Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 78 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, pokr.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.11.2014 15:42

Totální válka kvůli petro dolaru

RE: Vypadá to, že USA uvažují o překvapivém jaderném úderu na Rusko

77.?.?.?

Druhou variantou a stejně pravděpodobnou je opak. Tedy překvapivý útok Ruska. Utajené technologie ani jedné strany neznáme, proto předpokládáme pravdivost věřejnosti naservírovaných simulací.

320302

04.11.2014 19:45

Totální válka kvůli petro dolaru

RE: Nesmysl - Rusko válku nechce

77.?.?.?

Ano, souhlasím, že Rusko válku nechce - ale jak sám říkáte, často byli do konfliktů vmanipulováni - a o tom jsem vlastně psal. Vzrůstající ekonomický tlak ji v určitém okamžiku může vyvolat. To bohužel opravdu nelze vyloučit a je nutné i s touto alternativou počítat.

320314

05.11.2014 00:16

Totální válka kvůli petro dolaru

RE: Nesmysl - Rusko válku nechce

77.?.?.?

Nezbývá než souhlasit. Téma zdá se, je vyčerpané. Napsal jste to hezky.

320325

06.11.2014 11:45

Totální válka kvůli petro dolaru

RE: Neuveritelné

77.?.?.?

Ty tupce si, také s prominutím, nechte pro svoji rodinu a přátele!
Vždyť co děláte vy? JEN SPEKULUJETE! Vaše výplody mají tedy úplně stejnou váhu, jako těch které urážíte. Dokonce si dovolím tvrdit, že mnohem nižší. Na váš názor bych nevsadil ani korunu. [bliji]

320451

06.11.2014 15:23

Proč dochází k takovému výbuchu násilí na celém Středním východě? Zde je alternativní pohled…

Na otázku v titulku článku budu citovat mnoha léty prověřený zdroj.

77.?.?.?

Proč se děje co se děje na Středním východě? Především a hlavně jde o jediné - potřebu USA ovládnout strategické přírodní zdroje surovin. Toto lze rozšířit o hegemonii dolaru.
Druhou nejzákladnější příčinou bylo rozhodnutí generality nejmenovaného státu o zásadní přehodnocení své strategie (přibližně v roce 1997).
Všechno ostatní je jen důsledkem, ať už chtěným či nechtěným, což se týká i finanční krize či barevných revolucí.
Důsledkem je ROZVRAT. Všichni mohou vidět, že nabírá na obrátkách a týká se, a to doslova, celého světa. Ač se to zatím možná nezdá.
Válka se doplazila do Evropy, na její periferii. A tady je namístě vážné varování. Ekonomické i geopolitické zájmy hybatelů ji (Evropu) v žádném případě nevynechají.
Co se III. sv. války týče, otázka už vůbec nezní zda, nýbrž kdy. Existuje dokonce i upřednostňované období. Na rozdíl od obecně přijímaných představ má být jednoduchá a velice krátká....
Možná jsem o válce vůbec neměl nic psát, jelikož budu patrně nařčen ze strašení a tak. (A to jsem raději mnohé vynechal). Vemte prosím na vědomí, že jsem pouhým prostředníkem, který svůj jediný spolehivý zdroj nemůže z objektivních důvodů uvádět.
Mám silné nutkání tento příspěvek smazat. Ale třeba to udělá administrátor.

320472

Nebudu reagovat na všechno, protože máte příliš široký záběr. Jinými slovy, pletete všechno dohromady.
Předně chci říct, že žádná hierarchie není zákonem, ani přírodním ani jiným. Dualita ano, ale to je něco jiného.
Za druhé, každý, i ten cikán a koho všechno jste jmenoval, ty jak říkáte "duchovně méněcenní", jsou vám i všem ostatním rovni, ať se vám to líbí nebo ne. Jenomže na vysvětlování proč, je tady příliš málo prostoru a jak vás tak čtu, i málo času.

320483

07.11.2014 00:51

Proč dochází k takovému výbuchu násilí na celém Středním východě? Zde je alternativní pohled…

RE: Na otázku v titulku článku budu citovat mnoha léty prověřený zdroj.

77.?.?.?

A mám to [zmaten] Právě z takovéto reakce jsem měl největší obavu. Nezbývá, než nějak pozměnit formu odpovědi.
Psal jsem o dvou problémech - konfrontaci samotné, a Evropy, resp. EU v nastávajících dvou letech.
Začnu tou první, konfrontací. Svědomitě se přiznávám, že její počátek neznám a velice pochybuji, zda vůbec existuje možnost to jakkoli zjistit - až na to, že půjde o zimní, velice krátkou, cituji "do konce února bude po všem" (čti válce). Vím jen o jediné, ale nevěřím, že by k někomu tzv. zvenku pronikla. I když, někteří lidé jsou schopni téměř nemožného. Lépe řečeno, dostanou se k informacím jako slepí k houslím.
Ale zpět. Odkud problém vystartuje. Západ lze předem vyloučit, a na východě má jaderné zbraně vícero států. Proto ani tady nemohu ukázat prstem. Pouze v kontextu se současným děním lze pomýšlet na jeden z nich. Čas hraje proti němu, jelikož vývoj velice účinných přesných zbraní se vyvíjí za oceánem. Nehledě na fakt, že UA už neopustí a jeho budoucí základny přímo u hranic by ohrozily obranyschopnost země, což je všeobecně známo. Někteří dosáhli jistoty, že tzv. jaderný deštník neplní svůj účel jak má...testy jsou zcela něco jiného než překvapivé roje doslova z různých stran. Těch výhod je ale vícero. Suma sumárum, než opět po léta vydávat obrovské výdaje na zbrojení a vyhlídky jsou velice chmurné, je lépe využít stávajících možností, s nenahraditelnou přidanou hodnotou vlastní režie, které navždy problémy odstraní.
Jiní zas odhalili hlavní neuralgické body obrany. Německo jako dobrý hostitel jejich základen a velikého množství hlavic má smůlu jen z tohoto důvodu. Hostitelského. A tím pádem i my, čr, zase vzdáleností od něj, čili co by kamenem dohodil.
Co se změn v Evropě týče, jejich hloubku a dosah během dvou nastávajících let někteří vyhodnocují jako katastrofální. I u nás má dojít k velikým, prý fundamentálním změnám...přičemž dirigentem, ostatně jako vždy, bude někdo mnohem větší a silnější. Například Německo už naším přítelem být nemá, slušně řečeno. Ani Rakousko.

Omlouvám se za způsob odpovědi. Vhodnou terminologii i sloh si posím domyslete.

320514

13.11.2014 19:29

Proč dochází k takovému výbuchu násilí na celém Středním východě? Zde je alternativní pohled…

RE: Na otázku v titulku článku budu citovat mnoha léty prověřený zdroj.

77.?.?.?

Omlouvám se, že reaguji tak pozdě. I za to, že byl příspěvěk více méně nejasný.
Pokusím se alespoň v mezích možností zodpovědět Vaše pochybnosti.
Zdá se Vám, že málo lidí zajímá zda válka bude či ne? Nesmíte je soudit podle sebe. Je opravdu málo lidí, kteří se tím bytostně zabývají. Patrně proto, že dnes mají jiné starosti. Nevím.
Jak dopadají války víme, ale jak jaderné? Někdo říká, že zničí svět, já zase tvrdím, že zlikviduje pouze část několika států, přičemž drtivá většina zůstane - až na dodatečné efekty, jako je spad, relativně neporušena. Rozhodně to nebude tak, že se státy bezhlavě vrhnou do války. Proč by to dělaly? Mimo to, otázka výměny úderů je příliš krátká a mnozí ani její začátek nezaregistrují. Zemřít můžete i bez války, kdykoli. Zrovna tak i já [cool]
Jinak souhlasím s Vámi, že nezbude než čekat. Ostaně, je tomu tak vždy. Možná se ale dřív dočkáme rozvratu Evropy než války. Máme tu smůlu, že žijeme v době ohromné nestability a vážných rozkolů ve světě. Prý se říká, že válka má být zimní. Únorová. Bohužel se neříká nic o jejím začátku.
Ještě jednou se omlouvám za tak nejasné odpovědi. Kdyby lidé studovali i druhou stránku své podstaty, a to tolik opomíjenou duchovní, možná by po mnoha stránkách byli dál.

320998

13.11.2014 21:32

Proč páchá Evropa sebevraždu?

Jsem překvapen, že se vůbec nezmiňuje reakce Ruska.

77.?.?.?

A dále, pokud by se měla realizovat smlouva TISA a TTIP, pak se v žádném případě nemůže vejít do období následujících dvou let, během kterých se Evropa opět promění - ať už následkem neshod kvůli Ukrajině, či obecně obchodem s Ruskem, nebo obojím.
Jen vybudování terminálů pro příjem zkapalněného plynu a produktovodů by zabralo ohromné finanční prostředky, o času ani nemluvě. Nehledě k tomu, co všechno fraktace obnáší a jaký je skutečný výtěžek.
K této změně USA Evropu prostě nedotlačí. Jednak tedy pro nedostatek času a pak, zdá se, poslední slovo budou mít i tady ulice. Ostatně, Ukrajina je všem veřejně dávána za příklad (hodný následování) [překvapení]

321005

13.11.2014 23:44

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: JAK DLOUHO JEŠTĚ BUDEME TYHLE GRÁZLY TOLEROVAT?

77.?.?.?

Ohánět se jakýmkoli jménem na diskusi je nesmyl. Jak chcete ostatní přesvědčit, že jste skutečně Jacob? Budete jim pokaždé předkládat čestné prohlášení ověřené notářem? Pokud ne, pro mne Jacob = anonym. Respektive zvolený nick.

321013

14.11.2014 02:15

„Němečtí politici jsou americké loutky“

Byrokrati EU plují po nebi jako orli, no na zemi jsou pouhými komedianty.

77.?.?.?

Vyhodit do povětří jadernou elektrárnu a svést to na jiné není jen tak. Ruské tajné služby, jejich sítě a analytická centra jsou zcela očividně ne-li podceňována, tedy jistě nedoceňována. Snad si nemyslí, že by taková akce - obzvlášť dnes - mohla ujít jejich pozornosti.
Ale i kdyby se pak veškerá západní média spojila a mlela svou, v co logicky doufají? Aby se celý svět proti Rusku spojil je naprosto nereálné, nemožné. Čím víc tlačí Amerika na pilu, tím rychleji se přibližuje hodina pravdy. Každé otevřené nepřátelství mělo, má a vždy bude mít své meze. Tento současný ekonomický stav a jeho nepříčetné vyostřování polyká gigantické prostředky, a zákonitě dojde do bodu, kdy bude postiženou stranou položena otázka, co je horší: zda s konečnou platností se zla jednou provždy zbavit (neboť umrtví-li se, vypukne časem opět)...
nebo záměrné poškozování ekonomiky tisícerými způsoby strpět a spolehnout se na sebe a spřátelené země včetně těch, které k Rusku ať už skrytě či otevřeně vzhlížejí.
Buďme tedy realisty a snažme alespoň přemýšlet nad tím, jak v pro nás těžkých dobách zajistit základní potřeby a ochránit sebe, své milé a blízké....jaké reálné možnosti se nám naskýtají. Být ve zmatku zaskočen je ta nejhorší možná varianta.

321020

15.11.2014 15:30

Do prázdna...

RE: Zbytečně to vidíte složitě - chcípá jen Pax Emerikána, Euro-atlantismus a AngloSassové

77.?.?.?

Pěkný příspěvěk. Opravdu. Takový hutný, pravdivý. A ještě se přitom člověk zasměje [velký smích]
Také jsem chtěl reagovat, ale jednak má článek příliš široký záběr, a pak, vy jste podstatu vystihl mnohem lépe.
Za sebe bych k článku snad jen dodal, že čínskému pánu tak jako tak neutečeme [pláč]

321084

18.11.2014 16:59

Havloidé s pěnou u huby

Toto vidím jako první kapky deště, rozvratu Evropy, o kterém jsem nedávno psal.

77.?.?.?

Geopolitické hranice Evropy, vyjednané vítěznými mocnostmi jsou už po čtrvt století praticky vygumované - a my se na to můžeme dívat jakkoli, no Rusko nikoli. Možná to mnohé překvapí. Pro ně je to porážka, porážka o to větší, jak se hranice NATO stěhují stále blíže k nim. A tato porážka je v přímé úměře k jejich vojenské síle. Toho jste si jistě už všimli.
Nechci komentovat červené karty, o nich toho už zaznělo dost. Jen bych jejich fanatické nositele rád upozornil, že tato blížící se barevná revoluce, nebo spíš barevný rozvrat, nebude v žádném případě k jejich prospěchu. Zdá se, že do hry vstoupí nový režisér a ten nebude mít pro jejich choutky pochopení.
Proto si myslím, že se Evropa opět přeorganizuje v neprospěch západu. Jenom nemohu přijít na to, kdo s kým a proti komu (myšleno v čistě rámci Evropy).

321274

18.11.2014 17:42

Havloidé s pěnou u huby

RE: to vyřeší VYŠŠÍ MOC..

77.?.?.?

Schválně jsem si pustil Váš první odkaz - a soudím, že ani autor sám neví o čem mluví.
Nenechte se těmi nesmysly zmást.
Pokud ve vesíru existují i jiné bytosti, jakože beze sporu ano, patrně budou mít jiné, vyšší cíle, komplexnější. Třeba, abych neříkal jen A, náš genetický fond.
Já výraz vyšší moc či zdroj beru a uznávám, protože může vyjadřovat Boha, který do záležitostí svých oveček na zemi zcela jistě mnohými způsoby zasahuje. Nicméně si uvědomuji, že můj názor nemusí koresponovat s jinými - což je ale v tomto případě vedleší.

321284

18.11.2014 22:35

Havloidé s pěnou u huby

RE: Toto vidím jako první kapky deště, rozvratu Evropy, o kterém jsem nedávno psal.

77.?.?.?

To je dnes. Zítra se toho uděje tolik, že nebudeme vědět kam dřív skočit. Změní se toho velice mnoho.
Uvědomme si skutečný a pravý význam slova ROZVRAT, kterým bylo definováno současné období. To není můj výmysl. Rozvrat se stupňuje už šestým rokem...

321327

24.11.2014 10:14

Setkání G20 v Austrálii

RE: Co myslite,vsechny ty sjezdy za miliony dolaru,k cemu jsou?

77.?.?.?

Za kratší konec provazu zatím táhneme jednoznačně my všichni.
Kdybych ale měl přece jen určit jakýsi imaginární stupeň "hvězdné pěchoty" v čase, tak je to Evropa, následovaná USA. Evropa proto, že její současný stav to má tzv. za pár (stříhá metr, a později se s USA svezeme - bohužel - my všichni. Tedy za předpokladu, že se události budou vyvíjet pořád stejně (světový četník má zálusk na Rusa).
Předpokládám, že nechcete argumentovat rozumností lidí. Politici jsou jen vzorek zbytku populace, tudíž jsou mezi nimi tytéž úchylky a různé psychické medostatečnosti. Mnozí politiky obdivují, ale ve skutečnosti je fascinuje nikoli člověk samotný, ale jeho postavení, privilegia a moc. Kdyby byl politik rozumný, nebyl by dnes svět po krk ve sračkách. A to doslova. Akorát že ti, co se zatím mají jakž takž dobře to jaksi nevnímají.

321848

24.11.2014 11:03

Obléhání Juliana Assange je fraškou

RE: Kdo , znatrochu historii,tak dobre vi,ze to fraska neni,ale,boj o zivot.

77.?.?.?

Kdyby byl člověk, a konec konců i celý svět čistě materialistický, pak nemám k Vašemu článku fakticky co dodat. Jenomže my jsme jiní. Člověk je bytost duchovní. Má duši, ducha. A ta musí mít také svůj původ. Jistě uznáte, že nikoli měč ovládá ducha, nýbrž naopak. Kdyby na zemi vládl zákon silnějšího, po slabých by už nebyla ani stopa. A protože to tak není, je příroda stále pestrá, a US army netáhne od vítězství k vítězství.
Proto i budoucnost musíme poměřovat prizmatem obojího.

321854

24.11.2014 12:20

Všechno je jinak!

RE: jasneže je všechno jinak

77.?.?.?

Stupeň závažnosti tohoto či onoho, nebo i naprosto smyšleného, se dnes známkuje za oceánem. Ve světle této pravdy nemají slova Kolomojského a spol. ani váhu prachového peříčka.

321862

24.11.2014 14:48

Setkání G20 v Austrálii

RE: Co myslite,vsechny ty sjezdy za miliony dolaru,k cemu jsou?

77.?.?.?

Dovolte, abych s Vámi nesouhlasil. Politika volí jistá množina voličů a může se lehce stát, že těm rozumným ho ti méně chápající doslova vnutí. Jednoduše proto, že je před volbami opijí sladkými sliby a "logicky" jim zdůvodní, proč právě jeho mají volit. A ti, co do takového politika vidí jak do hubené kozy, utřou nos.
A to nebereme vůbec do úvahy nejrůznější vnější i vnitřní tlaky.

321866

26.11.2014 05:25

Otevírání bran do třetí světové války

Souhlasím s autorem, že kráčíme vstříc katastrofě....

77.?.?.?

Tento fakt je jen velice těžko uvěřitelný, mimo jiné i proto, že je většinově spojován se zničením civilizace zjednodušenými počty: tolik a tolik jaderných hlavic rovná se konečná pro lidstvo.
Ale tak to není.
Autor nepřipouští, ať úmyslně či nikoli, že ruská generalita nepodceňuje vůbec nic a především nedůvěřuje nikomu. Natož EU či USA. Jejich jaderná triáda, stejně jako na straně USA, je v permanentní pohotovosti.
Připojením Novoruska si nepomůžou - vemte v úvahu, že přestože je Krym už fakticky ruským územím, UA si ho hodlá opět vojensky připojit. Alespoň tím hrozí. Z toho plyne jediné - jediným řešením jak může přežít se jeví utnout zmiji hlavu. Důsledky by byly pro celý svět strašlivé.
Nicméně věříte někdo, že své ohromné území se vším všudy někomu vydá bez boje? Že bude bojovat konvečními zbraněmi, v nichž nemá šanci?
Kdyby byla USA žena, řekl bych, že ji už omrzelo žít.

321982

26.11.2014 17:46

Otevírání bran do třetí světové války

RE: Paul Craig Roberts jen odpoutava pozornost jinam

77.?.?.?

Dobře napsané. Problém je v dodávkách vojenské techniky Ukrajině, která může likvidovat Novorossii...a co pak?
Druhá připomínka je k těm klíčům od EU - termín bych posunul o rok, a EU v textu nahradil východní Evropou.

322030

09.12.2014 04:36

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

RE: Vypadá to, že válka bude a vítěz splatí reparacemi dluhy!!!!!!!

77.?.?.?

Chytám se Vašich dobře položených otázek:
"Co dělat, koho varovat, jak nebezpečí odvrátit?????"
Ale nikoli ve vztahu k okupačním čínským vojákům, nýbrž ke III. sv. válce. Jaderné válce.
Představte si, že máte imunitu, nemusíte se ničeho bát - co uděláte, abyste takovou hrozbu odvrátil? Jde to vůbec?

322993

09.12.2014 09:44

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

Získal jsem český text dopisu - varování...

77.?.?.?

který prý přistál na stolech ambasády USA a RF v Praze.
Pokud z něho lze soudit, nebude to USA, které válku začnou - nicméně ji fakticky vyvolají.
Marně přemýšlím, kam by se svět po takové konfrontaci vrátil, jak hluboko do minulosti.
Svět, respektive několik stovek fanatiků se vydalo špatnou cestou, o tom už není žádných pochyb. A kvůli nim má po desítky let trpět zbytek lidstva? Pravda bude asi taková, že si atomový scénář ve skutečnosti málokdo připouští. A to je chyba.

323005

09.12.2014 12:53

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

77.?.?.?

Musím se zeptat jestli můžu.

323024

09.12.2014 15:05

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

77.?.?.?

Ne, není to ta informace.
Musím říci, že velice pochybuji o pravdivosti tvrzení ruské GRU. Už proto, že zprávu pustila ven. Ale zajímavá je. Takových provokací bude jistě přibývat. Jen doufejme, že žádná z nich nebude ta osudná.

323032

12.12.2014 17:48

Rusko a Turecko se ukotvují v Euroasii

RE: TTI a jine...

77.?.?.?

To myslíte vážně?: "...par der, kterymi by samozrejme zastarale obsolentni a nespolehlive ruske rakety dokazaly udelat v Good 'Ole Juesej par neprijemnosti".
Nechcete ty "zastarale a nespolehlivé" rakety trochu blíže definovat?
A také si uvědomte, že pokud se konflikt mezi oběma velmocemi skutečně rozhoří - pokud dál půjdou touto cestou, jak správně říkáte, že amíci do toho budou dál šťouchat - pak půjde o všechno. Jinými slovy, buďto vyhoří jedna zem nebo druhá, případně obě. Žádné, že si pak někdo z nich cosi uvědomí. Pak už si nic uvědomovat nebudou. Bude se čekat a sledovat rozsah zkázy.
Zapomínáme, že obě země mají největší zásoby jaderných zbraní. A mezi nimi by v žádném případě ke konfliktu nemělo dojít.

323263

12.12.2014 21:41

Rusko a Turecko se ukotvují v Euroasii

RE: TTI a jine...

77.?.?.?

Nemyslím si, že za takovýchto podmínek, s vyhlídkou na ještě horší, si bude moci Rusko dovolit čekat. Čas hraje v jeho neprospěch - což samozřejmě oni vědí nejlépe a vše stále dokola analyzují. Zbytečně si do své obranné strategie nezakotvili možnost preventivního úderu. Což ve zkratce znamená, že v nouzi nejvyšší, o které my nic vědět nebudeme, mohou udeřit prakticky kdykoli. A ohánět se jaderným štítem, nějakým deštníkem, je dost hloupé, jelikož současné hlavice už létají po kvazibalistických drahách.
Co se týče našeho exekutistánu, má to už za pár. Evropu tato absolutně neschopná, prolhaná byrokracie v současných mantinelech nemůže udržet. Mnoha lidem se nějakým zvláštním řízením osudu začínají právě otevírat oči. A to neznamená nic menšího než velkou změnu.

323275

14.12.2014 14:30

Oddělování Evropy

RE: Jsem ...

77.?.?.?

Jsi naivní človíček, co rozdává moudra z vrcholu svého mraveniště - jak se někdo už přede mnou trefně vyjádřil[smích]
SSSR i současné Rusko vyvíjelo a paralelně se západem dál vyvíjí své vlastní pc systémy pro potřeby zbrojení. A to od samého počátku. Ale ty v obchodech nenajdete. Pro zbytek hospodářství prostě nakupovali tzv. venku. Nebyl důvod to vyrábět - což ale neznamená, že by to nedokázali. Prostě šli snadnější, pohodlnější cestou.
K těm boháčům, jak víte, co si o nich myslí zdejší drtivá většina? Pokud mohu soudit za sebe, rozlišují mezi zloději a těmi, co přišli ke svým majetkům poctivě. Kolik má Putin víš jen ze západních Kravských rozhledů.

323374

14.12.2014 19:30

Oddělování Evropy

RE: Jsem ...

77.?.?.?

A jak vy pohlížíte na celkovou západní technologickou vyspělost, kam s ní došli? Jsou snad lidé sytější, bezpečnější, šťastnější?
Co nám to všem přineslo, co z takových technologií, které lidem zkresluje realitu a skrze které jim státy pomalu lezou i do ložnic? Myslíte si, že je to správná cesta? Já tedy rozhodně ne.
Mluvíte o zaostalosti - zapomínáte přitom na pozadí, jakým jsou kupř. kulturní rozdíly, náboženské, politické, doprovázené válkami a nejrůznějšími špinavostmi, embargy. V těchto praktikách vede na celé čáře USA. Jejich území války neničily, naopak, bohatli na práci dovážených otroků. Teď mají armádu s vyspělými supermoderními technologiemi a chtějí sežrat celý svět.
Nechápu jelita, která ofrňují rypáky nad někým, kdo nemá nejnovější a nejlepší. Pak se takové přístupy projevují mezi mladými už snad ve školkách. Lidé nebo státy, to vyjde nastejno.
Jenomže vy to stejně nepochopíte, čumíte na svět jedním okem.

323394

16.12.2014 10:58

Jak se Německo stalo rozděleným

RE: Naděje světa

77.?.?.?

Děkuji za odkaz i za Vaše slova.

323495

17.12.2014 08:04

Jak se Německo stalo rozděleným

RE: BRD existuje pouze DE FAKTO,ale nikoli DE JURE

77.?.?.?

Jak jsem zde několikrát naznačil, mám občas tu výsadu dostat se velikým obloukem k drobečkům věrohodných informací padlích ze stolu mocných...tentokrát jde sice jen o pouhou větu, ale říká velice mnoho: "přesto že jste v NATO, pomůžou vám ami stejně jako v 68.".

Tak nevím, máme se začít bát toho, co se zdá tak nepravděpodobné?

323543

17.12.2014 16:33

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

RE: Rychlý konec Ruska

77.?.?.?

Název mou vloženého odkazu je sice tuctový, jelikož se s analytiky
doslova roztrhl pytel, ale tento stojí opravdu zato:

http://parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Analytik-...

323563

18.12.2014 16:24

Blíží se velká proti-ruská operace pod falešnou vlajkou?

RE: V zaklade problemu to dělají již milion let,jejich Bůh je satan

77.?.?.?

Tvůj problém je, že žiješ v zajetí druhé sv. války a skrze ni porovnáváš tu třetí. Ale tak to není. Z 99% ji opravdu zažiješ - jako výměnu mezi dvěma mocnostmi. Nikdo jiný do ní s největší pravděpodobností nebude zasahovat, jelikož nebude důvod. Při lámání chleba je vždy bližší košile nežli kabát. A pak, tak rychlá válka tady ještě nikdy nebyla.
A to 1% je rezervované pro případ, že US a EU do Ruska přestanou šťourat.
Dnes se zdá taky nepravděpodobné, že příští rok změní Evropu. A pěkně z gruntu. Nás samozřejmě také.
Situace je skutečně vážná, jenom ji média bagatelizují. Stále dokola omílají pád Ruska. Což je nesmysl. Naopak, pokud dojde na nejhorší, rotačky za oceánem nebudou mít pro koho tisknout.

323641

20.12.2014 01:27

Blíží se velká proti-ruská operace pod falešnou vlajkou?

RE: Panika vrcholí aneb Kajte se hříšníci

77.?.?.?

Nechtěl jsem reagovat, nicméně musím.
Dovolím si tvrdit, že nechápeš o čem mluvíš. Nemíním ti vyvracet ty ujetiny jednu po druhé, jelikož ti tvoje předpojatost stejně nedovolí změnit názor.
Jen napíšu, že zesměšňuješ presidenta Putina zbytečně, jelikož mu Obama tak jako tak nesahá ani po kotníky. A k té bibli - tu nestačí jen číst. A když už se čte způsobem jakým ty předpokládáš, pak není možné ji spojovat "s reálnými souvislostmi". Co to vlastně jsou ty reálné souvislosti v podmínkách jednostranného výkladu světa?
Na rozdíl od tebe o tomto tématu něco vím a tak svůj příspěvek uzavřu tím, že kdybys byl konfrontován se skutečnou duchovní realitou na zemi, která nemá nic společného s vírou či nevírou v ní, která žije nezávisle na materiálním světě, kleplo by tě.
Navíc nechápu, jak může někdo tak složitou záležitost vměstnat do několika, navíc pouze negativně zaměřených vět. Už tohle samo o sobě zavdává příčinu k tvrzení, že skutečně nechápeš o čem vlastně píšeš. Vypadá to, že jsi někde sesbíral nejrůznější střípky podle vlastního klíče a lepíš z nich pro sebe líbivou mozaiku.

323709

22.12.2014 03:52

Na pokraji války a ekonomického kolapsu

Zánik světa v jaderné válce je nesmysl.

77.?.?.?

Jakkoli s autorem článku souhlasím, neměl by děsit zánikem světa skrze jadernou válku. Nic takového lidstvu nehrozí.
Je dost možné, že důsledek případné války přehání úmyslně, aby lidi nějak vyburcoval z letargie.

323813

22.12.2014 07:19

Na pokraji války a ekonomického kolapsu

RE: Zánik světa v jaderné válce je nesmysl.

77.?.?.?

Nerozumíme si. Já netvrdím, že k válce nedojde. Už jsem to tady psal, že s 99% ano, a to 1% je, že se dohodnou jinak (což je skutečně nepravděpodobné, jelikož US zvráceně věří ve svou výjimečnost). Jen říkám, že její intenzita zdaleka nebude taková, aby dokázala vyhladit svět.

323822

23.12.2014 13:50

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

Je nutné do důsledků pochopit, že je svět v ROZVRATU už několik let.

77.?.?.?

Je důležité si uvědomit, co všechno výraz ROZVRAT obnáší. Týká se všeho a všech.
Přiznám se bez mučení, že ekonomice nerozumím. Za to mám jiné přednosti - získávat informace, které ty spousty kroků a mezikroků zastřešují.
Před námi jsou jen dvě cesty. Buďto spolupráce západu a východu, nebo konfrontace. Přitom ona spolupráce nutně nemusí znamenat skutečnou, reálnou spolupráci, ale pouze jen nevměšování se. Tedy více kohoutů na jednom hnojišti. Při dobré vůli lze i toto.
A co se týče cesty druhé, ta je jasná všem.
Jsme v bodě, kdy se rozhoduje o budoucím stavu civilizace - a to nejsou jen slova, to je tvrdá realita. Protože za zavřenými dveřmi se toho odehrává mnohem víc než si jsme ochotni připustit. Vlastně většina.
Za pár týdnů vstoupíme do roku, který vše rozhodne.
Amerika by si měla uvědomit, před jakou hrozbou stojí, bude-li posilovat svůj vojenský potenciál na hranicích Ruska. Ale nejen ona, jelikož se to týká všech.
Nesrovnávejme její minulé excesy se současným.
Jak někoho citoval Gorbačov: Buďto bude svět pro všechny, nebo pro nikoho. Rusko není země, která strčí dobrovolně hlavu do jha.
Bohužel, každá z provokací, ať už by byl její původ odkudkoli a týkal se čehokoli, může být tou pověstnou poslední kapkou.

323896

04.01.2015 20:34

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

RE: These o anti-anti-Rusku je moc vykonstruovaná

77.?.?.?

Na kyjevské bandity bych nenadával, jsou to jen vypatlaní chamtivci lační majetků a peněz stejně jako všude jinde, jen to tak neskrývají. Jejich skutečnou hlavou je USA - a ta si tu možnost nakýblovat se k nim už nenechá vzít. Vytrubovat to do světa nebude, ale Rusko už teď neví kam dřív skočit. A toho se bojme. Jestli je americká (j)elita skutečně tak hloupá a nevidí, že Rus už ustoupit nemá kam, tak Pán Bůh s námi.
Všimněte si, že Ukrajina prakticky neplánuje žádnou normální budoucnost, jen zbraně a armádu. A je to veliká země, hezky zaklíněná do Ruska. Co víc by si mírumilovný Američan mohl přát?!

324383

05.01.2015 18:21

Jugoslávie a podvod demokracie

RE: Kapitalizmus, to je socializmus v absurdně velkém.

77.?.?.?

Jak víte, co je pro další vývoj člověka nutnou nezbytností? Víme odkud jdeme a kam?
Po celá tisíciletí nedělal člověk nic jiného než co popisujete, tedy se snažil o zvládnutí a pochopení nejen materiálního světa, ale i duchovního. A to vše samozřejmě ruku v ruce s rozvojem továren...strojů...složité chemie...kosmologie...jaderného průmyslu.
A nyní řekněte, ale upřímně - kde jsme, co nám to všechno přináší? Máme co jsme hledali, jsme spokojenější, žijeme bezpečněji, nebo jsme stále a opět ve stejné p.....? Není to spíše tak, že jdeme špatnou cestou?

324437

05.01.2015 23:37

Jugoslávie a podvod demokracie

RE: Kapitalizmus, to je socializmus v absurdně velkém.

77.?.?.?

Souhlasím s Vámi. Popisujete charaktery lidí, kteří by na rozhodujících místech v žádném případě neměli být. A to jak se chovají, zpětně ovlivní i méně odolné ostatní. Slušných a poctivých je věřím mnohem víc, jenomže jejich lokty už ze samotné podstaty nemohou být tak ostré jako lokty profesionálních zločinců.

Vše co konáme, ať již jde o výzkum, vědu či ekonomiku by mělo sloužit jedině ku prospěchu všech, bez rozdílu - jinak taková cesta postrádá smysl a logiku. Státy utápějí ohromné prostředky ve zbrojení a jiných nesmyslech, zatímco lidé ve své většině strádají.

To samé platí pro úspěšně šířenou mantru o přelidněnosti planety. Problém je v jejich koncentracích na relativně malých plochách. Když si ale někdo dá tu práci spočítat velikost orné půdy na planetě, tak nutně dojde k závěru, že všechny nejenže, vzhledem k technickým možnostem levně uživí, ale dokonce i s obrovským přebytkem.

Tím chci jen říct, že jdeme skutečně špatnou cestou. Cestou klanění se penězům a nesmyslnému hromadění majetků. Protože vše, co je pro člověka dobré, mu má sloužit - ekonomika, výzkum, zákony, politika, všechno. Bez vyjímky. Nikoli naopak, abychom my byli otroky v rukách mocných psychopatů.
To, že jsou mnohé země chudé si přece nezavinily obyčejní řadoví obyvatelé, nýbrž zločinci s obrovským spektrem svých špinavých nástrojů na ovlivňování jim nepohodlných zemí.
A hlupáci se pak těm chudým vysmívají jako údajně neschopným. Za oponu sice vidět není, ale od by měli mít hlavu.
Je opravdu těžké uvěřit, že tuhle všechnu špínu nevidí. A mají ji na svědomí právě ti, o kterých Vy správně píšete.

324453

12.01.2015 15:56

Kruhy na vodě

RE: Dobrý námět k zamyšlení

77.?.?.?

Co se rozumí tím Babylonem? Můžete to přiblížit?

324965

12.01.2015 17:15

Kruhy na vodě

RE: Dobrý námět k zamyšlení

77.?.?.?

Babylonem se myslí konkrétní město, které je po stránce duchovní stejné jako země k ní patřící - v Bibli toto upřesnění ale není.
Jenom jsem chtěl vědět, zda máte možnost získávat informace i odjinud než z Bible. Děkuji za odpověď.

324976

12.01.2015 18:11

Kruhy na vodě

RE: Dobrý námět k zamyšlení

77.?.?.?

Přirozené chování snad ne. Schopnost "napojit" se na cosi vyššího, ať tomu říkáme jakkoli, je přirozenou součástí každého člověka. Tu nikdo zvenčí potlačit nemůže - leda jednotlivec sám. Naše myšlenky mají ohromný vliv na náš fyzický i duchovní výkon. Záleží jen na každém z nás.

324983

24.01.2015 19:53

Zvláštnosti ruského národného charakteru

RE: ...som pesimista...

77.?.?.?

Máte na mysli vyvražďování nevinných civilních obyvatel slušnými Spojenými státy, trvající už od konce II.sv. války?

325764

03.03.2015 09:50

Obama nás přivedl blíže k jaderné válce s Ruskem

Zánik života na Zemi ne, ale dlouhý středověk určitě.

77.?.?.?

A přitom by stačilo tak málo - aby se USA a EU stáhly z rozvrtávání Ukrajiny.
Oni si jadernou válku asi nepřipouští možná proto, že nevěří, že ji někdo spustí právě kvůli strachu z vyhlazení života. Nechápu jejich myšlení. Na každý pád má článek pravdu.

328148

V současných podmínkách, ale především a hlavně ve světle očekávaných událostí jsou obchody tohoto druhu na východě doslova vyhazováním peněz okny. Je to absurdní. O tom, co bude či nebude na Ukrajině rozhodne jedině Rusko. A možná nejen tam...bude záležet na vývoji. Že se přestalo na východě střílet je jen malá epizoda.

328211

05.03.2015 10:57

Tvrdé slová na adresu vlády, parlamentu , EU, USA a NATO od slovenskej poslankyne Márie Ritomskej

Paní poslankyně přesně popsala co světu hrozí.

77.?.?.?

Říká pravdu - mluví o třetí světové válce. Tlak na Rusko se neustále stupňuje. Každý bychom se měli nakrátko zamyslet nad důsledky jaderné konfrontace velmocí. Opravdu každý. Protože obětmi budou svým způsobem úplně všichni.
Přiznám se, už když se takovéto varování objevilo poprvé, měl jsem tendenci - stejně jako paní poslankyně Ritomská - úder USA přát. Ale to špatně. Bůh skrze mnohé ukazuje cestu jak válce zabránit, jak z toho ven. Jelikož obětí nebude pouze Amerika. Zhroutí se a zkolabuje vše, co dnes tak samozřejmě přijímáme - zdravotnictví, komunikace, zásobování potravinami, zákony....vypukne chaos.
Někomu může zmínka o Bohu přijít přehnaná, ale jde o stejný zdroj, který popisuje události v příštím roce, tedy rozvrat Evropy. Tomu se sice nevyhneme, ale katastrofické válce stále můžeme. Měli bychom ve svém zájmu stát při sobě proti jejímu rozdmýchávání.
Věřte, že situace nikdy nebyla vážnější.

328335

Winstone, nic ve zlém, ale nemáte pravdu. Svou nejvyspělejší technologii žádná vámi zmíněná strana nezveřejní dřív, než bude překonána. A možná ani potom ne. Proto analyzovat potenciální průběh válečného konfliktu je jaksi mimo mísu. To za prvé. Za druhé, můžete vsadit poslední boty, že dojde-li na nejhorší, budou použity mezikontinentální balistické rakety včetně těch prostředků, o kterých se dosud nic neví.

328414

19.03.2015 02:30

Házení rajčat na Zemana je OK, na amerického vojáka nikoliv!

RE: Nejúčinnějším druhem protestu

77.?.?.?

Bohužel, už se poučili z minulého režimu. Každý průjezd, třeba po trati, zajišťovalo ohromné množství prověřených policistů a armády. U každého vexlu, nastaveného po směru jízdy někdo stál, výhybka byla zamčená (to vždy) ale klíče od nich obsluze odebrali. V praxi to znamenalo, že přejezd po celé trase, nadjezdy tunely nádraží... byl v režii státních orgánů, nikoli zaměstnanců drah. Ti jen mohli přihlížet.

329416

24.03.2015 15:51

Putin by rád znárodnil Rothschildovu centrální banku

Tuto sobotu jsem získal zprávu, že se jejich měna "očistí"..."vypere"..tak nějak.

77.?.?.?

Má to přijít rychle. Prý do pátku. No jsem zvědav.

329775

01.04.2015 07:00

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Ano

77.?.?.?

No jistě. "O nás bez nás" jste nikdy neslyšel, že. Mohl byste také šířit své moudro v zemích, jež byly napadeny jen proto, že v nich bylo co ukrást. Tak se už konečně probuďte.

330211

21.04.2015 03:27

Scénář „chorvatského“ útoku?

Musím opět připomenout varování všem lidem, které není od nikoho opsáno:

77.?.?.?

Přechod dvou mocností a jejich aktivita na Ukrajině a v okolí vyústí v jaderný střet USA, Ruska a Evropy - konkrétně Německa.
(Jakoby se jiné státy odmítly připojit).
Bezprostřední příčina udána nebyla. Může ji tedy způsobit cokoli, tedy i omyl. V každém případě k ní dojde - pokud se strany nedomluví.
Bylo "ukázáno", že US protiraketový štít je neúčinný. Dál se např. uvádí, že údery způsobí rozsáhlé požáry v severních polárních oblastech, které časem samovolně uhasnou......

Všichni bychom měli udělat maximum, abychom vyostřování konfliktu na východě alespoň oslabili. Bohužel, k tomu nám chybí jednota. Snad se to příští rok změní.

331588

21.04.2015 13:30

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Musím opět připomenout varování všem lidem, které není od nikoho opsáno:

77.?.?.?

Ten úder do Yelowstonu jsem už na vícero diskusích (možná právě i zde) také četl, jistě by byl velice efektivní, ale těžko soudit kam by co letělo, zelené mozky mají svou zvláštní logiku. Pokud ale má jít o obranu bytí či nebytí země, bývá v tu chvíli dovoleno všechno.
K té Číně bych jen dodal, že to bude právě ona, od které se bude svět učit skutečné demokracii.

Pro Satanist dodám, že s těmi požáry právě na mrazivém severu jde fakticky o překvapení. Řekl bych, že se tím určitě nemyslí požáry plošné. Může se třeba probudit nějaká sopka, chytit ropa či co já vím. Prostě nevím [zmaten]

331607

21.04.2015 14:33

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Saker si to příliš maluje...

77.?.?.?

Pokud má minimálně 4000 hlavic, pak není důvod předpokládat, že na válku nemá.
Mimo to, první mezikontinentální rakety musely dopadnout na USA, neboť první co se stalo bylo: "v Mexiku vypukl chaos".
Rusko si musí být dobře vědomo, že čas hraje proti němu.
Také nesmíme zapomínat na ruský systém Mrtvá ruka. Ten bez zásahu člověka aktivuje kompletní odvetu své triády.

331611

21.04.2015 18:47

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Dar zivota na teto planete bude lidmi znicen,jak je predpovezeno

77.?.?.?

Takhle to vůbec není. Nechápu ty, kteří musí všechno zkreslit.
Tak tedy, jak skončí člověk na Zemi: "Vzduch se stane nedýchatelným. Člověk na Zemi zanechá zprávu a opustí ji".

Zajímavé je, že se to netýká flóry. Země se bude zelenat dál. No ještě předtím se na ni projeví naše genetické manipulace...čím ovzduší zničíme, nebo čí to bude chyby, se neuvádí.

Nová planeta má být pro člověka na konci jednoho z ramen naší galaxie, Mléčné dráhy. No dnes zatím neexistuje technologie, která by byla schopna alespoň částečně člověka ze Země evakuovat a zachránit jeho vývoj. Zdá se tedy, že to nebude tak brzy.

331632

27.04.2015 11:25

Co Putin chce?

S čím mohu souhlasit jsou blížící se konflikty v Evropě. Snad alespoň Vánoce oslavíme v klidu.

77.?.?.?

Jinak je záležitost USA - EU - UA mnohem jednodušší:

Pokud se Západ s Amerikou dál budou na Ukrajině angažovat, bez pardonu vypukne jaderný konflikt. Pokud se ti dva z východu nestáhnou, nebude jiného řešení. Nechci to komentovat, proč a jak, protože už tím zabředávám do subjektivních poloh, ale Rusko by se neustále muselo bránit tisícerým provokacím a vyčerpávat tím svůj ekonomický potenciál. Proto bude za podmínek, že se USA nevzdálí, spuštěna jediná možná alternativa.

331880

15.05.2015 17:12

Další diplomatické vítězství Ruska

"Vlády zemí by měly vědět, že svět se rozvrátí"

77.?.?.?

Tato věta se k nám dostala v roce 2005. O tři roky později ji nahradila jiná: "Rozvrat je na svém počátku". Tedy že fakticky začal. Když k tomu přidám varování o zhroucení evropského řádu příští rok, tak mám oprávněný pocit, že to nejhorší je teprve před námi. Tedy námi všemi. A že tyhle US tanečky jsou jen zastíracími manévry mnohem závažnějších událostí. Když něco nejde tak jak myslím, nastrojím jakýsi "oddychový" čas na ukolébání (který právě proběhl v Soči) a pomalu rozjedu další alternativní plán. Protože Rusko není Irák ani Libye a má atomovky, opatrnosti není nazbyt.
Už to tady mnozí psali - výcvik ukroušů pokračuje, připravují se na jeho území manévry, dodávají zbraně, USA otevřeně sabotují tureckou plynovou trasu - tak tohle všechno nevypadá na to, že se amík červená, že pochopil, a že obrací. Ba právě naopak. Hledá nové a ještě rafinovanější možnosti. A Rus to ví a tak otevřeně zbrojí. I když ve skutečnosti spoléhá jedině na jádro a pozemní vojsko je pouhou vějičkou. To co mají jim na okolní státy stačí a Američan na něj po zemi z mnoha důvodů nepůjde.
Otázkou je, jak dlouho tato hra vydrží bez nehody.

332913

Můžete si být jistý, že se hošánek dočká. Zde nemluvíme už o letech.
A spolu s ním i jeho případný právník. No a na opačné straně ti co ho budou soudit.

Pěkný den.

333794

02.06.2015 04:14

Začne šílený Míša další válku?

+Vývoj východního konfliktu (z první ruky) je takovýto:

77.?.?.?

Především, nezaplétejte se do drobení událostí jako je Oděsa či Podněstří či změna režimu na Ukrajině a zatažení Ruska do války - mnoho příspěvků o tomto v předešlém článku zcela vážně polemizuje. Dovolím si proto zopakovat už poněkolikáté:

To nejdůležitější shrnutí - Rusko se do konvenční války zatáhnout nenechá - maximálně jen velice omezeně a naoko. Tím, že se dvě mocnosti, USA a EU nakvartýrovaly na Ukrajinu s cílem permanentně a oslabovat Ruskou ekonomiku a pak v něm změnit režim ve svůj prospěch, je slepou cestou, která vyvolá jediné - regulérní preventivní jaderný úder se všemi důsledky, buď a nebo. Tomuto by Spojené státy měly velice vážně věřit, nikoli se domnívat, že si nikdo takovou katastrofu nedovolí zahájit, obzvláště s přihlédnutím k jeho PRO. (Mimochodem značně nejistou).
Je určitá hranice, červená čára, za kterou už ten který stát z bezpečnostních důvodů nemůže couvnout. Všem je jasné, že Amerika příliš tlačí na nejen ekonomickou pilu, nýbrž i vojenskou. U hranic Ruska se od jisté doby stále častěji pořádají čím dál rozsáhlejší cvičení s účastí mnoha států. Vymýšlejí se různé plynové a ropné problémy s jediným cílem. Na Čínu začíná tlak také....a aby toho nebylo málo, Evropa už velice brzy začne sklízet plody svých neschopných byrokratů.

Závěrem jenom jedno: Pokud se obě jmenované mocnosti neumoudří a své tlaky na Rusko nevzdají, budou mnohé země nadlouho neobyvatelné. Na této hrozbě nikdo nic nezmění. Rusko se nepoddá.

Zdá se ale, že většina lídrů západního světa si, k našemu neštěstí, tuto možnost nepřipouští.

333887

02.06.2015 20:18

Začne šílený Míša další válku?

RE: +Vývoj východního konfliktu (z první ruky) je takovýto:

77.?.?.?

V případě, kdy je velmoc přinucena bránit sebe sama i za cenu jaderné války, místo na nějaké řešení obchodních vztahů není. Proč? Po takové katastrofě se beztak vše změní. Druhá sv. válka byl jiný formát, tam se obchod vešel. A máte s tou evropskou zemí bohužel pravdu, nechci ji jmenovat, stejně všichni vědí o koho jde.
Předpokládám, že z toho co jsem napsal nevyplývá, že bych si takovou konstrukci přál, to je snad logické. Nikomu se umírat nechce.
Nejhorší na tom ovšem je, že ona slepá cesta a její důsledky, kterou nyní svět kráčí, nepochází z mé dedukce.

333916

06.06.2015 11:22

Sú konšpirácie nutným zlom?

Já osobně konspiraci jako takovou odmítám.

77.?.?.?

Záleží, jakou důležitost tématu přikládám. Pokud mne zajímá, snažím se s pomocí pro mě přístupných zdrojů vyhodnotit její pravdivost. Nezdaří-li se, nechám téma tzv. viset ve vzduchu s tím, že se k němu časem vracím z různých úhlů a pod dojmem nových poznatků.
Lidé by se žádným nálepkováním témat neměli nechat ovlivnit.
Ale jak říkám, záleží na vyhodnocení jeho důležitosti. A to je myslím relativní, protože je pro každého jiná. Tedy, že každý té samé informaci přikládá jiný stupeň důležitosti.

334156

06.06.2015 20:01

Sú konšpirácie nutným zlom?

RE: ZAJÍMAVÁ uvaha..

77.?.?.?

Ano, je to velmi zajímavé. No problém vidím v tom, že takový projekt, jednoznačně porušující vojenskou rovnováhu ve světě by nutně musela podchytit i vědecká komunita protistrany, tedy Rusko.
Nedomnívám se, že by v takovém případě jen tak nečinně přihlíželo. Může k tomuto argumentu někdo, kdo video shlédl něco říci?

334176

07.06.2015 00:43

Sú konšpirácie nutným zlom?

RE: ZAJÍMAVÁ uvaha..

77.?.?.?

Děkuji za odpověď. Ať tomu něčemu říkáme jakkoli, rozhodně zde zasahuje. Ale pokud by nedovolil narušení rovnováhy, pak jsou informace podávané na videu vylhané.
Váš odkaz jsem také shlédl - ten člověk je ze své zkušenosti dosti zmaten. Nicméně ke konci záznamu onen svůj minulý stav pojmenoval více méně správně. Pomocí kvantové teorie ji ovšem nevysvětlí. A i když jde o duchovní zákonitosti týkající se nás všech, nesmírnou výhodu mají ti více otevřenější, nenavázaní na chamtivost. Každá rada, každý zásah pro nás představuje zvýšení kvality života. Duchovnem se zabývám více jak tři desetiletí. Všechny výstupy jsem pro porovnání s realitou vždy zaznamenával - a jsou to ohromující zkušenosti.
Přispěvateli nad Vámi bych odpověděl, že v situaci, kdy potenciálně hrozí ochromení celé armády, hrát mrtvého brouka není zrovna nejlepším řešením. To se může vzdát rovnou, nač to protahovat. Ne?

334185

08.06.2015 15:16

O užitečnosti kouření

Přidám kratičkou, leč spolehlivou radu: Jak zdravě kouřit?

77.?.?.?

Limit 7 - 8 cigaret denně je naprosto neškodný.

(Tohle není lidský výmysl).

334265

05.07.2015 15:36

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Mnoho se mluví,

77.?.?.?

Tentokrát není predikce tak moc složitá, jelikož nejdůležitější informace k dispozici jsou - a byly zde naznačeny už vícekrát, takže jen telegraficky.
To co se děje je, jak se domníváte, opravdu snahou o změnu stávajícího světového řádu - revolucí. Revolucí ve znamení příliš tence namazaného krajíce, který lidem padne na hlavy. Pak bude následovat rozhodnutí velmocí jak dál. Existují jen dvě možnosti - usmíření či skutečná horká válka. Obávat se kvůli ní zániku života na Zemi není na místě.
Pro Evropu bude rozhodující příští rok. Změní se toho opravdu moc.

336022

05.08.2015 19:11

Případ pana Lofa

Dobro vs zlo. Pan Lof prochází podobným,co ostatní.

pokr 77.?.?.?

Za všechno zlé, které jiným způsobujeme jednou zaplatíme. A nemusí to ani trvat příliš dlouho, než nás spravedlnost dostihne. Nechci zde nic vysvětlovat, protože jde o záležitost duchovní a domnívám se, že s ní má přímou otevřenou zkušenost velice málo lidí.
Pouze odcituji mantru, nebo jak to nazvat, která každého varuje dřív, než na něj odplata dopadne:

"Přijdu na vás a zastavím vaše ničemnosti, vezmu vám co máte nejraději!" (nebo co je vám nejmilejší? Už si přesně nepamatuji, musel bych to v záznamech vyhledat.

I já jsem kdysi prožil to samé, jen trochu jinak- ale prakticky jsem padl až na dno. Na rozdíl od pana Lofa jsem ale varování porozuměl. Bohužel příliš pozdě. Zato od té doby co jsem se opět vzpamatoval, chyby raději nedělám a k druhým se chovám jako k sobě samému.
Nevěřte, že lidé mohou škodit jiným beztrestně. Každý "zaplatí do posledního haléře".

Přeji postiženému brzké uzdravení.

337608

10.08.2015 16:57

Rabíni jednají s městem New York, jak ochránit děti a zachovat náboženskou svobodu

RE: Ani kapka krve nazmar?

pokr 77.?.?.?

K tomu jejich putování pouští bych jen dodal, že prý šlo o zdravotní prevenci pro velký nedostatek vody. V prostředí pouště se pod onen střapec prý dostával prach a špínu na sliznici nebylo možno efektivně čistit malou frekvencí močení - což způsobovalo všelijaké záněty odřeniny a komplikace. Takže praxi obřízky poručil Bůh, který je pouští vedl.

337900

10.08.2015 18:25

Rabíni jednají s městem New York, jak ochránit děti a zachovat náboženskou svobodu

RE: Ani kapka krve nazmar?

pokr 77.?.?.?

Sugare, nepřekrucuj můj příspěvek. Psal jsem o období přechodu židů pouští, při kterém vyvstávaly specifické a i logické problémy. Že si z ní udělali dědičný rituál je absolutně jiná věc.

337907

14.08.2015 08:30

Český spor o imigraci

Důsledky imigrace budou mít alespoň jedno pozitivum....

pokr 77.?.?.?

.....urychlí běh událostí. Rok 2016 je pro Evropu rokem děsivého rozvratu. Nás nevyjímaje. Na hranice se nám vrátí dráty....neschopní budou vykopnuti....špatné nekompromisně zrušeno....ekonomičtí zločinci vyšetřováni a pozavíráni (2016 jako 1994)....jejich majetky konfiskovány....atd. atp.
Nevěřím, že se u nás za takových okolností usadí valící se "inženýři a vědci".

338058

14.08.2015 10:02

Iluze svobody v Americe

RE: iluze svobody

pokr 77.?.?.?

Emile, jaké důkazy evoluce máte na mysli? Mezičlánky vývoje? Kdepak jsou?
Existují pouze originály, ale vůbec nic mezi nimi. A těch mezičlánků zvířat by mělo být ohromné množství, daleko větší než originálů.
Jinak, vše má tendenci se rozpadat, rezivět, zvětrávat, hnít, umírat.....nikoli naopak. Můžete namítnout leccos z oboru genetiky, DNA, ale k životu samotnému se uměle nikdy nedostanete. Ten vzejde zase jen z života.
Kdybyste byl sousedem, ukázal bych Vám naprosto nevyvratitelné důkazy, že jsme součástí Stvořitele a co všechno je možné,

Rád bych poznal ty důkazy evoluce, které jsou podle Vás a nejen Vás naprosto průkazné. Ale tím nemyslím nejrůznější sofistikované podvody některých také vědců.
Ještě jsem neslyšel, že by šly velké peníze na výzkum také kreacionismu. Ale možná jsem to přehlédl.

Děkuji za Vaši odpověď.

PS. Proč svádíte zločiny lidí na Boha (ať už to znamená cokoli)? On jim cestu ukázal. Že jeho rady nerespektují, vraždí se a okrádají - to vše se logicky obrací proti nim. A podle toho pak svět vypadá. Kdyby žil člověk, myslím tím všichni lidé, v lásce a míru se svými bratry, nebyl by svět lepším?

338060

14.08.2015 17:16

Iluze svobody v Americe

RE: iluze svobody

pokr 77.?.?.?

A nepochopí. Kéž by alespoň reagoval slušně.

338079

15.08.2015 13:28

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Ano, jsem hrdý

pokr 77.?.?.?

Samou hrdostí jste zapomněl na ty ubohé babičky, co nevyjdou s důchody.
Pokud vaši hrdost posunu dál, tedy nechť nás polovina už "odložených", a tím
pádem nepotřebných vyhyne, jen když budeme moci financovat malíře či muzikanty, jež jsou nám mnohdy zrovna tak k ničemu. A nemyslete si, mezi ty zbytečné patří nezřídka i také vědci (protože tací se zákonitě najdou v každé profesi).
Zkrátka, člověka člověkem trápení či dokonce likvidace bližního svého rozhodně nedělá.

338126

15.08.2015 15:33

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Ano, jsem hrdý

pokr 77.?.?.?

Ano, to jistě. A také je ony milované děti bijí, okrádají, vydírají, berou jim už beztak ubohé důchody násilím. Těch motivů je mnoho. Ale stále jde o nepatřičné zobecňování. Navíc je mezi výší důchodů velký rozdíl.
Já na rozdíl od vás vidím problém v systému, který zapříčinil vydrancování ekonomiky státu. A jak známo, takový stát se nepředá. I když....výjimky tu jsou.

338140

15.08.2015 18:24

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Ano, jsem hrdý

pokr 77.?.?.?

Zajímavá otázka. Všichni od dětství od druhých přebíráme, hledáme a filtrujeme informace podle svého založení, neb každý jsme jiný. Občas je lze získávat i mnohem netradičnějšími způsoby - a pak opravdu zíráme, že skutečně minimálně polovina, čemu jsme věřili, je úplně jinak. Ale tohle téma se snažím do diskusí nezatahovat.
Nevím, zda jsem to napsal alespoň trochu srozumitelně. Lidé se snaží druhým podsouvat ledacos, no záleží jak moc je člověk naivní, nebo se naopak s některými ztotožním. Jiným zdrojem než ostatními a pak svou hlavou nedisponujete. Můžete informace pouze kombinovat a filtrovat.
Jinak dotaz to byl pěkný
[zmaten]

338156

16.08.2015 16:03

Iluze svobody v Americe

RE: iluze svobody

pokr 77.?.?.?

Jarmilo, vysvětlete prosím jak začíná takové rozhodování savce, např. delfína, že si usmyslí žít v moři. Zamyslete se na sobě - chcete žít v moři, ale nejste k tomu uzpůsobená. Co teď, čím začnete? Životem v moři jen po pás a přemluvíte svou DNA ke kreativnímu přizpůsobení? Protože pokud by delfín nebyl do moře vybaven kompletně, nýbrž jen částečně, zahyne. Právě tak i vy. Začněte přemýšlet třeba nad změnou termoregulace.
Divit se tomu, proč savec žije ve vodě znamená pouze jedno - převzala jste tyto informace z teorie evoluce, aby jakoby vše do sebe zapadalo. Věda se kreativní síly bojí víc jak čerta. Proto je dobré se seznámit i s informacemi vědců z opačné strany. Pro vyváženost.

338206

16.08.2015 16:12

Iluze svobody v Americe

RE: iluze svobody

pokr 77.?.?.?

Když něco nevíme neznamená, že to neexistuje.

338207

17.08.2015 16:44

Geneticky upravené potraviny: Hrozba pro lidstvo

O GMO se krátce zmiňuje tzv. netradiční zdroj.

pokr 77.?.?.?

Neplyne z něj, že geneticky upravené potraviny jsou člověku zdraví škodlivé. Zato nemají budoucnost (ovoce) tím, že začnou degenerovat, zmenšovat se (na příkladu melounu až o 2/3) a především rychle podléhat zkáze. Zda se to týká i zrnin nevím, ale výjimkou pravděpodobně nebudou).
Pak je ještě uveden problém stromů, které jsou rovněž geneticky upravovány. U nich dojde ke křížení pouhým větrem přenášeným pylem. Tudíž za čas nebude jasné, o jaký druh stromu vlastně jde. Změny mají být pomalé a postupné, nicméně nevratné.

Nezmiňuji hmyz ani pesticidy, o nich je toho známo dosti.

Víc k tomu nemám.

338250

18.08.2015 16:17

Geneticky upravené potraviny: Hrozba pro lidstvo

RE: O GMO se krátce zmiňuje tzv. netradiční zdroj.

77.?.?.?

Když už zde byl článek, uvedl jsem jen zajímavý příklad ze záznamů které vlastním už několik desítek let.
To samé jsem činil před pěti a více lety na diskusích, třeba hojně na Aktuálně. Popsal jsem /nick AC/ nepokoje v Evropě, barikády, střílení, zadrátování hranic, nepokoje v ČR v r. 2016, (cenzor Stejskal se zlobil), Vlka, který má dnes svůj blog, zajímal původní impuls. Věděl jsem pouze tolik, že jde o důsledek "tence namazaného krajíce chleba". Což je vlastně podobenství. Moje příspěvky tohoto druhu znali stovky přispěvatelů a tisíce čtenářů většinou nereagovali, už nevím jistě kolik si jich napsalo o podrobnosti.
Čerpám vždy ze stejného zdroje - jde většinou pouze o ty informace, které jsou či budou důležité.
A spíš než dost je jich velice málo. Ale ty zase stojí za to.
.
Ptám se tedy, co jste věděl vy? Oponovat můžete, ale nemáte žádnou možnost si být svým výkladem jistý.

Hezký den.

338292

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 51 čtenářů částkou 10 288 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 0

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 0

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 4

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,74 Kč
Švýcarský frank
23,47 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,69 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 625,91 Kč
1 unce stříbra
550,52 Kč
Bitcoin
1 364 985,32 Kč

Poslední aktualizace: 14.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?