Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, Adamm, Kiviss, Vopice.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.02.2015 19:03

Zbytečná dohoda, kterou všichni chtěli

RE: porosunkuv byznys zvysil behem valky 9x

Kiviss 89.?.?.?

Někdo je placen říší chaosu a zla fiktivními stážemi, někdo jidášský peníz dostane za pseudopřednášky nebo vydáváním "pseudobestselerů".

Ten gauner a sociopat vykáže, v době zruinované ekonomiky a tisíců mrtvých, kdy lidé jeho země mají problém získat pitnou vodu a základní potraviny, 9x větší zisk než v míru!

DEMOKRATISTI VŠECH ZEMÍ SPOJTE SE! :-/

A pak ať někdo vykládá, jací jsou ti podnikatelé / oligarchové / živnostníci DOBRODINCI.

P.S.
Omluva té hrstce, která mezi ty zrůdy nepatří! A myslí si, že to myslí upřímně.
Ale i ti by si měli uvědomit, že jsou pravděpodobně odpovědní za smrt a neštěstí miliónů lidí!

327167

27.05.2015 13:14

Nastane nový pogrom židů?

RE: ... o tom, co tam je, a co tam neni...

Vopice 89.?.?.?

Pozdrav Pámbů!

Prosil bych, abyste vaše tvrzení doložil relevantními odkazy, nejlépe na ty údajné zbytky Tóry z roku 200 BC, dále by mě zajímaly ty odkazy Římanů na Ježíše, nejlépe obrázky, dále by mě zajímal výtisk Talmudu z roku 200 AD.

Samozřejmě že to byl skoro zázrak, že se ty zbytky v Qumranu našly, přestože nejstarší egyptské papyri jsou staré 2500 BC, ale to samozřejmě nikoho netíží.

Jinak se nebudu opakovat, ale ten váš bůh si nemohl vybrat nikoho jiného než Židy, protože jiní lidé na Zemi ani nebyli, protože podle té vaší pohádky jidové jsou potomci Adama a Evy. Nějak jste přešel to, jak se na Zemi objevily ty další národy atd.

Také by mě opravdu zajímalo, kdy se z psychopatického sadistického boha stal ten hodnější, křesťanský. To by člověk neřekl, že se takový bůh také v čase vyvíjí, je to totiž nesmysl, ale to věřícím vůbec nevadí, ti mozek nepotřebují.

Pokud se zde neobjeví požadované dokumenty, beru to jako další hezkou pohádku, kterou si pěstují lidé, kteří svůj mozek odevzdali výměnou za slib, že se po smrti budou mít dobře. Věřící si samozřejmě bez přemýšlení rádí podpoří své bludy, protože to k tomu patří, rozvíjet to a zdokonalovat na základě dalších a dalších údajných nálezů a dekódování pomocí nejrychlejších superpočítačů.

Pravděpodobně také věříte, že se Ježíš vrátí do roku 2050, stejně jako 100 mil. amerických pámbíčkářů.

333621

22.06.2015 20:36

Áno, máte pravdu, je to plánované…

již brzy v EU

Adamm 89.?.?.?

http://gloria.tv/?media=639470

335264

09.10.2015 11:45

500 milionů rukojmích

RE: bez

89.?.?.?

ano, kritizovat a borit to spatne je samozrejme nutne, ale uz predtim je nutne mit stanoveny cil, abychom vubec mohli udelat ten prvni krok spravnym smerem, a vlastne i vedeli co konkretne je treba zborit nejdrive a co by eventualne mohlo i byt (i proti svemu puvodnimu smyslu) vyuzito k dosazeni onoho dobreho cile.

340463

Tak nevím. Mám nakupovat zlato, nemám nakupovat zlato...
Je pravda, že oproti nedávnému vrcholu spadla jeho cena na 50% což by pro mě byla nepřijatelná ztráta. A padat může dál. Ale taky nemusí.
Když vidím, jak Čína a další země nakupují horečně zlato, nebo si ho aspoň nechají dovézt z Fort Knoxu zpět (Německo), tak si říkám, že by nebylo dobré ho jako rezervu odepsat.

Nebo je nějaká lepší, SKLADNÁ a snadno PŘENOSNÁ komodita, která bude ceněná v po ekonomickém kolapsu? (jídlo je značně neskladné)

341169

06.11.2015 08:19

Hnutí Pegida: 10 požadavků na německou azylovou politiku

zase minuli podstatu problému -NWO

89.?.?.?

Já zrovna moc nevěřím organizacím, které mají protimuslimskou rétoriku a na druhé straně taktně zamlčují, že to je plánovaná spiknutí lidí v nejvyšších mocenských kruzích, zahrnující všechny státní složky i policii, tajné služby a média. A že účelem akce je vyhlazení Evropy a nastolení celosvětového totalitního státu.
Pegida toto vesele ignoruje. Holt drtivou většinu organizací dříve či později infiltrují a ovládnou židé ve svůj prospěch. A to bez ohledu na to, jak skvělí lidé ji původně vedli a jak bohulibé cíle původně měla. I ŘKC o tom ví své.

341439

31.12.2015 23:20

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: madari

89.?.?.?

To ze se to uz sto let traduje nic neznamena, naopak... Obecne mi to prijde trapne, kdyz nekdo dva jazyky co se do zbylych evropskych moc nehodi vezme a hodi do jednoho pytle na zaklade nejakych pochybnych formalnich podobnosti..
A jeste ten pytel nazve madarsko-finske jazyky (jako by jich bylo jeste snad i vic[vyplazený jazyk])
Kdo vi jestli to neni ze stejne lihne jako tvrzeni o 'indo-germanskych' jazycich (dnes taktne prejmennovane na indo-evropske...)

343716

03.03.2016 19:27

Prosba o pomoc

RE: Čeká nás děsivá smrt hlady?

89.?.?.?

to je super, a mate nejaky seznam nebo odkazy na takove projekty? rad bych na taky prispel (bez ironie...)

346276

08.07.2016 10:50

Nobelova cena nedokládá, že dotyčný má mozek

RE: Za zamyšlení stojí,

89.?.?.?

Pri vsech vyhradach k Nobelovi, verim ze jeho motivace byla uslechtila. Uz jen pro to ze dynamit rozhodne a schvalne NENI vhodny pro vojenske ucely a tudiz ani nebyl nijak moc zneuzit valecnickym molochem. Ne ze by se tento o to nepokousel,ale dynamitova dela se proste z principialnich duvodu neujala [url]https://en.wikipedia.org/wiki/Dynamite_gun[url]. Dynamit byl totiz nevhodny jak k naplni del za ucelem vystrelu projektilu (na to byla lepsi strelna bavlna, uz tehdy davno znama), tak i k naplni projektilu samotnych (na to byl zas dynamit stale prilis nestabilni).
U dynamitu slo hlavne o to vytvorit bezpecnou vybusninu pro prumysl, tj. o adaptaci jiz davno existujici vojenske technologie (strelna bavlna, trinitrotoluen) k mirovym ucelum. Vzdalene se to da prirovnat k navrhu a stavbe jaderne elektrarny v situaci, kdy jaderna energie je pouze zneuzivana k vyrobe bomb. To, ze se pak nejake drobnosti z miroveho vyzkumu dale opet vyuziji a zneuziji i vojensky je smutne a nevyhnutelne, ale k tomu by doslo tak jako tak i v situaci kdy bychom zadne mirove reseni nemeli.

A Alfred Nobel rozhodne nemohl za to ze vybor udelujici cenu nazvanou jeho jmenem bude po cca sto letech zparazitovan a urcen k tlaceni pseudoekonomickych a antispolecenskych paved a k politicke propagande.

350238

22.07.2018 08:24

Vazalské státy NATO trpí Stockholmským syndromem

Brežněv daroval rakety USA

89.?.?.?

Taky jsem nikde neviděl, že by se američani chlubili tím, že navzdory únosu von Brauna (operace paperclip) nejsou s těmi rednecky s to udržet tempo ve vývoji raket s tím "zaostalým" Ruskem.

A už vůbec nikde se nedočtete že know-how strategické raketové techniky prodal vlastizrádce Brežněv američanům doslova za hrst korálků jak indiáni.
Od té doby pak USA co do raketové techniky jen pozvolna zaostává. A kdyby nerozložili Rusko, tak by byli v háji, protože už začátkem devadesátek by je RUsko předběhlo.

365446

04.10.2018 12:49

Kapitulace nebo odpor?

jak se falšují obecní volby

89.?.?.?

Článek o systému sčítání hlasů:
http://dfens-cz.com/krizkovat/
Z článku vyplývá, že nejvíce můžeme křížkováním protlačit konkrétního kandidáta u strany které má poměrně málo hlasů, u kandidáta velké strany to vyhrají podle pořadí na kandidátce.


U voleb se podvádí následovně:
– odvolí se i za lidi, co k volbám nepřišli
– využije se mobilní urna, se kterou se chodí za nemohoucími občany (a něco se tam přidá)
– vhodným dokřížkováním se zneplatní nepohodlné lístky
– nahlásí se menší počet hlasů – třeba když volič zakřížkuje napříč kandidátkami, pak se na některé hlasy „zapomene“

Příklad ze života. Pokud jsou ve vesnici dvě strany, pak každá může jmenovat jednoho zmocněnce. Starosta nanominuje do volební komise všechny svoje a musí tam strpět jednoho z opozice. Na něj se pak ušije nějaká bouda, přitlačí na něj a vystresují ho. Sám všechno neuhlídá, využije se okamžiku, kdy je v místnosti frmol nebo když musí jít čůrat, hlasy se tam nahází přes noc a tak.

Něco se pohlídat dá. To se třeba musí kandidáti opozice domluvit a chodit volit v dostatečných rozestupech, aby si jejich zmocněnec mohl odskočit a hlídat ve volební místnosti místo něj, v noci dávat pozor, zda se na úřadě nesvítí apod.
Při sčítání je tam ale zmocněnec opozice stejně úplně sám …

Pokud chcete aspoň trochu snížit riziko toho že vám zneplatní váš hlas přidáním křížků, tak křížkujte nějakou neobvyklou (ale nesmazatelnou) barvou. Přidání modrých křížků propiskou na arch co je vykřížkovaný třeba oranžově, to by docela bilo do očí.

366892

04.10.2018 13:04

Kapitulace nebo odpor?

kdo je Procházková?

89.?.?.?

Její otec na Svazu českých spisovatelů horoval pro podporu Izrahelle tak urputně až ho nakonec vyrazili:

"Pavel Auersperg, který vystupoval za sekretariát ÚV KSČ, strašlivě seřval Honzu Procházku za to, že napsali společný dopis proti československé politice na Blízkém východě. Tehdy probíhala šestidenní válka Izraele s Egyptem a Honza Procházka s Ivanem Klímou a Arnoštem Lustigem napsali protest proti naší politice, která byla protiizraelská."

https://casopis.hostbrno.cz/archiv/2007/6-2007/spi...

A takoví lidi pak kňourají, že je za normalizace odstavili od koryt a funkcí.
Mohli být rádi že je nezavřeli za vlastizradu, tyhle slavné "osmašedesátníky".

366893

07.04.2019 14:49

Západní kultura zemřela politicky korektní smrtí

vydavateli Aeronetu šplouchá na maják

89.?.?.?

Míval jsem Aeronet docela rád, ale teď to vypadá že jeho redaktorům vážně začíná hrabat a jsou zralí na Chocholouška.
SPD asi nebude taková jakou se zdá, je určitě prolezlá zednáři, kariéristy a další verbeží. Okamura na to nemá si to ohlídat.

Ale tu kampaň proti němu už vážně přehání. Jako by Fiala či Hamáček coby eurounijní svazáci a odchovanci amerických institutů a thinktanků či mafiáni Kalouskova či Klausova jr. typu, byli lepší alternativou. A jako by jejich strany nebyly prolezlé zednáři, chazary a gaunery všech typů.
No to ani omylem.

Raději tu nechci šířit nějaké konspirace o tom kdo vydavatele Aeronetu "dostal" a jak. Takže to nechám u toho že jim tam poněkud šplouchá na maják, což jsem v určité míře pozoroval už před kauzou SPD.

370823

30.07.2019 11:35

Tyranie nejistoty

http://paragraphos.pecina.cz

89.?.?.?

No tak českou fůzí bolševického pendrekového práva a amerického systému kde vám peníze a moc zajistí naprostou beztrestnost, se dlouhodobě a velice kvalifikovaně zabývá pan Pecina na svèm webu
paragraphos.pecina.cz

372814

17.03.2021 22:30

Ne-normalizace

RE: Jediná možnost záchrany je se spojit s Maďarskem a společně vzdorovat

89.?.?.?

Naivita. Orbán letěl spolu s Babišem do USA pro notičky.
A po jeho návratu v Maďarsku "taky propukla strašná epidemie".

Jediná záchranná ruka na kterou se můžeme spoléhat, je ta na konci naší paže.
Dokud to lidi nepochopí, bude zle.

387408

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 46 čtenářů částkou 9 438 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 1

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli08.04.21 15:10 USA 5

Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku08.04.21 13:19 Evropská unie 2

Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže08.04.21 11:49 Česká republika 4

WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím08.04.21 10:43 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,60 Kč
Švýcarský frank
23,57 Kč
100 japonských jenů
19,91 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,68 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 814,02 Kč
1 unce stříbra
550,65 Kč
Bitcoin
1 380 715,08 Kč

Poslední aktualizace: 14.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?