Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 1 jméno: Danielle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.12.2015 22:13

Exspiro… conspiratio

RE: Zajímavosti.

Danielle 178.?.?.?

re: "tristní přestupovat z vlaku do vlaku, a nechat si přitom ujet nohu"

Tak utekal Beneš do Anglicka po abdikácii - prestupoval z vlaku do vlaku"? Že historici opomenuli ten fakt, kedy si nechal "ujet nohu".

Nečudujte sa, že Vám pán editor maže takéto príspevky. Fakt "zaplevelujete" diskusiu.

343678

01.01.2016 13:30

Putin a Izrael – komplexní a vícevrstvý vztah

RE: P.S.

Danielle 178.?.?.?

Mne sa zasa vynára otázka, ako je možné, že v takom "štádiu rozvratu" dovolili vstúpiť "do Hry" takej osobe ako Putin. Neviete mi niekto pomôcť s odpoveďou na túto otázku?

343724

01.01.2016 17:25

Putin a Izrael – komplexní a vícevrstvý vztah

RE: P.S.

Danielle 178.?.?.?

Aj ja to tak vnímam. Ďakujem.

Jeľcin, tak ako mnohí iní (napr. Churchill), pochopili... a možno práve jeho veľká ruská duša mu dodala odvahu aby urobil ten (pre ľudí geniálny) ťah.

Myslím, že je to k téme a naozaj stojí za prečítanie: http://www.hlavnespravy.sk/slovanske-stopy-vo-sve...

343732

01.01.2016 17:54

Putin a Izrael – komplexní a vícevrstvý vztah

RE: Dotaz

Danielle 178.?.?.?

Tak sa treba od nich učiť a urobiť to ich spôsobom.

343733

02.01.2016 10:16

Putin a Izrael – komplexní a vícevrstvý vztah

RE: Dotaz

Danielle 178.?.?.?

1. Viem, že kniha sa dá stiahnuť z uloz.to vo dvoch dieloch, ale stiahnite si ju iba ak tým neporušíte zákony, ktorým podliehate:

http://uloz.to/xV5aouTk/solzenicyn-200-let-pospolu...
http://uloz.to/xc27qMKw/solzenicyn-200-let-pospolu...

2. Právnická rovina - myslím si, že určite sa dá nájsť medzera v rovine práv duševného vlastníctva vlastníka autorských práv.

3. Ak by bod 2. právnickými kľučkami "ustáli", tak spory sa vyhrávajú na procese.

4. Ak by bol nepriechodný bod 3., tak rozhodne by bola jedna stránka sporu subjekt bez akéhokoľvek majetku...

atď... veď už len principiálne z morálneho hĺadiska, ak autor vytvorí dielo s určitým odkazom pre ľudí, chce, aby ho ľudia čítali... a ak majiteľ autorských práv ho blokuje... no, minimálne je faktom, že je to najbannovanejšia kniha nositeľa Nobelovej ceny za literatúru, čo je absurdné... ale videla som na internete aj anglický preklad v .pdf formáte voľne stiahnuteľný...

P.S.
Máte v talóne nie len Cupera, takže osobne si myslím, že s takými dobrými právnikmi minimálne to odmietnutie trestného oznámenia orgánom nezjednodušíte ... držím palce právnemu štátu ...

343760

03.01.2016 16:12

Exspiro… conspiratio

RE: Zajímavosti.

Danielle 178.?.?.?

ליב האר

Vy asi neviete, prečo bol Dr. Tiso obesený, všakže? Za rozbitie republiky. A tiež asi neviete, že všetci očakávali, že práve Beneš mu dá milosť - ale nedal ("Tiso musí viset" ), zámerne v čase popravy odišiel ( do "Lán"? ), aby nebol zastihnuteľný ( telefonicky? ). A asi tiež neviete, že odborníci na štátne právo sa zhodli v názore, že Dr. Tiso nemohol rozbiť republiku, pretože tú rozbil svojou abdikáciou v parlamente Beneš. Vypočujte si obhajobu 1. slovenského prezidenta, je k dispozícii napríklad na Rímsko -katolíckej bohosloveckej fakulte v Bratislave, zvukový záznam jeho hlasu nájdete na CD D 0123.

Takže Vaša nenávisť pramení z poznania, ako veľmi ste ( "historicky" ) ublížili Slovákom? Ja Vám odpúšťam, v mene všetkých Slovákov.

Tak sa už, prosím, od tej nenávisti osloboďte.

S láskou,

Danielle

343815

06.01.2016 22:08

Původ džihádismu (II)

Musím nad tým premýšľať.

Danielle 178.?.?.?

Ďakujem za sprostredkovanie pre mňa hodnotných informácií.

Dosť veľkým prekvapením pre mňa je, že SAE je spriatelená (podľa článku takmer podriadená) krajina Saudskej Arábie. Totižto moja skúsenosť z Dubaja je taká, že Saudmi nesmierne opovrhujú. Domáci obyvatelia sa o nich vyjadrujú s dešpektom a posmievajú sa im, že vzhľadom na to, že to majú letecky do Dubaja pár desiatok minút, chodia sa tam "na otočku" opíjať (alkohol je v Dubaji tolerovaný, je možné dostať ho bez problémov v hoteloch, inak nie, ale v Saudskej Arábii je konzumácia alkoholu striktne zakázaná.)
Takže je namieste sa spýtať, ak im ich náboženstvo zakazuje piť alkohol, prečo také pokrytectvo? Myslím, že tak to vnímajú aj miestni moslimovia, možno sú tamojší sunniti na inej úrovni vo vzťahu k náboženstvu.

Uvidíme, čo bude ďalej.

343933

Snaha zabrániť vzniku „ucelenej moslimskej komunity“, pretože „nechceme, aby niekto obťažoval naše ženy na verejných priestranstvách“ sú výroky, za ktoré by premiér Robert Fico mohol byť trestne stíhaný, tvrdia právnici oslovení denníkom SME.

http://domov.sme.sk/c/20071094/fica-by-za-vyroky-o...

alebo

Splnomocnenkyňa vlády Nemecka je zdesená honom na moslimov v SR

http://www.teraz.sk/zahranicie/splnomocnenkyna-vla...

344049

09.01.2016 15:00

Trnitá cesta do EU

RE: Solidně utažené šrouby

Danielle 178.?.?.?

re: Tohle utahování šroubů ...“, přece nemůže trvat věčně.

Nie, nie večne, iba do stavu, vyjadreného tiež metaforou na Váš spôsob:

https://www.youtube.com/watch?v=k0gsuJdQnl4

344110

10.01.2016 13:17

Trnitá cesta do EU

RE: zapalovač

Danielle 178.?.?.?

JJ, létající velbloud [smích]
https://www.facebook.com/JamalDajani2/photos/a.101..." alt="Vložený obrázek" border="" />

344179

10.01.2016 13:30

Trnitá cesta do EU

Naša budúcnosť?

Danielle 178.?.?.?

https://www.facebook.com/video.php?v=1169990139697...

344181

12.01.2016 16:26

Sexuální terorismus v srdci Evropy

RE: To není sexuální terorimus

Danielle 178.?.?.?

Nie, nie je to sexuálny turizmus. To je riadená a vysoko organizovaná systematická likvidácia domorodého obyvateľstva Európy.

Neverím totiž, že by sa ľudia na povel dokázali zmeniť. Mala som možnosť byť nejaký čas v moslimskej krajine a všetka propaganda o utláčaných tamojších ženách mi bola na smiech. Ja, biela Európanka, som sa tam cítila ako kráľovná. Moslimka nepracuje, napr. keď jej niečo padne na zem, ani sa nesnaží vec zdvihnúť, pretože to urobia pohotovo všetci muži v jej blízkosti... keď nastupuje do taxíka a má kočík s dieťaťom, vyberie dieťa, nasadnú do taxíka a všetko ostatné zariadi muž...
... v aqua parkoch sme nikdy nemali problémy, kto chcel, mal kúpací moslimský odev, kto chcel byť v plavkách - ok, len som vždy cítila (nie priame pohľady, a pohľady do očí už vôbec nie, sú to periférne vnemy), že je to pre nich veľmi divné, ak žena má iba plavky... oni sú prosto tak vychovávaní a neverím, že by dokázali túto silnú výchovu zmeniť z mesiaca na mesiac a ženu obťažovať...

...biela Európanka má totiž v tej oblasti veľký rešpekt, Lady/Madam môže šoférovať, môže urobiť priestupok a nikdy nedostane pokutu, vždy je riešená iba dohovorom... napríklad počas letu z Indie do nejakej ortodoxnej moslimskej krajiny sa stal kamarátke Slovenke letuške taký incident (na palube lietadla mali službu "cabin crews" v zložení černoška, Ind a ona) - že sa indickí a pakistanskí pasažieri "pochytili" až do takej miery, že hrozila hromadná bitka... skúšala ich upokojiť letuška černoška - totálna ignorácia, prišiel ich upokojiť steward Ind - chceli ho biť a hystéria vrcholila, tak sa odhodlala ísť do "mely" kamarátka - a na upokojenie tlupy rozvášnených stačilo iba to, že prichádzala, Indovia i Pakistanci sa ukľudnili a posadali si na miesta, nemusela spraviť ani gesto, nemusela povedať ani slovo... prosto prirodzený rešpekt pred bielou Európankou.

Snažím sa vysvetliť, že za tým všetkým dianím nie sú moslimovia, ale vycvičení organizovaní ľudia, ktorí nemajú zábrany pred ničím a preto si myslím, že je to opäť iba multifunkčný nástroj SSS (cit. Ježiša z Biblie - akejsi (sadistickej) satanskej synagógy) ...

A riešenie vidím (pre začiatok) takéto:

https://www.facebook.com/1489820907984407/videos/1...

344309

To bude super, keď sa táto časť trestného zákona podrobí revízii... možno konečne zrušia aj ten § o popieraní holokaustu, ktorý je v rozpore s Ústavou Slovenskej republiky, v časti kde garantuje slobodu bádania...

K tomu Vášmu vyššieuvedenému obrázku utečencov - kde matka vlečie sama dve deti: žeby to boli obrázky na objednávku, tak ako fotky politpredstaviteľov v uliciach Paríža Je suis Charlie ? Mňa len fascinuje tá riadená vlna nenávisti spustená proti moslimom, v duchu "kde sa dvaja bijú (moslim vs kresťan) tretí (no kto asi?) vyhráva"? Lebo som rozmýšľala nad tým, ako zrealizujú zrušenie náboženstva: "Zakladatel Iluminátů Adam Weishaupt roku 1776 napsal požadavek: zrušit soukromé vlastnictví, zrušit rodinu, zrušit náboženství. To se později objevilo v komunistickém manifestu sepsaném Karlem Marxem, kterého na sepsání tohoto dílka najala jakási Liga spravedlivých..." Takže náznak riešenia mám... (a pokiaľ uvážim tú nedávnu analýzu Zvedavca na adresu židovského náboženstva že vlastne náboženstvom v pravom slova zmysle ani nie je..., však?)

Ale o inom som s Vami chcela. Inde ste napísali zaujímavú úvahu: že keby neboli odišli zo socialistického Československa tí šikovní, možno by sa súčasné smerovanie uberalo inou (lepšou) cestou... spätne vnímam, že v Čechách mal veľkú podporu pán Sládek a kvôli jeho (myslím nezákonnému) zadržaniu v čase voľby prezidenta práve o ten jeden hlas zvíťazil Havel. Nebol to taký tichý, sofistikovaný majdan? Podobne na Slovensku, spätne sa zhodneme viacerí na tom, že sme tu mali modrý majdan (obsadenie tv Markíza, údajné vydieranie pána Mečiara držaním jeho detí ako rukojemníkov a iné) po ktorom prišla 8 ročná krutovláda rozkrádačiek a rabovačiek. Takže ľudí, ktorí to mysleli dobre, bolo dosť, len metódy presadzovania záujmov boli (na tú dobu) povedzme slušne že sofistikované. A teraz sa niečo podobné udeje prevdepodobne s pánom Ficom.
Moja otázka znie: má zmysel zostávať? Mám pokojne čakať, až tu zavedú elektronické peniaze, nútenú kopuláciu, čip najskôr psovi a potom mne... zostať len výkonným ľudským zdrojom? ... nemôcť ani len poukázať napr. na rozpor v postupe proti Kaddáfimu, ktorý porušil len dve rezolúcie OSN a ako skončil a Izrael porušil 77 rezolúcii OSN a nikto nič nerieši ... ?
(Odpoveď si prečítam, ale keďže som už prečerpala povolený počet odpovedí na mesiac, neodpoviem. Ale pravdepodobne v súlade s Vašou radou začínam baliť kufre smer: preč z Európy, za slobodou... )

344341

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 74 čtenářů částkou 10 306 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 4

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 6

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,11 Kč
Euro
24,95 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,36 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 193,17 Kč
1 unce stříbra
424,90 Kč
Bitcoin
221 193,53 Kč

Poslední aktualizace: 20.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?