Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 357 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, hestroy, Pan učitel.

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.07.2015 09:55

Kobercové bombardování historie

RE: to je zase překlad

hestroy 77.?.?.?

Máš možnost. Přihlaš se dobrovolně, jinak nepindej.

335892

02.07.2015 10:46

Návštěva na kriminálce

RE: To si hoši vymysleli tklivý příběh

hestroy 77.?.?.?

Tak jsi se tu zase vyblil a teď utíkej mezi své na Lehožumpu.

335895

02.07.2015 21:15

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

RE: .........

hestroy 77.?.?.?

Opět jsi ze sebe udělal odpudivé neobolševické hovádko. A teď šup za Benhurem na Lehožumpu.

335923

03.07.2015 12:40

Kobercové bombardování historie

RE: Ak sa rozvoj ľudstva sa pohybuje po špirále, od roku 1972 sme v depresii

hestroy 77.?.?.?

Máte v tom trochu zmatek. Když pominu přistání na měsíci, tak se rozhodně nejedná o ničení nějakých památek islámských, protože se likviduji památky daleko starší. Vy snad znáte nějaké islámské památky? Nevraždí se hlavně muslimové, ale jsou vyháněni a zabíjeni křesťané a nemuslimové.

335949

03.07.2015 18:18

Kobercové bombardování historie

RE: Ak sa rozvoj ľudstva sa pohybuje po špirále, od roku 1972 sme v depresii

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že každý trochu svéprávný člověk ví, kdo za tím militantním islámem stojí už od dob studené války.

335954

04.07.2015 19:47

Kobercové bombardování historie

RE: Ak sa rozvoj ľudstva sa pohybuje po špirále, od roku 1972 sme v depresii

hestroy 77.?.?.?

No samozřejmě. Potřebovali přeci v Afghánistánu nějakého nepřítele, proto založili Al-Kájdu. Sakra, když se zamyslíš, tak z tebe občas i něco vypadne. [mrknutí jedním okem]

335986

06.07.2015 21:17

Svědectví o masakru v Gaze

RE: pro nepomáháme tady

hestroy 77.?.?.?

Ty jsi ale debil. Co bys asi vyblinkal, kdyby se teď ve zprávách řešilo povstání ve Varšavském ghettu za druhé světové? Že ti židi, co povstali, nebili žádní sluníčkoví bojovníci za svobodu? Jinak je hezké, že tu opakuješ vaši propagandu, ještě jsi zapomněl říci, že ta krev nebyla krev, ale kečup, jak řekla ta odpudivá svině. To už je stará známá písnička, že když vybombardujete nemocnici, tak z ní určitě vystřelili doktoři rechejtli, když školu OSN, tak z ní taky zaměstnanci OSN vystřelili rachejtli. Popros na sekretariátu o jinou, účinnější propagandu, tohle už jste opakovali tolikrát, že už vám to nikdo nevěří.

336120

06.07.2015 21:26

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Pane Bože to byl blábol

hestroy 77.?.?.?

Ano, vyblil jsi se poctivě. Je to odpudivá hromádka blbosti. To, že absolutně nechápeš, co se v Řecku děje, je jiná věc.

Když už mluvíš o těch Řecích, koho tím máš vlastně na mysli? To je jako nějaká průměrná entita? To chceš tvrdit, že například bolševik = typický Rus, nebo Kožený = typický Čech? Dej se do kupy. A než se příště vyprázdníš, zkus použít mozek a ne to, co sis přečetl v korporátních novinách.

336121

06.07.2015 21:28

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Svetový dlh

hestroy 77.?.?.?

Proboha, další chytrák. Když nevíš, o co jde, tak raději mlč.

336122

06.07.2015 23:16

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Základným zlom celého systému sú úroky.

hestroy 77.?.?.?

Běžná chyba způsobená tím, že na začátku URL chybí http://

336126

16.07.2015 11:17

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

RE: Myslím, že se autor mýlí.

hestroy 77.?.?.?

Dovolím si jen malý dotaz... Je bohem tzv. křesťanů bůh židovský? Takže už máme tři bohy, to je super. Sice to vyvrací monoteizmus, ale to nevadí. Nebo je to prostě tak, že krutý a psychopatický židovský bůh se po křestu polepšil a stal se hodnějším křesťanským bohem a pak zase zvlčel a stal se psychopatickým muslimským bohem? Nicméně ať už vyznával jaké chtěl náboženství, vraždilo se pod jeho patronací ostošest.

336662

20.07.2015 11:50

Zápas o lepší svět a hnutí Zeitgeist

RE: Kdy a proč to všechno začalo

hestroy 77.?.?.?

Je dobře, že tebe už se to netýká, takže můžeš promlouvat k druhým. Logicky je to sice nesmysl, protože kdyby se tě to netýkalo, tak bys tu žádná podobná zjevení nehlásal, ale i tak tě musím pochválit.

Ještě k těm telům. Myslitel, ten to tělo vymyslel, dobyvatel tělo dobyl, spisovatel tělo sepsal, skladatel tělo složil, badatel tělo vybádal, krotitel tělo zkrotil, vychovatel tělo vychoval, pachatel tělo spáchal, hlasatel tělo hlásal, nakladatel tělo naložil, dělitel tělo dělil, podnikatel s tím tělem podnikal, cvičitel to tělo cvičil, sběratel sbíral a žadatel žádal.

A ještě jednou ti mnohokrát děkujeme, že jsi k nám sestoupil jako správný mesiáš a k nám jsi promluvil. My tupí, kteří se ti nevyrovnáme, ti mnohokráte děkujeme. Doufám, že se dostavil pocit štěstí, jak jsi to těm tupounům zase natřel. [chechtot]

336841

22.07.2015 13:47

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

Když už něco předělávám, tak alespoň ne k horšímu

hestroy 77.?.?.?

Jestli si dobře vzpomínám, tak změna vzhledu byla zdůvodněna přiblížením se mladé, perspektivní a na kafíčko mající mladé generaci, kvůli všelijakým těm chytrým telefonům, co mladí mají, kvůli Blackbarry, co mají zase ti staří, a kvůli tabletům, které neodmyslitelně patří do ruky každého mladého čtenáře politicky nekorektních webzinů.

Jak se to povedlo? Inu, moc ne. Nebudu hodnotit mobilní verzi, která ještě není hotová, ale zaměřím se na iPad.

Takže jak vypadá moderní Zvědavec na moderním zařízení?

Vložený obrázek

Rozhodně mi to nepřijde jako něco, co bylo stokrát prodiskutováno a rozhodně ne s perfekcionistou. Pokud byl zkoumán každý detail, tak se nezadařilo, detaily jsou to, co celou stránku kazí.

Nejsem si jistý, zda nenechat žádné místo od kraje obrazovky je to pravé ořechové. Spíš naopak. Místo by bylo, to je ta ošklivá obří mezera mezi levým a pravým sloupcem, která zabírá osm procent šířky a tento ztracený prostor by bylo možné využít daleko lépe.

Font se nijak nezvětšil, takže lépe čitelné to není. Nevím, zda lepší čitelnost nebyla také jedním z důvodů pro několikadesetitisícovou investici, ale skoro bych řekl, že ano. Nezadařilo se.

Místo většího fontu máme obří mezery mezi články, což je další nevyužitá plocha, kterou by šlo spolu s tou obří mezerou mezi sloupci využít pro text větším fontem.

Použití kondenzovaného fontu sice nacpe více písmenek na řádek, ale čitelnost je horší.

Grafika je naprosto nudná, mdlá a rozhodně ne "moderní". Nahoře v hlavičce vpravo chybí pozadí, které se ovšem objeví, pokud si hlavičku zamknu. Celkově web nezaujme, obsah je prezentován sterilně, pokud se to mělo přiblížit mladé generaci, tak by neškodily ilustrační obrázky u článků.

Z levého horního rohu zmizela jedna z nejdůležitějších částí Zvědavce. Tedy posledních pár příspěvků. To je to, na co jsem se vždy podíval pokaždé, když jsem stránku otevřel. Již mnohokráte jsem zde tvrdil, že diskuse, to je hlavní deviza Zvědavce. Nyní je to zasunuté úplně mimo hlavní prostor, tedy k ničemu. Navrhuji posunout nad "kávičku".

A ještě trochu odbočím... Co se stalo s panem Králem? Proč už nepíše?

336977

22.07.2015 17:15

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

RE: Když už něco předělávám, tak alespoň ne k horšímu

hestroy 77.?.?.?

Nevím, nakolik se v oblasti tvorby webových stránek orientujete, takže vás upozorním ještě na jednu věc.

Vůbec nemá cenu se zabývat nějakou šířkou stránky, protože mobilní zařízení si stránky zvětší či zmenší na PLNOU šířku. Viděl jste někdy na tabletu či telefonu, aby kolem stránek bylo volné místo? Pokud je daná fixní šířka stránky, prohlížeč si ji přepočítá podle rozměru obrazovky.

Takže i na VŠECH iPhonech (které mají rozlišení na šířku i 1920px) a i na Androidu se stránka zobrazí VŽDY roztáhlá na plnou šířku. Už vám dochází, co to vždy udělá? Pokaždé bude text přilepen na levou stranu obrazovky a nezlobte se, to má k dokonalosti a k vyřešenému detailu opravdu hodně daleko. Zejména pokud bylo důvodem ke změně lepší zobrazení právě na mobilních zařízeních.

Doporučuji přidat nějaký padding, pak se to nemůže stát.

Ještě bych doplnil moji připomínku k obrovským mezerám mezi sloupci a články... Podívejte se na http://outsidermedia.cz.

Tam mají také velkou mezeru mezi sloupci a články. A víte proč to tam nevadí? Schválně se na to pořádně podívejte. Protože je to PROPORČNĚ správně k velikosti nadpisů a písma. Také se podívejte, jak se to chová, když zmenšujete okno prohlížeče. Nacpou se jim písmenka ke straně? Nenacpou. Protože vědí, že nějaké procentuální určování standardní šířky obrazovky je nesmysl. I dnes platí, že stránky mají být bez problému zobrazeny v rozlišení 1024px na šířku, tedy třeba 980px fixní šířky kvůli posuvníku. Pokud se stránky dělají širší, měly by být řešeny responsivně tak, aby se přizpůsobily i této šířce.

336988

23.07.2015 12:38

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

RE: Když už něco předělávám, tak alespoň ne k horšímu

hestroy 77.?.?.?

> Do něčeho podobného bychom těžko dostávali některé části Zvědavce - třeba formulář v tabulce - dovedete si představit responsivní chování takového kódu?

Když se chce, všechno jde. Není to zas takový problém a pokud na tom údajně někdo pracoval 3 měsíce...

> Hodně navštěvované publikační weby se toho nedrží, mají fixní šířku a už při 1024 px se objeví horizontální scrol (např.: čt, idnes, parlamentní listy, sputniknews ... ano, vím, že některé jsou "fuj". Jak je možné, že nejsou responsibilní?

Amatéři. Alespoň tam mají ten padding.

Mně osobně naprosto uniká to, že když už se Zvědavec předělává, proč se neudělá tak, aby splňoval alespoň základní vlastnosti, které by měla dnes webová stránka splňovat? Nový Zvědavec neřeší žádnou z předchozích "chyb", jde jen o změnu barviček a šířky mezer mezi bloky.

Mimochodem, clearovací divy jsou dnes již opravdu překonané...

337037

23.07.2015 15:06

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

RE: Když už něco předělávám, tak alespoň ne k horšímu

hestroy 77.?.?.?

Responsivní design není žádný buzz word, naopak je to velice mocný nástroj k přizpůsobení obsahu velikosti stránky. A pořád nechápu, jak současná verze řeší problémy s vaším Blackberry.

Chápu vaše rozčarování, ale opravdu si myslíte, že platí, že když už jste tomu věnovali tolik práce, tak to musí být dobré a nikdo nemá právo kritizovat? Opravdu si myslíte, že jste to dotáhli do dokonalosti, tak jak to ze článku vyplývá? Pochlubil jste se tak, že jsem čekal nějakou bombu, zejména to, že "nic tady není odfláknuto"... Už mě asi trochu znáte a víte, že jakmile někdo začne vydávat podobná ultimativní prohlášení, nedá mi to, abych je nepodrobil kritice.

Clearovací divy jsou patrně jediná drobnost, jinak je kód udělaný dobře.

Chápu, že jsem vám už dlouho nic neposlal, tak musím držet hubu a krok, i kdyby tahle změna měla stát Zvědavce celou kavárnu.

337044

02.08.2015 21:06

Zvědavec má novou tvář

RE: respozivní

Pan učitel 77.?.?.?

Responsivní design je prováděn pomocí tzv. media queries v CSS, což je mocný nástroj pro jednoduché určení pravidel pro zobrazení stránky pro různé rozměry obrazovky. Jedná se o pár řádků navíc v CSS.

337461

07.08.2015 11:00

70 let od svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki

RE: Ale životy ušetřeny byly

hestroy 77.?.?.?

Ten "dobrý" člověk by v lince na ty televizory nevydržel ani týden, protože by si připadal jako otrok. Nicméně mu to nezabrání v tom, aby radostně hýkal, jak by rád v té fabrice pracoval dvanáct hodin denně. Samozřejmě že o tvrdém a těžkém životě Japonců skřípnutých na jedné straně americkou okupací, která vysává finance Japonska, na druhé straně Jakuzou, která řídí v podstatě vše, ví naprosté kulové.

Jestlipak si ten "dobrý" člověk myslí, že v Japonsku mají lidé víkendové chalupy?

337691

07.08.2015 11:06

70 let od svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki

RE: zkrátily bomby válku?

hestroy 77.?.?.?

Už zas? Proboha ty jsi "historik"...

Jestlipak víš, že Japonci se zdát chtěli, ale nemohli přijmout jednu z amerických podmínek kapitulace, tedy abdikaci císaře. Bůh prostě nemohl odstoupit...

NIcméně hned po shození bomb byla tato podmínka kapitulace zrušena a následně k ní došlo.

>Je jasné, že pokud by bombu měl CCCP, ani vteřinu by neváhal.

To se ti dnes v noci zdálo? Člověče, ty by sis měl otevřít věšteckou kancelář, je vidět, že kromě historika amatéra máš i jiné schopnosti.

337692

07.08.2015 11:11

70 let od svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki

RE: zkrátily bomby válku?

hestroy 77.?.?.?

Přesně tyhle grázly, co nařídili bombardování civilních měst nesnáším. Začali s tím v Německu, pokračovali v Japonsku, pak v Korei, pak ve Vietnamu (2 mil. severokorejských civilistů), pak všude, kam šířili "demokracii". Ten, kdo obhajuje záměrné vraždění civilistů, je prostě hovado.

337694

17.08.2015 17:49

Mediální blamáž se sondou Pluto

Ano, i tady se najdou ubožáci

hestroy 77.?.?.?

Výborný článek. A trefa do černého! Dle známky je vidět, kolik pitomců mezi lidem je.

338253

17.08.2015 17:51

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Somatické příznaky..

hestroy 77.?.?.?

Osobně bych to doporučoval raději vám. A teď můžete radostně tleskat, jak se vše daří. Autorovi nesaháte ani po kotníky.

338254

17.08.2015 17:55

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Připadá mi to jako pokus o konspiraci za každou cenu

hestroy 77.?.?.?

Neuvěřitelné. I když to vysvětluje, proč svět vypadá, tak jak vypadá. Dneska někdo někde něco napíše a lidi to přebírají bez jediného zaváhání. Kdyby pan Liška napsal, že pan Kalousek je slušný člověk, pan F&T by to vzal vážně také. Opravdu smutné...

338255

17.08.2015 17:56

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Strašný blábol

hestroy 77.?.?.?

Proboha. To se tu zas s "inteligencí" roztrhl pytel. Zaplaťpámbů za pana Lišku, je důkazem, že ČLOVĚK ještě žije.

338256

17.08.2015 18:01

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: à odbornik napsal clanek

hestroy 77.?.?.?

Stačí jeden takový článek a hned se každý odkope. Pak ukáže, co komu vlastně v té vymyté kebuli zbylo. V tomto případě se dá jednoznačně říci, že toho moc nezbylo. Opravdu smutné, smutné. Pokud je mezi "zvědavci" tak vysoké procento mírně řečeno chudých duchem, jak to asi vypadá mezi "nezvědavci"?

338257

31.08.2015 21:09

Zastiňování amerického dolaru juanem

RE: Čína hodně dlouho dodávala do USA na dluh!

hestroy 77.?.?.?

> Zarážející je na tom to, že místo aby z plateb za zboží Čína pozvedla životní úroveň občanů, tak toto přebytkové obchodní saldo mění za USA-USD dluhopisy.

To jste teď vymyslel, nebo to můžete něčím doložit? Zní to, jako byste to měl 100% ověřené, ale obávám se, že zde pouze zasvěcenně tvrdíte nějakou další hovadinu. To, že pokud by Čína pozvedla životní úroveň obyvatel, by jí znemožnilo vyvážet a donutilo dovážet, nechám raději pro někoho více ekonomicky zběhlého.

>Tento potenciál je však umořován naprosto nepochopitelně do amerických dluhopisů.

Nepochopitelně? Zajímavé je, že přímo zmiňujete opiové války a pak se vám zdá něco nepochopitelné. Každému průměrně inteligentnímu člověku je to jasné jak facka. Ale samozřejmě chápu, že ne každý ví, že emise národních měn je u většiny států navázána na USD a bez něj si nikdo ani neprdne. A kdo ano, je demokraticky vybombardován do doby kamenné.

338849

31.08.2015 21:15

Zastiňování amerického dolaru juanem

RE: Nerozumím tomu.

hestroy 77.?.?.?

Aby člověk plně porozuměl, musí se soustředit na slovo "oficiálně"...

338850

07.09.2015 10:49

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

hestroy 77.?.?.?

No přeci lidi, proboha...

339182

07.09.2015 10:56

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

hestroy 77.?.?.?

Pokud si někdo přečte bibli a přijde mu jako logická, pak... V bibli je napsáno tolik protichůdných nesmyslů, že to nedává žádný smysl. V první části knížky je bůh popsán jako odporné sadistické psychopatické hovado, ale v druhé části se najednou trochu polepší, asi proto, že se ze Žida stane křesťanem. Nicméně stále zůstává krutým bohem, který své děti trestá věčným zatracením. Kdo toto podporuje, je také psychopat, který nechápe, že jeho dítě se neprosilo o stvoření do světa, kde jeho chyba ho povede do "ohně pekelného".

Kolikrát jste už tady napsal o tom SV? Stokrát? Dvěstěkrát? Umíte napsat příspěvek, kde nebrojíte proti Hlávkovi, nebo neadorujete Sobotku? Docela o tom pochybuji. Je vidět, že vaše vnímání světa má zcela definované hranice a obsah. Bohužel ne moc obsáhlý.

339183

09.09.2015 09:11

Nekonvenční válka proti Rusku

RE: Dobrý článek.....

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu a chválím vás za to, že jste spisovně správně napsal Žid, přesně podle Norimberských zákonů. Dalo by se říci, že pan Lansky byl takový ten typický představitel Židovského obchodníka. Pro jistotu jsem to napsal s velkým Ž i tady, abych náhodou nebyl obviněn z antisemitismu, víte že jsou na to dost citliví.

339272

09.09.2015 09:18

Nové břímě na ramenou Německa

RE: Vymyslete si neco jinyho

hestroy 77.?.?.?

Jsi chytrý...

339273

13.10.2015 14:45

Moskva jedním úderem zmařila plány Washingtonu

RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !

hestroy 77.?.?.?

Proboha... Je to jen chlastem, nebo i něčím jiným?

340623

13.10.2015 14:49

Ruská „výchovná“ salva zničila světovládu USA

RE: Je pekne

hestroy 77.?.?.?

Vysvětlovat to nemá smysl, stejně bys to nepochopil.

340624

13.10.2015 14:54

Ruská „výchovná“ salva zničila světovládu USA

RE: v naprosté tmě ?

hestroy 77.?.?.?

Stačí si osvěžit základní fyziku, například jak funguje radar atp. Družice samozřejmě nemohou sledovat každý kus země, ale obvykle se soustředí na místa, kde se něco děje.

340626

13.10.2015 15:01

Ruská „výchovná“ salva zničila světovládu USA

Tvůj výpotek je hovadina

hestroy 77.?.?.?

Jejky, nad tímhle jsi možná několik hodin přemýšlel, ne? Už Kanada vyrábí své rakety, které od nich kupují USA?

Bláboly o 180 milionech hladových lidí si nech pro sobě podobné idioty.

Ale myslím, že ty jsi na tom trochu hůř, než Rusko. Ty se vzmůžeš na smyslupný názor tak z 20 %, zbytek je totální dementní odpad.

Pokud si připadáš, že máš IQ nad 80, tak zkus doložit, kolik % ruských raket nedoletí do vesmíru, kolik letadel Antonov An-225 spadlo, když například převážely francouzské jednotky do Afriky a proč si Amíci koupili ruské vrtulníky do Afghánistánu, atd, atd.

Řvát smíchy nad tvým patetickým výpotkem nemůžu, z blbosti je mi spíš vždy šoufl.

340627

13.10.2015 15:04

Ruská „výchovná“ salva zničila světovládu USA

RE: takovou hovadinu jsem uz dlouho necet

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, ty jsi přesně ten typ, kvůli kterýmu si říkám, že emigrovali jen ti největší debilové. Na druhou stranu je tu o dementa méně, což mě těší, Putin je proti tobě inteligentní člověk a jak víme, za největšími sviňárnami nestojí inteligentní pragmatici, ale zmanipulovaní pitomci.

340628

19.10.2015 14:05

Epizoda 9. Jak Britové „osvobodili“ Řecko

RE: Kdyby se takhle zacházelo s komunisty v celé Evropē,

hestroy 77.?.?.?

Chudáku. Je mi tě líto, tvá neschopnost vidět věci v širším kontextu je nezáviděníhodná. Zkus na ústředí poprosit o nějaké chytřejší trolly.

340871

02.11.2015 14:47

Fašismus 21. století

RE: otázka

hestroy 77.?.?.?

To jsi udělal moc dobře. Proč ty věci, které ty už víš, shrnout do jednoho článku a dát je k dispozici těm, kteří to nevědí? To je samozřejmě úplná hovadina, protože ty bys pak před nimi nevypadal tak chytře a ten čas, který jsi musel trávit dohledáváním toho všeho, by se nakonec nevyplatil. Chápu to správně? Že na těchto serverech musí být neustále jen nové a nové informace pro zasvěcence tvého typu? [překvapení]

341301

02.11.2015 14:57

Fašismus 21. století

RE: Zajímavé, že socialismus je mezi US učiteli tak oblíbený,

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, ty jsi ale pako. To nemělo vůbec nis společného s kapitalismem, ale se svobodou jednotlivce. A jednotlivec může být svobodný, jen když je vzdělaný a nemá vymytou kebuli třeba náboženstvím nebo právě podobnými sračkami, které ovlivňují tvé myšlení. Takže sice potřeba kvalifickované pracovní síly stála například za zákonem o vzdělání pro všechny, ale dát rovnítko mezi kapitalismus a blahobyt, hochu, máš v tom totální chaos.

Nějak jsi zapomněl například na to, že aby mohli lidi na západě žít v blahobytu, tak museli někoho vysávat, například země třetího světa, nebo i ty tzv. socialistické země, které své suroviny a lidskou práci prodávaly za pakatel. Jsi kompletně nevzdělaný, takže asi nebudu dál házet hrách na zeď a vysvětlovat ti, proč to tak bylo a je.

Ale spíš se tě zeptám, jestli si myslíš, že například v USA, kde je nekontrolovaný kapitalismus, se mají lidé stále lépe a lépe, nebo je to přesně naopak, například proto, že jim nekontrolovaný kapitalismus sebral práci tím, že zaměstnal otroky v Asii. A to je ten samý kapitalismus, ne jiný. A myslíš, že ten samý kapitalismus dává blahobyt lidem z rozvojového světa? Vždyť podle něj žijí, pracují atd.

Už začínáš chápat, jak je tvé myšlení omezené?

341303

02.11.2015 15:01

Fašismus 21. století

RE: Zajímavé, že socialismus je mezi US učiteli tak oblíbený,

hestroy 77.?.?.?

Jo, teď jsem si uvědomil, že jsi vlastně jen otravný troll, takže nemáš IQ potřebné k tomu, abys chápal komplexní věci, takže celá moje snaha tě poučit byla zcela marná.[chechtot]

341304

06.11.2015 19:53

Konspirační teorie? Ne, neznám...

RE: Chatrná logika

hestroy 77.?.?.?

Stejně jako ty se stydíš podepsat pod svůj blábol a já se ti vůbec nedivím. Dělat ze sebe blba anonymního, to ještě jde, ale přihlásit se ke své blbosti veřejně, inu, to už zvládne málokdo. A teď běž trollovat zase jinam.

341472

Pokud si někdo myslí, že krátkodobý zisk je cílem, pak chápat nemůže. Svět není jen o penězích.

341665

12.11.2015 10:45

Můj komentář ke zrušené výstavě aktů v knihovně Akademie věd

RE: Fotografie je věda, nakonec její proces se z vědy ve své podstatě zrodil !

hestroy 77.?.?.?

Souhlas. Bohužel se to nelíbilo té partě buzíků z Genderové expertní komory ČR. Už ten název musel vymyslet nějaký nepohlavní retard.

341737

15.11.2015 13:57

Sýrie – skutečný průlom, obrana teroristů v oblasti Aleppa se hroutí!

RE: Pekne shrnuti ... az na 3. cast

hestroy 77.?.?.?

Prosím nemluvte o žoldácích placených ze zahraničí jako o opozici. Nebo snad německá armáda u nás po Mnichově byla nějaká opozice? Britští vojáci v Indii byli opozice?

341881

18.11.2015 12:36

Signalizuje poslední porada v Kremlu změnu kurzu?

RE: obávám se

hestroy 77.?.?.?

>nálet izraele na letiště v damašku rusové povolili

To mluvíš o tom hoaxu?

342014

25.11.2015 15:00

Sestřelení Su-24

RE: To s vyuzitim

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

342276

25.11.2015 15:01

Sestřelení Su-24

Posraný Turci

hestroy 77.?.?.?

Turecko se stává ošklivým problémem, který by se zřejmě dal vyřešit několika vodíkovkami.

342277

03.12.2015 14:13

Trocha biblického ponaučení

RE: Starý zákon

hestroy 77.?.?.?

Je to tak. Tzv. jidovský bůh je naprostý psychopat a zrůda, stejně se pak chovají dodnes i jeho následovníci. Zajímavé je, že tzv. křesťané jedou ve spolku s touto zrůdou nadále.

342676

03.12.2015 15:45

Trocha biblického ponaučení

RE: Starý zákon

hestroy 77.?.?.?

Pro náboženské pomatence? Aby nesvéprávní jedinci měli vedení? Aby se naučili, že kvůli sesbírání několika klacíků v sobotu je potřeba někoho ukamenovat? Že je potřeba se nejdřív s někým domluvit, donutit ho se obřezat a pak ho jít zabít? Nebo proč?

To, že někdo studuje bláboly 20 let ještě neznamená, že to nejsou bláboly.

342682

03.12.2015 15:51

Trocha biblického ponaučení

RE: Trocha biblického ponaučení

hestroy 77.?.?.?

Někomu, kdo je při smyslech, nemá smysl nic takového vysvětlovat. To jen nešťastým nevzdělaným lidem, těm to může pomoci, zejména s tím, že jejich problémy "vyřešil" někdo jiný.

Já bych vám zase doporučoval se vzdělávat ve svém rodném jazyce, to potřebujete jako sůl.

342683

03.12.2015 15:54

Trocha biblického ponaučení

RE: Podstatné je,

hestroy 77.?.?.?

Podstatné je, že ten starý zákeřný, zlý a psychopatický židovský bůh se polepšil, od té doby, co přešel na křesťanství.

Samozřejmě nemá cenu zlepšovat své já, důležité je věřit v to spasení, které přichází přes víru, jo to zní logicky. [chechtot]

Zaplaťpámbů, že všichni ti, co neuvěří, budou uvrženi do věčného zatracení, to je myslím spravedlivé, jinak by se vlastně nikdo křesťanem stát nemusel, že jo... [chechtot]

342684

03.12.2015 16:03

Trocha biblického ponaučení

RE: Gudea (vládce Sumerů)

hestroy 77.?.?.?

> rimane polidstovali Franky a prali se s Germanama a ostatni svoloci o sta let pozdeji

Jo, jasně. No, oni hlavně ty Germány "vymysleli", když tu oblast nazvali Germania a tím vlastně ty slovany přejmenovali na Germány, stejně jako Galy. Je to něco podobného, jako římská provincie Judea, od toho jsou ti Judové.

A pak ti hodní římané naučili tu "svoloč", jak zotročit jeden druhého, jak se navzájem neustále zabíjet jen tak pro zábavu a spoustu dalších "civilizačních vychytávek"... Pak si natřeli vlasy močí a něčím voňavým, aby tolik nesmrděli, no prostě ráj.

Nicméně jsem rád, že víš, jak to tehdy bylo, ono dneska se taky o všech, kdo jsou "demokratizováni" a "polidšťováni" Římem (přes USA proxy) mluví jako o svoloči, že jo...

No, radši to dál nerozvádět...

342685

04.12.2015 12:55

Trocha biblického ponaučení

RE: Gudea (vládce Sumerů)

hestroy 77.?.?.?

Dobře tupoune,

když už mluvíš o těch barbarech, víš co znamená bar bar? Doslova blá blá. Tedy že jim nerozumněli, ne, že by je považovali za nějaké podřadné šupáky.

Zotročování není lidstvu vlastní, to možná tobě, mnoho civilizací něco podobného neznalo, než je to naučila římská civilizace.

A jinak bych se tě chtěl zeptat, odkud čerpáš svoje poznatky z historie, ty jsi tam byl? Nikdy jsi neslyšel nic o tom, že historii píší vítězové?

Mimochodem, ten římský systém nás dostal do současného stadia, jestli jsi v tom spokojený, pak se nedivím, že tak zlobně kvičíš.

Shalom!

342736

16.12.2015 15:47

Válka na obzoru: Je příliš pozdě ji zastavit?

RE: Washington, Washington ... = brainwashing

hestroy 77.?.?.?

Obama je Chazar? Já jen, že o všem rozhodují "nechazaři", takže PCR má samozřejmě pravdu. Jestli někdo stojí za nimi, je otázka jiná, vina padá na ty, kdo to rozhodnou (nesou zodpovědnost), kapišto? Oni to schvalovat nemusí, proč to dělají, je zase otázka jiná.

343159

26.12.2015 19:30

Druhá trocha biblického ponaučení

RE: odpovědi

hestroy 77.?.?.?

Tohle je hodně smutný příklad, jak náboženství sežere lidem mozek.

343494

28.12.2015 12:43

Druhá trocha biblického ponaučení

RE: Bible je jen pro někoho..

hestroy 77.?.?.?

Proboha, tady si dala sraz banda náboženských pomatenců. To je opravdu smutné vidět něco takového. Smutné.

A z čeho se mám poučit? Jak zabíjet lidi, protože v sobotu sbírali klacíky? Nebo z nějakého jiného "spravedlivého" zabíjení?

Děkuji, to raději přenechám psychopatům, pro které je šíření nenávisti určeno.

343549

28.12.2015 12:46

Druhá trocha biblického ponaučení

RE: podobenstvo o pastierovi a jeho ovečkách

hestroy 77.?.?.?

Výklad si udělá každý tak, aby se alespoň malinko ty církevní bláboly slučovaly se zdravým rozumem. To ještě vůbec neznamená, že to tak je. Nicméně slaboduší jedinci berou každou berličku jako logický fakt.

343550

28.12.2015 12:48

Druhá trocha biblického ponaučení

RE: Několik postřehů k Abrahámovi

hestroy 77.?.?.?

No když to říkáte vy, tak to asi musí být pravda. [chechtot]

343551

29.12.2015 18:42

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

Klaus a Zeman stojí za přivedením naší země do nicoty

hestroy 77.?.?.?

Kdo rozprodal a rozkradl celou zemi tak, že nám nepatří vůbec nic? Klaus a Zeman. Tito dva dobytci se postarali o to, že jsme se stali nicotnou zemičkou, kolonií s nízkými mzdami a zdroji rozprodanými do zahraničí.

Na to se NESMÍ zapomenout! Je zvláštní, že tohle Zvědavci nedochází.

To, že máme za prezidenty svině, které jsou jen o trochu menší svině, než další v pořadí, ještě neznamená, že to byli dobří prezidenti!

Nicméně jsem rád, že je tam Zeman a ne ta svině Šláfenberg. To už bychom to tu mohli zavřít.

343620

31.12.2015 00:12

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Klaus a HAVEL stojí za přivedením naší země do nicoty

hestroy 77.?.?.?

No, raději si zjistěte, jaký objem státího majetku se privatizoval za babku v průběhu Zemanovy vlády. Pak možná nebudete za naivního hlupáka.

343680

31.12.2015 13:30

Kain nebo Abel?

Psychopatický bůh

hestroy 77.?.?.?

Pokud nějaký šílenec věří Bibli, zajímalo by mě, zda ho nějakým způsobem ovlivňuje ten psychopatický všemohoucí... Smutné je, že stejného boha vyznávají i tzv. křesťané, tedy vodou polití jidové... Není divu, že dnešní svět je plný psychopatů, sociopatů a jiných magorů, když tzv. západní svět (tedy Římem kolonizovaná území, ať již vojensky nebo ideologicky) je ovládán touto zničující ideologií. [bliji]

343696

06.01.2016 15:46

Původ džihádismu (II)

RE: Zcela bezcenný článek

hestroy 77.?.?.?

Zcela bezcenný příspěvek. Jinak řečeno - blábol.

343916

06.01.2016 15:48

Původ džihádismu (II)

RE: ...kdy se věří dokonce i pomatené biblické „historii“, že Země je stará pouhých 6,000 let

hestroy 77.?.?.?

Náboženští fanatici dokáží "vědecky vysvětlit" každou nebetyčou hovadinu. To je takový jejich úděl, přestat věřit vlastnímu rozumu, neboť jinak by se sami museli přihlásit v Bohnicích. Toto je typický příklad... Smutné...

343918

08.01.2016 11:06

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

RE: Nesuhlasim

hestroy 77.?.?.?

Běž si radši dát pár zdrávasů. Třeba se ti v kebulce rozsvítí.

344009

08.01.2016 12:58

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

RE: Existuje jen jeden Bůh, a jeho syn Ježíš Kristus.

hestroy 77.?.?.?

>Kdokoli o tom pochybuje, je to jeho věc, protože tím stejně nic nezmění. I
>tak jim bude dál Stvořitelem.

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Jo, jasně...

344016

11.01.2016 10:55

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

RE: No konečne

hestroy 77.?.?.?

>inými slovy, autorem Bible je sám Stvořitel, vybraní lidé byli jen zapisovatelé informací od Stvořitele, jak na ně působil Svatý Duch

A ty jsi tím pádem jen nesvéprávné stvoření... Ty woe, to je síla, jak náboženství lidem sežere mozek... Bratia Slováci jsou v tomto jedničky.

344227

11.01.2016 12:46

Pravda v křivých zrcadlech Bible

RE: biblia

hestroy 77.?.?.?

Ale pouze v případě, že někdo bere ty bláboly vážně... Je to smutný pohled na zástupy lidí, kteří odevzdali mozek za slib, že po smrti se budou mít konečně dobře. Na Slovensku se těmto jedincům obzvláště daří. [chechtot]

344235

11.01.2016 12:49

Pravda v křivých zrcadlech Bible

RE: Mnoho blábolů o ničem :)

hestroy 77.?.?.?

>Opět jen další várka démonské propagandy

Už tohle tě deleguje rovnou do Bohnic. [chechtot]

344236

11.01.2016 12:52

Pravda v křivých zrcadlech Bible

RE: usmevne citanie

hestroy 77.?.?.?

To čtení je racionální analýza, takže na rozdíl od tvých příspěvků to nejsou logické nesmysly podepřené pouze slepým náboženským fanatismem. Ale neočekávám, že by někdo, kdo je dokonale zpracovaná ovce, tohle mohl pochopit.

344237

11.01.2016 12:54

Pravda v křivých zrcadlech Bible

RE: Tu máš čerte kropáč :-)

hestroy 77.?.?.?

Pozdrav pámbů až na věky, pane Originál! Jen jsem čekal, kdy se tu objevíte a "spravedlivě" se rozhořčíte, že vám někdo šahá na to vaše náboženství... [chechtot]

344238

28.01.2016 16:50

Geneticky vytvořená Roundup Ready vojtěška Monsanto zdivočela

RE: prosba o redakci

hestroy 77.?.?.?

Moc vám děkuji. Skoro jsem se dojetím rozplakal. Jsem rád, že tady jsou tak vzdělaní, nekompromisní a přitom citliví jedinci.

344947

01.02.2016 12:06

Zoufale špatná televize a osvěžující youtubeři

???

hestroy 77.?.?.?

Ubohost. Trapnost. Nuda. Dokonalá ukázka úspěšné debilizace.

Co je na tom osvěžujícího? Co je na tom vtipného?

Mám pocit, že editor začíná senilnět.

345055

01.02.2016 12:14

Zoufale špatná televize a osvěžující youtubeři

Tahle zábava mi přijde mnohem smysluplnější

hestroy 77.?.?.?

Nejenže tihle lidi dělají něco pro všechny. Něco smysluplného. Ale nakonec se člověk i docela upřímně zasměje.

https://www.youtube.com/watch?v=ZKPnLjYUS08

345056

11.02.2016 12:24

Humanismus, migrace a vlastenectví

RE: uvědomme si, že...

hestroy 77.?.?.?

To jsi řekl moc hezky. Je vidět, že ti to opravdu pálí. Ti vyžírkové by správně měli za pár šupů makat ve fabrice od nevidim do nevidim, protože tak je to správné a tak to má být a hlavně to řekl tady pan originál.

Nedej bože, aby místo práce přemýšleli o blbostech... Těžko říci, kdo je na tom ve skutečnosti lépe, jestli pan originál, nebo to "tropické netáhlo".

345459

14.03.2016 22:13

Sexuální výchova dětí na Slovensku

RE: sexuální výchova jako autoškola

77.?.?.?

To je ale hovadina. Tyhle veci se maji probirat az kdyz clovek sexualne dospiva. Detem tyhle veci mohou zpusobit trauma. Nebudu ti to vic vysvetlovat, je videt, ze jako lg havloid proste delas svou praci.

346809

24.03.2016 13:24

Hybridní války 1. Zákon hybridního válčení

RE: ČR je v hledáčku USA

hestroy 77.?.?.?

Už dlouho jsem neviděl někoho tak hluboko zalezlého v řiti jeho oblíbence, jako je tento chudák.

Plácáš BLÁBOLY!

347103

24.03.2016 13:26

Pět nejdražších vojenských operací po druhé světové válce

RE: Prohráli jsme všechny války

hestroy 77.?.?.?

Je přeci dobře známo, že letadla shazovala bomby hned za ranvejí.

347104

30.03.2016 16:01

Boj proti tabáku jako zastírací manévr

RE: A co jaderné výbuchy v atmosféře?

hestroy 77.?.?.?

Desítek či stovek? Celkem bylo odpáleno cca 2000 jaderných náloží ve vodě, v zemi, ve vzduchu. Kdysi jsem sem dával graf počtu odpálených náloží a graf růstu rakoviny. Krásně to sedí. Vdechnutím jediné radioaktivní částice je zaděláno na rakovinu plic. Pokud je čístice snědena, záleží, kde se usadí. Žaludek, střevo... Samozřejmě, že se o tom moc nemluví, asi by to lidi dost nasralo, kdyby věděli, kvůli komu chcípají.

347264

30.03.2016 16:04

Boj proti tabáku jako zastírací manévr

RE: neuveriteľné

hestroy 77.?.?.?

Jen jsem čekal, kdy se tu objeví klasický "nekuřák". Nekouří tak moc, že mu z toho změkl mozek. Kolik těch týpků s rakovinou hrdla asi poznal? Desítky? Stovky?Klasický blábol.

347265

30.03.2016 16:06

Boj proti tabáku jako zastírací manévr

RE: Tabák a alkohol,

hestroy 77.?.?.?

Moc díky. Hned je na tom světě veseleji. Sice to nezabrání vdechnutí radioaktivní částice, ale člověk bude umírat s pocitem, že pro sebe uělal, co mohl.

347266

01.04.2016 11:42

Francouzský protiteroristický šéf: „Mám důkaz, kdo zabil Litviněnka – a nebylo to Rusko“

RE: kedze je 1. april tak to tak aj beriem

hestroy 77.?.?.?

Nejsem si úplně jistý, co jsi tímto nesrozumitelným blábolem chtěl říci.

347341

01.04.2016 11:44

Než budete věšet tibetské vlajky...

RE: Jestli tyhle žvásty někdo berete vážně, tak je mi vás líto.

hestroy 77.?.?.?

Co kdybys šel zvracet své bláboly někam jinam? Je tě tu škoda.

347342

01.04.2016 12:05

Než budete věšet tibetské vlajky...

RE: Jestli tyhle žvásty někdo berete vážně, tak je mi vás líto.

hestroy 77.?.?.?

Máš recht, taky jsem viděl Sedm let v Tibetu, takže vím, jak to tam bylo. Strašlivá okupace hodných mnichů, kteří celé dny nedělali nic jiného, než pomáhali zemědělcům. Jsem rád, že někdo s takovými znalostmi, jako máš ty a pan Bursík, tu dělá osvětu, představ si, že kdyby nebylo tebe, tak by mohl někdo i uvěřit tomu, že ty mniši nebyli tak hodní, jako v tom filmu.

Friendly Feudalism: The Tibet Myth

What we don't hear about Tibet

Je mi naprosto jasný, že ty a tobě podobní byste rádi udržovali lidi v otroctví, bez přístupu ke vzdělání, lékařské péči, a taky toho pro nás tak běžného konzumního života.

Je zajímavé, že tě naprosto nezajímá osud severoamerických Indiánů, kteří byli na rozdíl od Tibeťanů zmasakrováni ve státem organizované genocidě (cca 100 000 000 lidí) a jejich země je dodnes okupovaná. To je ti u prdele, protože o tom Bursík nic neříkal, co? Jo, aha, to už je dávno.. Tak to jo... V tom případě je všechno v pořádku, co ty tupoune?

A teď už táhni tam, kam patříš.

347343

01.04.2016 12:17

Než budete věšet tibetské vlajky...

RE: Titulek

hestroy 77.?.?.?

A další nasazený "diskutér". Koukám, že na ústředí máte na pilno...

347344

01.04.2016 12:19

Než budete věšet tibetské vlajky...

RE: To nemyslíš vážně!

hestroy 77.?.?.?

Proboha... Je až neuvěřitelné, co dokáže televize udělat s lidkým mozkem. To vás sem všechny poslal Bursík?

Samozřejmě že Čína obsadila Tibet proto, aby se tam nenasrali Amíci a neměli rakety vysoko nad jejich hlavami spolu s kontrolou vodních zdrojů. To dojde i průměrně vzdělanému retardovi. A spolu s tím zrušila otroctví a dala místním obyvatelům i jiné možnosti než o hladu přežívat a věřit nějakým blábolům, které mniši používali pro to, aby mohli bez práce šukat chlapečky. Nebo mi můžeš vysvětlit, proč mniši svým "matkám" lili do očí žhavý olej? Tím konali to dobro, aby se jim příště vrátilo? Zkus to nějak rozvést.

Ale co s tím má dělat nějaké "náboženství"? Asi teprve dospíváš a hledáš svoji "cestu", co? Proti tomu samozřejmě nic nemám. Klidně si čti knížky techto "mistrů" ze západu, když tomu věříš.

Ale raději se nevyjadřuj k něčemu, o čem víš naprostý kulový. Běž si raději číst svoji Rebeku a rozhodně o NIČEM z toho, co se tam dočteš nepochybuj!

347345

01.04.2016 15:25

Než budete věšet tibetské vlajky...

RE: To nemyslíš vážně!

hestroy 77.?.?.?

A proč protestujou lidi v USA, v Německu, Francii a vlastně všech západních zemích? Nejdřív mi odpověz na tuto otázku a pak se můžem bavit dál. Jinak to považuji za slaboduchý slint provokatéra.

Už samotná možnost protestu nicméně ukazuje, že se Čína (potažmo její odvěká část Tibet) od západu neliší v ničem. Když vidím násilné způsoby potlačení demonstrací v USA, Německu, Francii a vlastně všech západních zemích, v čem jsou tyto země lepší oproti Číně?

Zejména v USA, kde je policie militarizovaná takovým způsobem, že by bezpečnostní složky v ČSSR bledly závistí?

A místo blábolení o nějakých protestech v Tibetu sem hoď raději nějaký link, ať vím, odkud ty bláboly čerpáš. A běž si pro červenou kartu na velvyslanectví USA, třeba ti v kebuli docvakne, odkud při těch protestech v Číně, Rusku, Ukrajině, Srbsku a dalších zemí fouká...

Sakra, koukám, že na ústředí je to pro vás kua důležité téma. Ono je to důležité kvůli odvedení pozornosti od toho, co píšu výše, že? Tak se snažte hoši, snažte. A vyřiď tam, ať posílají alespoň průměrně inteligentní provokatéry, kteří ze sebe okamžitě neudělají naprosté idioty.

347356

01.04.2016 15:32

Pět nejdražších vojenských operací po druhé světové válce

RE: Na co soudruzi z RIA Novosti zapomněli?

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak. Naprosto jednuduché a stručné vysvětlení celého problému.

347357

01.04.2016 15:38

Boj proti tabáku jako zastírací manévr

RE: Tabák a alkohol,

hestroy 77.?.?.?

Hezký příklad štěknutí potulného vobejdy. Kromě štěkání, umíš i něco jiného? Třeba říci něco k věci?

347358

01.04.2016 15:41

Boj proti tabáku jako zastírací manévr

RE: Tabák a alkohol,

hestroy 77.?.?.?

Na tyhle centra zdraví pozor! To jsou obyčejní podvodníci těžící z lidského strachu. Tím neříkám, že by na tom nemohlo být něco pravdy.

347359

05.04.2016 18:58

Panama Papers

RE: Tuhle sluníčkářku neberu

hestroy 77.?.?.?

Jasně... [chechtot]

347468

07.04.2016 12:37

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Europa nie je EU

hestroy 77.?.?.?

Děláš Slovákům ostudu! Blbe.

347501

07.04.2016 12:41

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: AUTORE NÁŠ RUSKÝ

hestroy 77.?.?.?

Těžko říci, co si z tohoto zmateného blábolu vzít jako podstatné. Pravděpodobně nic.

347502

07.04.2016 12:51

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Také si zapláču

hestroy 77.?.?.?

> Evropa opět jen tápe, co vůbec Číňanům a Peršanům nabídnout, aby na čínskou produkci a perský tranzit dosáhla.

Doufám, že si uvědomuješ, co jsi napsal za strašný blábol. To opravdu nevíš, že většina výrobních prostředků souvisejících s exportem na západ v Číně nepatří Číňanům, ale západu (převážně Evropě)? Západ pouze využívá možnosti pseudo otrokářského systému, kde je možné nejen vykořisťovat lidi tak, jak to na západě zatím není možné, ale i ničit životní prostředí, čemuž se zejména Evropa snaží také vyhnout jak může.

Evropa od Číny nepotřebuje NIC jiného. Maximálně to hedvábí a porculán, ale to dnes jaksi není úplně nepostradatelný artikl. A tím pádem je i Persie jaksi mimo.

Pokud dojde k recesi v Evropě, dojde zákonitě k recesi v Číně. Pak bude celá "hedvábná stezka" úplně k ničemu.

347503

07.04.2016 13:06

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Také si zapláču

hestroy 77.?.?.?

Máš v tom trochu zmatek, ale to nevadí. Asi tě nikdy nenapadlo, že kdyby Řím chtěl, tak by žádný Juda nebyl. Ani bychom o něm nevěděli. Ale když on je ten Juda tak strašně prospěšný. Proto je mu věnována i celá první část té "křesťanské" knížky, kde je juda vykreslen jako ztělesněné zlo.

>Ideologii s názvem "křesťanství" vymyslela skupinka Židů vedená jakýmsi Saulem z Tarsu. Pro něž byl Řím tím nejnenáviděnějším nepřítelem, okupantem.

Žereš jim jejich pohádku. Nenapadlo tě, že stejně jako germáni vznikli tak, že Řím pojmenoval místo na mapě, judové vznikli tak, že ta provincie se jmenovala Judea?

Už jsi někdy zjišťoval, jaká Tóra je nejstarší?

347504

07.04.2016 13:19

Izrael – Cenzura map

RE: růst Izraele

hestroy 77.?.?.?

Vždy je mi líto lidí, kterým náboženství sežere mozek až na kost. Nejhorší je, že od jisté doby je tento proces nezvratný, mozek je nenávratně pryč a zbydou jen naučené formulky.

Ale když už jsi to nakousl a věříš všem těm slintům a hovadinám, nikdy tě nenapadlo, že když tedy bůh stvořil člověka, tak stvořil Žida? Od té doby přeci Jidové datují svůj letopočet, nebo ne? A kde se asi vzali ti gojímové? To tě nikdy nenapadlo? Takže buď jsme všichni Židi, nebo je to celé nelogická hovadina.

A to už vůbec nemluvím o tom, že pokud by to bylo tak, jak tomu věříš ty, tak je bůh psychopatický sadista, navíc rozpolcená osobnost (nezabiješ, ale vlastně zabij), urážlivý, mstivý a krutý.

Tak v takového boha ty věříš. No, opravdu, je mi tě líto.

Ale vlastně počkej, vždyť on se nakonec polepšil, když se stal že Žida (10 přikázání) křesťanem (NZ), ne? Takže je to všechno v naprostém pořádku.

Škoda, že nejsi schopný pochopit, co jsem tu teď napsal.

347505

14.04.2016 13:21

Kde jsou Marx a Lenin, když je potřebujeme?

RE: Autor zase vyplodil směs pravd i úplných nesmyslů

hestroy 77.?.?.?

Proboha, co je to za strašný blábol?

Kdybys použil mozek, pak by ti došlo, že někdo, kdo má tisíce milionů a použije je ku prospěchu všech, tak ty peníze už nemá, je to stejné, jako když jdeš do krámu a místo peněz si domů neseš jídlo.

Normální člověk (ne psychopatický imbecil) NEPOTŘEBUJE miliardu dolarů. Prostě nepotřebuje.

Takže ti, co se podělí s ostatními, ti ty miliardy NEMAJÍ, třeba už proto, že platí svým zaměstnancům odpovídající mzdy.

Občas tu vyplodíš takové nesmysly, že až čumim.

347709

20.04.2016 18:18

Světová válka začala

RE: ekvivalenty Hirošimy

hestroy 77.?.?.?

Nejdřív se nauč počítat, pak dělej chytrýho...

15 kt je .15 Mt? Opravdu? A kolik je tedy 150kt? 1,5 Mt?

Takže jsi dělal debila z autora článku, ale nakonec je tím debilem někdo úplně jiný, že? [chechtot]

347863

20.04.2016 18:30

Světová válka začala

RE: ekvivalenty Hirošimy

hestroy 77.?.?.?

Nechal ses nachytat. Tenhle dosazený troll ani neumí počítat, případně lže záměrně. Ve skutečnosti mu jde jen a pouze o vzbuzení dojmu, že články zde uveřejněné jsou nesmysly. Stačí se podívat na historii jeho příspěvků a vše je rázem jasné. Nicméně na ústředí už asi prostě nemají ani průměrně inteligentní lidi a tak musí brát vše, co se namane. No a pak to takhle dopadá, troll se znemožní zcela sám. Trapné a zároveň směšné.

347865

25.04.2016 22:09

Turecko: Válka je dobrá pro kšeft

RE: Počet obyvatel Sýrie ???

hestroy 77.?.?.?

Je to překlep, v originále je 22 milionů. Prosím editora o opravu.

348022

29.04.2016 11:05

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

RE: Konspirační teorie na Zvědavci

hestroy 77.?.?.?

Shalom, shalom! To jsou děsivá čísla. Už teď se obávám, co se stane, až tu poušť přestanou USA dotovat. Kam se všichni přestěhují? Vždyť se množej jak králíci!

Ano, nenávist je opravdu odporná věc, zejména, když je založená na nějaké přesvědčení o rasové nadřazenosti. Jelikož od Norimberských zákonů víme, že Židové jsou národ, nikoliv skupina náboženských pomatenců, můžeme směle mluvit o rasové nenávisti, který se transformuje v čistý nacismus, se všemi jeho projevy.

Jak že to říkal například starý dobrý Josef Ovádiů, který citoval Talmud? Že gójové jsou dobytek, který musí židům sloužit?

No ano, někteří Židé v tom viděli problém, že by tzv. "antisemitismus" dostal reálný základ, takže raději dělali bububu, to se neříká, ale nakonec mu stejně všichni přišli na pohřeb (800.000 lidí), protože jim mluvil z duše.

Jinak pan Stwora se může mýlit, přeci jen nepatří k vám a nemá tak dobré informace.

Ve skutečnosti je to prosté, mesiáš přijde, až bude Edom (Evropa) a křesťanství zničeno. Jak se ptá tenhle rábi z Francie, je dobrá islamizace Evropy? No samozřejmě, to je pro nás to nejlepší.

Jiní významní Židové se netají tím, že islamizaci Evropy berou jako pomstu za tzv. "holokaust".

Takže až se dostatečně namnoží, pak nás čeká tento úděl.

Vložený obrázek

Čistá židovská láska.

348081

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 158 čtenářů částkou 26 788 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím, zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá poslední den do konce měsíce a v pokladně chybí čtvrtina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 0

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 1

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Měnové kurzy

USD
24,94 Kč
Euro
27,47 Kč
Libra
30,90 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
23,07 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,24 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 399,85 Kč
1 unce stříbra
349,71 Kč
Bitcoin
158 541,75 Kč

Poslední aktualizace: 30.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?