Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 28 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, Kiviss, Slain, Viny, Vopice.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.02.2015 01:20

Touha po nezávadných potravinách je duševní nemoc, tvrdí psychiatři

nic nového pod sluncem

37.?.?.?

No jo, americký psychiatři, co od nich taky můžeme čekat, že...
nedávno ještě léčili deprese lobotomií, a ještě předtím objevili že otroci na plantážích jsou vlastně z velké části také všichni úplně duševně nemocní, prý to způsobuje ty útěky a vůbec jejich touha po svobodě, to přece je jasná diagnóza, čistá
drapetománie... (nutno ihned léčit, než bude pozdě, nejlíp asi bičem, elektrošoky tenkrát ještě neznali). Schválne kdy tuhle diagnózu pro novodobé otroky peněz zavedou znova...

327484

22.03.2015 12:54

Házení rajčat na Zemana je OK, na amerického vojáka nikoliv!

RE: Asi Vás nepotěším

Kiviss 37.?.?.?

Šance tu je - reinkarnace. Tzn. jiné tělo a jiná adresa [mrknutí jedním okem]

nebo

Uvědomit si (zjistit si), jak na tom byli lidé ČSSR před r.1989, zároveň porovnat ekonomické poměry tehdejšího okupovaného ČSSR a jeho okupanta SSSR ...
(okupant měl paradoxně NIŽŠÍ životní úroveň než okupovaný)

... a totéž udělat se současnými parametry "svobodného" ČR a "demokratických spojenců / přátel" z USA.

Ten zbytek záleží na Vás.
Pokud budete žít, vždy bude nějaký "mus".
Přinejmenším se musíte občas nadechnout a vydechnout. [smích]

329605

23.03.2015 17:34

Nulová volba

RE: Označování potravin GMO FREE

37.?.?.?

Nekde se to GMO svinstvo testovat musi, ne? A prece se tim nebude panska rasa travit sama, to ta prasata v tschechach, ta sezerou vsechno a jeste si pomlaskaji.

329701

25.03.2015 14:08

Operace „Atlantické odhodlání“

RE: Příliš malá planeta

Viny 37.?.?.?

Nechcem Vám rúcať ilúzie, ale vždy vyhrá ten silnejší. Vitajte na planéte Zem. Môžte túto skutočnosť ignorovať, alebo s ňou nesúhlasiť, ale to je asi tak všetko čo s tým môžte urobiť.

Dôležité je pochopenie, prečo sú tí ktorí mrdkovia aktuálne pri moci. A vyjde Vám, že je tu jeden jediný dôvod, prečo to tak je. Lebo im to ostatní dovolili. Niektorí zo strachu, niektorí kvôli podielu na moci, niektorí kvôli peniazom a iným výhodám. No väčšina kvôli svojmu vlastnému nezáujmu, apatii a ubohosti.

Preto kritika predátorov nieje na mieste. Tieto osobnosti tu boli, sú a asi aj budú. Je im prirodzené, že sa budú svoju moc a tendencie snažiť uplatňovať. Kritiku zaslúžia nie tí predátori, ale tí ostatní, lebo im to dovolili. Problémom je, že sa ten zbytok odmietol brániť a namiesto aby sa vzchopili a začali sa tiež chovať prirodzene a bránili sa, tak pičujú na predátorov, ktorí sa správajú prirodzene a preto sa počet predátorov úmerne tomu zvýšil....

Kam to povedie? No, to záleží nie na predátoroch, ale na nás ostatných, chápeme? Ak dáme predátorovi priestor, ak sa nebudeme brániť, tak proste bude zabíjať, bude ovládať a bude uplatňovať svoju moc, lebo tak je stavaný. My sme stavaní na obranu, na účinnú obranu, ale tento pud je vypnutý či čo, zdegenerovaný. Viete ako v prírode dopadne organizmus, ktorý sa prestane brániť?

329843

26.03.2015 01:39

Operace „Atlantické odhodlání“

RE: Příklad řešení?

Kiviss 37.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=dJIa6s8eGC4

329866

15.04.2015 14:56

Pod falešnou vlajkou

RE: viete co mi tam vadi?

Slain 37.?.?.?

Nikde jsem nenapsal, že ti mrtví neexistujou a svržení bomb a následky jsou výmysl propagandy, to je strawman. Jestli se mnou chcete diskutovat, tak reagujte na to co píšu, ne na to co si vymyslíte a podsunete mně.

331219

22.05.2015 14:13

Nastane nový pogrom židů?

RE: Práce Israela Shahaka se hluboce dotýká současné izraelské politiky

Vopice 37.?.?.?

Pane MU, musím se vám přiznat k takové ošlivé věci. Dříve pro mě byl pan Bandera a i pan Jaroš obyčejný nácek. Úplně stejný, jak ti vypatlaní skinhedové a fotbaloví fanoušci. Ale jeden můj starý známý mi vysvětlil, že to jsou vlastně slušní lidé, kteří sice dělají ošklivé věci, ale dělají je pro dobrou věc, tedy pro likvidaci mongoloidů z Moskvy. A když mi potom vysvětlil, že ti fotbaloví fanoušci a skinheadi, co hajlují pokaždé když se uvidí, jsou světlem v budoucnosti Ukrajiny, kde přivedli zemi konečně k pravé demokracii a prosperitě, inu, musel jsem mu dát za pravdu, opravdu jsou to slušní lidé, neboť Ukrajina kráčí nezadržitelně k západním hodnotám a ty západní hodnoty, inu, to jsou i ti fašouni a náckové.

Víte, mám pro toho svého starého známého, který sem kdysi také rád zašel mezi Zvědavce, také obrázek pana Bandery a pana Jaroše, aby si je také mohl prohlížet. Je to provedení v azurovo-žluté, podobně jako to měl pan Obama, ale v ukrajinských barvách, na pozadí je pověšený Žid a Moskal a také takový malý masový hrob a nápis je "Yes we can!" Už se těším, až mu ho předám, myslím, že bude plakat dojetím. Co myslíte, je to dobrý dárek pro nacionálního antibolševika? Neměl bych mu raději darovat letenku do Polska, kde by se mohl připojit k armádě bojující proti Moskalovi?

333391

26.06.2015 03:14

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

trochu mi to začíná připomínat

37.?.?.?

Kavkův román "Proces". Ale doufám že to dopadne dobře [smích]

335449

26.06.2015 03:17

Slunce rakovinu kůže nezpůsobuje

no nevím

37.?.?.?

popírat že tvrdé UV záření nezpůsobuje rakovinu je už trochu silná káva...

335450

26.06.2015 20:27

Texas – bašta separatismu v USA

RE: Texany

37.?.?.?

údo je proti tomuhle ještě úplný cicero [velký smích]

335558

01.07.2015 12:48

Návštěva na kriminálce

Podání vysvětlení

Viny 37.?.?.?

Pán Stwora, som dosť prekvapený Vašou reakciou na zdvorilé pozvanie od polície, mimo zákonom definované hranice, po tom všetkom čo ste zažil, po tom čo ste mal možnosť vidieť právny mlynček na mäso zvnútra. Som prekvapený tým, že ste si dotyčného mladíka pozval dovnútra.

Čítal som Váš predošlý článok, kde Vám dotyčný pán dôstojník na Vašu otázku či ide o podání vysvětlení odpovedal záporne, mladík takisto. Teraz píšete, že ste bol podat vysvětlení. Ako to teda je, zmenili názor a pozvali Vás podat vysvětlení či nie?

Polícia si ľudí nepozýva na priateľský pokec len tak. Niečo majú za lubom a to voči Vám. Inštitút podání vysvětlení Vás totiž chráni. Pri rozhovore sa Vás totiž vyšetrovateľ za účasti právnika môže pýtať len vo veci definovanej v subjekte podání vysvětlení. Ak napr podávate vysvetlenie ku dopravnej nehode, nemôže padnúť otázka k Vášmu vzťahu k Božene Nemcovej. Preháňam aby to bolo zrejmé. Ostatné mu právnik zatrhne. Ak tam ale vleziete bez tohto inštitútu a vypovedáte, nemáte hranice. Priateľský pokec. Premietnite si presne na čo sa Vás pán pýtal. Bolo to 100% k tomu účtu v banke? Určite? Niekedy stačí jediná blbo formulovaná veta, ktorá Vám môže zavariť na zbytok života, ale to Vy už predsa viete, už ste to zažil.

Budem Vám držať palce, i keď si myslím, že v súvislosti s tým čo tu publikujete, ste v hľadáčiku a keď k tomu pripočítam Vašu zjavnú naivitu, tak Vám niekto práve na Vašom vlastnom sporáku varí Váš vlastný prúser.

335825

09.08.2015 21:39

Módní teror

karma

37.?.?.?

karmicky cyklus se posledni dobou velmi zrychluje... To se jednou vecpe ctenarum co ho nechteji novy kabat webu, az je jim z toho spatne,
a uz za tyden se musi bez ponozek do sandalu [mrknutí jedním okem]

337827

16.09.2015 21:30

Migrantes ante portas

RE: zdegenerovaný národ pivních Švejků

37.?.?.?

nenajde ironii na zidy? Cetl jste to vubec [velký smích] ? Co byl podle vas polni kurat Katz [smích] ?

339574

24.09.2015 08:01

Válka začíná v nás samých

RE: ==RE: Znamenitá úvaha

37.?.?.?

Přesně tak. Otrok musí být vycvičen aby znal jen základní povely svého pána, tak jako pes tj. sedni, lehni, přines, aport. O tom je učení malých českých otročátek pig english.

339893

29.10.2015 20:34

Vlastenectví

RE: Ale ale Lenicko...

37.?.?.?

Tohle by vážně bylo legrační, kdyby to ve svých důsledcích nebylo k pláči. Vždy tu vyleze nějaký kritik článku, který sice oprávněně zkritizuje jeho nedostatky, pak ale navrší neuvěřitelnou hromadu svých vlastních nesmyslů.

Venca Flaška BYL jako Masaryk - stejně jako on nechal naši zemi přejít do židovských a zednářských rukou, takže ke svému konci i ta První republika ekonomicky mlela z posledního, když ji rozkrádali kapitalističtí chazaři.

Milouš z vysočiny naši zemi v 98. zase postavil na nohy po modrobolševickém Klausově řádění, bohužel už moc nebylo z čeho stavět, tak byl nucený tu podporovat aspoň ty zahraniční montovny. Nebýt jeho, tak dnes žijeme v zemljankách a chroustáme pečené žaludy. Dnes se snaží předejít 3. světové válce a zabránit okupaci naší země americkými vojsky.

Někteří moraváci neměli v lásce čechy a obzvášť pražáky, protože moraváci jsou tradiční křesťani. Zatímco především pražáci jsou talmudizovaní šábesgojové, pokud rovnou ne Vyvolenci samotní. Stačí se projít po praze a uvidíle tolik židovských orientálních raťafáků, že budete zírat. Praha rovněž vždy byla centrum, ze kterého Vyvolenci rozkrádali a devastovali český stát, ať už za husitů, za masaryka nebo za Havla. Takže mluvit o nějaké hypotetické moravské mafii je jako nadávat zrcadlu za to že mám křivou hubu.

Pak se nedivím, že se český národ nedokáže ani domluvit mezi sebou, když každý má tu svoji virtuální nesmyslnou "pravdu" hádá se o ní s ostatními. Národ idiotů, kteří si sami pod sebou řežou větev společnými silami.

341144

19.12.2015 22:26

Jak a za co bojovat?

RE: Rasa neni Narod !

37.?.?.?

Přesně tak. Obsese vlastní rasou je doménou skalních xenofobních rasistů - židů.

Sice instinktivně preferuji lidi europoidního vzhledu, ale vždy mi bude blížší černoch nebo arab vyznávající naše křesťanské hodnoty, než bílý blb posednutý nějakou chazarskou košer ideologií. Jako třeba uctíváním mamonu a konzumu, nacizmem, komunizmem, neoliberalizmem, nebo snad dokonce sionizmem.

Vždy mě pobaví tragikomičnost ultrapravicových ideologů, kteří se zaklínají bojem proti židům a přitom vše staví na uctívání vlastní rasy, což je typické právě pro židy.

343332

08.01.2016 22:30

Úžasný objev: V budoucnosti lze měnit minulost

Zdá se

37.?.?.?

že někdo mění prostředí na netu v přítomnosti. Po naklikutí zvědavce mi komp ukazuje abych "touch pad driver diagnostics" a přestává jít krokování na požívané myši protože jsem na ni zvykl ale děje se to na chromu a firefoxu, operu jsem nezkoušel, aktuálně ji nemám nainstalovanou a příspěvky jdou tedy pouze přes tor browser. Na útoky jsem zvyklý ovšem tohle je vztaženo k vašemu webu editore. Jestli vám nezavírají vrátka uživatelům a z interakce editovat všechny jaté na kvalitativní přesnídávku pro kojence. [chechtot]
https://www.youtube.com/watch?v=yN0aJ8-th5M

344050

13.06.2016 20:52

Politické represe a militarizace Polska

Staré otřepané, nato proč se tak činí stačí sledovat cestu peněz

37.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/evropa/komu-pomuze-br...
A z odkazu:
A Polsko, které nakupuje vojenské prostředky od USA a za to dostává tak obrovské dotace z Evropy že na tom neprodělá, naopak ještě vydělá a čistými příjemci "evropských dotací" je americký Pentagon. Neskutečné!
______________________
A včíl mudruj [překvapení][chechtot]

349522

26.07.2016 17:33

Endgame po česku

RE: Autor tohoto článku ...

Vopice 37.?.?.?

Jestli je Maru fanatický štváč, pak ty jsi beze vší pochybnosti fanatický imbecil. No, spíš to bude platit i bez té podmínky. [chechtot]

350875

26.07.2016 17:39

O strachu

RE: Poznamky...

Vopice 37.?.?.?

> Mame velmi ROZUMNOU vladu, ktera dela presne to, k cemu jsem ji zvolil.

[chechtot] Pořád jsem se divil, jací retardi je zvolili. Díky za příklad takového retardovaného voliče.

> Na druhou stranu se situcace obycejnych lidi postupne ale viditelne zlepsuje.

Tak tohle může napsat jen někdo, kdo to nemá v hlavě v pořádku, takže to sedí.

> Takze svym hloupym bojem si nevazite mirneho rustu s umirnenou levici, cimz nas zenete zpatky do naruci mafianske pravice...

Jo, jasně, takže tahle banda nejsou mafiáni. No, opět je to výrok hodný pacienta psychiatrické kliniky.

Celkově musím říci, že už dlouho jsem se tak nezasmál!!! [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

350876

30.07.2016 09:22

Tři kameny evropského Západu

RE: Debilita našich politiků je permanentní

37.?.?.?

Zjevně jste nepochopil toto předvolební heslo ODS. To že patří na západ, platí jen pro politiky ODS a jejich estébácké chlebodárce typu Kellner, Bakala. Tj. my, se svými nakradenými miliardami si pořídíme luxusní vilu na západě, ve švýcarsku nebo v toskánsku, a vy , okradené ožebračené socky, si tady na postsovětském východě klidně pochcípejte hlady a zimou. [vyplazený jazyk]

Jestli to tech Schwarzenbilderberg nemyslel tak, že Západ je levá půlka zadku. Východ je pravá půlka zadku, a my jsme přesně uprostřed. To by dávalo smysl.

350980

04.08.2016 07:17

V prázdných slovech z Říše vlají falešné vlajky

RE: Nevím,

37.?.?.?

Tady něco nesedí. Frontex co by zřízená složka na ochranu evropy zachraňuje migranty přímo u afrických břehů a vozí je sem, ale třeba si zatím pletou jen směr.[chechtot]

351077

20.11.2016 11:19

Filipínský kámen ve světové mozaice

křesťanská země

37.?.?.?

V zemi je jen 5% muslimů, zbytek katolíci. Tam by se docela dalo emigrovat, v nejhorším. Minimálně je tam trochu tepleji než v Rusku.
Jižní amerika už je prakticky celá ovládaná USA, tam bych raději neemigroval. Poté co odstranili Chaveze a brazilskou prezidentku to tam jde z kopce.

353460

07.01.2017 20:42

Manželství s Tunisanem

emancipované nezávislé ženy

37.?.?.?

Ty opravdu drsné příběhy se nedozvíme, protože ty co umlátili k smrti, nebo je doživotně uvěznili ve svém domě, pochopitelně nic nenapíšou.

Největší tragédií je, že většina českých mužů si myslí, že ženy jsou myslící svéprávní lidé schopní racionálně rozhodovat o svém životě.
Přitom stačí pročíst si seznamovací rubriku s inzeráty svobodných matek aby zjistili že je to úplnĕ jinak. Mezi řádky se dočteme, že jsou to naprosto zoufalé stárnoucí ztroskotanky bez peněz, bez práce a většinou se statisícovými dluhy.
Svoje nejlepší léta prohýřily cestováním, "studováním" a užíváním si s děvkaři a alfasamci, nakonec se nechaly zbouchnout nějakým macho hospodským povalečem co je pravidelně mlátil. A teď když jsou povadlé a stárnoucí, hledají nějakého vola co si je vezme i s kukačkami a nechá se od ní sekýrovat, protože nějakého betasamce ona přece nebude poslouchat.

354734

28.02.2017 10:53

Pět vrcholných ruských diplomatů zemřelo během posledních tří měsíců

třicet malých černoušků, Dubček, (

37.?.?.?

Tohle nese typický rukopis CIA. Myslím že třeba MOSSAD má rukopis trochu jiný, drzejší, víc chucpe.

U nás docela klid, nedávno zavraždili jen neoblíbeného komunistu Ransdorfa, který se moc aktivně zajímal o české zlato ve švýcarských trezorech a rozsudek si vykoledoval tím že by zlato chtěl využít ve prospěch občanů ČR a na úhradu státního dluhu!

Ovšem za 27 sametových let je těch vražd víc. Nenechte se zmást tím že někteří údajně zemřeli na rakovinu (třeba nepohodlný Arafat nebo Chavez taky)
Z našich byli zemřeni třeba Dubček, Kryl, Lux, možná Baudyš... zapomněl jsem na někoho?

356171

23.06.2018 20:31

Nové podrazy, stále stejný plán – genocida Evropanů

RE: doporučuji - pozn. o Středomořské/zemní unii blábolil už Šerkézy

37.?.?.?

Však to byl plán Globalistů pro Evropu. Rozbít staré státy a státní celky a z nich zformovat nové útvary tak aby se zcela vymazaly národní identity a z evropanů se stala Kalgeriho beztvará hnědá masa bez tradic, bez minulosti, bez identity, bez vlastního jazyka.

Vždyť ČR přejmenovali na Czechia a tajně nás připojují k Německému chalifátu všemi možnými způsoby. Naši vojenskou brigádu podřídili vedení wehrma...bundeswehru, německá policie může zasahovat na našem území jak u nich doma (jen to zatím nevyužívají) a naši energetickou soustavu rovněž řídí z Říše, takže jejim větrníkům a solárům děláme svými vodními elektrárnami vyrovnávání výkyvů když moc nebo málo fouká nebo svítí slunce. Takže pod hrázemi našich přehrad ryby pár hodin lekají na suchu aby je to o něco později spláchlo až někam do rakous.

364873

25.11.2018 13:37

Genderová politika a potopení lodi KNM Helge Ingstad

NATO okupace Běloruska

37.?.?.?

Podstatou celého "cvičení" byl útok na Bělorusko a jeho okupace. Opravdová, ne jen jako. Cvičení se účastnil kompletně celý Bundeswehrmacht. (!!!) O tom se moc nepíše.

Jenže Rusové to překazili navzdory kolaborantskému šmejdovi Lukašenkovi který by národ zaprodal i Hitlerovi jen kdyby ho nechal prezidentem.

A tak aby se soudruzi z NATO neztrapnili tak z toho udělali aspoň špatně naplánované a na poslední chvíli mizerně koordinované rádoby cvičení kde se motaly tankery a další civilní lodě které na poslední chvíli nemohli odvolat.
Takže je menší zázrak že se v tom chaosu potopila jen jedna loď.

367981

23.12.2018 19:40

Zpráva: USA se stáhnou ze Sýrie okamžitě - aktualizováno

RE: Nesmyslne pokusy o svrzeni Asada nevysly

37.?.?.?

Neberte tak vážně ten Aeronet. Tam jen překrucují pjakinova slova a pak ty jejich fantasmagorie dohromady slepují absurdními oslími můstky aby to dávalo aspoň trochu smysl.

Trump kope za lidi kteří nechtějí chcípnout ve 3. světové jaderné válce. Což všechny odnože pošahaných talmudistů absolutně nechápou. Protože jim vymyli mozky že oni jsou ti vyvolení kterým se nikdy nic nestane i kdyby všichni gojové okolo umírali.
Jim prostě nevysvětlíte že radioaktivní částice ani gama záření nějaká vyvolenost a nadřazenost nezajímá. A je jedno jestli jde o Chabad, ortodoxní, sionisty, sefardy. Všichni jsou stejní nadřazení retardi ženoucí svět do záhuby.

Pro nikoho z nich Trump nepracuje. Jeho šéfové disponují technologiemi o kterých si starý Rotschild se 7 transplantacemi srdce jen mohl nechat zdát. Jak si vysvětlíte že Trump v jeho 70ti srší energií a zdravím jako by mu bylo 40 let, a to po dlouhé a velmi náročné kariéře v byznysu?
Jak to že žida Rotschilda nechají chcípnout a německého blonďáka Trumpa dopují vitální energií?

(ps: říká se že trumpovi nadřízení možná ani tak úplně nejsou lidi, ale to by bylo na úplně jinou a mnohem delší debatu)

368664

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 4

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,06 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 820,67 Kč
1 unce stříbra
404,37 Kč
Bitcoin
204 105,13 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?