Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, Amateur, jansmith1984, O kolečko méně, Petr Křivý, Viny, Vopice.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.08.2012 11:36

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: K Africe máme jako

Petr Křivý 96.?.?.?

Dobrý a požehnaný den všem!

Původně jsem se do diskuse nechtěl zapojovat, ale když jsem četl tolik iracionální nenávisti k Svaté říši římské národa německého a papežově stolici, nemohl jsem nechat svého kolegu, dobrého katolíka, aby s těmito barbary a pohanskými neznabohy bojoval sám, jako David s Goliášem.

Pan p naprosto správně píše o tom, že kolonizátory (zřejmě chtěl napsat kolonizátoři, ale to je v porovnání s velikostí našeho Pána zanedbatelné) by vás naučili poctivě žít.

Nejdříve bychom se měli zamyslet nad tím, co znamená poctivě žít. Znamená to poctivě pracovat, poctivě platit daně, poctivě chodit v neděli do kostela, vyhýbat se kořalce v hospodě u Žida, před spaním odříkat Otčenáš i Zdrávas, vzpomenout na Bohorodičku, i na křížovou cestu našeho pána, který na vlastní kůži poznal humanismus římské civilizace.

Pan p ani neví, jak velkou pravdu vyslovil. Tedy že kolonizátoři naučili bezbožné pohany poctivě žít. Například kolonizátoři britští užívali k tomu letní tábory, nad jejichž branou byl nápis "Práce a svoboda" nebo "Ten, kdo si sám pomáhá, tomu bude taky pomoženo". Tedy něco podobného, jako napsala moudrá to žena Růžena.

Je jasné, že část neznabohů a heretiků nepochopila, jaké dobrodiní pro ně práce pro britské kolonizátory představuje a vzpouzeli se, za což byli po zásluze odměnění bitím a nedostatkem jídla.

Nesmíme ovšem zapomínat na to, že milióny pohanů, kteří zemřeli, zemřeli s nadějí, že se dostanou do nebe, neboť jim bylo před jejich smrtí požehnáno. Porovnejme to s desítkami miliónů heretiků, kteří nebyli pokřtěni a proto šli po smrti rovnou do věčného zatracení, jak náš milosrdný Bůh naplánoval.

Ti, kteří se z těchto letních táborů, kde je kolonizátoři učili poctivě žít, dostali ve zdraví, mohli se zapojit do civilizačního procesu, koupit si věci, které jim civilizace nabízela, jako například růžence, sošky panenky Marie a také sošky našeho Pána, Ježíše Krista.

Když tedy kolonizátoři odešli, nechali za sebou kvalitní systém výchovy k poctivému živobytí. Jenže zlí pohani tyto letní tábory zrušili a poté, co si postavili továrny na zbraně, jimiž zaplavili celou Afriku, pustili se do krvavých řeží, neboť s láskou vzpomínali na bílého muže, který je naučil Otčenáš i Zdrávas.

Nechtělo se jim poctivě pracovat v dolech, na plantážích, a jiných poctivých a Pánem milovaných místech. Zejména pak Indiánům, kteří byli od nepaměti ožralové a tací lenoši, že jim nebylo pomoci a museli být proto posláni do očistce, kde si je Bůh a jeho porota složená se svatých roztřídili. Tito Indiáni pak byli nahrazeni daleko poctivějšími černoušky, kteří již pracovat dokázali, neboť si u toho zpívali náboženské písně.

Přeji hezký den všem a žehnám panu p, poctivému mezi zdejšími heretiky a bolševiky.

Petr Křivý

273356

Děkuji za "odpověď", která mě zcela utvrdila v tom, co jsem si již o vašich příspěvcích myslel.

Jakmile nedokážete argumentovat, začnete vytahovat nesouvisející věci a napadat IQ a EQ diskutujícího.

Nějaký chytrák tu onehdy napsal:

>Bych do toho prasečáku počítal VŠECHNY príspevky nesoucí výhradne "osobní" informace. Na "verejnou" diskusi tohoto typu není treba chodit práve na zvedavce.

Myslím, že tento výrok dokonale charakterizuje tento váš příspěvek. Nebo jsem si snad nevšiml nějaké smysluplné informace mimo vašich osobních dojmů?

Takže znova. Ta ocel, která nebyla zahřátá (počítám, že tak o 3 patra níže byla zcela studená) má tendenci mizet působením tlaku? Nemá tendenci se ohýbat?

277664

24.10.2012 15:04

Z japonského blogera českým prezidentem?

Lidi brzděte.

jansmith1984 96.?.?.?

Lidi brzděte a probuďte se... Názory některých z vás, jako by vypadly z pera mé oblíbeňkyně a zdejší politické a volební "disidentky" pí.Jarmily...[smích]

Teda, poslední dobou zde zaskočí sporadicky, asi obhajuje svůj přístup k voleb.urně na Lidovkách, Novinkách, iDnes apod...[smích], ale jednu věc je třeba si říci jasně:


Pokud by při posledních volbách ta část lidí (kteří odvolili) zůstala sedět doma na prd-li nebo jenom mudrovala na internetu a nešla V RÁMCI MOŽNÉHO reálně něco udělat (tím nemám na mysli nesmyslnou aktivitu s vhozením protest hlasu), tak teď máme opět většinu krajů pod nadvládou zprofanované ODS, HOPky a LIDEM - protože jejich skalní totiž volit chodí........ A nejen to, senát by se vrátil do područí farizejů z pravicové trojkolky. A co myslíte, co by se dělo následně?


Jak myslíte, že by tito pokrytci naložili bez protitlaku s církevními restitucemi, které pí.Procházková a levice, v čele s komouši, v parlamentu ČR přibrzdili?

Co myslíte, začal by Nečas s Kalousem a vláda před demisí koktat něco o tom, že je třeba se na ty sKarty a DPH přece jen podívat a myslíte, že by kníže restituent Šláfnberg vyměknul a přiznal, že je třeba se zamyslet na situací osamělých důchodců?..[smích] Už jen to vám je málo, za těch pár kroků k urně?..[smích]

Myslíte, že by nevoják Promopro Vondra (pravá ruka humanitárního mombardéra a kosher neoconů) odtáhl s dlouhým nosem ze senátu, stejně jako jarmulkář (odkláněč dotací pro své divadlo) Töpfer a Senát přestal být arogantní věrchušce (potom, co je levice na hraně dosažení ústavní většiny) k smíchu???


Nic z toho by se nestalo, nic z toho by NEBYLO.

Národ by se ještě více sklonil a upadl do ještě hlubší pasivity, která tak vyhovuje současnému státnímu a církevnímu establishmentu a které vy jste obrazem... Vodra s Töpferem a další ptáci, by se na vás dále šklebili ze Senátu a jediné, co by vám zbylo, by bylo pokračovat na internetu v nadávání na poměry a v mokrém snění o lepším Systému...


A Okamura? Pamatujete, co mi blahé paměti odpověděla pí.Jarmila (v debatě o domácím násilí) na jeho adresu?

Co uděláte, pokud stihne Okamura sehnat hlasy a zapojí se do přímé volby? Budete sedět doma na prd-li a pomůžete tím ke zvolení jarmulkáře Fishera nebo bojovníka za pravdu, lásku a demokracii v Iránu, Zemana?

NEBO se přece jen probudíte, přestanete být farizejům a kabale za pitomce a pomůžete do prezidentského úřadu konečně někomu nezávislému, někomu, kdo není připosr-ný a nekolaboruje s pokrytci, jako je podle všech signálů férový a levicově smýšlející Tomio Okamura? (btw, abych nezapomněl, ještě padá v úvahu Remek, pokud se rozhoupe a komunisti jej do přímé volby nominují, co vy na to?)Tak, hor sa chlapci/holky mojho rodu, a Peace s vámi, váš kamarád,

jansmith[smích]

277737

jojo, proč ten slovanský xindl tahat prostřednictvím válek do říše na totální nasazení, když může žrát odpadky a totálně pra(vi)covat přímo doma že?

278043

22.06.2013 02:12

Evropské národy v boji proti homosexualitě

z komara velblouda

96.?.?.?

nojo, tak si to dva chlapi navzajem strkaj do prdele, to je ale hruuuza... sodoma gomora, bude asi konec sveta...

kdyby se tak trapne nepromenadovali pri tech gaypride, tak je to kazdemu jedno. Takhle zas nekomu jde o to postvat a rozestvat kazdeho s kazdym, proc asi...

291927

07.12.2013 20:54

Satanův plán

RE: Pekně zhulený článek:-(

jansmith1984 96.?.?.?

Zdravím vás, pí.Jarmilo. Říkal jsem si, kdy se objevíte, abych zopakoval jeden (stále aktuální) dotaz z naší minulé debaty....[smích]


Vypadá to, že po pádu Kraďouskovo/Svazákovy vlády a předčasných volbách dojde v příštím roce (mimo směšné několikakorunové valorizace starob.důchodů) také k mimořádné valorizaci.

Vypadá to, že to nebude mnoho, asi jen pár stovek, ale pro řadu důchodců s minimálním důchodem (po letech Kraďouskovo pokryteckých složenek) určitě lepší varianta, než drátem do oka...[smích]

Jako ortodoxní bojkotářky voleb jsem se vás tehdy zeptal (pokud nová vláda vzešlá z mimořádných voleb důchodcům přidá), jestli tuto mimořádnou valorizaci, coby hrdá volební disidentka, ODMÍTNETE? .....

Nebo se zachováte podle hesla "bližší košile než kabát" a díky vaším spoluobčánům (kteří jen planě nehorují na internetu a zvedli prd-le a sesadili Kraďouskovu kohortu farizejů a demagogů) mimořádnou valorizaci od politické reprezentace, kterou jste nevolila a která se vás přesto zastala, tak nějak( byť vám to je vlastně šumák, že?) PŘIJMETE....

Ptám se, protože tady jde o princip, který vy ve svém svatém nadšení nevnímáte a odpověď ve stylu, že vás to vůbec nezajímá ... a když vám ty peníze začnou měsíčně na účet padat, že to není váš problém ... si nechte na poplácávání se po ramenou se svými souputníky .... viz. kamarád dub a někteří další....[smích]


A nic ve zlém a Peace s vámi i se všemi ostatními volebními disidenty, stále váš kamarád,

jansmith[smích]

300437

17.12.2013 00:29

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Havloidé všech krajin spojte se

jansmith1984 96.?.?.?

Dube, kamaráde .... o něco výše p.Stwora (mimochodem, který se na základě své intuice také řadí mezi "babišobijce"..[smích] ) ocenil kamaráda ppppp slovy, že bude nejspíše dobrým člověkem, který se na Babiše dívá prismatem své vlastní morálky.

V této souvislosti se naskýtá příležitost k zamyšlení nad tím, jakým člověkem jsi ty, když o Babišovi smýšlíš, tak jak o něm smýšlíš .... Jestli se na něj náhodou také nedíváš prismatem SVÉ morálky...[smích]


Mimochodem, kritik jako Ty k volbám nechodí, raději se s pí.Jarmilou pomyslně držíte za ruku v hospodě nebo na internetu, kde si přizvukujete jak spěje všechno globálně do raidných sračiek a že jediné, co by naší křehkou demokratůru spasilo, je ... Přímá demokracie.

Dobrá, potud by to ještě šlo, i když hubou nebo planými a neviditelnými protesty se ta přímá demokracie, tak nějak, nevybojuje... že? ...[smích]


Ale když se náhodou objeví někdo, kdo na to narozdíl od vás mluvků má a zvedne prd-l a jde se svou kůží na trh a fyzicky se snaží v tomhle českém banánistanů zachránit alespoň to málo, co se ještě zachránit dá, tak na něm mluvkové nenechají nit suchou.

Jak Okamura (mimochodem hlavní osobnost snažící se prosadit přímou demokracii), tak Babiš ( který není proti), způsobují chybu v Matrixu a tím jsou pro Systém (a jeho Agenty, kteří jej za asistence lehce ovlivnitelné masy udržují v chodu) velmi nepříjemní. Stačí se zamyslet, koho mainstreamová média chváli a komu podkuřují a obrázek se začíná vybarvovat.

Stačí se zamyslet, jak zaníceně proti Babišovi (i Okamurovi) brojí největší zprofanovanci minulé vládní koalice (jako např. za ODS Němcová nebo za Hopku nejlepší ministr financí ve Vesmíru Kraďousek) a zase vidíme směr odkud vítr fouká, komu jde ve skutečnosti o férový stát a komu o jeho rozkulačení a vlastní prebedy.

A stát řízený jako Firma? Nějak ti uniklo, že to byl Babiš kdo jasně prohlásil, že akcionáři takto řízeného státu by byli běžní občané.


Takže si napiš hadice, kamaráde, já si napíšu matice a Peace s tebou,

jansmith[smích]

300865

26.03.2014 09:09

Jak rezonuje Krym v Pekingu

Krym a história

Viny 96.?.?.?

Myslím, že sa vynecháva jedna veľmi podstatná časť histórie Krymu a preto to šialenstvo a nepochopenie. Alebo sa zámerne ignoruje, ale to už je iná téma. A nieje ani potrebné rozoberať históriu od Kataríny Veľkej. .....

Takže v krátkosti, čo sa stalo po páde sovietskeho zväzu:

1991, Krym na základe Krymského referenda vyhlasuje autonómiu. Vzniká Autonómna republika Krym.
1992, Autonómna republika Krym schvaľuje vlastnú ústavu; zakladá úrad prezidenta Autonómnej republiky Krym; má vlastnú, nezávislú zahraničnú politiku; v ústave je ukotvené, že parlament Autonómnej republiky Krym môže schváliť pripojenie k Rusku. Autonómna republika Krym pripravuje zmuvu o spolupráci s Ukrajinou [mrknutí jedním okem]

Týmto je Autonómna republika Krym prakticky, na základe referenda, na Ukrajine nezávislá. Teraz to dôležité.

1995, Ukrajina na čele s vtedajším prezidentom Leonidom Kučmom vyhlási ústavu Krymu za odporujúcu ústave Ukrajiny a:

- ruší Krymskú ústavu, schválenú parlamentom Autonómnej republiky Krym
- ruší úrad prezidenta, schválený parlamentom Autonómnej republiky Krym
- prinúti Autonómnu republiku Krym aby rešpektovala Kyjev a Ukrajinu ako svojich predstaviteľov, proti vôli obyvateľov Autonómnej republiky Krym vyjadrenej v referende. TO JE ANEXIA! Ukrajina teda anektovala v roku 1995 Krym [mrknutí jedním okem]

Udalosti z roku 2014, pristúpenie Autonómnej republiky Krym sa nezrodili LEN ako reakcia na majdan, či Ruským zásahom, ale sú dokončením toho, čo Autonómna republika Krym na základe referenda začala v roku 1991 a v čom im Ukrajina v roku 1995 NÁSILNE zabránila....

Dá sa teda povedať, že 1991 + 1992 - 1995 = 2014.......... Toto je potrebné chápať ak chceme hodnotiť ten drtivý výsledok referenda z 2014 - veď sa dá povedať, že v ňom hlasovalo množstvo ľudí, ktorí hlasovali aj v tom 1991 a zažili svinstvo 1995. Súčasne videli, že sa Kyjeva zmocnila banda náckov so šéfom, ktorý je niekoľkokrát trestaný zločinec a nenávidí Rusov, druhý tam na stretnutiach hajluje, poslanci hlasujú tak že jeden za piatich a podobne.... Veď ich reakcia je naprosto logická. Využili svoje právo na sebaurčenie, ktoré im garantuje Charta OSN.

Čo sa týka Číny, je to len jedna časť. Druhú časť hrá v tichosti India a tá je možno ešte dôležitejšia, než tá čínska.

307387

Dejte si tu praci a prectete si nasledujici Text v rustine. Jakoz a mozna predevsim Tento text v rustine, v diskuzi je odkaz i na anglickou verzi textu. Opravdu to udelejte, pohled, ktery mnohym otevre oci, nektere utvrdi v tom co tusili. Predevsim napomuze, aby se na tento boj nenahlizelo prilis ideologicky jednostranne, ozrejmi jake kdo muze a zrejme i ma zajmy a jak krehke a bolestne muze byt vitezstvi. Dle meho smutne cteni, ale ja jsem vecne hlavou v oblacich.

313413

18.05.2015 16:35

Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií

RE: Aliance mezi Vatikanem, a CIA?

Vopice 96.?.?.?

No, tak to jsi hodně pozadu... Osvěž si vzdělání...

>USA je prevazne protestantska

Bejvávalo... Mexiko je taky protestantské?

> Kongresu, ve kterem moc katoliku neni.

Catholics are represented by 28% of the Senate for 25.9% of the population. (1.08×)
Baptists are represented by 10% of the Senate for 17.2% of the population. (0.58×)
Unaffiliated persons are represented by 3% of the Senate for 16.1% of the population. (0.19×)
Methodists are represented by 8% of the Senate for 7.2% of the population. (1.11×)
Lutherans are represented by 5% of the Senate for 4.6% of the population. (1.09×)
Presbyterians are represented by 13% of the Senate for 2.8% of the population. (4.64×)
Episcopalians are represented by 4% of the Senate for 1.8% of the population. (2.22×)
Jewish people are represented by 9% of the Senate for 1.7% of the population. (5.88×)
Latter-Day Saints are represented by 7% of the Senate for 1.4% of the population. (5.00×)
Muslims are represented by 0% of the Senate for 0.6% of the population. (0.00×)

A CIA je katolická kompletně. Třeba tady: The CIA and the Vatican’s Intelligence Apparatus

333117

24.08.2015 17:39

Zakažte výrazy „chlapec“ a „děvče“, žádá homosexuální lobby

RE: oprava: židovská lobby

96.?.?.?

Možná by bylo jednodušší vyjmenovat organizace a hnutí, kde židé NEhrají vedoucí úlohu. Těch by byla hrstka.

Tahle rakovina je totiž zcela prorostlá celou naší společností. Nejen v humanitních vědách a umění, ale už i v přírodních vědách a v technických oborech.

338589

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?