Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 2 různá jména: autor, MH.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

no, asi nejlepší bude, když sem hodíte mapu z přelomu roku 2016 at se podíváme jaký významný rozdíl bude proti mé mapě - např. z 12/2015 což je doba před rokem a jedná se o přelom roku 2016 a uvidíte že je to ta stejná mapa. Takže tu zřejmě, ač nevědomky, lžete. Na přelomu roku se SAA povedlo výrazně zmenšit plochu pod kontrolou teroristů takže to Vás asi zmátlo.
Očekávám Vaši omluvu.
Ohledně mého obviňování že dávám za vinu SAA nebo nedej bože vládě Sýrie že uprchlíci jsou díky nim ... hledáte něco, co tam není. Pokud by jste viděl celou historii mých článků, tak zjistíte že je to hloupost protože již skoro tři roky se tu SAA a oficiální Sýrie zastávám. Tento jev který popisuji, tedy odsunutí teroristů k Turecku, je celkem nový a faktem je, že se jedná o konec Evropy. Druhým faktem je, že vyníkem jsou sponzoři terorismu - tedy USA, GB, Francie, Katar a SA.
To jsem ve svých článcích napsal už opravdu mnohokrát. Jestli jste si přečetl jen poslední dva články, tak uznávám, že jste mohl získat nesprávný dojem.
Jelikož se chci této bezpečnostní hrozbě ještě věnovat, děkuji za zpětnou vazbu. V příštím článku znovu pořádně popíši i příčiny tohoto jevu - tedy podporu terorismu od již zde uvedených sponzorů.

353916

to video přesně odpovídá popisu - je tedy z neuspěšného utoku teroristů u města Khan al-shi.
viz. např. zde
http://www.liveleak.com/view?i=7a4_1477492872

353878

Dobrý den,
cílem článku určitě není nějaké podsouvání toho, že za uprchlíky může syrská vláda. Za to mohou ti, kdo tuhle válku i válku v Iráku či Lybii vyvolali.
To je snad všem jasné, alespoň na tomto webu.
Cílem článku je ukázat, že díky našim politikům se nyní do Evropy chystají desítky tisíc teroristů.
A určitě to není propaganda - popisuji realitu. Teroristy jsou terirosti, ti kteří za tuto válku mohou jsou Turecko, USA, Katar, SA, Francie a GB.
autor
PS:Ta mapa je z přelomu roku 2016 - mám je archivovány.

353877

Dobrý den,
Pokud se bavíme jen o SAA tak ty ztráty nejsou tak velké jak uvádíte - max. třetinové. Ostatní jdou na vrub spojencům od Hizbaláhu až po Iranské, Irácké milice.
Ta největší potíž je právě v délce frontových linií. Jedná se o tisíce km. Jen namátkou obklíčené východní aleppo mělo ještě nedávno délku fronty 50 km, kampsy v okolí Damašku 200-300 km atd.
Teroristé díky masivním neustálým dodávkám (nejen) protitankových řízených střel prakticky vymazali převahu SAA v těžké technice...
Největší potíž byla ve špatné taktice. SAA se snažila držet izolované základny takže naprosto roztříštila síly.
Ale pravdu máte v tom, že pokud by do konfliktu nevstoupilo Rusko tak to nevypadalo dobře.

353557

24.01.2016 17:50

Latakia- teroristická pevnost byla osvobozena, Deir Ezzor – krvavá lázeň pokračuje

RE: nepodložená kritika

autor 31.?.?.?

jen faktická, bylo to naopak. Zhruba 20 tisícový Hizballách dal naprdel "nejsilnější" armádě na BV - tedy Izraeli. A to i přesto, že Izrael měl naprostou technickou převahu.
Ohledně naší armády - těch 6 tisíc vojáků nejsou žoldnéři, tak jak to nikdy nebylo. Jen prostě mají špatné vedení které my volíme. Nejde to házet na ně. Z velké většiny jsou to srdcaři a vlastenci.
Tak jako v roce 1938 naši vojáci nebyli zbabělci když opustili pohraničí bez boje.

344846

23.01.2016 19:15

Latakia- teroristická pevnost byla osvobozena, Deir Ezzor – krvavá lázeň pokračuje

RE: nepodložená kritika

autor 31.?.?.?

jak se zmenila válka? Zeptejte se Izraele které vypráskal uz v roce 2006 Hizballáh.
Pokud to nejste schopen vidět, těžko Vás přesvědčím.
Možná si jen nerozumíme. Válka je pořád stejná, vyhrávají ti více motivovaní, s lepší taktikou a lepší výzbrojí - přičemž to o lepší výzbroji nemusí být nutností.

Nikdy jsem neřekl že západní armády jsou lepší než východní.

Co se týká platů, to jim nezávidím. Pokud by jste ovšem někdy řídil jakoukoliv firmu, tak by jste tak prosté otázky nemohl mít.
Dám Vám jednoduchou otázku. Je lepší mít armádu složenou z 6 tisíc bojeschopných vojáků (současný stav) a k tomu mít dalsích 15 tisíc důstojníků, nebo je lepší mít 20 tisíc bojeschopných vojáků a k tomu mít 1 tisíc důstojníků?
Pokud tohle elementární matematiku nejste schopen pochopit, tak to opravdu můj problém není.
Ona by se ukázala pravda velmi rychle, pokud by se potřebovaly uzavřít hranice ČR. Těch 6 tisíc v současnoti bojeschopných vojáků totiž musíte podělit třemi, aby jste byl na reálu v případě nasazení - střídání po 8 hodinách. No a pokud Vám připadá zhruba jeden voják na jeden km našich hranic dost, tak doporučuji navštívit Chocholouška [smích]


Co se týká mobilizace, tak reálně není koho mobilizovat, protože základní vojenská služba byla zrušena a odvody neprobíhají. Takže než by jste vycvičil nějaké vojsko na základní úroveň, tak by uběhlo 4 - 6 měsíců. Pořád si ještě myslíte že je to OK? Při reálném současném stavu naší armády 6 tisíc bojeschopných mužů?
FAktem je, že nás může obsadit kdokoliv kdykoliv bez jakéhokoliv odporu. 6 tisíc vojáků s podřadnou výzbrojí neubrání vůbec nic.

Na rozdíl od Vás potkávám ty důstojníky v reálu. Až na bojové jednotky se jedná většinou o nepoužitelné vojáky.
A to si opravdu myslíte že potřebujeme mít vojáky schopné velet armádním sborům či divizím? jen pro Vaši informaci, Divize má mít cca. 20 tisíc vojáků. V současné době naše armáda má 6 tisíc bojeschopných vojáků. A naší armádě velí člověk, bez jakékoliv válečné zkušenosti.

344819

15.11.2015 18:21

Sýrie – skutečný průlom, obrana teroristů v oblasti Aleppa se hroutí!

RE: Pekne shrnuti ... az na 3. cast

autor 31.?.?.?

Tak to už naprosto nechápu. Dokonce i Vámi uvedená mapa ukazuje postup v Latakii o které jsem referoval a kterém vy tvrdíte že se jedná o ústup.... jen tam není zakresleno osvobození Ghamam

341886

13.11.2015 22:12

Sýrie – skutečný průlom, obrana teroristů v oblasti Aleppa se hroutí!

RE: zdravím autora

autor 31.?.?.?

Jak dlouho válka potrvá, to nikdo neví. Ještě před vstupem Ruska se ale podařilo Sýrii zabezpečit jednu hranici - což bylo také důležité.
nyní vše zálaží na tom, zda dokáží udržet dynamiku postupu. Situace ale není tak jednoduše přehledná. Je to taková hra o trůny online, kdy 5 království soupeří o biliony USD.
Pokud člověk posuzuje situaci tak zároven musí sledovat v Iráku, Jemenu, Jordánsku, Turecku a SA.
No a nyní je situace naprosto odlišná než před rokem. Zejména tím, že Irák začal spolupracovat s Ruskem a tudíž začal proti IS postupovat, SA si naběhlo svým útokem proti Jemenu, má tam velké ztráty a opět ztrácí území, USA klasicky podporují obě strany, kdy na jedné straně podporují teroristy a na druhé straně Kurdy, proti kterým bojuje Turecko...
To by bylo na další článek

341796

13.11.2015 21:35

Sýrie – skutečný průlom, obrana teroristů v oblasti Aleppa se hroutí!

RE: Pekne shrnuti ... az na 3. cast

autor 31.?.?.?

mapy zde:
https://twitter.com/PetoLucem
celkově dobrý přehled zde:
https://twitter.com/IvanSidorenko1
Objektivní vyvážené info zde:
http://www.almasdarnews.com/
videa a další zdroje zde:
http://www.liveleak.com/c/syria - používám jako potvrzovací zdroj, protože se vždy téměř hned objeví videa z daných oblastí.

341794

13.11.2015 21:26

Sýrie – skutečný průlom, obrana teroristů v oblasti Aleppa se hroutí!

RE: Pekne shrnuti ... az na 3. cast

autor 31.?.?.?

Dobrý den,
pokud bychom se bavili o aktuální situaci, tak ta je již opět jiná. SAA dosáhli dálnice. Situace se v oblasti Aleppa velmi rychle mění.
Co se týká obrázků, pokud bych poslal článek dnes ráno, byla by tam jiná mapa, pokud bych poslal dnes odpoledne, tak opět jiná.
Věc se má tak, že když píšete články, tak prostě nějakou dobu trvá, než se zveřejní.
Takže když situace tak nestálá, tak uplně aktuální to nebude.
Jinak klasický odkaz na mapu celé Sýrie je spíše pro teroristická na wiki
https://en.wikipedia.org/wiki/Cities_and_towns_during_the_Syrian_Civil_War#Damascus
nemám potíž dát týden starou mapu, pokud vím, že situace se na bojišti moc nezměnila.

341793

13.11.2015 15:58

Sýrie – skutečný průlom, obrana teroristů v oblasti Aleppa se hroutí!

RE: Pekne shrnuti ... az na 3. cast

autor 31.?.?.?

Dobrý den,
tak to mnohé vysvětluje. Já přináším opravdu horké zprávy. Ty vaše mapy jsou zastaralé a nejsou detailní.

Autor článku

341780

13.11.2015 15:28

Sýrie – skutečný průlom, obrana teroristů v oblasti Aleppa se hroutí!

RE: Pekne shrnuti ... az na 3. cast

autor 31.?.?.?

Dobrý den,

Vaše tvrzení jsou nepravda.
To si můžete všechno velmi snadno ověřit když začnete sledovat validní zdroje.
Jediné co mne napadá je to, že jste z neznalosti popletl situaci na sever od města Hama kde se teroristům znovu podařilo obsadit Morek, ze situací v okolí Salmy.
Pokud si přečtete některé mé články, tak zjistíte, že vždy byly objektivní a odrážely situaci na bojišti.
s pozdravem
autor

341779

03.09.2014 18:03

Konec ukrajinské armády?

diky za podporu

autor 31.?.?.?

Rad bych požádal místní mravokárce, ať sem přispějí také nějakými články.
Kritizovat umí naprosto každý, dát dohromady text aby měl hlavu a patu + informační hodnotu, to kupodivu dá celkem dost práce a času. Vzhledem k tomu, že mám náročnou práci tak články dopisuji kolikrát až po půlnoci. Navíc se jedná o aktuální zprávy. Když ten článek budu psát tři dny, tak bude perfektní, jen trochu neaktuální...
TAkže tímto hledám korektora, který by tyto články učesal částečně po stylistické stránce a hlavně po stránce jazykové.
autor

316687

19.08.2014 20:26

Jižní kotel

RE: Hlouposti překladů z angliny - poznamka autora

MH 31.?.?.?

překladatel - analytik z toho nema ani korunu. Jen jsem Vam chtel poskytnout trochu realny pohled pohled na soucasne valceni. Neni to jen Ukrajina, stejnou taktiku vyuzil Hizballáh k faktické pořážce Izraele v roce 2006. Když pujdeme do historie tak první podobnou taktiku malých týmu najdeme u našich legií v Rusku, dále ji s velkým úspěchem použili Finové v Rusko Finské válce.

315785

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 0

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,17 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 595,75 Kč
1 unce stříbra
543,68 Kč
Bitcoin
686 131,27 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?