Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 44 příspěveků, 7 různých jmén: Devoe, Eurokomisař, Michall, michalll, michallll, Nausius, soudruh komisař.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Pravda je, že zlatem se nenajíte, nepojede vám na něj auto a ani si z něj nepostavíte fungující dům.

V případě kolapsu, který pravděpodobně přijde je a bude mnohem větší hodnota pokud možno energeticky soběstačné bydlení, úrodný pozemek na kterém lze vypěstovat kvalitní potraviny a chovat domácí zvířata. Jistě se neztratí ani kvalitní a potřebný zbrojní arzenál a dle mého věc nejdůležitější, fungující a soudržná rodina, schopna se navzájem podpořit a spolupracovat.

Jenže, ani zlato není zcela zbytečná položka, naopak.

Kouzlo zlata je v jeho historické stálosti. Zlato je a bude univerzální platební jednotka za jakékoliv situace. Můžete mít sice soběstačný dům, pozemek a domácí zvířata, ale jsou věci, které si sami nebudete schopni vyprodukovat a na řadu tak přijde obchod. Pokud vezmu v potaz, že fiat měna se stane dobrá akorát tak na přitápění v kotly, bude zlato, stříbro a další komodity důležitým obchodním artiklem.

Nedívejte se na současnou cenu zlata. Je to hloupost. Současná cena je pouze spekulativní a má svoji cenu pouze pokud funguje fiat měna. Kouzlo zlata je právě v tom, že si drží jakousi stálou hodnotu bez ohledu na spekulativní cenu na trhu. Řekněme, že v dobách starého Říma jste si mohli koupit za unci zlata slušnou tógu a boty. V dnešní době si za unci zlata koupíte slušný oblek.

Zlato osobně beru jako velmi dobrý prostředek a pojistku pro případ, že by se současná ekonomika a měnový fiat systém skutečně zhroutil. Sice se jím nenajíte, ale máte v ruce něco, co bude ochotná valná většina lidí přijmout jako platidlo či prostředek směny.

Takže ano, hromadit pouze zlato na úkor mnohem hodnotnějších statků je hloupost, ale podržet si určité množství zlata jako pojistku není rozhodně na škodu.

262952

20.12.2013 17:08

Havloidé útočí i na Ukrajině

RE: Jen další hodný tatíček

michalll 82.?.?.?

No není to spasitel ten Babiš. On dokonce ze své blahovůle dovoluje svým zaměstnancům přežívat.

Nevím, ale zeptejte se lidí kteří v jeho firmách pracují a ti vám řeknou jak je to skvělé. Nízké platy, navíc zafikované několik let bez možnosti přidání. Moc dobrého jsem od nich neslyšel. Takže ono to nebude zas takové terno jak se nám snaží někteří namluvit.

Takže zatímco si Babiš mohl dovolit vyhodit přes 100mega na mediální kampaň aby se stal definitivním Capo di tutti capi, jeho zaměstnnci "přežívají".

To je krásné. Vlastně by jsme tomu Babišovi měli líbat ruce.
[bliji]

301139

10.01.2014 12:22

Politika roku 2014 a v následných letech

Starý svět se hroutí

michalll 82.?.?.?

Ne, že by v článku nebylo poměrně dost věcí se kterými nelze než souhlasit.
Ale je potřeba si uvědomit, že USA není to zlo na které dnes každý nadává.
Spojené Státy jsou v podstatě kolonií anglo-saského sionistického imperia a jako takové jsou z převážné části ovládány z londýnského City finanční oligarchií. Ono je to sice ještě trochu složitější, ale nenadávejme na Spojené Státy neboť slouží pouze jako nástroj. Obyčejní američané jsou dnes v podobné pozici jako my.

Ale k věci. Je pravda, že současný svět se nám rozpadá před očima. Vše koroduje, vše je zpervertováno a globálně lze mluvit o velkém civilizačním úpadku. Aneb starý svět se hroutí.
Osobně ale nevěřím, že se kdy povede záměr elity k vytvoření silně kontrolované globální tyranie. Je to podle mého v rozporu s lidskou přirozeností.
Berme v potaz, že využíváme nepatrný zlomek skutečné kapacity našeho mozku. Možná si ani nedokážeme představit neuvěřitelný potenciál který se v každém z nás skrývá. Mám za to, že v poslední době dochází k určitému posunu kolektivního vědomí. Lidé se začínají ptát na věci na které se před tím neptali, začínají přemýšlet o světe kolem. I přes masivní ohlupovací vdělávací, mediální a zábavní průmysl se probouzí stále více lidí kteří jsou ochotni přemýšlet mimo naprogramované vzorce chování které jsou jim od mala vštěpovány.

Osobně věřím v evoluci lidského vědomí. Svět ve kterém žijeme se nepochybně radikálně změní.
Otázka je jakým směrem se posunem. Buď to bude společnost řízená deprivanty, kde povládne strach, destrukce, omezenost a nejhorší lidské vlastnosti které máme, nebo to bude společnost založená za kreativitě a svobodném duchu.

Možná jsem snílek, ale věřím ve společnost plně vědomých lidí, kteří ke svému štastnému a plnohodnotnému životu neptřebují žádné vlády, krále či zákony. Třeba je to utopie.

302326

15.01.2014 10:21

Strašidlo francouzského režimu

Sionismus

michalll 82.?.?.?

Konspirační teorii o spiknutí židů opravdu nevěřím. Žádné celosvětové spiknutí židů neexistuje. Odlišujme totiž žida od sionisty. Většina židů nejsou sionisté.

Něco jiného je ale politický sionismus. Tady všechna fakta ukazují na to, že sionisté skutečně ovládají nejdůležitější sektory v tzv. západním světě, od politiky, medií, finančního sektoru, kultury atd. Velká spousta těchto sionistů má zase k židům, kteří před mnoha staletími žily na Blízkém Východě stejně tak daleko jako má běžný čech k tomu stát se japonským císařem.

Přesto si myslím, že politický sionismus, stejně tak jako Izrael bude kdykoliv v zájmu vyších cílů bez problémů hozen přes palubu. Sionismus je podle mého jenom maska, která slouží svému účelu. Kdo si dnes dovolí kritizovat "žida(sionistu)"? To je přeci antisemitismus, rasismus a xenofobie. Tato maska je dokonalým obraným prostředkem proti jakékoliv větší kritice.

Proč si to myslím? Pokud měl Albert Pike pravdu a 3.světová válka bude válkou mezi islámem a politickým sionismem, a stane se tak s cílem oba tyto směry zničit, pak je sionismus jen prostředek, nikoliv hlavní příčina.

Proto je podle mého velmi nešťastné, pokud dnes hledíme obecně na židy jako na nějaké zlo. Většina židů politický sionismus nevyznává a někteří jsou vůči němu i v opozici. Mám totiž občas pocit, že zde někteří sklouzávají k tomuto paušalizování a podléhají příliš snadno těm nejnižším lidským emocím.

302593

15.01.2014 13:19

Strašidlo francouzského režimu

RE: Sionismus

michalll 82.?.?.?

Ano, s tím co píšete nelze než souhlasit.

Dám příklad. Po svých cestách jsem se setkal s poměrně velkým počtem cestovatelů z Izraele. Co si pamatuji tak to byli perfektní a komunikativní lidé.

Jenže pak když jsme spolu diskutovali a samozřejmě přišla řeč na Palestinu a Irán tak každý z nich říkal do puntíku to samé. Irán nás chce zničit atd. Ty stejné nesmysly,které u nás plodí mainstreamová media měli zafixované i oni.
Když jsem se jich například ptal na svrženého Mosadeka v tehdejším Iránu a mnoho dalších věcí, tak nevěděli o čem to mluvím.
Tím chci říct, že oni jsou od mala učeni této propagandě. Od mala jim je vštěpováno, že je chtějí jejich sousedé zničit a že pokud chtějí přežít, tak by bylo nejlépe aby zničili oni je atd. Jsou to stejné oběti manipulace jako my všichni.

Jenom se podívejte na američany jak nadšeně tleskali když jejich žoldáci plenili Afghánistán či Irák. Zmanipulováni veřejným míněním, každým dnem ohlupováni do stavu, kdy budou tleskat zvěrstvům a podporovat nechutnou politiku své oligarchie.

Mám daleko k tomu odsuzovat člověka jenom proto, že je to žid, muslim, američan atd. Nezapomínejte, že valná většina lidí je manipulována a jejich myšlení není jejih vlastní, ale bylo jim naprogramováno.
A tohle rozdělování lidí podle vyznání, rasy či víry je jeden z programů jak držet zmanipulované davy ve vzájemném sváru.

302609

17.01.2014 11:34

Obama oznámil plán vládnout pomocí prezidentských dekretů

Obama

michalll 82.?.?.?

Obama nikdy žádnou nadějí nebyl.
Vždyť začínal svoje politické myšlení formovat s takovými lidmi jako byl Bill Ayers, který založil Weather Undergorund a chystal se v Americe uskutečnit komunistickou revoluci, povraždit přes 20milionu američanů v koncentračních táborech atd.
Stačí se podívat jací lidé se kolem Obamy od začátku pohybují. Ať už jde o zástupce Wall Street a megabank které ho od začátku financují, po takové exoty jako byl John Holdren nebo Rahm Emanuel, který volal po zákazu střelných zbraní v USA atd.
Opravdu si někdo myslí, že Obama je nějaká naděje?

Po Bushově vládě byla americká veřejnost na pokraji zlomu. Musel tak přijít někdo kdo lidem zacpe hubu tím co chtějí slyšet. A tak se objevil černý "Ježíš" Obama. Nasliboval toho opravdu hodně.
Jenže když se podíváte co všechno nasliboval a následně udělal tak zjistíte, že téměř nic nesplnil, co víc, kolikrát udělal naprostý opak toho co slíbil.

Obama jenom pokračuje v tom, kam jsou Spojené Státy směrovány. To je destrukce Ústavy a nastolení jakési socialisticko-korporátní(fašistické) diktatury, která v EU už defacto existuje.
Přesto ještě mají američané šanci něco změnit. My v Evropě už jsme to dotáhli bohužel do bodu, ze kterého bude velmi těžké se dostávat. Neomarxistická EU a eurosocialistické vlády v národních guberniích to tady totálně zpervertují dřív, než se stačí zvednout aspoň nepatrná vlna odporu.

302719

21.01.2014 07:36

Nad Ukrajinou a Ruskem se shromažďují ošklivé mraky

Revoluce jako přes kopírák

michalll 82.?.?.?

Tyhle syntetické revoluce globalistů jsou už dnes tak provařené, že stačí velmi málo aby člověk poznal odkud vítr vane.

Na Ukrajinu se svezlo několik stovek profesionálních demonstrantů, kteří jsou až nápadně dobře vybaveni na pouliční boj s policií, západní media spustila svoji klasickou odrhovačku o "lidských právech a demokracii", do ulic se nahnala lůza která bude demonstrovat proti všemu a proti všem za kus žvance, aktivována byla i taková kreaura jako Kocáb či Schwarzenberg, kteří samozřejmě jeli podpořit další velkou "Revoluci" ve jménu "Pravdy a Lásky" a samozřejmě nemohl chybět "mírotvůrce" Mccain, který kam za poslední dobu šlápl, tam do pár měsíců začala "občanská válka".
Do toho se začínají na světlo boží dostávat zprávy o velké finanční podpoře ze zahraničí pro různá NGO a nevládní organizace(jako z pera lupiče Sorose), které jsou na "správné straně barikády" a snaží se situaci v zemi nadále destabilizovat.

Směšně ale i trochu děsivě pak působí vykřiky neomarxistů z EU či USA o tom, že by řádně zvolená ukrajinská vláda měla odstoupit a přenechat automaticky místo opozici. Aneb král je nahý. V plné kráse tak můžeme vidět pojetí "skutečné" demokracie v podání těchto globalistických loutek.
Pokud vše klape, hrajeme si na demokraty a morální giganty. Pokud má někdo tu drzost ohrozit zájmy globální oligarchie, přichází na řadu chaos, válka a syntetické revoluce kde poteče krev.
Nezapomeňte si jako druhořadí občané jedné z Evropských gubernií připomenout, že i tahle krvavá mašina je placena z vašich daní.

302855

22.01.2014 14:31

Den oživlých mrtvol

Tak už máme i požadované mrtvé

michalll 82.?.?.?

Jako by se člověk vrátil v čase a zavzpomínal jak začala například Libyjská či Syrská importovaná "Revoluce".

Vzpomínám si jak tehdy v ulicích začali střílet nájemní střelci na vše co se pohlo a tím rozpoutat absolutní chaos.

Je s podivem, že se ukrajinské pořádkové síly zatím drží defenzivního postoje. Nechávají se řezat jako žito, podpalovat od importovoaných radikálů atd.
Moc nevím čeho se ukrajinská vláda bojí. Má za sebou Rusko a scénář humanitárního bombardování nepřipadá v úvahu. Dokonce i vyzbrojovaní případné "opozice" ze zahraničí by nebylo tak jednoduhé jako ve zmiňované Libyi či dnes v Syrii. Nevím ale trochu si říkám, že se čeká až se tenhle dav radikálů utrhne uplněze řetězu a rozpoutá v Kyjevě skutečné peklo. Až zlynčují pár policajtů, podpálí pár baráků a z Kyjeva udělají válečnou zónu. Pak se možná probere ona většina ukrajinců která jasně rozhodla o své vládě v legálních volbách a bude požadovat rázný zásah proti lůze která ted řádí v ulicích hlavního města.

Faktem taky je, že i přes masivní propagandu a newspeak už převážná část populace v Evropě prohlédla skutečnou podstatu těchto barevných revolucí. Kdo dnes věří, že v Lybii nebo Syrie se bojuje za "demokracii či svobodu". Vždyť už tomu kromě preestitutek nikdo nevěří. Stejně jako už nikdo nevěří v růžovou budoucnost Eurokolchozu. Král je nahý a všichni to vidí, akorát se o tom zatím bojí nahlas mluvit.

303003

24.01.2014 16:01

Ukrajina dnešních dnů

Nevím na co ukrajinská vláda čeká

michalll 82.?.?.?

Tzv. "opozice" prostě vyjedávat nebude. Je to uplně ten stejný scénář jako v Libyii či Syrii. Žádné vyjednávání, prostě direktivně nařízené požadavky. Za rok měly být na Ukrajině volby, proč tzv. "opozice" nepočkala a pokud má opravdu podporu většiny ukrajinců(o čemž silně pochybuju) nevyhrála volby a pak v klidu mohli dělat svoji politiku.

Tohle už nemá nic společného s nějakými demonstracemi. Tohle je regulérní pokus o státní převrat.

Chápu ukrajinskou vládu, že zatím vyčkává jak se situace bude vyvíjet, ale podle mého pokud chce udržet zemi v celku tak ji brzo nezbude nic jiného než vyhlásit vyjmečný stav, zavřít hranice a možná nasadit i armádu.
Z jedné strany má Rusko a Bělorusko odkud jim nebezpečí nehrozí a pochybuju, že ze Slovenska nebo Polska by se dalo do země pašovat větší množství zbraní a radikálů. To možná funguje v Syrii kde se přes Turecko a destabilizovaný Irák dostane snad cokoliv nebo to fungovalo v Libyii kam proudily zbraně z Egypta či Tuniska atd.

Tohle je velmi nebezpečná hra na hranicích Ruska. Rusko je dnes hlavím cílem anglo-saského imperia a britského imperialismu dnes pod vlajkou největších megabank a korporací. Nerad bych se v nejbližší budoucnosti dočkal jaderné výměny.

303188

25.01.2014 13:20

Ukrajina dnešních dnů

RE: treba si pozriet napr toto.

michalll 82.?.?.?

[chechtot]
Tak jsem si to video pustil.

Z valný většiny toho videa ja vidět hradbu policajtů jak se kryje před dlažebníma kostkama. Pak až ke konci je tam pár lidí kteří se krčí na zemi a dostanou sem tam kopanec. Sice to není nic hezkého ale nic strašného to tedy nebylo.

Podívejte se jak rozhánějí nepokoje například ve Španělsku, kde jsou zcela neozbrojení a pokojně demonstrující lidé mláceni jako žito. Jak tam místní robokapové zuřivě řežou i do ženských a starších lidí.
Troufnu si říct, že ukrajinská policie se ještě sakra drží při zdi.

303246

06.02.2014 12:17

Státe, vrať nám naše děti! Zní hlasitě v zemích západní Evropy

To je naprosto správné

Eurokomisař 82.?.?.?

Stát, chceme-li dnes Superstát EU má zcela nezpochybnitelné právo na život každého svého euro-občana.
Uvědomělý euro-občan by měl bez zbytečného přemýšlení plnit každé nařízení své demokratické vlády která pracuje pro jeho blaho.
Pokud úředník rozhodně o tom, že dítě nemá správnou výchovou evropského standartu, je zcela na místě toto dítě odebrat rodičům a tuto správnou výchovu mu poskytnout.
Naprosto optimální by bylo, aby takto odebrané děti byli umisťovány k homosexuálním či lesbickým párům, z nihž jeden rodič je asiat, černoch či arab, nejlépe s multi-kulturním náhledem na svět bez prvků rasismu, xenofobie či antisemitismu.
Původní rodičovský pár by měl být sterilizován, aby již nebyl schopen plodit občany druhé kategorie s proti-evropským myšlením které je nebezpečné pro naši demokracii, svobodu a prosperitu. Takto vychované děti jsou nachýlně i k teroru a mohou se stát nebezpečnou zbraní v rukou různých proti-evropských extrémistických a rasistických uskupení.

Jednou se nám snad i v naší malé zemi podaří naplnit nadčasové vize takových světových ikon jako byl například Václav Havel, pan Kocáb či Karel Schwarzenberg a podaří se nám tu vybudovat plnohodnotnou proevropskou společnost založenou na zdravých základech demokratických principů, lidských práv a tolerance.

[velký smích] [cool]

304187

21.02.2014 09:01

Vyhlásenie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyča

Na Ukrajině se to ale pěkně sešlo...

michalll 82.?.?.?

Samozřejmě těch důvodů proč se tam dějou tyhle zvěrstva je několik a není jednoduché říct, že za to může pouze jedna strana.

Nepochybně se na Ukrajině hraje další geopolitická hra, anglo-saské imperium versus jeho největší nepřítel Rusko. Není pochyb, že scénář který se dnes na Ukrajině děje je až nápadně podobný tomu jak začínala syntetická "revoluce" například v Libyii či Syrii. Provedení je navlas stejné a proto není těžké dohledat jednoho z hlavních hráčů v této hře. Ostatně 5mld. investovaných do tzv. "demokratizace" Ukrajiny hovoří za vše.

Jenže to není vše. Samozřejmě své zájmy na jedné či druhé straně barikády mají i ukrajinští oligarchové. I zde lze vystopovat další financování radikálních skupin a extremistů. Mafián Janukovyč s jednou partou oligarchů na jedné straně, na straně druhé ta stejná parta mafiánů dožadující se svého lupu který jim Janukovyč a jeho boys kradou.

Do toho všeho přimíchejte samozřejmě nasranou a zbídačenou ukrajinskou populaci a máme tady vysoce výbušný koktejl.

Co se dá s tímhle dělat?
Za prvé by se měl Janukovyč jako prezident konečně rozhoupat a ukončit tenhle chaos, klidně i za použití armády. Mám za to, že radikální část na Majdanu stejně už nikdo nekontroluje.
Za druhé by měl vypsat předčasné volby.
Janukovyč stejně tak jako Kličko a další aktéři této frašky by měli okamžitě odejít z veřejného života.
Řešením je i možnost Ukrajinu prostě rozdělit. Každá oblast si v referendu vybere kam chce směřovat.
Nakonec by to dopadlo tak, že zchudlá západní část s banderovci pujde do zbankrotované EU a bohatý východ se přikloní logicky k Rusku.

PS: Co z toho všeho plyne pro nás? Ukrajina znovu ukázala, že korporátní media jsou už jen čistou propagandou. Je to velmi znepokojující jev, který bohužel lidé akceptují jako normu. Přitom se jedná o jeden z hlavních příznaků nesvobody.
Druhý velmi alarmující jev je celkový přístup prozápadních politiků k demokratickému principu. Podpora extremistů a barevných revolucionářů jenom dokazuje, že tito lidé o demokracii pouze žvaní. Smutné.

305062

26.02.2014 13:10

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

Situace se pravděpodobně vyostří

michalll 82.?.?.?

Začíná být více než jasné, že pučisté jsou rozděleni do několika frakcí.
Na Majdanu převažuje Pravý sektor a banderovci(samozřejmě se tam najde i spousta nespokojených obyčejných ukrajinců), v parlamentu úřaduje politická opozice. Podle posledních událostí to ale vypadá, že obě skupiny měly stejného nepřítele, podobné sponzory, ale už se nedokážou dohodnout na dalším postupu.

Banderovci cítí, že mají v rukou velkou rozhodovací moc. Nikdo teď přeci nemůže zpochybnit "zájmy" Majdanu.
Na straně druhé politická opozice a oligarchové na ně napojení by nejradši začali dělat svoji špinavou politiku hned teď. Globální finanční mafie už si skrze MMF brousí zoubky. Pozadu nechtějí zůstat ani neomarxisté z EU. Jsem přesvědčen o tom, že kdyby mohli, tak současný parlament celý Majdan rozpráší aby se jim nepletl do jejich "práce". Svoji úlohu tito užiteční idioti již sehráli a teď jsou zbyteční.
Jenže to si dovolit nemůžou. Majdan jim bude diktovat své podmínky a požadavky, budou lustrovat novou vládu atd. Podle mě je otázkou času, kdy se tyhle dva tábory začnou přetahovat o moc.

Navíc se zdá, že Krym směřuje do Ruska a východí Ukrajina má k současné pučistické vládě taky hodně daleko. Pokud budou chtít pučisté ovládnout východ Ukrajiny či dokonce Krym, neobejde se to bez použítí síly. A za humny čeká ruský mědvěd.
Nejsem vědma, ale dovolím si tvrdit, že pokud by se současná kyjevská vláda chtěla zmocnit Krymu silou, nezbyde Rusku nic jiného než vojenská intervence, která se může rozšířit i na zbytek východní Ukrajiny.

Puč se sice povedl, ale zároveň byl vypuštěn džin z lahve v podobě radikálních nacionalistů, kteří v téhle umělé revoluci odvedli špinavou práci a teď, utržení ze řetězu cítí pachuť moci.
Navíc rozpad Ukrajiny či jistá forma vojenského konfliktu se jeví stále aktuálnější.

Bude zajímavé sledovat co se bude dít v následujících dnech.

305387

28.02.2014 10:34

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Nacionalisté

michalll 82.?.?.?

Za 1) Ukrajinci nikoho nesesadili. Prezident se sesazuje v řádných volbách, nikoliv na ulici. To je jeden ze zásadních omylů, který je zde živen, že se jedná o všelidovou revoluci. Nejedná.

Za 2) A nejsou? Pravý sektor a banderovci jsou svým smýšlením a ideologií neonacisté. Stejně lze zařadit i DSSS u nás. Nacionalismus má mnoho podob. Tato forma, která si bere za vzor již mrtvou nesnášenlivou ideologii mi přijde bohužel nebezpečná a zbytečná. Nacionalismu přeci neznamená fašismus nebo nacismus. To je další omyl.

Za 3) Na protiromských pochodech u nás jsou často zcela normální a obyčejní lidé, kteří toho mají tzv. plné zuby. Stejně tak na Majdanu se minimálně v době než se celá věc radikalizovala sešlo i dost obyčejných ukrajinců, kteří toho měli taky tzv. plné zuby. Je samozřejmě manipulativní všechny házet do jednoho koše a nálepkovat podle aktuální potřeby. S tím souhlasím.

Za 4) Násilná revoluce nikdy nic dobrého nepřinesla. Proto si myslím, že pokud chceme něco měnit, musíme to měnit tzv. ze vnitř. Angažovat se, mluvit mezi sebou, být tvůrčí a hlavně přemýšlet. Násilí skutečně nic neřeší. Podívejte se na poslední volby. Vyhrál je Sobotka, který si na svůj byt nakradl z poslaneckých náhrad, privatizací a zdárně mu sekunduje stbák Bureš, který se ke svému majetku taky dostal bůhví jak. Co myslíte, že se v této zemi asi změní, když zapálíte Václavák. Dokud lidé nezačnou přemýšlet tak můžete udělat stovky revolucí a všechny nakonec dopadnou stejně špatně.

Za 5) Rok 89 nebyl žádnou revoucí, ale předem domluvenou demontáží východního bloku, kde loutky typu Havla či lidé v ulicích byli jen součástí představení v tomto epochálním divadle domluveném za oponou. Nevím kde lidé berou stále tu naivní představu, že rokem 89 tu zavládla nějaká svoboda, demokracie atd. Změnily se kulisy, hra zůstala stejná, akorát s jinými herci.

305485

01.03.2014 10:20

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: Nacionalisté

michalll 82.?.?.?

1) V tom případě ztrácí legitimitu snad každý politik a politická strana v ČR. Jakto, že si je lidé teda znova a znova dosadí do vlády? Mám se teda dnes zvednout a jít zapálit Václavák? To není řešení.

2) To není zas tak podstatné. Důležité je, že oni si svůj nacionalismus vykládají přesně po vzoru nacistů. To jest vyčistit Ukrajinu od všech jiných národnostních menšin. A jak to asi udělají? Postřílejí je u zdi, vystěhují nebo pověsí na první strom? Nebo se inspirují a humanitárně je "zpracují" v nějakém koncentračním táboře? Samozřejmě nemusím dodávat, že nějaká celospolečenská debata či diskuze je pro tyhle rádoby-nacionalisty zbytečná, proč taky když s tyčí v ruce se debatuje mnohem lépe.

4) Ano, násilím sice můžete dosáhnout větší pozornosti, možná si násilím vynutíte to co chcete, ale ve výsledku se nic zásadního nestane. Můžete vzít 100tisíc nasranejch čechů, dát jim do ruky tyče, molotovy a jít na Václavák udělat mejdan. Svrhnete vládu, pověsíte všechny politiky a co pak?
Myšlení lidí zůstane stejný a dřív nebo později se do vlády znovu dostanou paraziti. Revoluce musí proběhnout hlavně v hlavách lidí, nikoliv s tyčí v ruce na ulici.

305616

13.03.2014 08:49

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

Dobrý článek

michalll 82.?.?.?

Je skutečně k neuvěření jaký hysterický mediální spektákl se v našich mediích i politických protektorátních kruzích rozjel.

Připomíná to idiotskou mediální kampaň, která byla jeden čas vedena a stále vedena je proti Iránu. Taky se rozjela hysterie, že Irán chce zničit celou Evropu, co víc, celý civilizovaný svět. Tato země nám byla líčena jako hnízdo středověkých barbarů, kteří nemají na práci nic jiného než masově vyrábět atomové bomby a mířit s nimi na evropská města. Kdo někdy v Iránu byl, moc dobře ví jaké to jsou nesmysly.
Dokonce včera bruselský propagandistický plátek Iděs zveřejnil toto:
http://zpravy.idnes.cz/za-atentaten-nad-lockerbie-...

Nejen, že barevné revoluce jedou podle stejných schémat, ale i debilzující masová propaganda jakoby jela podle stejných šablon. Trochu mě děsí procházet si diskuze pod články v internetových denících hlavního proudu. Tolik s prominutím idiotů lze jen těžko pohledat. Někteří volají po jaderné válce s Ruskem, jiní po intervenci NATO v Kremlu, jiní mluví o Hitlerovi, Sudetech, roce 68 atd. Pokud napíšete něco trochu odlišeného, okamžitě jste okádrován jako bolševik, rusofil, komouš.

Přiznám se, je mi z toho trochu smutno. V době digitálního věku je v prostoru tolik informací, že udělat si ucelený obrázek o dané situaci není zas tak složité. Doufám, že lidé se naučí s postupem času informace aktivně vyhledávat, třidit je a kriticky je hodnotit. Pak možná skončí nadvláda ohlupovacích praktik z televizní obrazovky a monopol na virtuální pseudo-realitu korporátních lži-medií.

306506

13.03.2014 14:59

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

To je fór

michalll 82.?.?.?

"Pro zákon posvěcující vznik národní gardy se vyslovilo 262 poslanců, proti nebyl nikdo."

Ještě minulý týden tam bylo něco přes 300 poslanců. To se nám ten demokratický spolek bojovníků za svobodu pekně vylidňuje. Za chvilku nebudou mít ani potřebný počet poslanců pro schválování vlastizrádné legislativy.
Navíc je dojemné, že všichni hlasují pro návrh. Nikdo si pod dohledem ulice nedovolí vzdorovat. Skoro jako by to nebyla zpráva z Ukrajiny, ale časem jsme se přenesli do německého Reichstagu v době kdy tam panoval Hitler.
Vlastně pardon, oni tam vlastně náckové skutečně vládnou [bliji]

Ta Kyjevská fraška začíná být opravdu k popukání.

306536

15.03.2014 11:27

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

Rusáci už nedokážou ani pořádnou okupaci

michalll 82.?.?.?

Co to jako má být na Krymu? To je nějaká okupace? Takhle zfušovanou okupaci jsem teda dlouho neviděl.

Vojáci tam stojej jak solný sloupy, na nikoho nestřílej, dokonce ještě vyjednávaj s druhou stranou. Lidi se tam procházej jako by se nic nedělo, děti si hrajou na písku. No fuj, to je hanba.

Proč tam nejdřív nevyhlásili bezletovou zónu, trochu to tam neprovětrali nějakou tou řízenou střelou, civilisty trochu nepoškádlili kobercovým bombardováním či ochuzeným uranem? Pak tam samozřejmě měli napochodovat a rozjezdit to tam tankama. S lidma se musí zacházet tvrdě aby poznali kdo je tam pánem.
Co mě konsternuje uplně nejvíc je počet mrtvých. Nula!!! To je strašný. Kdyby tam aspoň na efekt postříleli z vrtulníků pár rodin v autech, děcek na hřišti nebo rozstříleli nějakou tu svatbu, tak by to bylo hned veselejší. Tohle je NUDA!!!
Ještě mě sere, že to nedávaj on-line v televizi, to z Iráku nebo Afghánistánu to byla teda jiná show.

Už jenom za tohle bych Putina poslal do Haagu. Kdo se na to má koukat? Žádná akce, žádná krev, žádné utrpení. Místo toho se musím dívat na Darinku Rolincovou a Míšu Davida jak nám vybírají další hlas česko-slovenska. Uznejte, to není takovej odvaz jako válka.

Doufám, že to tam brzo vezmou do paže kluci a profíci z NATO a začne se konečně něco dít. Už se těším na nějakéj ten profi on-line z akce, stohy mrtvých a pěkně rozbombardovaná města. To bude jinej med.
[cool]

306711

Nemůžu se zbavit dojmu, že pučisté v Kyjevě dosazení a financovaní z US/EU -proč asi Jaceňuk jezdil do Bílého domu žebrat o zbraně a peníze- dělají vše pro to, aby rozpoutali na Ukrajině občanskou válku.

Co měla pučistická vláda udělat, ale rozhodně to nedělá?Zaprvé měla situaci v zemi stabilizovat. Majdan měl být rozpuštěn a policie měla dostat možnost potlačit jakékoliv pouliční násilnosti ze strany radikálů kteří by to neakceptovali. Mělo vzniknout jakési přechodné shromáždění zastupující všechny ukrajinské regiony. Na základě tohoto shromáždění se měly vypsat řádné volby a do té doby měl vzniknout nový kabinet na základě všeobecného souhlasu. Tento kabinet měl pouze udržovat zemi v chodu, než bude zvolena nová vláda. Nová vláda by pak měla mandát rozhodovat o takových věcech jako je přistoupení k EU či pujčka od MMF.

Jenže co dělá současná pučistická vláda v Kyjevě?
Vládne skrze parlament, ze kterého půlka poslanců utekla a zbytek hlasuje pod dozorem ozbrojených majdanistů. Urychleně se snaží podepsat dohody s EU a MMF bez jakékoliv legitimity. Od začátku se silně vymezuje proti Rusku a ruské menšině hlavně na východě Ukrajiny. Zavádí protiruskou legislativu a jazykové zákony. Ignoruje vliv východních regionů a samozvaně se považuje za legitimního vládce celé Ukrajiny. Vyhrožuje zbraněmi a armádou kterou ani nemá. Idiotsky provokuje Rusko prohlášeními o přistoupení k NATO a vojenskými základnami.
Dělá prostě všechno proto, aby zemi rozdělila a uvrhla ji do občanské války.

A zatímco tzv. demokratický Západ podporuje ozbrojený puč, nelegitimní parlament ovládaný strachem a agresivní snahu o vyvolání konfliktu, na straně druhé radikálně odsuzuje proběhnuvší referendum na Krymu, kde lidé sami rozhodli o připojení k Rusku, a to prosím je v rozporu s jakoukoliv zásadou demokracie a svobody.
Ale není se co divit. EU nemá referenda ráda a v USA si černý spasitel Obama prosadil, že může v případě nutnosti vládnout skrze své dekrety a stát se tak prakticky diktátorem. Demokracie je tak pouze pojmem který si tzv. Západ vytahuje podle své potřeby jako tzv. mezinárodní právo, které pokud by existovalo, tak bylo porušenu z jejich strany již tolikrát, že by v Haagu neseděl nikdo jiný, než američtí prezidenti a představitelé EU.

Inu, Krym je "strašný zločin". Někdo si dovolil se zeptat lidí co chtějí. A co víc. Nikdo tam neumřel, nikdo nic nebombardoval, nikdo tam neproléval krev. Chápu, že je Západ vystrašený z této do nebe volající drzosti.
Počkejme si tedy na demokratické humanitární bombardování ochuzeným uranem, počkejme si na statisíce mrtvých jako v Iráku, na další ozbrojené puče a všudypřítomné potoky krve a utrpení. Jistě vše podle všech demokratických standartů a mezinárodího práva. [bliji]

306983

Zde video, jak si současní ukrajinští poslanci představují demokracii.

http://www.youtube.com/watch?v=1c6eYId4fPE

V přesile je napaden ředitel ukrajinské televize pouze proto, že si dovolil pustit Putinův projev.
Mrazí mě z toho videa v zádech. A podobných videí od současných demokratů z Kyjeva lze dohledat ještě víc. A tohle je ten náš vzor a tohle máme prý ze svých daní podporovat.

Kdekdo se dnes pod vlivem mediální kampaně hystericky diví tomu, že rusové obsadili Krym a na žádost tamních obyvatel ho přičlenili k sobě.
Upřímně řečeno, možná dobře, že na Krymu hlídkují ruští vojáci protože bůhví, kdy by se na Krym dostala tahle mírumilovná demokracie z Kyjeva. Aneb skutečná demokracie ze Západu dnes příchází spolu s pytlema na mrtvoly.

307033

20.03.2014 08:40

Dva kroky vpřed, jeden vzad

RE: Blbosti...

michalll 82.?.?.?

Co myslíte, postaví se rychleji plynovod z Ruska do Číny nebo ze Spojených Států do Evropy?

Nezapomínejme taky na to, že číňani by si ten plynovod klidně postavili sami a vzhledem k tomu, že jich je jak psů tak to může být ani ne za 3měsíce hotové.

To stavět plynovod přes celý oceán nebo nějak jinak dopravovat plyn ze Spojených Států do Evropy by bylo podtstaně těžší. A dřív než by jste ten plynovod postavil, tak Evropa zbankrotuje.

Číňani jsou po energiích hladoví. Však vzpomeňte na Irán. Když na něj anglo-sasové uvalili svoje ekonomické sankce, tak začal ve velkém prodávat do Číny.

V článku je dobře zmíněno, že kdyby se země jako Čína, Rusko, Indie atd. rozhodli opustit dolar, tak jsou USA v hajzlu. To samé Evropa bez ruského plynu.
Jenže se obávám, že pokud by se rozhodli pro tak radikální krok, tak by to znamenalo válku, neboť by anglo-saské imperium nemělo jinou možnost před svým pádem než tu válku rozpoutat.

307068

Souhlasím, Rusko je potřeba osvobodit od anti-krista Putina a jeho ďábelského režimu.
Je třeba tam nastolit demokracii, svobodu a právní stát přesně tak, jako máme zde u nás na Západě. V ruských školách se začnou vyučovat myšlenky našeho filosofa světového formátu a předního dramatika, který formoval náš svobodný svět, Václava Havla.
Až v Rusku zavládne konečně demokracie, mělo by být přijmuto do pokrokového Evropského svazu prosperity, humanity a svobody, který známe pod označením EU.
Putin by měl být souzen v Haagu jako nepřítel všech svobodných lidí. Měl by být vláčen po ulicích demokratických států a nakonec vhozen do moře k Usamovi bin Ládinovi, do říše Zla. [cool]

307148

23.03.2014 12:00

Juvenilní justice v Norsku

Co k tomu říct?

michalll 82.?.?.?

Jakmile se do něčeho začne míchat stát nebo byrokracie, nikdy to nic dobrého nepřinese.

Tím neříkám, že ochrana dětí není nutná. Ale. Na začátku článku je popsáno jak by to mělo teoreticky fungovat a přiznejme si, že teoreticky to nezní špatně. Ale prakticky i sám autor přiznává, že se tento systém stává zpervertovaným v momentně, kdy si skrze něj začnou různí lidé prosazovat své zájmy. Takže ve výsledku věc která na papíře možná vypadá dobře, je zneužita z pozice moci která ji je poskytnuta.

Skutečnému týrání a mučení dětí se samozřejmě nikdy 100% zabránit nepodaří a žádná instituce ani byrokrat to nezachrání. Ty případy prostě budou. Je to smutné ale je to tak.

Mám z této direktivní a nalajnované, ne-li přehnané snahy o řízenou výchovu dítěte byrokratickými postupy pocit, že to slouží pouze k další domestikaci těch slušných občanů daného státu. Pokud vám začne stát říkat jak se starat o své dítě, jaké potraviny mu kupovat, co před ním říkat a další a další doporučení, která jsou posléze prosazována silou, vyhrožováním či nátlakem, vězte, že jste se ocitli v totalitě.

307245

25.03.2014 10:47

Jak rezonuje Krym v Pekingu

Bude válka?

michalll 82.?.?.?

Nemyslím si, že by se situace dostala až do krajního bodu planetární atomové války. To by byl konec pro všechny.

Však když Chrusčov a Kennedy stáli na pokraji atomové války kterou se podařilo zažehnat, skutečné mocenské kruhy "osvícenců" jak v Sovětském svazu tak i v USA je oba odstranily. Kennedy byl zastřelen, Chrusčov sesazen.

Pokud by měl vzniknout nějaký vojenský konflikt mezi mocnostmi, bude to spíš v rovině asymetrických válečných konfliktů jako je například Syrie. Do otevřeného střetu nikdo nepujde. Anglo-sasové spíš počítají s vnitřní destabilizací Ruska či Číny než s vojenskou kampaní. Proto jsou jak Rusko tak Čína obkličováni a jejich pohraničí destabilizováno. Nelze do budocuna vyloučit ani lokální jadernou výměnu s Iránem, který určitě ještě jako spojenec Ruska a energetický partner Číny přijde na řadu. Stejně tak lze počítat s další destabilizační kampaní US v latinské Americe.

Na Ukrajině lze ale vysledovat ještě jeden zajímavý jev. Po okupacích, bombardováních cizích zemí a svrhávání režimů po celém světě anglo-saským imperiem aniž by se kdokoliv zvednul a tvrdě protestoval se o stejný scénář pokoušelo i na Ukrajině. První fáze evidentně vyšla a puč se podařil. Ale pak Putin asi udělal něco, s čím tzv. Západ moc nepočítal. Čistě, rychle a bez střílení obsadil strategický Krym. Možná se čekalo, že Rusko bude klasicky protestovat a držet se své politiky nezasahování. Jenže evidentně byla překročena jeho červená linie a v momentě kdy Putin začal jednat, politické loutky EU a US nevědějí jak reagovat. Vojenský zásah je fantasmagorie, sankce jsou k smíchu, protestní nóty jsou k ničemu. Oni nevědí co mají dělat.

Je to poprvé za dlouhou dobu, kdy proti sobě mají protivníka který se jim dokáže rovnat a kterého nemůžou jednoduše vybombardovat "Pravdou a Láskou" jako v jiných případech. Mají proti sobě zemi, která je surovinově natolik nezávislá, že jakékoliv sankce jsou kontraproduktivní.

Proto tolik hysterie ohledně Krymu v západních mediích. Proto ta šílená mediální kampaň a licoměrnost politiků a mediálních presstitutů. Jejich zločiny a "Pravda" jsou najednou v ohrožení. Poprvé za dlouhou dobu se téhle mašinerii někdo postavil. A to je děsí a nevědí co s tím.

307342

26.03.2014 07:15

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

Brzo hodnotit ale nelze čekat nic dobrého

michalll 82.?.?.?

Sobotkova, nebo spíše Babišova vláda pravděpodobně onen slibovaný obrat v naší politice neudělá. Nebo ne pravděpodobně, ale zcela určitě nic podobného neudělá. Spíš naopak.
V minulé vládě jsme měli agenta anglo-saského imperia a velkého zástance politiky neoconů z Washingtonu K.Schwarzenberga. V této vládě sedí jeho nástupce a příznačně ministr pro lidská práva Dienstbier. Proto nelze čekat, že se politika minulé lokajské vlády bude výrazně menit i v této lokajské vládě.
Ostatně výkony vládních představitelů v podobě rektálního alpinismu vůči EU jsou obdivuhodné.
Od tohoto vražedného mixu agenta politiky neocons(trockisté) z Washingtonu, ustrašených a poslušných poskoků nových marxistů a nebezpečných sociálních inženýrů z Bruselu a jednoho oligarchy s stbáckou minulostí a chováním řeznického psa jehož ego narostlo do takových rozměrů, že by se ani Berlusconi nemusel stydět, budeme rádi, když tyto 4roky tuhle zemi nepošlou uplně ke dnu ke kterému se ale pomalu a jistě blížíme.

Upřímně jsem zvědavej, až se ANO zdiskredituje, a ono se zdiskredituje, jaká nová a "revoluční" platforma se tu ukáže za 3roky co bude tahle parta ještě vládnout. A ani nemusím být vědma abych si tipnul, že prostupující a všudypřítomná konzumní společnost davu, kterou v Česku máme si znovu zvolí nějakého nového mesiáše s naditou peněženkou a mediálnimi presstitutkami v zádech.
Takže nebrečme, poněvadž to co tady posledních 25let vládne jsme so zvolili sami. A vymlouvat se na manipulaci, propagandu atd. je příliš pohodlné. Každý z nás má tu sílu a možnosti umět přemýšlet, hledat informace a rozhodovat se sám za sebe.

307381

26.03.2014 20:47

Nová Sobotková vláda ještě horší než ta předchozí

RE: Strany posledně jmenované editorem kompromituje jejich spojení s tuneldědou

michalll 82.?.?.?

Já snad špatně vidím?

Dnes, že máme minimální stát? Žijete v přítomnosti?
To, že státní byrokracie nefunguje přeci neznamená, že je nedostatečná. Přesně naopak.
Už dnes jste zdaněn cca 70% a vy tady voláte po radikálnější úloze státu a jeho možnostech jak od občanů vybrat ještě větší množství peněz. To myslíte opravdu vážně?
Nás stát vybere takové prostředky, za které by tahle země dokázala vypadat skutečně jako Švýcarsko. Bohužel spousta těchto prostředků zmizí neznámo kde, a položte si otázku proč? Protože místo toho, aby jste nechal více peněz občanům, zeštíhlil státní správu na to opravdu potřebné a minimalizoval tak množství přerozdělovaných peněz, logicky vám tím rapidně klesne i možnost koropuce, tak vy tady voláte po silnější úloze státu, ještě větším přerozdělování a ještě větší kontrole. Proboha.

Asi si pletete současný stav, kdy korporátní sféra ovládla státní byrokracii a skrze silný stát si tak tyto soukromé zájmy prosazují své nadnárodní cíle. Dám příklad. Firma Foxconn v Pardubicích dostala daňové prázdniny na 10let. Obyčejný český podnikatel s pár zaměstnanci tento luxus nikdy nedostane. Proč asi? Protože je to on, kdo musí taktéž jako jeden z mnoha živit zaprvé přebyrokratizovaný stát a za druhé korporátní sféru, která díky kooperaci se státem upevňuje svoji pozici na trhu. A propo, struktura korporátní sféry je podobná jako současná státní byrokracie. Proto tyhle dva systémy velmi dobře koexistují.

Takže ano, volejte po ještě větším státu, ještě větších daních, větší kontrole. Co rovnou zdanit každýho 100%, oblíct ho do šedivýho mundůru a poslat ho makat do státní fabriky kterou bude ve skutečnosti ovládat jedna z nadnárodních korporací.

Děsím se lidí s podobným uvažováním jako máte vy.
Bez urážky.

307421

29.03.2014 10:47

Rusko obviňuje Západ z „nestoudného vydírání“ při hlasování OSN o Ukrajině

Pučisté se brzo odstraní sami

michalll 82.?.?.?

Podporou radikálů a extrémistů, kteří samozřejmě provedli veškerou špinavou práci při ozbrojeném převratu byl vypuštěn džin z láhve kterého nebude tak snadné vrátit zpátky. Tito užiteční idioti, kteří umírali a krváceli na Majdanu jsou najednou dnes nepotřební. Ale už si čichli k moci a nebude jednoduché je odstranit.
Moc se snaží přebrat loutková vláda US/EU v čele s Jaceňukem a Majdan je pro ně už přítěž. Začíná tak mocenský boj mezi hybnou silou Majdanu, to jest Pravým sektorem atd., o kterém naše media básnila jako o vrcholu demokracie, a politickou opozicí která samozřejmě od začátku nebyla připravená pracovat pro zájmy Ukrajiny, ale byla dosazena aby plnila svoji lokajskou úlohu.

Vsaďte se, že západní media brzy obrátí, a začnou Majdan vykreslovat jako shluk radikálů které je potřeba odstranit za cestou k demokracii a stabilitě. Cílem je dosadit k moci vládu poslušnou zájmům US a EU. Radikální elementy které defacto udělali revoluci jsou pro tuto úlohu nepoužitelné a musí se odklidit.

Proto politická pučistická opozice tak rychle schvaluje smlouvy s EU, MMF a slibuje základny NATO. Volby jsou pro tyto pučisty jako svěcená voda pro satana a oni vědí, že je nemusejí vyhrát. Je otázka, zda nějaké volby vůbec budou, když neexistuje centrální vláda. Je víc než pravděpodobné, že současná vláda v Kyjevě dnes nekontroluje téměř nic. Nemá armádu, policii, peníze, většinovou podporu lidí. Proto se bude snažit urvat si revoluci pro sebe a vyšachovat radikály z Majdanu, kteří je dosadili k moci.

A Rusko? To může v klidu sedět a čekat až se pučisté rozloží zevnitř, po radikálním zdražení všeho a ještě větší bídě začnou skutečné sociální nepokoje a na Východě začnou referenda o budoucnosti těchto regionů na Ukrajině. Putinovi tak stačí ekonomicky oslabit Ukrajinu, držet východ země v chaosu a brzy dostane z této části země impuls aby jako zachránce zasáhnul.

Nevím, třeba se pletu. Buď ve Washingtonu sedí naprostí diletanti odtržení od reality a opití svoji nadřazeností, že rozpoutáním puče na Ukrajině počítali s pasivitou Ruska a lehkým zavedením té jejich formy "demokracie", a teď když se situace zkomplikovala, Rusko se začalo bránit a hájit své zájmy, jakoby nevěděli co s tím.
A nebo mají v rukou další trumfy a ještě neřekli poslední slovo. Pravdou je, že neocons, kteří roku 2001 provedli v US státní převrat a převzali řízení země jsou se svojí nebezpečnou ideologií schopni rozpoutat globální konflikt. Modleme se, aby tomu tak nebylo.

307558

US a jejich mopslík EU budou ještě pár dní štěkat, zavádět bezváznamné a směšné ekonomické sankce, ale nakonec se US a Rusko dohodnou.

Předpokládám, že jihovýchod Ukajiny se trhne do autonomní republiky v mocenském vlivu Ruska, Krym Rusku samozřejmě zůstane a bude možná časem anglo-saskou říší i uznán.

Západ země spadne do EU a mocenského vlivu US.

Rusko i US tak defacto získají. Rusku zůstane ta část Ukrajiny o kterou stojí, sféra vlivu US se dostane znovu blíž k Rusku, což byl hlavní cíl ozbrojeného puče. Obě strany si zachovají navenek svoji tvář. Pravdou asi je, že anglo-sasové si provedením puče asi nárokovali větší zisky ale Rusko včas pochopilo o co se hraje a vstoupilo do hry.

Kdo prohraje? Budou to jednoznačně ukrajinci. O ty v téhle hře nikdy nešlo a pomalu se můžou se současnou podobou Ukrajiny rozloučit. Která část z nich se bude mít lépe, zda-li v mocenské sféře Moskvy nebo ti ve sféře Washingtonu, to se ještě uvidí.
Prohrává jako poněkolikáte už i Evropa. Bohužel projekt EU který je dokonalým nástrojem imperiální politiky US jak držet Evropu neschopnou vlastních rozhodnutí a zároveň povolnou pro podporu imperiálních zájmů Říše, se tak ukazuje jako nádor který je třeba odstranit. Bude to EU a lokajské vlády národních států, budou to evropané, kdo znovu zaplatí účet anglo-saského imperialismu. Západní Ukrajina bude muset být dotována, levná pracovní síla už tak zdeformuje pracovní trh v Evropě. Politika US tak zabíjí dvě mouchy jednou ranou. Jejich geopolitická nadvláda se dostane o kousek blíž k Rusku a navíc se jim podaří oslabit už tak skomírající Evropu.

Z pohledu občana České Republiky je mi upřímně jedno jakou politiku praktikuje Rusko u svých hranic.
Mnohem více mě zajímá naše role v EU, potažmo možnost jak tento spolek ovládaný US opustit. Proč naše vlády nehájí zájmy této země ale lokajsky uskutečnují zájmy cizí. A jaké jsou možnosti toho, aby se naše země stala znovu soběstačnou a pokud možno prosperovala v evropském prostoru ostatních soběstačných a suvereních států, které spolu ekonomikcy i jinak spolupracují a prosazují své společné zájmy. Místo toho hystericky pliveme jako správní lokajové na Rusko a voláme po válce kterou nemusíme přežít.

307633

03.04.2014 09:30

Ukrajina souhlasila, že se stane dějištěm válečných her NATO

Ukrajinský parlament?

michalll 82.?.?.?

235-0.

Tak tímhle poměrem hlasování by se nemuseli stydět ani v Severní Korei.

Navíc samozvaná ukrajinská vláda, která ovládá pouze Kyjev není legitimní silou pro jakékoliv rozhodování.
Kdo jim dal manádat podepisovat smlouvy s EU, jednat s MMF či NATO, posílat samozvaného premiéra žebrat do Bíleho domu o zbraně atd.?
Proboha a tohle je mediálně za přispěním našich politických špiček dávano jako vzor demokracie? To se už všichni nadobro zbláznili? To nikdo v mediálním mainstreamu či vrcholných politických kruzích nemá odvahu říct pravdu? To už jsme opravdu v takové řiti, že si budeme radši lhát do kapsy, říkat že bílá je černá, že pravda je lež atd.?

Teď napíšu něco, co bych ještě minulý týden nenapsal, ale byl bych klidně pro, aby ruská armáda zabrala celou Ukrajinu, současnou pučistickou vládu postavila před soud a pod mezinárodním dohledem tam proběhly volby a pak vyklidila pole a nechala vládnout legálně zvolenou vládu.

Tahle fraška co sledujeme z Kyjeva je neuvěřitelná. Navíc mám dojem, že tahle samozvaná vláda dělá snad všechno proto, aby na Ukrajině vyprovokovala ozbrojený konflikt a volby jsou to poslední kam se chce dostat.

307819

17.04.2014 15:01

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: Demokracie, svoboda, lidská práva

michalll 82.?.?.?

Vojto, vy jste smýšlením otrok a tak to asi zůstane.

Někdo prostě má své otroctví rád a já vám ho neberu. V klidu si pracujte ve své fabrice a mějte klid na práci. Dostanete přiměřený přídel na potravu, nějakou tu zábavu a večer si můžete zanadávat u televize. Třeba to vydrží až do konce vašeho života. Třeba se ale pán který zkoupí i okolní fabriky rozhodne vás i vaše kolegy vyměnit za stroje a jednoduše vás kopne do zadku[smích] Poněvadž nebudete nic vlastnit, produkci potravin, léky i další důležité segmenty pro život bude vlastnit pán co vás právě vykopnul z práce a váš přehypotékovaný byt a fabie na leasing vás nenakrmí, tak pak možná v momentě až začnete mít hlad, začnete přemýšlet co je vlastně špatně.

308648

25.04.2014 13:16

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

Dobrý článek

michalll 82.?.?.?

Sice si nejsem tak skutečně jistý, že pád Sovětského Svazu se stal víceméně samovolně, místo toho jsem přesvědčen o tom, že byl cíleně demontován a připravován na obou stranách barikády, to jest jak té sovětské, tak anglo-saské. Ostatně systematická demontáž režimů v tzv. Východním bloku tomu odpovídá. Ale to je téma na dělší diskuzi.

Autor článku ale velmi dobře píše o zajímavých příčinách proč nebyl Sovětský svaz udržitelný z pozice jakési "víry" či ideologie.

Už delší dobu se zamýšlím nad tím samým problémem dnes na tzv. Západě.
Dřív možná panovalo přesvědčení a obyvatelé tzv. Západu tomu věřili(je jedno zda oprávněně či nikoliv), že jejich civilizace, imperium či říše, stát, říkejme tomu jak chceme, opravdu představuje určité hodnoty jako je svoboda, demokracie, pokrok atd. Věřili svým politickým špičkám, věřili mediím, věřili světu který jim byl předkládán. Věřili, že cesta po které jdou je ta jediná správná.
Tato "Víra" je ale evidentně u konce. Nikdo už v nic nevěří. Možná pár "zombie" které stále slepě věří ideálům, které možná ani nikdy neexistovali a pokud ano, dnes už dávno vykrváceli na poli lží.

Žijeme v jakési bublině. Nikdo už nevěří politikům, že jsou schopni něco změnit a že vůbec mají tu vůli a schopnosti. Nikdo už nevěří mediím a zprávám které jsou oficiálně předkládany. Nikdo už něvěří v neomezený pokrok a růst v době ekonomického úpadku. Nikdo už něvěří na svobodu a demokracii v postupujícím procesu korporativistické fašizace. Imperium sice existuje, ale víra v něj skončila. Fasáda která ho obklopovala je pryč a lidé znovu jako mnohokrát v minulosti mají možnost vidět, že král je nahý.

Přesto si nejsem uplně jistý, že anglo-saské imperium je ještě u konce. Jeho rozpad bude pomalý a pravděpodobně prodchnutý válečnými konflikty napříč světem. Doufejme, že i ve skomírajícím Imperiu se najde ještě dost soudných jedinců i v mocenských pozicích, kteří nepoženou svět do sebevražedné války za cenu prodloužení životnosti něčeho, co je zevnitř už nějakou dobu mrtvé.

308963

03.05.2014 10:51

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

masový odpor obyvatel Evropy ?

michalll 82.?.?.?

Dovolte mi se zasmát.

Nevím jaké názory panují v Evropě, ale vím jaké názory panují v Čechách.
Rusové tady prostě nemají dobrou reputaci a mnoho čechů žije ve své virtuální minulosti. Jejich dogmatické vidění světa je stále rozděleno na jednoduchý vzorec: Západ= demokracie, svoboda, prosperita, DOBRO. Východ= totalita, útlak, chudoba, ZLO.
Spousta lidí není dnes ochotna nebo schopna vidět, že svět se za posledních minimálně 25let radikálně změnil a stále se mění.

Nevím co by se muselo stát aby se většina čechů z této své hypnozy probudila. Možná kdyby došlo pivo a nebylo na rohlíky.
V mediálním mainstreamu dosáhla cílená manipulace a propaganda ještě daleko dál než za bolševika, přesto tyto informace lidi dnem co dnem masově hltají a žumpy jako Idnes mají obrovskou čtenost.
Valná většina lidí si totiž ještě neuvědomila, že nežijí v tom svém vybájeném svobodném světě tak jak je jim předkládán skrze obrazovky, ale že vyměnili jednu totalitu za jinou, v mnohém ještě horší.

Takže vážení, minimálně v čechách žádný myšlenkový odpor nečekejte. Ikdyby kyjevská junta vyvraždila půl Ukrajiny, ikdyby "mírotvorci" z NATO vybombardovali půlku světa, bude to boj za svobodu, demokracii, prosperitu a tím hlavním problémem pro průměrného čecha bude fakt, že Putin je na Krymu, má tu drzost zasahovat v uměle rozvrácené a pro Rusko klíčové zemi vedle svých hranic, čelíc geopolitické sebevraždě a co víc, je to tyran a chce obsadit i naše Karlovy Vary.

309344

04.05.2014 12:25

Několik faktů o Putinovi

RE: Putin je jistě mimořádný státník

michalll 82.?.?.?

Například Diktátor jako politická funkce neznamenala ve starém Říme nic špatného. Římská republika si v krizových časech zvolila tzv. Diktátora který měl vyjmečné pravomoci po čas krize.
Samozřejmě dnes je jiná doba, ale nebylo Rusko a není stále pod tlakem anglo-sasů a v ohrožení? Ono nebýt Putina tak dnes Rusko pravděpodobně už neexistuje. [smích]

309442

12.05.2014 13:51

Jak dál na Ukrajině? Který scénář se naplňuje?

Ta snaha vyprovokovat válku je až směšná

michalll 82.?.?.?

Když Janukovyč dopustil vítězství Majdanu a převzetí moci současné juntě, docela dlouho jsem si myslel, že se dopustil vlastizrady. Dnes si to ale nemyslím.

Začíná být evidentní, že do Majdanovského převratu bylo zapojeno mnohem víc elementů než to na první pohled vypadalo a že cílem nebylo nic jiného než v zemi vyvolat občanskou válku.
Pojďme spolu zapřemýšlet.

Kdyby Janukovyč poslal na Majdan armádu nebo začal střílet do demonstrantů jako to dnes dělá kyjevská junta, byla by dnes občanská válka na Západní Ukrajině a Janukovyč a jeho spojenec Rusko by dnes samozřejmě byli označeni jako tyrani. Světová veřejnost a světový tisk by volali po zásahu. Situace by tak byla podobná jako v Kosovu. Janukovyč by byl to Zlo které je třeba odstranit.

Třeba je to jenom chybná teorie ale ta až přehnaná snaha ustupovat Majdanu a nevyprovokovat žádný střet byla ze strany tehdejší policie zcela zjevná. Když nepomáhalo házení molotovů, najíždění nákladním autem do policejního kordonu a ani soustavé bití tyčemi, tak se přistoupilo k odstřelovačům. Pak se věci dali do pohybu a kyjevská junta řízená z Washingtonu s podporou lokajské EU se sama instalovala k moci.

Řekl bych, že to nebylo tak uplně cílem. Ale budiž, loutková vláda je dosazena, Janukovyč uprchl, tak jak rozpoutat válku a označit jako agresora Rusko?
Od začátku totiž junta nedělá nic jiného, než že provokuje proruské východní regiony, zakazuje ruštinu jako úřední jazyk a zcela tyto regiony ignoruje. Na východ jsou poslány ozbrojené skupiny Pravého sektoru aby začali šířit chaos. Zde se sluší připomenout perfektní a čistou operaci z ruské strany na Krymu.

Světový tisk sice stále opakuje svoji mantru o zlém a agresivním Rusku, ale karty se pomalu obrací. Rusko ne a ne provést onu potřebnou vojenskou operaci na Jihovýchodní Ukrajině. Proto je na Východ poslána armáda a žoldáci, kteří mají pomocí teroru donutit Rusko k akci. Tam se nacházíme v současné době.

Zde si dovolím předpovědět, že pro Rusko by byla jakákoliv otevřena vojenská akce na Východní Ukrajině prohrou. Rusové se budou maximálně snažit podpořit včera vzniklé nezávislé republiky v Doněcku a Luhansku a až nastane ten správný čas a terorizované obyvatelstvo těchto regionů se ještě více přimkne k této myšlence, pak můžou Rusové zasáhnout a ukončit násilí v této oblasti.

Je taky otázkou jak dlouho se udrží junta v Kyjevě neboť armádu neovládá a při řádění MMF začne rychle ztrácet podporu lidí i na Západní Ukrajině. Čas hraje pro Rusko.

310029

05.01.2015 10:13

Stanovisko Národní demokracie k případu podplukovníka Marka Obrtela

Obrtel je jenom špička ledovce

Devoe 82.?.?.?

Řekl bych, že nazírání na skutečnou podstatu neokoloniální politiky US přišlo pro mnohé ve dvou vlnách. Mnozí se probudili po 11/9, po zjištění, že tento nový Pearl Harbor posloužil jen a pouze mocenské klice v US v prosazení dvou nelegálních válek, okleštění občanských svobod samotných američanů a spustil tzv. Válku proti terorismu. Pro mnohé uvědomění si faktu, že by mocenská elita v US byla schopna podílet se přímo či nepřímo na smrti tisíců vlastních obyvatel bylo jako probuzení z růžového amerického snu.
Přesto ne každý byl schopen tuto zrůdnou podstatu chaosu a smrti tehdy vidět. Mnozí neviděli a dodnes nevidí, že válka v Iráku žádný pokrok nepřinesla, přinesla pouze onen chaos, smrt a destrukci. To samé se opakovalo v Libyii o které se dnes taktně mlčí, stejně tak jako dnešní Syrie. Mnozí akceptovali i bombardování Srbska a vytvoření prvního narko-států v Evropě v podobě Kosova.
Druhý šok pro mnohé možná znamená dnešní Ukrajina. Způsob jakým US/EU destabilizovali tuto zemi, uvrhli ji do občanské války a navíc eskalují konflikt s Ruskem možná otevřel oči i těm, kteří dosud mlčky pozorovali válečné tažení tzv. "demokratických sil" napříč světem.

Je to sice jenom můj osobní odhad, ale lidí kteří by takto rádi veřejně vystoupili je podle mého mnohem více. Jenže se bojí.
A mají také proč.

Na jedné straně korporátní media která jsou schopna společensky znemožnit každého kdo by vybočil z oficiální názorové linky. Na straně druhé jakási nová kulturní fronta, kde se akceptuje pouze jeden a ten správný názor a jak známo, herci a podobná poplatná verbež mají na smýšlení obyvatel také svůj vliv. Ostatně není žádnou záhadou, s jakým fanatismem a vervou se tato nová kulturní frotnta pustila před prezidentskými volbami do prosazování Schwarzenberga na post prezidenta, stejně jako se dnes angažuje v kampani proti Zemanovi či poplivání Ruska.

Veřejný prostor je dnes tak vyplněn a ovládán těmi, kteří mají to "správné politické myšlení". Nedej bože, pokud by chtěl tento prostor narušit někdo, jehož politické myšlení je tzv. "nevyhovující" či dokonce "vadné".

Proto si dnes cením každého kdo je schopen veřejně vystoupit, riskovat hněv zmanipulované lůzy, korporátního tisku a kulturní fronty a říkat lidem pravdu.

324410

05.01.2015 22:39

Stanovisko Národní demokracie k případu podplukovníka Marka Obrtela

RE: Obrtel je jenom špička ledovce

Devoe 82.?.?.?

Koller je bezmozek.
Ty jeho výstupy to je opravdu výron inteligence a tuposti.
Strašně mu vadí, že prezident mluví sprostě a není prý dost morální, přesto mluví jako kanál a přeje mu smrt.
Vtipná byla chvilka, kdy mu Drtinová připoměla fakt, že kapela Lucie hrála na firemním večírku PPF, která působí převážně v Rusku a Číně kde se podle něj porušují lidská práva. Vidět ten jeho vychlastanej obličej jak neví co má říct byla docela sranda. Tahle dvojí morálka mě občas fascinuje.

A ještě jeden okamžik mě tam zarazil a to když Drtinová defacto přiznává fakt, že ta dnešní mediální a kulturní fronta jedno jsou. Myslím, že je to tam kolem 10min., kdy hovoří o "našich řadách". Zajímavé.

324451

07.01.2015 12:51

Konec Lotyšska

Vítejte v post-demokratické Východní Evropě

Devoe 82.?.?.?

... ostatně stejným procesem si prošla a stále prochází i Česká Republika.
Co víc k tomuto marasmu napsat když je dílo téměř u konce? I včera bylo pozdě.

324552

01.04.2015 11:32

Výpověď mládí: Seru na vás

Deziluze

Nausius 82.?.?.?

Ona ta dnešní predátorská společnost si tyhle jedince co se úmyslně odpojují od systému a volí cestu vlastní sebedestrukce vytváří sama. Nelze se tomu divit.

Čistě spotřebitelská a konzumní společnost je postavena na základních hodnotách, a to jsou peníze či velikost majetku, společenské postavení či moci. Člověk je v této společnosti definován podle toho co vlastní, jak je bohatý, případně jak vysoké společenské postavení které mu zaručuje jistý podíl na moci představuje.

Taková společnost paradoxně "oslavuje" jedince kteří se k těmto hodnotám dostanou i nemorálním či nelegálním způsobem a je to "omlouváno" klasickou formulkou o chytrosti. Takový člověk je společensky obdivován neboť si dokázal na úkor ostatních zajistit materiální nadbytek či dostatek moci.

Naopak člověk lpějící na jakýhsi hodnotách morálky či slušného chování je považován za slabého, neflexibilního a neschopného.

Největším "odpadem" takové společnosti jsou jedinci kteří si vědomě a dobrovolně zvolí cestu mimo toto kolečko spotřebitelského "štěstí" a nehodlají se účastnit "boje o koláč" za cenu vlastního svědomí a sebeúcty.
Tady je potřeba tuto skupinu lidí definovat.
Na jedné straně to jsou lidé kteří v systému fungují, žijí normální život, pracují, ale jejich snahou není tupě hromadit majetek, ale pokud možno zabezpečit sami sebe a svoji rodinu po materiální stránce tak aby přežila, případně se tito lidé snaží zajistit si nezávislost na systému, hledajíc alternativy, používají kreativní myšlení.
Na straně druhé to jsou lidé kteří jdou cestou sebedestrukce. Ti v systému buď žijí a parazitují na něm nebo ho zcela opustili. Tito lidé defacto rezignují na svoji budoucnost, buď vegetují a nebo cíleně pracují na své destrukci(alkoholismus, drogy atd.).

Jestli je dnešní doba něčím specifická, je to jakási všeobecná deziluze, která vede konzumně-spotřebiteslkou společnost k úpadku který lze sledovat v přímém přenosu kolem sebe.
Mladých, vykořeněných lidí bez budoucnosti bude přibývat, zvykněme si na to.

330261

22.06.2015 22:05

Babiš se nám vyprázdnil

Matně hledám důvod Babišova blahořečení

Michall 82.?.?.?

Debatovat o Babišovi je téměř nikdy nekončící zábava.

Existují dva tábory kdy jedni ho z principu nenávidí a ani moc nevědí proč, druzí z něj dělají veleúspěšného spasitele.

Nevím kam bych zařadil sám sebe ale upřímně řečeno nechápu kde se neustále bere jeho fanatický fanklub. Kdo má doma internet může si během jedné slabé půlhodinky vytáhnout na pana Babiše tolik špíny a kontroverzních kroků z jeho minulosti, že by si tento nově blahořečený mesiáš mohl v klidu podat ruku s největšími tuneláři této země a ani jeden z nich by se neušpinil. Proč? Protože jsou všichni až po uši v hovnech.

Nejvíc ale brečím při argumentu, že pan Babiš je tak bohatý, že už nemá potřebu krást. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Copak jeho fanklub zapoměl, že peníze jsou pouze nástrojem jak dosáhnout toho nejcenějšího? To jest moci? Ne, Babiš opravdu nemusí krást, jeho cílem je ovládat, mít moc.

Pro fanoušky pana Babiše několik nápověd kde hledat:

- Vytunelování firmy Petrimex
- OFI (Ost Finanz und Investition)
- Ameropa
- chazarský byznysmen Marc Rich
- privatizace Unipetrolu atd.
- vražda Jána Duckého

... a mnoho, mnoho, mnoho dalšího.

Ikdybych byl seběvětší naivka tak tomuhle člověku neuvěřím ani jeden jeho plamený projev.

335282

23.06.2015 09:09

Babiš se nám vyprázdnil

RE: Matně hledám důvod Babišova blahořečení

Michall 82.?.?.?

Bravo.

Cílem každého z lidí je mít moc

Opravdu? Já po ni třeba absolutně netoužím a znám další hromadu lidí kteří to mají stejně.

Znovu bravo. [smích]

Klasická ukázka jak si vy, fanoušci pana Babiše představujete diskuzi. Vyhrožovat soudem, trestním oznámením atd. Každý nepohodlný názor lokalizovat, autora zastrašit. Klasické stbácké metody drahý přítely. Ne nebojím se vás. Založíte si u sebe v centrále na moje jméno složku?

PS: Netykáme si.

Každopádně díky za váš příspěvek, skvěle dokresluje podobu voliče či poplatného sluhy tohoto pochybného pána a nového "mesiáše".

335314

07.09.2015 09:06

Bláznivé stareny!

Nedivím se

Nausius 82.?.?.?

Ono se nakonec ukázalo, že i ten "hrdina" a "slavný" otec onoho utonolého malého chlapce žil cca 3roky se svojí rodinou v Turecku kde rozhodně žádná válka není, měl dokonce práci, pronajatý byt a rodině finančně pomáhala sestra z Kanady. Jenže tohle vám korporátní neomarxistické sračkomety už neřeknou. Příběh byl vystavěn tak, že nebohá a zbídačená rodina na pokraji života a smrti z posledních sil přeplouvá ilegálně do Evropy, majáku bezpečí a solidarity.

Stejně je to i s touto vlnou uprchlíků.
Samozřejmě nelze paušalizovat, ale chování této první masy imigrantů, jejich finanční možnosti které mnohdy přesahují možnosti chudého východo-evropana atd. dávají tušit, že v mainstreamové pohádce o utečencích na pokraji života a smrti něco nehraje.
Z převážné většiny je současná vlna imigrantů složena z ekonomických migrantů kteří logicky směřují do zemí s bohatým sociálním systémem který jim zabezpečí pohodlný život bez práce. Takový člověk dostane v Německu jídlo, pití, ubytování zdarma plus kapesné něco kolem 360euro/měsíc. Zkuste tohle nabídnout českým důchodcům, utrhají vám ruce vděkem.

Současný propagandistický styl mediálního mainstreamu bude samozřejmě pokračovat, nebude se štítit použít další mrtvé děti, překroucené emotivní příběhy atd., aby zcela ignoroval logickou a rozumovou část tohoto problému. Neboť propaganda nepracuje s logikou a zdravým rozumem, jejím cílem je emotivní manipulace za použití všech dostupných prostředků.

A tak zatímco bude evropan masírován a "pohlavkován" za svoji zaostalost, xenofobii či nesolidaritu, bude Evropa cíleně a systematicky zaplavována ekonomickými migranty kteří nemají jinou úlohu než ekonomicky a kulturně rozvrátit ještě jakžtakž homogení národní státy které jsou překážnou pro nový globální Babylon.

339175

07.10.2015 12:06

500 milionů rukojmích

Politika

Nausius 82.?.?.?

Myslím, že okamžik pravdy se ukáže v následujících volbách.
Osobně si tam potvrdím to, že jsme buď totálně v prdeli nebo se apatický televizní elektrorát přeci jen dokáže probudit a jednou ukáže, že to není jen tupé manipulovatelné stádo a tím získám znovu naději, že lze něco změnit.

Volání po demonstracích, násilí atd. je hloupost. Systém je na to připraven a přesně na tyhle projevy nespokojenosti čeká. Snad jediné co by fungovalo by byl celostátní nenásilný protest a odmítnutí platit daně a další poplatky státu. Bylo by to milonkrát učinější než vyřvávat někde na ulici nebo se mlátit s robokapama. Jenže tohle má šanci jedině tehdy pokud se připojí dostatečný počet jedinců, jinak vás systém zničí.

Pokud nejsou volby předem zmanipulované, tak přeci jen ještě má elektorát v ruce zbraň hromadného ničení které se musí pochopitelně každá politická garnitura bát.

Bohužel poslední průzkumy mi dávají za pravdu, že jsme prostě v prdeli.
Jestliže volby vyhraje eurounijní dotační král Babiš, druhý skončí eurounijní poskok Sobotka a jeho partaj a zbytek si rozeberou TOP09, lidovci a ODS tak je vymalováno. Nevěřil bych, že to někdy napíšu ale z celé téhle politické žumpy která sedí ve sněmovně tam jsou komunisté asi ti nejpřijatelnější.
Nechci nikomu radit jak a koho má volit, ale pokud se tady 25let u moci střídá jedna a ta samá parta a jako spasitel nám byl předhozen slovenský STBák který se chová jako by mu to zde celé patřilo, tak jsme prostě v hajzlu.

A kdo za to může? Můžeme si za to my sami neboť ve své lenosti a hlouposti sebou necháme manipulovat a tiše a apaticky delegujeme moc do rukou psychopatické a prodejné politické reprezentace.

340340

10.10.2015 12:08

Ruská „výchovná“ salva zničila světovládu USA

RE: Ruska ,,Vychovna

nausius 82.?.?.?

Ale běžte furt s tím kapitalismem a komunismem do prdele.

Globální elitě jsou tyhle pojmy naprosto ukradené. Naopak lze říci, že jejich internacionální agenda má mnohem blíž k marxismu než k nějakému kapitalismu, ale to jen tak naokraj.

Tohle strnulé dělení na kapitalismus, socialismus, komunismus atd. akorát funguje jako dokonalé myšlenkové vězení zatímco ti kdož tyhle pojmy vymysleli jimi manipulují své poslušné ovce.

340490

21.10.2015 10:53

Obama odmítá v Sýrii „spolupráci“ s Putinem

Nepříjemná pravda vyplouvá

Nausius 82.?.?.?

To o čem si "konspirační" teoretici a vrabci na střeše cvrlikají poslední rok se ukazuje nepříjemnou pravdou.
Amerika, která se po 11/9 pasovala na neohroženého bojovníka proti radikálnímu islámu, napadla pod touto záminkou několik suveréních zemí, překročila mezinárodní právo, zasela strach a vytvořila obrovský šmírovací aparát, tak ta stejná Amerika dnes podporuje ty stejné teroristické skupiny proti kterým měla vždy tak hrdině bojovat.
Více jak rok krouží letadla tzv. Koalice nad Syrií aniž by do dnešního dne bylo patrné co, že tam vlastně bombardují. Začíná se ukazovat, že tato tzv. Koalice cíleně ničila civilní infrastrukturu, bombardovala civilní zástavbu a jejich boj proti ISIL je pouhá fikce.
Zde se dostáváme k poslednímu bodu a tím je fakt, že za uprchlickou krizi je primárně zodpovědná vláda US a působení tzv. Koalice v Syrii která cíleně a záměrně ničí civilní zástavbu a nutí syřany utíkat ze Syrie. Pokud přijmeme tezi, že Německo je okupovanou zemí a německé Kancléřství je podřízeno vládě ve Washingtonu, není chování Angely Merkelové nijak překvapující neboť je patrné jaké síly a kdo má zájem na destabilizaci Evropy, protlačení TTIP atd.

Pokud se Evropa nepostaví na vlastní nohy a neopustí svoje lokajské postavení vůči USA, může to znamenat pro Evropu další válku.

340929

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?