Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 1 jméno: Andrew Siddur.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

09.11.2016 15:25

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

RE: Kouř - nepřítel NWO

Andrew Siddur 77.?.?.?

Když jsme u té, na první (i druhý) pohled úchylné, sekačkové buzerace – už dávno předtím jsem se zamýšlel, jak je možné, že udržovaná moderní sekačka Honda naplní dům otravným smradem (ne)spáleného benzinu, který je plně srovnatelný s projevem nastartovaného 50 let starého Fiatu 600. A dospěl jsem k závěru, že výrobci těchto krámů na nějaké emise zvysoka kašlou.

Nechápu matku, pro kterou je půlhodinka důkladného sečení zahrádky, strávená v oblaku tohoto smradu, očividně relaxem a příjemně strávenou dobou…

Obecně vůbec nechápu tu módu rajtovat po trávníku každý týden se sekačkou – v létě začne víkend, a všichni se můžou vzteknout, když se jim nepovede nastartovat ten sekací smradolet… Divná doba.

353247

08.11.2016 02:19

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

Btw

Andrew Siddur 77.?.?.?

Zajímalo by mě, kolika vykouřeným cigaretám se rovná dejme tomu čtvrthodinka čekání na autobusovém nádraží Florenc, kde na vaše plicní sklípky útočí exhalace z permanentně nastartovaných motorů autobusů.

353173

08.11.2016 02:15

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

Zakázané ovoce nejlíp chutná

Andrew Siddur 77.?.?.?

Kdyby šlo politikům o zdraví národa, zakážou cigarety. (Ač samozřejmě mnohé výzkumy naznačují, že právě kuřáci mají „zocelené“ plíce i organismus a vůči všem škodlivým smradům jsou více imunní, než nekuřáci.)

Ale ono jim jde o státní kasu, takže alibisticky přikážou výrobcům cigaret používat ty nechutné obrázky, aby výrobce nikdo nemohl žalovat kvůli zdraví, a výrobci cigaret i stát byli spokojení.

Stát jde přímo na ruku tabákovým koncernům, proto drakonicky postihuje nekolkovaný a všechen jiný „neoficiální“ tabák.

Je to úplně stejný princip jako u vlastnictví automobilu.

Stát občana všemožně masíruje, aby si koupil novou Škodovku (lobby této mladoboleslavské m*dky je doslova všudypřítomná), aby ho poté sedřel z kůže skrze ceny PHM a všechny idiotské poplatky (viz modré zóny) a přivodil mu celkový kolaps ze stavu silniční sítě.

353172

10.11.2015 00:42

Je Charlie Hebdo mašinou nenávisti Západu?

Bezvýznamný plátek, sloužící USA

Andrew Siddur 77.?.?.?

Kdyby se o tom „plátku“ nemluvilo, zůstal by i nadále provinční levicovým salónně non-konformním ubrouskem na zabalení hamburgru v McDonalds.

Ale protože Karel Hebrejda je samozřejmě nástrojem USA, šířícím sionistickou protimuslimskou „imigrační“hysterii a vulgární výsměch Rusku, máme ho na talíři dnes a denně hned vedle Vzpurných kisek (nebo chcete-li piček)…

Poselství tohoto židoplátku je jediné: „Podívejte, Evropané! Dokonce i v té odjakživa levicující a donedávna muslimující Francii už kopou do islámu i do Ruska! Tak nebuďte hloupí a kopněte si taky, je to tááák skvělé a povznášející!

Je v tomto ohledu docela zajímavé, že z emericky-importující Francie se kdysi rozšířila do Evropy i mandelinka – viz OBRÁZEK.

341681

08.11.2015 15:00

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Obama obanoval kompliment o kráse. Obvinili ho zo sexizmu

Andrew Siddur 77.?.?.?

Obanovať… [chechtot]

Obama obamoval
Onan onanoval
Orbán orbánoval

V hentom ZME píšu ako Maďari.

Nebýt internetu, nevím, že to znamená oželieť, oľutovať… [oči v sloup]

341577

07.11.2015 11:49

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Výstava

Andrew Siddur 77.?.?.?

Konspirační teorie: od začátku šlo o virální reklamu Akademie věd i dotyčného fotografa (ve dvou se to lépe táhne).

Na které se hned přiživil ten spolek slepic, neboť fotografie evidentně zachycovaly ženské tělo a nikoli např. kávovar.

Kdyby zachycovaly kávovar, výrobce by hned podal trestní oznámení na neznámého pachatele kvůli nelicencovanému vyobrazení jeho výrobku.

341505

07.11.2015 11:21

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

Kdo výstavu napráskal?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Pochybuji, že slepice by kdy dokázaly vniknout do prostor, kde vládne chladné racio.
Minimálně jedné mužatce se musel nějaký vědec-mlamoj pochlubit, a ona se pak pochlubila s „úlovkem“ dalším slepicím – a už to jelo.

Vidím tam negerku i vylepanou lesbu s knihou „Psychiatrie“, tak nevím, co si ten spolek stěžuje na nějaku nerovnoprávnost…

341502

21.05.2015 15:43

Ozbrojenci ISIS jsou „pašováni do Evropy v lodích přistěhovalců“

Válka proti terorismu vypukne i v Evropě

Andrew Siddur 77.?.?.?

Tak co myslíte, které země budou obětovány, aby tam tzv. ISIS pod falešnou vlajkou, na popud USA, páchal masakry?

Určitě Itálie, Španělsko, Řecko, zkrátka ty „nejslabší kusy“.

Válka „proti terorismu“ se přenese do Evropy a USA budou moci zase pár let, po dobu války, prosperovat.

333279

17.05.2015 19:42

Jak se ekonomika propadá, narůstá válečná hrozba

RE: Nějaký Valerij Pjakin...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Takže skladujete… Typické freudovské přeřeknutí.

333044

29.01.2013 01:04

¡No pasarán!

Vpodstatě souhlas, ale není to tak jednoznačné

Andrew Siddur 77.?.?.?

Internet není všemocný a v budoucnu bude jeho role okleštěna kýženým způsobem - tak, aby neškodil "národním" vládám.

Internet se v budoucnu stane jenom reklamou na produkty, které si můžete koupit, a reklamou na šťastný život s vaší vládou ve vašem státě (k obojímu už má dnes velice nakročeno). Stránky s jinou než oficiální pravdou a s odkazy na jiné produkty a informace než na ty vedoucí k zisku pro pár korporací budou nemilosrdně odstraňovány z výsledku vyhledávání.

Bude tak nutný pasivní gándhíovský odpor proti dění ve státě, pacháném vládou bláznů, která se bude do posledního dechu snažit udržet neudržitelné (hlavně finančním terorem na obyvatelstvu za pomoci pohůnků systému - tzv. právníků a exekutorů).

Časem to dojde do takového stádia, že politici se svědomím - a dost možná i jakási "kulturní fronta", dnes tak zprofanovaná - se budou ptát těch bez něj (90 % osazenstva ODS, 100 % TOP09), má-li taková vláda ještě smysl. Načež to vláda vzdá; systém se konečně zhroutí.

Poté by mohly být zavedeny jakési psychologické "norimberské" zákony - psychopatům zaměřeným na svůj okamžitý osobní zisk bude zkrátka zamezeno účastnit se dění v politice a veřejném prostoru; deviace bude rozpoznávána v povinných psychotestech...

283866

23.01.2013 02:46

Havloidé útočí

Neviditelný, avšak slyšitelný pes

Andrew Siddur 77.?.?.?

se jenom v křeči, jako tisíce jiných (mnozí dokonce dobrovolně nosí krásnou placku, která zdálky vypadá jako žlutá hvězda), snaží k tématu pankáčského feudála přivařit doušku o antisemitismu, židech a tak podobně, přestože bylo již mnohokráte odevšad řečeno, že Schwarzenberg je Čech jako poleno, nejčeštější z Čechů, takže by snad jakékoli podobné narážky na původ šlechtice měly být považovány za bezpředmětné a nesouvisející.

Někteří lidé ale asi mají dojem, že boj o instalaci "knížete" na Hrad by bez takového eklektického dadaismu jaksi nebyl kompletní a tížilo by je svědomí, že pro jeho zvolení neudělali dost; že nenapsali všechno, co se jim v souvislosti s knížetem - a klidně i bez ní - vyklube v hlavě.

Osobně se ovšem dobře bavím. Jen houšť a větší kapky, zpolitizujme nezpolitizovatelné, zatáhněme do volby prezidenta každý co ho napadne.

Hlavně úderníci MF DNES a její odnože se vznešeným názvem Lidové noviny by neměli zůstávat pozadu a denně plnit stránky agitkou pro jednoho kandidáta a výsměchem pro druhého.

Psycholožky protepou latentní nacismus příznivců Miloše Zemana, šéfredaktor týdeníku "Kibicové o ekonomii" rozebere příznivý vliv knížete na Hradě na rozvoj jaderné energetiky (Westinghouse atd.), sociologové konstatují, že Zemana volí socky, Steigerwald to zahustí aluzí na Paroubka a staročeskými jednoslabičnými slovy.

Každý den několik nosných témat, a bude vymalováno. Nebo spíš fymálofáno.

283170

15.01.2013 12:31

Volební divadlo – první kolo

RE: Graf průběžných výsledků jednotlivých kandidátů:

Andrew Siddur 77.?.?.?

Samozřejmě.

Myslel jsem, že je to ohromující z hlediska lidské logiky, nikoli z té matematické.

Ale ono ve městech by to asi vyhrál i kýbl vody, kdyby měl koncerty.

282422

15.01.2013 00:00

Volební divadlo – první kolo

Graf průběžných výsledků jednotlivých kandidátů:

Andrew Siddur 77.?.?.?

http://www.imagehosting.cz/images/volbyprezi.png

Konstantní posilování Schwarzenberga je ohromující.

282382

14.01.2013 01:19

Zle matičko, zle

Mýtus o Dubčekovi. Zemljanek netřeba?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Kdyby se v '68 ujal vlády Dubček... kdyby, kdyby.
Kdybych chtěl být za cynika, řekl bych, že v takovém případě bychom tu měli to, co tu máme dnes o 20 let dřív.
Ovšem pořád je to jen "kdyby" a zde neplatí jednoduché prognóza.

Dubček si hypoteticky mohl vyjednal výjimku na socialismus s lidskou tváří a pak spolupracovat (mimo omezené spolupráce s Vých. blokem) třeba s polosocialistickou Francií, Itálií. To bychom tu pak mohli mít dnes možná docela pohodu.

Ovšem místo toho se taky mohl upsat hned rovnou USA a Izraeli - vždyť Dubčekovi a osmašedesátníkům šlo hlavně o to vymazat pojem "antisionismus", který se jim za mák nelíbil - a to už o něčem vypovídá. Zkrátka by celou republiku hned úplně přepólovali, a za chvíli by byla tam, kde je teď.

*

Jak se dnes zařídit? Nevím, ale líbí se mi editorův názor z článku výše, že vše je jednoduché, jednodušší než to vypadá.
Dokud je čas na úvahy o zemljankách, patrně ještě žádná není třeba. Až bude třeba, prostě si ji vykopete. Pardon, vykopeme. Musíme si pomáhat...

282252

14.01.2013 00:54

V Česku už zase „pod jednou či pod obojí“

Zeman jako Schwarzenberg

Andrew Siddur 77.?.?.?

Zajímavé historické paralely v článku.

Ovšem - ačkoli jistě ironické - spojování Zemana s husity je liché. Zeman je nízkotučná verze Švarcenberka.

Není tak ostentativně protičeský jako tzv. kníže (o kterém nám média a jeho latentně protičeští podporovatelé musí sugerovat, že je Čech), ale jeho podpora českému národu má také jistě své "odtud potud" - víme přeci, jak vyměkl v roce 2003 při prezidentské volbě, když se mu nedařilo. Když se věci nevyvíjejí podle Zemanových představ, ztrác jistotu sebou samým. A to bylo před 10 lety! Teď už to může být jenom horší.

Skutečným vládcům nad touto zemí pak stačí Zemana přesvědčit, že to dělá špatně, že je trapný, a on se zase stáhne do sebe a změkne. Podepíše, odvolá, udělá, co se po něm chce.

Z toho mám trochu obavu.

Samozřejmě z toho, že by české občany a jejich stát měla reprezentovat feudální vycpanina dnes již zcela ovládaná mocenskými kruhy, které pomáhala za svého života utvářet (a které kdysi utvářely i ji), mám přímo děs.

282250

13.01.2013 16:38

Volební divadlo – první kolo

Semann, Schwarzenberg, Fischer, Dienstbier

Andrew Siddur 77.?.?.?

A my pořád nemůžeme to Německo dohnat
[zmaten]

282200

13.01.2013 16:19

Volební divadlo – první kolo

Mě zaujalo několik věcí:

Andrew Siddur 77.?.?.?

Výsledek Roithové těsně pod 5 %. To je taková jistota, jako že vyjde Slunce - kdykoli je ve volbách něco nějak souvisejícího s KDU-ČSL, dostane to vždy kolem 5,00 %. Udivilo mě ale, že při prezidentských volbách to nebylo o jedno či dvě procenta méně - domnívám se totiž, že řada uvědomělých takykatolíků totiž radši volila judeokřesťany Fischera (on je to vlastně Ježíš) nebo Schwarzenberga, než by svůj hlas potratila volbou slabé Roithové.

Volební účast. První den byla 40 %. Druhý den bude dvakrát nižší, takže celkem 60 %, říkal jsem si. A ejhle, 61 %. Jsem vědma.
Taky mne zarazilo, že média těch 40-60 % uváděla bombastickými titulky: velmi vysoká volební účast.
Když 40-60 % lidí volí v krajských volbách, média se ofrňují: "velice nízká volební účast, ani tam nemusíte chodit". Zajímavé chování, není-liž pravda?

Podivná vyrovnanost kandidátů. Tak rozdílní kandidáti jako Fischer a Dienstbier - oba shodných 16 % hlasů. Zeman a Schwarzenberg - doslova voda a oheň - 24 vs. 23 %. Podivně nízký výsledek Franze - 7 %; čekal jsem i přes 10. Nemohu uvěřit, že máme tak polarizovanou společnost, jejíž skupiny jsou tak pečlivě vyrovnané?

Podivný Schwarzenbergův finiš, kdy ze 17 % to vytáhl na 23 %. Zeman oproti feudálovi klesl z 26 % na 24 % - prý ho volili z velkých měst. Žijí tedy ve městech obzvlášť manipulovatelní lidé? Neměli bychom jim spíše postavit ozdravovny někde na venkově?

282197

13.01.2013 15:42

Volební divadlo – první kolo

RE: Češi volte herr Karl von Schwarzenberg a bude tu ráj - ale pro Němce.

Andrew Siddur 77.?.?.?

To je na tom to tragické - že média tvarují vojební klání jako souboj starého bolševického dinosaura Zemana versus nového svěžího pětasedmdesátiletého feudála.
 
Pokud vyhraje (!) kníže, očekávejme slizké komentáře v novinách, jak mládež nemá předsudky vůči starým lidem.

Přitom jde o něco úplně jiného.

282193

13.01.2013 15:20

Volební divadlo – první kolo

RE: Zahraničí volí Knížete? Spíše zaměstnanci ministerstva zshraničí!!!

Andrew Siddur 77.?.?.?

Myslíte? Já bych se spíš vsadil, že teď bude volit hmyz, nebo nějaká zvěř citlivá na barvy, podle toho, jak za Zemanovou hlavou grafici Lidovek malují rudé pozadí, kdežto za knížecím škopkem cool intošskou queer fialovou.

282191

13.01.2013 14:27

Volební divadlo – první kolo

RE: ...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Samozřejmě.

http://volby.cz/pls/prez2013/pe

282187

13.01.2013 01:23

Volební divadlo – první kolo

Kdyby byla Praha jen o trochu větší, Schwarzenberg by vyhrál. Těsně před Hitlerem.

Andrew Siddur 77.?.?.?

 

282145

13.01.2013 00:34

Volební divadlo – první kolo

RE: Mediálním agitátorům se opět podařilo neuveřitelné.

Andrew Siddur 77.?.?.?

To vypadá na směsici pražštiny, jidiš a sudetské němčiny; ukažte, přeložím to do češtiny...
Hodný pán, hodný pan, hodný pán, ten náš kníže, to byl hodný pán. Sympaťák, sympaťák, sympaťák, ten náš kníže, to byl sympaťák.
Ein feudaler Widerstand, Ein feudaler Widerstand.

282143

13.01.2013 00:15

Volební divadlo – první kolo

RE: Mediálním agitátorům se opět podařilo neuveřitelné.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Bude zajímavé sledovat nadcházející hysterii.

Sympatizátoři přejetiny budou rýt do Zemana co to dá, že má vypitý mozek a tisíc vykřičníků k tomu; pleistocén se sklony k hibernaci bude veleben a vychvalován do nebes umělci, lékaři, bývalými sportovci, současnými židy a budoucími Číňany.

Domnívám se, že bude - s přehledem - zvolen Zeman, ale ten ozón trpanosti, než se tak stane, bude omračující.

Agónii zakončí komentátor Komárek smířlivým konstatováním, že starý kníže může být rád, že je rád, a že Zeman vlastně taky není špatnej, protože není vůbec levičák a aji ten Írán by humanitárně zahnal do moře, a proto Český národ nezahyne. To bude celé.

282139

13.01.2013 00:04

Volební divadlo – první kolo

Mediálním agitátorům se opět podařilo neuveřitelné.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Podařilo se jim veřejnost (= v tomto případě náctiletá třeštidla, mlamojové a sufražetky typu Peake, třicátníci až čtyřicátníci z oblastí s dobrým platem /Kolínsko, Plzeňsko, stř. Čechy/, snad i staré babičky /von je ten Schwanzenberg taky starej, tak ho budu volit/ --- o Praze - škoda mluvit! ---) přemluvit, aby volbu prežidenta vnímali jako souboj komunismu versus pankáčství, takže výše zmínění zhusta volili jakousi zkostnatělou feudální zkamenělinu nejasného původu, která je i pro každou novodobou havlisticko-ňúejdžovskou špatnost ve jménu pravolásky, čímž má být ukrutně "in".
 
Nedošlo jim, chudákům, že jsou to přitom oba stejný dědci, kteří dávno nemají v politice co pohledávat.

Škoda slov. Snad jen, že ke druhému dějství šaškárny se nechystám. Nebyl jsem hrdý na to, že jsem volil T. Fischerovou, teď jsem hrdý jen o trochu víc. Víc jsem asi udělat ani nemohl, abych ukázal, co si o tzv. "přímé" prezidentské volbě myslím.

Děcka z fejsbuku, zvolte prosím národu toho zednářskýho feudála, nějak mi poslední dobou schází větší bizzare. Dík.

282137

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?