Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 22 příspěveků, 1 jméno: Andrew Siddur.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.12.2014 23:35

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

RE: Je to jasné, je to kapitalismus...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Na mnoha místech toho „největšího pokroku na zeměkouli“ se bez roušky na obličeji nedá vyjít na ulici a novorozenci tam umírají na rakovinu.

A všichni západní hlídací psi ekologie a globálního (ne)oteplování pro jistotu ani nedutají, protože je jim jasné, že na Čínu se nesmí sahat, jinak se celá světová ekonomika sesype.

322556

28.09.2015 11:14

Dopis čtenářky

Dopis naivní lesby, která nic nepochopila?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Paní je zřejmě odkojena vyprázdněnou doktrínou „západu“, že člověk nesmí ke druhému vyjadřovat negativní názor.

Prý bychom měli táhnout za jeden provaz. Ale co když právě to celou dobu děláme? Ne, jsem přesvědčen, že toto věčné rozdělování – je-li užito s citem a správným způsobem – nevede k žádnému NWOistickému „ordo ab chao“ (rozděl a panuj).

Podívejme se na to rozdělení. Je produktem dnešního zpolitizovaného světa, vytvořeného zaprodanými médii, který nám říká, že každý, kdo má nějaký – jakýkoli – názor, se tímto názorem musí bojovat buď za shnilý západ, nebo médii opovrhovaný východ.

A ti lidé tomu sami uvěřili. Ukažte mi havloida, který by neměl rád USA. Ukažte mi člověka, který používá slovo „ekoteroristi“ a neměl by rád USA. Ukažte mi člověka z TOP09, který by neměl rád USA. Ukažte mi lesbu, která by neměla ráda USA. Ukažte mi odpůrce multikulturalismu, který by neměl rád USA a Izrael.
Ukažte mi odpůrce multikulturalismu, USA a Izraele, který by neměl rád Rusko.

Jistě, to nezmanipulované jedno procento, ty výjimky potvrzující pravidla, tu budou vždy. Paula D. však k tomuto moudrému procentu možná nepatří. Podle toho, že nám musela sdělit svůj neobjevný názor, že „všechny lesby nejsou špatné“, který čtu v novinách dnes a denně.

340049

17.10.2015 17:47

Bez nože!

Zajímavé pozorování

Andrew Siddur 77.?.?.?

Strýc vyprávěl, že za jeho studií na československosocialistické VŠ Arabové snad z Libye měli ve zvyku jíst v kolejní jídelně pouze pravou rukou, levou způsobně schovanou pod stolem. Spojilo se mi to s dřívějším poznatkem, že muslimové považují levou ruku za nečistou.

Možná jde tedy o další příklad pozitivní diskriminace, aby se žádná kulturně-náboženská menšina necítila diskriminována, ale jídlo pak honili po talíři všichni svorně jako pitomci. V první řadě ale nejspíše půjde o typické kapitalistické snižování nákladů (cutting-costs) a tím samozřjemě i uživatelského komfortu.

340791

18.10.2015 00:33

Bez nože!

RE: jíst vidličkou

Andrew Siddur 77.?.?.?

Mně to dává smysl. V časech prosperity nikdo takové pitomosti neřešil, ale co jsou USA u dna, potřebují si nějak dokázat svou dominanci, klidně i na takových prkotinách. Kdyby se v USA začalo chodit po rukách, za pár dní se tak budou pohybovat lidi i v evropských reklamách a za půl roku se to stane obecnou normou.

Od doby, co v televizi běží srágory typu How I met Your Mother nebo Big Bang Theory, též si u naší mládeže všímám móresu ŽRÁT výhradně vidličkou. Náhoda? Sotva…

340819

18.10.2015 00:38

Bez nože!

RE: jíst vidličkou

Andrew Siddur 77.?.?.?

Jémine, on už to tu někdo zmínil dříve! [překvapení]

340820

11.06.2016 22:09

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: ===

Andrew Siddur 77.?.?.?

>To slovo je mi nesmírně odporné, protože ho nejčastěji vyslovují právě "nemakačenkové", kteří se zlobí, že na ně ostatní nechtějí zadarmo dřít....

Mám přesně ten samý dojem. Dobře jste to napsal.

349473

16.06.2016 21:49

NATO odhaleno jako odrazový můstek ISIS do Sýrie

Trapnost USA nezná hranic

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vůbec nejtrapnější je účet ISIS na (americkém) Twitteru, včetně trapných rádoby hackerských útoků teploušů a dalších nezbytných zástupců „demokratických sil“ na něj.

Takže tu máme pečlivě střežený twitterový účet údajného teroristického subjektu, sloužící jednak jako mucholapka pro tajné služby, ale jednak jako vstupní brána pro radikalizaci západních muslimů, kteří nepobrali mnoho rozumu.

Jestli toto někomu neotevře oči, zaslouží si hořet v pekle strašlivým plamenem, neustále živeným výstřižky přitroublých novinových článků z Washington Post a The Guardian o tom, jak ISIS upaluje těhotné a vraždí děti a starce a Kim Čong Il nechal popravit všechny obyvatele KLDR, některé i dvakrát.

349585

16.06.2016 22:00

NATO odhaleno jako odrazový můstek ISIS do Sýrie

RE: Nie neutralita a mierový rozvoj ale vojnová zóna a život v strachu!

Andrew Siddur 77.?.?.?

>Stále všetci riešia akúsi korupciu, to jest neoprávnené obohacovanie sa, ale nie je náhodou korupciou aj financovanie, kupovanie a zvýhodňovanie určitých názorových skupín v spoločnosti?

Velmi dobrý postřeh.

Podobné je to s mýtickou „ruskou propagandou“, která prý číhá všude, až má člověk strach otevřít konzervu. O tom, že propagandou americkou jsou obyvatelé ČR (zvláště ti narození po r. 1989) infikováni až do morku kostí, že tato propaganda každodenně a s nesnesitelnou intenzitou zamořuje VŠECHNA celostátní tištěná i vysílaná média, až se pro většinu obyvatelstva stala normou a běžným stavem, a tudíž nepostřehnutelná, samozřejmě nepadne ani slovo!

349586

16.06.2016 23:55

NATO odhaleno jako odrazový můstek ISIS do Sýrie

RE: Nie neutralita a mierový rozvoj ale vojnová zóna a život v strachu!

Andrew Siddur 77.?.?.?

Aktuálně z iDnes (23:49):
Zemřela Ann Morgan Guilbertová, babička z Chůvy k pohledání
Ted Cruz si opekl slaninu na zbrani zabijáků
Sheldon, to jsem já, tvrdí režisér české verze Teorie velkého třesku
Královské poprvé: Kate na dostizích a William na obálce gay magazínu
Mila Kunisová je těhotná. S Ashtonem Kutcherem čeká druhé dítě
VIDEO: Las Vegas přišlo o jednu ikonu. Hotel slavný z filmů šel k zemi
Válka, beznaděj. Emocemi nabitý This War of Mine je v obří slevě
8 věcí, které nikdy nedávejte na Facebook

Ta ruská propaganda je ale rafinovaná!

349587

17.06.2016 10:34

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

No vida

Andrew Siddur 77.?.?.?

Tak i ve Velké Bratritánii mají svého studenta Šmída. [smích]

349608

17.06.2016 11:13

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

Obětování

Andrew Siddur 77.?.?.?

Věrný spojenec Pákistánie neváhal obětovat 3000 lidí, aby o sedm let oddálil finanční krizi.

Vyspělý západní lid od té doby úspěšně zdebilovatěl, takže dnes stačí ke vzedmutí vlny požadovaného stádního chování mnohem méně.

Chcete-li vypudit do ulic opruzenou mládež, vymyslete si na sociální síti báchorku o pobodaném-nepobodaném muslimovi, nejlépe dívce. Lidu nefejsbukovému takové oblbování nestačí, ten si již přeje být tupen hlavní zpravodajskou relací na Nečeské televizi nebo TV Noha… Nasaďte tklivou hudbu a odpalte zprávu o zavraždění všemi milované političky.

349617

17.06.2016 11:27

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

To nejsměšnější na celé události

Andrew Siddur 77.?.?.?

Chceme-li věřit tomu, že se čin udál tak, jak jej lžimédia popisují, potom je makabrózní legrací, že pachatel útočil za bílého dne střelnou zbraní – a ty jsou v Británii snad 20 let zakázány. Útočník nebyl zneškodněn ani s použitím trilionů kamer, jimiž je profízlované království pověstné.

Vůbec největším výsměchem tupému konzumentovi celostátních médií je potom to, že útočníkem nebyl, jak by bylo lze předpokládat, holohlavý neonácek s vytetovaným hákovým křížem a bytostný odpůrce deviantního xenofilního zřízení, nýbrž jeho produkt: mentálně postižený (+3 body Hatefree) dobrovolník (+1 bod Hatefree) na samém okraji společnosti (+2 body Hatefree), který v nějakém rozhovoru nadšeně popisoval, jak z něj práce v zahradnictví, kterou mu poskytla nějaká neziskovka, udělala lepšího člověka. [smích]

349618

17.06.2016 12:04

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

RE: Tak zbývá je doufat

Andrew Siddur 77.?.?.?

No Britové se tímto incidentem rozhodně ovlivnit nenechají.

Potíž je v tom, že ta prostější a početnější multikulti většina bude pod dojmem tohoto mediálního pšouku hlasovat jako jeden muž – proti Brexitu, za Británii ještě eurohujerštější a úchylnější.

349621

17.06.2016 13:16

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

Čeští eurohujeři už roztáčejí flašinet

Andrew Siddur 77.?.?.?

J. X. Doležal (Reflex): Odpovědí na vraždu poslankyně Jo Cox bude odmítnutí Brexitu.

349630

17.06.2016 16:44

Pošetilé Řecko se nyní připojuje k plynové válce NATO

RE: Je to uplne lkogicky krok

Andrew Siddur 77.?.?.?

I vy jeden partyzáne! [velký smích] V diskusi tu zasmrdí jeden Ukroslovák, a Vy už máte jasno od Šaštína až po Humenné.

349638

17.06.2016 17:18

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

RE: Co by na to řekl

Andrew Siddur 77.?.?.?

Václavova strašná zdvořilost a slušnost [velký smích]

349640

18.06.2016 19:59

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

RE: Rok 2003 a Švédsko

Andrew Siddur 77.?.?.?

Je to jednoduchá matematika. Mají to dobře spočítané. Každý násilný čin, ať už klidně fiktivní (nevím jak vy, ale já jsem parte a truchlící nejbližší Janičky Koksové neviděl – a doufám, že nikdy neuvidím), zmobilizuje všechny „sluníčkové“ lidičky, kterým do hlavy nalili, že jedině Evropská unie je zárukou míru, blahobytu, péče a nebe bez mráčků.

A že takových sluníčkových lidí je čím dál tím víc. Není divu. Není to jenom vlivem zuřivé eurohujerské mediální masáže. I obecně platí, že lidé ve složité době mají často tendenci utíkat se do snových světů a malovat si věci na hate-free-růžovo.

Již nyní jsem přesvědčen, že v případě britského referenda tu máme další podivné hlasování, před nímž se mocnáři opět snaží uměle vyrovnat síly obou táborů. A pokud by europeisté prohrávali, jsou opět připraveni výsledek trochu přifouknout pár desítkami či stovkami tisíců podvodných hlasů, převažujících ho na tu správnou stranu.

349676

24.06.2016 11:18

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

Eurohujerské Maďarsko a V4

Andrew Siddur 77.?.?.?

Na celé věci je nejsměšnější eurohujerství V4, které po britském referendu ještě zesílio. Polský eurohujer Tusk usazen přímo v Bruselu, eurohujer Orbán a jeho premiér v Maďarsku, slovenský eurosvazák Fico, no a euroalpinisti z největších, naši drazí prezident a premér.

Naplno se nyní projevilo Maďarsko a jeho úloha, kterou plní v rámci Unie, tj. být naoko státem nepoklonkujícím Bruselu, který má ostatním škarohlídům ukazovat, že v EU mohou setrvávat i ti největší odpůrci Unie.

349906

24.06.2016 13:09

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

Všechno je jinak?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Na konspirační notu. Co když je (zase) všechno jinak… Británie dělá velkou politiku.
A tak se vládcové světa jednoduše rozhodli, že Uhnije už bylo dost. Takže ve spolupráci s USA rozpoutali migrační chaos, který definitivně podkopal nohy nepružné Unii a převrátil mínění většiny na kýženou protiunijní stranu. Rychle pak vyhlásili, což bylo nepochopitelné a velmi odvážné, referendum – a ejhle, bylo to v kapse.

(Trochu do toho, pravda, nezapadá Obamovo slizké apelování na setrvání, které Britové, ti věrní pudlíci USA, světe div se, nevyslyšeli, a které se naopak nyní zdá být oním pověstným hřebíčkem do rakve či polibkem smrti. Ale ve velké politice holt věci někdy holt chodí trochu tajemně a jaksi nepřímo.)

Británie hraje ve světové politice první ligu a ví, co je pro její bankéře nejlepší…

A pak jsou tu ti druzí. Ti, kteří hrají druhou ligu, ale spíš okresní přebor. Těm nezbývá než čekat, jak se velká politika velkých hráčů vyvine, aby pak mohli příštipkařit a dělat takovou politiku, která je jim svrchu nařízena.

Proto Vé čtyřka vyčkává a dělá, že nemá s brexitem nic společného, a její představitelé CZexit, Pszonxit, Slovaxit, Hunxit horem dolem odmítají.

349918

24.06.2016 14:16

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

RE: Eurohujerské Maďarsko a V4

Andrew Siddur 77.?.?.?

Jémine. Ani nevím, proč jsem se na okamžik domníval, že premiérem není Orbán, ale Péter Szijjártó, ministr zahraničních věcí. Asi to vedro.

349925

24.06.2016 23:39

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

23. 6. 2016. Pěkné datum

Andrew Siddur 77.?.?.?

Referendum se konalo
23.
6.
'16

=>

(2×3)=6
6
(1×6)=6

=>

666

[smích]

349954

29.06.2016 11:56

Američané jsou nejvyděšenější národ na Zemi

Dosaďte si místo USA jméno jiného našeho nejvěrnějšího spojence

Andrew Siddur 77.?.?.?

TIP: Dosadíte-li jméno státu, který leží 2500 km jihovýchodně od ČR, a jeho občanů, získáte ještě podstatnější článek.

350055

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odvolali ředitele waldorfské školy, který umožnil netestovaným dětem výuku20.04.21 11:36 Česká republika 0

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 13

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
30,08 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,87 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,69 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 097,22 Kč
1 unce stříbra
557,49 Kč
Bitcoin
1 173 900,63 Kč

Poslední aktualizace: 20.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?