Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 109 příspěveků, 41 různých jmén: <nic>, Blebi, Čech, Dědběd, dr. A. Nanda, Hank, I. Tak, J. Jánošík, J. N., Jeden Ukřižovaný, Jejich Vůdce, Josef z Depa, kaďanan, Kocour Mikeš, Kopáč hrobů, kozko, Lyrk, M. Kočáp, Málo čtenářů, Marťan, MUDr. H., Nasrad Nasralla, No nazdar, Očko, P.E.Picka, Pangoš, petrč, Pitomec, Podpis čís. 2, Princ, Registrovaný, schizofrenik, Siebenstein, uhlho, Vášroh, Vojín, Výkonný praporčík, Wenzel L., WL, Zaka, Ž. Švili.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.03.2015 16:32

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Tak nějak nevím

Jejich Vůdce 90.?.?.?

Nevzdělané masy otroků vlastně nejsou. Napřed je nutné ty masy nějak vzdělat, shromáždit pomocí informací a vizí: "Hle vidím zemi, mlékem a strdím oplývající..." Pak už to jde snadno. Musíme se bohužel vzdělávat v systému, který jsme si po narození nevybrali, který nás zotročuje. A vzdor všemu tomu únavnému řvaní o humanitě, lidských právech, svobodě a demokracii je povinný, diskriminuje negramotné, slabomyslné, staré, dementní, senilni a nemocné osoby, přičemž jak uvedeno napřed ovšem paralizuje a infikuje osoby zdravé, mladé, inteligentní. Je to negativní selekce parazitů u hostitelů - genocida.

328258

04.03.2015 16:40

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Žvásty-vaše?

Jejich Vůdce 90.?.?.?

Formální vzdělání nezaručuje inteligenci, pak argumenty "ve výsledku vůbec nedávají smysl", a nechápete autorův sarkazmus.

328259

04.03.2015 16:48

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Nenávistná maximalizace kvantové systematičnosti

Josef z Depa 90.?.?.?

Právě jste se chytil krásně vy, a sloužíte jako pěkný názorný příklad nechápavce dokládající téma článku. To vaše naučené vědění právě člověka člověkem nedělá, tak se jděte raději učit, ať si na vás ekonomika smlsne. Přiznal jste se, že bez vzdělání nejste člověk. A co je homo sapiens sapiens bez vzdělání? Aha...?

328260

04.03.2015 19:35

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Žvásty

Jejich Vůdce 90.?.?.?

Velmi pěkně jste popsal autorem uvedený Strom smrti (Strom poznání dobrého a zlého). Článek je o něčem jiném. Např. o mrzačení lidské bytosti "technologickým rozmachem". Váš člověk je mrtvý, je pouhým odrazem objektivní reality. Je zřejmé, že chybné teze marxizmu-leninizmu jsou shodné s globální ideologií neokapitalizmu (globalizmu).

328279

04.03.2015 19:52

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Ztráta kvality materiálu vlivem vzdělání

Zaka 90.?.?.?

Možná se nejedná o sektu, ale o Krimsekt (Sovetskoe Igristoje). Možná se k tomu váže biblické "prach jsi a v prach se obrátíš" - jsi hmota, vznikl jsi z hmoty a ve hmotu se vrátíš. Pak by ten výrok dával ovšem dobrý smysl ač ve formě orginálního humoru...

328281

05.03.2015 22:27

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Slouha koček

Kocour Mikeš 90.?.?.?

Kočky jsou přece evolučně mnohem a mnohem vyšší bytosti nežli ten ubožák člověk. To je snad každému příčetnému jedinci zcela jasné. Jedině, že by vás ve škole naučili, že je tomu jinak, vy jste tomu hloupě uvěřil. To by vás jedině ve vaší nevědomosti omouvalo. Na místě je pokora. Jinak se ve své pyšné vzdělanosti velice mýlíte. Žádné důkazy nejsou, že by tomu tak nebylo. A teď můžete třeba puknout zlostí.. mňau!

328419

05.03.2015 22:39

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

Humorný článek

Wenzel L. 90.?.?.?

Vážení čtenáři, článek jsem poslal vydavateli jako humorný. Název stránek je totiž ZVEDAVEC, a tak jsem ve své dobré vůli chtěl ZVEDNOUT jeho utrápeným a nešťastným čtenářům mysl a náladu, nikoliv mandle. Proč se však nikdo nesměje? Myslím, že důvod jsem poukázal v textu, totiž ten, že optimismus je nedostatkem informací, a pesimismus je přemírou informací (vzdělanosti). Není tedy divu, že místo smíchu se někteří čtenáři strašně zlobí. Myslím, že je to právě tou vzdělaností - lépe řečeno vzdáleností od pointy reality. A navíc se domnívám, že někteří potrefení vzdělanci vůbec neumí číst, natož to další, čím se tak ohánějí. Ale nevadí, příště jim zase třeba rádi podáme pomocnou ruku.

328421

05.03.2015 22:46

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Tak nějak nevím

Jejich Vůdce 90.?.?.?

To už přece dávno funguje. Například i na tomto webu. Ujali se toho někteří čtenáři sami a zadarmo omezují jakýkoliv projev, který jim nejde do podvržené noty. Není to úžasné? Ano, razantní opatření proti všemu Internetu by se měla aplikovat, měli bychom je vítat, jinak se zlikvidujeme sami. Není snad lepší se stýkat raději fyzicky (nikoliv fizlovsky) s mladými, krásnými,zdravými a oduševnělými lidmi, třeba i opačného pohlaví?

328424

06.03.2015 05:56

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Nejhorší je srážka s blbcem ...a to žádně

Zaka 90.?.?.?

Tuhle mi jeden mladý právník,vyprávěl tu nejhorší snůšku všech kidů o tom, že je dnes lépe než dříve. Na televizi se sice hrdě nedívá, ale chrlil na mne všechny stupidní televizní podprahové argumenty, které do něj prosákly z podvědomí. A protože šly do jeho vědomí zevnitř, bezvýhradně jim věřil jako pravdivým. Bylo mu asi 30 let, zplešatěl, ztloustl, otekl, sotva lezl, ale chválil si. Bylo by však potřeba pochválit ty, kteří jej tak nakrásně zblbli, za dobrou práci...buď práci čest!

328437

06.03.2015 06:09

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Druhá strana

Zaka 90.?.?.?

Proboha lidi, nenechte se zblbnout! (Ono to nejde, neboť jsme dávno zblblí.) Nenechte si podsouvat myšlenky! (Ono to nejde, neboť jsme plní podsunutých myšlenek-tj. vzdělaní.) Buďte rozumně uvažující lidé! (O to právě jde, abyste zblbí rozumně uvažovali a zblbli ještě více.) Každný není bohužel tak bystrý jako pan Druhá strana, aby mu to hned došlo! (Naivní manipuluje.) Kdo trochu zná autorovy články, tak dobře ví, že jediné, co požaduje od svých čtenářů je to, aby mu nevěřili. Je to opravdu pro některé čtenáře těžké....není pak divu, že koušou hůl, která je bije.

328438

06.03.2015 06:13

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Tak nějak nevím

Registrovaný 90.?.?.?

Neregistrovaný sice vzdělaný, ale číst neumí. Masy otroků vzdělává povinně otrokář. Najít správnou odpověď pro tak vzdělaného není těžké, otrokář si mne ruce radostí... Otrokářem je otrok.

328439

06.03.2015 06:18

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: vůbec jste nepochopil celý text , zde je jeho kvintesence :

Zaka 90.?.?.?

Článek vás inspiroval k velice rozmuným závěrům. Měl byste autorovi poděkovat, že vás přiměl k přemýšlení a vyjádření a Vy na něj zhurta!! [pláč]

328440

06.03.2015 06:23

Mé druhé Já

Pište o druhých

Málo čtenářů 90.?.?.?

Pište o druhých, jací jsou mizerní, a nikoliv o nás. Pak bude mít článek větší ohlas.

328441

06.03.2015 06:47

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Slouha koček

No nazdar 90.?.?.?

Ano, je to zcela jasné. Autor je nějaký nevzdělaný sluha koček. Je to deklasovaný živel, který nepochopil Podíl práce na polidštění opice. Zase na druhé straně, je lepší sloužit kočkám, než ekonomice, protože je to dosti odporná bohyně (či bachyně), takže když mouřenín posloužil, mouřenín může jít - rovnou odchodem do důchodu do vchodu krematoria.

328444

06.03.2015 06:58

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Tak nějak nevím

Blebi 90.?.?.?

Ano, nejlepší je vůbec nevědět, co v tom starým zákoně je. Pak však občan může být snadno jeho nejlepším nositelem. Ze Starého zákona vychází Nový zákon, Korán a potom všechny miliony nebo miliardy současně ne/platných legislativních zákonů celé té nádherné euroatlantické kultury, kterou je "nejlepší v tichosti, ve slušnosti, v uctivosti a nenápadně velkým obloukem obejít". Komu se to povede bude buď miliardářem, nebo světcem. To první je snažší, navíc vám budou závidět a ještě více dopřávat moci a blahobytu. To druhé je pochopitleně obtížné a křížová cesta končí na kříži. Výběr je jednoznačně automatický. Navíc toho druhého lze velice dobře využít k byznisu moci a bohatnutí..

328445

06.03.2015 07:15

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

Vědecké informace

I. Tak 90.?.?.?

Taková nekonkrétní prohlášení nám nic neříkají. Potřebujeme přesně vědět (uvést jmenné seznamy s RČ), kdo má například "místo zdravých zubů jedovaté plomby a zubní protézy, místo nohou kola, místo hnátů nástroje, místo těla stroje, místo zdravého trávení tuny kuchařských knih"? Jinak ty informace nelze brát vědecky a natož je nějak zpracovat.

328447

07.03.2015 11:07

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Humorný článek

Wenzel L. 90.?.?.?

Ano, generální Editor by neměl připustit publikování pod cizím (klamavým) jménem. Jsou to ta jména a příjmení, která nám v raných dobách naší nevědomosti (ihned po narození) dali v lágru jiní (mackové či náckové), nikoliv my sami sobě. Krucinál, co je to za svobodu a demokracii, když si nemůžete vybrat své jméno! (Lze jej pak sice namáhavě úředně změnit, ale není to ono.) Vědci zjistili, že atomická a molekulární struktura člověka se mění každým okamžikem, čili nazveme-li občana v jednom momentě nějakým popisným názvem (jménem), v následujícím okamžiku ten název již není platný. Měli bychom tedy kvůli precizní identifikaci vždy uvádět momentální GPS souřadnice, místní SEČ a také konstelaci genetického kódu. Zatím je to trochu obtížné, ale brzy to hravě zařídí již implantované mikro a nanochipy a CPL (centrální počítač lidstva). A pak konečně bude pořádek....

328585

07.03.2015 11:25

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Slouha koček

No nazdar 90.?.?.?

Tak jsem to pochopil a proto jsem nabubřelostí také nešetřil. Ačkoliv kočky jsou pěkné potvory, dokáží vnímat, kde se pod zemí pohybuje myš. Zatímco na psychotestech při ucházení se o rizikové zaměstnání vás vyhodí, když namalujete strom s kořeny, neboť kořeny stromu podle psychologů prý nejsou pod zemí vidět. Z toho jasně vyplývá, že tací psychologové jsou hňupové, zatímco kočky jsou v našem světě možná ty nejinteligentnější bytosti (parazitují přece na člověku, ale neslouží mu jako psi). [smích]

328588

07.03.2015 11:56

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Druhá strana

Hank 90.?.?.?

"Přijal jsem za svůj onen smrtonosný princip, s jehož pomocí naši nepřáteleé lidkvidují člověka dřív, než se stačil rozvinout - princip rozkolu mezi duší a tělem. Přijal jsem ho za svůj, jako většina jejich obětí, mimoděk, aniž bych tušil, že takový problém vůbec existuje." (Ayn Rand - Atlas Shrugged) Není článek také o tom?

328592

07.03.2015 12:02

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Taky názor, škoda kdyby zapadl.... očkování byznis s alergiemi+++

Očko 90.?.?.?

Byl jsem pečlivě očkován komunisty proti komunismu (vakcína byla prý údajně proti kapitalizmu), a nyní mám silnou alergickou reakci na přeočkování proti komunismu a také na demokratismus. Podivná imunologická kouzla s námi provádějí...

328593

07.03.2015 19:13

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Naprosto správné názory

Pangoš 90.?.?.?

Mám dokonce tři vysoké školy. Jedna byla vysoká 3 patra, druhá 4 patra a třetí 3 patra. Vůbec se nedivím, že se pak mnozí vzdělanci dívají na nevzdělance z patra. Vzdělání totiž mimo umrtování těla a duše neřeší základní problém, totiž ten, že vůl zůstane volem a pařez pařezem. Nebo snad znáte nějakou školu, kde by se tento problém řešil?

328622

09.03.2015 16:49

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Slouha koček

No nazdar 90.?.?.?

Je to možné. Ale stejně si myslím, že i obyčejný hmyz je na tom se svými schopnostmi mnohem lépe než sluhové ekonomiky.

328780

09.03.2015 16:53

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Humorný článek

Wenzel L. 90.?.?.?

Rozhodně se mnou nesouhlaste! Ani až tak málo. Sám se sebou také nesouhlasím. Ale to ostatně nikdo..

328781

12.03.2015 17:04

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

Zdravotní újmy

MUDr. H. 90.?.?.?

Laicky-populárně řečeno: U vzdělaných pacientů na stáří rádo dochází k mozkové mrtvici a ochrnutí části nebo celého těla. Pak se projevují tělesně i duševně jako malé děti. Vydávají pazvuky, nerozumí naší šložité komuminikaci, mají primitivní živočišné potřeby, neovládají vyměšování atd. Říkáme, že jsou retardovaní, ale to se pouze jedno pseudobytostné monstrum zhroutilo a projevila se celý život ušlapávaná, mrzačená, zneužívaná a nevyvinutá lidská bytost.

329011

01.04.2015 06:44

Výpověď mládí: Seru na vás

Prodali děti

MUDr. H. 90.?.?.?

Zatímco se hloupí rodiče po 1989 vrhli na televizi, mediální sexismus, konzum, nakupování věcí, cestování a jiné hlouposti, zatímco jásali nad podezřele snadným vítězstvím "dělnické třídy" v pochybném Listopadu a opájeli se egoizmem, individualizmem a televizní propagandou a reklamou, ukradli jim revoluci, stát, je samé i jejich děti. Nyní jde je o to, aby byl rychlý eutanastický konec, ale nějak se to vleče...

330210

01.04.2015 07:59

Výpověď mládí: Seru na vás

Výpověď mládí

Jejich Vůdce 90.?.?.?

Mladí vypověděli své mládí. Mládí se stalo synonymem naivity a politování prostoduchosti. Naše děti chtějí být co nejrychleji dospělé, staré, nemocné a hloupé. Chtějí vlastnit peníze a věci (značková auta, mobily, tablety, šaty, tetování a rakovinu). Prostor pro vlastní organizování své činnosti (hry, sport aj.) vůbec žádný nemají. Města jsou přecpatná auty, zločinem, špínou, psími výkaly, vajgly, stříkačkami. Pro práci s narušenou mládeží bychom se měli poučit u Makarenka. Všechny ty odborníky, lékaře a zdravotnická zařízení vypráskat. Chtějí spolu s režimem jenom vydělávat na devastaci lidského materiálu peníze. Obyčejný člověk dnes nemá (po milionech letech evoluce) žádnou kvalifikaci na výchovu dětí. Není to podivné? Té se ujímají pochybnou výchovou a vzděláním deformovaní odborníci...a marasmus stále vzrůstá a vzrůstá. Doma již nemáme děti, ale přestárlé trosky, zombie, hikikomori, ubohé mrzáčky, feťáčky...Ti, co se vzepřou inklinují k extrémizmu a režim je zneužívá, kontroluje a platí, aby si vylévali zlost na obětech...

330217

01.04.2015 18:27

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

WL 90.?.?.?

Koukám, že se zde na Vás všichni sesypali. Myslím, že více než částečně správně, neboť Váš názorový postoj je dosti vratký. Již jenom to, jak jste reagoval na článek, to dokazuje. Každý přece ví, že výpověď toho narkomana, kterou jsem značně upravenou (vynecháním sprostých výrazů a zcela debilních vývodů) reprodukoval, je hromadou blbostí. Netvrdím, že se Vás vše co uvádím úplně týká, spíše těch, jejichž názor jste částečně vyjádřil, tak reagovat není třeba.
Vaše logika se jeví podobná té, že Vám někdo zlomí nohu, načež řekne, že si za to můžete sám, že to byla Vaše svobodná volba, když jste se v té situaci zrovna namanul, zatímco jeho svobodnou volbou, ba přímo povinností, bylo Vám tu nohu přerazit. (Což podpořilo ekonomiku, neboť úlisné zdravotnictví je přece mocným zdrojem ekonomických zisků). Jistě je to pravidlo spravedlivé, kterým se řídí přírodní říše, kde probíhá pozitivní selekce, která vybírá lepší kvalitu a horší ničí. U lidí se naivně předpokládalo, že se budou chovat uvědoměle, a že nebudou uctívat tzv. svobodnou vůli (deviace pudu) a konkurenci (zneužívání a likvidaci slabších silnými a lstivými), a že pomocí negativní selekce a genocidy nebudou lidé selektovat ze sebe ty nejodpornější podlé zrůdy, které jim budou vládnout a ohlupovat je pomocí stupidních keců o svobodě, svobodné vůli, konkurenci, demokracii apod. (ovšem vše za peníze, pot a krev vydřené z druhých lidí, zvířat, rostlin a vůbec celé přírody).
Z výše uvedeného vyplývá, že dnes lidé nejsou lidmi, neboť hluboce klesli pod úroveň zvířecí říše. Zvířata se k sobě tak nechovají jako egoističtí, civilizovaní a kulturní „ lidé“. Nezneužívají a neničí mladou, zdravou a inteligentní populaci a nepodporují její předčasné pohlavní zrání, stárnutí a posléze v dospělosti prodlužování nemohoucího stáří, nemoci, bolesti a hlouposti – to vše na úkor toho vykořisťovaného a zkracovaného mládí, ničení zdraví a moření inteligence. Zvířata svá mláďata většinou chrání a nevydělávají na jejich mrzačení, degeneraci a genocidě svoji výživu, peníze a moc, jako to činí „lidé“. V našem globálním lágru vlastně mladou generaci úchylně zneužívají i všichni rodiče, ačkoliv jejich děti nejsou třeba zrovna narkomany, neboť jako poslušní a lhostejní občané poctivě kradou nebo pracují pro své parazity, a žijí z decimace mladé generace. Ta tolik vytrubovaná tržní ekonomika je založena pouze na rozkladu pozitivního lidského potenciálu (neboť destrukcí lidské bytosti se uvolňuje životní síla, ze které žije ona superparazitní ekonomika a její protagonisté). A komu to není jasné, toho to už lízlo nebo zatím ještě nelízlo, ale jistě se dočká "milého" poučení.

330311

01.04.2015 19:06

Výpověď mládí: Seru na vás

Úleva

Zaka 90.?.?.?

Po přečtení článku a názorů některých diskutujících se mi náramně ulevilo. Máme totiž doma na drogách 20 letou dceru. Na léčení ji vzít nemohou, protože nemají volnou kapacitu. Ambulatní substituční léčbu jí umožní možná až za měsíc. Jenomže ona je úplně vyřízená právě nyní a ve strašných absitnenčních depresích na léčbu přikývla. Za měsíc, když se dostane z nejhoršího, si to ovšem rozmyslí. Tak jsem rád, že mne dcera vyléčila z naivity a hloupého optimismu ohledně občanů, institucí a zřízení, ve kterém žijeme. Nějak to tu dožiji, nestojí to tu vůbec za nic, odporné místo, vyléčil jsem se z nejhorší narkomanie kterou trpí obyčejní občané, kteří jsou slepí jako koťata...

330312

01.04.2015 19:44

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Myší utopie

dr. A. Nanda 90.?.?.?

Článek „Myší aj a úpadok společnosti“ krásně zjevuje úpadek, ke kterému jsme dospěli. V článku zmiňovaný doktor Calhoun dospěl pomocí výzkumů v minulém století k poznání, že rozmnožování je úpadkem, že kvantita je zhoubou kvality. Před tisíci či desetitisíci lety (možná ještě mnohem dříve) geniální lidé přišli ke stejnému poznání bez jakýchkoliv laboratorních pokusů na živých tvorech, čistě pouhým sebepozorováním a místo rozdělování stanovili za správný evoluční vývoj jedince i společnosti spojování (jógu). Destrukci moderního člověka pozorujeme snadno na sobě, když si všimneme odcizených vztahů svého organizmu – rozporů mezi tělem a vědomím i rozporů v tělesných i duševních složkách. Chovají do značné míry autonomně. Umožňuje to morbidně zrůdnou transplantaci částí tělesných (orgánů), ale i částí duševních (myšlení, myšlenek, duševních pochodů, cítění, vnímání aj.).
Zároveň s úpadkem lidské bytosti dochází k neschopnosti správně posoudit svůj bytostný stav a stanovit správný postup regenerace své bytosti. Nakonec nezbývá než v agónii hloupě jásat a nadýmat se nejapným optimizmem a stupidním egoizmem ohledně pokroku a vývoje lidstva.

330318

01.04.2015 20:21

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

petrč 90.?.?.?

To, že Vás nebaví žít v tomto "takovém světě" je naprosto v pořádku. Od toho tento mizerný svět existuje - je to klamný prostor a jeho pravým účelem je o tom přesvědčit nezkušené návštěvníky (a dělá to výborně). S názorem, že jsme se "původně rodili kvůli tomu, abychom si to tu na světě užívali (!!!!), pořád se smáli a byli šťastní" bych nesouhlasil - např. tak, že byl správný, když nás pudově pojal někdy v daleké minulosti. Technicky to nelze. Podobně jako jsou dnes lidé falešně "šťastní", když virtuálně žijí v sociálních sítích. Tzv. tento svět není také nic jiného než matrix (peklo), ten ráj jako přestupní stanice k vysvobození je jinde. Předchází mu peklo...zkušenosti.

330323

01.04.2015 20:39

Výpověď mládí: Seru na vás

To je legrace

Zaka 90.?.?.?

Jé, lidičky, to je legrace: Jak musí být onen svět hrozný, když tento svět je rájem pro zrůdy, které z něj dělají peklo. Jak strašný musí být onen svět, když již v tomto "ráji" potřebují zrůdy miliardy, moc, pýchu, svobodu páchat zvěrstva, demokracii k mučení druhých, vědu k obhájení černého svědomí, techniku k nahrazení nemohoucnosti aj.?

330325

01.04.2015 22:23

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Hromada blbostí

Zaka 90.?.?.?

Chybné. Zatímco člověk rozvíjí svoje možnosti "svobodně volit", tak degeneruje a tím se dostane do ještě horší bezvýchodné pasti. V zevním světě žádná svoboda existovat nemůže, neboť zevní svět je pouze mátožná představa v chorých myslích. Proto by měl člověk napřed regenerovat a rehabilitovat svoji bytost, ale ani v tom nemá vůbec žádnou možnost volit, neboť je to dáno sumou negativních zkušeností (spíše podprahových ). Jediná svobodná volba je nemuset nijak volit. Každá nutnost volit je pouze projevem nesvobody, vyšinutím ze svobody... tolik klasikové. Člověk pochroumaný vnucovanou západní výchovou a vzděláním, je však jiného názoru...je na cestě negativních zkušeností.

330336

02.04.2015 05:59

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Úleva

Pangoš 90.?.?.?

Tou zemí, kde nejsou problémy, je hřbitov. Drogy jsou cílenou zbraní na decimaci vlastního rukojmí (obyvatelstva). Nejlépe lidkvidují mladou nepokojnou a neposlušnou avantgardu. Nechcete revoluci? Zaveďte ve státě drogy. "Stát je nástrojem vládnoucí třídy", zejména dnes ohavných a všeho schopných sviní, které žijí z lidské slepoty, hlouposti, bídy a utrpení. V listopadu estébácko-veklsácká-chartisticko-oportunistická mafie začala pouštět drogy mezi studenty. Pak nahradila drogama bony a za státní peníze pomocí policie lidkviduje nekalou konkurenční "samovýrobu" drog a nejen těch...

330354

02.04.2015 06:19

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Mnam mnam perník

Pangoš 90.?.?.?

Rodiče zjistí, že je jejich dítě zničené drogama většinou pozdě. Přičítají změnu chování svých dětí pubertě. V první pozitivivní fázi drogy mladý ogranizmus dopují, takže mládežník je aktivnější, inteligentnější a potomek vlastně rodičům "dělá radost". Když začnou v negativní fázi závažné problémy, tak je pozdě. Rodiče o dealerské síti neví vůbec nic, ale ona je pečlivě sleduje, fetující dítě neprozradí dealera, který je chráněn policisty a fízly, kteří se sítí spolupracují. Pokud rodiče zlobí, tak jim nenápadně dělají problémy. Fetujcí dítě je schopné za drogy udělat cokoliv. Když je vše rozjeté, je pozdě. Rodiče nemají ochranu žádné pospolitosti, jsou sociálně vyloučeni. Není kam se obrátit, nejsou síly na nic. Přežívají z hodiny na hodinu, ze dne na den, musí pracovat, jinak bude ještě hůře, okolí ani příbuzní nepomohou, nikdo nechce tu zoufalou bídu vidět (nepomohou vám dnes druzí ani když jste na tom dobře). Lidé se nechtějí organizovat proti zlu předem, dokud je nepostihne. Předtím se domnívají, že jim se to stát nemůže, zastávají stupidní médiemi podvržené názory různých uplacených odborníků (hajzlů), že za to může špatná výchova v rodině, že je to daň svobodě a demokracii, že každý (idiot) má svobodnou volbu a jiné. Atomizace pomocí svobodného rozvíjení všech konzumních pudů, vlastnictví, egoizmu, drog atd. rozmělní společnost na úplnou sračku. A idiot, který si myslí, že se jej to netýká, neboť jeho dětem se to nestalo, protože je vychovával správně, tak třeba již v další generaci pozná zač je toho loket. Již jenom nemoci pohlavní, HIV, chřipky, virózy a jiné, které se šíří pomocí narkomanů pronikají efektivně do populace a pomáhají jí decimovat...Dnes není potřeba žádná silná občanská společnost, naopak jen zdecimované rukojmí na sračku, v "jehož zájmu" se šíří svoboda a demokracie. Zbabělá zbojní technika a taktika nevyžaduje žádnou uvědomělou lidovou armádu.

330355

02.04.2015 16:06

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: seru na Vas?

MUDr. H. 90.?.?.?

To je OK. Nemusíte se nijak omlouvat.
Vychovával jsem za celý život možná stovky mladších bez pedagogické odbornosti, pouze po práci jako trenér v šíleně špinavých, tmavých, hnusných, zaplivaných, zaprášených, zapocených a zadrátovaných tělocvičnách - toť jsou jediná a mizerná místa, kde se trochu může zušlechťovat lidská bytost. S většinou svěřenců jsem nebyl spokojen, měli na víc, ale pudy a prostředí rozhodlo za ně. Přesto nebýt mé dobrovolné činnosti, tak by z nich byli zaprdění pitomci (používám váš slovníček). Takto jsou z nich alespoň "platní členové společnosti" (pěkně vypráskané), jsou většinou vysokoškoláci (ačkoliv předtím měli potíže na základní i střední škole), duševně a tělesně výrazně převyšují své vrstevníky (avšak nikoliv díky vysoké škole, ale tréninku). Věnovat se upřímně mladým byla v podstatě teroristická činnost nepřátelská dříve socializmu dnes demokracii. Tam v těch odporných tělocvičnách s duševně a tělesně postiženou mládeží (tzv. normální mládeží), s nemotornými a potácejímími se karikaturami lidí se člověk v praxi dobře poučil v jakém odporném režimu vlastně žijeme, který tyje z mravního, sociálního, zdravotního, duševního i tělesného mrazačení lidí. Těžko pochopit tomu, kdo to prakticky nezažil...těžko někomu vysvětlovat, kam by se měl zaměřit upřímný zájem, síly a prostředky společnosti - tj. na rehabilitaci lidské bytosti pomocí vhodného tělesně duševního tréninku. Dle vašeho slovníčku, ti kreténi to nejsou schopni pochopit - ani ti velcí mocní, ani ti malí nemocní. Děti a mládež potřebují si organizovat vhodně volný čas sami - myslím aktivně, tj. vhodně trénovat, zbavovat se psychosomatických indispozic, degenerativní zátěž organizmu, duševní a tělesné retardace způsobené západním vzděláním. Jinak je vše zbytečné, neboť populace bude vesele degenerovat, ať žije v jakém koliv systému, dobrém či zlém....

330408

02.04.2015 16:11

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Je sice 1.duben - APRÍL , ale text je neaprílový

Zaka 90.?.?.?

Musíme to tesat do mozků, a ty jsou bohužel ještě tvrdší než kámen.

330409

03.04.2015 08:56

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Neseru na vás

WL 90.?.?.?

Komu zůstaly zbytky příčetnosti, měl by prakticky studovat Vědecký negativizmus, ideologii pro nové tisíciletí, kterou podbarvuji své práce. Přímé vědecko-negativní formulace působí na občany se zažranou ideologií předcházejících tisíciletí v jejich mysli (mozku) velice odpudivě - jejich stará struktura mozku (mysli) i těla se novým faktům a myšlenkám brání. Její poslední novelizace proběhla ve středověku, když církev pod neudržitelným nátlakem přijala heliocentrický světový názor. Církvi a jiným institucím (a v nich mnohým sdruženým parazitním individuím) bylo a je úplně jedno, jestli se točí Slunce kolem Země, nebo naopak Země kolem Slunce. Jde jim jenom o moc (podprahovou výživu), a ta právě stojí světovém (kosmologickém) názoru. Pomocí přežívajícího starého heliocentrického modelu vesmíru (pověry) je lidstvo vysáváno do morku kostí. Pokud vzděláním zhlouplý hostitel zastává parazitem vnucený principiální (světový) názor, je s ním podprahově "jedna ruka" a tento vztah právě umožňuje jeho vykořisťování.
Možná o tom někdy příště bude nějaký článek...zatím se zbavujte vzdělání, které vám instalovali do naformátovaného mozku.

330443

03.04.2015 09:03

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Mnam mnam perník

Zaka 90.?.?.?

Sleduj televizi, poslouchej televizi, mysli jako v televizi, mluv jako v televizi, komunikuj s druhými jako v televizi, kupuj si výrobky nabízené v televizi, oblíkej se jako v televizi, žij jako v televizi. Nepochybuj o televizi. Snaž se být normální jako v televizi, aby jsi se nevyloučil z normálnosti a okolí se ti neposmívalo, že nevypadáš jako v televizi, nemluvíš jako v televizi, nejednáš jako v televizi, nežiješ jako v televizi, že nežiješ v televizi atd.
Když pak tu televizi zhasnem, všichni se vypnou a zhebnou. Stejěn jsou dávno mrtví-živí zombie. A dobře jim tak, když jim ty sračky tak libě voní a chutnají, že za ně platí svojí nejlepší energií v poměru 1:10000000..

330445

03.04.2015 09:14

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Výpověď mládí: Seru na vás

Nasrad Nasralla 90.?.?.?

Neserte prosím tak na všechny. Padá to pak také na Vás. Vy jste se v tom jásajím davu u amerických dragounů nepoznal? Ten nadšený obtloustlý občan, tam vpravo s tou US vlaječkou, beďárem u nosu a vychcaným výrazem ve ksichtu, není vám nějak povědomý? Představte si, že s ním máte 99,99% genů stejných - jste to vlastně Vy. Pokud navšívíte prasečí nebo drůbeží koncentrák, kde masakrují strojeově živé bytosti, tak naše shodnost s těmi nebožáky (též lidmi) je možná takových 95% (prase) a 75 % (drůbež). Vše to vzniklo z nasranosti a ze sraní na všechny (především na sebe). Tak hlavu vzhůru a pod prapory revoluce už nebudeme na všechno srát!

330446

03.04.2015 09:21

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Výpověď mládí

Jejich Vůdce 90.?.?.?

Moc dlouhá reakce. Je to přece jasné. Ohýbej stromek dokud je mladý. Mládí a puberta (revolta) je hlavní síla, kterou mladí lidé nejapně propůjčují úpířímu systému, a pitomí rodiče a učitelé je tak náramně poctivě připravují, aby se do toho systému řádně včlenili - aby ty děti byly přece v "životě" šťastné!! Jako oni sami nejsou, hahahahaha....(ach jo)

330449

05.04.2015 15:49

Výpověď mládí: Seru na vás

Káva za Nobelovu cenu

WL 90.?.?.?

Žádná svobodná vůle ani svobodná volba neexistují. Jakýkoliv projev vůle nebo volby je vynucen podprahovým nebo nadprahovým nátlakem. Současný Vesmír vznikl pod tlakem Vesmíru předcházejícího, ten pod tlakem předcházejícího Vesmíru atd.
Čili při zániku vesmír zmizel do "ničeho", ale pod tlakem předcházejícího Vesmíru opět z ničeho "expandoval". Z hlediska pozorovatele obsaženého ve vesmíru, který je unášen jeho dynamikou, ovšem předcházející vesmír není patrný, a tak se můžeme pouze dopočítávat a dopozorovávat jakkoli krátkých okamžiků či stavů (0,00000000000000000......1s) před Velkým třeskem ("ničím" ), ale ono "nic" a co mu předcházelo, nemůžeme objektivně nijak vnímat. Pokud se pak řídíme na základě takových informací, tak pravou podstatu Vesmíru nikdo nemůžeme objevit. Vznik entropie nelze hledat v bodě nula, ani v bodě „kladném“, ale v bodě „záporném“, bodu nula předcházejícím.
Peněžní odměnu za mně udělenou Nobelovu cenu pošlete prosím vydavateli Zvědavce, aby se nemusel od vás lakomců doprošovat kávy pro Zvědavce. Od ministerstva školství pak požadujte finanční náhradu, za duševní a tělesné zmrzačení vlastní bytosti pomocí nesprávných, zastaralých a relativních informací, předsudků, pověr, nesmyslů a Sisyfových kamenů uložených do vašich hlav od diletantů typu členů toho nejapného spolku Sisyfos, či jak se mu nadává.

330580

06.04.2015 08:43

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Káva za Nobelovu cenu

WL 90.?.?.?

To je moc hezké, že se zabýváte Vesmírem (utrpením). Většině lidí je utrpení vzdor jejich proklamacím zcela lhostejné, pouze se jej snaží ignorovat pomocí různé agónie a anestezie (ukájení pudů, vzdělávání, peníze, sláva, blbost, konzum, víra, nejapný optimismus atd.).
Všechny informace a výklady o Vesmíru jsou nesprávné. Jsou to pouze lepší a horší náměty, jak dosíci klasického "poznání" (např. zmiňovaného ve Védách, Upanišádách aj.), ale nikoliv jen pouhé pyšnosti, vědomostí a vzdělanosti (idiocie). Čili se svými názory jako zakladatel Vědeckého negativizmu (VN) zásadně nesouhlasím. Jen naprostý idiot by mi je tedy chtěl nějak vyvracet. Možná by vás mohlo napadnout, že "bod nula", nemůže být objektem, že je to pouze pomůcka, jak si nějak vypomoci ve stavu nouze výkladu o nevyjádřitelném.
Jo, ještě, bludaře zásadně dle VN neodsuzujme, neboť nám nic nebrání být bludaři ještě většími než druzí. Jenom hlupák se mezi bludaři snaží vyniknout jako nebludař, a tím se jím právě stává...Tak praví VN, a budiž pochválen.

330602

08.04.2015 21:49

Výpověď mládí: Seru na vás

Nejhorší článek

Pitomec 90.?.?.?

Nejhorší článek, jaký jsem kdy četl. Mám dojem, jako bych jej napsal sám.

330732

09.04.2015 04:07

Výpověď mládí: Seru na vás

ZPĚT K DROGÁM !

WL 90.?.?.?

Drogy, prostředky (štěstí) a závislosti, dolují z lidské bytosti šťastné stavy (vyšší energie), aby potom zůstaly ty stavy (energie) nešťastné. Napřed člověk jásá, potom trpí. Pak trpí a potřebuje drogy stále razantnější, aby netrpěl. Doluje tak ze sebe zbytky šťastných stavů (vyšších energií). Tím se jeho závislost a nešťastné stavy ještě více prohlubují. Posunuje se prožíváním ze spektra vědomí do podvědomí, tam kde je pláč a skřípění zubů.
Mnoho lidí se mnozí místo v sobě hledají štěstí například v alkoholu. Mnozí jim jej rádi prodávají, aby vydělali peníze a koupili si jiné štěstí. Závislí jsou oba. Závislí se vzájemně ničí, pomáhají si do hrobu a do pekla (utrpení). Celá ekonomika je v podstatě četovým mlýnem závislosti a neštěstí, který všechny mele.
Všichni lidé, kteří hledají štěstí na tomto světě, závislými. Prostředkem závislosti může být vlastně cokoliv – jídlo, sex, informace, televize, pýcha, egoizmus, peníze, dokonce i bůh. Především jsou to peníze, které svojí zdánlivě neutrální možností směny se zdají většině uživatelů jako neškodné. V konečném důsledku tím nezákladnějším prostředkem závislosti je život.
Narkomani jsou na tom mnohem lépe, než televizní diváci televizi nebo lakomci. Chtějí po svém uchopit štěstí přímo, zatímco druzí bojácně nepřímo a vydělávají na nich peníze. Závislosti na všem možném žije celá ekonomika, všichni občané, kteří pro ni pracují, ačkoli třeba žijí slušně.
Závislost se postupně obměňuje a prohlubuje. Času je věru dost a utrpením se prodlužuje. Fikce, že rozklad těla způsobuje absolutní zánik, vnukává iluzi jedinečnosti života individua a nutí jedince k hledání štěstí.
Život je utrpení. Kdyby to nebyla pravda, NIKDO by nehledal žádné štěstí, žádné prostředky štěstí (závislosti), žádný život, ženu, muže, ale byl by spokojeným sám v sobě. Léčíme narkomany, ale mnohdy nešikovně. Obvykle se snažíme pouze nahradit závislosti závislostí jinou, méně škodlivou. Základní příčinu závislost tím však nijak neřešíme. Ani nemůžeme, protože býváme sami těžce závislými. A vlastně mnohem více, když si například nedokážeme odpustit další knedlík navíc a hloupě se divíme, že si někdo přidá jako moučník perník. Mnoho lidí se rozčílí, když jim vyjevíte pravdu o nich samých.

330745

09.04.2015 08:08

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Nejhorší článek

Pitomec 90.?.?.?

Mockrát děkuji za duchovní posilu. Přesvědčil jsi mne drahý příteli, že jsem pitomec. Je divné, že mi to vůbec nevadí. Proč vlastně lidé soutěží, aby nebyli pitomci? Vždyť se tím právě pitomci stávají, ale většinou o tom neví. Myslím, že nejsi pitomý jako já, tak to asi správně pochopíš, jak to myslím, ...

330751

10.04.2015 16:55

Havrani čekají

Venku je radioaktivně krásně

WL 90.?.?.?

Děkuji osamělým příspěvkářům, kteří se chrání před ozářením ozařováním z monitorů počítačů. Venku je dnes radioaktivně krásně, ačkoliv na obloze je mlha, jak ji zašlemovaly svými výfukovými plyny neustále sem a tam létající letadla. Letí za štěstím.
Je vidět, že většina návštěvníků Zvědavce asi nemá vůbec zájem o přírodu, neboť název článku jejich zvědavost nijak nepodnítil, aby jej četli. A pokud jej přečtou, jsou to možná často ti, kteří dělají ten svinčík na ulicích měst. Jistě jen proto, že jej tam dělají ti druzí.

330881

10.04.2015 16:58

Havrani čekají

RE: The Raven

Kopáč hrobů 90.?.?.?

Ano, pane Kropáči. Autor měl na mysli jistě vzácného havrana edgar a. pouis, nikoliv přesný živočišný druh, jak se někteří ptáčníci domnívali.

330882

10.04.2015 20:36

Havrani čekají

Už i zloději zblbli

Pitomec 90.?.?.?

Nejen obyčejní občané, ale i zloději, kteří v noci okupují ulice, již zblbli. Včera vykradli v naší pár baráků (sklepů a chodeb), zatímco poctiví občané opovrhující domobranou spali spánkem spravedlivých. Náš nájemní barák také vybrali. Zloděj se nechal zavřít v domě, a pak pracovním výkonu zevnitř pomocí páky vylámal domovní dveře za 65.000,- Kč. Legrace je v tom, že ty dveře nebyly zamknuté. Stačilo vzít za kliku a místo kraválu pohodlně, v klidu a tiše zmizet s nakradeným lupem. Je docela možné, že ten zloděj byl z té firmy, které ony domovní dveře před rokem instalovala, a třeba potřebovala vytvořit poptávku. Ono se celkem v domě nic nestratilo - jo, pouze sousedská důvěra a důvěra v policii, kterou stejně neměla.

330908

10.04.2015 20:42

Havrani čekají

RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9

Pitomec 90.?.?.?

Nic ve zlém, vy jste toho ještě neslyšel. Víte jen o tom, co vám řekli druzí? Není krásné, jak občané lpí na systému informací, které jim napovídali učitelé ve škole, vědci a jiní pitomci? Jak to, že víte o čem je řeč, když autor použil svůj výraz "havranovití"? To má být kvůli tomu a kvůli vám pitomec?

330909

10.04.2015 21:20

Havrani čekají

GEREANLÁNÍ Ú/KLID

WL 90.?.?.?

Možná bychom chtěli uklidit tam nahoře, avšak nemáme uklizeno dole (na ulicích a doma). Možná čekáme, až se uklidí nahoře, že bychom pak uklidili dole – jako údajní svobodní občané se svobodnou volbou. „Úklid“ znamená „klid“, „uklízení“ zase „uklidňování“. Třídní boj stále trvá. Ti nahoře chtějí oddělat ty dole, ti dole, zase ty nahoře. Možná, že místo vzájemné nenávisti a pudového útočení, by stačilo uvědomělé uklízení a uklidňování. Vývoj však již jistě spěje správným směrem naopak - pod kytky. Jediné, co dokonale lidi odpuzuje je klid. Většinou milují nepořádek a nikoliv úklid. A tak je možná někdo pěkně odklidí a uklidí, když už je tak pěkně uklidnil. Jako, že se to už dávno stalo.
Jinak koukám, jak hnidopichy nármně rozhodil můj neodborný výraz "havranovití". Je to jistě skvělý důkaz chybných poznatků a vývodů autorových a vážené vzdělanosti kritiků.
Každému hnidopichovi nabízím, aby si laskavě sám vybral z široké nabídky uvedené v článku vhodný titul, totiž to, čím je - zda: „Svobodomyslným básníkem, romantikem, demokratem, erotomanem, náročným divákem, mudrcem nebo idiotem.“

330912

11.04.2015 07:37

Havrani čekají

RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID

Výkonný praporčík 90.?.?.?

Ženy muže uklízet nenaučí. Žena muže neuklidňuje, ale pouze vzrušuje nebo rozčiluje. Matky kazí mužskou mládež. Manželovi neodpustí ani chlup, ale synům všechno, ať jsou jakkoliv velkými darebáky a lotry. Dospělé syny maminky k pořádku a úklidu nepřinutí. Od toho měli tzv. komunisté vojenskou základní službu. Skvělý nápravný vynález. Bohužel to nebyla armáda nadšeně lidová, a lidově donucovací. Kdo zrušil vojenskou základní službu, zničil společenskou mužskou sílu. Všichni vojáci to tenkrát moc nechápali, proč se na vojně místo atomové války pořád uklízí a uklízí - dělají rajony. A ono se uklízelo místo atomové války (místo aby uklízela atomová válka).

330937

11.04.2015 07:46

Havrani čekají

RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9

WL 90.?.?.?

Máte slovo. Ona ta úřední nadrasa jsou hovarani, kteří nás prostý povl, odpad, smetí a výkaly sametové revoluce uklízí.

330938

11.04.2015 08:02

Havrani čekají

RE: Jak ovlivní MS v ledním hokeji život ve Vysočanech Praha 9

Pitomec 90.?.?.?

Omyl, tento můj příspěvěk patřil někam jinam. Spletl jsem to, jsem to přece ale pitomec. No, vlastně jsem Pitomec. Omlouvám se.

Tak to snad vyžehlím tímto: MS světa v (po)ledním hokeji je velice důležité. Substituje mozkovou a pohlavní činnost diváků (tzv. fanoušků). Každé město podporuje hokej, mizí přitom zajímavé prachy, vyhazují se peníze, ale všichni drží hubu - je to přece na hokej!!!! Napadněte hokej a napadnete polovinu pitomého národa. Ti vám dají. Urazil jste jejich ušlapané mužství a absentující intelekt. Od rána do večera ti pitomci nadávají a nenávidí stát, přístoj na ovládání občanů, ale v tomto případě jej nadšeně poslouchájí. Je to výchova, aby poslechli i jindy. Až jim třeba řeknou uřízněte si kus hlavy, je to poslední móda, udělají to. Když jim řeknou, že např. Rusové jsou zlí, protože jsou zlí, přimou to za své, jako správní fotbaloví a hokejoví fanoušci a budou fandit vlastním hajzům proti cizím v MS, které nahrazuje světovou válku, a pak ve světové válce, která nahradí MS. Jsou to přece hokejem a fotbalem dobře vychovaní (zpitomělí) pitomci.

330939

12.04.2015 07:59

Havrani čekají

RE: Ochraňte boha

WL 90.?.?.?

Pomsta za Afriku se vrací. Imigranti útočí na imigranty. A vlastně se vrací pomsta za všechno. Není příliš vědecké přepokládat, že když zmasakrujeme všechny kontinenty, že přijdou kontingenty milosrdných, láskyplných, pracovitých, ušlechtilých a skvělých lidí. Smrtelná choroba si nachází adekvátní vstup do předem narušeného a nemocného organizmu, aby jej využila, vysála a zlikvidovala. Jestli ta smrtelná chřipka nebude Africká, tak bude Americká, Asijská a nakonec Evropská? Nesmíme se blbě divit, to nám nepomůže. No, nebo vlastně pomůže, abychom to už měli rychle za sebou.

331024

12.04.2015 08:32

Havrani čekají

RE: GEREANLÁNÍ Ú/KLID

90.?.?.?

Přátelé nebo nepřátelé (račte si vybrat), pokud jste vědecky studovali úklid, museli jste dojít k veselým nebo přinejmenším zajímavým poznatkům. Například, že "příroda nemá ráda prázdnotu" (B. Engels?), že nepřípustně napadáte vnější Vesmír v jeho základních funkcích (entropie, degenerace apod.) a třeba také k tomu, že vás jako ú/klidu milovné lidi druzí nepořádní občané sprostě znežívají. Pokud někde uklidíte, druzí tam okažitě hrnou a tlačí svůj bordel, aby vás utlačovali, diskriminovali, masakrovali atd. ČILI, pořádkumilovní, úklidu-, klidu- a míru-milovní lidé by rozhodně neměli uklízet a vytvářet klid a mír. Ti to již umí. Podporují tím pravý opak. Dělají ze sebe pro parazity hostitele. Měli by naopak velice účinně podporovat nepořádek, bordel, hummus, svinstvo a válku. To proto, aby se všechno to utrpení co nejrychleji zlividovalo, a aby byl ve Vesmíru (Všemíru) konečně kýžený konečný klid a mír. To si však ještě pěkně mákneme....

331026

12.04.2015 15:01

Havrani čekají

Mate slovo

WL 90.?.?.?

Možná nejsem sám, kdo má pocit, že pořad "Mate slovo", který mate slova, probíhá u každé diskuse, aby diskuse odbíhala od tématu. Musel jsem také odběhnout od počítače - před dům, kde si jedna důchodkyně zlomila nohu na čestvém psím výkalu. Musela pro ni přijet záchranka. Soused má totiž psa, strašnou obludu a ta dělá obrovské hroudy výkalů, ale zapomíná je uklízet - ten soused zapomíná, ta obluda ne, ta uklízí, snaží se své výkaly zahrabat. Už víte, proč mají zločinci před většinou občanů obrovskou výhodu? Zločinci se snaží své stopy uklízet sami, zatímco většina občanů na to má druhé.

331044

16.04.2015 20:11

Havrani čekají

Krása v bordelu

Pitomec 90.?.?.?

Vidět krásu v prostotě, pořádku, jednoduchosti, čistotě a účelnosti, to dokáže každý hlupák, ale vidět krásu v tom svinstvu a hnoji, ve kterým se denně na ulicích a v médiích zoufale a těžce brodíme, to je to pravé umění! [zmaten] [zmaten] [zmaten]

331290

18.04.2015 10:57

Havrani čekají

RE: Krása v bordelu

WL 90.?.?.?

Nejenom ze stavu ulic, ale i chabého zájmu, počtu čtenářů a mdlé diskuse lze vyvodit s ohledem na právně deklarovanou svobodu myšlení a vyjadřování, že občanská společnost se povětšinou skládá z pubertálně nedospělých jedinců, kteří svoji svobodu vyjadřování, volby, myšlení a jednání, a také nespokojenost a podprahovou tíseň méněcennosti, projevují hrdinskou revoltou proti pořádku a sobě. Pořádkem ovšem nemíníme pořádek zaváděný šmejdy pro ovládání tupě přežvykujícího stáda, ale pořádek spíše panensky přírodní či ještě lépe univerzální.
V přírodě např. zvířata značkují své teritorium uvědomělým vytvářením nepořádku, sestávajícím se např. z moči, výkalů, poškozování kůry stromů apod. Jinak žádné zvíře není tak blbé, aby vytvářelo nepořádek neuvědomělý, aby za sebou zanechávalo zbytečné a nebezpečné stopy, které by k němu jako k potravě lákaly a přiváděly jeho predátory. Z toho je patrné, že kriminální a fekální stoky, které u nás hrdě nazýváme ulicemi, jsou ve svém zaneřáděném stavu milovaným teritoriem většiny občanů.
Na druhé straně, pokud nevíte jak nato, abyste se někam vecpali a dělali tam druhým pořádek (jako např. NATO), tak tam napřed vytváříme nepořádek. Domácí nepořádné obyvatelstvo nepořádek pak nadšeně sametově vítá, stejně tak jako vítá nás.
Je jednoznačně zřejmé, že zájem a pozornost občanů mnohem více než cokoliv jiného poutá nepořádek, zločiny, vraždy, sex, násilí, drogy, lidské neštěstí atd. Tak, ať si toho marasmu pěkně dosytosti užijí, ať se jím udáví. A poděkování patří jistě těm, kdo jim to kýžené štěstí nakrásně zprostředkují.

331412

15.08.2015 06:53

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Mediální blamáž se sondou Pluto

kozko 90.?.?.?

Jozko vás to typicky lízlo....tu sondu jste přece financoval vy a miliardy vysátých a zavražděných lidí a tvorů této planety. Pokial to nechápete, tak se raději neozývejte.

338092

15.08.2015 07:07

Mediální blamáž se sondou Pluto

Doplněk

WL 90.?.?.?

Abychom vychutnali krásy abstraktního myšlení, musíme se jej dokázat uvědoměle zbavit. Pro většinu západním vzděláním vykastrovaných lidí to není nijak možné. Jsou doživotně zmrzačení výchovou a vzděláním. Díky tomu jsou otroky tohoto myšlení a tím i systému, který toto myšlení ovládá. Tito se pak mohou dokonce i proti systému nespokojně bouřit, ale vždy tím onen parazitní systém jenom živí a podporují. Tento parazitní systém se totiž naučil zpracovávat a pohlcovat všechno myšlení, a to i myšlení nepřátelské vůči sobě (možná někdy kolem roku 1972).

Protože jednání lidí následuje jejich myšlení, není tedy nadále nijak nutné primitivně ovládat fyzické jednání vysávaných otroků (občanů). Stačí tedy pouze ovládat jejich myšlení (např. s podporou masmediálního ovládání veřejného mínění). Zevní železné mříže, betonové zdi a železné opony se přestěhovaly dovnitř mysli občanů. Staly se jejich organickou součástí a zde jsou neprostupně pevné. A jejich vězňové a otroci tyto považují za sebe sama, a také je chrání do posledního dechu svým egoizmem a pudem sebezáchovy.

Vše má své meze, proto je dnes díky přemíře abstraktního myšlení (vlivem zahlcování informací) tolik duševně dementních a zhroucených lidí. Tito pak v krajním případě po zbytek své pozemské existence (někdy i mnoho let) živoří v zařízeních pro dlouhodobě nemocné jako živé konzervy. Vegetují v agonickém polovičním komatu jen prostými tělesnými funkcemi (sami nebo pomocí personálu a přístrojů pouze jedí, pijí, močí a kálejí). Jejich abstraktní myšlení se zhroutilo a jsou z nich opět "malé" děti, jakými byli před osvojením si abstraktního systému myšlení.

Pokuste se abstraktní myšlení ovládat. Uvědomte si, například informaci, že „sonda New Hozions proletěla kolem Pluta“. V té chvíli je to pravdivá informace. Vyřaďte potom tuto myšlenku z mysli, zapomeňte na ni. V té chvíli ona informace pro vás přestala existovat, takže „sonda New Hozions NEproletěla kolem Pluta“. Možná přitom zjistíte, že tolik oceňovaný výrok „myslím, tedy jsem“, je výrokem manipulátora nebo omezeného hlupáka. Lze totiž být (a chcete-li, tak lze skutečně jenom být), když totiž nemyslíte. Aby vás bylo možné duševně vykastrovat a zabít, tak aby se z vás stali stroje poslušně exploatující planetu Zemi, Pluto, Mars, a také sebe, musíte se stát otroky abstraktního myšlení.

338094

15.08.2015 07:27

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Mediální blamáž se sondou Pluto

WL 90.?.?.?

Vyrážíte mi dech občane! Myslel jsem, že každý dnes ví, co najde na Měsíci, Marsu, Plutu nebo kdekoliv jinde ve Vesmíru? Proboha, kam to vzdělání v těch školách dnes dospělo? Proč občané nepožadují od ministerstva školství, potažmo státu (lépe řečeno "sátu" nebo saje), kompenzaci újmy, ke které došlo jejich duševním zmrzačením? Nebyl byste tak převelice laskav, a neposlal mi několik milionů? Že bych totiž také poslal nějakou sondu - třeba na Venuši nebo někam jinam...

338096

15.08.2015 08:04

Mediální blamáž se sondou Pluto

Vědci zjistili (korektní příspěvek)

Ž. Švili 90.?.?.?

Vědci zjistili, že v poměru k délce trvání Kosmu lidstvo krátkostí své existence vlastně vůbec neexistuje. Nemohlo tedy vyslat žádnou sondu na Pluto ani jinam.

338097

15.08.2015 12:31

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Mediální blamáž se sondou Pluto

kozko 90.?.?.?

Pěkný den, jak jsem se dozvěděl od autora, tak pravdu vědět nelze (nemůže být objektem). Máte pravdu, že bytostně zničený "člověk musí vědět pravdu" - a to je ta naše choroba. Čili člověk není pravdou, ale lží. Jak může lež vědět pravdu? To je nemožné. Lidstvo hyne kvůli všem sondám do lůna vesmíru nebo do rekta. Ano, sonda je zbraň či naopak, zbraň je sonda. Lidstvo vedené obdivuhodnými zlosyny investuje svojí energii, potažmo peníze, do svého úpadku a zkázy. A je to tak správné, protože lež zvaná člověk musí být "zničena", neboť v pravdě lež neexistuje. Snad Vám to tak stačí...Pekny den

338120

15.08.2015 12:36

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: à odbornik napsal clanek

WL 90.?.?.?

Blábol neuvěřitelný od vás. To přece vědí všichni vrabci na střeše, že Amerika nepřistála na Měsíc. Jak byste ji tam dopravil? Je vidět, že jste Rudé právo četl, jinak byste s ním nemohl porovnat úroveň článku. Mnohem důvěryhodnější tvrzení je, že Měsíc přistál v Americe. Docela byste překvapil širokou čtenářskou obec, kdybyste dokázal jak....

338121

15.08.2015 13:28

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Ano, jsem hrdý

WL 90.?.?.?

Rozumím Vám. Jsem také básník. Přijměte mé ovace. Jsem na Vás hrdý. Genialita není přímým výsledkem postupného procesu (podhoubí), ale jeho negace. Málem se Vám to povedlo. Tím procesem postupně narůstá entropie (neuspořádanost, zlo, zlořád, utrpení), která tu negaci někdy vyvolá.
Chceme-li ten proces narůstajícího zlořádu podpořit, aby možná vyvolal negativní reakci, musíme proti němu horlit. Člověk, tedy ten civilizovaný, je obyčejné hovádko (jak naznačujete), které bez umělých nadstaveb vědy, techniky a umění je zcela nemožné a vyřízené. Díky své degeneraci. Reaguje reflexně jako zrcátko či prasátko. Dáte mu jednu facku, přiběhne pro druhou.
My lidé, to zní hrdě, spíše konzumenti nebo kreténi, potřebujeme techniku, protože jsme nemohoucí mrzáci. Vědu, protože jsme nekonečně hloupí. Umění, protože jsme zcela pozbyli krásu. Žrádlo, protože nás pojala nenávist. A sex, protože jsme ztratili lásku.

338125

15.08.2015 13:31

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: à odbornik napsal clanek

Kocour Mikeš 90.?.?.?

Oni ji tam přece dávno mají - tu protiraketovou obranu na Měsíci! Proto se tam přece sovětům či Rusům nepodařilo přistát.

338127

15.08.2015 15:45

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Naše ostuda

90.?.?.?

A ještě větší ostuda je, ža za použití jména té lavičky nechceme platit vdově Havlové peníze za pronájem její mrtvoly.

338142

15.08.2015 15:53

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Ano, jsem hrdý

kozko 90.?.?.?

Na rozdíl od vás vidím problém v lidech, kteří ten systém připustili apodmiňují, a stále čekají, že se systém sám od sebe změní. Ano, systém se změní, k horšímu, neboť lidé se také mění k horšímu. Aby je bylo možné ještě více vysávat, je nutné je ještě více mačkat. Občané jsou skvělými důkazy marxistické teorie o člověku jako druhotném odrazu hmoty. Buržoazní demokrace je veskrze parazitní systém a ty milované dětičky, majetek státu, se velice rychle učí.....

338143

15.08.2015 15:55

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Mediální blamáž se sondou Pluto

Kocour Mikeš 90.?.?.?

"Ludstvo za kazdu cenu chce objavovat vesmir a bude to robit ci sa to niekomu paci alebo nie". Tak když za každou cenu, ať tedy to lidstvo chcípne.....

338144

15.08.2015 16:50

Mediální blamáž se sondou Pluto

Vzhůru na Pluto, idioti!

uhlho 90.?.?.?

Města jsou plná slabomyslných občanů, alkoholiků, narkomanů, bezdomovců, dementů, ubožáků, příživníků, zlodějů a jiných bezprizorních živlů, které systém pečlivě vytváří vykořisťováním pracovitých občanů, masmediální manipulací, jedovatou výživou a vodou, toxickým ovzduším, vampýrským zdravotnickým byznysem, stresem atd. Všechno je jen imitací na jedno použití. Všichni občané jsou od dětství nějak nemocní různými civilizačními chorobami (alergie, obezita, ekzémy, rakovina, hybné dysfunkce aj.). Všichni jsou nějak tělesně i duševně postižení. A vy, idioti, se nechcete léčit a chcete lítat na Pluto? Nejlepší by bylo, všechny ty fanatické obdivovatele vědy, techniky, ekonomiky, ničení lidí a přírody, tam někam poslat do vyhnanství. Tak vlastně zkoumání vesmíru, aby se mohly vytvořit další kolonie humanoidních debilů a trestanců, má smysl…

338147

15.08.2015 19:08

Mediální blamáž se sondou Pluto

Bydlení na Marsu

90.?.?.?

Bude to nesporně úžasné, až budeme bydlet třeba na Marsu. Představu o tom, jak to bude skvělé, si můžeme udělat již dnes, zejména při letošních letních tropických vedrech. Nežijeme v přírodním prostředí, ale (v lepším případě) v klimatizovaných bytech, kancelářích, pracovištích, obchodech, autech a jiných dopravních prostředcích. Místo čisté vody pijeme recyklovanou chemicko-fekální močku, jíme umělé potraviny, dýcháme recyklovaný nervový plyn se smogem. Musíme se chránit před přírodou, abychom nedostali alergie pylové a z ozáření. Tělo musíme čistit chemickými prostředky a natírat ochrannými filtry. Pozor na oči, neobejdete se bez brýlí slunečních, proti krátkozrakosti, dalekozrakosti, a jiným očním vadám. Váš život je omezen na pohyb v soukromých prostorách nebo k tomu určených veřejných koridorech, přičemž je usměrňován dopravními a jiným předpisy. Nohy k pohybu již nelze používat, nahradily je dávno kola. Dále je váš život omezen asi 99.999 zákony, přičemž všechny ostatní vyhlášky a další upravující předpisy nepočítaje. Máte se skvěle a úžasně, jste šťastní, že máte svobodu, demokracii a blahobyt, že naše fotbalové mužstvo vyhrálo nedělní zápas, a že v televizi uvedli ve hlavních zprávách další skvělý recept na další nechutnou pikantní sračku. Ve srovnání s nižší nápravnou skupinou se máte rozhodně náramně. Nic vám není divné.

338158

15.08.2015 20:39

Mediální blamáž se sondou Pluto

Život na Marsu bude skvělý

Marťan 90.?.?.?

Bude to nesporně úžasné, až budeme žít třeba na Marsu. Představu o tom, jak to bude skvělé, si můžeme udělat již dnes, zejména při letošních letních tropických vedrech. Nežijeme v přírodním prostředí, ale (v lepším případě) v klimatizovaných bytech, kancelářích, pracovištích, obchodech, autech a jiných dopravních prostředcích. Místo čisté vody pijeme recyklovanou chemicko-fekální močku, jíme umělé potraviny, dýcháme chemický smog. Musíme se chránit před jakýmkoliv přímým kontaktem s přírodou, abychom nedostali alergie pylové a z ozáření a nanakazili se viry, bakteriemi, plísněmi a jiný neřádem. Tělo musíme čistit chemickými prostředky a natírat ochrannými filtry. Pozor na oči, neobejdete se bez brýlí slunečních a proti krátkozrakosti, dalekozrakosti a jiným očním vadám. Nezapomeňte si před jídlem vzít umělé zuby. A přitáhnout matku umělé čelisti. Zkontrolujte si kardiostimulátor, pytlík s vývodem moči, encefaloskop a rektoskop. Pozor ať vám neupadne umělá transplantovaná ledvina a plastové plíce. Zkontrolujte všechny čidla, hadičky, dráty a čipy, zda jsou správně a funkčně připevněny k tělu.
Váš život je omezen pouze na pohyb v rádoby soukromých místnostech nebo k tomu určených veřejných prostorách a koridorech. Musíte mít však zaplacenou dopravní známku a místa k stání. Veškerý pohyb je usměrňován počítači a dopravními a jiným předpisy. Dále je váš život omezen asi 99.999 zákony, přičemž vyhlášky a další upravující předpisy nepočítaje. Máte se skvěle a úžasně, jste šťastní, že máte svobodu, demokracii a blahobyt, že vaše fotbalové mužstvo zvítězilo v posledním zápase, a že v televizi právě uvedli ve hlavních zprávách další skvělý recept na další nechutnou pikantní sračku. Nic vám není divné. Jste plní optimizmu, víry a pozitivního nadšení….

338164

22.08.2015 21:23

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: autor je zřejmě schizofrenik ..

schizofrenik 90.?.?.?

Otázky pro vás, nikoliv urážky: Co tím chcete říci, že autor je schizofrenik? Že jsou tím vyvráceny autorem podané teze? Jste si jist, že jste duševně zdráv? A nebo se pokládáte za duševně zdravého na základě zdravotnických norem? Co když je článek opravdu napsaný stylem hodným kanálu? Tedy pro vás? Co, když se jedná o humorný článek, jako je tomu tak ostatně u všech autorových článků, a problém může být v tom, že jej berete vážně?

338493

22.08.2015 22:05

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Vzhůru na Pluto, idioti!

uhlho 90.?.?.?

Jak jste to poznal, že jsem z Pluta? Váš výraz "člověče" je irrelevatní, neboť nejsem člověk. Na Plutu přece nejsou člověci, ale uhlho-vé!!!!!!!!!! Proberte, se! Snažíme, se vám člověkům inteligentně vysvětlit, abyste k nám na Pluto vůbec nelezli. Což vám nestačí, jak jste zdevastovali Zemi a jak jste přitom zdegenerovali? Musíte se hrabat i na jiné planety?? To bychom my uhlhové byli pěkní pitomci, nejmínň jako člověci, kdybychom tu vaši agresi vítali. Proto vás upozorňujeme na ten váš fekální bordel na Zemi. Pod dobrém vám deviantním vetřelcům říkáme: "K nám na Pluto nelezte, nebo dostanete nařezáno, že jste to ještě neviděli!!!!!!!!!!!"

338494

23.08.2015 08:31

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Nádherný príspevok s dekadentnou iróniou ...

WL 90.?.?.?

Velice vám děkuji za pozitivní ohlas. Podle počtu čtenářů usuzuji, že všichni lidé na světě nejsou ještě uplnými idioty, ačkoliv podle některých duskutérů by se tomu dojmu dalo velice lehce podlehnout. /Vezměme komunikační termín „idiot“ bez emoční vazby./
Své děti, údajně to nejcennější, co máme, neposíláme do škol, aby je tam něčemu naučili, ale aby tam z nich udělali idioty stejně jako z nás dospělých. Je to potřebné pro jejich občanský život. Jinak by v občanské společnosti, tj. ve společnosti tupých a nebezpečných idiotů, nijak nepřežily a případně neuspěly.
Účelem výchovy a vzdělání je tělesné a duševní zmrzačení lidí. Kdo se tomuto biologickému kastrování a masakrování nepoddá nebo nepřizpůsobí, pro toho jsou vyhrazeny blázince, vězení a jiná sociální zařízení. Ten bude využíván, mučen, pálen na hranici nebo ukřižován. Většinová společnost idiotů jej pokládá za pitomce, nebezpečného extrémistu či teroristu, nepřítele socializmu, demokracie, svobody a blahobytu.
Když to bylo v televizi, tak je to pravda. Jakmile nějakou informaci pojme kritické množství idiotů, stává se veřejnou pravdou (realitou), a dokonce se podle ní začne řídit i celá civilizovaná a "kulturní" společnost. S veřejnou pravdou lze různě nakládat, zejména lze na ní vydělávat peníze a moc. Většina idiotů sebevědomě podléhá například reklamě. Zaopomíný, že mediální zprávy jsou také pouze reklamou, simulací zpráv, oblbováním.
Stačí uvést v televizi, že sonda New Horizons přeletěla kolem Pluta, a všichni idioti tomu věří. Kde mají nějaký svůj důkaz, že tomu tak skutečně bylo? Nemají. Věří pouze na základě předložených informací a „důkazů“ cizích. Jsou tedy idioti. A navíc tuplovaní, neboť jak víme, jedině lež je dokazatelná…. Civilizované lidi (občany), utáhne každý lump na vařené nudli. Měli by děkovat všem lumpům, že jsou tak laskaví, že si s nimi vytírají konečník, a že tak je tak trpělivě mučí a učí. Idioti na to mučení nadávají, ale na svoji obětavou spolupráci s lumpy si nenechají sáhnout. Tato je jejich fanatickým náboženstvím , za které pokládají život svůj i druhých....No, není to komické?

338506

23.08.2015 09:12

Mediální blamáž se sondou Pluto

Blamáž se článkem "Mediální blamáž se sondou Pluto"

Jejich Vůdce 90.?.?.?

Zajímalo by mne, kolik čtenářů pochopilo, že článek "Mediální blamáž se sondou Pluto" je mediální blamáží se sondou Pluto?

338507

23.08.2015 15:22

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Nádherný príspevok s dekadentnou iróniou ...

MUDr. H. 90.?.?.?

Výzkumné cesty do Kosmu můžeme zařadit do kategorie knedlíků, zelí, vepřového, fotbalu, hokeje, pivního hrdinství a jiných pohlavních deviací působících duševní, tělesnou a pohlavní retardaci člověka. Tato je nutným předpokladem jeho ekonomické využitelnosti.

338519

23.08.2015 15:48

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: abstraktní myšlení ?

WL 90.?.?.?

Mluvíte o abstraktním myšlení z hlediska abstraktního myšlení. Toto "umožňuje člověku schopnost určité transcendence a nadhledu". Správně řečeno umožňuje člověku schopnost určité nižší duševní činnosti a podhledu. Jinak řečeno, omezuje jeho duševní činnost na nižší rozměry (D1 - D2) a bytí na podlidské úrovni. Tato retardace vrhla lidstvo na mnohem nižší úroveň bytí než mají například zvířata, která mají duševní činnost tří až čtyřrozměrnou. Mají tím pro nás nepochopitelné schopnosti. Například divoké husy nepotřebují ke svým tahům satelity, GPS navigaci, vyhubení ostatních živočišných druhů, zdevastování planety atd. A civilizovaným a kulturním lidem to není díky jejich retardaci divné. Udělali si žebříček hodnot a bytostí podle sebe, jak to vyhovuje jejich retardaci, agresivitě a deviaci.
S těmi chytráky (židy) je to již napsané v prvních kapitolách Genesis, jak se mravně a duševně odchýlili Adam s Evou, a začali z ráje systematicky vytvářet peklo. Je vidět, že i když pořád čteme a přežvykujeme tolik tisíc let Starý zákon, že je to díky našemu abstraktnímu myšlení (idiotizmu) zcela zbytečné. Nepochopíme abstraktním myšlením vůbec nic. Poučit nás musí peklo (abstraktní myšlení), které si nemůžeme vynachválit.

338520

23.08.2015 18:34

Mediální blamáž se sondou Pluto

Blamáž

Registrovaný 90.?.?.?

Demokracie je blamáž. Její ekonomické, politické, mediální, vojenské, edukativní, sociologické a jiné procesy jsou založeny pouze na blamáži. Obyč občan je denně klamán, obelháván, podváděn, okrádán a jinak mořen, ale co se týká nadšení nad úspěchy "lidstva" je se svými parazity za jedno. Žije odpoután virtuálně na Měsíci, Marzu, Plutu a jinde, tak aby nevěděl, kde se nachází (tj. v demokracii), co se děje kolem něj a s ním.

Známému vzali řidičák a musel na psychologické testy. Zde měl namalovat strom. Namaloval je i s kořeny, a psycholog se rozčílil: "Jak to, že malujete strom s kořeny? Copak je vidíte?! Trpíte poruchou osobnosti, měl byste se léčit." Máte totiž vidět jen přední stranu věcí a na tu poslušně reagovat. Nesmíte, vidět pozadí, nebo to, co je v podzemí (podvědomí). Ten známý se rozčílil také: "Nejste náhodou idiot vy, pane doktore? Vždyť po mě chcete namalovat strom, a přitom zde ve vaší poradně žádný nevidím." Na psychologické testy bude muset jít znovu.

338525

05.09.2015 17:03

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

ČR: Obraz bídy a utrpení

J. Jánošík 90.?.?.?

Ke to tu fakt kanada (starý výraz pro srandu). Uprchlíci jsou oživením krve. Nemůžeme-li chcípnout sami, musí nám s tím pomoci někdo jiný. Už to trvá nějak moc dlouho: Naprostá demoralizace společnosti. Úplná absence ideálů. Pokud mezi ně nepočítáme lhostejnost, aroganci, peníze, majetek, egoizmus, sociální izolaci, zahnívání a rozklad. A skomírající pacient uměle udržovaný při primitivním vegetativním životě, ne a ne chcípnout. Nebo se probudí? Těžko….Tomu nikdo nevěří.
Mdlá nebo vyšinutá mládež zničená konzumem, médii, drogami, výchovou, vzděláním a jinými instrumenty naprosto postrádá revolučního ducha. Ta to neudělá. Dnešní mládež je anti-avantgarda, která mezi sebou soutěží o lepší mobily, značkové hadry, tetování, bohémský zjev atd. Nebo naše vypasené ženy, které se starají o zklidnění mužů, klid domova a tím o hnilobný klid ve státě? Společnost tvoří hlavně vzdychající televizní dav, pár pubertálních skupinek pózujících rádoby extrémistů a radikálů (provokatérů placených ze státního rozpočtu). Zbývá též liberální banda nejapných intelektuálů, kterou nelze brát vůbec vážně. Ti se pouze starají o dekorum, hrají si na vzdělance, chtějí se dostat mezi „aristokracii“ a podobně. Všichni jsou nespokojeni pouze s tím, že se na ně ještě více nedostalo. Nechtějí změnit režim, museli by změnit sebe, chtějí v tom režimu jenom co nejlépe přežít….
Zlobíme se na uprchlíky na "rotšíldy" a jiné, ale někdo tu špinavou práci musí udělat. Nebo nemám pravdu?

339056

05.09.2015 18:00

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Nepotřebná mrva

Princ 90.?.?.?

Proč si myslíme, že jsme pro tuto planetu tak důležití a potřební? Není to chorobné přesvědčení vlastně prvním symptomem naší agonie? Kupříkladu na Novou Guineu primáti vůbec nedorazili, tak tam žádné opice nebyly, než tam dorazily zrůdy, které si říkají „lidé“. Pro tuto planetu nejsme přece vůbec nijak potřební - ani jako pohřební hnojivo pod kytky, jak jsme zkažení, jedovatí a nasáklí jedy. Matce Zemi, ani sami sobě nijak neprospíváme. Jenom škodíme. Skřeti a trpaslíci, kteří úchylně obskakují spící naivní Nány, Sněhurky a Růženky. Pořád čekáme na prince, aby nás probudil, ale kdo by tu hnusnou, ohyzdnou, ohavnou, zapáchající a rozkládající se mrtvolu staré báby plnou červů chtěl líbat?

339057

05.09.2015 18:16

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: – následek účinné výchovy multi-kulti od raného věku.

Princ 90.?.?.?

Nechceme-li se vychovávat sami, musí nás vychovat druzí. Jen hlupák se potom blbě diví. A jaká je ta "naše" výchova? Jenom uspávací teorie bez rákosky. A s naším souhlasem, protože nám to tak řekli v TV všichni ti úchylní pedagogové, psychologové, sexuologové a jiní odborníci.
Když nastoupila po listopadu 1989 ta nová parta Hic, tak ti hoši tvrdili davu, "že nemají v úmyslu lidi vychovávat jako ti škaredí komunisti". A ti pitomci občané jim to úplně samkumprásk sežrali. Starý režim poskytoval pozitivní výchovu. Byla organizačně příliš náročná a občané ji pochopiteleně rádi neměli (kázeň ocení člověk až na stáří). Tak ti hoši změnili kabáty a dresy a zavedli výchovu negativní. Tak už se 26 let v ČR vychovává z občanů debilní dobytek, a ono se to skvěle daří s jejich souhlasným bučením.
Měli bychom se slzami v očích děkovat partě Hic, že pro nás udělala tu smetákovou "revoluci", jinak bychom do dnes sbírali céčka, zavařovali, vyráběli chemlonové dečky, poslouchali (jako dnes) M. Davida, H. Vondráčkovou, K. Gotta, M. Jakeše a jiné. Sami bychom se nikdy nezvedli ani neuprdli... Všechno je v naprostém pořádku. Ty vzdechy co vycházejí z hrobu jsou jenom ucházející větry z nadmuté mrtvoly, jak na ní hrobaři hází hlínu...[mrknutí jedním okem][mrknutí jedním okem]

339060

05.09.2015 18:20

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Václav Klaus proti imigraci

Podpis čís. 2 90.?.?.?

Jo, už mi to také přišlo od známých, o kterých jsem si myslel, že nejsou úplně pitomí. Bohužel jsou. Odmítl jsem podepsat kvůli podpisu číslo 1, který patří tomu, kdo se o všechen ten zdejší marasmus tak hodně, ale opravdu hodně, zasloužil... To neznamená, že mu to vyčítám.

339062

05.09.2015 18:34

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: ==RE: Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Podpis čís. 2 90.?.?.?

Vaše názory jsou hrozné!!! Oprava: Hrozně sympatické. Balzám lepší než z jedárny. Oprava: "z lékárny"

339063

05.09.2015 18:46

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jsme vůbec schopni obhájit křesťanské hodnoty?

Jeden Ukřižovaný 90.?.?.?

JISTĚ. Křesťanské hodnoty jsme určitě schopni obhájit! Ty hodnoty jsou například tyto: vraždění čarodejnic, Husů, pohanů, jinověrců, domorodců; kolonizace a devastace kontinentů; ničení přírody; mrzačení a mutování lidí; krize, dluhy, světové války, koncentráky, holocousty, kanibalizmus, masakry živých bytostí a mnohá jiná a jiná zvěrstva.... Ve jménu Ukřižovaného ukřižování celého světa.

339065

05.09.2015 21:52

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Václav Klaus proti imigraci

Podpis čís. 2 90.?.?.?

Proč si myslíte, že mluvím o nějakém p. Klauzovi? Myslel jsem tím podpisem čís. 1 určitě vás. Jestli myslíte toho pána s "s", tak ten to jistě věděl všechno dopředu, souhlasím. Byl přece z prognosťáku, jako všichni ti slavní "revolucionáři", co nám je záviděl svět a co všechno věděli dopředu... Když se zajímáte o věštění, tak to jste se mne mohl zeptat rovnou po listo-pádu, jak to dopadne. Jsem velice rád, že mé prognózy vyšly na 100%. A to věštím, prosím, jen z moči, případně z moci.....a zdarma bez kupónové privatizace.

339071

05.09.2015 21:58

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Kanada náš vzor

kaďanan 90.?.?.?

Vždy všechno děláme podle druhých, nikdy podle sebe, jak by to mělo být. Na ulici leží výkal, a my jej neodstraníme podle toho, že tam leží, smrdí a lepí se na boty, ale podle toho jak jej odklízí (hnědí) němečtí, (rudí) sovětští, (pruhovaní) američtí nebo (pohvězdičkovaní) evropští soudruzi. Kámoš náramný antikomouš zdrhnul za komančů do Kanady. Vrátil se po 20 letech, po Vítězství nepracující třídy v 1989. A s hrůzno vysvětloval: „Tady ten komunismus, to nebylo nic. V Kanadě, to byste koukali co je to za koncentrák, jak to tam hlídají, fízlují a drží pod krkem. Obyčejný občan chudák. Kámoš odmítá mít mobil, email, nepoužívá platební kartu, nestýká se s lidmi atd. Je to slušný člověk, nekrade, pracuje, ale schovává se, a říká: „Vy volové, všechno sledují a hlídají, aby vám mohli jít po krku. Tady to byly zlaté časy za socialismu.“ A žádný poseroutka to jistě není…nevím, co si o tom myslet, jak to tam dělají (javoroví) kanadští soudruzi….

339073

05.09.2015 22:27

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Mam Pocit se se Peru za Partu Sracu

Vojín 90.?.?.?

Cessti chlapci, cim dale vice hossi, nemají zakladni vojenskou sluzbu, mame jen profesionaly, kteri jsou za prachy vseho schopni. Predstavte si, ze ceska armada (arm=chudy) ma absolutne vice generalu nez vojinu. Mozna nevite, ze v CR se pere kazdy obcan jenom sam za sebe, sam proti organizovanemu zlocinu - statu, politickym, stranam, mafiim, komtrum, kamaradum taborovych ohnu, obchodnim spolecnostem. A je na to hrdy, ze je sam - hrdy z nouze ctnosti posera. Cech to znamena sam vojak, nebo neco jineho zacinajici na "cc", v poli nebo v hnoji.

339076

06.09.2015 05:00

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Václav Klaus proti imigraci

Podpis čís. 2 90.?.?.?

Máte pravdu. Ten naivka s tím jeho formátem je nějaký duševní chudáček, co by chtěl ukázat, že umí také myslet. Tak na něj nebuďte zlý. On za to nemůže, je to nebohý podělaný výrobek toho fromátu, který tak obdivuje. A zase musíme uznat, že ten formát je ale formát v tom, jak umí udělat kuriózní výrobky a to nejen biologickou cestou[mrknutí jedním okem]

339091

06.09.2015 05:06

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Oči

J. Jánošík 90.?.?.?

Miluji Vás, a "jejich chladné a nenávistné oči", které "prozrazují, že námi opovrhují"
pouze odrážejí náš odraz. Těmi (ne)věřícími psi s fanatickou vírou jsme my. Na každou svini se najde řezník...tak už je tady.

339092

06.09.2015 05:11

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Nepotřebná mrva

Marťan 90.?.?.?

Občanům rozhodně nepřeji nic zlého, ale co je na tom špatného, když budou úplně vyhlazeni z této planety? Vždyť i oni sami si velice oddechnou. Vždyť jenom stále trpí a trpí a přenášejí to utrpení na druhé, tím trpí ještě více a dělají zase to samé...stále dokola.

339093

06.09.2015 05:56

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

Další vlna privatizace

Podpis čís. 2 90.?.?.?

Lidičky, co blázníte? Vždyť s těmi imigranty se jedná jenom o další vlnu privatizace, a dokonce kupónové, neboť ty její účastníky registrují. Vždyť je u nás spousta nakradeného a navráceného majetku, který je potřeba privatizovat! Nevím, proč se tomu najednou všichni brání? Proč rozesílají petice proti uprchlíkům a privatizaci, právě ti, kteří byli v předcházejících vlnách privatizace tak úspěšní?? Hledejte, kam jste si schovali ty kupónové knížečky a tužtičky. Hoďte sebou, než budte Kožení....

339095

06.09.2015 07:00

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jako ta facka je to

Jejich Vůdce 90.?.?.?

Též jsem přehodnotil 1968 a normalizaci. Nebyl jsem v KSČ ani v Stb, byl jsem dvakrát politicky souzen a jednou odsouzen. Nyní mne již 26 přesvědčují, že jsem byl pomýlený. Ti noví mne přesvědčili ihned po šaškárně 1989, co jsou zač a o co jde, a ten zbytek let mne dodatečně chronicky přesvědčují už jen občané, jaká jsou to ubohá hovádka. Je to facka. Ono je všechno vlastně všechno správně. Ta nebohá hovádka si žádné nebe na zemi (třeba nějaký ten socialismus s lidskou tváří) vůbec nezaslouží. Co bychom chtěli od mohutně zbytnělé střední vrstvy maloměšťáckého hmyzu a vyšší zakomplexované vrstvy debilních inteligentů, žejo? Jak jinak by bylo možné s takovou sebrankou co nenávidí kázeň a uvědomělost jednat, než jak to s námi ti fiškulíni koulí. Puste si TV a pokud tam není pořad z doby před 1989, tak se na tu hovadinu nedá dívat. Nikdy bych nevěřil, že se budu uznávat produkci z reálného socializmu jako hodnotnou, považoval jsem ji za hovadinu. Je zřejmé, že pokud to vydrží, tak za nějakých 20-30 let budou dementi a idioti, co přijdou po nás považovat dnešní brak za vážné umění, jak budou degenerovaní...

339099

06.09.2015 07:09

Šílený evropský kvapík – co můžeme dělat?

RE: Jak stojí v titulku článku,

Jejich Vůdce 90.?.?.?

Co můžeme dělat? Nic. Petici si bývalý kandidát KSČ může strčit někam, jako tu tužku, co byla v kupónové knížce.
"My" v případě českojazyčné občanské společnosti, je naprosto nepatřičný výraz. Je to pouze množina bezduchých 10.000.000 ubohých minaturních "já". My tedy nemůžeme nic dělat, neboť jako "my" vůbec neexistujeme. Jsme pouze kus mátožné mlhy lepící se na etikety zboží v supermarketu....

339100

28.09.2015 06:28

Dopis čtenářky

Upřímné

J. N. 90.?.?.?

Článek se mi jeví upřímný. Nemám proti němu výhrady, jen výhrady proti výhradám proti němu. Upřímnost by se měl cenit. Každý nemusí být světoborným stratégem a znalcem poměrů. Ohledně menšinové orientace mi vadí hlavně její veřejná neomalená a obscénní prezentace. Vyvolává odpor. Etika v intimních oblastech vzala dávno za své. Demoralizace je základem ovládání zpitomělých mas. Názor na politickou situaci si nelze dělal z informací, byť tzv. pravdivých, neboť i ty jsou za danou událostí, případně provokací, zpožděné a tím se vymykají kontrole. Jsou dobré jen na potvrzení přímo zjištěné situace. Z toho článku čiší správný postup jak na to...

340028

28.09.2015 06:46

Válka začíná v nás samých

Dobrý článek

J. N. 90.?.?.?

Dobrý článek, nejen podle potřeštěných reakcí. Není divné, že ze slabých (bázlivých) vychází taková boj-echtivost, neboť se boj-í.

340029

07.04.2017 17:53

Karle Kryle, promiň

Kyryl se kryl a rypadlem ryl kryt

Lyrk 90.?.?.?

Omlouvám se, za sprosté zneužití písmen "k", "r", "y" a "l", na které má autorské práva jedna kráva. Každý je přece v právu udělat ze sebe krávu. Tak nezůstávám pozadu....

357004

25.04.2017 18:32

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

RE: Hezké fotky

Dědběd 90.?.?.?

Umírali za haizly...

357439

25.04.2017 18:44

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

RE: Bědablbcům

Dědběd 90.?.?.?

No, úžasné. Na rozdíl od nás, jsou Němci více družní a ti imigranti jsou hlavně družní. Pozdě bycha honit. Naši mládež zajímá hlavně jak se opíjet, kouřit, hulit trávu, fetovat, hrabat peníze, čumět do mobilu, parazitovat na rodičích atd.
Není to typické, že u Čechů rodiče bydlí rozvedeni od sebe jinde, děti bydlí jinde, prarodiče bydlí jinde, všichni příbuzní bydlí jinde atd.? Nechtějí se ani vidět, vyčítají si korunu, pomlouvají, nepomáhají si.
Žijeme jinde, bydlíme jinde, pracujeme jinde, odpočíváme jinde, cestujeme jinde, jíme jinde, bavíme se jinde, sportujeme jinde, učíme se jinde, nakupujeme jinde, válčíme jinde, platíme jinde atd.....Jsme úplně jinde. Nejsme tady, jsme jinde.

357440

30.04.2017 21:39

Telefonujte prostřednictvím svatých bohu

Hledám identitu

Čech 90.?.?.?

Také pořád hledám identitu: "Kde domov můj?"

357553

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 3

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 19

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
701 969,16 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?