Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 9 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.09.2014 19:22

Bankovnictví pravdy a lží

Banky

217.?.?.?

jsou především dábelský vynález, jak z peněz vyvolených klanů bankéřů, dnes už hlavně virtuálních peněz,vygenerovat ještě daleko větší peníze, přivlastnit si postupně celý svět a z lidí udělat poslušné a kontrolované otroky vyvolených bankéřů. Otroci pak platí i válčí v zájmu vyvolených.Stačí se podívat, kolik mají například banky velké americké čtyřky aktiv a kolik finančních derivátů (v podstatě ničím nekrytých sázek) a je jasné na jakých "pevných" základech spočívá současný kasinový kapitalismus obdivovaného Západu. Jeho měny jsou kryté především panickým strachem z děsivých důsledků finančního krachu,který je dlouhodobě neřešen, ale pouze neustále oddalován, což se projevuje stále rostoucím astronomickým zadlužením mnoha států, firem, měst i jednotlivců.Nebo je řešen válkami, revolucemi a krvavými převraty pod nejrůznějšími záminkami(nejlépe to vystihuje pojem falešná vlajka),opět ku prospěchu a zisku výlučně mocných a bohatých. Fantasticky profitují privátní vlastníci tiskařských lisů na peníze (skutečné či virtuální),jejich oddaní poskoci a majitelé nadnárodních korporací.Tito lidé už po mnoho generací skutečně rozhodují o vývoji světa,o válkách, státních převratech a revolucích,o politicích, kteří jsou mluvčími a obhájci zájmů elit.Elity Západu, tj. bankéři,majitelé korporací,staré šlechtické a královské rodiny vlastní velkou část světa. Nyní chtějí ten zbytek, tj.především vzpurné a slušně vyzbrojené Rusko, které bylo za Jelcina ve stavu totálního rozkladu a na stříbrném podnosu a lidnatou a rozjetou Čínu.Vývoz celých odvětví do Asie a spoléhání na to, že bohatství státu se vytvoří v kancelářích a v prádelnách nějak nevyšlo.Určitě by bylo zajímavé čtení komu konkrétně a kolik vlastně všechny ty státy, města, firmy i jednotlivci dluží, ale to je i v 21. století tajnější než kody k odpálení jaderných raket.Zbytek lidstva jsou jen ovce určené buď na porážku nebo alespoň k důkladnému ostříhání, a to i tehdy, když si myslí pravý opak.Ovce velmi slyší na krásná slova jako demokracie, lidská práva, svoboda a svobodné volby a tak jim mocní prostřednictvím jimi vlastněných médií tyhle halucinogeny servírují v míře více než vrchovaté každý den a po celém světě. Jako vždy je ale všechno úplně jinak.

317436

10.12.2014 07:47

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

Zatím jen straší

217.?.?.?

Otázkou je, jak dlouho bude trvat než američtí ubermenschové dojdou od slov o vlastní výjímečnosti a nadřazenosti k válečným akcím proti Rusku. Podle toho, jak rychle roste jejich zadluženost a saldo zahraničního obchodu s Čínou, to nemusí dlouho trvat.Nyní už ani neskrývají svoji agresivní a intrikánskou politiku, protože bankrot stále silněji klepe na jejich dveře a stále více lidí chápe, kdo je tím největším zlem současného světa.Rozumím, proč jim fandí boháči, kteří jsou s nimi existenčně propojeni, ale nechápu nýmandy, kteří jim po všech jejich lumpárnách stále věří a fandí.Že by závažná porucha osobnosti nebo deficit intelektu?

323086

21.02.2015 20:55

Strategické dopady bitvy o Debalcevo

RE: V občanské válce na Ukrajině dochází k zásadnímu obratu

217.?.?.?

Na Ukrajině se válčilo o Rusko a především o tiskárny dolarů.Doba jejich definitivního vypnutí se událostmi na Ukrajině výrazně přiblížila.I hodně naivním Ukrajincům se již nechce umírat a trpět za zištné zájmy chazarských oligarchů Ukrajiny a především Západu. Navíc Západ odkryl karty a je jasné, že nikdo myslící z politiků i slušných občanů jeho představitelům a elitám nemůže věřit. S tím organizátoři a ti, kdo to financovali,tedy Soros Company, nepočítali stejně jako s aktivním a rozhodným odporem Ruska proti vydrancování vlastního obrovského nerostného bohatství.Naopak Rusko aktivně hledá spojence, aby vypnutí tiskáren jen zbraněmi kryté měny a tím jednoho ze dvou hlavních nástrojů zotročování a vysávání světa urychlilo. Pokud se mu to podaří, Chazarům pak zbyde pouze spoléhat na strach z vojenské síly Ameriky. Jestli politici Západu ještě neztratili zbytky soudnosti a pudu sebezáchovy, musí jim být jasné, že velká válka by byl i definitivní konec nesplatitelně zadluženého Západu blahobytně žijícího již dlouho na účet zbytku světa, včetně jeho elit.Éra dominance a diktátu Západu a jeho elit se světovládnými ambicemi tak po mnoho válkách, revolucích, státních převratech s miliony mrtvých a stamiliony zničených osudů skončí.Snad.

327620

25.02.2015 21:58

Hra bez pravidel

Začátek konce ?

217.?.?.?

Probíhající začátek konce americké hegemonie se může stát velmi rychle začátkem poslední velké války.Studená válka jako za časů karibské krize se velmi rychle může stát opravdu horkou. V epicentru asi tak šest tisíc stupňů. Kromě války nebo vyhlášení bankrotu západním světovládcům totiž moc možností nezbývá, jak vybřednout z nesplatitelných dluhů, bublin s finančními deriváty a dalších gigantických podvodů. Ukrajina byla zatím největší americká provokace a zdaleka to tam neskončilo. Jen díky Putinově chladnokrevnosti a trpělivosti se dosud ještě nemačkají červené knoflíky. Pokud by evropským poskokům strýčka Sama Rusko ukončilo dodávky plynu a ropy z důvodu podpory fašistického režimu na Ukrajině, evropská ekonomika by do pár měsíců zkolabovala. Nic lepšího pro krachujícího hegemona by se nemohlo stát, protože by zabil dvě mouchy jednou ranou.Evropské konkurenční země i Rusko by se staly jeho dalšími bezprávnými koloniemi. To, že poslušní trpaslíci strýčka Sama z Pobaltí připravují žaloby na Rusko by bylo k smíchu, kdyby to nevypovídalo o tom, že americká chcípající kobyla kope na všechny strany, intrikuje,rozjíždí Majdany, haraší zbraněmi a tiskne hory už jen strachem z krachu krytých zelených papírků,a to už zcela otevřeně. K arbitrážím asi tolik. Pokud by Rusko oprávněně požadovalo válečné reparace od Německa, stalo by se z bohaté lokomotivy EU další, tentokrát ale daleko větší Řecko.A pokud by svět oprávněně požadoval náhradu způsobených škod po mocných zámořských světovládcích za všechny ty války, převraty,loupeže a ničení, které vyvolali na celém světě pod falešnými záminkami díky své patologické nenažranosti, museli by si dosud mocní vlastníci FED a korporací půjčit i na záchod.

327840

28.02.2015 09:32

Copak se stalo s ekonomy a americkou ekonomikou?

Nenažranost elit Západu požírá i samotný kapitalismus

217.?.?.?

Od konce 70. let elity prosadily v ekonomice Ameriky i celého Západu neoliberalismus. Podle jeho principu, vítěz bere vše. To se jistě banksterům a korporátníkům velmi líbilo hrabat kopce peněz aniž by se aspoň trochu zapotili, a to jen díky jejich monopolu na peníze. S tím získali i monopol na moc a jedinou pravdu. Brzy jim narostla konta a chutě tak, že nevěděly, který stát si koupit dříve a začali se stávat pány zeměkoule.Důsledek toho však byl i fakt, že státy Západu se staly dlužníky,otroky a vlastně privátním majetkem těch, kteří si peníze generovali podle libosti pouhou klávesnicí svého počítače nebo si ničím nekryté peníze tiskli po celých hromadách v privátních tiskárnách FED.Zatímco jiné státy si dolary musely vydělat, oni si prostě numera napsali klávesnicí a kupovali za ně, co se jim líbilo. Takže všemi pravičáky milovaný kapitalismus požrali jimi obdivované elity Západu, a to ostatní je pouze kouřová clona médií oligarchů pro neomezené čachry bank a korporací. Dlouho jsem se divil, že Amerika má nejvíc nositelů Nobelových cen za ekonomii, když její ekonomika v posledních dvaceti letech rychle zabředla do nesplatitelných dluhů, přestože nemilosrdně drancuje a finančně zotročuje téměř celý svět. Buď je elity Západu neposlouchali, když hrabali ty miliardy zisků pro sebe nebo ty ceny měl dostat někdo jiný. A je správně.

327937

01.03.2015 18:30

Němcovova vražda byla s největší pravděpodobností provedena pod falešnou vlajkou

Aktivní zlo a lež není možné porazit pasivním dobrem a pravdou,

217.?.?.?

zlo totiž stále velmi aktivně intrikuje,organizuje a financuje atentáty, převraty,krize, války,náboženské a etnické konflikty s cílem loupit, ovládat a dosáhnout světovlády, zatímco dobro a pravda stále jen pasivně čekají, co na něj zločinci zase vymyslí za špinavosti a úklady pod falešnou vlajkou. Největší zlo současného světa, které je myslícím a slušným lidem již dlouho známo (těm myslícím a neslušným rovněž, ale spoléhají na to, že za věrné služby a rektální tanečky na ně taky něco zbyde z bohatě prostřeného stolu světovládců ),je třeba rychle nemilosrdně odhalit, pojmenovat,zveřejnit, postavit před skutečný mezinárodní tribunál (ne ten v Haagu) a odsoudit. Pak teprve můžou zmizet i ty největší hrůzy,nespravedlnosti, problémy a lži současného světa. Jako první krok je třeba bez otálení uzavřít ambasády světových diktátorů a vykopat pokrytecké nevládní a neziskové organizace pro ně pracující. Jako druhý krok je třeba spojenými silami vypnout privátní tiskárny už jen zbraněmi krytých peněz, hlavní zdroj moci světovládců, třetím krokem je zveřejnit všechny zločiny a jejich původce a vykonavatele v médiích mimo vliv a působnost korporátních médií pracujících pro elity Západu. Úkoly velmi těžké, ale nezbytné pro existenci skutečné demokracie a svobody národů. Hlavní roli přitom hraje čas, protože ve světě připomínajícím gigantické skladiště střelného prachu stačí málo ...

328035

Taky vás jistě napadlo, jak je možné, že současný svět můžou ovládat a stále více i vlastnit bezohlední psychopati se světovládnými ambicemi, kteří médiím poskytují rozhovory plné krásných frází, pokrytectví a slibů, které maskují jejich skutečné a velmi zištné cíle?V podstatě pár tisíc otrokářů a pár desítek milionů jejich pohůnků ovládá a stále více i vlastní těch zbývajících sedm miliard.Není to náhodou mimo jiné také proto, že jim to dovolily stamiliony nevědoucích,lhostejných, zbabělých a často i vypočítavých otroků? Myslícím a slušným lidem je už dávno jasné, že ty krize, války, převraty, intriky , atentáty ve světě nejsou zdaleka náhodné, ale vymýšlejí je a financují z bezpečí a luxusu svých rezidencí lidské zrůdy především z nablýskaného Západu, a to za účelem ovládat a vlastnit celý svět. Tito navenek uhlazení vlastníci mocných bank, fondů, korporací, médií s dobrým vzděláním mají chaos, krize a války velmi rádi, protože jsou to pro ně vítané příležitosti k obrovským ziskům a loupežím.Jak doma, tak i po celém světě. Politici a pracovníci médií jsou až na čestné výjímky s krátkým poločasem rozpadu pouze jejich servilní poskoci, kterým boháči občas něco upustí ze svých výkonných tiskáren nebo je alespoň strpí ve významných funkcích, zatímco obrovské oběti, včetně lidských životů, jsou prakticky výhradně na straně otroků. To mají otroci své novodobé otrokáře opravdu tak rádi, že pro tyto parazity bez milosti hubící své hostitele (v přírodě to tak není) stále a stále obětují důstojnou existenci, majetky i vlastní životy ? Tomu sice nevěřím , ale dosavadní historie lidstva můj odhad nepotvrzuje. Stále se totiž potvrzuje několik pravd. Za všechny alespoň dvě: 1. Modrá planeta může být dobrým místem k životu i pro sedm miliard lidí, ale nemůže současně uspokojit ambice několika tisíc bezohledných predátorů s lidskou podobou. 2. Největším nebezpečím pro zdárný vývoj lidstva je lhostejnost, zbabělost, apatie a nevědomost miliard otroků, které přitom mocným slouží jen jako zdroj zisků a "kanonfutr".

328400

07.03.2015 08:44

Budoucnost Středního východu

Buď a nebo

217.?.?.?

Buď se světu podaří jednou provždy zbavit moci prohnaných západních diktátorů, lupičů, intrikánů a lhářů a pošle je konečně na smetiště dějin nebo budou stále kvůli jejich patologické touze po moci a bohatství na světě války, krize,genocidy, četné útoky pod falešnou vlajkou, převraty, atentáty a další hrůzy.Rozděl a panuj stejně jako chaos, ekonomické otroctví založené na lichvě a vojenský teror aplikují po celém světě nejraději. Bez těchto zrůd v lidské kůži by se žilo v míru a pohodě i na neklidném středním východě, který má tu smůlu, že je pro novodobé otrokáře strategicky významný, Rotschildové zde vytvořili po druhé světové válce pro židy stát Izrael a leží na ložiskách zemního plynu a ropy. Tyto suroviny mají otrokáři nejraději. Jejich pokrytectví a prohnanost jsou neuvěřitelné. Tak jako zplodili kdysi v opiové velmoci Afghanistánu Talibán proti Rusům (kdopak asi kontroluje a kasíruje zisky z prodeje opia v této chudé zemi?), nyní zplodili IS proti Assadovi a zase proti Rusům. Chazaři ten výprask od Rusů už přes tisíc let nemůžou nějak strávit. Podporovali Sadáma v boji proti Iránu,který přes dvě stě let nikoho nenapadl, líbali se s Kadáffím a poté z nich udělali své úhlavní nepřátele a tyto kdysi kvetoucí země proměnili v trosky, pohřebiště a jejich ropu a plyn ve svoji kořist. Vypadá to tak, že líbat se s vládci Západu se může pro políbené kdykoliv změnit v polibek smrti. Na to zdejší pátá kolona strýčka Sama nějak stále zapomíná, čeká je to samé. Nyní otrokáři dostali chuť na Sýrii a především na bránící se Rusko, protože už není kde loupit a nablýskané země západu jsou plné bublin a v nesplatitelných dluzích před krachem, přestože jejich otrokáři úspěšně drancovali celý svět a vlastní nejvýkonnější tiskárny na už jen strachem kryté zelené papírky. Není žádným tajemstvím, že Západ ovládá a vlastní několik desítek rodin, většinou židovských bankéřů,vlastníků mocných investičních fondů a průmyslových, mediálních a vojenských koncernů. Nedivím se Putinovi a mnoha dalším myslícím politikům i prostým lidem, že těmto prohnaným, nebezpečným a pokryteckým otrokářům a jejich servilním pohůnkům v politice, manažerských postech a v médiích už nevěří ani slovo. Není důvod.

328567

09.03.2015 21:26

Drážďany a Poznaň: Dva různé způsoby vedení války

Stará pravda

217.?.?.?

Války se vedou na zemi,v mořích a ve vzduchu, ale území lze dobýt či ztratit pouze na zemi. Na tomto prostém faktu sebevědomí Amíci ztroskotali ve Vietnamu,v Afghanistánu i v Iráku, tedy v zemích, které jim z hlediska výzbroje nebyly vážnými soupeři.Tyto války byly vždy vedeny pod smyšlenými záminkami s cílem demonstrovat americkou nadvládu a prosazovat zájmy západních elit a nikoli amerického lidu. Jejich žoldáci způsobili v těchto zemích bombardováním jen obrovský chaos, spoušť a utrpení civilního obyvatelstva a po mnoha letech marných bojů odtáhli bez vítězství hájit finanční a mocenské zájmy západních oligarchů ohněm a mečem zase jinam. Nejlépe tam, kde ještě bylo co ukořistit. Pokud to vojáci přežili nebo neskončili jako lidské trosky na okraji tamější pokrytecké společnosti,jejíž vládci celý svět velmi rádi poučují o demokracii a dodržování lidských práv.

328811

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 4

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,06 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 820,67 Kč
1 unce stříbra
404,37 Kč
Bitcoin
204 105,13 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?