Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 730 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, čt, čtenář45, já1, Rixi.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

28.02.2014 20:54

Hnědá revoluce na Ukrajině

RE: To co naše sdělovací prostředky neví-proto o tom neinformují.

90.?.?.?

Nechte ho, je to jen obyčejný a blbý provokatér.. [cool]

305568

27.02.2014 19:26

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

RE: Propaganda jak delo....

90.?.?.?

Máte pravdu v tom, že takto se dají inrepretovat (skoro ??) všechny revoluce čí převraty atd... Jenže ono to tak DOOPRAVDY je - všechny takové situace slouží SVĚTOVÝM elitám, aby dobyly další kus světa či si někde upevnily moc či oslabily protivníka. Která revoluce ve světě nebyla někým zneužita proti těm, kdo v ní bojovali??? Prostě do dnešní doby všechy významné světové události byly směřovány k nastolení NWO. Už to chápete?? Lidé jsou jen zneužiti-využiti pro cíle jiných, ať bojují za cokoliv..
Resp. napište, která revoluce opravdu slouží lidem - snad jen Kubánská, kde USA neuspěly, tak aspoň Kubu rdousí embargem. Nebo Íránská - dtto. Zkuste se podívat na to mýma očima a třeba mi dáte za pravdu. Ideály jsou krásná věc, ale NESMÍ být někým zneužity.. A podle mě (skoro) VŽDY byly - světovými elitami..
[cool]

305459

26.02.2014 19:23

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

RE: Propaganda jak delo....

90.?.?.?

Ano, Ukrajina je typický příklad, kdy obyčejní lidé slouží jako "užiteční idioti" nebo "kanonen futer" pro mocenské zájmy elit.. Oni neumírají za "svobodu", ale za zájmy elit, zde USA. Bohužel, oni to neví-nevidí (jak my v 1989), a až to uvidí, většinou je už pozdě.. Jedině si lze přát, aby to Putin ustál a vrátil to USA (pozor - USA elitám, ne obyčejným americkým lidem) i s úroky. To je ten souboj kontinentů. Držme mu pěsti.. [cool]

305409

22.02.2014 21:27

Geopolitika ukrajinského konfliktu: návrat k základům

RE: Návrat k základům?

90.?.?.?

Myslíte to upřímně, ale na to hlavně Západní velmoci tzv. ser...
USA potřebuje války co nejdále od svých hranic..
O žádné Ukrajince jim nejde. Oni sice budou "tzv. svobodní" - třeba jako my???, ale z toho se nenají.
BOhužel, byli svedeni na špatnou kolej a ti, kteří z toho mají a budou mít největší profit, jsou daleko a jen si mnou ruce, jak jim to zatím (doufám !!) vychází..
Ukrajina může prodat své lesy, suroviny, pole, ale zbohatnou stejně jen oligarchové, lidé ne. To je smutné na této Zemi, že nám vládnou elity, toužící po moci a majetku. [cool]

305156

Nechte ho být, je to nový troll, ev. zaměstnanec české pobočky Monsanta.. Pěkný den. [cool]

304996

15.02.2014 17:58

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

Možné pozadí..

90.?.?.?

Dávám na zvážení možné pozadí "revoluce" na Ukrajině - způsobt Rusku a Číně potíže ve zbrojních programech..
Je jasné, že otevřeně to nikdo neřekne, ale šikovné využití špatné situace na Ukrajině jistými západními kruhy, kterým leží Ruský a Čínský zbrojní program v žaludku, nemusí být daleko od pravdy..
Jen jim naivům nakukali, že bojují za DEMOKRACI A SVOBODU..

http://czech.ruvr.ru/2014_02_15/Ukrajinske-...
[cool]

304783

15.02.2014 17:15

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

90.?.?.?

Dívejte, vím něco z intermetu, hodně se Ukrajině věnují na Leva-net.. Že je na Ukrajině bordel a korupce, o tom nepochybují. Že Janukovyč a Tymošenková kradli, je jasné taky. Tady jde zcela o něco jiného - bojujete za "svobodu", ale tu pod Západem a v EU nebudete mít.. Budete hospodářskou a zemědělskou kolonií, kde bohatí BUDOU stále BOHATí a ještě více bohatší, kdežto chudí budou stále chudí. Nebo jinak - bojujete za ideály PRO NĚKOHO JINÉHO, který vás zneužívá a využívá - až svrhnete vládu, revoluce sežere své děti a do vlády vám západ nasadí své lidi. Čili zase se nic nezmění. Navíc je Ukrajina hospodářsky na dně a věříte, že vám západ něco dá pro nic za nic?? Naivo..
Pak důležité - víte, že ukrajinská vláda v cca 1992-4 podepsala dohodu s EU, že za odstranění jaderných zbraní dostanete několik desítek miliard EU? A ty jste nedostali - proto chtějí "novou" smlouvu, kterou anulují předchozí slib. Západ je falešný..
Proto - změna vlády není špatný záměr, ale aby jste pak neměli ještě horší, než teď.. A jak to chodí jinde, pokud budete skákat, jak západ píská, tak horší bude.. Na to vemte jed.
A na závěr - s Ruskem vám bude určitě lépe..
A zkuste se poučit chybami druhých..

304780

13.02.2014 19:35

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

90.?.?.?

Svobodná Ukrajina bude tak svobodná, jak jsme svobodní my, nebo Slovensko, Polsko atd., atd.. Tam jde o to, že lidem NĚKDO slibuje naoko svobodu a v zákulisí JINÍ připravují stejné zotročení, jak u nás.. Pokud to nechápete, tak se nezlobte, ale bud o tom nic nevíte, nebo jste nenapravitelně naivní, nebo hloupě provokujete.. Skutečná svoboda je zcela něco jiného, než co máme tady. Zejména ve věcech hospodářské politiky a bankovnictví jsme zcela podrobenou zemí - kolonií Západu.. [cool]

304612

Dosti si protiřečíte..
1) Že v nás Západ viděl konkurenci a zlikvidoval nebo koupil všechny podniky, je jasné. Byla to řízená kolonizace..
2) Tento web není štvavý. Proč?? Říká jen pravdu, jak vy..
3) Můj názor - ve spotřební elektronice (slaboproud..) to nebylo nic moc, to uznávám. Jenže je zde i silnoproud (průmyslová elektronika) a tam to nebylo až tak špatné, svět by se dal dohnat za pár let, kdyby se chtělo a ne nechtělo - viz 1). Třeba naše elektromotory či silové polovodiče nebyly až tak špatné a dneska všechno vlastní Siemens, např. Atd. Atd. Čili kruh se uzavírá opět v bodu 1).
A jaké bylo politické pozadí (viz. Klaus..) těžko řešit. Osobně si myslím, že kdyby se kolonizace nestala více - méně dobrovolně, přišlo by nějaké násilné řešení (odstavení podniků od úvěrů, embarga na trhy atd..) Tam je paleta silových možností demokratického západu dosti široká a když jde o peníze, tak nezná bratra.. [chechtot] [cool]

304538

o změně přístupu k výchově německých imigrantů v Rusku + další zajímavé komentáře na toto téma..
http://leva-net.webnode.cz/products/oni-vybrali-ru... [cool]

304235

29.01.2014 22:49

Důkazy o systematickém vraždění v Sýrii pouhou špičkou ledovce, uvádí podpůrné organizace

RE: Nevím co sledujete papouškováním západních lží

90.?.?.?

Ono ty Západní LŽI se musí ventilovat mezi veřejností..
Už jste viděl na NOvinkách nebo IDnes, apod, že by někdy napsali, že ZÁPAD LŽE ?????? Lže přece jen Rusko, ČÍna, Írán, KLDR, Kuba, Venezuela !!
To je přece chvályhodné, upozorňovat na ZÁPADNÍ lži, nemyslíte??
Když tu máme tu demokracii, že ano..
[cool]

303568

26.01.2014 18:57

Nad Ukrajinou a Ruskem se shromažďují ošklivé mraky

RE: západní Ukrajina

90.?.?.?

Dovrý článek na toto téma..
http://www.blisty.cz/art/71902.html

303299

20.01.2014 19:46

Radost vládnout tomuto národu

RE: Tento národ si toto vše přeje, kdy by si nepřál,

90.?.?.?

Máte pravdu, vše bylo součástí plánu elit na demontáži socialismu, jakožto soupeře Západu a předání všeho hodnotného západním společnostem..
Doporučuji vynikající rozbor situace - proč se tak stalo..
Možná by to stálo za samostané uveřejnění (pro pana editora..)

http://kaliyuga0.webnode.cz/news/miroslav-dolejsi-... [cool]

302840

12.01.2014 23:20

Politika roku 2014 a v následných letech

RE: Rýsuje se globální diktatura jako řemen

90.?.?.?

Dívejte, nikdy nic není jisté, jen ta smrt.. Čili to, co se jevilo jako nevyhnutelné (dobře to popisujete, co BYLO naplánováno..), nemusí být a asi ani nebude uskutečněno. Hodně se mluvilo o nějaké globální změně v 12/2012 a ono se jakoby nic nestalo. Viditelně se nestalo nic, ale v podstatě se stalo velice hodně - směr dějin se na vrcholu sinusoidy obrátil na druhou stranu - od temna do světla. Zatím to není moc vidět, protože to postupuje pomalu, ale směr je nezadržitelně daný a každým rokem to bude patrnější.. Jako u změny dne - 24.12. nastane zlom, v prosinci a v lednu den přibývá skoro nepostřehnutelně po minutách a čím dále, tím dny přibývají rychleji.. Nebo jinak - změna se nestala stylem revoluce (pád dolaru a Západu), ale stylem evoluce, čili pomalé změny. Určitě to tak je lepší, protože revoluce jsou skoro vždy krvavé a to nikdo rozumný nechce.
Takže nebudte pesimista, nemá to opodstatnění. Jen si tím kazíte život a přitahujete negativa - když si při krájení budete neustále říkat, "já se asi říznu", tak 100% se to stane - hold pod-vědomí pracuje a časem dá příkaz vědomí..
Takže se můžeme těšit, ale jen na to LEPŠÍ, které přijde - z východu, z Ruska, tam se věci dávají do pohybu... Hodně štěstí a optimismu vůbec.. [cool]

302430

31.12.2013 20:02

A není úniku

Články o fluoridu

90.?.?.?

Zdravím, našel jsem sérii článků, které se tímto zabývají, včetně popisu vědeckých zkoumání vlivu fluoru na lidské zdraví a možného skutečného pozadí tohoto konání (šišinka mozková.)..

http://www.osud.cz/fluorid-takovy-prijemny-zabijak...

http://www.osud.cz/otrava-znehybneni-populace-fluo...

http://www.osud.cz/sisinka-mozkova-bez-fluo...
[cool]

301649

30.12.2013 21:24

Americké dohody nemají cenu ani toho papíru

RE: Zdieľajú Američania názor autora článku?

90.?.?.?

Pane, chápu vás, ale je to špatné sci-fi.
1) Pokud by byl počítač ZCELA autonomní (měl lidskou možnost chápání a rozhodování), pak by to mohlo dopadnout jako v již dávné klasice - film Solaris + počítač HALL, na You tube určitě tento film bude....
2) Pokud by to měl být jen stroj, zase záleží na lidech, kteří by vytvořili jeho program. A budeme tam, kde jsme tedka - nejlepší příležitost, jak napsat program tak, aby nastolil tu žádanou celosvětovou dikaturu pro vyvolenou elitu. A pokud by jel pod Windows, tak tam už jsou dávno vrátka pro převzetí vlády nad počítačem.. [chechtot] [chechtot]
Stroj je to stejné jako oheň - Dobrý sluha ale zlý pán.. Mějte se.
[cool]

301610

26.12.2013 21:19

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Zahrádka

90.?.?.?

Civilizovaný člověk je zvyklý si nakoupit potraviny v obchodě, kdežto Indiáni si potravu uměli ulovit. Takže se smějete jen své vlastní blbosti.. [chechtot] [chechtot]
Co se týče vývoje, tak je sice fakt,že bílý člověk vynalezl spousty technických věcí, které ale ve velké většině přispívají k jeho záhubě a k devastaci Země jako celku. A agresívní jsou jen tzv. Západní bílí lidé (A1b), kdežto Slované (A1a) jsou podstatně mírumilovnější.
Tímto bych diskuzi a vámi ukončil, nemá smysl dále diskutovat, vy patříte k těm, co si o sobě myslí, že jsou dokonalejší než jiní (asi taky agresívní typ bílé rasy..). Mějte se.. [cool]

301428

25.12.2013 20:33

Střet civilizací podle Vladimira Putina

RE: RUS

90.?.?.?

Zdravím pane Janko, čili chápu to tak, že považujete Měsic za uměle vytvořené těleso ?? Mohlo by to klidně být pravda.. Někde jsem četl, že když vědci měřili rezonance Měsíce po dopadu nějaké sondy na povrch, že byli z výsledků překvapeni a že se to dá vysvětlit tím, že je měsíc dutý.. Třeba to byl ten vesmírný prostředek, kterým se lidstvo přesunulo z Marsu, když přestal být obyvatelný. Hold, je zde hodně nejasných věcí a je naopak jasné, že od NASA odpovědi na takové otázky nedostaneme.. [cool]

301385

25.12.2013 20:22

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Zahrádka

90.?.?.?

Tak to jste pořádně přehnal-la.. Pravého Indiána jsem sice neviděl, ale když dokázali staletí žít v souladu s přírodou a přežili i tam, kde dnešní civilizovaný člověk zemře za den-dva, tak nemohli být slaboši. Jenže když se jim vzal jejich prastarý životní styl (volný pohyb, lov zvěře atd.), tak to se z nich měli stát zemědělci?? Volnost byl jejich smysl života, jako by jste jim vzal duši či smysl života.. Co by asi bylo z vás, kdyby vás zavřeli do vězení (rezevace)?? Asi by jste měl radost, že žijete zbůhdarma a nemusíte se o obživu starat, že.. Čili to je projevem ne slabosti??
A slaboši byli naopak bílí, protože bojovali puškami a děly proti lukům a šípům.. Toto je temná skvrna v historii Ameriky (aspon pro normálně smýšlejícího člověka..)
[cool]

301384

22.12.2013 20:10

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Nebojte, bude líp...

90.?.?.?

Nebudte pesimista.. Pomalá ano, ale neodvratná??? Proč??
Tedka jsou mladí v zajetí kariéry a mamonu, takže se dětí (u nás..) rodí málo. Ale když přijde znovu lepší doba (věřím, že ano a brzy..), kdy úspěšnost ženy nebude měřena výplatní páskou nebo titulem, ale počtem vychovaných dětí, tak se vše v dobro obrátí. To jen musí padnout ten Západ, aby se věci daly zase k lepšímu. A 5-10 let ještě Slované přežijí. Tedy Rusové určitě, zda my Češi, Moravané a Slezané, je sice otázkou, ale asi nás nebude škoda, když vymřeme. Hold, zákony přírody platí i pro nás.. [cool]

301268

21.12.2013 19:53

A není úniku

A co šišinka mozková??

90.?.?.?

Nejsem odborník, ale kdesi jsem četl takovouto úvahu - sklovina zubů je dosti pevná a přes ni se do zubu dostane zcela nepatrné množství fluoru, skoro až nic, pokud si po čištění pak ústa opláchneme. Čili je to opravdu PREVENCE proti zubnímu kazu?? To je otázka. Ale další věc - při čištění nebo polknutí se fluor dostává do těla, třeba přes dásně či sliznici. V malých dávkách člověka neotráví, to si ani kapitalisté nemohou dovolit. Jenže co když se fluor v těle někde kumuluje způsobuje zde své škodlivé dílo i v těch na pohled nepatrných dávkách?? Co když to je pravý účel, proč je do pasty přidáván?? Hodně se v této věci mluvilo o ŠIŠINCE mozkové (podvěsek mozkový), která má snad zcela speciální postavení v mozku a jejíž omezení funkce má snad zásadní vliv na úpadek některých lidských vlastností.. Řikalo se, že toto mělo být to ono pověstné "třetí oko", které umožnovalo dávným lidem např. mimosmyslové vnímání atd. Čili zkráceně - účelem fluoru je možná dělat z lidstva "blbce".. Podobně jako snad brom má lidi utlumovat atd. Ve světle jiných věci by to i dávalo smysl, elitě jde stále jen o jedno - udělat z lidstva stádo poslušných ovcí.. [cool]

301218

21.12.2013 11:48

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

Nebojte, bude líp...

90.?.?.?

Vážení přátelé, jako obvykle mě po takovémto článku (a i dalších negativních) přepadne smutek nad tím, kam naše západní společnost jde. Že zdroj nákazy je v Bruselu, zde asi všichni víme.. Ale pak mi došlo, že nemusíme zoufat, lepší časy se blíží a budou.
Z čeho takto usuzuji?? Z těchto tézí - ve známem roce 2012 se tvrdilo, že se NĚCO stane, že se svět změní, transformuje. A pak se jakoby nic nestalo. Ovšem nestalo se opravdu nic?? Totiž došlo mi, že kdybychom tuto změnu zaznamenali jako něco převratného, byla by to REVOLUCE. A ty bývají skoro vždy krvavé, zejména jako revoluce společenské.. Takže mě napadlo - co když probíhá pomalá EVOLUCE - tu člověk zas tak zjevně nepozná. Je to jako sinusioda - když se něco převrací z jednoho směru do druhého, jde to pomalu k vrcholu, na vrcholu se to jakoby zastaví a pak se to něco pomalu mění opačným směrem (viz třeba změna délky dne..). A pak to už jen sviští - dny se prodlužují čím dál rychleji. Takže si myslím, že toho roku 2012 byl onen pomyslný zlomový bod a jsme tedka v pomalé fázi změny směrem K LEPŠÍMU.. A že se svět mění je poznat - Rusko a Čína sílí, Západ a USA slábne. A třeba dolar - hodně z nás se těší, až padne.. Ovšem kdyby se to stalo naráz, byla by to krvavá změna. Takže opět jde pomalu rubl a juan nahoru, pomalu ale jistě, s progresívní tendencí.. A dolaru se v tichosti zbavují..
Proto si myslím, že VŠE SE V LEPŠÍ OBRACÍ a pak se i tyto (ne zcela zásadní) problémy vyřeší..
Přeji tímto všem zdejším čtenářům klidné a spokojené Vánoce a Boží hod a nechme se překvapit, co dobrého přinese rok 2014..
A dole je odkaz, který mě taky naplnuje optimismem..

http://czech.ruvr.ru/2013_12_05/Egyptska-vestkyne-... [cool]

301188

20.12.2013 19:45

Střet civilizací podle Vladimira Putina

RE: RUS

90.?.?.?

Hold, někdo má větší PŘEDSTAVIVOST a nebojí se hlásat něco, co někteří považují za fantasy.. Ono se taky v době, kdy byla Země placatá, zdálo jako sci-fi tvrzení, že je kulatá, ža ano.. Třeba se ještě dožijete doby, kdy teorie pana Janka bude vědou přijata..
Mějte se pěkně a zkuste překročit svůj stín.. [cool] [smích] [smích] [smích] [smích]

301144

14.12.2013 17:48

Rozsvícení menory na trávníku Bílého domu: Oslava čeho?

RE: Země je Velký Izrael

90.?.?.?

Pletete si dvě zásadní věci - vydělat si peníze PRACÍ (Vietnamci) nebo tím, že PENÍZE de fakto vlastníte a z tohoto titulu vládnete světu!! Kým asi budou bankéři, kteří vlastní FED, imho ECB, MMF atd???? Vietnamci to určitě nejsou.. A druhou věcí je ÚROK !! To je stálý a nevysychající bezpracný zisk pro vyvolené, fungující po x století.. To je zdroj jejich bohatství. [cool]

300727

A co když je to opravdu ta Vesmírná energie, skrytá patrně v "éteru"??? To, že ji dneska nedokážeme najít a změřit (nebo lépe věda ji NECHCE najít..) neznamená, že neexistuje... [cool]

300688

12.12.2013 20:12

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

Naivita protestujících studentů

90.?.?.?

Krásný postřeh polského publicisty!!!

V pátek jsem se vrátil ze západní Ukrajiny. Učím tam studenty. Hovořili jsme samozřejmě o eurocentristickém úsilí jejich země. Proč chtějí do EU? Kvůli bezvízovému režimu. O tom mluvili všichni. A jejich očekávání, pokud jde o ekonomiku? - víc vydělávat. S nedůvěrou přijímali moje vysvětlení, že EU jim platy nezvýší. A jaká jsou jejich očekávání v oblasti infrastruktury? – opravit silnice. Nedokázali přijmout argument, že silnice si mohou dát do pořádku i sami. Nikdo z mých studentů nesouhlasí s tím, že by měl po vstupu do EU platit víc za cokoli, mimo jiné i za benzín a plyn. Za půl hodiny sice u mladých lidí ze západní Ukrajiny eurocentrismu ubylo, úplně ale nezmizel – to kvůli vízům.


http://czech.ruvr.ru/2013_12_12/Ukrajina-Polsko-ok... [cool]

300643

12.12.2013 19:59

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

RE: Pitomy clanek.

90.?.?.?

Prosím, to si vážně myslíte, že jedině vstupem do Eu si vymůžete svá občanská práva?? A myslíte si, že i u nás SI JSME PŘED ZÁKONEM VŠICHNI ROVNI ?? To je největší omyl, kdo má u nás peníze, je nedotknutelný, kdo je nemá, sedí v base.. Na papíře je to sice napsáno, ale soudí se PODLE MAJETKU !!
EU Vám žádná práva nezaručí, jen třeba těm, co budou přímo kolaborovat pro Brusel..

Jinak je to asi takto - žena/muž se chce provdat za bohatého partnera, tak mu lže, jak ho miluje, jak se o něho bude starat, jak se spolu budou mít dobře a při tom myslí jen na jeho peníze.
A po svadbě ho při rozvodu o všechno oškube..

Bohužel, jste v tomto moc naivní, jak my v roce 1989..
A hlavně - PŘEČTĚTE si smlouvu o přístupu k EU !!!
Více vůbec, co se má podepsat?????
Pokud ne, dobře Vám tak a EXEKUTORA na Vás - západní firmy, co vás (Ukrajinu) vysají do morku kostí a odhodí na smetiště..
Přeji Vám hodně štěstí a rozumu - myslete hlavou a ne břichem..
[cool]

300641

11.12.2013 20:16

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

RE: V duchu tereziánského nevolnictví

90.?.?.?

Dívejte a co když ta vaše "lupa" funguje jako zrcadlo?? Že převrací obraz, takže "válka=mír", "svoboda=otroctví", "pravda=lež".. A nezapomínejte, že historii píšou vítězové a co mohou tedy kapitalisté psát o komunistech, kteří jim chtějí sebrat majetek a vytvořit beztřídní společnost?? Je jasné, že za to je nebudou chválit.. Takže se podívejte na druhou stranu lupy, třeba je opravdu vše jinak.. [cool]

300597

30.11.2013 18:08

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

RE: Ruské dítě

90.?.?.?

Nevím, ale máte pravdu, že Brusel vyloženě buzeruje.
Co se týče standardů - vše se odvíjí od peněz - počínaje kvalitou silnic, potravin, služeb, zdravotnictví atd. A v tom je problém, že od nás na Západ odtéká x stovek miliard korun ročně, jako zisk a dividendy zahraničních firem, které zvyšují životní standard našich západních "starších bratrů". A ti nám nikdy nedovolí, abychm je dohnali, protože tím by oni sami měli méně.
Asi jako v rodině - starší dítě dostává 1000, mladší 100.
Za pár let chce mladší taky 1000, ale starší si prosadí 2000, protože pořád má vyšší nároky. Čili nedělejte si iluze, že nás Západ vzal pod svá křídla proto, aby jsme se MY měli lépe... Naopak, drancováním Východu si ONI - Západ odsunul současnou krizi o cca 10-15 let. A jinak, materiální blahobyt nemusí být měřítkem kvality života.. Peníze neznamenají štěstí..
[cool]
http://www.novinky.cz/ekonomika/320735-tuzemske-ba...

300112

28.11.2013 18:33

Oligarchie versus planeta Země

RE: Lidstvu chybí hlavně velcí lidé, kteří by mu dali vizi

90.?.?.?

Tím slušným člověkem myslíte pana Sw. ????????????
Tak to je stejná bota, jako u paní, která tu velebí Havla..
Takže jste si tak trochu kvit...

http://www.blisty.cz/art/71194.html [smích] [smích] [smích]

300010

28.11.2013 18:22

Na pravdě záleží

RE: BLBOST

90.?.?.?

Vážení níže, co se mu posmíváte, jste schopni pochopit, co tam napsal?? Sice jakoby v alkoholovém opojení, ale zcela jasně !!!

Ne neočekávané, ale podle scénáře loutek, které svébytní a mnohem schopnější nehodlají akceptovat. - LOutky jsou Západní politici, svébytní a schopnější - Putin, Lavrov a spol..

Za sebe vivat Putin, Medvědev a obří spolčení slovanů proti pomateným - souhlasím, tuto válku pomohlo odvrátit jedině nasazení ruských lodí a nekompromisní postoj Ruska a Číny proti Západu..

je to směřovaný právě k vám a jestli jsem vám vás urazil nejenom že se neomlouvám, ale je mi líto idiotů, kteří takhle dělají podklady příštím. - zde myslí právě Vás, kteří jste tak reagovali..

Jinak styl zprávy je velice divný, ale obsah pravdivý... [cool]

300008

22.11.2013 19:44

Austrálie chce násilně očkovat vakcínou GMO z letadel

RE: Jste nejspíše magoři

90.?.?.?

Možná je to myšleno tak, že těch 20-30% zemřelo POSTUPNĚ na nějaké nemoci, vyvolané očkováním.. Čili ne tak, že po očkování zkolabovali v ordinaci, to by se jim musel dávat jed.. Ale pěkně postupně, jakoby na jiné nemoci?? Ono na každém šprochu je pravdy trochu.. [cool]

299783

06.11.2013 18:38

Kam kráčí Ukrajina

RE: Co dnes může prakticky zbankrotovaná Evropa Ukrajině nabídnout?

90.?.?.?

EU dává lidu Ukrajiny falešnou "naději", že se budou mít LÍP, že jim Evropa půjčí nebo dokonce nezištně dá peníze na to, aby se taky PŘIBLÍŽILI k životní úrovni Evropy... Stejně jak se o tom mluvilo, když jsem tam měli vstupovat my. Ale jaká je cena toho všeho (minimálně zadlužení státu na generace dopředu..), o tom už nikdo pravdivě nemluví.. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. A když ho lapnou, tak ho oškubou o všechno peří a nechají zdechnout hlady.. Smutné.. [cool]

299272

01.11.2013 19:02

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

90.?.?.?

To máte z vlastní hlavy, nebo píšete ze spaní?? A pokud věříte, že v 50-60.letech se ve městech a větších vesnicích voda nosila ze studní, tak jste asi pacientka z Bohnic, jinak to nejde napsat.
Nebo si z nás děláte srandu, ale to svědčí o vašem pokřiveném charakteru.. Mějte se. [cool]

299047

28.10.2013 18:04

J.P. Morgan Chase jako zvěstovatel blížící se krize

RE: Začíná to smrdět až sem k nám a protože tu máme svého smradu

90.?.?.?

Zdravím, jen technická poznámka - popisujete opravdu situaci v České republice??? Vzhledem k tomu, že tady píší lidé z celého světa, je přesné uvedení země, kde se to stalo, asi hodně důležité.. [cool]

298807

27.10.2013 21:19

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Teď, když máme, co jsme chtěli...

90.?.?.?

Dejte příslušný odkaz.. Po volbých sice byl na Novinách nějaký odkaz na jednotlivé kraje/okresy/obce, ale byla tam jen PROCENTA pro jednotlivé strany !! Čili ne čísla - počty hlasů, které by se daly zkontrolovat.. [cool]

298757

25.10.2013 18:56

Komodifikací ztrácíme lidská práva

RE: Ach...

90.?.?.?

No třeba zde nějak funguje podvědomí..
Autor je negativně naladěn a ve chvíli, kdy vymýšlí svůj nick, tak podvědomí zapracuje a on napíše pravdu (o sobě..). [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [cool]

298590

20.10.2013 19:18

Mattoni tajně skupuje tisíce hektarů s obřími rezervoáry

RE: článek o ho..u

90.?.?.?

No ten 1 m jste přestřelil. Který paragraf to říká - můžete ho sem vložit, at je jasno? Pravdu má spíše kolega, že na vrty pro odběr vody nebo pro tepelná čerpadla nad 50 m musí být souhlas báňského úřadu, do 50 m jen vodoprávního. [cool]

298265

19.10.2013 20:02

Putinův valdajský projev

RE: Euroasijská hospodářská unie pod vedením Ruska, tak to asi myslel že?

90.?.?.?

Jenže je neustálá změna nutná, zejména, když je to změna k horšímu?? Viz. západní kultura, morálka atd.. Nemáte náhodou špatně postavené životní hodnoty?? A dub přežije staletí, kdežte jiné stroumy třeba jen pár desítek let.. A hlavně jste zapoměl, že vymíráme, takže to asi není změna k lepšímu (rozvodovost, emancipace na ruby, rozpad rodiny atd..). Tohle asi není důvod být na naši společnost pyšný. [cool]

298178

16.10.2013 20:40

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: Dobrý článek ...ALE

90.?.?.?

Zajímavý článek o čínských družicích-zbraních.
Čili Čína taky nečeká a aktivně se na boj připravuje.
Snad ale k 3.WW nedojde, to by mělo opravdu katastrofální důsledky pro všechny..

http://czech.ruvr.ru/_print/122791542.html
[cool]

298011

15.10.2013 22:09

Rusko, Sýrie a úpadek americké hegemonie

RE: už dlouho mě tak

90.?.?.?

Vážený, vaše nadšení by vydrželo taky tak dlouho, jako pana editora?? Kritizovat umíte super (máte asi o sobě velmi vysoké mínění, nejste taky náhodou z USA??). Co takhle nabídnout své služby, třeba jako grand bezplatně, aby jste se taky předvedl, co umíte??
Mějte se.. [cool]

297942

10.10.2013 21:07

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

90.?.?.?

Příteli, možná bych Vás mohl poučit.. Můj světonázor je zcela jasný - Bohové jsou zástupci jiných mimozemských civilizací, kteří kdysi navštívili Zemi (o tom píše i Bible, resp. i spousta jiných knih) a třeba nás naklonovali z opice, to je jedno.. Ale beru to tak, že zde někdo působil, resp. byly zde dvě protichůdné síly - jedna Boží (dobrá) a druhá s "padlými anděly" (co tak třeba odpadlící-vzbouřenci, co nechěli poslouchat svého vesmírného kapitána -Boha). Jejich velitem-Bohem se pak stal nějaký Satan, zcela jistě je to jen přezdívka, to nebudu řešit. No a podle vývoje situace ti odpadlíci asi před x-tisíci léty vyhráli a dobří Bohové se museli vzdálit (na svou mateřskou planetu). Ale slíbili, že se VRÁTÍ (asi ve větší síle) a Zemi osvobodí z pod nadvlády Satana. Pak nastane ten boj mezi Bohem a Satanem. Pokud si Bibli vyložíte pod vědeckými pojmy, i když to vypadá trochu jako sci-fi, tak to dává zcela logický smysl. Na Boha někde "na mráčku" či zamaskovaného v hořícím keři (keř zapálený laserovým paprskem..) tak nějak nevěřím.
Čili shrnuto a podtrženo, Bohové jsou dobří i zlí (jako my lídé..) a je otázkou, kterému chcete sloužit. Zkuste o tom popřemýšlet. Mějte se krásně, aby jste neměl pocit, že Vám přeji něco špatného. Soudit Vás bude ON-či ONI.. [cool] [cool]

297656

09.10.2013 20:04

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

90.?.?.?

...měl by to už jednoduše přijmout a přestat se marně pokoušet přemýšlet o těchto daných věcech.
Zde se pletete, časy se pomalu mění a tyto věci se změní. A pak se role obrátí.. Janova Apokalypsa o tom mluví zcela jasně..
A prosím, nebuďte tak slizce milý, je to poněkud trapné..
Mějte se zatím krásně.. [cool]

297590

07.10.2013 18:50

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: zatim neni soudruh zeman kam dat

90.?.?.?

Zajímavé.. Kdyby ještě pan Zeman řekl, zda to řekl o své vůli, nebo ho někdo přinutil, aby to řekl. [smích] [cool]

297469

03.10.2013 19:51

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: - jejich vlastní občané?

90.?.?.?

Asi takto - 100% se nikdy nikdo nemůže zavděčit všem, to je jasné, čili reálná 100% spokojenost s režimem nemůže být v žádné zemi na světě. Důležité je, zda je spokojena většina, ne?? A to v Lybii asi bylo, to nemůžete popřít. No a těch pár procent, kteří nebyli spokojeni, bojovali proti Kaddáfímu, protože si mysleli, že se pak budou mít lépe. A kardinální otázka - mají se tedka opravdu lépe?? Pokud ne, tak posloužili jako "užiteční idioti" západu, který se ho chtěl zbavit. A jako hlavní důvod se uvádí to, že Kaddáfí chtěl v Africe zavést zlatý dinár a ustoupit od dolaru. A to se trestá smrtí - dtto Hassain a jeho Euro, dtto Írán, který zatím nepadl, jen je pod sankcemi. Ono vše souvisí se vším a politika má svá temná zakoutí.. [cool]

297299

01.10.2013 17:11

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Smrt dvojníka

90.?.?.?

Většina z vás primitivů, co kritizujete příspěvek paní Jarmily, nemůže sama dokázat, zda to byl či nebyl dvojník.. MÁTE VY VŠICHNI nějaké NEZVRATNÉ důkazy?? Nemáte, nikdo z Vás tam osobně nebyl a věříte jen propagandě z médií. Možná to byl či nebyl dvojník, pravdu nikdo 100% nezná, jen dotýčná osoba sama. S autorkou nemusíte souhlasit, ale svůj případný nesouhlas můžete vyjádřit slušněji, ne takto pohrdavě. [cool]

297133

28.09.2013 20:06

Hrátky kolem horníků

RE: skoro před dvaceti lety...

90.?.?.?

Máte správný postřeh.. Víte, jak by musela být super masáž od bývalého horníka (nabídky na rekvalifikaci na maséra najdete skoro v každém ostravkém inzertním časopisu).. Ten by Vám prohrábl žebra a obratle tak, že by vás možná zlomil v pase či vám nadělal modřiny na každém svalu.. To víte, když má člověk vazoneurózu od sbíječky, tak moc citu v ruce nemá..
Hold, horníci jsou předurčeni k vymření, nastoupí nám zelená elektřina...
[chechtot] [chechtot] [cool]

297001

28.09.2013 19:50

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Osobně mám problém hned s prvním odstavcem

90.?.?.?

Víte, někdy stačí přečíst jednu či dvě "správné" knihy, než desítky či stovky "nesprávných, nic neříkajících či dokonce lživých knih". Prostě kvalita versus kvantita..
Mějte se.. [cool]

297000

27.09.2013 20:11

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: lenže

90.?.?.?

Znáte přísloví - Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají??
Problém je v tom, že do pana Babiše nikdo nevidí, ale je obrovské riziko, že pán v diskuzi nad vámi má pravdu. A pozor - pokud se dostane do vlády, není skoro šance, aby se z ní dal odvolat. Pokud je pan Babiš tak milosrdný, jak je na bilbordech, klidně může dotovat ze svého majetku třeba potraviny pro děti. To ale nedělá a neudělá. Prostě riziko je tak velké, že má nekalé úmysly, že není vhodné mu věřit. Bohužel, ne vše sa dá třeba za 4-5 let vrátit zpátky, když se v politice něco nezdaří, většinou jsou takovéto věci nevratného charakteru. [cool]

296941

19.09.2013 18:36

USA hrají Monopoly, Rusko hraje šachy

RE: Zdravý rozum

90.?.?.?

Napsal jste to pěkně, děkuji.. Jen jedna zásadní věc - stará a straší generace snad Rusku fandí, pamatuje si rok 1945.. Střední generace je tak napůl, záleží, jak je kdo informován a chápe zákulisí světového boje. Ovšem problém je s mládeží, tam je averze vůči Rusku a Slovanství vůbec, velmi velká, tam USA a Západ vyhrává na celé čáře.. Proč fandí Karlovi - je to pro představitel západu.. Bohužel, s postupujícím časem se poměr pro / proti Rusku může výrazně změnit, jak bude vzrůstat počet mladých s vymytými mozky.. Výjimkám zde se omlouvám.. [cool]

296465

17.09.2013 16:39

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Článok je úplný blud...

90.?.?.?

Zde je poněkud kostrbatý překlad z Ruského zdroje, kde se říká, že balistické střely odpálily lodě 6.USA flotily.
Čili ne ze Španělska a nebyl to ani Izrael (asi..). Pozdější verze už třeba byly jistou dezinformací tohoto stavu.
O jejich sestřelení Ruskové nepíšou nic, což je zajímavé, že by se tímto úspěchem nepochlubili. Nebo aby nezesměšnili USA ??Kdo ví.
http://czech.ruvr.ru/2013_09_03/Odpaleni-strel-v-S...

Další články k Ruské armádě..
http://czech.ruvr.ru/2013_09_17/Zabijak-letadlovyc...

K Bulavě - problémy bohužel jsou..
http://czech.ruvr.ru/2013_09_16/Partii-raket-Bulav... [cool]

296265

17.09.2013 16:20

Homosexuálna aktivistka priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu

RE: Manželství víc ohrožují heterosexuálové

90.?.?.?

Pozor, hodně zde hraje i finanční stránka věci - pokud jste manželé a máte dítě, počítají se do příjmu i peníze manžela. Pokud je matka svobodná a přitom žije s přítelem (otcem dítěte), má nárok na dávky - jinak ne. U bezdětných párů to je jedno, ale u rodin s dětmi je to základní argument proti sňatku, bohužel..

Ad poslední věta - co když je v tom skrytá nenávist??? Když my jsme jiní a smějete se nám za to a nejsme "normální" manželé, tak vás (nebo manželství) budeme ničit skrytě.. Vůbec bych se tomu nedivil. A protože tato nesmyslná nařízení přichází z Bruselu, je klidně možné, že tam sedí na vlivném místě homosexuální úřednící-úřednice, kteří se takhle mstí světu.. [cool]

296264

11.09.2013 19:49

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: moc Jiraska taky skodi

90.?.?.?

Víte, ono i zde platí známé heslo "Není důležité (válku) vyhrát, ale zůčastnit se", čili je důležité spotřebovat co nejvíce vojenského materiálu, aby bylo potřeba znovu vyrábět další zbraně. A v době války se až nehledí na finanční výdaje, takže se zde přiživí velmi mnoho osob, kterým narostou finanční konta. [cool]

295968

05.09.2013 20:07

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: Ve skutecnosti je to az prilis jednoduche

90.?.?.?

Pak zbývá druhá varianta - ekonomicky položit dolar, a to už není takový problém, viz. článek zde. A že se na tom pracuje, není pochyb, pokud trošlu sledujete "konspirativní" ekonomické veby.. A za zelený záchodový papír už nikdo pokládat život nebude chtít.. [cool] [cool]

295631

02.09.2013 19:45

Pentagon se připravuje na „rozsáhlý ekonomický kolaps“

RE: A co si myslíte o tomto:

90.?.?.?

Správně to je takto, milá dámo..

http://www.diskuteri.eu/clanek/centralni-bankeri-p... [cool]

295407

02.09.2013 19:37

Kapitalizmus- pásomnica ktorá umiera zároveň so svojim hostiteľom?

Lití peněz do US ekononomiky

90.?.?.?

Pokud to někoho zajímá, pěkný graf, jak FED (zde pobočka St. Louis) tiskne peníze..

http://research.stlouisfed.org/fred2/graph/?chart_... :

295406

02.09.2013 19:30

Amerika totálně zdiskreditována

RE: Pan Obama má jen jedinou velkou výhodu,

90.?.?.?

Víte, on to má chudák strašně těžké - možná že ví, že se věci mají jinak, ale NEMŮŽE svým loutko-vodičům odporovat, má ženu, děti a nechce skončit jako Kennedy.. A pokud má svědomí, tak ho musí strašně bolet a kdo ví, zda nemá noční můry z toho, co za zlo světu dělá. Svým způsobem nám ho může být líto..
Avšem jiná by byla, kdyby chlapsky vystoupil a řekl světu PRAVDU, opět jak Kennedy v tom slavném proslovu, že světu vládnou tam ti mocní za oponou. Ale to neudělá, nemá na to odvahu.. Takže to necháme historii, jak ho budou za 10-20 let lidé hodnotit.
Třeba překvapí???? [smích] [smích] [cool]

295404

30.08.2013 20:44

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: posielam prispevok...

90.?.?.?

Pane Emile, účet je v Čechách.. Asi je to málo nápadně napsáno,
doporučuji to dát do velkého červeného rámce..

2000368066/2010
a znovu
2000368066/2010

Jinak je fakt smutné, že tu není 240 osob, co by poslalo 100,- Kč měsíčně. To je hodnota jednoho obyčejného oběda, čili nic moc.
Ale nechápu, že před časem daly Britské listy taky výzvu na pomoc a snad se jim obratem sešlo přes 200 000,- tuším. To by byl námět na disertační práci, porovnat profily zdejších a tamějších čtenářů. Tady je tedy většina držgrešlů nebo těch, co zde přispívají v pracovní době a tedy nemohou přispět finančně??.. [chechtot] [chechtot] [cool]

295286

28.08.2013 18:43

Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu

RE: ZLE je

90.?.?.?

Rusko hraje o čas.. Za vlády Jelcina a vlivem rozpadu SSSR vojensky strašně zaostalo, teprve za vlády Putina se rozeběhla velká modernizace armády. Pochopte, že USA zbrojí neustále a mají technologický náskok, i když ten se pomalu zmenšuje. A s klackem proti Tomahawkům jít nemůžete. Potřebují tak 5 let + Čína dtto, aby se mohli USA postavit jako rovnocenní soupeři. Pokud do té doby USA nedostanou rozum a nezmění svůj postoj k celému světu, což se asi (bohužel) nestane..
Takže to jen na vysvětelnou, že vše souvisí se vším..

295108

27.08.2013 19:28

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: létají i pravidelně

90.?.?.?

Příteli, pokud USA army resp. US Airforce si přidává nějaké svinstvo do paliva, tak to český člověk těžko zjistí a DÁ Vám důkaz na talíři. Ale když jste tak chytrý, zkuste si zajet třeba do Ramsteinu a odebrat si vzorek, pro Vás (jakožto největšího borce v tomto oboru zde v diskuzi) to musí být maličkost..
Jinak před časem jsem možná zrovna na Vás ukázal, jakožto na "profesionálního diskutéra" (abych nepoužil to nekorektní slovo provokatér) a Vy jste se nepoučil a znovu zde provokujete.. Stojí Vám to za tu námahu (nebo za ty peníze??).. Na to se Vás normálně a opravdu ptám, abych nebyl třeba paranoidní.. Děkuji.. [cool]

295029

26.08.2013 20:13

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: Rusko (opět) zradilo...

90.?.?.?

Ještě odkaz - třeba vám to osvětlí, co a jak.
http://czech.ruvr.ru/2013_08_26/Lavrov-Rusko-vyzyv... [cool]

294975

26.08.2013 20:05

Sýrie: předvídatelný a falešný „chemický“ útok

RE: Rusko (opět) zradilo...

90.?.?.?

A co když je to matení nepřítele?? S-300 nedodáme a ony už tam chlapče jsou.. Nebojte, Lavrov a Putin mají (aspon pevně doufám) správnou strategii a do té vy nikdy vidět nebudete, musejí být vždy o hodně tahů před takovými, jako vy. Tak příště na nikoho nenadávejte, nemáte na to žádné právo..
Na závěr - ono taky rozpoutat světový konflikt není jen tak, vy by jste měl klidné spaní, kdyby rozhodnutí leželo na vás (tím mylím, že by jste byl na straně Rusů). Amerika je daleko za mořem a hřeší na to, kdežto Rusko je od Sýrie pěkně blízko.. Ne vše je tedy tak jednoduché, jak se to v hospodě u piva - nebo za stolem u PC - jeví.. Mějte se. [cool]

294974

Není to přímo k tématu, ale třeba ano.. Byl jsem pozván na seminář o Herbalife a moc jsem se musel v duchu smát, jak tam přednášející tvrdili, že třeba sója v Herbalife je 100% přírodního původu.. Měj jsme chut se zeptat, zda není náhodou ta "přírodní" sója geneticky modifikovaná a ošetřovaná právě Roundapem.. Ale vážně - má zde někdo objektivní údaje či názor na tento produkt?? Je třeba v USA distribuován, nebo je zase vyvážen jen do podřadných zemí?? Děkuji.. [cool]

294698

15.08.2013 18:35

Obamova ruská politika po zrušení moskevského setkání

RE: kdo začal novou studenou válku mezi USA Ruskem?

90.?.?.?

Pane disidente, jistě jste si všiml, jak divně se Váš text zobrazil..Dovolím si Vám dát malou nápovědu - při psaní příspěvku nerozdělujte slova, ani věty, text se naformátuje sám od sebe. Ušetříte si čas a nám louskání vašich vět. snad se za tuto "kritiku" nebudete zlobit, ale není to poprvé, co jste to takto udělal. [cool]

294422

"ppppp" je ochranná známka placeného-ných "diskutéra-ů", kteří jsou tak dobří, že jednou píšou slovensky, jednou česky.. Velice dobře vyškolení lidé.. Ale my jsme je prokoukli a kašleme na ně pěkně zvysoka.. [cool]

294213

08.08.2013 19:33

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: Nicole

90.?.?.?

Ale, ale pane Siddur, proč tak pesimisticky.. Třeba to bude úplně jinak - USA zkrachují a rozpadnou se na 4 části a bude klid. Síla USA stojí jen na dolaru a zbraních. Na podkopání dolaru se usilovně pracuje a až to bouchne, co pak může USA Army udělat?? Buď zahájí jadernou válku, čímž zničí i sami sebe, nebo neudělají nic - celý svět najednou nebudou moci okupovat. Zejména, když jim dojde ropa do jejich USAF (válečné letectvo..). To na břidlicový plyn zatím nelétá a na řepkový jakbysmet... Takže já Rusku věřím a jsem mírným optimistou. Vždyť boží mlýny melou pomalu, ale jistě a někdy už konečně pravda a láska musí zvítězit.. [smích] [smích] [smích] [cool]

294184

29.07.2013 22:19

Genetické inženýrství: Globální potravinová a zemědělská krize

RE: copak zase nikde není odpovedný?

90.?.?.?

Zdravím Oracle, zajímavost z ekonomické stránky.. Jak Rusko a Čína připravují svou rezervní měnu..
http://czech.ruvr.ru/2013_07_26/Moskva-a-Peking-vy... [cool]

293984

20.07.2013 20:57

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Kresťanstvo a unisex 2.

90.?.?.?

Dívejte, kopie není to stejné, jak nakreslit originál, to snad uznáte. Kopírovat dokáže i barevná kopírka nebo tiskařský stroj... A když tak, ať někdo nakreslí tak mistrovsky Vás, jak tu Lizu... A co mi řeknete k sochám? Taky máte doma kopii Michelangelova Davida, třeba?? A nakonec - jak staré jsou ty mistrovské kopie? Pokud jsou do 18. století, tak pro ně platí to stejné - dělali je Mistři s velkým M, i když kopírovali. Já mluvím o dnešní "moderní" době.. [cool]

293617

19.07.2013 21:15

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Kresťanstvo a unisex 2.

90.?.?.?

Dívejte, asi Vám nic něříká "duše" či aspoň "lidská aura". Pokud ne, je jasné, že to nechápete.. Člověk není jen něco z masa a kostí (materiálno), ale je tam i duchovno a duševno. Pak některé znalosti z prvního tisícíletí (v oblasti nemateriální..) jsou na vyšší úrovni než dnešního - třetího. Vývoj totiž nejde jen nahoru, ale taky dolů a západní kultura je právě na sestupné fázi.. Třeba dokázali by dnešní sochaři udělat taková mistrovská díla, jak ve starověku?? Nebo nakreslit znova Monu Lizu?? Asi těžko, proto se mazaninám říká "moderní umění".. Takže nikoho nezesměšnujte a neznalost Vás neomlouvá.. [cool]

293551

13.07.2013 20:50

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: Reklama Anity Petek proti očkování

90.?.?.?

Co třeba si připustit, že vakcíny za komunistů byly BEZPEČNÉ a prosté těch nebezpečných přísad??? Dneska žádný stát nemá moc nad světovou BIG Farma, čili ani nemůže se dopátrat, co vakcíny obsahují (výrobní a patentové tajemství..). Navíc, tenkrát byly vakcíny vyráběny ve státních podnicích a byly pod kontrolou, dneska "stát" nemá možnost nic ovlivnit. V tom je zakopaný pes - vakcíny mohou být přínosné, ale nesmí být ZÁMĚRNĚ dělány tak, že lidi v podstatě pomalu zabíjí, či zavdávají podněty k budoucím nemocem. A nakonec, jsou vakcíny určené pro "Východ", stejné jak pro "Západ"??? Co když zase ne a jde o genocidu proti jistým národům či celému lidstvu.. Je to velice závážné téma.. [cool]

293256

07.07.2013 10:27

Výchova žumpalistů Babišem

RE: základné východisko

90.?.?.?

Dívejte, musí mít vlastník velkého podniku třeba 100 000x větší příjem než zaměstnanec? Nemusí, klidně může mít třeba jen 10x, aby se neřeklo.. A cílem že je honba za majetkem?? Říká vám něco pojem " Dobrý pocit z vykonané práce" ?? Asi ne.. Čili výsledkem snažení pana majitele nemusí být jen zvýšení čísla na účtu, ale i třeba dobrý pocit, že jeho zaměstnanci ho mají rádi, že rádi chodí do práce a dostávají za to přiměřenou odměnu.. To jsou ty ideály lidské společnosti, které stávající systém zašlapává do bahna.. Bohužel, už od dob "idealistického kapitalismu" 19. století.. A nebudte sobec, není to dobrá vlastnost.. [cool]

292862

04.07.2013 21:04

Prohlášení Edwarda Snowdena v Moskvě

RE: Co vlastně Snowden vyzradil?

90.?.?.?

Máte pravdu, ale někomu vadí, že se to řeklo VEŘEJNĚ a NAHLAS. Jako v pohádce o nahém králi - taky to všichni věděli, ale báli se to říci - jen to malé dítě co nemělo rozum. A král pak studem utekl, nebot pochopil, že je opravdu nahý..
Hold, džbán přetekl a ucho se utrhlo.. [cool]

292726

01.07.2013 09:52

Celá NSA je o zachování moci aristokracie v dystopickém světě

RE: Poznámka k editaci

90.?.?.?

Máte recht, stejně bych řekl, že i pan Večerek sedí s výše jmenovanými kolegy v jedné kanceláři někde v Praze a floridská adresa je jen zástěrka..
Jinak "sbírku" bych doplnil ještě dalším provokaterém - pan Macala..- viz. včerejší Novinky.

Názor s nejvíce nesouhlasnými hlasy (65)
Pavel Macala, Bojkovice
Neděle, 30.června 2013, 21:02:17 | Souhlasím | Nesouhlasím | -65
já bych uvítal kdyby prezident byl abstinent když neumí pít.

Naopak, když se tam vyskyl někdo, kdo o USA mluvil negativně, byl opravdu strašně pomlouván a většinou po čase zcela zmizeli z diskuze. Třeba kdysi nějaká paní Maria Dill, která psala skutečné zážitky z USA. Byla označena za "myčku bazénů" a pak zcela utichla (snad ne navždy, čili doufám, že žije..)
[cool]

292476

29.06.2013 20:40

Čína se má co ohánět

RE: Čínu hodnotí ekonomové

90.?.?.?

V podstatě takto - většina Evropských firem vyrábí své věci (spotřební zboží zejména..) v Číně a pak si tam dají jen své logo. Nebo "Made in EU", jak je tedka v módě.. Takže v Číně opravdu vyrábí od super věcí, které se prodávají pod jinými značkami, až po tu veteš. Ale není ta veteš náhodou zmetky, které by normálně měly skončit na skládce, ale naši dovozci je berou, protože i na nich něco vydělají?? nebo odpad ze Západní Evropy, který je pro tu Východní ještě dobrý??
Vše je o penězích či o kupní síle - mít platy jak na Západě, nikdo šunty kupovat nebude. Takto musí, protože na dražší věci lidé nemají.. [cool]

292428

21.06.2013 22:30

Okrádání o zdraví a bohatství: Bitva o budoucnost lidstva

RE: Co už po staletí pohání psychopaty, aby rozvraceli ......

90.?.?.?

Příteli, Váš styl "diskuze" mi velice připomíná kolegy Večerka, Kulíka a Ing. Štastného z Novinek.. Nesedíte náhodou ve stejné kanceláři?? lol [chechtot] [chechtot] [chechtot] Pokud ano, tak je prosím pozdravte..

291924

15.06.2013 11:23

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Taky si myslím, že to je puč ...

90.?.?.?

NE, není to akce Rusů ale protistrany.. USA nemohou Nečasovi odpustit, že jednal s Putinem, třeba i o JETE.. Takže rychle dostal přes prsty a asi bude nahrazen někým, kdo se k Rusku zase otočí zády (Kalou, Schw?? - to jsou ti praví koně Západu..) A bohužel, kompromitujícíh materiálů na Nečase je kopa, stačí jen ta Nagyuová.. Nedivil bych se, kdyby mu byla do lože podstrčena, pro jeho kontrolu..
Velice kvalitní rozbor zase má pan Bartoš, doporučuji..
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/americka-noc-dlo...

291486

14.06.2013 15:04

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Dalsi problemy s danemi...

90.?.?.?

Příteli, člověk se kapánek liší od zvířat.. Tam opravdu vítězí nejsilnější, avšak ten své síly NEZNEUŽÍVÁ.. Kdežto morálka SILNÝCH lidí je někdy na pováženou..
Taky by se vám líbilo, kdyby u vašich dveří zazvonil silnější soused či náhodný kolemjdoucí, vás z domu vyhodil a nastěhoval se tam?? Nebo chcete znovu feudální či otrokářský systém?? Tam taky vládli nejsilnější. Máte trochu charakterní vady, zdá se mi, že tak voláte po vládě síly.
K tomu, že stát není schopen dobře spravovat podniky - pokud budou tyto osoby OSOBNĚ na tom zainteresovány, že při dobrém hospodaření dostanou slušný plat, ale při krachu o vše příjdou, tak není důvod, aby se chovali jinak, než soukromí majitelé. Dneska žádnému úředníkovi (o politicích ani nemluvě) za škodu, způsobenou státu, nic nehrozí, tak toho zneužívají. Proto se taky "nedaří" přijmout v ČR zákon o úřední službě či tak.
Jinak budoucnost je v kolektivním rozhodování RADY MOUDRÝCH, tedy ne všech (jak může někdo s IQ tykve ve volbách o něčem rozhodovat, že ano..). Čili je nutný nový HOSPODÁŘSKÝ a SPOLEČENSKÝ systém na celem světě. Ale ne vláda silných psychopatů, to v žádném případě.. Mějte se, siláku.... [cool] [smích]

291431

13.06.2013 21:56

Nebezpečná frekvence 440 Hz – totální nesmysl!

Kdo a jak věrohodně dokáže, že je to totální nesmysl??

90.?.?.?

Nejsem odborník, ale snad takto - na uvedené téma budou asi dva typy odpovědí podle toho, jak je diskutér založen:
- někteří budou argumentovat stroze vědecky, protože to tak vnímají a rozdíl mezi 432 - 440 Hz je pro ně jen 8 Hz. Nic víc za tím nevidí..
- druzí, kteří mají blíže k ezoterice a tuší, že jsou jisté věci mezi nebem a zemí, si dovedou představit, že různý kmitočet může na člověka - či jeho tělo či vybraný orgán, nějak působit. Ale těžko se to "vědecky" dokazuje - jak třeba změřit chování lidské aury při těch 432 nebo 440 Hz? Nebo mozku, podvěsku mozkového či dokonce DNA?? To laik nedokáže a vědci se tím (asi??) nezabývají.. Proto nelze s určitostí tvrdit, zda ten který kmitočet člověku škodí či ne, nebo zda dělá člověka více lidským nebo méně lidským..
Na závěr ale text z diskuze na kterémsi webu, zdánlivě (ale opravdu jen zdánlivě) s tímto nesouvisející - volná citace..
"Na každém důležitějším webu se vyskytují placení diskutéři, pracující pro zájmy státu-ů či některých organizací, kteří mají za úkol diskuzi moderovat a vést (v rámci možností) neškodným směrem.. Pokud se tam řeší věc, která se v zájmu těchto elit řešit nebo vyřešit - nemá, a pokud se některý diskutující nebezpečně přiblíží pravdě, je jimi tvrdě zesměšnován (že tomu nerozumí atd..) či jinak je špiněna jeho věrohodnost, nebo jsou jeho slova různými způsoby zlehčována atd. " Takže je někdy otazné, zda někteří zde diskutující čtenáři nespadají do podobné kategorie, že ano.. Protože jedním z osvědčených protiargumentů je: "je to konspirační teorie, čili úplná blbost a příslušný diskutující, co ji brání, že úplný blbec.."

291363

10.06.2013 20:32

Konspirace není žádná teorie – Insider Světové banky

RE: Zlaté rezervy jistě existují, ale jsou shromážděny jinde než si všichni myslí.

90.?.?.?

Třeba nejste daleko od pravdy, některé starověké texty (legendy) opravdu hovoří o tom, že člověk byl geneticky vyšlechtěn pro práci, speciálně pro práci v dolech. [cool]

291097

07.06.2013 22:35

Již brzy v práci zastaráte, nebo už jste

RE: Sofismata

90.?.?.?

Dívejte, zažil jsem práci bez počítačů. Tenkrát třeba jednu zakázku dělalo 5 lidí měsíc, čili ručně. Makalo se poctivě, vždyt to třeba znáte, to každoroční zvyšování plánu o 5%, aby bylo na prémie. Pak nastoupily počítače (cca kolem 1987-88) a všichni jsme se radovali, že konečně bude trochu volnější tempo. Jenže nebylo, začalo se propouštět s tím, že v práci nám pomohou počítače. Takže nakonec to dopadlo tak, že celou zakázku dělají 1-2 lidé. Tempo se ještě zvýšilo a stojí to za kulové..
Čili počítače - stroje jsou super věc, jenže v nesprávných rukou majitelů firem - kapitalistů, kteří tímto nahrazují lidi. Co by jim třeba bránilo, abychom dělali je 4 dny po 6-ti hodinách?? Nic, jen by musel 2-3 lidi přibrat a to neudělá (konkurece).
Takže asi tak - v současné době jsou stroje nepříteli pracujících, to je pro mě bez debat. A bez změny výrobních vztahů se tady nic nezmění.. [cool]

290956

06.06.2013 19:13

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Teoreticky

90.?.?.?

Správný dotaz. Pokud by všem lidem zabavili domy najednou, povstání by třeba vzniklo. Jenže pokud se zabaví jeden domek tu, druhý za měsíc a tak postupně, revoluční nálada asi nevznikne, spíše každý, kdo to uvidí, bude dřít ještě více a za míň peněz, aby o dům nepřišel. K ceně nejsem odborník, ale - je otázka, jakou SKUTEČNOU cenu má dům dneska, když ceny pozemků a materiálů jsou (byly) nadhodnocené - tzv. realitní bublina. Pokud by přišla třeba měna, může dům stát 10x méně, ale snad by se tímto poměrem stejně zkrátila mzda i jiné ceny, takže by se absolutně cena nezměnila. A jestli bude inflace, deflace či snad krach a jiná měna (co když Euro padne??), to je ve zhvězdách.
Osobně bych radil počkat 2-3 roky, jak vše dopadne, podle odhadů bude krize ještě takto dlouho trvat.. [cool]

290914

S kolegou pavt nemá cenu diskutovat, je to zatím "nejmazanější" provokatér zde na webu, maskující se za malinko naivního všeználka, který nám nadhodí 5% pravdy a 95% propagandy a dezinformací....
A ješte si chudák stěžuje, že jsme zde málo tolerantní.. To je opravdu neskutečná licoměrnost.. Ale stejně jsme ho prokoukli, že ano...Mějte se..
Jinak je zajímavé, jak někdy sypou fakta z rukávu.. Jako by za sebou měli štáb lidí, co mu napovídají, jak reagovat.

[cool] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

290862

04.06.2013 16:04

Pokud tzv. církevní restituce platí, je špatná Ústava

RE: Vše je v pořádku

90.?.?.?

Hmmm dobrovolně?? Říká vám něco "desátek" .
A těch pár korun, co dají do pokladničky, nestačí farářovi ani na chleba s vodou a co teprve na mešní víno..
Hold, jste tak laskavý, že ztrácíte kontakt s realitou..
PS - nejlepší bude, až za pár let zjistíte, že velká většina majetků z restitucí jsou rozprodané a peníze utekly do Vatikánu..
To bude teprve k smíchu.. [cool]

290785

Prosím, nebudte až tak okatě naivní.. To že žádné studie škodlivost "neprokázaly" může být také způsobeno tím, že NĚKDO NEPUSTÍ studie, které o škodlivosti píší, do světa.. Monsantu se nikdo nedokáže veřejně postavit, aniž by nebyl umlčen, třeba i "nehodou" či "zasebevražděním". To je tak vysoká politika, že tam jeden život nic neznamená.
Pak tvrdíte, že tělo GMO nepozná - jak to víte?? Vy jste se svého těla na to ptal??????? Nebo jste to zase jen "někde četl", aniž by jste si mohl ověřit pravdivost toho článku? Co když to byla záměrná lež, chápete??
Jinak doporučuji si opakovat přísloví - Ševče, drž se svého kopyta - čili vyjadřujte se k tomu, v čem jste odborník, nebot takto můžete napáchat hodně škody (když on tam na Zvědavci někdo říkal, že GMO je neškodné, tak to asi bude pravda, Máňo..)
Pěkný den. [cool] [smích]

290706

01.06.2013 15:43

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Lidé co si neváží odkazu Sametové Revoluce, jsou u mne suita

90.?.?.?

Dívejte, pokud to není myšleno jako provokace, tak jste opravdu dokonale zmanipulovaná.. Pamatujte, že 90% z toho, co se dává v televizi, je větší či menší lež.
Pokud věříte panu Kalouskovi, přečtěte si, kam to dotáhl..
http://www.blisty.cz/art/68729.html
O jeho "úspěšné hospodářské politice" už píší i v Anglii..

Co se týče knížete, tak je to člověk, který chce pro Čechy jen to nejhorší, nejlépe opět nevolnictví a návrat šlechty.
Pokud to nevidíte, tak jste opravdu slepá či hloupá a pak každá diskuze s vámi je zcela zbytečná.
Mějte se..


[cool]

290591

25.05.2013 10:16

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Rusko v bahně

90.?.?.?

Příteli, heroin je pro Rusko velká rána, to je bez debaty.. Ovšak tušíte, odkud pochází?? No přece z Afgánistánu, který "kotrolují" USA+NATO. .. Taky asi víte, kolikrát stoupla výroba opiátu v Afg. za doby okupace - několika násobně.. A není to dávno, co tu bylo foto, jak USA vojáci prochází bez povšimnutí polem máku.
Čili shrnuto a podtrženo - invaze do Afg. a následný nárůst výroby narkotik je jedním z cílů, proč tam USA šly. Válka proti Rusku je vedena na mnoha frontách a narkotika je jednou z nich.. [pláč] [pláč]

290189

24.05.2013 20:51

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Važený Oracle

90.?.?.?

Zdá se mi, že záporný vliv pana Klause na EU nesmírně zveličujete - jak on mohl srazit EU na kolena, když běžný politik tam nemá žádný vliv, vše se rozhoduje po linii MOCNÝCH. To že nepodepsal, nic nezměnilo - jeden pes zaštěkal a karavana stejně jde dál, i přes jeho případnou mrtvolu. Pokud je EU ve sračkách, tak to byl něčí zcela jednoznačný záměr.. Vy si třeba myslíte, že USA nám nabízí "spolupráci", ale co když ve skutečnosti se chce s pádem EU zbavit konkurence???
Nejlepší by byl pakt EU-Rusko, jenže ten Západ - resp. ti, co EU poroučejí, nechtějí. Tímto by USA už skoro nemělo šakci. Čili opět-kdo má prospěch z toho, že se sabotuje spolupráce EU-Rusko?, jedině USA. [cool]

290160

22.05.2013 20:24

Opatrně se Skype – Microsoft čte vše, co píšete

RE: překlad Zvědavec

90.?.?.?

Příteli, ne každý umí anglicky a ne každý má čas nebo umí pracovat s překladačem. Takže já jsem za každý článek vděčný a jisté nedostatky prostě přehlížím.. A nakonec - Darovanému koni na zuby nehleď (pokud přísloví neznáte, hoďte si ho do překladače...) [cool]

290122

21.05.2013 21:26

Kolaps amerického dolaru a podvodná měnová válka Japonska

Pohledy z Ruska

90.?.?.?

Na niže uvedených stránkách je několik témat k tomuto z Ruských zdrojů..
http://czech.ruvr.ru/2013_05_13/V-Rusku-mohou-zaka...

290087

12.05.2013 10:54

Henry Makow – Nemilosrdná lež

RE: Rasy určitě nejsou na světě pro nic za nic

90.?.?.?

Člověče, nějak jste zapomněl na Slovany !!!!!!
Ke které rase se hlásíte osobně vy?? To by hodně napovědělo k vašim příspěvkům.. [cool] [cool]

289591

08.05.2013 15:12

Španělsko dávno za hranicí smrti

RE: Vysvetlenie prosím

90.?.?.?

No každá mince má dvě strany, nebo každá věc má dvě řešení..
Vy navrhujete snížení mezd v Itálii, aby byla vůči Německu konkurence schopná. Ale je i to druhé řešení - aby si Němci o 30% zvedli mzdy a NEBUDOU tak konkurence schopní.. Přitom je známé, že posledních 5-7 let platy v Německu stagnují. A tím získává ten náskok. Kde je tedy chyba - asi na obou stranách, ale háže se na Jih a ne na Německo. Pěkný článek paní Švihlíkové - zejména závěr..

http://www.blisty.cz/art/68040.html

289345

29.04.2013 19:12

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný, lepší pohled na souvislosti?

90.?.?.?

No nemám rád, když někdo mluví sprostě, to zaprvé..
Pak třeba toto, pokud tě to uspokojí - "Po ovocí spoznáte ich", alias "Podle řeči poznáte HO (tebe..)". nemáte zač.. [cool]

289051

29.04.2013 18:42

Co znamená evropská integrace pro Srbsko

RE: Kromě všeho ještě podepsali dokument Otevřené nebe

90.?.?.?

Máte pravdu, zdrojem energie na Zemi je hlavně Slunce. Ovšem asi tušíte, co dělá "skleníkový efekt" - venku zima a ve skleníku pařák. Právě toto snad dělají skleníkové plyny CO2, metan a jiné. Snahou chemtrailsování je snad zvýšit odraz vrchních vrstev atmosféry, aby se sluneční paprsky odrážely zpět do vesmíru a tím se zamezilo ohřívání Země.. To může fungovat tehdy, když je slunce aktivní, ale co bude pak, až nebude tak aktivní.. Tímto se teplota na zemi ještě sníží. Čili zásahy do přirozeného rytmu vesmíru (Sluneční činnosti) jsou typickým podřezáváním si větve pod sebou, neboť nemůžeme tušit, jaká bude sluneční činnost za 50-100 let. Jenže stejně ti, kteří o tomto rozhodují, se nás nebudou na názor ptát, že ano.. [cool]

289050

27.04.2013 21:01

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný, lepší pohled na souvislosti?

90.?.?.?

Viditelně tomu nerozumíte, tak si musíte kopnout, že ano.
Nebo tomu rozumíte a vaším úkolem je pana UDA zesměšnit - to je známá finta provokatérů - pokud se někdo v diskuzi blíží k něčemu podstatnému, co má být ostatním ovcím skryto, nastoupí placení provokatéři, kteří mají za úkol příslušného člověka zesměšnit, jen aby náhodou neodhalil věřejnosti pravdu. Na Novinkách je to typicky pan Kulík a Večerek, například.. [cool]

288954

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 3

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
227 600,84 Kč

Poslední aktualizace: 30.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?