Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, Anonym, Ferro, Sims..

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

29.09.2016 20:44

Ženy dobrovolnice v „Džungli“ u Calais mají sex s více uprchlíky denně

RE: bezkoulí hafíci a laciné šlapky

Sims. 178.?.?.?

Naštěstí si fakt nevzpomínám na ta gladiátorská doupata a asi je to proto, že nejsem bohatá panička. Ale dost srandy. S tou změnou postavení muže v rodině máte zcela pravdu. Vůbec si nedovedu představit, že bych měla své ženské kompetence předat manželovi a ještě k tomu "makat" mužské práce. Každému patří jeho role, ať ji tedy hraje. Bohužel dnes velmi často vidím mladé muže, jak dělají velký nákup a lezou mi oči z důlků když vidím, jak nakupují zeleninu, maso, mouku, cukr, droždí, no zkrátka jsou to takové kalhotové hospodyně. Tak tohle postavení, abych si nemohla řídit nákup sama a nechat to na mužském, tak to bych fakt nesnesla. To už bych mohla chodit kupovat šroubky, matičky, vrtačky, sekačky atd. Ano, jde vlastně o rolovou degeneraci, ženy si přestanou vážit, mají ho jako sluhu lépe služku a hledají si pak mužství někde jinde. Doma mají bačkoru, ale nechtějí si přiznat, že si ji doma pěkně vytvarovaly samy. Samozřejmě za to může i dnešní genderová výchova, rovnoprávnost za každou cenu. Vždyť již jsme tak daleko, že přeoperovaní chlapi rodí děti. Velkou chybou je i to, že mužští lezou k porodům, ženy si nenechaly žádné své výsostné soukromí zrození. Manžel je musí ohlazovat, otírat, litovat a z ženy - matky se pak stane jen trpitelka, která mu to pak sladí, jak trpěla.

352248

28.09.2016 16:15

Ženy dobrovolnice v „Džungli“ u Calais mají sex s více uprchlíky denně

Pánové, za to ponížení

Sims. 178.?.?.?

vás může jen těšit, že ty samičky budou muset již brzy navštívit venerologické oddělení a to budou mít velké štěstí, že to bude jen přijice či něco na co pomáhají ATB. Jinak to mají samičky spočítané. Také tento stav vyvrací, že jen muži mají mozek v gatích, jak vidno samičky taky nemají moc čím myslet.

352212

26.09.2016 10:38

„Jsme na cestě k vymření,“ říká významný vědec

RE: Pěkné pokrytectví

Ferro 178.?.?.?

Ano - skutečně je nás hodně.

Na počátku 20. století bylo na Zemi (dle kvalifikovaných odhadů demografů) cca 1,5 miliardy lidí. Počet lidí z 5 na 6 miliard vzrostl za 14 let a ze 6 na 7 miliard za 12 let. Jediný stát, který kobylčí tendenci růstu populace reálně řešil byla Čína s podporou politiky jednoho dítěte. Obecné proklamace OSN k ničemu nezavazují. Snad jen program pro 21. století se zakomponovanou Callergiho vizí světlehnědé univerzální zotročené populace pod vedením úzké elity může zajistit přežití lidského druhu. Tato agenda musí zajistit snížení populace a omezení rozvoje nevyvoleného jedince (kvalita vzdělání, cílené snižování IQ, rozvolnění stávajících sociálních struktůr a vazeb, změna autimunitních reakcí a td.).

Z jakého důvodu došlo k tak enormnímu nárůstu populace? Je to celá škála parciálních příčin počínaje zásadním zlepšenými materiálním podmínek života, zkvalitnění a dostupnost lékařské péče ze které plyne prodloužení střední délky života o desítky let, vzrůst vzdělanosti a následná informační revoluce, změny v ekonomické aktivitě 3. světa, sociální zajištění a programy a td. Ale ta zásadní prapříčina, která umožnila rozvinutí celé této škály spočívá v jenoduchém zdůvodnění. Tou prapříčinou jsou virtuální peníze, nebo lépe půjčky nezajištěných peněz. Na slib a víru v jejich hodnotu došlo k investicím a následnému skokovému rozvoji průmyslu, spotřeby, vědy, techniky a zvýšení obecného bohatství a životní úrovně s preferencí materiálního rozvoje a upozadění až zavržení víry. Zákulisní loutkovodiči (nadnárodní bankéři), možná i neplánovaně, využili tvořivý potenciál člověka k vlastnímu prospěchu, kumulaci kapitálu a moci. Lidstvo si začalo myslet, že může všechno a nezodpovídá za nic. A najednou nás ten dluh, který lidstvo vytvořilo, dohání a věřitel (planeta) tlouče na zdi Babylonské věže. Ta se začíná otřásat, protože není tak pevná, jak se stavitelé domnívali.

Ve shodě s Vámi se domnívám, že za stav Světa může několik desítek (stovek?) rodin, které skrze ovládnutí světového finančního systému ovládají korporace, politiky, vlády, a lidstvo. Jejich dlouhodobý cíl je řídit a organizovat unifikovaný svět podle svého. K tomu jim slouží organizace jako OSN, EU, MMF, ECB, Trilaterální komise atd. Dlouhodobý cíl NWO byl částešně představen již před cca 3mi generacemi. Dnes si i moudří lidé uvědomili vývojové trendy a bohužel navrhované "záchranné" práce spočívají v zotročení vcelku svobodného lidstva právě v NWO. Takže nakonec se chazarům jejich cíle podaří uskutečnit za souhlasnéhu bučení lidského stáda.

352159

27.05.2016 15:49

V Rakousku se zablesklo na časy

RE: Ničí nás naše apatie

Ferro 178.?.?.?

Nestalo by se vůbec, ale vůbec NIC!
Vzpomeňte na poslední volby europrďolů, kterých se účastnilo směšných 18% oprávněných voličů. Legitimita naprosto směšná, ale zvolení, bez uzardění a zamyšlení se nad zoufalostí síly svého mandátu, hajlují za další bruselské eurodirekce. Na konec, za ty korupční platy... Kdo by to sabotoval, ne?
Vždy se najde pár tisíc uvědomělých, rodinných příslušníků a členů volebních komisí, kteří celý ten paskvil svými hlasy posvětí. Nehledě na to, že předvolební průzkumy dávají jasné signály a vyvolenými vlastněná a okupovaná sdělovadla se posléze budou předhánět v agitaci pro účast. U novovoličů budou masírovat jejich ego sdělením, jak jsou nepostradatelně důležití a nebo stupiditami Mádla a Isové "Přemluv bábu, probuď dědka" budou vesele působit na seniory. A na to vemte jed, že budou úspěšní. Tudy cesta bohužel nevede!

348926

27.05.2016 12:27

CIA spojuje George Sorose s teroristickými bombovými útoky

RE: Jeste k Sorosovym

Ferro 178.?.?.?

Carlosi, co to melete za blbosti??
Podíval jste se na jeho datum narození? Vůbec se nedivím, že Soros nemá žádné výčitky. Jak asi 13ti či 14ti letý fakan kolaboroval "s nacisty behem 2. sv. valky kdy posilal sve spoluobcany do koncentraku a kradl jim majetky". Nejdřív se zamyslete, než pustíte ven takovou kravinu.

348918

26.01.2016 16:00

Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

RE: La comedia finisce a změní se v drama

Ferro 178.?.?.?

Souhlasím s Vámi, že aktuálně je naplňována vize hraběte Kargiho. Jen doplním, že tato vize je pouhou částí globálního plánu na vytvoření Nového světového řádu, známého jako NWO. Tento plán je starý cca 2000 let a jeho naplnění stále aktuálnější. Bohem vyvolený národ tehdy dostal oprávnění panovat nadevšemi národy v případě zachování a prosazování Božího záměru s lidmi. Tím, že se národ vyvolený svému úkolu hrubě zpronevěřil, tak mu bylo toto výsadní postavení odejmuto. Bohužel jeho myslitelé jsou potencionální mocí opiti dodnes a stále plánují a realizují své světovládné vize. To, co se děje se světem posledních 25 let je toho jen dokladem!

Biblí NWO jsou texty vzniklé na prvém sionském kongresu v Basileji 1897 pod vedením Theodora Herzla všeobecně známé jako "Protokoly sionských mudrců". Není důležité, že jsou opakovaně znevěrohodňovány, jejich autorství je připisováno kdekomu, jen ne utajené části setkání sionistů a sionisty je předkládáno množství různých jiných variant. Důležité je to, zda popisované v protokolech je odrazem toho, co se skutečně děje. Ke všeobecnému úžasu je nutno uvést, že Protokoly i po více než 100 letech jsou neskutečně aktuální kuchařkou rozkladu společnosti a nástupu vlády Satana nad lidmi - NWO.

K pochopení dnešní zmatené a nepřehledné doby a mnohdy protichůdně vypadajících událostí je dobré přešíst i některá další mořná pozapomenutá díla jako: "Protokol Rakovského", nebo R. Ruiter - "Třináct dinastií". Vše volně dostupné na netu. Je velmi zvláštní, že tyto a další publikace k tématu jsou desítky i více než 100 let staré, ale neskutečně aktuální a popisují to, co vyvolený národ chystá pro gójimy.

344904

27.10.2015 16:58

Fašismus 21. století

RE: otázka

Ferro 178.?.?.?

Tak a ještě si k tomu přidejte smlouvy TTP a TTIP a je vám naprosto jasné o co jde. Korporativní všeobjímající fašismus s upozaděním (demontáží) role národních států co by garantů práv a svobod jejich obyvatel. A lidé jako otroci k uspokojování potřeb oligarchů. Ovšem až po prvotní debilizaci a depopulaci obyvatelstva planety na úroveň cca 500 milionů lidí:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1210-georgianske-poradni-kameny-500-milionu-je-optimalni-velikost-populace

Zákulisní loutkovodiči nikam nespěchají a uskutečnění cílů NWO nemá jasný časový rámec. Takže to nebude za rok,nebo 5 let, ale po globální kataklizmatické události typu 3.SV, celoplanetární důsledky srážky s meteorem, výbuch supervulkánu (Yellowston), globální pandemie atd. Budeme-li mít štěstí, tak se toho dožijí až generace po nás.

Nyní jsme v etapě vymývání mozků, rapidní deprese kvality vzdělávání, stavění zdí mezi lidmi a vyhrocování vzájemných antagonismů, rozrušování morálních principů a potlačování vlivu křesťanských církví na jednání jedinců a společenství.

Suprový výhled do budoucna pro naše děti líné a odvyklé přemýšlet. NWO není pro lidi, ale pouze pro vyvolené!!

341081

28.09.2015 10:40

Dopis čtenářky

Popsala jste to velmi dobře.

Ferro 178.?.?.?

Jsem rád za tento, předsudky nezatížený článek, od člověka z "druhé" strany.

Starodávné Šalamounovo "Rozděl a panuj" platí dodnes. K naplnění tohoto principu vede několik cest. Jedna z nich znamená ovládaný národ zbavit přirozených vůdců, jako např. činili nacisté za 2.SV. Politikou potlačování vznikají mučedníci, a chybějící elity musí být nahrazeny. Snadné je to při okupaci cizí mocí, naopak při "skryté okupaci v míru" je to problematické a to zákulisní loutkovovdiči nemohou potřebovat. Jako výrazně efektivnější prostředek pro "mírovou dobu" byla vynalezena tzv. pozitivní diskriminace, která společnost spolehlivě rozvrátí bez ožehavé nutnosti hledat a doplňovat elity. Stávající se ke spolupráci přimějí korupcí, nebo donutí zastrašováním. Politika dvojího metru vždy dokázala lidi spolehlivě rozeštvat. Lidé jsou přes závist a další "nízké" city poštváni proti sobě, společnost se atomizuje a místo silné jednoty nastupuje slabá parcializace. K tomu jsou vhodné všechny dostupné odlišnosti jako např.:
- cikáni a je preferující sociální program,
- politika preferencí LGBT komunity a různé nesmyslné pochody hrdosti,
- islamizace E cestou migrace a sociální program pro jejich začlenění,
- jazyková odlišnost a upírání možnosti užívání a výuky rodného jazyka, atd....

Tyto odlišné skupiny za svou odlišnost nemohou a loutkovodiči je pouze využívají jako nástroj k prosazení svých zájmů.

340040

27.07.2015 18:57

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

RE: už jsem na to prišel...

178.?.?.?

>Ptám se - muže být inflace o tolik nižší, než 3.8%, aby
>byl takový zisk pro banku zajímavý? Opravdu chce vydelat na
>pujčce jen nekde kolem 1-2% ? Protože ze zmen cen kolem
>usuzuju, že inflace je spíše vyšší, než 1.8%.

Ono asi ani tolik nejde o inflaci jako takovou jako o trvale udržitelný příjem banky a naplnění její funkce. O čem je řeč? Banka která nepůjčuje (neuvádí peníze do oběhu) pouze je akumuluje, je brzdou ekonomiky, protože stahuje oběživo. Banka klidně půjčí i zadarmo, protože i tento obchod je pro ni zajímavě ziskový. My obyčejní voli předpokládáme, že se banka chová stejně jako kdokoli jiný. Tedy půjčí z toho, co reálně vlastní. Omyl vážení. Banka půjčuje virtuální peníz (krytý reálnou hodnotou z cca 2%) a vrací se jí ve splátkách 100% peníz reálný.

337184

23.07.2015 09:53

Nový Zvědavec je (téměř) zde!

Přehlednost

Ferro 178.?.?.?

Mohu-li přidat názor, tak si myslím, že původní barevné schema je pro mé unavené oči příznivější. Hlavně v části diskuse mi současný kontrast mezi podkladem a textem vůbec nesedí.
Možná jsem zkostnatěle konzervativní a nechápu potřebu svěžího větru, ale původní vzhled i rozvržení stránek mi naprosto vyhovovalo. Proto si kladu otázku, proč měnit něco s čím je spokojenost a co je funkční?? Pane Vladimíre, máte pocit, že touhle změnou vzhledu přitáhnete nové (mladé) čtenáře? Já jsem přesvědčen, že ten, kdo hledá, tak najde a kdo jen bezcílně bloumá po síti, tak není cílovou skupinou! Byť by nějakou kačkou MOŹNÁ přispěl.
Kdysi tu byla rubrika s fotkami spoře oděných děv, která bez valné pozornosti čtenářstva zmizela. Tento počin nepozvedl informační úroveň Zvědavce, ale zcela jistě snížil jeho atraktřivitu pro mladé. Máte info, jakým způsobem se to projevilo v návštěvnosti či finanční kondici Zvědavce? Opostili jej jeho čtenáři?[chechtot]
Na počet návštěv můžete být hrdý a ten nedělá design, ale obsah a diskuse (Vaši čtenáři). Já jsem pro zachování stávajícího designu.
Ferro

337031

26.06.2015 08:28

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

Bacha! Policajt je taky člověk, ale ve službě je pes i kdyš se tváří jako beránek.

Anonym 178.?.?.?

Nemyslím, že by vstřícnost v takovémto případě byla vhodnou strategií. Dopručoval bych jistou míru asertivity, místo ochoty a zvědavosti. Oni jakoukoli slušnost pokládají za slabost a díky rokům tréninku, zkušeností a školení ji nepozorovaně obrátí ve svou výhodu. Vy tam jdete na požádání ve svém čase a oni v pracovní době si s Vámi chtějí pokecat?? To nemají (za naše peníze) nic důležitějšího na práci?? Takže nejde o přátelské pozvání na kafe a pokec, ale cílevědomé šetření policie za účelem získání potřebných informací ve stádiu prověřování prvotního sygnálu o spáchání trestného činu. Ať jde o jakoukoli trestnou činnost a potencionálním pachatelem je kdokoli.
A dělá se to takto proto, že:
a) protokol z podání vysvětlen nemá u soudu žádnou průkaznou hodnotu - napíší jen záznam z jednání bez podpisu vyslýchaného do spisu a sdělené informace dále prověřují a doplňují
b) osobní pozvání je manipulací k uklidněním zájmové osoby, nastavení jejího výhodnějšího psychologického rozpoložení - "obroušení hran" a osobní získání info o ní
c) získat sympatie vylýchaného je předpokladem vyšší ochoty ke spolupráci (výpovědi) a plus do budoucna
Ještě jednou BACHA!! Ten advokát by určitě byl Vaše +.

335467

18.11.2014 09:07

Viktoru Orbánovi vyhrožováno protestním hnutím majdanského stylu

RE: Takže v Praze prezidenti zahájili Majdan?

Ferro 178.?.?.?

Hodně by mě zajímalo, co se píše ve svodce BIS - zda vůbec předali presidentovi a vládě relevantní info k vývoji radikalizace mládeže proti přímo zvolenému ústavnímu činiteli. O tom že info mají nepochybuji.
Nyní je to jen o tom, zda se info dostanou i k Zemanovi a jaké závěry z nich jeho kabinet učiní. Že je pro něj situace nemilá je neoddiskutovatelné. Jak to vidím, tak šanci k dokončení volebního období má jen v případě, že bude národ "stmelovat": Veřejně se omluví skupině běsnících kund a opět veřejně přislíbí, že do politického života se bude zapojovat pouze jako mlčící, či kývající představitel ČR plnící zadání USA ambasády a Zaorálka. Jinak jej v lepším případě čeká scénář Janukovič a nedá-li si poradit, tak JFK. [pláč]

321204

16.11.2014 16:58

Proč páchá Evropa sebevraždu?

RE: Jsem překvapen, že se vůbec nezmiňuje reakce Ruska.

Ferro 178.?.?.?

Odtržení E od energetických nosičů z RF, ekonomicky neodůvodněný pád cen ropy, ekonomicko-ekologicky nepříznivé výsledky frakování a nutnost dodatečných makroinvestic do infrastruktury břidlicového plynu je v logickém kontextu s informacemi v článku. Nic se neděje náhodně a tady čiší záměrné jednání nadnárodnách bankéřů jak sláma z bot. Že se nepovedlo RF vtáhnout do horkého konfliktu je jen dobře, přesto se domnívám, že mu RF, ani svět v nejbližší době neujde. Jedině snad, že by se tito hybatelé přeorientovali z USdol na jinou perspektivnějšé měnu.
A že by ulice něčemu zabránila? Tomu se nedá věřit.Ulici můžete šokem vyprovokovat k nějaké z dálky řízené akci (1989, Oranžové revoluce, Arabské jaro, Majdan ...), ale nikdy ke kolektivnímu přemýšlení o tom, jak něčemu zabránit!

321111

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá několik dnů do konce měsíce a v pokladně chybí třetina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se sebere. Děkuji.

Ve zkratce

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 1

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 038,25 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
150 891,82 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?