Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 101 příspěveků, 4 různá jména: E:R:, E.R., korutan, ppppp.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Perspektiva opravdu za všechny prachy. Jenže, zasloužíme si jinou? Co většina z nás dělá proto, aby odpověď na tuto otázku byla kladná?
Naučili nás, a my jsme byli vzorní žáčci, nechávat řešení většiny věcí veřejných na jiných. Proč se angažovat, proč se starat a nést kůži na trh. Nese to především možnost utržení šrámů, nebo i podstatnější újmy. Alibistické pořekadlo; „sám nic stejně nezmůžu“ z nás udělalo bahno pod nohama těch, co si dobře uvědomují, co vše lze dosáhnout i v malém společenství.
Kdyby se stejným pořekadlem řídili naši předci, tak už je dávno česká kotlina germánskou, nebo nějakou jinou, třeba mongolskou. Aby se tak nestalo, museli naši předci jít do boje. Pokládali životy za nás, za to abychom dnes tady byli my, a nikoliv ti mongolové, nebo germáni. Poslední odpor proti germánům byl obzvlášť složitý. Probíhal proti okupantům, kteří zde byli i zákonodárci a na první pohled byli legitimní vládou. Přesto naši dědové tento „fakt“ nepřijali a bojovali. A na konci stáli na straně vítězů.
Jenže my jsme se naučili lpět na životě. Na jakémkoliv životě. A ztratili jsme vědomí o tom, že život má cenu jenom tehdy, když jej prožijeme svobodně a hodnotně a podle svého. Místo toho většinově „protrpíme“ přidělený čas v tomto slzavém údolí mezi prací, ledničkou a dekadentní televizí. A většina se nechá manipulovat, dirigovat k životu, podle představ těch největších zmrdů. Zcela svobodně se necháváme zpracovávat ku obrazu NWO, do otroctví.

340398

15.12.2015 11:16

Válka na obzoru: Je příliš pozdě ji zastavit?

RE: Tak nevím, co ten Roberts vlastně řekla tak jsem se na to podival a...

E.R. 82.?.?.?

...a ty války vedly USA vždy s absolutní převahou svého,letectva,jako základního předpokladu úspěchu,
Pokud tato převaha byla narušena,nebo se nedala z taktického hladiska využít,okamžitě nastaly obrovské problémy,které se ihned projevily v enormním nárůstu padlých na straně USA.
Tohle platí ve všech moderních válkách s použitím letectva a to jak už v 2.sv.válce,tak ve všech následujících,Korea,Vietnam,Irák.....
Proto taky Rusové vybudovali tak vyspělý systém PVO,který tuhle z převahy letectva vylývající taktiku zcela znemožňuje a staví us. generály před neřešitelný problém,jak vydobít absolutní převahu ve vzduchu a proto taky poslali do Turecka jen stíhačky a nikoli něco,co by bylo určeno k likvidaci pozemních cílů....
Jim jde v první řadě o ruské letectvo a to jim zatím díky PVO drží svázané ruce a ten rachytickej,bisexuální vopičák zatím přeze všechny deklarace může kroutit nikoli rukama kohokoli na světě,ale jen frajtrem svý starý,pokud si to ona nechá líbit a nedá mu přes hubu....[chechtot]

...a to sa mi lůůůbíííí.....

343111

24.12.2015 23:26

Soros tahá za nitky na obou koncích syrského uprchlického chaosu

RE: když nechcete chazarský kaganát, budete mít islámský kalífát drazí Evropani

E.R. 82.?.?.?

Nejen to,on se ten kripl Porošenko odvolává až na ten Chazarský Kaganát,který před tisíci lety vyvrátil ze základů už kníže Svjatoslav a jak je vidět podle těch vídlí,jako státního znaku dnešní Ukrajiny nápadně podobným těm historickým chazarským,to berou nejspíš vážně a to nejen místní jewreji,ale bohužel i nacionálně poblouzněná enteligence části toho národa na okraji širé Rusi....[oči v sloup]

343453

29.12.2015 17:58

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Ještě k tomu projevu

E.R. 82.?.?.?

Máte recht,ten bešprechunk nebyl nic převratnýho "a když pánbu dá i motyka spustí..Ale mohla a měla tam bejt motyka ještě horší...

".Otázkou je zda náhodou ta averze k mohamedánským imigrantům není jen obrácenou stranou jeho lásky k jewrejstvu....

Jak řekl prostořeký Kotrba:"je to gigant mezi trpajzlíky".[velký smích]:

343618

30.12.2015 01:35

Putin a Izrael – komplexní a vícevrstvý vztah

..jedním slovem:

E.R. 82.?.?.?

Perfektní !

343643

30.12.2015 14:29

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Klaus a Zeman stojí za přivedením naší země do nicoty

ppppp 82.?.?.?

Házet Zemana do jednoho pytle s Klausem a Havlem je nesmysl.

Nereaguji tímto vyložene na Vás paní Jarmilo, spíše obecne, protože to, co ríkáte Vy ríká dosti lidí.

Je to dusledek účinného umelého zmatení, stačí mezi lidi vypustil smes mouky s popelem, a sotva se najde nekdo, kdo s tím udelá porádek.
Nevynáším nejak Bibli do nebe, protože tam jsou na muj vkus i docela špatné a nedomyšlené príklady, beru to spíše jako historický obraz a prenesenou zkušenost, ale vezmu neco, co je v Bibli dobre a tím je výrok/pripomenutí
"strom poznáš podle ovoce", stejne tak jako v jiné rovine je znám výrok, lidové rčení "ptáka poznáš po perí a človeka po reči".

Je navíc zrejmé, že Havel se Zemanem se rádi nemeli. Steží bych uveril, že to jen hráli, docela si šli po krku. Klaus byl nekde mezi nima, ale momentálne lidem z kavárny až tak na ruku nejde, jak by si práli.
Stejne tak média, kdyby to Zeman jen hrál, tak by ty média nekdo spíše krotil, než poštvával. Docela dlouhou dobu vnímám jen poštvávání, i mezinárodní. Treba jak Zeman odpovedel myslím nemecké novinárce, (že i pro teroristy platí) Alah akbar, pritom to bylo zcela dezinterpretováno.

Nejde se chovat tak, že kde mají dva spor, tak jim ríct - víte co, pujdete do basy oba, nemáte se tady co prát. To je práve cílem "pražské kavárny".
Nezbývá, než semtam luštit ty intriky jako krížovky a hlavne zamezit lidem, co intrikují, aby dále štrikovali. Je to ale dost utopie v tomhle systému. Zamezují tomu práve dnešní, skvele prumerovací volby, kde je postaven človek co nic nedelá na roveň s nekým, kdo delá pro ostatní užitek. Opet zde máme falešné rovnostárství. Žádný typ demokracie v tomhle nic nezmuže, je to o strukture společnosti, kdo do nečeho nevidí, nebo neumí do společnosti prispet (neprispel), tak do toho nemá co kafrat. Prumerování máme zajišteno na dlouhou dobu, proto také zde vládne nekdo úplne jiný, než si myslí prumer.

343660

30.12.2015 16:59

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Klaus a Zeman stojí za přivedením naší země do nicoty

ppppp 82.?.?.?

Mimoň je vcelku hezké slovo, a také mekké na konci, neškrábe tolik a nekdy treba vyhovuje [smích]
My se lišíme ani ne tak v hodnocení hospodárské situace, jako spíše v hodnocení postupu, co s ní. V pohledu na zamestnanost a práce-schopnost se myslím shodujeme. Já nakonec kdysi dávno byl také toho obetí, a už nejakou desítku let tomu čelím, pričemž me nezrídka potápejí vlastní.

Mužete se tedy spolehnout, že vím, co delám, a vím dobre o čem píšu. Nechal jsem lidem hromadu svého aktivního času, a moc to nepomohlo. Pokud treba nehodnotíte lidi pres peníze, jako treba ten nenávidený Babiš, nebo podobne, tak sotva máte na ne vliv, jsou jinak jako slepice. Bez okolku, zábran, slavných principu prelétají ploty a zobou, co se dá. Nepomáhá moc ani kresťanská, nebo jiná filosofie.

Dost podobne to vypadá i v zastupitelstvích. Opravdu jakékoliv "demokratické" hlasování je k ničemu, a pouze prumeruje. Zastupovat nejakou skupinu mohou opravdu jen kvalitní lidé, co verí, že z té prumerné populace postupne vyrustají lidé, kterí rovnež nebudou zprumerování, a celé to jako celek bude držet pohromade.

Vemte si treba materiály, jako kosti, kompozity, drevo. Potrebují mekkou hmotu/masu i pevná vlákna. Jedno bez druhého nefunguje. Potrebují definovanou strukturu, kde každý delá to, co umí, muže, a co je treba.

Dekuju za prání, a preju rovnež príjemný a treba zábavný vstup do nového roku.
Ostatním v diskusi také.

343665

03.01.2016 16:14

Zprávy z Afghánistánu jsou špatné

Taky něco málo dnešního z Afghánistánu.....

E.R. 82.?.?.?

.....ale poněkud odpočinkové téma,kde je odpověď,proč jsou místní bojovníci nazýváni "kozomrdy"...

Pořízeno v intimní chvilce za pomoci termovize,nejspíše z nějakého dronu.

https://www.youtube.com/watch?v=PdZVozeYbWA

[velký smích][velký smích][velký smích]

343816

04.01.2016 00:22

Zprávy z Afghánistánu jsou špatné

RE: Taky něco málo dnešního z Afghánistánu.....

E.R. 82.?.?.?

No,vzhledem k těm perspektivám,vyplývajícím z imigrace většinově mužských a řádně nadržených uprchlíků,by za přispění dnešního liberálního přístupu k sexualitě,zjevně spějicí k extrémním sexuálním praktikám typu,jako zoofilie,možná i nekrofílie,by ten "kozí" bordel,nebo "veřejný chlívek" nemusela být marná myšlenka z hlediska komerčního.....
Zvlášť v době,kdy je nouze o investice velkého rozsahu a zvlášť na vylidňujícím se venkově.
Společenská poptávka liberálů i kulturní náhled obou o splynutí nucených "zdánlivě" nekompatibilních etnik,by se mohly v tomto bodě protnout a alespoň v tom přispět k tolik potřebnému porozumění,toleranci a naplnění ušlechtilých multikulti cílů EU.Třeba by to snížilo tu nepochopitelnou tenzi,která dnes brzdí tu tolik potřebnou integraci uprchlíků a vzala vítr z plachet intolerantním,nic nechápajícím xenofobům všeho druhu....
Problematika a z ní vyplývající kompetence by se vyřešily mezi ministerstvem zdravotnictví,sociální péče a veterinární správou cestou ministerstva pro lidská práva Judr Dienstbiera,doplněním o odbor peče o zvířata a jejich práva, integraci a lidské zacházení s nimi a tím by se "zavřela huba" Spolku na ochranu zvířat....

Vlastní provoz a technické zabezpečení provozovny by byl ponechán na držiteli licence nutné k poskytování tohoto druhu služeb a měl by se řešit s přihlédnutím k požadavkům zákazníků v několika kategoriích a cenových skupinách.
Rajcovní prádýlko a sado-maso vyvrcholení s podříznutím by bylo za příplatek a jedině v případě,že se dodrží podmínky pro nakládání se zvířaty dle pravidel pro potraviny označované jako "halal"....[mrknutí jedním okem]

343832

08.01.2016 08:53

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

To slavné židovství...

E.R. 82.?.?.?

..to je spíš o mafiánském gangu (,nebo spíš gangsterismus přetvořený v náboženství) než o náboženství a není to tak o nějakém duchovnu,jako spíš o té každodenní,pozemské,jednostranně zaměřené praxi a velice,nejen z venku,se tomu podobá islám....hnus fialovej [bliji]

344002

08.01.2016 13:21

Úžasný objev: V budoucnosti lze měnit minulost

RE: ...

ppppp 82.?.?.?

V mojej poznámke malo ísť o to, že lopta, čo spadne z balkóna nevyskočí nikdy naspäť, hoci by mohla. Rozbitá váza sa sama nikdy štatisticky neposkladá.
Šipka času alebo smer/spôsob vývinu dejov je v podstate to isté.

Opačný náhľad na vec by nemal nikoho uraziť, či naštvať. Väčšinou diskutujúcich naštve to, že niekto nie je schopný (nezvláda a nevyhodnocuje protiargumenty), alebo nemá čas diskutovať, a nechce si to zároven priznať [smích]

K tomu materializmu - myslím si, že oddeľovať "matériu" od "duše" je hlúposť, sotva jedno môže existovať bez druhého. Podobne, ako oddeľovať zimu od tepla, svetlo od tmy, dobro od zla, keďže to druhé je skôr nedostatok toho prvého. Podobné násilné delenia zvyknú narobiť viac škody, než osohu.
Je módou veci najprv škatuľkovať, a potom si vynucovať aby sa semto tamto vošlo do nami naaranžovaného chlievika. V rozbehnutom zvyku to potom bráni chápať ďalšie súvislosti, taká konzerva.
Uľahčuje to manipuláciu, niekto trochu znalý navodí davovú psychózu, že to tak je, a dav zaúčinkuje tak, ako sa na správny dav patrí. Na druhej strane kvalitná informácia môže davu rovnako aj poslúžiť. Davu sa ale nezavďačí v podstate nikto, kto by niesol informáciu, o ktorej dav nevie, lebo priemerný dav rozumie iba priemeru, a všetko, čo je mimo priemer sa priemeruje. Výsledkom davovej psychózy je preto lotéria 50/50, a rozhoduje iracionálny dojem.

344021

08.01.2016 13:27

Úžasný objev: V budoucnosti lze měnit minulost

RE: ...

ppppp 82.?.?.?

V mojej poznámke malo ísť o to, že lopta, čo spadne z balkóna nevyskočí nikdy naspäť, hoci by mohla. Rozbitá váza sa sama nikdy štatisticky neposkladá.
Šipka času alebo smer/spôsob vývinu dejov je v podstate to isté.
Zaoberá sa tým termodynamika, ktorá nie je ničím iným, než druhom štatistiky, a ktorá platí pre celú neživú aj živú materiálnu prírodu.

Opačný náhľad na vec by nemal nikoho uraziť, či naštvať. Väčšinou diskutujúcich naštve to, že niekto nie je schopný (nezvláda a nevyhodnocuje protiargumenty), alebo nemá čas diskutovať, a nechce si to zároven priznať [smích]

K tomu materializmu - myslím si, že oddeľovať "matériu" od "duše" je hlúposť, sotva jedno môže existovať bez druhého. Podobne, ako oddeľovať zimu od tepla, svetlo od tmy, dobro od zla, keďže to druhé je skôr nedostatok toho prvého. Podobné násilné delenia zvyknú narobiť viac škody, než osohu.
Je módou veci najprv škatuľkovať, a potom si vynucovať aby sa semto tamto vošlo do nami naaranžovaného chlievika. V rozbehnutom zvyku to potom bráni chápať ďalšie súvislosti, taká konzerva.
Uľahčuje to manipuláciu, niekto trochu znalý navodí davovú psychózu, že to tak je, a dav zaúčinkuje tak, ako sa na správny dav patrí. Na druhej strane kvalitná informácia môže davu rovnako aj poslúžiť. Davu sa ale nezavďačí v podstate nikto, kto by niesol informáciu, o ktorej dav nevie, lebo priemerný dav rozumie iba priemeru, a všetko, čo je mimo priemer sa priemeruje. Výsledkom davovej psychózy je preto lotéria 50/50, a rozhoduje iracionálny dojem.

344022

No,kdyby tam měl ohlášenou demonstraci Vandas s DSSS,nebo Okamura s Bartošem,tak by tam byla celá vixlajvantová pěchota i kavalérie s antikoncepčními týmy hotova ke šturmu,aniž by tam kdokoli běhal ožralej s pěnou u huby,s gatěma na půl žerdi a se ztopořenou lůlkou v ruce....holt nebylo společenské zadání,které má za úkol nikoli tlumit vášně,ale naopak rozdmýchávat,a proto naši potenciální spouobčané,atomoví fyzici,lékaři a inženýři dostali mezi silvestrovským halal menu místo čaje s bromem spíš tu viágru,co nestačili spotřebovat příslušníci Kaddáfího republikánské gardy,když znásilňovali vlastní národ........[velký smích]

344044

Zajímavé,koza zahradnicí...ale podle toho typiš dojče náme und fornáme se nedivím,že ta splnomocněnk(sv)yňa vlády Německa je zděšená honem na muslimy ve Slovenské republice,o které možná ani neví kde se nachází...,jakpak by se asi zděsila teprve tehdy,kdyby jí takový rabyják jako Fico strkal prsty pod sukni a hledal místo,kde tesař nechal dír(k)u ,jak mají ve zvyku jí svěření atomovi fyzici,doktoři a ajTý specialisti,kteří přikvačili BRD vytrhnout ze stagnace a nakopnout ekonomický růst růstu dojčešajzeindustrííí...?!?!:[velký smích]

Evropa nejspíš dospěla do stádia,že by měla odložit stud a opravdu nekteré prvky barbarského práva šaría zapracovat do svého trestního kodexu,alespoň pro vyznavače islámu.
Takové usekávání údů těch ochmatiků,by bylo z výchovného i integračního hlediska účinné....a jistě by snížilo škody na psychice starousedlic všech věkových kategorií a na Slovensku i výrobců exportně úspěšné tradiční brynzy....

344053

12.01.2016 17:33

Sexuální terorismus v srdci Evropy

RE: To není sexuální terorimus

E.R. 82.?.?.?

Madam,časy se mění....,anebo už dávno změnily.....


https://www.email.cz/download/a/ReTeQqpHQneEScmfQGwXZWFIS2Ba8j8LIoNz66-lS0hPJKIxgfwhc2N25bjvgnHESo790DQ/Imigranti%20(mš).jpg

344313

...už je to tady,...už je to tady....


http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/391636-slovenska-generalni-prokuratura-resi-ficovy-vyroky-o-muslimech.html..to je zajímavý,že ale celý ten islám je v rozporu s Ústavou a Listinou práv a svobod je těm právníkům naprosto jedno.Doba je naprosto šílená a zdravého rozumu je čím dál větší deficit.[oči v sloup]

344332

25.01.2016 12:16

Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

La comedia finisce a změní se v drama "somalizace"

E.R. 82.?.?.?

...jak už jsem napsal:Evropa čím dál víc,po všech stránkách impotentnější a odtržená od zdrojů Ruska se za pomoci migrantů a nevolené zrádcovské věrchušky,za neustálého oslabování národních států dočká všeobecné degradace, ekonomiky,soc.a zdrav.systému,systému vzdělávání,bezpečnostního a právního systému,bez použitelné armády...
Bude jen centrum + oblasti,ovládané oligarchy a jejich bandami,jako na UA...
Evropa,ta vybydlená a otrávená skládka s přemnoženým a zdegenerovaným obyvatelstvem,není nikomu za oceánem (kromě notorického zneužívání proti Rusku) zapotřebí (viz.Nuland-"jebat EU") a aby se nesnažila zachránit spoluprací s Východem,zlikviduje se pomocí TTIP a TISA její už tak omezená autonomie a vnitřní rozpory a "krysí závody v boji o ohlodanou kost" dílo skázy dovrší...
Jediná záchrana pro ni je vymanění se z pod diktátu USA,okamžité zrušení sankcí proti Rusku a umožnění co největších investic z Východu i za cenu výprodeje těch "starejch oprejskanejch baráků,plnejch mazanic",na které už nejsou prostředky na údržbu a ve ktrých ty "mazanice" pomalu plesniví,dokud je o ně ještě zájem např.od čínských zbohatlíků....
V Itálii a Francii den ode dne,bez ohledu na slábnoucí vliv USA,stoupá tlak na zrušení sankcí uvalených na Rusko,nejen od podnikatelů,ale i od vládních politiků (viz.Renzi),ale debilní,submisivní pašalíky z východní Evropy tomu zrušení sankcí zabránily a naprosto idiotsky se tím křečovitěji drží té větve,na které sedí,čím hlouběji se do ní zařezávají !!!
Co předvádí EU v čele s tou Merklovou,zjevně postiženou Kreuzfeld-Jakobsovou chorobou,je naprosto mimo rámec zdravého uvažování a Sralbotkovo přesvědčování Camerona k setrvání VB v EU je toho jen potvrzením.
Když i poměrně "odtažitá a odtažená" VB považuje nynější stav za nesnesitelný,tak ostatní země se musejí cítit o řády hůř (viz.PL,M,).Pouze u nás se volá po "víc Evropy" dle fašistů Schulze a Juncknera....
Každý den se "modlím" za to,ať to referendum VB o vystoupení z EU dopadne dobře a rozpad té bilderbergské zpráchnivěliny začne bez války a oprátka kolem našeho krku i krků našich sousedů,se trochu povolí....,ale pak to bude nutně chtít naprosto jinou vládu,svéprávnou,nikoli vládu "kominických koulí" (myšleno koule na řetězu k čištění kouřovodů) .[velký smích]

344869

27.01.2016 11:32

Kdo zorganizoval útoky v Paříži v lednu a listopadu 2015?

RE: Kdo zorganizoval útoky v Paříži.

E.R. 82.?.?.?

Když takové změny vlád za použití kalašnikovů u nás nechceme,proč to pokrytecky podporujeme jinde a nadšeně tomu tleskáme !?!

Ne náhodou je tento způsob velice oblíben pro jeho pohotovost,bez ohledu na volební období,rychlé zbavení mandátu,zponevěřivšího se,nebo přeběhlého politika a také trvalému znemožnění vrátit se a v pruzení pokračovat.

Navíc většinou vyvolává u politiků i silnější pocit zodpovědnosti za své činy a nutí dodržovat to,co slíbili a kvůli čemuž byli vybráni ve volbách....

Obávám se,že tady u nás tento lidový prvek přímé demokracie,využitý např.naposled zřejmě v r.1618,používaný v některých zemích Středního východu a Latinské Ameriky dodnes,velice postrádáme...[velký smích]

344924

Áno, poznám, preto mi aj prišli na rozum.
Primitívni nacionalisti sa časom stávajú sofistikovanými zlodejmi. Je to ako vývoj hviezdy, má to svoje štádiá.
Za "Slovensko" som už videl poschovávať sa hromadu tupých hláv prinášajúcich Slovensku medvedie služby.
Tiež ide povedať, že hladná sviňa žerie 2x rýchlejšie... či je niekto človek sa ukáže až po rokoch, v prvých troch desaťročiach to len zriedka vypláva na povrch.
"Milovať Slovensko" býva do značnej miery fikcia. Videli by sme, či len niekam nechodia do práce a nepožadujú plat na úkor ostatných.
Aj dnes ma jeden taký "milujúci Slovensko" podrazil... či na to vôbec prišiel (nie v diskusii na nete).

345075

>nebudem riešiť to, že bezdôvodne urážaš mladých, ktorým záleží na tom, ako to tu bude vyzerať aj o niekoľko desaťročí... Btw, záleží im aj na tebe a tvojich deťoch, ak máš. Tí chlapci to robia zadarmo, neviem, či ti to niečo hovorí... Vývoj nacionalistu do zlodeja je číra blbosť...

Aby bolo celkovo jasné... ja som toho urobil pre ľudí zadarmo toľko, že ty keď by si teraz začal, a ja prestal, tak to za 20 rokov sotva dobehneš. Veštiť na niekoho, že mu nezáleží na budúcnosti je bezohľadnosť.

Momentálne mám skôr názor, že namáhať sa týmto smerom má len dosť obmedzený zmysel, pretože veľká a rozmaznaná väčšina sa pri prvej príležitosti na všetko aj tak vykašle a nanajvýš niečo bez úžitku skonzumuje. Po tých rokoch som schopný vidieť aj výsledok. Nie nadarmo sa vraví "nehádž perly svini", čo v podstate znamená, že svine bývajú niekedy premnožené.
Takže sklapni, a pozeraj najprv, kam si to dotiahol ty so svojou prácou, nie takou, čo vo tvoj prospech alebo za teba robia/robili ostatní, vrátane mňa.

Správne som odhadol, že za Kotlebom je veľa fašistov, čo robia Slovensku medvedie služby. Ak by niekto nevedel, ako a prečo to tak chodí, tak vezmime príklad kúsok východnejšie, rok 2012:
https://www.youtube.com/watch?list=UUtvrV_ifhx0EDh...
Historická hlúposť sa šíri ako vírus, mor.
9:43 Sláva Hitlerovi - Sláva Ukrajine 1933-1943
Od 13:00 rovnaké symboly, Halič... komplet pandorina skrinka

Poznám dosť fašistov, ktorí pobehujú aj po diskusiách, čakajúcich na svoju príležitosť, zastierajúc tým svoju neschopnosť prejaviť sa v rámci pravidiel hry.

345154

dobre si to napísal, súhlasím s touto výnimkou:

>a v čom nesúhlasíme...lepšie riešenia navrhnúť musíme...alebo radšej držať hubu
>Tak, ako v nejakej normálnej firme, organizácii prosto nemáte právo čokoľvek >kritizovať, musíte hubu držať, ak natoľko gramotný nie ste, pracovať a >nerozmýšľať, ak neviete skutočnú systémovo objemnejšiu alternatívu ponúkať.

Tu miešaš legitímny nesúhlas s vynútenou povinnosťou.
Neplatí, že ten, kto s niečím nesúhlasí (z X dôvodov) má povinnosť navrhnúť lepšie riešenie. Preto ani neplatí, že ak nemá lepšie riešenie, tak má držať hubu.

Rovnako, ako žena, keď nemá "lepšie riešenie" tak má držasť hubu, a je povinná dať každému, kto to považuje za dobré riešenie.

345258

Ťažko sa o niečom baviť so zaujatým/predpojatým človekom. Nepredpojatý dokáže dať najavo svoje pochybnosti, a nejde do extrémov so svojím receptom na pravdu. Máloktoré riešenie je totiž ideálne a optimálne, veľmi čqasto rozhoduje len princíp zjednodušene povedané "menšieho zla".

Máloktorý fanúšik Kotlebu, aj trebárs Oľano je nepredpojatý, môžeme sa akurát pýtať, prečo. Často sú za tým vlastné frustrácie, či neskúsenosti. Pritom Kotleba čo si pamätám urobil významný kiks iba v K.Hôrke. Na ostatné nemal ani veľa času a právomocí. Je teda možné, že sa z neho poučil, alebo tiež, že s jedlom rastie chuť. Pri komunikácii s novinármi sa nespráva argumentačne príliš presvedčivo, ale nemám nič proti tomu, aby sa aj on mohol dačomu postupne priučiť. Na také miesto by však mal prísť človek, ktorý podobné medzery už veľmi nemá a niečím si prešiel.
Takže fanúšikovia Kotlebovcov sa veľmi nelíšia od fanúšikov Smeru, alebo Oľano. Všetkých som komunikačne zažil, a správajú sa veľmi podobne, často bez ohľadu na program.
Ako som napísal, viem, koho voliť nebudem, teda Matoviča, Procházku, Lipšica, agentov Mostu a strany "ja som".
Za proslovenské strany považujem spolky okolo Fica(len časť), Danka/SNS(link vedľa, nie Daňo) aj Kotlebu. Vo všetkých sú ale aj protislovenské a medveďoslužobné živly.

Tu je jeden komentár, ktorý dobre vystihuje, čo sa vlastne na aktuálnej politickej scéne deje:
https://www.youtube.com/watch?v=wG8fzKC6m2g
Pôsobí síce vo Francúzku, ale v 2014 kandidoval v Humennom, ak by sa taký človek vrátil, nezaškodilo by.
Podobných ľudí, ktorí riešia a nechytračia je isto viac, ale ľudia sú to, ktorí si to musia všimnúť.
Nastrčené reklamné kampane však nie sú skutočnými voľbami, preto tieto možnosti máme silne obmedzené.
Bolo by preto dobre, keby sa dostali do parlamentu všetky 3 spomínané subjekty, a BEZ koalície, koalície považujem za škodlivé, lebo alibizujú politickú zodpovednosť. K tomu nejaká neutrálna "pravica" (dnes asi neexistuje) alebo iné strany, bez rôznych ľudskoprávnych úchyliek.

345293

13.02.2016 19:45

Pekelné soužití s migranty a politiky

RE: Myslím na obyvatele Calais,

E.R. 82.?.?.?

Pane kolego,neseděl jste náhodou ve škole v jedné lavici s Bohušem Sobotkou....?[velký smích]

345558

26.02.2016 22:08

Vodíková budoucnost lidstva: věda, hospodářské a politické souvislosti

RE: Ta teorie je pitomost

ppppp 82.?.?.?

Proto, že odber z ložisek byl vyšší, než vydatnost. Po poklesu odberu se množství doplnilo. To neznamená, že se neco tvorí.

Tohle si vyzkoušejte na leckteré vesnické studni. Zeptejte se kohokoliv, kdo takovou studnu má. Sotva najdete takovou, která se bude chovat jinak.

345925

Bežnému človeku se nechce verit, že vedecké, lépe vedecky vypadající práce mohou být konspiracemi. Proč by tak delaly. No proto, že za vším je velká hromada penez, a stejne jako v minulosti král vlastnil alchymisty pro prípad, že mu poskytnou strategickou výhodu, nač si nalhávat, že stejne tomu není i dnes, jen úmerne mnohem sofistikovaneji a ve velkém merítku. Stejne jako kdysi král nemel kolikrát šanci pochopit, co mu vlastne alchymisté delají, tak je tomu i dnes, kde úredníci nechápou cíle projektu. Najímají si sice ruzné pomocné znalce, ti ale mnohdy nejsou také natolik vpredu, aby chápali, kterou vetev zkoumat, a kolik z toho je paveda.

Prezentace dnešní pavedy je kolikrát na vysoké úrovni, zapojují do toho "špatne placené" pracovníky fakult a podobne. Vezmeme namátkou
Rossi-studená fuze. Ten již pred pár lety sliboval, že to chce ješte pár mesícu. Ale jen mlží, dobre ví, že podvádí, a jeho zarízení není energeticky ziskové.
Pridejme treba zázrační vodní turbinu:
https://www.youtube.com/watch?v=nsno0cxzd0I&list=P...
Opet dokonalá prezentace zamerená na dojení fondu. Nikdy to nikomu nenamontují, aby to mohl merit.
Stejne tak docent Nemec z Brna pri laciné propagaci softveru na údajné simulaci pádu wtc, kde v modelu nezohlednil fyzikální dynamiku, a vzal jenom část, co se mu hodila.
Stejne jako tahle pseudoveda o rope. Když je článek podle nekoho vedecký, tak proč:

1. Nenapíše, jaké jsou teploty vevnitr zeme, a zda tam termodynamicky opravdu mohou existovat hydridy. Zemská kura je tlustá nekolik desítek km, jsou na to merení, zbytek je horká viskozní, nebo tekutá masa. Proč ty hydridy nejsou obsažené v láve.
Hydridy navíc obvykle s vodou reagují na vodu a ne na uhlovodíky. Proč láva neobsahuje volný uhlík.
2. Kde a jak se bere hromada koncentrovaného volného uhlíka, a jak dochází k tvorbe uhlovodíku, z nichž velká vetšina jsou nestabilní a podléhají rozkladu nad zhruba 500C, výnimky snad metan, ten je ale málo reaktivní plyn (smerem k uhlovodíkum, ne k oxidaci).
3. Nevysvetlí, proč by se mel vodík v atmosfére hromadit a "bouchnout", když o pár rádku výše tvrdí, že vodík uniká difuzí do vesmíru ve značném množství (co také považuju za zjištený fakt)
4. Nenamáhá se vysvetlit, proč se mohou mýlit seriozní prameny, jako chemie od Remy a podobne, kde se také rozebírá složení zeme od více autoru. Ani je odpovídajícím zpusobem necituje.

Zajímavé, že v záveru článku je poznámka, že Glazjev by si v podstate mel na tyhle výzkumáky posvítit. To by si teda mel. Tohle matení lidí je predpokládám prudce účelové.

Nickovi jménem Zvirák odkazuju, že když si me už vezme do huby, tak ať napíše argumenty z chemie a ne z platónovy filozofie. Podle ne by jste pane pohorel se mnou už z chemie základky.
V podstate též souhlasím s úvahami "studenta".

346029

01.03.2016 14:10

Vodíková budoucnost lidstva: věda, hospodářské a politické souvislosti

Čísla nepustí, podívejme:

ppppp 82.?.?.?

Zaujala me podezrelá veta hned na začátku článku:

>i kdyby se veškerá biomasa Země proměnila v ropu, vzniklo by jen 7% známých zásob z nalezišť Perského zálivu.

Tak overujme. Svetové zásoby uhlí (včetne tech težbe nedostupných) jsou odhadované na asi 10^13 tun (=1e7). Svetové zásoby ropy 2.4x10^11 tun (=2.4e11), tedy asi 40x méne, než uhlí. Prepsáno z literatury, overit, korigovat není problém. Všímejme si proto hlavne uhlí.

Vycházejme z polomeru Zeme 6400km. Plocha zeme je proto asi 120 000 000 km2, dejmetomu jen polovina plochy dobre osvícená, uvažme kosinus dopadu, takže zmenšime na 1/2 co dá 6e7 km2. Sluneční intensitu dejme taktéž jen polovinu zmerené, také s ohledem na kosinus dopadu, tedy 500W/m2.
Dostaneme (včetne promeny jednotek) 6e13 m2* 500W/m2 výkon 3e13 W.
Vezmime výhrevnost biomasy 3kW/kg, dostaneme 1e10 kg/hod.
Dejmetomu, že máme oblačnost, roční období, a neprobíhá vše vždy naplno, berme jenom 10%, klidne i 100x méne, viz záver.
Opreme se tedy o množství sluncem produkované biomasy 1e9 kg/hodinu, = 1 milion tun/hodinu.
Zjistíme počet potrebných hodin pro celou zásobu uhlí, dejmetomu se všechno promenilo na uhlí, pak opet klidne i 100x méne, viz záver. Dostaneme, že uvedené množství slunce vyprodukuje za 1e7 hodin. Rok má 8760 hodin, takže 1142 let.
Teď dále zmenšime efektivitu, jak bylo zmíneno, 10x méne efektivní svit, a 100x menší účinnost, neboli 1%, s uvážením, že biomasa spíše tlí na CO2 prímo, a jen malá část uhelnatí. Pridáme proto 3 nuly, dostaneme 1 142 000 let, slovy zhruba milion svitu slunce let je treba na tvorbu všech zásob.

V literature se uvádí, že proces tvorby uhlí ropy a uhlí trval ješte delší dobu, tedy byl ješte méne účinný, píše se 100-200 milionu let. Slunce tedy melo dost času utvorit všechny zásoby, i kdyby byla účinnost ješte 100x zmenšena, co je v dobrém souladu s tím tlením/uhelnatením části biomasy.

Takže ta citace je úplná pitomost, ptejme se, kdo a proč tohle lidem vtlouká do hlav.

346044

Co dnes opravdu omezuje počet detí je spíše práce, než potraviny, i když potraviny také. Evropa a treba i Čína podléhá jakési samoregulaci, kdežto na černochy toto jaksi ješte (?) nefunguje, pták-nepták. Ti se budou množit, až pohynou na hladomor, viz Somálsko apod, i bez invazí cizích systému a ideologií. Stejne, jako to delá asi celý ekosystém v Africe, prijde déšť, ožijou, když sucho pohynou. Mají s tím související jednodušší vzorce chování.

Co vidím kolem, naše spotreba a produkce je do značné míry umelá, hodne z toho, co vyrábíme vubec k životu nepotrebujeme. Je nás všude moc, a v podstate nutíme až vydíráme farmáre aby pro nás produkovali potraviny. Osoby s dlouhýma ptákama jak zde nekdo ríkal nejsou kolikrát schopni ani potáhnout trubku do vesnice, netož rozpracovat pokročilejší metody získání potravin. Nebudují společenskou kulturu jako celek. Ošuká, co jde, a nestará se príliš, zda to prežije.

My jsme nekdy zase v opačném extrému, tolik potomky "zajišťujeme" až to z nejakého duvodu nevyjde, vetšinou kvuli indoktrinaci "společenským" myšlením, mladí naskočí na pujčky, protože chtejí "rychle" výsledky, neuvedomujíc si, že podepisují smlouvy s čertem, který se ve svých čertovinách lépe vyzná. Živíme systém, který nás na oplátku ničí.

Byl jsem v mnoho firmách a institucích, kde jsem zcela jasne na vlastní oči videl, že bych podobnou činnost jako podnikatel nikdy neplatil. Dnes je velký problém najít nekomu práci tak, aby vydelal na sebe, stát a neco zustalo i mne za mou snahu to zorganizovat. Muj zisk z procesu vyjde na poslední místo. Hlavne, že se najdou peníze pro velké hromady parazitu.

Nemužeme se ani zde množit donekonečna, vždyť bychom zde z krajiny udelali poušť. Společenské vedomí černochu nejspíš tak dalece nesahá. Dost na tom, že už teď živíme hodne lidí, co témer nijak do celku neprispejí.

Nemáme dobre vyjasnenou práci, nesloužíme dobre sami sobe a je nás hodne. Navíc trpíme prebujelým individualizmem a soukromím.

346122

Černí nešukají bílý ženský z lásky,nebo kvůli tomu,že je rajcujou,ale proto,aby se pomstili bílejm chlapům....[překvapení]

346201

03.03.2016 00:09

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: Neznáme celý příběh

E.R. 82.?.?.?

Není vůbec důležité pro nikoho kromě Vás,čemu věříte......

Během historie nemohla žádná hybridní "polointeligentní rasa" vzniknout ani jednou,natož několikrát,protože na to nebyly podmínky,ani "společenská poptávka" daná stupněm rozvoje technologií,stavem civilizace a zdrojů surovin.

Genový základ,na který se v Evropě vytváří podmínky má za cíl nikoli stvořit "ideálního pracanta",ale cvičenou opičku,kterou ve vhodný čas bude možno,za pomoci vhodného univerzálního preparátu s využitím DNA,utratit eugenikou posedlou elitou světa s lehkostí sobě vlastní.....Evropa,ač bílá,civilizovaná a kulturní k té elitě nepatří....[mrknutí jedním okem]

346203

04.03.2016 09:14

Děti jsou v první linii boje za zničení národa

Zde je to všechno ucelené..

E.R. 82.?.?.?

..a pěkně to do sebe zapadá.Dokonce jednotlivé kroky v různých oblastech působení se dají rozpoznat a i výsledky zhodnotit,už to chce jen vydržet a dotáhnout do konce a dílo zkázy bude dovršeno dřív,než si nekteří vytáhnou hlavu z vlastní prdele a vůbec připustí,že se něco "divného" děje....

Už stačí jen dovršit dokurvení té jedné jediné,rozpracované generace a pak už to půjde samo...ona už v roli rodičů a pedagogů vše zdárně dokončí (viz.ta ú(pí)ča z Brna,co chodí každý den do práce kolem pomníku rudoarmějce,kterému už před lety sebrali havloidi samopal a vykládá 10-letým dětem lži a ještě se tím chlubí v televizi).
Ještě zbývá chvilku počkat,než umře poslední veterán 2.sv.války,odstranit pomníky a "jáma pamětnice,nebo spíš zapomnění" vše pohltí a obraz "nového minulého bude hotov".....

To není žádná "konspirativní teorie,to je konspirativní praxe".....

346310

04.03.2016 11:23

Děti jsou v první linii boje za zničení národa

RE: Výborné shrnutí

E.R. 82.?.?.?

Moc dobře si na tu bělovlasou poběhlici,se kostrbatou čechiše spráche pamatuju z polistopadového období.Na hradě byla pečená/vařená za dementa SchláffenDrecka...prostě "kruh se uzavřel" a pokud se nám to zdá,že je to zrovna takhle ,tak to není žádná náhoda....

346318

18.03.2016 12:30

Uvězněn v autě – reakce výrobce

RE: Nechápu tuto větu

E.R. 82.?.?.?

Já bych ty právníky psané návody k obsluze vůbec nepodceňoval i když tam v nich nemáte kromě alibistyckých upozornění nic praktického,co by vám pomohlo vyřešit technický problém,zato vám tam stojí,že "se máte obrátit na autorizovanou dílnu" a "nelít si kyselinu z baterky do oka a když k tomu náhodou dojde,máte neprodleně navštívit lékaře"....co by jste za ty prachy,kolik ty křápy stojej,ještě chtěli,za křápy,který jsou stále a musejí být stále "chytřejší a chytřejší",protože jejich pánášci a provozovatelé jsou stále "blbější a blbější".....[chechtot]


Kdysi jste si koupil motocykl a byl tam kompletní katalog náhradních dílů a dílů,ze kterých se stroj skládal a i výkresy těch důležitých dílů a samozřejmě řádný návod k obsluze a ošetřování.....

Dnes je tam sotvakdy alespoň schéma el.soustavy,ale hlavně ty kraviny o kyselině a upozornění,že na to nemáte sedat bez helmy a vozit na říkítkách pověšený kabely s nákupem.....doba pokročila,pochybuju,že tím správným směrem a žádá si právě to,co se vám odbývá před očima.....

Ale nevěšte hlavu,vaše starosti s "chytrými",ale achillovými patami obdařenými auty,tvořenými člověkem k obrazu svému, vám už brzy začnou připadat malichernými,neboť s přívalem letos dalších 5 mil.imigrantů a tím co zde způsobí,se zase vrátíme do těch romantických dob našeho mládí,kdy auta neměla ten foušerot na zvyšování množství vzduchu vpravených do válců a klimatizaci tvořila jen klička u okna....a k tomu nám dopomáhej všichni ti bozi,co se tu pořát motají,zakopávaje jeden o druhého a vrhající na sebe navzájem nevraživé pohledy.....[velký smích]

346949

18.03.2016 12:45

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Právě bez Turků a dalších immi by Německo nebylo „lokomotivou

E.R. 82.?.?.?

Bohužel,právě když s těmi fakty operuje zrovna on,tak jim nedodává na vážnosti,ale znevěrohodňuje,vzhledem ke své "neomylné,neomylnosti" vnucované nám a páchané v předešlých 26 letech.
Kdyby raději držel rypák a zalezl to toho svýho šmajchlkabinetu,udělal by líp,neboť je to právě on,který byl v čele té kohorty zlodějů a hochštaplerů,kteří z téhle země udělali nesvéprávnou kolonii....[naštvaný]

Celá ta ukvapená ekonomická a politická pezpodmínečná fixace na Západ a jeho instituce, byla jen ze strachu před procitnutím ovčanů a zastavením budování tohoto mafiánského,ýbrmešovského systému,který ta jeho parta ovládla a vytvořila si předpoklady ke sladkému životu po několik generací.O nic jiného nešlo a teď mu jde jen o to,aby to on a jeho parta uhájili.Proto to pozdní vlastenecké procitnutí.[oči v sloup]

346951

29.03.2016 15:01

Chci hlavu Chovance

RE: Myslím že hlavu Chovance požadujete oprávněně

E.R. 82.?.?.?

"Chovanec je bezpochyby nejlepší ministr vnitra" a Vy jste bezpochyby uplný (cenzurováno)....
Ty Chovancovy provokace z posledních demonstrací se dají srovnat s těmi z dob se studentem Šmídem a ta demonstrativní zatčení ABB & Spol. taky....


"Sobotka má tak mimořádné ekonomické výsledky",jako ty miliardové průsery v MUS a OKD atd.a taky ten mimořádný národohospodářský počin s úspěšným završením církevních restitucí,kdy před volbami nasliboval,že to zarazí a nechá o tom rozhodnout v referendu...

Jaktože se nás žádným způsobem nedotkla imigrační vlna,jen přímé ztráty už dnes jdou minimálně přes jednu miliardu: 800 mil.Turkovi,skoro 3/4 miliardy ze st.rozp.na všechny ty parazity nabalené na imigr.agendu,200 mil. pro MV na lágry a režii s nimi...,nepočítám ty spanilé jízdy našil policistů po Evropě atd.


Zbrojní zákon !? Řekněte mi Vy chytráku,čím se "zmírnil,když vrátili prodlužování ZP z deseti let zpět na pět"?!?
To zlepšení má představovat,že musím utratit o jednu zdrav.prohlídku a kolek a pořizování fotky navíc a zbytečné motání se po úřadech s tím spojené ?

To nevíte,že byl před pár dny podán vládní návrh na spřísnění Zákona o zbraních a střelivu a to konkrétně v tom,že mohou být zabaveny soukromé zbraně bez náhrady a bez soudního rozhodnutí a to za velmi pochybných a nejasných okolností,v podstatě v případě libovůle policejních ouřadů !?[oči v sloup]

Nemůžu si pomoct,buď jste blbej,nebo navedenej....

347231

...dopadl tak,jak už nejeden jidáš,kterého si koupili naši soudruzi spojenci z USA/VB/Izraele
"Před použitím protřepat a po použití ekologicky odstranit".....
Kdyby opravdu ležel Putinovi v žaludku,tak by ho nad ránem při cestě z toho hampejzu,kde se nejvíc zdržoval,"nějaký opilec"sejmul,když nasedal ožralej do svého auta "klasickým způsobem" a něřešil by to zcela nepraktickým,překombinovaným způsobem s nějakou radioaktivní sračkou,produkovanou v max.5 zemích světa,kterou lze vystopovat,padl by "po první ráně"a žádnej tyjátr s plešatěním a kapačkami na pokračování by pro pobavení mainstreamu a zvýšení dramatičnosti neprobíhal....
Byla to cynická součást jasné diskreditační kampaně proti Putinovi,které nalítl jen vůl....i tomu nešťastníkovi to muselo být jasné....
A Berezovský,až ho oholili na kost a chtěl "kápnout božskou",protože se mu z toho všeho začalo navalovat i přes jeho nepochybně "kačení žaludek",tak skončil taky rukou stejné party.....jak žili,tak i skončili....[bliji]

347382

02.04.2016 19:00

Epidémia neplodnosti. Čo nám média nepovedia

RE: Mám na to svoji teorii, klidně se smějte.

E.R. 82.?.?.?

Samozřejmě,nic není náhada a ani to,že od přírody se pytélek volně pohupuje v prostoru s dobrou ventilací....
A jak říkáte,"sedavé zaměstnání" mu nesvědčí.
Původně totiž měli chlapi vejce tři,ale věčným vysedáváním po hospodách si z toho jednoho vyseděli ptáka....

347390

05.04.2016 00:48

Boj proti tabáku jako zastírací manévr

RE: Jsem kuřák od 13 roků.

E.R. 82.?.?.?

No,bojuješ statečně a příkladně,tak je to správný,tos jim to nandal tím vskutku revolučním počinem těm kazimrdům,co se do nich vešlo,do těch co to pokouřeníčko by chtěli kazit a doufám,žes při tom "vyšlukoval i filtr....",kór když paklík toho nahnilího smradlavýho lupení stojí už 90,- Ká....[chechtot][chechtot][chechtot]

347439

08.04.2016 11:53

Strýček Šmuel ukazuje prstem

RE: Ještě pamatuji vkladní knížky na doručitele...

E.R. 82.?.?.?

Tak to je a jediný "daňový ráj" je "mít to zakopané ve sklepě pod uhlím"....

Jinak,tak je to správné a tak to má bejt,kdo má nasušíno,ať se stará,když mu to jinak v celku nevadí,ten veskrze zhovadilý finančně-společenský systém...[velký smích]


PS:Včera zasedala bankovní rada ČNB v čele se Zpěváčkem a ten se nechal slyšet,že žádné "negativní úroky" rozhodně nehrozí,(asi tak jak nehrozila ta 8% devalvace Kč před dvěma lety)....[chechtot]

347513

12.04.2016 12:56

Dnešním vzorem dětí je poseroutka

RE: Foglarovky nas vzor

E.R. 82.?.?.?

No,my toho lehce pedofilního Foglara (jo,to Otakar Batlička,nebo Verne,to byl jinej borec..) s těma jeho stejně lehce deviantními hrdiny usilujícími o svatořečení a klubovnami a kronikami (60.léta) tak neprožívali a místo čtení a snění jsme dělali zcela praktické věci od sestrojování luků,praků a míchání travexu s cukrem,rozhrabávání válečných pozic s těžbou střelného prachu z patron na nich nalezených atd.,až po několikadenní výpravy po Sázavě na pramicích,pytlačení a živení se tím,co nám řeka dala,nebo jsme jí,nebo okolnimu lesu vyrvali...Jo,to když jsme se pak domů vrátili,tak jsme nekroutili rypákama nad škubánkama s mákem a mámy nám nepřipadaly,"jako vrásčitý otravný ochechule",jako tomu posránkovi ta jeho v tý debilní knížce....
Jak říkal už soudruh Lenin."šedá je teorie,ale zelený je strom praxe".
Měli jsme tu výhodu,že jsme byli na venkově,ale ti chudáci neduživí z velkých měst holt museli číst ty za vlasy přitažený nesmysly s Červernáčkem,Dušínem a Dlouhým Bi(y)dlem,jako teď ty nudný píčoviny toho posránka,psané dospělým člověkem, vychovaným v nějakém západním městském koncentráku.....
A proto lituju ta děcka,vyrůstající v těch po všech stránkách dekadentních městech,které jsou rezervacemi a kultivátory šíleností proti přírodě a přirozenostem a ničí duše nejen dospělým,ale hlavně těm malím lidičkům....[oči v sloup]

347637

12.04.2016 13:05

Šílenství Turecka nezná mezí

RE: Šílenatví,ale USA.

E.R. 82.?.?.?

Nebojte,vše se včas dovíme...,alespoň ti kteří mají alespoň trochu zájem a ti bez něj?Těm to bude jedno....
Znáte pohádku O Popelce,tak přesně jako ona musíte ten marasmus prohledávat a vybírat,abyste se něco reálného dozvěděli....

347638

12.04.2016 16:45

Šílenství Turecka nezná mezí

RE: Šílenatví,ale USA.

E.R. 82.?.?.?

Tady je jasná řeč jednoho,kdo ví a není mu to jedno:

https://www.youtube.com/watch?v=Btb2SxWNoYc

347650

20.04.2016 09:43

Deset znamení, že migranti jsou podzemní armádou

RE: Deset znamení.

E.R. 82.?.?.?

..no,to zas je v álejích nablito,to musí furt tak chlastat !?!?[chechtot][chechtot][chechtot][bliji]

347856

20.04.2016 09:55

Evropské hodnoty

RE: tyblbciblbybudoutakdlouhoblbnoutaztonatyblbceblbyspadne

E.R. 82.?.?.?

Výraz "nestřídmost" bych nahradil raději "obžerstvím"....je to takové líp vystihující...[velký smích]

...jinak nelze než souhlasit a protože nositelé těchto v západní Evropě a okolí už zdomácnělých "ctností" jinak nedají,brzy skončí a to rukou stejně zkžaných barbarů,jen daleko otrlejších.....a k tomu nám pomáhej Bůh (ale nevím kterej)

347857

23.04.2016 16:46

Deset znamení, že migranti jsou podzemní armádou

RE: Pozemná armáda? Za koho alebo proti komu?

E.R. 82.?.?.?

Tak,koukám,že Vy jste právě ten správný exemplář,který by chtěli "fešáci s kupírovanou oháňkou" vypěstovat z křesťanů,aby jim šlo všecko jako po másle....[chechtot]

347971

10.05.2016 23:18

Rusko provádí organickou revoluci

RE: Poslední naděje pro tento svět?

E.R. 82.?.?.?

Ty jeden GMO Mičurine - Čurine neideologizující,už raději nic odb(p)orného nepiš(č), přestože tu GMO 35 let študuješ a nebo,právě proto....[velký smích]

348396

14.05.2016 09:34

To se nevědělo dřív?

Žádné překvapení ...

E.R. 82.?.?.?

..od soudružky z ODS a žákyně a poskoka "velkého" VK...[velký smích]

348522

24.05.2016 19:46

Rusko již Evropany osvobozovat nebude

RE: Od Marxe k neokonum

E.R. 82.?.?.?

...a Amerika ovládá Německo a okolí.....,takže jsme zase tam,kde jsme byli...[oči v sloup]

348799

02.06.2016 23:51

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

E.R. 82.?.?.?

No a nebylo?!?!
Nebo si to tam Kaddáfí i Saddám rozmlátil všechno sám!?!?!
Když se pominou v Líbyi letectva a nám.síly Itálie,USA,VB,Francie,Dánska,dokonce i čtyři dementi z AČR se podíleli na velitelském stanovišti při řízení bombardování a co se týče pozemních jednotek,tak tam prudili SAS i fr.výsadkáři a návodčí a cca 2000 ks námořní pěchoty USA při dobývání Syrty....
No a v Iráku byly krom těch výše uvedených i ti chcípáci od nás,ale i Poláci,Norové,Kanaďani,Australani,ba dokonce i dementi z Ukrajiny.....

A Srbsko to s tou rezolucí bylo víc než pochybné,protože hlupci okolo Jelcina se zdrželi a Číňani se připosrali,ale to nic nemění na faktu ty vašku šašku,že to byla typická US/NATO zhovadilost a agrese,nerespektující ani elementární pravidla mezinárodního práva.

349169

03.06.2016 08:45

Konec amerického impéria

Skvělý článek...,

E.R. 82.?.?.?

...vystihující marazmus americké vnitřní krize,která se přenáší už po celou existenci USA na svět a číní jej takovým,jaký je.
Je zřejmé,že to tak dál jít nemůže,protože i když do svého působení USA dávají čím dál víc odhodlání i prostředků,výsledky jsou čím dál tím slabší a bez rázného obratu je to přivede k pádu do propasti,do které můžou svhnout i celý svět.
A to by si měli ti natvrdlí a nejen Američani uvědomit a zachovat se podle toho.

A ten trapný ami-hujerský,bezpochyby placený,propagandista "Vlada",nechť si článek přečte,zamyslí se nad ním a s jeho obsahem seznámí i své kolegy bez ohledu na názor jeho zaměstnavatele,protože cestou,kterou se vydal se dostane tak max.do té propasti,kam USA a přiblblí a zkorumpovaní představitelé jejich satelitů tak energicky kráčejí a uvrhnou tím do neštěstí i všechny okolo sebe,pokud v první řadě sami sobě nepřestanou lhát a nezmění svůj přístup.....[velký smích]

349183

11.06.2016 10:16

Spící prorok Edgar Cayce předpověděl, že Putin nás zachrání před třetí světovou válkou

RE: Nedelejme si iluse, co se zda ,je sen,tedy nic pro nas

E.R. 82.?.?.?

Taky se značnou nelibostí sleduju ty Putinovy "tanečky se židem",ale na druhé straně se mu nedivím,neboť zřejmě na ně jen tak "vlítnout" nemůže,protože celá ta posraná 5.kolona v Rusku není nikdo jiný,než kompletní židovská diaspora plus jako smrad se za nimi táhnoucí jejich podpindosníci a na druhé straně je spousta židů kategorie "suchá větev/chudý příbuzný",kteří se podíleli na vítězství SSSR v 2.sv.válce i na poválečném budování SSSR a to v různých funkcích i akademických na projektech strategického významu a s Ruskem a Rusy se do značné míry stotožňují...,rozhodně víc,než s Izraelem,USA,nebo s vládci na Ukrajině...
Rozhodne neni žid,jako žid a těm Putin rozhodně ublížit nechce a ti dostanou na výběr ke komu se přikloní,zda k naplňování agendy NWO,nebo pracovat na "ruské věci".Dává ji prostě šanci.Vždyť i sami židé z USA své souvěrce v Evropě ohavně podvedli,zneužili,okradli a ještě z jejich tragického osudu dodnes bezskrupulózně vytloukají kapitál při každé příležitosti a oni to ví.....
Svůj názor projevil už tenkrát na přelomu 99/00 při tom palácovém puči při odstavení Jelzmana,kdy za pomoci kroužku Jelcinových židovských našeptávačů bezbolestně a bez otřesů uchopil žezlo,navýšil presidentské pravomoci a pak jich využil k rozehnání právě toho spolku přikrádajících proradných jewrejů do celého světa,kteří mu ve své bláhovosti a sebejistotě pomohli a ti,co to nestihli,skončili v base.....
Kdyby byl "jejich člověk",už dávno by Rusko položil a "nedramatizoval by to" a neházel pořát těm NWO-šnikům vídle do kola a bezesporu by jsme i my žili už dnes v úplně jiném světě,ve světě,kterého se tak obáváme.....[mrknutí jedním okem]

349458

12.06.2016 18:07

Nácvik na třetí světovou válku

RE: Sú fakt tak blbí ?????

E.R. 82.?.?.?

Pan "Censored" píše hlouposti...žádné státy si nic "zcela dobrovolně" nepůjčují,ani nemůžou,což je dané podstatou věci....půjčují si vždy jen momentálně vládnoucí grázlové a dělají to vždy z úplně jiných pohnutek,než je pomoci právě tomu státu,ve kterém momentálně zastávají odpovědné funkce....půjčky a jejich zneužívání k vynucování vůle je téma samo o sobě obsáhlé a jeho rozklíčování vždy dovede na jedno místo,k těm,co chtějí pro sebe celou zeměkouli i s veškerým movitým,nemovitým,ba i veškerým živým inventářem....[velký smích]

349490

17.06.2016 10:37

Rusko-íránská aliance v Sýrii na křižovatce

RE: Rusko stale na rozcesti

E.R. 82.?.?.?

Já bych ty "manévry" rozhodně nepodceňoval...Z historie víme,že téměř vždy po nich následuje nějaká akce agrese,nebo něco podobného,ať to byly manévry C und K armády v Bosně,zakončené tou taškařicí v Sarajevu,nebo třeba cvičení armád Varšavské smlouvy na našem území v r.1968....
Ta cvičení plní spoustu funkcí a mezi těmi obligátními účely opravdu něco praktického v konkrétních podmínkách nacvičit i ukázat sílu a odhodlání,tak často bývá i zakrýt a odvést pozornost od dalších s nimi paralelně probíhající akcí a příprav na místě samém,nebo i na úplně druhém konci světa....
Proto bych je nepodceňoval.....nenechme se překvapit !![mrknutí jedním okem]

349609

17.06.2016 10:51

NATO odhaleno jako odrazový můstek ISIS do Sýrie

RE: Trapnost USA nezná hranic

E.R. 82.?.?.?

....takže,žádné motivy fanatika,vycházející z bigotního přístupu k náboženství,pouze chvilkové selhání "balící techniky" a výron žárlivosti a zhrzení....ano,to bude jistě ono,nasazovat přeci psí hlavu náboženství a "snahy o souznění duší muslimů s křesťany" je v tento moment jejich invaze do Evropy krajně nevhodné,jaště by se někteří málo multietnicky naklonění Evropané mohli té vskutku "valentinské něděle (nebo soboty)" vyděsit......[velký smích]

349613

17.06.2016 12:41

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

No,pokud se to....

E.R. 82.?.?.?

tak,jak se oficiálně uvádí i stalo,měli by si z toho politici a tzv.aktivisté vyvodit závěr,že když selhává i ten zbytek demokracie,kdy neberou v potaz názor většiny a arogantně prosazují ty "do nebe volající šílenosti",kterých jsme v souvislosti s uměle a účelově zorganizovanou imi-vlnou svědci,činí je to zodpovědnými a se vzrůstajícím chaosem a disfunkcí demokracie/diskuse,bude docházet k takovým "erupcím vkládání poslední cihly do zdi" stále častěji....,neboť idiocie a arogance těchto aktivistů,naprosto neslyšících na jakýkoli argument odpůrců,je bezhraničná na rozdíl od těch nesouhlasících,kteří už z toho taky začínají ztrácet rozum...viz případ té vítací aktivistické krávy ve Švédsku,které se za použití násilí vysmrkali do heligónu tři kozomrdi z Afghánistánu a ona je litovala a omluvila za celou západoevropskou společnost a její sexismus a chtěla na policii zrušit jejich stíhání !!!!.....

Kdyby byl co k čemu,když už ona je úplně blbá",někdo z její rodiny a bylo to na Sicílii,tak by ty tři zaživa vykuchal,pomlel a nechal sežrat prasatům,jak je dobrým zvykem i v zemi jejich původu naložit s každým,kdo ženě z jejich rodu něco takového provede.
Takhle ta hlupaňa může čekat jen to,že ji navíc jako nečistou můžou ještě kamenovat a chrstnou jí do xichtu kyselinu,jak je u nich zvykem i od příbuzných....

Je až absurdní s jakou agresivitou se někteří imi chovají vůči "hostitelské" veřejnosti a jak absurdně neadekvátně se tato k nim za to chová,právě v souvislosti s jejich zvyky,řešícími právě tyto případy.
Za co nás mají,nejen ty hloupé aktivistky, si tak každý muže domyslet sám.....[bliji]

349624

18.06.2016 00:09

Rusko-íránská aliance v Sýrii na křižovatce

RE: dobry popis

E.R. 82.?.?.?

Ruské vedení rozhodně nespí a co dělá v kombinaci s tím,co vidíme a slyšíme u nás v NATOidních koloniích z oficiálních i jiných zdrojů mi způsobuje husí kůži...

Na několika místech Ruska bylo přizváno množství záloh,které na dvou místech odkonzervovávají uloženou obrněnou techniku,hlavně tanky T-72B1,T-80 a BVP a nacvičují její přesun do míst převzetí jednotkami povolaných záloh v případě mobilizace....
Navíc už několik měsíců probíhá znovuzorganizování celé jedné tankové armády o třech divizích se vším všudy.....a to už není žádná sranda zvlášť v podmínkách ekonomických sankcí a potíží ve vnitřní ruské ekonomice.Jistě k tomu za těchto podmínek má ruské vedení důvod
Souběžně s tím se vyostřuje jak situace na Ukrajině,tak i v Tádžikistánu i v Sýrii,přičemž Kerry si přestává dávat pozor na hubu a nadává na Rusa při každé příležitosti....nejspíš pokud budou chtít udeřit,tak v několika směrech najednou,aby pozemní síly nepříliš početného nepřítele rozptýlili ve větším prostoru.... [oči v sloup]

"Když pánbů dá i motyka střelí..."a tady bohužel v tom spolku NATO a ve všem,co k němu patří,je těch motyk jak nasráno....[velký smích]

349644

24.06.2016 07:49

Sýrie – Ruský překvapivý útok prolomil Kerryho zdržovací taktiku

RE: věčná válka.

E.R. 82.?.?.?

.....a to poněkud naivní a lehkovážné podceňování situace a stupně šílenství NATOidních generálů a jejich civilních chazarských hecířů není v žádném případě potvrzení statečnosti,ale spíš,že než tím (panským) pacholkem jste zatím opravdu pořád jen ještě tím "pacholíčkem"....[velký smích]

349893

24.06.2016 17:30

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

RE: skotové

E.R. 82.?.?.?

Dopadlo to referendum tak,jak dopadlo,ale to ještě neznamená,že právě tento výsledek byl žádaným vrchností,která jej jen pro formu a pro zahraní si před plebsem na "opravdovou demokracii",navrhla.
Byli si jisti svým postavením a vlivem a proto se nebáli jej uspořádat i když si jeho výsledek v této podobě nepřáli,situaci zjevně podcenili a teď si rvou vlasy z hlavy,protože ví,že šlápli do hovna a litují,že jej uspořádali,neboť špatně odhadli situaci a místo potvrzení svého mandátu o něj přijdou...
Je to stejné,jako když u nás trotli z pražské kavárny kývli na přímou volbu presidenta v situaci s tak vskutku umně nachystanými a ošetřenými protikandidáty svého podstrčeného bilderbergského favorita,dementa SchláffenDrecka,kdy téměř nemožné se stalo skutečností a dodnes a každým dnem čím dál víc tu přímou volbu proklínají a špekulují o způsobu její zrušení....

Je skvělé,že to s tou už do značné míry zblblou britskou veřejností není až tak tragické,jak jsem se obával a doufám,že to když už "neodstřelí" tu 4.říší,tak ji aspoň řádně provětrá a srazí hřebínek těm bastardům,kteří si v ní uzurpovali moc a do svých špinavých kšeftů tahají i hlupáky,jako jsou členové "nových členů EU",vedených hejny submisivních bezpohlavních prodejných kurev,jako je v našem případě....[velký smích]

Demokracii zdar a té přímé zvlášť !!!!![chechtot]

349934

01.07.2016 14:41

Nyní čelí Británie „barevné revoluci“

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

E.R. 82.?.?.?

a znáte to staré české pořekadlo:"když pánbů dá i motyka střelí...",tak to taky platí.....[velký smích][velký smích]

...a je to reálnější,než něco jebat na 3 D tiskárně z vixlajvantu z recyklvanejch PETek....

350103

23.07.2016 13:49

Ani peklo nebylo nikdy tak naštvané, jako teflonový sultán

RE: Tak tohle už známe velmi dobře

E.R. 82.?.?.?

...a zvlášť,když se do toho všeho ještě zamíchají Kurdové,otevřeně podporovaní SS proti Assadovi,dokonce i ti Barzáiho z Iráku a k nim se přidají ti z PKK na území Turecka a Iránu,popíchlí od USA slibem vlastní státosti...tak to bude mela....[oči v sloup]

350688

26.07.2016 11:03

Neskrývaná identita - statečnost či strategická naivita?

RE: Harmonie, morálka, rozum??

E.R. 82.?.?.?

Ano,"žumpa musí vyhnít",zdá se to být neodvratné,jak nás poučují dějiny,a proto vytvářejme takové předpoklady,aby až to začne,jsme u toho nebyli,jako "malí kluci",nebo "vykulený telátka".....[oči v sloup]

350847

26.07.2016 11:15

O strachu

RE: Poznamky...

E.R. 82.?.?.?

Ne,pane,mýlíte se..křičet a to hodně nahlas a občas někomu dát i pár facek je potřeba právě tady a teď a navzdory takovým "celkem spokojeným,rádobyintelektuálským a nad věcí uspávačům",jako jste Vy a v té Francii a Německu už jim nezbývá,než řvát nikoli připitomělá hesla,to všechno už dávno proběhlo,ale "brousit šavle" a řvát "forverc" a "avanti!"...

350849

30.07.2016 09:29

USA a evropští spojenci ohrožují Rusko, Američané se musí probrat

RE: Lide - to uz nemame zadnou silu neco zmenit?????

E.R. 82.?.?.?

.."wir schaffen das" mele ta koza furt dokola,ale ono to spíš vypadá,že lidi slyší "wir scheissen das"....a brzy jí to vtlučou do palice...na dnešek je svolaná obr.demo v Berlíně proti té poběhlici....už jí skopčáci opravdu začínají mít dost.
Už i její souvěrkyně Wagenknechtka z "Die Linke" se nasrala a v rozporu s ofi stanoviskem své strany proti imigraci zautočila....[mrknutí jedním okem]

350981

31.07.2016 01:19

Slepota Evropské unie tváří v tvář americké vojenské strategii

RE: K tomu článku není co dodat...

E.R. 82.?.?.?

I Ty jeden znalče Písma svatého,nečil se,....to není citát z Bible,ale z toho románu, [chechtot]

351005

02.08.2016 23:52

Tři kameny evropského Západu

RE: Zapomnelo se na pad imperia zvaneho Evropa

E.R. 82.?.?.?

V souvislosti s těmi červy stojí za to přečíst si tenhle ganz eklhaftig rozhovor,hlavně těm,kteří o nich mají ještě nějaké iluze....tenhle reprezentant,tenhle vskutku do nádhery vybroušený démant pražské umělecko-intelektuálské kavárny jim je zcela určitě vezme....

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kre...
[bliji]

351060

05.08.2016 08:24

Bez práva na odchod

To všechno je pěkné....

E.R. 82.?.?.?

...ale jak přinutí tvrdohlavého a "svojského" Erdogana,aby se "ukáznil a zařadil" zpět do pelotonu NATO,snad ne vojenským pučem?!?
To bylo totiž to jediné,co těm zoufalcům pindostánským zbylo a nepomohlo to.
Jisté je,že v krajně nevhodnou dobu velice narušil nejbližší plány USA v celém euroasijském prostoru a oslabil NATO,jako celek i jeho akceschopnost a s tím se budou USA velice težce vyrovnávat...A proto taky možná oddálil,nebo úplně zhatil "Plán Barbarossa II"...

V tomhle budiž všem ostatním Erdogan za příklad,jak USA čelit a jak se vypořádat s "kukaččími vejci nevládek a soukromých škol" pindostánské mafie,která už infiltrovala i Muslimský brůdršaft,aniž by si toho ostatní vyznavači Alláha vůbec uvědomili.

Ty ostatní problémy jsou uspokojivě řešitelné a to za pomoci rozumné diplomacie a nových spojenců-přezbrojit se "hrubými kusy"musí vždy každých cca 30-35 let,Turek je ve značné míře celkově soběstačný a u Ruska by kvalita oproti USA byla taky a za podstatně nižší ceny atd.Už toho má po sjednocení NSR-NDR po "folksarméé" i tak dost.....
Příkladem mu budiž Irán,který z vazala USA se od revoluce toho chuje Chomejnýho posunul od ušlápnutého vazala k regionální mocnosti....nebylo by to "přes noc",ale řešitelné to určitě je zvlášť v situaci,kdy USA slábnou ze dne na den a Turek drží uprděnou a byrokracií zkostnatělou impotentní Evropu Hollandů a Merklů za koule a "kdykoli ji může zmáčknout přes imigranty tak,až z ní budou hovna lítat" a ona to ví a proto bych se zatím O Turka neobávál a jako obyvatel Evropy bych SE HO trochu spíš obával.....a pokud se vrátí k těm plánům lajtungů na opičí pšouky z Ruska,co byly nedávno zrušeny,tak na něj,kromě Kurdů,nebudou mít žádný "klacek" a naopak on jim zamotá makovice ještě víc,než je zrovna mají už z té idiotské smlouvy o navracení imigrantů a bezvízového styku...

Jinak stále platí,že všechna tahle přátelstvá s USA byla vždy velice podmínečná a jednostranná a všichni bezezbytku,pokud trvala,tak za ně všichni tvrdě platili a když dřív nebo později končila,tak na ně vždycky doplatili ....včetně Turka,ten se tomu zatím vyhnul...

351105

09.08.2016 20:43

Rusko vítězí nad terorismem… zatímco Amerika velebí obludárium

RE: OSN vyzývá k vyhlášení humanitární pauzy v Aleppu

E.R. 82.?.?.?

Ano,to je západněkoaliční klasika,když se nepodaří dosáhnout cíle a je potřeba oddech k vymyšlení další "skrčky",požádá se "time out z ryze humanitárních důvodů",což je i důkazem,že si neví rady a dochází jim síly....
Protržení obklíčení evidentně bylo dosaženo,ale v místech,kde není ani žádná použitelná komunikace k hromadnému přisouvání zásob a je navíc dosti přehledná k účinnému postřelování ze strany SAA,takže celá akce,krom značného počtu zmařených životů posloužila jen k možnosti výměnit si mezi "vnějšími" a "obklíčenými" metylamfetaminem a islámem promaštěnými kozomrdy objetí a možná i nějaký ten polibek,nebo i třeba spodní prádlo....
V této souvislosti je daleko zajímavější to navýšení bojové činnosti na Donbase,přestrelka a pronikání diverzantů na Krym a přisouvání "hrubých kusů" oběma stranami na "Perekop" a hlavně na čem se domluvil "sultán Erdo s carem Putinem",jak to nazvali kreténští zhrzení pucfleci na Západě a v jeho podpindosnických državách....

PS:někdo to tu předvídal,že okolo toho 8.8. se to začně dramaticky zauzlovat....[mrknutí jedním okem]

351203

10.08.2016 17:43

Gestapo Amerika

RE: Tak opravdu nevím, kde je celá pointa článku.

E.R. 82.?.?.?

Tak říkáte,že zase přijdou do módy ty staniolové čepice tolik proklamovaných a vysmívaných čtenářů konspirativních webů,ale nikoli jako ochrana před elektronickými vlivy z venku,nýbrž kvůli zamezení vyzařování myšlenek?[velký smích]

Většina národa tomuto "sebedestruktivnímu riziku myšlení" nebude muset čelit ani v budoucnu a evidentně si vystačí s obligátní debilní "bejsbolkou" na palici,jak vídáme okolo doposud,protože k žádné myšlenkové aktivitě a už vůbec ne v rozporu s režiséry jejích životů,u ní nedochází.....[oči v sloup]

351223

16.08.2016 14:10

Ukrajinské ‚říjnové překvapení‘

Ukrajina ...

E.R. 82.?.?.?

...je stejně jako samotné USA názorná ukázka toho,co dovedou chazaři udělat ze soběstačného státního a ekonomického útvaru,když získají absolutní monopol moci....
...ani ten nejprotřelejší parazit se v přírodě nechová jako oni,aby uvysával svého "hostitele" až k smrti....,jen oni....
...a proto jim jejich osud nezávidím,spravedlivé odplaty se jim brzy dostane a to v míře vrchovaté a oni to vědí a ničím tomu nezabrání,neboť přes veškerou svojí vychcanost i dějinnou zkušenost nemohou překonat a ovládnout svou přirozenost (ve své podstatě v konečném důsledku sebedestrukční)....a toho jsou si ti nešťastníci taky vědomí a už jen očekávají to "velké finále"....a pokud bude nějakým podvodem instalována šílená Killery do wajthauzu,tak to veklé finále opravdu bude a bude stát "za to..."

351308

18.08.2016 00:39

Vražda - nový trend nepostižitelné stínové moci?

Už se nemůžu dočkat...

E.R. 82.?.?.?

..až se to konečně posere...[chechtot][chechtot][chechtot]

351328

29.08.2016 10:43

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

RE: Usáci blufujú

E.R. 82.?.?.?

To říkal Dolfa svýho času taky:"kam vstoupí noha německého vojáka,tam navždy zůstane..."No v případě nohy otce mého kamaráda z Radeburgu se tak i stalo.Kus mu jí zůstal pod Stalingradem někdy okolo Silvestra 42 a to měl štěstí,že se mu vůbec podařilo vrátit i bez ní.
Statisícům jiných Němců a jejich přicmrndávačům tam nezůstaly jen nohy,ale líbilo se jim v Rusku tak,že tam zůstali rovnou celí.....a to se může stát i soudruhům Američanům,pokud o věcech budou líní přemýšlet a poslouchat bláboly svých polo,nebo zcela šílených politiků a generálů.
Ono spoléhat pouze na předraženou "špičkovou" techniku s cedulkou "made in USA" se nevyplácí,žádná kouzla se s ní nekonají,což dokazuje spousta drastických obrázků z Jemenu a dnes už dokonce z jihu Saudské Arábie,kde bosí hadrníci občas vyztužení příslušníky jemenské armády likvidují opěrné body saudských královských degenerátů jeden za druhým a techniku,ze které si ropní žoldnéři ani nevystřelili,zapalují za pomocí sirek a kusu hadru.namočeného v benzínu a přitom se natáčí a provolávají hanbu Izraeli a USA,nikoli Saudům (zajímavé a velice výmluvné).

351594

05.09.2016 20:56

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko

RE: Pentagonu nedoslo

E.R. 82.?.?.?

Škoda jen ty jeden odkundes akýsi,že nevtrhli ještě k tobě do tej "Čiernej pri Piči",kde býváš a nenakopali ti pořádně kredenc...!!!

351707

09.09.2016 11:54

Manželství osob stejného pohlaví: dobré pro homosexuály, špatné pro děti

RE: Deviace slov - podměňování významu !!!

E.R. 82.?.?.?

No,jak asi..??!! Přes ty jejich holý,jak paviání růžové a ošoupané prdele,by dostali naflákáno a zvlášť,kdyby je vystrkovali v pravé poledne na hlavním náměstí hlavního města v počtu více než malém,40.000 kusů....
Ale tady v tom případě to nikoho naprosto nepohoršuje,ba ani mládež ve vývinu,ba dokonce ani předškoláky...
Zato vystrčit prdel na ramby v plechových maringotkách to budí pohoršení oceněné áreštem na 10 měsíců s podmínkou na dva roky....Ta soudkyně i ta naše celá slavná justice by měla jít do hajzlu a tam se spláchnout....[velký smích]

Sto pro,že se ten zmetek Venca Flaška-Ruzyně se směje,až se za břicho popadá,takovou absrditu by si nevymyslel ani on v tom směru obdařen nadáním přímo nevšedním,ale budiž mu útěchou,že to byl právě on,kdo tím šílenstvím absurdity a relativismu pomáhal zadělat na tohle světodějné těsto,které zatím jen kyne....včas jsme blázny a šílence bohem políbené nezavřeli tam,kam patří,kde je naši moudří předkové vždy drželi věda proč a proto se s nimi budeme brzy potýkat nejen na ulicích,ale i ve svých příbytcích,jak jsou neodbytní a dotěrní...

351762

11.09.2016 01:36

Arktida na prahu zhroucení

RE: volte Hillary a všetko bude dobré..

E.R. 82.?.?.?

Ten Trumpeta se mýlí !!! "Globální oteplování není mystifikace"...

Jen se podívejte kolik přibylo buzíků a jejich bezpohlavního fraucimóru...,ještě před pár lety na jejich execírce byl jen Hromada a provozní Gay-Clubu z Tržiště a tenhle rok jich už bylo prej na 40.000....pak se divíme,že jsou tropický pětatřicítky i v polovině září....[zmaten]

351776

17.09.2016 00:42

Pohádka o Hezkém království

Jo,je to dobrý příběh,ten "o velké lásce a ještě větším protivenství"..

E.R. 82.?.?.?

už mi jej kdosi vyprávěl,jen ten "kolega Klas" nebyl v tom příběhu ani tak geniální,jako prý spíš "genitální"....[velký smích]

351902

19.09.2016 13:00

Pohádka o Hezkém království

RE: Hezové si to takto

E.R. 82.?.?.?

Babišovo ANO je zcela umělý,konjunkturalistický kvazipolitický potrat počatý Burešovou snahou o zefektivnění a rozšíření ampéria a zrozený ze všeobecné nasranosti vůči notorické zrádnosti všech stávajících stran a jejich ideologické prázdnotě....(stejný,jako Berlusconiho Forza Italia a zaměřený na stejné pitomce urovně průměrného fandy gambrinus-ligy)

Ideová prázdnota,nesourodost názorů a disharmonie zájmů členů ANO je vidět právě v přístupu k problému č.1 a to migraci,kde jsou názory od militantní podpory až po naprosto jasně odnítavý,přičemž Babiš sám proklamativně a populisticky imigraci odmítá,ale ve vládě souhlasí se vším,co Sobotka předloží.Zcela evidentně jeho zájmy jsou jinde a celá problematika budoucnosti tohoto národa mu visí u prdele...
Ta strana zklame právě přístupem k imigraci a brzy se rozpadne stejně rychle,jako se ty ji tvořící hyeny seběhly na mockrát už přežvejkanou flákotu poptávky věčně nepoučitelného voličstva o opravdovou pozitivní změnu...a pojedeme dál,jen za ODA,US,VV,a kdoví co ještě,se zařadí i ANO.

Nevidím žádnou naději na změnu,neboť "co čekat od člověka,tvora jenž už na svět přichází mezi močí a výkaly..."
... na manifestaci vyjadřující nevoli se scukem sudeťáků v Plzni přjde v počtu 100 lidí,na demonstraci proti imigraci na Václaváku 300,ale na imperialisticko-militarictickou onánii "jen" v počtě 130.000,protože bylo blbý počasí (vloni se dostavilo 250.000)...

Opravdovou měnu zde u nás může zase přinést jen událost takového formátu,jako bylo období pádu berlínské zdi,protože naše navázanost na okolí je už tak tuhé a místní ovčanstvo tak přiotrávené duševně i fyzicky,že jen útrpně bude čekat klidně i "ránu z milosti" v podobě islamizace za nekonečného "pouštění žilou košerizátory" z EU....

351967

06.10.2016 01:37

Němci budou v Německu brzy menšinou: skoro 40% dětí do pěti let jsou cizinci

RE: To je pořád jen malý dílek problémů

E.R. 82.?.?.?

Něco odjinud:

Anonymní5. října 2016 9:02

Jak říkával můj fotr "Situace je vážná,Němci jsou v Berlíně.."Ale ono je to ještě horší:"V Berlíně jsou mohamedáni a nejen tam,ale už co nevidět budou v celé Evropě....Hrdý Albion i sladká Francie jsou zcela ztraceny,Holandsko a Itálie bude co nevidět a debilní přežrané Německo a Belgie dělá ze sebe "evropskou bránu do pekel" i pro nás na Východě....
Pro nás bych to shrnul asi takto: "Naději ještě máme,leč musíme velmi zapracovat a hlavně si uvědomit co chceme.Řeči idiotů,jako píča Šiklová o tom,že "se bude raději mýlit s Obamou,než mít pravdu s Putinem" musíme odvrhnou a řídit se vlastními zájmy a rozumem".

Musíme urychleně hledat smysluplné řešení,situace si to vyžaduje...

Nynější stav bych charakterizoval takto:"optimisti se učí zvládat angličtinu,pesimisté Korán a realisté AK.."!!!

352409

20.10.2016 22:56

Soud s Adamem Bartošem pokračuje

Další politicky motivovaný....

E.R. 82.?.?.?

rozsudek za vystrčení holé prdele na kolonu obrněných transportérů americké armády byl Vyškovským okresním soudem překvalifikován z trestného činu na přestupek.....důvodem bylo,že dotyčný přestupce se o svojí prdel řádně stará,udržuje ji v čistotě a ta tudíž nijakým způsobem nemohla ohrozit naše spojenectví se Spojenými státy,bojeschopnost jednotky v sestavě NATO,ani její samotné příslušníky,přesouvající se uvnitř svých bojových prostředků...[chechtot]http://brno.idnes.cz/vystrceni-zadku-na-americany-soud-martin-zapletal-fwp-/brno-zpravy.aspx?c=A161020_112043_brno-zpravy_krut

352760

28.10.2016 00:33

Útoky na Miloše Zemana - na povrch vylézají čím dál zajímavější věci

Ano,jak už jsem předeslal...

E.R. 82.?.?.?

...pouze další kolo trockistické "Velké listopadové homosexuálně-sionistické revoluce"....[chechtot]

352933

28.10.2016 15:43

Spoluprací s Washingtonem v Sýrii se Rusko ocitlo v pasti

RE: Video – Oběti ruského bombardování

E.R. 82.?.?.?

Nemůžu pochopit proč ti cynici je nechavají trápit se a nedorazí je....[zmaten] [velký smích]

352954

12.11.2016 11:39

Sobotka netuší, kde se tady ten Afghánec vzal...

RE: Okamurova DEMAGOGIE

E.R. 82.?.?.?

Kdybys radši nekecal....ti tví Asociální paDemokrati jsou ulhaní a slizcí,jako lejno.
Laskavě se podívej na návrhy jejich Dienstbiera na zákony o cizincích a imigrantech a prosazování jejich volebního práva i bez občanství a povolení k trvalému pobytu a všechny ty ostatní "sluníčkářský" iniciativy ohledně uprchlíků,nebo o zákoně ohledně obecného referenda...a taky,jak doslova vymrdali se svými voliči hned po nástupu do vlády v případě církevních restitucí....

A taky je opravdu kouzelné,že ten tvůj slizskej hňup Emanuel Moravec II.Sobotka namísto,aby vyhodil zmrda Hermana,posílá obětního beránka min.zdr. Němečka....Je to sráč,ten Sobotka,který tu tvojí milovanou ČSSD úplně dorazí....

Kdyby nebyl Sobotka oportunistický posera a kariéristický vlezdoprdelka EU a nebažil po odměně za podrazy vůči svým spoluobčanům v podobě dobře placeného místa podržtašky v Bruseli,nikdy by vládu nesestavoval dohromady s kurvama,jako je Bělobrádek & Comp.a ten kompilátem pouličních grázlíků a kurev,kteří tvoří ANO....[naštvaný]


..a už laskavě neotravuj...

353325

Váš komentář budí dojem,že jste zrovna teď spadl z Měsíce....[oči v sloup]

353529

V Líbyi probíhá ten správný z výspy demokracie a svobody importovaný demokratický dialog a to čtyřvládí je výsledkem plurality názorů a to střílení je ukázkou jejich smělého a místně tradičního prosazování,prostě "teď už máme,co jsme chtěli" a ta následná,bohem seslaná imigrace,nás naštěstí od toho všeho a hlavně demografické katastrofy a hospodářské recese zachrání díky pracovitým,mladým,křehkým líbyjským revolucionářům ....tož,proč bychom se netěšili..?! [velký smích]

353534

30.11.2016 18:45

Naprostý kolaps obrany teroristů v Allepu

RE: kto je tu terorista?

E.R. 82.?.?.?

Měl by ses k nim přidat,ať to dostane trochu spád,ty chytráku......[velký smích]

Jim "chýba len vycvik a zbrane" a tobě zas rozum.....[oči v sloup]

353738

....Čo to zasa táraš ti trúba Jerichova....[naštvaný]

353768

13.12.2016 17:41

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

RE: asi neníRE: Zbytečná hysterie okrádačů státu

E.R. 82.?.?.?

...a protože ten výpadek musí vzoný ministr financí nahradit,zavede se EET...a vo tom to je,vy volové...[velký smích]

354104

23.12.2016 12:49

Rusofobie a sinofobie

RE: Jsem rusofob a sinofob

E.R. 82.?.?.?

Pane,probuďte se,...."naše hodnota je O už nyní",na to nemusíme čakat a připravovat se,nebo o tom pochybujete,pokud žijete zde v ČR (ale i jinde okolo..) za tichých i hlučných příprav na válku proti Rusovi víte Vy vůbec,co máte dělat,až se spustí siréna,kde máte "svůj" kryt,kde si máte vyzvednout plynovou masku a kdo Vám dá jodid draselný,když není ani v lékárnách jinak,než na objednání týden předem ??!!
To neví ani Váš pan starosta a "to je nějakej vachmajstr...,zato voni jsou jen závodčí a ještě dlouho jim zůstanou..."

Už dnes nejste "0",ale jste naopak naobtíž a problém,kterého je se nutno zbavit,jak je vidět jste díky svému individualismu o nějakou tu fázi pozadu.....[chechtot][chechtot]

354300

23.12.2016 13:00

Pár počátečních úvah k vraždě ruského velvyslance v Turecku

RE: Další otázky

E.R. 82.?.?.?

...vystřílel celkem 9 ran a zranil další 3 lidi...ty analyzátore....[oči v sloup]

354301

23.12.2016 17:35

Rusofobie a sinofobie

RE: Jsem rusofob a sinofob

E.R. 82.?.?.?

Našim liberastům se ani za mák nezamlouvalo tzv.plánované hospodářství,zato jsou velice nadšeni tím o několik řádů organizovanějším způsobem života daným globalizačním totalitarismem a geneticko-sociálním inženýrstvím pod taktovkou OSN a nadnárodních trustů...proto tipuji,že pratagonisté dnešních "progresivních procesů",když budou mít štěstí,skončí v blázincích a kriminálech a pokud půjde vše "přirozenou cestou",budou z nich velmi zohavené mrtvoly,vláčené zdivočelou lůzou ulicemi zdevastovaných měst EU a to nejdéle za jednu generaci,ale spíš v horizontu pár příštích let...[naštvaný]

354308

02.01.2017 15:30

Berlín - další falešná vlajka

RE: Fotogenický černý kamion

E.R. 82.?.?.?

To se dá vysvětlit jedině tak,že:buď to byla reklama na prací prášek anebo to značí,že ten Polák nebyl Polák,ale Jewrej....(pozn."Jewrej NIKDY nemůže být Polák,ani nikdo jiný,protože už je Jewrej....")

354518

03.01.2017 01:12

Obama umožnil, aby byla schválena „bezzubá“ rezoluce OSN proti izraelskému osídlování

Jak už je u USA presidentů dobrým zvykem.....:

E.R. 82.?.?.?

....odcházející stojí za "hovno" a nastupující bude stát "za dvě......" [chechtot][chechtot][chechtot]

354540

On ten Bibi moc dobře ví,že "drzé čelo je lepší,než poplužní dvůr.." a to židovské,sionistické čelo dovede být velice drzé,což všichni dobře známe....

Kolikpak už bylo těch rezolucí a kolikpak jich vyplnil ten mezinárodního práva tak dbalý Izrael od r.1967...snad ani jednu a nic,vůbec nic se neděje a v tomto směru ani dít nebude.
Vždyť dostal od Obamy odchodné 38 miliard dolarů na válčení a ta kolotočářská maškara,které už k té neposedné čupřině chybí jen klaunský červený nos a trochu šminek,ten TRUMPeta všem fešákům s kupírovanými oháňkami a Bibimu osobně slíbil,že to vše napraví a dohlídne,aby se zionistům žádná křivda neděla....takže pojedeme dál,rezoluce,nerezoluce papír i internet snese všechno a světová veřejnost zastupovaná OSN,prolezlého židovinou,taky.
Nic se tam na tom hnisavém vředu prdele světa zvaném Palestína nezmění,leda tak k horšímu....

354552

04.01.2017 10:35

Berlín - další falešná vlajka

RE: ale blbost...

E.R. 82.?.?.?

Ano,toť otázka a důvod "chytit se za nos" všem těm ukňouraným křesťanům,vždyť jen strůjci Britského impéria za posledních 500 let vyprodukovali dle odhadů Stokholmského institutu pro výzkum míru okolo 500 milionů mrtvol na všech kontinentech vyjma Antarktídy,kam nepřišli nic rozdávat,ani dokonce to,co by nic nestálo,tedy víru,ale rabovat a v podstatě doposud z toho žijí a jak je vidět velmi dobře,když z toho můžou živit i miliony imigrantů a vyvádět při tom ještě i jiné skoPičiny....

354574

05.01.2017 11:41

Rasismus? Hm...

RE: To by si černí líbit nenechali.

E.R. 82.?.?.?

Ano,jak píše Mou,"nic není náhoda",je to součást cílení "somalizace Evropy" a děje se to koordinovaně na všech frontách od školství,přes kulturu,sport a ž po obstarávání žrádla a ostatních více či méně k životu potřebných věcí.
Negr je všudypřítomný ve všech velkých haraburďárnách bez rozdílu a to proto,že nakupovat a hlavně utrácet prachy za kraviny mají dokonce v zálibě většinou morky a tak se ta prpagandistická masáž valí hlavně na jejich submisivní mozečky,považující za důležité jiné věci,než jak to chápou jejich zatím ještě většinoví protějškové.....

Nedá se nejspíš nic dělat a k tomu fatálnímu střetu kultur a pakultur bude muset dojít a proto se na něj připravujme a přestože "nejlepší mýdlo je Helada a negr do každé rodiny" je vylepeno všude i ve Sněhurce,řiďme se alespoň my,co nemáme nasráno v palicích a není nám to jedno,jinými hesly,jako například vzácnou,v těchto časech zcela překvapivou ,ale už v počátku energicky utlumenou iniciativou a výzvou našeho ministra vnitra Chovance,která mi vyzněla asi takto: "Čermák do každé rodiny..."...je už jisté,že ho budeme potřebovat,pokud nebudeme chtích žít,jako otroci těch "vysportovaných exotů z reklam,co se nehodí na nic jiného,než aby si před obecenstvem brali jeden druhému míč z rukou "(obdoba projevu blbosti bílých,kteří to ale dělají nohama)..........stačí se podívat,jak to dnes vypadá v kdysi "hrdém Albionu",kde vojákům jejího veličenstva je zakázáno chodit po ulicí ve vycházkové uniformě,aby jim někdo náhodou neuřezal hlavu,takhle dopadnout by bylo škoda........[oči v sloup]

354623

05.01.2017 12:03

Rasismus? Hm...

RE: Nebojte se :)

E.R. 82.?.?.?

Ono je to přejde,tyhle "emancipovaný nány 12.století" s jedním mozkovým závitem a ještě ktomu "strženým"..... tou multikulti cypovinou" si na sebe doslova pletou bič,ony budou,ty tlusté brejlaté ochechule s předkusem první,které ti jejich exotičtí fešáci postaví do pozoru,že s z toho poserou tak,jako v minulosti už nejedna.....[chechtot]

354626

05.01.2017 15:28

Rasismus? Hm...

RE: Nebojte se :)

E.R. 82.?.?.?

Černí nejdou po bílejch slépkách,ješitných,marnivých,naivních,"moderních,svobodných,nezávislých ženách 21.století",kvůli jejich krásnejm očím a kvůli tomu,aby je na rukou nosili,ale jak píšete:kvůli rychlé a pohodlné legalizaci bez odpovědnosti komfortně parazitovat na všem,co potřebují a taky a to hlavně když je piglují tak z pomsty bílejm utlačovatelům a to za všechno,co jim až doposud jistá jejich část natropila u nich doma v Africe a v USA a kdo a proč tomu všemu napomáhá,je zbytečné rozvádět,to se tu mele od rána do večera,takže to každej dostatečně příčetnej v souvislostech registruje.

354639

08.01.2017 13:03

Rasismus? Hm...

RE: USA uz od emigrantu dostali darek,nekolik vyskytu lepra,

E.R. 82.?.?.?

Mezi ty zeměmi,kde je největší muslimský švajneraj a je ministryní války emancYpovaná,vzdělaná,svobodomyslná žena je i Německo...Tam tu funkci drží (nevykonává) nějaká hráběnka Urschula von Leyen,která se celý doposavadní život šťourala v dámských přirozeních,neb je otitulovaná gynekoložka...má tudíž opravdu "adekvátní vzdělání" a odborné zkušenosti k vykonávání té funkce ministra a proto to taky v tom Německu tak vypadá....
Chcete-li dostat zbrojní průkaz na malorážku,musíte projít mj.i zkouškou odborné způsobilosti,chcete-li být min.války v BRD,musíte být všechno možné,jen ne odborně způsobilý....

My víme,jak to s Německem dopadlo minule a to ho vedl "frajtr z první války",jak to dopadne teď,když jej vedou takové figury,jako FDJotka Anděla Smrti a její gynekoložka,si můžeme domyslet a to navzdory všem těm "svobodným ženám 21 století" a nebudeme se na rozdíl od nich mýlit ani v tomto.....[chechtot]

354762

09.01.2017 16:28

New York Times nadále lže o Ukrajině

RE: Prý

E.R. 82.?.?.?

Vojto,zases to "zvojtil",ty seš opravdu čím dál tím blbější....,měl by ses dát dohromady s tím volem Peszyňským,nebo jak se ten vypasenej vasrpolák jmenuje a jít uvítat "letkyni" Savčenkovou a nechat si ji podepsat do památníčku a nechat si to vysvětlit,už by jsi si ani s ní v tomhle rozuměl.....[chechtot]

Vy dva a Štětina,jste snad poslední,kteří drží tu hloupost i přesto všechno,co už vyplavalo napovrch a přiznalo se a budete ze sebe donekonečna dělat voly i ta slavná "letkyně" už o to ví své........[velký smích]

354826

11.01.2017 13:07

Manželství s Tunisanem

RE: Suhlasim s nazorom na zeny

E.R. 82.?.?.?

Jó,to znám,kdybys jí kamaráde dával k tomu všemu ještě měsíčně aspoň 30 tauznů "na rozprach",tak se tě bude držet,jak hovno košile a i těch blbejch keců,by bylo míň a už by ti přestala vyčítat,že "jí kazíš život..."a odpustila by ti,i že máš hrb a jednu nohu kratší....[chechtot]

354906

11.01.2017 13:33

Rasismus? Hm...

RE: předem prohraný boj

E.R. 82.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Nad-EU...


"Hezkej článek" tady i na tohle výše uvedené téma,kdy se sešli šmejdi "napříč pol.spektrem",jako slešna Džordžína Dienstbierová (s pasem nejen CZ a USA,ale určitě i izraelským),vekslák ze svazáckého Mladého světa Horáček a zosobněná chátristická ta pravá spravedlnost Marván-ová (takhle to zní přirozeněji/orientálněji) a povídali si o tom,jak je potřeba zabránit,aby republiku neobsadili Rusáci,nebo Číňani a nejlíp to bude,když ji obsadí už k těm židům ti mohamedáni a bude tu aspoň vzrůšo,neb to bude Palestína numero Due....,ti už jsou na sebe zvyklí a krapet jim tu oběma budem vadit jen my,s těma svejma domácíma zabíjačkama a koštama slivovice,ale s tím se konečně dá něco udělat,min.zem.Jurečka už to svým venkovským voličům chtěl před nedávnem nadělit,ale před volbami to koaliční partneři lidovců považují za netaktické...no uvidíme....možná ještě budeme vděční za ten bezvízový styk s Ukrajinou,aby se nasraní venkovani mohli díky děravé hranici zásobit osvědčeným nářadím z východu,kde se momentálně nachází mezi lidmi asi půl milionů kusů,které byly ukraden z voj skladů v průběhu majdanu....,přičemž EU nově navrhuje nařídit registraci vzduchovek.....[naštvaný][naštvaný][chechtot][chechtot][chechtot]

354910

14.01.2017 12:29

Plošné vybíjení nevinných, neškodných ptáků pokračuje

RE: Volby se blíží.

E.R. 82.?.?.?

.....ano,"my se obráníme předem a my tu chybu neuděláme",...Gabal to vystihl a proto nebudeme čekat na volby a pověsíme ho hned,hajzla !!!

355036

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?