Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 2 různá jména: Martin M., MUF.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.07.2008 12:18

Darovanému koni na zuby nekoukej

Gratuluji Vám, Valdimíre

Martin M. 92.?.?.?

Když jsem si přečetl název článku, očekával jsem nějaký břitký humor na adresu ... nu čehokoliv. Ovšem po dočtení,na závěr, mi i trochu oči zvlhly a upřimně, Vladimíre, přeji Vám takový krásný dar. Sám mám mechanické hodinky rád a po svém tatínkovi jsem jedny takové Omegy také zdědil. Ovšem k hodináři je nenosím, neb je nenatahuji a nechávám jen v klidu odpočívat na pohodlném místě za sklem vitríny. Martin

166094

29.06.2009 10:15

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

LIDI, TAK CO UDĚLÁME ????

MUF 92.?.?.?

NEJDE UŽ O NÁS, MY TO DO KREMATÓRIA UŽ NĚJAK PŘEKLEPEM, ALE CO ŘEKNEME DĚTEM, AŽ SE NÁS ZEPTAJÍ, CO JSME DĚLALI, KDYŽ UMÍRALA SVOBODA ??
JE TŘEBA SVOLAT PROTESTNÍ AKCI NA DEN VÝSLECHU PANA STWORY. NA TRANSPARENTY STAČÍ JEN DÁT CITACE Z LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD (TY BUDOU ÚDERNĚJŠÍ, NEŽ KDEJAKÁ HESLA ... CO TŘEBA ČLÁNEK 17, BOD 1: Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. BOD 3: Cenzura je nepřípustná.)
POKUD PAN STWORA ZVEŘEJNÍ TERMÍN A MÍSTO VÝSLECHU, URČITĚ PŘIJDU, NECHCI SE JEDNOU PŘED SVÝMI DĚTMI STYDĚT.
Pro hajzly šmírácký, abych jim ušetřil práci: jmenuji se Martin Křížek a jsem z Nymburka

194248

29.06.2009 13:59

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

Přátelé, § 165 Trestního zákona platí ovšem pro každého z nás,

MUF 92.?.?.?

kteří vyjadřujeme veřejně panu Stworovi podporu (a já ji tedy OPRAVDU VEŘEJNĚ vyjadřuji).
Zde je jeho znění (slabším povahám doporučuji nejprve frťana):
§ 165 Schvalování trestného činu
Kdo veřejně schvaluje trestný čin nebo kdo veřejně vychvaluje pro trestný čin jeho pachatele, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
Stejně bude potrestán, kdo v úmyslu projevit s trestným činem souhlas pachatele nebo osobu jemu blízkou odmění nebo odškodní za trest, nebo na takovou odměnu nebo odškodnění sbírá.

TAKŽE SE V TOM VEZEME VŠICHNI ... to bude ale monstrproces ... a bude se věšet - přesně vím, co nás čeká, sledoval jsem pozorně v České televizi proces s Miladou Horákovou.

194282

29.06.2009 15:18

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Přátelé, § 165 Trestního zákona platí ovšem pro každého z nás,

MUF 92.?.?.?

Je mi líto, že musím zklamat Vaši důvěru v právní systém naší země.
Tresného činu dle par. 165 Trestního zákona se dopustíte bez ohledu na to, v jaké fázi je vyšetřování či soudní řízení samotného "Vámi schvalovaného a podporovaného" trestného činu.
Tedy může nastat paradoxní situace, že budete odsouzen dle par. 165 TR ještě dříve, než sám pachatel onoho trestného činu. Důvod je ten, že co je trestný čin, je TZ taxativně určeno a nezáleží (opakuji NEZÁLEŹÍ), která osoba se jej dopouští, neboť jak říká tento paragraf "kdo veřejně schvaluje trestný čin", což znamená, že Vaše trestná činnost "podpory a schvalování" není (opakuji NENÍ) vázána na osobu tresný čin "možná" páchající, ale na trestný čin jako takový ... jak říkám, jedeme v tom všichni a bude se věšet !!

194300

04.02.2010 13:49

Zvědavec končí ve formě, jak jste ho znali

Vladimíre, nebuďte smutný

MUF 92.?.?.?

Zpoplatnit přístup k informacím po téměř 11-ti letech sisyfovského úsilí není žádnou prohrou. Kupříkladu mně jste pomohl před čtyřmi lety rozšířit můj pohled na svět hodně radikálním způsobem. Nevím, kolik máte pravidelných přispěvatelů, ale já jsem jedním z nich (před chvílí jsem Vám zaslal pravidelnou dvouměsíční dávku potřebného životabudiče) a pokud budete chtít za registraci 99 Kč měsíčně, tak bych spíše ještě ušetřil ... doufám, že Vám budu moci i přes budoucí registraci posílat tolik, kolik je to nyní.

Ještě vzkaz pro ostatní diskutující, myslím, že Vladimír umí dobře posoudit, kde má hostovat server a určitě se nenechá opít první nabídkou, takže spíše diskutujte nad tím, jak sehnat pro Zvědavce více prostředků, protože informace, které nám přináší, mají hodntu do peněz nepřevoditelnou.

211475

19.02.2010 15:10

Jsem homofob? Podle příručky ano

Brzo už budu taky příslušník utlačované menšiny ...

MUF 92.?.?.?

... a jen doufám, že se najde taky nějaká agilní nevládní organizace, která bude má práva hájit za prachy vás ostatních.
Jsem totiž muž (rozuměj potenciální sexista), náležící k bílé rase (rozuměj nebezpečný rasista a viník všech genocid za posledních 500 let), hlásící se k česká národnosti (rozuměj praktikující nacionalista), hrdý na své křesťanské kořeny (rozuměj nenávistný sekularista a viník všech genocid za posledních 2000 let), žijící v legálním heterosexuálním svazku (rozuměj nenávistný homofob) s bílou Češkou (tím se mé zločiny politické nekorektnosti ještě násobí), vychovávající své vlastní děti (rozuměj potlačený pedofil), ty děti jsou dva bílí synové (ó hrůzo hrůz, jsem nenapravitelný dvojnásobný recidivista), za svou vlast považuji Čechy (rozuměj šovinista), odsuzující všechny zločiny proti lidskosti - a to i ty usraelské (rozuměj supernebezpečný antisemita), nesouhlasící s agresivní politikou NATO (rozuměj levicový extrémista), nesouhlasící s legalizovaným rozkrádáním státního majetku (rozuměj levicový extrémista), nevěřící v oficiální verzi 9/11 (rozuměj pomatený konspirátor). A to ani nechtějte vědět, o čem všem pochybuji a co všechno popírám.
No řekněte sami, nejsem já prototyp ohroženého druhu odsouzeného k vyhynutí a tedy potřebujícího Vaši okamžitou humanitárně-demokratickou pomoc, nejlépe v podobě krásného apartmá na Guantanámu???
Dodatek pro ideopolicii: to popírání provádím zásadně o samotě, nikdy ne před více než jednou osobou a vnitřně sám se sebou hluboce nesouhlasím).

212994

02.05.2011 13:47

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

Je divné, že se nikdo nepozastavuje nad tím nejzjevnějším

MUF 92.?.?.?

Z médií se dovídáme, že americké speciální komando poblíž pakistánského hlavního města ... STOP !!! Co dělá americké speciální komando v Pakistánu ??!! Slyšíte to všichni ... vždyť ONI se už ani nenamáhají nám lhát a retušovat to bláboly o svobodě, demokracii a západních hodnotách. Už nám jasně a otevřeně sdělují: "MY MŮŽEME - kdykoliv, kdekoliv a kohokoliv". Umíte si představit to haló, kdyby jakékoliv komando (vyzbrojené byť jen luky a šípy)jen zapřemýšlelo, že vstoupí na území USA ???

243074

17.06.2015 17:34

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Dokonale reseni

MUF 92.?.?.?

Příteli, není předmětem této diskuse přetahování se o znalosti, ale likvidaci carské rodiny vedl Jakov Sverdlov (velký kamarád V.I. Uljanova-Lenina), na jehož počest celou bolševickou éru neslo město Jekatěrinburg (místo likvidace Romanovců) jméno Sverdlovsk.

334945

22.07.2016 20:12

Ruce vzhůru!

To je Vrátkov

MUF 92.?.?.?

Tam to znám, kdysi jsem tam ještě pro vojáky montoval nejaké momunikační zařízení. Venku malá boudička a z ní hluuuboké schodiště do podzemí. Mělo to být velitelství protivzdušné obrany ČSSR. Několikapodlažní železobetonová krychle pár desítek metrů pod zemí. Prý vydrží i přímý zásah atomovky a dokáže dále pracovat i když se otočí vzůru nohama. Takže třeba mísy toalet tam byly "za vršky" ještě železnými úchty přichyceny k podlaze a měly v sobě kulové uzávěry, které vlastní váhou uzavřely odpady, kdyby se tak kostka opravdu otočila vzhůru nohama. Nebo u stropu byly schody přes dveřní zárubně, zase kvůli tomu, aby se dalo projít i když bude kostka otočená vzhůru nohama. Samostatné agregáty na čištění vzduchu, vody atd. Stavba je to impozantní. Tenkrát tvrdili, že je to navrhované tak, aby tam lidi vydrželi 2 roky bez kontaktu s okolním světem. Jen jsem vždycky přemýšlel, jak to budou dělat, když se kostka otočí třeba jen o 90 stupňů. To ty kulové uzávěry nezafungují a protiatomové dveře se taky budou proti vlastní váze dost blbě otevírat.
Podle mýho je to zase jedna z mnohých megalomanských šíleností.

350667

29.12.2016 14:11

Někteří z nás jsou na tom špatně

Přispěl jsem

MUF 92.?.?.?

Přečetl jsem si diskusi, rozhodl se pomoci a menší částku jsem poslal.
Nepomáhám často, spíše výjimečně. Vždy ve mě totiž vře krev, když po mně někdo jen tak za dobrý slovo chce moje 5x zdaněný peníze a přitom vím, že v Bruselu si Evropská centrální banka tiskne miliardy eur z čistýho vzduchu, jen aby zachraňovala nějaký zkurný bankéře a takto vzniklé dluhy kryje budoucími daněmi, o které nás okrade evropská hydra.

Je ale konec roku a řekl jsem si, kdo rychle dává, ten dvakrát dává. Já budu mít hezký pocit a určitě neschudnu. Jde-li o potřebného, o to větší radost z toho budu mít. Je-li to podvodník, tak proti agentu Burešovi je to drubnůstka.
================
Poznámka pro pana Stworu: Již jsem jednou tento příspěvek vložil, ale nevidím jej, Tak pokud by se náhle objevil 2x, prosím, jednou jej smažte.

354396

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 141 čtenářů částkou 25 032 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

stalo se už smutným pravidlem, že na konci měsíce musím uvřejňovat tenhle křiklavý rámeček s prosbou o pomoc. Do konce měsíce zbývá poslední den a my máme vybráno jen něco přes 70 %. Prosím uvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Děkuji.

Ve zkratce

Rouška neposkytuje žádnou ochranu proti virům a tedy ani COVID-1929.09.20 07:27 Neurčeno 11

Přidusit, povolit. Přidusit, povolit. Prymula si to užívá28.09.20 19:12 Česká republika 4

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 8

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 3

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 2

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 9

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Měnové kurzy

USD
23,19 Kč
Euro
27,17 Kč
Libra
29,79 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,48 Kč
Švýcarský frank
25,16 Kč
100 japonských jenů
21,94 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,26 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 837,42 Kč
1 unce stříbra
556,38 Kč
Bitcoin
248 813,78 Kč

Poslední aktualizace: 29.9.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?