Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 171 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

07.01.2017 21:21

Cílem USA je rozbít Rusko pomocí závodů ve zbrojení

Kdo jiněmu jámu kopá....

217.?.?.?

Velký bratr za velkou louží bude mít v příštích desetiletích opravdu hodně starostí hlavně sám se sebou. Diktát FED, dolaru a západních "elit" končí.To se to "elitářům" a satanistům bombardovalo,organizovalo státní převraty, instalovali do významných funkcí poslušné, zkorumpované a vydíratelné loutky, kroutilo rukama neposlušným a poroučelo, když celý svět na tyto bezohledné chazarské intrikány poslušně makal, poslouchal je na slovo a věřil jejich prolhaným médiím a přitom se nechal bezostyšně vykrádat až na dřeň. Přitom privátní vlastníci FED si mohli tisknout virtuální a jen strachem podložené dolary jen vlastní klávesnicí podle libosti. Nyní konečně budou muset žít Američané a především jejich "elity" za své a nikoliv z vykrádání světa pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv. Proto bych to s tím uzbrojováním Ruska, Číny a dalších států neviděl tak horké. Na rozdíl od Ameriky mají tyto státy gigantické nerostné, resp. lidské zdroje. Éra dominance namyšlených a rozmazlených USA a jejich skutečných vládců a vlastníků, tj. majitelů bank a nadnárodních korporací rychle končí, protože fabrikou světa se stala lidnatá Asie. Hlavní příčinou tohoto nesporného faktu se stala patologická nenažranost výše uvedených "elit", které kvůli zvýšení svých zisků přesunuli celá průmyslová odvětví do Číny, Indie atd. Oficiálně se tomu říkalo vítězství tzv. neoliberalismu.Jinými slovy, vítěz bral vše. Pouze L Summers, G. Sachs, F. Hayek a další slavní neoliberální ekonomové nějak nepochopili, že praním košil, prodáváním coly a hamburgerů a žitím naivních a poslušných ovcí na dluh stát nemůže dlouhodobě prosperovat.

354735

06.01.2017 18:33

Co má v plánu Henry Kissinger?

Jen intriky !

217.?.?.?

V tom jediném jsou totiž tyto Rockefellerovy a Rothschildovy "světovládné elity" a jejich mediálně známí slouhové opravdu dobří. Zatím jim to neuvěřitelně vycházelo, ale dochází ke "game over". Nyní už jsou konečně mimo a v zaměřovačích četných sniperů. Hegemoni se světovládnými ambicemi odcházejí. Nedůstojně a konečně. Tito neuvěřitelně mazaní a pokrytečtí " filantropové" postižení neukojitelnou touhou po moci a mamonu napáchali tolik gigantických hrůz a zrůdností, že jediná spravedlivá "odměna" za ně je smrt. Ta nejhroznější a nejpomalejší. Budou muset vidět konec svých fašistických snů o světovládě nad naivními otroky a přitom pomalu umírat.

354696

05.01.2017 18:59

Rasismus? Hm...

RE: Samozřejmě je to úmyslné

217.?.?.?

Je to jen tzv. podprahová manipulace. Cílem této manipulace je rychle si zvyknout na multikulti ve zdejším dosud relativně klidném a jednobarevném teritoriu .Ti chazarští parchanti a jejich neméně odporní poskoci a kolaboranti to na ovce zkouší všemi osvědčenými způsoby, protože nás mají za úplné idioty. Jejich vypráskané fígle a čachry už poznám na sto honů a Vy jste to okamžitě poznal také. Mnozí Slované ale ještě ne nebo jim je to lhostejné. Bohužel. Stejně ale těm chazarským zrůdám zvoní hrana a oni to velmi dobře ví. Množství jejich gigantických a drzých sviňáren už dávno překročilo akceptovatelnou mez a je jen otázkou času, kdy skončí jako odporný biologický odpad lidské společnosti na smetišti dějin. Zcela právem, ale bohužel příliš pozdě. Škody, které napáchaly, jsou nedozírné.

354650

30.12.2016 21:03

NATO zesiluje válku na Ukrajině po porážce v Sýrii

Když kobyla dodělává, nejvíce kope

217.?.?.?

Všichni s fungujícím mozkem a svědomím už dávno ví, kdo jsou největší zrůdy a pijavice tohoto světa. Je to promile " světovládců" a procento jejich poskoků ze světové populace, které už dávno pochopilo, že nikoliv práce, ale přivlastňování výsledků cizí práce je nejvýnosnějším a současně nejpohodlnějším zdrojem zisků. Neoliberalismus, který na zkorumpovaném a pokryteckém Západě vítězil od 70. let 20. století, je jen rádoby učenou zástěrkou tohoto zločineckého aktu. Vítěz, který vítězství dosáhne i tím nejšpinavějším způsobem, prostě bere vše, ostatní je jen pohádka pro naivní ovce. Příjmové nůžky se proto stále více rozevírají a tento trend se bude nadále dynamicky stupňovat. Vynálezci a propagátoři tohoto ďábelského vynálezu však zapomněli na jednu důležitou věc. Tento koncept působí to, že kapitalismus (onen báječný stroj na obrovské zisky z cizí práce a potu ) nakonec rychle požírá sám sebe. To se právě nyní děje. Srbsko, Afghanistán, Irák, Lybie, Ukrajina, Sýrie a další vybombardované, zničené a vykradené země jsou jen tragickým důsledkem patologické nenažranosti onoho jednoho promile globálních predátorů ve světové populaci, které si konečně začíná uvědomovat, že jim zvoní hrana a svět už jich má plné zuby. Poskokům v politice, médiích, tajných službách atd. samozřejmě taky. A proto pod falešnou vlajkou vyvolali všechny ty války, revoluce,krize, převraty, náboženské a etnické konflikty. Z jejich krev a pot nikdy netekly, zato z naivních otroků doslova proudem. Vlády v tzv. vyspělých demokraciích Západu a v jejich novodobých koloniích už dávno neslouží lidem, ale pouze tomu jednomu procentu všehoschopných a věčně nenažraných psychopatů. Pokoj, mír, zdraví a spokojenost v roce 2017 všem dobrým lidem !

354424

23.12.2016 12:17

Pár počátečních úvah k vraždě ruského velvyslance v Turecku

Kdo seje vítr, sklidí bouři

217.?.?.?

Je něco jiného"humanitárně" bombardovat vojensky slabé státy Asie, Afriky a Latinské Ameriky než válčit s Ruskem a s Čínou. Stále můžou politici a presstitutky na Západě donekonečna opakovat, že Rusko je jen Bangladéš s jadernými zbraněmi (nemyslím si to, stejně jako mnoho jiných) a Čína jen zdroj zisků západních nadnárodních korporací s levnou pracovní silou a zaostalou ekonomikou bez technologií. Zatímco se chazarské elity na Západě a neocons stále utvrzovali v tom, že vládnou a budou vládnout celému světu a jejich postavení je neotřesitelné, Rusové za Putina se ekonomicky a především vojensky dostali ze srabu, v němž bylo Rusko za věčně opilého Jelcina, který naservíroval Rusko západním korporacím doslova na stříbrném podnosu. Rusové mají obrovské nerostné bohatství, národní hrdost a dokážou za svou zem bojovat a strádat. Napoleon i Hitler by o tom nepoučitelným anglosionistům mohli vyprávět. Čína se během posledních několika desítek let stala ekonomicky a finančně světovou mocností a jejich mazanost si v ničem nezadá s tou sionistickou. Důraz, který kladou na vzdělanost a vědu a všemožně ji podporují, jim Západ může jen tiše závidět. Takto silní soupeři jsou nad síly nesplatitelně zadluženého a namyšleného Západu, kterému už nic jiného než intrikovat, lhát, dělat gigantické podvody (s dluhopisy, ratingy a především s tzv. finančními deriváty ), tisknout ničím nekryté a stále více jen virtuální peníze a vraždit nezbylo. Po druhé světové válce exportoval Západ do celého světa války, dluhové otroctví, vyvolával pod veskrze falešnou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv státní převraty, etnické a náboženské konflikty a především vykrádal a zotročoval. Dnes se ten bumerang vrací k nim. Zatím ještě konzumem a médii zblblí otroci v západních zemích nevzali do rukou klacky a vidle, ale už jim začíná leccos docházet. Zločineckým chazarským a anglosionistickým "elitám" Západu a jejich poskokům nastanou konečně taky těžké časy.

354299

20.12.2016 19:50

Zastavte státní převrat CIA

Zoufalství

217.?.?.?

západních "elit" a jejich servilních placených poskoků v tajných službách, v médiích a v politice se každý den projevuje stále více. Intriky, zatajování pravdy, odporné lži, atentáty, zastrašování a gigantické finanční podvody jsou jejich charakteristické znaky už velmi dlouho. Po ovoci poznáte je vždy. Navenek krásné, uvnitř však skrznaskrz zkažené. Výše uvedené znaky u nich mají tak dlouhou tradici, že je už mají v genech a považují je bez jakéhokoliv ostychu za své přednosti. Dobře ví, že zápas o vládu nad světem prohrávají, a proto kolem sebe kopou jak zběsilí."Humanitárně" bombardují, sankcionují,sprostě vykrádají, vyvolávají státní převraty a "barevné" revoluce jak na běžícím pásu, likvidují nepohodlné, intrikují a lžou tak, že ani velký pes neumí tak rychle běhat. Tím se však definitivně odkopali a věřit už jim dnes může jen naprostý hlupák. Žoldáčtí poskoci v jejich službách s fungujícím mozkem velmi dobře ví, co od svých pánů můžou očekávat a při nejbližší příležitosti je zradí jako první, protože si budou chtít zachránit vlastní kůži. CIA je obrovský moloch, kde může klidně existovat několik CIA, kde jedna ani pořádně neví, čím se její odnože zabývají. Zcela jistě alespoň jedna z nich dělá tu nejšpinavější práci pro chazarské "elity" a neokons. Jejich práci vidíme dnes a denně po celém světě jako hrúzostrašná poselství, která přinášejí.

354240

17.12.2016 10:19

Chudnutí a růst, aneb HDP versus HND

Šarlatáni s čísly

217.?.?.?

Marnotratný Západ žijící na účet zbytku světa a přesto nesplatitelně zadlužený,aby opět oddálil svůj ekonomický kolaps, drasticky vykradl po roce 89 naivní ovce východního bloku, slyšící na líbivá slova o demokracii, svobodě a lidských právech,ihned poté rozjel tzv.barevné revoluce v zemích bývalého Sovětského svazu, arabská jara, která skončila vykradením, zničením a chaosem v islámských zemích, kde bylo co krást nebo měly navíc strategickou polohu. Hesly chazarských elit vlastnících Západ byly přitom "Rozděl a panuj" a "Chaos" vyvolávaný a řízený jejich tajnými službami. Z chaosu měl povstat NWO s jedinou vládou tvořenou právě mocnými bankéři a vlastníky nadnárodních korporací a organizátory a plánovači výše uvedeného z četných think- tanků, nevládních a neziskových organizací financovaných přes Soroše a jeho poskoky. Prostředkem k dosažení jejich vlhkého snu bylo "humanitární" bombardování, gigantické vykrádání, sankcionování a zastrašování těch, kteří se jim nehodili do plánů či se dokonce vzepřeli, instalování předem vytypovaných politických loutek do čelných funkcí, nekonečné intrikování a nestoudné lhaní jimi vlastněných, tedy většiny médií.Nevím, zda se mám smát či brečet, když mi nagelovaní cucáci říkají, jak se mám dobře v zemi, kde rodinné stříbro státu koupili doslova za pár babek západní firmy, o zbytek se porvali místní mafiáni a pitomým ovcím nechali jen dluhy za své řádění a život na hypotéku.Každý, kdo má alespoň trochu fungující mozek, nepotřebuje množství hausnumer a rádoby učených pojmů od přemoudřelých i koupených věštců z křištálové koule říkajících si ekonomové, protože stačí vzít tužku, ovládat jednoduché počty a trojčlenku. A taky mít trochu pamět. Je jasné, že dnešní 0 až cca 35 let staří si nic pamatovat nemohou, proto jsou daleko snadněji manipulovatelní a také mainstreamem jako cílová skupina masírováni.

354164

14.12.2016 19:16

Řízená destrukce Evropy – “Ordo Ab Chao”

Z jiného soudku

217.?.?.?

Právě jsem shlédl video z jednání OSN. S. Powers vs V. Čurkin. Stačilo říci ruským zástupcem v OSN: " Když největší vrah, loupežník, lhář a intrikán o morálce káže". A bylo by vymalováno. Byl příliš měkký. Evropa to odnese, protože její vůdci jsou až po boty zalezlí v konečníku chazarských zrůd ovládajících Západ a vysávajících celý svět.

354119

je jen další obětní beránek na šachovnici západních "světovládců", kteří ve své bezbřehé domýšlivosti již tahají za hodně kratší konec v přetahované s Čínou, s Ruskem a dalšími státy. Učte se čínsky a rusky, angličtinu klidně zapomeňte, stane se jen jazykem lokálních nikoliv však globálních velmocí.

354108

11.12.2016 16:15

Proč se Evropská unie bojí ruské propagandy

Proč?

217.?.?.?

Protože tzv. "demokratické" evropské státy jsou jen kolonie a evropské vlády pouhými úslužnými poskoky chazarských vládců a skutečných vlastníků jen na dluh přežívajících EU a USA. Naštěstí Rusko obrovské křivárny,intriky,lži a zlodějiny chazarských "světovládných elit" nemilosrdně odhaluje a zveřejňuje, a proto ta mediální a finanční štvanice na Rusko. Navís Rusko ukazuje v Sýrii slušné svaly, které dělají ksichty západních generálů hodně vrásčitý. Kleptokracie Západu na to není zvyklá, a to ještě neví, co na ni chystá Čína, která už má jejich diktátorských a intrikánských móresů rovněž plné zuby. Zatím ještě vyčkává. Brzy bude dosud nedutknutelné oligarchii Západu zeměkoule velmi těsná a malá po zveřejnění jejich gigantických zločinů.

354068

08.12.2016 21:30

Sněmovna v tichosti schválila návrh zákona proti „ruské propagandě“

Vše je, jako vždy, úplně jinak

217.?.?.?

Sněmovna neschválila zákon proti ruské propagandě, nýbrž proti pravdě. Americké či přesněji chazarské impérium je totiž založeno na lžích, intrikách, agresích,manipulacích a gigantických podvodech. Nyní je v křečích a v agonii, proto kolem sebe tak moc kope. V éře internetu je ale nemožné zabránit prozrazení této nezpochybnitelné a smutné skutečnosti. I dosud naivní a pasivní otroci to začínají chápat, stejně jako fakt, že všechny ty válečné hrůzy, etnické a náboženské konflikty, kontrarevoluce, ekonomické krize atd. jsou financovány, uměle vyvolávány a organizovány z chazarského centra na idioty obdivovaném Západě pod neuvěřitelně falešnou a pokryteckou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv. Západ si již Chazaři podmanili, Rusko a Čína jsou však příliš tvrdý ořech pro tyto geneticky zatížené intrikány a zbabělé podvodníky. Navíc jsou jejich vůdčí figury jen přestárlé a odporné fosilie, které brzy a zcela zaslouženě skončí na smetišti dějin.

353983

z válkami zničených zemí určitě nemají na čele napsáno, že jsou teroristi. Mezi milióny opravdových neštastníků ze západními zločinci rozbombardovaných zemí Blízkého a Středního Východu, Lybie, imigranty z afrických vykradených kolonií atd. jsou zcela jistě i ti militantní, kteří nebudou váhat vzít s sebou do muslimského ráje i mnoho křesťanských naivních pitomců, kteří dali nebetyčnou moc americkým poskokům v čelných evropských organizacích. Evropa si rektálním alpinismem svých politických jelit a užvaněných kavárenských povalečů vůči americkým zločineckým "elitám" zadělala na pořádný průšvih v nedaleké budoucnosti. Globální elity se rychle stěhují do východní Asie a opouštějí nesplatitelně zadlužený a krachující Západ, protože dobře a včas poznaly, kde bude centrum ekonomické a finanční moci světa již za pár let. A chtějí být zase u toho porcování bohatství. Jako vždy.

353868

byl a pořád ještě je břevnem v oku těch, kteří se chtějí mít dobře na účet naivních otroků. Byla to nepochybně postava, která dávala chudým naději a sílu žít i strádat a boháčům způsobila těžké spaní. Dobře věděli, že o boháčích a jejich motivech říká pravdu.

353799

25.11.2016 17:11

Evropští vlastizrádci šílí

RE: ICMC

217.?.?.?

Neznám člověka, kterého by nešlo kopnout za jeho chamtivostí motivované zločiny proti lidstvu definitivně do pr.ele (myšleno obrazně). Stačí jen hodně chtít a provést to. A to platí o všech chazarských světovládcích současného světa, kteří se za vydatného přispění pasivních a naivních otroků povýšili na bohy Západu i zbytku světa rozhodující o celých státech a národech bez ohledu na jejich utrpení. Několik desítek či stovek neposlušných otroků můžou zavřít nebo dokonce zastřelit, ale milióny a stamilióny ždímaných a nas.aných otroků nikoliv. Na to je těch světovládců a jejich servilních poskoků v politice, justici, médiích atd. příliš málo. Navíc jsou to zbabělci zalezlí ve svých rezidencích a vilách, kteří spoléhají především své na lži, intriky a podvody.

353606

22.11.2016 21:56

Prastaré spirituální kořeny rusofobie

Rusofobie

217.?.?.?

má své opodstatnění. Rozpínavý Západ sice Ruskem opovrhoval (jsou a byli to z pohledu namyšlených anglosionistů méněcenní Slovani stejně jako další slovanské národy), ale vždy chtěli jeho nerostné bohatství a obrovské území. Proto tam také válčili Napoleon i Hitler. Oba tam ale prohráli. Když naivní Gorbačov a věčně opilý Jelcin vydali Rusko napospas kořistnickému Západu, jevilo se Rusko snadnou kořistí západních bank a nadnárodních společností. Tady ovšem chazarští vládci Západu a tehdejšího světa udělali fatální chybu. Příliš si byli jistí svým vítězstvím a dlouho slavili svůj triumf. S nástupem Putina se zbídačelé a vykrádané Rusko znovu postavilo ekonomicky a vojensky na nohy, Čína se stala ekonomickou a finanční velmocí a dnes nesplatitelně zadlužený Západ nemá už kde tak nakrást, aby znovu oddálil svůj krach, protože na Rusko a Čínu prostě nemá. A proto ta hysterie proti Rusku a opětovná rusofobie. Kobyla když chcípá, taky nejvíc kope. Spiritualitu bych do toho netahal, spíše jde o to, že ruský národ je zvyklý snášet strádání, zatímco přežraný a sebevědomý Západ moc zpohodlněl a ještě získal nepatřičné sebevědomí a pocit nadřazenosti.

353501

21.11.2016 19:02

Procitnutí do reality

Soros Company,

217.?.?.?

která vyvolává státní převraty a "barevné revoluce" všude tam, kde je ještě co ukrást, je jen poskokem klanu Rothschildů pro špinavou práci pod neuvěřitelně falešnou a pokryteckou rouškou šíření svobody, demokracie a lidských práv, které ve skutečnosti pošlapává, kde se dá. Jejich drobečky koupení slouhové v médiích,v kulturní frontě, v nevládkách, v neziskovkách či naivní a nezkušení studenti, kteří jim vědomě či nevědomě slouží, jsou ostudou každého alespoň trochu myslícího a hrdého národa a pátou kolonou zločinců se světovládnými ambicemi.

353473

13.11.2016 18:49

Strašidlo Trumputin

Vše, co je postavené na lžích, podvodech a zlodějinách

217.?.?.?

jednou spadne jako z domeček z karet. To je stará a stále platná pravda. My u toho ale už nemusíme být, tak se nám to jeví jako nedosažitelné přání. Ale i tak k tomu dříve či později dojde. To by si měli uvědomit především zločinci s velkými ambicemi, kteří ty lži, podvody a zlodějiny pro ukojení svých zvrácených snů konají i ti nýmandi, kteří je naivně nebo pro pár drobečků schvalují a oslavují jako vítězství svobodného a podnikavého ducha.

353350

11.11.2016 19:34

Budoucí prezident Trump

Teprve čas ukáže,

217.?.?.?

zda zvolení D. Trumpa byla taková výhra pro slušné lidi celého světa,které nechtějí války a s nimi spojené hrůzy, jak se očekává. Faktem ovšem je, že prohra H. Clinton byla především prohrou amerických bankovních a korporátních "elit" i militantních "nadlidí" z řad neokons, přestože nebo snad právě proto, že média tzv. svobodného světa, průzkumové agentury a jejich poskoci dělali vše pro to, aby zvítězila H. Clinton, která byla jejich "koněm". Vítězstvím D. Trumpa byla oddálena válka s Ruskem a s Čínou, protože Trump se bude více snažit dát do pořádku Ameriku než bombardovat a vykrádat neposlušné pod falešnou a neuvěřitelně pokryteckou záminkou šíření demokracie,svobody a lidských práv. Za současnými projevy odporu proti Trumpovi v USA i ve světě hledejme majitele bank, nadnárodních korporací a jejich poskoky pro špinavou práci v politice, médiích,neziskových a nevládních organizacích, v tajných službách a nespleteme se. Ti všichni ví, že jejich zájmy, obrovské zisky, moc a privilegia jsou nyní v ohrožení. Globální elity nemají vlast, ty budou doma všude tam, kde se hraje o moc nad světem a o ty největší zisky.

353319

je zcela jistě na pořadu příštích týdnů a měsíců. Jde o to, jak bude zdůvodněna. Buď gigantická krize, která následně postihne celý svět nebo jaderný Armaggedon. Když vyhraje Trump, bude se světový loupežník a hegemon pomalu dostávat ze sr...k, kam ho dostala namyšlenost, arogance, nebetyčná drzost jeho zločineckých "elit" (vítěz bere zcela vše, ovšem může pak dát drobečky otrokům jako filantrop - důsledek neoliberalismu ) a především fakt, že svět už má plné zuby jejich intrik, lží a "humanitárních" bombardování nevinných jen proto, aby zločinecké "elity" Západu byly ještě mocnější a bohatší. Všude, kde je co ukrást nebo je tam strategická poloha pro jejich zločinné úmysly, šíří tyto zrůdy v lidské podobě údajnou demokracii, svobodu a lidská práva,ve skutečnosti ale jen chaos,tragédie, beznaděj, sutiny a utrpení nevinných a naivních. Pokud vyhraje Clintonová, je na pořadu příštích týdnů a měsíců válka s Ruskem a s Čínou, které nehodlají další vykrádání a zotročování svých zemí od nesplatitelně zadluženého obra na hliněných nohou dále tolerovat. Volíme mezi krizí, jaká tu ještě nebyla a poslední válkou v dějinách lidstva jen proto,že jsme psychopatickým zločincům ve své naivitě a pasivitě doslova darovali neuvěřitelnou moc a bohatství.

353125

23.10.2016 19:13

Pohrdání českou státností

Český či přesněji československý stát skončil v roce 1989,

217.?.?.?

od té doby jsme jen další kolonie USA a Německa, která je využívána jako zdroj levných, poslušných a kvalifikovaných pracovních sil, montovna a překladiště výrobků a naivní kanonfutr v útoku věčně nenažraných anglosionistů proti stále silnějšímu Východu, který už má těch intrikánských chazarských darebáků plné zuby.

352816

18.10.2016 18:31

V Sýrii se strhávají masky

V Sýrii se hlavně testují svaly Ruska a Ameriky,

217.?.?.?

a západním světovládcům jde o to nastolit tam pomocí podporovaných teroristů z IS a jeho odnoží loutkovou vládu místo demokraticky zvoleného Assada, aby zemní plyn z Perského zálivu od spřátelených šejků nahradil ten ruský a tím bylo ekonomicky vyčerpané Rusko nuceno hodit do ringu ručník a začalo nerušené rabování Ruska a instalace NWO, protože Rusko je jediná opravdová a silná překážka.Bohatá a mocná Čína jako vždy vyčkává, jak se to vyvrbí a tím se stane poslední kořistí anglosionistických šelem. Všechny ty květnaté odkazy na klasiky jsou jen slovní exhibicí zdejších sebeobdivujících diskutérů. Tak to alespoň vidím já.

352713

aneb budoucí nepřátelé na život a na smrt. Měl by se mít hodně na pozoru ten, kdo je přisluhovačem amerických superzločineckých "elit", tedy před svým americkým "spojencem",jak se běžně říká, protože ten zná jen vlastní zájmy a prospěch a své naivní spojence po splnění úlohy užitečného idiota posílá vždy do věčných lovišť. Pro jistotu, aby nemohl mluvit.

352629

západní zločinecké "elity" a jejich poskoci kopou, kde můžou, protože dobře cítí, že skončí na smetišti dějin jako odporné zrůdy.. Možná naivně, ale věřím, že jim těch sviňáren projde stále méně,protože ovce už začínají chápat, kdo je tím největším zlem současného světa. Síly , které jsou proti nim, jsou stále silnější a je jich stále více.Hříchů anglosionistických zrůd už je tolik, že pohár trpělivosti přetekl.

352609

12.10.2016 21:33

Obamovu éru nahradí globální dominance amerického excepcionalismu

Diktatura Ameriky nad světem

217.?.?.?

stojí a padá s dolarem a s tiskárnou papírových a stále více i virtuálních dolarů zvanou FED.Na krachu dolaru se usilovně pracuje i v samotné Americe, protože lidé už mají plné zuby arogance, intrikánství, lží a zlodějin zločineckých "elit", které si hrají na bohy, mravokárce a soudce celého lidstva, které rozhodují o krutém osudu celých států a národů ač by samy měly stát před soudním tribunálem za své gigantické zločiny a podvody.

352585

10.10.2016 17:57

Kdy dojde světu trpělivost s USA?

Trpělivost už dávno došla,

217.?.?.?

ale zatím chybí síla, která by se satanisty a chazarskými elitami ovládajícími Ameriku i většinu světa a beztrestně bombardujícími, vykrádajícími a obelhávajícími zbytek světa definitivně skoncovala aniž by přitom zničila celý svět.Proto oholené ovce stále jen bečí. Zločinci v nažehlených oblecích mají koupené politiky, média,tajné služby a spoustu dalších přicmrdndávačů ve vlivných funkcích i zcela ubohých zaprodanců. Krvavá, bezohledná a krutá hra mocných loutkovodičů se zbytkem světa ale nebude pokračovat do nekonečna. Jejich čas se rychle krátí a oni to ví.Je jich dost, ale proti miliardám otroků směšně málo. Hrají vabank, a proto útočí na všech frontách.Nyní chtějí válku s Ruskem a s Čínou, protože v ní vidí řešení problémů, do nichž svět dostali díky své patologické nenažranosti. prolhanosti a namyšlenosti.

352542

07.10.2016 20:22

Amerika si zaslouží něco lepšího, ale co je ještě důležitější, svět si zasluhuje něco lepšího

V předchozích volbách nezáleželo na tom,kdo je nejlepší,

217.?.?.?

ale na tom, kdo udělá nejlepší show pro naivní ovce a na tom kdo sčítá hlasy. Nakonec vždy vyhráli asociální psychopati se světovládnými ambicemi v pozadí, co mají "dlouhé" peníze získané jakýmkoliv způsobem.Podstata soudobé západní demokracie založené na válkách,vykrádání států,lžích, intrikách a manipulacích. Tentokrát jde ale o to, jestli nastane "jenom" drsný krach systému žijícího z vysávání zbytku světa a přesto nesplatitelně zadluženého nebo poslední válka v dějinách lidstva.

352476

totiž nejsou jen tzv. země třetího světa, ale i bývalé země východního bloku a dokonce i země západní Evropy, včetně dosud blahobytného Německa a Francie.Nejmocnější žena světa je jen další poslušnou figurkou na šachovnici mocných loutkovodičů bezpečně ukrytých v luxusních rezidencích a politici evropských zemí jsou jen poslušní poskoci největších otrokářů,zlodějů, intrikánů a podvodníků současného světa. K ovládnutí světa zbývá otrokářům porobit a vykrást neposlušné Rusko a naivně vyčkávající a hodně nečitelnou Čínu.Po pádu berlínské zdi a rozpadu východního bloku začali otrokáři tvrdě osekávat těžce vybojovaná sociální práva otroků i na Západě, privatizovat, co se dalo a také ignorovat veškeré sliby dané Rusku, protože už nebyl důvod předstírat, jak jim jde o blaho pracujících otroků a dodržování slibů poraženým státům. Mezitím, co světovládci oslavovali vítězství, ovšem Rusko a Čína získaly svaly a otrokářům narostly jen pupky a sebevědomí. Otrokářům slouží média mainstreamu, tajné služby, politici a především stále naivní otroci. Nyní se hraje hlavně o čas. Ten jde tvrdě proti zájmům loutkovodičů a samozvaných světovládců, protože stále více lidí si uvědomuje, že vše je úplně jinak než tvrdí oficiální goebbelsovská propaganda loutkovodičů. Proto je svět v takovém pohybu jako nikdy předtím.

352357

30.09.2016 17:18

Ten, kdo váhá, je ztracen. A Rusko zaváhalo

Zločinecké "elity" Západu cítí stále jasněji svůj blížící se krach,

217.?.?.?

proto kolem sebe tak kopou, vyhrožují, intrikují, lžou,válčí, organizují majdany, státní převraty, stěhování muslimů z jimi vybombardovaných zemí do Evropy a především neustále odkládají krach své na dluh existující hegemonie, která je prostě neudržitelná. Čas hraje proti anglosionistickým zločincům, kteří si zvykli, že jim všechny ty gigantické zločiny, podvody, intriky a lži beztrestně procházely a otroci se jim ještě pokorně klaněli. Zločinecké "elity" Západu nepodezírám z ničeho dobrého, ale nejsou tak pitomé, aby nevěděly, že válka s použitím jaderných zbraní už nebude mít vítězů, pouze poražené a mrtvé a planeta se stane nadlouho neobyvatelnou i pro ně. Proto jim zbývají vyhrožování, intrikování, podvody a lži. Potřebují vykrást Rusko a zotročit Čínu,aby opět oddálily (pokolikáté už ?) krach toho systému, který jim umožnil získat gigantické bohatství a moc z úroků z neexistujícíh peněz, ale v jejich nadutosti a stále větším osamocení (koncentrace moci a kapitálu v éře globalizace) jim ujel vlak..Hrají vabank, ale mají stále horší karty. Stále více se odkopávají a rychle ztrácejí důvěru naivních otroků po celém světě. PCR píše většinou dobře, ale myslí jako typický Američan, jiný pohled je mu cizí. Závěrem ješte jeden postřeh.Všimli jste si, že ti, kteří ty hrůzy a chaos ve světě záměrně organizují kvůli vlastnímu zisku a moci( Afghanistán a Kosovo - byznys s opiem, lidskými orgány a heroinem,Ukrajina,Lybie, Irák -velkolepý uhlovodíkový mejdan, Sýrie- vyšachování Ruska z uhlovodíkového byznysu,obrovský byznys se zbraněmi ve všech konfliktech atd.) jsou největšími mravokárci, ohánějí se demokracií, lidskými právy a svobodou, přičemž tyto hodnoty vzápětí pošlapávají, kde můžou ?Vždy hledejte, kdo z toho profituje a zjistíte rychle a přesně organizátory těch hrůz. Neuvěřitelné, že z těchto zločinců, pokrytců, křiváků a podrazáků lidstvo ještě neudělalo odporný biologický odpad, když se dnes zoufalci vraždí pro pár šušňů nebo kus chleba !

352277

28.09.2016 12:38

Drancování světa. Historie a politika MMF

Světu vládnou zločinci a psychopati,

217.?.?.?

strašná to vizitka prý nejdokonalejšího tvora na Zemi.Procento či spíše promile všehoschopných vyc.canců a intrikánů ovládá a vlastní více než 7 miliard naivních ovcí. Tomu gigantickému podvodu chazarských zrůd se vzletně říká tržní ekonomika, neoliberalismus, kapitalismus atd.a přitom je to jen uzákoněná lichva z dnes jen fiktivních peněz, přičemž vítězové berou vše.Mají koupené politiky, média, manažery, policii, justici. Otokářský systém v moderním hávu.

352205

25.09.2016 18:19

„Jsme na cestě k vymření,“ říká významný vědec

Na vymření

217.?.?.?

je především západní styl života založený na soustavném a bezuzdném vykrádání států a přírody .Plýtvání materiály, energií, prací pro vlastní zisk jen proto, aby ti, co mají bohatství a moc, měli ještě více a nakonec úplně vše. Cesta do pekel pro celé lidstvo kvůli jednomu promile bezohledných a šílených psychopatů, kteří jsou posedlí myšlenkou totální světovlády a úplným porobením a vydrancováním přírody.

352142

22.09.2016 19:28

Rusko nemá na Západě spojence

"Spojenci" a na Zápádě?

217.?.?.?

Rusko nepotřebuje žádné spojence na krachujícím a zadluženém Západě. Má tolik surovinového bohatství a účinných zbraní, že si může diktovat podmínky a ne být věčným otloukánkem západních intrikánů, křiváků a namyšlenců, kteří vždy Ruskem pohrdali a měli ho za svou zaostalou kolonii a snadnou kořist.Naopak, Západní Evropa potřebuje ruské zdroje energie a další suroviny, bez nich velmi rychle končí její na surovinách a odbytu závislá ekonomika. To, čím Rusko disponuje, je zajímavé pro dynamickou a lidnatou Asii, která má peníze a nemá dluhy jako intrikánský a na dluh žijící Západ, který je v prekérní situaci . To by si měli všichni zkorumpovaní evropští politici, kterým z tlusté americké zadnice nenasytného golema na hliněných nohou čouhají jen boty, hodně rychle uvědomit.

352081

19.09.2016 18:12

Hra na boha

Na bohy

217.?.?.?

si už dlouho hrají parazitické a zločinecké "elity" Západu, které měly být už dávno za katrem či spíše u zdi. Kvůli osobnímu zisku a pomíjivému pocitu moci záměrně vyvolaly tolik zla, válek, konfliktů,revolucí, převratů a dalších hrůz, že nezaslouží žádné slitování. Zločiny těchto psychopatických gerontů a jejich přicmrdávačů z řad politiků, médií, tzv. VIP šašků atd. proti lidstvu jsou gigantické a přesto se jim pokrytecký Západ stále klaní. Ale všeho do času. Brzy už konečně dojde i na tyto zrůdy v lidské podobě a jejich poskoky.

351976

16.09.2016 15:32

Američani se pořád usmívají – jako roboti

Keep smilling,

217.?.?.?

i kdyby mě věšeli a chcípal bych hlady pod mostem. Pokrytectví povýšené na přednost a věčný optimismus, i když k němu není žádný důvod, je základem neuvěřitelně pokrytecké americké společnosti založené na zisku a profitu jednotlivce za jakoukoliv cenu a bez ohledu na druhé. Mnozí otroci se neusmívají jako roboti, ale jako idioti, protože velmi naivně přistoupili na pravidla hry (nic jiného než hra mocných s otroky to není !) vytvořená největšími podvodníky, intrikány a zloději. Je to ovšem vydáváno s drzostí pro světovládce vlastní jako to nejlepší, co lidstvo dosud vymyslelo.

351888

14.09.2016 16:48

Patnáct let po 9/11, nikdy nekončící válka

Oficiální verzi

217.?.?.?

o 9/11, stejně jako celému systému založenému na úroku z neexistujících či jen strachem z bomb, raket a pašovaných drog krytých peněz, můžou věřit jen jedinci s nefungujícím mozkem,beznadějně zamilovaní do "american dreams" a mafiáni, kteří se stejně jako západní "elity" neštítili žádné špinavosti.Ti poslední ovšem povinně. Faktů, které se podařilo přes nejrůznější obstrukce z vysokých míst prokázat, je tolik, že oficiální verze je stejně jako celý systém, který ji v zoufalství zplodil, naprosto neudržitelná, a to i přes neuvěřitelnou mediální masáž naivních otroků a účelovou propagandu, za níž by se nemusel stydět ani proslulý lhář J. Goebbels. Nepochopitelná pasivita a nepřipravenost nespočetných údajně nejlepších tajných služeb, nález nanotermitu, bravurní pilotáž beznadějně netalentovaných islamistů z pouští a jeskyň,opravdu výhodné pojištění WT těsně před katastrofou, pád WTC 7, nenalezené zbytky obrovského éra u Pentagonu, obrovské zisky některých na burze po 9/11, nepotrestání šéfů tajných služeb,naprosto nečinné vojenské letectvo, pád obřích budov do půdorysu etc. Ukazuje se, že být přítelem amerických světovládců je minimálně tak nebezpečné jako být jejich oponentem či dokonce nepřítelem.

351832

13.09.2016 17:16

Nová agenda OSN: Nastolení diktatury a genocida evropských národů

Chaos, války a konflikty mezi otroky

217.?.?.?

po celém světě, včetně Evropy, je přesně to, na co sázejí chazarští světovládci Západu na své cestě ke světovládě. Otroci satanistům ty kruté a krvavé hry, lži a manipulace zatím žrali. Zatím. Ale už se ale hromadně probouzejí ze svých naivních snů, a to je začátek konce světovlády těchto zrůd, které zaslouženě skončí na smetišti dějin.

351812

11.09.2016 20:44

Top 25 v americké šedé propagandě

Američtí křiváci

217.?.?.?

jsou banda namyšlených, drzých a loupeživých fracků, kteří si zvykli , že jim všechny loupeže, prasárny a lži procházejí. Jejich čas končí ! Otroci už jich mají plně zuby.

351791

09.09.2016 19:34

Sorosovo tažení za globální chaos

Je to jen pacholek Rothschildů

217.?.?.?

pro špinavou práci a vždy byl. Těch skutečných loutkovodičů moc není, proto chaos konflikty a války mezi milióny naivních otroků vždy vyvolávali, podporovali a financovali.Nejlépe obě strany konfliktu současně.Pro ně to byl a je nejlepší byznys a výhodná strategie, jak si z pozadí udržet moc a vládu nad všemi otroky.

351764

02.09.2016 17:30

Brzezinski to s impériem vzdává

Nevěřím

217.?.?.?

západním chazarským "světovládcům" a jejich kumpánům a lokajům ani jméno, natož prohlášení a sliby. Vím proč a fakta nikoliv oficiální mediální propaganda to stále více potvrzují. Na účet zbytku světa žijící Západ, který už tito neuvěřitelně falešní intrikáni zcela vlastní a ovládají, stále více připomíná Neronův Řím. Sebevědomý, ale též zkorumpovaný, neustále intrikující, nesplatitelně zadlužený, arogantní,marnotratný, zhýralý a upadající, a to i přes nesporný technologický pokrok a velký klacek, kterým ještě hrozí. Budoucnost lidstva je v lidnaté a hladové Asii. Hladový tygr totiž loví nejlépe.

351668

30.08.2016 18:57

Problémem Evropy je euro

Zločinecké "elity" Západu

217.?.?.?

si udělaly z jižní a především z východní Evropy další výnosné kolonie, které znovu oddálily krach jejich impéria. Po ovládnutí a vycucání hrdých a současně velmi naivních ovcí Spojených států si drzá chazarská svoloč vytvořila z hodně naivní jižní a převším východní Evropy další kolonie,což mělo vést k ovládnutí zbytku světa pod chazarskou dominancí.Jejich světovládné ambice ohrožuje především vojensky neslabé a soustavně podceňované Rusko (mírně řečeno) a ekonomicky, finančně i vojensky opravdu silná Čína, které už tyto věčné pachatele "dobra" a šiřitele své demokratúry prokoukly a rychle činí potřebné kroky k jejich definitivnímu zastavení a následnému zničení. Největším nepřítelem těchto intrikánských zrůd ovládajících Západ je ale odhalená a zveřejněná pravda přístupná všem myslícím a gramotným lidem. na internetu, protože tisk, rozhlas, televize a většina politiků jsou rovněž vlastnictvím Chazarů a slouží jen k mystifikaci a k oblbování naivních ovčanů. EU je projekt zločineckých "elit" Západu a jen strachem kryté dolar a euro prostředky k dosažení světovlády a k nastolení novodobého otroctví. Nebožtík Áda by jim určitě zatleskal.

351624

04.08.2016 14:20

V prázdných slovech z Říše vlají falešné vlajky

Jako vždy,

217.?.?.?

každá příčina má své následky. Západ nejdříve velmi dlouho bohatnul z vykrádání kolonií a ze ždímání otroků do morku kosti.Po rozpadu koloniálních říší kdysi opravdu velké Británie,dále pak Francie, Holandska, Španělska, Itálie a vzniku mnoha samostatných států bylo ždímání slabých zemí zahaleno falešnými vlajkami šíření demokracie, svobody a lidských práv, tzv. hospodářskou pomocí,nesplatitelnými finančními půjčkami, industrializací atd. Největší zbraní Západu a především Ameriky byl vždy dolar, když ale nestačil na " umravnění" novodobých otroků, nastoupila jeho média, intriky,sabotáže, vydírání, sankce,tajné služby,atentáty, zastrašování, bomby a napalm. Pokud by strýček Sam a jeho nohsledi nevybombardovali Afghanistán, Irák, Lybii, nezačali válku v Sýrii a neživili etnické a náboženské rozpory ve světě, byl by svět daleko klidnějším a vlídnějším místem k životu. Neomlouvám tím zvěrstva islámských fanatiků a žoldáků, ale věřím, že kdyby nebyly jejich země vybombardovány na rozvaliny a hospodářsky rozvráceny, žádný exodus do Evropy by se nekonal a dál by se zviditelňovali pouze ve vlastních zemích za mlácení hlavou o zem. Protože Západu vždy vládli a stále vládnou bankéři a vlastníci nadnárodních korporací a úplatní, vydíratelní a zastrašení politici jsou pouze jejich předem vybrané loutky, je zřejmé,kde jsou hlavní příčiny mnoha zel současného světa, který je opravdu v dramatickém pohybu. Je to nenasytnost západních zločineckých "elit", jejich patologická touha vládnout celému světu a ohýbání mezinárodních práv podle svých potřeb.

351087

09.07.2016 20:06

Nobelova cena nedokládá, že dotyčný má mozek

Nobelova cena

217.?.?.?

se uděluje za významné objevy v medicíně,ve fyzice, v chemii, dále za literaturu, ekonomii a za mír. Zatímco první tři jsou více či méně zasloužené ( výběr z kandidátů je ale subjektivní a zřejmě i politicky motivovaný ), Nobelovy ceny za literaturu, a především za ekonomii a za mír jsou velmi často výsměchem myslícím a slušným lidem. Mnozí nositelé ji dostali jen za to, že se jejich názory a postoje velmi hodily chazarským vlastníkům Západu pro jejich intriky, pikle a ovládání a vysávání otroků.

350268

01.07.2016 08:53

Brexit: Jak Britové ztratili důvěru své vlády

Otroci prý definitivně ztratili důvěru otrokářů

217.?.?.?

Není divu, protože mnozí dosud spící a naivní otroci se nyní začínají probouzet a uvědomovat si, že současné "elity" jsou jen spolky bezohledných, věčně nenažraných a všehoschopných zločinců s univerzitním vzděláním a navenek uhlazeným vystupováním, které chtějí vše, zákony si skrze své vydírané a zkorumpované politické loutky nechají šít na míru pro své pikle, popřípadě je bez skrupulí a výčitek svědomí obcházejí a nedodržují,novodobými otroky pohrdají a stále více jim utahují smyčky. Právě tyto "elity" se už dávno řídí heslem " Zločinci všech zemí, spojte se, protože otroků už je nebezpečně moc". Globalizace světa začala globalizací zločinu. Spojencem těchto nenapravitelných zločinců a deviantů, kteří žijí ve věžích ze slonoviny odtrženě od reality, jsou chaos, války,náboženské a etnické konflikty,neuvěřitelné mediální manipulace,lži, intriky, gigantické podvody eufemisticky nazývané bubliny,všudypřítomná korupce a především legalizovaná lichva. Obrovské zisky získávají tyto zrůdy jako úroky z půjčování neexistujících peněz nebo peněz,které jsou kryté jen strachem a obchody se zbraněmi a drogami, které mají pod kontrolou, dále pak z vykrádání států a přírody. Otroci jsou jim dobří jen pro dosažení obrovských bezpracných zisků.

350096

29.06.2016 18:20

Američané jsou nejvyděšenější národ na Zemi

Nejen nejvyděšenější,

217.?.?.?

ale také nejvíce manipulovaným, šmírovaným a obelhávaným národem světa. Jejich chazarské "elity" jsou ve skutečnosti asociální a psychopatické zrůdy přesvědčené o své nadřazenosti a beztrestnosti, které bez ostychu a vždy pod falešnou vlajkou vykrádají a ničí nejen ostatní země světa,ale i vlastní občany (ty trochu méně). Už velmi dlouho. Ale všeho do času. Čas se jim krátí.

350059

26.06.2016 16:13

Referendum o Brexitu je nezávazné

Brexit

217.?.?.?

je začátek konce projektu Čtvrté říše zvaného EU pod vedením "nadlidí" Německa i globálního fašistického projektu NWO pod vedením chazarských "elit" Západu. Okecávat se to dá všelijak, ale na podstatě to nic nemění. Nevím jak se s tím západní "elity" a "nadlidi" vyrovnají, ale tuším, že jejich think tanky a média budou v zoufalství rozjíždět jeden Majdan za druhým a jejich političtí poskoci a agenti jednu ekonomickou, mediální i skutečnou válku za druhou za záchranu dolaru a vysněnou hegemonii Západu až konečně někdo moudrý a odvážný pošle tuto superzločineckou svoloč, které se dosud klaní mnoho otroků, poslušných lokajů a vypráskaných poskoků tam, kam už dávno patří.Teprve potom se slušným a poctivým lidem uleví. Dříve ne. Vzhledem k nepoučitelnosti lidstva a setrvačnosti myšlení to bude ještě nějakou chvíli trvat a hodně bolet. Zejména ty nevinné a naivní. Bohužel.

350009

24.06.2016 17:19

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

Začátek konce

217.?.?.?

hegemonie namyšleného Západu, dolaru a projektu jejich chazarských "elit" zvaného NWO. Průmyslové, finanční a mocenské centrum světa se rychle přesouvá na pracovitý a lidnatý asijský Východ. Rothschildi a CIA můžou poskytnout podrobnosti.Budou se dít věci.

349932

24.06.2016 17:06

Červená čára překročena

RE: Řešení

217.?.?.?

Nějak moc spoléháte na genialitu a mazanost Rothschildů. Čína už nikdy nebude poskokem západních chazarských elit. Svých mazaných má více než Rothschildi, stejně jako průmyslu, peněz a zbraní.

349930

22.06.2016 17:44

Červená čára překročena

Řešení

217.?.?.?

Rychle vypnout tiskárny papírových a především virtuálních dolarů krytých jen zastrašováním , popř. obchodem s drogami tak, že svět přestane obchodovat v dolarech a chazarští světovládci ze Západu budou mít úplně jiné starosti než nastolování NWO a válku proti Rusku na evropském území do posledního Evropana.

349850

21.06.2016 18:36

NATO říká, že nyní má důvod pro útok na Rusko

Bankrotující USA

217.?.?.?

už nemají, kde podstatně nakrást, aby znovu oddálily svůj krach a tak haraší zbraněmi a mediální sračkomety a své evropské politické poskoky vytáčejí do neuvěřitelných obrátek. Problém je v tom , že při té své samolibosti zločinecké chazarské "elity" Západu nějak ztratily přehled o tom, jak je na tom vojensky a morálně Rusko a také Čína a co mají k dispozici. Tihle samozvaní hegemoni by dostali na frak tak, jak si ani v nejčernějších snech nedovedou představit a jak si za všechna ta svinstva , která po celém světě už velmi dlouho organizují, financují a páchají, zaslouží.

349817

17.06.2016 16:21

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována?

Zoufalství chazarských "elit"

217.?.?.?

Britská poslankyně byla obětována jako ovce jen proto, aby nedošlo k brexitu a k rozpadu projektu chazarských "elit" zvanému EU. Je vidět, že zoufalství zločineckých "elit" Západu nezná mezí a překonává i věčně sjeté tvůrce holywoodských krváků.

349637

16.06.2016 17:59

NATO odhaleno jako odrazový můstek ISIS do Sýrie

NATO

217.?.?.?

je North American Terrorist Organisation a slouží pouze Rothschildům, Rockefellerům, dalším chazarským banksterům a majitelům korporací ke zvětšení bohatství a k upevnění moci.Kromě dolaru je to hlavní nástroj největších zločinců světa k vydírání, zastrašování a bombardování nepohodlných a odpůrců. Je třeba jej rozpustit a jejich čelné představitele postavit před mezinárodní soud. Ale ne ten haagský, ten mají zločinci rovněž koupený.

349579

15.06.2016 17:04

Ako sa Rusko pripravuje na tretiu svetovú vojnu

Zásadní rozdíl mezi Východem a Západem

217.?.?.?

je v tom, že Rusko a Čína jsou na válku se sebevědomými a velmi navními Amíky především morálně,ale i technicky a technologicky připraveny, zatímco nesplatitelně zadlužený Západ žijící na účet zbytku světa není připraven na svůj krach způsobený nenežraností a patologickou touhou po moci jeho chazarských "elit". Jsou jen dvě možnosti jak z toho obrovského průšvihu ven. Buď přiznání krachu Západu, který už nemá kde podstatně nakrást, aby znovu (pokolikáté už?) oddálil svůj bankrot a pak se z jeho zločineckých "elit" stanou nejhledanější terče vlastních zbídačelých obyvatel nebo globální válka, po níž se život na Zemi vrátí do prekambria. Tentokrát a poprvé i na americkém kontinentu.

349557

Putin ví, že všechny země na západ od Ruska jsou kolonie chazarských elit, které si lichvou, podvody, vydíráním, zastrašováním, válkami a převraty přivlastnily velkou část světa a obyvatelé těchto kolonií jsou jen poslušní, nejednotní a velmi naivní otroci těchto elit, kteří mají velmi krátkou paměť a rádi vymění svědomí za konzum na úvěr od lichvářů. Pokud Putin něco chce, pak je to zachránit samotné Rusko před vykradením a Rusy před zotročením chazarskými zločinci, jejichž kruté a nemilosrdné prapředky vykopali z oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem již ve 12. století. Namyšlení psychopati ze Západu Rusko hodně podcenili (nikoliv poprvé, ale asi naposledy) a zoufalý boj za udržení jen strachem z důsledků krachu krytého dolaru a své dlouholeté diktatury nad světem díky své neuvěřitelné touze po mamonu a moci v podstatě již prohráli.Jejich chamtivost učinila z asijských zemí, zejména z Číny, světovou průmyslovou a finanční velmoc, která už nebude nikdy západní kolonií a z Ameriky jen nesplatitelně zadluženého obra na hliněných nohou, který exportuje hlavně zbraně, chaos, války, převraty, lži, intriky a podlosti. Pouze si to nedokáží přiznat, stejně jako jejich otroci. Pokud napadnou Rusko, skončí jako poražení. Hodně rychle. Proto jim zbývají jen intriky, lži, úskoky, provokace a zastrašování. A pak vyhlásit mnohokrát oddálený bankrot.

349446

07.06.2016 19:09

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

US arogance a sebevědomí

217.?.?.?

výrazně přesahuje nad jejich schopnostmi a současnými možnostmi.Ostatně drzost a nafoukanost konzumu a TV propadlých Amíků je ve světě dostatečně známá. Agregátní dluhy Ameriky a astronomické derivátové bubliny mocných bank činí ze Západu banánové republiky ovládané několika stovkami rodinných klanů bankéřů, burzovních spekulantů, investičních fondů a korporací.Jeho dluhy jsou prostě nesplatitelné. Rusko by mělo rychle zveřejnit jména a adresy největších chazarských zrůd, které si pomocí lichvy z neexistujících peněz, intrik, mediálních lží a gigantických podvodů přivlastnily celý Západ a jeho četné kolonie po celém světě.Ruská výzbroj a surovinové bohatství z něj činí skutečnou velmoc, se kterou si poskoci chazarských světovládců neví rady a tak v zoufalství z rychle se blížícího krachu dolaru jako světové rezervní měny zkoušejí a ještě budou zkoušet nejrůznější provokace, intriky,podvody, převraty atd. Ostatně na vykrádání světa, vyvolávání válek, státních převratů, stěhování národů a chaosu byly a jsou založeny bohatství a moc západních, tedy většinou chazarských elit S pádem dolaru rychle končí hegemonie západních elit Rusové by hlavně proamerickým loutkám v politice neměli věřit ani jméno, natož nějaké sliby, podepisovat s nimi smlouvy, spoléhat na tyto smlouvy atd. Jakmile by to udělali, poskoci Rothschildů by to okamžitě zneužili, aby Rusko dostali definitivně na kolena. Měli by se k arogantním západním politikům chovat tak, jak si zaslouží. Tedy jako k poskokům a loutkám největších zrůd, intrikánů a podvodníků ukrytých v pozadí, jimiž skutečně jsou. Čína sice opatrnicky vyčkává, ale i ona by měla být připravena na úskoky, provokace a intriky chazarských zrůd a jejich poskoků. Své bilionové dolarové přebytky a americké dluhopisy mohou už teď použít jako palivo do kotlů. Jen blázni mohli uvěřit, že by největší intrikáni a podvodníci někdy něco chtěli splácet. Chazarské zrůdy totiž nyní hrají vabank. Chtějí zotročit a ovládat celý svět nebo vyvolat globální konflikt.Nebo hrají jen o holý život. Příští měsíce a roky budou na dramatické události rozhodně přebohaté.

349314

03.06.2016 21:19

Konec amerického impéria

Staré pravdy stále platí

217.?.?.?

Žádný strom neroste do nebe, když kobyla dodělává,nejvíce kope,sytý hladovému nevěří,kdo má hodně, chce ještě víc,hajzl oblečený do hermelínu zůstává i nadále hajzlem, kdo lže, ten i krade, kdo má příliš rád peníze,nemá už v srdci místo pro lidi, kdo se povyšuje, bývá ponížen,vrah často o morálce káže, poturčenec horší Turka, všeho do času, boží mlýny melou pomalu, ale zato napadrť, po ovoci poznáte je vždy, dluh je olověná koule na noze atd. Světová elita,která se prohlásila za bohy, zbohatlíci zpitomělí mamonem a mocí, ale i novodobí otroci propadlí konzumu na dluh na ně už patrně zapomněli, ale ony stále platí. I proti vůli mocných a přes neuvěřitelnou mediální masírku naivních otroků. Zásadní problém je v tom, že platnost těchto a dalších věčných pravd tentokrát už nemusíme zažít. Poprvé v historii lidstva dokonce už vůbec nikdo.Snad jedině radioaktivní švábi, ale těm je to, jak bude vypadat svět,asi jedno.Lidem by nemělo.Zatímco psychopati, zločinci, lháři, intrikáni a mafiáni všech zemí se už dávno spojili, přestože si v klidných dobách jdou hodně po krku, jejich otroci se stále ještě hádají, zda je lepší Sparta nebo Slavie.A proto jsou stále ještě otroky.

349205

02.06.2016 18:41

Stephen Cohen řekl, že NATO se může připravovat ke skutečné válce s Ruskem

RE: Já chci analytika Vlada!

217.?.?.?

A den je černý a noc je prosluněná, že? Skoč do propasti, zoufalče! Nebo si najdi pořádnou práci,nikoliv placený trolling, přestaň hulit ten matroš,co si za jidášský groš kupuješ a docházet do kaváren namyšlených povalečů bez budoucnosti. Pak možná uvidíš svět a události diametrálně jinak.Reálně.I když nevěřím,ty budeš asi těžký pacient.Tvoje "analýza" pochází z dílny světovládců, kteří už zkoušejí všechno možné i nemožné, protože nemají kde pořádně nakrást,aby zamázli dluhy a lstivostí si podmanili si celý svět, teče jim hodně do bot a času do vyhlášení bankrotu a porážky už jim moc nezbývá.

349160

01.06.2016 19:19

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

Co z toho plyne?

217.?.?.?

Je třeba velmi rychle finančním bohům Západu definitivně vypnout tiskárny papírových a virtuálních jen strachem krytých dolarů a eur, hlavního nástroje k zotročování, vykrádání a zastrašování světa a ignorovat prolhaná média sloužící těmto deprivantům a patologickýnm zrůdám, které se neštítí žádných špinavostí, aby dosáhly světovlády. Je a dosud všemocné šéfy a majitele nadnárodních korporací rychle postavit před skutečně nezávislý soud, složený ze zástupců mnoha vybombardovaných, zotročovaných a vykrádaných zemí a dát jim vybrat, jak chtějí zemřít za všechna ta spáchaná zvěrstva proti lidstvu pod pokryteckou a falešnou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv. Dříve než krachující hegemoni, kteří již dávno ztratili soudnost a smysl pro realitu, přinutí své poskoky ve vládách, tajných službách a armádách zmačknout červená tlačítka. Pak už bude na všechno pozdě.Pro všechny.

349106

26.05.2016 19:34

CIA spojuje George Sorose s teroristickými bombovými útoky

Vzhůru do novodobého otroctví !

217.?.?.?

Soros byl a je jen všehoschopný, všemi mastmi mazaný skrček a přestárlý poskok Rothschildů a Rockefellerů pro špinavou práci. Od těchto pokryteckým Západem stvořených ultrabohatých a tím i mocných rodinných klanů s navenek uhlazeným vystupováním už velmi dlouho foukají všechny ty nekončící hrůzy a svinstva,které ničí svět, ty zjevně řídí vlivné prezidenty, vlády, tajné služby Západu, OSN, MMF, WB, Bilderberg, CFP, Trilaterální komisi,poslušné kolonie a otroky po celém světě,stejně jako neziskovky, nadace, média. Vysávají celý svět jako nenasytné pijavice, kterým se nikdo neopováží vzdorovat, pokud nechce skončit jako jejich další z miliónů obětí..Teď to udělalo Rusko a vidíme jak se početní poskoci Rothschildů a Rockefellerů činí.Z Ruska udělali právě ti největší zločinci světa a jejich servilní poskoci říši zla a z Putina udělali netvora, který snídá malé děti. Přitom jen brání mnohokrát zkoušené občany Ruska před dalším vykradením a zotročením, tak jako se to stalo mnohým státům a národům světa. Čína zatím vychytrale a zároveň neuvěřitelně hloupě vyčkává, jak to dopadne s Ruskem. Pak je ovšem na řadě ona a globální otroctví se stane skutečností 21. století a zoufalou vizitkou lidstva, slepé to vývojové větve a fatálního omylu matky přírody.

348894

24.05.2016 23:02

Rusko již Evropany osvobozovat nebude

Proč taky?

217.?.?.?

Hodně naivní Rusové by už konečně měli pochopit, že s prolhanými křiváky, lháři, obrzloději a pokrytci nelze hrát fér a přitom neprohrát. Jinak Rusko bude další do mrtě vykradenou kolonií chazarských zrůd, které si přivlastnily většinu světa, včetně hlupáky a prostituty opěvovaného Západu a z občanů porobených zemí udělaly jen poslušné a vycucávané otroky. Zločinecké a mafiánské "elity" Západu tomu nekonečnému exportu svých válek, Majdanů,atentátů, kontrarevolucí,intrik a lží ještě s drzostí sobě vlastní pokrytecky říkají šíření demokracie, svobody a lidských práv, ale v podstatě realizují Adolfův sen o světovládě a vykrádají a zotročují celý svět. Ty neposlušné státy pak pod falešnými záminkami "humanitárně" bombardují a kroutí jim ruce za záda jen strachem krytými a stále více jen virtuálními dolary, nekonečným proudem výhrůžek,lží a intrik. Rusko musí okamžitě vykopat všechny neziskovky, zahraniční novináře a americkou ambasádu, znárodnit ruskou centrální banku ovládanou chazarskými zrůdami a můžou se krachujícímu a vyhrožujícímu Západu jen smát Západní a střední Evropa bude do tří měsíců před Ruskem klečet na kolenou, aby jim nezavřelo kohouty a prosit o odpuštění. V opačném případě to má Rusko spočítané a na řadě bude vychytralá a stále ještě vyčkávající Čína. Pak už ale bez šance na účinnou obranu.

348808

23.05.2016 19:05

USA, Británie a EU jsou nyní diktaturami

Až nyní?

217.?.?.?

Vždy byly! Pouze teď, když je Západ nesplatitelně zadlužený a už nemá, kde pořádně nakrást, aby zamázl své dluhy, na které by bylo třeba vykrást alespoň tři zeměkoule, je to zjevné.Rusko je vojensky a surovinově více silné než si světovládci ze Západu do nynějška mysleli a Čína by mohla kolaps Západu a dolaru způsobit v několika týdnech.Tato planeta může uživit hodně lidí, ale nikoliv pár tisíc věčně nenažraných lidských zrůd, které si ze světa chtějí udělat jedno velké panství a z obyvatel poslušné, početně dramaticky redukované a kontrolované otroky.Těmi zrůdami mám na mysli bankéřské klany, majitele korporací a aristokraty, jimž proti zájmům vlastních občanů slouží prodejní politici, tajné služby, armády, média atd. Poskoků mají opravdu hodně.

348768

20.05.2016 20:15

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

Nenáviděné Rusko

217.?.?.?

v posledním století války nezačíná, ale vítězně KONČÍ. To by si měli hodně rychle uvědomit všichni ti neuvěřitelným pokrytectvím, intrikami a loupeživými geny vybavení "nadlidi", kteří si přivlastnili pomocí úroků a zbraní, intrikami, podvody a falší krytými dolary nejen Západ, ale i většinu světa.Dříve než bude pozdě. Tentokrát a poprvé i pro ně konečná. Obávám se, že jim to při jejich aroganci a namyšlenosti nedošlo a nikdy nedojde.
Jejich naivním otrokům,propadlým konzumu, bohužel, asi taky ne. Znám dobře jejich mentalitu. Starat se jen o vlastní břicho, zahrádku a pohodlí. Nicméně měli by se s tím krachem na diktátorském neoliberalismu postaveného a neuvěřitelně pokryteckého a nesplatitelně zadluženého Západu rychle vnitřně smířit.Jak je možné, že původci a iniciátoři válek všemožně tlačí nezúčastněné otroky k přijetí uprchlíků, jejichž neštěstí a existenční problémy způsobili právě ti, kteří dnes dehonestují všechny odpůrce přijímání uprchlíků ? To je to neuvěřitelné pokrytectví.Jinak bude pozdě. Pozdě na všechno.Život savců, včetně lidí, vyvíjející se miliardy let, přestane náhle existovat. Putina by měli prohnaní chazarští majitelé Západu a kolonií hýčkat, být u moci v Rusku v současnosti nějaký bojechtivý generál, měly by krachující Západ a jeho poslušné kolonie, včetně četných evropských zemí a jeho tzv. "elit", úplně jiné starosti než dosud. Naprosto fatální, existenční a zásadní.

348702

12.05.2016 18:37

Kontra propaganda, v ruském stylu

Odhalená a zveřejněná pravda

217.?.?.?

byla, je a bude největší nepřítel patologických rodinných klanů, které už velmi dlouho okrádají, zotročují a obelhávají lidstvo, aby se tím neuvěřitelně napakovali na účet ostatních a získali moc a kontrolu nad miliardami novodobých otroků. Vše, co je postavené na jejich intrikách, lžích a podvodech,jednou spadne jako domeček z karet, a ta doba se velmi rychle blíží. Určitě bych pak nechtěl být v kůži zrůd, které všechny ty bezohledné zločiny proti lidskosti ( války, krize, státní převraty, korumpování, občanské a náboženské konflikty, akce pod falešnou vlajkou) z pozadí vymýšlejí, organizují, financují a realizují prostřednictvím nastrčených, zkorumpovaných a zastrašovaných loutek v politice, médiích, tajných službách,armádách, korporacích, bankách, neziskovkách atd. Účet, který jim bude za vše vystaven, z nich udělá opovrhované žebráky a zůstanou v myslích lidstva jako největší zločinci a zrůdy. Jejich poskoci na tom nebudou o mnoho lépe.Nyní hrají o světovládu,ale i o vlastní kůži. Poprvé v moderních dějinách.

348480

03.05.2016 17:31

Klid před bouřkou

Četník se moc zlobí a voda stoupá

217.?.?.?

Zadlužený hegemon, světový četník a největší loupežník světa se velmi zlobí, to co měl na dosah ještě před patnácti lety se nějak rychle hroutí.Proto organizuje Majdany,vyvolává barevné revoluce,"humanitárně" bombarduje,tajně organizuje stěhování muslimů ze sebou vybombardovaných zemí do Evropy, emituje nekryté papírové i virtuální dolary, až jsou rotačky a klávesnice vyvolených "elit" úplně rozžhavené, chrlí mediální lži,úpadkovou kulturu, účelové informace a výhrůžky probouzejícím se otrokům i politikům až se z prodejných a zastrašených presstitutů a politiků jen kouří, tajně připravuje pro Evropany nevýhodné vazalské smluvy (TTIP) atd. Tím hegemonem nemíním stát, ale žoviální nažehlené západní bankstery, bohaté vlastníky nadnárodních korporací, aristokraty, neocons a jejich pokrytecké šašky v médiích, tajných službách, politice a v armádě, kteří musí na rozkaz svých pánů velmi rychle vykrást především Rusko, aby zase (pokolikáté už) oddálili bankrot své marnotratné čtvrté říše připomínající úpadek zhýralého a přežraného Říma a krach už jen strachem krytého dolaru, jejich hlavní zbraně k zotročení světa. Tyto zločinecké "elity" jsou a vždy byli skutečnými vládci mamonu a konzumu propadlému Západu, stínová, skutečná a jediná opravdová vláda za všech prezidentů.Tentokrát ale zaspali.Podceňované Rusko už zdaleka není bezbranné jako za stále opilého Jelcina,jejich zbraně mohou ze sídel světovládců za oceánem udělat za dvacet minut jen radioaktivní prach, jejich lidnatá kolonie Čína, kam z chamtivosti přenesli výrobu všeho možného, je už hodně bohatou továrnou a bankou světa a ani další lidnaté a rozvíjející se státy už nemají chuť být stále jen bezprávnou,bombardovanou, peskovanou a stále vycucávanou kolonií drzých a neuvěřitelně vypráskaných anglosionistických zrůd, které ve své baště neoliberalismu už můžou s naivními otroky úplně všechno. A ještě to pokrytecky a s drzostí sobě vlastní vydávají za nejlepší demokracii na světě. A když ostatní kolonie nebudou sebestředného světového diktátora a loupežníka poslouchat, tak jim prý pěkně zkroutí ruce. Uvidíme. Teď hrají světoládné "elitní promile" i miliardy otroků úplně o všechno."Elitáři" to bezpečně ví, otroci by se měli hodně rychle probudit nebo skončí jako jejich prapředci.

348209

27.04.2016 18:00

Strach a nenávist v arabských nocích

Feudální SA

217.?.?.?

je jen další oběť Rothschildů a Rockefellerů. Tak skončí všichni přátelé těchto fosilních zrůd, které si ze světa udělaly samoobsluhu bez placení využívajíc k tomu bianco šek na tištění dolarů, média,zkorumpované tajné služby a armády.

348057

26.04.2016 17:54

Syrské volby potvrzují nejhorší obavy Západu

RE: ceterum autem censeo carthaginem delendam esse....

217.?.?.?

Starověký Řím taky skončil na nenasytnost,úchylnost, namyšlenost a rozpínavost svých císařů. Dějiny se opakují ve spirále, pouze se změnily postavy, metody a formy.

348038

20.04.2016 18:27

Světová válka začala

Zatím jen o diktát dolaru

217.?.?.?

Ukazuje se, že nadřazenost Západu a zejména jeho "elit" nad zbytkem světa pramení především z dlouhodobého vykrádání,vykořisťování, ekonomického zotročování, zastrašování a "humanitárního bombardování" zemí, kde je ještě co ukrást Dolar je hlavní zbraní západních zločineckých "elit", teprve potom následují média, zkorumpovaní politici, bombardéry, lodě a rakety. Až skončí celosvětový diktát dolaru, a to doba se rychle blíží, bude Západ a jeho "elity" obžalovány z tolika těžkých zločinů, že se stanou nejhledanějšími zločinci. Z hlediska morálního se pak moralizující a pokrytecký Západ stane světem úplně posledním. Zločiny, za nimiž je na jedné straně utrpení a smrt stamilionů nevinných a na druhé straně bohatství a moc zlomku procenta bezohledných agresivních parazitů,kteří se neštítí žádných špinavostí a považují se za vyvolené vládnout světu, jsou neodpustitelné.

347864

07.04.2016 18:16

Konflikt v Náhorním Karabachu eskaloval

Mnoho důsledků, jedna příčina

217.?.?.?

Svět se blíží k bodu varu.Velká válka či globální krize je na spadnutí. Války na blízkém a středním Východě, rozbombardovaná Libye,masové stěhování muslimů ze zničených zemí do Evropy, zatím studená válka mezi Amerikou a Ruskem, teroristické útoky v západní Evropě, dramatické manipulace s cenami akcií, ropy, zlata a dalších komodit, majdany, barevné revoluce, státní převraty atd. mají jednu hlavní příčinu. Golema, který si hraje na světového četníka a přestože intrikuje, bombarduje nepohodlné a loupí po celém světě, je až po krk v nesplatitelných dluzích.Přitom chce všechno. Golemovi skuteční šéfové v bankách a korporacích ale stále mají velký klacek a bianco šek na tištění papírových a zejména virtuálních dolarů, kterými ovládají, uzurpují a doslova vykrádají svět. Největší překážkou je pro ně Rusko, protože to se nechce nechat vykrást ( tam je ještě spousta bohatství v zemi k ukradení ) a stát se jejich další kolonií a poslušným vazalem, jako se to stalo naprosté většině jiných států, včetně těch evropských. Zdá se, že stále více lidí už ví, že císař je nahý, má oslí uši a nelze mu věři ani slovo. Od dob, kdy předkové západních "elit" a nynější bohové Západu kradli vše, co mělo nějakou cenu a pokrytecky to vydávali za pomoc a šíření svobody a demokracie, se jejich mentalita vůbec nezměnila. Pouze jejich metody a formy se staly skrytější a sofistikovanější. Nynější "elity" Západu se zkrátka chovají jako arogantní, rozmazlený a drzý spratek, který chce vše a nemusí nic. Přitom lže, intrikuje, vydírá a vyhrožuje. Především ale ignoruje fakt,že každá hra má svůj konec.Pro začátek konce této hry stačí přestat platit v mezinárodním obchodě dolary a ignorovat mainstreamová média. Zasloužený nářez spratkovi už pak zajistí vlastní obyvatelstvo.

347509

05.04.2016 22:14

Panama Papers

Jen další špinavý kousek Soros Company

217.?.?.?

A protože ten je a vždy byl jen poskok Rothschildova klanu, je jasné odkud vítr vane.

347479

05.04.2016 20:50

Stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa

Nejen média,

217.?.?.?

ale i vlády, justice, policie,tajné služby i armády velebeného Západu makají především pro největší bankéře, vlastníky korporací a médií. S nástupem neoliberalismu a neocons k moci od konce 70. let došlo k totální privatizaci zisků, k socializaci ztrát a k dramatickému okleštění občanských a sociálních práv a svobod naivních a nejednotných ovcí pod rouškou boje proti teroristům.Prý demokracie, ve skutečnosti neudržitelný otrokářský systém,v němž jedno procento či spíše jedno promile nejbohatších neuvěřitelně bohatne z vykořisťování, zastrašování, intrikování a obelhávání miliard naivních a soustavně rozeštvávaných otroků, kteří se stávají obětmi stále nových válek, krizí, náboženských konfliktů atd.Hrozná vizitka lidstva v 21. století.

347475

je další piplané dítě anglo - amerických zločineckých "elit" a think tanků namířené v konečném důsledku proti Rusku. Podobně jako kdysi Talibán. Navenek bojovat s něčím, co je produktem spřízněných patologických šílenců a velitelů, to vyžaduje opravdu velkou dávku pokrytectví a rozvinutou scizofrenii. Západní politici již mnohokrát prokázali, že těmito vlastnostmi disponují v dostatečné míře a že jsou jen nastrčenými a poslušnými loutkami svých loutkovodičů ukrytých v pozadí. Kdyby nebyli, dlouho by se ze svých funkcí a prebend netěšili. Žvástům o dokonalé západní demokracii mohou v současnosti věřit už jen ti, kteří jsou beznadějně netalentování a ti, kteří jsou z prospěchářských důvodů zalezlí v konečníku skutečných vládců Západu, tj, bankéřů a vlastníků nadnárodních korporací.Ti druzí ale povinně.

347414

15.03.2016 19:35

Cílení na „podbřišek“ Ruska

Psychopati zcela ovládající Západ

217.?.?.?

nikdy nedají Rusku klid. Vždy budou usilovat o jeho porobení, rozparcelování a zejména rozkradení jeho nerostného bohatství. Zejména nyní , když je jejich nesplatitelně zadlužené impérium dlouho budovaného a nyní už jen strachem z důsledků krachu krytého dolaru a vehementně prosazovaný projekt NWO před totálním kolapsem. Zlo, které se neštítí ničeho,bohužel, nelze porazit férovým způsobem. Na velkou svini platí jen ještě větší svině. To by si měli uvědomit všichni, kteří už mají plné zuby jejich do nebe volající arogance,loupeží, pokrytectví a pouze lhaním a podvody podložené nadřazenosti. Dříve než bude opravdu pozdě.

346860

11.03.2016 18:51

Rothschildova rodina obviněna

Každá šelma jednou chcípne...

217.?.?.?

Jde o to, jaké škody nadělá předtím.A to můžou zásadně ovlivnit ti dosud naivní, odevzdané a pasivní miliardy otroků.

346709

10.03.2016 19:25

Finanční systém je větší hrozbou, než terorismus

Finanční systém

217.?.?.?

je zbraň především chazarských banksterů k zotročování, kontrole a neustálému vysávání bohatství světa. Je plný účetních podvodů, intrik, korupcí a vydírání,falešných ratingů, obsahuje gigantické "bubliny" (např. finanční deriváty), jejichž prasknutí se dá svými důsledky přirovnat k jaderné válce, že se jeho krachu všichni bojí. I ti, co nic nemají. A v tom je jeho síla i slabost. Banksteři velmi dobře znají jeho slabiny,ví,že systém založený na emitování nekrytých a stále více jen virtuálních peněz je dlouhodobě neudržitelný, a proto se snaží o rychlé zavedení bezhotovostních plateb na celém světě a nastolení svého NWO. Rusko je proti, protože vše, co potřebuje, může mít z vlastních zdrojů nebo si koupit z Asie a krvavých chazarských intrik si ve své historii užilo až až. Čína zatím vyčkává, protože má obrovské přebytky dolarů, ale je jí jasné, že v případě krachu Ruska by byla na řadě ona. Evropa díky svým politikům a jejich lokajským vazbám na Ameriku, hraje zatím roli poslušné americké kolonie. Hraje se vabank, účel světí prostředky, všechno, co zachrání dolar a dominanci Západu, je dovoleno a médii velebeno. Ostatní jsou ostrakizováni, zastrašováni a " humanitárně" bombardováni pod tuze pokryteckou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv.Zatím to intrikánům vycházelo, ale tentokrát výsledek zdaleka není jistý. Jednou ale určitě pohár přeteče a pak bych nechtěl být v jejich kůži.

346666

08.03.2016 20:23

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

BL

217.?.?.?

Kdysi jsem je četl, poté, co se tam hlavním dopisovatelem stal K. Dolejší a J. Čulík zřejmě dostal instrukce a asi i finanční příspěvky od patologických zločinců Západu se světovládnými ambicemi, tam ani nekouknu. Není proč, pravdu se tam člověk stejně nedozví, pouze to, co chtějí mocní boháči Západu. A o tom už dostatečně ovce informují média mainstreamu jako o jediné možné cestě ke "světlým" zítřkům. Pravda se stala pro mocné prohnilého, zkorumpovaného a pokryteckého Západu skutečně velkým nepřítelem a hrozbou. Myslícím lidem se svědomím doporučuji oficiální média ani BL vůbec nesledovat, maximálně předpovědi počasí, a i ty je třeba posuzovat s určitou skepsí .Nezničí si nervy a žaludek. Lépe si přečíst dobrou knihu, projít se přírodou nebo kutit doma či na zahrádce.Jako kdysi za komunistů.

346567

05.03.2016 19:35

Je možný soustavný růst bohatství?

Každý růst má své meze ...

217.?.?.?

Pokud jde o to vykrást další zužitkovatelné a především zpeněžitelné produkty přírody, určitý, a to časově velmi omezený růst je ještě možný. Tímto se jistě řídí bezohlední finanční predátoři, jejichž heslem je po nás potopa a žijeme právě teď. Další generace, nyní bezstarostná a se sluchátky v uších, je ale budou proklínat. Ještě větší problém je s distribucí bohatství. Stále více a rychleji dochází k tomu, že nově vytvořené hodnoty si bezostyšně přivlastňuje stále užší elitářská minorita psychopatických vlastníků bank a korporací,kteří fyzicky na nic nesáhnou, zatímco miliardám naivních, udřených a poslušných otroků jsou odsypávány na lékárnicjých vahách odvážené drobečky (Západ) nebo posílány jen lži,intriky, "barevné" revoluce a "humanitární" bída či dokonce bomby (zbytek světa). To nemůže z dlouhodobé perspektivy dopadnout dobře. Psychopatickým zločincům je to však jedno. Ostatním by nemělo, zejména pokud mají děti, mozek a svědomí

346417

03.03.2016 18:30

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

Od zdi ke zdi, ale hlavně do novodobého otrokářství

217.?.?.?

Západní civilizace jakoby zešílela,vše je naruby, zanikají rodiny, dramaticky se mění sociální role mužů a žen,cílevědomě se likviduje úroveň školství, sociální a občanská práva jsou ohryzávána na kost, děti stále více vyrůstají v neúplných rodinách, média jim vymývají mozky úpadkovou kulturou a propagandou multi kulti společnosti,učí se již od mládí žít podle reklam na hypotéky, které jim banky a média soustavně vnucují na každém kroku jejich života a tím z nich činí poslušné a pracovité vazaly a otroky. Jinými slovy, lidé a zejména ti mladí, jsou vedeni k plnění funkcí novodobých otroků vyvolených světovládců. Ta mediální masírka a záplava nových zákonů a nařízení vlád, co poslední dvě desetiletí zaplavila Ameriku a jejich evropské kolonie, to není náhoda či neumětelství politiků a vládních byrokratů, to už je nastolování nového světového pořádku v plném proudu, a to pod diktátem starých elitářských klanů, které chtějí konečně vlastnit celý svět, neomezeně mu vládnout a beztrestně jej vykrádat podle libosti. Vše ostatní je pouze kouřová clona k odvedení pozornosti otroků od podstaty připravovaného globálního otroctví a forem jeho nastolování.

346271

neumlčí ani tisíce takových poskoků "elit" krachujícího Západu jako je sociolog Gabal.Myslící lidé, kteří ještě nevyměnili svědomí za osobní prospěch, už dávno ví, kdo je největším agresorem, loupežníkem, intrikánem a lhářem na světě od roku 1945 i proč to dělá. Lži a intriky vydávané za jedinou pravdu, hory nenávisti a "humanitární" bombardování nepohodlných pokrytecky vydávané za lásku a šíření svobody a demokracie, vykořisťování naivních otroků až na dřeň vydávané za nezištnou pomoc a filantropii,neomezená diktatura nejbohatších rodinných klanů Západu drze vydávaná za nejdokonalejší demokracii,jakou lidstvo dosud vytvořilo, zastrašování, vydírání, korumpování,manipulování a obelhávání lidí vydávané za jejich svobodu a lidská práva. Současný kapitalismus končí na patologické nenažranosti jejich elit, to je fakt, který neokecají ani tisíce přicmrdávačů, kterým ze zadnic nejbohatších a nejmocnějších vyčnívají akorát polobotky. Neoliberální kapitalismus a demokracie , svoboda a lidská práva - to prostě nejde dohromady, i kdyby tisíce koupených sociologů, politiků,presstitutů ad. tvrdilo pravý opak. Absolutní privatizace zisků a socializace ztrát je projev tyranie, nikoliv demokracie. Kvadratura kruhu, která je v rámci stávajícího systému neřešitelná.

346069

24.02.2016 20:39

Dekódování americké Říše chaosu

Chobotnice

217.?.?.?

ukrytá vždy v pozadí,už ovládla celý nesplatitelně zadlužený a neuvěřitelně pokrytecký Západ. Teď chce celý svět.Ti, kteří jsou proti ní nebo se jen ocitli na šachovnici zrůd se světovládnými ambicemi, jsou dehonestováni, vražděni, "humanitárně" bombardováni, ekonomicky a finančně zotročováni až na dřeň, špiclováni, vydíráni, korumpováni, zastrašováni, mediálně obelháváni a manipulováni atd. Přitom stačí tak málo. Zveřejnit jména a adresy těch zrůd. Více než sedm miliard otroků by je mělo konečně umravnit.

345851

18.02.2016 20:00

Jak mi Putin zkazil šuk

Kdyby jen šuk

217.?.?.?

On ten západními fosiliemi proklínaný Putin hlavně velmi účinně kazí světovládný sen šílených deprivantů, zločinců a gerontů na globální diktaturu. Myslící lidé už dávno pochopili, že říší zla jsou právě tito prohnaní šílenci a všemi mastmi mazaní intrikáni bez vlasti, se vzděláním na prestižních školách a navenek uhlazeným chováním, kteří se však neštítí žádné špinavosti pro dosažení svých úchylných cílů.To, čeho jsme a ještě budeme svědky a,bohužel, zřejmě i oběťmi, je globální hra mafiány, zkorumpovanými, zastrašenými a idioty glorifikovaných špinavců o moc a bohatství, která vede už celá desetiletí k hrůzným válkám, krizím,státním převratům,barevným revolucím, genocidám,etnickým a náboženským konfliktům, k utrpení a smrti stamiliónů nevinných a naivních novodobých otroků.Oblíbené triky špinavců jsou především šíření jejich vlastního pojetí demokracie, svobody, lidských práv, a to intrikami,propagandou, ohněm a mečem, multikulturalismus, rozvrat klasické rodiny, feminismus, terorismus, homosexualita, debilizace mladých lidí prostřednictvím těžké závislosti na internetu a sociálních sítích a ůpadkovou pseudokulturou, goebbelsovská propaganda postavená na tisíckrát omílaných lžích vydávaných za jedinou možnou pravdu, dekadentní kultura, hypotéky pro naivní otroky i celé státy. Když to všechno jěště nestačí, nastoupí jejich poskoci pro špinavou a mokrou práci a dochází k vraždám nepohodlných politiků a k "humanitárnímu" bombardování těch států, které se odmítly podrobit jejich diktátu nebo států, kde je ještě co ukrást. A to je prý to nejlepší, co lidstvo dosud vymyslelo. Neuvěřitelné v době, kdy lidé létají do vesmíru !

345747

17.02.2016 20:56

Nábytek z Turecka

Co je od Erdogana

217.?.?.?

je vždy křivé jako turecká šavle.

345663

15.02.2016 22:40

Zákony geopolitiky: Rusko a Evropa se navzájem potřebují

Spolupráce, nikoliv konfrontace Evropy a Ruska

217.?.?.?

je přesně to, co potřebuje Evropa a přesně to, co nepotřebuje stále více na dluh žijící Amerika, která si ze států Evropy udělala poslušné kolonie,z evropských politiků jen poskoky a vazaly a z neposlušného Ruska chce udělat pouhou surovinovou základnu pro udržení své dominance a udržení dolaru jako hlavního nástroje ekonomického vydírání a zotročování světa co nejdéle to půjde.Slabá Evropa plná uprchlíků ze zemí Asie a Afriky a Rusko na kolenou je přesně to, co západní elity chtějí, protože právě toto posílí jejich vliv ve světě. Dokud obyvatelé Evropy nepřinutí své politiky hájit skutečné zájmy většiny občanů Evropy proti sobeckým zájmům privátních klanů vlastnících FED, velké banky, nadnárodní a zbrojní koncerny, bude svět stále na pokraji globálních krizí,válek a masových exodů. Západní média tento zjevný fakt úmyslně přehlížejí a bagatelizují. Není se co divit,když si uvědomíme, kteří lidé je vlastní či alespoň ovládají. Smutné je, že toto ví i mnoho politiků, ale nejsou s to se svévoli novodobých kolonizátorů postavit.Příčiny jsou různé. Od osobní zbabělosti,zkorumpovanosti, kvůli vlastní minulosti či jen proto, že si chtějí co nejdéle udržet plná koryta.

345609

10.02.2016 19:38

Privatizace je strategií atlanticistů pro útok na Rusko

Putin není Jelcin

217.?.?.?

Putin a jehoho poradci dobře ví, že skutečným vládcům Západu, tj.sionistům ukrytým v pozadí politických a ekonomických jednání, nelze věřit ani jméno,natož nějaké smlouvy, dohody či sliby.Tolikrát slibovali a vždy jen intrikovali, podváděli a kradli. Svou neuvěřitelnou vychcaností a patologickou touhou po bohatství a po moci ztratili důvěru slušných a myslících. Proto udělá vše proto, aby nemohli vykrádat ruské bohatství více než dosud. Stačí, že v režii sionistů ožebračuje Rusko od dob věčně opilého Jelcina ruská centrální banka a pátá kolona tamějších oligarchů. On už si to pohlídá, protože dobře ví, že křivácký nesplatitelně zadlužený Západ zoufale hledá nové zdroje, které by se ještě daly ukrást a tak oddálily jeho nevyhnutelný a dramatický bankrot.Zmanipulovaným číslům takzvaných analytiků už věří jen beznadějně netalentovaní a z povinnosti pak ti, kteří na krachující Západ vsadili vše.

345434

08.02.2016 17:52

Policie v roli fašistů?

Něco je hodně špatně

217.?.?.?

Miliardy lidí pracují až dřou, aby si vydělaly na holé přežití a hypotéky, jiní jen intrikují, lžou, podvádějí a okrádají naivní a poslušné ovečky až na dřeň a velmi bohatnou. Ti první jsou ostrakizováni,zesměšňováni, vydáváni za lůzu, primitivy a spodinu společnosti a zločinci a nebezpeční psychopati v drahých oblecích se stávají nedotkntelnými elitami velice nemocné společnosti. Ti první utápějí zoufalství v práškách, drogách či chlastu, ti druzí už neví co roupama dělat a koupit. Není už v 21. století třeba tuto do očí bijící nespravedlnost jednou provždy odstranit spolu se zkorumpovaným, loupežnickým a vše živé ohrožující systémem, který zplodil dvě světové a nespočet lokálních válek jen proto, že ti superbohatí chtěli ještě více nebo dokonce všechno a nyní opět hrozí, že v zájmu zachování bezohledného kořistnického systému vyvolají válku poslední ? Zkuste o tom popřemýšlet, ale rychle. Času zase tak moc není.

345365

06.02.2016 21:34

Strýček Sam v Arábii: „Modernost pro mne, ale ne pro tebe“

Po ovoci poznáte je

217.?.?.?

Potomci největších zlodějů půdy, zlata, nerostů, ropy a vůbec všeho, co se dá výhodně zpeněžit, kteří se díky tomu stali finančními "elitami" Západu, prosluli vždy intrikánstvím, podvody, drzostí a především neuvěřitelnou vychcaností. Ksindl zabalený v hermelínu, pyšnící se tituly z prestižních univerzit a ukrytý v luxusních rezidencích, však zůstane přes všechno maskování zase jen ksindlem. Nejrůznější útoky a kvičení proti všem, kteří ohrožují jejich zisky a moc, se nakonec obrátí proti nim, přestože jejich loutky v politice a v médiích dělají vše, co mohou, aby stokrát opakovanou lež změnily na jedinou pravdu a z odhalené pravdy zase udělaly lež. Být nepřítelem těchto "elit" je nebezpečné, ale jěště daleko nebezpečnější je být jejich přítelem, neboť jsou to psychopatičtí křiváci a podrazáci, co se pro mamon a moc neštítí vůbec ničeho. Středověké monarchie ležící v písku a na ropě to brzy poznají, stejně jako Turci, na vlastní kůži. Jejich pohlavárům to velice přeju, prostým lidem těchto zemí ne.

345302

05.02.2016 18:50

Kdo vlastní virus Zika?

Zika

217.?.?.?

je hlavně další strašák a rozmělňovač pozornosti naivních oveček, který vypustily do éteru přes vlastněná média všehochopné "elity" Západu, zoufale se snažící udržet při životě šílený sen o vlastní světovládě.

345274

03.02.2016 20:11

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

Cílená destrukce Západu

217.?.?.?

je cestou k avizovanému nastolení NWO. Chaos, ekonomické a finanční krize, lokální války a náboženské a etnické konflikty, stěhování bombardovaných národů Asie a Afriky do evropských kolonií atd. je přesně to, co k nastolení svého globálního diktátu, tedy NWO potřebují, a proto je soustavně přes koupené poskoky vyvolávají. Tyto hrůzy jsou naprogramovány "elitami" Západu, ale tento řízený a termínovaný proces je blokován a ohrožen vojensky sílícím a tím i nebezpečným Ruskem,které za Putina vstalo z popela a ekonomicky i finančně silnou Čínou."Elity" jsou poprvé v historii existenčně ohroženy Proto ta neuvěřitelná hysterie proti Rusku a jeho soustavné obkličování a manipulace s kurzem juanu v posledních dvou letech. Obkličování Ruska je současně obkličováním Číny, která ovšem opatrnicky vyčkává, jak dopadne Rusko a chce ještě výhodně investovat obrovské dolarové přebytky. "Elity" vyvolaly přes koupené a vydírané evropské politiky, jimi vlastněné či kontrolované banky, korporace, média, neziskovky, burzy a tajné služby doslova hon na Rusko a skrytě i na Čínu, protože jim jde o všechno. Buď budou, tentokrát z Asie, vládnout celému světu nebo se v brzké době stanou masově nejhledanějšími zločinci současnosti. Dokud je dolar většinou zemí používán v mezinárodním obchodě, můžou si rodinné klany vlastnící FED emitovat papírové a především virtuální dolary jak potřebují a jsou v bezpečí. Ostatní si musí dolary vydělat prací nebo prodejem surovin a plodin. Pokud dolar jako rezervní měna světa padne, Západ dramaticky zchudne, protože se ukáže jak byly údaje o ekonomice Západu dlouhodobě, podvodně a úmyslně falšovány do černých čísel a většina gigantických bublin praskne. Proto si "elity " Západu budují pozice v Asii, protože hněv podvedených a ožebračených obyvatel Západu by dlouho nepřežily.

345164

jsou po roce 45 hlavními válečníky a agresory ve světě. Jsou jako syn a jeho otec, přičemž otec už připomíná poslušné kuře amerického orla. Tento symbolický predátor a hegemon světa se ale v současnosti mění spíše ve vypelichanou přežranou slepici zvyklou ovšem žít ve zlatém kurníku. Jejich "elity", k nimž se rády a zištně přidaly další bankéřské, průmyslnické a aristokratické rodinné klany Západu, stejně jako novodobí miliardáři a vlastníci největších investičních fondů, už rozehrály dvě světové a nespočet lokálních válek a krizí jen proto, aby mohly rozšířit své obrovské bohatství a moc.Války a krize byly pro tyto mocné zločince ukryté v bezpečném závětří a v pozadí mnoha hrůz, vždy tím nejlepším byznysem. Tito superzločinci stále ještě ovládají, zastrašují a vykrádají svět přes zkorumpované a vydírané politiky, přes vlastnictví nádnárodních firem, médií, přes četné agenty tajných služeb, přes neziskovky i obyčejné užitečné idioty v nižších funkcích. Nedejte se okamat jejich údajným filantropismem, rozdají vždy jen nepatrný zlomek toho, co ukradli a vyždímali z otroků. Jejich hlavním nástrojem však jsou privátní tiskárny FED a ECB, které emitují neomezené množství papírových a hlavně virtuálních dolarů a euro, krytých už jen strachem z důsledků globálního krachu. Myslící lidé se svědomím však už mají plné zuby jejich nekonečných intrik, lží a podvodů, jejichž přímým i nepřímým důsledkem jsou desítky milionů mrtvých otroků a stamiliony zničených lidských osudů.Je nejvyšší čas hnát tyto z hlediska vyššího principu mravního lidské zrůdy k odpovědnosti za způsobené zlo a škody. Pokud se to rychle nepodaří, stane se lidstvo fatálním omylem a slepou vývojovou větví matky přírody.

345019

29.01.2016 19:34

Proč se USA rozhodly zničit MMF?

RE: A co má Čína s nadbytkem cizích měn dělat?

217.?.?.?

To čeho jsme svědky v přímém přenosu, je zoufalá snaha nesplatitelně zadluženého, namyšleného a dosud blahobytně žijícího Západu a především jejich zločineckých fosilních "elit" udržet si dominanci nad světem, na kterou byly mnoho desetiletí zvyklí. Zločinci konečně pochopili, že končí jejich světovládný sen, tak kolem sebe ze zoufalství kopou jako zběsilí, vyhrožují,vyvolávají Majdany a války jako na běžícím pásu, intrikují, lžou o závod ve svých, tedy mnoha médiích, vydírají a zastrašují politické poskoky a manipulují na burzách s cenami všeho možného. Rychle se ale současně přesouvují do nového globálního finančního a průmyslového centra světa, tedy do Asie. Velmi neradi. Švýcarské, britské a americké adresy si velmi oblíbili a tamní prostředí a klima jim vyhovovalo.

344970

26.01.2016 17:57

Slepé oko Davosu: Jak bohatí požírají chudé a svět

Bohatí a superbohatí

217.?.?.?

požírají nejen ty chudé a chudší, ale především samotný kapitalistický systém, který jim umožnil neuvěřitelně zbohatnout na práci a vykořisťování miliard naivních a poslušných otroků a na vykrádání bohatství států i celých světadílů.Nyní právě neuvěřitelně bohatí a nenažraní požírají systém, který je zplodil Pod falešnou vlajkou se naivní a poslušní otroci vždy nechali bohatou a vypráskanou lidskou svoločí vlákat do dvou světových a bezpočtu lokálních válek za astronomické zisky výlučně těch superbohatých zločinců.Proto miliony otroků ztratily životy, zdraví, osobní štěstí. A toto je prý nejvyspělejší tvor na Zemi. Ach jo.

344910

23.01.2016 19:31

Je to bankovní kartel, který řídí trh s ropou

RE: Světové burzy

217.?.?.?

Takový zákon by byl pro každou vládu (i připravovanou světovládu bankéřů a korporací) rychlá a naprosto definitivní sebevražda, to snad víš, Jacobe.Lidi jsou sice pasivní a naivní ovečky propadlé konzumu, ale ne všichni a je jich přes 7 miliard, zatímco samozvaných pánů světa, intrikánů a majitelů všeho možného jen ne čistého svědomí je maximálně pár milionů, spíše však několik tisíc.

344820

23.01.2016 10:27

Je to bankovní kartel, který řídí trh s ropou

Světové burzy

217.?.?.?

cenných papírů se rychle mění v burzy bezcenných papírů.Skutečnou hodnotu brzy budou mít jen půda,voda, vzduch, zdroje energie,nerostné suroviny, vlastní střecha nad hlavou, jídlo a zbraně.Tedy základní prostředky nezbytné pro přežití v džungli kapitalismu. Ostatní vymoženosti západní civilizace budou prakticky bezcenné. Kdo to výše uvedené bude mít, je za vodou, ostatní na Titanicu, na jehož luxusních horních palubách se ještě vyhrává k tanci a v podpalubí už se lidé topí.Sluníčkáři, havloidy a bezmozky vysmívané Rusko to vše má a pokud si tam nenechají udělat pokryteckým krachujícím Západem další Majdan, vyjdou z hyperkrize jako vítězové.

344810

20.01.2016 08:37

ISIS: Dorazil americko-saúdský mor do Indonésie?

Vydržet !

217.?.?.?

Chcípající kobyla, která chce neomezeně diktovat a poroučet celému světu a už nemá kde krást, dodělává.Tentokrát doopravdy. Kope, intrikuje, provokuje, manipuluje s burzami a akciemi, podvádí s účetními čísly, své pocity a dojmy vydává za neotřesitelná fakta, vyvolává Majdany a války výhradně pod falešnou vlajkou, státní převraty, vydává příkazy a rozkazy, vydírá a kupuje politiky, mobilizuje své think tanky,koupené agenty tajných služeb, poskoky a užitečné idioty v politice a v médiích,doslova žene jimi ovládané neziskovky, ratingové agentury, mediální sračkomety atd na plný plyn. Marně. Celá jejich dosavadní dominance postavená na úrocích z neexistujících peněz,ekonomickém vydírání a zotročování, vykrádání bohatství celých států i kontinentů, vojenské agresi,tisíckrát opakovaných lžích, intrikách a gigantických podvodech se dramaticky blíží svému konci.Vše, co je postavené na podvodech, lžích a intrikách, jednou spadne jako domeček z karet.Tuto banální pravdu už velmi dlouho ignorují a snaží se její platnost oddálit ad absurdum. Že ta naivita, důvěřivost a pasivita se velmi nevyplatí i miliardám nevinných otroků, je zřejmé. Ale říše zla stvořená zločineckými "superelitami" Západu výlučně k obrazu svému, se rychle blíží svému definitivnímu konci.Staré aristokratické, bankéřské a průmyslnické rody dobře ví, co vše mají na svědomí. Chce to jen vydržet a nenechat se zase obelhat, vydírat a zastrašit. Zbytek už zařídí sami podvedení a ožebračení obyvatelé Západu. Hodně rychle.

344684

které už velmi dlouho ovládají a vydírají Západ a většinu světa, je třeba co nejrychleji odstavit od podlými intrikami,úskoky, podvody a úroky z neexistujících peněz získané neuvěřitelné moci všemi možnými způsoby.Miliardáři, co jsou hlupáky obdivováni ve Forbesu jako schopní frajeři, jsou pouze jejich poskoky a protěžovanými spratky a chráněnci. Jsou to staré spřízněné klany bankéřů, průmyslníků a aristokratické rody, které ve skutečnosti vlastní a ovládají svět v 21. století. Kromě beznadějných idiotů a zkorumpovaných poskoků (od zkorumpovaných a vydíraných politiků po naivní nýmandy a zoufalce) už myslící lidé snad ??? konečně pochopili , co je to za sebranku a všehoschopné zrůdy. Tyto "elity" ( ve skutečnosti nejodpornější zločinci, kteří vlastní či kontrolují a tím i řídí nejmocnější banky, korporace a investiční fondy) soustavně vyvolávají války, revoluce,státní převraty, konflikty, krize, protože z neštěstí stovek miliónů naivních otroků už velmi dlouho neuvěřitelně tyjí a v jednom kuse loupí po celém světě. Odporné a pokrytecké zlo v té nejkoncentrovanější podobě, které už mělo dávno skončit na smetišti dějin.Prý "elity" tzv. vyspělé demokracie, kterou však hnusně zneužily k dosažení svých sobeckých a úchylných cílů. Od státního převratu 11.9.2001 je to největší hrozba pro veškerý život na Zemi a globální diktatura v té nejodpornější podobě.

344441

14.01.2016 18:21

Centrální banky jsou nepředvídatelná monstra

Centrální banky jsou předvídatelná monstra,

217.?.?.?

jejich šéfové udělají vše proto, aby jejich vlastníci byli spokojeni, a to bez jakéhokoliv ohledu na zájmy občanů.

344416

13.01.2016 21:20

„Smrtící dary“ od Spojených států hrozbou pro lidstvo

Je nebezpečné být nepřítelem "elit" Západu,

217.?.?.?

ale ještě daleko nebezpečnější je být jejich přítelem.Na to by měli pamatovat zejména ti servilní a vydíratelní politici a pracovníci médií, kteří jim soustavně lezou do análu. Svět může uživit i 10 miliard lidí, ale nemůže nikdy uspokojit patologickou touhu několika stovek či tisíc superboháčů po bohatství a globální světovládě, kterou už zcela nepokrytě a beze studu prosazují ohněm, mečem, mediální masáží, intrikami, korupcí a horami lží a polopravd. Jimi a jejich poskoky prosazovaná a šířená "pravda" je postavena na horách lží a polopravd,na utajování důležiých faktů, které se jim nehodí tzv. do krámu, jimi proklamovaná "láska" je postavena na nenávisti až za hrob a pohrdání nadbytečnými otroky. Demokracie, svoboda a lidská práva jsou jejich oblbeným zaklínadlem a mantrou,ve skutečnosti však tyto pojmy, na něž lidé dobře slyší, jen neuvěřitelně zdiskreditovaly. Kde ucítily "elity" velké zisky, zůstávají za nimi jen miliony mrtvých, bezpočet zničených lidských osudů a vykradená země či její ruiny. Výlučně pro vlastní zisky a moc soustavně vyvolávají prostřednictvím oddaných posluhovačů v tajných službách po celém světě války, státní převraty, krvavé etnické a náboženské konflikty, krize,střety odlišných kultur a náboženství atd. Zatím ale nevidím takové síly, které by je dokázaly zastavit a jejich plány proždy překazit.

344372

11.01.2016 20:57

Sýrie 2015 – rok zlomu, 2016 – rok zúčtování

Důležitý je adresát zúčtování

217.?.?.?

Účty za všechny ty oběti a strádání nevinných by měly dostat především všichni původci a zosnovatelé všech krvavých válek,náboženských a etnických konfliktů, Majdanů a barevných revolucí, ekonomického zbídačování a zotročování celých kontinentů, mediálních lží a masáží, intrik, atentátů na nepohodlné politiky atd, vesměs ukrytí v zákulisí mocenských struktur. Tyto hrůzy vyvolávali jen proto, aby rozšířili vlastní obrovské bohatsví a moc, a jejich řeči o lidských právech, demokracii a svobodě byly vždy jen pokryteckou a falešnou záminkou pro rozsévání všech těch hrůz. Myslící lidé už dávno ví, kteří zločinci by měli oprávněně dostat účty za tato zvěrstva, i kde mají tito své nóbl adresy, ale zatím nevidím ani pošťáka, který by západním "elitám" ty účty doručil, natož soudce, kteří by je poslali tam, kam už dávno patří, tj do kriminálů nebo rovnou na šibenice. Smutným faktem je, že kdyby původci mnoha obrovských utrpení v tomto šíleném světě měli zaplatit všechny jimi způsobené škody a strádání nevinných otroků, byli by z nich takoví žebráci, že by si museli půjčit i na zpoplatněné veřejné záchody. Obávám se ale, že díky zkorumpovaným a vydíratelným politikům, soudcům, mediálním prostitutům a vypočítavým pracovníkům zkorumpované státní správy, a to po celém světě, bude účet za všechna ta svinstva zločineckých "elit" Západu zase vystaven pouze naivním a nevinným obětem těchto zrůd. Strašně rád bych se mýlil.

344270

To platí pouze pro objekty letící rychlostí světla po celou dobu své existence, a ta změna je pouze možností nikoliv skutečností. Článek je zbytečný a uniká mi, proč ho sem editor zařadil.

344040

07.01.2016 19:46

Putin bojuje se stranou války na všech frontách

Obama

217.?.?.?

jen soustavně papouškuje to, co mu chlapci z Brooking Institut a Chatham House,nepokrytě kopající pouze za elity Západu ( Rothschildy, Rockefellery, Vanguard, Black Rock, nadnárodní korporace) napíšou. Putin má taky své hodně dobré poradce, ale na rozdíl od Obamy mu jde především o to, aby před tou loupežnickou a intrikánskou chazarskou a iluminátskou svoločí a jejich soustavnými útoky na Rusko uchránil vlastní národ. Obama a západní politici ( Cameron, Merkel, Hollande aj.) už zcela nepokrytě jdou proti vlastním národům a kopou za největší zločince lidstva v kravatách, v drahých oblecích a s luxusními sídly, které si intrikami, úroky z neexistujících peněz a násilím drze přivlastnili a ovládli velkou část světa,zatímco Putin kope za obyvatele Ruska a brání se jedné provokaci západních megazločinců za druhou. Vše ostatní jsou jen mediální mlhy a nestoudné lži, k nimž se přidala i zdejší média a mnozí politici ve službách či ve vlastnictví západních elit.Chtít po zdejších médiích a většině politiků objektivní popis současného dění ve světě, je čiré bláznoství a naivita.

343982

je jen nejvyspělejší kolonie Ameriky v Evropě, jejíž čelní politici poslouchají ,až na čestné výjímky, své zámořské pány a loutkovodiče jako dobře cvičení pejskové a tzv. svobodná média jsou jen hlásnými troubami cílů elitních zločinců Západu.Je zřejmé, že údajná vyspělá demokracie Západu je jen stínohra a divadlo, občané toho ani v Německu moc neovlivní, vše podstatné určují ti, kdo mají dlouhé peníze a vlastní nadnárodní společnosti. Dokud bude dolar světová rezervní měna, nic se na nesvéprávném postavení evropských kolonií nezmění.

343936

05.01.2016 20:15

Třináctý týden ruské intervence v Sýrii: demaskování lží

Západním politikům,

217.?.?.?

vesměs ve službách přestárlých Rothschildů, Warburků, Lazardů, Kuhnů, Loebů, Goldmanů, Sachsů, vlastníků korporací a evropských aristokratů, už nemůže věřit nikdo, kdo má mozek a paměť. Zvoní jim hrana. "Elity" Západu, ve skutečnosti však zločinci a původci většiny zla na této planetě, chtějí ovládat a vlastnit vše, nebudou mít však nic.Putin a jeho poradci ty politické poskoky Chazarů, iluminátů a dalších tajných bratrstev a lóží a jejich neuvěřitelné lži,pokrytectví a intrikánství snadno a rychle demaskovali před celým světem. Špinavosti a intriky se velmi brzy obrátí proti zločineckými elitám Západu a jejich politickým prostitutkám jako bumerang. Obyvatelé dosud stále ještě blahobytného Západu jistě ví, že skončit jako radioaktivní biologický odpad ve službách jejich bezohledných a namyšlených elit je podstatně větší zlo než výrazně snížit svoji dosavadní vysokou životní úroveň, financovanou zbytkem světa, proto nesplatitelně zadlužený a na účet zbytku světa žijící Západ musí konečně přiznat svůj krach. Proto čekejme v nedaleké budoucnosti dramatickou světovou krizi. Pak teprve obrátí lidé svůj hněv tím správným směrem. Snad. Alespoň v to ještě věřím, i když jistý si tím nejsem.

343885

03.01.2016 21:15

Zprávy z Afghánistánu jsou špatné

Největší teroristi

217.?.?.?

jsou a vždy byly tzv. "elity" hlupáky a přisluhovači obdivaného a uctívanéhho Západu.Dříve vlastnily kolonie, nyní závislé země. Terorizovaly a dosud terorizují svět prostřednictvím už ničím nekrytých dolarů či později euro (na na dolar měly od roku 1913 privátní monopol), lichvářskými úroky z půjček, goebbelsovskou popagandou, úchylnou morálkou a filosofií, která si ve skutečnosti v ničem nezadá s tou fašistickou a extrémně rasistickou, přes četné mezinárodní organizace, které založily a slouží výlučně jejich zájmům a když ani to nepomohlo, nastoupili všehoschopní poskoci ze CIA a Sorosovy neziskovky,aby zorganizovali státní převraty v zájmových zemích pod vesměs falešnou vlajkou, popřípadě začalo "humanitární " bombardování zemí, které se vzepřely diktátu nebo na jejich území bylo velké nerostné bohatství nebo prostě měly jen strategickou polohu. Zrůdy a uctívači satana,které se cítí býti nadlidmi. Za jejich bohatstvím a neuvěřitelnou mocí tečou doslova řeky krve nevinných a naivních otroků,je za ním nespočet zničených lidských osudů. A svět jim ty šílené prasárny a lži stále žere. Neuvěřitelné v 21. století. V lidstvo už nevěřím, je to slepá vývojová větev přírody, která ohrožuje nejen samo sebe, ale i vše živé. A to vše jen proto, aby lidské ??? zrůdy vlastnily a ovládaly celý svět.

343826

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 100 čtenářů částkou 16 049 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,24 Kč
Euro
25,24 Kč
Libra
30,07 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
15,37 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
20,97 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 486,39 Kč
1 unce stříbra
431,99 Kč
Bitcoin
222 580,54 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?