Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 357 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, hestroy, Pan učitel.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.04.2016 21:21

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

RE: Palestina a koncentrák?

hestroy 77.?.?.?

Krásně jsi to řekl. Přesně podle příručky. Takže si to shrňme. Palestinci jsou dobytek, který v životě nepracoval, ani to nikdy neuměl. Než tam přišel pracovitý Žid, tak tam byla poušť. Nebylo tam jediné pole, jediný olivový háj, prostě nic.

Teprve pracovití židové, kteří se zbavili odpudivého palestinského dobytka (který tam vlastně ani nikdy nebydlel, protože byl vyhlazen Alexandrem), přivedli zemi k nebývalému rozkvětu a z pouště udělali ráj.

Nyní staví pro palestinská netáhla krásná sídliště, kteří si Palestinci čas os času sami vybomradují, pak narafičí kečup a vydávají se za oběti, jak řekl váš český hlavní rábi, že?

A víš vůbec o tom, že tu provincii Judea pojmenovali Římani a že tak vlastně pojmenovali ty budoucí Jidy? Takže na tom nejste o moc lépe, než ti neexistující Palestinci. A víš vůbec co tom, že ten chrám postavili Římani? A jak je stará nejstarší Tóra?

Nicméně jsem rád, že jsi tu ukázal, jací jste. V čem se vlastně lišíte od německých nacistů? Prozradím ti to. Absolutně v ničem.

348105

03.05.2016 19:07

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

RE: Konspirační teorie na Zvědavci

hestroy 77.?.?.?

Takže nejen milovník Sobotky, ale taky náboženský fanatik. Člověče, vy to musíte mít dost těžké... Ale na druhou stranu už mi to dává celé smysl. Kdo věří těm náboženským blábolům, ten nemá problém věřit v podstatě jakékoliv hovadině.

348211

04.05.2016 12:00

Kult Baala a post-moderní zednáři

Tak to je síla

hestroy 77.?.?.?

Nechápu, proč se zde přetiskují podobné výplody náboženských pomatenců. Opravdu nechápu.

Nicméně je nadmíru zajímavé, jak se historie neustále opakuje. Cituji:

Když se Římanům povedlo, nakonec, vstoupit do poraženého Kartága, byli šokováni tím, co uviděli v Baalově chrámu, kam mu spoustu let místní obyvatelé přinášeli jako oběť své děti.

Byli strašně šokováni, podobně jako byl svět šokován, když iráčtí vojáci vyhazovali mimina z inkubátorů na ulici.

Byli šokováni, protože byli "civilizovaní" a zničili jinou zemi proto že to byli "barbaři", stejně jako dnešní Řím, jehož sídlo je ve Washingtonu likviduje "barbary" po celém světě.

Už jen to slovo barbar tedy "bláblá" –nerozumím ti, tak jsi pro mě podčlověk.

Historie se opakuje, je to pořád stejné, potřebujeme někomu sebrat zemi nebo jeho bohatství, vždy jsou to "barbaři"– Slovani, Indové, Indiáni, Afričani, Asiati, seznam obětí Římské říše je obrovský.

A Zvědavec tu přetiskně takový odpudivý blábol.

348231

04.05.2016 14:40

Kult Baala a post-moderní zednáři

RE: Tak to je síla

hestroy 77.?.?.?

Jsem rád, že jsi pochopil, o čem píšu [smích] Teď si to tedy přečti ještě jednou, aby ti došel zbytek...

Pak už člověk jen může žasnout, jak se stejné postupy pořád dokola opakují, ať už je provádějí staří Římané, později třeba Angláni, a dnes USA spolu se zbytkem Říše římské.

Celý článek je čistě náboženský blábol pomatence, ovšem stojí za to si přečíst diskuzi pod článkem, na který se tento článek odkazuje v úvodu.

Tam jsou jen samí pámbíčkáři, kteří píší třeba toto:

A WARNING TO NEW YORK CITY, DO NOT ERECT THE TEMPLE OF BAAL BECAUSE BAAL IS A FALSE GOD AND BY ERECTING THE TEMPLE OF BAAL YOU JUST MIGHT BRING DOWN THE JUDGEMENT & WRATH OF THE ONE TRUE & LIVING GOD THE KING OF KINGS & LORD OF LORDS JESUS CHRIST!!!

Ten člověk to napsal velkými písmeny, aby dal důraz svému varování a také tomu, že má v kebuli úplně nasráno. [chechtot]

348238

04.05.2016 14:43

Kult Baala a post-moderní zednáři

RE: Kult Baala.

hestroy 77.?.?.?

No jistě! Máš recht. Taky tomu naznačuje třeba rakovina prostaty u chlapů, protože jak víme, hodný židovský bůh trestá raději víc, než méně, s ohledem na rčení "škoda každé rány, která padne vedle".

Kdepak, jakmile někdo vymění rozum za náboženství, jo, pak už mu není pomoci.

348239

04.05.2016 17:16

Kult Baala a post-moderní zednáři

RE: Tak to je síla

hestroy 77.?.?.?

Mohl bys prosím trochu konkretizovat, jak o něm nemluví hezky?

348244

06.05.2016 10:20

Budou pro migranty platit lehčené verze zákonů?

Sralbotka

hestroy 77.?.?.?

Jejky, pane editore, to jste neměl se navážet do pana Sralbotky. To tu můžeme čekat další tapetu od Opuse, který tu bude naříkat nad tím, že si nikdo neváží toho dobrého člověka, který v životě nedělal nic jiného, než politika. Můžeme čekat dlouhé elaboráty o tom, jak Sralbotka pozvedl naši zemi až téměř k nebesům a zasviní tím celou diskusi.[chechtot]

348288

09.05.2016 18:48

A co zvířata?

RE: pokrytectvi

hestroy 77.?.?.?

A proč by je nemohl jíst? To jen pár pomatenců si myslí, že člověk není zvíře a proto nemůže jíst jiná zvířata.

348356

10.05.2016 18:23

Rusko provádí organickou revoluci

RE: ... za pár let.

hestroy 77.?.?.?

Zdravím trolly, zejména pana Vojtu. Samozřejmě, že vy jedete zadanou linii, takže vědecké studie o katastrofálním vlivu GMO na organismus živočichů jdou mimo vás. Nemá cenu to rozebírat, trolllům je to jedno. Takže hodím jen jeden odkaz, samozřejmě ne pro na-blbla, ale pro normálně uvažující lidi.

Longest-Running GMO Safety Study Finds Tumors in Rats

Vložený obrázek

Co se týká glyfosátu, rozsáhlé studie odhalily (nikoli různým na-blblům) kromě toho, že je silně karcinogenní, také souvislost například s autismem (zde je jasné, která na-blbla tomu byly vystaveny velmi dlouho).

Gut-Wrenching New Studies Reveal the Insidious Effects of Glyphosate

Autism Explained: Synergistic Poisoning from Aluminum and Glyphosate

Ale co se týká pádu dolaru, tak kdejaký idiot a retarda chápe, že od těch předpovědí pádu dolaru se něco stalo. Hloupému napověz, debila kopni...

Takže co se mezitím stalo, pane Vojto? Nevšiml jste si ničeho? Ani toho, že bylo mezitím "demokraticky osvobozeno" (rozuměj vybombardováno) a vyrabováno několik dalších zemí, které vám tu vyjmenuji:

Libye (zlato a devizy ukradeny)
Sýrie (památky a ropa ukradeny)
Ukrajina (zlato a technologie ukradeny)

K tomu samozřejmě musíme připočítat například ukradené íránské vklady u západních bank.

Takže 3 země prodloužily životnost dolaru o dalších pár let.

348382

10.05.2016 18:31

Rusko provádí organickou revoluci

RE: ... za pár let.

hestroy 77.?.?.?

Na tohle Na-Blblo rozhodně nemá čas. To by GMO museli vymyslet v Rusku, to by tu řval jak rozkuráženej nalitej stbák. Stejně tak by nadával na glyfosát, pokud by ho nevyrobili na západě. Takže snaha se cení, ale víte jak je to s těmi perlami a sviněmi.

348383

11.05.2016 12:22

Rusko provádí organickou revoluci

RE: ... za pár let.

hestroy 77.?.?.?

Glyfosát je tak dobře rozložitelný, že 60% lidí v Čechách ho má v moči.

http://e-republika.cz/article3578-Evropska-bitva-s-glyfosatem

Tobě podobní idioti například také tvrdili, že DDT je super vynález a práškovaly se tím celé krajiny. Co nám tedy řekneš o DDT dnes?

Nebo o Agent Orange? Ten byl také naprosto bezpečný a tobě podobní idioti tvrdili, že se krásně rokládá, do té doby, než se začaly rodit zmutované děti ve Vietnamu.

PCB byl také skvělý vynález. Dodnes to máme všichni v sobě.

Glyfosát je dnes přítomen všude, v mateřském mléku, v pivu, v jídle, zkrátka všude. Má velmi nepžíznivý vliv na hormonální systém. Na DNA. V oblastech ošetřovaných glyfosátem se zvyšuje výskyt rakoviny až čtyřnásobně. Dále jsou to genetická poškození (dvakrát pravděpodobnější), potraty...

http://arnika.org/glyfosat
http://www.gmfreecymru.org.uk/pivotal_papers/health.html
http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs00204-012-0804-8

Mrknul jsem na ty tvoje 4 příspěvky, jedna hovadina za druhou, klasická Lehovina. Takže táhni na lehožumpu a nevotravuj tady. Mně úplně stačí, že nenažraní výrobci chemikálií likvidují planetu a oporu mají v tobě podobných idiotech.

348416

11.05.2016 12:27

Rusko provádí organickou revoluci

RE: ... za pár let.

hestroy 77.?.?.?

To jsi řekl moc hezky soudruhu. Nicméně je to jen další blábol, podobně jako když šmejd prodávající babičkám vysavač tvrdí, že si nastudoval všechny studie o vysavačích, co existují. Tímto tvrzením se z něj stává "odborník", ale pouze pro tu naivní babičku, na normálního člověka podobné bláboly nemají účinek. Takže se snaž víc, soudruhu a pozdravuj na ústředí.

348418

11.05.2016 12:41

Rusko provádí organickou revoluci

RE: ... za pár let.

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že jsi odborník. Asi větší, než tihle hoši:

Seralini’s team wins defamation and forgery court cases on GMO and pesticide research

Nicméně když tak koukám na tvůj seznam příspěvků, tak jsi tu JEN A POUZE obhajoval GMO. Takže doufám, že jsi za to alespoň dobře placený.

348419

11.05.2016 15:54

Rusko provádí organickou revoluci

RE: ... za pár let.

hestroy 77.?.?.?

Žádné herbicidy nekupuji, ale bohužel na jídle zatím není poznámka o jejich použití, takže se jim nemůžu vyhnout, což mě sere.

Argumentovat vysokým věkem zásluhou glyfosátu je naprostá hovadina. Nebudu vysvětlovat, co vše je zásluhou vysokého věku, ale nejvtipnější je, že někteří idioti argumentují tím, že se dnes máme lépe, protože se lidé dožívají vyššího věku než za dob komančů, přičemž ve své nekonečné tuposti zapomínají na to, že ti lidé ve vysokém věku prožili většinu života právě za komančů a mládí prožili bez všech chemických sraček, které jsou dnes kolem nás! Nicméně chápu, že tenhle "nepodstatný detail" nemáš šanci pochopit.

Nedivím se ani, že jsi nepochopil, co jsem myslel tou degradací a souvisejícím obsahem glyfosátu téměř ve všech potravinách, mně je úplně jedno, jestli glyfosát V PŮDĚ degraduje, protože se dostane do potravního řetězce. Kapišto? Asi ne, viď.

http://www.novinky.cz/ekonomika/395901-nejprodavanejsi-nemecka-piva-obsahuji-karcinogenni-herbicid.html

Asi to pivko vyrobili rychleji než za 45 dnů, že jo? Nebo mi můžeš nějak vysvětlit, jak je možné, že nedegradoval? Napiš těm vědcům dopis, že to není možné, že ty jsi chytřejší.

Taky až umřeš v 65, zažaluj statistiky, že tě obelhali. On totiž ten průměr dožitého věku půjde brzy dolů, opět se mi to nechce vysvětlovat.

Co se týká tvého posledního odstavce, nechápu, kde jsi to vytáhl, naopak v onom článku je psáno toto:

In human cells, Roundup causes total cell death within 24 hours. These effects are found at levels far below those recommended for agricultural use and corresponding to low levels of residues found in food or feed. Glyphosate herbicides are endocrine disruptors (substances that interfere with hormone functioning) in human cells. These effects are found at levels up to 800 times lower than residue levels allowed in some GM crops used for animal feed in the United States.

348431

12.05.2016 17:53

Rusko provádí organickou revoluci

RE: ... za pár let.

hestroy 77.?.?.?

>Škoda, že nechceš vysvětlit proč a jak brzy půjde dolů ten průměrný věk, zatím všechno mluví pro opak. Nárůst se bude zpomalovat, to je jisté, máme však perspektivu tak 10-15 let přidat.

Takže jen v rychlosti. Jistě víš, jak se posuzuje výše průměrného věku (dožití). Ti, co teď ten věk zvyšují, se narodili kdy? Buď před začátkem "komunismu", nebo na jeho začátku.

Velký rozmach pesticidů nastal až v 50.letech, kdy to bylo zejména DDT, trvalo 25 let, než se přišlo na to, že je tento jed v celém potravním řetězci. Všichni tobě podobní "odborníci" do té doby tvrdili, že se jedná o naprosto neškodný preparát.

Kromě zvýšení věku dožití, o kterém se domníváš, že byl způsoben "kvalitními" potravinami po "revoluci", což je samozřejmě hovadina, protože základ pro dlouhý věk je zdravá výživa a zdravý životní styl především během dětství, také narůstá autismus a další genetická a hormonální poškození, která jsou přičítány mimo jiné právě pesticidům, dnes hlavně glyfosátu.

Pokud chceš tvrdit, že dnes máme kvalitnější potraviny než před 70 lety, kdy vyrůstali ti, co zvýšili průměrný věk, tak si samozřejmě mysli, že tento věk bude nadále stoupat.

Já osobně tvrdím, že následkem konzumace nekvalitních potravin, chemií všude kolem, nezdravým životním stylem, dojde k průdkému snížení průměrného věku dožití během 10 let. To totiž začnou umírat lidi, kteří už žrali pesticidy od malička.

Celý vtip je v tom, že dlouhého věku se dožívají lidé proživší většinu života za "komunismu". V tom se snad shodnem.

348477

13.05.2016 09:16

Rusko provádí organickou revoluci

RE: ... za pár let.

hestroy 77.?.?.?

Přečti si příspěvek, který je nad tvým a pak poznáš, kdo tady blábolí čistě ideologicky a kdo na základě faktů. Tím, že budeš dokola opakovat, že jsi celý život zasvětil studiu GMO, tím svým tvrzením větší váhu nepřidáš. Opravdu.

Podívej, já už od narození čtu články o GMO, takže toho vím víc než ty. Teď sis sednul na zadek, co?

Příspěvek, na který reaguješ, je také ideologická slátanina, která s realitou nemá nic společného.

Prostě ani jeden z vás nemá ani tušení, jak to všechno funguje, jisté je, že se objevují některé velmi znepokojující skutečnosti, které vy naprosto neberete v potaz, protože jste si přečetli článek nějakého "vědce" placeného Monsantem, který tvrdí že to, co jíme, se nemůže projevit na našem zdraví.

Některé zásahy do přirozeného fungování přírody se projeví až po velmi dlouhé době, jak se již mnohokráte stalo a vždy ty hovadiny byl obhajovány hromadami ochotných a přičinlivých podržtašků, tak jak to na světě chodí.

Mně je úplně jedno, kdo GMO vyrábí, zajímají mě jen fakta a to vaše přesouvání do politické a ideologické roviny považuji jen za poslední zbývající "argument". Ubohé.

Pokud ti nepřijde podezřelé s jakou zarputilostí Monstanto požaduje zákazy různých studií, namísto aby u tak komplexního problému sami věnovali nějaký delší čas podrobnému zkoumání vedlejších efektů, tak tě nemohu brát vážně.

Je to něco podobného, jako byste tu obhajovali Agent Orange před tím, než se začaly rodit zmrzačené děti. To by mě zajímalo, co budeš říkat, až se dostatečně prokáže škodlivost GMO, nejen na zdraví zvířat a lidí, ale také jeho vliv na celý přírodní koloběh, stejně jako to bylo u DDT, PCB a dalších na svou dobu převratných vynálezů, o kterých tobě podobní "odborníci" tvrdili, že zatím nic lepšího lidi nevymysleli.

348496

16.05.2016 11:23

Americké ministerstvo zahraničí dosazuje v Brazílii banksterskou loutku

Obávám se, že editor má pravdu

hestroy 77.?.?.?

Také Indie se nyní přiklání k USA, nakupuje od nich vojenskou techniku. Naštěstí Rusko v podstatě nikoho nepotřebuje. Pokud vydrží jejich spojenectví s Čínou a jidovský velvyslanec v Rusku nezorganizuje další "spontánní" revoluci, není se čeho bát.

348556

18.05.2016 08:44

Je třeba zabít Konvičku

RE: Wasserbakan

hestroy 77.?.?.?

A kdo strčil ježibabu do pece? [chechtot]

348610

19.05.2016 09:11

Hillary Clinton: „Pokud budu prezidentkou, zaútočíme na Írán… Budeme schopni je zcela vyhladit.“

RE: Obávám se, že Hitlary bude prezidentkou.

hestroy 77.?.?.?

Nesmysl. Kde pro podobná tvrzení berete podklady? Obecně je Trump pro současný kurz USA nevhodný. Naopak tahle pekelná svině je dokonalý prezident pro zemi, která vraždí všude po světě. Jestli Trump vyhraje, budu velice překvapen. No, řekneme si to po volbách.

348639

19.05.2016 09:19

"Sprisahanie" proti osobe Juraja Smatanu

Odpudivá kreatura

hestroy 77.?.?.?

Ten člověk přesně zapadá do skupiny neobolševiků a retardovaných havloidů. No, kdybych vypadal jako on, tak bych se možná taky musel realizovat udavačstvím a šířením nenávisti, protože sexuální frustrace je prevít.

348640

20.05.2016 10:44

Husitské manifesty a jejich odkaz

Výborně, Radime!

hestroy 77.?.?.?

Článek, s kterým plně souzním. Musíme jen doufat, že historická pamět našeho národa zvítězí nad havloidy a dalšími úchyly.

348684

27.05.2016 10:11

Význam bitvy o Aleppo

RE: Význam bitvy o Aleppo

hestroy 77.?.?.?

Syřanů jako utečenců je naprosté minimum. Většinu tvoří analfabeti z Afriky, Kosova, Afghánistánu, Pákistánu atd.

348912

30.05.2016 09:36

Putin na byzantském trůně - prokázání obdivu

Nadšený není patetický

hestroy 77.?.?.?

Nevím, kdo tento článek překládal, ale myslím, že i v češtině má slovo patetický spíše pejorativní význam - tedy dojemný ve významu ubohý.

348985

01.06.2016 01:29

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

hestroy 77.?.?.?

A nemýlil ses konkrétně v čem? Že tu s tvý nasazeným kolegou plácáte ubohou západní protiruskou propagandu? Víte naprostý kulový. Vy sionisti jste všichni stejní, nelišíte se ve svých "analýzách" téměř v jediném slově. Zkrátka, jedete podle příručky. Shalom!

349064

02.06.2016 08:54

„Ukrajinská hrdinka“ Naděžda Savčenko pronáší řeč v Radě

RE: Klasika

hestroy 77.?.?.?

To mluvíš o svém prostoduchém příspěvku? [chechtot]

Mazej zpátky na Lehožumpu.

349136

02.06.2016 09:12

Stephen Cohen řekl, že NATO se může připravovat ke skutečné válce s Ruskem

RE: Já chci analytika Vlada!

hestroy 77.?.?.?

Jo, to by mě zajímalo, kde tohohle týpka vyhrabali, ale měli by mu asi na školení řict, že musí bejt trochu vopatrnější a neplácat úplný hovadiny (díky za hezký souhrn nejlepších "perel"), protože jinak přichází jeho "sofistikované" plácání vniveč. A prémie pak nebudou. [chechtot]

Ten člověk mi udělal opravdovou radost, jelitám už teče do bot, když nasazují tenhle "kalibr".

349139

02.06.2016 10:39

„Ukrajinská hrdinka“ Naděžda Savčenko pronáší řeč v Radě

RE: Klasika

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že jsi ještě "chytřejší" než jsem myslel. Přečti si ještě jednou svůj "příspěvek" a zamysli se nad tím, co jsi vyplodil za "perlu".

- je o něčem? není
- jsou v něm nějaké argumenty? nejsou
- není to náhodou jen tvůj dojem? je
- tvoří zbytek tvého blábolu jen pár pojmů? tvoří

Ptoto se tě na to takto ptám, senilní dědo.

349145

07.06.2016 11:11

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

RE: Strašný blábol

hestroy 77.?.?.?

Tohle zase naprosto bezcenný příspěvek.
[oči v sloup]

349278

07.06.2016 11:12

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

RE: Rusko by se mělo vůči USA chovat jinak.

hestroy 77.?.?.?

Rusko získává čas na to, aby se dalo do kupy. Navíc svým přístupem ukazuje západ v jeho skutečné podobě. To je vše.

349279

07.06.2016 14:06

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

RE: rusofili si musia ujednotit pojmy

hestroy 77.?.?.?

To jsi napsal výborně, soudruhu, je vidět, že jsi ještě nezapomněl svá nejlepší léta, když jsi dělal politruka. Dnes pracuješ pro druhou stranu, jen se divím, proč sem nasazují slovenskou pobočku US ministerstva propagandy, to je "bratrská" výpomoc?

Prozradil jsi se tím liliputinem, na ústředí by ti měli dát důtku.

Jinak tvůj nenávistný nesmyslný a s realitou naprosto nesouvisející blábol nemá cenu nějak hodnotit, je to jak přes kopírák... Nicméně je zajímavé, jak se placení "diskutéři" množí, už vám teče do bot, co, idioti? [chechtot]

349292

08.06.2016 08:47

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

RE: Tak nevím

hestroy 77.?.?.?

Nic si z toho nedělej, že jsi úplně mimo, dědo. Už máš svý nejlepší leta za sebou a starého psa novým kouskům nenaučíš, jestli víš, co tím myslím. Ty už to máš v kebulce zabetonovaný představama, který se ti tam dostaly před 50 lety a které mají s komplexním obrazem světa pramálo společného.

349336

08.06.2016 09:46

Konec M. A. D. – začátek šílenství

RE: Písmo

hestroy 77.?.?.?

A už tu máme našeho starého dobrého svědka jehovy. [chechtot] Mě by zajímalo, kdy skončí šílenství náboženských fanatiků. Na čele s abc.

349339

09.06.2016 11:41

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Hloupý článek, hloupé argumenty

hestroy 77.?.?.?

Článek mnohem lepší než tapetování o ráji na zemi pod taktovkou multi-kulti ČSSD...

>komunismus je právo spotřebovávat, ale současně nepracovat

>každý přispívá k chodu společnosti podle svých možností a bere si podle svých potřeb

Mezi tímto nevidím žádný rozdíl.

Bezpeněžní společnost je něco jako směnný obchod? Velmi pokrokové.

Uvědomělá společnost? No, něco takového je naprosto nemožné mimo rámec rodiny, kmene.

Ke spokojenému životu by stačil VOLNÝ TRH, který by nebyl pokroucen tím, že nějaká svině vlastní přírodní zdroje a z jejich zisku pak vytváří "volný trh", který ji zvýhodňuje, bez přerozdělování, bez zbytečných daní spojených s chodem státu.

Základní příjem má svoji logiku, jelikož přírodní zdroje by měli patřit všem, takže například z uhlí, které se vytěží, by měl mít každý občan svůj díl, atd.

349381

10.06.2016 10:28

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: ... hloupé argumenty

hestroy 77.?.?.?

Pane Vojto, možná byste místo opakování toho, co jste si přečetl ve svých příručkách začít přemýšlet o tom, zda vaše tvrzení, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN je naprostá hovadina nebo ne. Tím bych začal, protože pokud nepochopíte tento naprostý základ, veškeré vaše mudrování je pouhé plácání (zejména poslední odstavec, tady vám uniká úplně vše). Jo a zapomněl jste na všechny Jidovy s Nobelovkou...

Předposlední odstavec ukazuje, že jste skoro pochopil, o čem jsem mluvil. Skoro.

349432

12.06.2016 21:30

Nácvik na třetí světovou válku

RE: Sú fakt tak blbí ?????

hestroy 77.?.?.?

Pan Censored alias Vojta49 trousí jeden blud za druhým. Například se dušoval, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN. Stačí si zadat do vyhledávače VW fraud a už se to sype. Tolik tedy k panu Vojtovi, který mimochodem tvrdí, že frakování je naprosto bezpečné a všem velmi prospěšné. Už to začínáte chápat? Větší význam těmto bludům nemá cenu přikládat.

349492

Jasně, jasně. Všechno ovládají loutkovodiči, každý ze všech států. Samozřejmě hlavně ovládají tvůj mozek. Když jsi tak "informovaný", můžeš mi sdělit, proč vlastně existují všechny ty problémy (Írán například bojuje proti USA v Sýrii), když všechno všecičko mají pod kontrolou loutkovodiči? Jestli to nedokážeš smysluplně vysvětlit, budu považovat tvé příspěvky za pouhopouhé blábolení.

350235

10.07.2016 11:22

Nobelova cena nedokládá, že dotyčný má mozek

RE: NOBELOVA CENA NEDOKLÁDÁ, ŽE DOTYČNÝ MÁ MOZEK

hestroy 77.?.?.?

Ty zas vůbec nevíš, co blábolíš. To já poznám.

350282

10.07.2016 21:02

Člen CFR vyzývá elitu, aby „povstala proti tupým masám“

RE: Užitečný idiot

hestroy 77.?.?.?

No, jako správný nacista v tom máš jasno. To je dobře. Příkladů neuvěřitelných pitomců je také dost a dost. Jestli chápeš o čem mluvím.

350291

10.07.2016 21:04

Člen CFR vyzývá elitu, aby „povstala proti tupým masám“

RE: hdgevn

hestroy 77.?.?.?

Jako příklad jsi pro své tvrzení posloužil na jedničku. Chválím tě. Nicméně ne vždy to je tak, že podle sebe soudím tebe.

350292

10.07.2016 21:06

Člen CFR vyzývá elitu, aby „povstala proti tupým masám“

RE: Tak jako nasi predkove mnohokrat

hestroy 77.?.?.?

Předpokládám, že mluvíš za sebe.

350293

11.07.2016 10:04

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou

RE: Jeste se nestalo,aby obrovsky

hestroy 77.?.?.?

Dobré shrnutí [smích]

350317

14.07.2016 18:50

Jak Monsanto napadla, obsadila a nyní ovládá americké vládní regulátory

RE: je zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Velmi správně. To jsi udělal moc dobře, já tvému příspěvku dávám za 5, protože je naprosto o ničem, čili zbytečné plácání. Příště stačí, když sem hodíš "příspěvek" úplně prázdný, hodnota bude naprosto totožná s ostatními tvými "příspěvky". [chechtot]

350409

25.07.2016 09:51

O strachu

RE: a o hrdinech...

hestroy 77.?.?.?

Pan editor je již starší člověk a tak se nedivte, že už podezírá každého z těch statisíců návštěvníků, co sem chodí. Inu, mohli by po něm jít a to i třeba v té Kanadě. Tak se na něj nezlobte a rozhodně ještě nějaké ty finance pošlete, je to na dobrou věc. Přece nechcete, aby pan Stwora musel jít na stará kolena třeba někam do práce, místo šíření osvětové činnosti mířící k světové revoluci! [chechtot]

350771

25.07.2016 17:25

O strachu

RE: a o hrdinech...

hestroy 77.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot] Už dlouho jsem se tak nezasmál. Ani jste nemusel psát, že jste to vy, pane guido2.

350798

27.07.2016 23:07

Neskrývaná identita - statečnost či strategická naivita?

Autor to možná myslí dobře, ale ví o tom naprostý kulový

hestroy 77.?.?.?

Jestli jsem to správně pochopil, tak autor považuje zažité bláboly za pravdu. Nevím, jestli o tom něco ví, ale pokud mluví o těch třech bodech, tak ano, může to tak být, ale jedině v římském systému. Takže ví prd o tom, jak to tady fungovalo před zavedením té zhovadilosti zvané "římská civilizace". A tím jsem si 100% jist. Nicméně mu to naprosto nebrání v pronášení "pravd".

Je mi autora celkem i líto, když neumí ovládat sám sebe a potřebuje s někým bojovat o zdroje a o samice.

350921

02.08.2016 11:24

Slované

RE: Kult Matky Země a tradiční rodina u Slovanů

hestroy 77.?.?.?

Přesně tak, tohle jsem tu minule podotkl pod článkem Neskrývaná identita - statečnost či strategická naivita.

Pan Habr totiž blábolil něco o nějakém boji o ženské, teritorium atd. Nějak mu uniklo, že se nejedná o lidskou přirozenost, ale o zhovadilost římské civilizace.

Slované žili společně, sexuální zkušenosti získavali například tak, že zavřeli mladé do stodoly, kde si zašukal každý s každým, ale to už jsem tu kdysi také psal.

Sexuální frustrace dnešní civilizace pochází právě z hovadského náboženství. A ano, pak začíná ten boj, o kterém mluvil pan Habr. Ale příčina opravdu není v přirozené lidské povaze.

351051

02.08.2016 17:06

Slované

RE: Tak toto sa mi nezdá

hestroy 77.?.?.?

Oni si to tam zvolili dobrovolně, že jo? A kdo že jim to tam zavedl? Slovani? No, třeba už vám to dojde.

351052

08.08.2016 12:12

Rusko vítězí nad terorismem… zatímco Amerika velebí obludárium

RE: No,....

hestroy 77.?.?.?

Je pravda, že anglosionisti jim tu ofenzívu hezky připravili, jenže už se zase zadrhla a průlom byl uzavřen. Vláda tam poslala značné posily včetně iráckých milicí, takže jestli se jim podaří dobýt zpátky vše co kozomrdi dobyli, tak se jim ta ofenzíva kua nevyplatila.

351177

09.08.2016 14:35

Rusko vítězí nad terorismem… zatímco Amerika velebí obludárium

RE: No,....

hestroy 77.?.?.?

No, mám takový pocit, že jste trochu naletěl oficiální propagandě. SAA byla o útoku docela dobře informovaná, takže údajně šlo o taktický ústup a nalákání velké bojové síly kozomrdů do připravené pasti, kde je zdecimovalo ruské letectvo.

Přičemž se sice útočící síly hord placených Izrahellem a SA dokázaly spojit, ale to je vše. Tím to také skončilo.

LATEST: Total Overview - Aleppo Battle now favors SAA

351198

24.08.2016 11:32

Geneticky modifikované potraviny: večeře na ostrově doktora Moreaua

Kdejaký naiva by odporoval

hestroy 77.?.?.?

Zajímavé je, že v podstatě totéž jsem zde onehdy psal v reakci na jakéhosi Na-Ivu, který blekotal něco o tom, že GMO a Roundap nejen že nejsou pěkné svinstvo, ale jsou dokonce úplně úžasné. Dokud se na světě budou potulovat podobní pitomci a užiteční idioti, tak to tu půjde do prdele stále rychleji.

351474

[chechtot] Doufám, že jsi hrdý na to, jaký blábol jsi vyplodil, když už sis s tím dal tak záležet.

351498

25.08.2016 10:53

Rusko-íránská strategická spolupráce zcela mění situaci

Článek již není aktuální

hestroy 77.?.?.?

Od vydání článku se situace trochu změnila a Rusové museli ze základny odejít (byli tam již delší dobu, než ta informace unikla na veřejnost). Většina lidí v Íránu vůbec nevěděla, že tam jsou. Proto kolem toho byl v Íránu docela velký povyk, když se to zjistilo. Doufám, že se to nějak vyřeší k všeobecné spokojenosti. Saker o tom píše zde.

351499

26.08.2016 09:03

Rusko-íránská strategická spolupráce zcela mění situaci

RE: Článek již není aktuální

hestroy 77.?.?.?

Máš v tom zmatek. Před tím, než začneš mluvit o tom, že by Turek začal létat nad Sýrií, aniž by Rusové minimálně nenaznačili, že je to špatný nápad, zjisti si víc. Třeba to, že USA nyní používá Kurdy jako svého trojského koně a proto má Erdogan s Assadem najednou společného nepřítele. Nebo to, že turecký ministr obrany teď pojede do Damašku. Ani Írán, ani Rusko proti Turkovi neprotestovali. Proč asi?

351523

26.08.2016 09:09

Arktida na prahu zhroucení

Mizérie

hestroy 77.?.?.?

Proboha, co to je za hovadinu? To je jak od Gora. Člověk na oteplování planety nemá vůbec žádný vliv uvolňováním CO2 (což je to, o čem všichni pitomci pořád melou a na co se zavedli povolenky, které chce Trump zrušit). Ještě bych věřil tomu metanu, ale planeta má prostě své cykly a oteplovala se i bez člověka. Proč se Grónsko pojmenovalo Greenland? Protože tam byl jen led? Proboha!!!

351524

26.08.2016 14:05

Arktida na prahu zhroucení

RE: Zvědavcové, se vzpírají známkováním

hestroy 77.?.?.?

Jo, jasně. A teplotní cykly planety před člověkem způsobil kdo? Jestli na tuhle otázku nejste schopen odpovědět, pak byste se měl zamyslet na svojí inteligencí.

351540

26.08.2016 15:12

Rusko-íránská strategická spolupráce zcela mění situaci

RE: Článek již není aktuální

hestroy 77.?.?.?

Já jsem sice nic nepsal o reakci Damašku, ale budiž. Nebo to tam možná v mém příspěvku je, když na to reaguješ, ale já to nevidím. Nicméně chápu, že jsi potřeboval něco napsat, tak jsi to napsal.

Jestli si myslíš, že Írán a Rusko o tom nevěděli, tak jsi ještě větší naiva, než jsem myslel. A Rusko a Írán, to jsou ti, co to schválili, ne Damašek.

A když už jsme u toho Damašku, tak sice protestoval, ale to je asi tak vše. On totiž nemohl dělat nic jiného, než protestovat, protože jinak by mu tam lezli už úplně všichni.

351541

26.08.2016 15:17

Brexit: Jak Britové ztratili důvěru své vlády

RE: Omyl Sakere

hestroy 77.?.?.?

Saker je Rus žijící v USA. To jen tak na okraj.

351542

30.08.2016 14:54

Problémem Evropy je euro

Pokud operuji se lží jako s faktem, jakou to má hodnotu?

hestroy 77.?.?.?

Článek je plný nesmyslů. Počínaje tím, že autor bere za fakt tvrzení, že v USA je nezaměstnanost 5 %, konče tím, že ekonomika USA rostla o 1,2 %.

V prvním případě jde o naprostou hovadinu, protože bez stálé práce na plný úvazek je zhruba polovina obyvatel USA, v druhém případě je zapomenuto na to, že ekonomika USA rostla jen kvůli tištění peněz, ne proto, že by se víc vyrábělo, neb propad výroby neustále pokračuje.

351619

01.09.2016 11:39

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Z židootroctví do židootroctví?

hestroy 77.?.?.?

Nevidím žádný rozdíl mezi pomatencem, který věří ve starý zákon, nebo mezi pomatencem, který věří v nový zákon. Obojí je bohapustá hovadina.

Naši předci věřili v nějakého krista z donucení, předtím věřili úplně v něco jiného.

Což znamená, že výraz "židokřesťanský" dává smysl, protože tyto sektářské pomatence přirozeně spojuje. Neboť tzv. nový zákon by bez starého nemohl existovat.

Někteří bambulové dodnes nepochopili, že je to jedna a tatáž hovadina a nedochází jim, že ačkoliv nenávidí židy, řídí se jejich učením.

351653

04.09.2016 11:44

Podivná demonstrace v Ostravě

Banda debílků

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, to ale byla banda buzíků. Co to bylo za idioty? Sláva Ukrajině! Retardům sláva!

351691

08.09.2016 10:07

Top 25 v americké šedé propagandě

RE: Nic nového pod Sluncem

hestroy 77.?.?.?

Pane Vojto, až napíšete, že VW je tunelován stejně jako každá jiná firma, tak to podepíšu i u vás. Ale zatím jste pro mě oběť vaší vlastní víry v nesmysly, takže se od těch pámbíčkářů vůbec nelišíte.

351751

14.09.2016 14:35

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Pětipéčko má vždy pravdu. WTC 7 spadl kvůli požáru z letadla a následnému palačinkovému efektu. [chechtot]

No, samozřejmě že je to tvrzení hodné pacienta psychiatrické kliniky.

Ale abychom se vrátili k tématu:

>...ta metalurgička Kathy z príštího videa mluví úplne z cesty. "ocel se prý taví ve vysoké peci, privádíli se tam dost kyslíku", ...tak to by ta težko vyredukovaná ocel shorela stejne, jako pri pálení oceli kyslíkem.

Vysoká pec: Předehřátý vzduch (700 až 1 100 °C) je pomocí mohutných dmychadel dopravován vyzděným potrubím do výfučen vysoké pece. Vedle dodávky potřebného kyslíku pro spalování koksu slouží vítr ve vysoké peci také k udržování konsistence vsázky (víření) a zabraňuje vzniku spečenin na dně pece.

Takže má pětipéčko opět pravdu. Kyslík tam není a NESMÍ BÝT.

A teď zase o těch palačinkách. Zkrátka, někdo, kdo chce ostatním ukázat, jak strašně je chytrý a vzdělaný ynteligent, nakonec ze sebe udělá naprostého debila. [chechtot]

351826

14.09.2016 14:51

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Zapomněl jsem dodat, že pan génius pětipéčko správně hovoří o tom, že roztavená ocel NIKDY NENÍ ORANŽOVÁ, protože všechny obrázky roztavené oceli, které vám vyhledávač vyhodí, jsou barevně pozměněny zlými konspirátory, kteří nevěří pětipalačinkovému efektu.

Vložený obrázek

Vidíte? Nebýt té zákeřné barevné úpravy, bylo by nad slunce jasné, že pětipéčko má opět pravdu (jako vždy) a ocel je jasně bílá!!!

[chechtot]

351827

14.09.2016 14:55

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Kognitivní disonance je prevít. Bohužel se nejvíce projevuje u lidí, kteří si o sobě myslí, že jsou vzdělanější a chytřejší než ostatní. Návrat do reality by bolel mnohem víc, než u někoho, kdo si o sobě nemyslí nic.

351828

14.09.2016 19:02

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Však jsem napsal, že zlí konspirativci všude po internetu mění barvy, vy jste to nečet, pane pětipalačinko?

[chechtot]

351837

14.09.2016 19:31

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Už začínám vážně přemýšlet o nějaké vaší duševní poruše. A to myslím vážně.

NIST (já samozřejmě vím, že jste chytřejší než všichni tam) ve své zprávě uvedl, že vršek budovy padal 8 pater (32 m) volným pádem.

Takto nějak padá barák, do kterého nateče trochu toho roztaveného kovu z baráku, co stojí opodál

No, železobeton je pravděpodobně vzduch a těch 58 ocelových obvodových nosníků a 25 vnitřních je také vzduch.

Já samozřejmě chápu, že pětipalačinkový efekt je prevít, ale opravdu nechápu, co to tu plácáte za naprosté hovadiny. To už je fakt na psychiatra.

351839

14.09.2016 19:33

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: pane PětiPé ...

hestroy 77.?.?.?

VW NEBYL NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN!

Pokud někdo napíše takovouto donebevolající hovadinu, může ho pak někdo brát vážně? Zcela jistě ne, že pane Vojto.

351841

14.09.2016 19:38

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: pane PětiPé ...

hestroy 77.?.?.?

Aha, tak už to není vysoká pec, kam nesmí kyslík, ale zóna tavení oceli. Tak příště prosím neplácejte hovadiny, které pak pracně látáte tak, abyste nebyl za idiota. Ony ty holinky jsou něco jiného než hodinky, i když se obojí natahují.

Vím, že čeština není váš rodný jazyk, takže v dobrém - "by jste" je sice zajímavý obrat a kdejaký analfabet ho používá, správně je to ale "byste".

351842

14.09.2016 19:52

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

No, tak jsme si spolu ujasnili, že foťák sejme roztavenou ocel tak, že svítí žlutě. Takže tekoucí kov na boku budovy, který je na videu žlutooranžový dle vás dokazuje, že nejde o ocel. Nevím jestli to chápete, ale sám jste tu uvedl dvě protichůdná tvrzení. Nebo to nechápete?

Co se týká té paní, kterou tu ze své pozice palačinkového odborníka haníte, nějak jsem si nevšiml, že by se zmiňovala o barvě vytékajícího kovu. Ale je možné, že to tam někde podprahově je. Ve skutečnosti jste prostě splácal nějaké krávoviny, které s tématem nemají nic společného a na jejichž základě jste si tu vytvořil svoji vlastní umělou realitu.

351843

15.09.2016 09:04

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

RE: Někteří obyvatelé samotného US Satanlandu protestují, ale marně

hestroy 77.?.?.?

Víte, pane pětipalačinko, dříve jsem si myslel, že jste alespoň chlap. Chlap, co si stojí za tím, co řekne a když řekne hovadinu, tak to přizná.

Takže abychom si ještě jednou zopakovali, co jste si tu vytvořil za svou virtuální realitu.

>Ta neví ani jakou má tekoucí ocel barvy, když mluví o tom, že tekla po stenách.

Ona ale o tom nemluví. Možná si myslíte, že metal znamená v angličtině ocel. Ale metal není steal. Takže první tvrzení, co rozporujete, je tvrzení ve vaší hlavě, to s realitou nemá nic společného. I když chápu, že to může být spojeno s tím, že neumíte anglicky. Nicméně zejména pak byste si měl dát pozor na to, co plácáte za hovadiny. Už jsem to tu psal, kdo dělá ze sebe moc chytrého, je pak za idiota.

>Není vám záhadné, že na videách o WTC teče ocel oranžove

Takže je to ocel? To je váš odborný odhad?

> Paní nevidela za celou svou profesní kariéru metalurgičky tekoucí ocel, a také si už nepamatuje, jak je to s tou vysokou pecí.

Ta paní jen řekla, že ocel se taví ve vysoké peci za přístupu kyslíku. Vy jste naopak tvrdil, že do vysoké pece kyslík NESMÍ.

>"ocel se prý taví ve vysoké peci, privádíli se tam dost kyslíku", ...tak to by ta težko vyredukovaná ocel shorela stejne, jako pri pálení oceli kyslíkem.

Už jsem vám tu odcitoval, že do vysoké pece je pod tlakem vháněn předehřátý vzduch s potřebným kyslíkem. Najednou byla z vysoké pece zóna tavení, ale o tom ona nemluvila. Nebo mluvila? Nebyly to jen hlasy ve vaší hlavě?

Přečtěte si ještě jednou, co jste tu napsal za příšerné hovadiny, dejte si facku jako chlap, omluvte se všem tady a zejména té paní, jinak jste pro mě obyčejné namyšlené děcko, které když nachytají při tom, jak si vymýšlí, začne pištět a vykrucovat se a nikdy se nezachová jako dospělý jedinec.

Je mi vás opravdu líto, zřejmě máte nějaké vážné psychické problémy, lidi vás možná v životě pořád odmítali a tak se snažíte zviditelnit takto. Je to opravdu smutné.

Ta paní na rodíl od vás používá jasné argumenty, nemusí si vymýšlet a překrucovat něco, aby pak mohla vytvářet nějakou svou vlastní realitu, jako vy.

351858

21.09.2016 10:45

Myslete na krále Midase

RE: Celosvětový systém

hestroy 77.?.?.?

To, co píšete, je naprostá hovadina. Podnikatel nemusí získat víc, než potřebuje. Pletete si může a musí. Ten, kdo něco musí, je už za řitním otvorem směrem dovnitř. A mnoho lidí podniká proto, aby NEMUSELI.

Souhlasím také s panem editorem. Nějak se začínáte ztrácet, Sašo. Systém vás asi dohnal.

352036

21.09.2016 15:58

Myslete na krále Midase

RE: Celosvětový systém

hestroy 77.?.?.?

Vojto, ani nemá cenu komentovat ten blábol, co jste účelově vytvořil. Ani jsem to pořádně nečetl po prvních čtyřech větách. Takovou to pro mě má "hodnotu".

Když už jsme u těch hovadin... Já chápu, že tonoucí se stébla chytá, ale pokud je pro vás tunelování to, že dojde ke krachu podniku, tak jste ještě větší bambula, než jsem myslel. Je mi vás líto. Ne, kecám. Není. [chechtot]

Ale abyste nebyl za negramotného hlupáka, poučím vás, co je tunelování:

Tunelování je termín užívaný běžně pro rozsáhlý finanční podvod, při kterém management z firmy ve velkém odčerpá její finanční prostředky do jiných firem managementem zpravidla vlastněných. Toto odčerpávání prostředků většinou ovšem není přímé (šlo by o často příliš velké riziko), ale např. prostřednictvím pro tunelovanou firmu výrazně nevýhodných obchodů.

Je tam něco o krachu? Není, že? Takže jste tu opět za troubu.

352043

21.09.2016 16:02

Myslete na krále Midase

RE: Celosvětový systém

hestroy 77.?.?.?

Je mi líto, ale nevím, na co reagujete. Já jsem nerozporoval tvrzení, že podnikatel musí tvořit zisk, ale tvrzení, že podnikatel musí vždy získat maximální možný zisk.

Chápete, že je v tom ne malý, ale dost velký rozdíl? Ze zákona není NIKDE napsáno, že MUSÍ získat MAXIMÁLNÍ možný zisk.

352044

29.09.2016 09:14

Drancování světa. Historie a politika MMF

RE: Rád bych zdílel Váš optimismus, kdy ale pochybuji o skutečné svobodě voličů

hestroy 77.?.?.?

> Bolševik se také zdál zabetonován na 100 let a jak rychle se sesul.

No, pane editore, a co že přišlo na jeho místo? Něco lepšího? Nebo ještě více vymývání mozků, lhaní a rozkladu společnosti a rodiny? Mám pocit, že to bylo z bláta do louže.

352223

30.09.2016 10:11

Ten, kdo váhá, je ztracen. A Rusko zaváhalo

RE: Skvělá analýza situace v Sýrii

hestroy 77.?.?.?

Můžete mi prosím vysvětlit, jak může nějaká stránka nakazit počítač? Pokud samozřejmě nedojde ke stažení souboru, který si nějaký mamlas spustí?

352264

30.09.2016 10:25

Ten, kdo váhá, je ztracen. A Rusko zaváhalo

RE: Skvělá analýza situace v Sýrii

hestroy 77.?.?.?

Ještě jde o to, kdo tuto "skvělou" analýzu vlastně vypracoval, že? Chodarenok byl v armádě za Jelcina, pak šel od válu. Psal pro Независимая газета (Berezovsky Media Group).

Takže je placen Sorošem...

352265

05.10.2016 18:21

Morálka Václava Havla a jeho rodiny

No, je to slabota

hestroy 77.?.?.?

Článek psal nějaký pošahaný "pravičák". Ačkoliv si do Havla rád kopnu, článek je naprosto tendenční.

>Zatímco Mašínové zlo rozpoznávali bezpečně, Havel v Moci bezmocných nevidí rozdíl mezi vražedným systémem a západní demokracií (Ide, s. 128).

Toto mě docela fascinuje. Člověk, který to napsal, musí být minimálně částečně retardovaný a trpí silnou kognitivní disonancí.

Kdyby tento idiot jen malinko přemýšlel, pak by mu muselo dojít, že "západní demokracie", konkrétně VB, Francie a Británie povraždily po celém světě desítky miliónů lidí. O Indii se dokonec uvádí neuvěřitelné číslo půl miliardy.

Takže pokud by měl Dobropán alespoň IQ tykve, došlo by mu, že "vražedný systém" byl proti "západní demokracii" úplný žabař.

Mašínové byli obyčejní vrazi a ten, kdo je obdivuje, by měl skončit trovnou u Chocholouška.

352391

05.10.2016 21:00

Afghánistán: Jde o heroin, hlupáku

RE: nějak tomu nerozumím.......

hestroy 77.?.?.?

Ale kdepak. Prostě to vozili do Afghánistánu kvůli lepší distribuci odtamtud...

V originále je použito slovo backhaul.

352399

06.10.2016 11:04

Myslete na krále Midase

RE: Celosvětový systém

hestroy 77.?.?.?

Podnikám dvacet let, troubo. Na rozdíl od tebe.

352427

07.10.2016 09:15

Afghánistán: Jde o heroin, hlupáku

RE: nějak tomu nerozumím.......

hestroy 77.?.?.?

Jo, jasně, už mi to dává smysl.

352456

02.11.2016 09:32

USA budou čelit nejhorší krizi ve své historii aneb jak Putin může inspirovat Trumpa

Nechci rýpat, ale už jsme tu měli lepší překlady

hestroy 77.?.?.?

821 Kč za tento překlad? Není mi tam pár věcí jasných (kromě mnoha dalších)...

>aby rázně skončil na Berezovského nebo Chodorkovského
>Jsem docela povzbuzen tím, jak Trump zvládl poslední pokus, aby se ve strachu přihrbil.
>hlubinnému státu

Trochu by to chtělo doladit.

353071

Nejsem si úplně jistý, zda to s tím Havlem je ironie, pokud ne, tak je to opravdu velice smutné...

353081

07.11.2016 12:57

Hillary Clinton, FBI a skutečné listopadové překvapení

RE: Disinformation effect

hestroy 77.?.?.?

To jsi řekl moc hezky. Je vidět, že jsi ještě nezapomněl, co tě v STB učili, soudruhu.

353161

10.11.2016 14:56

Budoucí prezident Trump

RE: Už som to napísal:

hestroy 77.?.?.?

Gratuluji ti k tvé mentální retardaci! Je vidět, že očkování dělá z lidí úplné debily.

353274

10.11.2016 20:32

Budoucí prezident Trump

RE: pravda je jednoducha

hestroy 77.?.?.?

No, nevím. Vzhledem k nesmírnému kvikotu světového jidovstva si nemyslím, že to tak je. Nicméně chápu, že někteří lidé mají tak "velký přehled", že už nemusí přemýšlet.

353280

11.11.2016 14:46

Sobotka netuší, kde se tady ten Afghánec vzal...

RE: Okamurova DEMAGOGIE

hestroy 77.?.?.?

Koukám, že náš známý sobotkovec už zde vystupuje anonymně, že Opusi? Pročpak to? Abys tu mohl svou ubohou patetickou propagandu ČSSD šířit dál? Už tě vyhodili z jiných serverů, kde jim tvá tisíckrát opakovaná demagogická propaganda už lezla na mozek, takže ses vrátil otravovat svým prostoduchým blábolením sem?

Blábolíš jako obvykle. Zkus raději tu omletou písničku o tom, jak Sobotka pozvedl naši zemi a konečně se máme dobře. Pak to, jak se platy zvedly o celých 30 korun a pak třeba zas tu o zachránci Sobotkovi, o ČSSD, no prostě pořád dokola, jedna hovadina za druhou.

Doufám, že jsi za to alespoň placený, doufám, že se sebe idiota neděláš zadarmo.

353306

11.11.2016 14:48

Sobotka netuší, kde se tady ten Afghánec vzal...

RE: Asi jsi neporozuměl Okamurovu vystoupení, sluničko.

hestroy 77.?.?.?

To není havloid. To je sobotkovec. Přesvědčený agitátor, co ho už vyhodili z několika serverů, protože tam psal dokola pořád to samé, co mu nařídili ve stranickém sekretariátě.

353307

11.11.2016 17:47

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

RE: Základný problém

hestroy 77.?.?.?

Ty musíš být nějaký chcípáček. Dávej na sebe pozor, aby tě neofouklo. Nemusel bys to přežít.

353315

14.11.2016 13:52

Volby vyhrála dělnická třída

RE: Tak tentoraz ma Craig totálne sklamal!

hestroy 77.?.?.?

Koukám, že si čteš fakt ulítlý servery, kde straší tím, že už je vše úplně špatně. Tuhle teoorii teď papouškuje kdekdo. Zkus místo toho, abys takovýmto serverům slepě důvěřoval, zapojit mozek.

Nebudu ti to tu vypisovat slovo od slova, ale napovím ti. U nás si vybral za prezidenta Zemana kdo? Jaké temné síly? Pokud nemáš na tuto otázku odpověď, jak si můžeš být jistý tím, co jsi tu překopíroval (překopíeoval používám zaměrně, protože vím, že to není z tvé hlavy)?

Celkově musím hodnotit tvůj příspěvek za 5. Je to slabota.

Zejména tahle pasáž, to už je na Chocholouška.

> Geniálny ťah v čase , keď Rusku v budúcom roku dôjdu devízové rezervy a ceny ropy a surovín klesnú na polovicu!

353374

14.11.2016 14:14

Volby vyhrála dělnická třída

RE: Veterans Today, chybejici volebni listky/hlasy ?

hestroy 77.?.?.?

Duff píše naprosté bláboly. Trumpa k smrti nenávidí. Dokonce kvůli tomu pravidelně blokoval diskusi. Nemám k němu vůbec žádnou důvěru.

Ale kdo chce, tak to samozřejmě přijme za své nové náboženství, mozek netřeba, že Vadisi?

Takže jen pár faktů:

Svůj hlas odevzdalo 131,7 mil. voličů.
Pro Trumpa: 60.371.193
Pro Killary: 61.039.676
Což je 121.410.869
Zbývá tedy 10.289.131

Pro Johnsona hlasovalo 4.042.291
Pro Steinovou hlasovalo 1.207.141
Takže teď zbývá 5.376.807

Takže už to není 10 mil. pro Clinton, ale 5,3 mil. pro někoho jiného (Putin, Paris Hilton atd.), případně neplatné hlasy.

V českých volbách bývá neplatných hlasů až 5 %.
Pokud bychom tedy vzali toto číslo a přenesli do USA, je to 6,5 mil. hlasů.

Už ti to začíná docházet, jakého z tebe Duff udělal pitomce? [chechtot]

353375

16.11.2016 13:20

Život pod plachtou

RE: vidím

hestroy 77.?.?.?

Pěkně jste zhodnotil svůj stav, pane Vojto49. Musím uznat, že pokud máte takovou sebereflexi, možná se z toho nakonec dostanete.

Důkaz? Vůbec nechápete, kdo byl za tzv. marxisticko-leninskou ideologií. A pokud mluvíte o zabitých lidech... V USA povražděno státní genocidou minimálně 50 miliónů. Za skalp Indiána platil stát půl dolaru. Vy si ale jistě pořád myslíte, že skalpování byl výmysl Indiánů, že?

V následných válkách po celém světě jen USA povraždily desítky miliónů, zcela ve jménu demokracie.

V Indii Britové vyvraždili za těch 250-300 let minimálně 100 milónů lidí (většinou hladem), ale je možné že to číslo je řádově vyšší. Jen v roce 1943 to bylo 7 miliónů, neboť soudruzi demokrati potřebovali jídlo, že?

Na malinkém Novém Zélandu britové zredukovali populaci Maorů za 20 let z 700 000 na 70 000.

Ale to je naprosto v pořádku, že? Zatratil někdo tu ideologii, jejímž jménem byly decimováni všichni obyvatelé západních kolonií?

A vy tu vytáhnete ten blábol o 100 miliónech zavražděných ve jménu Marxisticko-leninské ideologie? A nefigurují tam zcela náhodou také oběti obou světových válek? Započítal jste obětí sankcí, které byly západem neustále uvaleny na Rusko? A odkud že ta idelogie do Ruska přišla? To také nevíte, že? No, zkrátka, bláboly jako obvykle.

Raději tu napište, že VW nebyl nikdy nikým tunelován. Jo vy vlastně ani nevíte, co tunelování je. V tom případě je vše v naprostém pořádku a vy se opravdu bojte, neboť LIDSKÁ STUPIDITA je opravdové svinstvo a velmi bych vám přál, abyste se toho neštěstí zbavil.

353395

24.11.2016 14:18

Jak Trump ví, že kvůli neustávajícímu globálnímu oteplování bude Země za 100 let neobyvatelná?

RE: To známkování (momentálně 3.1(21)) byste měli slovně rozvést

hestroy 77.?.?.?

Jakmile je zmíněn CO2, tak je jasné, že je to naprostá hovadina. CO2 NEMÁ na oteplování téměř žádný vliv! Pokud by mohlo mít na oteplování něco vliv, pak je to metan, ale zřejmě jde o změny v pohybu planety.

Jsem rád, pane editore, že jste se konečně zařadil na tu správnou Gorovskou stranu. Takže když už víme, že řepka se MUSÍ stříkat pesticidy (kromě masivního hnojení), aby vůbec na zbídačených polích rostla, což vede k masovému úhynu včel (bez nichž všichni chcípneme hlady), musíme volat hurá, vy užiteční idioti, konečně jsme vyřešili problém s CO2! Sice nás pěstování řepky a dalších potravin kvůli výrobě "bio" nafty vede rovnou do prdele, nicméně pokrok se nedá zastavit.

Celkově je článek tak mizerný, že si tu známku plným právem zaslouží. Tím mám na mysli také tu část o sunnitech a šíitech. Jakmile si někdo vystačí s tak jedoduchým vysvětlením, neměl by se do toho raději vůbec míchat. Jen tak mimochodem, v Sýrii je většina Sunnitů, v parlamentu mají přes 80%. A kdože Sýrii pomáhá? Šíitové? Tak to je opravdu zvláštní, že? Pokud pro někoho platí, že sunnita = wahhabista, no, raději nekomentovat. Ten konflikt je živený západem.

Takhle mizerný článek od Erica Zuesse jsem již dlouho nečetl.

353555

30.11.2016 18:54

Dvě mouchy jednu ranou: jak USA vydělají na prodeji plynu švorcové Ukrajině

RE: Doplněte si to

hestroy 77.?.?.?

Jestli to nebude tím, že Němci platí, zatímco UK neplatí. No, jestli jsou tvé informace podobně "přesné", jako že syrská armáda zastupuje 20% populace (tím jsi asi měl na mysli poměr sunnitů a šíítů, přičemž vůbec netušíš, že v parlamentu je přes 80% sunnitů), tak asi nemá cenu se těmi nesmysly vůbec zabývat, že?

353739

30.11.2016 19:36

Jak Trump ví, že kvůli neustávajícímu globálnímu oteplování bude Země za 100 let neobyvatelná?

RE: Jsem překvapen nízkou úrovní diskuze

hestroy 77.?.?.?

Já jsem zase překvapen vaší nechopností číst psaný text. Já osobně jsem našel JEDEN příspěvek, který tvrdí, že globální oteplování neexistuje. Vy tu pláčete nad tím, že někdo řeší kouření místo zlých elit, ale vzápětí mícháte globální oteplování způsobené člověkem s globálním oteplováním. Jste schopen pochopit ten jemný, však podstatný detail? Tedy zda za tím oteplováním je člověk? Přečtěte si diskusi ještě jednou, pak tento váš příspěvek a třeba vám to celé docvakne. To, za co nadáváte jiným, děláte sám v téže diskusi. Nebo si opravdu myslíte, že ty emisní povolenky jsou tu kvůli ochraně přírody? A že globální oteplování je způsobeno tím, že lidi spalují uhlí a ropu? Osobně vidím zcela jiné problémy, které snižují šanci přežití na téhle planetě. Ale jestli si vystačíte s tím CO2, tak budiž, pomiňme teplotní cykly Země a spokojme se s tím, co nám řekl pan Gore.

353741

02.12.2016 10:44

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Dneska je apríl?

hestroy 77.?.?.?

Ani jsem nečekal, že bys napsal něco jiného než hovadinu, ostatně jako obvykle. Doufám, že ti to hodilo pár šekelů. Nicméně je hezké, že jsi zavzpomínal na schůze STB a připomněl, co vás tam učili.

353779

02.12.2016 10:47

Dvě mouchy jednu ranou: jak USA vydělají na prodeji plynu švorcové Ukrajině

RE: Doplněte si to

hestroy 77.?.?.?

Jasně, jasně. Takže už jsi splnil svou povinnost tu vysmrkat ty bláboly z ústředí, tak by sis mohl dát odchod, co říkáš? Vyvracet ty naprosté hovadiny, co tu máš odříkat, je zbytečné, normální člověk vidí realitu.

353780

02.12.2016 18:42

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: ideje komunismu

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že v tom máš naprostý guláš. Vysvětlovat není nutné, stejně bys to nepochopil. Už jen srovnávat neomarxismus s komunismem, to vyžaduje kus odvahy.

Nicméně chápu, že to máš od svého faráře a přes to vlak nejede, takže buď dál v blaženné nevědomosti.

>Např. do r. 1936 budovatelé komunismu ve Španělsku zbořili přes 10 000 kostelů, z toho přes 1500 na kámen, mnohé křesťanské památky od 7. do 15. století. Popraveno bylo přes 600 000 španělů, kteří odmíli podřídit se solidaritě a soucitnosti.

Tyhle bláboly jsi vytáhl z kterého katolického archivu? Já jen abys tu nepsal úplné hovadiny.

353797

02.12.2016 18:43

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: ideje komunismu

hestroy 77.?.?.?

Proboha... To je děs, co náboženství dokáže udělat s lidským mozkem...

353798

To první video je o něčem úplně jiném, stačí se podívat na datum. Myslím, že je to z Allepa. Třeba někoho zaujmou následující stránky:

http://syriancivilwarmap.com
https://www.almasdarnews.com
http://syrianperspective.com

353858

Ale, to jen buzíci podobní kurvičce Jandovi z "Evropských hodnot" a jiným imbecilům, kteří u nás provádí to samé, sepsali seznam stránek s "nebezpečnou ruskou propagandou".

Co na tom, že třeba zerohedge a mnoho dalších, jsou tvrdě pravicové servery?

Je velmi zajímavé sledovat, jak neobolševici pod vedením soudruha jida Soroše provádí totéž po celém světě. A všude jim k tomu pomáhají soudruzi buzíci a jiní LGBT aktivisti.

353861

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 94 čtenářů částkou 14 088 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 0

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 4

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
25,04 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
25,78 Kč
100 japonských jenů
23,26 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 476,35 Kč
1 unce stříbra
430,92 Kč
Bitcoin
227 148,13 Kč

Poslední aktualizace: 24.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?