Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 118 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, kikiki, kyticka, Martin kuřák/nekuřák, občan Martin, otec Martin, radosta.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.08.2008 11:54

Jak uhlídat ženu?

RE: Děsná slátanina

otec Martin 81.?.?.?

Je mi líto Vás Jarmilo, otce Vašich dětí pokud nějaké máte a je mi líto především Vašich dětí jestliže předáváte další generaci Vaši zjevnou nevyrovnanou a nešťastnou dušičku. Dá se předpokládat, že se Vaše zcestné názory formovaly v neúplné rodině bez otce nebo v rodině bezcitné matky a utrápeného tatínka. Zamyslete se nad svými rodiči, dětstvím a životem a pokuste se naslouchat svému citu. Ten Vám napoví co je přirozené a co je překroucené. Potom možná zlomíte prokletí, které na Vás bylo napácháno a Vaše děti již budou možná svůj vlastní život žít ve štěstí, respektive budou mít základ k tomu aby štěstí dosáhly.

167124

21.08.2008 21:14

Před 40 lety...

Pane Stwora moc hezky napsáno

občan Martin 81.?.?.?

Co by se nakonec vyklubalo z Pražského jara je spekulativní, v každém případě to byla doba úžasná a lidé tomu tenkrát věřili. Co do hodnocení současné situace s Vámi v plné míře souhlasím. Bohužel nikdo dnes nemůže tušit jak to s naší planetou nakonec dopadne. Obrazně řečeno - zloděj křičí chyťte zloděje a zatím většina společnosti mu to baští. Kdyby bylo jen u toho křiku, ale pokud se porozhlédnu po tom co se v posledních několika letech děje ve světě a jak situace přibírá na otáčkách, začínám mít opravdový strach. [zmaten]

168622

05.09.2008 12:21

Hitlerův zákaz kouření

RE: Kouřit je zdravé!

Martin kuřák/nekuřák 81.?.?.?

Super napsáno, opravdu jsem se smál, až se za břicho popadal, jak už dlouho ne. Nicméně s tím nikotinem a kouřením, sám jsem občas kuřák a občas nekuřák to (jako že škodí) až tak jednoznačné není. Kouření je droga, která mi umožňuje spolu s kofeinem udržovat velmi dlouho pozornost (při duševní práci). Nadruhou stranu je člověk v režimu kouření nepoužitlný fyzicky. Pokud nekouřím, jsem schopen podávat fyzické výkony, ale nad něčím se zamyslet je trochu problém. Osobně tomu říkám, že jsem buď v pracovním nebo sportovním režimu. Navíc kupodivu, když kouřím, přestávám mít alergie!!! Zajímavé. Jako podstatně horší než kouření a v tom s autorkou plně souhlasím, je špatně jíst. Takové knedlo vepřo od maminky, kdy si ještě navíc 3x přidám, jak mě to chutná, mě dokáže přizabít jak fyzicky tak i duševně ješte po dobu celého druhého dne.

169922

29.03.2011 09:51

Daně, daně a zase daně

Drahý autore článku, pleteš se, v ČR je degresivní daň a to již několik let!!!

kyticka 81.?.?.?

Jak jsi v úvodu článku psal autore, daně, sociální pojištění, nebo zdravotní pojištění je jen hra se slovíčky. Tedy to vše je dohromady daň. A zde je zakopaný pes. Daň u nás vedená pod pojmem daň je 15%. Ale daň u nás vedená pod pojmem sociální a zdravotní pojištění je úhrnem 43,1% (složeno z odvodů zaměstnavatele, zaměstnance za obě položky - podnikatelé to mají v principu stejné - nechci zabíhat do detailů). Úhrnné zdanění je tedy v ČR 58,1%. Ale to platí jen pro zaměstnance s příjmem do (nevím přesně výši stropu) 150.000,- Kč měsíčně. Ten kdo například vlastní velké doly a platí si ze své firmy vyšší plat než 150.000,- Kč měsíčně, což platí, tak ten už má povinnost hradit pouze 15% daň. Od sociálního a zdravotního pojištění je osvobozen. Tedy jde o daňovou regresi. Chudí platí celý chod sociálního a zdravotního systému, kdy bohatí se smějí [smích] Nejhledě ke skutečnosti, že 15% daň takovýto dobře placený zaměstnanec-majitel po překročení mzdového stropu 150.000,- Kč již neplatí ze superhrubé mzdy, ale jen z hrubé - to je bonus. Všichni normální lidé platí 15% daň z toho co sami vydělali ale také z již odvedených daní (sociálního a zdravotního). Normální lidé platí tuďíž daň z daně kdy se z 15% rázem stává 20%. Celkový daňový odvod normálního občana ČR je z toho co si vydělal (započítávám i to co za občana odvádí zaměstnavatel - tedy vše co musel zaměstnavatel na mzdu zaměstnance vynaložit) cca 63,1%. Bohatí platí pouze a pouze těch 15%, kdy od všeho ostatního jsou osvobozeni. (Zdroj.: Aktuálně platné daňové zákony ČR po přeložení-přepočtení do srozumitelné školské matematiky) [bliji]

240663

29.03.2011 09:59

Daně, daně a zase daně

RE: No nic moc...

kyticka 81.?.?.?

Su cigan a zásadně nesuhlasim takymito nazory! Proc bych mel platit stejne jako ti bohati například za vystavbu dalnice u Ostravy. Nemam auto, do Ostavy nejezdim, chodim jen do hospody - pěšky. Bohač ať plati vyšši dáně za ty jejich serepetičky. Já nic nepotřebuju a u dochtora jsem nebyl už 30 let.

240664

13.06.2013 01:37

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Nepodmíněný příjem

kyticka 81.?.?.?

Základní příjem je sice hezká věc, ale jaksi zákonitě vede ke ztrátě pracovník návyků. Tedy zkrátit pracovní týden vidím jako řešení naprosto správné. Společnost se musí stále aktivně vyvíjet a ne generovat na podpoře. Základní příjem prakticky je jen jinou formou této podpory. Doporučuji shlédnout například film Absurdistán. Je to komedie a zdůvodnění degenerace celé populace lidstva je trochu jiné nežli z důvodu "základního příjmu" ale přesto plně popisuje vývoj společnosti, který můžeme již reálně vidět například u cikánů, kdy se prakticky nyní rodí již 3. generace této menšiny bez pracovních návyků. Při jeho sledování se minimálně dobře pobavíte. Odkaz:
http://www.zlo.cz/idiocracy-absurdistan.php

291296

28.03.2014 12:32

Tři, kteří stvořili válku

RE: Dnes převzali jejich úlohu bankéři!

kyticka 81.?.?.?

Skuteční vládci západního "demokratického" světa - OSM RODIN!

80% vlastnictví New York Federal Reserve Bank – ta zcela nejmocnější pobočka FEDu – má v rukou jen osm rodin, půlka z nich sídlí v USA a půlka v EU. Jsou to:
USA:
- Goldman Sachs - New York
- Rockefellers - New York
- Lehmans and Kuhn Loebs - New York
EU:
- Rothschildové - Paříž a Londýn
- Warburgs - Hamburg
- Lazards - Paříž
- Israel Moses Seife - Řím

Viz.: Kartel Federálních rezerv:
- Osm rodin (I. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1330-kartel-fed...
- Svobodní zednáři a House of Rothschild (II. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1333-kartel-fed...
- Kulatý stůl a Ilumináti (III. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1339-kartel-fed...
- Finanční parazité (IV. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1346-kartel-fed...
- Řešení (V. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1350-kartel-fed...

Viz.: Centrální bance Rotschildů mají údajně zbývat už jen 3 země, které nevlastní
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3720-centralni-...

Viz.: Ron Paul ke 100-výročí Federálních rezerv
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3244-ron-paul-p...

307510

08.04.2014 02:12

Úkoly scientologické brigády

Velmi poučný pořad o metodách Scientologie

kyticka 81.?.?.?

odkaz na film Pravda o lži
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10353624319-sci...

308120

08.04.2014 08:57

Úkoly scientologické brigády

RE: Velmi poučný pořad o metodách Scientologie

kyticka 81.?.?.?

S tématem článku související i nesouvisející poznámka.

Když jsem hledal výše uvedený pořad o Scientologii, zadal jsem název Pravda o lži do vyhledávače http://www.youtube.com/. Zde jsem narazil na 9 krátkých adionahrávek. Pojednávají o tisíciletém soužití německy a česky mluvících Čechů. Nahrávka zejména otevírá kardinální otázku v čím zájmu bylo vzájemné rozeštvání národů Evropy, které mělo předehru vyhlášením samostatnosti USA 1776, následovalo dobytím Bastilly 1789, pokračovalo podvodným zcizením Anglického průmyslu 1815, celoevropsky vyvrcholilo revolučním rokem 1848, celosvětově si zajistilo půdu uzákoněním soukromého kartelu FED 1913 a skončilo katastrofou obou světových válek s důsledkem celosvětového Dolarového diktátu v rukou novodobých císařů několika bankéřských rodin.

Autor nahrávky sice podává svůj výklad ze svého zúženého německo-českého pohledu navíc nadřazujícího árijskou rasu (což musím osobně hrubě odmítnout, stejně jako odmítám postoje o nadřazenosti národa bohem vyvoleného), přesto však s hlubokým pochopení historických souvislostí, které vedly k výše zmíněným světovým katastrofám.

Autorův výklad dává potom alarmujícně přímé odpovědi na to co se děje mezi USA, EU a Izraelem v pozadí na jedné straně a Ruskem, Čínou...(BRIC) a dalšími odmítači Dolaru nad současným kolbištěm rozeštvaných rusky a ukrajinsky mluvících Ukrajinců (platí ale i o Sýrii, Venezuele, Libyi ...), jakož i vypovídá o současném stavu občanské společnosti v USA a EU a to s hrůzou nahánějícím vhledem.

Zde bych se vůbec nebál srovnání Putina s Hitlerem, který se především vzepřel mezinárodnímu bankovnímu kartelu a následně se pokusil sjednotit Německo do stavu před 1. světovou válkou. Na to mu byla již roku 1933 vyhlášena obchodní válka, která gradovala ve štvavou protiněmeckou kampaň, jejíž obdobu zažíváme v současné době vůči Rusku. Paralel s léty před 2. SV je tolik, že to bere dech. Zásadní rozdíl ale spočívá v tom, že restaurátoři SSSR, (Ruské říše), na rozdíl od německých restaurátorů Svaté říše Římské (Římské-antické), nejsou ani náhodu rasisté a navíc jejich "vůdce" má, zdá se, výrazné sympatie celosvětové veřejnosti a to i přes již zmíněnou ultra mediální masáž západních médií.

Z globálně historického pohledu lze současný konflikt chápat jako střed kultury Babylonsko-Judaistické na podmaněné půdě Antickořímské-Katolicko-Protestantské (tedy jakési novodobé Babylonské říše, jejíž 2. verze byla rozmetána Římany v Jeruzalémě roku 70) se současným Pokračovatelem Východní části Říma v podobě Pravoslavého Ruska s Tatarskými prvky za současné účasti 3. strany - Islámu, který vzešel rovněž částečně z Antiky, Judaismu a Křesťanství.

Zájemci nechť nahrávky poslechnou a sami si utvoří názor.

308125

08.04.2014 09:22

Úkoly scientologické brigády

RE: Velmi poučný pořad o metodách Scientologie

kyticka 81.?.?.?

To je trochu jiný film. Film Scientologie, pravda o lži jsem na youtube.com našel jenom Francouzky. Zde uvádím odkaz na uložto, kde jej lze stáhnout:
http://www.ulozto.cz/hledej?q=scientologie+pravda+...

Váš odkaz na film Špióni scientology (SK dabing) mi nějak nejde, tak pro jistotu odkaz zde:
http://www.youtube.com/watch?v=1x6Vdim-yzE

308128

25.06.2014 12:06

Rozhovor, který mne vyděsil

RE: Moret Hanfi Vedick

kyticka 81.?.?.?

Příteli příteli, příteli. Jsem rád, že se ten kokot kokotovič vysvětlil. Bylo to dost děsný. Minimálně jako demonstrace skutečnosti, že jeden intenzivní troll je schopen na několik dnů zcela znehodnotit veškeré diskuze celého webu. I já jsem na Vás následně reagoval tímto příspěvkem:

"Administrátore děkuji! Sice mě trochu vadí, že se mé příspěvky nezobrazují dříve než po Tvé cenzuře, ale zaplať pán bůh zde již nesmrdí ten Kokotov Kokotovič. Diskuse se nedaly číst. Místo zajímavých názorů jsem zde byl nucen sledovat pouze nadávky na toho neúnavného ne trolla, ale Trotla."

Nicméně významně souhlasím s tím, že nic není černobílé, z pravidla vše souvisí se vším a vždy každý děj má svou příčinu a ta zase svou příčinu, atd, atd.... Zde bych pouze nadhodil když jste zmínil ty židy.

Židé: starý zákon, talmud, kabala - robusní filozoficko náboženský systém s neuvěřitelnou tradicí až z dob starého Babylónu. Zejména tisíce let stará ústřední myšlenka, "bůh si vybral právě vás, ale (a to je to nejpodstatnější) aby vás doopravdy miloval, musíte být nejlepší!" Proto ta soudržnost, proto to důsledné dbaní na trvalé vzdělávání - zejména svých potomků. Jinak by je bůh doopravdy nemiloval. Toto by mělo být velké ponaučení pro gojímy. Zde by si měli vzít příklad. Též by se měli snažit být nejlepší - lepší než židé - stali by jim rovnocennými partnery. Nicméně i pro společenství židů platí, jako pro všechna společenství, že se skládá ze 4 základních sociálních podskupin (sociálně inteligentních, banditů, užitečných blbců a stupidů).

A kde se vzala ta nadřazenost ke gojímům? Předpokládám dávná historická zkušenost, když zjistili, co se v 90% případů stane, pokud kdokoli z nich (vzdělaný - řekněme "profesionál" - viz výše) šel do společného kšeftu s jedincem, který za sebou neměl od mládí pěstovanou výchovou k "profesionalitě". Pokud vše klapalo, společné dílo nemělo chybu. Jakmile začalo jít do tuhého (z nějakého důvodu nastaly objektivní potíže), gojímský "vohnout" svého židovského kolegu svým amatérismem stáhl ke dnu s sebou.

Obecný zákonitosti vývoje každé společnosti od vzestupu přes stagnaci až k pádu, se však nevyhýbají žádnému společenství. Jakmile kdykoli v minulosti, sociálně inteligentní židy vytlačili židovští bandité, kteří navíc svůj banditismus, co do vztahu ke gojímům, změnili ze zdrženlivosti k militantní nadřazenosti. Vždy to nakonec skončilo pogromem.

Ponaučení:

Gojímové, nezáviďte židovi jeho kozu, snažte se opečovávat tu svou tak, aby byla ta vaše ještě lepší!

Židé, vy sociálně inteligentní, chraňte se aby vaši společnost ovládli vaši bandité. Stane-li se, že tito donutí gojími žijící léta s vámi v pospolitosti, aby pro přežití museli trávu žrát, ... myslím, že dál to již nemusím rozvíjet.

312270

25.06.2014 12:22

Rozhovor, který mne vyděsil

RE: Moret Hanfi Vedick - Oprava (chybička se vloudila).

kyticka 81.?.?.?

Oprava (chybička se vloudila). Můj příspěvek začínající:

"Příteli příteli, příteli...."

patří o úroveň výše. Kolegovi
"Joe123456" alias Petko z ac24, konkrétně k příspěvku který začíná:

"Dodnes na ac24 visi....."

312272

25.06.2014 13:17

Rozhovor, který mne vyděsil

RE: Slaby clanek

kyticka 81.?.?.?

CO ON SÁM UDĚLÁ? náznak ŘEŠENÍ? ... která by mohla vésti ke ZMĚNĚ?

Autor se pokouší svými články skládat mozaiku, najít podstatu neutěšeného stavu, najít východisko.

Pravda tento článek je de-fakto pouze alarmistický. Tímto článkem jsem chtěl pouze poukázat na to, že je-li pravda to co řekl jak Willi Wimmer, tak i Jevgenij Fjodorov (každý prakticky z jiného tábora), tak že se obávám, že to aktuální vládci USA myslí smrtelně vážně a že toto (Ukrajina - nyní více méně i Irák) je jen začátek a že se nehodlají zastavit před ničím (Nakonec níže v diskusi to zaznělo od kolegy "Emil Robot" v jeho příspěvku, který začíná "Nevím,jak je pan autor...", dosti nekompromisně.).

Snad tedy kolego naleznete alespoň částečnou odpověď na své otázky v jiném mém článku zde:
http://www.dolezite.sk/Dolar-respektive-USA-muze-z...

nebo v této diskusi výše v mém příspěvku, který začíná:
"Příteli příteli, příteli..."

No a KAM se zařadím?

Snad si nedovolím příliš, pokud si troufnul domnívat se, že alespoň trochu patřím do té skupiny c). To proto, že si občas dám námahu s tím, že se pokusím něco duchaplného napsat a podělit se o to s vámi čtenáři a diskutéry.

312274

25.06.2014 23:35

Rozhovor, který mne vyděsil

RE: Moret Hanfi Vedick

kyticka 81.?.?.?

Krásná a pravdivá odpověď. Jinak kolegovi výše rád odpovím na jeho dotaz proč 4 a ne 12. Nicméně odpověď je trochu náročnější proto abych ji dokázal stručně a výstižně městnat do jedné reakce. Již ji mám takřka dopsanou, ale dám ji sem nejdříve zítra. Rovněž (mimo jiné) v ní naleznete odůvodnění proč největším nepřítelem žida, je právě žid.

312308

26.06.2014 17:37

Rozhovor, který mne vyděsil

Pokus o obhajobu Havla - českého Jelcina?

kyticka 81.?.?.?

V souvislosti s obsahem rozhovoru s Jevgenijem Alexejevičem Fjodorovem, pokud bych chtěl alespoň trochu obhájit Havla, tedy že hned od začátku nebyl prachsprostý zaprodanec, ale pouze naivní slaboch a idealista. Tedy přistoupím-li na to, že svůj velmi známý projev o tom, že bude presidentem jen jedno volební období a že se všichni budeme mít perfektně, jinak na svou čest odstoupí, myslel ze 100% upřímně (k nalezení např. zde: http://www.zvedavec.org/komentare/2006/10/1771-tel... ). Potom vše co bylo uvedeno Wimmerem a Fjodorovem, přeneseno na české poměry, někdo jako totální amatér Havel nemohl v žádném případě ustát!

V zaprodané loutce, co zradila sama sebe již za velmi krátkou dobu (za předpokladu byl-li opravdu zprvu upřímný), která to dotáhla až na humanitárního bombometčíka - lze pak obrazně vidět osud Jelcina. O Havlově upřímnosti se však dá velmi pochybovat. Je pravdou, že jeho obdivovatelé tzv. "pravdoláskaři" k němu vzhlíželi a nadále vzhlíží jako na svatý obrázek, kdy ti realističtí z nich však připouštějí, že "Vašek byl ale slabej, oni na něj tlačili." Na druhou stranu ale existuje příliš mnoho argumentů těžkého kalibru s velmi početnou skupinou jeho radikálních odpůrců a to přímo z jeho bezprostředního okolí. Připomeňme rovněž, že americkou vlajkou mával do posledního svého vydechnutí a žádné indicie o tom, že by z jeho strany byly kuty kalé pikle proti svému loutkovodiči neexistují.

Fjodorovem popisovaný tlak administrativy USA potom mohl ustát jedině někdo, kdo na něj byl patřičně připraven, tedy například absolvent nejkvalitnějších špionských škol GRU-KGB (viz kniha Akvárium – Suvorov viz.: http://www.specnaz.cz/bojove-prirucky-knihy-manual... ) s již několikaletou špionskou praxí a takovou osobou právě Putin je. (Rovněž stojí za shlédnutí dokument "Já, Putin" - k nalezení např. zde: http://www.ulozto.cz/xXJhC9U8/ja-putin-avi)

Podstatné ale je, co se bude dít u nás v ČR (pokud odmyslím hrozící 3.SV). Ve vrcholných orgánech naší vlády lze nalézt jediného, podobně připraveného profesionála (ze strany KSČ vyškolen v oboru "špion-obchodník mezinárodního obchodu", s mnohaletou komunisticko-obchodní i kapitalisticko-podnikatelskou praxí, doposud patrioticky smýšlející) a to Andreje Babiše. Zatím se nezdá, že by udělal závažnou chybu a národ mu začíná věřit, tak uvidíme. (Do portfolia jeho profesionálního vzdělání je nutno započítat i skutečnost, že i jeho otec byl komunistická špička pro export výrobků ČSSR - dlouhodobé obchodní mise v Etiopii a Francii)

312339

03.07.2014 03:34

Náznaky, že USA plánují jaderný útok proti Rusku

K tomu se dá dodat jediné!

kyticka 81.?.?.?

Vy tam v Americe, prověřte si své hlavní podezřelé a pokud je shledáte vinnými, tak si tam udělejte pořádek. Pokud se ten průšvih opravdu spustí, tak to odnesete i vy tam za tou velkou louží a to rozhodně víc než v případě, že budete čelit pouze ekonomické rekonstrukci hospodářství v důsledku pádu dolaru.

Viz: http://www.dolezite.sk/Dolar-respektive-USA-muze-z...

312569

07.07.2014 15:20

Náznaky, že USA plánují jaderný útok proti Rusku

RE: jaderny utok proti Rusku - co to bylo za idota, ktery to psal

kyticka 81.?.?.?

To samé 1612 kdy se na pokyn papeže do Ruska zase pro změnu kýblovali Poláci. Nejvíc mě baví to stále mediální hučení, že Rus je rozpínavý agresor, kdy skutečnost je taková, že co známé historie se týče se akorát stále bránil nájezdům a potom, když to otočil, tak si z útočníka vždy něco odkousnul.

Největší agresor na světě v celé historii je angolosaská Británie spolu s Židovskými bandity za zády plus novodobě USA. Ti za posledních 300 let zdecimovali domorodce v severní Americe, Austrálii, Novém Zélandu (tedy na 3 kontinentech), dále skrze opiové války zapříčinili genocidu císařské Číny a zcela vysáli Indii a převážnou část Indonésie s důsledkem řady hladomorů, kdy ten takzvaný démonizovaný Stalinův na Ukrajině byla ve srovnání s tímto malé, místní politování hodné neštěstí. Teda za anglo-sasy a židobandity, je mrtvol hromady, bohatství vykradeno a vykrádáno do současnosti (Libye, Iran, Afganistan ....). A ta tupá média stále melou, že Rusko, Rusko a zase Rusko, případně historicky Španělsko. Španělé sice jižní Ameriku dobyli, ale původní obyvatele převrátili v Krista a ne jako Angelikáni a Protestanti co je cvičně rovnou povraždili. A komu že patří REUTERS od cca roku 1890 - pochopitelně Rottschidům. Židovská rodina, která svým banditismem přivolala již nejednu zkázu na celý svůj národ, kdy se to ale přirozeně svedlo vždy na nějakého gojíma co prohrál válku. Ptejme se kdo tu či onu situaci původně svou nenasytností zapříčinil a ne že se budeme ukazovat prstem na rozuřeného býka, kterého jsme před tím zahnali do kouta. Židé by si měli mezi sebou udělat pořádek, protože jinak jejich bandité puštění ze řetězu zase přinesou zkázu všem příslušníkům tohoto bohulibého národa.

Kopej do psa a pak křič, že tě kousnul?!? Tedy nenechte své bandity kopat do ostatních národů. Pochytejte je suďte je a v případě viny pozavírejte. Ten k zoufalství dohnaný býk (nebo pes) pak pokouše vás všechny bez rozdílu. Nakonec koukněme se na arabské fundamentalisty, proti komu asi nejvíce bojují??? Židé, USA a také bohužel Křesťani. Proč bojují? Protože je bankoupíři skrze své spřízněné loutky zahnali do kouta, kdy je ale ve své aroganci ještě vyzbrojili a vycvičili.

312860

09.07.2014 00:11

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Kambodža vs. Rudí Khmérové

kyticka 81.?.?.?

Absolutní souhlas do puntíku ve všech uvedených faktech.

312952

10.07.2014 13:35

Operace Polonia a Solidarita

RE: tak to je síla

kyticka 81.?.?.?

Naprosto přesně! Protože v současnosti však začali tito xenofobní egoisté vysávat i samotné obyvatele USA, konečně nazrála doba na to, aby je bylo možno odstavit od moci. Toto však půjde jedině z vnitřku USA.

Vnější zásah by pouze všechny občany USA sjednotil v užitečné idioty, kteří by jako ovce bránily své, je zotročující bandity.

Protože USA banditům teče do bot a hrozí jim reálné revoluce přímo od občanů USA, vyprovokovat Rusko k útoku na Ukrajinu je přesně ten prvek který tito bandité potřebují.

Úloha Ruska je klidnou silou (příslovečně medvědí) vyčkávat až se USA samo rozloží, respektive až si Američani sami u sebe udělají pořádek, ale to musí ještě chvilku padat na hubu aby plně prozřeli. K tomu však musí padnout nejprve dolar a EU si nesmí mezi tím nechat od USA banditů zpřetrhat vztahy s Ruskem a Čínou.

313064

10.07.2014 16:28

Putin si je dobře vědom hrozby, kterou představuje americká diktatura pro celý svět

Výborný článek - Mohou si Spojené státy dovolit prohrát?

kyticka 81.?.?.?

Opět spoustu nových informací a souvislostí do celkové skládačky současného stavu světa! Navíc velmi vtipně napsáno.

http://outsidermedia.cz/mohou-si-spojen%C3%A9-st%C...

313071

19.07.2014 00:33

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Poslechněte rozhovor s generálem protivzdušných raketových vojsk Vojtkem

kyticka 81.?.?.?

Myslím, že konečně seriózní informace přímo od velitele protivzdušných raketových vojsk. Poslechněte rozhovor s generálem Vojtkem:

http://www.sme.sk/c/7291910/niektore-aerolinky-ukr...

313448

19.07.2014 00:41

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Jak osvobozuje ukrajinská armáda Novou Rus

kyticka 81.?.?.?

Výpověď Dmitrije Skvorcova velitel jednoho z oddílů „batalionu Donbas“, původem z lvovské oblasti, absolvent lvovské duchovní akademie a kyjevského pedagogického institutu, setník majdanu Oleg Dub popsal na své facebook stránce, jak karatelé „osvobozovali“ obci Nikolajevka u Slavjanska.

Poté byl „agent Putina“ zatčen velitelem „batalionu“ Semenem Semenčenkem a umístěn pod stráž, odkud poslal také velmi informativní text. Myslím, že jím napsané nejen doplní „Bílou knihu“ zločinů samozvané kyjevské moci, ale i potvrdí tezi, že v řadách Ozbrojených sil Ukrajiny na Donbasu se nyní nachází lidé se svědomím, jen oklamaní mnohaletní propagandou ukrajinských médií a vzdělávacího systému.


Více zde:

http://leva-net.webnode.cz/products/jak-a-od-koho-...

313449

19.07.2014 01:50

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Co je to Jižní kotel

kyticka 81.?.?.?

Novoruské armádě se podařilo již před týdnem obklíčit velké uskupení ukrajinských sil v počtu okolo 6000 bojovníků, který byl okamžitě přirovnán k Stalingradskému kotli - tedy hovoří se o Jižním kotli, který jako za II.SV znamenal obrat ve válce, kdy jedním z hlavních faktorů porážky útočníků, tehdy jako i nyní, bylo vyhladovění obklíčených.

V současné době je osud Kijevských prakticky již zpečetěn, kdy armáda Nové Rusi již nyní získala velké počty opuštěné techniky, které se jí zatím nedostávalo. Obráncům naopak vznikl zcela nový problém a to kam umístit velké počty zajatců.

A právě nyní přesně v době, kdy poprvé vlastními silami obránci Nové Rusi dosáhli významného vítězství, je přesně v oblasti kotle sestřelen dopravní letoun, který tam navíc neměl naprosto co dělat.

Mapa Jižního kotle zveřejněná 11.7.2014, tedy v době, kdy obránci po ústupu ze Slavjanska a přeskupení tento strategický manévr zahajovali. V plánu sestaveném Novoruským štábem plukovníka Strelkova bylo rozdělit kotel na 3 sektory a především jej na jihu neprodyšně uzavřít.

Vložený obrázek
Zdroj mapy: http://rusvesna.su/news/1405073946

Denní záznamy tras stejné linky z předchozího týdne, kdy létala vždy o 100-200 km jižněji. V den havárie byla nepochopitelně odkloněna někde nad územím Polsko-Ukrajinských hranic severně, přímo do oblasti konfliktu:
Vložený obrázek
Zdroj záznamu trasy plus řady dalších informací o neštěstí: http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/2961-sbityy-...

313452

31.07.2014 23:07

Třetí světová válka již začala

RE: zadna valka neni a nebude

81.?.?.?

Absolutní souhlas!

314534

01.08.2014 03:15

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 1 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

kyticka 81.?.?.?

Šílenosti vymytých mozků... Rusko-ukrajinský podnikatel prozradil, co se děje na západní Ukrajině

převzato z:
http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1637-...

Rusko-ukrajinský podnikatel a šéf spolku Artek Alexandr Barabanov pro ParlamentníListy.cz shrnuje dění na Ukrajině v poslední době. Stát je na pokraji bankrotu, v centru Kyjeva neteče teplá voda a stát blokuje vysílání ruských televizí, a to včetně internetu. Ukrajinci prý mají natolik vymyté mozky, že nejsou schopni si přiznat pravdu ani tehdy, když jim ji v přímém přenosu na ukrajinské televizi řekne generál jejich vlastní armády.

Ukrajina na tom podle Barabanova není vůbec dobře a začíná se to silně projevovat v běžném životě občanů. V centru Kyjeva prý třeba neteče teplá voda a je běžné, že lidé nemají ani na zaplacení nájmu. „Třeba moje babička platí za byt o 32 hřiven víc, než dostává důchod. Lidé se stěhují z Kyjeva pryč, není žádná poptávka po pronájmech bytů,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz.

Poté, co padla Jaceňukova vláda, prý hrozí, že po příštích volbách ovládnou zemi fašisté ještě víc. „Protože východ ve volbách hlasovat nebude, ten už vlastně k Ukrajině nepatří, Krym už vůbec ne a ti, kteří zůstali, budou pochopitelně hlasovat jen pro ty ultranacionalisty,“ je přesvědčen Barabanov.

„A demokracie v podání kyjevské vlády? Nezapnete si tam ani ruskou televizi, jen ukrajinské. A to ani na internetu. Když si zadáte adresu třeba Prvního kanálu ruské televize, nic se nenačte. Všechno je to zablokované,“ sděluje pro ParlamentníListy.cz podnikatel a šéf ruského spolku Artek.

Lidé na Ukrajině si podle Barabanova nechtějí připustit pravdu o tom, v jakém stavu se jejich země nachází. Nedávno významný ukrajinský generál Ruban v nejsledovanějším televizním pořadu mluvil o tom, že země je na pokraji bankrotu a armáda nemá peníze ani na naftu do tanků. „Když jsem to viděl, řekl jsem si, že konečně někdo řekl pravdu a ještě k tomu v nejsledovanějším pořadu na nejsledovanější televizi. Ani to ale nepomohlo, když jsem si pak četl diskuse, Ukrajinci mu v lepším případě nadávali do sviní a v tom horším psali, že by ho měli okamžitě zabít,“ nechápe Barabanov.

314541

01.08.2014 03:19

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 2 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavce

kyticka 81.?.?.?

„To samé se stává mně, když zveřejňuji fotky od místních lidí z jihovýchodu z bombardování. Moji bývalí spolužáci z Kyjeva mi píší, že to jsou fotky po bombardování ruskou armádou. Když jim odpovídám, že je nesmysl, aby ruská armáda bombardovala jihovýchod Ukrajiny, nevěří mi. Když jsem jim ukazoval videa z německého Spolkového sněmu, z tiskovky jednoho poslance, co byl jako pozorovatel na Krymu, řekli mi, že to natočili agenti Putina někde v divadle a pokud to tak není, ať to prý dokážu. No, co byste jim na to řekli. To je šílené,“ říká nevěřícně podnikatel.

Většina Ukrajinců už má podle Alexandra Barabanova totálně vymyté mozky. „Nejsou ochotni připustit si realitu, nevím už, co by se muselo stát, aby lidi otevřeli oči. Až začnou umírat hlady? Všechno se tam bude jen zhoršovat, protože stát je na dně. A nejhorší je, že až lidi nebudou mít co do pusy, budou podle mě obviňovat Rusko, že za všechno může. Mají natolik vymyté mozky, že za všechno podle nich může Putin,“ popisuje.

Nenávist k ruskému prezidentovi je prý kvůli propagandě na západě Ukrajiny natolik vysoká, že třeba na nádražích u vlaků, které jedou do Moskvy, se na informačních tabulích objevují nápisy „Putin je čů*ák“ a podobně. „Nebo v jídelních lístcích v restauracích je v nabídce ‚kolorad zapečený zaživa‘. Kolorad říkají urážlivě lidem, kteří nosí georgijevskou stužku. To zapečení zaživa vzniklo po té tragédii v Oděse, kde bylo upáleno mnoho lidí s georgijevskou stužkou. V jídelních lístcích na západní Ukrajině se objevuje celá řada podobných urážlivých názvů. To je epidemie stupidity nejvyššího kalibru,“ uvádí Barabanov.

Prezident Petro Porošenko podle jeho slov o ničem na Ukrajině nerozhoduje. „Nevidím nic, co by on dělal. Občas něco řekne a to je celé. A kdo to za něho řídí? Vzhledem k tomu, že americká tajná služba má obsazenou už polovinu budovy státní bezpečnosti Ukrajiny, je asi jasné, odkud vítr vane. Jak vůbec může nějaký stát mluvit o nezávislosti, když polovina oficiální budovy tajné služby je obsazená americkými tajnými službami?“ popisuje pro ParlamentníListy.cz Barabanov.

Co sestřelené letadlo nad Ukrajinou? „Nejvíc mě štvou falešná zdůvodnění některých videí z místa. Když třeba muž z domobrany bere do ruky hračku a ukazuje na kameru a oni z toho videa vytáhnou fotku a řeknou, že krade hračky. Nebo se na jiném videu dívají na prsten jedné z obětí a na záběru je slyšet, jak se baví o tom, že je na prstenu vyryté jméno a oni se baví, že z toho opíšou jméno oběti. Ukrajinci a celý svět vystřihli tu fotku a napsali k tomu, že domobranci okrádají mrtvé. Ze všeho nejvíc mě štve, že se takhle lže na úkor těch obětí. To je hrozná neúcta,“ sděluje dále rusko-ukrajinský podnikatel.

314542

01.08.2014 04:08

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 3 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

„Neuvěřitelné také je, když se do diskuzí o okolnostech sestřelení letadla pouštějí lidé, kteří o tom nic nevědí a slovo Buk slyšeli poprvé v televizi po pádu letadla a teď ‚zasvěceně‘ debatují o tom, co ten systém Buk dokáže. A ještě jedna věc. Nemám sice rád různé konspirační teorie, ale je fakt, že se nikde neobjevil jediný důkaz o tom, že by na palubě toho boeingu bylo nějaké jídlo. Pátral jsem po tom, psal jsem i místním lidem. Nikdo nic nemá, ani video z mobilu z místa. A na těch amatérských videích je slyšet lidi bavící se o tom, že ti mrtví hodně zapáchají. To je prostě divné. Nechci spekulovat, co to znamená, ale měli bychom myslet na to, že tu jsou takové otazníky. Něco tam nehraje,“ dodává v komentáři pro server ParlamentníListy.cz Alexandr Barabanov.

A nyní k tomu dotazu Americkým čtenářům Zvědavce

Osobně mám 2 přátele jeden ze západní a druhý z východní Ukrajiny, kdy se vzájemně často stýkáme na společných služebních zahraničních cestách prakticky po celé Evropě. S tím ze západu se znám velmi dobře, a již jsme spolu v minulosti probrali řadu zajímavých diskusí. Prakticky jsme se vždy v tématech na dění ve světě plně shodovali (včetně sio-banksterismu atd...) až na jednu maličkost. Nikdy jsem nemohl ani trochu naznačit, že Rusko je pro Ukrajinu dobrý a přirozený partner a že cpát se do EU pro ně bude katastrofa, že je právě ti západní sio-bandité svlíknou do naha stejně jako nás a ať se raději drží Putina.

Na toto vždy zesinal a začal vykřikovat něco ve smyslu "Všichni Moskali jsou židovské kurvy a ti co nejsou židi tak to jsou Tatáry!"

Poslední rok (2013) jsem se sním již moc bavit nedokázal, protože pouze temně mlčel a šlehal blesky očima na všechny strany.

Vyvrcholením bylo, když někdy okolo dubna 2013 se potkal na parkovišti před Švýcarským hotelem s naším společným známým z východní Ukrajiny (zde vlastně mystifikuji, ten východní je přímo z Kyjeva, ale je to Rusky mluvící Ukrajinec, napůl Rus), kdy spolu museli něco organizačního projednat. Zde jsem nevěřil svým uším, kdy můj dobrý přítel, velmi vzdělaný a sečtělý západo-Ukrajinec se po první větě s mým přítelem (spíše známým) východo-Ukrajincem neuvěřitelně na celé kolo rozkřičel, jak že si to dovoluje s ním mluvit Rusky, že je Ukrajinec a že má povinnost se s ním bavit Ukrajinsky. Málem se tam kvůli tomu pro ostudu všem porvali, kdy "Moskal" z Kyjeva se zprvu snažil obhajovat, že si snad rozumí, a že se na Ukrajině mluví oběma jazyky (rozdíl mezi nimi je asi jako mezi Slovenštinou a Češtinou).

314543

01.08.2014 04:22

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

A nyní již ten dotaz:

Mají obyčejní (většinoví) Američané z té Washingtonské válečné propagandy také tak proti Putinovsky vymleté mozky jako můj přítel západo-Ukrajinec nebo západo-Ukrajinci 2014 jako celek, jak je popisováno výše v části 1, 2, a 3 tohoto mého trochu obsáhlejšího diskusního příspěvku?

Dotaz Čecho-Slovákům: A jak hodnotíte vymletost proti Putinovi u našich "televizních" spoluobčanů? Osobně jsem byl velmi nemile překvapen, kolik běžných lidí žije rovně v niterném přesvědčení, že Putin je hajzl a s ním všichni Rusáci taky! Já se jím směji, že žijí stále v roce 1968 a že se situace otočila o 180 stupňů. Ale co ti mladí???

Podle mě je válečná propaganda i u nás velmi účinná. Koukněte například na Novinky.cz posledních dnů. To nikdy nebývalo!!! Z jejich článků je mi na blití. Poslanci co čtete Zvědavce, dělejte něco! Proražte to embargo v ČT, copak nevidíte, že nás banditi z vlády USA ženou celou Evropu na celosvětová jatka???

314545

01.08.2014 17:11

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: Právo a spravodlivosť

kyticka 81.?.?.?

Progresivní daň je za spravedlivou možno považovat (Příjmy nad 2.000.000 ročně plus firmám, respektive zamezit těm se sídlem v zahraničí možnost zisk, z poboček u nás, vyvážet a danit v cizině u svých matek. Zde mizí ty zásadní miliardy které chybí v rozpočtu na učitele, hasiče, policisty... , plus vždy nutno započíst i určité procento na rozkrádání v rámci státního aparátu.

Otázka je, je-li spravedlivé za nic dávat nepracujícímu jedinci sociální podporu. Kolega se vrátil z dovolené v Maďarsku a podivoval se, jak tam v každé obci mají vše absolutně čisté a opravené. Domorodci mu to vysvětlili.

Každá osoba zapsaná na úřadě pro pobírání sociálních dávek z důvodu nezaměstnanosti musí pro to, aby dostala nárokovatelný příspěvek na živobytí, z místního úřadu přinést potvrzení, že každý den 8 hodin pracovala na zvelebování obecního majetku, jinak nedostane ani Forint.

Omluvitelná je pouze akutní nemoc, přiznaná invalidita, atd. Takže i Ing. sociálně humanitních věd, nemá-li práci nafasuje koště, lopatu, štětec barvu a jde makat. Nepřizpůsobiví to samé, jinak polívka v chudobinci, matrace v nocležně z bývalých kasáren. Máš málo, kradeš za katr. Jak to mají ale ve vězení to již nevím (musí-li tam také povinně pracovat - ne jako humanitárně u nás).

Nejpodstatnější na tom ale je, že nikdo z většinové populace neztratí pracovní návyky a nestane se programově pijavicí jako u nás zejména cikáni, kde rodiče jejich etnika (18 - 30 letí), kteří mají nyní malé děti a mají je připravit na poctivý život, minimálně je dovést k tomu aby se ve škole poctivě učili, kdy však sami v životě nepracovali, pouze tyli na podpoře a o poctivé práci naprosto netuší, jak to vůbec vypadá.

Jediný pracovní návyk, který si osvojili je tedy nárokovat si na úřadech podpory všeho druhu a přitom se ohánět rasizmem.

Takže zde v Čechách by bylo třeba nastolit zásadní systémovou změnu, což obnáší tvrdě se postavit pravdoláskařským pseudointelektuálům, kterých však máme v řídících pozicích našeho státu bohužel mraky - nebál bych se prohlásit naschvál Sio-USA bandity pěstované a značně jejich nevládkami podporované a to za účelem nás rozeštvat a takto ovládat, jako své poslušné nesvéprávné otroky. Celý národ!

314571

01.08.2014 18:25

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE 1/2: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

Není se čemu divit západo-Ukrajinci mají totálně vymyté mozky, ne jenom vymyté, ale absolutně totál vymyté!!!

Nakonec CIA-Ukrajinskými nevládkami, hned po roce 1989, jimi briskně přeškolená mladá generace pedagogů, na tom začala okamžitě intenzivně pracovat. Pedagogické fakulty Sio-bankéřská CIA obsadila svými vybranými kádry v celém bývalém východním bloku jako první v pořadí, ne média, ale mladou generaci učitelů bylo třeba ihned po r.1989 správně pravdoláskařsky přeprogramovat na velmi významné užitečné idioty!!!

Tito noví absolventi pedagogických fakult potom úspěšně pracovali celých 20 let na tom, aby vymyli hlavy celé generaci současných pětadvacátníků a mladším, a stále na tom pracují. A ne jako u nás , v porovnání s tím co se děje na Ukrajině, neškodným „Volím Karla!“ „A proč?“ „Protož je COOL!!!“. Na Ukrajině jim nalili do hlavy „Zabít Rusa, Zabít Rusa, Zabít Rusa!“ – „Sláva Ukrajíně, Sláva Geróojom!“

Troufal bych si i předpokládat, že při aplikaci rozeštvávání měly CIA stratégové na každý národ připravený extra model výplachu.

Na nás Čechy rozhodně skrze zanalyzovanou "českou historicky křivou povahu" nasadili vzor A - nesvéprávný a pokrytecký pravdoláskař

Na odbojné Ukrajince nasadili po analýze pro ně vhodný model model B - ultranacio-fašista, a to zejména z důvodu přípravy na boj proti Pravoslavému Rusovi, který byl hned od počátku jejich hlavní cíl.

Na Rusa model C - ožralý trudomyslný mužik - burlak na Volze. To jim ale Jelcin prokouk, jak se již v dřívějších diskusích s největší pravděpodobností prokázalo (https://www.youtube.com/watch?v=QQSNLi6ZysQ), vetřel jim do systému profesionálného zpravodejce KGB v utajení - Putina a ten jim tento model "C" vysoce profesionálními tahy rozmetal na cucky a drze Rusům vrátil myslím takovou národní hrdost, smysl života, chuť žít a rozvíjet se, jakou měli snad jedině někdy pradávno za Slovanských véd (pokud Slovanská kultura sahá opravdu tak hluboko jak některá literatura popisuje). A z toho se Sio-USA-banko-bandité, kterým ausgerechnet zrovna právě nyní trochu zvoní hrana, můžou posrat, tak koušou co to jde a kousat ještě budou a to hodně nebezpečně!

Pro doplnění, model D - je náboženský fanatik džihádista

No a takhle nám ti čerchmanti tu polívčičku, celému světu připravili a nyní (nebylo-li by Putina) by již jen v klídku seděli a pozorovali by, jak se pěkně vaří a žere navzájem.

Ještě, snad jen už pro zasmátí, Ukrajinský novinář v televizním přenosu navrhl vyhladit 1,5 milionu obyvatel z Donbassu a mělo to prý výborný ohlas:
http://www.alternews.cz/ukrajinsky-novinar-navrhl-...

314576

01.08.2014 20:10

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE 2/2: Šílenosti vymytých ukrajinských mozků 4 - plus dotaz Americkým čtenářům Zvědavc

kyticka 81.?.?.?

Ale vážně!

Máme-li se z toho jako národ Čechů a Slováků dostat, nejprve musíme vykopat Sio-FED-banditistické nevládky z našich Pedagogických fakult a vysokých škol vůbec! Základní školící materiál jak na to: https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do... .

Často zde zaznívají myšlenky jednotného Slovanství. Zde je návod jak jej dosáhnout. Poslechněte odkázané nahrávky, popřemýšlejte a pokud zde naleznete cestu, jak se zbavit okovů, pak každý jak můžete, šiřte mezi lid. Toto je první krok jak se nenechávat z generace na generaci, příbuzný s příbuzným, soused se sousedem, národ s národem vzájemně, skrytě, kolonizátory rozeštvávat, jak zvednout naši Slovanskou hlavu, stejně jako to nyní udělali naši Ruští bratři.

Sláva Ireně, že ta Fjodorovova videa a i jiných chytrých hlav překládá do Češtiny!

Přednášky si zatím pustilo v průměru pouze nějakých 4.000 posluchačů. Naše národy mají 15.000.000. Těch co jsou svéprávní, čtou blogy a diskutují, je typuji okolo 500.000, možná i k 1.000.000. Poslechnout by si je však měli především všichni vysokoškoláci! V jejich rukou bude za nedlouho řízení (osud) našich národů. Ti musí především znát podstatu té falešné hry, to proto, aby získali schopnost být imunní všem našeptávačům jejichž syčení na nás v těchto dnech ze všech stran přímo hučí-řve. Začít musíme u mladých chytrých a vzdělaných.

Společnost, má-li vzkvétat, musí ji řídit svéprávní, schopní a "sociálně inteligentní" jedinci. Jakmile k řízení připustí "bandity" již tak nevzkvétá, až stagnuje. "Užiteční blbci" přizvaní k moci stran "banditů" do funkce dronů proti "sociálně inteligentním" za účelem oslabit je natolik, aby byli zlikvidovatelní, má za následek úpadek. V momentě kdy se skrze "užitečné blbce" k moci dostanou i "stupidové", nastává rozvrat a pád!

Tyto zákony sociologie platí jak pro spolek zahrádkářů, tak pro kmen Afrických Křováků, špičkové vývojové pracoviště atomových vědců, tak i pro národy, státy a říše.

Naše západní říše se řítí k zemi, my Češi a Slováci jsme její nesvéprávnou kolonií určenou k otročení (stejně jako běžní Američané) a na vrcholu je několik ultra "banditů", které moudrý a vzdělaný Židovský národ jako již po mnohokrát neohlídal a pustil k řízení svých osudů do té míry, že vlna, kterou tito jejich chorobní ultra egoističní soukmenovci (proto Sio-bandité), jakou již pokolikáté vyvolávají, hrozí smést nás všechny, a tentokrát již NADOBRO.

Kdo neví o čem výše píši, prosím nahlédněte: http://blisty.cz/art/34902.html

Školících videa by měli vidět i všichni ti současní poctiví politici, kterých je zatím jako šafránu. Vědět, že vůbec existují a to od starostů po pana prezidenta.

314584

03.09.2014 18:48

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

RE: ...a pátá kolona (nejen v září) v Rusku? - 1. část

kyticka 81.?.?.?

To s tím bojem oligarchů sedí, jenže... společenství okolo těchto oligarchů jsou buď ve fázi

a) vzestupu (pakliže jsou u moci oligarchové sociálně inteligentní),

nebo

b) je společenství okolo těchto oligarchů ve fázi úpadku (pakliže jsou u moci oligarchové bandité plus řadu vrcholných míst zastávají užiteční idioti bez toho, aby chápali co vlastně ve skutečnosti a v čím zájmu činní plus se v rámci boje banditů na různá místa díky již částečnému rozvratu jako vedlejší produkt dostanou i stupidové, u kterých nikdo neví jak se zachovají).

No a to je zakopaný pes současného stavu. Západ je ve fázi totálního pádu a východ na vzestupu. Příznaky jsou jasné:

Západ podpora multikulti s důsledkem rozvratu společnosti, propagace homosexuálního exhibicionismu s důsledkem rozvratu rodiny atd...

Východ podpora tradičních hodnot táta+máma=rodina, kooperace a spolupráce.

Tedy nemá-li zde v Evropě nastat doba temna je nutno alespoň v prostoru východní Evropy se přeorientovat a přimknout k východu. Vládnout budou vždy nějací oligarchové, poněvač někdo schopný vládnout musí, jde jen o to jací ti oligarchové jsou.

Jsem rád, že se zdá, že minimálně státy původně Velké Moravy, následně Uherska (jde prakticky o tatarské vojsko, které se na území Maďarska usadilo po splnění mise proti Frankům na žádost Moravských a Bavorských kněží, které pojalo za ženy místní Slovanky a založilo Uhry) a Českého království, posléze (po ztrátě Rakouska pro Českou korunu po bitvě na Moravském poli ve prospěch Habsburků - východní Rakušané jsou germanizovaní Slované z té doby), následných peripetiích přes Husitské války, zcela rozumné následné předání České koruny Českým sněmem do rukou Habsburků i přes brutální rekatolizaci Čech po Bílé Hoře ve finále po znovu sjednocení původní Velké Moravy v Rakousko Uhersko pod Habsburským císařským stolcem, se současní dědicové této původně jednotné Velkomoravské říše opět v rámci EU ve svých politických postojích sjednocují proti zejména Anglosasům jak v Británii tak i USA a to zejména jednotným postojem proti proti-Ruským sankcím.

Následovat by mělo pro Slovensko, Maďarsko a Česko vystoupení z NATO a stát se stejně jako Rakousko důsledně neutrálními státy a to jak ke zbytku EU, tak zejména k Rusku.

Polsko a Litva jako celých posledních 1000 let opět v zájmu cizí mocnosti válčí proti Rusku. Tehdy to byl Papežský stolec proti Pravoslaví, Nyní to jsou USA-FED-bandité proti bránící se nezávislé Ruské oligarchii.

Ukrajinci, zejména ti západní (to jsou prakticky poruštění Polsko-Litevci) plní pouze roli užitečných idiotů pod FED loutkovodiči za účelem sehrát roli provokatéra Ruska za účelem označit Putina za Hitlera agresora co na ně naplno zaútočil, aby mohl FED spustit pro ně vysvobozující 3. světovou válku.

316691

03.09.2014 19:08

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

RE: ...a pátá kolona (nejen v září) v Rusku? 2. část - dokončení

kyticka 81.?.?.?

Přesně to co dělají nyní západo-Ukrajinci dělali před 2.SV Poláci Německu, kdy se bohužel nechal do té doby velice konstruktivní Hitler (muž roku v USA, pořadatel nejlepších OH na světě...) nachytat a všichni víme jak to skončilo!

Jsem si vědom toho, že výše uvedený názor je pro řadu čtenářů těžce stravitelný, nicméně se konečně i ne jen na tzv. "neofašistických webech" začínají objevovat velmi seriózní články, které problematiku vzniku 2. SV uvádějí na pravou míru.

Doporučuji všem přečíst tyto tři články, které se velmi týkají současných dnů s ohledem na souvislosti s problematikou vzniku 2. světové války a v klidu bez předsudků konstruktivně popřemýšlet nad v nich uvedenými fakty:

Sankce k smíchu: Putinova hrozba jaderným úderem zabrala, nové sankce proti Rusku se týkají jen fotbalu a úvěrů, které Moskva vůbec nepotřebuje!
http://aeronet.cz/news/sankce-k-smichu-putinova-hrozba-jadernym-uderem-zabrala-nove-sankce-proti-rusku-se-tykaji-jen-fotbalu-a-uveru-ktere-moskva-vubec-nepotrebuje/

Před 75 lety nezačala druhá světová válka
http://michaelwinkler.cz/pred-75-lety-nezacala-druha-svetova-valka/

Ako sa Hitler vzoprel bankárom
http://www.protiprudu.org/ako-sa-hitler-vzoprel-bankarom/

316692

03.09.2014 19:10

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

RE: ...a pátá kolona (nejen v září) v Rusku? 3. část - oprava odkazů

kyticka 81.?.?.?

Sankce k smíchu: Putinova hrozba jaderným úderem zabrala, nové sankce proti Rusku se týkají jen fotbalu a úvěrů, které Moskva vůbec nepotřebuje!
http://aeronet.cz/news/sankce-k-smichu-putinova-hr...

Před 75 lety nezačala druhá světová válka
http://michaelwinkler.cz/pred-75-lety-nezacala-dru...

Ako sa Hitler vzoprel bankárom
http://www.protiprudu.org/ako-sa-hitler-vzoprel-ba...

316693

04.09.2014 02:56

Západní doublethink slepě na cestě k válce

Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 1.

kyticka 81.?.?.?

Tento impulz hned od začátku splňoval veškeré parametry operace pod cizí vlajkou. Připomeňme základní fakta:

1. Let byl již nad Polskem neobvykle odkloněn od obvyklé trasy cca 200 km na sever, přímo doprostřed válečného konfliktu.
2. Ihned po sestřelu se objevily informace Španělského zaměstnance řízení provozu v Kyjevě, že dopravní letadlo do poslední chvíle doprovázelo jedno až dvě stíhací letadla
3. Ihned po neštěstí vyrukovala Ukrajina a USA jasným tvrzením, že letadlo sestřelili Domobranci, respektive Rusko systémem BUK
4. Ihned po neštěstí se na internetu objevily komunikace jakýchsi Ruských agentů o tom, že omylem sestřelili dopravní let (krátce na to experty prokázané za falešné), kdy jako důkaz spiknutí lze považovat to, že datum jejich výroby byl den před neštěstím - tedy nemohlo jít o následný žert, ale o dopředu připravený materiál!!!
5. Nikdo dráhu letu rakety země vzduch (výrazná stopa spalin) na obloze nespatřil, naopak svědci tvrdili, že viděli stíhačky
6. Velmi nepravděpodobně se jednalo o letadlo stejné společnosti, jejíž jiné letadlo nedávno záhadně zmizelo nad Indickým oceánem (již tenkrát se začalo spekulovat, že přistálo na USA základně na ostrově a že kdypak a kde se nám toto letadlo v krátké budoucnosti objeví)
7. Při zmizení prvního letadla jako první byla zveřejněna komunikace mezi věží a letadlem a to do poslední chvíle.
8. Komunikace mezi věží Kyjev a druhým letadlem je dodnes ze strany Ukrajiny tajena (včetně záznamů černých skříněk analyzovaných Anglií a Holandskem)
9. Při akademické otázce "V čí prospěch havárie prospěla?" je odpověď jasná Ukrajině a USA pro eskalaci konfliktu
10. Těch ihned vynořivších spekulací bylo více, ale ta nejprapodivnější a nejnepravděpodobnější byla, kdy tehdejší ministr obrany DLR Strelkov vyhlásil, že má informaci o sestřelení Malajského dopravního letadla, že mu však jeho kolegové z místa havárie hlásí, že mrtvoly obětí prapodivně zapáchjí hnilobou a že není nikde patrná žádná krev, kromě mrtvol pilotů?!, za což byl okamžitě většinově zesměšňován (přiznejme si, nebylo se čemu divit).

Záhady a další vyvrácené následné lži havárie okolo sestřeleného letadla ze strany USA a Ukrajiny se postupem času začaly množit a to včetně současných vyhlášení Malajsijských představitelů, že poškozené trosky vykazují sestřel raketou vzduch-vzduch a doražení pilotů palubním kulometem, včetně vyjádření různých důstojníků raketových vojsk, že BUK by letadlo rozdrtil ihned po zásahu na padrť. Nicméně ze dne na den, jako když utne, z médiích havárie zcela zmizela. Kde jsou takřka dva měsíce médii přemýlané rozhovory s houfy pozůstalých a jejich kolektivní setkání, pomníčky a obrazy letadla, atd..., jako v případě letadla zmizelého nad oceánem??

316701

04.09.2014 04:11

Západní doublethink slepě na cestě k válce

Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

kyticka 81.?.?.?

Před 5 dny se na ruském webu objevilo video svědkyně, která na místo neštěstí dorazila do dvaceti minut po havárii. Do té doby bylo prý právě na youtube.com trvale blokováno:
http://www.kontrtube.ru/videos/3476/trupy-na-meste...

(video se mi nepodařilo z ruského webu stáhnout, titulky přímo do filmu jsem nebyl schopen pořídit)

- "koukáme na fotky havárie" "fragmenty těl které ležely na asfaltě nebyly v krvi ale jakési zelené vodě" "a co zápach??" "ne ne zde ne"
- "ale zde" (trupem letadla) "byl strašný a po formaldehydu, nedalo se tam vydržet ani 5 minut"
- foto 2 mrtvol) "zde byl též velký zápach"
- další fotka "kde je však krev? tam byl na místě také pták, zde je patrná krev, čerstvá krev, ale na tělech ne"
- "byly tam piloti, a tam bylo spoustu krve"
- "ale co se stalo?" (tělo ženy v sukni s uraženou hlavou) "zde krev není"
- dále tělo v bílém tričku a sandálech bez stopy jakékoliv krve
- "a kdy jste tam přijela?" "do dvaceti minut jsem tam již byla"
- záběr na žlutého papouška "toto je pták"
- detail na tělo s rozseknutou hlavou "koukni a zde, krev není"
- další foto "plastiková těla, žlutá plastiková těla" "byli to Holanďané, ale já jsem neviděla ani jedno tělo s Evropskými rysy, všechno jsou to Malajsijci, asiati"
- zase fotka ptáka "vidíš to je čerstvé, to je čerstvé, ten byl živý, ale u lidí to tak není"
- záběry na zavazadla "koukej kufry, samé teplé oblečení a přitom bylo léto???"
- a co děti, no tak šest jsem jich viděla
- "další a krev není"
- co dokumenty byly tam?" "ano byly hodně papírů, úředních listin"
- "fotoaparáty, telefony jsme tam našli, byly tam flešky, vše jsme na místě prohlédli, všechny fotky byly z roku 2013, žádná z roku 2014!, říjen, září, srpen"
- "co zámky telefonů" - "některé šly některé nešky, vše jsme prohlídli, ale potom to sebrali a odvezli nevím kam, někam do obce Krasnyj Luč"
- další těla "je žlutý, a býlý, ale bez krve"
- detail na rozštípnutou hlavu "koukni a zde zase nic" "jako kdyby byli konzervovaní" "hmm, já nevím proč?"

Nicméně, i toto video může být podvrh. Vezmu-li v potaz, že USA v klidu do současnosti tvrdí, že do Pentagonu napálil dopravák který nikdo neviděl a zmiznul v dířen 6x6 m včetně motorů, křídel a ocasu. http://echo.bonusweb.cz/il1/za-skolou/druhacastoza... Obrovským žárem se následně vypařil. Po půl hodině celý blok žárem spadnul ale obnažily se kanceláře, kde je vidět šanony na stole. Třetí věž u dvojčat spadla pro nic za nic během 7 vteřin, není nijak od věci, že letadlo č.2 na Ukrajině bylo prohozené za letu s letadlem č.1 s mrtvolama.

Závěrem: V Libyi včera zmizela další dopravní letadla, USA čeká další 11. září http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/346728-v-lib...

316703

04.09.2014 10:59

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

RE: Z ekonomického hlediska, je to vse trochu hloupost.

kyticka 81.?.?.?

Kolego, argument s výkonností ekonomiky Ruska bych ještě při zavření obou očí dokázal akceptovat, ale to co říkáte o dolaru svědčí o tom, že pravděpodobně nechápete podstatu problému.

K lepšímu porozumění celé problematiky zneužívání falešně, mimo pravidla hry, uvolňované dolarové měny ze strany vlastníků jejich centrální distribuční banky FED (několik USA-světových oligarchických rodin, které prakticky skrze monopol na distribuci dolaru řídí minimálně 100 let celý západní svět), bych Vám doporučil seznámit se s těmito materiály.

Analýza současného stavu:
Rozhovor s bývalým náměstkem ministra obrany Německa Willi Wimmerem
http://www.blisty.cz/art/72695.html
Článek Dolar, respektive USA, může zachránit pouze 3 světová válka
http://dolezite.sk/Dolar-respektive-USA-muze-zachr...
Přednášky odborníků na kanálu irena aneri - zejména Jevgenije Fjodorova
https://www.youtube.com/results?search_query=irena...

Teoretické podklady:
Peníze jako dluh
http://www.zlo.cz/money-as-debt-penize-jako-dluh.p...
Přednáška německého specialisty Andrease Clausse z konce 2008 ve Švýcarsku
http://www.zlo.cz/andreas-clauss-geld-und-recht-pe...

Potom věřím, že dojdete k závěru stejně jako řada z nás, že není měna jako měna a že pokud padne dolar jako rezervní světová měna a petro-měna, což je při zachování světového míru neodvratné, padne i hlavní falešný hráč USA (respektive jejich skutečně vládnoucí oligarchie). Potom pochopíte proč USA tlačí na válku kdekoli na světě, kde se kdokoli pokusí od dolaru odejít. Potom pochopíte proč je současné svobodné Rusko a země BRICS úhlavní nepřítel USA a proč se USA snaží za každou cenu vmanipulovat své EU satelity do 3. světové války právě proti Rusku, proč si zinscenovali útok na dvojčata, proč napadli Irák, proč Libyi a další státy. USA prakticky z tohot důvodu válčí trvale všude po světě od konce 2. světové války. Nyní ale narazily. Jejich falešná hra byla zejména díky internetu odhalena obrovským množstvím lidí celé naší planety.

316726

04.09.2014 11:38

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Valka za pravo valcit dalsim valky

kyticka 81.?.?.?

Zakopaný pes je ve vzdělávacím systému!!! Velmi naučný článek o tom jak to v USA v základním školství chodí od občana ČR který s rodinou 11 let žil v USA!

Kořeny amerického násilí a policejní brutality
http://aeronet.cz/news/koreny-americkeho-nasili-a-...

Nejhorší je, že hned po sametu začaly havloidi (dílem vědomí agenti CIA-FED a dílem užiteční poblouznění idioti) intenzivně pracovat na stejném rozvratu našeho školství i v naší republice. První co hned po sametu obsadily nebyla média, ale pedagogické fakulty pro výchovu nové generace učitelů, kteří již nyní przní naše současné školáky. Vládo začni pracovat na omezení moci nevládek zejména USA nad našimi pedagogy. Vždyť jsme národ Komenského!!! Nejsme USA ale ČR s tisíciletou tradicí. Není nic co by nás zvrhlé USA mělo učit! Zákon o organizacích "cizí-agent" jako před dvěma roky přijali v Rusku, jakož že ten samý mají v USA již někdy z 50. let, je zcela na místě!!!

Na Ukrajině takto s využitím historického napětí mezi východem a západem této uměle vzniklé země dosáhli uvědomění dětí z východu na úroveň "Zabít Rusa, Zabít Rusa, Zabít Rusa ..., kdo neskláče to je Rus".

U nás zatím pouze příznačného "Volím Karla! Proč? Protože je to cool!"

Jak koukám na Polsko tak tam je mládež vychovávána podobně jako na Ukrajině.

Kde je systematická podpora státu který za komančů zřizoval domy s kroužky mladých techniků, přírodovědců, modelářů. Kde je systematická podpora sportu. Vše velmi silné mimoškolní výchovné prostředky pro reálnou přípravu na poctivý a kreativní přístup k životu!?!?

316729

04.09.2014 12:09

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Valka za pravo valcit dalsim valky

kyticka 81.?.?.?

To se Vám povedlo! Opravdu jsem se dobře zasmál. "Pravdu máš předsedo!" Jsem už hluchej jak poleno. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

316737

04.09.2014 13:57

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

RE: ...a pátá kolona (nejen v září) v Rusku? - 1. část

kyticka 81.?.?.?

S pevnými rodinnými vazbami židů souhlasím, v tomto a ne jen v tomto bychom si je měli vzít za vzor. Zde je třeba ale zásadně se vyhradit proti jejich ultra-egoistickým banditům, kteří jsou snad v globálu, potenciálem jejich schopnosti škodit ostatním, nejnebezpečnější skupinou na planetě.

K lidem sexuálně orientovaným na stejné pohlaví nemám žádných výhrad, pakliže ctí zásadu, že je to jejich soukromá věc jako je soukromá věc sexuální partnerství normálně orientovaných. Mluvím výhradně o buzerantských exhibicionistech, kteří svou odlišnost od přírodou daného předurčení dvoupohlavních živých bytostí dekadentně, veřejně vnucují okolí, které to musí chápat jako nechutnosti. To samé by platilo pro normálně sexuálně orientované jedince co by si to exhibicionisticky rozdávali v průvodu na Václaváku. Zvrhlíci nejsou "buzny", ale exhibicionisti jakékoliv sexuální orientace. No a tyto exhibicionistické zvrhlíky pokud vím v průvodu přímo podporovalo velvyslanectví USA včetně vrchního velvyslance. Takto se tvoří pátá kolona rozvratu naší společnosti. V čí prospěch a proč asi. Zde bych si troufnul prohlásit, že v pozadí jsou právě ti židovští bandité, v jejichž zájmu je oslabit jakoukoliv nežidovskou společnost v jejich okolí za účelem trvalého vysávání, zotročení a nepřípustnosti mít ve svém okolí jakoukoliv konkurenci, která by jim byla rovným partnerem. Přitom ve své komunitě si své rodinné tradice s prvky výběrového šlechtění své rasy velmi pečlivě chrání.

Nakonec v Rusku rovněž nikterak nepotlačují homosexualitu, ale homosexuální exhibiciosty jakož ochranu před mládeží, která ještě nemá plně zformované životní hodnoty.

Jinak to že v současnosti je Ruská společnost v řadě případů oproti západu ve stavu ještě nedobrém souhlasím. Podstatné jsou však trendy těchto dvou společností a ty jsou jasný. Západ míří do pekel, východ k prosperitě!!! Je to otázka jedné generace, kdy se to již zřetelně projeví (nebude-li 3. světová válka).

316741

04.09.2014 23:31

Putinův poradce: Přechod na novou globální ekonomiku si bude vyžadovat válku

RE: ...a pátá kolona (nejen v září) v Rusku? 2. část - dokončení

kyticka 81.?.?.?

Přesně! Jako dnes i tehdy byly propagandy dvě. Říšská a sionistická. Válku vyhlásili sionisti Německu v New Yorku již r. 1933. Více zde (na internetu naleznete spoustu fotokopií novinových článků z té doby na které se odkazovaný článek odvolává):
http://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/jak...

To samé se děje v nyní proti Rusku od momentu co se dostal k moci Putin. Dvě propagandy Ruská snažící se obnovit suverenitu a pomlouvačná sionistická. Např. nechutná kampaň k OH v Soči - Rusko bije homosexuály, diskriminuje exhibicionistické feministky, staví s Soči záchody pro dva (záběry místností, kde ještě chyběly plechové kóje jednotlivých instalací). Z kvality organizace byli však všichni naprosto unešeni, to zejména po řadě kiksů doprovázejících předchozí OH v Kanadě.

Pakliže chcete Putina s Hitlerem porovnávat, je třeba hodnotit objektivní skutečnosti z let 1933-39 jakož z let 2001-14. Zejména rok 1938-39 po připojení Rakouska, připojení Sudet, zřízení protekturátu, založení Slovenska a těsně před napadením z řetězu utrženého Polska. To dělalo již staletí domestifikovanému německy mluvícímu obyvatelstvu na znovu nabytém historickém území ze života peklo. Stejně jako ČR občanům Sudet, stejně jako Haličané nyní východu země.

Polsko v podobě jak jej uměle zřídily po 1.SV vítězné mocnosti co porcovali Evropu již 300 až 500 let neexistovalo. Západ byl Německá říše a východ Carské Rusko! To samé Československo jakož současná Ukrajina. Nahlédněte do krokovací mapy Evropy za posledních 1000 let. Není zcela přesná zejména do datumů změn, ale k získání rychlého povědomí jak se historicky Evropa za uvedené období vyvíjela je neocenitelná. Doporučuji film zastavit a myší pojíždět po časové liště.
http://vimeo.com/89394659

Objektivní skutečností je, že jak v Rakousku tak v Sudetech, které získal Hitler výhradně diplomacií vítaly německé "okupanty" nadšené davy! To samé bylo na Krymu, který byl na základě potlačených občanských proti-ukrajinských bouří již v roce 1991 v režimu autonomie s legitimním parlamentem. Ten vyhlásil referendum a lid svobodně rozhodl, tedy diplomaticky. Zelení mužíčci, kteří tam smluvně byli zcela legálně pouze vyšli z kasáren do ulic jako prevence proti očekávaným bojůvkám z Majdanu. Koukněte na dokument jak hned po Majdanu povraždili Benderovci spoustu civilistů co se 20.02.2014 v koloně autobusů vraceli z Kyjevského antimajdanu na Krym!!!
Korsuňský pogrom
http://www.youtube.com/watch?v=p7HrJbqYFVQ

Válka v Novorusii je přesná paralera s občanskými nepokoji v Polsku 1938-1939. Zde je objektivní skutečností, že Hitler plošně zaútočil. Putin toto nečiní a i jeho rétorika ve srovnání s rétorikou Hitlera je nesrovnatelně jiná!

316765

04.09.2014 23:47

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: USA nikdy nebudú uvažovať o rovnocennej spolupráci

kyticka 81.?.?.?

Absolutní souhlas. Velmi úspěšný model skutečné demokracie například realizoval Muammar Al-Kaddáfí v Libyi. Fungovala dokonale, dokud tento velmi prosperující systém nezničili vrazi z USA a NATO!!!

K prostudování zde:
http://www.ksm.cz/zelenakniha.pdf

316766

05.09.2014 03:50

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

kyticka 81.?.?.?

Jedná se o záznam jednání Ruské dumy vlády včetně Medvěděva a prezidenta Putina na konferenci s představiteli Krymu "Jalta 14. 8. 2014"

Záznam trvá dvě a čtvrt hodiny a vystupuje v něm řada osobností jak v diskusi tak v projevech. Úvodní slovo má Vladimír Vladimírovič. Celý záznam trvá dvě a čtvrt hodiny. Ještě jsem jej neměl možnost shlédnout celý, ale jeho duch, slova a myšlenky v něm obsažená jsou stejně ohromující jako legendární projev o odpovědi na dotaz presidenta Putina roku 2007 v Mnichově.

Děkuji za všechny Ireně za překlad! Je naprosto nechutné, že v tzv. svobodném ČR musí nahrazovat práci, kterou by měla plnit ČT samizdat svobodného internetu.

Přeložené video by se mělo promítat na vysokých školách jako základní studijní materiál o tom, jak se dělá konstruktivní politika, jak se buduje zdravá a konkurence schopná společnost, jak se řídí stát.

Video by mělo sloužit za stejným účelem jako studijní materiál všem politikům ČR a SR, aby mohli následně po zralé úvaze porovnat ten obrovský marasmus ve kterém se zmítá politika EU jakož i ČR a SR s tím co se aktuálně děje v Rusku.

Na základě tohoto pak věřím řada z nich poupraví své dosavadní názorové spektrum a pokusí se podobným způsobem napravit vše špatné co se u nás děje, jakož nalézt odvahu začít velmi asertivně tlačit na Brusel za stejným účelem. Jsme všichni v jednom Evropském domě a to včetně Ruské federace.

Je nanejvýš aktuální aby pokud možno co nejvíc jedinců všech společenských postavení pochopilo, že naším vzorem v těchto dnech je nikoli jak ekonomicky tak i vojensky agresivní USA se svým podvodným dolarem v rukách několika sio-bandistických rodin okolo FEDu, ale Ruská federace a její současná vláda.

http://www.youtube.com/watch?v=52E4lVOHTCQ

K prozření, jak to dopadá, pokud ve státě uzurpují vládu prodejné loutky agetů FEDu jako je uvedeno v článku o Porošenkovi na Ukrajině oproti skutečné konstruktivní vládě slušných, pravdomluvných a bližní milujících patriotů Ruska by mělo dojít zejména u těch pravdoláskařů - idealistů, kteří jsou mírumilovnými poctivými lidmi, kteří však doposud jednají ve vleku falešných slov agenta cizí mocnosti Havla, kterým doposud naivně a slepě věří.

Pravda a láska nakonec zvítězí na lží a nenávistí, ale to ji musí hlásat osobnost velikosti Vladimíra Vladimíroviče Putina a ne celoživotní troska prodejného, prolhaného slabocha, ožraly a pokrytce Havla včetně partičky jemu podobných banditů.

316770

05.09.2014 12:52

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

kyticka 81.?.?.?

Proč spadly dvojčata a proč dům č. 7, jakož jak to bylo s tím letadlem sestřeleným nad Doněckem, ano to jsou odborné záležitosti. Zde se mohu jako laik pouze dohadovat.

Něco jiného je útok dopravním letadlem na Pentagon! Zde nemusím být odborník, abych si selským rozumem ze záběrů pořízených ihned po incidentu řadou TV společností vyvodil, že tvrzení vlády USA jsou absolutní ale absolutní nesmysly.

Zde je zcela evidentní, že se snaží USA vláda namluvit celému světu, že bílá je černá a černá je bílá TEČKA!

Prosím věnujte čas na shlédnutí tohoto videa, nebo alespoň té nejokatější jeho části, která začíná ve 30. minutě.

http://www.youtube.com/watch?v=FbUdrUMgFo4

Tvrzení vlády USA jsou v případě útoku na Pentagon tak absurdní, jako by mi někdo z očí do očí tvrdil, že v životě neměl na hlavě čepici a v životě si jí také na hlavu nedá, přičemž by při tom měl na palici naraženou hučku až po uši!

Proč tomu tak je je evidentní. V roce 2001 ještě v žádném případě nebyl internet v podobě dnešních dnů. V té době, kdy své pseudo-důkazy CIA a další speciální agentury o útoku dopravním letadlem na Pentagon vytvářeli, již měli 100% kontrolu nad všemi světovými médii. Tehdy tito specialisté na osnovování akcí pod cizí vlajkou naprosto nepředpokládali, že již v roce 2007 kdokoli na světě klepne do svého PC heslo 11/9 a vyvalí se na něj tisíce informací k problematice. Rovněž nepředpokládali, že kdokoli na světě bude moci cokoli kdykoli pověsit na jakýkoliv web po celé planetě a v tu chvíli si to může kdokoli na této planetě prohlédnout.

V současnosti jim pro nás všechny naštěstí zbývá, pouze svá v roce 2001 vytvořená tvrzení neudržitelně obhajovat do posledního dechu co to půjde. Stále díky tomu že drží plnou kontrolu nad TV a ostatními médii a protože stále 80% populace se o tuto problematiku nijak aktivně nezajímá, jsou schopni většinovou společnost doposud oblbovat a manipulovat.

Čas se jim však krátí, dolar hroutí a tak tlačí na rozpoutání 3. světové války co to jde, obávám se do několika měsíců ode dneška!!!

Stejným způsobem jako nyní drtí jejich hegemonní TV mediálně informační systém internet, rozdrtil kdysi jednotný informační systém katolické církve realizovaný skrze kostelíčky v každé vesničce knihtisk!

316794

06.09.2014 11:51

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

kyticka 81.?.?.?

Ještě jsem zapomněl vložit názorné obrázky.

Ackoli je Pentagon ministerstvem obrany USA a prísne strezeným nejvýznamnejsím vojenským centrem, ve kterém jsou tisíce bezpecnostních kamer, náraz kupodivu zachytila jen jedna a to jeste kamera z parkoviste. Uverejnený záber z této kamery se stal od pocátku tercem castých podezreních, protoze toho na nem není mnoho videt. Analýzou tohoto záberu lze dojít k zajímavým zjistením.

Oficiální záznam obsahuje pouze 5 obrazových snímku, z cehoz vyplývá, ze pri rychlosti snímání 60 snímku za sekundu (video norma v USA) trval celý dej 0,0833 sekundy – to by ale letadlo muselo letet rychlostí 3749 km za hodinu.

Z toho se dá odvodit, ze záber je zmanipulovaný a cást snímku v nem chybí – zrejme pro to, aby záber nebyl prílis zretelný.
I tak se ale dá celkem snadno poznat, ze nejaký objekt se skutecne nad trávníkem mihne, ovsem velký dopravní letoun nepripomíná ani vzdálene.

Pentagonem zveřejněný záběr:
Vložený obrázek

Na tomto videu je simulace, jak by musel záber vypadat, kdyby zachycoval skutecný Boeing 757:
Vložený obrázek

Takto velké letadlo - B757,
Vložený obrázek

vytvořilo takto malý otvor:
Vložený obrázek

Ke zrícení budovy doslo az po nejaké dobe, kde jsou však stopy po motorech a křídlech na nezřícených částech budovy???:
Vložený obrázek

Převzato z: http://echo.bonusweb.cz/il1/za-skolou/druhacastoza.... Doporučuji prokliknout a kouknout na další zde uveřejněné záběry.

316854

07.09.2014 20:02

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

81.?.?.?

Kolega "ppppp" i v jiných případech argumentuje bez toho, aby si ověřil fakta. Jsem rád, že jste věnoval energii, jeho tvrzení, vydávaná za fakta, vyvrátit. To ku prospěchu všem čtenářům této diskuse.

Nicméně ve svém příspěvku, který vaši vzájemnou diskusi podnítil připouštím, že i odkazované video s mrtvolami může být podvrh a to velmi jednoduchý. Pouze v několika případech jsou záběry na mrtvoly včetně reliéfu krajiny, z kterého lze usuzovat, že se skutečně jedná o autentické místo havárie. Barvu krve na asfaltu lze softwarově změnit. Detailní záběry mrtvol můžou být z jiných míst než z Ukrajiny. Komentáře rozmlouvajících paní o smradu, fotkách v mobilech jen z roku 2013 a jiné, jsou pouze tvrzení, nic víc. I záběry mrtvol ptáků jsou prapodivné. Co tam pohledávaly? Zejména ten Papoušek.

Zda-li jde opravdu o staré mrtvoly, jsem před zveřejněním konzultoval se dvěmi lékařkami (obě se zkušenostmi z úrazovky i patologie). Obě mi potvrdili, že těla na fotkách staré mrtvoly nepochybně jsou.

Ještě ke kolegovi "ppppp". Mne osobně zviklal výše (pod příspěvkem s doplněnými fotkami a sekvencemi útoku na Pentagon, kde nepodloženě tvrdil "Simulace je výrazne jinak zoomovaná", "Fotka malého otvoru mohla být práve po levém motoru" a další táraniny jak na Slovensku říkáte.

Následně jsem si dal práci a vše z dostupných zdrojů zkontroloval (výška budovy, rozměry letadla o jaký otvor se skutečně jednalo atd.). Vše sedí a pokud je v simulaci letadlo možná mírně zvětšeno, tak v originále Pentagonu je též vidět něco jako výškovka, něčeho co za sebou táhne oblak spalin podobný jako z raketovému motoru. Toto "cosi" rozměrem B757 nepřipomíná ani náhodou.

Nejpodstatnější je, že jsem jej v předchozím příspěvku (v tom před s fotkami) požádal, aby se podíval na odkazované video. Dle mého soudu na něj ani nemrkl, jen rozporoval originální citaci původního autora webové stránky s fotografiemi. V mnou odkazovaném videu jsou však všechna fakta co se týče minimálně rozměrů letadla versus pravděpodobně použité řízené střely, vysoce argumentačně podloženy.

Kolega "ppppp" by si měl pro příště, dříve než napíše nějaká "exaktní" tvrzení, velmi pečlivě ověřit alespoň elementární fakta. Je únavné mu je pak vyvracet, kdy pouze mate ostatní, přímo trolí. Kolego "ppppp" prosím rozlišujte pro příště názory a fakta. Vydávat názory za fakta pouze vede k oprávněným posměškům, že jsme zde samí konspirátoři.

Tvrzení, že na UK spadlo letadlo s mrtvolami je velmi diskutabilní, leč pro zatajování faktů, stále možné. Tvrzení, že do Pentagonu narazil B757 je oproti tomu neudržitelné. Politici i vysokoškolští profesoři jakož i novináři by měli již konečně rozpoutat veřejnou diskusi, kdo za útokem stojí. Měli by se začít ptát našich USA přátel jak nám to vysvětlí.

316917

10.09.2014 20:55

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

kyticka 81.?.?.?

Pane ppppp, děkuji za odpověď. Přesto je pro mne stále ne zcela jednoznačná, stejně jako nejednoznačně mi vyplývaly Vaše předchozí zde učiněné diskusní příspěvky.

Ano zcela se ztotožňuji s Vaším pochybovačným názorem zveřejněným výše:"Výhrady, vaše dedukce mohou být nepresné:", který tuto naši vzájemnou diskusi rozpoutal, nicméně se neztotožňuji s Vaším odůvodněním tohoto Vašeho zcela správného pochybovačného názoru.

Tedy si dovoluji Vám položit ještě jednu upřesňující otázku.

Připouštíte, že vzhledem k řadě protiargumentů, které byly později vzneseny k oficiální verzi vlády USA o útoku B757 na Pentagonu, že tato oficiální verze by mohla být podvod, tedy že do Pentagonu žádný B757 11.9.2001 nenarazil?

Zde bych prosím prosil jasnou odpověď

a) Ano, připouštím, že B757 do Pentagonu nenarazil, a tedy že oficiální verze vlády USA by mohla být podvod.

b) Ne, s oficiální verzí vlády USA se ztotožňuji a jsem plně přesvědčen, že do Pentagonu narazil B757, kdy však bohužel řada skutečností nebylo pouze dostatečně veřejnosti vysvětleno, což bohužel zavdalo příčinu k řadě "konspiračních" teorií z dílny osob, které nemají žádné skutečné materiály k podepření svých "konspirací", jelikož například tyto osoby nebyly přítomny u oficiálního vyšetřování a tudíž jejich "konspirační" názory jsou skutečně jen teoriemi bez faktů.

Zde skutečně prosím o přímou odpověď, například "myslím si že správně je odpověď a) nebo odpověď b)".

Váš názor (jednoznačnou odpověď a) nebo b) budu rozhodně plně akceptovat, protože jsem přesvědčen, že každý má na vyjádření svého názoru plné právo a rozhodně to nikdy nesmí být příčinou nějakých posměšků, byť s Vámi nebudu souhlasit.

Jistě je nanejvýš slušné, abych na položenou otázku odpověděl i já sám. Tedy já se kloním k odpovědi a) Ano, připouštím, že do Pentagonu B757 nenarazil a připouštím, že by mohlo jít o podvod, který zosnovala skupina neznámých pachatelů uvnitř vlády USA.

Důvod mé odpovědi. Argumenty "konspirátorů" mne velmi, ale velmi znejistěly, až přesvědčily.

317176

11.09.2014 00:05

Polsko jako oběť koloniálních ambicí

RE: jo, jo, tohle se ve školách evropské unie děti neučí

kyticka 81.?.?.?

Trochu histórie Ukrajiny, ktorú sme sa my starší , ani tí mladší neučili :
Jaroslav Volár
10. 9. 2014
Zdroj: http://www.novarepublika.cz/

Ukrajina, bohatá krajina, za Sovietského Zväzu produkovala 30% HDP celej krajiny . Po osamostatnení je ale naraz v obrovských dlhoch . Zato má oligarchov , ktorí každý jeden môžu zaplatiť celý štátny dlh...
Po prvej svetovej vojne v Sovietskom Zväze boli na území dnešnej Ukrajiny (smerom od západu na východ): Zakarpatská Rus, Ukrajina, Malorossia, Novorossia a Krym. Lenin administratívne spojil prvé štyri krajiny do jednej. Zlúčený štátny celok nazval Ukrajina. Nasledovalo nútené poukrajinčovanie povinným používaním ukrajinského jazyka. Počas II. svetovej vojny Banderovci vyvražďovali neukrajincov , hlavne Poliakov – ukrajinizácia iného typu. Po vojne Chruščov pripojil k Ukrajine Krym , lebo sa to teritoriálne a administratívne hodilo.


Vložený obrázek

Pokračování článku: http://www.novarepublika.cz/2014/09/trochu-histori...

S úvodním textem souhlasím, až na tvrzení, že hned po prvé světové válce "Nasledovalo nútené poukrajinčovanie povinným používaním ukrajinského jazyka.".

Skutečnost je taková, že spíše docházelo k všeobecné Rusifikaci, kdy až po roce 1991 probíhalo na území Ukrajiny národní obrození, kdy se začaly vydávat knihy v Ukrajinštině a podobně. Tehdy teprve začalo opravdové násilné poukrajintštění všech obyvatel, a to i v částech tohoto umělého novo-Ukrajinského útvaru (bývalé Sovětské Ukrajinská Socialistická Republika), které historicky Ukrajinou nikdy nebyly.

Nejvíce je to zjevné v případě, kdy se zfanatizovaní Ukrajinci, zejména ze západu, sápou na Krym, který byl historicky buď Osmanský (Tatarský), nebo Ruský. To podle toho, kdo měl v minulosti právě navrch. Byla to Osmanská říše a Carské Rusko, které o Krym několikrát v průběhu věků válčily.

Pokud by si snad nyní nějaký stát měl Krym, kromě RF, z nějakých historických důvodů nárokovat, tak to by mohlo být maximálně současné Turecko, nikoli současná fašistická Ukrajina.

317188

11.09.2014 03:22

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

Výborně!

kyticka 81.?.?.?

Je skvělé, že jste se pro tento krok rozhodl, stejně například jako pan Jan Keller, který nyní může ze své funkce pokládat Eurokomisařům velmi nepříjemné otázky. Například zde:
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/keller-pol...

Názory pana Jan Kellera, které již nemohou díky jeho funkci vyznívat naprázdno: http://www.parlamentnilisty.cz/profily/prof-PhDr-J...

Je jedině dobře, že se pokusíte rozšířit řady vrcholných politiků, kteří se nebojí říkat pravdu jako například statečný pan Stanislav Huml, který ze své funkce jako první zcela otevřeně napadl zinscenované útoky na budovy v USA 11.9.2014.
http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Mgr-Stanisl...
Co nám o panu Humlovi řekla ČT?
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10117034229-...
A jak to bylo s paní Drtinovou - ostuda profesionality v přímém přenosu:
http://video.aktualne.cz/dvtv/konspirator-huml-nev...

Na Praze 1, v baště pravdoláskařů, to ale bude boj. Snad by bylo lepší kandidovat za jiný, přívětivější obvod/kraj. Podstatné je aby jste se do senátu dostal a mohl potom ze své pozice předkládat legitimní, obdobně nepříjemné dotazy v rámci naší politické scény, jakož i idee, skutečnosti a návrhy, o kterých současní politici díky mediální masáži v řadě případů nemají ani tušení.

Osobně nesouhlasím s ústřední ideou "Ne Bruselu" ve smyslu, že by se nakonec měla EU rozpadnout. EU považuji v principu za výbornou myšlenku. Nesmí být však řízena nikým volenou Eurokomisí, která je dosazena de-fakto korporacemi, kdy v současnosti jako trojský kůň zejména bankovní oligachie, která zcela ovládla veškeré vládní pozice v USA, kope za zájmy nikoli Evropské, ale za zájmy několika zámořských asociálních rodinných klanů.

Občany EU volený Euro parlament je v současnosti pouze v pozici trpěného sekundáře, který má velmi omezené možnosti.

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Veškeré informace o skutečných principech fungování současného Bruselu naleznete v knize Nacistické kořeny "Bruselské EU", kterou si lze přečíst například zde:

http://www.reformy.cz/zpravy/nacisticke-koreny-bru...

317193

11.09.2014 09:05

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

kyticka 81.?.?.?

Děkuji za odpověď, jsem rád, že jsme si nakonec porozuměli.

317213

21.10.2014 16:49

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

RE (1.část): Clanek je dobry,ale ,chyba hned v zacatku,jez dava falesny nahled

kyticka 81.?.?.?

Ano ano, přesně tak jak píšete. Analýza současného stavu stran Autora článku je plus mínus v pořádku. Paralely z období před 2. SV jsou zcela chybné. Tenkrát vytrhl Hitler po 1.SV mezinárodními bankéři 20 let plundrované Německo z jejich chřtánu (Jakož i rozmetané Rakousko Uhersko) stejně jako nyní po prohrané studené válce Putin Rusko a okamžitě byl a nyní je oheň na střeše.

Ti co ovládali USA jako první rozjely již 1933 válečnou propagandu proti Německu, které se začalo účinně bránit zcela neúnosnému plundrování. Pro dokreslení uvádím článek: Ako sa Hitler vzoprel bankárom
http://www.protiprudu.org/ako-sa-hitler-vzoprel-ba...

Připomeňme, že v 1.SV Německo kapitulovalo nikoli, že by vojensky prohrávalo (linie veškerých frontů byla mimo hranice jak Německa, tak i Rakouska Uherska), ale že vnitřně nemohlo již nadále vyčerpávající válku zvládnout. Před rozhodnutím o kapitulaci však očekávalo rozumné válečné vyrovnání, nikoli totální sražení na kolena (včetně rozmetání Rakouska Uherska na řadu neškodných pidistátů), kdy generalita zřetelně prohlásila, že kdyby tušili, jaké budou vnucené podmínky kapitulace, nikdy by zbraně nesložili.

Pro pochopení celé problematiky je nutno se zbavit myšlenkovému dogmatu, že 1.SV jsme my Češi vyhráli, respektive jsme se osvobodily z Rakouského jha. Opak je pravdou. 1.SV jsme my prakticky všichni středo a východo Evropané prohráli a stali se neškodnými koloniemi vítězných mocností. Konkrétně prvorepubliková ČR byla přidělena jako kolonie Francii!

To samé co platilo pro po 1.SV porobené Německo po nástupu Hitlera platí pro současnosti pro Putinovo Rusko. Deset let za Gorbačova a následně Jelcina FED bankéři USA a s nimi spojené korporace Rusko nehorázně plundrovali. Až za Putina počínaje rokem 2000 začalo Rusko pod jeho vedením postupně vstávat na nohy a neokolonizátory z Ruska vypakovávat.

Tedy základní premisa spočívá v tom, že jak Hitlerovské Německo, tak i Puninovo Rusko se dokázali účinně bránit nehorázné kolonizaci, kdy kolonizátor byl v obou případech naprosto shodný - USA-FED bankéři. Nakonec i pozadí 1.SV bylo stejné, kdy právě nově vzniklá moc nových císařů okolo FEDu měla eminentní zájem zlikvidovat ekonomicky silnou Evropskou konkurenci (4 císařství). Nepočítejme Francouzkou republiku, kde již od Bastily plně vládli a bankéři od konce napoleonských válek plně ovládanou formálně monarchistickou Anglii.

319503

21.10.2014 16:53

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

RE: (2. část) Clanek je dobry,ale ,chyba hned v zacatku,jez dava falesny nahled

kyticka 81.?.?.?

Před 2.SV byla situace absolutně stejná jako nyní to ano, ale jako nyní se brání Rusko, tak i tenkrát se Německo pouze bránilo - napravovali porobu které na ně byla uvalena vítězi předchozí války (1.SV a studené) (mluvím od vládě Hitlera do roku 1939 - napadení Polska - I zabrání Sudet totiž bylo čistě diplomatickou cestou a to za celosvětového souhlasu!!!). Němcům to, že nemají nárok na nic než na otročení, bylo zděleno ihned po válce v Buloňském lesíku. Rusko toto zděleno otevřeně nebylo (metody se za tu doby značně vylepšili), ale ze strany USA bylo vůči němu hned po roce 1990 naprosto stejně postupováno. Zde bych odkázal na článek Willi Wimmera - německého státního sekretáře Kholovi vlády.
http://www.blisty.cz/art/72695.html

Když stejným způsobem kdysi Hitler, jako nyní Putin, postavil Německo na nohy (zejména jej odstřihnul od mezinárodního bankovního systému, což mu umožnilo nastartovat Německou ekonomiku), bylo Polsko takovou tehdejší Ukrajinou. Ta situace byla naprosto stejná. Polsko celý středověk útočilo na své sousedy, zejména Rusko, kdy díky tomu přestalo před 250 lety zcela exitovat. Po 1.SV uměle z vůle vítězů znovu vzniklo Polsko na územích, které mu v řadě případů nikdy nebo nejméně 500 let nepatřila, kdy okamžitě začala Polská vláda podporována Anglií provádět státní teror na své občany, v převážné míře, ne jako u nás na německy mluvící Čechy, ale čistokrevné Němce (Slezany - Prusy). O trvalém porušování závazků z 1.SV o umožnění Německu trvalého koridoru přes svá, po válce získaná, území do východního Pruska nemluvě. Hitler, do té doby velmi konstruktivní, na Polsko pro ochránění tam žijících Německých občanů, nakonec zaútočil. Pak na něj teprve mohli ukázat prstem "ten zlý agresor Hitler", a už to jelo. Hitler si tenkrát pěkně naběh na vidle.

No a co se děje nyní. Umělý státní útvar Ukrajina provádí svým Ruským občanům to samé co tehdy Polsko. Ten drzej (pro osnovatele současné předehry 3.SV made in FED-USA) Putin, ale na tu Ukrajinu ne a ne otevřeně zaútočit. Je zjevné, že je jako bývalej KGBák velmi kvalitně vyškolen, jak se takové hry hrají a z Hitlerových chyb se velice ponaučil. Nejpodstatnější ale je, že Putinova rétorika je nesrovnatelně jiná s od počátku agresivní rétorikou Hitlera, která je v současném Rusku srovnatelná jedině tak s rétorikou Žirinovského.

319505

21.10.2014 16:59

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

RE: (3.část) Clanek je dobry,ale ,chyba hned v zacatku,jez dava falesny nahled

kyticka 81.?.?.?

Základní otázka tedy zní, bude EU zase v zájmu USA tentokrát s Ruskem zase tady na Evropském kontinentě válčit, nebo s ním bude raději obchodovat jako rovný s rovným. Zatím v korporárních médiích EU běží válečná propaganda na plný kule, kdy je nám dokola podsouváno, že současný Rus = bolševik Brežněvo-Stalinského typu, Putin = Hitler, Majdan = poklidné převzetí moci demokratickou cestou, Krym = krvavé obsazení cizího území na Ruských tancích, Kosovo - to sem netahejte, to bylo něco úplně jiného.

Putinovi se zatím s antikolonizační dekontaminací daří natolik, že mocenské skupiny co ovládly vládu USA prakticky vidí řešení již jedině ve 3. světové a tak tlačí na pilu (Nehledě ke skutečnosti, že FED hospodářství díky vlastním chybám jde do kelu a tak 3.SV potřebují stůj co stůj). Putin na oplátku jde Amíkům po krku právě skrze vyřazení dolaru ze světového obchodu. Nyní se hraje o čas. Buď padne dolar, tím i FED-USA a svět si oddychne, nebo bude 3.SV, kdy je vítězství ve hvězdách, jakož i samotné přežití všeho živého na planetě Zemi.

319506

23.10.2014 14:09

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

RE: Ano - Jak je to s placenými troly

kyticka 81.?.?.?

Jak je to s placenými troly.

Vložený obrázek

Ponúkam preklad dôverného listu švajčiarskeho vydavateľstva Axel Springer AG. Táto spoločnosť v holdingu so švajčiarskym mediálnym domom Ringier pôsobí aj na Slovensku.

List je adresovaný nemeckému Landtagu vo Schwerine, hlavnom meste spolkovej krajiny Meklenbursko-Pr edpomoransko, z čoho je zrejmé, že do trollingu, teda manipulácie diskusií pod článkami a v sociálnych sieťach, sú zapojené [aj] nemecké vládne orgány.

Vložený obrázek

Překlad:
Vážený [vážená?]…
v súčasnosti máme v nasadení 642 blogerov, ktorí pracujú formou minizamestnania [minijob] podľa § 8 nemeckého Sociálneho zákonníka SGB IV s mesačnou mzdou do 450 €. Miesto nasadenia ostáva nezmenené a obmedzuje sa na sociálne siete a stránky patriace vydavateľstvu [Axel Springer].
Úlohou blogerov je – ako protipól ruskej propagandy – rozložiť určité proruské zoskupenia, podmínovať ich a zaplaviť chybnými informáciami. Neposkytujeme a ani sme nikdy neposkytovali blogerom textové predlohy či dokonca predpripravené textové moduly. Účtuje sa podľa blogu/záznamu/k omentára so stanovením určitého počtu slov.
Podľa dohody z 12.04.2014 nemeckého parlamentného vyšetrovacieho výboru [!] mali prisľúbené finančné prostriedky doraziť už začiatkom mája, čo sa do dnešného dňa nestalo. Priateľsky poukazujeme na to, že bez tejto podpory budeme nútení dohodu zrušiť. Zaznamenávame prudko rastúcu antipatiu až bojkot našich produktov.
(Príloha: Údaje o obrate 06/14)
Preklad vr. poznámok v hranatých zátvorkách ďurino, júl 2014


zdroj: http://www.auria.sk/blog/trollovia-vydavatelstva-a...

319650

24.10.2014 01:30

Kanada, ve válce po 13 let, šokována, že „terorista“ zaútočil na její vojáky

Vždyť je to jednoduché

kyticka 81.?.?.?

Pro jakéhokoliv bojovníka provádějící ozbrojenou akci v týlu nepřítele existují dvě zcela exaktní označení.

a1) statečný hrdina speciálních sil
a2) statečný člen národně osvobonozeneckého hnutí-armády
a3) statečný člen odboje

b) podlý terorista

Jde o antagonismus, který je určený postojem mluvčího k osobě příslušného, neutrálně z tohoto pohledu slovníkem 2. světové války řečeno, "partyzána". Ti pak byli buď zlí a zákeřní, proto je stříleli po lesích, případně je veřejně věšeli pro výstrahu, nebo stateční a odvážní, proto jim stavěli mohyly, případně jim dávaly metály). Dle významu odvážného/podlého skutku se i v řadě případů následně dostali do učebnic jako vzor příkladné statečnosti/zbabělosti.

Tedy pár příkladů:

- Kdo zastřelil Heydricha? Teroristi zákeřně poslaní z Londýna, jejichž cílem bylo rozeštvat náladu mezi pokojně pracujícími dělníky v protektorátních zbrojovkách, kteří na rozdíl od svých německy mluvících kamarádů ani nemuseli s flinou v ruce honit Rusa pod Moskvou, nebo stateční vlastenci-odbojáři, kteří hrdinně podpořili doma pod jhem fašistů otročící národovce, aby viděli, že v tom nejsou sami.

- Kdo zastřelil pošťáka? Terorista, zloděj a vrah Mašín, nebo statečný člen protikomunistického odboje Mašín.

- Kdo zabil sám sebe a několik našich vojáků nedávno v Avganistánu? Statečný mučedník (zde pro vylepšení například přidejme ...kterému totálně vymyl mozek místní ímám), nebo teroristický fanatik (zde ale naopak pro změnu přidejme ...co mu zbloudilý USA-dron před měsícem vyvraždil nad ránem doma při snídani celou rodinu). Závorky lze případně prohodit, to jen tak pro pořádek [velký smích]

- Kdo zabil oběti náletu na civilní vlak v Srbsku při bombardování Jugoslávie? Statečný americký stíhací pilot chránící civilisty v Kosovu, nebo český terorista humanitární bombometčík Havel, případně jeho rakouský kámoš Schwarzemberg, který o tom hlasoval v trilaterální komisi?

Oprava Karel to být nemůže, ten hlasoval proti. Pardon, omluva.

A jako vždy, historickou pravdu má vždy až vítěz konfliktu!!!
(Což se může ale v průběhu dějin i měnit, takže pozor na hubu!)

319679

25.10.2014 01:37

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

Totální válka by mohla vypuknout každý okamžik

kyticka 81.?.?.?

Také mám ten strach. Navíc kromě absolutní válečné propagandy, která v těchto dnech již opravdu běsní na nejvyšší otáčky, se velmi aktivně pracuje na omezení internetu, respektive jde o předehru označit jak autory alternativních médií, tak ale i jejich čtenáře za teroristy.

Zcela z nadhledu, omezíme-li se pouze na to, že se mocní na obou stranách konfliktu reálně připravují na válku, bez ohledu na to, kde je naděje na společnost sociálně smířlivější, a kde je nutno spíše očekávat zvýšení tlaku na nelidské kořistění ze strany současných asociálů u moci, kterým je vše úplně jedno, je třeba počítat s tím, že i západní Sio-FED-elity budou chtít v nejbližší době svou pátou kolonu řádně skřípnout (tedy nás).

Moc času není a úplný rozklad systému zevnitř není otázka na několik posledních let. Systém se již rozkládá, v aktivní činnosti v EU je již sice řada rozumných politiků, ale je to stále žalostně málo proto aby EU přestala být kolonií USA. Tam situaci neznám, ale spíše mi to připadá, že moc drží naprosto bezpečně v rukou pouze a bezvýhradně asociálové, kdy je od záměru rozpoutat v krátké době 3. světovou válku nemá šanci kdo politicky odstavit. Tedy pokud se sami Amíci nevzbouří (a to spíš ne) a neudělají tam revoluci, tak tady přátelé končíme. Nejprve v klepetech, potom nejspíš jako radioaktivní zplodiny.

Šokující bylo prohlášení Davida Camerona před OSN, někdy pravděpodobně z konce září.
https://www.youtube.com/watch?v=WJXFFR9FUSg

Včera o tom napsal na Aironetu "Velký kolotočář" velmi kvalitní článek - Cameron: Ještě slovo a zavřu vás! Konspirační servery brzy skončí?
http://aeronet.cz/news/cameron-jeste-slovo-a-zavru...

No a že přitvrzují obě strany, o tom svědčí dnešní slova Putina. Zde odkážu na i-dnes. Zajímavá je tam kromě vcelku realistického článku anketa "koho se Češi bojí". USA nebo Ruska? Tak na to koukněte a to je anketa na internetu čili internetových v celku informovaných čtenářů, nikoli anketa sledovačů televize.
http://zpravy.idnes.cz/putin-zkritizoval-usa-a-pri...

Nakonec pan editor se sám na vlastní kůži jako kandidát přesvědčil o tom, že většinové názory z internetu (je jedno z jakého) naprosto nekorespondují s většinovými názory telesledovačského zbytku národa.

319737

10.11.2014 20:20

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

Pussy Riot v plné nahotě

kyticka 81.?.?.?

Tak tato dáma si cenu Václava Havla (http://www.novinky.cz/kultura/351476-havlovu-cenu-...) dozajista zasloužila. Ona si to mražené kuře do té kundy opravdu v té samoobsluze vrazila!
http://www.k213.cz/Pussy-Riot-v-plne-nahote
podrobné fotečky odkazované ve výše uvedeném článku jsou zde:
http://www.imagebam.com/gallery/j2uu100acnkwnpr4g3...

Lauerátka ceny v akci:
Vložený obrázek

tady je to ještě na videu:
https://www.youtube.com/watch?v=GSqObOmhpns

Závěr: Pokud takovéto osobnosti dostávají prestižní ceny, tak to už jsme opravdu všichni v piče!

Neb jak píše Láďa Větvička na
http://outsidermedia.cz/je-ostuda-m%C4%9Bt-prezide...
Take fajne sceny s kuřatkem asi libily jinemu šaškařovi, chrapajicimu kandydatovi na prezidenta Karlu Schwarzenbergovi natolik, že prohlasil k rozsudku nad Vzpourou kočiček: „Velice vás obdivuji. Držte se. Rusko získá svou důstojnost a svobodu. Všichni na vás myslíme. Pokouším se je podpořit, poněvadž ty holky jsou opravdu báječné, já je opravdu obdivuji.“ Tuž to mi řekněte, kdo je tady vlastně dneska uchyl? Asi se mu to kuřatko libilo.

Nicméně podstatný je ten Zemanův rozhovor, zde je celý a je velmi zajímavý:
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3241849

320740

24.11.2014 12:06

Všechno je jinak!

RE: jasneže je všechno jinak

kyticka 81.?.?.?

Nejzávažnější z celého rozhovoru je, že Kolomojský osobně a nezpochybnitelně nepřímo potvrdil, že ten Boeing sestřelili Kyjevští a to omylem, kdy chtěli sestřelit vládní letoun s Putinem!!!

321861

25.11.2014 11:14

O prezidentech, barvách a tak...

RE: Žluté noviny,žluté ANO.

kyticka 81.?.?.?

Bez ohledu na odkazované video bych si dovolil jako reakci a pro zváženou různých pohledů na věc, jakož i posouzení váhy různých argumentů odkázat na článek: "Pokus o obhajobu Havla - českého Jelcina", kde je hovořeno o Jelcinovi, Putinovi, Havlovi, ale i Babišovi a Zemanovi.
http://leva-net.webnode.cz/products/pokus-o-obhajo...

Problematiku je nutno posuzovat komplexně, kdy na podporu svých úvah v odkazovaném článku bych rád pouze uvedl, že Putinovi, nežli ačkoli od r. 2001 prezident RF, trvalo minimálně 5 let, nežli se dokázal obklopit loajálními kolegy a zbavit se škůdců. Potom teprve mohl zahájit konzistentní kroky na znovuzrození Ruského státu jakož i národa v plné míře. Do té doby byl nucen kličkovat jako had, neboť nečinil-li by tak, byl by okamžitě odstřelen. To samé by mohlo platit pro paní Merkelovou.

Nakonec blízká budoucnost ukáže jak dalece jsem se trefil ve svých úvahách do nadcházející reality. Sledujme trendy, nikoli aktuální stav.

321943

04.12.2014 17:45

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1

kyticka 81.?.?.?

OK, můžeme zde kritizovat vládu, v USA také můžou kritizovat vládu, případně nějakou skupinu. Obávám se, že však pouze do určité míry. Po překročení hranice přípustnosti odhalení reálné skutečnosti, následuje soud ve věci obsahu kritiky a vězení, případně obvinění a soud za znásilnění nějaké té uklízečky, záhadná dopravní nehoda, jednoduché zmizení, případně nějaké to humanitární bombardováníčko, atd..., kdy vždy předchází takovémuto aktu patřičná mediální předehra, případně mediální memento.

Pokud si kolego budete přát, tak jsem schopen hned vyjmenovat řadu osob. Nyní však bych rád slyšel něco konkrétního od Vás. Tak tedy, když jste zmínil to proklaté Rusko. Prosím o nějaký konkrétní případ uvěznění nebo jiného odstranění nepohodlného kritika poměrů v zemi. Právě z Ruska bych rád nějaký ten konkrétní příklad, když tam vládne, dle protistrany "jediných opravdových demokratů", ten ultra lucifer a megašéf všech současných nelidů, sám Putler Putlerovič Putlerov.

A prosím netahejte sem, jak správně náš pan prezident poukázal jednoho nejmenovaného tuneláře a veselé pesničkářky, co bojují proti zhýralému režimu ohřevem kradených kuřat pomocí vlastních pohlavních orgánů.

Tedy prosím několik životních příběhů těch opravdu reálných vězňů svědomí ze země neomezených možností současnosti.

322709

04.12.2014 23:43

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1 (odpověď 1/2)

kyticka 81.?.?.?

Bohužel mi ten Váš seznam jmen naprosto nic neříká. Tak jsem si jen tak namátkou projel například pana Vizira, Sergeje Andrejeviče

Kromě toho, že figuruje na několika seznamech osob, které se prohlašují politickými vězni (mimo jiné spolu s Chodorovskym), kdy jsou zde uvedeny pouze seznamy paragrafů ruského trestního řádu a na kolik let šel kdo sedět
(například zde http://www.rusnovosti.ru/print.aspx?id=190961 a zde http://kremlin.ru/assignments/14683, jsem se dočetl, zde (politicky motivované procesy v Rusku) http://www.sakharov-center.ru/politprocess/ireshet... a zde (na ruském Forbesu) http://www.forbes.ru/sobytiya-photogallery/79274-s... toto:

Vizir, Sergej Andrejevič, hlavní ekonom firmy "TsNIIMASH-Export" (jeden z předních podniků ruského kosmického průmyslu), 45 let.

FSB obvinil pět zaměstnanců JSC "Společnost" TsNIIMASH-Export "(Reshetina, Vezira, Ivanova, Tverdokhlebova, Rozhkin) za nelegální vývoz a převod Číně ovládané import-export společnosti přesných strojírenských technologií, které mohou být použity na rozvoj a dodávku raket a zbraní hromadného ničení (WMD). Vyšetřovatelé věří, že obžalovaní způsobili škodu státu ve výši 110 milionů rublů. Jsou obviněni z pašování zboží - výsledků duševní činnosti v podobě vědeckých a technických zpráv ve výši asi 60 milionů rublů, stejně jako krádež přes 50 miliónů rublů a praní špinavých peněz.

Obviněn dle článků: Nelegální vývoz technologií (část 3. článek 189 trestního zákoníku), pašování (článek 188 TZ). Praní prostředků získaných nelegálními prostředky a krádeží zpronevěry (bod 3 článku 33, část 3 (článek 174.1). 160 trestního zákoníku).
Trestní řízení bylo otevřeno v prosinci roku 2003.
V říjnu 2005, bylo vedení společnosti vzato do vazby, dva roky před vynesením rozsudku na Sergeje Vizira, který se konala v Lefortovu.

Dne 03.12.2007 Lefortovovský soudu v Moskvě odsoudil Sergeje Vizira k 11 letům odnětí svobody v trestanecké kolonii.

Dále jsem se dočetl, že soudce jež soudil obžalovaného nelidsky uvalil vazbu příliš tvrdou na výše uvedená obvinění, kdy například obžalovaný musel před soudními stáními i hodiny trpět v antonu než byl eskortou přiveden k výslechu. Zejména trpěl v léťě, kdy byla slyšení i několikrát do týdne.

Tak nevím. Jako typický politický vězeň svědomí mi tedy pan Vizir tak nějak nepřipadá. To bychom mohli nazvat politickým vězněm například chudáka pana Stehlíka, který šel po hlavě zcela diletantsky do privatizace Poldovky, kdy prakticky vůbec nevěděl co vlastně kupuje a když si konečně udělal revizi majetku, tak zjistil, že těsně před privatizací ocelárny jako takové vláda prodala jaksi elektrárnu, která dodávala elektřinu výhradně do ocelárny (původně součást Poldovky) zahraniční společnosti.

322727

04.12.2014 23:44

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1 (odpověď 2/2)

kyticka 81.?.?.?

Po té zahraniční dodavatel elektřiny prohlásil, že zvedá ceny elektřiny na trojnásobek obvyklých cen a tím poslal Poldovku jakož i její nové majitele do kytek.

Otec a syn Stehlíkovci se chvilku prsili, že to Poldováky nezlomí, ale neviditelná ruka trhu je neviditelná ruka trhu, že!

Když následně prohlašoval, že bude brát klidně elektriku z Tušimic, tak jaksi zapoměl, že aby dráty utáhly ty obrovské ampéry co proslavené Petro ocelářské pece potřebují, musel by během operační doby jednoho měsíce (doba do úplného finančního vykrvácení) dovést z Tušimic cca 100 km dlouhé zcela nové vysokonapěťové vedení.

Jelikož výše uvedené náhradní vedení elektřiny postavit v reálném termínu (vůbec se nebavím o výši peněz pro toto investiční harakiri) bylo z oblasti sci-fi, tak Stehlíkové ještě chvilku předstírali podnikání, socialisticky se snažili získat dotace od vlády k zalepení tohoto jejich diletantsky převzatého podniku. Na to je zkrouhla banka, sem tam ještě na Václaváku proběhla nějaká ta demosnstrace Poldováků a nakonec pany Stehlíky zašili - asi tak stejně jako pana Vizira v Rusku.

Pokud by opravdu měli někoho v případě Poldi zašít, tak toho úředníka, co před privatizací Poldovky vyjmul z jejího majetku elektrárnu a tu prodal do zahraničí. To je divná věc. Kdo to byl, proč to udělal. Naskýtá se přirozeně otázka - nebyly v tom zamotány zpravodajské služby nejlepší demokracie na světě, kdy bylo třeba zničit vysoce nebezpečnou (konkurence schopnou) českou ocelárnu ve prospěch západních ocelářských oligarchů???

Ten požadovaný seznam jmen skutečných obětí svědomí ze západu včetně zdrojů a kauz dodám obratem.

Vy pane prosím než seznam neznámých jmen předložte alespoň jedno včetně kauzy.

Děkuji

322728

05.12.2014 18:18

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění?

Doplnění pro ty, kteří nezachytili některé nedávné další fabulace ČT

kyticka 81.?.?.?

Pro doplnění pro ty kteří nezaznamenali nedávnou kauzy cenzury projevu pana Zemana. V článku je k tomuto vyobrazena tato fotografie:
Vložený obrázek

Obrázek je převzat z článku:
http://protipr
oud.parlamentnilisty.cz/polit...
,

kde je popsán již vrchol drzosti, kterou si Česká televize dovolila k osobě našeho prezidenta, kdy ve střižně vyřízla z prostředka věty, kterou pan Zeman řekl, jméno "Zdeněk Bakla" tak aby to vypadalo, že toto nikdy neřekl. Zdeněk Bakala je čelní představitel a sponzor českých havloidů, který mimo jiné ovládá významné majetky na Ostravsku a vlastní pro-havloidní týdeník Respekt. Aktuálně je Zdeněk Bakala za kauzou zprivatizovaného sídliště v Ostravě a zdrojem sociálních nepokojů v tomto regionu. Prezident jej ve svém projevu dal na roveň s Viktorem Koženým.

No a jak konkrétně to pojala ČT je zde:
https://www.youtube.com/watch?v=U5wDfzPM9CU

To že v ČT lžou je naprosto exaktně prokázáno ještě díky další jejich povedené reportáži, koukněte zde:
a) Zde je zpráva přímo z archivu ČT:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-u...
b) A takto to tam vypadalo ve skutečnosti:
https://www.youtube.com/watch?v=_ZsBa4mVafY

motto:

Tomáš Garrigue Masaryk: Nebát se a nekrást.

Miloš Zeman: Nebát se nazývat věci pravým jménem.

Pravda a láska nakonec zvítězí nad lží a nenávistí. - Krásná myšlenka, ale aby se tak stalo, tak ji nesmí hlásat tací jako byl Humanitární Bombometčík a jemu podobní.

322786

05.12.2014 20:31

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění?

RE: Není ten Aeronet divnej?

kyticka 81.?.?.?

Aeronet, ale to i ac24 mohou být financovány z druhé strany, tedy z Ruska. Kvalita, případně četnost článků, natož když ac24 vydává tištěný časopis, by tomu mohly i velmi nasvědčovat.

Přátelé pakliže však je evidentní, že západní CIA a NSA řízená mainsteamová média v tuto chvíli zcela regulérně provádí válečnou propagandu za vtažení EU do 3. světové proti Rusku za zájmy USA, kdy navíc dochází regulérně k pokusu o svržení našeho pana Prezidenta, připusťme, že výšeuvedená možná tajnými službami GRU a KGB řízená média, tvářící se jako alternativní, velmi potřebně a významně doplňují v tuto chvíli rovnováhu na informačním válečném poli, kdy nám všem umožňují porovnávat oba kanály a to i s kanály řekněme prokazatelně svobodnými jako je třeba Zvědavec. A to je dobře, neboť platí:

Není podstatné kdo daný výrok říká, ale co ten který výrok obsahuje (v tomto případě články)!

Příklad:

Máme 3 sousedy A, B a C. Sousedi A a B jsou nepořádní a mají okolo svého domu nepořádek. C je velmi čistotný. Pokud soused A poukáže na souseda B, že by si měl okolo domu uklidit, ten koukne na dům kritizujícího A a odpoví "Co to lžeš" koukni se na ten bordel u sebe - jako by dokáže, že má u sebe pořádek, kdy navíc mu na tuto falešnou argumentaci nezávislý pozorovatel D může přitakávat.

Kritizuje-li souseda B čistotný C tak B připustí, že to je pravda a možná si uklidí. To samé možná B udělá i v případě kritiky od pozorovatele D, o kterém naprosto netuší je-li bordelář nebo pan čistota.

Objektivní skutečnost však je, že B má okolo domu bordel, ať mu to říká kdokoli.

Tedy závěr, vnímejte obsah argumentace a tuto porovnejte se skutečností, nikoli osobu argumentujícího.

Aeronet má v této věci 99% pravdu a to i v případě, že je celý rozhovor skutečně vymyšlený. Je dobře, že takový článek a obdobně kvalitní jiné články zveřejňuje, kdy díky tomu možná opět několik dosud ovčanů popřemýšlí nad pro ně neslýchanými novinkami a rozšíří řady občanů.

Právě Aeronet v posledních dnech, jakož i pan Zeman, jsou tvrdě napadáni jiným jakoby alternativním médiem a to webem echo24, který je prokazatelně veden havloidy, které vykopnul pan Babiš z Lidovek a je finančně podporován z 90% Zdeňkem Bakalou.

322795

06.12.2014 00:25

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění?

RE: Doplnění pro ty, kteří nezachytili některé nedávné další fabulace ČT

kyticka 81.?.?.?

Tak ještě něco málo pro inspiraci k té žalobě:
http://svobodnenoviny.eu/kdyz-rada-ct-nerada-prizn...

322805

07.12.2014 14:17

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1 (Pár jmen 1)

kyticka 81.?.?.?

Jen tak namátkou slíbených pár jmen (malé i velké kauzy):

David Ivring: Do určité doby celosvětově uznávaný britský spisovatel, autorem zhruba 30 knih se zaměřením na literaturu faktu, který při svých historických pátráních v archivech nakonec došel k závěru, že problematika koncentračních táborů v podobě jak je všeobecně vítězi 2. světové války prezentována neodpovídá až tak skutečnosti. V Rakousku byl Irving odsouzen a uvězněn pro zpochybňování holocaustu, je persona non grata v Německu, Rakousku, Itálii a Kanadě.

Roman Smetana: Bývalý řidič DPM Ostrava. Před sněmovními volbami v roce 2010 pomaloval na autobusech předvolební plakáty politických stran ODS a KDU-ČSL různými nápisy, čárami a vyobrazeným politikům přikresloval tykadla. Odsouzen za majetkový trestný čin, kde způsobená škoda ve výši celkem 17 tisíc Kč výrazně přesahuje hranici trestného činu. Nejvyšší soud dodal, že „každý občan má právo na svobodu projevu a prezentaci svých politických názorů, ale toto právo nesmí překročit hranici, kdy dochází k útoku na majetek, případně nesmí pokračovat svou agresivitou dál (ohrožovat lidské zdraví či život)“

Vladimír Stwora: Československý emigrant, který žije v Torontu. V červnu 2007 zveřejnil článek na svém webu Zvědavec článek cizího autora, který polemizoval nad různými zdroji uvádějícími různé počty obětí koncentračních táborů za 2. světové války. Dne 29. září 2011 odsouzen k trestu odnětí svobody na šest měsíců s podmínkou dva roky.

Slobodan Milošević: Zvolen 3. prezidentem Svazové republiky Jugoslávie a následně 1. prezidentem Srbska. V roce 1996 zahájila UÇK teroristické útoky na území Kosova, která se r. 1997 rozhořela v občanská válka mezi UÇK a jugoslávským státem. Bělehrad nejprve váhal s rozsáhlou ofenzívou proti povstalcům, ale když 23. března 1998 označil velvyslanec USA pro Balkán Robert Gelbard UÇK jako „nepochybně teroristickou organizaci“, zahájil prezident vojenské akce. Podle reportu německých zpravodajských agentur srbské operace byly namířeny proti povstalcům, nikoliv proti etnickým Albáncům jako celku. 24. června 1998 došlo k tajné schůzce zástupců USA a UÇK. V září zasedala Rada bezpečnosti OSN i vedení NATO, které 13. října dalo Miloševićovi ultimátum, aby stáhl svá vojska z Kosova, a pokud tak neučiní, bude Jugoslávie vystavena leteckým náletům.
Jakmile se jugoslávská armáda stáhla, UÇK obsadila rozsáhlá území, na kterých začala provádět genocidu nealbánského obyvatelstva. Během prosince její útoky eskalovaly, a tak v lednu 1999 zahájila jugoslávská armáda další ofenzívu. V únoru byla zahájena jednání mezi Srby a Albánci, která skončila fiaskem.

322892

07.12.2014 14:47

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1 (Pár jmen 2)

kyticka 81.?.?.?

pokračování

Z Kosova uprchlo 150 tisíc osob a poté jednotky NATO zareagovaly osmitýdenním vojenským útokem, který měl oficiálně charakter zejména leteckého bombardování vojenských cílů a vládní, vojenské, dopravní a průmyslové infrastruktury Jugoslávie, ale týkal se i civilních cílů. Na to UÇK provedla v zemi etnickou čistku, při níž bylo v roce 1999 ze země vyhnáno přes 200 tisíc Srbů. Byly zničeny desítky pravoslavných kostelů, stovky domů a dalšího srbského majetku. Milošević byl uvězněn a souzen Mezinárodním tribunálem pro bývalou Jugoslávii pro obvinění z genocidy, válečných zločinů a zločinů proti lidskosti. Dne 11. března 2006 byl nalezen ve své cele mrtev.

Dominique Strauss-Kahn: Člen francouzské Socialistické strany a od r. 2007 do května 2011 generální ředitel MMF, v roce zatčení žhavý kandidát na prezidenta Francie. V únoru 2011 začal otevřeně vystupovat proti pozici amerického dolaru coby nestabilní světové měny pro mezinárodní obchod a např. obchod s ropou, a z pozice MMF volal po vytvoření globální měny, která by dolar nahradila. Dne 14. května téhož roku, po předchozí inspekci skutečné existence zlatých rezerv ve federálním úložišti USA, byl zatčen v New Yorku v souvislosti s obviněním ze sexuálního obtěžování pokojské (Nafissata Diallo) v hotelu. Pokojská jej obvinila, že ji násilím přinutil k orálnímu sexu. Finančníkovi kvůli tomu hrozilo až 25 let vězení, americká prokuratura však obvinění nakonec stáhla, protože se vynořily pochybnosti o důvěryhodnosti pokojské. Nicméně s kariérou prezidenta Francie se mohl rozloučit.

Dále již se nebudu rozepisovat:
- vražda prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho (tisknul státovky - chtěl vyřadit FED)
- záhadná autonehoda korutanského hejtmana Jörg Haider (v nadcházejících volbách do Rakouského sněmu měl zaděláno na předsedu vlády) - otevřeně vyzýval k odporu proti mezinárodním banksterům
- Muammar Kaddáfí Vypsal nová výběrová řízení na odběratele ropy, požadoval po Francii a Itálii zaplacení předchozích dluhů z ropy, chtěl zavést zlatý dinár, zafinancoval celo africkou telefonní družici a tak odstřihl evropské telekomunikační společnosti, chtěl obchodovat s Čínou
- Milan Hroch a Patrik Vondrák. Podle obžaloby se provinili tím, že v prosinci 2008 v okolí pražského Palackého náměstí vylepovali malé samolepky s nápisem "Svobodně – Národně – Sociálně Odpor. org Odpor! Odpor! Odpor!". Nejlepší na tomto posledním případu je, že podobní, zmíněným v Čechách odsouzeným "fašistům", jsou současnou vládou USA na Ukrajině uznáváni za vzorné demokraty.
- atd, atd, atd...

322895

09.12.2014 19:20

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

kyticka 81.?.?.?

V každém případě se začíná oproti minulosti občansky bít značně na poplach. Toto je naše jediná šance. Němci už začali. Kde je adekvátní následování Českých elit???

viz.:
„DALŠÍ VÁLKA S RUSKEM? NECHCEME!“ – PROMINENTNÍ NĚMCI VARUJÍ PŘED CHYSTANOU VÁLKOU
Vložený obrázek
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5205-dalsi-valk...

323043

10.12.2014 02:23

Tábor smrti Talerhof (1)

Super článek

kyticka 81.?.?.?

Díky Lin. Perfektní ujasnění detailů.

Kořeny však sahají až do starého Říma. Možná to bude v dalších Tvých dílech. Rozkol začal hned krátce po jeho rozdělení na východo a západořímsou říši a víceméně současné přijetí křesťanství. Hlavní rozkol však nastal až v roce 1054 za takzvaného "Velkého schiznatu", kdy se obě křesťanská centra natrvalo rozešla ve výkladu učení Krista. Byla tím prakticky zahájena regulerní válka mezi Katolickým Římem a Pravoslavou Byzancí. Po pádu Byzance pod mocí Osmanů se středisko pravoslaví přesunulo na Rus.

Zejména pak Polsko celý středověk ve službách Papeže útočilo na pravoslavou Rus s cílem ji katolizovat.

V současnosti tento starý náboženský rozkol, přes obrozenecké umělé Ukrajinství, jak perfektně ve svém článku vyjasňuješ, opět hned počínaje rokem 1990 začaly přiživovat nevládky USA v rámci dobývání Ruska za účelem obsazení nerostných bohatství Sibiře - vše ve prospěch FEDu. (Podrobnosti: http://www.blisty.cz/art/72695.html)

Již jsem to sem jednou dával letos v létě, ale pro ty co to neviděli ještě jednou.

Schema rozkolu křesťanství "Velké schizna - 1054":
Vložený obrázek

Krokovací mapa Evropy za posledních 1000 let (při zastavení lze krokovat po jednotlivých letech - díky tomu není vždy přesná zejména území za 2. světové války která se měnila v průběhu jednoho roku musel autor pravděpodobně pro grafickou přehlednost roztáhnout do delšího časového rámce):
https://www.youtube.com/watch?v=u1sjHGODFHg

323074

10.12.2014 11:56

Tábor smrti Talerhof (1)

RE: užitečný článek

81.?.?.?

No a to tady ještě máme otázku genocidy čínského lidu před, za a po opiových válkách. Co do počtu obětí, tak toto byl teprve holokaust.

Jinak pěkný film o indické vzpouře, kterou prakticky již nikdy Británie nerozdýchala. Tak, tak vypadá "rozděl a panuj" v praxi.
Vzpoura (2005)
http://www.csfd.cz/film/221082-vzpoura/

No a pokud jsem výše psal o trvalém polském útočení na matičku Rus po dobu celého středověku, zde jiný na toto téma velkovýpravný film zachycující poslední epizodu takovéhoto útoku. Po té se dostali k moci Romanovci a Rus byla stabilizována - to až do VŘSR, kdy celou carskou dynastii vyvraždili Trockysti, které do Ruska poslal udělat revoluci FED.
1612: Kronika smutných časů
http://www.csfd.cz/film/235544-1612-kronika-smutny...

323100

12.12.2014 04:51

Rusko a Turecko se ukotvují v Euroasii

RE: nechali jsme vládnout blbce a dopadli jsme blbě

kyticka 81.?.?.?

Vložený obrázek

323230

13.12.2014 01:05

Rusko a Turecko se ukotvují v Euroasii

RE: změna doktríny výsledku jaderného konfliktu - dekodóvaní příspěvku

kyticka 81.?.?.?

Jelikož se mi jevil odkaz jako chybně zadaný a zajímalo mne co přispěvatel "s." vlastně napsal. Příspěvek jsem si dekódovat. Zde jej předkládám ostatním čtenářům.

Citace se správným odkazem autora příspěvku "s.":

Ono není zas tak důležité, zda se dá nebo nedá doopravdy jaderný konflikt vyhrát.Daleko důležitější je, zda si někdo myslí, že se vyhrát dá. Zatím to dle příprav vypadá tak, že jsou elity USA přesvědčeny,že by to jít mělo a v tom případě je válka zřejmě, bez zásahu nějakých dalších sil, neodvratná.

http://www.czechfreepress.cz/amerika/americka-vlad...

323296

17.12.2014 09:11

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

RE: Článek nebo překlad je nějaký pomatený

kyticka 81.?.?.?

Článek vyšel v Češtině 12.12.2014 na AC24

Vložený obrázek
zde:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5214-evropska-u...

které jej převzalo z Refomy.cz

Vložený obrázek
zde:
http://www.reformy.cz/zpravy/evropska-unie-od-rusk...

323546

17.12.2014 11:42

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

RE: Článek nebo překlad je nějaký pomatený

kyticka 81.?.?.?

Jinak, že by se Rusko chystalo nouzově vyplácet Ukrajinu. Tak to asi ne.

Dmitrij Medveděv:
Vložený obrázek

Rusko a Ukrajina: Život podle nových pravidel (Už nebudeme ekonomiku Ukrajiny vydržovat)

http://www.novarepublika.cz/2014/12/dmitrij-medved...

zdroj: výtah ze statě Dimitrije Medveděva zveřejněné 15. prosince na internetové stránkách vlády Ruské federace
http://government.ru/news/16118/

323549

07.04.2015 09:13

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

kyticka 81.?.?.?

Již jsem sem tento vtípek dával jednou v souvislosti s nedávnou vraždou opozičního politika Němcovova v Moskvě. Na metody US hrátek pod falešnou vlajkou však sedí univerzálně.

Baví se Merkelová s Obamou na téma časová pásma.

Merkelová si stěžuje, že je to opravdu něco hrozného, když přelétá z jednoho místa zeměkoule na druhý, že pak se z toho zberchává vždy dva dny.

Na to Obama odpoví: "No to mi povídejte drahá kolegyně, to já zase onehdá volám Putinovi abych ho vyzval, že tu vraždu Němcovova musí co nejdůsledněji vyšetřit a ono bylo teprve tři hodiny před tím, než ho na tom mostě zastřelili." [vyplazený jazyk]

330652

10.04.2015 15:12

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek dokončení

81.?.?.?

Upřímně. Nebylo by to špatné řešení. Má to jen jeden háček a to ten, že USA své kolonie neskutečně kořistí přes falešné petrodolary, kdy všechny ty kteří se dolaru chtěli zbavit skončili pod humatitárníma bombama.

Protože se ale nyní proti tomu postavilo Rusko a FED vládcům už opravdu teče do bot, chtějí rozpoutat proti Rusku, potažmo Číně armagedon, kdy to hrají na to, že s nimi manipulují plošně všechny občany sousedící EU do nenávisti k Rusům a k nenávisti Putina a to za zjevným účelem, aby EU šlo s Ruskem do války ve jménu zachování dolaru a USA.

Pax Amerika je hajzlárna na entou. Osobně vidím šanci v jednotné, ale především svobodné Evropě, do které přirozeně patří i Rusko.

EU se musí osvobodit od vodítka, které drží chorobní jedinci (světoví mega oligarchové) co nyní ovládají USA a Rusko v první fázi brát minimálně jako svého svéprávného souseda se kterým je dobré býti dobrým partnerem.

V současné situaci jsem pro jednotnou a rozumně vedenou EU. To jí ale nesmí ovládat přes nikým nevolené zástupce v Evropské komisi ti výše zmínění. V EU se nyní hraje o dvě nejdůležitější karty. Nenechat se zatáhnout do TTIP a nenechat se zatáhnout do války s Ruskem. Naopak jde o to s Ruskem rozvinout co nejtěsnější obchodní a přátelské svazky. Minimálně Holande i Merkelová to chápou, bohužel jim ale na krku svou botou stojí americká vojenská bota, tak kličkují jak to jen jde. Pokud padne petrodolar, vojenskou botu již nikdo nebude krmit, tak zmizí. Bohužel ta Americká bota je rozlezlá po celém světě a pokud by se snad začala rozpadat v chaotickém scénáři krachu dolaru a USA, tak si nedovedu představit, jací magoři se k té haldě sofistikovaných válečných hračiček můžou dostat.

ISIL to jen slabý odvárek. Pár ukořistěných US tančíků, co to je? To až se ve vzniklém chaosu rozpadu USA dostanou různé zločinné bojůvky fanatiků všeho druhu, nedej bože k jaderným zbraním, to by teprve byl mazec. I to si všechno uvědomují jak Putin, tak Prezident Číny, jakož i Merkelová a Holande. Myslím, že i sám Obama z toho nespí, byď je pejsek na vodítku magorů co ho ovládají.

To samé hráli ti samí proti Císařům Evropy před 1. světovou. To samé hráli ti samí proti Hitlerovi a Stalinovi (kteří se jim neplánovaně po 1. světové oba utrhli ze řetězu - Stalin vybušil jimi dosazené Trockysty a Hitler rozmetal Wiemarskou kolonii). Nyní to hrají proti Putinovi potažmo Číně, ale nyní již všichni ví, že tu máme zbraně co jsou schopny zničit celou planetu. A to není již žádná prdel!

330875

10.04.2015 19:48

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek dokončení

kyticka 81.?.?.?

Pokud jsem výše napsal, že "...Minimálně Holande i Merkelová to chápou, bohužel jim ale na krku svou botou stojí americká vojenská bota, tak kličkují jak to jen jde. ...", tak to nebylo úplně přesné.

Kromě té boty jsou oba státníci obklopeni houfem nesvéprávů placených kdykoli je třeba čerstvě vytištěnými dolary a protože má nad jak Německem, tak i Francií skrze mezinárodní bankovní systém jenž se sbíhá v důsledku v soukromé organizaci zvané FED ovládací nástroj nejtěžšího kalibru. Oba státníci jsou tím pádem pod neskutečným tlakem. Nakonec koukněme na pan prezidenta Zemana. Také nakonec musel pro svou návštěvu Moskvy 9. května zakličkovat. Proč se asi Německo a Francie na poslední chvíli přidaly k zakladatelům mezinárodní čínské banky?! Jedině tak vymaní své země z USA-FED závislosti. Nakonec to udělala i sama Velká Británie ve své politice proti USA zatím velmi nečitelná. (viz: http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/uje...)

Jinak pro srovnání co se dělo před 2SV a co se děje nyní, plně související s články "Oklamané Polsko", zde do diskuse vložil "Balt 212.?.?.?" následující odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=LnDrZtvTiN0. Všem doporučuji shlédnout. Podstatně logičtější výklad příčin 2.SV než nás učili ve škole (jedno jestli té komunistické nebo nově demokraticko-kapitalistické)

330903

10.04.2015 20:19

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek dokončení

kyticka 81.?.?.?

Ještě jeden podstatně souvislejší odkaz o AIIB a dějinách dolaru.
http://aeronet.cz/news/brezen-2015-konec-americkeh...

330906

15.04.2015 16:12

Oklamané Polsko (IV)

RE: Starikovovi nevěřím,

kyticka 81.?.?.?

Putin odpověděl Polákům, kdo začal válku Titulky CZ
https://www.youtube.com/watch?v=-Yg2Sqj9E9U

Jinak k Hitlerovi. Do zahájení války, kdy se rozhodl na nesčíslně provokací ze strany Polska odpovědět silou, byl nepochybně sociálně inteligentní osobností, kdy pozitiva, která se děla v Německu a oblastech které byly k Německu demokratickou nebo diplomatickou cestou připojeny, významně převyšovala negativa a všude kam vkročil jej vítali s květinami to včetně Böhmen und Mähren, kdy bylo samozřejmě zaděláno na to, že bychom v příštích generacích ztratili Češtinu jako dorozumívací jazyk, což je téma maximálně citlivé, stejně jako se to díky historickému vývoji stalo minimálně na území východní poloviny Rakouska a ve Slezsku, současném Sasku. V Čechách a na Moravě v té době nikdo Česky mluvící občany nevyvražďoval. To se dělo až když sem z Londýna vyslali teroristické komando, které zavraždilo Heidricha. Dále si je třeba uvědomit, že v té době nejenom v příhraničí, ale i v Praze a jinde obrovské množství rodin, opět díky předchozímu historickému vývoji, již řadu generací Německy mluvilo.

Nakonec to tak chápali i jeho současníci, viz kauza Zemanova slova o Peroutkově novinářské tvorbě z té doby. Nemyslím si, že byl Peroutka fašistický proněmecký zaprodanec, který psal o Hitlerovi té doby v pozitivech za mrzkých jidášových pár stříbrných. Pouze s čistým svědomím psal tak, jak to v porovnání s bordelem za první i druhé republiky cítil. Zde doporučuji shlédnout nedávný projev pana prezidenta Zemana před občany Hradce Králové (Kde mimo jiné vyzval rozeštvávače Čechů z TOP09 Vitulu, aby, když mu tak jde o boj proti Rusku, na sebe oblékl maskáče, přihlásil se do ukrajinského batalionu Azov a padl v první linii)
https://www.youtube.com/watch?v=tzJlUslwcpE&list=L...

Copak se o panu Peroutkovi ještě asi dozvíme, když pan prezident zvedl hozenou rukavici, kdy se mimochodem zmínil, že četl jak Peroutka někde napsal, že byl Hitler gentleman a tedy začal pátrat po tom co skutečně v té době zmíněný novinář o Hitlerovi psal, o čemž vítězové nad Hitlerem přirozeně následně pomlčeli. Churchil jednou prohlásil (cituji volně) "Nepřítele nelze porazit tak nějak na půl. Nepřítel je třeba porazit, ponížit a pomluvit."

331224

15.04.2015 16:13

Oklamané Polsko (IV)

RE: Starikovovi nevěřím,

kyticka 81.?.?.?

dokončení:

Myslím, že vskutku nazrál čas naši historii faktograficky rozkrýt, a to se vším všudy, zejména ve světle současného rozeštvávání současných obyvatel české kotliny, potažmo celé Evropy, na prorusy a proameričany.

Ať si v Rusku vládnou jak uznají za vhodné sami Rusové. Nikoho neohrožují a nikam se necpou, tím méně k nám do Čech a na Moravu, jakož nikam do Evropy. USA se může stát naším dobrým partnerem až tehdy, přestanou-li je ovládat blázni. Do té doby je USA smrtelnou hrozbou pro celý svět, kdy skutečnou hrozbou jsou ale pouze asociálové, kteří uzurpovali jeho vládu. Evropané by se měli zabývat evropskými záležitostmi a dobrými vztahy se svými sousedy.

Něco jiného se může stát, pokud v žoldu FEDu z hlouposti zmanipulovaných občanů (včetně nesvéprávných politiků) a díky rozeštvávačům placených falešným dolarem, budeme Rusko nadále neopodstatněně hanobit, hrozit mu a dělat mu naschvály do takové míry, že na nás skutečně, zahnáno do kouta, zaútočí, nebo v duchu politiky USA posledních let, na něj dokonce zaútočíme my sami.

Současný vývoj jde katastrofickým směrem. Štvanice proti nepochybně sociálně inteligentnímu Putinovi, která masivněji začala pomluvami před olympiádou v Soči a pokračovala na tento termín přesně načasovaným Majdanem (stejně jako napadení Jižní Osetie Gruzií v den zahájení olympiády v Číně), se v současnosti plně shoduje se štvanicí, která byla rozpoutána proti v té době vysoce sociálně inteligentnímu Hitlerovi pravými strůjci 2. světové války a to již v roce 1933.

Jakých zvěrstev se následně po rozpoutání války dopustil Churchil, Stalin, Roosevelt (více však Truman) i Hitler již nemá cenu, jako "sociáně inteligentní chování" jakkoli posuzovat. Vrahy a zločinci se stali všichni, ale jen o Hitlerovi jsme se to vše dopodrobna ve školách učili, kdy po roce 1989 se to minimálně u nás vyučuje i o Stalinovi.

331225

15.04.2015 22:08

Oklamané Polsko (IV)

RE: Nema to spravnou podstatu historickeho problemu,tim je to i znehodnocene.

kyticka 81.?.?.?

Už jsem toho diskutování chtěl nechat, ale toto doplnit musím.

Skutečnost, že i mezi současnými Židy veřejně a otevřeně působí nebezpeční extremističtí blázni, dokazuje minimálně tento pan Rabín. Jeho slova jako by byla vystřižena z Protokolů Sionských mudrců, ke kterým se židovská obec nehlásí, kdy jejich autorství, jakož provokaci, připisuje tu Rakousko-Uherské tajné policii, tu tajné policii Carského Ruska.

Citace pana Rabína:
"Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst," vysvětlil rabín.

K tomu, proč pohané vůbec žijí tak dlouho, prohlásil: "Pohani jsou jako ostatní - musí zemřít, ale Bůh jim dal dlouhověkost. Proč? Představte si osla. Když uhyne, přijde člověk o peníze. Je to jeho sluha, a proto je mu dán dlouhý život, aby pro Žida mohl dlouho pracovat."

Zdroj: iDNES/Zprávy
Publikováno 21. října 2010 v 9:08
http://zpravy.idnes.cz/gojove-jsou-na-svete-proto-...

Vložený obrázek

Tedy pokud článek není provokace v rámci současné informační války za účelem rozeštvat všechny proti všem ve smyslu filmu Vrtěti psem, za účelem cca od roku 2005 probublávajících informací o tom jak elita chce celou světovou populaci čipovat (už se tak aktuálně experimentálně děje - v roce 2005 kdy jsem o tom poprvé četl mi to připadalo jako hodně ulítlé scifi) a pak ji nahnat na obrovská jatka za účelem snížit její počet na potřebných 500 miliónů sloužících otroků.

Mluvím o epizodě filmu, kde osnovovatelé války na Balkáně, za účelem odvedení pozornosti od nějakého průšvihu prezidentského kandidáta v blížících se volbách, najmou hudebníky aby složili retro hit "Stará bota", ten potom nahrají starou technologií na zaprášenou desku ze šedesátých let a tu následně nechají "nalézt" ve státním hudebním archívu z té doby, to vše za účelem, aby vytvořili legendu o hrdinném vojákovi US army, který měl přezdívku Stará bota.

Na ten film se budu muset znovu kouknout, už jsem ho viděl před značným časem a vše si již ne úplně přesně pamatuji. Tedy omluva pokud jsem nepopsal uvedenou epizodu zcela přesně. Vrtěti psem: http://www.csfd.cz/film/5959-vrteti-psem/

331242

15.04.2015 23:45

Oklamané Polsko (IV)

RE: Starikovovi nevěřím,

kyticka 81.?.?.?

S tím Stalinem s vámi souhlasím, řada věcí tomu nasvědčuje, že to tak mohlo být. Jen poukazuji na to, že na druhou stranu ale řada věcí nasvědčuje i tomu, že i Hitler, podobně jako Stalin se jim následně utrhl ze řetězu. On to Německo před válkou postavil na nohy totiž stejně efektivně jako to udělal Stalin, kdy pijavicím najednou vyvstaly ne dva, ale dokonce 3 nebezpeční konkurenti.

Nezapomínejte na osvíceným císařem vedené prosperující Japonsko. USA a Británie blokovaly na dovoz surovin závislé Japonsko natolik, že následovalo vypakování Britů z východních kolonií. Některé zdroje tvrdí, že s ropu na tom Japonci byli tak, že flotila co vyrazila na Havaii právě proto, aby tu námořní blokádu zarazila, měla v nádržích veškeré zásoby, které před útokem daly na celých ostrovech dohromady, aby tam mohli vůbec doplout.

Přiznám se však, že o příčinách války s Japonskem toho moc nevím. Jak to bylo s Německem, Hitlerem a ostatními významnými hráči doopravdy, je rovněž těžké 100% soudit přes všechny za ta léta nanesené propagandistické vrstvy.

Pouze tvrdím, že s tím Hitlerem to nebylo tak černobílé, jak nám bylo doposavad vysvětlováno. To zde máme ještě IG-Farben, General Motors, co vlastní do současnosti Opel a jiné další, včetně průmyslníka Forda, který mimo jiné vedl nějakou ligu proti Židům přímo v USA. Už jenom skutečnost, že minimálně do Olympijských her v Berlíně (1936) měl v Německu Hitler podporu domácích obyvatel velmi podobnou současné podpoře Putina, nasvědčuje tomu, že nemohl být žádným asociálem.

Takovouto podporu přece nemohl získat jen díky Goebelsovské hlásné troubě. Ta musela být podložena reálným zlepšením životní úrovně Němců. Kdo jako první na světě začal budovat rekreační zařízení pro pracující na státní úrovni. Právě Hitler, kdy se nejistě domnívám, že toto převzal právě od Forda.

Demokrat Hitler rozhodně nebyl. Byl diktátor a také to tak proklamoval. Nebyl však extrémista. Extrémistů ze svých řad se zbavil při noci dlouhých nožů, kdy odstranil Röhma a jeho SA. Potom v Německu zavládl pořádek.

Jen tak odbočuji, kdo byl sociálně inteligentnější Havel nebo Hitler. Po nástupu Havla k moci ČR vzkvétalo, nebo po nástupu k moci Hitlera vzkvétalo Německo.

Hitler nechal postřílet špičky SA, angažoval se ve Španělské válce. V té době již krev na rukou měl. OK, nepřu se. Kdo ale halasně svou autoritou na celosvětové úrovni podporoval humanitární bombardování Jugoslávie a vše politicky za východní Evropu kryl? Havel. Dále to samé 2. válka v Iráku, těsně před jeho smrtí Lybie. Kdo má na rukou víc krve. Hitler do 31.8.1939 (to ještě žádná válka nebyla a rozhodně k žádnému vyvražďování židů nedocházelo), nebo Havel do 18.12.2011 (to také žádná celosvětová válka zatím nebyla)?

Ukrajina začal vyvražďovat své Rusy bezprostředně.

331251

23.04.2015 17:55

Oklamané Polsko (V)

RE: Proc jsou Anglicane tak proradni??

kyticka 81.?.?.?

Jen něco málo z dějin gentlemanů (Některé historické skutečnosti vím jiné ne zcela přesně, tedy dávám do diskuse širší souvislosti k tématu o tom, kdo jsou naši "opět spolehliví a čestní přátelé" vlastně zač):

- Která královská Koruna chránila a poskytovala zázemí námořním teroristům (pardon čestným a statečným korzárům, jak zná každý z dobrodružných knih a filmů), jejichž jediným úkolem bylo přepadat španělské lodě za účelem zlatého lupu, kdy jedinou jejich povinností bylo odvádět povinný desátek?

- Kdo ovládl po napolenonských válkách burzovním podvodem takřka celý průmysl Anglie a ve finále ukul pevný svazek s nejvyšší britskou šlechtou, který trvá do dnešních dnů?

- Jakým způsobem vládla Východoindická společnost "gentlemanů" v Indii a okolí, kdo ji vlastně vlastnil a jaký tam byl poměr vojsk britské koruny k armádě této společnosti? Kdo proti sobě poštval původní indické panovníky navzájem a takto nakonec obsadil celou jejich zem?

- Jakým způsobem se nový svět (Severní Amerika) dostal z područí Koruny Nizozemské do područí Koruny Britské. Takhle z čista jasna jednou připlula do zátoky NewYorku britská kocábka s opravdu velkým kanonem a kapitán prohlásil "Předej město, nebo vás rozstřílíme na paseku", stalo se město bylo předáno mírovou cestou.

- Kdo byl strůjcem holokaustu obyvatel Číny nekontrolovaným dovozem opia, po vzpouře čínského císaře proti tomuto v opiových válkách a posléze opět dovozem opia? Kontrolní otázka: Kolik čínských životů si tyto kolaterální ztráty úhrnem vyžádaly?

- Kdo byli hlavní strůjci holokaustu obyvatel Severní Ameriky (Pardon stateční osadníci bránící se záludným rudokožcům)? Kontrolní otázka: Jak dopadne srovnání téhož působení, z literatury známého padoucha Corteze a jemu podobných, na území Jižní Ameriky, tam přece žijí katoličtí míšenci evropanů a indiánů, není liž pravda.

- Kdo byl strůjcem holokaustu původních obyvatel "gulaku pro nepohodlné" s názvem Austrálie a Nový Zéland?

Vždyť je to super, že máme takové "opět spolehlivé a čestné přátelé". Vždyť s tím jak nás ochránit mají zkušenosti minimálně 350 let. Jen jestli náhodou nejsme ti domorodci, co ještě netuší co se na ně vlastně chystá???

331732

28.04.2015 12:30

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

Palec vzhůru pane Stwora!

kyticka 81.?.?.?

... s potěšením sleduji, jak Vám začínají docházet veškeré souvislosti. Výborně!

331965

28.04.2015 16:14

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: Orwell, Solženicyn - reakce 1. část

kyticka 81.?.?.?

Viděl bych to prozaičtěji.

Jednou ze základních metod prognostiky (věda nikoli o to jak budoucnost předpovídat, ale zejména o tom jak běh věcí změnit tak, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků) je metoda "analýza textu". Autory této metody jsou židovští myslitelé, více se o prognostice lze dočíst v "Manuálu prognostických metod" od Martina Potůčka
http://knihy.abz.cz/prodej/manual-prognostickych-m...

Vložený obrázek

Principem této metody je systematické studium veškeré vycházející literatury a na základě analýzy těchto textů vyhledávat návody na "scénáře", které by bylo možno uplatnit s různými záměry v praxi (Jinak metoda "scénářů" je rovněž metodou prognostiky.).

Zde osobní poznámka: Po nastudování této knihy jsem rázem začal chápat v té době, v řadě případů, nepochopitelné názory bývalého prezidenta Václava Klause, jakož je pro mne čitelný jak současný president Miloš Zeman, ale jsou pro mne čitelné i kroky Vladimíra Putina. Zeman i Klaus byli zaměstnáni za komunistů v Prognostickém ústavu a Putin je špičkový absolvent škol KGB, kde se tyto metody rovněž vyučovaly a věřím, že nadále vyučují. Na rozdíl od současné České republiky, potažmo EU.

Jinak co má Putin za školy se lze dočíst v "Akváriu" od Suvorova
http://www.specnaz.cz/bojove-prirucky-knihy-manual...

Prognostika by přitom měla být základním vzděláním každého českého politika. Jedině tak můžou náš stát rozumně vyvést z manipulace jejíž teoretický základ prognostika poskytuje a kterou na nás evropany aplikují špičky světových oligarchů soustředěných okolo FEDu.

Zpět k tématu. O tom, že minimálně CIA tuto metodu aktivně využívá byl nakonec natočen film "Tři dny kondora", který je z roku 1975.
http://www.csfd.cz/film/7383-tri-dny-kondora/

Nyní k Orwellovi. V době kdy svou knihu 1984 psal to bylo opravdu sci-fi. Informační technologie v době vzniku knihy nebyly ani trochu na úrovni, kterou Orwell popisoval.

Živě si dovedu představit, že se posléze, kdy informační technika postoupila dostatečně kupředu (léta okolo roku 2000) začaly na zakázku nejmocnějších špičky tajných služeb spřádat na zakázku dle Orwellovo podkladů "scénář" jak celý svět zotročit dle vlastních záměrů.

To samé by se dalo říct o Protokolech sionských mudrců. Ty buď skutečně sepsali židé, nebo také možná tajné služby Ruska někdy je uváděno Rakouska Uherska. Posléze však sionistické špičky podle nich začaly přesně postupovat.

331988

28.04.2015 16:14

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: Orwell, Solženicyn - reakce 2. část (závěr)

kyticka 81.?.?.?

Velká chybička se ale například vloudila osnovatelům 9.11.2001. V době kdy z největší pravděpodobností útoky na věže a Pentagon naplánovali a realizovali, rozhodně nepředpokládali, že již v roce 2005 si bude moci každý kdo má PC přímo doma kdykoli promítat jakákoli vide a zprávy z té doby. Pokud by nebyl internet na úrovni jako dnes, s čímž v roce 2001 nepočítali, všichni by do dnes plně věřili, že pád budov jakož díra v Pentagonu se přihodily přesně tak jak nám, celému světu předhodili.

Stejným způsobem kdysi rozsekal neprůstřelný katolický řád knihtisk.

331989

28.04.2015 21:01

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: Orwell, Solženicyn - reakce 2. část (závěr)

81.?.?.?

Přesně tak!

332002

13.05.2015 21:42

Slepota Evropské unie tváří v tvář americké vojenské strategii

Výborný článek - dejme šanci těm co na to mají potenciál 1. část

kyticka 81.?.?.?

Konečně se začínají objevovat články které jdou k podstatě věci.

Vše souvisí se vším. Pokud se my sami, ale zejména námi volení zástupci, neprobudí a nezačnou činit rázné reformní kroky v naší společnosti, jakož i společnosti celé EU, je scénář budoucnosti naší planety, zde http://michaelwinkler.cz/prohrali/ popsaný, nanejvýš pravděpodobný. Nejméně kvůli skutečnosti, že předpoklad, že se Rusko potažmo Čína svého „osvobozování od dolaru“ vzdá a dobrovolně se podřídí jeho celosvětovému diktátu, je méně než nepravděpodobný. Prakticky vidím pouze dvě možnosti. Buď se Evropa rovněž osvobodí a v USA, po následující celospolečenské krizi, která se přirozeně Evropy dotkne, se k moci dostanou racionální jedinci, nebo je celosvětová válka nevyhnutelným zakončením současného destruktivního trendu.

Základním předpokladem je začít celospolečensky dodržovat pravidla. Ačkoli se to řadě občanů ČR nemusí líbit (hlavní zlo je přirozeně každoroční vyvádění kapitálu z ČR zahraničními korporacemi, které sem vpustila zejména garnitura okolo pravdy a lásky), je nutné začít u každého z nás. Není proč navážet se do českých oligarchů pakliže pravidla dodržují a navíc v osobě pana Babiše se i takováto pravidla snaží celospolečensky vynutit zavést i u střední třídy. Konkrétně píši například o registračních pokladnách. V momentě, kdy bude skrze toto opatření značně narovnán nešvar šedé ekonomiky zaběhlý jako normu u významné části naší populace, lze získat mandát a potřebnou sílu vyžadovat dodržování pravidel i od zahraničních korporací.

Je nutné postupovat krok za krokem, ačkoli se to řadě jednotlivců nemusí líbit. Jak má ČR vláda oponovat neskutečnému mezinárodnímu tlaku (viz tlak páté kolony na Zemana kvůli návštěvě Moskvy k 70. výročí konce války) a to jak ze strany korporacemi placených úředníků Evropské Komise (služebník USA a FEDu), tak i USA-FEDu samotnému, když má nepořádek a zlodějnu u sebe doma, mezi svými nejen politiky a úředníky, ale i běžnými občany.

Na pana Babiše (jakož i na pana prezidenta) je vyvíjen neskutečný tlak, kdy oba čelí pomluvám všeho druhu. Pan prezident má na alternativním webu silné zastání, pan Babiš jej ale začíná ztrácet, kdy je obviňován z řady zlodějen, ke kterým chybí jakýkoliv důkaz. Pátá kolona v jeho velmi případě úspěšně zabrnkala na závist a malichernosti a odezva se našla i zde na svobodných médiích.

Co se týče nedodržování pravidel ze strany pana Babiše a jemu podsouvaných zlodějen je situace obdobná, jako když mainstream stále dokolečka tvrdí, jak na Ukrajině válčí divize a divize Ruské armády. Také je nikdy nikdo neviděl. Přátelé dejme šanci těm, kteří se snaží ten neskutečný nepořádek u nás dát do kupy a neremcejme, pokud se nás to také dotýká.

332760

13.05.2015 21:43

Slepota Evropské unie tváří v tvář americké vojenské strategii

Výborný článek - dejme šanci těm co na to mají potenciál 2. část

kyticka 81.?.?.?

Často slyším, že Babiš je nebezpečný, protože takovou moc, že kdyby ji zneužil, tak je s námi všemi amen. Z této logiky je nebezpečný i hajný v lese co má přes ramenu kulovnici.

Pohleďme na Rusko. Až když v Moskvě demonstrovali spolu s Čínou, Indií, ale i například mimo jiné se Srbskem, že mají společně sakra velký klacek, tak teprve potom se vládě USA rozsvítilo a Kerry na to tata naklusal do Ruska urovnávat rozkoly, že to tak vlastně ani nikdy nemysleli a že chtějí být kamarády.

Mimo jiné přirozeně pohleďme i na mezinárodní Čínskou banku, ke které se připojila více než polovina planety. Až když ukázal BRICS, že má svaly, tak teprve potom na to vláda USA začala slyšet. A že jsou BRICS a spojení Čína-Rusko-Indie potenciálně nebezpeční? No to přirozeně jsou a maximálně, přesto však v současné době a nejméně po dobu dvou generací budou silným ochráncem přirozených hodnot a naprosto nezastupitelným stabilizačním prvkem na této planetě.

332761

10.06.2015 01:36

O pěti chlebích

RE: Teorie autora v článku o kouření,

kyticka 81.?.?.?

Kolego až na jednu takovou maličkost, která Vám malinko uniká.

1) Holky poskytují něco zcela přirozeného a to je sex, byť nemanželský a ne konaný za účelem rozmnožovat se . Prostě jen pro zábavu a tak to ani příroda jistě nemyslela. Nicméně obcování s prostitutkou není činnost která by člověka jakkoli zničila. (Netahejte sem prosím pohlavní chorobu kterou od ní mohu chytit.)

2) Kouření tabáku, pití alkoholu, kafování, ale i kouření trávy nejsou činnosti, které by mne okamžitě zničily.

3) Naopak spead plus heroin nebo místo speadu trochu koksu, případně opium, je látka tak rychle návyková a rychle jedovatá, že ve velmi krátkém čase zlikviduje dotyčného jedince, ale stejně rychle poznamená i všechny v jeho okolí, více méně je zničí. (To nemluvím finančně. Stalo by se tak i v případě, že budou drogy levné.) Závislák na těchto drogách, díky jejich rychlosti rozkladu osobnosti zcela jistě zajistí, že dotyčný nezplodí a když zplodí nevychová potomka svého.

Nevěříte! Tak si něco prostudujte o dějinách Číny, jakou genocidu jim přivodili angličtí dodavatelé opia, kteří tak činili pouze za účelem zisku a co se stalo, když řekl Čínský císař ne. Studujte téma "Opiové války".

Jinak stejně zhoubně jako opium působila na severoamerické indiány ohnivá voda na jejíž odbourání z organizmu, na rozdíl od Evropanů, není jejich genetika uzpůsobena.

Takže povolit tvrdé drogy jedině v případě, že bych chtěl snížit populaci lidstva. To by se jistě spolu s nemocemi, na které by takto oslabený organismus celé populace nebyl schopen reagovat, zajisté úspěšně podařilo.

334368

24.06.2015 04:24

Přeběhlictví na Ukrajině

Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

kyticka 81.?.?.?

...Dále Alexej Mirošničenko uvedl k dotazu týkajícího se sestřelení malajsijského Boeingu letu MH17, že bavit se o tomto tématu přímo bylo ve zpravodajské službě přísně zakázáno. Bylo to tabu téma. Osobně se s žádnými důkazy při své činnosti neseznámil a proto se nechtěl vyjádřit, co si o tom myslí. Uvedl však, že zpravodajská služba podléhá vedení ze strany Američanů a podle slov jiných jeho bývalých kolegů, ti požadovali šetření jen ve směru, který by mohl svědčit o vině ze strany Ruska...

...Při svém vystoupení na briefingu generál Kolomiec mimo jiné vyzval příslušníky ukrajinských ozbrojených sil: „Obracím se ke generálům, důstojníkům a všem příslušníkům Ozbrojených sil Ukrajiny. Nestaňte se katy a utiskovateli! Nebuďte jako ti, které v roce 1945 norimberský tribunál prohlásil za zločince. Vždyť víte, že válečné zločiny se nepromlčují. Vyzývám vás, aby jste svrhli proamerickou juntu, která se zmocnila vlády v zemi.“ ...

K tomu samému je třeba vyzvat i naše politiky!!!

Situace v ČR se pod tlakem veřejnosti mění. Vláda jí začíná naslouchat - viz: Sněmovní debata vedená Martinem Konvičkou z IVČRN o petici proti kvótám se změnila v pranýřování islámu (http://www.novinky.cz/domaci/373174-debata-o-petic...).

Tlak na vládu ze spoda je však zatím jen jednostranný. Nejde po příčině.

Kdo vyzve naše občany k tomu, aby pochopili veškeré souvislosti, kam ve skutečnosti vše směřuje a mohli pak tlačit na to, aby byli z Evropy vypoklonkováni strůjci veškerého zla?!?

Ti co zničili Blízký východ a severní Afriku, ti co zničili Ukrajinu a provokují Rusko, ti co nás Evropany donutily přijmout nesmyslná a vylhanými argumenty zdůvodněné sankce, ti co řadu let od základu rozvrací evropské hodnoty skrze své nevládní organizace, obsazené školství a média, nyní zahajují přímý útok i proti Číně!

Obama vyzýván k uvalení sankcí na Čínu (http://svobodnenoviny.eu/obama-vyzyvan-k-uvaleni-s...)

!!! TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA KLEPE NA DVEŘE !!!

Kdo jí chce a proč? Kdo za vším tím bordelem ve světě stojí?

ČAS BĚŽÍ! Přešlapování na místě, je čekání na radioaktivní smrt. Pokud se probudí ti, co doposud váhají, k činu, budou nadějí, že procitnou i ti co doposud spí v moci našeptávačů. Nadějí, že se snad ještě zavčasu podaří vše zastavit.

335368

09.07.2015 00:58

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

kyticka 81.?.?.?

Ještě něco pro troly, co mi podsouvají, že jsem komunistický soudruh.

Jsem pro silný český kapitál. Nikoli pro bolševismus, jak se mi snaží někteří podsunout. Aby mohl být ale český kapitál silný, nemůže jej, jakož i celý národ včetně těch "dělníků, rolníků a pracující inteligence", jak říkali komančové, vysávat, za kdykoli dotištěný doláč, pijavice co sedí někde ve skrytu a tahá za šňůrky svých pimprlátek, který to maj za úkol realizovat:

Vložený obrázek

Tedy abych upřesnil, tahá za drátky, ke kterejm je přivázána i řada trolů, jen možná ani neví, že tak činíš, pakliže jednají v dobré víře, protože jim takový profesoři, jako je Putna a spol, vymleli mozek. Zkuste si prověřit, co tu vlastně blábolíte a kdo vám to nakukal.

Jo jiná je, jestli za to berete prachy. Tak to je pak s vámi diskuse vcelku zbytečná. Vzpomeňte ale jak skončil Jidáš. Stejný osud čeká vás!!!

- proč když otočíš kohoutkem teče část poplatků za vodu do zahraničí - ve finále do jakési francouzské nebo rakouské akciovky jejíž majitelé jsou zcela neznámí

- proč když cvakneš vypínačem se děje to samé?

- proč když si jde kdokoli (chudý, bohatý i megabohatý) ohřát čaj na plynovém sporáku, zaplatí část ceny tamtéž?

- proč když chce ČNB vydat emisi nových korun pro podporu průmyslu, musí nejprve vydat dluhopisy, za ty koupí dolarové rezervy a potom teprve smí v patřičném procentu vytisknout novou sérii FIAT Koruny?

- proč kdokoli natankuje svůj vůz, musí zaplatit část poplatků dolarovýmu distributorovy co sedí za tiskařským lisem ve FEDu?

- proč si USA může kdykoli dotisknout u FEDu libovolné množství doláčů, (když se jí je nedaří vybrat na daních, protože její průmysl zkrachoval) bez jakékoli kontroly, takto zaplatit své nezaměstnané, jakož i úředníky, policii atd, bez vrásek, že by je museli někdy vracet? Těm co vláda USA takto, z dluhu, zaplatí si pak z dovozu ve svým supermarketu koupí za tyto mimo pravidla dotisklé doláče cokoli co potřebují.

Proč se to neprojeví na inflaci dolaru? Protože se ty jejich dotisky vždy rozpustí v jeho celosvětovém objemu.

Proč jej prodávající neodmítnou? Kdyby to udělali skončili by jako Irák nebo Libye.

To se týkalo těch malých. Nyní to udělalo pod vedením Ruska a Číny půl planety (BRICS). Na ty si Amíci již sami netroufnou, tak se snaží, aby jsme to za ně vyválčili my Evropani!!!

Trolíci, jděte nafasovat kalacha k Porochovi a můžete reálně ten svůj boj za těch svých pár stříbrných začít třeba hned příští týden. Pěkně tam můžete za USA dolar s Ruskem válčit statečně, s nejvyšším nasazením a jářku do posledního Ukrajince.

336229

09.07.2015 00:59

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 2/2

kyticka 81.?.?.?

Ale to vy asi nebudete chtít, jen takový malý bojůvky. Vy by jste rádi za ten dolar válčili se všemi co se vám podaří zblbnout přímo tady u nás doma a to do posledního Evropana.

A víte kdo je váš skutečný pán. za koho tady blábolíte ty své nesmysly:

USA:
- Goldman Sachs - New York
- Rockefellers - New York
- Lehmans and Kuhn Loebs - New York
EU:
- Rothschildové - Paříž a Londýn
- Warburgs - Hamburg
- Lazards - Paříž
- Israel Moses Seife - Řím

Viz.: Kartel Federálních rezerv:
- Osm rodin (I. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1330-kartel-fed...

Tak studujte trolíci, studujte!

336230

09.07.2015 11:16

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Re: Poznámka editora

kyticka 81.?.?.?

Doporučuji se seznámit alespoň s tímto textem:

O válkách
http://leva-net.webnode.cz/products/o-valkach/

Pokud nemáme být zataženi do 3. světové války, tak zde je teoretický kompilát nejdůležitějších myšlenek Dostatečně všeobecné teorie řízení a Koncepce sociální bezpečnosti (KOB)

Pobrekáváním nad vším co je špatně, není možno ničeho dosáhnout! Tento web bohužel na této úrovni ustrnul. Ano, v první fázi to bylo velkým přínosem - analyzovat a rozkrýt problémy. Nyní však nastal čas k akci. Ukázat směr kudy jít.

Například nejzřetelněji z našich politiků se o to snaží pan Okamura, ale toho pan Stwora nemá rád, takže ať Okamura říká co říká tak vše je podle něj špatně, protože to říká Okamura.

https://cs-cz.facebook.com/tomio.cz/videos/1029616...

Nesuď výrok podle toho kdo jej říká, ale co říká. To že udělal jako každý normální člověk i Okamura nějaké boty neznamená, že jej budu do nekonešna stupidně odsutzovat, tím spíše ne, pokud jasně prokazuje, že je schopen sebereflexe, ale zejména proto, že vše co říká je z 99% absolutní pravda, kdy ne jen kritizuje, ale snaží se nalézt a ukázat i směr kudy z toho ven, ale hlavně se nebojí to říct veřejně nahlas a stát si za tím! Zaplať pánbůh již není jediným na naší politické scéně.

(Jinak to samé míní někteří "zvědavci" včetně editora o panu Babišovi. Přirovnám-li tu logiku o zlém oligarchovi k prvnímu příspěvku této diskuse - jo, že za vodu platíme někam do čerta do zahraničí, kdy tím pádem nemá stát na provoz, to není moc dobré. Ale kdyby ty vodovody vlastnil Babiš, tak to by byl teprve na Zvědavci křik, jak nás vysává a ještě drze platí daně zde v Čechách - jistě pouze proto, aby záludně zakamufloval to jak nás všechny okrádá. To samé jeho média. To je nehoráznost, to raději ať je vlastní nějaký ten cizinec, pak to sice také nebude OK, ale hlavně je nebude mít ten zlý Babiš, který by tam v nich mohl hájit své osobní (české) zájmy.)

Jinak musím vložit vysvětlení co je stupidita. Stupidita je neschopnost změnit svůj názorový vzorec v momentě, kdy se rapidně změnily vnější podmínky. Mohlo by to asociovat to, že stupidní nikdy není ten co jedná ve smyslu "kam vítr, tam plášť". Tak to je sice pravda, ale přísloví charakterizuje lidi, kteří tak činí výlučně pro svůj osobní prospěch a to v mnoha případech přímo na úkor ostatních. Přísloví mluví o "banditech", ne o "sociálně inteligentních - ne-stupidech".

Pokud chcete opravdu kvalitní analýzy poslechněte pana Kollera. Ale pozor, byl to estébák, ne jen nějaký spolupracovníček, ale špičkový analytik zpravodajských služeb - prostě ten hajzl zpoza opony, co tady za komančů kul ty nejtemnější pikle!
https://www.youtube.com/watch?v=2Mz-jWld0zY

336255

09.07.2015 17:23

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

kyticka 81.?.?.?

Popravdě s tou ČNB jsem ke svému tvrzení dospěl induktivní metodou vzhledem k tomu, že něco málo jsem zachytil v článcích při příležitosti zásahů ČNB do kurzu, ze kterých vyplynulo, že ČNB nepodléhá vládě, respektive ministerstvu financí. Dále dle analýz ruské národní banky které provedl J. Fjodorov a je důvodné se domnívat, že je situace u nás naprosto shodná. Jak kolonizovali za Jelcina Rusko, tak Zkolonizovali za Havla nás. Není důvod se domnívat, že by používali pokaždé jiný model.

Dvě videa, kde to vysvětluje:
https://www.youtube.com/watch?v=5cXMA_zwTxo
https://www.youtube.com/watch?v=xxMNt_R1JMc


K těm vodárnám, elektro rozvodům a plynovodům, jednak přikládám zajímavý příspěvek z AC24, což by bylo třeba ověřit:

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6256-byvaly-pol...
Pavel Blaheta 2015-07-08 23:27
Příteli Wolfe - nejsou neznámí vlastníci naší vody a kanalizací. Např. Severomoravské vodovody a kanalizace vlastní cca z 98 procent Aqualia - a ta patří španělské firmě která je stoprocentně vlastněna (tedy 100 procent akcií jim patří) americkým rodem Rothschildů. Mám pocit, že u Veolie, které patří např. pražské vodárny, je to stejné. Stejně jako v jiných částech Evropy. Od té doby co jim naše voda patří, to jest cca 15-18 let, každoročně se zvedá cena vody v průměru o 4-6 procent a veškerý zisk odtéká do kapes amerických Rothschildů. Opravdu je to tak.


... ale zejména konkrétně k těm vodárnám, tak zde je to velmi jednoduše prokazatelné. Stačí se kouknout do portálu www.justice.cz a zde si najít u českých dodavatelů vody jednak vlastníky a jednak ve sbírce listin jejich výroční zprávy.

Zde je třeba sledovat kolik ročně vytvářejí zisku a jak se jim z roku na rok hýbe základní jmění. Zde lze nalézt, že minimálně jeden z krajských distributorů (ostatní jsem nezkoumal) vytváří rok co rok půl miliardy zisku, ale základní jmění se mu nemění, naopak klesá. Z toho plyne, že každý rok tento zisk (plus něco navíc - tedy tuneluje) vyvádí ze společnosti pryč, respektive z Čech.

Tedy je-li situace stejná ve všech krajích, potom máme-li 14 krajů, jen na vodě jde mimo republiku 7 miliard ročně. Tyto prostředky pak chybí v rozpočtech krajů a měst. Můžete se na to kouknout sám.

Podstatné ale je, že od toho si platíme z daní vládu, ministry a úředníky ministerstev, aby tyto podrobné analýzy provedly a vydaly zákonnou normu, aby se tomuto zamezilo. Dále je to věc starostů a hejtmanů, aby tyto nevýhodné smlouvy vypověděli a vodohospodářské podniky navrátily do rukou obcí.

--- v odpovědi budu pokračovat ---

336267

09.07.2015 17:28

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

kyticka 81.?.?.?

------- dokončení odpovědi ------

Je to věc ministra financí a ministra průmyslu, aby navrhly opatření, kterými by se toto zamezilo a to i za cenu zavedení znovu národních podniků v těchto strategických odvětvích (strategických službách). Tam nechť pan Babiš hledá zdroje pro díry ve státním rozpočtu!

Jinak s těmi jeho registračními pokladnami souhlasím. Krást (krátit daně) se nemá a toto je opatření, které vymysleli (spolu se státní loterií účtenek) někde v Jižní Koree. Nikoho to nelikviduje, to jen se někteří nepoctiví živnostníci brání a někteří politici si z toho dělají politické body u potenciálních voličů bez ohledu na to, že jde o opatření státu prospěšné - tedy typičtí politici-bandité-pijavice ve stylu malá domu, vždyť jsme Švejci. Když se má zavést pořádek, tak všude, tedy i dole. Nicméně kouknout se na zoubek problému, proč veškeré roury a dráty ČR jsou v cizích rukách, a každý občan skrze ně platí desátek do čerta, je nanejvýš aktuální.

Tak takhle jsme se stali kolonií a proto jsou u nás platy (ale i zisky domácích podnikatelů) podstatně nižší než jinde! Tedy vládo, kdy s tím začnete něco dělat???

Přátelé, pište svým poslancům, na vládu a na ministerstvo, ať přijdou s efektivním řešením. Chtějte to po nich. Ať se k problému veřejně vyjádří a hned bude jasno kdo kope za koho. Posílejte maily, pište dopisy na ministerstva. Nažeňte jim strach, tím že o problému víme a že jej chceme řešit. Politické strany, dejte si toto do svých volebních programů a my vás pak možná zvolíme. A mimo to, diskutéři, seznamte s problémem co největší počet občanů, ať také ví co se zde děje. Tak takto se dělá přímá demokracie. Nejprve musíme vědět co chceme, potom s tím seznámit širokou veřejnost a začít tlačit na ty nahoře. Oni si zase tak jistí v kranflecích nejsou. Jen hřeší na nevědomost národa, k čemuž využívají svůj mainstream, ale ten monopol co měli cca do roku 2000 jim internet sakra strhal. Bohužel osvícených občanů je stále ještě málo, typoval bych to zatím jen na 5 - 7%. Takže blogeři snažte se!

336268

27.07.2015 19:07

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

RE: a co Evropa? - pochvala Drtinové 1/2

kyticka 81.?.?.?

Paní Drtinová má ode mne pochvalu
(děkuji anonymní 27.07. 00:13 za odkaz)

Nedávno jsem napsal na adresu paní Drtinové článek který její pořad podrobil zdrcující kritice.

Zaručeně kremelský původ protiamerických poplašných kampaní ústy fundované analytičky Ivany Smoleňové v pořadu Daniely Drtinové
http://aeronet.cz/news/zarucene-kremelsky-puvod-pr...

Jednalo se o případ kdy si do svého studia pozvala "školačku" z Pražského institutu bezpečnostních studií (jinak jde o ústav pro vymývání mozků jeho absolventů za účelem "výchovy" profesionálních vymývačů mozků, který ambasáda USA financuje jako svůj klíčový ústav svých nových kádrů - tedy pozor na každého "studenta" tohoto zařízení, jelikož se jedná o čistokrevné extrémisty a teroristy našich duší). Je zbytečné asi zdůrazňovat jaké bláboly tam z úst obou aktérek padaly, nakonec, nechť každý kdo odkazovaný článek ještě nečetl posoudí sám.

To zda-li paní Drtinová na základě mého článku a dalších skutečností, reálně se dějících v současném světě zrevidovala své postoje a prozřela, ukáže ještě čas. Pokud se tak skutečně stalo, pokud se paní Drtinová skutečně zamyslela nad podstatou jí doposud hlásaných havloidních pravd a lásek, které jsou pro internetovou komunitu, která již ve své většině prozřela a tyto pojmy považuje za sprostá slova a rozšířila řady realistů, potom ji s nadšením vítám na palubě. Přirozeně může jít i o úhybný manévr, pro naprostou neaxeptovatelnost jejích pořadů, případně sofistikovanou taktiku jak ke svému pořadu přitáhnout více diváků, případně jiný trik, jako že se na politické scéně začínají formovat nové páté kolony, kdy nyní se jakoby hlásí k národovectví a podobně - TOP09 a pravdo láska už jaksi netáhnou, že (viz: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jak... koukněte však do diskuse pod článkem a na tento odkaz kdo ta nová strana jsou vlastně zač: https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%A1d_n%C3%A...)

Jak jsem řek výše, jak to bude s paní Drtinovou v budoucnu ještě ukáže čas.

337185

27.07.2015 19:09

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

RE: a co Evropa? - pochvala Drtinové 2/2

kyticka 81.?.?.?

V panem anonymem odkazovaném pořadu https://www.youtube.com/watch?v=lhlf2h_nrMY do svého pořadu pozvala pana Petra Hrobejška - politologa půspobícího v Německu, kdy jeho slova mohu jedině podtrhnout. Výborná analýza spolu s náznaky směru, kterými by se měla EU dát. Všem doporučuji ke shlédnutí a posouzení. I paní Drtinová zde působila profesionálně a neutrálně, tedy tak jak má, kdy se oprostila od fanaticky-chorobného skákání do řeči, jako například předvedla v pořadu s panem Humlem a to i v případě, že pan Hrobejšek rozhodně nehovořil tak jak jsme u paní Drtinové zvyklí. Všem doporučuji poslechnout!

Nejsem příznivec ideí pánů z Národní demokracie, kdy jejich postoje bych definoval následujícím příměrem:

Nejlepší řemeslníci na vesnici vymysleli jak postavit vlastní auto. Aby se dalo postavit museli přispět všichni domkaři. Při zkušebních jízdách se několikrát porouchalo, kdy nezkušení řidiči dokonce sami několikrát nabourali. Mimo to se někteří domkaři na stavbě auta neúměrně napakovali, dokonce se našli i tací, kteří za peníze starosty sousední vesnice v noci nasypali do nového stroje písek, případně se hrnuli k řízení a záměrně sjeli do příkopu. Jaké je správné řešení.

a) auto opravit, vychytat škůdce a znovu rozjet a opatrnou jízdou se jej naučit bezpečně řídit.

b) nový stroj rozebrat na součástky s tím, ať si z nich každý domkař sám doma ubastlí trakař, kdy je evidentní, že ze součástek toho nového stroje se 20 funkčních trakařů ani postavit nedá???

Hlubší informace k zamyšlení k problematice zde:
http://leva-net.webnode.cz/products/cesta-jak-zach...

337186

09.10.2015 10:50

500 milionů rukojmích

RE: Nevim, proc prave cechokanadan Stwora tak place...

kyticka 81.?.?.?

K tomu Kuvajtu, podvodu kdy USA napadly Irák poprvé dvě neocenitelné knihy:
Tajná válka proti židům
http://www.databazeknih.cz/knihy/tajna-valka-proti...
Co nezavály písky Mezopotámie
https://www.kosmas.cz/knihy/161505/co-nezavaly-pis...
U druhé knihy je nejzajímavější fakt, že ji napsal bývalý český diplomat právě v Iráku a to tam působil jak za komunistu, tak i za Havla a jeho syn co tam chodil do školy. Tedy od osob nanejvýše kompetentních k tomu, aby situaci v této zemi byly schopny maximálně objektivně posoudit a čtenářům přiblížit.

340460

22.01.2016 07:06

Patnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: žádné zprávy - dobré zprávy

Vymanit Evropu ze zničující nadvlády USA je i pro nás jediná cesta záchrany

kyticka 81.?.?.?

Vše souvisí se vším.

Vážení diskutující pokud se seznámíte s celým obsahem níže odkazovaného článku, který se pokouší krok za krokem popsat příčiny a následky veškerého dění od let okolo roku 1990, myslím, že řadě z Vás se vše poskládá do zcela ucelené mozaiky. Odkazovaný článek je o tom, jak od doby euforie celého lidstva v budoucí, již pouze harmonický svět (po pádu komunismu), k celému současnému zmaru došlo a proč.

http://svobodnenoviny.eu/co-predchazelo-imigracnim...

Zde rovněž naleznete odpověď na otázku, proč ještě bude velice těžké, než dojde k realizaci skutečností v článku zmiňovaných v bodě 11 a proč je to tak důležité, zejména pro nás všechny Evropany.

344778

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 2

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,71 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 449,77 Kč
1 unce stříbra
561,62 Kč
Bitcoin
1 304 898,99 Kč

Poslední aktualizace: 17.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?