Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 3 různá jména: Ahura Mazda, ALMAS, d.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

Kluci vy se mi snad zdáte. Referendum u nás, ha ha ha. Pokud něco chcete změnit, potřebujete peníze, a abyste měli peníze (né par šušňů, ale pořádný ranec) musíte být u koryta a pkud se vám to podaří a budete u koryta, tak se na nějaké referendum vykašlete.
To na začátek. Takže potřebujete peníze, těmi budete platit tzv. ovlivňovatele jak už šeptandu, tak media (resp. lidi v těch mediích) potřebujete zpracovat ovce. Pokud máte finance, tak klasika, Lomikare, Lomikare, do roka a do dne... se může (ne musí), ale může ve vědomí lidí, kteří budou pod neustálým tlakem informací z BÚ medií (díky pane Pratchette) něco změnit a někteří půjdou za vámi. Za další, ekonomický tlak na lidi v republice je docela silný (záměr), takže nemají potřebu a ani chuť řešit budoucnost své země, na tohle mají čas právě "ovlivňovatelé", kteří dostávají peníze od různých přátelských ambasád a nastrčených lidiček a samozřejmě různé aktivistické skupiny. které jsou přisáty k mateřskému prsu EU. Abych to uzavřel, v krásném slovenském seriálu Tisícročná včela je jedna replika: Na vojnu je třeba peníze, peníze a peníze. Já jenom dodám: i na revoluci.

329072

01.04.2015 14:57

Jízda v protisměru

RE: oslobodili Plzeň???

Ahura Mazda 109.?.?.?

I ty pamětníku... Bohužel, tady víc platí, že dějiny píší vítězové a maminka tehdy byla asi hodně mladá a měla zcela jiné starosti.
http://www.isstras.eu/cs/2014/12/16/temne-stranky-osvoboditelu/

330290

02.04.2015 23:39

Konec války v Plzni

Nevím kdo odkud je, myslím země, ale kdo je z České republiky a Slovenska

Ahura Mazda 109.?.?.?

lidem to nedochází a nedochází. Dopporučuji film Sokolovo - projev Heydricha anebo toto.
http://www.reflex.cz/clanek/jine-pribehy-heydrichi...

Zatím ti co mají práci, auto, mohou na dovolenou , tak jsou spokojeni, ale vůbec jim nedochází, že už je to v prdeli.
To co Hitler nedokázal silou, to po sametu dokázali metodou "vaření žáby" a pátou kolonou. Zatím jsme doma, ale prakticky pouze v nájmu. Kdo bude držet hubu a krok, možná přežije, ale prakticky jsme na vyhlazení. Ne silou, to ne. Pěkně v klidu, jídlo co se tu dováží, voda, dejde si tu práci a najděte si informace o nárůstu rakoviny tlustého střeva, další nemoce, které byly za socíku historie, ale my jsme "kulturně obohaceni" o tuberu, černý kašel. Takže nás bude míň a míň. Jak z toho, nějací obroditelé - neznám, ale znám hromadu vlezdoprdelků co by si pro korunu popř. ojro nechali koleno vrtat.

330428

18.04.2015 22:39

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Už delší dobu se tak koukám okolo sebe a čtu jak se to všechno "sere", ale musím začít jinak:
Citace Reinhard Heydrich: „ČECH TU NEMÁ CO POHLEDÁVAT …“ o nutnosti poněmčení „té české sebranky“. Nastínil rovněž, jak je nutné Čechy rozdělit. Jednu skupinu prý tvoří lidé, kteří mají „správnou rasu a správné názory“, ty je možné velmi lehce poněmčit. Pak tu jsou lidé se „špatnou rasou a špatnými názory“ – tyto obyvatele je zapotřebí odsunout někam na východ. Jádro „rasového národnostního stavu“ tvoří podle Heydricha střední vrstva. Ta se podle něho skládá z „rasově špatných jedinců se správnými názory“ a „rasově dobrých jedinců se špatnými názory“.
Tu první skupinu je, jak Heydrich zdůraznil, možné usadit v Říši, ale je třeba dbát přísně na to, aby tito lidé neměli nikdy žádné děti. Druhá skupina je podle Heydricha „nejnebezpečnější, protože tvoří vůdcovskou vrstvu s dobrou rasou“. Je tedy nutné tuto skupinu ještě rozdělit – část usadit, pokusně, v čistě německém prostředí, poněmčit ji a vychovat ji ke správnému myšlení. Pokud by to ale nebylo možné, tedy bez milosti tyto lidi „postavit ke zdi“.
Salámovou metodou, přes naši pátou kolonu, se jim docela daří, německý (nejen) hegemon pouze změnil taktiku a ty naše ovce jim to žerou, co mě v tom utvrdilo, že to tak je, je poslední akce naší vlády a to znovu zavedení odvodů, viz. americký plán Ocelová růže, kde se počítá s nasazením vojsk evropské unie, spíše ale nahnání občanů druhé kategorie (všeobecně slované, pár rumunů a další) do mlýnku na maso, jízdenka je pouze jednosměrná, směrem k válečné linii, nějak tam není nic o tom, že by měla být i cesta zpátky. Mě jenom na tom všem vadí, že tu píše tolik lidí a nic, žádná osvěta, že je to vše špatně, existuje pár serverů kde sem tam něco probleskne, ale v souvislostech nic.

331454

18.04.2015 22:42

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

Doplnění

Ahura Mazda 109.?.?.?

a tohle by si měli přečíst všichni v České republice povinně:
http://www.reflex.cz/clanek/jine-pribehy-heydrichi...

331455

18.04.2015 22:47

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

A toto je přímo k vašemu článku

Ahura Mazda 109.?.?.?

Unikátní disertační práci přinesla před časem na toto téma německá historička dr. Isabel Heinemannová. Nacisté začali systematicky vybírat muže, ženy, a hlavně děti určené k rasové prověrce. Tito lidé byli například podrobeni rentgenovému vyšetření. Pro každou vyšetřenou osobu byla založena takzvaná rasová karta. Obsahovala 21 znaků – velikost a tvar hlavy, barvu očí, vlasů a podobně. Tímto řízením prošlo (do roku 1945) minimálně 100 000 lidí. Vyhodnocováním nashromážděných dat a kategorizací lidí se zabývalo třicet rasových komisařů SS.
Dokáži si představit, že ten program oživili, v Norsku to rozjeli naplno a ostatní země jsou v pořadí.

331456

19.04.2015 11:17

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Co maji Nemci s Norskem? Jestli si myslíte, že nemají společného nic, tak se mýlíte. Pokud jako dítě vyrůstáte v tom, že do vás rodiče a okolí hustí, žš jste vyvolený a vy to potom v tlokáte do svých dětí a čirou náhodou se dostane vaše dítě k moci. Je naivní si myslet, že po druhé světové válce všichni SS a ostatní Gestapo a souhlasně smýšlející němci byli potrestáni. Rozprchli se všude možně a ano i v Norsku dostali azyl. A stále se stýkali. Přes různé spolky a pořád je držela a drží myšlenka, že toto území patří vyvoleným. Jen změnili taktiku. Pokud dojde na jaderné zbraně, tak toho moc nezbyde. Ohledně národní hrdosti, po roce 89 až do teď, zatím všechny vlády dělaly vše pro to, aby národní soudržnost rozbily a nejen to dělaly a dělají vše pro to, aby rozbily i soudržnost rodin, takže každý kašle na národní soudržnost, když má problém to ustát doma. A pokud chcete dělat revoluci, tak potřebujete peníze, jak budou peníze budou vůdci a armáda ovlivňovatelů a pak se stádo hne a bude revoluce.

331480

19.04.2015 11:33

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Pěkný den, totiž i v Americe jsou lidé a vlivní lidé, kterým se myšlenka vyhlazení celých národů docela líbí. Bohužel souvislosti, jak se tato myšlenka proplétá jako červená niť dějinami od začátku minulého století, vám dojde jen tak, když si plošně začnete sestavovat různé události a ptát se komu to slouží, jen mě na tom celém udivuje, že ten nebo ti dokáží držet kontinuitu této myšlenky napříč generacemi. Protože teprve teď je to technicky možné a nějakých 20 nebo 40 let už nehraje roli. Jen je třeba počkat až generace, které zažily jakous takous "svobodu" od cca 1950-1990 myšleno v Evropě vymře. Nezachová se myšlenkový pach, že to jindy bylo jiné, třeba lepší, že byly normální rodiny kde byl otec-matka-děti a ne otec-otec nebo matka-matka. Onehdá jsem si vzpoměl na myšlenku, kterou taky taťka Hitler propagoval ohledně árijské čistoty, jak jednoduché, odejmeme matce dítě hned při porodu a o dítě se postárá ústav k tomu specialně vytvořený (nic vám to nepřipomíná?), kde se ten malý prcek naučí všemu správnému, co správný arijec má umět, samozřejmě děti, které to nedokáží nebo budou mít nějaké vady, tak budou mýdlo nebo tak něco. Doprdele, fakt to nikdo nevidí, z jakou hrůzou máme do činění?

331481

19.04.2015 18:54

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Dovolím si vypůjčit z jedné diskuse - Totiz, vetci predsa vieme ze Aldebarania sa pozemstanou boja po tom ako dvaja prieskumnici z ich najvyssich bojovych rad, NGRTX a PWGDRK boli udajne zabity drevenou palicou polskym opitym rolnikom, co si ich pomylil so svojim nenavidenim susedom Franckom. Z ich kozmickej lode si urbobil palenicu, takze fyzicke dokazy po lodi chybaju. Pozostatky ich tiel boli rozomlete a vhodene do rybniku, kde teraz na pobrezi vyrastaju tzv.aldebaranske muchy, ktore sice nemozu lietat, zato ale maju korene zapustene do zeme. Dozivaju sa velmi kratkeho zivota lebo su decimovane pozemskymi muchami, ktore si nenechali len tak okupovat ich uzemie a zvolali tzv.Rad Bratstva Much a Podobnej Haveti ktora sa podujala bojovat s nepriatelom. Podrobne o invazii tychto dvoch mimozenstanov referuje Stanislaw Lem vo svojej knihe Invazia z Aldebaranu. Pripomenme len ze si chceli podmanit Zem z dovodu dostatku masa z ludi. V znamom vesmire su totiz tzv. Homoburgry znamenitou pochutkou.O Zem vsak nemali zaujem len Aldebarania ale aj Bóni, mrnavy trpajzlici so sisatou hlavou ktory sa chceli naucit komunikacii, pretoze su jedine tvory vo vesmire co nedokazu medzi sebou komunikovat na ziadnej urovni. Su velmi ucenlivy, pretoze kazdy z nich vlastne vymyslel koleso,matematiku,fyziku atd. Maju tmavu pokozku a pre ich podobu s ludskou, OSN suhlasila s ich zaradenim do skol. Toto sa vsak moc neosvedcilo, pretoze v skole vydrzali len par dni.Zostali tak kratko, pretoze sa vlastne vsetko hned naucili. OSN vsak trvala na svojom. Bóni si to vsak nenechali a odisli spat, do minulosti na Zemi, kde dufali ze najdu viac pochopenia. Z roku 1215 sa zachoval zvitok s vetou:“Ten Harward stal za prd“ , co sa pripisuje Bónom.V 70tich rokoch 13teho storocia sa zistilo ze Bóni ked su ususeny, dobre horia. A tak jednu krutu zimu,vdaka ludom, vyhynula prakticky cela civilizacia Bónov na Zemi.
Podla najnovsich vyskumou sa z reliktoveho ziarenia podarilo vycitat vznik Boha.Podla najnovsich vyskumou sa z reliktoveho ziarenia podarilo vycitat vznik Boha. Podla jej obsahu je uplne jasne ze Boh vznikol asi 4ms tesne po Velkom tresku. Dokaz pochopitelne je. Sprava po rekonstrukcii znela: „Je to tu nejake male! Jau jau to pali! No pockajte, ja vam dam! Jau jau!“ a potom zmizol.
Boh potom prirodzene vznikol neskor asi miliardu rokov po Velkom tresku. Z tohto obdobia mame tiez spravu, ktora bola zachytena japonskymi turistami od zmutovanej pupavy na pokraji sialenstva na upati Kilimandzara o 16:32 miestneho casu 12.oktobra niekedy okolo roku 1478. Takto znie: „Kruci, a kde sa vsetci podeli?! Uz sa ma bojite?! No pockajte, ja vam dam!“. Dalsie spravy sa uz nepodarilo rozlustit. Po rokoch, v centre Centralnej galaxie Centralneho vesmiru v Snemovni Mna a ostatnych Bohov sa vraj preriekol Boh vody Hydrokrisna o tom ze Boh poslal na Zem bojovnika za mier Chesupa (Jezis), aby odcinil ze im raz nechtiac vytopil Zem ( biblicka potopa) ked zabudol vypnut sprchu a odisie na dovolenku.

331501

19.04.2015 18:55

Pro všechny, kterým není lhostejný osud dětí v ČR

RE: Ani nevíte jak jste mi nahrál

Ahura Mazda 109.?.?.?

Vsetko islo ako malo, ale ludia si Chesupa zacali spajat s niecim inym ako mali. Brali ho ako Bozieho syna a to mu zacalo vadit. Naraficil teda svoju smrt a zacal sa ukryvat. Po case ale zacinal mat z toho depresie a tak si zacal pospevovat. Ludia ho uz nespoznavali a tak si neskor kupil aj gitaru a zacal vystupovat. Zmenil si meno na Elvis Presley. Avsak za dalsie roky aj to zacalo liezt na nervy, pretoze si zacal nahovarat, ze vraj cez struny na svojej gitare zachytava spravy od Boha z minulosti. A tak poziadal Bónov, co tu boli na skoleni, ci ho nemozu poslat spat odkial prisiel. A tak vznikol tzv. Filatelisticky experiment. Bóni specialne na to upravily velku obalku kde nalepily elektropulznu hyperspacialnu postovu znamku a Elvisa strcili do nej. Pokus sa vsak nevydaril a Elvis skoncil vrasteny do upatia Kilimandzara ako pupava niekedy v 15. storoci.... Autor: Ales Tomis.

331502

28.04.2015 22:08

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

Dny zrady

Ahura Mazda 109.?.?.?

Chci jen podotknout, že umělecká fikce postačí, koukněte na film oba díly. Tady http://ries.blog.respekt.ihned.cz/c1-46002190-byla-mnichovska-dohoda-opravdu-o-nas-bez-nas to máte písemně.

Prohoďte jména za libovolné jméno "vládců" od roku 89 a opravdu si myslíte, že by to dopadlo jinak, na národ sere bílý tesák, hlavně, že já se mám dobře. Malá technická, byť nám rusové slibovali pomoc, nikde nebyla jistota, že to opravdu udělají, sice náznaky byly, už byla platná domluva přeletu nad Rumunském, hlásili se dobrovolníci např. z Jugoslávie. Teorie, že Hitler chce podvědomě prohrát válku je úsměvná, ten už byl v takovém vleku událostí, že hrál vabank, nicméně to nic nemění na tom, že většinu českého národa chtěl vyhladit a zbytek poněmčit. A znovu opakuji co Hitler nedokázal silou (to byla blbost blitzkrieg), stačilo počkat 3-4 generace a je to tu, koukněte kdo vlastní pozemky v bývalých Sudetech a nejen tam. A pátá kolona vesele rozprodává zem pod prdelí a národ ovcí jim to žere.

332007

22.01.2016 10:39

Změna pravidel demokratické hry v Evropě

RE: střílí se vedle

ALMAS 109.?.?.?

Samozřejmě - rozpad rodiny je dlouhodobý stav. Já nemám na mysli jenom Českou republiku.... psal jsem o civilizaci našeho typu..to zahrnuje všechny státy od USA až po.....někam. mimochodem..já datuju záčátek tohoto stavu někdy od třicátých let minulého století - do období "sexuální" revoluce.

344784

22.01.2016 10:58

Změna pravidel demokratické hry v Evropě

RE: střílí se vedle -Souhlasím, že ztráta křesťanských hodnot je naprosto drtivá

ALMAS 109.?.?.?

kdyby se stávaly právě nyní tak by jsme na tom byli ještě dobře to by nás čekalo ještě asi tak sto dobrých let. Ne - ztráta kresťanských hodnot trvá už od začátku minulého století. To jenom v současnosti dosáhla kritické úrovně. Nechcu nasazovat psí hlavu USA...ale začala právě tam a to sexuální revolucí, uvolněním vztahů, uprednostnění mateiálních požitků...atd, atd.
Možná máte na to jinej názor....asi su blbej protože nikdo jiný mi na mysl nepřišel.

344786

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
417 336,79 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?