Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 812 příspěveků, 8 různých jmén: <nic>, esw, ewq, franta4444, Jarda Ktodol, mew, qwe, xas.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.06.2013 17:36

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: To autor

109.?.?.?

Cikáni jsou "vyvolenými" vyvolená "minorita" - ideální paraziti pro populační explozi na cocyalce. Jaký stát může systematicky stimulovat import a populační explozi parazitických degenerátů a zároveň obrácenými finančními pákami likvidovat vlastní obyvatelstvo? Jedině stát pod cizí okupací a v řízeném rozkladu. I v ropou bohatém Norsku jsou dávno sociál dávky na děti do dvou nebo tří ks - na další pouze odpisy z daní.

291977

22.06.2013 17:42

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

109.?.?.?

Podle vyšší sociologie jsou sexuální deviace první stupeň rodové-dědičné degenerace, druhý jsou duševní nemoci a třetí vrozené vady. Více zde:
http://ulozto.cz/xs598ZjS/klimov-rodinne-album-e-b...
http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-...

291978

22.06.2013 19:53

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: To autor

109.?.?.?

Cikáni si sami nezařídili a nazařídí v demogratické ani jiné politice vůbec nic, v "tržní demogracii" jsou jen jeden z nástrojů společenské destrukce. Nejde a ni tolik o to, co dostanou "čistého na ruku", to je jen malý zlomek veškerých nákladů a ztrát spojených s cikánskou populační explozí a importem. Celkově ta půlmilionová "minorita" znamená ohromnou zátěž pro ty, kdo ji musí živit a všestranně zajišťovat ze svých výdělků.
Cikáni prostě po hadráku 89 dostali příležitost k pohodlnému bezpracnému životu - za jediné hlavní podmínky: maximálního rozmnožování. Ochranáři, mentoři organizátoři a lobbysté cikánů a speciálních lidskocikánských práv jsou téměř bez výjimky židovští neotrockisté alias neomarxisté. Stačí se podívat, kdo vede třeba prolhaný štvavý xenofobní a rasistický rómea.cz, a plus všelijací uhlové, gabalové, gálové, šabatové, atd., atd. na "veřejnoprávní nevládní scéně".
Cikánský problém již byl za téměř čtvrtstoletí "tržní demogracie" doveden za kritickou mez, v blízké budoucnosti budou cikánský problém a parazitická populačně explodující cikánská menšina použity ke svému naprojektovanému účelu. Taková je situace.
Tímto se nechci dotknout té menšiny z cikánské menšiny, která je tzv. začleněna. Jsou to normální lidi, žijí mimo cikánskou parazitickou tlupu, pracují a mívají normální počet dětí. Bohužel tato skupina je početně v cikánské populací stále více a více menšinová, na sociálce systém programově a strmou geometrickou řadou množí parazity.

291983

22.06.2013 20:23

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

109.?.?.?

To jsou obvyklé osvč ideo-bláboly. Tak třeba nemocenskou daň platí zaměstnanci povinně, pak čerpají nemocenskou - Osvč NENÍ povinnen tuto daň platit, ale pokud si ji zaplatí, pak čerpá totéž. A soc. a zdrav. za zaměstnance ze svého neplatíš - to máš v nákladech na ně, na to si musí vydělat, o to by měli vyšší vejplatu, kdyby to odváděli všechno z vejplaty, to je jen účetní machinace, aby lid neviděl kolik vlastně z jeho výdělku jde do soc. a zdr.
Tobě uniká rozdíl mezi firmou a fyzickou osobou - jako fyzické osoby osvč ze svých příjmů co by fyzických osob platí daně a odvody směšně malé proti zaměstnacům - co by fyzickým osobám, ačkoliv veřejnou infrastrukturu a služby používají často ještě víc - v tomto ohledu jsou PARAZITY. Takto to bylo "nastaveno" privatisační klausiádou, klausiáda potřebovala vytvořit dostatečně početnou vrstvu těch, komu ten režim přinese prebendy - a to samozřejmě na úkor jiných lidí.
A ještě pro ujasnění: v ČR je OSVČ víc jak v celém Německu, tady je "podnikatel" každý, kdo má do prdele díru. Snad jen v Bangladéži je poměrně víc osvč než v ČR - ona totiž vyspělejší ekonomika je víc o dělbě práce než ekonomika ze samých hokynářů, putykářů, soukromých helfrů na stavbách a prodejců leštěných prdů.

291985

22.06.2013 23:11

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

109.?.?.?

Sexuální úchylky a další genetické rodové vady jsou typickým znakem nejen dnešní oligarchie (jakákoliv oligarchie je degenerovaná ze své podstaty). A kdo jiný má takovou peněžní moc než dědičná degenerovaná oligarchie prosazovat sodomismus (buzerantismus) na všech myslitelných úrovních ve všech částech společnosti - mocí dědičných peněz? Indoktrinace sodomismu již pro dětí předškolního věku - nebo se to snad podle tebe děje samo od sebe?

291997

23.06.2013 16:47

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Je třeba si uvědomit...

109.?.?.?

zde se ovšem jedná o vyšší sociologii, ne o tu falešnou pavědu z demogratizovaných pseudouniversit [mrknutí jedním okem]

292025

23.06.2013 21:41

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

109.?.?.?

Opět a znovu - rozlišuj mezi tvým příjmem jakožto fyzické osoby a penězi zákazníků, které protékají firmou.

Nebo jinak - za mojí hodinu práce můj zaměstnavatel zákazníkům účtuje 550-800 Kč, tzv. hrubý plat mám asi 150/h - tzn, já musím vydělat na režii, na daně a odvody a na zisk zaměstnavatele, v té režii musím vydělat na kancelář, PC, SW, auto a benzín, vodu a teplo, na firemní sekretářku atd. Ty chytrolíně, já jsem mnohem efektivnější jako zaměstnanec středně velké firmy než jako živnostník, já ze svého příjmu jako fyzická osoba jen do sociálky odvádím skoro 30 tisíc měsíčně - kolik ty? jako fyzická odsoba? Desetimu!

Ostatně - proč se nenecháš zaměstnat, když je to tvé osvč takové peklo? Problém je, že lidi jako jsi ty, pokud se v tom osvč plácáš léta, nikdo jen tak nezaměstná. A je otázka času, kdy to hejno osvč parazitů bude zákonitě zredukováno, protože prostě v národním hospodářství průmyslového státu jejich nadbytek je jen zátěž.

292040

28.06.2013 20:17

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

degeneráti na vrchu pyramidy

109.?.?.?

"... Americká televize Kanál 11 hlásila 4. června 1982 ve 22:30, že státní sekretář Kissinger se zajímá o chlapečky a je u něj taková „sexuální predispozice“.
To je termín, kterým televize označuje pederasty. V tom už Kissingera obviňovala nějaká osoba, kterou Kissingerova žena chytila za krk a pokusila se udusit.
Tato osoba podala žalobu na ženu Henry Kissingera, neboť byla členem jakési skupiny boje za lidská práva. Potom jsem četl v NRS, že soud nařídil zatčení Nancy Kissingerové za pokus o vraždu.
Později nazvali jméno té osoby - Ellen Kaplan. Na ulici prý dala provokační otázku Kissingerovi: „Mr. Kissinger, je to pravda, že spíte s chlapečky v hotelu Carline?“
Tehdy Nancy Kissingerová se na ně vrhla a Ellenu popadla za krk. Nancy je už druhá žena Henry Kissingera. Předtím byla blízkou spolupracovnicí vice-prezidenta a millionáře Rockefellera.
Ještě jeden charakteristický detail. Nancy je o hlavu větší, než Kissinger. Kissinger je malý, obtloustlý žid jako z karikatury, a současně je jedním z nejvlivnějších židů Ameriky za posledních 30 let.
V knize „KGB', autor John Baron, vydané v Tel-Avivu roku 1978, str. 230, se píše, ze Victor Luis, známý agent KGB, byl přijat Henry Kissingerem v Bílém domě dne 13. listopadu 1971.
Nepřehlédněte, že poradce prezidenta v otázkách národní bezpečnosti USA oficiálně přijímá známého agenta KGB v Bílém domě. Dne třináctého.
To vše je zednářská symbolika. To se děje kvůli tomu, aby lidé věděli, že se tak děje s požehnáním zednářů, prostřednictvím jejich kanálů.
Hned po tomto setkání, Viktor Luis letí do Izraele a setkává se tam s premiérkou Goldou Meirovou. ..."

citováno z knihy:
http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-...

292386

28.06.2013 20:29

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

degeneráti na vrchu pyramidy

109.?.?.?

"... víc jak 80% prostředků masové informace SSSR se nachází v rukách židů. Židé prakticky zachvátili veškerý sovětský tisk, radio a televizi.
Je zajímavý poměr sil v tiráži: půl druhého milionu výtisků vlasteneckých periodik v ruském jazyce, proti 65 milionům výtisků ruských periodik, kázajících rusofobii a neustále urážejících národní důstojnost ruského národa.
Takový poměr je nestrpitelný a škodlivý pro Rusko. Proto se ruští spisovatelé postavili proti židům, kteří uchvátili prakticky celý sovětský tisk, radio a televizi.
Dovolte, abychom proanalyzovali tento problém z hlediska vyšší sociologie. Co to vlastně je, rusofobie? Rusofobie je nenávist k lidem, tedy psychická nemoc.
Abychom pochopili rusofobii, jak se o ní mluví v tom dopise, je nutno znát psychické nemoci. Byla to mánie velikášství, která zrodila židovský Talmud, v kterém se o gójích píše, že jsou zvířaty s lidským vzhledem.
Prakticky to samé dnes opakují sovětští židé, zachvátivší sovětský tisk. Obyčejně mánie velikášství je doprovázena mánií persekuce. Jsou to jakási siamská dvojčata.
...
Zdrojem ječení o antisemitismu je mánie persekuce.
- Ale oni připisují tuto mánii ruskému národu.
No právě. Valí to z nemocné hlavy na zdravou. Kromě mánie velikášství a mánie pronásledování, existuje ještě celá hromada dalších psychických onemocnění. Je to jako v kaleidoskopu.
Dokonce psychiatři se v tom nevyznávají: schizofrenie, paranoia, paranoidní schizofrenie. Podle profesora Lombrosa, italského žida, mezi židy je 6 krát více psychických nemocí, než u nežidů.
V Německu rovněž, bláznivých židů bylo 8 krát více... Z celé Evropy nejvíce bláznivých židů bylo právě v Německu. A zřejmě právě proto čtvrtinový žid Hitler získal vládu právě tam.
A co se děje v Americe? Podle americké statistiky, 20% obyvatel jsou psychicky nemocní, to jest každý pátý Američan. No dobrá.
Ale kolik to bude židů? 20% x 6 = 120%. To by znamenalo, že mezi židy psychických onemocnění bude více, než samotných židů?
Jeden můj známý žid mi přímo řekl, že židovstvo není ani národ, ani lid, ale že židovstvo je nemoc.
Když je 20% Američanů psychicky nemocných, při 250 milionech obyvatelstva těch nemocných bude okolo 50 milionů. V blázincích se nachází všeho všudy půl milionu, totiž jeden ze sta. ..."

Citováno z knihy:
http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-...
(kapitola X. Co je víc - 6 nebo 60 milionů?)

292387

28.06.2013 20:48

Čína se má co ohánět

RE:

109.?.?.?

"2. ČLR je suverenní stát a má výstostné právo na tištění peněz."

To je omyl. Čína nepatří mezi asi poslední čtyři státy se suverenní centrální bankou, ani Rusko mezi ně nepatří.

292388

28.06.2013 23:02

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: že platí obětem holocaustu je v pořádku - a co slovanským obětem? a dalším?

109.?.?.?

Hele, vopice, tyhle mudrace jsou na nic - napřed třeba definovat pojem žid a pak s ním operovat. Tzv. žid to má zařízené fajnově, deset lidí se hádá o židu (z toho nejmíň 5 židů) - a každý mele o něčem jiném - pojem "žid" je kolosální humbug.

292395

28.06.2013 23:19

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

RE: že platí obětem holocaustu je v pořádku - a co slovanským obětem? a dalším?

109.?.?.?

"Udělej si Klimovu autoprověrku a třeba zjistíš, že jsi vlastně židovský degenerát, neboť ti, kdo nejvíce nenávidí Židy, jsou bez jakýchkoliv pochybností židovští degeráti, tedy ten největší odpad na zemi."

Klimov neříká že jde pouze o tzv. židy, podle jeho zdrojů je to právě číslo Satanovo 666; 0,666 - čili dvě třetiny lidí jsou více či méně degeneráty (ďábel = degenerace). Ovšem u tzv. židů (dědičných degenerátů) je jich poměrně 6x víc.

Klimov píše, že není žádná tragádie být degenerátem, jako není žádná tragédie být 70-letým člověkem. Jen je třeba tu "stoku degenerace" nenechat rozlít. Je obdivuhodné, jak v Rusku nyní oficiálně vykázali sodomity (buzerantismus) do patřičných mezí - to je právě to udržování stoky degenerace v jejím odpadním kanále.

292396

Havel tehdy řekl, že česká společnost je příliš etnicky homogenní, málo pestrá a barevná, málo veselá - málo multikulti. A tak si od hadráku 89 přeje vrchnost za scénou populační explozi cikánů - a to přednostně těch degenerovaných, protože hlavně ti se na té speciální sociálce množí jako čmelíci (o silně disproporční degeneraci cikáňat ví každý pediatr, důsledek mnohageneračního incestu). Tzv. integrovaní cikáni mívají normální počet dětí. Z toho plyne, že se celkově profil populačně explodujícího cikánského etnika stále zhoršuje. Cíleně - je to zbraň.

292521

01.07.2013 23:48

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

něco fajnového z rómea.chlívek.cz

109.?.?.?

"V obecné rovině spočívají problémy podle romského koordinátora spíše v běžných záležitostech jako je nespokojenost s projevy na základě odlišné mentality. "Romové jsou hlučnější, což některým Neromům vadí. A na velmi malém prostoru jich žije natěsnáno více, než je obvyklé. Všechno by se ale dalo srovnat a domluvit, kdyby českobudějovický magistrát konečně začal v tomto směru dělat něco pozitivního," říká Roma Slivka."

"Z našeho pohledu to byly kroky, které napomohly k tomu, že se Romové ještě více než dříve shromažďují na jednom místě, v blízkosti svých bydlišť, na chodnících, na trávě či veřejných prostranstvích vůbec."

"Roman Slivka však doufá, že magistrát bude ochoten jednat. "Děti si nemají kde hrát, je tu jen jedno dětské hřiště a to je na 22 000 obyvatel sídliště málo. A mládež nemá kam chodit, ani kde se pobavit, nepustí je ani na diskotéku. Děti a dospívající mladí lidé proto vyrůstají na ulici, což sebou občas nese i problémy s jejich chováním," dodává pan Slivka."

S magistrátem chtějí místní Romové jednat i o tom, že by s hlídkami městských policistů chodili i romští strážníci či asistenti prevence kriminality. "Romské hlídky by problém vyřešily. Když přijde policista a okřikne děti, tak se mu vysmějí. Kdyby to byl romský strážník, děti by poslechly. Tak to mezi námi prostě funguje, Cigáni mají větší autoritu než bílí,"

Radnice namítá: "Bohužel, nikdo tehdy nesplňoval, aby byl v jednadvaceti letech bezúhonný, beztrestný a ještě měl vzdělání, tedy psudodemogratickou maturitu.

292525

02.07.2013 23:04

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

Na rasistickém xenofobním totálně prolhaném a štvavém rómea.žumpa.cz

109.?.?.?

bohatě financovaném penězi daňových poplatníků, přebral neotrockistický žid Kostlán štafetu po neotrockistickém židu Uhlovi nechvalně známému z kolosální prolhané šílené havlistické hysterie kolem ulice Matiční, demagogie Kostlána Uhla již převažuje. Kostlán vyhrožuje "oprávněnou radikalizací mladých rómů", kteří mají prý právo bít "nácky". Kostlán se rozhořčuje, že policie okamžitě nezakročila jakmile provokatéři z řad studentů policejní akadémie začali na kamery hajlovat a křičet "cikáni do plynu!".

Je pikantní, že za napadení veřejného činitele (policajtů) bylo údajně dle mluvčí PČR obviněno 5 výtržníků - z toho 3 cikáni.

Jinak jeto rodinná klasika, mladý Uhl je u Zelených komisař pro pohlavní (gender) otázku, mladá Uhlová je daňovými poplatníky placená aktivistka právě na rómea.chlívek.cz. Ten chlívek je patrný v "moderované" diskuzi" na rómea-chlívek.

Pokud jde o Matiční - v r. 2000 vydalo ústecké muzeum publikaci o Matiční, kde jsou čtenářům podstoupeny výplody pana Uhla - to je teda soda...

292607

03.07.2013 00:21

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

RE: Na rasistickém xenofobním totálně prolhaném a štvavém rómea.žumpa.cz

109.?.?.?

A ještě něco, vždy je zorganizována "rómská pokojná" protiakce, která právě slouží jako roznětka vášní a střetů, vše jištěno policejními provokatéry. Bylo to v Duchcově a v Budvajzu zas - a kdo byl v Budvajzu na Máji organizátor "pokojných" cikánů - neotrockistický žid Marcus Pappe. Je to jak skládačka pro malé děti. Furt dokola to samé.

292611

06.07.2013 18:27

Výchova žumpalistů Babišem

autor článku nepochopil, co je Babiš zač

109.?.?.?

bohužel...

292818

07.07.2013 18:39

Řecká daňová past

V české demogracii je běžné platit daň z nulového příjmu. Daň za to, že je člověk na živu.

109.?.?.?

Stačí být vyřazen z evidence na pracáku, vyřazeny jsou statisíce lidí pro úplné pičovinky, - pak je na nezaměstnaného uvalena nemocní daň (tzv. zdr. pojištění), je to daň, má všechny znaky daně a žádný znak pojištění. Pak musí dotyčný občan nosit peníze do VZP - z žádného příjmu, a když ne, pak penále a poštvání exekutorské hyeny do místa bydliště.

292877

09.07.2013 18:03

Další slepá ulička: stát bude hradit zaměstnavatelům 100 % mzdy mladých

RE: To někdo vymyslel pro sebe

109.?.?.?

Na to taiček nic takového nepotřebuje, je běžné že v soukr firmách jsou vedeni jako zaměstnanci rodinní příslušníci, které tam nikdo skoro nikdy neviděl. O jejich platech taky nikdo nikdy neslyšel.

A k té proplacené praxi - ta bude mít pak menší hodnotu než poctivá praxe, je to jak cpaní peněz do cikánů. Tuhle proplácenou praxi pravděpodobně budou získávat hlavně lempli a protekční mazánci. Určitě ji erár nezaplatí automaticky každému absolventovi.

292996

09.07.2013 18:09

Další slepá ulička: stát bude hradit zaměstnavatelům 100 % mzdy mladých

a už mají také štědře placeného "rómského poradce"

109.?.?.?

pardón: pardón, mentora - za 10 tisíc na 15h týdně, to zase bude vejvar pro všelijakou humanitární pakáž....

"Kromě peněz určených na mzdy budou moci jednotlivé firmy vytvořit funkci mentora, který by se novým absolventům věnoval.

"Na tuto činnost je možné použít třicet tisíc měsíčně, ale předpokládáme, že by se tomu mohl věnovat tak patnáct hodin týdně, takže by bral asi třetinu této částky," dodává ředitelka Úřadu práce v České Lípě."

292997

14.07.2013 12:31

Washington tlačí svět do konečné války

"Washington tlačí svět do konečné války"

109.?.?.?

ovšem zahraniční politika USA je kompletně sionistická, stejně jako zahraniční politika ČR - kdo tedy tlačí svět do války?

293302

21.07.2013 11:38

Minimální mzda nebo almužna

RE: Autore Víte, váš článek není ani k smíchu. Ukažte nám tedy, jak se to dělá a založte si firmu a vyplácejte lidem pěk

109.?.?.?

Ale právě vy, "svobodní podnikatelé", co se koušou jako krysy v té rotující kleci v "demogratickém tržním zápasu" s ostatními krysami, vy jste opora toho šíleného pažravého systému, který diriguje bankovní kabbala, bez vás by ta kabbala nebyla nic. Tak se tady nenaparuj nad sockami, co firmu nezaložily, ne každej má na to správnou hlodavčí povahu.

293650

21.07.2013 16:24

Minimální mzda nebo almužna

RE: Autor by nám mohol ukázať, ako sa to robí.

109.?.?.?

A ty bys někoho jako jsi ty zaměstnal? Odpověz si sám sobě.

293666

21.07.2013 18:24

Minimální mzda nebo almužna

RE: souhlasím se vším, o čem článek píše, nicméně

109.?.?.?

nabízíš prostě málo, tak si to posekej sám, nebo běž na pracák ať ti někoho pošlou, třeba přes agenturu, pak ale pod 250 na hodinu nepůjdeš, tak to prostě je - jednorázová práce se prostě za malé sazby nedělá, to není tím že jsou lidi líní, prostě jim to nestojí za to, to nechápeš, ty tržní rozumbrado?

293672

23.07.2013 20:42

EU zakázala spolupráci s izraelskými subjekty na okupovaném území

RE: Osvieženie pamäti.

109.?.?.?

králové David a Solomon jsou z hlediska i té přepsané historie a archeologie pouhá mytologie, asi jako praotec Čech, nemusíme žrát rabínům všechny jejich povídačky

293793

28.07.2013 14:54

Budoucnost Egypta vypadá stále více krvavě

RE: Egypt udělal od smrti Násira velký krok - ale ne dopředu, zpátky do

109.?.?.?

Poláček, voni nevěděj, že Ataturk - alias Kemala Paša, byl chazarskej žid, jeden z vás? Vždyť v Turecku zavedli ataturkoví "mladoturci" (= chazarští židobolševici) bolševismus ještě o rok dřív, než to udělali v Rusku.

293948

28.07.2013 18:17

Budoucnost Egypta vypadá stále více krvavě

RE: Vůbec nechápu,

109.?.?.?

Takňák - myslím že Chossudovski to někde teď psal, že v Egyptě selhala ta USraelská strategie řízeného chaosu, čili soustavného rozesírání do krve v "zájmových oblastech" při aplikaci kovbojského "jsou to zkurvysyni, ale naši zkurvysyni". Zájmová oblast č.1 USraelského Goléma je ovšem Ruská federace. Geopoliticky je dnes ale jiná situace než před dvěma roky.

293955

28.07.2013 18:35

Budoucnost Egypta vypadá stále více krvavě

RE: Vůbec nechápu,

109.?.?.?

ještě tady je něco k tomu:

"Provojenští demonstranti místo aby zaměřili svou zlobu proti svrženému Muslimskému bratrstvu, řvali „Bye Bye America!“ zatímco ohromné transparenty, jimiž mávali nad hlavami, zobrazovaly trio generála El-Sisiho, Vladimira Putina a Gemal Abdel Nassera, který Egyptu vládl v 60. letech v úzkém spojenectví se Sovětským svazem. Jejich soupeři v jiné části Káhiry skandovali „Pryč se Sisim! Presidentem je Mursí! Táhni, armádo!“ V Alexandrii bylo ve srážkách mezi přívrženci a oponenty Muslimského bratrstva zabito pět lidí.

Anti-americké transparenty nesly poselství: Nezáleží na tom, jestli president Barack Obama odmítne Egyptskému lidu americkou podporu, protože vojáci i tak vystoupí proti Muslimskému bratrstvu, Káhira si už zvolila Moskvu."

Více zde:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2480-egyptsti-p...

293956

29.07.2013 18:49

Ztraceni v ghettu

RE: Tekutý hněv (nikoliv zdola, nebo shora - ze středu!)

109.?.?.?

ale přeci autor píše o tom, že jsou ti "chudí" (duchem) systematicky demoralizováni - viz třeba video z nedávného "dialogu" mezi rómy a "gádži" v Českých Budějovicích - ty černé tupé degenerované tlamy se tam náramně vesele bavily - s ohromnou "převahou"

293975

30.07.2013 22:15

Ztraceni v ghettu

RE: Pro mne, dobrý článek...

109.?.?.?

Mejlíte se drahý pane, čeština je ohebná, a nikde není nařízeno, že diskurs, třeba i zde, musí být tvrdě dle pravidel spisovné češtiny, - a speciálně slovo "prdel" (nespisovné slovo z argotu) je možno ohýbat jakkoli. [mrknutí jedním okem]

294009

06.08.2013 15:25

Ztraceni v ghettu

ke čtení zde

109.?.?.?

http://www.uloz.to/x4mRQbqP/Dalrymple_ZTRACENI+V+GHETTU.txt
http://www.uloz.to/x4mRQbqP/Dalrymple_ZTRACENI+V+G...

294127

11.08.2013 07:01

Radioaktivní voda zdolala bariéru ve Fukušimě – TEPCO

nějak se flákají ti žaponci

109.?.?.?

"... a že dokázala vypumpovat 13 tun vody během šesti hodin. TEPCO také sdělila, že plánuje navýšit vypumpovaný objem vody asi na 100 tun denně."

Mnó, těch ohromujících 6 tun je jaksi šest kubíků za 6 hodin, (kolik je to litrů za minutu - vždyť to je bežné čerpadélko, co má na zahrádce zahrádkář) a těch 100 tun to je bazének 10x10m o hloubce jeden metr. Dělaj si snad prdel?

294244

Dvojí morálka je standard v Talmudu a Starém zákonu, současný "západ" není katolický, byl požidovštěn, píše o tom již Mordechaj Levi alias Kárl Marx:

"... Podstatu dnešního žida najdeme tedy nejen v Pentateuchu nebo v talmudu, ale i v dnešní společnosti, a to ne jako abstraktní, nýbrž jako naprosto empirickou podstatu, ne jako omezenost žida, nýbrž jako židovskou omezenost společnosti. ... Jakmile se společnosti podaří zrušit empirickou podstatu židovství, čachr a jeho předpoklady, je žid znemožněn, protože jeho vědomí už nemá předmět, protože subjektivní základ židovství, praktická potřeba, se zlidští, protože se zruší konflikt mezi individuálně smyslovou a druhovou existencí člověka. ... ... Občanská společnost neustále rodí žida ze svého nitra. Co bylo o sobě a pro sebe základem židovského náboženství? Praktická potřeba, egoismus. ...... Židův monotheismus je tudíž ve skutečnosti polytheismus mnoha potřeb, polytheismus, který činí předmětem zákona božího i záchod. Praktické potřeba, egoismus — to je princip občanské společnosti a vystupuje jako takový v čisté formě, jakmile občanská společnost ze sebe plně zrodila politický stát. Bohem praktické potřeby a zištnosti jsou peníze. ...... Peníze, to je žárlivý bůh Izraele, bůh, který nestrpí vedle sebe žádného jiného boha. Peníze degradují všechny lidské bohy — a mění je ve zboží. Peníze jsou všeobecná hodnota všech věcí, hodnota, která se ustavila sama pro sebe. A proto zbavily celý svět, svět člověka stejně jako přírodu, jejich svérázné hodnoty. Peníze, to je člověku odcizená podstata jeho práce a jeho jsoucna; a tato cizí podstata člověka ovládá a člověk se jí koří. ..."

http://ulozto.cz/xxWXFUU8/marx-1843-k-zidovske-ota...
http://ulozto.cz/x9o5iccE/marx-1843-k-zidovske-ota...

294254

11.08.2013 15:32

Evropská unie a Řecko: Začátek „civilizovaného“ zavraždění země (I)

RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou

109.?.?.?

http://ulozto.cz/xaJvV12G/psm-e-book-pdf

294255

11.08.2013 15:44

Dvě podvodné falešné demokracie ohrožují život na Zemi

RE: Americký sen

109.?.?.?

USA jsou ovšem již hodně dlouho golemem sionistické kabbaly

294256

15.08.2013 20:06

Stipendia za proizraelskou propagandu

RE: Nic nového pod sluncem

109.?.?.?

je to oddělení izraelského ministerstva zahraničí zvané Hasbara - už dávno to tak funguje, židi šmejdí po diskuzích a fejkbukách ve všech jazycích, i foto někde bylo, jak pejzatí s šábesdekly sedí v cimře u cca deseti počítačů a hasbarujou, a hasbarujou

294430

18.08.2013 07:36

Rómové v péči humanistů, aneb blížící se národní pohroma?

"...aktivni lide kolem cernochu,nez cernosi samotny,tak,je to i v Cechach.."

109.?.?.?

ti aktivní lidé jsou v drtivé převaze neotrockističtí židi a židovky, stačí se podívat jen na to, kdo vede a organizuje rómea.žumpa.cz. Veškerý "menšinismus" je z toho samého talmudsko-sionistického soudku - rozvrátit lidskou společnost.

294556

18.08.2013 07:45

Rómové v péči humanistů, aneb blížící se národní pohroma?

"...i hudebně nadaný jako cikán?"

109.?.?.?

cikáni nemají žádné zvláštní hudební nadání, naopak, jejich ubečené odrhovačky na tři akordy a dvě doby jsou primitivní. To je prostě falešný mýtus rozšiřovaný jako jiné mýty o židech, jestli je v židech víc géniů, stejně tak víc je v nich blbců a idiotů - mají prostě tu zvonovou křivku inteligence víc roztaženou, víc extrémů. Souvisí to z degenerací. To učil prof Lombroso, zakladatel policejní psychiatrie, sám potomek rabínského rodu, věděl o čem píše.

294557

18.08.2013 10:58

Šašek udělal vtip – a chtějí ho zavřít

podobné šaškování nevychází z domácí tradice

109.?.?.?

je to židovina - ostatně i jako švejk

294568

Tak si holt ty dary bude muset pan politik kontrolovat a prověřovat, a třeba vyhlásit dary pod 500 neberem, protože je nezkontrolujem. A hotovo. Je to mnohem menší zlo, než nerušeně pracující podvratné agentury. V rámci demokratury a médiokracie, jak říká pan Hájek, to čistě férově dělat prostě nejde, když celej ten systém je špinavej penězma.

294697

25.08.2013 10:25

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: Nechapu

109.?.?.?

To víš že jo, cukrouši.
Letos vyrazili na buzerant marchparáde i pedofilové - hlásit se o svá "práva menšiny", příští rok už budou nekrofilové a hovnožrouti, to bude krása duhová rozmanitá, co?

294867

25.08.2013 11:59

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

Homosexuální nekrofilové se konečně dočkali!!!

109.?.?.?

I neprávem stigmatizovaná menšina homosexuálních nekrofilů konečně získala vědecké důkazy, na základě kterých bude moci dosáhnout plného zrovnoprávnění s občany jiných sexuálních orientací.

Vděčí za to mimořádně pečlivému vědci C. W. Moelikerovi z Natuurmuseum Rotterdam, který případ homosexuální nekrofilie u ptáků precizně zdokumentoval a následně publikoval v článku:
„První případ homosexuální nekrofilie u kachny divoké Anas platyrhynchos (Aves: Anatidae)“.
Více zde:
http://homosexualita.eu/articles/homosexualni-nekr...

294882

25.08.2013 12:12

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: Nechapu

109.?.?.?

nikoliv, pedofilové se hlásí o svá "práva menšiny" - podívej se na jejich stránku, cukrouši. Věděli jsme že přijdou, v Holandsku (v zemi deviantům zaslíbené) již založili politickou stranu, kterou po čase rozpustili, naznali, že je ještě brzy.

A tady něco zajímavého o tom jak teplometi trpěli nacismem. Jejich degenerace je vede k tomu samému co "vyvolené", ostatně jedno s druhým ruku v ruce, jsou jako ten had, co žere svůj vlastní ocas, degenerace (chorobná deviace) je ďábel, a ten má sklon k sebedestrukci.

http://homosexualita.eu/articles/homosexualni-naci...

294883

25.08.2013 12:18

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: Nechapu

109.?.?.?

Nechytrač, cukrouši, mezi teplometama je nesrovnatelně vyšší procento pedofilů než mezi těma všema ostatníma - záměrně nepíšu heterosexuálama, ono všelijakých deviací je víc, nejen "homo". Takže pokud dva buzeranti zadoptují dítě, pak je nesrovnatelně vyšší pravděpodobnost, že aspoň jeden z nich bude pedofil, než kdyby adoptoval normální pár manželů (muž a žena).

294884

25.08.2013 19:09

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: Nechapu

109.?.?.?

"homosexualismus" a "semitismus" jsou bytostně provázány:
http://ulozto.cz/xdS2kHSA/klimov-rodinne-album-e-b...
http://ulozto.cz/xUaH3tT/klimov-rodinne-album-e-bo...
Ne náhodou je izraelská IDF jediná armáda, která má dávno uznané a prohlášené teplouše v pravidelné službě. Snaží se to implementovat i u svého Golema v USA.

294897

28.08.2013 16:54

Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu

RE: Mezinárodní den Míru

109.?.?.?

V ČR je kraválu dost, a strakatýho, teď pochodovali devianti všeho druhu pod záštitou obřezaných ambasád USraele.

295103

08.09.2013 09:15

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Dollar je jen tak silný, jak je silná us army

109.?.?.?

To říká i Starikov, že Rusko a Čína chtějí na G20 konečně oznámit mimodolarovou koalici, fondy pro investice atd. Takže ta Sýrie i ta prosraná USraelská informační válka o "Asadově chemickém útoku" je křeč pro záchranu petrodolaru. Pouze v israelu je 70% obyvatel pro vybombardování Damašku, ve všech jiných zemích včetně USA je drtivá většina proti. Těch 70% israelců jsou sionističtí chazaři - dobře vědí, že bez petrodolaru ten jejich rotšild-kaganát v Palestině končí. A nikdo neví čeho ti paraziti jsou schopní.

295758

08.09.2013 14:25

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Dollar je jen tak silný, jak je silná us army

109.?.?.?

Z těch co mají v israelu israelské občanství je cca 30% Arabů - na posluhu, žid neodváží odpadky. Takže těch 70% je celkem korelující.

295768

Židovská aktivistka Anetta Kahane chce zničiť Európu ne-Európskou imigráciou

http://www.youtube.com/watch?v=QuYKtwnzG7M

Židovský predstaviteľ Isi Leibler, veľký zástanca multikulturalizmu v Austrálii, vraví, že taká politika nemá v Izraeli miesta.

"Toto je krajina, ktorú založili a vytvorili ako židovskú krajinu pre Židov."
- povedal jeruzalemským novinám. Kalifornský profesor Kevin MacDonald v rozhovore pre Occidental Observer

"Nazdávam sa, že oživenie antisemitizmu sa dostavilo preto, lebo Európa sa zatiaľ nenaučila byť multikulturálnou. A myslím, že my sa ocitneme vo víre tej premeny, ktorá sa musí udiať. Európa nebude pozostávať z monolitických spoločností, akými kedysi, v poslednom storočí, boli. A Židia budú v centre toho. To je veľká premena, ktorou Európa musí prejsť. Európa nastupuje do multikulturálneho režimu a za to budú odsudzovať Židov, keďže v tom zohrávame hlavnú rolu. Ale bez tej vedúcej roly a bez tej premeny, Európa neprežije."

http://afinabul.blog.cz/1110/multikulturalizmus

296598

25.09.2013 21:47

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

RE: A co s nima mají dělat?

109.?.?.?

hele "turista", ty už jsi tady několikrát "loboval" za dokurvené dráhy co do zezmrděné tržně demogratické džungle "slev". Na kterým odnoru na zprivatizované a dokurvené dráze se živíš? Uvědom si, že ta "akvárka" můžou jezdit třeba dalších 10-15 let bez nějakých extra rekonstrukcí. Je rozdíl mít v čem jezdit anebo nemít v ničem jezdit až třeba najednou budou ty vláčky potřeba, koleje máme, nové vláčky po tom sešrotování mít nebudem.

296807

27.09.2013 20:28

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

Cikánský problém začal řízeně eskalovat prakticky hned po hadráku 89

109.?.?.?

V 1990-tém roce byly zřízeny demogratické pracovní úřady. Ale nejméně 3-5 let běžela dál plná zaměstnanost, než pokročila privatizační likvidace našeho průmyslu a zemědělství. Takže většina lidí ani nezaznamenala, že ty pracáky vůbec existují. Podpora v nezaměstnanosti byla tehdy stanovena na 90% platu po dobu 1 roku - V TEN MOMENT CIKÁNI ODHODILI SVÉ LOPATY A KROMPÁČE A ŠUP NA PRACÁK - A PO ROCE ŠUP NA SOCIÁLKU - podmínka dalšího bezpracného bezstarostného života byla jediná - maximálně množit co nejvíce cikáňat. Dnes cikáni pod vedením svých neotrockistických mentorů bečí, že "za komunistů měli práci", bečí ovšem jen pro to, aby odůvodňovali svůj programový parazitismus.

Po celou dobu socialismu, neprobíhala populační exploze cikánských degenerátů, množili se sice nadprůměrně, ale ne tak jako po hadráku 89 na demogratické extra cikánské sociálce. "Totalitní" režim k nim byl velmi humánní, dokonce by se dalo říci, že po těch 40 letech měli cikáni konečně našlápnuto začlenit se do společnosti - ale přišel hadrák 89 a židozednáři v "české" vládě okamžitě začali vytvářet cikánský problém jak jej známe dnes: časovanou bombu - sociálka a další upraveno pro import a populační explozi degenerovaných parazitů.

296942

27.09.2013 20:32

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

cikánské multikulti obohacovací matiné

109.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=VO7Ngr87wJ0

Zásadní vliv má dědičnost a pak teprve prostředí - a prostředí má největší vliv v prvních třech letech života. Pokud je cikáně v prostředí rodičů - degenerovaných primitivů (zvířecí řev nejmenších cikáňat), pak už žádná škola a výchova ty škody od prostředí nenapraví, genetické pak samozřejmě nenapraví vůbec nic. Takové cikáně zase "na cocialku" zplodí a "vychová" degenerovaného primitiva, a ne jednoho...

296943

27.09.2013 20:45

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: lenže

109.?.?.?

kanimůra je jen další výrobek továrny na manipulaci s davem

296944

29.09.2013 09:00

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: cikánské multikulti obohacovací matiné

109.?.?.?

"naprosto běžný vyjadřovací zpusob" - u zvířat a totálních primitivů ano

297015

29.09.2013 09:14

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Super!

109.?.?.?

Peníze a dluhy jsou víceméně virtuální. Ze dne na den z nic může být pára nad hrncem. Půl milionu programových cikánských parazitů ale virtuální vůbec není. To ovšem pochopíš, až budeš mít ten primitivní agresivní cikánský hnus trvale blízko u sebe. Ta téze, že jednou jim globalistická kabala dá zbraně a pustí je z řetězu je plně v souladu s realitou. A celkové reálné materiální a další náklady a ztráty na těch půl milionu populačně explodujících parazitů dnes vůbec nejsou zanedbatelné, je to pořádná díra ve výdajích "sociálky", "zdravotního", náklady na kriminály, kojeňáky, děcáky a pasťáky, kde cikáni skórují na 60-70%, náklady na policajty, a vůbec celou státní správu a státní zaměstnance kolem cikánů a v neposlední řadě penězovod k multikulti lidskocikánskoprávních soukropmých organizací. Pak drábek z beznohého invalidy udělá zdravého šohaje. To co dostávají cikáni na ruku jako pravidelný peněžní příjem od "sociálky", to je jen hodně malý zlomek z těch všech nákladů a ztrát.

297017

29.09.2013 11:15

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Urobme si poriadok v hlave.

109.?.?.?

Paraziti se rychle přemnoží když mají co žrát, třeba o žních hraboši, nebo muška octová v kentejneru s odpadky, když nemají co žrát, zase rychle vychcípají. Tolik k cikánské "taktice přežití" necikány nuceně placenou populační explozí na k tomu účelově uzpůsobené sociálce a neotrockistické rozkladné ideologii multikulti v réžii obřezané finanční internacionály.

297024

01.10.2013 22:25

Nyní je čas odebrat Izraeli jeho ZHN

RE: No, to by bola fatalna chyba. A asi aj posledna...

109.?.?.?

pane osel, OSN je v réžii těch samých, co vyrobili sionismus i rotšildland v Palestině

297148

01.10.2013 22:33

Nyní je čas odebrat Izraeli jeho ZHN

RE: No, to by bola fatalna chyba. A asi aj posledna...

109.?.?.?

Pane osel, ti co vyrobili sionismus a rotšildland v Palestině určitě už takovývc 20 let zpátky vědí že v Palestině skončili, nejspíš to vědí už od mnohem dřív, od samého začátku. Teď jde m.j. i o to, kam přesunou ten tuze exklusivně a vzácně zdegenerovaný kolektivně-psychopatický elektorát zvaný "židovský stát" a "izraelský národ".

297150

01.10.2013 22:37

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Náš barbarismus?

109.?.?.?

co je to "naše společnost, potažmo americká Říše"? - to je úplný blábol, pardón

297151

01.10.2013 22:44

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Náš barbarismus?

109.?.?.?

obětování a umučení Mammara Kaddáfiho byl okultní masmediálně vržený do celého světa rituál satanistů, stejně jako oběšení Saddáma (hezky se u sledování toho lynče v Libyi předvedla pekelnice Hitlery Clintorisová)

297152

01.10.2013 22:54

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Smrt dvojníka

109.?.?.?

tak pro to ty tři urny...
pro dvojníky? ale copak takový ultrazmetek jako havel může mít dvojníky, leda naklonované...

297154

08.10.2013 19:52

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

Peníze, to je žárlivý bůh Izraele, bůh, který nestrpí vedle sebe žádného jiného boha.

109.?.?.?

Peníze degradují všechny lidské bohy — a mění je ve zboží.
Občanská společnost neustále rodí žida ze svého nitra. Co bylo o sobě a pro sebe základem židovského náboženství? Praktická potřeba, egoismus. ...... Židův monotheismus je tudíž ve skutečnosti polytheismus mnoha potřeb, polytheismus, který činí předmětem zákona božího i záchod. Praktické potřeba, egoismus — to je princip občanské společnosti a vystupuje jako takový v čisté formě, jakmile občanská společnost ze sebe plně zrodila politický stát. Bohem praktické potřeby a zištnosti jsou peníze. ...... Peníze, to je žárlivý bůh Izraele, bůh, který nestrpí vedle sebe žádného jiného boha. Peníze degradují všechny lidské bohy — a mění je ve zboží. Peníze jsou všeobecná hodnota všech věcí, hodnota, která se ustavila sama pro sebe. A proto zbavily celý svět, svět člověka stejně jako přírodu, jejich svérázné hodnoty. Peníze, to je člověku odcizená podstata jeho práce a jeho jsoucna; a tato cizí podstata člověka ovládá a člověk se jí koří. ...... Židovský bůh sestoupil na svět, stal se bohem světa. Směnka je židův skutečný bůh.
Nevysvětlujeme židovu houževnatost z jeho náboženství, nýbrž naopak z lidského základu jeho náboženství, z praktické potřeby, z egoismu. ...... Protože se reálná podstata žida všeobecně uskutečnila, zpozemštila v občanské společnosti, nemohla občanská společnost žida přesvědčit o neskutečnosti jeho náboženské podstaty, která je právě jen idealisovanou představou praktické potřeby. Podstatu dnešního žida najdeme tedy nejen v Pentateuchu nebo v talmudu, ale i v dnešní společnosti, a to ne jako abstraktní, nýbrž jako naprosto empirickou podstatu, ne jako omezenost žida, nýbrž jako židovskou omezenost společnosti. ...... Jakmile se společnosti podaří zrušit empirickou podstatu židovství, čachr a jeho předpoklady, je žid znemožněn, protože jeho vědomí už nemá předmět, protože subjektivní základ židovství, praktická potřeba, se zlidští, protože se zruší konflikt mezi individuálně smyslovou a druhovou existencí člověka. ...... Společenská emancipace žida je emancipace společnosti od židovství.
(Mordechaj Levi alias Karl Marx: "K židovské otázce")
http://ulozto.cz/xhctHNNX/k-marx-k-zidovske-otazce...
http://ulozto.cz/x9o5iccE/marx-1843-k-zidovske-ota...

297526

11.10.2013 19:53

Homosexualita

Nechápeš...

109.?.?.?

"Asi se s tím faktem, že homosexuálně zaměřené osoby existují a existovat budou, budeme prostě muset smířit."

Ale vždyť o tohle vůbec nejde, takovou litanii dlouhou nečitelnou jsi sesmolil, ale nechápeš vůbec nic...

297711

16.10.2013 18:55

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: Dobrý článek ...ALE

109.?.?.?

na konfrontaci s Čínou a Ruskem má USrael ZHN všeho druhu

297998

25.10.2013 13:48

Komodifikací ztrácíme lidská práva

Marx-Lévi - pokrač

109.?.?.?

Křesťan byl od začátku theoretisujícím židem; žid je tudíž praktickým křesťanem, a praktický křesťan se znovu stal židem. ...... Křesťanství překonalo reálné židovství jen zdánlivě. Křesťanství bylo příliš vznešené, příliš spiritualistické, než aby odstranilo surovost praktické potřeby jinak než únikem do nebes. ...... Křesťanství je sublimovaná myšlenka židovství, židovství je sprosté využití křesťanství, ale toto využití se mohlo stát všeobecným teprve tehdy, až křesťanství jakožto hotové náboženství theoreticky dovršilo sebeodcizení člověka sobě samému i přírodě. ...... Teprve tehdy mohlo židovství dosáhnout všeobecného panství a učinit z odcizeného člověka, odcizené přírody zcizitelné, prodejné předměty, vydané na pospas zvůli sobecké potřeby, čachru. ...... Zcizování je praxe odcizení. Jako člověk, dokud je nábožensky zaujat, dovede zpředmětňovat svou podstatu jen tak, že z ní dělá cizí fantastickou bytost, tak se může za vlády egoistické potřeby prakticky uplatňovat, prakticky vyrábět předměty jen tak, že jak své výrobky, tak svou činnost podřizuje nadvládě cizí podstaty a dává jim význam cizí podstaty — peněz. ...... Křesťanský egoismus blaženosti se ve své dovršené praxi nutně převrací v židovský egoismus těla, nebeská potřeba v pozemskou, subjektivismus v zištnost. Nevysvětlujeme židovu houževnatost z jeho náboženství, nýbrž naopak z lidského základu jeho náboženství, z praktické potřeby, z egoismu. ...... Protože se reálná podstata žida všeobecně uskutečnila, zpozemštila v občanské společnosti, nemohla občanská společnost žida přesvědčit o neskutečnosti jeho náboženské podstaty, která je právě jen idealisovanou představou praktické potřeby. Podstatu dnešního žida najdeme tedy nejen v Pentateuchu nebo v talmudu, ale i v dnešní společnosti, a to ne jako abstraktní, nýbrž jako naprosto empirickou podstatu, ne jako omezenost žida, nýbrž jako židovskou omezenost společnosti. ...... Jakmile se společnosti podaří zrušit empirickou podstatu židovství, čachr a jeho předpoklady, je žid znemožněn, protože jeho vědomí už nemá předmět, protože subjektivní základ židovství, praktická potřeba, se zlidští, protože se zruší konflikt mezi individuálně smyslovou a druhovou existencí člověka. ...... Společenská emancipace žida je emancipace společnosti od židovství.
http://ulozto.cz/hledej?q=marx+ot%C3%A1zce

298581

27.10.2013 14:45

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Pro admina ...

109.?.?.?

zjisti si něco o znárodňování v ČSR po WW2 - komunisti po únoru 48 už jen paběrkovali po demogratovi Benešovi, a vůbec nechápeš geopolitiku po WW2, jinak bys nesrovnával nesrovnatelné, ty experte

298709

27.10.2013 14:53

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: ...máme...

109.?.?.?

Babiš je "Rusín" - původem z chazarských štetlů a goletů, z těch, co sem z toho jejich bláta přivedl po ww1 Redlich-Mesiárik. Je jich v ČR asi tak půl milionu, jako cikánů, na rozdíl od cikánů jsou hlavně od hadráku 89 "na pozicích" a to dává přes 20 let výraz "české" politice "napříč politickým spektrem", i "českou" ústavu také napsali ráčkující chazaři, Rychetský a Jičínský, ten první sedí stále jak žába na prameni v "českém" ústavním soudu...

298711

29.10.2013 19:12

Demokratický požár

RE: Diktatura politickych stran

109.?.?.?

To jsou ty oblbovací pojmy, které se úplně rozchází s tím co mají jakoby označovat, typicky třeba "antisemitismus" - výmysl chazarských nesemitských takyžidů, a taky holokoust - Norman Finkelstein řekl, že by jsme se všichni měli slovu holokoust maximálně vyhýbat a vůbec ho nepoužívat. A z těchto talmudských oblbovaček vznikla celá košatá tyranie politkorektnosti.

298871

02.11.2013 02:58

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Reklama viry, vira v boha,Bible,representace viry i v statnim systemu,ale ,vysledek-zadny.

109.?.?.?

Haidler řediteloval snad 20 let "činoherák" - a jak jinak, tento vřele talmudský pejzatý deviant z toho vytvořil pederastální magacín. Jinak v "politice" se angažuje standartně ve všech typických záškodnických neožidobolševických aktivitách.

299079

03.11.2013 09:09

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

109.?.?.?

1917? - už v r. 1905 proběhl židozednářský převrat a dosazení žida a degeneráta Kirbise alias Kerenského, židovina cloumala Ruskem už dlouho před r. 1917. Jed židozednářství byl do Ruska přinesen již po porážce Napoleona, místo aby Rusové v odvetě zapálili dobytou Paříž, tak někteří degeneráti z důstojnictva se nechali nakazit pařížskými kurvami a jedem židozednářství. Dóbro dóšli...

299124

06.11.2013 19:11

České zlato ukradené nacisty? To nic...

RE: To české zlato ukradl Redlich-Masařík ruskému carovi.

109.?.?.?

Bez ruského zlata uloupené čs. légiemi (které mimochodem přímo ovlivnily na masaríkovy rozkazy situaci k porážce carských bělogvardějců) by neměl masarík čím podložit novou měnu. Zjisti si něco o tom, co byla Legiobanka, čí v ní byly peníze a zlato a jakou měla finanční roli. Značná část čs. zlatého pokladu v počátcích ČSR pocházela z lupu legionářů, to je mimo jakoukoliv popchybnost. Nejen legionáři, ale i židobolševik Hašek se vrátil obtěžkán zlatými rubly a už nikdy nepracoval.

299274

25.11.2013 20:08

Reakce na "že jsem jsem vám nevynadal"

RE: o zvířatech a lidech

109.?.?.?

Náklady a ztráty spojené se systematicky materiálně stimulovanou populační explozí a importem zdegenerovaných cikánů vůbec nejsou zanedbatelné ani finančně ani nefinančně. Hned po hadráku 89 byl neotrockistickými obřezanými multikulti věrozvěsty odstartován politický cikánismus a jimi je stále veden a řízen (příklad je rómea.chlívek.cz). Je to jeden z důležitých nástrojů destrukce české společnosti - to pochopíš, když uvidíš početné tlupy cikánských dorostenců tam, kde před 15 lety jich byla desetina. Po hadráku 89 bylo třeba dohnat multikulti rozvrat na západě, cikáni k tomu byli po ruce a naprosto ideální materiál - právě z těch genetických důvodů. Proto je jim umožněno množit se na sociálku jako čmelíci. Patrně mají sehrát roli páté kolony - zdivočelé lůzy, která dostane zbraně, aby "bojovala za své osvobození" - až k tomu nastanou potřeby těch za scénou. Tzv. integrovaní cikáni mívají normální počet potomků, prudce se množí ti zdegenerovaní, tím se profil cikánského etnika progresivně zhoršuje. Vrchnost za scénou si přeje co nejvíc cikánských porodů, u "bílých" co nejméně. U těch "bílých" je jistá koshér výjimka.

299873

30.11.2013 18:21

1993 – 2013: Končí dvacetiletí „pas de deux“ Ruska a USA?

RE: DOPORUČUJI PRO ZAJÍMAVOST

109.?.?.?

"Byt Putinem tak centralni Banku obsadim armadou,prevezmu kontrolu nad tisknutim penez a budu stavet narodni podniky a penize budou kryte lidskou praci a nepotrebuji zadne investory ani pujčky."

Tohle dovolila obřezaná finanční internacionála Němcům v třicátých letech a pak po válce - nelichevní nedluhové peníze automaticky znamenají posun k prosperite všude, automaticky uvolňují tvořivé síly, jde o odstranění veliké pijavice z krku.

300113

01.12.2013 07:23

1993 – 2013: Končí dvacetiletí „pas de deux“ Ruska a USA?

RE: USA pred krachem?

109.?.?.?

kdyby maršál Georgij Žukov nevykopal židobolševiky v červnu 52 z Lubjanky, nástup globalizace byl nejméně o 20 let dříve, takže 20+10 - globalistická kabbala skutečně musí Rusko nenávidět, Rusko je hlavní překážka - a i naše jediná naděje, jinak jako národ i stát skončíme, už je to v chodu a ČR je nejublafanější sionistický mopslík na světě, je to hrůza...

300128

01.12.2013 09:47

Izrael: Beduín potrestán za záchranu své vesnice

HLAVNĚ, ŽE TO JE VŠECHNO KOSHÉR

109.?.?.?

PODLE TALMUDU A ŠULCHAN ARUCHU

300129

01.12.2013 09:52

Jedna káva pro Zvědavce

RE: pane editore

109.?.?.?

souhlas, přes banku na účet to odradí spoustu lidí, i mě, přes mobil by to bylo schůdnější, dárcovská sms za pade, ale to už tu v minulosti bylo přetřásáno, už nevím z jakého důvodu ty sms-ky pan šéfredaktor nezavedl

300130

08.12.2013 07:50

Satanův plán

RE: Pekně zhulený článek:-(

109.?.?.?

Právě u šikmookejch v těch jejich poblión bufetech a hadrnických krámech je největší kravál té nejstupidnější "hudby". Svoloč je to, najdi si co to slovo znamená (je to z ruštiny).

300455

14.12.2013 14:56

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: At ses lump a nebo hrdina,vsichni jsme jedna rodina-Limonadovy Loe

109.?.?.?

židi s velkým "Ž" je rabínsko-sionistický humbug na objednávku tatíka rotšilda, židi absolutně nejsou ani národ ani etnikum. I v samotným israelu se židi dohadují kdo je a kdo není žid. Ten pojem je prostě úplně zčachrován, a asi by se vůbec neměl používat - protože je rozplizlý, nemá jasný obsah.
Někdo tu jednou psal, že židi jsou geneticky upravení bioroboti, jejichž hlavní účel je křečkovat zlato, na to mají svého belzebuba-boha a další speciality, včetně zmrzačených fóglů s následně tím poprodním traumatem zmrzačenou duší. Když se mimozemci jednou za 500 nebo tisíc let vrátí, mají hromady zlata připraveny. Tak tohle je celkem dost možná varianta. Nakonec, podle mytologie, když Římani dobyli chrám v Jeruzalémě, prý nemohli uvěřit, jak mohli židi nakřečkovat tolik zlata a dalších aktiv, které pod chrámem našli.

300725

14.12.2013 20:30

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: Nelíbí se mi,

109.?.?.?

Sionismus není nic jiného než židovský nacismus - však si taky tehdejší sionisti náramně dobře rozuměli s nacistickou elitou (samí položidi včetně hitlera, eichmann byl žid stopro po obou rodičích, a u sionistů v Palestině byl pečenej vařenej).
A komunismus byl a je pouze v židovských kibucích, protože je to čistě židovský vynález. Když židobolševici uchvátili Rusko, sověty jako správní jednotky byly budovány podle schémat židovského kahalu (čili židovské obce). A dnes v tzv. demogracii jsou originální neožidobolševici nejubečenější antikomunisti(neotrockismus - frankfurtská židovská škola a z toho plynoucí zlo jako multikulti, feminismus, buzerantismus, genderismus, havlismus, atd.).
klimov-rodinne-album-e-book-v3-pdf
http://ulozto.cz/xs598ZjS/klimov-rodinne-album-e-b...
klimov-bozi-narod-e-book-pdf
http://ulozto.cz/x3AbtPS/klimov-bozi-narod-e-book-...

300732

14.12.2013 21:41

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: Země je Velký Izrael

109.?.?.?

Chazarští takyžidi přišli do USA z východní Evropy (za Karpaty a dál) kolem přelomu 19. a 20. století jako organizovaná několikamilionová invaze financovaná rotšildy a dalšími peněžníky - dobové záznamy např. zde:
henry-ford-mezinarodni-zid-1-2-dil-praha-1924-txt
http://ulozto.cz/xRgvLEL/henry-ford-mezinarodni-zi...
nebo třeba ve filmu Jantel s B. Streisandovou - ta židovka měla sice jiné kosher zájmy v tom filmu, nicméně ta invaze je tam zobrazena.
Obdobná invaze přišla i do našich zemí po r. 1918, kdy byla otevřena vrata dokořán přes podkarpatskou Rus, dnes jich je tu kolem půl milionu, asi jako cikánů. Po hadráku 89 nastal jejich nástup "na pozice" všude kde je vliv a peníze - a po dvaceti letech jejich "gazdování" netřeba stav naší země komentovat... Ostatně co udělali za sto let s americkým ideálem také netřeba komentovat a ta menóra před vajthausem tu zkázu USA vyjadřuje zcela přesně. V Práglu už také chystají veliký památník holokoustu TM.

300735

14.12.2013 22:59

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: At ses lump a nebo hrdina,vsichni jsme jedna rodina-Limonadovy Loe

109.?.?.?

nestojíš za oponenturu, snad jen, že hlavní štrasse v tel vivu je rotšildštrasse [mrknutí jedním okem]

300739

15.12.2013 06:32

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: At ses lump a nebo hrdina,vsichni jsme jedna rodina-Limonadovy Loe

109.?.?.?

a taky je tam Zemanova kosher becherovková kavárna [mrknutí jedním okem]

300751

15.12.2013 20:11

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: Nelíbí se mi,

109.?.?.?

o čilém bratření nacistů a sionistů třeba zde:
http://janica9.wordpress.com/2013/11/26/sionismus-...
výcvik mladých židů pro invazi do Palestiny prováděly SS i na Havlovic letní usedlosti Havlově na Moravě, Havlovci rovněž čile spolupracovali jak se sionisty tak s nacisty, taková je už ta traďyce...

300774

16.12.2013 18:27

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Kdo ještě?

109.?.?.?

V Émerice už dávno těm "ruskojazyčným" a dalším mafiím říkají KOSHER NOSTRA.

300836

16.12.2013 18:32

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: havloidé

109.?.?.?

hlavně je po republice komplexně zamasaříkováno-zaredlichováno

300837

19.12.2013 21:01

A není úniku

RE: No, když o to tak stojíte, lze si vyrobit i vlastní pastu

109.?.?.?

"Fluor obsahuje i mořská voda, nebo ryby. Konečně i Vaše kosti a zuby, tomu fakt neutečete."

Třesky plesky, panáčku - jde o fluorid sodný, obecně fluor jako prvek je podstatně širší chemická záležitost. Zde se jedná o FLUORID SODNÝ.

301067

19.12.2013 21:15

A není úniku

RE: Ne že by nebylo úniku...

109.?.?.?

hřebíček je suprovej, nějakou dobu jsem měl otevřenej zub, vypadla z něj plomba, do doby než jsem se mohl dostavit k opravě jsem na radu rozžužlal hřebíček a zkousl do té díry. Problémy potlačeny.

A jinak pokud jde o zubaře, jsou to vrazi zubů. Posledních dvacet let jsem se jim vyhýbal - a žádný problém, dnes mám problém pouze s těmi zuby, které mi zničili tou jejich frézou. Tehdy, úpřed těmi 20 lety jsem chodil (zmanipulován) na pravidelné prohlídky, rok co rok zubař(ka) vítězně našla "kaz" - a fréza hvízdala. Byl jsem zmanipulován a pokorně si své zuby nechal frézou zničit. Zuby jsou živé, kaz není nic definitivního, zub se zase vyhojí! Když se říznu do prstu tak si ho nenechám hned amputovat. Všechny ty zubaře a zubařky co mi zkurvili zuby bych s chutí nakopal do prdelí. Dvacet let jsem k nim nechodil a žádnej kaz se nekonal, o žádný zub jsem nepřišel. Kdyby mě nezničili třetinu zubů do mých 25 let, měl bych dnes všechny zuby jako krokodýl.

301069

19.12.2013 21:24

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

109.?.?.?

Hele, chlornan sodný a chloritan sodný jsou dost odlišné látky.
Pro ostatní: NIKDY si do huby nedávejte chlornan sodný!
Jinak z chloritanu sodného lze redukcí nějakou kyselinou získat kysličník chloričitý (plyn ClO2) - to je to co pomáhá na dásně a zubní kazy. Ale pozor, opatrně s koncentrací! Koho to zajímá ať si nastuduje něco o MMS a DCS.

301071

19.12.2013 21:39

A není úniku

RE: Souhlas

109.?.?.?

Pasta Promise je ja sice bez fluoru, ale je to šmirgl, nebrat.

V tuzemsku je dostupná zubní pasta Medamint, výrobce tuším Vřídlo Karlovy Vary nebo tak nějak, je to bylinková pasta s mátou a heřmánkem BEZ FLUORIDU (to je výrazně napsáno na krabičce i tubě), cena kolem 25Kč. Měl jsem v předchozí hokně kolegu, který si stěžoval na problémy se zuby a dásněmi, říkal, že musí neustále střídat sjuprmárkýtové drahé "luxusní" pasty, každá obsahuje víc některého chemického svinstva, které mu způsobovalo trápení. Přinesl jsem mu ze svých zásob Medamint a on už po jednom týdnu referoval ústup potíží. Byl mi opravdu vděčnej za ten Medamint. Našel ho pak v nějaké drogérii a zásobil se dle mého vzoru.

301075

19.12.2013 21:50

A není úniku

RE: H2O2

109.?.?.?

Peroxid vodíku je příliš silný oxidant - NEBRAT!
Z hlediska chemicko-elektrického je pro lidský organismus vhodný kysličník chloričitý.

301078

19.12.2013 22:08

A není úniku

RE: zbytečná paranoia

109.?.?.?

Za "totality" to bylo se zubníma pastama tak, že ty "s fluorem", čili s fluoridem sodným byly jasně označeny a jejich podíl na regálech byl tak asi kolem 50%. Bylo plno past bez fluoridu běžně k dostání. Pravda je, že tehdy málokdo věděl, co je fluorid sodný za svinstvo a zubaři fluorid propagovali. V demogracii je 99,5% zubních past na regálech s fluoridem sodným. Kdo chce najde si informace o jaké se jedná svinstvo v internetu. Nicméně koupit zubní pastu bez fluoridu sodného je jaksi dost problém. Na to musí být člověk vyzbrojen informacemi, které valná část demogratické populace prostě nemá - nesmí mít.

301080

19.12.2013 23:45

A není úniku

RE: zbytečná paranoia

109.?.?.?

"dodání fluoru je primárním účelem moderní zubní pasty"

Hele, ty "moderní zubní pasto s dodaným fluorem" - chemii asi viděls z dost rychlýho rychlíku. Ty "experte", nejde o "dodaný fluor" ale o otravu FLUORIDEM SODNÝM.

301086

20.12.2013 06:01

A není úniku

RE: H2O2

109.?.?.?

nic nedeémonizuji, prostě elektrochemický potenciál oxidantu je danost, peroxid vodíku má dost vysoký k poškozování aerobních buněk, narozdíl od CLO2

301105

21.12.2013 10:59

A není úniku

RE: Geniálně jednoduchá příprava, ale ...

109.?.?.?

Chloritan sodný je mimo běžnou distribuci v drogériích, ale je čím dál víc používán vodárenství. V internetu prodávají za dost velký peníze roztok 28% na zaper.cz apod. ale má to laboratorní čistotu. Pokud ale vyrábím CDS, pak mě ta čistota moc nezajímá. Dá se koupit v Brně 50kg sud chloritanu prášek za cca 8 tisíc. Když vyrábíš z prášku roztok, je nutno použít destilovanou vodu, pokud možno v lékarenské kvalitě aqua purificata. Při výrobě CDS (plyn ClO2) je třeba opatrnosti, plyn leptá plíce, nevdechovat.

301183

21.12.2013 11:04

A není úniku

RE: Nějak jsem nepochopila, proč je fluorid nebezpečný 1

109.?.?.?

S prominutím babo, že ty se živíš v zubařském průmyslu?

301184

21.12.2013 11:15

A není úniku

RE: zbytečná paranoia

109.?.?.?

to nic nemění na tom, že se jedná o PRUDKÝ JED, KDYŽ SMRTELNÁ DÁVKA PRO POTKANA JE V DESETINÁCH GRAMU.

301185

22.12.2013 00:09

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: naivita neznalych

109.?.?.?

jednoduše řečeno jedná se o pěstování zdegenerovaných parazitů, mezi cikánama jich jsou hotové žně

301233

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 158 čtenářů částkou 26 788 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím, zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá poslední den do konce měsíce a v pokladně chybí čtvrtina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 0

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 1

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Měnové kurzy

USD
24,94 Kč
Euro
27,47 Kč
Libra
30,90 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
23,07 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,24 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 399,85 Kč
1 unce stříbra
349,71 Kč
Bitcoin
158 541,75 Kč

Poslední aktualizace: 30.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?