Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Co na tom zalezi.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.08.2015 08:01

Rabíni jednají s městem New York, jak ochránit děti a zachovat náboženskou svobodu

Tato perverze nepochazi z Bible

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Ani ze Stareho Zakona, ani z Noveho Zakona, ale z babylonskeho Talmudu. Talmud neni Bible, a Bible neni Talmud. Talmud je sepsani ustne predavanych perverzi farizeju ktere odsoudil sam Jezis Kristus.
Judaismus je zalozen na Talmudu, a porusuje i zaklady Bible, Desatero.
Judaismus je doktrina Satanovy Synagogy, puvodem z Babylonu. Babylonane byli znami homosexualitou, a perverzemi.
Zde se o tom zminuje Michael Hoffman. Jeho dila "Judaismus Discovered", a "Judaismu's Strange Gods" jsou skvela v odhaleni babylonskych lzi a perversi, kterymi predevsim chazari dokazali obalamutit svet zpitych gojimu ..

http://revisionistreview.blogspot.com/2012/03/homosexual-molestation-of-circumcised.html

337929

06.09.2015 19:09

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Kdo je dnes "psenice, koukol a nepritel - dabel"?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Jezis Kristus vedel moc dobre co se chysta, k cemu jednou dojde. I tomu "palenI" ..
Vyvera otazka: Kdo je ta psenice, dobre semeno? Kdo je ten dusici a nicici koukol? Kdo je ten zlostnik, rozsevac koukolu?

Matouš, 13. kapitola
25. Když pak lidé zesnuli, přišel nepřítel jeho, a nasál koukole mezi pšenici, a odšel.
26. A když zrostla bylina a užitek přinesla, tedy ukázal se i koukol.
27. I přistoupivše služebníci hospodáře toho, řekli jemu: Pane, zdaližs dobrého semene nenasál na poli svém? Kde že se pak vzal koukol?
28. A on řekl jim: Nepřítel člověk to učinil. Služebníci pak řekli mu: Chceš-liž tedy, ať jdeme a vytrháme jej?
29. On pak odpověděl: Nikoli, abyste trhajíce koukol, spolu s ním nevytrhali pšenice.
30. Nechte ať obé spolu roste až do žně. A v čas žně dím žencům: Vytrhejte nejprv koukol a svažte jej v snopky k spálení, ale pšenici shromažďte do stodoly mé.

36. Tedy propustiv zástupy, šel domů Ježíš. I přistoupili k němu učedlníci jeho, řkouce: Vylož nám podobenství o koukoli toho pole.
37. On pak odpovídaje, řekl jim: Rozsevač dobrého semene jest Syn člověka.
38. A pole jest tento svět, dobré pak símě jsou synové království, ale koukol jsou synové toho zlostníka.
39. A nepřítel, kterýž jej rozsívá, jestiť ďábel, žeň pak jest skonání světa, a ženci jsou andělé.
40. Protož jakož vybrán bývá koukol a ohněm spálen, takť bude při skonání tohoto světa.
41. Pošle Syn člověka anděly své, i vyberouť z království jeho všecka pohoršení, i ty, kteříž činí nepravost,
42. A uvrhouť je do peci ohnivé. Tamť bude pláč a škřipení zubů.[pláč]
43. A tehdážť spravedliví stkvíti se budou jako slunce v království Otce svého. Kdo má uši k slyšení, slyš.

Ano, "kdo má uši k slyšení, slyš". Necht se obeznami s tim kdo je ZLOSTNIK, NEPRITEL, DABEL sejici KOUKOL (tj. havet 3.sveta) mezi PSENICI (homogeni lid evropskeho puvodu, kdysi prakticky 100% KRESTANSKE NARODY):
Zjevení, 2. kapitola (slova Krista)
9. Vím o skutcích tvých, i o ssoužení, a chudobě, (ale bohatý jsi), i o rouhání těch, kteříž se praví býti JUDAITE (prelozeno Židé), a nejsou, ale zběř satanova (SATANOVA SYNAGOGA).
Zjevení, 3. kapitola (slova Krista)
9. Aj, dávámť z zběři satanovy (SATANOVA SYNAGOGA) ty, kteříž se praví býti JUDAITE (prelozeno Židé), a nejsou, ale klamají. Aj, způsobím to, žeť přijdou a budou se klaněti před nohama tvýma, a poznajíť, že jsem já tě miloval.
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus. Amen.

339145

01.11.2015 05:53

Epizoda 10. Kdo zorganizoval hladomor v SSSR v letech 1932-1933?

RE: Chazarie

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Vychodoevropsti zide, spravne yidds, nemaji s Hebrejci nic spolecneho. Je to od 8.stoleti n.l. Babylonskym Talmudem zfanatizovana internacionalni smes turko-mongol-slavo-skytijske luzy. Staci se na ne podivat jak se Maticka Priroda vyradila.
Uz ten samotny nazev v rustine "jewrej" (v rustine "hebrejec") je asi takova lez, jako kdyz cikan narozeny v Cechach tvrdi svetu ze je Cech, ze jeho "Abraham" je Praotec Cech.
http://www.iamthewitness.com/doc/Ashkenazis.are.not.the.descendants.of.the.Ancient.Israelites.htm

341243

15.03.2016 06:26

Sexuální výchova dětí na Slovensku

Co na tom zalezi

45.?.?.?

Talmud pro gojimy, v nejlepsi podobe. Babylonsky Talmud, zaklad tzv. "zidovskeho nabozenstvi" je zalozen na perverzich toho nejponizujiciho druhu. V Babylonu praktikovali sex se zviraty. Podle Talmudu tzv. nezide (vcetne Slovaku, Cechu, Nemcu, Italu, Spanelu, Skandinavcu, Rusu, Polaku, Madaru a dalsich), jsou zvirata v lidske podobe.
Ma-li jeden zajem, a rozumi-li anglicky, necht "prijde-a-nasloucha":
http://www.come-and-hear.com/editor/america_2.html

346829

17.07.2016 07:05

Kdo seje vítr, sklízí bouři

RE: Popis reality super

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Zadni Zide jako narod nikdy neexistovali, a existovat nebudou. To je MATKA vsech lzi. Zide - nejsou a nikdy nebyli Israelity (to potomci 12 kmenu Jakoba Israele).
A zide jako "nabozenstvi"? Muze byt kult viry v Satana byt uznan coby "nabozenstvi" ??
Posledni odkaz v Novem Zakone na termin "Zide" je zaznamenan v Zjeveni 2:9, a hned pote vzapeti v 3:9 (snad proto aby i tem natvrdlym to doslo, ale jak je zrejme, ono to nepomaha). To jsou slova nikoho jineho, nez Pana Jezise Krista:

2:9. Znám tvé skutky, i soužení a chudobu (ale jsi bohatý), i rouhání těch, kteří si říkají Židé (tj. Judahite, potomci ctvrteho syna Jakoba-Israele Judaha, patriarcha jednoho z 12 kmenu Israele; Potomci turko-asiaticko-evropskych Chazaru, dnes tvorici 90%+ soucasneho zidstva, nemaji s Judahem, ani s 11 zbylymi kmeny Israele, NIC spolecneho), a nejsou, ale jsou shromáždění (prelozeno ze spravneho reckeho terminu SYNAGOGA) Satanovo.

3:9. Hle, dávám ti ze shromáždění Satanova ty, kteří si říkají Židé (tj. Judahite, potomci ctvrteho syna Jakoba-Israele Judaha, patriarcha jednoho z 12 kmenu Israele; Potomci turko-asiaticko-evropskych Chazaru, dnes tvorici 90%+ soucasneho zidstva, nemaji s Judahem, ani s 11 zbylymi kmeny Israele, NIC spolecneho), a nejsou, ale jsou shromáždění (prelozeno ze spravneho reckeho terminu SYNAGOGA) (, a nejsou, ale lžou. Hle, způsobím, že přijdou a pokloní se u tvých nohou a poznají, že jsem si tě zamiloval.

Pochvalen bud Pan Jezis Kristus. Amen.

350527

21.08.2016 21:18

Krize Evropy

RE: Tak to ne

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Dokud si budete plest Israelity (tj. potomci Jakoba-Israele) se Z/zidy, tak Z/zide se akorat chechtaji, a radosti si mnou obrizky ve spodkach.
Israelite nebyli Z/zide, a Z/zide nejsou a nikdy nebyli Israelity. Stary Zakon nebyl Z/zidovsky, od doby Jakoba-Israele to byla historie Israelitu, kteri se meli ridit Desaterem ktere obdrzel Mojzis na hore Sinaj. Mojzis byl Israelita, z kmene Levi, s zadnym Z/zidem nemel nic spolecneho. V Bibli (jak Starem ci Novem Zakone) nikde neni zminka ze by Mojzis, ci Israelite byli Z/zide, ci ze Z/zide byli ve 400-letem otroctvi v Egypte. To je vymysl judaistu (tzv. Z/zidu), kteri nasleduji Babylonsky Talmud, a k jejich radosti, to nenavideni gojimi papouskuji ..
Ve svych hadkach s Kristem, Farizejove-Zide sami argumentovali, ze nikdy nikomu v otroctvi nebyli, zatimco 12 kmenu bylo otroky v Egypte, 10+ kmenu v Assyrii (cca 700 let pred Kristem, a z tohoto otroctvi se do zeme Davida, Israele, NIKDY nevratili, ale "zmizeli" na sever do Zakavkazi ...), a zbyle 2 kmeny (Judah a Benjamin) 70 let v babylonskem otroctvi z nehoz jen mensina se navratila na uzemi kmene Judahu. Prave tyto Farizeje-Zidy Kristus napadal s tim, ze "svymi Tradicemi Starsich (Traditions of Elders) udelali zakony Mojzise (tj. Stary Zakon) neplatnymi". Tyto "ustne predavane "Traditions of Elders" byly o 500 let pozdeji v Babylonu sepsany v Babylonsky Talmud, snuska perverzi, lzi, nenavisti, nabadani ke zlu a podvodum vuci tem co nejsou nasledovniky Talmudu, ale jsou krestany, ci dnes uz jen potomci krestanu - tzv. "gojove". Babylonsky Talmud je Das Kapital modernich zidu (judaistu), a jak prohlasil vyznamny US rabin Rodkinson (puv. jmeno Frumkin, rusky chazar), "moderni zide jsou produktem Talmudu". Vetsina modernich zidu, vice jak 90% jsou chazarskeho puvodu, jejichz predci Chazari v cca 8.stoleti prijali Babylonsky Talmud za statni "nabozenstvi" ..
Prvni vyskyt terminu "Zide" (Jews), ve smyslu potomku 4-teho syna Jakoba-Israele, Judaha, tj. Judahite/Judaite, se vyskytuje ve Starem Zakone v knize Kralu 2, 16
2Kgs.16
[6] At that time Rezin king of Syria recovered Elath to Syria, and drave the Jews from Elath: and the Syrians came to Elath, and dwelt there unto this day.
Strongova Concordance podava preklad terminu "Jews" SZ coby "Yhuwdiy yeh-hoo-dee' patronymically from 3063; a Jehudite (i.e. Judaite or Jew), or descendant of Jehudah (i.e. Judah):--Jew."
http://www.eliyah.com/cgi-bin/strongs.cgi?file=hebrewlexicon&isindex=3064
V Novem Zakone "Zide", "Jews" byli ne podle prislusnosti ke kmeni Judah, ale prislusnosti k zemi Judea/Judsko. Podobne jako vetsina dnesnich "Americanu" jiz nejsou Anglo-Saxony, ale je to smisena, internacionalni smes, dnes vetsina "Americanu" nejsou bili, ale barevni, presto vsichni jsou "Americany", podle prislusnosti a narozeni v USA ... Vetsina Kristu nepratelskych "Zidu" nebyli Israelite SZ, ale jako Herod byli to Edomite, Babylonane, Assyrane, Cannanite, Egyptani, Persani, Arabove, atd., presto vsichni "Zide" (Judaite) popsano treba v "Skutky 2. kapitola"

5. V Jeruzalémě tehdy přebývali Židé (i.e., ...

Automaticky kráceno

351409

21.08.2016 21:19

Krize Evropy

RE: Tak to ne

Co na tom zalezi 45.?.?.?

(Dokonceni)
5. V Jeruzalémě tehdy přebývali Židé (i.e., Judaiste), zbožní muži z každého národa pod nebem.
6. A když nastal ten zvuk, sešlo se množství lidí a byli zmateni, protože je každý slyšel, jak mluví jeho vlastním jazykem.
7. Všichni tedy žasli a v údivu říkali jedni druhým: "Hleďte, copak nejsou ti všichni, kteří tu mluví, Galilejci?
8. Jak to, že tedy každý slyšíme svůj vlastní jazyk, ve kterém jsme se narodili?
9. Parthové, Médové, Elamité a obyvatelé Mezopotámie, Judska i Kappadokie, Pontu a Asie,
10. Frygie i Pamfylie, Egypta i krajů Libye vedle Kyrény a příchozí z Říma, Židé (Judaite) i proselyté,
11. Kréťané i Arabové - ....

Jen v dobrem smyslu, pro ty kteri delaji sluzbu modernim zidum (judaistum) a papouskuji neco co neni pravda ..[smích]

351410

22.08.2016 16:56

Krize Evropy

RE: víra

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Jen tim jak se vyjadrujes, a podepisujes, svedcis o svych vlastnich kvalitach. Ta prezdivka Satanist sedi jak zadnice na hrnci ..

351434

31.08.2016 07:06

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Pane Lhotak,
To vase "zidokrestanstvi" je neco podobneho jako vyraz krasnoskareda zenska, teplostudena polevka, rychlopomaly fotbalista, hloupochytry clovek, tlustohubena divka, a podobne.
Pisete hezke clanky, ale ke sve vlastni skode jste v tomto naletel Satanove Synagoze (SS).
Je Vasi vlastni volbou ve svem presvedceni pokracovat. Ale jednu vec Vam reknu: judaiste (tzv. zide, kteri s potomky 12 kmenu Jakoba-Israele Stareho Zakona nemaji nic spolecneho) se rehtaji, mnou si obrizky ve spodkach radosti, jak dokazali svymi lzemi zmast gojimy ..
Satanova Synagoga, SS. Posledni odkaz na termin "zid" v Bibli, Zjeveni Sv. Jana, 2;9, a aby i tem natvrdlym to doslo (ale ono to jak je videt stejne nepomaha), hned vzapeti v 3:9:
"A ti co tvrdi ze jsou Zide (spravne Judaite, tj. je potomci 4-syna Jakoba-Israela Judaha) jimi nejsou, lzou, a jsou Satanova Synagoga." Slova Jezise Krista, Syna Boziho, na strane matky a otcima z kmene Judah (ale ne zadny "zid").
Uceny US rabin Michael Rodkinson (puvodem rusky ztalmudizovany chazar Frumkin) v predmluve sve knihy "Babylonsky Talmud" vyjimecne jako zid-judaista-talmudista prozradil pravdu: "Moderni zid je produkt Talmudu".

Zakladem bolsevicke (tj. zidu) propagandy byl ATEISMUS, tj. ztrata viry v co verili nasi predci, v KRISTA.
Je smutne videt, ze ta zlocina doktrina Satanovy Synagogy byla uspesna ..
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus, na veky veku, amen.

351635

02.09.2016 06:11

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Hestroy,
vase inteligentcni nadrazenost a arogance je znama. Jen ten vas vyraz "bohapusty" mluvi sam za sebe.

351664

03.09.2016 07:19

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Talmudsky zid NENI a nikdy nebyl Israelita. V dobe formace nepratel Krista v provincii Judah, vetsina Israelitu (10+ kmenu) na uzemi jiz 700 let nezila, ti se nikdy nenavratili ze zajeti v Assyrii, ale "zmizeli" kamsi na sever, do Zakavkazi. Pozdeji vetsina evropskych narodu, vcetne Germanu (Skytijci), Slovane, atd., prisli do Evropy z Asie .. Tzv. "bilym" lidem se rika tez Caucasian, protoze maji spolecny puvod ze Zakavkazi. Jedne doby VSECHNY evropske narody, lid jedne rasy, tzv. "bili" prijali Krista za sveho Mesiase, byli krestany. To co rekl Sv. Pavel v Novem Zakone, kapitola Hebrews 8 (uboze a lzive prelozeno do Bible Kralicke coby "Zidum" - je videt ze politruci Satana, rabini, uz i v te dobe obetave "pomahali" s prekladem), o spojeni Domu Israel (10 kmenu) a Domu Judah (2 kmeny), pod NOVOU SMLOUVOU a Mesiasem Kristem, se naplnilo.

Kdyby jste radne studoval, i z rabinskych zdroju, tak by jste k tomu dospel tez. Rabini nejsou a nikdy nebyli Israelity. Jsou to politruci Satana. V dobe Krista vetsina Israelitu nezila na uzemi Judei, ci vseobecne na uzemi Israele krale Davida. Kral David neby zadny "Z/zid", ale byl z kmene Judah, Judahita. Podobne jako tzv. "hispanics" nejsou Spanele, ale jsou to mestizove, tj. misenci indianu, negru, a tzv. bilych kolonalistu.
Talmudsky zid je Satanova Synagoga. Viz posledni odkaz na termin "Zid" (spravne Judahita/Judaita) v Bibli, Zjeveni Sv. Jana, 2;9. a hned vzapeti v 3:9, to zrejme aby to doslo i tem natvrdlym, ale jak je videt, nepomaha to. Slova Krista, "A ti co rikaji ze jsou Zide (tj. Judahite, potomci kmene Judah) jimi nejsou, lzou, a jsou Satanova Synagoga.
Zadne vase "procento Zidu" nikdy neexistovalo, tim jste se nechal nachytat od talmudistickych rabinu. Ano, vetsina dnesniho zidstva jsou chazarskeho puvodu smichanych s jednotlivci jinych narodu, kteri bud nasilim ci dobrovolne se spolcili se Satanovou Synagogou.

Jezis Kristus, Syn Supersily (Boha) je na strane matky a otcima z kmene Judah, proto ti kteri vladli v Judei, kteri tento israeliticky puvod nemeli (jako Herod - Edomita, Hillel - Babylonan, Cananite, Assyrani, Egyptani, etc., viz NZ), Ho nenavideli, a zabili. On je ale prelstil, vstal z mrtvych, a odesel nekam cemu ja ani vy, ani jini smrtelnici nerozumime. Napr. i Von Daniken je nazoru, ze to co nazyvame BUH, je supersila, civilizace - my ale nemuzeme rozumet co to je. Presto JE, BYLA, a BUDE.

Kristus odsoudil to co NE-israeliticka havet kolem nej nasledovala, tzv. "Traditions of Elders", ktere ucinily zakony Mojzise neplatnymi. Tak je to psano v Novem Zakone. Tato snuska nenavisti perversi, zla, arogance, a lzi nema nic spolecneho se Starym Zakonem, ani s Israelity. Sam Josephus Flavius pise, ze to byla doktrina ktera neposla s hory Zion (Desatero Mojzisovi), ale je puvodu od predku tech co vladli v dobe Krista Jerusalemu. Tyto ustne predavane perverze, "Traditions of Elders" byly sepsany v Babylonu 500 let pozdeji po zavrazdeni Krista v Talmud. Zde si tato satanska chatra, aby oblbli tzv. gojimy (v hebrejstine "goyim" znamena "narody", latinsky ekvivalent byl "gentile")...

Automaticky kráceno

351674

03.09.2016 07:21

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

(Dokonceni)
Kristus odsoudil to co NE-israeliticka havet kolem nej nasledovala, tzv. "Traditions of Elders", ktere ucinily zakony Mojzise neplatnymi. Tak je to psano v Novem Zakone. Tato snuska nenavisti perversi, zla, arogance, a lzi nema nic spolecneho se Starym Zakonem, ani s Israelity. Sam Josephus Flavius pise, ze to byla doktrina ktera neposla s hory Zion (Desatero Mojzisovi), ale je puvodu od predku tech co vladli v dobe Krista Jerusalemu. Tyto ustne predavane perverze, "Traditions of Elders" byly sepsany v Babylonu 500 let pozdeji po zavrazdeni Krista v Talmud. Zde si tato satanska chatra, aby oblbli tzv. gojimy (v hebrejstine "goyim" znamena "narody", latinsky ekvivalent byl "gentile") si vepsali do Talmudu ze jsou Israelity. Matka vsech lzi. Podobne jako cikani co emigrovali do Anglie by Britum lhali, a oni to delaji,a delali, ze jsou Cechy ..

Dokud si budete plest Stary Zakon s Talmudem, tak rabini, tj. politruci Satanovy Synagogy se chechtaji, mnou si vzajemne obrizky ve spodkach, a blahoreci svemu patriarachu dablovi (viz John 8:40-44) jak s gojimem vyjebali, a jak jim gojim sam skocil na lep.
Nebyl to nikdo jiny, nez uceny vyznamny US rabin Michael Rodkinson (rodily rusky chazar Frumkin), ktery v predmluve sve knihy "Babylonsky Talmud" vyjimecne rekl pravdu kdyz prohlasil: "Moderni zid je produkt Talmudu". Presne. Kdyby nebylo Talmudu, nikdy by nebylo zadnych zidu. Israelite byli, a je vice jak mozne, ze vy, ja, ci miliony tech kteri kdysi meli predky cticiho Krista za sveho Mesiase, jsou sami praveho israelitickeho puvodu ..

Ty vysplechy, ktere jste vypsal nepochazi ze Stareho Zakona, ale z Magny Charty samotneho Satana, Babylonskeho Talmudu.
Chcete-li do Satanovy kuchyne sam nahlednout, a umite-li anglicky, toto je dobry zdroj pohledu do prekladu originalu do moderni anglictiny:
http://come-and-hear.com/dilling/
Come and hear. Ale nejsem si jist jestli Vam to pomuze. Neb Kristus opakoval nescetnekrat: "Necht ten co ma usi k naslouchani, necht at nasloucha", davaje jasne na vedomi, ze ne vsichni co maji usi, jsou schopni rozumet.
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus.
Amen

351675

03.09.2016 20:54

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Jestli rozumite anglicky, tak ve sve vlastni volbe si prectete knihu od Shlomo Sand "
http://solargeneral.org/wp-content/uploads/library/the-invention-of-the-jewish-people-by-shlomo-sand.pdf

Pan Sand je hrdina. Profesor Emeritus historie na Tel Avivske universite, sam chazarskeho puvodu, ale to z jednoho, kdo ma dobre srdce nedela zlocincem. Pan Sand mel dost lzi, a napsal toto veledilo, ktere by melo byt povinou cetbou tak jak kdysi jsme museli cist v tzv. "komunistickem" CSSR Tom Sawyer a Huckleberry Fin, dnes zakazane multikulturni inkvizici s hlavni stolici v USA ... Pan Sand dokazal, ze dobrou vuli lze pretnou Satanovo pouto lzi - pred vice jak rokem prohlasil svetu, ze prestal bytem ZIDEM !! Aleluja, pochvalen bud Pan Jezis Kristus. Podobne, jako kdyz ti co v naivite byli vtazeni do sparu komunismu (produkt judaistu-talmudistu-"zidu") prilsli na to, co je to za lumparnu, ze strany vystoupili, prestali byt komunisty.

Pan Sand ve svem veledile dokazuje, ze zadni "Z/zide" nebyli vyhnani Rimany z Jerusalema, ale ze to byla doktrina internacionalnich Farizeju vladnouci Jerusalemu v dobe Krista, ktera vyputovala do zahranici a dokazala zachvatit nejruznejsi kmeny a jednotlivce narodu (pocinaje od Rimanu, pak v Jemenu, Arabii, Severni Africe, pak nase slavne a oblibene Chazary, ale i rada Cechu po porazce na Bile Hore nez aby se stali katoliky tak vsoupili do Satanovy Synagogy, prijali Talmud za sve "nabozenstvi", stali se zidy, spravne JUDAISTY). Tuto doktrinu odsoudil Kristus coby "Traditions of Elders, ktera ucinila zakony Mojzise neplatnymi".
Zadny termin "Zide" v Novem Zakone neexistuje. Bylo to recky termin "Ioudaios", neznamenajici nic jineho nez obyvatele provincie Judea (Judsko), bez ohledu na rasu, etnicitu, ci nabozenstvi, cesky by se to mohlo prelozit coby Judejci, ci Judeanci. Pan Sand dokazuje, ze dnesni Palestinci jsou potomky techto Judejcu, ale nejsou to zadni "Zide" neb jejich predci odmitli nasledovat "Traditions of Elders" Farizeju, kolem 500 AD v Babylonu sepsane v Talmud, a nestali se JUDAISTY, prelozene coby "Zide"... Termin "Z/zid" je dnes urcen tem, nejruznejsi rasove a etnicke mozaice, kteri a) nasleduji tyto kdysi ustne predavane tradice (ustne, aby se dali prekrucovat podle potreby), kolem 500 AD sepsane v Talmud, ci na zaklade rabinskych lzi ze nasledovani Talmudu predku se premeni v jakysi DNA charakter .. Je to stejna lez, jako kdyby jeden jehoz babicka a dedecek byli v KSC uveril ze on/ona, a jeho potomstvo je provzdy genetickym komunistou, ci nemecti pravnuci SS oficiru by uverili ze navzdy musi byt Nacisty, ze za to nemuzou, ze se tak narodili. Vse lzi Satanovy Synagogy.

V Rime byli ti, Rimane, kteri prevzali doktrinu z Jerusalemu, viru v Jednoho Boha (v dobe kdy Talmud jeste neexistoval), presto s Judeanci nic nemeli spolecneho, jejich predci z Judei neprisli. Byli to proselyte. I Kristus ve svych argumentech napadl Farizeje, ze za to aby ziskali jednoho proselytu na jejich doktriny jsou schopni obejit cely svet, a takovy proselyta bude pak horsi jak oni sami ..
Prave Popea byla jednou z techto JU...

Automaticky kráceno

351683

03.09.2016 20:58

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Z židootroctví do židootroctví?

Co na tom zalezi 45.?.?.?

(dokonceni)

Prave Popea byla jednou z techto JUDAISTU, ackoliv nepochazela z Judei, byla to Rimanka. Pan Sand se zminuje, ze prave pro zeny tato vira v Jednoho Boha byla pritazliva, a aniz by si byly vedomy ze je to pasti pro ne same, jejich potomstvo (politruci Satanovy Synagogy prisli se lzi, ze kdyz matka je "Z/zidovka", tj. Judaistka, tak jeji deti automaticky tez; Otec muze byt kdokoliv tuto zenu je schopen oplodnit, treba negro, asiat, kozel, ci samotny Lucifer!) A prave to ze rada Rimanu prevzala tento trend, stvalai se judaisty, ci tzv. "zidy", rozlitilo Cesara, bal se o ztratu sve moci, a prave to zapricinilo ze Rimane obsadili Jerusalem, odkud tato nova vira (v dobe kdy jeste zadny Babylonsky Talmud neexistoval) vychazela. O tom v detailech se pan Sand zminuje ve sve knize.

Pan Jezis Kristus, prohlasil v knize Jana 8:32: "A potom poznas Pravdu, a pravda Te osvobodi". Tj. dokud clovek bude ve sparech Lzi, nikdy nebude svoboden. Je otrokem Lzi.
Vase volba je na Vas, "Kniho Pata Mojzisova".
Ps.: Co bych doporucil k porozumeni terminu puvodni Bible (SZ v hebrejstine a aramejstine, a NZ v rectine) je studium,
a) KJV 1611, http://quod.lib.umich.edu/k/kjv/browse.html
b) Strong's Concordance (klic v prekladu originalnich vyrazu do moderni anglictiny), http://www.eliyah.com/lexicon.html

A nebo verite jen Bibli Kralicke (na jejimz "prekladu" pracovali rabini, agenti Satanovy Synagogy)? Genesis BK rika -
20. I dal Adam jména všechněm hovadům, i ptactvu nebeskému, a všeliké zvěři polní; Adamovi pak není nalezena pomoc, kteráž by při něm byla.)
21. Protož uvedl Hospodin Bůh tvrdý sen na Adama, i usnul; a vyňal jedno z žeber jeho, a to místo vyplnil tělem.
22. A z toho žebra, kteréž vyňal z Adama, vzdělal Hospodin Bůh ženu, a přivedl ji k Adamovi.
23. I řekl Adam: Teď tato jest kost z kostí mých a tělo z těla mého; tato slouti bude mužatka, nebo z muže vzata jest.

Kdyby toto bylo pravdou, a feministky a lezby by se to dozvedely, tak udelaji svetovou revoluci ze ta PRVNI nebyla zadna zenska, ale ze to byla MUZATKA !!!
[překvapení]
Samozrejme original, ani KJV 1611 nic takoveho nerika, Eva byla zena, majici stejny DNA jako Adam (Aw-dam, hebr. "ukazovat krev v tvari, rudnout, brunatnet", Strong's 119 +120 hebrew. Napr. cikani, arabi-muslimove, arabi-judaiste, Obama a stovky milionu dnesnim svetove populace NEJSOU aw-dam!!)

351684

08.01.2017 05:11

Manželství s Tunisanem

Rad bych prispel s komentarem

Co na tom zalezi 45.?.?.?

Ale pane Stwora, z nejakeho urciteho duvodu, vy me slusne komentare (zalozene na 38 let zkusenosti mimo Cesko) odmitate uverejnit .. Podeziram, ze vite kdo jsem; na Zvedavec jsem zacal psat nakdy pred 20 lety, mezitim (ac bych napsal v klidu sve jmeno, ale dnes to nejde) jsem nick zmenil nekoliktrat, z duvodu vasi diskriminace, ale to stejne nepomaha, a ani me to nijak nezvrsusje, ci neprekvapuje. Tez podeziram ze uz dlohou dobu vim, za koho ve skutecnosti kopete .. A jen bych rad sdelil, ze za me dobre myslene prispevky nejsem nikym "kompensovan", ci "sponsorovan". Penize me uz davno nezajimaji, jsem diky Bohu davno za vetsinou ceskych gojimu vysnenych "za vodou". A pripraven odejit tam, pokud Pan Jezis Kristus me prijme, tam kam clenove Satanovy Synagogy maji Vstup Zakazan ..
Pura vida

354752

Bylo pouze ze soudruzske solidarity. A take proto, aby to nebyl antisemitismus, podporovani nacismu a popirani holohoaxu --- vse to diky Larymu Silverstajnovi ...

359118

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 2

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,71 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 449,77 Kč
1 unce stříbra
561,62 Kč
Bitcoin
1 304 898,99 Kč

Poslední aktualizace: 17.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?