.?.?.?

Ako pre historikov tak aj pre študentov "západu" končí Európa Nemeckom, či sa to niekomu páči a či nie [velký smích] čo sa týka strachu z prílivu migrantov v priebehu vekov a následnej zmeny ... len si odcitujme pána Sakera a jeho "západoeurópske jadro":Nemecko, Francie, Belgie, Holandsko, Dánsko + možno izolované Švajčiarsko + čiastočne Francúzsko.

A porovnajte si jeho výber s mapou v časoch tzv. "Ruskej smuty" o ktorých našinec narozdiel od rusov vie holý prd (kliknutím zväčšíte):
Vložený obrázek

A teraz otázka pre uplakancov za starou európov... boli sme už vo väčších sračkách? (viď. mapa)

347256

Riešenie inflagranti? Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať, ... až kým sa lož nestane pravdou. Aplikácia klamu počas posledných storočí, neustále opakovanie klamu podľa scenára všetkým generáciám, prostredníctvom škôl, médií... doviedlo aj vďaka sociálnemu inžinierstvu spoločnosť do stavu kedy sa už nedokáže konsolidovať, rozpoltene bojuje jedna časť proti druhej, zastávajú protichodné ideály ale vlastencom nesmie byť nikto, to sú kacíri... až to bude hotové už sa nenájde sila, ktorá by vedela vzdorovať luciferiánskej NWO [bliji]

“We’ll know our disinformation program is complete when everything the American public believes is false.”
William Casey, CIA Director 1981-1987

Náš dezinformačný program bude dokončený vtedy, ak všetko čomu američania veria bude lož!
William Casey, šéf CIA 1981-1987, z prvej pracovnej konferencie 1981

A vďaka globalizácii si môžete adresu z citátu p.Casey "američan" zameniť za "obyvateľ planéty zem".

že wtf?
CIA Flashback: "We’ll Know Our Disinformation Program Is Complete When Everything the American Public Believes Is False.”
truthstreammedia.com/2015/01/13/cia-flashback-well...

347929

25.04.2016 16:30

Turecko: Válka je dobrá pro kšeft

Siví vlci...

xml 62.?.?.?

Do oblasti tzv. piatich morí patrí JV Turecka, Sýria, Libanon, Irak, Jordánsko, západ Iránu, sever Saudskej Arábie, Izrael a čiastočne Cyprus. Je to oblasť, ktorá je odsúdená na vyvolanie veľkej vojny. Plán bol narušený intervenciou RF v Sýrii. Povestný Siví Vlci bol založení ako regionálna úderka na vyvolávanie nepokojov. Ich znamenie rúk pripomína v koho službách pracujú:
Vložený obrázek

Treba si uvedomiť, že ekonomický prospech tzv. indivíduí z tejto situácie je iba vedľajším prejavom podnikavosti miestnych zo situácie, ktorá nastala vďaka realizácii PLÁNU.

The Jews energetically reject the idea of fusion with the other nationalities and cling firmly to their historical hope of world empire. . ."
Max Mandelstam, at World Zionist Congress, July, 1898.

"In Jerusalem, (a truly United Nations) will build a Shrine of the Prophets to serve the federated union of all continents; this will be the seat of the Supreme Court of Mankind, to settle all controversies among the federated continents, as prophesied by Isaiah. . . "
David Ben-Gurion, Look Magazine, January 16, 1962

"You shall have no pity on them until we shall have destroyed their so-called Arab culture, on the ruins of which we shall build our own civilization."
Menachem Begin, at a Tel Aviv conference, October 28, 1956, reported in the South African Observer, P.O. Box 2401, Pretoria, June, 1977

"The Jewish people cannot ever be destroyed, but rather they and their God of History will emerge in days to come triumphant over the evils and the foolishness of all other nations. Zion will and must emerge as the mount to which all other peoples turn. . . "
Rabbi Meir Kahane, Jewish Press, Brooklyn, New York, November 9, 1973.

The Protocols (i.e. the plan for world domination) are both true and authentic, and the heads of World Zionism compose The Grand Sanhedrin which desires world control." ... "The Jews have driven me from the tribe because I have denounced their sinister plans."
NY jewish lawyer Henry Klein in Women's Voice" (Chicago), 1945

RESISTANCE IS FUTILE!!!

Tak turci sú na vine? Či tí podnikavci? Alebo naozaj iba niektoré indivíduá? Respektíve tak to chodí? Chudáci sýrčania trpia pod zlými turkami? A kto to turkov naučil? Robili to podľa vlastného alebo ryžujú iba zo situácie? A kto tú situáciu zrealizoval? Kto to naaranžoval? Kto to financoval? Aha... dobre už som ticho. [bliji]

348019

28.04.2016 17:11

Měnová válka Západu proti Rusku a devizová kontrola

RE: Finančná vojna zúri.

xml 62.?.?.?

Pokiaľ by ste mal pravdu ohľadom centrálnej banky RF tak by ku kolapsu ekonomiky RF prišlo aj bez sankcií a špekulácií na finančnom trhu.

Derivátový (OTC) a finančný trh dokopy je 30-40x väčší ako celosvetový GDP (podľa BIS!). Nejaké nástroje na blokovanie tokov sú pri takomto pomere síl len zjemňovačmi následkov. Jediná ochrana existuje len v spôsobe vytvorenia paralelného medzinárodného finančného systému, ktorý by nekoreloval so stavom toho stávajúceho plne ovládaného anglo-sionistickým mafiánskym bankovým kartelom.

348070

02.05.2016 17:48

Apokalypsa v Mosulu pod rouškou bombardování ISIS

RE: A je to tady

xml 62.?.?.?

Pan Arbitr, tu nejde o ropu ani o uprchlikov, ropa je iba alibi pre konzumentov naucenych jevrejskym ekonomickym pojmom a uprchlici su chystani kanonenfutter.

"You shall have no pity on them until we shall have destroyed their so-called Arab culture, on the ruins of which we shall build our own civilization."
Menachem Begin, at a Tel Aviv conference, October 28, 1956, reported in the South African Observer, P.O. Box 2401, Pretoria, June, 1977

348190

24.06.2016 12:21

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

Prvý z kola von!

xml 62.?.?.?

Tu je čo si máme myslieť:

Vložený obrázek

A čo sa skutočne deje?

Príprava na vojnu tartusi - príprava na vojnu! Vo Švačiarsku a v UK sú "orgány" chobotnice, ktoré musia žiť! Tak to bolo aj počas 1. a 2. WW [velký smích]

349912

29.06.2016 09:23

Američané jsou nejvyděšenější národ na Zemi

Ako povedal klasik...

xml 62.?.?.?

...ak bude všetko čomu američania veria fikciou tak sme svoju prácu dokončili.

A koľko američanov pozná vlastne túto mapu z roku 1824? A koľko európanov? Koľko mexičanov, čechov, slovákov ... ?

Vložený obrázek

Poďme kričať/realizovať Sloboda (novému) Mexiku! Sloboda Californii! Sloboda Texasu! Sloboda Oregonu! Sloboda indiánom! Sloboda Hawaiu! Sloboda Portoriku! Sloboda ... sloboda ... ! A vy anglosionisti si ponechajte 1/4 územia dnešných SŠA kde Vám pripravíme rezerváciu s politickým a policajným dohľadom!

Niekomu sa TOTO zdá nereálne alebo ako čistá blbosť? Tak berte na vedomie, že s podobným zasahovaním do záležitostí iných štátov nemá jediný američan problém! Ako povedal VVP treba preniesť dejisko "zmien" (ehm) na americké územie aby aj nasledujúcich 10 generácií sšá-kov pamätalo na dôsledky svojich vygumovaných názorov - inak bude stále horšie!

Vložený obrázek

350049

30.06.2016 11:46

Američané jsou nejvyděšenější národ na Zemi

RE: Ako povedal klasik...

xml 62.?.?.?

Logické chyby vášho príspevku sršia paradoxmi:

>Ta mapa je zajimava

>A tak ta mapa nema velky smysl

Vy ste vôbec môj príspevok nepochopili. O mapu tu vôbec nešlo, ale o súvislosti.


A ďalej:
>Tahle fotografie nema smysl
>podle mne, neb tak se to nedelalo, davali jim retez na nohy aby nemohli utikat
>a pohybovat se(podobne jako dnes) Je to mimo realitu. Vezeni meli pripravene
>zelizka na nohy standartniho formatu a zamky s kvalitou proti otevreni. Dat
>veznum na krk takovy retez je nebezpecne !!!! neb retez se da pouzit jako zbran
>!! proti jinym veznum ci zamestnancum ve vezeni. Zelizka na nohy jsou
>bezpecna a vyskousena metoda.

pokračujete:
>tyhle fotografie jsou jaksi mimo skutecnost.

Tá fotografia je autentická!!! a týka sa amazonských indiánov vozených na otrocké práce. Ako by chodili so spútanými nohami? Si myslíte, že ich presúvali na vozoch? Ak niekto neposlúchol dostal guľku a takto spútaní čo mohli spraviť ozbrojenému jazdcovi na koni?

>velky rozdil mezi Indiany Americkymi a Mexickymi, ze je tezke si predstavit
>dobrovolne pripojeni Amerikckych indianu k Mexiku.

>A tyto problemy se vzdy nechaji lehce nafouknout a politicky vyuzit.

No jediný kto tu manipuluje ste Vy. Prečo v Rusku prežili všetky komunity aj so svojim zriadením do dnešných dní? Neprotirečíte si trochu?

>Mne se zdalo , ze se Americani k svym Mexicanum a Cernym
>chovali velice slusne,

Už len dodám, že angličania si narozdiel od španielov dali poriadne záležať na tom aby sa nevytvárali komunity z dovezených otrokov z afriky aby nevznikla jednotná sila na riadený vzdor. Preto sa uchovali voodoo praktiky iba na miestach kde vládli španieli. Tieto praktiky sú určovateľom anglosionistickej politiky dodnes. Rozdeluj a panuj.

A k tomuto Vášmu výplodu netreba žiaden komentár:

>Americani se chovali k Indianum slusne , ale indiani
>nezapadali socialne do systemu meli problemy se adaptovat.


Radšej sa zdržte komentovania aby ste nikoho neurážali. Ďakujem

350076

01.07.2016 11:28

Američané jsou nejvyděšenější národ na Zemi

RE: Ako povedal klasik...

xml 62.?.?.?

Ste taký prirodzene alebo sa len o niečo snažíte?

Presná politická mapa z roku 1824 vyzerala takto:

Vložený obrázek

Bez ohľadu na ciele organizácie LA RAZA, to je skutočná mapa územia SŠA z roku 1824! A pre vaše účelové komentáre nech sa páči celá genéza vývoja územnej správy dnešných SŠA od roku 1789 až do dnešných dní:
https://en.wikipedia.org/wiki/Territorial_evolutio...

A už som Vás raz napomenul aby ste nikoho neurážal! Vaše zľahčovanie osudov otrokov zaváňa silnou demagógiou.

350099

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 2

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,71 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 449,77 Kč
1 unce stříbra
561,62 Kč
Bitcoin
1 304 898,99 Kč

Poslední aktualizace: 17.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?