Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 22 příspěveků, 14 různých jmén: akona, alanno, ami, bzm, ghm, go_to_hell, monami, nami, nanemo, nemo1, nemomo, nikto, nodohaja, nomono.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.12.2014 17:40

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

RE: Pár poznámek

nikto 85.?.?.?

Pane Bože netrestaj ale tlč po palici týchto "ekonómov". Toto je to skutočné nešťastie tohoto smutneho sveta. Vymysleli si teóriu na zdôvodnenie svojej mizernej existencie preto že nič čo by bolo skutočne užitočne pre spoločnosť nedokážu. Patria do skupiny parazitov ako politici a právnici. Sami netvoria hodnoty ale parazitujú na hodnotách ktoré vytvoril iný. A ešte za to ešte dostávajú Nobelovky ako dôkaz víťazstva špekulácie nad zdravým rozumom. Ekonomickú, právnickú a inú pavedu najlepšie charakterizuje známe české úslovie: "Nedělat a vydělat" s podporou írečitého slovenského: "Z hovna upliesť bič".

Keby technický rozvoj ľudstva po dobu jeho vývoja mali pod kontrolou takýto "self-made experts" tak ešte žijeme v dobe kamennej ale máme DPH.

323131

12.12.2014 23:13

Tábor smrti Talerhof (2)

RE: Velmi dobrý a potřebný článek!

ami 85.?.?.?

Tak Franta....IQ bratov Šťastných je zodpovedajúce človeku ktorý často používal hlavu na prerážanie a nie na myslenie. Pripisovať im zásluhy za rozbitie ČSR je - veľmi mierne povedané - preceňovaním. Ich možnosti akéhokoľvek sofistikovaného myslenia (okrem hokeja) viackrát prezentovali verejnosti, ktorá sa celkom dobre bavila napr. na ich angličtine. O rozdeleni spoločného štátu sa zas rozhodovalo niekde celkom inde. Bohužiaľ rovnakými podliakmi ako v kedysi. Ale určite to neboli ani Moraváci ani Češi ani Slovaci, ba dokonca ani nie Pražáci, Brňáci či Blaváci...len tie rypáky mali zaručene rovnaké.

323284

25.12.2014 00:10

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

RE: nevim jak je to se skutecnou bidou v Rusku,

ami 85.?.?.?

Ubohý anonymný (to si len ty myslíš) trolík...vy sa rozmnožujete po fórach delením ako bunky. Ubohý modzog - ubohé argumenty, akosi tvojim chlebodárcom dochádzajú nápady.
Dnes proti židousákom nebojuje iba Rusko tí nemajú už žiadnych skutočných spojencov, len riťolezov ktorí ich pri prvej vhodnej príležitosti podrazia. Zdá sa že im ani nedošlo že na túto situáciu sa Rusi spolu s Číňanmi pripravovali hodne dlho a že to s menšími problémami ustoja, lebo táraninám o klesajúcej svetovej potrebe energonosičov neuverí ani pumpár v USA. Ale židousáci aj s s tými čo sa zavčasu nespamätajú (ako EU) si vylámu zuby.
Článok je len slabý pokus o "sofistikovanejšiu" propagandu všemohúcnosti krachujúceho systemu a podpora trollov je v tomto štádiu úplne zbytočná, skôr by som povedal že pre trollov nebezpečná.
Hoci Zvedavec v posledných mesiacov prekypuje podobnými prekladateľskými perlami.

323996

05.01.2015 01:40

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

RE: These o anti-anti-Rusku je moc vykonstruovaná

ami 85.?.?.?

Dobre som sa pobavil Anellus. Vlastne skoro doslova to isté som čítal keď som si zbežne prehliadal Wall Street Journal. Vylepšil si to len par preležanými informáciami, viac musíš upgradovať, alebo čítať novšie vydania "jedinej pravdy z SSA"
Zbožné prianie je otcom myslienky...len myslenie zrejme bolí. BTW k tomuto záveru ako autor článku došla už aj kopa prozápadných analytikov.Vlastne nič nove...

324397

09.01.2015 01:30

Exkluzivně! Hrozny hněvu

RE: Proč

ami 85.?.?.?

Tiež som sa chcel vykašlať na komentovanie tohoto verbálneho útoku proti autorke ale...
- ako osoba mi môže byť ukradnuta aj s jej minulosťou ale jej myšlienky sú výstižné a snaha o objektivitu chvályhodná
- asi celkom náhodou oslovila toľko notorických komentátorov, Pichla snáď do mraveniska v ktoré sa za posledné mesiace premenil nie len Zvedavec?
- výborne komentátori zmenili tému osvedčeným spôsobom BRAINWASHINGu. Myšlienka je nepodstatná ale ukrižuj autora lebo nemyslí predpísaným spôsobom.

Mám pár otázok na pána Stworu. Kto na vás zatlačil že zrazu meníte celkovú orientáciu Zvedavca? A tu nejde len o Zvedavca, toto sa da vypozorovať posledné týždne na viacerých weboch napr. Aeronet, Protiprúd, A24, Kosa Nostra, e-republika a kopa iných. Zrazu všetci uverejňujete rovnaké katastrofické jednostranné informácie vnucujúce masám beznádej, prekladáte z usáckych zdrojov články o židovskej všemohúcnosti a kopa ďalších indícií. Iste že to nerobíte okato, na to ste všetci dosť inteligentní ale sofistikovanosť spôsobov je očividná a nevidí to iba úplný pako. Napíšte nám niečo o zadávateľovi úlohy keď už aj taký "neohrozený bojovník" ako Paul Craig zmenil základnú rétoriku.
Čo viete vy (webmajstri) a čo nesmieme my (čitatelia) vedieť ???
To že za všetkým treba hladať prachy a všetko sa dá kúpiť to vie každý súdny človek ale presa len taká náhla súčastná zmena myšlienkoveho prúdu niekoľkých známych "nezávislých" webov spolu s uverejňovaním prekladov rovnakého zamerania či - lepšie povedané - toho istého zdroja alebo autora je prinajmenšom pozoruhodné... že tak zrazu na všetkých spomínaných weboch, včítane Zvedavca pochopiteľne, chýbajú preklady napr. z Washington Post kde sa tvrdo a otvorene kritizuje vláda USA a Wall Street či predpovedajú neutešené perspektívy usáckej spoločnosti. A to vôbec už nie sú ojedinelé zdroje. Pokiaľ viem tak tieto noviny nekúpili ani Rusi ani Číňania ale vôbec som si nie istý s "vlastníkmi nezávislých webow". Aj Čulík bol voľakedy "nezávislý" a kde skončil...

324678

25.01.2015 23:01

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

RE: paní Hašková...

nodohaja 85.?.?.?

Kua...ta Drtinová je riadna židovská TV obluda. Nie je tá naša tiež židovská TV obluda Adela Banášová jej sestra? Že sa tie špaty na seba tak podobajú s tými dlhymi, krivými raťafákmi.O tie by si normálny človek neoprel ani bicykel...

325838

25.01.2015 23:18

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

RE: veleznámá připomínka z Německa...

akona 85.?.?.?

Emil vieš ty o Rusku veľke hovno, vidieť že si tam ani nepáchol. Počkaj chvíľku a piaty sektor tam bude zlikvidovaný za 48 hodín, Rusi sa neserú s nejakými odkundesmi ako u nás. Tam stačí len ukázať komu treba vykrútiť krk a "havlisté" skončili. Prečítaj si Solženicina ako udržali aj obrezaných skurvencov na uzde. To sa volá ľudove "Pogrom"...že my sme si vedeli zobrať od Rusov len tie špatné príklady. Ako by sa nám teraz zišli ich staré, osvedčené metódy.

325839

05.02.2015 20:16

Velká americká slepá ulička

RE: Ekonom-neekonom, politik-nepolitik.

nami 85.?.?.?

Boze netrestaj autora, rovno BI...no a potom ked si bezcenne papieriky vymenia za realne hodnoty tak sa prestahuju do odlahlej farmy na Novom Zelande kde budu zit stastne az do smrti.
Tu uz kde-komu uplne zajebava....co do certa je na tom divne ze sa usacky rezim zalozeny na uvere (uzere) nakoniec zosype. Nebol by ani prvy ani posledny.
No k voli tomu sa cely svet predsa neposerie - ked tak iba ekonomovia a bankari.

326459

05.02.2015 20:34

Velká americká slepá ulička

RE: jak se sedí na lopatě

ghm 85.?.?.?

Tak neviem...mal som priatela (uz zomrel) ktory zdrhol do SSA za bolsevika. Zil tam 12 rokov (a mal sa viac ako dobre, bol to odbornik ktory ovladal EN, ziadny umyvac riadu) az kym sa nedockal penzie. Po prevrate v 1989 sa uz s usackou penziou okamzite vratil do Europy. Kaslal na SK, vzdy vravel ze u moci zostanu aj tak len bolsevici - a mal pravdu.
Ten povedal pamatne slova: "V SSA - normalny clovek vyrastajuci v historickych krajinach - nemoze dlho zit. Ked sa tam predsa len usadi a este sa mu tam aj paci musi byt nejakym sposobom jebnuty aby zapadol medzi podobne tam zijucich 90% postihnutych".

326462

05.02.2015 21:01

Velká americká slepá ulička

RE: No přesně to tak je, a trefné, v Praze poznáte Rusa na 100 metrů, podle oblečení.

nomono 85.?.?.?

Nesuhlas ! Rusi nechodili apriori v teplakoch, to je demagogia. V teplakoch chodili Madari a cuduj sa svete - hlavne ten mladsi - aj Rakusania ked stal shiling 3.60 Kcs.
Ten americky blbebecek karel4u vie hovno. Rus mal vzdy svoju dostojnost, nikdy neliezol do prdele nikomu tak ako Cesi a Slovaci.
A este chvilku karel4u vykladaj o SSA nech je sranda. Pri svojej namyslenej obmedzenosti ani netusis aku "medvediu" sluzbu robis tomu fasistickemu zlepencu.
Ozaj, uz si si vybral miesto posledneho odpocinku?
http://aeronet.cz/news/americka-vlada-ocekava-nuklearni-uder-na-usa-nakupuje-miliony-podivnych-plastovych-rakvi/

326464

15.02.2015 20:54

Zbytečná dohoda, kterou všichni chtěli

RE: Pyrrhovo vítězství.

ami 85.?.?.?

Tak pokial v "Slusnej analyze" sa autor citi ako znalec KSB ale napriek tomu tara hluposti na zaklade jednostrannych informacii,tak pan Kamil sa prave zobudil a "komplexne" to pohnojil. Rusko a kapitalisticka velmoc....preber sa Kamil
To si naozaj vsetci myslite ze Rusi su padli na hlavu a amici su geniovia?
Kamil Debalcevo im NEMOZE byt ukradnute ani nahodou. Ved tam hrozi pruser pre celu EU a Brusel. Zajat take mnozstvo a za taku cenu - tomusel byt poriadny dovod, urcite to nedolo rozbity dopravny uzol a rozstrielane letisko. Ale zajati vysoky dostojnici...to je ine kafe. Kto vie ktore staty tam maju svojich zoldnierov a kolko ich uz "opolcenci" maju pod zamkom a ako pekne hrdinovia spievaju. A vie si niekto predstavit tie dosledky ked vyjde najavavo ze su tam aj Nemci? Nie len jebnuti Poliaci, idiotsky americky instruktori alebo psychopaticky Svedi. Ale NEMCI regulerne poslani Merkelovou!!! Tej sa z toho asi vratil menzes ze hned ako sa definitivne zavrel debalcevsky kotol tak spanikarila. Toho nesvojpravneho zabozruta si zrejme zobrala zo sebou len ako stafaz aby mohla nieco Putinovi ponuknut za mlcanie (ze by mistraly?).
Preto sa Debalcevovo nikde nespominalo - Putim ma v ruke tromf. Vacsina kompromitov sedi v kotli a som si isty ze tych par ktorym sa podarilo ujst za pomoci OBSE boli dobre preklepnuti...este len bude sranda.

327180

16.02.2015 14:22

Zbytečná dohoda, kterou všichni chtěli

RE: Pyrrhovo vítězství.

ami 85.?.?.?

"Z coho usudzujes, ze sa cítim ako znalec KSB? O KSB nie je v mojich príspevkoch ani zmienka."
Hm...rovnaka terminologia, rovnake bohorovne zavery a sam si spomenul "leva-net".
Vymenovat ti vsetky nezmysly....tu je polemika myslienok nie skriepka jednotlivcov. A najst fakty v tvojom elaborate je tazke. To ty predkladas svoj nazor ako jediny spravny ja som prezentoval len moznu hypotezu - porovnaj si rozsah vzajomnych prispevkov. Tvoje myslienky su prilis rozvlacne jednak z ich samotnej podstaty ale aj z prilisneho nezmyselneho teoretizovania. Naozaj nemam cas ani chut na polemiku s tebou ale ak sa tu chces prezentovat ako druhy "Pjakin" tak si este trochu postuduj a nevykradaj jeho frazeologiu - mam na mysli KSB.

327212

18.03.2015 18:42

Geopolitická tektonika odsunuje USA ze středu jeviště

RE: Po prečítaní tohto článku politrukov určite raní mŕtvica.

go_to_hell 85.?.?.?

Pane
vy by ste mal v prvom rade čítat Lenina. Ten povedal nehynúcu pravdu: "Učiť sa, učiť sa, učiť sa" - vraj keď videl Stalinové vysvedčenie. Takú zbierku laických nezmyslov - to je už ani nie je zábavne čítanie, iba fantazmagórie ing. Dědeka alebo adolescenta ktorým trepe puberta.
Za všetko len výrok používaný každým idiotom:
"Investori se ovsem budou stehovat tam, kde uvidi jistoty." Čo to tu každý trepe o investoroch keď ide o finančných špekulantov. Práve takýto "investori" sú zodpovední za socialny a morálny marazmus tejto spoločnosti. Kto z nich používa svoj vlastný kapitál za účelom zmysluplného "investovania"? Ani jeden!!! Každý z nich "investuje" na dlh. Vlastný kapitál sa používa na korumpovanie politikov. Veď sa len pozrite čo sa deje TU keď už nechcete vidieť čo sa deje vo svete kde totálne zvíťazil kapitál nad zdravým rozumom. Takéto "všeobecne platné ekonomické pravdy" opakuje dnes každý chuj, ktorého pri pokuse myslieť okamžite rozbolí hlava.
Dnes každý kto má v prdeli dieru sa cíti byť ekonómom, politickým analytikom, prognostikom a čo ja viem čím ešte. Ale len máloktorý z grafomanov píšucich na každom webe kde je otvorená diskusia si niečo aj prečíta. Väčšina z nich ani len článok ktorý komentuje. Ale bude donekonečna omieľať frázy, ktoré pokladá za prejav inteligencie ako katolík Zdravas.
Veď vy nehľadáte informácie, vy sa len chcete zviditeľniť ako kreténi v parlamente.
Pod týmto článkom je momentálne 5 (slovom päť) príspevkov. Ani jeden nemá čo povedať. Ani jeden nemá žiadnu informačnú hodnotu (okrem výpovednej hodnoty obmedzenosti autora trpiaceho možno oprávnenými komplexami vlastnej menejcennosti).
Kurva ľudia čo vám už načisto zajebáva? Včítane mňa keď sa dám takto vytočiť...

329404

24.03.2015 16:21

Putin by rád znárodnil Rothschildovu centrální banku

ja vas....

ami 85.?.?.?

...jebem aj s celym Zvedavcom. Kto si vas kupil alebo cim vam pohrozili pan Stwora? Toto je uz manipulacia s citatelmi a bohapuste trollovanie. A nie je jediny clanok manimulacneho charakteru na Zvedavci v poslednej dobe.
Kaslem na tento web a viac sem ani necuchnem.

329777

08.04.2015 17:04

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: GLOBALIZACE JE OBJEKTIVNÍ PROCES

alanno 85.?.?.?

Ked mas tolko problemov preco s nimi vychadzas prave tu? Nebol by lepsi psychiater? Ked sa mu poviec nick (Ciciak) dostanes este zlavu.
Uz si ako ing. Dedek na podopretie svojich tvrdeni pouzivas odvolavku na vlastny blog.

"Nad globálnou elitou je pravdepodobne gp, ale kto/čo to kurva je???!!!"
No keby si si celu Teoriu riadenia precital pozorne, nasiel by si odpopoved. Lenze to je narocnejsie citanie ako Matko a Kubko. [mrknutí jedním okem]

330720

04.05.2015 00:35

Páni a otroci

RE: Svetovláda.

monami 85.?.?.?

Každé svinsto raz skončí a tí najmocnejší skončia spravidla veľmi tragicky. Staročia z hľadiska ľudstva nemajú valný význam to len krátkodobe svet speje od zlého k ešte horšiemu. Z hľadiska dlhodobého vývoja ľudstva je rozhodujúce či sa duševne pozdvihne alebo premeni na idiokraciu. Aj keď to vypada pesimisticky je tu realna šanca prerodu myslenia ľudstva a jeho zmena k lepsej, spravodlivejšej spoločnosti. Bez Židov, naboževstiev a otroctva. Chce to cas - dobro nakoniec zvitazi aj ked mu zlo bude trvale robjíjať hubu.

Odporúčam študovat materiály o Dostatočne všeobecnej teorii riadenia a Koncepcia socialnej bezpečnosti. Najdete ich tu:

http://ulozto.sk/ximLBZkh/dostatocne-vseobecna-teoria-riadenia-ksb-zip

Nie je to ľahke čítanie ale pri troche usilovnosti vám otvorí oči tak že sa budete vracať k jednotlivým myšlienka. Zaručene sa to oplatí viac študovať ako kresťanskú Bibliu.
Jeden z tvorcov tychto teorii V.V. Pjakin pravidelne odpovedá na otázky čitateľov. Najdete to na Youtube aj z českými titulkami ak neviete rusky.

Tento všeobecný pesimizmus je nie nahodny ale oganizovany a ani si to ľudia neuvedomuju. Preto treba propagovat aj myšlienky podporujúce optimisticku buducnosť a uvedene knihy dú dobry začiatok.

332252

26.06.2015 23:37

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

bezmena

bzm 85.?.?.?

Skoro na 100% vas chcu dostat z bytu za ucelom:

1. podstrcenia kompromitujucich materialov
2. nainstalovania plostic
3. prehliadnut byt.

Keby ste bol zamestnany tak by vas Vas nadriadeny drzal na nejakej porade a zodpovedal vlastnou karierou ze vas ma na ociach. Takto vas budu drzat na policii po dobu ktoru potrebuju.
VZDY SA TO TAKTO ROBILO AJ ROBI !!!
Zavolajte si do bytu ked tam nebudete najmenej dve osoby ktorym doverujete. Nech sedia ticho aj s pripravenym fotoaparatom. To budete prekvapeny koho tam vidite. Vzdy pridu najmenej dvaja, povacsine traja.

335572

21.10.2015 12:29

První týden ruského vojenského zásahu v Sýrii

RE: Mír celému světu

ami 85.?.?.?

Nevies kolko ma tried? Mirko Dedek je ING. asi home made a propaguje svoj blog. na kazdom fore co ma viac ako 10 citatelov. Chod tam to sa nasmejes. Jemu nacisto zajebava aj podla fotografie, [velký smích]

340931

18.11.2015 14:50

Koncovka v Sýrii: Strategická fáze tajné války Pentagonu proti Íránu

Co sa to deje so Zvedavcom?

ami 85.?.?.?

Nemozem sa zbavit dojmu ze p.Stworovi sa nieco udialo so zdravim. Precital som si clanok niekolko krat ale co ta dotycna autorka pise je pripad pre psychiatra.
Akoby vystupila z hrobu pred rokom a hned napisala co sa jej prisnilo. Nemam slov, to nech si pise do zidovskych novin. Alebo si Zvedavca kupil Mosad ?
To co posledne p. Stwora uverejnuje by tomu nasvedcovalo...aj s novymi diskutujucimi.
So zmenou prezentacie stranky doslo aj k zmene obsahu. Takze Zvedavec jednoducho mazem so svojho zoznamu. To mozem zrovna citat Čulíka alebo mainstream sračkomety.

342024

22.12.2015 20:16

Jedenáctý týden ruské intervence v Sýrii: krok zpět od propasti?

RE: Jedenáctý týden ruské intervence v Sýrii: krok zpět od propasti?

nemomo 85.?.?.?

>Propaganda, nic víc než propaganda chazarsko-sionistické loutky:
>puke:

Sten, toto ti este nikto nepovedal? "Aj sprostost (tvoja) je bozi dar..."

343414

28.12.2015 15:37

Erdogan, Salman a nadcházející „sunitská“ válka o ropu

Manipulacia...

nemo1 85.?.?.?

...to je celý članok. Nema to ani hlavu ani pätu. Bohužial v poslednej dobe Zvedavec prekladá hlavne takéto članky. Katastrofické alebo manipulačné, holt vystrašené stádo ide lepšie ovladať. Kde sú tie časy ked stáli za hovno len Čulľkove BL.
So všetkych autorov z webu NEO sa tu predkladaju väčšinou články posratych usackych "analytikov" ako je tento:

F. William Engdahl is strategic risk consultant and lecturer, he holds a degree in politics from Princeton University and is a best-selling author on oil and geopolitics, exclusively for the online magazine “New Eastern Outlook”.
First appeared: http://journal-neo.org/2015/12/22/erdogan-salman-and-the-coming-sunni-war-for-oil/

Ale že je tam kopa daleko hodnotnejších článkov od inych autorov tak to sa prekladat radšej nebude...duvenblejt pan Stwora

343556

18.01.2016 20:12

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

RE: Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

nanemo 85.?.?.?

Pane Boze ty musis byt dobre platenym tlkom. O ekonomike nemas ani potuchy, vyberas si argumenty co vyhovuju zidobolsevikom. A este mas tu drzost s tym vyliest na papier.
Boze netrestaj, mlat toho chuja pro tej sprostej palici...

344597

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkujeme za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 2

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 3

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,17 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
25,46 Kč
100 japonských jenů
22,10 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,94 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 070,78 Kč
1 unce stříbra
564,38 Kč
Bitcoin
314 722,02 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?