Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, amen, gn, jansmith1984, Kiviss, TK, Vopice.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.04.2013 22:05

Kanada

RE: Dost síla!

Vopice 46.?.?.?

Nesmíš zapomínat, že ty, jako čistokrevný vyvolený ne-gojim, najdeš své internacionální soudruhy všude po světě.

Proto také můžeš nedojídat svou večeři za 200USD a přitom spokojeně koukat na žebráky pod tebou, jak ses tu minule chlubil (ne že by ses tu snad někdy zapomněl pochlubit), soudruhu MoudroSStrku.

288597

29.04.2013 22:55

Hitler vyhrál válku

RE: Lepší pohled na souvislosti?

jansmith1984 46.?.?.?

Když už, tak "kosher", hábečko, kamaráde... Vidím, že se ti má poznámka na adresu zdejších mtkáčků líbila a tak něco přidám...[smích]Btw, lapidárně řečeno, dle Vyvolených, když je něco košér, tak to znamená, že je to správné, že to odpovídá náboženským a jiným požadavkům, přísným regulím atpod....[smích] viz. potraviny aj.

Legrační na tom je, že slovo košér často používají i zblblí Go/Jim, když chtějí v běžné mluvě také vyjádřit, že je něco v pořádku, cool ... a vice versa...[smích] A je jedno, jestli jsou katolíci, ateisté nebo jiní ...isté.


Ano .... jenda toto slovo, jako správný provokatér, paroduje a zejména nastavuje zrcadlo pitomcům, kteří smysl této parodie stejně nepochopí.

A to je odraz principu dříve námi diskutované pravdy, která podle tebe "není pro všechny", hábečko, nechápou ji, se kterým se dá s tebou souhlasit. Vyjadřuje ale jen část Pravdy, je tudíž neúplná a bez nevyřčeného zavádějící.

Tvůj problém je, že propaguješ jen tu neúplnou část a ve svých sofi větách tak nějak zapomínáš zdůrazňovat zbytek a s ním PODSTATU.


A jenda a sebepopírající? Nebo si se upsal a mělo tam být sebenenávidějící?..[smích] Tak tohle je přeci nálepka Vyvolených pro určitou sortu jejich takéobřezaných soukmenovců, kteří si dovolují kritizovat oficiální judeoSio doktrínu. Ty si myslíš, že jenda je jedním z nich???..[smích] Ó ty brute..[smích]


A Peace s tebou i s mtk a dalšími zdejšími kosher sofisty...[smích]


Tvůj kamarád jansmith[smích]

289057

14.08.2013 23:34

Radioaktivní voda zdolala bariéru ve Fukušimě – TEPCO

RE: Jsou veci-katastrofy, o kterych se pise a take ,nepise,ale jsou tady.

gn 46.?.?.?

Nohejle jdi s tim deploid uranium uz do nekam... je to ochuzeny uran, jasny?
A pokud uz neumis cesky tak se douc aspon tu anglictinu, rika se DEPLETED uranium.

294391

01.12.2013 10:22

Jedna káva pro Zvědavce

RE: pane editore

TK 46.?.?.?

Na kazdy vytezeny bitcoin musi byt spaleno aktualne asi 40 kWh EE, coz odpovida nejakemu tomu kilogramu uhli. A to bylo vytezeno ze zeme. Musi tomu tak byt, protoze vypocet bitcoinu, aby mel vlastnost "dokonale" meny je narocny. Svet nicmene neni tak jednoduchy jako ho vidite, ze byste mohl rici, ze 1USD = praci kterou se rovna upeceni 1 bochniku chleba. Zvedavec ma aktualne v Bitcoinech na ucte cca 4200 USD, to je asi 90.000 Kc, ktere muze pouzit ihned smenou na burze. Jen v bitcoinech ziskal Zvedavec za pul roku castku, ktera zhruba odpovida souctu daru ostatnimi platebnimi metodami. O anonymite si myslete co chcete, klidne si nechte rypat do sveho soukromi FAU MF CR, ja jim tu sanci dat nehodlam.

300131

24.07.2014 00:08

Byla to Putinova raketa!

RE: Nova Hymna Ruska

46.?.?.?

>Bohuzel, ne rok 1968 ale 2014, jde o to, ze po rozpadu CCCP se
>nyni Putin snazi obnovit Velkoruskou risi.
No, to je vskutku vidět jak tu říši Putin(Rusko) usilovně buduje. Člověče, najděte v sobě špetku objektivity a koukněte jak intenzivně se o to budování světové říše ihned po skončení Studené války snaží sionismem prolezlá Amerika! Ačkoliv svět by očekával odzbrojení, Am. vydává od té doby astronomické částky na zbrojení. Proč asi???? Koukněte se na mapu, kolik vojenských US základen má kolem Ruska US a NATO a jak je tomu z posice Ruska!? Celkem Rusko chápu, že si to konečně uvědomili o co jde celému Západu.
>Proto anexe Krymu a valka na Ukraine. A proto (vlastne nasledkem
>a asi omylem) byl sestrelen let MH17.
Kulový! Tu válku tam vyprovokovaly Amíci kvůli své rozpínavosti. Anexe Krymu byla pouhá obrana Ruska, vždyť už Am. měli připravené plány, jak je z Krymu vyženou, ačkoliv smlovy s Ukrajinou měly ještě platnost. A k sestřelení letu MH17 by nedošlo, kdyby do válečné zóny nepouštěli provoz civilních letadel. Který idiot tohle dopustil?
>
>Kazda eskalace (predevsim vojenska) jak znamo vede k nevinnym
>obetem. Let MH17 byl sejmut pravdepodobne raketou systemu SA-11,
>viz fotografie trosek a analyza na:

>http://www.nytimes.com/interactive/2014/07/21/worl...
>
"Pravděpodobně" je totální blbost. Posečkejte na řádné vyšetření a pak dělejte závěry, ačkoliv jestli to budou vyšetřovat zaujatci vašeho typu, tak to vyšetření bude silně pochybné.
>Takze pro Velke Rusko zemrelo dalsich skoro 300 lidi, uplne
>zbytecne, asi omylem. Tak to interpretuji.
Takovou interpretací jen dokazujete svoji zaujatost a neobjektivitu. Oni zemřeli kvůli ignoranci idiotů, kteří tam to letadlo navedli. A jen tak mimochodem - koukněte se kolik už lidí zařvalo svými životy kvůli rozpínavosti USraele a jejich patolízalů.
>
>Morbilni je nejenom postup v miste nestesti, nechat mrtve lezet
>na zemi, nezakryt mrtvoly, nechat kohokoliv rabovat ci menit
>dukazy (udajne ???), ale i co probihalo behem padu MH17: Udajne
>je pobliz sirocinec, deti si hraly venku a najednou zacaly padat
>z nebe mrtvoly... ... vcetne deti v jejich veku. To muselo byt
>pro ty deti absolutne sokujici, pry rvaly a brecely - neni divu.
>Ten sestrel MH17 je hnus, i kdyz asi omyl, ale takhle se Velke
>Rusko neda delat [bliji]
Viz výše! To jsou všechno důsledky toho, když idioti pustí civilní letadlo do válečné zóny. Poblít byste se měl především nad vlastní neobjektivitou a zaujatostí. Je vrchol blbosti plácat takové hovadiny.

313912

To je sice hezke, ale i tak mi neprijde vhodne aby desitky az stovky lidi ztracelo cas hledanim doplnku nebo i jen par vterin 'klikanim pravym tlacitkem a oznacovani kurzorem' na tom co panu fohatovi zabere jedinemu take max par vterin, tj. naklikat tam ty url tagy.

315709

01.10.2014 22:15

Rozmetání buržoazního systému a spravedlivý stát

RE: Křesťanství není Judaismus

46.?.?.?

Osada havranu jakozto dokument o zivote starych Slovanu... pane vy jste uplny .

318347

05.11.2014 22:22

Soulož do zadku

Nedá sa nič robiť

amen 46.?.?.?

...buzeranti sa tiež chcu rozmnožovať. Ako by sa inač rodili právnici a väčšina politikov?

320414

09.01.2015 21:03

Konec Lotyšska

RE: pamäť

46.?.?.?

vzhledme k tomu ze pry "Ve vojenských továrnách stály velmi přesné přístroje, stroje, které mohly byt využívaný i sto let, prostě jen změnou software", jednalo se evidentne o pocitacem rizene systemy, a tudiz tezko nejake muzeum. A ano, na rizeni vyroby staci treba i 8bit procesor, kdyz se to inteligente vymysli. Staci si uvedomit s cim treba americane pristavali na mesici...

A to ze i "stare" presne pristroje mohou slouzit klidne sto let, kdyz se dobre udrzuji, to muze prekvapit snad jen moderni hlupaky s mentalita idiota co si kazdy pulrok musi koupit novy mobil jenom proto ze je novy.
Jsou treba i nekolik stoleti stare kapesni hodinky (ano, ciste mechanicke, to je ale muzeum, co?) ktere stale dobre funguji a vytahovat je z kapsy neni o nic nepohodlnejsi nez vytahovat pro stejny ucel mobil.

324777

20.01.2015 22:45

GMO: Jedí Němci opět zdravě?

RE: Mě by původ té doměnky zajímal ...

Kiviss 46.?.?.?

... pokuste se to trochu rozvinout.

325578

26.01.2015 05:30

Niki

šílenost

46.?.?.?

Chudák Mája, co vám udělala že ji takhle tou psí obludou trápíte? No aspoň že to seznamování nedopadlo jako ve Švejkovi...

Mj. zajímavé, jak je tady na těch stránkách multikulturalismus-multirasismus obecně veliké "e-e", ale domácím zvířátkům to provádíte zcela bezostyšně [smích]

325845

28.05.2015 21:28

Nastane nový pogrom židů?

RE: Globalni prediktor je ruska bajka...

46.?.?.?

Copak? Líbil by se vám návrat otrokářství, kdy by s vámi jednali jako s věcí, kdykoliv vás mohli týrat, mučit, zabít a stejně tak vaše děti, dle svojí libovůle?

333691

17.06.2015 18:29

Revitalizace Zvědavce

RE: Já si tady vážně připadám čím dál více jako v klubu důchodců

46.?.?.?

Při vší úctě, pokud je hlavní důvod ke změně to, aby stránky byly dobře vidět na mobilech, proč raději neuděláte jejich mobilní verzi "m.zvedavec.org" kde se v optimalizacích pro malé displaye můžete dokonale vyžít, bez ohledu na nás, "důchodce u PC" ?

Také se bojím, aby to nedopadlo tak, že "mladé" nenalákáte, ale "staré" znechutíte...

334955

06.08.2015 20:06

Zvědavec má novou tvář

RE: Nové rozhraní

Vopice 46.?.?.?

To se nedivím, protože bys musel zapojit mozek, ne jen snaživě kývat hlavou.

337655

06.08.2015 20:14

Zvědavec má novou tvář

RE: Nové rozhraní

Vopice 46.?.?.?

To se nedivím, protože jsi budhista začátečník. Pravděpodobně jsi viděl "7 let v Tibetu" a dle toho soudíš, jak to v Tibetu bylo. Jinak doufám, že si uvědomuješ, že bez té "funkce" by dalajláma vůbec nebyl, takže "funkce" dělá dalajlámu, což jsou v překladu ty šaty, i když je možné, že tvé naivní představy ti to pochopit nedovolují.

Mimochodem, jistě víš, že dalajláma byl vlastníkem tibetských otroků, kteří nejen že ho museli krmit, ale i mu odevzdávat své děti, aby mu posluhovaly.

Ten dnešní už to tak mít nemůže, protože mu to Číňani zakázali, tak jen snaživě objíždí svět a tváří se jako slušný člověk.

Co se týká formy, tak forma je stejně důležitá jako obsah, to tě na základní škole neučili, když jsi odevzdával domácí úkol? Na druhou stranu se dnes na formu moc nedbá, krasopis se už dávno nevyučuje a podle toho to také tak vypadá.

Nebo ty chodíš ve špinavých hadrech, aby vyniklo tvé pravé já? Jestli ano, pak to beru.

337656

20.08.2015 20:24

Některá obvinění Assange ve Švédsku zanikla

satanizmus

46.?.?.?

Tech 666 slov to ma schvalne [smích] ?

338392

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 0

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,72 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,50 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 853,07 Kč
1 unce stříbra
532,40 Kč
Bitcoin
1 305 594,54 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?